Nacja żydowska

Strona 9 z 15 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Liksar on 31st Styczeń 2018, 12:45

Nie bez przyczyny, Marsz niepodległości nazwali marszem nazizmu, a teraz wszystkie ugrupowania patriotyczne nazistami,

teraz zaczyna się przedstawiać Polaków jako Nazistów, a dodatkowo jeszcze przecież wychodzi na to, że to Polacy mordowali żydów !


Wyłania się też taki obraz, że to Polacy byli Nazistami ,a Niemcy to w ogóle inny kraj, niż Naziści... a przecież to ich potomkowie i mają krew Polaków i żydów i nie tylko na swoich rękach przez ich ojców i dziadków...
avatar
Liksar

Liczba postów : 1406
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by thewordwatcher on 31st Styczeń 2018, 13:30

Z  tego, co ja obserwuję, to pewne czynniki wskazują na samo wykładanie się Żydów na publicznych forach. Zaczynają się prowokacja anty żydowskie, a Żydzi sami dolewają oliwy do ognia.To jest gra, najwyraźniej celowa, aby wzbudzać nienawiść do każdego Żyda.

Jak już pisałem o kwestiach z Palestyną, areszcie tej blondynki, braku zakazu filmowania wielu rzeczy, to wszystko wskazuje na odgórne prikazy, najprawdopodobniej Chabadu oraz Watykanu, aby Żydzi zaczęli wyglądać bardzo niedobrze.

Dzieje się to na wielu platformach i w wielu miejscach.

Także ze strony militarnej dzieją się przedziwne i zupełnie nie zrozumiałe.

Putin był wczoraj w Izraelu na rozmowach z rządem ale o czym rozmawiano - nie wiemy zbytnio. A przecież oficjalnie Putin wspiera Syrię, którą bombarduje ostatnio Izrael.

Dlaczego? Tego nie wiemy.

Turcja, członek NATO zaczęła ostrzeliwać i bombardować w Syrii pozycje Kurdów oraz... Amerykanów, którzy tam nadal są i szkolą podobno nowe oddziały ISIS.

Syria dwa dni temu zagroziła Izraelowi, ze jakikolwiek następny atak na Syrię a zaczną się bombardowania Izraela portu lotniczego. A to byłaby otwarta wojna syryjsko-izraelska.

Widać więc zsynchronizowane działania anty żydowskie.

Plan III WŚ?

Biblia jakoś o nim nie wspomina ale mówi o nagłym pojawieniu się 10-ciu króli... po stronie szatana, którzy oddadzą władzę Bestii.

USA to jedno wielkie zamieszanie i trwa zacięta walka pomiędzy syjonistami a Trumpem.
Zawziętość obu stron jest niezwykła. Trump chce aresztować (od miesięcy) wielu polityków związanych z Deep State i Deep State czyli syjoniści amerykańscy mają nóż na gardłach.

Jest to więc nagonka na syjonistów w zgodzie z planem III WŚ, do której chyba nie dojdzie, ale następują i to szybko obnażania zbrodni nasienia węża.

Tutaj jeden z najnowszych dowodów. Federalny sędzia blokuje w Kansasie prawo wyłączania z pomocy rządowej tych Amerykanów, którzy chcą bojkotu Izraela za postawę Izraela w stosunku do Palestyńczyków. Jeszcze kilka miesięcy temu byłoby to nie do pomyślenia.

https://electronicintifada.net/blogs/nora-barrows-friedman/federal-judge-blocks-kansas-anti-bds-law

Z atakami propagandowymi na syjonistów - ma to wielki sens. Trzeba obarczyć kogoś winą za cały światowy bałagan. W ten sposób rządy syjonistów upadną i pojawi się 10-ciu nowych władców. Ja to w ten sposób interpretuję.

Ale w Syrii to tylko sprawy biblijne dają zrozumienie o co tam w rzeczywistości chodzi.

Wiemy, że ma być przygotowane miejsce przez Boga na pustyni. A to właśnie Syria!

Syryjczycy to Edomici, podobnie jak Samarytanie oraz... Palestyńczycy.

Wyrżnięto 80% Chrześcijan pośród tych krajów, około 1.8 mln z Irakijczykami włącznie.

Tak to w chwili obecnej wygląda.

Wklejam jeszcze raz bardzo poważny dowód na to, co napisałem powyżej.

Za takie artykuły negujace 6 mln Żydów to są sprawy sądowe. Ale w tym przypadku nikt się nie skarży.

Monitorpolski's Blog
Blog Marka

Nanowahadełko o chazarskim Holocauście Słowian. Raport Witolda Pileckiego najbliższy prawdy.

6 KomentarzyPosted by monitorpolski w dniu 28 stycznia 2018
[ponieważ znów są ataki na mój serwer na całym świecie, publikuję kopię ważnego artykułu „Nanowahadełko o chazarskim Holocauście Słowian. Raport Witolda Pileckiego najbliższy prawdy.” https://www.monitor-polski.pl/nanowahadelko-o-chazarskim-holocauscie-slowian-raport-witolda-pileckiego-najblizszy-prawdy/
Szczerze mówić denerwuje mnie ta debata nt. ilości zabitych żydów podczas II wojny światowej. Telewizja Polska coraz częściej mówi o Raporcie Witolda Pileckiego, w którym jest mowa o ponad 12 mln zamordowanych Polaków – Słowian. Podobne dane podaje Kronika Akaszy – przez nanowahadełko. Na końcu tego artykułu podam miejsca gdzie można zweryfikować te dane z dokumentów.
A więc liczby zamordowanych:
– Polacy – Słowianie 12 milionów 759 tysięcy
– Żydzi ogółem 574,000, w tym 47,000 Chazarów – przez pomyłkę
– Niemcy 14 milionów 700 tysięcy, z czego 35% to Słowianie, w tym 2,5 miliona pochodzenia polskiego
– 25,5 miliona, niemal 100% Słowianie
– Rumuni 4,7 miliona, 78% to Słowianie
– Bułgarzy 4,3 miliona, 80% to Słowianie
– Amerykanie 780,000, z czego 78% to Słowianie
– Czesi i Słowacy, 500,000, 90% Słowianie
– 560,000 Cyganów, z czego 67% pochodzenia słowiańskiego
– Inne kraje Europy ogółem – ok 800,000 zamordowanych, 69% Słowianie

Oprawcy:
– Przywództwo niemieckie – 672 osoby, z czego 659 to żydzi chazarscy, z Hitlerem na czele
– Wszystkie armie niemieckie 4 mln 730,000, z czego 35% to żydzi chazarscy
– Gestapo ok. 570,000 z czego 91% to żydzi chazarscy
– SS 4,4 mln, z czego 84% to żydzi chazarscy
– Ukraińcy współpracujący z nazistami – 2,4 mln z czego 97% to żydzi chazarscy
– Przywództwo wojsk rosyjskich 1384 osoby, z czego 91% to żydzi chazarscy, ze Stalinem na czele
– Przywództwo wojsk brytyjskich 1683 osoby, z czego 89% to żydzi chazarscy
– Przywództwo wojsk amerykańskich 1427 osób, z czego 89% to żydzi chazarscy

A więc Holocaust to słowiańska ofiara całopalenia żydów chazarskich na Słowianach, których ogółem zginęło ponad 86 milionów 600 tysięcy. Celem 2 wojny światowej było wymordowanie Słowian, którzy jako jedyni stali na drodze satanistom – kierowanym przez sztuczną inteligencję bakterii. Słowianie z uwagi na swoje unikatowe DNA, odporne na sztuczne modyfikacje, nie mogli zostać przejęci. Chazarowie są tworem sztucznym, zaprojektowanym przez reptylian ok 3 mln lat temu na bazie człowieka neandertalskiego, krokodyla i niedźwiedzia koala. Czyści Słowianie jako jedyni posiadają DNA wzorcowe – takie jakie przekazała nam rasa założycieli naszej cywilizacji 9 mln lat temu. DNA jest obecnie bardzo wymieszane, nawet Chazarowie nie są już czyści, średnio mają ok 30% genu Słowian. Słowianie z kolei mają ok. 20% genów chazarskich. Najczystszymi Słowianami są Rosjanie z okolic Moskwy, w promieniu 700 km. W Polacy mają średnio ok 5% genów chazarskich. Z kolei najczystszymi Chazarami są społeczeństwa zamknięte rabinów, do 98% czystego chazarskiego DNA. Dlatego też w Izraelu tak starannie się kontroluje pochodzenie. Po to też m.in. wprowadzono klasyfikację rodzaju krwi, która ma się znaleźć w bio-paszportach i bio-dowodach osobistych. Ilość chazarskiego i słowiańskiego DNA można sprawdzić badaniami tęczówki oka.
Przemiana w biologię krzemową dotyczy tylko tych osób, które mają nie więcej niż 45% DNA chazarskiego, a ci co mają powyżej 26% będą musieli przejść specjalne procedury oczyszczające – chodzi głównie o wpływ bakterii na organizm. Poniżej 26% zawartości chazarskiego DNA bakterie nie mogą w takim człowieku istnieć.
Dopiero teraz zdajemy sobie sprawę co było prawdziwą przyczyną I i II wojny światowej i Holocaustu –  zostały one przygotowane przez sterowanych przez sztuczną inteligencję bakterii i wirusów Chazarów. Nie możemy ich tak całkiem winić, bowiem jeśli poziom chazarskiego DNA wynosi powyżej 80% to taki człowiek jest całkowicie podatny na działanie tejże inteligencji. Dlatego tak olbrzymia grupa żydów chazarskich będzie musiała przejść na niższe poziomy, by dokonano tam oczyszczenia. W jaki sposób, to już nie nasza sprawa – wrócą do naszego świata góra za kilka lat, bowiem każda dusza jest cenna.
A teraz gdzie są szczegółowe dokumenty – skopiowane 8 krotnie, jeśli chodzi o podane powyżej dane:

4 zlokalizowane przez nanowahadełko miejsca, gdzie są przechowywane dokumenty odnośnie prawdy o Holocauście Słowian.
– Yad Vashem, budynek wskazany żółtą kropką, 2 piętro, pomieszczenie nr 140. Są jeszcze 2 inne lokalizacje.
– Instytut Gaucka (Muzeum Stasi w Berlinie), a właściwie budynek wewnątrz Urzędu Skarbowego (żółta kropka) 2 piętro pok. 251
– Tajny oddział IPN w Kostrogaju k. Płocka, na strychu w zaznaczonym białym budynku
– Archiwa Państwowe USA (National Archives) 3 metry pod ziemią w piwnicy w zaznaczonym żółtą kropką miejscu.

Wszystkie poza 1 lokalizacją, w Rosji, są pod kontrolą chazarskich żydów. Prezydent Władimir Putin przejął te dane 4 lata temu, jest to jeden z głównych powodów ataków Chazarów na niego i Rosję. Czas ujawnić te dokumenty Panie Prezydencie Rosji.


---------------------------------------------


Muszę dodać jedną ważną rzecz.


Pisząc o nasieniu węża powyższych informacji w ogóle nie znałem. Dopiero teraz widzę, ze moje przypuszczenia o tożsamości morderców były i są nadal absolutnie słuszne.


Byliśmy i jesteśmy ofiarami bezdusznego nasienia węża. To ono morduje z radością Słowian, czyli Nasienie Niewiasty.


Ostatnio zmieniony przez thewordwatcher dnia 31st Styczeń 2018, 13:50, w całości zmieniany 2 razy
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Iraeneus on 31st Styczeń 2018, 13:42

Liksar napisał:A ludzie w Polsce przecież doskonale wiedzą , że Polacy przecież w tym udział miały pojedyncze przypadki, tak samo jak wśród żydów którzy mordowali swoich .

Muszę cię Bracie sprostować!!!

Żydzi którzy współpracowali z Niemcami w masowej eksterminacji Polaków i Polaków wyznania mojżeszowego było dziesiątki tysięcy! a co najmniej kilkanaście tysięcy na pewno!!!

Samych kappo mojżeszowego pochodzenia w każdym jednym większym getto było co najmniej po kilka tysięcy!!! O ile dobrze pamiętam w getto łódzkim było ich 3,5 tys.! Jak zsumujemy to będzie około 10 tys. do kilkunastu.

Do tego Żydowskie administracje getta które organizowała wywózki do miejsc zagłady. Bez nich Niemcy nie byli w stanie tak sprawnie i na taką skalę zorganizować tej zagłady.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 591
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Liksar on 31st Styczeń 2018, 19:57

Ostatnie akcje ,  zaczynają mówić o tym, że być może chodzi o ustawę 1066 i jej wprowadzenie.......

Ustawa 1066 „o bratniej pomocy”  , jeśli ktos nie wie o co chodzi : http://www.pch24.pl/ustawa-1066-o-bratniej-pomocy-nie-do-ruszenia--przed-wakacjami,43762,i.html

Te wszystkie działania  ,mają wyzwolić w Polakach bunt, żeby wyszli na ulicę,

dzisiaj 31.01.2018 z tego co wiem  o godzinie 17.00 miały protestować/ być   spotkać się ruchy narodowościowe pod ambasadą Izraela w Polsce .

Na 90 % ma to na celu,
wprowadzenie tam kilku agentów którzy albo sprowokują i zaatakują ambasadę, albo będą krzyczeć jakieś nazistowskie brednie, bądź pokazywać znaki nazistowskie... a na to własnie czekają media, które mają wpuścić w świat prosty sygnał, w Polsce istnieje nazizm na ogromna skalę i mamy tutaj dowody ! Ma to być gwóźdź do trumny w opinii międzynarodowej dotyczacej Polaków.

wiele osób na świecie włączyło się w akcję  na Fb i tweeterze #polishdeathcamps (polskieobozyśmierci) jako protest przeciwko temu, że Polacy zakłamują historię !

Prawie 30 mln odsłon "#PolishDeathCamps". "Jaki strzelił w stopę wszystkim Polakom, powinien odejść"
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-01-31/prawie-30-mln-wzmianek-o-polishdeathcamps-jaki-strzelil-w-stope-wszystkim-polakom-powinien-odejsc/

Zasięg sformułowania #PolishDeathCamps był w miniony weekend w internecie 27 razy większy niż #GermanDeathCamps


Robi się naprawdę nieciekawie !


Całe Izraelskie media , szkalują Polaków z ogromną nienawiścią ..

Cały kraj zalały antypolskie materiały. „Polacy byli gorsi od Niemców” tak twierdzą jego mieszkańcy.
http://pikio.pl/antypolskie-materialy-zalaly-izrael-polacy-byli-gorsi-od-niemcow/

Dodatkowo rozpuszcza się wiele plotek, że babcia kolegi kolegi, mówiła zawsze , że to Polacy byli gorsi od Niemców i tego typu zagrania.. a jak wiemy kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się ... prawda.

Izraelska dziennikarka: Będę pisać na przekór Polsce

ta dziennikarka, już rok temu zasłyneła z słów " polskie getta" w sensie że to Polacy wymyślili dla żydów !

http://www.rp.pl/Media/180129294-Izraelska-dziennikarka-Bede-pisac-na-przekor-Polsce.html


Wracając do ustawy 1066, wiec chodzi oto ,aby teraz przedstawić Polaków jako nazistów, wzbudzić duże protesty przeciwko żydom przez Polaków, najlepiej żeby wyszli na ulicę, zaczeli palić żydowskie flagi ( a to nic trudnego i baaaardzo latwo ustawić) z 1-2 skandale o zaatakowaniu żydów przez Polaków + jakieś zniszczenie nagrobków żydowskich ,, to wszystko ładnie opisane przez zachodnie gazety... i mamy obraz Polaków jako ogromnych Nazistów ... których trzeba wziąć za gębę bo przecież to Naziści i wielkie zagrozenie.. dlatego musimy wkroczyć i zrobić z tym porządek, to oczywiście umożliwia ustawa 1066..

Aby to nie było tak jak pisze, ale czas pokażę !!! bounce bounce bounce
avatar
Liksar

Liczba postów : 1406
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Liksar on 31st Styczeń 2018, 20:45

Rząd zablokował protest przed ambasadą Izraela, kompletnie do niej nie dopuścił.

Czyli pewnie jeszcze doleje oliwy do ognia dla narodowców. ..
avatar
Liksar

Liczba postów : 1406
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Liksar on 31st Styczeń 2018, 21:39

Tak wygląda w co prawda zabawny sposób ale zakłamywanie historii, tak właśnie to działa..

https://niezlomni.com/polityka-historyczna-niemiec-pigulce-filmik-rozbawil-internautow-lez-wideo/
avatar
Liksar

Liczba postów : 1406
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Liksar on 31st Styczeń 2018, 22:22


„Współpraca Polaków z nazistami podczas Holokaustu jest faktem” – stwierdził norweski portal document.no. Ambasada RP w Oslo domaga się usunięcia tego fragmentu artykułu o nowej polskiej ustawie o Instytucie Pamięci Narodowej. Atak na Polskę rozpoczęty!

http://kryminalka.pl/atak-polske-rozpoczety-norwegii-pisza-o-tym-ze-kolaborowalismy-hitlerem/
avatar
Liksar

Liczba postów : 1406
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Liksar on 31st Styczeń 2018, 23:07

Radwańskie w Izraelu - incydent zamieciony pod dywan


W czasie niedawnego meczu Polski z Izraelem w tenisowych rozgrywkach Pucharu Federacji, toczących się w kurorcie Ejlat, debel Agnieszki i Urszuli Radwańskich, czołowych zawodniczek świata, był lżony i wyzywany przez kibiców.
Pod adresem Polek padały okrzyki: „Katolickie suki!”, o gwizdach, buczeniu i rzucaniu na kort papierowych samolocików nie wspominając

http://www.rp.pl/artykul/982808-Radwanskie-w-Izraelu---incydent-zamieciony-pod-dywan.html

Wyobrażamy sobie sytuację kiedy to w Polsce tenisistkę żydowską wyzwaną od " żydowskiej suki" etc? Co by się działo ?
avatar
Liksar

Liczba postów : 1406
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Liksar on 31st Styczeń 2018, 23:20

Izraelscy politycy chcą zaognić spór.W Knesecie złożono projekt wymierzony w ustawę o IPN!
"Nie pozwolimy współpracownikom ukryć się za nazistami"

61 deputowanych w 120-osobowym Knesecie popiera projekt ustawy, na mocy której Polska zostałaby oskarżona o negowanie Holokaustu, jeśli przyjmie nową ustawę o IPN. Projekt popierają posłowie rządzącej koalicji i część opozycji - pisze w środę „Jerusalem Post”.


Jak podaje „The Jerusalem Post”, projekt ustawy został złożony zarówno przez polityków koalicji rządzącej, jak i opozycji, w tym Yaira Lapida, który atakował Polskę w swoich tweetach.

Zapisano w nim, że zaprzeczanie lub minimalizowanie zaangażowania pomocników i współpracowników nazistów będzie również przestępstwem.

Wielu Polaków i wielu innych słyszało, wiedziało i pomagało w nazistowskiej machinie eksterminacji

— zarzucał Itzik Shmuly.

Polska próba przepisania historii i zamknięcia ust ocalałych z Holokaustu jest szokująca i nikczemna. Nie pozwolimy współpracownikom ukryć się za nazistami i zaprzeczyć ich historycznej odpowiedzialności

— atakował dalej.

Nie pozwolimy nikomu zapomnieć nazistów ani tych, którzy z nimi współpracowali. Świat musi wiedzieć - Żydzi nie boją się i nie chcą już milczeć
— mówił z kolei Yair Lapid.

https://wpolityce.pl/polityka/379283-izraelscy-politycy-chca-zaognic-spor-jonny-daniels-w-knesecie-zlozono-nowa-ustawe-przeciwko-ustawie-polishdeathcamps
avatar
Liksar

Liczba postów : 1406
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Będzimysł on 1st Luty 2018, 00:36

Szkalowanie Polaków nie odbywa się pierwszy raz i my dobrze znamy źródło tej nienawiści. Hordy satanistów i ich wojska od ponad dwustu lat mordują nas i niszczą naszą ojczyznę. To nie jest przypadek, to już prawie dowód, że jesteśmy potomkami Izraelitów. Izraelici, Lachy, Polacy to nasza tożsamość. Propaganda ma wielką siłę, ale kłamstwo w końcu przegra. Już zaczyna przegrywać.

Całe to zamieszanie to oczywiście może być ustawka przed planowaną dla nas kolejną klęską. Chwilowo nie możemy z tym złem nic zrobić, wiemy to.

Obserwujmy i cierpliwie czekajmy na wyzwolenie.

Będzimysł

Liczba postów : 74
Join date : 29/12/2016

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by thewordwatcher on 1st Luty 2018, 15:13

Ten człowiek to najwyraźniej jeden z największych bohaterów narodowych Polski.

Poczytajcie nieco.

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/3693817/rotmistrz-pilecki---raporty-z-auschwitz

http://lubimyczytac.pl/autor/138494/witold-pilecki

Czy słyszano kiedykolwiek o takim odważnym człowieku, Polaku?

To jest wprost niewyobrażalne. A władze o zapachu czosnku jakoś nie chwalą polskiego słowiańskiego bohatera!!!

Jakiś czosnkowy Bolek jest stawiany na piedestale... Żydów 'polskich'.

'Gwiazda' Chabadu!


avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Cyryl on 1st Luty 2018, 21:38

Istnieje poważne zagrożenie dla USA. Tym zagrożeniem jest Żyd, gdyż w każdym kraju, gdzie Żydzi się osiedlili, doprowadzili do obniżenia poziomu moralności i handlowej uczciwości. Trzymają się na uboczu, nieprzystosowani. Próbują zniszczyć inne narody od strony finansowej, jak to było w przypadku Hiszpanii i Portugalii.

Przez ponad 1700 lat uskarżali się na swój nieszczęsny los, mianowicie na to, że zostali wygnani ze swej ziemi, ale, proszę panów, gdyby cywilizowany świat oddał im dzisiaj z powrotem Palestynę, to natychmiast znaleźliby powód, żeby tam nie powrócić. Dlaczego? Ponieważ są wamp
irami, żyją z innych wampirów. Nie potrafią sami siebie utrzymać: muszą żyć z chrześcijan lub z innych ludzi, którzy nie przynależą do ich rasy.

Jeżeli nie zostaną wyrzuceni ze Stanów Zjednoczonych na mocy konstytucji na okres co najmniej stu lat, to jeszcze napłyną do naszego kraju w takiej liczbie, ze zaczną tu rządzie i zniszczą nas przez zmianę formy naszego rządu za którą my Amerykanie przelewaliśmy krew i poświęcaliśmy nasze życie, dobytek i wolność osobistą. Jeżeli Żydzi nie zostaną wykluczeni z USA, to w ciągu dwustu lat nasze dzieci będą pracować w polu, aby ich wyżywić, podczas gdy oni będą z zadowoleniem zacierać ręce w swoich bankach.

Ostrzegam was ponownie, jeśli nie wykluczycie [stąd] Żydów na zawsze, wasze dzieci i dzieci waszych dzieci będą was przeklinać w swoich pacierzach.
Ideały Żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, ten lampart nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucję.

Benjamin Franklin, Stany Zjednoczone Ameryki, 1789 r.

Cyryl

Liczba postów : 1335
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Tabitha on 2nd Luty 2018, 16:12

UWAGA TO NIE ŻART PIS WPROWADZIŁ W WARSZAWIE DLA POLAKÓW STAN WOJENNY I GODZINĘ POLICYJNĄ ! szok!
W związku z zapowiadaną przez Ruch Narodowy manifestacją przed ambasadą Izraela, wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera zdecydował o wydaniu zakazu poruszania się w tym rejonie Warszawy. Zakaz obowiązuje od dziś od godziny 13.00 do północy 5 lutego.

Wojewoda argumentował na konferencji prasowej, że chce tonować emocje, a nie je podgrzewać.

Według Sipiery prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz powinna była odmówić zgromadzenia przed ambasadą Izraela ze względu na kwestie związane z bezpieczeństwem. – Prezydent m.st. Warszawy powinna w takich wyjątkowych sytuacjach, kiedy są sytuacje oceny zagrożeń (…), takiego zgromadzenia odmówić, ze względu na aspekt dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa – ocenił.

Wojewoda mazowiecki podkreślił, że jego decyzja „dotyczy Ustawy o wojewodzie i administracji rządowej w województwie, która daje wojewodzie prawo jako przedstawicielowi rządu w terenie do działań, które mają zapobiec i dają możliwość wydania zarządzeń porządkowych”.

szok ! I TO WSZYSTKO TYLKO PO TO ŻEBY UTRZYMAĆ WERSJE IZRAELA W ŚWIECIE ŻE POLACY MORDOWALI ŻYDÓW W POLSKICH OBOZACH ZAGŁADY !

http://www.tvp.info/35827652/wojewoda-zakazal-demonstrowania-w-rejonie-ambasady-izraela


https://www.facebook.com/jadwiga.yestem/posts/2121537488081365?notif_id=1517465123468067&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif

Tabitha

Liczba postów : 106
Join date : 19/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Będzimysł on 4th Luty 2018, 18:37

Maria Dąbrowska zdając sobie sprawę, że Polacy są w rękach Żydów zastanawiała się, czy nasz naród w ogóle może przetrwać, zapisała w swoim dzienniku zaraz po wojnie:

https://niezlomni.com/cytat/maria-dabrowska-ub-sadownictwo-sa-calkowicie-w-reku-zydow/

"Wieczorem, kiedy jedliśmy kolację, przyszła dr. Hanka z wiadomością, że aresztowana została pani Krzeczkowska, kobieta przeszło sześćdziesięcioletnia, złamana i chora – mąż znany socjalista prof. W.S.H umarł po wyjściu z Pawiaku za Niemców, syn zginął w powstaniu warszawskim.

Według najlepszej wiedzy i wiary tych, co ją znają, nie miała nic do czynienia z żadną konspiracją. Zazgrzytaliśmy zębami, mówiąc o tem, że tacy święci jak T. Szturm de Sztrem i tacy szlachetni całe życie dla Polski oddani jak pani Krzeczkowska są dziś więzieni i prześladowani – W.R.N., którego proces się obecnie przygotowuje był za okupacji organizacją najbardziej zasłużoną, bezkompromisową i ofiarną w walce z Niemcami – i tych ludzi ma się sądzić za szpiegostwo!! – ale w Rosji nie ma innych procesów politycznych jak procesy o szpiegostwo. To ich cyniczna nikczemna metoda walki z przeciwnikiem politycznym. […] Jeśli rząd obecny zdołał osiągnąć jakieś zdobycze moralne na społeczeństwie – utraci je wszystkie w tym procesie – Sędzią w nim będzie naród, który patrzy, milczy i wszystko zapamięta.

Zdaje się, że oni chcą zniszczyć teraz socjalistów. Potem przyjdzie kolej na demokratów, potem na katolików, wreszcie na czystkę w P.P.R. Ostoją się jedynie ludzkie wywłoki oraz ugodowcy – apologeci uległości wobec każdego rządu, ugody z każdym stanem rzeczy. Rosja jest wielka i cierpliwa – nie spocznie, póki nie wykona (innemi tylko środkami) na Polsce programu hitlerowskiego. Z Polski pozostanie tylko bierna miazga, którą można będzie do woli urabiać. O ile coś nie przerwie tego straszliwego cyklu – ten bieg rzeczy jest widoczny jak na dłoni – skonamy na Sybirze.

UB, sądownictwo są całkowicie w ręku Żydów – w ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków. I jak to nie ma w Polsce szerzyć wrednego antysemityzmu? I czy kto jest zdolny przypuścić, że jedynie Żydzi są dobrymi Polakami i obywatelami, którzy nie zasługują nigdy niczem na sąd? – Czy na Boga te sześć milionów zamordowanych Polaków nie jest dosyć – czy mamy utonąć we krwi tej reszty, co pozostała? Czy w nikim z tych ludzi nie ozwie się nigdy sumienie? Jakże straszliwie złowrogi jest los mojej nieszczęsnej ojczyzny – dlaczego wszyscy, wszyscy dokoła chcą nas tylko mordować?

Biedna Hanka, która z takim zachwytem przyjęła obecną postać polskiej rzeczywistości, bije dziś głową w mur czarnej rozpaczy z powodu p. Tadeusza i p. Krzeczkowskiej – czemuż tak spokojnie aprobował, gdy jej stryj z entuzjazmem oddawał całą Polskę w ręce Moskwy. Zguba jej wszystkich znajomych – zguba kolejna wszystkich jest już tylko prostym wynikiem tego faktu. A najstraszniejsze jest, że innego wyboru nie było – czy też: mieliśmy wybór tylko pomiędzy dwoma złami. Jeśli ten naród się ostoi, jest on naprawdę ze złota i stali [17 czerwca 1947 r.]"

Będzimysł

Liczba postów : 74
Join date : 29/12/2016

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by thewordwatcher on 6th Luty 2018, 13:49

Ten film trzeba obejrzeć. Chodzi o obecną sytuację spowodowaną twierdzeniem, że istniały 'polskie' obozy koncentracyjne o aferze z tego powodu pomiędzy Izraelem a Polską.

Podejrzewam, ze ten konflikt jest kreowany celowo.

Oto film po angielsku z napisami polskimi, w którym polski uczciwy Żyd ( tak myślę, że to Żyd)
w doskonałym angielskim ukazuje rzeczywistość II WŚ.

Mój ojciec, urodzony w roku 1920 walczył NIECO jako obserwator przeciwko Niemcom w II WŚ i wskazywał na realia niemieckiej okupacji.

Nie było szansy, aby Polacy utworzyli polski obóz zagłady dla Żydów.

Szanse były znacznie mniejsze niż dzisiejsze realia. Czy dzisiaj Polska jest wstanie założyć obóz zagłady?

Oczywiście że nie, wiec pomnóżmy te szanse o 100X. Tak było za okupacji.

Oto film, którzy trzeba obejrzeć.Żadna część polskiego rządu - czy to komunistycznego czy londyńskiego nigdy nie negocjowała
z Niemcami o cokolwiek - także w kwestii Żydów.

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Obserwator on 7th Luty 2018, 21:40

Coś jest ewidentnie na rzeczy. Sam to zauważyłem ostatnio chociażby na fb, gdzie pojawiło się pełno krytycznych komentarzy pod adresem Izraela zarzucającego Polakom udział w holokauście Żydów.

Sam postanowiłem wstawić "niepoprawny politycznie" wpis by sprawdzić czy będzie jakaś reakcja typu ban, czy coś w tym stylu...nic takiego póki co się nie stało.

Kilku znajomych też poczuło wzburzenie z powodu ostatnich doniesień w mediach.

Co ciekawe, rozmawiałem ostatnio na ten temat z moją mamą i sama przyznała mi rację odnośnie tego, co kiedyś jej mówiłem, że cały aparat władzy w Polsce, Europie i USA jest w rękach Żydów i syjonistów.

Przypomniała sobie, jak mój dziadek ze strony taty, opowiadał rodzicom, jak to będąc wysoko postawionym dyrektorem PKP w Lublinie za czasów komuny, gdy odbywały się jakieś imprezy okolicznościowe z udziałem osobistości z wyższych szczebli władzy, to większość z nich była właśnie Żydami.
I tak samo było z całym okrągłym stołem ponoć.

Nie wiem do czego ma doprowadzić ten "spór", ale również jestem zdania, źe to celowe działanie.

Obserwator

Liczba postów : 1312
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Kasia on 7th Luty 2018, 22:07

Czy faktycznie im chodzi o kasę?

Próba zatrzymania procesu legislacyjnego noweli ustawy o IPN ma na celu umożliwienie uzyskania od Polski gigantycznych pieniędzy przez organizacje syjonistyczne w USA.

http://pressmania.pl/polskie-obozy-koncentracyjne-a-jednak-deal/
avatar
Kasia

Liczba postów : 1237
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Łukasz.s on 7th Luty 2018, 23:16

Wg mnie Kasiu tu niechodzi o pieniądze. Cel jest inny, pieniądze czy nawet mienie to trochę zasłona dymna, odwrócenie oczów od prawdziwego celu. Ten prawdziwy cel to doprowadzenie do zniszczenia Polaków,a pewnie szerzej Słowian. Do tego co podałaś dodałbym to http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/byly-szef-mon-ukrainy-straszy-polakow-nowym-wolyniem-ponad-milion-ukraincow-moze-chwycic
Teraz z jednej strony pod naciskiem Zachodu Polacy będzie musieli oddać ostatnie mienie jakie do niej należy, a przy okazji wywoła się konflikt na tle narodowościowym, który może być bardzo krwawy, na którym ucierpią Polacy, Ukraińcy, jeszcze jak się uda to się wciągnie Białorus i Rosję i inne kraje Europy Środkowo-wschodniej. Rzeź Słowian pewna, jeśli Bóg w tym nie przeszkodzi nasieniu węża, czyli żydom i innym satanistom

Łukasz.s

Liczba postów : 103
Join date : 25/09/2016
Skąd : Myszyniec

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by thewordwatcher on 9th Luty 2018, 11:24

Żydowskie obozy koncentracyjne – Wojciech Sumliński


Aktualizacja: 2018-01-29 11:34 am

Nawet w sytuacji, w której moja wyobraźnia wyrabiałaby nadgodziny, nie byłbym w stanie wyobrazić sobie skowytu, jaki rozległby się od Tel Awiwu po Nowy Jork, gdyby ambasador polski w Izraelu zażądał od izraelskiego rządu, by ten wycofał ustawę o karaniu kłamców negujących Holokaust. 


Dlaczego zatem wczorajsza informacja o tym, że polski Sejm przyjął ustawę o Instytucie Pamięci Narodowym zawierającą zapisy o ściganiu karnym za oczywiste kłamstwa o rzekomych „polskich obozach śmierci”, wywołała w Izraelu aż takie wrzenie, że aż pani ambasador tego państwa pozwoliła sobie, w imieniu władz swojego kraju, na zanegowanie wprowadzonego przez inne suwerenne państwo oczywistego zapisu oraz na poinformowanie opinii publicznej, iż „rząd Izraela odrzuca tę nowelizację”? 


Dlaczego zapis broniący oczywistej prawdy, wywołał w Izraelu wściekłość, której wyrazem, są m.in. słowa Yaira Lapida, byłego ministra finansów tego kraju i obecnego posła izraelskiego parlamentu, o tym, że „istniały polskie obozy śmierci i żadne prawo nigdy tego nie zmieni”? 


Dlaczego Izrael, przyjazny – podobno – Polsce kraj stawia na szali dobre – podobno – stosunki, walcząc z prawdą i utrwalając łgarstwa? Dlaczego, dlaczego, dlaczego? Dużo pytań – mało odpowiedzi.


Spróbujmy je zatem odnaleźć.


Jako dziennikarz śledczy, staram trzymać się faktów, które jak wiadomo, nie wymagają interpretacji, bo po prostu są jakie są. A jakie mamy fakty w tej sprawie? Sięgnijmy do niedawnej historii, by przypomnieć rzeczy, wydawałoby się, oczywiste.


Odrzucając jednoznacznie umizgi Hitlera i w przeciwieństwie do wielu innych państw europejskich (Włochów, Austriaków, Słowaków, Rumunów, Bułgarów, Węgrów, Hiszpanów, Finów i przez dwa pierwsze lata wojny także Rosjan) od pierwszego do ostatniego dnia II wojny światowej Polska była po właściwej stronie, przeciwstawiając się Niemcom i barbarzyńskiej ideologii nazistów – to fakt. 


Za wierność ideałom, walkę z Niemcami na wszystkich frontach II wojny światowej i twardy opór wyrażający się z jednej strony w braku jakichkolwiek form zorganizowanej na szczeblu państwowym kolaboracji (w przeciwieństwie np. do Francuzów czy Norwegów), z drugiej zaś w utworzeniu największej podziemnej armii w okupowanej Europie, w Powstaniu Warszawskim i w pomaganiu mordowanym przez Niemców Żydom, zapłaciliśmy straszną cenę: wielką daninę krwi oraz strat materialnych i terytorialnych, nieporównywalną z żadnym innym krajem – to także fakt. 


Po wygranej wojnie zostaliśmy zdradzeni przez wszystkich i sprzedani w Jałcie kolejnym, tym razem sowieckim, okupantom, czego skutki odczuwamy po dziś dzień – to kolejny fakt. Pomimo wszystkich tych faktów, ktoś (kto?) zadał sobie wiele trudu i mocno pracował nad tym, by przypięto nam łatkę sojuszników Hitlera, podłych „nazistów” współodpowiedzialnych za holokaust Żydów, twórców „polskich obozów koncentracyjnych”, i czy nam się to podoba czy nie, taki wizerunek mamy dziś w świecie (kto nie wierzy, niechaj obejrzy film Violetty Kardynał „Do góry nogami” o postrzeganiu „nazistów” przez młodzież amerykańską i kanadyjską) – to także fakt. 


Podjęta właśnie przez polski Sejm próba zablokowania czy choćby ograniczenia szerzenia tych kłamstw oraz walki o prawdę spotkała się z ostrym protestem oraz negacją oficjeli i autorytetów z Izraela – to najnowszy i ostatni już fakt.


O co zatem chodzi?


Zapomnijmy o polsko – izraelskiej przyjaźni, bo choćbyśmy nie wiem, jak bardzo zaklinali rzeczywistość, to przecież gołym okiem widać, że nie ma tu żadnej przyjaźni
Odpowiedź nie jest łatwa, ale paradoksalnie jest prosta – wystarczy tylko, jak w dziennikarstwie śledczym, połączyć kropeczki. 


Przez wszystkie te lata szerzenia łgarstw o rzekomych „polskich obozach koncentracyjnych” – głównie w Stanach Zjednoczonych i Niemczech, ale nie tylko – nie słyszałem nigdy o choćby pisku sprzeciwu ze strony izraelskich ambasadorów w tych państwach, oficjeli czy przedstawicieli kół rządowych Izraela, tak przecież wyczulonych na wszystko, co dotyczy Holokaustu, przeciwko tak jawnemu łgarstwu. Z tamtej strony zatem istniało co najmniej przyzwolenie na fałszowanie rzeczywistości i szerzenie kłamstw. Czy jednak „tylko” przyzwolenie? 


Furia, którą w pewnych kołach w Izraelu wywołała ustawa polskiego Sejmu o karaniu za kłamstwa o rzekomych „polskich obozach śmierci” spowodowała, że maski właśnie spadły i jaśniej widać dziś to, co do niedawna było zakryte – że mogło to być coś znacznie więcej, niż „tylko” przyzwolenie na kłamstwa i że powielanie tych oczywistych łgarstw było po prostu Żydom na rękę. Być może dlatego, że skuteczne – a przynajmniej bardziej skuteczne niż dotąd – zwalczanie kłamstw o Polakach, jako współsprawcach „nazistowskich zbrodni” (o niemieckich zbrodniach nie ma na świecie w ogóle mowy), a zamiast tego pokazywanie polskiego wkładu w walkę z „nazistami” i potwornej ceny, jaką za tę walkę ponieśliśmy, stanowi zagrożenie dla „monopolu” cierpień Żydów, ofiar Holokaustu? 


A może dlatego, że zablokowanie kłamstw i odkrycie przed światem oczywistej dla nas prawdy, mogłoby zaburzyć funkcjonowanie świetnie funkcjonującej maszynerii „przedsiębiorstwa Holokaust”, które właśnie, przy pomocy senatu USA, weszło w decydujący etap walki o zapłatę przez Polskę (w takiej czy innej formie) 65 miliardów dolarów, które w ramach roszczeń miałyby przypaść żydowskim organizacjom zajmujących się edukacją na temat holokaustu? Niewykluczone zresztą, że może chodzić tak o jedno, jak i o drugie. 


Tak jednak czy inaczej – zapomnijmy o polsko – izraelskiej przyjaźni, bo choćbyśmy nie wiem, jak bardzo zaklinali rzeczywistość, to przecież gołym okiem widać, że nie ma tu żadnej przyjaźni, a jeśli już, to taka, o jakiej pisał Winston Churchil, premier Wielkiej Brytanii: jeśli mam takich przyjaciół, to nie potrzebuję już wrogów.


Fakty są jakie są i, niestety, pokazują, że po tamtej stronie są tylko zimne interesy I dodam – brudne interesy, oparte na zwalczaniu prawdy i szerzeniu kłamstw. Co w tej sytuacji robić? Nieprawdą jest, że nie ma dobrego wyjścia, jak zdążyli już obwieścić siedzący okrakiem na barykadzie niektórzy publicyści. 


Najlepszą i jedyną drogą na wyjście z tej patowej sytuacji jest, jak zawsze, droga prawdy. Dokładnie tak, jak uczył święty naszych czasów, ksiądz Jerzy Popiełuszko: „jesteście w mroku, we mgle i nie wiecie, w którą pójść stronę? Idźcie drogą prawdy, a wszystko stanie się proste”. 


Były polskie obozy koncentracyjne czy nie były? Byliśmy narodem nazistów czy nie byliśmy? Jesteśmy po stronie katów czy ofiar? Wszyscy Polacy znają odpowiedzi na te pytania – ale nie zna ich świat. 


Mówienie o „polskich obozach koncentracyjnych” – „bo przecież były ulokowane w Polsce”, jak tłumaczą obrońcy tego terminu – jest równie absurdalne, jak mówienie na przykład o „żydowskich obozach koncentracyjnych”, bo przecież w większości byli zamykani w nich Żydzi. Można użyć nazewnictwa sięgającego do geografii – dlaczego nie można do statystyki? 


Rzeczywistość można relatywizować na wiele sposobów, ale to droga donikąd. Dlatego jedyną droga, która ma szansę zatrzymać to szaleństwo, jest droga prawdy. Kropka. 


I dlatego od polskich władz i od polskiego rządu oczekuję, iż bez względu na wszystko, bez względu na naciski z takiej czy innej strony, nie zatrzyma się wpół drogi i będzie twardo egzekwować wprowadzone właśnie prawo, i to w stosunku do absolutnie każdego, kto śmie mówić o „polskich obozach śmierci”. 


A jeżeli to oznacza nadwątlenie relacji z niektórymi państwami? Trudno. Być może taka jest cena walki o prawdę. I oby była to ostatnia walka o prawdę w tej najbardziej oczywistej z oczywistych, sprawie.

Wojciech Sumliński
sumlinski.pl

Źródło - http://www.bibula.com/?p=99424
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Olo on 9th Luty 2018, 21:54

W Auschwitz nie było żydów - to największe kłamstwo o holokauście do dziś powtarzane w israelu !!!

avatar
Olo

Liczba postów : 460
Join date : 21/03/2015
Age : 57
Skąd : Kraków / Polska

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Olo on 9th Luty 2018, 21:58

A tu przykład do czego są zdolni....


"Auschwitz Świętym Miejscem Żydowskiej Pamięci. Tam Nie Ma Miejsca Dla Kościoła Katolickiego.


Idea żydowskiej supremacji rozciąga się też na prymat żydowskiego cierpienia.

Poniżej najlepszy przykład Żydów usiłujących zmonopolizować zadane przez nazistów cierpienia. Protesty Avi Weissa o kościele w Auschwitz ostentacyjnie ignorują 2.77 mln polskich chrześcijan [2.77 million Polish Christians*] którzy zginęli z rąk nazistów. Ignorują  również tysiące zabitych polskich księży [Polish priests who were killed*], wielu z nich w Auschwitz.

Dlatego nie ma co się spierać, że za nazistów polscy chrześcijanie również cierpieli [Polish Christians also suffered*]. Ale Avi Weiss jest nieugięty: „Nie możemy pozwolić by dowody innych okrucieństw holokaustu przejęły inne grupy dla innych celów” – mówi.

Inaczej mówiąc, on z Auschwitz chce zrobić świątynię wyłącznie dla Żydów. To tak jakby miliony polskich cywilów zabitych przez nazistów były nieważne. Co się liczy, przynajmniej dla Weissa, to żydowskie cierpienie.

Na swój sposób jego idee o supremacji żydowskiego cierpienia są tak wypaczone jak nazistowskie teorie o wyższości rasowej, i równie niebezpieczne. Syjonistyczni eks-tremiści nienawidzą kiedy nazywa się ich syjo-nazistami, ale jest mała różnica między obu i argumenty Weissa, niezależnie od tego jak są zwodnicze, zapewniają podatny grunt dla ekstremizmu. Red.

Tłumaczenie Ola Gordon

Źródło: http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=137275

Auschwitz to święte miejsce żydowskiej pamięci. Tam nie ma miejsca dla Kościoła Katolickiego.


Wjazd do obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, Polska, w lutym/marcu 1945.

(AP Photo/Stanislaw Mucha)

Ten tydzień markuje 70 rocznicę wyzwolenia (1945) Auschwitz, niesławnego obozu śmierci w Polsce, w którym w czasie holokaustu zamordowano 1.1 mln Żydów. Z każdym mijającym rokiem zostaje coraz mniej ocalonych [fewer survivors remain]. W niedalekiej przyszłości, kiedy nie będzie żadnych żywych świadków opowiadających ich stronę historii, by powiedzieć: Tak, to się wydarzyło, i w taki sposób. Nie możemy pozwolić by dowody innych okrucieństw holokaustu przejęły inne grupy dla innych celów.

To dlatego Żydzi na całym świecie byli oburzeni, kiedy w 1984 siostry Karmelitanki przejęły budynek w Auschwitz, który wcześniej był magazynem gazu Cyklon B wykorzystywanego przez nazistów do mordowania Żydów. Przy pełnym poparciu polskiego kard. Franciszka Macharskiego, władze lokalne przyznały siostrom 99-letnią dzierżawę by przerobić budynek na klasztor, gdzie siostry chciały modlić się za dusze pomordowanych. To w tym czasie wydarzył się inny afront, tym razem w Birkenau – nazywanym również Auschwitz II – lokalna wspólnota katolicka ustanowiła działający kościół we wcześniejszej siedzibie komendanta nazistów.

Jako rabin, mam głęboki szacunek dla wszystkich miejsc kultu. Również czuję, że chrześcijańskie domy kultu nie zależą tam gdzie w rzeczywistości jest największy żydowski cmentarz na świecie. I dlatego w lipcu 1989 dołączyłem do grupy 7 działaczy protestujących przeciwko klasztorowi Karmelitanek. Przeszliśmy przez płot otaczający klasztor i zgromadziliśmy się pokojowo. Polscy pracownicy w klasztorze wylali na nas wiadro wody z moczem, kiedy zakon-nice patrzyły z okien. W 1993 sam papież Jan Paweł II nakazał siostrom opuścić i klasztor zamknięto [ordered the nuns to leave].* [poniżej]

Mimo że zamknięcie było zwycięstwem, pozostaje większy afront, kościół parafialny w Brzezince. Były ksiądz James Carroll elokwentnie opisuje tę obelgę w książce Miecz Konstanty-na: Kościół i Żydzi [Constantine’s Sword: The Church and the Jews], pisząc: „Kiedy cierpienie postrzega się jako służące powszechnemu planowi zbawienia,  jego szczególny charakter jako tragiczny i zły zawsze się pomniejsza”.

„Usunięcie żydowskości z miejsca gdzie usuwano Żydów” – kontynuuje Carroll – „czyni zło większym”.

I dlatego w 1995, w 50 rocznicę wyzwolenia Auschwitz, znowu dołączyłem do działaczy, tym razem siedzieliśmy przed kościołem w Birkenau. Po impasie z oficjelami kościoła trwającym cały dzień, aresztowano nas i zabrano na posterunek policji, gdzie wezwany tam lekarz po-prosił nas o rozebranie się. Osłupiały wypaliłem: „Chcesz powiedzieć, że nie rozebrałeś wy-starczającej liczby Żydów w tym miejscu?” Trzymano nas przez kilka godzin, potem zwolniono. Nasz protest i areszt nie wywołał koncesji ze strony kościoła czy katolickiej hierarchii.
Kościół pozostaje, i jego istnienie w tym najświętszym żydowskim miejscu jest niestosowne, zwodnicze i pogwałceniem pamięci Szoa. Za setki lat ludzie będą szukać w obozie dowodów na to co się wydarzyło. Jeśli budynek kościoła zostanie, jego duży krzyż będzie rzucał cień na  Auschwitz II, to miejsce będzie sugerować niedoinformowanym, że holokaust nie był ani próbą chrześcijańskiego ludobójstwa, ani że kościół wtedy bronił Żydów – kiedy naprawdę kościół odwrócił się [turned its back]* tyłem na próbę unicestwienia wielką skalę narodu żydowskiego. Jeśli my jako ludzkość mamy uczyć się z naszych historii, dążyć do lepszej przyszłości, to musimy wiedzieć co stało się w przeszłości. W przeciwnym wypadku utrwala-my prawdopodobieństwo, że okrucieństwa powtórzą się w przyszłości, i że rozpanoszą się niewyobrażalne cierpienia.

To ludzie o moralnym sumieniu powinni podnieść głos w imię pamięci o holokauście i zadeklarować głośno i wyraźnie: dla kościoła nie ma miejsca w Auschwitz II. Jest to także w mocy papieża Franciszka, który wykazał się być wielkim przyjacielem społeczności żydowskiej, by nakazał zgromadzeniu opuścić to miejsce. Budynek powinien stać się muzeum, specyficzne Birkenau, pokazującym jak naziści dokonywali tam swoich okrucieństw. Duże krzyże z przodu i na górze budynku powinny zostać usunięte. Pamięć o zamordowanych tam Żydach – zamordowanych bo byli Żydami – muszą być uznawane z dokładnością historyczną."

Po prostu ręce opadają....
avatar
Olo

Liczba postów : 460
Join date : 21/03/2015
Age : 57
Skąd : Kraków / Polska

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by thewordwatcher on 10th Luty 2018, 00:44

Moim zdaniem jest to celowa propaganda... nasienia węża, którego najbardziej widocznym trzonem jest syjonizm.

Celem owej kłamliwej propagandy jest wzbudzenie maksymalnej nienawiści WSZYSTKICH ludzi, z Polakami włącznie do wszystkich Żydów.

Celowo takie informacje są rozpowszechniane masowych żydowskich mediach, które doskonale zdają sobie sprawę z tego, co takie absurdalne oskarżenia w stosunku do nie istniejącego już zdradzieckiego rządu... syjonistycznego, który współpracował z hitlerowcami przy ich agresji na Polskę. 

W momencie ataku Hitlera, polskie elity zwinęły się i uciekły. Tyle było w ich patriotyzmu.

Władze i media przygotowują kolejny konflikt pomiędzy NASIENIEM WĘŻA a Słowiaństwem i celem ma być rzeź Żydów przez Słowian.

Oni poświęcą wielu Żydów tylko po to, aby potem Bestia mogła oskarżać Boga o niegodziwość Jego Narodu Wybranego oraz niesprawiedliwość Boga.


Bestia ma publicznie czyli... w mediach bluźnić Bogu. Czyli owe zmagania to III Wojna Światowa.

Normalni ludzie, Słowianie mają eksterminować niszczycieli cywilizacji białej, czyli ogólnie Chrześcijaństwa. Plan zaczyna być widoczny jak na dłoni.

Moim zdaniem byłoby dobrze nie dolewać oliwy do tego ognia i nie poddawać się takim emocjom, ale jedynie obserwować NEUTRALNIE te wydarzenia, nie udzielając się zbytnio w tej kampanii nienawiści

Podejrzewam, że ten kurs zacznie nabierać coraz większej mocy z obu stron.

Zwróćmy uwagę na to, kto jest oburzony na Izrael! 'Polski' rząd a nawet kler - większość to nasienie węża.


Owa propaganda ma wzbudzać NASZE zaufanie bo przecież ONI walczą o Polskę, o honor narodu a nawet jego religii!


Do tego dołączą się religie chrześcijaństwa, broniące Chrystusa a Żydzi będą atakowali coraz bardziej otwarcie Chrześcijaństwo.

Jeżeli ukaże się film o zmartwychwstaniu Chrystusa, to może wywołać wielki konflikt. I o to im właśnie chodzi.

Czyli umieszczać na forum pewne informacje o tym co się dzieje ale w żadnym wypadku nie dolewać oliwy do tego ognia wzbudzanej nienawiści.

Bądźmy pokój czyniącymi pomimo takich prowokacji, ponieważ są to celowe prowokacje, które wyszły od Żydów z poparciem polskich Żydów rządowych, które w tak szybkim czasie wydały ustawę i karach za używanie takiego terminu - polskie obozy koncentracyjne.

To są kary wymierzone własnie w Żydów! Nikt inny o tym nie mówi!!

Przemyślmy więc to wszystko dokładnie i nie bądźmy tymi, którzy dążą do rozjątrzania owej celowo programowanej nienawiści.

Coś podobnego robi Trump (Chabad) podsycając Chrześcijan ewangelicznych oraz sługa Chabadu - Putin popierając oficjalnie Chrześcijaństwo w Rosji.

Oni wszyscy grają do bramki armii szatana i jego Bestii.

Tyle jest jasne. Ale nie jest jasny plan Boga, który doskonale zna ich plany. A znając mądrość naszego Boga możemy być pewni, że cała ta hałastra nasienia węża zostanie całkowicie przechytrzona przez Boga, podobnie jak to się stało podczas pobytu Chrystusa na na ziemi.

Szatan zabił Syna Bożego kopiąc tym samym własny grób!


W naszych czasach będzie podobnie. Czyli obserwujmy wydarzenia i czekajmy cierpliwie na pierwszy ruch naszego Boga!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Cyryl on 10th Luty 2018, 11:29

Dokładnie Henryku.

Musimy pamiętać o jednym, plan 3 wojen jest realizowany głównie przez upadłych aniołów, którzy kryją się pod pojęciem "Iluminatów" lub "agentur iluminatów".

Dla nich nasienie węża to tylko środek do tego aby wyniszczyć rękoma Boga całą ludzkość a szczególnie naród wybrany.

Dlatego upadli poświęcą każda ilość nasienia węża aby nas sprowokować. 

Zauważmy jedno, co daje upadłym zamordowanie narodu wybranego, jeśli Bóg może każdego człowieka wskrzesić???

Mat 10 napisał:
(28) Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w Gehennie.

Nic, dlatego upadli od wieków prowokowali Izraelitów do tego aby ci łamali jak najwięcej praw Boga. Nie tylko Izraelitów ale także inne narody. Przecież upadli doskonale wiedzieli, że jak mieszkańcy Sodomy i Gomory lub inne narody (np. Kananejczycy) będą ustawicznie łamali prawa Boga, to Stworzyciel wykona na nich wyrok śmierci.

Dlatego plan 3 wojen zakłada największą prowokacje Boga w postaci światowego kultu Lucyfera. Wtedy Bóg będzie zmuszony do zniszczenia ludzkości. To jest cel upadłych od początku w Edenie i ten cel się nie zmienił.

Cyryl

Liczba postów : 1335
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by thewordwatcher on 10th Luty 2018, 13:29

Dokładnie Cyrylu. Tutaj mam dowód na przebiegłość Trumpa.

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.timesofisrael.com%2Ftrump-tells-israel-it-will-have-to-make-hard-compromises-for-peace%2F&edit-text=

To jest tłumaczone na polski.

Tytuł artykułu.


Trump mówi Izraelowi, że będzie musiał także podjąć "twarde kompromisy dla pokoju"


Z tego wyraźnie wynika, że uznanie Jerozolimy to był punkt zwrotny w celu wywołania nienawiści do Izraela.

Obiecanka, ale wsparta ostrzeżeniem, aby ratować swój honor i nie wycofywać się z obietnicy.

Po naszemu zabrzmiałoby to:

Owszem, uznałem Jerozolimę, ale będziecie musieli się przed światem sporo ugiąć.

Izrael się nie ugnie i tak rozwinie się wielki konflikt.

Dalej... Izrael atakuje ponownie Syrię.

https://needtoknow.news/2018/02/israel-launches-attack-syria-unverified-gas-attacks/

Melania Trump usunęła demony z Białego Domu w egzorcyzmach przez przeniesieniem się do Białego Domu.

Pomoże jak umarłemu kadzidło!

https://www.infowars.com/melania-had-white-house-spiritually-cleansed-before-moving-in-pastor-claims/

Niektóre kościoły zaczynają zabraniać używania tytułu Boga, który wskazuje na... płeć. Czyli Pan Bóg jako mężczyzna nie jest już w niektórych idiotycznych religiach akceptowany.

http://prophecynewswatch.com/article.cfm?recent_news_id=2000

Dokonano tego w Waszyngtonie oraz w Szwecji ubiegłego roku.

Satanistów zupełnie pogięło.

A tych poniżej pogięło jeszcze bardziej.

http://prophecynewswatch.com/article.cfm?recent_news_id=1996

Grupka przywódców religijnych demonstruje przed kliniką aborcyjną... wspierając ją!

Jest w tej grupce także rabin. A jakże. Dlaczego mnie ten święty nie dziwi?
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Bushi on 10th Luty 2018, 16:19

Na internecie zaczyna wrzeć na temat wymiany ognia między armią Izraela oraz armią Iranu stacjonującej w Syrii. Prawdopodobnie został zestrzelony Izraelski F-16.
Co ciekawe rano na Wirtualnej Polsce było doniesienie o zestrzeleniu Izraelskiego samolotu ale  naprawdę jako gdzieś u dołu niszowy priorytet, ledwie wzmianka. Dla przykładu obecnie wszelki oficjalne media nie komentują tego wcale. Ale  na kanałach prywatnych jest nielada szum o to.

Pojawiła się spekulacja, że cała zadyma z "Polskimi Obozami Śmierci" ma właśnie jakiś związek z projektem : "Koniec Projektu Izrael"

Rzekomo syjoniści  chcą ewakułować  całe żydostwo z Izraela di Europy, czyli  ma to związek z  odświeżeniem  projektu stalinowskiego : (Nowa Kalifornia). Jak wiadomo  państwo żydowskie mało wtedy istnieć na Krymie. To jest bardzo prawdopodobnie ponieważ wtedy bardziej jest zrozumiałe postępowanie Putina, który odzyskał i oczyścił Krym.

Ponoś ta informacja jest z samego USA, i jest to temat popularny. (ciekawe że w Europie nikogo to nie interesuje )

Ludzie którzy tą teorię stworzyli powołują się na słowa Henrego Kissingera, który w przemówieniu powiedział że daje Izrael zniknie do 2022r, z powodu braku pieniędzy na wsparcie militarne dla niego , ( czyżby bankructwo Watykańskiego pierdolnika? )

Do tego wszystkiego ostatnie rozmowy z "Kabalistą", które mnie sporo zadziwiły. Ponieważ stwierdził że wraca do Polski i  będzie wspierał Biedronia w kampanii prezydenckiej. Przypominam Biedroń to obecny prezydent Gdyni i homoseksualista, działacz LGBT. Kabalista stwierdził że Biedroń jest  "ratunkiem" dla Polski. Ponadto kabalista wspomniał , że zbudują nowy lepszy świat, na fundamencie żydowskim. Gdzie goje będą mogli  być homoseksualistami i tranwescytami itp. Ale jedynie z całego Zakonu będzie ich obowiązywał zakaz cudzołożenia. Czyli można by wnioskować że Europa Wschodnia jest rzeczywiście przygotowywana na przyjęcie nowych "panów".

I teraz nasuwają się dwa pytania:

1. ) Dlaczego Żydzi chcą uciekać z Izraela?
2. ) Dlaczego nie do USA albo Australii?

Jeśli ta teoria jest słuszna, to znaczy że Żydzi zaczynają ciąć gałąź na której siedzą, wiadomo że ludzie tak po prostu nie pojadą do EU porposzeni, adekwatna sytuacja do tej  przed 2-gą wojną światową. Więc podpalają po kolei cały Bliski Wschód tak by  doszło do zmasowanego ataku na Izrael, poświęcając część swojego narodu ( co jest w talmudzie normą), będą wtedy osiedlać się na powrót w Europie. Czyli będziemy mieć  Holokaust II, oraz na podstawie niby tragicznej sytuacji Żydów,  takie kraje jak Polska Ukraina może Niemcy , Włochy, będą zmuszone do przyjmowania kolejnych uchodźców tym razem z Izraela. Być może te kraje będą wabione wzrostem gospodarczym i wszelkimi błogosławieństwami niby wypływającymi z pojawienia się Żydów. Zresztą, Kabalista mi o tym kiedyś wspominał że tylko Żydzi, oraz dobre kontakty z nimi zapewnią kiedyś dobrobyt. Jeśli tak, to afera w około "Polskich Obozów" to próba specjalna kierowana przez Mossad, oraz rządy PIS, by ujawnili się wszyscy, którzy są przeciwni Żydom. To pomorze zrobić potem czarne listy i w momencie jakiejś nadzwyczajnej sytuacji w Polsce, będą mogli oczyścić nasz kraj z wrogów nowych "panów". Myślę że to bardzo prawdopodobne!


Teraz pytanie dlaczego akurat kraje  wschodniej Europy?

Może Żydzi wiedzą że niebawem cały bliski wschód zostanie objęty przez Boga, i spadną klątwy na narody. Być może wiedzą że najbezpieczniej dla nich będzie  tam gdzie znajduje się prawdziwy Izrael, mniemają że Bóg nie uderzy w nich  jeśli będą w tym samym miejscu co prawdziwa "Niewiasta"!

Oczywiście to moje takie spostrzeżenie !

Więcej info w tym kierunki macie tu :
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/02/08/rothschildowie-zamykaja-projekt-izraelski/

Oraz film :
https://www.youtube.com/watch?v=cpeoyJ-hQ-k&feature=share
avatar
Bushi

Liczba postów : 536
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 9 z 15 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach