Nacja żydowska

Strona 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Nacja żydowska

Pisanie by thewordwatcher on 24th Listopad 2016, 10:37

https://en.wikipedia.org/wiki/Kenneth_Feinberg

Zwróćmy uwagę na jeden WAŻNY szczegół. Ten człowiek to prawnik i jakoś nigdy na owe oskarżenia nie zareagował i tego osobiście nie zdementował.

W artykule na Wikipedii nie ma o tym żadnej wzmianki a film krąży po świecie i jego fotografia jest definitywnie w użyciu.

Tutaj jest sporo dobrych artykułów - http://www.proroctwa.com/objawienie/index.html
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2300

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by efraimita on 25th Listopad 2016, 23:19

Dla czego Bóg pozwolił na to aby tę hazarsko edomicką mieszankę nazywano "ludem bożym"? Bóg sam to nam wyjaśnia. Z resztą zapowiada to już dawno dawno temu, jednocześnie dając do zrozumienia, że jest to najbardziej nikczemny naród na ziemi.

spójrzmy na te słowa:

Pwt 32

(16) Pobudzili jego zazdrość cudzymi bogami, Podniecili go obrzydliwościami,

(17) Składali ofiary demonom, które nie są bogami, Bogom, których ojcowie wasi nie znali, Nowym, które niedawno się pojawiły.

(18) Skałę, która cię zrodziła, zaniedbałeś, Zapomniałeś Boga, który cię w boleściach na świat wydał.

(19) A gdy Pan to ujrzał, wzgardził nimi I z niechęci do swych synów i córek

(20) Rzekł: Zakryję przed nimi oblicze moje, Zobaczę, jaka będzie przyszłość ich, Gdyż ród to przewrotny, Synowie, w których nie ma wierności.

(21) Pobudzili mnie do zazdrości tym, co nie jest bogiem, Podniecili mnie marnościami swoimi, Więc i Ja pobudzę ich do zazdrości tymi, którzy nie są ludem, Podniecę ich narodem nikczemnym.

Tak jak prawdziwi Izraelici obrażali Boga nazywając bogami demony i upadłych aniołów, którzy nienawidzą Boga. Dokładnie tak samo Bóg pozwolił aby nikczemny nienawidzący nas naród został nazwany ludem bożym dla obrazy Izraela. Bardzo łatwo się zorientować, że dla prawdziwego Izraela nazywanie tą nazwą narodu żydowskiego jest taką samą obrazą jak dla Boga było nazywanie przez Izrael bogiem, marnych demonów które odgrywały role boga.

Moim zdaniem to wiele tłumaczy i daje argument w dyskusji "dlaczego Bóg na to pozwolił". Jednocześnie pokazuje kolejne proroctwo, które się wypełniło i co najważniejsze JEST TO KOLEJNY DOWÓD NA OBOWIĄZUJĄCE PRZYMIERZE!!! Zgodnie z jego zapisami, obraża nas nikczemny naród który odbiera chwałę od innych narodów zamiast nas prawdziwego Izraela.

Czy ktoś z nas może podważyć słuszność tej kary, zważywszy na to co prawdziwy Izrael zgotował Bogu??????

Izrael wymierzył prawdziwy policzek Bogu równając marne bożki z potężnym Bogiem Izraela, stwórcą wszystkich rzeczy. Odbierając mu chwałę i plugawiąc imię Boże. Stawiając Jego przeciwników i wrogów na równi z Nim. Tak więc Bóg pozwolił aby nikczemny nienawidzący nas naród także odebrał należną nam chwałę i splugawił nazwę (imię) Izraela. Jest to sprawiedliwa zapłata dla prawdziwego Izraela. Bóg pozwolił aby żydzi odbierali teraz chwałę należną Izraelowi. Budzi to w nas gniew taki sam, jaki Bóg czuł patrząc jak Jego chwała zostaje oddawana szatanowi, upadłym aniołom i ich potomstwu, czyli wszelkim demonom.  

Myślę, że jest to ważny dowód ostatecznie wyjaśniający problem "żydostwa" słowami samego Boga Smile Jest to nikczemny naród odbierający od ludzi taką samą cześć jak fałszywi bogowie którym oddaje cześć chrześcijaństwo i inne religie. Fałszywi bogowie z wymuszoną czcią od ludzi i fałszywy naród wybrany odbierający wymuszoną chwałę od ludzkości.

Ale żeby nie zakończyć tak gorzko to w dalszej części tego rozdziału jest dalsze proroctwo i nadzieja dla prawdziwego Izraela Smile

Pwt 32

(34) Czyż nie jest to zakryte u mnie, zapieczętowane w skarbcach moich?

(35) Pomsta do mnie należy, Ja odpłacę Do czasu, gdy zachwieje się noga ich. Gdyż bliski jest dzień klęski ich, I śpieszą się ich przeznaczenia.

(36) Gdyż Pan upomni się o prawo ludu swego, Ulituje się nad sługami swoimi, Gdy zobaczy, że znikła siła I że nie ma ani niewolnika, ani wolnego.

(37) I powie: Gdzież są bogowie ich, Skała, na której polegali,

(38) Którzy tłuszcz rzeźnych ofiar ich zjadali I wypijali wino ich ofiar z płynów? Niech powstaną i pomogą wam, Niech będą wam osłoną!

(39) Patrzcie teraz, że to Ja, Ja jestem A oprócz mnie nie ma boga. Ja pozbawiam życia i darzę życiem, Ja ranię i leczę, I z ręki mojej nikt nie zdoła się wyrwać.

(40) Gdyż podniosę ku niebu rękę moją I powiem: Ja żyję na wieki.

(41) Gdy wyostrzę miecz mój błyszczący I sąd podejmie ręka moja, Wywrę zemstę na wrogach moich, I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą;

(42) Krwią upoję strzały moje, A miecz mój naje się mięsa, krwią poległych i pojmanych Z nie czesanych głów wrogów.

(43) Kiedy znowu wyprowadza Pierworodnego na świat, mówi: niech wszyscy aniołowie Boży czczą Go; radujcie się narody ze swymi ludźmi i niech wszyscy synowie Boga wzmocnią się sami w nim; ponieważ on pomści krew swoich synów i zemstę wywrze i odpłaci sprawiedliwie jego wrogom, i odpłaci tym, którzy go nienawidzą; i Pan oczyści ziemię swego ludu.

W wersie 34 znowu jest potwierdzone, że Bóg "koduje" dla nas informacje i pozwala je odkryć nam w odpowiednim czasie!!!!
Dalej mówi co czeka lud który odbiera teraz niesłuszną chwałę i daje do zrozumienia, że ich bóg jest przeciwnikiem Boga, czyli żydzi na pewno nie czczą prawdziwego Boga (zobaczcie wers 37 i 38) !!!! Kolejne dowody w słowie Bożym na to, że żydzi to nie naród wybrany i nie czczą prawdziwego Boga.

Wers 39 mówi nam, że podźwignięcie prawdziwego Izraela przez Boga będzie dowodem dla całej ziemi, że to On jest prawdziwym Bogiem. Ziemia zobaczy, że Bóg jest w stanie odbudować to co jest niemal całkowicie zniszczone (prawdziwy lud Izraela). A kiedy się to stanie? Mówi o tym wers 43 ...
Gdy Pan znowu wyprowadzi Swojego Pierworodnego na świat!!
Zauważcie, że jeszcze przed pierwszym pojawieniem się Chrystusa na ziemi był już zapowiedziany jego drugie pojawienie się. Te fragmenty we wspaniały sposób pokazują, jak Bóg opowiedział wszytko za nim cokolwiek się stało, a jednocześnie zapieczętował (zakodował) to przed oczami jego przeciwników Smile

Szatan miał zapisane, że Isus przyjdzie znowu na świat, czyli mógł się domyślić że jego pierwsze przyjście nie jest ostatnim Smile Dla czego więc popełnił taki błąd i zabił Isusa?
Możliwości są dwie, albo nie rozeznał totalnie zapieczętowanych proroctw, albo zaślepiła go nienawiść i nie mógł sobie odmówić szatańskiej "przyjemności" zabicia Syna Bożego.

Dla nas też jest pewien wniosek, że jest jeszcze dużo do odkrycia w słowie Bożym i że na nim się powinniśmy bardziej skupić niż na filmikach i artykułach pisanych dzisiaj przez ludzi Wink
W słowie Boga jest zapewne wyjaśnione wszystko. Trzeba tylko to odpieczętować Smile
efraimita

Liczba postów : 251

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iraeneus on 6th Grudzień 2016, 03:32

Tutaj ciekawy wywiad z autorką ksiązki Poza granicą solidarności .... :

A tutaj ta książka:

http://www.rodaknet.com/ksiazka_Poza_granica_solidarnosci_ewa_kurek.pdf

Po obejrzeniu powyższego filmu myślę że to może być ciekawa pozycja, odsłaniająca wiele prawd i ukazująca nowe prawdziwe spojrzenie na temat jak sama stwierdziła to pani dr Ewa Kurek .

A tutaj krótki i ciekawy informacyjnie wywiad w radiu pani Doktor:

Iraeneus

Liczba postów : 491

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 8th Grudzień 2016, 11:34

Niezwykle ciekawa argumentacja w tym krótkim artykule oraz filmie, w którym występują rabbi Hillel Rosenberg w Texas A&M Univeristy iraz biały suprematysta, Richard Spencer.

http://forward.com/news/national/356363/speechless-rabbi-admits-losing-argument-over-racism-and-israel-to-white-sup/?attribution=articles-article-related-1-headline

Jest to wszystko na filmie.

Rabbi proponował Spencerowi wspólną naukę Tory czyli Pięcioksięgu Mojżesza.

"Ty jesteś tutaj z radykalnym przesłaniem wykluczenia. Moja tradycja uczy posłanie radykalnego połączenia, jak to zaleca Tota."

"Czy ty rzeczywiście chcesz radykalnego połączenie w stan Izraela? Czy ty masz na myśli że ludzie z całego Bliskiego Wschodu powinni połączyć się w Tel Avivie? Czy rzeczywiście tego chciałbyś? Ty nie odpowiadasz?"

Rosenberg nie odpowiedział.

"Żydzi istnieją dokładnie dlatego, że nie zasymilowali się z poganami... Dlatego istnieje określona kultura żydowska jako aksjomat, jako sens samych siebie.

Mam szacunek w tej kwestii dla ciebie. Ja chcę dla swych ludzi tego samego, sensu swej wartości. Chciałbym aby moi ludzie w przyszłości także prosperowali."

Oczywiście określono tę wypowiedź jak bliską... antysemityzmu.

Oczywista dwulicowość największych rasistów i ekstremalnych separatystów na ziemi. Nic dziwnego, że takich dwulicowców Biblia nazywa... nasieniem węża, ponieważ ich języki są wyraźnie rozdwojone."

Oczywiście my Polacy będący w niewoli nasienia węża, czyli Żydów także chcielibyśmy być od nich uwolnieni i czekamy z niecierpliwością, kiedy nasz Bóg dokona naszego wyzwolenia spod syjonistycznego jarzma.

Różnica pomiędzy nimi i nami polega na tym, że my liczymy na Boga i Syna a nie na walkę z bronią w ręku. Syn Boży będzie za nas walczył przeciwko grabieżcom.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 18th Grudzień 2016, 17:23

Chyba ostatnia debata z Kabalistą, która odbyła się dziś rano, zostałem  zaczepiony przez niego odczuwając ewidentnie jego poirytowanie zapewne jednym z moich wpisów lub komentarzy.

scenogram rozmowy z kabalistą napisał:

Kabalista:
dlaczego wy polaczki zamiast przyznać się, że jesteście marni/słabi w np. ekonomii polityce itd. zwalacie zawsze na Żydów?

Ja:
bo to wy stoicie za zakulisowymi działaniami zawsze, wy  dążycie do urzeczywistnienia odwiecznego misterium babilonu, czy jak tam chcesz to nazwać, misterium atlantydy itp.  waszym ojcem nie jest Abraham a ale Nimrod !

Kabalista:
oczywiscie
tylko ze to my jestesmy blogoslawieni ze wzgledu na Abrahama Izaaka i Jakuba
btw.

Ja:
haha niech ci bedzie

Kabalista:
to ze mamy wysokie stanowiska to dowód na to ze jestesmy inteligentniejsi od reszty
i są to tego rezultaty
tak z ciekawosci, na kogo glosowales w wyborach?

Ja:
tak zgadza się nie przeczę tego, ale wasza inteligencja nie idzie od Boga ale od  sił nadprzyrodzonych  opozycyjnych Bogu
obawiam się że jesteście narzędziem szatana, to moje zdanie
wiem że szatan dla was to anioł Boga , który wykonuje jego polecenia, i nie widzicie  tam konfliktu. Ale to nie jest zgodne z Torą ani księgami  proroków, kabała zasloniła wam  Słowo Boga .

Kabalista:
to dlaczego uzywasz Żydowskiego facebooka?
nie jest to narzędziem szatanskich Żydow?

Ja:
używam też japońskich mieczy mimo że nie jestem japończykiem

Kabalista:
nie musisz byc zydem, odpowiedz na pytanie
dlaczego używam tak?

Ja:
dlaczego używam tak?

Kabalista:
dlaczego uzywasz zydowskiego facebooka skoro to pochodzi prosto od szatana?

Ja:
o to ci chodzi?

Kabalista:
yes

Ja:
miecz też pochodzi od upadłych aniołów, podobnie narzędzia rolnicze jak i większosć wynalazków a mimo to ich używamy, dlatego że chcę ich używać bo są użyteczne tu i teraz. Uwierz mi  jak by świat był inny  wywalił bym swoje miecze, i wykasował facezboka z miłą chęcią i radością.

Kabalista:
oy vey

Ja:
miło że się zgadzasz

Kabalista:
nie zgadzam sie w 100%

Ja:
wiem o tym , i nigdy się nie zgodzisz, no może  opamietasz się w czsie ostatecznym jak wykonają się tajemnice Boga
siódma trąba ci to oznajmi oraz  anioł obchodzący świat do koła głoszący ewangelię
2 świadków posłanych od Boga da świadectwo ale  niewielu będzie tych co ich posłuchają i będzie to co w egipcie plaga za plagą 1/3 Jerozolimy zostanie zniszczona wraz z twoimi braćmi

Kabalista:
B-g, niech będzie błogosławiony, nas nie zostawi nigdy, ze względu na jego święte imię.

Ja:
tak ale obawiam się że to nie o was  chodzi

Kabalista:
ta, kazdy mysli ze pochodzi od narodu wybranego
tylko ze my jako jedyni przestrzegamy 613 przykazan

Ja:
pamiętasz słowa Boga które dał Abramowi ?

Kabalista:
ze jego dzieci beda liczne jak gwiazdy na niebie

Ja:
i będą stanowić wiele  królestw oraz jak piasek morski będą liczni, to samo tyczyło się  rodu Ismaela z którymi wy walczycie od 60 lat
Ismaelici, to  większość at\rabów i  islamistów. Wy Żydzi  jesteście zlepkiem nacji pochodzących z Edomu, Aramu i wymieszane z Chazarami oraz niewielka cząstka Judy i Efraima, trochę Lewitów
tymczasem cały izrael bedzie sformowany i wyprowadzony z ludów północy, tak pisał Izajasz , i inni .Izrael w czasach ostatecznych lub jego większa cześć  ta z północy ma być zanieczyszczona bałwochwalstwem dlatego będzie sądzona na pustynie 3,5 roku analogicznie do  czasów Mojżesza.
Niw możesz mówić że tylko wy jesteście narodem wybranym, bo to nieprawda!
na twoim miejscu dokładnie porzucił bym nauki waszych rebe bo oni nie są godni zaufania.

Kabalista:
są zaginione plemiona
ale nie ma to juz znaczenia

Ja:
twoja opinia ale nie wypowiadaj się za Boga !

Kabalista:
a Izraelici to nie Żydzi?

Ja:
pojęcie Żyd powstało  dużo później
są Izraelici wśród Żydów ale nie każdy Żyd to izraelita

Kabalista:
to Judejczycy

Ja:
tak dokładnie Żyd pochodzi z słowa Judejczyczy, ale  nawet w czasach jezusa nie wszyscy Judejczycy byli rodowici
150 r. przed naszą erą  Izrael podbił Edom i nieszcześnie  nakazali obrzezać Edomitów, łamiac Boży nakaz i tak  własnie Juda zanieczysciła się

Kabalista:
typowy polaczek, z całym szacunkiem

Ja:
Edomici szybko przejęli  ważne stanowiska w izraelu i  nawet  byli kapłanami, cały ród Heroda to Edomici
przestań mi  pisać epitety człowieku, tylko zacznij mysleć!

Kabalista:
"nie mam się czym szczycić, byc dumnym, to będę dumny z mojej rasy, pochodzenia. na którą nie mam wpływu...

Ja:
fajnie szczyć się, ale jak zaczniesz wypełniać te 613 przepisów tory nie pomijaj najważniejszych, by cię Bóg nie osądził  pamiętaj o tym!
bo Izrael został upominany za czasów proroków  między innymi z tego powodu, a wy Żydzi dokładnie  idziecie śladami tamtego Izraela za czasów  Jeremiasza, Izajasza.
tam gdzie jesteście  powodujecie : ucisk sierot, wdów,  słabszych od was! Bóg tego nienawidzi i upora się z wami jak nadejdzie czas jeśli się nie nawrócicie !
nawet taki "polaczek" jak ja może być wyżej  ceniony od was  w Królestwie Boga!
Opamiętajcie się tu i teraz!
kabała nie gwarantuje niczego do zbawienia, nie tłumaczy niczego, tylko wprowadza kłamstwo to tego świata, a wy je  chcecie urzeczywistnić waszym CHABADEM
duchy zwodnicze , które kierują waszymi  rebe was zniszczą jak tylko przestaniecie być im potrzebni!
myślisz że nienawidzę żydów? niee.. ja ubolewam nad nimi i tym co robią. Jest wielu wartościowych żydów na tym świecie jestem tego pewien, niestety są oszukiwani, i nad tym ubolewam do kwadratu!
tyle co mogę ci powiedzieć to tylko to byś wrócił do podstaw Tory i pomodlił się do Boga Izraela by ci dał  zrozumienie, bo księgi nie gwarantują zbawienia a  uczynki  z których wszyscy będą rozliczani i wy Żydzi również.
dlatego nie rozpoznaliście w Jezusie Mesjasza

Niestety rozmowa zakończyła się tak jak widać, prawdopodobnie dlatego że on nie zna dalszych odpowiedzi lub boi się że mogłem napisać   tu prawdę. Zauważyliście że  Kabalista przyznał się i potwierdził mój zarzut względem tego że Żydzi kierują się pradawnym misterium babilonu. To jest bardzo ważne że nie zaprzeczył stanowczo jest świadomy nauki którą wyznaje i jej pochodzenia.

Jeśli młody żyd studiujący kabałę to wie możemy być 100% pewni że pisząc tu  o powiązaniach szatana i Żydów mamy rację oraz inni którzy pisali to przed nami. Jedyne co różni  ich od wielebnych "oświeconych" Rebe to tylko świadomość kim naprawdę jest ich :"HaSchem", ale jedno możemy być pewni : nie jest to Bóg Izraela, Abrahama, Izaaka, Ojciec Syna Bożego  Isusa z Nazaretu.
Bushi

Liczba postów : 413

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mutu on 18th Grudzień 2016, 18:33

Spokojnie, on później się dowie. Żydzi tak wprowadzają adeptów aby najpierw się zaangażowali, a póżniej dowiadują się w co naprawdę wierzą, i że ich mesjaszem na którego czekają jest szatan. Tyle ze na póżniejszym etapie "nauki" są już tak w to zaangażowani, że przyjmują wszystko do wiadomości.

Ja ostatnio miałem "interesującą" wymianę zdań z jednym z nich. Jest to znany już w Polsce żyd "głosiciel prawdy", miłości itp Roman Nacht.
Kiedyś dodałem go do ulubionych bo wyjaśniał ludziom jaka jest prawda o narodzie "wybranym", o holokauście czy 2 wojnie światowej, o Watykanie i religiach. Mówił wtedy prawdę.
Przy czym po czasie zauważyłem że on lawiruje. Że zaczyna mówić niby cały czas to samo, ale odwraca stopniowo to co mówi o kilka stopni. I tak cały czas.
On czekał zaś na "świetlistą istotę która ma przyjść wraz Jezusem" - to cytat z niego samego.
Istota ta ma pochodzić z innej galaktyki i tym podobne brednie NWO. Przy czym wiedziałem od razu ze to kłamstwa, te jego wizje, bo nie ma innych galaktyk.

I tak cały czas mieszał prawdę z kłamstwem. Ale kładłem to na karb tego że ludzie błądzą, więc i on miesza bo jest człowiekiem. Jednak ja mam świetną intuicję, a mówiła mi ona cały czas "uważaj bo to żyd, a oni kłamią zawsze kiedy trzeba otumanić owce".

Nastąpiło jedno wydarzenie, które wyjaśniło mi 100 procentowo kim jest.

Ostatnio na swojej stronie dodał apel o podpisywanie petycji w sprawie jakiejś dziewczyny Ukraińskiej, która miała być wydalona z PL. Zero konkretów, tylko emocjonalne wyciskacze łez "biedna dziewczynka ma być usunięta z Polski".
Zaintrygowało mnie to.
Zrobiłem research, i okazało się że ta biedna dziewczynka to rodzina ukraińskiego oligarchy Shersthuka.
Syjonisty i bandyty. Oczywiste było więc że bandyci się pokłócili o kasę i grozili mu palcem żeby uważał.
Ale nie o to chodzi. Napisałem to na jego stronie. I zacząłem przecierać oczy...
Ten zawsze bardzo miły, zawsze uśmiechnięty i przekazujący miłość starszy pan zaczął mnie wyraźnie mieszać z błotem.
Zapytałem go więc wprost "Roman, wyjaśnij proszę dlaczego akurat jej bronisz". Wiem, że tego nie zrobisz więc zrobię to ja. Jest to córka...bla bla i jest tez hybrydą tak jak Ty. Prawda?
Po czym mnie zablokował, post skasował, a po chwili napisała do mnie na priv kobieta która też "poczuła smród" od niego i ze mną wraz zadawała pytania, że ją też skasował, a obecnie na swojej stronie zrobił wpis w stylu " idioci są wszędzie..." i to było o mnie i o niej.
Wyluzowany starszy pan...zawsze bardzo szarmancki i miły. No wręcz maskotka. I taki zwrot akcji.

Po co to piszę? To właśnie w kontekście tego o czym mówimy tutaj - pozorne ścieranie się sił. Nie ma ścierania się sił. Wszyscy pracują dla jednego pana - szatana, tylko na niższych poziomach ludzie tego nie dostrzegają.
Na przykładzie tego faceta widać obrazowo jak to wygląda. On wręcz się naśmiewał z Watykanu, zydów, Izraela, przywódców Izraela, sekt żydowskich itp. Wszystko po to aby usypiać czujność i gromadzić owce.
Kiedy jednak został zapytany wprost kim jest, zareagował gwałtowną furią, i odkrył się całkowicie jako jeden z nich, tyle że pracujący na innej linii frontu.

A propos tego również. Cała obecna polska opozycja narodowa też jest tylko pozornie opozycją.

Kukiz (żyd)
Narodowcy -Holocher, Winnicki żydzi.
Braun - żyd.
Korwin Mikke -identycznie

itd itp. Wszystkich łączy to samo - chcą budować "nową" Polskę ale tylko i wyłącznie w oparciu o kościół katolicki. Innej opcji nie widzą. Ewidentna koncesjonowana "opozycja" z zarządem głównym w Watykanie.

A tutaj ten starszy miły dziadzia...zwodnicza hybryda czekająca na swojego pana szatana.

Mutu

Liczba postów : 534

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 1st Styczeń 2017, 15:44

W polskim sejmie ponownie świętowano żydowską Chanukę

Prawie sto osób wzięło udział 28 grudnia 2016, w zapaleniu świecy chanukowej w siedzibie polskiego parlamentu. Wśród nich był ambasador Izraela Anna Azari, wicemarszałkowie Sejmu Ryszard Terlecki i Małgorzata Kidawa-Błońska czy też wreszcie . Organizatorem uroczystości była organizacja Chabad.

Okazuje się, że są wydarzenia, które jednoczą polskojęzycznych polityków. Nie są to bynajmniej chrześcijańskie święta Bożego Narodzenia, ale żydowska Chanuka. Zgromadzonych w Senacie gości powitał marszałek Terlecki, którzy przypomniał, że święto Chanuka to symbol zwycięstwa dobra nad złem. Przeczytano też życzenia od premier Beaty Szydło.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-polskim-sejmie-ponownie-swietowano-zydowska-chanuke?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
Liksar

Liczba postów : 947

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 2nd Styczeń 2017, 04:16

"Święta, Święta i po Świętach...", wiele osób właśnie tak podsumowuje minione dni spędzone w gronie rodzinnym przy wigilijnym stole, dni spędzone w kościele, przeżywając uroczyście nadejście na świat Zbawiciela, Jezusa Chrystusa.Wielu z nas podczas tych Świąt ma w pamięci chrześcijan żyjących na Bliskim Wschodzie, i świadomość tego, że nie mogą oni tak szczęśliwie jak my świętować nadejścia Pana. Jednak nie tylko na terenach okupowanych przez Państwo Islamskie nasi bracia w wierze mają problemy, ze swobodnym wyznawaniem wiary w Chrystusa.Istotne Trudności mają również chrześcijanie żyjący na terenie Izraela.

Nie dalej niż rok temu na światło dzienne wyszła informacja iż żydowski rabin Ben-Zion Gopstein chce wypędzić chrześcijan z Ziemi Świętej i całego Izraela, a także zakazać święta Bożego Narodzenia. Powód? Chrześcijanie to „wampiry”, które, gdy tylko będą mogły, zaczną wysysać żydowską krew. W dodatku chrześcijanie dopuszczają się prób nawracania na wiarę w Jezusa Chrystusa żydów. To zbrodnia, której dopuszczają się tylko z jednego powodu: bo nie mogą już Żydów swobodnie mordować!- To właśnie słowa żydowskiego duchownego.

Nie spotkała go za to żadna kara, bo rabin dobrze wie, co robić, by pozostać w zgodzie z izraelskim prawem. W sierpniu tego samego roku Gopstein wzywał do palenia chrześcijańskich kościołów! Pozostał bezkarny, bo tłumaczył, że tak uważał wielki żydowski filozof Majmonides, a poza tym kościoły powinno palić państwo izraelskie.

A że przypadkiem żydowscy ekstremiści naprawdę podpalają chrześcijańskie kościoły? To rabina już pewnie nic nie obchodzi. Do tego typu ataków dochodzi tam nawet po kilka razy w miesiącu.Przykład niemieckich benedyktynów, których klasztor położony nad Jeziorem Tyberiadzkim został podpalony. Sprawcy zostali wprawdzie ukarani, ale biskupi Ziemi Świętej nie mają wątpliwości: chrześcijanie w Izraelu nie są odpowiednio chronieni, państwo robi dla nich zdecydowanie zbyt mało.

Niestety ale to nie jedyny żydowski duchowny który pofatygował się o stwierdzenie iż "goje istnieją tylko po to, by służyć Żydom,"-to słowa rabina ale także polityka partii wchodzącej w skład Izraelskiego rządu, Owadia Josefa. Osoby nie będące Żydami porównał także do zwierząt pociągowych.

– Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność. Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda – stwierdził 90-letni Owadia Josef.

Cóż… Czy wyobrażamy sobie, żeby ktoś w Polsce podżegał do palenia synagog, a następnie nazywał Żydów „wampirami” i „wrogami”, nawoływał do zakazu praktykowania ich świąt i wreszcie do wygnania ich z kraju? Tymczasem w Izraelu wobec wyznawców Chrystusa robią to osoby mające duży wpływ na tamtejszą opinie publiczną, a także politycy decydujący o losach tego kraju, który jak widać okupując Palestyńczyków i namawiając do ataków na chrześcijan, pokazuje swoje okrutne oblicze.

Olo

Liczba postów : 434

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 2nd Styczeń 2017, 04:34

I jeszcze ciekawostka - nie można "stać się" żydem. Żydem można się tylko urodzić. Warunkiem bycia jednym z nich jest posiadanie matki żydówki. Jeżeli jakiś żyd przejdzie na islam, uważany jest nadal za żyda, ale chorego. Jeżeli przejdzie powiedzmy na buddyzm, również jest chorym żydem i może wciąż powrócić do swojej wiary. Natomiast jeżeli któryś z żydów zostanie ochrzczony (przyjmie chrześcijaństwo) – nie jest już żydem i nigdy już nie może się nim stać ponownie. Ciekawe, prawda...?
Olo

Liczba postów : 434

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 25th Styczeń 2017, 22:11

Ciekawe info:

robert brzoza napisał:[size=30]Uwaga! Żydzi nie chorują na nowotwory?[/size]
W 2004 roku z 7,4 mln osób zamieszkujących Izrael zmarło na raka… 152 osoby, co daje 0,4 osoby na dzień. W tym samym czasie w Niemczech zmarło 220 tys osób, czyli 601 osób dziennie.
W Polsce w 2005 roku na nowotwory złośliwe (100 schorzeń) zachorowało 125,672 osoby, a  w 2010 roku – 140,564 osoby, co daje 344 i 382 osób dziennie. W 2011 roku zachorowało 144 336 osób, co daje blisko 400 osób dziennie.
Do tych statystyk państwa żydowskiego należy dodać niesamowity szczegół: te 0,4 osoby dziennie dotyczy… nie żydów, co jeszcze bardziej komplikuje sprawę. Z tego wynika, że judaistyczni żydzi wyeliminowali nowotwory?
Uwaga!
Zrobili to co najmniej w 2004 roku. Dzisiaj mamy 2016 rok.
O co tu chodzi?
Czyżby żydzi odkryli lekarstwo na raka?
Nie, ponieważ nie ma lekarstwa na nowotwory, nigdy nie było i nie będzie. Coraz więcej specjalistów odważnie mówi, że wyleczenie nowotworów, to nie chemioterapia, radioterapia, skalpel tylko całościowe traktowanie organizmu pacjenta.
To że słyszymy o leczeniu nowotworów naturalnymi metodami, czyli: 

• Witamina B 17/leatrile/amigdalina – badania doktora John A. Richardson, które popularyzuje G. Edward Griffin.  Filmy: Pokonaj raka.

• Witamina C – leczenie wlewami z askorbinianu sodu. 

• Olej z konopi indyjskich – badania Christiny Sanchez, biologa molekularnego z Uniwersytetu Compultense w Madrycie.

• Soda oczyszczona, badania włoskiego lekarza Tullio Simoncini,

oznacza, że nie jest to mrzonka, tylko prawda. Żydzi odkryli ją co najmniej kilkanaście lat temu.
Powtórzę: żydzi nie używają chemioterapii, radioterapii, czyli „cudownych” metod wymyślonych w korporacyjnych laboratoriach. Gdyby stosowali te metody, to śmiertelność na nowotwory byłaby zbliżona do zachodnich.
Żydzi stosują naturalne metody leczenia!
Czy nasi onkolodzy nie wiedzą o tym?
Jeżdżą po całym świecie, spotykają się z różnymi specjalistami i nigdy nie słyszeli o wyeliminowaniu nowotworów w Izraelu?
Drodzy lekarze, czas skończyć z zabijaniem pacjentów!
Obudźcie się z letargu, walczcie o uczciwość, bo kiedyś naród się upomni.
Zapraszam na fragment audycji K. Szafranka.
Protokół z konferencji, która odbyła się dnia 17.12.2008 w kancelarii adwokata Eryka Bryn Tvedt.
Obecni: Erika Pilhar, Olivia Pilhar, Ing. Helmut Pilhar, Vera Rechenberg, Arina Lohse, Naczelny rabin dr Esra Iwan Götz 1, Bona Garcia Ortin, dr Ryke Geerd Hamer.

https://martabrzoza.pl/rak/uwaga-zydzi-nie-choruja-na-nowotwory/

K. Szafranka napisał:Fragment audycji K. Szafranka

Protokół z konferencji, która odbyła się dnia 17.12.2008 w kancelarii
adwokata Eryka Bryn Tvedt
Obecni:
Erika Pilhar
Olivia Pilhar
Ing. Helmut Pilhar
Vera Rechenberg
Arina Lohse
Naczelny rabin dr Esra Iwan Götz 1
Bona Garcia Ortin
dr Ryke Geerd Hamer
Uczestnicy konferencji spotkali się z powodu głębokiej troski,
wynikającej z faktu, że tylko w Niemczech dziennie umiera 1500 pacjentów wskutek stosowanej dzisiaj chemioterapii i morfiny. Przy użyciu Germańskiej Nowej Medycyny prawie wszyscy Ci pacjenci mogli by przeżyć. Tematem niniejszej konferencji jest właśnie ten tragiczny stan rzeczy; uśmiercenie ogólnie 20 milionów pacjentów nie-żydowskiego wyznania, tylko w Niemczech.
Uczestnicy konferencji stwierdzili co następuje:
1. Germańska Nowa Medycyna jest znana od 27 lat. Zgodnie z artykułem zawartym w talmudzie, który po odkryciu Germańskiej Nowej Medycyny został napisany przez przywódcę ultraortodoksyjnego ruchu chasydzkiego Rebbe Menachem Mendel Schneersona, wszyscy żydzi powinni dbać o to, żeby pacjenci wiary żydowskiej byli leczeni zgodnie z zasadami Germańskiej Nowej Medycyny. Jej terapia osiąga 98% efektywności.
2. Najstraszniejszym jest fakt, co potwierdził rabin dr Esra Iwan Götz, że zgodnie z tym artykułem, który dzisiaj stanowi część talmudu, powinno się uniemożliwić korzystanie z Germańskiej Nowej Medycyny pacjentom nie-żydowskiego wyznania. Według dr Esra Iwana Götza niepojętą rzeczą jest, nie tylko fakt, że wszyscy rabinowie poinformowani byli o słuszności Germańskiej Nowej Medycyny i dbali o to, żeby żaden pacjent żydowskiego wyznania nie był maltretowany przy pomocy chemioterapii i morfiny, ale również to, że wszyscy profesorowie żydowskiej wiary, a szczególnie onkolodzy, którzy stanowią większość, prowadzili dwa rodzaje terapii.
3. A więc bojkot Germańskiej Nowej Medycyny nie wynika z niewiedzy, z pomyłki czy też z braku informacji, tylko jest celowym światowym ludobójstwem , co też potwierdził dr Esra Iwan Götz.
4. W obliczu tej nieopisanej zbrodni, której ofiarą padło w ostatnich
27 latach szacunkowo około 2 miliardów ludzi, uczestnicy konferencji uznają, że jest najwyższy czas, żeby to wielkie przestępstwo nazwać po imieniu i je ujawnić. Również wśród ludzi żydowskiego wyznania istnieją różne odłamy dobitnie dystansujące się od tej zbrodni. Do nich należy np. Word Union for Progressive Judaism, któremu przynależy dr Esra Iwan Götz.Dlatego wzywamy wszystkich rzetelnych ludzi do angażowania się w działalność mającą na celu doprowadzenie do zakończenia tego
przestępstwa , aby również pacjenci nie-żydowskiego wyznania mogli oficjalne korzystać z Germańskiej Nowej Medycyny.Wraz z rabinem, dr Esra Iwanem Götzem prosimy wszystkich rabinów, a szczególnie onkologów: Przerwijcie nareszcie to przestępstwo, to światowe ludobójstwo na pacjentach nie-żydowskiego wyznania! Sandefjord, 17.12.2008
Erika Pilhar
Olivia Pilhar
Ing. Helmut Pilhar
Rechenberg
Arina Lohse
Bona Garcia Ortin
rabin dr Esra Iwan Götz
dr. Ryke Geerd Hamer
Oprócz powyżej podpisanych zgodność potwierdza również adwokat Erik Bryn
Tvedt
Adwokat Erik Bryn Tvedt
1 Naczelny rabin dr Esra Iwan Götz = Dr Iwan Götz jest psychologiem, żurnalistą, publicystą, prezydentem Rady Ludowej i Federalnej Rady Niemiec, uzdrowicielem i naczelnym rabinem. 20 lat był specialnym agentem MfS (Ministerstwo Bezpieczeństwa Państwowego Niemieckiej Republiki Demokratycznej) w Dreźnie oraz razem z Putinem agentem Komitetu Bezpieczeństwa Państwowego ZSRR.
2 Rebbe Menachem Mendel Schneerson -ur. 18 kwietnia 1902 w Nikołajewie, zm. 12 czerwca 1994 w Nowym Jorku) - rabin chasydzki, siódmy i ostatni przywódca duchowy ruchu chasydzkiego Chabad-Lubavitch. Dziś, ponad dziesięć lat po jego odejściu w czerwcu 1994 roku, Chabad jest nie tylko
największym ugrupowaniem chasydzkim, ale być może najbardziej wpływową żydowską organizacją na świecie. Lubawiczerowie ChaBaD są dla judaizmu tym, czym McDonald dla gastronomii mówią o nich z przekąsem przeciwnicy. Są wszędzie. Mają swoje biura w prawie 110 krajach na wszystkich kontynentach. Nie ma ich tylko w krajach arabskich,poza Tunezją w większości wrogich Żydom, a poza tym w Polsce, tym największym żydowskim cmentarzu jak miał stwierdzić ich przywódca Menachem Mendel Schneerson
3 World Union for Progressive Judaism, WUPJ największy w skali
światowej ruch żydowski, działającym w 42 krajach, na 6 kontynentach. Unia została założona w 1926 roku w Londynie, jej siedziba mieści się w Jerozolimie, a biura regionalna znajdują się w Londynie, Moskwie i Nowym Jorku.

Zobaczmy, tutaj mamy więcej filmów:
https://www.youtube.com/results?search_query=K.+Szafranka

Zobaczmy w jednym filmie:

Otóż plemię żmijowe, żydzi, mordują białych ludzi - gojów - przy pomocy raka, czyli zamiast leczyć raka skutecznymi metodami (które sami żydzi stosują w Izraelu i na świecie), nakazują leczyć "gojów" nieskuteczną i morderczymi chemioterapiami i innymi.

Oto co prorok Jan mówił o żydach:

Mat 3 napisał:(7) A gdy ujrzał wielu faryzeuszów i saduceuszów, przychodzących do chrztu, rzekł do nich: Plemię żmijowe, kto was ostrzegł przed przyszłym gniewem?
(Cool Wydawajcie więc owoc godny upamiętania;
(9) Niech wam się nie zdaje, że możecie wmawiać w siebie: Ojca mamy Abrahama; powiadam wam bowiem, że Bóg może z tych kamieni wzbudzić dzieci Abrahamowi.
(10) A już i siekiera do korzenia drzew jest przyłożona: wszelkie więc drzewo, które nie wydaje owocu dobrego, zostaje wycięte i w ogień wrzucone.
(11) Ja was chrzczę wodą, ku upamiętaniu, ale Ten, który po mnie idzie, jest mocniejszy niż ja; jemu nie jestem godzien i sandałów nosić; On was chrzcić będzie Duchem Świętym i ogniem.
(12) W ręku jego jest wiejadło, by oczyścić klepisko swoje, i zbierze pszenicę swoją do spichlerza, lecz plewy spali w ogniu nieugaszonym.

Oto jaki żydzi wydają owoc!!!! Mordują ludzi przy pomocy "leczenia raka"!!!!

A oto jak Isus osądził żydów:

Mat 23 napisał:(33) Węże! Plemię żmijowe! Jakże będziecie mogli ujść przed sądem ognia Gehenny?
(34) Oto dlatego ja posyłam do was proroków i mędrców, i uczonych w Piśmie, a z nich niektórych będziecie zabijać i krzyżować, innych znowu będziecie biczować w waszych synagogach i przepędzać z miasta do miasta.
(35) Aby obciążyła was cała sprawiedliwa krew, przelana na ziemi - od krwi sprawiedliwego Abla, aż do krwi Zachariasza, syna Barachiaszowego, którego zabiliście między świątynią a ołtarzem.
(36) Zaprawdę powiadam wam, spadnie to wszystko na ten ród.
(37) Jeruzalem, Jeruzalem, które zabijasz proroków i kamienujesz tych, którzy do ciebie byli posłani, ileż to razy chciałem zgromadzić dzieci twoje, jak kokosz zgromadza pisklęta swoje pod skrzydła, a nie chcieliście!
(38) Oto wam dom wasz pusty zostanie.

Plemię żmijowe ma zginąć w ogniu!!!! Co ciekawe, żydzi sami dokonują masowego ludobójstwa i sami na siebie wydają wyrok zagłady. 

Dlaczego tak czynią żydzi???

Jana 8 napisał:(42) Rzekł im Isus: Gdyby Bóg był waszym Ojcem, miłowalibyście mnie, Ja bowiem wyszedłem od Boga i oto jestem. Albowiem nie sam od siebie przyszedłem, lecz On mnie posłał.
(43) Dlaczego mowy mojej nie pojmujecie? Dlatego, że nie potraficie słuchać słowa mojego.
(44) Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.
(45) Ponieważ Ja mówię prawdę, nie wierzycie mi.
(46) Któż z was może mi dowieść grzechu? Jeśli mówię prawdę, dlaczego nie wierzycie mi?
(47) Kto z Boga jest, słów Bożych słucha; wy dlatego nie słuchacie, bo z Boga nie jesteście.

Zobaczmy plemię żmijowe, nie potrafiło i nie potrafi słuchać słów Boga i jego Syna!!!!

Zobaczmy na mordercze oblicze żydów!!!!

Cyryl

Liczba postów : 955

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Będzimysł on 26th Styczeń 2017, 08:51

Duda spędza trzeci dzień w Izraelu i układa się ze swoimi szefami w sprawie wielomiliardowych roszczeń żydowskich. Polacy muszą zapłacić. U nas o tym cisza.

Na stronach kancelarii pokazują uśmiechniętego Dudę na wycieczce krajoznawczej.

http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wizyty-zagraniczne/art,153,iii-dzien-wizyty-pary-prezydenckiej-w-izraelu-.html

A jaki jest prawdziwy cel wizyty Dudy (a wcześniej Szydło) można przeczytać w izraelskiej prasie. Żydzi  nie mogą się już doczekać kasy i tracą cierpliwość. Zasadność żydowskich roszczeń, jak można się domyślić,  jest absurdalna.

http://www.jpost.com/Opinion/Polish-President-Duda-If-not-now-when-478648

Biada Polakom. Wymordowani w czasie wojny i komuny, wywłaszczeni w czasie wojny i komuny, okradzeni po raz kolejny po "upadku komunizmu", będą płacić dalej za skutki wojny. Jesteśmy w niewoli.

Będzimysł

Liczba postów : 27

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iraeneus on 26th Styczeń 2017, 17:51

Chyba tak szybko nie dostaną od nas kasy.

Po za tym jak widzicie Duda to taki idealista, co w nim chwalę, modli się z przejęciem ( ściana płaczu, bazylika grobu ... ) tylko biedny nie wie gdzie jest prawda jak my to wiemy.

Iraeneus

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 26th Styczeń 2017, 20:00

Iraeneus, mysle ze doskonale wie gdzie jest prawda, i komu służy. Twisted Evil

Prezydenci to kukiełki, ale co nieco też muszą wiedzieć, poza tym jest prezydentem kraju gdzie dużo z Nas wychodzi na to że ma geny Izraelitow Szatan nie wstawiłby byle kogo.

Nasienie węża po prostu nienawidzi Nas, oni wlasnie z tym przejeciem pokazuja jak oddani są Szatanowi i jak kochaja swojego Ojca !
Liksar

Liczba postów : 947

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iraeneus on 26th Styczeń 2017, 20:29

Liksarze zapewne masz rację. Ja tylko próbuje zawsze mimo wszystko odnaleźć w ludziach ludzkość. Może ktoś to nazwać naiwnym ale ...

zresztą wyobraź sobie taką sytuację... idzie spotykasz prezydenta Dudę, on cie zaprasza, próbuje być miły ( nie ważne już czy to prawda ) co mu odpowiesz???
to wszystko co piszemy .... ja bym mu odpowiedział miło mi pana spotkać ... będzie Pan za nas walczył ... to dla czego nie robicie tego a tego ... wyszłoby by wtedy albo ( zdenerwowanie, obłuda itp ) albo rzeczywiście chłopina się stara tylko jest taki nie poradny .... Chodź wybaczcie pierdoły pisze .... nawet ja nie jestem takim optymistą ...

Boże daj im opamiętanie, niech rządzący zrozumieją jaki ich los jak się nie opamiętają !!!!
Iraeneus

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 26th Styczeń 2017, 22:03

Iraeneus...rządzi nami nasienie węża.

Oni nie mają ludzkich uczuć i odruchów, a jedynie sprawiają takie pozory, żeby nas zwieść.

Ich ojcem jest diabeł - ojciec kłamstwa i oni postępują tak samo jak on.

Zrozum to wreszcie i nie bądź naiwny bracie.
Obserwator

Liczba postów : 1169

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 26th Styczeń 2017, 22:37

Iraeneus pokarzę ci, że Pis to żydzi, których celem jest wymordowanie Polaków.

Mój ostatni post pokazał, że żydzi nie umierają na raka ponieważ wiedzą jak się z tej choroby wyleczyć. 

Tutaj mamy ciekawy artykuł na temat skuteczności w walce z rakiem oleju z konopi indyjskiej:

marta brzoza napisał:[size=30]Konopie powodują samobójstwo…[/size]
Posted on Lipiec 3rd, 2015 in olej z konopiiRak

Terapeutyczny potencjał konopi wydaje się być nieograniczony, od łagodzenia bólu po niwelowanie go w śmiertelnych chorobach. Mało tego, używanie konopi daje możliwość w miarę normalnego życia tysiącom chorym na padaczkę, raka i inne okrutne choroby.
Dlaczego osoby reprezentujące medycynę konwencjonalną eliminują konopie, skoro pomaga wielu chorym?
Konopie powodują „samobójstwo” komórek rakowych
Christina Sanchez, biolog molekularny z Uniwersytetu Compultense w Madrycie, od ponad 10 lat studiuje aktywność molekularną kanabinoidów. Wnioski z badań są oszałamiające. Okazuje się że tetrahydrokanabinol lub THC, główny psychoaktywny składnik konopi, wywołuje tak zwane „samobójstwo” komórek rakowych.
Innymi słowy: konopie niszczą komórki rakowe, pozostawiając w spokoju zdrowe komórki.
To niesamowite odkrycie było dość niespodziewane, ponieważ Sanchez i jej zespół, początkowo studiowali komórki raka mózgu. Chcieli zrozumieć w jaki sposób funkcjonują i jak działa na nie THC.
Zaobserwowali ciekawe zjawisko. Pozostawione na działanie THC komórki nowotworowe, nie tylko przestały się mnożyć, ale także zaczęły się same niszczyć. Zarówno w badaniach laboratoryjnych, jak i w próbach na zwierzętach.
Christina Sanchez pierwszy przypadek opisała w 1998 roku, publikując artykuł w europejskim czasopiśmie biochemii „FEBS Letters” na temat skutków przeciwnowotworowych THC.

THC wyodrębniono w Izraelu

„Na początku 1960 roku, Raphael Mechoulam z Uniwersytetu Hebrajskiego w Izraelu wyodrębnił główny związek w marihuanie produkujący efekty psychoaktywne” – wyjaśnia Sanchez podczas wywiadu z Cannabis Planet. „Po odkryciu tego związku, który nazywany jest THC, było całkiem jasne, że działa na komórki za pomocą mechanizmu cząsteczkowego”.
Sanchez objaśnia to w video dostępnym tutaj – vimeo.
W 1980 roku kolejne badania wykazały, że związek THC ma dwa cele:

• endogenne ramy, które przetwarzają THC,

• inne kannabinoidy, znane jako system endokannabinowy oraz różne receptory kannabinoidów w całym ciele, które je wykorzystują.

Razem te dwa naturalne systemy pozwalają organizmowi korzystać z kannabinoidów znajdujących się w konopi, z których niektóre nie występują nigdzie w naturze.
„Endokannabinoidy wraz z receptorami i enzymami, które syntetyzują, produkują i degradują endokannabinoidy, tworzą system system endokannabinoidowy”, dodał Sanchez. „A teraz wiemy, że system endokannabinoidowy reguluje wiele funkcji biologicznych: apetyt, wchłanianie żywności, zachowanie równowagi, reprodukcje i wiele, wiele innych funkcji. Dlatego roślina ma tak szeroki potencjał terapeutyczny.”
Podczas wdychania lub spożywania, kannabinoidy konopi są włączone do naturalnego układu endokannabinoidowego ciała. Przyczepiają się do receptorów kanabinoidowych w taki sam sposób, jak endogenne kanabinoidy. Efektem tego, jak wykazano w modelach zwierzęcych obu raka piersi i raka mózgu, jest to, że komórki nowotworowe są wprowadzane w stan apoptozy, co oznacza, samozniszczenie.
„Komórki mogą umrzeć na różne sposoby. Po leczeniu kannabinoidów, umierają w czysty sposób – one się same niszczyły” – ujawnił Sanchez. Jedną z zalet jest to, że kanabinoidy … skierowane są, w szczególności, do komórek nowotworowych. One nie mają toksycznego wpływu na normalne, nienowotworowe komórki. Jest to zaleta w stosunku do standardowej chemioterapii, która niszczy wszystkie komórki”.
To co Christina Sanchez opisuje pokrywa się z tym, co kanadyjski badacz i innowator Rick Simpson robi z „Phoenix Tears”. Olejem z konopi uzdrowił wiele ludzi z raka – Link. 
Olej z konopi w celach medycznych
W Polsce również prowadzona jest walka z systemem korporacyjnym o dopuszczenie oleju z konopi do legalnego leczenia chorób.
Problem tkwi w tym, że urzędnicy dowolnie interpretują przepisy i zabraniają importowania oleju z konopi. Każdy taki najmniejszy transport wymaga zgody urzędników państwowych.
Jeżeli sama/sam chcesz przygotować olej z konopi, to może się to wiązać z konsekwencjami prawnymi. Wiele ludzi w Polsce próbuje uświadamiać polityków i urzędników o bezdyskusyjnym działaniu oleju z konopi. Chcą, aby lekarz mógł legalnie leczyć przy użyciu tej substancji.
Doktor Marek Bachański, jest lekarzem, który w warunkach szpitalnych (Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie) stosuje preparaty na bazie konopi indyjskich w leczeniu dzieci chorych na padaczkę lekooporną.
„Osiągane efekty terapeutyczne są znakomite. Z kilkuset rzutów padaczki dziennie, incydenty te często zredukowane są do zera” – pisze w newsletterze Jerzy Zięba, który bardzo mocno zaangażowany jest w propagowanie oleju z konopi.
Można wysoce domniemywać, że taka sam kuracja również pomogłaby dorosłym pacjentom chorym na raka i na wiele innych chorób. 
Dla osób chętnych spotkać się z doktorem Markiem Bachańskim informujemy, że w dniu 18.07.2015 roku (sobota), w Łodzi odbędzie się konferencja na temat leczenia olejem z konopi. Proszę kontaktować się na email: olejzkonopi@paz.org.pl

https://martabrzoza.pl/rak/konopie-powoduja-samobojstwo/
Lekarstwo jest znane ale w większości państw jest ono zakazane. 
Co ciekawe poseł Liroy (pomimo tego, że jest grzesznikiem) złożył projekt ustawy aby Polacy mieli dostęp do tego leku:
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/liroy-walczy-o-lecznicza-marihuane-zlozyl-projekt-ustawy_772062.html
Jednak Pis chce ten projekt "uwalić" przedstawiając własny:

money.pl napisał:- Nie będziemy sami w Polsce hodować konopi, a kupimy je za granicą. Znowelizujemy prawo tak, żeby pacjent mógł zrealizować receptę narkotyczną ścisłego zarachowania. To będzie lek recepturowy - wiceminister zdrowia Jarosław Pinkas wskazuje główne założenia projektu PiS. W sejmowej zamrażarce leżą od miesięcy już dwa projekty dotyczące tzw. medycznej marihuany, ale PiS napisał trzeci, własny. Pokaże go w przyszłym tygodniu na komisji zdrowia – dowiedział się money.pl. To projekt poselski, żeby uniknąć konsultacji społecznych i szybko przeprowadzić ustawę przez Sejm.
W Sejmie są już dwa projekty dotyczące wykorzystywania marihuany do celów medycznych, jeden złożył jeszcze w lutym Piotr Liroy-Marzec w imieniu klubu Kukiz'15, drugi to projekt SLD znany jako "Ustawa Kality". Jednak oba od miesięcy leżą w sejmowej zamrażarce. Dlaczego?
Jak dowiedział się money.pl, posłowie PiS w tym czasie przygotowywali własny projekt, znacznie bardziej restrykcyjny. Zostanie on zaprezentowany na komisji zdrowia w przyszłym tygodniu 1 grudnia. Co w nim będzie?

Konopie będziemy kupować za granicą

- Znowelizujemy prawo tak, żeby pacjent mógł zrealizować receptę narkotyczną ścisłego zarachowania. To będzie lek recepturowy – powiedział wiceminister zdrowia Jarosław Pinkas podczas Kongresu Zdrowia Publicznego.
Żeby apteki mogły przygotować ten lek, Polska będzie kupować konopie za granicą, a nie, jak jeszcze niedawno zapowiadano, hodować je samodzielnie.
- Jest pięć firm, które produkują taki surowiec standaryzowany, chcemy go kupować na razie na obcym rynku – powiedział Pinkas.
Jak dowiedział się money.pl, projekt ustawy z tymi założeniami jest już gotowy i będzie omawiany na najbliższej sejmowej komisji zdrowia, której posiedzenie zaplanowane jest na 1 grudnia. Projekt zostanie zgłoszony jako poselski, bo resort zdrowia chce jak najszybciej się z nim uporać i przeprowadzić przez procedurę legislacyjną. Dzięki temu, że to posłowie złożą go w Sejmie, będzie można uniknąć konsultacji społecznych.
- Resort zdrowia postanowił rozwiązać ten problem – powiedział Jarosław Pinkas. I dodał: "Marihuana jest narkotykiem i dalej będzie tak traktowana. Chcemy, żeby ten projekt był racjonalny i chcemy go dobrze sprzedać".

PiS pisze projekt dla świętego spokoju

Projekt PiS jest znacznie bardziej restrykcyjny niż dwa poprzednie złożone przez kluby Kukiz'15 i SLD. W wypowiedziach przedstawicieli resortu zdrowia widać dużą niechęć wobec marihuany, również tej medycznej.
- To rozwiązanie, które ludziom szlachetnym da poczucie, że zrobili coś nadzwyczajnego, a nam daje poczucie, że rozwiązaliśmy problem, ale zarazem nie otworzyliśmy szeroko drzwi. Jednoznacznie mówimy "nie" dla marihuany rekreacyjnej, która jest złem – mówił podczas kongresu wiceminister zdrowia.
Ale również wobec tej wykorzystywanej do celów medycznych resort zdrowia jest sceptyczny.
- Dlaczego o tym dziś rozmawiamy? Bo trwa intensywna debata wcale nie oparta na wiedzy, a na przekonaniu, że panaceum na wszystkie problemy mogą być preparaty pochodzące z konopi. Grupa posłów, mając pewnie dobre intencje, postanowiła pomóc innym. To nie lekarze, ale osoby mające przekonanie pochodzące prawdopodobnie od doktora Google. Oni są przekonani, że nie leczymy nowotworów, bo nie dopuszczamy konopi – mówił Jarosław Pinkas podczas kongresu.
Podkreślał jednocześnie, że dziś absolutnie nie ma wskazań, żeby rozszerzać oręże terapeutyczne o leki na bazie konopi. - Marihuana nie wyleczyła nikogo z glejaka. Rzeczywiście może przynieść pewne efekty wspomagające leczenie, ale tylko wspomagające. Ale przecież mamy też inne możliwości – podkreślał wiceminister.
Dlaczego więc resort, który nie jest wcale przekonany do tego, że marihuana jest ważna dla pacjentów, jednak napisał projekt, który pozwoli im kupić takie leki? Wygląda na to, że dla świętego spokoju.
- To jest kwestia tego, że powinniśmy dawać ludziom nadzieję. Słowo "minister" znaczy "służyć", więc ja muszę dać ludziom nadzieję – powiedział otwarcie Pinkas. Ale mimo to walczy z określeniem "medyczna marihuana" czy "lecznicza marihuana". - W przestrzeni publicznej nie ma prawa pojawić się ta nieszczęsna zbitka – dodał.

Główny Inspektor Sanitarny straszy marihuaną

- Po co zażywa się marihuanę? Bo wywołuje uczucie przyjemności, relaksuje, wyostrza doznania zmysłowe, pojawia się euforia i wesołkowatość – mówił podczas kongresu zdrowia Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz.
- Ma znaczny wpływ na funkcje poznawcze organizmu. Podczas zażywania tej substancji jest obniżona pamięć, uwaga, procesy myślowe, analiza informacji. Ma też wpływ na układ sercowo-naczyniowy, wzrost ciśnienia, zawroty głowy, może wchodzić w interakcje z różnymi innymi lekami – wyliczał Posobkiewicz.
Podkreślał, że wypalenie jednego skręta zostawia w płucach o 1/3 substancji smolistych więcej niż papieros. - Palenie może prowadzić do raka płuc lub oskrzeli albo jeszcze inaczej upośledzać układ oddechowy. Może powodować psychozy, zaburzenia nastroju, depresję. Może mieć nawet wpływ na rozwój schizofrenii. Pojawia się poczucie pustki, apatia, zachowania aspołeczne – wyliczał Główny Inspektor Sanitarny. Nie wiadomo tylko po co, skoro dyskusja dotyczyła zastosowań medycznych marihuany w bardzo określonych przypadkach, a nie używania jej w celach rekreacyjnych.
Ale i co do zastosowań medycznych Inspektor ma wątpliwości. - Czy marihuana leczy raka, stwardnienie rozsiane, AIDS? Tak, według doktora Google – podkreślił Posobkiewicz.
I również z niezrozumiałych przyczyn przywołał przykład warsztatów medycyny naturalnej w Grodzisku Mazowieckim, podczas których kilka dni temu doszło do dramatycznego wypadku. Po tzw. zabiegu Kambo, czyli aplikowania na skórkę człowieka wydzieliny żaby amazońskiej zmarła 30-latka.
I zabieg Kambo i marihuana wykorzystywana w celach medycznych zostały wrzucone do jednego worka – medycyny naturalnej.

Marihuana mniej szkodliwa niż alkohol i papierosy

Marihuany broni jednak były minister zdrowia Marek Balicki. - W 2010 roku ukazał się brytyjski raport, pokazujący szkodliwość środków psychoaktywnych. Zmierzone zostały w nim szkody poszczególnych substancji w skali od 1 do 100. Okazało się, że na pierwszym miejscu był alkohol – 72 pkt. To on jest najbardziej szkodliwy dla zdrowia publicznego – podkreślił Balicki.
– Na kolejnych miejscach jest heroina, krak, a nawet tytoń z 26 punktami, a dopiero za nim marihuana, która wyrządza mniejsze szkody niż papierosy – dodał były minister zdrowia.
Balicki podkreśla jednocześnie, że lekarze mają prawo do stosowania leczenia eksperymentalnego, a ograniczanie tego prawa szkodzi pacjentom.
- Czy marihuana jest niebezpieczna? Jak ktoś będzie miał przy sobie 1 gram i przeszuka go policja, to może być niebezpieczna – skonkludował.
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/medyczna-marihuana-lecznicza-marihuana,38,0,2206758.html

Czyli lekarze, którzy są na pasku firm farmaceutycznych będą decydować czy dać komuś olej z konopi indyjskich, wypisując receptę.

Jednym słowem mało kto (chyba że jakiś członek plemienia żmijowego) dostanie ten lek legalnie.

Dodatkowo minister żydowskiego rządu Pis, Konstanty Radziwiłł, kłamie na temat tego, że ów olej jest dostępny dla ludzi chorych:

www.se.pl napisał:
Konstanty Radziwiłł (58 l.) znowu podpadł Tomaszowi Kalicie (37 l.)! Tym razem chodzi o słowa ministra zdrowia, który stwierdził, że nie ma w Polsce chorych, którzy potrzebowaliby marihuany i jej nie dostali. Chory na raka były rzecznik SLD, który od miesięcy walczy o łatwiejszy dostęp do leków na bazie konopi, twierdzi, że słowa Radziwiłła to kłamstwo i manipulacja.

- Nie ma dzisiaj takiej osoby w Polsce, która potrzebowałaby marihuany do leczenia i jej nie dostała - powiedział na antenie TVN 24 Konstanty Radziwiłł.
- To potworne kłamstwo i perfidia ze strony pana ministra. Codziennie dostaję maile od zrozpaczonych żon, matek, które szukają sposobów, by mieć medyczną marihuanę - odpowiada mu Tomasz Kalita. Chory na glejaka mózgu były polityk już kilka miesięcy temu zwracał uwagę, że praktycznie niemożliwe jest uzyskanie leków na bazie medycznej marihuany, które nie dość, że przynoszą ulgę w cierpieniu, to jeszcze mogą pomóc w walce z chorobą. - Jeśli pan minister wie, gdzie ta marihuana jest, niech się podzieli wiedzą z chorymi. A może chodziło mu o import docelowy z zagranicy? Prędzej człowiek umrze, niż doczeka leków. Niech pan minister przestanie igrać z życiem chorych na raka i weźmie się do roboty. Tu pomoże tylko nowa ustawa - kwituje Kalita.
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/tomasz-kalita-radziwill-klamie-w-sprawie-marihuany_918685.html

Zobacz Iraeneusie, minister zdrowia kłamie na antenie tv oszukując ludzi.

Co by było gdyby ludzie mogli legalnie w Polsce hodować  konopie indyjskie???

1. Cena była by niższa, każdy by sam mógł te rośliny hodować. Tymczasem projekt Pis sprawi, że na oleju z konopi zarąbią firmy zagraniczne najpewniej żydzi. Ludzi nie będzie stać nawet jak jakimś cudem dostaną receptę.

2. Ludzie przestali by umierać na raka i rząd Pis musiałby dłużej płacić emerytom emerytury. Dla polityków zatem mordowania ludzi przy pomocy raka i chemioterapii to czysty zysk.

3. Wielu lekarzy straciło by pracę, wiele koncernów farmaceutycznych straciło by kasę. Wielu polityków straciło by kasę (gdyż łapówki to oni dostają od owych koncernów).

Duda, Kaczyński i każdy rządzący polityk to kłamca i morderca. 

Co można powiedzieć o Dudzie, który podpisał przymusowe szczepienia dzieci???

Co można mówić o politykach Pis, którzy chcą "uwalić" lekarstwo na raka???

Dlaczego Duda i cały rząd Pis (łącznie z Kaczyńskim) jeździ do Izraela. Państwa gdzie żydzi nie stosują chemioterapii ale skuteczne naturalne metody leczenia, łącznie z olej z konopi indyjskich???

Przecież oni doskonale wiedzą jak leczą się żydzi. 

Żona Dudy to żydówka:

naszeblogi.pl napisał:
W artykule "Duda gracz" Michała Krzymowskiego i Anny Szulc w negatywnym kontekście przedstawia się pochodzenie teścia kandydata PiS na prezydenta, Andrzeja Dudy „...” Przy okazji jako zarzut stawia się również fakt jego członkostwa w... Unii Wolności 14 lat temu. Zacytujmy kluczowy fragment w całości:Dlaczego akurat Unia Wolności? Czyżby wpływ na ówczesne polityczne wybory Andrzeja Dudy miał jego teść, znany poeta i krytyk literacki prof. Julian Kornhauser? W 1994 r. Duda ożenił się z jego córką Agatą.Julian Kornhauser, z pochodzenia Żyd, w jednym ze swoich wierszy rozliczał się z Polakami biorącymi udział w pogromie kieleckim, za co przez prawicowców został okrzyknięty polakożercą” ...(źródło )
Anne Elizabeth Applebaum, po mężu Sikorska[1] (ur. 25 lipca 1964 w Waszyngtonie) – amerykańsko-polska dziennikarka, laureatka Nagrody Pulitzera (2004), publicystka „The Washington Post”. „...”Urodziła się w amerykańskiej rodzinie żydowskiego pochodzenia, jako córka Harveya M. i Elizabeth Applebaumów. Jej mężem jest Radosław Sikorski, z którym ma dwóch synów, Aleksandra i Tadeusza. Obecnie mieszka z rodziną w Chobielinie pod Nakłem „...(źródło )

http://naszeblogi.pl/53426-asymilacja-zydow-zony-dudy-komorowskiego-i-sikorskiego

Duda jak zachoruje na raka to wyleczą go żydzi, a sam hipokryta przygląda się jak miliony Polaków umierają od leczenia chemioterapią!!!!

Mat 23 napisał:(33) Węże! Plemię żmijowe! Jakże będziecie mogli ujść przed sądem ognia Gehenny?

To są kłamcy i mordercy!!!!

Cyryl

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iraeneus on 27th Styczeń 2017, 07:36

Chłopaki ja to wiem!!!

I dzięki za spory materiał wiedzy który mi się dodatkowo przyda ale ...

zobaczcie na ten materiał :

Zobaczcie ile dobrego ten człowiek zrobił, jaka jest jego taktyka i jak daleko już zaszedł, jak wielu ludziom pomógł. W pewnym momencie mówi że gadał z lobbystą farmaceutycznych zbrodniarzy i powiedział mu że budżet do korumpowania posłów mają nieograniczony !!!!  Jak to pięknie Zięba wykorzystał do zbudowania całej swojej wypowiedzi ... i nacisku na nich!!!

Jak bym walił od żydów, nasienia węża nic by nie zrobił. Obejrzyjcie ten materiał a zrozumiecie mnie o co mnie chodzi. To taki wallenrodyzm.
Iraeneus

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 27th Styczeń 2017, 10:02

Niewątpliwie wspaniały człowiek oraz wielki Słowianin, ale człowiek nie znający realiów i wysoce naiwny, jeżeli nadal ma nadzieję, że coś się dramatycznie zmieni.

Do naszych oprawców, tak, to są oprawcy i zbrodniarze winni ludobójstwa można próbować taką argumentację i można z niewielkimi skutkami nieco uzyskać.

Ale to jest zaledwie kilka kropel w wielkim morzu. Jeżeli ten człowiek zacznie być zbyt głośny, spotka go lost jaki spotkał wielu lekarzy w USA, czyli nagła i niespodziewana śmierć.

Taki apel jest dla tego przemiłego i wielce odważnego pana niezwykle niebezpieczny, ponieważ celem naszych władz jest redukcja populacji a nie jej zwiększenie i oni sami o tym wyraźnie i głośno mówią i otwarcie już czynią.

Jedynie terminy jak; nasienie węża czy plemię żmijowe wyjaśnia motywy tych zbrodniarzy.

A depopulacja jakiegokolwiek narodu do zbrodnia i działacze w nią uwikłani to zbrodniarze łamiący jasne i zrozumiałe prawa międzynarodowe.

Podobnie jest z każdą agresją na inne suwerenne państwa, jak agresja Polski na Irak, Jugosławię czy na Afganistan.

To są zbrodnie przeciwko innym narodom a wydający takie rozkazy są międzynarodowymi zbrodniarzami pokroju Hitlera czy Stalina.

Ale, że nasienie węża jeszcze obecnie rządzi, to prawo takie jest bagatelizowane i zbrodniarze czują się bezpieczni.

Podobnie jest z masowymi inwazjami USA i NATO oraz co najmniej 50 milionów ofiar wojen USA/NATO po zakończeniu II WŚ.

To, że nikt o tym zbyt głośno nie mówi, nie oznacza to, ze to nie są zbrodnie a osoby, które je spowodowały to zbrodniarze.

Taka jest rzeczywistość i wielu postępowych lekarzy, w USA czy innych krajach utraciło życie za usiłowanie zmiany postawy zbrodniczej medycyny.

Lekarze ujawniający niebezpieczeństwa szczepionek, brak podstawowych wymogów bezpieczeństwa wielu lekarstw gryzą często ziemię. Kiedyś widziałem listę pomordowanych lekarzy za ujawnianie wielu sekretów wielkich farmacji.

Ujawniam sposób myślenia tych ludzi, metody działania oraz ich motywy.

I nazywam ich po imieniu naśladując samego Chrystusa i używając przeciwko zbrodniarzom języka, jakim Chrystus się posługiwał.

Wielu ludzi zupełnie nie rozumie co się dzieje i dlaczego jesteśmy przez rząd wyniszczani.

Jedynie sąd Chrystusa nad takimi pseudo ludźmi, czyli nasieniem węża wyjaśnia ich zbrodnicze motywy.

To są ludzie pijący często ludzką krew, składający ofiary szatanowi z ludzi i dzieci i nie można o nich mówić pozytywnie, skoro ich ojcem jest sam szatan a oni posługują się tylko i wyłącznie kłamstwem.

Kaczyński to człowiek oddany Izraelowi, najprawdopodobniej Żyd i... nie widziałem jeszcze państwa, w którym rządzą Żydzi, aby w takim państwie był dobrobyt i praworządność.

Dobrobytu nie ma także w Izraelu, ponieważ bez dotacji z USA wielu miliardów dolarów państwo to nie jest w stanie się utrzymać. I nic dziwnego, ponieważ na nich zawsze ktoś musi ciężko pracować!
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 27th Styczeń 2017, 14:39

Zobaczmy ten artykuł:

narodowcy napisał:Czwartkowe wydanie "Rzeczpospolitej" podaje: Rząd PiS nie zgodzi się na zalegalizowanie hodowli kannabinoidów. Powód? Rząd jest zdania, że pacjenci mają wystarczający dostęp do produktów zawierających ten narkotyk. Sprawa powróciła pod dyskusję za sprawą reaktywacji "Ustawy Kality". Projektu popartego petycją polityków SLD, którzy domagali się legalizacji tzw. medycznej marihuany oraz substancjami zawierającymi olej konopny.
Projekt przejęło ugrupowanie "Kukiz'15". Politycy tego klubu opracowali podobną ustawę, która od marca czeka na rozpatrzenie przez sejmową komisję. W ich koncepcji ma ona także jak pisze autor artykułu w "Rz": "umożliwić pacjentom, po uzyskaniu zezwolenia, samodzielne uprawianie konopi i przygotowywanie przetworów na potrzeby terapii". 
Na taki zapis nie ma jednak zgody rządu. Ministerstwo Zdrowia argumentuje, że pacjenci mają obecnie wystarczający dostęp do medycznej marihuany, ponieważ mogą występować o zgodę na import docelowy oraz refundację produktów, które nie są dopuszczone do obrotu na terenie Polski. "Rz" publikuje także dane, według których od marca bieżącego roku minister zdrowia wydał 34 zgody na refundację leków zawierających kannabinoidy. W tym czasie wydając jedynie 5 decyzji odmownych. 
Przeciwnicy marihuany medycznej twierdzą, że jej legalizacja to wyłącznie furtka dla używania narkotyku. Warto przypomnieć słowa jednego z publicystów naszego portalu, który w swoim artykule o marihuanie pisze: "Jest spora różnica między marihuaną medyczną, a rozrywkową. Substancją psychoaktywną w marihuanie jest THC, które powoduje wprowadzenie w stan narkotyczny, a które w medycznej odmianie trawy zawiera się w ilościach śladowych, a zastępuje je CBD, które substancją psychoaktywną nie jest. W istocie marihuaną leczniczą nie da się naćpać i nawet w przypadku swobodnego dostępu do niej potencjalny jaracz trawy i wojownik o legalizację nie będzie miał z niej żadnego pożytku. Potwierdza to nawet jeden z propagatorów i producentów leczniczej odmiany marihuany, Josh Stanley, twierdząc, że nie wywołuje ona uczucia przyjemności czy stanów narkotycznych, ale wymaga takiego samego nadzoru medycznego jak środki zawierające psychotropy czy toksykanty."
Całość artykułu: http://narodowcy.net/publicystyka/mity-o-marihuanie-3
W Polsce o kannabinoidach głośno stało się kiedy na jaw wyszło, że Dr Marek Barański, za zgodą MZ leczył lekoodporną padaczkę u kilkorga podopiecznych warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka. On sam przyznaje, iż polskie MZ "otwiera się na kannabinoidy". Debata nad skutecznością medycznej marihuany wciąż jednak nie jest zakończona i znajduje rzesze osób kwestionujących jej "cudowne właściwości".
źródło: Rzeczpospolita

http://narodowcy.net/polska/lecznicza-marihuana-pis-przeciwko-legalizacji-hodowli-przyzwolenie-dla-dostepu
Zobaczmy Pis wmawia ludziom, że lecznica marihuana może powodować halucynacje i inne sktki uboczne. Tymczasem lecznica marihuana zawiera minimalne substancje narkotyczne, a zatem nie można się nią "naćpać".
Jednak Pis nadal chce zabraniać Polakom hodowania i stosowania leczniczej marihuany, pomimo wiedzy, że ta substancja nie jest narkotykiem.
Pokazuje to jacy ludzie są w Pis!!!! 

Cyryl

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 27th Styczeń 2017, 15:02

Oglądałem wczoraj film na YT z programu "Skandaliści" z udziałem Zbigniewa Stonogi.

Intryguje mnie ten człowiek, ale też fakt, że wystąpił w telewizji, gdzie publicznie ubliżał obecnym politykom PIS z Kaczyńskim i Dudą na czele, mówiąc na ich temat bardzo kompromitujące rzeczy.

Zastanawia mnie, kto za nim stoi i jaka jest jego rola, że mimo tak drastycznych wypowiedzi na antenie, człowiek ten jeszcze żyje?

Sami sprawdźcie. Ja oglądałem z dużym zaciekawieniem...

Obserwator

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 27th Styczeń 2017, 16:51

Stonoga nienawidzi Milera oraz kilku funkcjonariuszy komendy głównej policji oras dawnego rzecznika Stołecznej Policji. Ma również listę prześladujących go prokuratorów , którym regularnie ubliża.
Stonoga w ciągu miesiąca potrafi nawet 35 razy stawiać się w prokuraturze wzywany w różnych sprawach.

Konflikt zaczął się w momencie kiedy ekipa Milera chciała go wrobić i zamknąć do więzienia. Chodziło o pranie brudnych pieniędzy politykom ówczesnej władzy i nie tylko. Stonoga był ponoć gościem który umożliwiał im pranie pieniędzy.

Z dnia na dzień wystawili na stonogę list gończy i zamknęli go do ciupy, matka Stonogi która była chora na serce przyszła odwiedzić syna w areszcie. Jakiś oficer policji poinstruowany pewnie przez polityka nakazał rewizje jego matki tak by dopiec Stonodze. Podobno kazali się rozbierać do naga starszej pani bez wstydu poniżyli ją. Matka Stonogi dostała zawału serca podczas przeszukiwania, prawdopodobnie niewytrzymała poniżenia.

Stonoga poprzysiągł zemstę i od tamtej pory regularnie opowiada o machlojach elity SLD, PO oraz innych znanych osobistości. Ma chyba ze 300 spraw w toku. Stonoga jest majętnym gościem i tylko to go trzyma przy życiu podejrzewam.
Bushi

Liczba postów : 413

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iraeneus on 28th Styczeń 2017, 00:20

Dodatkowo Stonoga ujawnia że :

1. poseł Kwiatkowski ? w imieniu kandydata Dudy proponował mu umorzenie/ułaskawienie w zamian za poparcie Dudy :

http://www.zbigniewstonoga.eu/post/8218/tak-kwiatkowski-zapewnial-o-ulaskawieniu/

2. Stonoga stwierdził że dostęp do taśm afery taśmowej dał mu .... prezes TVP Kurski !

3. Stonoga ujawnia na swojej stronie że Dominika Duda jest nie siostrą prezydenta Dudy tylko ... córką prezydenta, adoptowaną przez rodziców prezydenta affraid

http://www.zbigniewstonoga.eu/post/8217/szesc-minut-prawdy-o-prezydencie-wg-corki-dominiki-dudy/

Kto to jest STONOGA ?????

Tak jak napisał Bushi i ... na pewno cwany, perfidny i mający dobry instynkt przetrwania człowiek.

Dla mnie jednak Stonoga jest wspierany przez ludzi z byłej wsi i bezpieki bo uderza w Kościół i PIS.

Dodatkowo chwalił się że pomagał Dominice Dudzie przed szantażem a ... opublikował jej zdjęcia w bieliźnie i gołą. Po prostu kanalia!

Nie wspomnę że już to opisywałem w czasach końca, że kiedyś zamieści filmik z szpitala gdzie rzekomo umierał po operacji i ... wyzywał Boga od "pier...go"

Ten człowiek jednak stracił matkę w takich a nie innych okolicznościach, z windykował należności Koloseum na ponad 100 mln zł gdzie ludzie z świecznika dostawali "zaliczki " po milionach za nic!!!

Pożyjemy zobaczymy ... a i atakuje Wojtka Sumlińskiego, jego zarzuty są bez zasadne!! i to śpiewka sb i wsi

a dodatkowo ta jego pomoc Lepperowi jest podejrzana i Sumliński wskazuje jego jako winnego śmierci Leppera.
Iraeneus

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iraeneus on 28th Styczeń 2017, 00:27

Co do jeszcze Zięby uważam że on sporo wie!!!

Ale nie ujawnia tego za wcześniej a poprzez swoją dobroć, uśmiech próbuje zwalczyć zło!!!.

I osiąga duży postęp.

Mamy być łagodni jak owce i ostrożni jak węże??

Dobrze cytuje ?? Uważam że Zięba coś takiego robi, i na polu zdrowia, medycyny odnosi sukcesy.
Iraeneus

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 10th Kwiecień 2017, 21:57

Notki od Nathaniela...

W greckiej wikipedii znalazłem za pomocą tłumacza:

”Talmud mówi, że Ezaw pomścił Izraela (czyli Jakuba House) ze względu na Edom przyszedł Herodowi i ten dom ( dynastii Królewski Heroda ) niszczyciel Izraela.”

Talmudyści wiedzieli doskonale kim są, dziećmi Ezawa, który zmieszał geny z Ismaelitami, Hetytami i innymi narodami Kanaanu, a na dodatek geny Upadłym wiele zaszkodziły. Mentalnie z wyznania krypto ofici.

Szatan jest w sumie jednym z głównych nauczycieli, ale sam potomstwa nie ma fizycznego (nie był tak głupi, ale nie na tyle mądry by zrozumieć swój błąd).

Biblia jednoznacznie nazywa tych ludzi-gigantów (głównie) Nefilimami, Synagogą szatana, dziećmi upadłych obserwatorów (Watchers, Wakeful).

Południową Judę nazwano Idumeą, od VI wieku p.n.e. Edomici zaczęli emigrować do Judei tworząc tam własne kapłaństwo narzucając także język przez Edo-mitów używany – Aramejski. Juda + Idumea = Judea.
Obserwator

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 14th Maj 2017, 14:23

Istnieje potrzeba uzyskania odpowiedzi na zasadnicze pytanie, które trzeba skierować do rządu Izraela oraz wszystkich pro izraelskich rządów z papieżem, Trumpem i mas mediami włącznie.

Dlaczego Żydzi nigdy nie mieszają się z Muzułmanami ale reszta rasy białej jest zmuszana do mieszania się z nimi, często pod groźbami więzienia a nawet śmierci!?

Czy władze i mas media są aż tak ślepe i nierozumne, czy też społeczeństwo owej skrajnej hipokryzji nie dostrzega!?

Owszem, zginęło 6 mln Żydów w Holokauście, ale Rosjan w syjonistycznej rewolucji Październikowej  zginęło 66 milionów, o których niemal nikt nigdy nie wspomina!

Dlaczego nikt nie rzuca hasła - naśladujmy wzorowy model państwa Izrael, tak powszechnie szanowany przez władze i mas media?

Przecież naśladując władze w Tel Avivie nie można zrobić absolutnie niczego złego.

Dlaczego tego niemal nikt dostrzega? Dlaczego nikt nigdy nie nawołuje do... naśladowania wysiłków narodowych i kulturowych Izraela!?

Czy tylko Izrael ma prawo do istnienia na ziemi jako państwo i prawo do zachowania rasy, języka i własnej kultury, nie zabrudzonej innymi rasami a reszta rasy białej nie ma prawa do istnienia?

Jakim cudem taka skrajna hipokryzja papiesko izraelska nie jest na poważnie kwestionowana przez zaprzedane Izraelowi media.

Harry Truman powiedział kiedyś: Skoro Jezus Chrystus nie był wstanie uszczęśliwić tych ludzi, to cóż ja mogę na to poradzić?

Czyżby teorie spiskowe o Żydach rządzących światem były faktami a nie teoriami a Protokoły Mędrców Syjonu były ich rzeczywistym planem rządzenia na ziemi!?

Sprawdźmy niektóre fakty!

Sami Żydzi przyznają, że NIE są potomkami starożytnych Izraelitów:

The Jewish Encyclopedia:

„Chazarowie, nie-semicki, azjatycki, mongolski lud plemienny, przybył do Europy Wsch. około I w., jako naród przeszli na judaizm w VII w. przez rozwijający się naród rosyjski, który wcielił całą populację chazarską, i który wyjaśnia obecność we wsch. Europie wielkiej liczby mówiących jidysz Żydów w Rosji, Polsce, Litwie, Galicji, Besarabii i Rumunii.”

Biblia: mówi, że chazarscy (Ashkenaz) Żydzi byli / są synami Jafeta, a nie Szema:
„Są to pokolenia synów Noego, Szema, Hama i Jafeta, a z nich pochodzili synowie urodzeni po potopie. Synowie Jafeta; … synowie Gomera; Ashkenaz…” (Rdz. 10:1-3)
Zatem Biblia udowadnia, że Żydzi Ashkenaz (Chazarowie) nie byli potomkami Szema i nie mogą być Semitami.

The Encyclopedia Judaica (1972):
„Chazarowie, grupa narodowa głównie typu tureckiego, niezależna i suwerenna w Europie Wsch. pomiędzy VII i X w. W ciągu tego okresu przywódcy chazarscy wyznawali judaizm … Mimo znikomej informacji o charakterze archeologicznym, obecność grup żydowskich, to wpływ myśli żydowskiej w średniowiecznej Europie Wsch. jest znaczny. Grupy wymieniane jako migrujące do Europy Środkowej ze Wschodu, często określane jako Chazarowie, dzięki czemu nie można przeoczyć możliwości, że pochodziły z dawnego Imperium Chazarskiego.

Encyclopedia Britannica (15 wydanie):
„Chazarowie, konfederacja plemion tureckich i irańskich, która utworzyła główne imperium handlowe w II połowie VI w., obejmujące płd-wsch. region współczesnej europejskiej Rosji… W połowie VIII w. klasy rządzące przyjęły judaizm jako swoją religię.”

Encyclopedia Britannica (15 wydanie):
„Chazarowie, konfederacja plemion tureckich i irańskich, która utworzyła główne imperium handlowe w II połowie VI w., obejmujące płd-wsch. region współczesnej europejskiej Rosji… W połowie VIII w. klasy rządzące przyjęły judaizm jako swoją religię.”

Encyclopedia Americana (1985):
„Chazarowie, starożytny mówiący po turecku lud, mieli wielkie i silne państwo na stepach północnych gór Kaukazu od VII w. do jego końca w połowie XI wieku. W VIII w. jego przywódca polityczny religijny… jak również większa część chazarskiej magnaterii, zarzuciła pogaństwo i przeszła na judaizm… (o Chazarach mówi się jako o przodkach większości rosyjskich i wsch.-europejskich Żydów)”

New Catholic Encyclopedia t. VIII, s. 173:

„Kazarowie byli grupą etniczną z ludów tureckich, która pod koniec II w. osiedliła się w regionie między Kaukazem i niższą Wołgą i Donem… Na początku VIII w. związki dynastyczne bliżej powiązały Kazarów z Konstantynopolem, co doprowadziło do ograniczonego szerzenia się wśród nich chrześcijaństwa. Lepiej poznali judaizm od licznych Żydów mieszkających na Krymie i wzdłuż Bosforu. Kiedy cesarz Bizancjum, Leo Isaurian, prześladował Żydów w 723 AD, wielu Żydów znalazło schronienie w królestwie Kazarów, a ich wpływ był tak duży, że w połowie VIII w. król Kazarów i wielu kazarskich arystokratów przyjęli judaizm.”

Cadillac Modern Encyclopedia, s. 822:
„Kazarowie, lud płd. rosyjski pochodzenia tureckiego, którzy u szczytu swojej potęgi (VIII-X w.) rządzili imperium, w skład którego wchodził Krym, obejmował region niższej Wołgi, na wschód aż do M. Kaspijskiego. Kazarska rodzina królewska i arystokracja przeszli na judaizm za czasów króla Bulana (768-809) i judaizm stał się religią państwową…”
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry