Czasy końca

Strona 35 z 40 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Łukasz.s on 14th Kwiecień 2017, 10:57

Liksar napisał:USA zrzuciły "matkę wszystkich bomb" w Afganistanie
Stany Zjednoczone zrzuciły we wschodnim Afganistanie bombę GBU-43, zwaną "matką wszystkich bomb", na jaskinie wykorzystywane przez bojowników Państwa Islamskiego.

http://wiadomosci.wp.pl/usa-zrzucily-matke-wszystkich-bomb-w-afganistanie-6111657775195777a


Jak sprytnie propaganda manipuluje nami. Najpierw w Afganistanie byli źli Talibowie, później zwolennicy Al-Kaidy, a teraz są "bojownicy" Państwa Islamskiego. Nie lubi Ameryka Afganistanu, oj bardzo nie lubi...

Łukasz.s

Liczba postów : 97
Join date : 25/09/2016
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Mutu on 15th Kwiecień 2017, 20:56

Sory za wrzucanie Radtrapa tutaj, ale...przypadkiem wpadłem na fejsie na tłumaczenie na jego stronie strony z Livingstonea.

Kondensat wiedzy na temat Putina i Trumpa. To o czym piszę tutaj i nie tylko odkąd Putin zaczął uchodzić za "zbawcę Słowian", a poźniej Trump za "zbawcę" niemal ludzkości.

Obaj są pionkami syjonistów. I to jest oczywiste. Kto myśli inaczej jest po prostu naiwny jak dziecko.
Rozwinięcie w artykule. Tą elementarną wiedzę powinien miec każdy kto interesuje się wydarzeniami, i tym "kto, skąd i po co".

https://radtrap.wordpress.com/2017/04/12/putin-i-trump-postepuja-zgodnie-z-instrukcja-czasow-ostatecznych/
avatar
Mutu

Liczba postów : 534
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Obserwator on 15th Kwiecień 2017, 21:50

Doszliśmy na grupie fb do podobnych wniosków. Trump to tylko kolejny etap planu i jak na to wygląda, plan 3 WŚ jest nadal realizowany. Trump skutecznie podburzył x 2 ruchy prawicowe i nacjonalistyczne, a teraz okazuje się takim samym pachołem jak reszta, co budzi jeszcze większe rozgoryczenie i gniew.

Jeśli USA to Babilon Wielki, jasne jest, że nie mogło być poprawy i musi ulec upadkowi.

Skoro wielka nierządnica, matka wszystkich religii i kontrolująca bestię jako system polityczny, ma zostac obnażona i zniszczona, to jej kreatury w postaci Chrześcijaństwa, Islamu i Syjonizmu także muszą upaść, identycznie jak stoi to w planie wojen.

Myślę, że w tym wszystkim smok i bestie posłużą się kopią Syna Bożego, którego rolę odegra fałszywy prorok.

Czym on będzie, nie wiem.

Jeśli Paweł to także wytwór upadłych i bestii, to spodziewać można się, że jego Chrystus odegra rolę światowego lidera, urzekającego po stokroć bardziej niż taki Trumpek.

Z kolei fałszywe proroctwo Szawła o antychryście zostanie zrzucone na prawdziwego Chrystusa jednoczącego Izrael i prowadzącego go na Sąd, jak to opisałem w artykule...

https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/2016/12/05/motyw-ostatecznego-zwiedzenia-rozpoznany/

Wszystko przed nami, a akcja już się toczy.

Szatan zwodzi cały świat i jak widać, robi to skutecznie..nie miejmy złudzeń!

Zwiedzenie nabierze jeszcze większej mocy. Już słychać wieści wojenne, ale ile w tym prawdy? Nie wiemy.

Nie trwóżmy się i czuwajmy.


Smile

Obserwator

Liczba postów : 1285
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 16th Kwiecień 2017, 01:54

Pisałem niedawno i ćwiczeniach izraelskiej policji na wypadek zbyt agresywnej reakcji tłumów na moment pokazania się żydowskiego mesjasza w Izraelu.

Chabad twierdzi, że mesjasz już od lat istnieje i przygotowuje się do ujawnienia.

Gwoli ciekawości, Jared Kushner jest w Chabad oraz córka Trumpa Iwanka. Trump obudził w Amerykanach ducha buntu przeciwko globalizmowi pośród wielu Amerykanów i to jest wielką zagadką, dlaczego?

Bunt Amerykanów to problem dla imperialistycznych wojen Trumpa.

A może... zbuntowani Amerykanie nie będą bronić Izraela przed Islamem i to pogrąży Izrael w wielkim upadku.

Mnie się wydaje, że Bóg już ingeruje w te wydarzenia i doprowadzi wszystko zgodnie z Jego wolą do Królestwa Bozego. Dlatego armie satanistów okrążają Izrael, chroniąc dojścia do Izraela zgodnie z proroctwami biblijnymi.

Tam się gromadzą narody do walki przeciwko Bogu.

Zobaczymy czy szatańskie proroctwo się tym razem wypełni, czyli III WŚ
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2786
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 16th Kwiecień 2017, 08:50

USA zrzuciło największą amerykańską bombę - nie nuklearną na Afganistanu ISIS komórki bojowe.
Poniżej film ukazujący więcej detali na temat tej bomby.
Średnica epicentrum wybuchu - 600 m. Niezwykła siła i bomba nie jest nuklearna. Rosjanie także pokazali podobną bombę 4-ro krotnie mocniejszą.

Aha... na kogo ją zrzucono? Na Taliban? O nie, na ISIS.

CO???????????????????????????????????????????

Przecież ISIS, powstańcy syryjscy to... Syria!!!

Najwyraźniej ISIS to przyjaciele w Syrii i USA rząd im pomaga a jakiś cudowny sposób dostali się do Afganistanu więc tutaj ta sama ISIS to wróg, który zamordował jakiegoś łajzę pułkownika więc zrzucono na nich największą (rzekomo) bombę świata.

Okazuje się, że satanisci z USA nuklearnej broni, na nasze szczęście nie posiadają, ponieważ znając mentalność tych zbrodniarzy już dawno zniszczyli by białą rasę, zrzucając winę na kosmitów, Rosjan i Saddama Husseina.

Przecież już nie żyje! A kto to wie na 100% skoro światem rządzą zupełni szaleńcy i zaczynają się gubić w swych kłamstwach.

Bin Laden także nie żył kilka lat, kiedy go zamordowano a jednostka wojskowa, która go aresztowała i zabiła w Afganistanie nagle zginęła w całości w jednej eksplozji.

Oto wiarygodność mas mediów, które nagle na 100% popierają tyrana i kłamcę Trumpa, który zaatakował Syrię 50-cioma rakietami i Afganistan.

Zaatakował Islam? Kanada nie reaguje i papież? Przecież atak na Islam to islamofobia i skrajny rasizm!


Nagle według Trumpa media mówią 'prawdę' i on także mówi 'prawdę', jak... Clintonowie i Obama i... Putin, który zagroził USA, że następne przekroczenie czerwonej linii w Syrii spotkają USA poważne następstwa.

Za taki bandycki napad, jak w Syrii wielu oficerów Hitlera poszło pod sąd w Norymberdze.

Ale amerykańscy mordercy brązowych ludzi czyli Arabów są jak na razie nietykalni a nawet... niewinni.

Amerykańska siła wojskowa nazywa się Department of Defence - Departament Obrony.


Co za ironia - oni jeszcze nigdy USA nie bronili tylko zawsze atakowali, Koreę, Wietnam, Kambodżę, Afganistan, Irak ('miał nie istniejącą broń masowej zagłady') Libię i wiele, wiele innych miejsc mordując po II WŚ ponad 50 mln ludzi.

Hitler nie wymordował tyle ludzi ile wymordowali amerykańscy prezydenci.

W tym filmie test największej bomby Rosji, 4 krotnie większej siły wybuchu niż MOAB USA.A teraz zadajmy sobie proste pytanie.

Czy ludzie zupełnie wyzuci z sumień ludzkich, sataniści i pedofile nie użyliby natychmiast broni nuklearnej, gdyby ją posiadali!?

Na nasze szczęście Bóg nie umożliwił im posiadania aż takiej mocnej siły masowego rażenia.

Ci szaleńcy wymordowaliby wszystkich na ziemi z sobą włącznie w jednym dniu!


To nie są ludzie. To jest nasienie węża!

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2786
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 16th Kwiecień 2017, 14:18

Ciekawy artykuł:


xportal napisał:
Straszliwe obrazy przedstawiające dziesiątki ciał, przede wszystkim dzieci, ofiary ataku chemicznego armii syryjskiej w Chan Szajchun, spotkały się z szerokim odzewem na całym świecie. Media głównego nurtu natychmiast zaczęły rozpowszechniać potworne nagranie „zbrodni” Asada, nie trudząc się sprawdzeniem wiarygodności emitowanych materiałów. Korzystając z okazji, amerykańska administracja była zdolna do zademonstrowania charakteru swojej nowej polityki na Bliskim Wschodzie i przeprowadziła atak odwetowy przeciwko syryjskiej bazie lotniczej Szajjrat.
Gdy eksperci zaczęli przyglądać się bliżej „dowodom” na użycie broni chemicznej w Khan Shaykhun, pojawiło się jednakże mnóstwo niepokojących pytań.
Po pierwsze, film nagrany przez organizację pozarządową „Białe Hełmy” (ang. „White Helmets”) i bezimienne osoby mające być świadkami wydarzania, następnie odtwarzany w mediach (CBS, ABC News, CNN, Euronews, Smart News, Associated Press i innych) jest jedynym źródłem mającym potwierdzać przeprowadzenie ataku chemicznego.
Po drugie, pierwsze raporty informujące o użyciu trujących substancji w Chan Szajchun pojawiły się w Internecie wczesnym rankiem 4 kwietnia, podczas gdy ataki lotnicze Syryjskich Sił Powietrznych na pozycje terrorystów zostały przeprowadzone kilka godzin później, o godz. 11.
Zgodnie z raportem niezależnego brytyjskiego ośrodka „Bellingcat” zajmującego się dziennikarstwem śledczym, transmisja z miejsca zdarzenia prowadzona przez Edlib Media Center rozpoczęła się o 6:22 (UTC). O godz. 6:33 film ukazujący ciała 9 dzieci pojawił się na Youtubie (https://www.youtube.com/watch?v=v6rqgSGclUw). Po kliknięciu w link widzimy, że film został opublikowany 3 kwietnia. Jak twierdzą specjaliści od IT, nie istnieją weryfikowalne informacje techniczne (gdzie, kiedy i przez kogo film został nakręcony) w przypadku wszystkich tych filmów, ponieważ wszystkie meta-dane zostały wcześniej usunięte i dopiero wtedy filmy trafiły do Internetu. W związku z tym nie można ustalić ich autorstwa, podobnie jak i miejsca gdzie zostały nakręcone, co wskazuje na celową mistyfikację.
Po trzecie, w jednym z ujęć filmu widzimy, że operator ma odsłonięte dłonie pozbawione jakichkolwiek środków ochronnych, co rodzi pytania o autentyczność tego, co dzieje się na ekranie. Eksperci zwracają uwagę, że po ataku przy użyciu sarinu śmierć następuje w ciągu 15 minut, a jego śmiertelne stężenie utrzymuje się w miejscu użycia gazu przez cały dzień.
Tymczasem na filmie „Białych Hełmów” widzimy, że wszystkie osoby, które pomagają ofiarom pracują bez jakichkolwiek środków zabezpieczających, zaś dziennikarze używający zaledwie prymitywnych masek ochronnych wciąż relacjonują późniejsze wydarzenia rozgrywające się tego samego dnia (https://www.youtube.com/watch?v=mXZkiaW9R3I). Nagranie przedstawia osoby, które wciąż żyją, co oznacza, że atak chemiczny musiałby nastąpić chwilę wcześniej. W tym kontekście niejasne jest to, dlaczego operator kamery oraz osoby udzielające pomocy ofiarom wciąż żyją i pomimo brak ekwipunku zabezpieczającego nie okazują żadnych symptomów działania chemicznej trucizny. Co więcej, dzieci pod wpływem chemicznych środków rażenia umierają szybciej z uwagi na swoją niewielką wagę. Film ukazuje coś zupełnie odwrotnego: dorośli mężczyźni są już martwi, a małe dzieci wciąż żyją.
Ponadto, eksperci komentujący efekty ataku chemicznego zwracają uwagę, iż krater pokazywany na filmie przez dziennikarza Hadiego Abdallaha nie mógł powstać w wyniku tego ataku. Nalot chemiczny odpalany jest nad ziemią dla maksymalizacji siły jego rażenia. W innym wypadku substancja aktywna wypaliłaby się bez zadania większych strat.
Po czwarte, symptomy, które możemy zaobserwować u ofiar rzekomego ataku chemicznego, również wywołują wiele pytań. Atak tego typu powoduje konwulsje, spazmy, niekontrolowaną defekację, ślinotok, nadmierne pocenie się, ciężkie bóle i nasilające się poczucie strachu. Żaden z tych symptomów nie jest obecny u ofiar z Chan Szajchun widocznych na nagraniu. Ofiary leżą w naturalnych pozach, nie są zgięte w pół z bólu; dzieci mają ciężki oddech, lecz zachowują spokojnie, nie krzyczą i nie płaczą. Ich ubrania i bielizna są czyste. Co więcej, symptomy obecne u bohaterów nagrania są zróżnicowane i niesymultaniczne: jedne osoby mają problemy z oddychaniem, u innych występuje krwotok z nosa.
Po piąte, analiza nagrań „Białych Hełmów” dokonana przez specjalistów medycznych dowodzi, iż atak chemiczny w Chan Szajchun jest inscenizacją.
Przewodniczący towarzystwa badawczego „Szwedzcy Lekarze za Prawami Człowieka” (ang. Swedish Doctors for Human Rights, SWEDHR), prof. Marcello Vittorio Ferrada de Noli i jego koledzy przestudiowali działania podejmowane przez „ratowników medycznych” wobec ofiar ataku chemicznego. Ich konkluzja jest następująca: dzieci obecne w materiale filmowym wyglądają na będące pod wpływem środków narkotykowych, nie zaś broni chemicznej; zastrzyki epinefryny wykonywane są w sposób niewłaściwy, zagrażający życiu dzieci. Według szwedzkich lekarzy „Białe Hełmy” nie ratują, lecz w sposób celowy zabijają dzieci, aby mogły być prezentowane światu jako ofiary syryjskiej armii.
W Internecie pojawiły się także raporty niezależnych analityków. Na przykład amerykański ekspert ds. bezpieczeństwa Joel Scausen (https://www.worldaffairsbrief.com/) uważa, że „wydarzerznie w Chan Szajchun to fałszywka, zaś media głównego nurtu oskarżają Asada o przeprowadzenie ataku chemicznego wyłącznie na podstawie jednego źródła informacji powiązanego ze wspieranymi przez USA rebeliantami”. Według niego tego rodzaju wydarzenie jest częścią manipulacji politycznej, której celem jest wywieranie presji na prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w kwestii jego polityki na Bliskim Wschodzie.
Ponieważ media stworzyły negatywny wizerunek prezydenta Syrii Baszszara al-Asada, kolejna egzemplifikacja jego „zbrodni” może przekonać społeczność międzynarodową do podjęcia akcji przeciwko Damaszkowi, a także Moskwie i Teheranowi udzielającymi mu poparcia. Ponadto akcja propagandowa związana z „atakiem chemicznym” może mieć na celu również odwrócenie uwagi od nalotów USA i braku legitymizacji dla działań międzynarodowej koalicji na Bliskim Wschodzie, w tym także w Iraku. Wszakże ONZ będzie obecnie zajęta dochodzeniem w sprawie tragedii z Chan Szajchun, nie zaś ofiarami bombardowań Mosulu, czy też pogwałceniem suwerenności Syrii.
Ernesto Rodriges
Źródło: elespiadigital.org
Ernesto Rodriges: Kulisy prowokacji w Chan Szajchun
http://xportal.pl/?p=29054oraz film:


Zauważmy jedno. Te filmy mają jedną ciekawą rzecz.


Otóż ujawniają one t.z.w. Światowy Rząd. Czyli rządy rodów iluminatów np. rodu Rotschild. Jednak tak naprawdę na czele iluminatów stoi Watykan, papież i jezuici. 


Te materiały zatem o czymś świadczą.


Zauważmy jedno te materiały wskazują jako winnych owe 13 rodów Iluminatów a nie ich mocodawców czyli Watykan. To oznacza, że Watykan trzyma się mocno.... jednak jak się atakuje jego finansowe ramie owe rody iluminatów to jednak osłabia się władzę Watykanu.


Z drugiej strony ujawnia się afery pedofilskie oraz korupcje wśród kleru katolickiego. Czyli znowu osłabia się władzę Watykanu.


Mamy zatem zakamuflowany atak na Watykan. Nie bezpośredni ale pośredni.


Kto stroi za tym atakiem???


Najprawdopodobniej Bestia. 


Bestia przygotowuje sobie grunt pod zniszczenie Wielkiej Nierządnicy aby kiedy ją zniszczy przejąć władzę. W ten sposób realizuje ona wyrok Boga na niej.


Z drugiej strony Bestia ma po swojej stronie Rosję. Zauważmy jedno Putin i Rosja w jakiś sposób wzmacniają chrześcijaństwo. Czyli działają przeciwko planowi 3 wojen światowych.


Dlaczego???


Ponieważ moim zdaniem Bestia aby zostać uwolniona musi namówić mieszkańców ziemi aby ci stworzyli jej pomnik jako wyraz, że chcą aby była ona uwolniona. Zobaczmy Apokalipsę:Ap 13 napisał:(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.
(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.
(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.
(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.


Zobaczmy jeśli rozdział 17 to historia Wielkiej Nierządnicy i jej relacji z Bestią pierwszą to rozdz. 13 to historia bestii drugiej i jej relacji z Bestią drugą.

A zatem jeśli Bestia druga ma rogi baranka a mowę smoka i jest fałszywym prorokiem to ten opis pasuje do Pawła z Tarsu. 

A zatem mamy sytuacje niebezpieczną, dlaczego???

Ponieważ mamy dwie opcje:

1. Plan 3 wojen jest zrealizowany do końca i mamy kult Lucyfera smoka.

2. Plan 3 wojen jest zmodyfikowany i to nie Lucyferian izm ale kult Bestii jest wprowadzony przez zwycięskie chrześcijaństwo (które zostało stworzone przez Pawła).  Wskazuje na to:


Ap 13 napisał:(2) A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a nogi jego jak u niedźwiedzia, a paszcza jego jak paszcza lwa. I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.

Czyli smok przekazuje Bestii aby ta wprowadziła nie kult Lucyfera ale swój kult.

Dla smoka to wszystko jedno czy zniszczy ludzkość przy pomocy wprowadzenia swoje kultu czy kultu Bestii. Celem smoka jest niszczenie całej ludzkości rękoma Boga, tak jak to było przed potopem.

Isus ostrzega abyśmy nie dali się zwieść. I ostrzega nas nie przed nihilistami ale przed fałszywymi prorokami.

Jaka jest różnica pomiędzy nihilistami a fałszywymi prorokami???

Nihiliści twierdzą, że Boga i jego prawa nie ma.. Fałszywi prorocy zaś twierdzą, że wypowiadają się w imieniu Boga i tworzą własne nakazy i zakazy (które anulują wiele przepisów prawa Bożego) aby nas zwieść.

Dlatego Trump moim zdaniem działa na rzecz jakieś szatańskiej siły. Nie wiadomo tylko której.

Cyryl

Liczba postów : 1167
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 16th Kwiecień 2017, 15:50

Odnośnie tego filmu, kilka dni po tym zamachu poniosły mnie nerwy i zacząłem własne śledztwo. Edytowałem film, jego ścieżkę dźwiękową i udało mnie się wyodrębnić bardzo specyficzny głos jednego człowieka. Głos był tak szczególny, że ktokolwiek znał tego człowieka, byłby w stanie natychmiast rozpoznać go po kilku słowach.

Dałem to na YT i... była martwa cisza. Coś mnie nie pasowało, ale przezornie film usunąłem. Potem zacząłem sprawdzać klimat polityczny Polski, ponieważ żyjąc w Australii od roku 1982 Polską niewiele się już interesowałem, bliższa mnie była polityka australijska.

Kiedy odkryłem wiele szczegółów biblijnych o Narodzie Wybranym, czyli Słowiaństwie i wiele innych detali, zwłaszcza na temat nasienia węża, dopiero wtedy zdałem sobie sprawę z oczywistej prawdy w Polsce.

Nieprawda, że zginął polski rząd!


Zginęła część okupacyjnego rządu syjonistycznego, i jedne osoby usunięto siłą od koryta i drugie osoby wsadziły ryje aż po oczy i dalej żarłocznie pożerają kraj Słowian, Polaków.

Nic przecież złego się nie stało. Owszem, pewna strata była ponieważ odsunięto jedne muchy z kupy to wlazły natychmiast na tą kupę drugie muchy, te głodniejsze.

Spójrzmy na ten film!
Czy Polska na tym cokolwiek straciła lub zyskała?

Jedna część syjonistycznego okupanta, najprawdopodobniej z obozu globalistów i Niemiec zlikwidowała tych, którzy jej przeszkadzali.

Pomiędzy dwoma frakcjami okupantów syjonistycznych polała się krew i na pewno nie była to krew niewinna.

Szkoda czasu na dociekania - Polacy zostali w ten sposób sztucznie podzieleni zamiast szybko zapomnieć o tym, ponieważ... szkoda naszych nerwów, poświęceń i łez. A reszta tego 'dobrego' rządu dzisiaj zmusza Polaków do szczepień szkodzących na zdrowiu niemowląt.

Tehgo pokroju 'nasienie węża' zginęło w tym zamachu. Kto ich zabił? Czy to ważne?

Szkoda? Nie myślę że naród polski ucierpiał. Ucierpieli ludzie nie rozumiejący sytuacji, jak Lepper czy inni, którzy z naiwnością nastawili karku nie wiedząc, przeciwko komu walczą.

Obudźmy się. To nie nasza walka - za nas będzie walczył Bóg i jego Syn i wszelkie plugastwo zostanie już na stałe usunięte z ziemi, należącej do Boga.

Nie szukajmy zabójców, to nie nasza wojna, nie nasz rząd i nasi nie zginęli.

Ale NASI rodacy są podzieleni w kwestii tego miniaturowego holokaustu. Druga połowa tego rządu okupacyjnego niewiele robi, aby w Polsce żyło się bezpieczniej, zdrowiej i dostatniej.
Czyli nie pokazujmy im naszego współczucia.

Nie zasłużyli na jakiekolwiek współczucie. Niech dalej walczą ze sobą, przynajmniej nie walczą wtedy z nami. Myślmy nieco i nigdy na NICH nie głosujmy.

.........................................

Odnośnie postu Cyryla.... Rosja ma definitywnie układy na Antarktydzie a Trump tam jeszcze nie był.

To jest poważny sygnał, że globalistom założono sznur na szyję i ostatnie ataki to najwyraźniej ostatnia szansa utrzymania władzy.

Moim zdaniem jest ewidentne, że im się pali grunt pod nogami, ale nie znamy wielu detali.

Obserwujemy wieści wojenne ale nie trwóżmy się bo zbliża się nasze wyzwolenie. Nas już raczej nie dosięgną bo Bóg już na to nie pozwoli.

Ale inne narody otrzymają swoją zapłatę w postaci wielkiego ucisku.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2786
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Zwykły on 16th Kwiecień 2017, 17:39

Coraz bardziej napięta sytuacja w USA

Coraz więcej Amerykanów zaczyna zauważać, że Trump to perfidny kłamca i robi dokładnie odwrotnie niż wszystko co zapowiadał.

Ostatnie informacje serio wkurzyły ludzi

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1753280,USA-starcia-i-aresztowania-podczas-protestow-przeciwko-Donaldowi-Trumpowi

W wielu miastach w Stanach Zjednoczonych odbyły się w sobotę "marsze podatkowe". Ich uczestnicy domagali się od Donalda Trumpa, by przestawił swoje zeznanie podatkowe. W Berkeley doszło do starć między zwolennikami i przeciwnikami prezydenta, aresztowano co najmniej 21 osób.
Zwykły

Liczba postów : 160
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 17th Kwiecień 2017, 03:43

Najprawdopodobniej Trump wreszcie jasno ukazał swoje rzeczywiste oblicze.

W tym świetle jego plany są już oczywiste.

Miał on wielkanocne przemówienie i wyjawił praktycznie swoje plany. W linku jest także film z tego przemówienia.

http://conservativetribune.com/trump-easter-address-libs-hate/?utm_source=facebook&utm_medium=liberty&utm_content=2017-04-16&utm_campaign=can

Ujawnił on, że jak Żydzi cierpieli w niewoli, w prześladowaniach, tak i dzisiaj cierpią i świat ich coraz bardziej prześladuje.

Jak Obama potępiał Izrael, tak Trump staną całkowicie za Izraelem zupełnie go popierając we wszystkim.

W sumie Trump robi wszystko, aby Izrael popierać od czasu przejęcia prezydentury.

W przemówieniu także podkreślił święto jako Chrześcijańskie.

Powiedział:


"Niedziela  Wielkanocna, Chrześcijanie celebrują zmartwychwstanie Chrystusa oraz obietnicę wiecznego zbawienia. Jest to święty dzień czci i uwielbienia, święty czas który napełnia duchem nasz naród z wiarą naszych ludzi."Potem dziękował Bogu za wiele błogosławieństwa dla USA oraz wolność wielbienia.

Po czym Trump potępił islamskich morderców IS.


"W Palmową Niedzielę, kiedy Chrześcijanie dookoła świata rozpoczynają święty tydzień, ISIS zamordowało 45 ludzi i zraniło ponad 100 w dwóch chrześcijańskich kościołach w Egipcie."

"Potępiamy ten barbarzyński atak. Opłakujemy tych, którzy stracili najbliższych. I modlimy się o siłę i mądrość, aby uzyskać lepszą przyszłość. -taką, w której ludzie różnych wiar, Chrześcijanie i Muzułmanie i Żydzi i Hindusi mogą się kierować swymi sercami i wielbić zgodnie z ich sumieniem.

Jak długo mamy wiarę w każdym z nas i zaufanie do Boga, zwyciężymy." powiedział

Mnie to wygląda na wyraźny ruch w kierunku konfliktu religijnego. Aby taki konflikt wywołać należy połączyć ze sobą kilka religii i opłacić ekstremistów i mamy gotową bombę religijną która na pewno wybuchnie.

Poparcie dla Izraela w taki konkretny sposób podsyci nienawiść Muzułmanów a ukryte komórki zbrodni CIA dokonają wielu prowokacji w celu rozwinięcia II Wojny Światowej.

Czyli plan ten jest nadal w pełni realizowany!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2786
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 17th Kwiecień 2017, 13:25

I jeszcze na temat Trumpa.

Obejrzyjmy uważnie ten krótki film, nie ważne jest co mówi Trump, ale ważne jest jak mówi.
To jest film świątecznego przemówienia Trumpa.

Zwróćmy uwagę na zachowanie się Trumpa. On wygląda na,,, klona lub robota. To nie jest żywy Trump!

Już podczas wyborów ktoś na necie spekulował, że jest klon Trumpa, który używa niebieskiego krawatu.

Na tym filmie Trump ma niebieski krawat.

Krążą spekulacje, że Trump jest pod aresztem domowym i władzę dzierżny zięć Kushner i córka Ivanka.

Spekulacje się śmiałe ale nie bezpodstawne i ten film jest co najmniej podejrzany. Nigdy na żadnym filmie, a widziałem ich kilkanaście nie widziałem Trumpa... 'martwego' poruszającego jedynie ustami bez jakichkolwiek emocji.

W tym artykule spekuluje się, że Jared Kushner został celowo umieszczony w rodzinie Trumpa przez Chabad Lubavitch.

http://beforeitsnews.com/politics/2017/04/kushner-coup-inside-the-trump-white-house-2900815.html

Ile jest w tym prawdy, nie wiadomo ale wiadomo że coś bardzo śmierdzi w tej sprawie.

Jak pisałem znacznie wcześniej, Trumpa kampania wyborcza mogła być zupełnie pokojowa i bez walki mógł on swobodnie wygrać wybory nie posuwając się do poważnego podważania zaufania Amerykanów do mediów.

Także jego pierwsze kilka tygodni w Białym Domu były bardzo anty antyglobalistyczne, plany dla USA także i odwrót o180 stopni w jednym dniu nie ma żadnego sensu.

On nie musiał tego robić w ten sposób.

Mógł to robić jak Obama i z pomocą mediów nikt by go o nic publicznie nie oskarżał. A Obama mógł robić co chciał z uznaniem małżeństw dla gejów.

Coś tutaj bardzo nie pasuje!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2786
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 17th Kwiecień 2017, 13:31

Henryk zwróć uwagę na jego gałki oczne ... czyta z tablicy z tekstem, która jest przed nim!.

Gałki chodzą od lewa do prawa i odwrotnie i ma wzrok lekko opuszczony do dołu.

To by tłumaczyło jego "robota" i to że ujęcie jest kilka razy z boku aby tego nie było widać aż za bardzo.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 562
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 17th Kwiecień 2017, 14:07

Oni niemal zawsze czytają z ekranu!

Ale zawsze jest mimika, słowa wtrącane z pamięci, uśmiechy, gniewne oblicze, smutek itp.

On potrafi mówić doskonale z pamięci i to jest definitywnie jakiś WIELKI problem.

Albo mierzą do niego z zza kamery z pistoletu, abo trzymają pistolet przy głowie żony, albo coś podobnego czy w tym stylu.

Nigdy go w takim stanie nie widziałem a śledziłem jego dłuższy czas z powodu jego obietnic i jako ewentualnego... Antychrysta czy wielkiego agenta upadłych aniołów.

Nawet zdjęcie na filmie bez oglądania ukazuje nam Trumpa mówiącego... zza grobu!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2786
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Obserwator on 18th Kwiecień 2017, 21:15

Notki od Nathaniela...

Wychodzi na to, że Trumpek faktycznie był człowiekiem elit. Od początku czułem, że będzie wspierał żydów syjonistów w Kanaanie, czyli tych, co są głównie w Polsce, Rosji, Kanaanie.

Rzuca się w oczy to, że Trump nie mówił zbyt wiele o Rotszyldach, banku federalnym, a także o tym kto szkoli Izydę (najemników islamistów). Mówił to, co zwykli ludzie chcieli usłyszeć, aby zyskać na wiarygodności.

Przecież dobrze on wie, że ci Islamiści to bojówki różnych narodowości (werbowani Francuzi, Niemcy, Belgowie itd) nie posiadający czołgów, lotnictwa, wojska morskiego, technologi… po za bronią chemiczną.

Warto odnotować, że nagle wszyscy Trampka chwalą gdy zaatakował niezależne państwo. Oczywiście przedstawiają nam Syryjskiego Lwa w podobny sposób, co kiedyś Hussaina czy Kaddafiego, chociaż wygląda na mądrzejszego od nich.

Typowe niszczenie kolejnego kraju i nikt jakoś nie protestuje. Zauważmy, że Islamistów przedstawia się jako umiarkowaną opozycję. Po raz chyba pierwszy widać wyraźnie jawne kłamstwa ze wszystkich stron. Z jednej strony dobrze, że Polska jest krajem kolonialnym, bo byśmy pewnie byli drugimi Syryjczykami.

Co ciekawe, Assada oskarżają głównie te kraje, które same prowadzą agresywną politykę:
Turcja, Saudowie/Sefardyjczycy, Edom, Usa, Anglia, UE itd.
Polecam obejrzeć polskie filmy na ten temat. np. ten którego jeszcze nie obejrzałem (Wielu ludzi wie, że Rząd Syryjski nie jest na tyle głupi by strzelić sobie taki strzał w stopę):Nie powinniśmy stawać po stronie żadnego z polityków, tak na wszelki wypadek. Nawet jeśli Trampek zrealizuje jeden pozytywny projekt po to, by podrzucić tyłem dwa złe projekty. Z jakiegoś powodu został wybrany.

Wielu chrześcijan jest za Putinem, Assadem, Kadafim, Trumpem, a inni wybielają Milosewica (niepoprawny zapis) czy Hussein’em. Musimy pamiętać, że jedynym liderem miał być Isus Kristos. Zimna wojna i reszta konfliktów, to granie z nami w ''bongo''. Nie zdziwiłbym się, że taki Kadafi (SocjaLista, podobno Mason, który określił referendum jako formę tyrani warto poszukać ‘’zielona książka’’), czy Hussein. Możliwe, że oni przeżyli a zabito sobowtórów.

Nie wiemy nawet, co się dzieje w Syrii. Assad (z wykształcenia lekarz, z wyznania Alawita podobnie jak cały rząd) niby nawet mądrze gada, oficjalnie wspiera Chrześcijan i prosi o pomoc Putina w walce z opłacanymi partyzantami. Gdyby był bez skazy, to już by dawno nie żył, a z innej beczki możliwe, że aktorzy się już dawno ze sobą dogadali i syryjski lew zostanie oszukany, a kraj zostanie zniszczony. Nawet najlepszy ludzki król nie poradziłby sobie sam ze wszystkimi. Coś czuje że Syrię bombardują wszyscy i pytanie komu się to opłaca najbardziej, jeżeli ci ludzie (muzułmanie i islamiści) uciekną z tych wszystkich krajów do Europy, a ziemia Obiecana będzie prawie niezamieszkałą pustynią?! Odsyłam do wypraw krzyżowych………

Jest to jednak od dawna opracowany i realizowany program polityczny. Wyznawcy Talmudu i Koranu, którzy czczą w zależności od charakteru Baala/Hubala pod imieniem Bóg Lachów (Al/El-Lah). Wielu muzułmanów to normalni ludzie, podobnie jak Katolików Greckich, Rzymskich, Protestantów itd. Aby jednak rządzić trzeba narody… podzielić i skłócić.

Ps. Anioł podszywający się pod imieniem ”Bóg Lachów”, to nie jest ani Lucyper ani Gabriel ani Apollyon… jakiś inny anioł.

Biblia mówi nam o konflikcie interesów pomiędzy aniołami zamkniętymi w Tartarze (Otchłani) a tymi, którzy zamiast posiadać dzieci… walczą z Księciem Michaelem (Michael 33 w numerologi, choć wątpię by Michał się tym przejmował) w Niebie, albo rządzą pośrednio bądź bezpośrednio. Nie każdy Anioł musiał być królem jak Helios (Alexander III).

Islamskie Dżinny to demony, a niektóre podobno potrafią być zmiennokształtne. Możliwe, że Koran myli Demonów z Aniołami. Moim zdaniem jeśli wybierać pomiędzy Koranem a Talmudem, to Koran jest o wiele mniej bluźnierczy i ciekawszy od Talmudu. Autorzy Koranu nie wrzucili dogmaty Mariościaństwa i zaprzeczenie ukrzyżowania. Owszem w Koranie znajdziemy także mądre wersety wśród fragmentów nakłaniających do prześladowań i Pawłościańskiego wyznania wiary. Mamy więc co najmniej dwóch autorów Koranu, jeden to Mahomet pod ”natchnieniem”, a drugi czy raczej drudzy to uczeni w piśmie z Bizancjum i Rzymu.

Obserwator

Liczba postów : 1285
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 20th Kwiecień 2017, 11:24

Masowe aresztowania pedofilów w Norwegii....
 
http://reporters.pl/3633/politycy-i-prawnicy-gwalcili-niemowleta-masowe-aresztowania-pedofilow-w-norwegii/
 

Które gry "zawierają elementy satanizmu i okultyzmu", a które możemy uznać za "antychrześcijańskie"?

Kwestia przemocy i nieodpowiednich scen w wielu grach była już podnoszona tak wiele razy, że chyba nie ma sensu kolejny raz się rozpisywać. Jednak znany z konserwatywno-katolickich poglądów serwis postanowił pójść dalej i opublikował tekst brata Rucińskiego, w którym wymieniane są konkretne tytuły, granie w które grozi opanowaniem przez demona. Lista jest stosunkowo obszerna, ale trudno zrozumieć właściwe powody, dla których niektóre tytuły znalazły tam swoje miejsce.

Które gry "zawierają elementy satanizmu i okultyzmu", a które możemy uznać za "antychrześcijańskie"? Odpowiedzi udzielił "portal poświęcony". Na stronie Frondy pojawił się wczoraj artykuł pod frapującym tytułem "Lista demonicznych gier - nie pozwól dzieciom w nie grać!!!". Zainteresowani zarówno tematyką, jak i liczbą wykrzykników wykorzystanych w nagłówku, postanowiliśmy rzecz prześwietlić.

Więcej w linku...

Czytaj więcej na http://gry.interia.pl/newsy/news-katolicki-portal-udostepnil-liste-antychrzescijanskich-gier,nId,2384230#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

http://gry.interia.pl/newsy/news-katolicki-portal-udostepnil-liste-antychrzescijanskich-gier,nId,2384230


Polski Kościół nie interesuje się Bogiem, nieskończonością, śmiercią, cierpieniem. Jest zepsuty, niemoralny, skoncentrowany głównie na pieniądzach i władzy. Trudno zresztą tego nie zauważyć, bo kler jest na tyle bezczelny, że ze swoją pazernością specjalnie się nie kryje.


Wywalczył mnóstwo przywilejów od państwa i jawnie z nich korzysta. Mimo to poziom zaufania wobec tej roszczeniowej, zdemoralizowanej instytucji wciąż jest wysoki. Według ostatnich badań CBOS pozytywnie o działalności Kościoła wypowiada się ponad 52 proc. Polaków, a krytykuje ją 35 proc. respondentów.


Więcej w linku - http://www.tygodnikfaktycznie.pl/katolicka-hipokryzja/


.........................................................................................................


Za założyciela politycznego syjonizmu uważany jest Teodor (Benjamin Ze’ev) Herzl. W 1896 roku opublikował on swoją książkę „Państwo żydowskie” (Der Judenstaat), w której przedstawił swoją wizję przyszłości państwa żydowskiego. W następnym roku, Herzl poprowadził pierwszy Światowy Kongres Syjonistyczny w Bazylei, w którym jeszcze w 1504 roku dynastią Medyceuszy otworzyła pierwszy bank w Szwajcarii. Właśnie w tym mieście Bazylei założono w 1897 roku Światowa Organizacja Syjonistyczna.
 
Miasto Bazylea słynie również z tego, że są tam siedziby organizacji międzynarodowych: Bazylejski Komitet Nadzoru Bankowego i Banku Rozrachunków Międzynarodowych. Dziś encyklopedie i leksykony na całym świecie zgodnie powtarzają, że nazwa wywodzącej się ze Szwajcarii „Światowej Organizacji Syjonistycznej” powstała od nazwy góry Syjon (iwr. צִיּוֹנוּת‎, cyjonút) w Jerozolimie. Syjoniści i podległe im media starannie przemilczają fakt, że w kraju miliarderów i finansistów – Szwajcarii – istnieje góra Syjon i nawet miasto Syjon, tak stare jak Rzym!
 
Nasuwa się sensowne pytania: Dlaczego Szwajcarię omijają wszelkie wojny i katastrofy spowodowane przez człowieka, dlaczego w tym rajskim zakątku przechowywane są podstawowe rezerwy złota biblijnych Żydów, które nagromadzili oni zbierając od Judeo-żydów w ciągu długich wieków tak zwaną dziesięcinę (10% podatek od wszystkich ich nieświątobliwych dochodów) ?.
 
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawda-o-szwajcarii-syjonizmie-zydach-i-hitlerze-2016-02
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2786
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 22nd Kwiecień 2017, 00:14

JERZY ZIĘBA W SEJMIE !!!!!!!!!POSŁUCHAJCIE GO, NIESAMOWITE. NIKT TAK JESZCZE W SEJMIE NIE MÓWIŁ!!!!!!!!!!!!!

SZOK!!!!!!! JAK ON DO TYCH POSŁÓW MÓWI !!!!!!!


Ten sam materiał tylko z przybliżenia:Ostatnio zmieniony przez Iraeneus dnia 23rd Kwiecień 2017, 15:04, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 562
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 23rd Kwiecień 2017, 09:32

Bardzo super wykład na przykładzie jak nam napuszczają lekarstwa i nami manipulują.

Przy okazji jest odsłonięty mechanizm jaki stosują w sieci itp. tzw. astrotruf.

Naprawdę warto obejrzeć. To są oczywiście dla nas oczywiste prawdy ale w tym wykładzie jest to rzeczowo, krok po kroku wyłożone.

avatar
Iraeneus

Liczba postów : 562
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Kwiecień 2017, 10:27

Bardzo ciekawy artykuł na witrynie Romana Nachta.

http://romannacht.blogspot.com.au/2017/04/miedzynarodowy-trybuna-oskarza-monsanto.html


MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ OSKARŻA MONSANTO


Monsanto Company*
Międzynarodowy koncern specjalizujący się w biotechnologii
oraz w chemii organicznej nastawiony na produkcję w zakresie rolnictwa. We wrześniu 2016 roku zarząd spółki Monsanto zaakceptował propozycję wykupienia jej przez niemiecki koncern chemiczny Bayer
za kwotę 66 mld dolarów.****Międzynarodowy Trybunał oskarża Monsanto o doprowadzanie

do ekologicznej zagłady.


   - Po dwudniowej rozprawie przeprowadzonej w Holandii w październiku 2016 roku, pięciu międzynarodowych sędziów oskarżyło koncern Monsanto, że angażuje się w "praktyki, które kolidują z prawem do zdrowego środowiska,
z prawem do zdrowej żywności i z prawem do zdrowia"
.

   - W swojej opinii opublikowanej w dniu 18 kwietnia 2017 roku sędziowie stwierdzili, że przestępstwo które nazwali ekologiczną zagładą (ang: "ecocide") zostało uznane przez prawo międzynarodowe, zaś fakty, które zostały im przedstawione podlegają jurysdykcji Międzynarodowego Trybunału Karnego (International Criminal Court). Odwołując się do prymatu międzynarodowego prawa dotyczącego praw człowieka i prawa ochrony środowiska, sędziowie napisali, iż "nadszedł czas na uznanie przedsiębiorstw wielonarodowych za przedmioty prawa, które mogłyby być pozwane w przypadku naruszenia praw podstawowych". Zwoływany przez grupy obywatelskie trybunał wysłuchał zeznań 30 świadków z 16 krajów.

   - Po zbadaniu dowodów dotyczących rozpowszechniania "niebezpiecznych agrochemikaliów w rolnictwie przemysłowym"; "Inżynierii, produkcji, wprowadzania i rozpowszechnienia genetycznie zmodyfikowanych roślin", oraz "wprowadzenia trwałych zanieczyszczeń organicznych, takich jak PCB (polichlorowane bifenyle) do środowiska" sędziowie stanowczo stwierdzili, że "działania i produkty spółki Monsanto szkodzą glebie, wodzie i środowisku",
a takie zachowanie "koliduje z prawem do zdrowia".

Ludzkie prawa są naruszane

Znacznie więcej w linku...

Czyli Monsanto zostanie przejęte przez przez Bayer.

Za wszelką cenę więc unikać Bayer!!!

Teraz wiemy dlaczego pan Jerzy Zięba jest taki śmiały.

GMO jest prawnie udowodnione jako groźba dla ludzkości.

A Polska nadal GMO toleruje.

Polacy mają więc podstawy prawne do oskarżania każdego polityka o celowe zatruwanie Polaków truciznami GMO Monsanto.

Jest też oczywiste, że jest to kolejny atak i to skuteczny przeciwko Globalizacji i Watykanu, który coraz bardziej pomniejsza swą władzę i posiada coraz mniejszą kontrolę. UE się rozpada.

Wiadomości o Monsanto osobiście sprawdziłem.


avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2786
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Kasia on 23rd Kwiecień 2017, 10:53

To już się stał w tamtym roku jak nie przeszło TTPI
Bayer i Monsanto poinformowały o podpisaniu ostatecznego porozumienia w sprawie fuzji.

Bayer dokona przejęcia Monsanto płacąc 128 USD za akcję w transakcji gotówkowej.


– Z przyjemnością informujemy o połączeniu naszych dwóch wielkich organizacji. Stanowi to znaczący krok dla naszej jednostki Crop Science i umacnia wiodącą pozycję firmy Bayer jako globalnego innowatora w dziedzinie Life Science, zajmującego czołowe miejsce w głównych segmentach swojej działalności. Niesie także za sobą znaczne korzyści dla naszych akcjonariuszy, klientów, pracowników i społeczeństwa – podkreślił Werner Baumann, prezes Bayer AG.

http://chemia.wnp.pl/wielkie-przejecie-w-chemii-stalo-sie-faktem-bayer-kupil-monsanto,281110_1_0_0.html
avatar
Kasia

Liczba postów : 1215
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Kwiecień 2017, 14:07

Kasiu, nie tyle chodzi o przejęcie ale o przyczyny. Sprawa sądowa o zbrodnie przeciwko ludzkości. Było kilka prób ale ta jest bardzo poważna. Dlatego zmienia się właściciel.

Wracając do Trumpa, jako oficer śledczy Dirty Harry - miałem kiedyś taki pseudonim - znalazłem potwierdzenie mojego nieco śmiałego zdania o Trumpie dwa moje posty wyżej.


Albo mierzą do niego z zza kamery z pistoletu, abo trzymają pistolet przy głowie żony, albo coś podobnego czy w tym stylu.

Czytałem news i to zdanie wpadło mnie w oczy.

He went from being full of vigor and life to being drab and acting like he has a gun to his head, which he probably does.


On zmienił się z posiadającego pełną energię i życie w kogoś szarego i działającego tak, jakby miał pistolet przy głowie, który najprawdopodobniej ma.

Źródło: http://www.informationliberation.com/?id=56631

Zdane jest nieco niżej.

Artykuł przedstawia wiele dowodów na to, ze Trump się nie zmienił ale... został zmieniony.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2786
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 23rd Kwiecień 2017, 22:06

Iraeneus niestety prof. Zięba się myli.

Władza jaką mają posłowie i wszelkie rządy nad narodami pochodzi od szatana.


Mat 4 napisał:(Cool Znowu wziął go diabeł na bardzo wysoką górę i pokazał wszystkie królestwa świata oraz chwałę ich.
(9) I rzekł mu: To wszystko dam ci, jeśli upadniesz i złożysz mi pokłon.
(10) Wtedy rzekł mu Isus: Idź precz, szatanie! Albowiem napisano: Panu Bogu swemu pokłon oddawać i tylko jemu służyć będziesz.


Związku z czym skoro diabeł to:


Jana 8 napisał:(44) Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

To posłowie wprowadzając GMO realizują ludobójczy plan swojego władcy diabła.

GMO to nie wszystko. Są obowiązkowe szczepionki.

W Polsce jest realizowany plan eutanazji na osobach starszych zwany "chemioterapią i radioterapią".

Podobnie jak diabeł zabija przez kłamstwo to posłowie, GMO nazywają "jedzeniem" (chociaż jest to trucizna) zaś szczepionki i chemioterapia oraz radioterapia to leczenie (chociaż jest to mordowanie ludzi).

Zobaczmy czym jest chemioterapia:


cudph.pl napisał:[size=38]Rak to NIE wyrok śmierci – natomiast złe leczenie tak![/size]
BY CUD PH · PUBLISHED 5 MAJA 2015 · UPDATED 7 PAŹDZIERNIKA 2015

To, że mogę przedstawić ci poniższe informacje, wywołuje u mnie trudne do opisania podekscytowanie. Celem i misją mojego życia jest stworzenie nowego mechanizmu wprowadzania zmian w sferze zdrowia, szczęścia i wolności!
 
To, co zaraz przeczytasz w tym i kolejnych artykułach, ma moc i może CAŁKOWICIE PRZEOBRAZIĆ twoje życie w sposób, jakiego nie mógłbyś sobie wcześniej wyobrazić ani uznać za możliwy.
 
Ta zmiana pomogła pacjentom umierającym na nowotwory (beznadziejnym przypadkom z piętnem nadchodzącej śmierci) przeobrazić się w pełne energii i wigoru, wyglądające kwitnąco zdrowe osoby.
 


Przed zastosowaniem i po zastosowaniu programu Cud pH

 
Niezależnie od tego, co twierdzą lekarze, farmaceuci i przemysł medyczny, istnieje prosty, łatwy i naturalny sposób kontrolowania, zatrzymania i rzeczywistego odwrócenia, a nawet wyleczenia, choroby nowotworowej – wymazania jej z życia twojego i twoich bliskich. Ta przełomowa metoda opracowana przez światowej sławy badaczy dr Roberta O. Younga i Shelley Redford Young była długo wyczekiwana i już zdążyła pokazać swoją skuteczność w życiu tysięcy pacjentów z nowotworami.
Jeżeli podchodzisz sceptycznie do moich słów, wiedz, że prawdziwym powodem tego, że większość lekarzy twierdzi, że nic już nie da się zrobić w twojej sytuacji, że przed tobą tylko ciągłe branie leków i cierpienie, jest ZYSK.
Tak, właśnie tak. Służbie zdrowia i przemysłowi medycznemu bardziej opłaca się, byś był chory i zależny od leków niż, żeby cię wyleczyć. To bardzo smutne. Zepsucie w kręgach medycznych jest jeszcze większe obecnie niż było kiedykolwiek wcześniej.
„Wszyscy wiedzą, że „Walka z rakiem” to oszustwo” – dr Linus Pauling (dwukrotny laureat Nagrody Nobla).
„Konwencjonalne metody leczenia raka są stosowane, ponieważ się opłacają, nie dlatego, że leczą.” – lek. med. John Diamond i lek. med. Lee Cowden.
„Do wszystkich tych, którzy utracili ukochane osoby przez raka – wiedzcie, że kiedy wspieracie akcje charytatywne sponsorowane przez Amerykańskie Stowarzyszenie ds. Walki z Rakiem, wspieracie też nieświadomie firmy farmaceutyczne, które odmówiły waszym bliskim leczenia innego niż to, które nie działa. Według FDA „Jedynie lek może wyleczyć, zapobiegać lub leczyć chorobę”, ale to wierutne kłamstwo! Istnieje wiele lekarstw na nowotwory i wszystkie z nich zostały bezwzględnie i systematycznie wytrzebione przez establishment medyczny z gorliwością godną Gestapo” – lek. med. Robert C. Atkins.
„Moje badania dowiodły rozstrzygająco, że nieleczone ofiary raka żyją cztery razy dłużej niż jednostki leczone. Jeżeli osoba ma raka i nic z tym nie robi, będzie żyć dłużej i czuć się lepiej niż, gdyby poddała się naświetleniom, chemioterapii czy operacji.” – prof. Hardin B. Jones.
„Więcej osób żyje z raka niż na niego umiera” – dr nauk med. Deepak Chopra.
To smutny fakt, że firmy farmaceutyczne i przemysł medyczny okłamują cię, aby uchronić status quo… i przez to nigdy nie poznasz prawdy o raku, i co gorsze zapobieganiu zachorowaniom na nowotwory. Prawda jest taka, że 99% ludzi nie ma świadomości, że raka można zatrzymać zanim wedrze się w ich życie! I co lepsze rozwój nowotworu można odwrócić bez łykania jakichkolwiek pigułek czy leczenia!
Rak to NIE wyrok śmierci – natomiast złe leczenie tak!
„Badanie przeprowadzone na 10 tys. pacjentach wyraźnie pokazuje, że rzekomo potwierdzona skuteczność chemioterapii w leczeniu choroby Hodgkina (ziarnicy złośliwej) to kłamstwo. U pacjentów poddanych chemii z 14-krotnie większym prawdopodobieństwem rozwijała się leukemia i z 6-krotnie większym prawdopodobieństwem występowały rak kości, stawów i miękkich tkanek w porównaniu do pacjentów, którzy nie przeszli chemioterapii (National Cancer Institute Journal 87:10).”— lek. med. John Diamond.
„Sukces chemioterapii jest zatrważający… Nie ma naukowych dowodów na zdolność wydłużenia życia u pacjentów cierpiących na najbardziej powszechne typy nowotworów organicznych w jakikolwiek sposób… Chemioterapia nowotworów złośliwych, za bardzo rozwiniętych i niekwalifikujących się do operacji, czyli ok. 80% przypadków, to naukowe marnotrawstwo.” — dr Ulrich Abel. 1990
„Większość pacjentów w tym kraju umiera z powodu chemioterapii… Chemioterapia nie eliminuje raka piersi, okrężnicy czy płuc. Ten fakt udokumentowano ponad dekadę temu. Mimo tego lekarze nadal stosują chemię w leczeniu nowotworów… Kobiety z rakiem piersi szybciej umrą poddając się chemioterapii niż bez niej.”— lek. med. Alan Levin.
„Wynalezienie lekarstwa na raka jest absolutnie przeciwwskazane biorąc pod uwagę zyski przemysłu medycznego płynące się z chemioterapii, naświetlania czy operacji.” — lek. nauk med. Diamond.
„Istnieje wielomiliardowy przemysł zabijający ludzi na lewo i prawo tylko dla zysku. Koncepcją stojącą za ich badaniami jest sprawdzenie, czy dwie dawki trucizny są lepsze niż trzy dawki tej trucizny.”— lek. med., onkolog Glen Warner.
„Jako chemik wyuczony w interpretacji danych nie mogę zrozumieć, że lekarze ignorują wyraźny dowód na to, że chemioterapia czyni znacznie, znacznie większe szkody niż pomaga.”— dr Alan Nixon, były Prezydent Amerykańskiego Stowarzyszenia Chemicznego.
Następne artykuły i płyty Cud pH przedstawiają krok po kroku praktyczne, potwierdzone metody osiągnięcia (przez ciebie i twoją rodzinę) optymalnego stanu zdrowia i CAŁKOWITEGO WYZWOLENIA SIĘ z choroby i strachu przed chorobą.
Dzielimy się też wieloma informacjami nt. raka w artykułach naukowych, a na płytach CD Cud pH łamiemy konwenanse tego, co twierdzi medyczny establishment. Zrozum proszę, że tylko dlatego, że większość osób wierzy w coś, nie oznacza, że jest to prawdą. Wszystkie informacje oparto na rzetelnych badaniach naukowych. Dr Robert O. Young, wiodący mikrobiolog w dziedzinie odżywiania, praktykujący naturopata i badacz wyspecjalizowany w badaniach mikroskopowych, zgłębia ten obszar od ponad 30 lat osiągając wyjątkowe wyniki.
Zatem naszym obecnym celem jest dostarczenie wam tej informacji w łatwy do przyswojenia sposób, który będzie miał niesamowity wpływ na ciebie tak, abyś z jego pomocą zmienił swoje życie. Co dobrego płynie z inspiracji, jeżeli nie następuje po niej żadne działanie?
Zaczynamy! Trzymaj się mocno. Otwórz umysł na nowe. I doświadczaj tego, jak twoje życie zmienia się dużo szybciej niż mógłbyś przypuszczać!

http://cudph.pl/rak-to-nie-wyrok-smierci-natomiast-zle-leczenie-tak/

Zobaczmy rządy od dziesięcioleci "leczą" ludzi chemioterapią (poza żydami). To pokazuje ich morderczy charakter.

A w jaki sposób diabeł zachęca polityków do mordowania własnych obywateli???

Przez mamonę, której jest królem:


Mat 6 napisał:(24) Nikt nie może dwom panom służyć, gdyż albo jednego nienawidzić będzie, a drugiego miłować, albo jednego trzymać się będzie, a drugim pogardzi. Nie możecie Bogu służyć i mamonie.

Zobaczmy jedno system emerytalny jest tak skonstruowany, że jest on skazany na bankructwo:
polskieradio napisał:
[size=34]Robert Gwiazdowski o emeryturach: to "samoniszczący się system"[/size]ostatnia aktualizacja:26.10.2014 15:48

 [url=http://twitter.com/intent/tweet?source=webclient&text=Robert Gwiazdowski o emeryturach%3A to "samoniszcz%C4%85cy si%C4%99][/url]   

Zdaniem prezesa Warsaw Enterprise Institute Roberta Gwiazdowskiego system emerytalny - nie ten sprzed 80 lat w Polsce, tylko generalnie - stworzony 120 lat temu - został źle skonstruowany, bo opiera się na opodatkowaniu pracy i jest systemem "samoniszczącym się".─ Powstał w oparciu o dwa założenia - że zawsze będzie się rodziło więcej dzieci i ludzie zawsze będą pracować wydajnie. Drugie założenie się sprawdza, pierwsze wzięło w łeb i robi się katastrofa demograficzna. A wtedy system oparty na opodatkowaniu pracy przestaje funkcjonować - mniej ludzi pracuje, a więcej chciałoby otrzymywać świadczenia" - tłumaczył Gwiazdowski.Idealny wiek emerytalny: 80 lat
─ Za Bismarcka, który tworzył ten system, było fantastycznie - wiek emerytalny wynosił 70 lat, a średnia długość życia - 48. Gdybyśmy dziś mieli wiek emerytalny 80 lat, to nie mielibyśmy żadnych problemów, inaczej jest systemem samoniszczącym się - powiedział.


Ludziom się wydaje, że płacą składki na własną emeryturę: to nieprawda
Zdaniem Gwiazdowskiego największe nieporozumienie jest takie, że wydaje się nam, że płacimy składki na własną emeryturę, a to nieprawda - operacyjnie płacimy na rodziców i dziadków. "Skoro nie płacimy na własną emeryturę, to pogódźmy się, że emerytura to świadczenie społeczne i pogódźmy się, że ono powinno być równe" - przekonywał ekonomista.


Nieważne kto jak pracował
─ Nie ma najmniejszego powodu, żeby państwo, wypłacając świadczenie emerytalne, zastanawiało się, kto jak pracował. Gdy ktoś zarabia więcej, mówi się, że był mądrzejszy, a jak był mądrzejszy, to może powinien oszczędzać - dodał.


Emerytura taka sama każdego i w ZUS nie musi pracować 45 tys. osób 
W jego ocenie jednolite świadczenia emerytalne mogą być wypłacane z innych wpływów budżetowych niż składka emerytalna. ─ W ZUS-ie wtedy nie musiałoby pracować 45 tys., tylko 4,5 tys. osób albo może nawet tylko 450 osób, które zajmowałyby się wypłatą równych emerytur dla wszystkich, w momencie, gdy człowiek osiągnął wiek emerytalny - wskazał Gwiazdowski.
─ Mamy mały problem z ZUS i duży problem z systemem ubezpieczeń emerytalnych - konkludował.
Jak dodał, "z ZUS-em mamy taki problem, że jest to wielka, rozrośnięta instytucja, w której pracuje 45 tys. ludzi". ─ Ale tak naprawdę to nie jest wina tej instytucji, tylko wina systemu i ustawodawcy, że tak tworzył przepisy, tak je pokomplikował, że ZUS potrzebuje tych 45 tys. ludzi do wykonywania rzeczy, które są kosztowne, a w ogóle nikomu do niczego niepotrzebne - powiedział ekonomista.
W jego ocenie przepisy te potrzebne są jedynie politykom, którzy "uprawiają propagandę polityczną i każą ZUS-owi coś zrobić" i wpisują to do jego zadań.


PAP, jk


http://www.polskieradio.pl/42/3165/Artykul/1268772,Robert-Gwiazdowski-o-emeryturach-to-samoniszczacy-sie-system

Kto ten system wymyślił jak nie szatan!!!

Dlaczego państwa upadają???

"Ustroje padają nie dlatego, że są złe, okrutne czy niesprawiedliwe; padają, ponieważ bankrutują." 
Cyril Northcote Parkinson


Czyli politycy aby ich państwa nie upadły muszą mieć jak najwięcej naszych pieniędzy. A co jeśli im tych pieniędzy zabraknie???


Nie ma takiego okrucieństwa, ani takiej niesprawiedliwości, których nie mógłby dopuścić się skądinąd łagodny i liberalny rząd – jeśli zabraknie mu pieniędzy.

[size=30]Alexis de Tocqueville[/size]

Czyli widać jak to działa.

Jeśli polityk do spółki z korporacjami wymorduje jak najwięcej osób starszych (emerytów) to tym większa szansa, że bankructwo systemu emerytalnego się opóźni.

Mamy zatem motyw. Mamona.

 Emerytury stworzył Bismarck:


prawy.pl napisał:XIX wiek był czasem tryumfu masonerii w Europie. W Niemczech Bismarck realizował masońską politykę niszczenia katolicyzmu i prześladowania katolików. Niemiecki kulturkampf miał na celu zwalczanie katolicyzmu i tak zwany kapitalizm państwowy czyli przejmowanie przez państwo kontroli nad przedsiębiorstwami prywatnymi.
Za Bismarcka Niemcy były instrumentem masońskiej polityki. W 1880 roku w samym tylko Lipsku było 42.000 masonów w 436 lożach. Masoni byli wspierani przez monarchię. Bratem 32 stopnia był również ideolog anarchizmu, przyjaciel Mazziniego Bakunin. Masonami byli także Edmund de Amicis autor „Serca” i Carlo Collodi autor „Pinokia” (masońskiej alegorii z elementami antykatolickimi).

http://prawy.pl/32093-tajemnice-masonerii-i-jej-korzenie/


wezwaniedoprawdy.pl. napisał:Poprzez ożenki powiększają rodzinne imperia o bogatego Żyda Sassoona z BagdaduGuinsburga w PetersburguSchomberga w Nowym Jorku, o wspólników we wszystkich stolicach europejskich. Bismarck już jako kanclerz negocjuje z Żydem Gersonem Bleichroderem - plenipotentem Rothschildów - chodzi o fundusze na wojnę z Austrią.

Był zresztą Bismarck starym przyjacielem Rothschildów, często popasał w posiadłości Anselma we Frankfurcie. Żyd Gustaw Mevisson przy współpracy Oppenheimerów skoligaconych z Rothschildami, już w 1848 roku założył Shaafhaussenscher Bankyeren w Kolonii. Za sprawą Mendelsona Berlinera powstał Bank fur Handel und IndustrieEugene Gutman stał się ojcem Dresden Bank, który połykając mniejsze, w 1904 roku kontrolował już 1200 pomniejszych banków, a wkrótce rozszerzy swoje wpływy na USA, Turcję i państwa Europy. Bismarck aż do swojej śmierci w 1898 roku, siedząc po uszy w kieszeni Rothschildów i innych Żydów, na przekór przydomkowi „Żelaznego Kanclerza", był zawsze miękki jak wosk w rękach Rothschildów. A tak przebiegała żydowska kolonizacja Hiszpanii: Kapitał finansowy kontrolujący powiązania rodów w Europie Środkowej z rządami liberalnymi, przenika do Hiszpanii w połowie XIX wieku. Hiszpania ma tragiczne doświadczenia pierwszej republiki.

http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/Rody-Illuminati.htm

A zatem Bismarck jeśli nie był to miał kontakty z nasieniem węża, i wdrożył ich system ekonomicznej zagłady narodów rasy białej, zwanej "obowiązkowym systemem emerytalnym".

A zatem cenne uwagi prof. Zięby posłowie nie wezmą pod uwagę.

Cyryl

Liczba postów : 1167
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by zipek on 24th Kwiecień 2017, 01:05

Już wielokrotnie czytałem tutaj posty, że wszyscy politycy grają tutaj w jednej drużynie razem z elitami światowymi i satanistami i wspólnie chcą nas wykończyć..
Królestwo Chrystusa będzie oparte na Prawdzie, tak więc tutaj nie ma problemu i najniższy w tym królestwie może znać plany samego króla, bo prawdziwe informacje są zawsze spójne. Bóg nie ma nic do ukrycia i dlatego mamy proroctwa w Biblii.
Jednak królestwo szatana bazuje na kłamstwie. Nie dałby rady tego utrzymać, gdyby nie wprowadził wielu niezależnych od siebie grup i instytucji i jeszcze w nich różnych stopni wtajemniczenia. Przez to może tym wszystkim jakoś za kulisami sterować. Trwa to dłużej niżby wszyscy czekali na jego rozkaz, ale mniejsze prawdopodobieństwo jest, że się nie wyda co on tak naprawdę nam szykuje.
Jestem przekonany, że taki zwykły polityk z polskiego sejmu nie ma w ogóle, albo prawie w ogóle pojęcia kto tak naprawdę tym zarządza. Jeśli tylko jest materialistą, to bez problemu zgodzi się nawet na nierozsądne decyzje.. Punktów widzenia jest cała masa. Jedni politycy po prostu mają wpojoną taką ideologię i im się wydaje że podejmują słuszne decyzje, inni są przekupywani a jeszcze inni rzeczywiście może coś wiedzą, bo należą do jakiś organizacji, ale też pewnie tylko niewiele. Nieliczni dochodzą do samej góry piramidy wtajemniczenia. Wg mnie taka struktura zbudowana na kłamstwie nie pozwala nikomu poznać wszystkiego, bo nawet tacy masoni 33 stopnia są okłamywani przez swojego mistrza.
Nie chcę tu bronić polityków, ale lepiej na to parzyć, tak jak powiedział kiedyś Kent Hovind. „On nie jest naszym wrogiem, on tylko dla niego pracuje” (świadomie czy nieświadomie).

„Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski” (Mt 5, 44-48).

zipek

Liczba postów : 31
Join date : 30/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Bushi on 7th Maj 2017, 10:24

Podaję tutaj film jaki się ukazał w artykule na "Wolna Polska", oraz krótki artykulik w temacie grupy okultystów w GB którzy zrzeszeni przy szkole wraz z rodzicami oraz nauczycielami prowadzili rytuały mordując dzieci i uprawiając pedofilię. Z Reportażu dowiadujemy się o dwojga dzieci, które swobodnie o tym opowiadały, cały film jest dość wstrząsający i zastanawia mnie czy czasem nie jest to fake, ponieważ te dzieci zupełnie opowiadały to bez emocji większych.. zobaczcie sami:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rytualne-mordy-dzieci-wideo-2017-05
avatar
Bushi

Liczba postów : 486
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Kasia on 7th Maj 2017, 10:55

Jakikolwiek komentarz do tego materiału...brak mi słów Sad

Czy po tym materiale ktoś jeszcze może mieć problem z "karą wieczną"??? Zwłaszcza gdyby jedno z dzieci było którymś z naszych dzieci?

Zgroza!
avatar
Kasia

Liczba postów : 1215
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 7th Maj 2017, 12:01

Znam ten temat nieźle i widziałem te dzieci zeznające kilka lat temu.

Nie można nauczyć dzieci tak doskonale kłamać i odpowiadać natychmiast bez zastanowienia się na niemal każde pytanie.

Zwłaszcza, jeżeli dwoje dzieci natychmiast odpowiada jednocześnie na pytanie.

Gdyby to był hoax, już dawno owe dzieci byłyby ujawnione jako kłamcy a oskarżone osoby byłyby publicznie przepraszane - chociażby że względu na poderwaniu zaufania do każdej osoby, która oskarża kogokolwiek o pedofilię oraz mordy rytualne.

Pisałem kilkakrotnie, że w Anglii w 7 miastach były wielkie demonstracje przeciwko mordom rytualnym, zaginionym dzieciom oraz masowej pedofilii władz, policji na wysokich szczeblach, polityków, senatorów itp.

Na owych demonstracjach było razem ponad 2 miliony ludzi.

Trzeba wiele pracy, aby zachęcić ludzi do spędzenia czasu na jakiekolwiek protesty czy demonstracje. Żeby zorganizować aż takie protesty, to muszą istnieć bardzo poważne przyczyny i pomiędzy protestującymi musi być mnóstwo ofiar, jak dorosłe ofiary, które przeżyły, rodzice zaginionych dzieci po których nie ma śladu, a były w określonych szkołach czy przedszkolach itp. ludzie, rodziny, znajomi czy ich przyjaciele.

Według mojej wysoce spekulatywnej oceny władz, jej zachowania się w stosunku do tych zbrodni, moich prywatnych obserwacji i nagromadzonej wiedzy, około 50% władz wszelkiej maści jest w to uwikłanych po uszy.


I to jest przyczyna braki śledztw, sądów itp. Jeżeli dodamy do tego skazaną królowę Elżbietę na dożywocie oraz papieża Franciszka i Benedykta XVI to wtedy cała ta sprawa zaczyna nabierać olbrzymiej wiarogodności i sensu.

Z tych przyczyn składający krwawe ofiary szatanowi wciskają nam na siłę wszelkie formy satanizmu w mas mediach, muzyce, filmach i innych formach rozrywki.

Ja wiem, że termin - nasienie węża jest przez wielu wyśmiewany, ale niestety to nasze władze bez wnikania w język czy kraj.

Pedofilia jest nieustannie wtłaczana w media jako coś, co powinno być dozwolone i aprobowane przez społeczeństwo jako wyższa forma miłości do dzieci.


Jeżeli władze i media w taki sposób to traktują, daje to nam obraz, kto dzierży nad nami władzę i w jaki sposób z owej władzy korzysta.

Niedawno opublikowałem film z opisem po polsku bankiera, któremu na pewnym etapie dano nóż do ręki aby zamordował dziecko na ofiarę. Gość publicznie się rozpłakał przed kamerą mówiąc o tym i oświadczył, że nigdy nie podejrzewał, że coś takiego to nie teorie spiskowe ale rzeczywistość.

Stwierdził, że na wyższe szczeble tych organizacji można wejść jedynie poprzez pedofilskie i szatańskie organizacje najwyższych władz i systemów bankowych.Nie tylko władze ale korporacje i system finansowy na najwyższych szczeblach to wszystko jest po uszy uwikłane w takie bestialstwo połączone ze zboczeniami.

Dziwicie się, że tak reklamuje się gejów i gender!?

Ponieważ to głównie ONI - nasienie węża, istoty bez sumień, skazane przez Boga na śmierć za ich zbrodnie.To jest absolutna zbrodnia na nas, która dopiero od kilku lat zaczyna oglądać światło dzienne.

A dzieje się to od czasów... potopu!

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2786
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 8th Maj 2017, 16:09

Kto zarabia na sprzedaży polskich dzieci na ofiary rytuałów satanistycznych – Paweł Bednarz

Kilka dowodów na udział władz w mordach rytualnych i pedofilii.Film ma zablokowane możliwości komentarzy.

Dlaczego?

Ludzie uwikłani w te zbrodnie podają ohydne komentarze z wyzwiskami i pogróżkami.

Proszę uważnie posłuchać tego filmu. I jeszcze raz przeczytać moje oceny tych zbrodni w poście powyżej.

Proszę sobie wyobrazić, że jeżeli tego formatu władze, o których mówi Paweł Bednarz solidarnie ukrywają i tuszują owe straszliwe zbrodnie, ilu ludzi w rzeczywistości o tym wszystkim doskonale wie i najprawdopodobniej co najmniej połowa władz czynnie w tych zbrodniach uczestniczy, w niemal wszystkich krajach!

Więcej filmów o tych niezwykle smutnych i zarazem przerażających sprawach i zbrodniach.

http://porozmawiajmy.tv/kto-zarabia-na-sprzedazy-polskich-dzieci-na-ofiary-rytualow-satanistycznych-pawel-bednarz/

Czy teraz jest zrozumiałe, dlaczego ludzie głosujący na takie 'władze' to skrajnie otumanieni głupcy!?

Dla wątpiących w te rzeczy jest to obowiązkowe oglądanie wszystkich tych filmów.

Musimy zrozumieć, dlaczego Bóg będzie do pedofilskie bagno zanurzał w jeziorze ognia!!!

Dlatego modlimy się - Przyjdź Królestwo Twoje!!!

Dlatego Boga miłujemy!!!!!!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2786
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 35 z 40 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach