Czasy końca

Strona 33 z 40 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next

Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by pajakalipa on 9th Marzec 2017, 09:02

Na koncu swej wypowiedzi ow posel szyderczo zapytal sie obecnych , czy nastepnym razem beda debatowac na temat plaskiej Ziemi...

pajakalipa

Liczba postów : 28
Join date : 19/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 9th Marzec 2017, 13:38

No niestety nie wszyscy są tak poinformowani jak my jesteśmy. A tak po za tym to wypowiedz w porządku. Myślę.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 534
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 11th Marzec 2017, 11:43

Wreszcie znalazłem tego posta! Jeden z braci napisał...


Witaj Henryku, ostatnio jak wiemy w Polsce zostały rozmieszczone wojska amerykańskie w Polsce oraz z tego co się orientuje w krajach bałtyckich, w Rumunii, w Bułgarii. W Polsce te jednostki zostały umieszczone na linii Odry, a nie na wschodniej granicy NATO czyli wschodnia Polska. Zastanawiało mnie to cały czas. Jest to bezsensowne rozmieszczenie wojsk biorąc pod uwagę charakter z jaką PODOBNO przyjechały tu te wojska. I doszedłem do takiego wniosku:

Wojska amerykańskie (tudzież brytyjskie i inne) zostały umieszczone na około Słowiańszczyzny. Pisze na około, bo na wschodzie mamy wojska Rosji, które cały czas pilnują sytuacji na wschodzie Ukrainy. Do tego w tym roku na Białorusi mają być przeprowadzone na ogromną skalę manewry wojskowe z udziałem wojsk Rosyjskich. Nazywają się one bodajże zapad 2017. Te całe rozmieszczenie wojsk NATO, manewry wojskowe na Białorusi, wojna na Ukrainie mają wg mnie jeden, ale ważny cel, mianowicie otoczenie Słowiańszczyzny i ewentualnie nie dopuszczenie lub zaatakowanie nas gdy będziemy opuszczać te tereny tak jak jest opisane w Apokalipsie. Oczywiście to jest tylko moja hipoteza, pewności nie mam, ale szatan zna Apokalipse, wie że Bóg wyprowadzi swój lud z niewoli na pustynie i może po to są te wszystkie ruchy wojsk NATO i Rosji aby otoczyć Słowiańszczne i zaatakować lud Boży, gdy ten będzie opuszczał te tereny. Co myślisz o tym?

Praktycznie wyjął mnie to z buzi ponieważ sytuacja jest podobna w Syrii. W chwili obecnej Trump wysłał spore oddziały do Syrii, rzekomo po to, aby zwalczyć ISIS. Problem z tym jest taki, ze ISIS to twór CIA oraz Izraela. ISIS to w większości Mossad specjalne oddziały oraz najemnicy głównie USA.

Celowo wytworzono ISIS, nakręcono wiele filmów i przy okazji wymordowano w ciągu 5 lat co najmniej 700 tyś ludzi. Owe masowe mordy spowodowały masywną emigrację ludzi Islamu do Europy, którzy nie mają pojęcia o polityce i przyjechali w otoczeniu agentów ISIS podsycani do nienawiści i słusznej przeciwko białym Chrześcijanom.

Większość z nich widziała masowe przelewy krwi przez oddziały białych i nienawiść do białych jest w wielkim stopniu uzasadniona, czego większość ludzi białych nie rozumie.

Wracając do Izraela, planuje się od lat tzw. Większy Izrael, od granic zachodnich Syrii po Kair.Patrząc na tę mapę i wiedząc obecnie, że wielu Żydów wyjechało już z Izraela. Po co więc im takie terytorium?

Być może w celu kontroli przed dwoma wydarzeniami. Arabia Saudyjska pro USA (rządzą tam żydowskie rodziny) zwalcza Jemen (poza tym rysunkiem) czyli wejścia od strony południowej na... PUSTYNIĘ!


Gdzie jest napis GREATER ISRAEL (Większy Izarel) to Arabia Saudyjska. Mamy więc odcięte tymi granicami wszelkie dojścia do pustyni. Oczywiście tym samym wejście do Izraela jest także zablokowane.


Najprawdopodobniej w Jerozolimie pojawią się dwaj świadkowie.

W Jerozolimie ma się także pojawić fałszywy prorok czy też... fałszywy mesjasz z Chabad Lubawitch

Nawet istnieje blokada od strony Iraku. Syria jest jedyną potęgą, która nie została jeszcze opanowana i zniszczona, ale... Biblia zapowiada całkowite zniszczenie Damaszku, stolicy Syrii. Damaszek już jest poważnie zniszczony w dużym procencie.

https://www.google.com.au/search?q=greater+israel+map&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwitwKKlnM7SAhXEllQKHV0ICKUQ_AUICCgB&biw=1355&bih=897#tbm=isch&q=destruction+of+damascus&*

Dopiero w tym kontekście staje się zrozumiałe, dlaczego była wojna w Iraku i dlaczego trwa wojna w Syrii, dlaczego zrobiono wielkie zamieszanie w Egipcie i dlaczego morduje się tysiące ludzi w Jemenie, na południu Pustyni Arabskiej.

Upadli aniołowie oraz szatan doskonale znają plany Boga i to wskazuje na próbę storpedowania Bosych planów a Objawienie mówi wyraźnie o pogoni wojsk szatana za Niewiastą.

Bitwa wojsk Chrystusa w Armagedonie czyli zniszczenie zebranych armii w dolinie Jehoszafata, Meggido to teren graniczny z Izraelem. Są tam obecni Rosjanie i interesują się tym Chińczycy i flotylle tych państw BYĆ MOŻE także blokują dostęp do pustyni.

Nie twierdzę, że takie są ich cele ale istnieje wiele przesłanek, że jest to możliwe.

Tump stawia na masowe zbrojenia i odnowienie armii. Aby tego dokonać musi znacznie naprawić gospodarkę i musi nabrać wiarygodności u... Chrześcijan.

Poszlaki są więc niezwykle interesujące i nie wiemy tylko, czy Putin stanie po stronie Trumpa czy zacznie się wojna pomiędzy USA a Rosją i Chinami po stronie Rosji. Ale... USA - Babilon ma być doszczętnie zniszczone.

Mamy więc sporo ciekawych opcji i cała sytuacja wygląda interesująco z biblijnego punktu widzenia.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 11th Marzec 2017, 21:59

Otóż zauważmy jedno, sataniści budowali podziemnie miasta szczególnie w Niemczech:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielka-katastrofa-planowana-2017-oficjalny-program-zniszczenia-niemiec-plany-o-trzeciej-wojnie-swiatowej-2016-11

oraz w Świętego Gotarda W Szwajcarii:


http://www.pch24.pl/satanistyczna-ceremonia-podczas-otwarcia-najdluzszego-i-najglebszego-tunelu-kolejowego-na-swiecie-,43796,i.html

http://nowaatlantyda.com/2016/06/04/rytual-w-tunelu-sw-gotarda/Jak wspomniał Damian pod tym tunelem jest wybudowane podziemne miasto, w którym jest pełno meczetów.


Zauważmy jedno w tych podziemnych miastach są islamiści którzy mają zdolność do płodzenia dzieci i ich inteligencja nie przekracza 90 IQ. Czyli są to kompletne półgłówki, t.z.w. mięso armatnie.


Niemcy i Szwajcaria to miasta graniczne z państwami Słowian oraz w nich samych mieszka mnóstwo Słowian. Polaków za rządów PO i PSL do samych Niemiec wyjechało około 2 miliony.


Czyli smok zrobił wszystko aby przygotować sobie łatwy atak na niewiastę i utrudnić akcję ratowniczą Bogu. Zobaczmy Apokalipsę:Ap 12 napisał:(13) A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka.
(14) I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża.
(15) I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał.
(16) Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy.
(17) I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Isusie.


Czym jest strumień wody wypuszczony za niewiastą (Słowianami)???

http://prawy.pl/10565-potop-zalewa-europe/
http://innemedium.pl/wiadomosc/ojciec-klimuszko-przewidzial-islamski-potop-w-europie

Islamiści są niczym potop. Tak samo jak obca armia Szwedzka była okreslana jako "potop Szwedzki".


Habakuka 2 napisał:(1) Wyrocznia, którą prorok Habakuk otrzymał w widzeniu.
(2) Dokądże, Panie, będę wołał o pomoc, a Ty nie wysłuchasz? Jak długo będę krzyczał: Pomocy! a Ty nie wybawisz?
(3) Dlaczego dopuszczasz, bym patrzył na złość i spoglądał na bezprawie? Ucisk i przemoc dzieją się na moich oczach, panuje spór i zwada?
(4) Dlatego zamiera prawo, a sprawiedliwość nie wychodzi na jaw, gdyż bezbożny osacza sprawiedliwego, i tak prawo bywa łamane.
(5) Spójrzcie na narody i zobaczcie, patrzcie ze zdumieniem i trwogą! Bo za waszych dni dokonuję dzieła, w które nie uwierzycie, gdy wam ktoś o nim będzie opowiadał.
(6) Bo oto Ja pobudzę Chaldejczyków, lud srogi i gwałtowny, który wyprawia się do odległych ziem, aby posiąść sadyby, które do niego nie należą.
(7) Jest on okrutny i straszny, on sam ustala prawo przemocy.
(Cool Jego konie są szybsze niż lamparty, dziksze niż wilki stepowe, jego jeźdźcy pędzą cwałem z daleka, lecą jak orzeł, rzucający się na żer.
(9) Każdy z nich przychodzi, aby grabić, ich twarze są zwrócone na wschód; biorą jeńców licznych jak piasek.
(10) Szydzą z królów, śmieją się z książąt, śmieją się z każdej twierdzy; sypią dookoła wały i zdobywają ją.
(11) Potem przechodzą jak burza i mkną dalej, jak ten, kto swoją siłę uważa za boga!
(12) Lecz Ty, Panie, który jesteś od wieków, Boże mój, Święty mój, nie daj nam zginąć! Panie, powołałeś ich, aby dokonali sądu, Skało, ustanowiłeś ich, aby wymierzyli karę.
(13) Twoje oczy są zbyt czyste, aby mogły patrzeć na zło, nie możesz spoglądać na bezprawie. Dlaczego jednak przypatrujesz się przewrotnym, milczysz, gdy bezbożny pożera sprawiedliwego?
(14) Gdy czyni z ludźmi jak z rybami morskimi, jak z płazami, które nie mają władcy?
(15) Wszystkie wyciąga wędką, zagarnia je swoim niewodem, zbiera je w swoją sieć i dlatego raduje się i weseli,
(16) Dlatego składa ofiary swojemu niewodowi i spala kadzidła swojej sieci, gdyż dzięki nim większa jest jego zdobycz i lepsze jego pożywienie.
(17) Czy dlatego ma nieustannie opróżniać swój niewód i bezlitośnie mordować narody?


Zobaczmy czy islamiści nie są określani jako Chaldejczycy czyli naród Babilonu. Kto stworzył islam jak nie Watykan???

https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/06/17/watykan-stworzyl-islam-koran-bukhari-historia-bizantyjska/

Czyli papież Franciszek zorganizował inwazje islamu i o tym informował prorok Habakuk.

Ten prorok mówi rzecz ciekawą:


Hab 1 napisał:(14) Gdy czyni z ludźmi jak z rybami morskimi, jak z płazami, które nie mają władcy?
(15) Wszystkie wyciąga wędką, zagarnia je swoim niewodem, zbiera je w swoją sieć i dlatego raduje się i weseli,


Otóż jest to ciekawa sprawa. Słowianie są rozproszeni w na zachodzie Europy, który ma miliony islamistów.

Czyli Słowianie są jak ryby w wodzie. W wodzie czyli w narodach islamskich. 

Ap 17 napisał:(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.

Zobaczmy Słowianie są otoczeni przez islamistów i wrogie im narody. Zachód Europy to miliony islamistów, Rosja to także miliony islamistów. Islamiści są także na zachodzie Europy w podziemnych miastach. 

Zobaczmy Wielka Nierządnica nad wodami to tłumy narody i języki a zatem czym może być strumień wody który skierował smok przeciwko niewieście jak nie narodami islamskimi!!!!


Zobaczmy jednak rzecz ciekawą. Otóż najprawdopodobniej islamska inwazja skierowana na Słowian została wstrzymana. Dlaczego???


Tutaj wraz z Damianem:
http://zbawienie.forumotion.com/t136-czy-habakuk-prorokuje-o-najezdzie-wyznawcow-islamuZauważyłem, że Bóg wykorzysta przeciwko smokowi Bestie. 


Trump zapewne reprezentuje Bestie i dlatego rozpoczął antyislamską krucjatę.


Jeśli Bóg będzie sądzić swój lud na pustyni Arabskiej to najprawdopodobniej Mekka i Medyna mogą zostać zniszczone przez Bestie:Ap 12 napisał:(6) I uciekła niewiasta na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.

Miejsce przygotowane przez Boga... czyli oznaczać to może zniszczenie dwóch miejsc kultów islamu i pokaz mocy Boga.


Najprawdopodobniej to wydarzenie:


http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/500200,dzwig-przewrocil-sie-w-wielkim-meczecie-w-mekce-sa-zabici-i-ranni.htmlByło ostrzeżeniem Boga dla upadłych.


W tym momencie trwała inwazja islamu i groźba, że Polska przyjmie islamistów.


Jednak po tym wydarzeniu władze satanistów zostały zmuszone do upchania islamistów w podziemnych miastach i w wielu miejscach Europy Zachodniej. 


Jak zauważył Henryk piorun uderzył dźwig w meczet w Mekce pod kątem (a przecież pioruny uderzają pionowo) a sam dźwig zamiast zachować się jak piorunochron to po prostu upadł na setki modlących się islamistów.   


To był najprawdopodobniej sygnał od Boga dla satanistów. 


Samo upychanie w podziemnych miastach ludzi na dłużej niż pół roku jest bez sensu. Dlaczego???


Ponieważ po pół roku ludzie którzy przebywają w zamknięciu popadają w depresje. 


Dlatego te miasta miały być bazami wypadowymi dla islamistów.... tymczasem oni tam tkwią dłużej.


Dlaczego???


Ponieważ jeśli wygrał Trump to Merkel nie może liczyć na pomoc militarną i propagandową USA.


Dodatkowo same siły USA w Polsce są ulokowane na zachodzie Polski czyli tak naprawdę chronią Polskę... dlaczego???Ap 18 napisał:(4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające,
(5) Gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego i wspomniał Bóg na jego nieprawości.
(6) Odpłaćcie mu, jak i on odpłacił, i w dwójnasób oddajcie według uczynków jego; do kielicha, w którym napój mieszał, nalejcie mu podwójną miarę.
(7) Ile sam siebie uwielbiał i rozkoszy zażywał, tyle udręki i boleści mu zadajcie; gdyż mówi w sercu swoim: Siedzę jak królowa, wdową nie jestem, a żałoby nie zaznam.
(Cool Dlatego w jednym dniu przyjdą jego plagi, śmierć i boleść, i głód, i spłonie w ogniu; bo mocny jest Pan, Bóg, który go osądził.


Bestia ma zniszczyć Wielką Nierządnicę i Chaldejczyków (to samo jest u Jeremiasza rozdz. 50), a w niszczeniu mają uczestniczyć Słowianie. 

Co mówi anioł do Izraela (Słowian) aby nie tylko wyszli z Wielkiego Babilonu ale aby odpłacili mu podwójną miarą.

Czyli coś się szykuje.... wiele detali proroctw nie rozumiem... ale Bóg zapowiada niezwykłe rzeczy!!!!

Cyryl

Liczba postów : 1130
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 12th Marzec 2017, 01:25

Według tego artykułu Rosja i USA a nawet Chiny mają razem zwalczać radykalny Islam w Syrii.

http://www.whatdoesitmean.com/index2259.htm  [EN]

Nie jest pewne co do Chin ale definitywnie jest to w porozumieniu z Rosją, ale... prezydent Syrii twierdzi, że wszelkie oddziały wkraczające do Syrii bez zaproszenia rządu będą traktowane przez Syrię jako... inwazja.

O ile mi wiadomo, USA oddziały już są w Syrii i zaczyna się ponownie jakiś bałagan. W artykule tym autorka sama nie wie o co w tym wszystkim chodzi i dziwi się postawie Trumpa, który staje przeciwko radykalnemu Islamowi, a Obama finansował... ISIS.

Pod pojęciem - radykalny Islam - można ukryć... cały Islam.

Kto wie, czy nie chodzi o plany zniszczenia Meczetu na Skale w Jerozolimie i Mekki w celu utorowania drogi dla mesjasza żydowskiego.

Kraje arabskie są w takim przypadku wielkim problemem.

Widzimy coraz więcej dowodów na to, że cele Zachodu i Wschodu to cele religijne.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 15th Marzec 2017, 11:51

Mam kilka przemyśleń, które moim zdaniem są warte wzmianki.

Nadal plan 3 wojen jest bardzo istotny ale w pewnej kwestii jest niezbyt dobrze rozumiany.


"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

To wydaje się oczywiste ale inne detale są nieco błędnie rozumiane.


Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Nihilizm według Wikipedii...W filozofii społecznej nihilizm jest czasami wykorzystywany do określenia takiego stanu społecznego, w którym jednostki są przeświadczone o braku celowości wraz z doświadczeniem pustoty znaczeniowej wszelkich regulacji i unormowań prawnych, zwyczajowych, czy kulturowych.
Gwałtowny rozkwit różnych form nihilizmu przypadł na epokę modernizmu, jednakże nieprzerwanie rozwija się on w czasach obecnych. Pogłębianie się tendencji nihilistycznych w społeczeństwie przewidział Fryderyk Nietzsche[3][4].

Nihiliści to nasienie węża!


Czyli plany masońskie już spowodowały socjalny kataklizm w kilku krajach, jak w Niemczech czy Francji i Szwecji, gdzie zdziczenie sięga zenitu.

Najważniejsza końcówka.


Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

Większość z nas myśli, że niszczyciele cywilizacji to Islamiści. Rewolucjoniści to Nihiliści, to lewacy, radykałowie, komuniści, socjaliści, czyli... NASIENIE WĘŻA!!!

Nasienie węża niszczy rasę biała, najbardziej cywilizowaną rasę w historii świata i zdołała już zredukować jej istnienie z 25% do 8% w chwili obecnej.

To nasienie węża sprawuje władzę w niemal wszystkich krajach białych i to ono skutecznie wyniszcza najwspanialszą rasę, rasę białych, którzy mają największe osiągnięcia ziemi w niemal w każdych dziedzinach, jak w kulturze, kinematografii, muzyce, technologii, obyczajach i moralności.

To nasienie węża jest zdecydowanym niszczycielem cywilizacji białego człowieka poprzez lewackie, rewolucyjne rządy wprowadzające nieustannie do wszystkich państw doktryną lucyferańską, która jest już nieomal wystawiona na widok publiczny.

Istnieje jedno słowo, które powinniśmy częściej używać.


To słowo to... BUNT!!!


Jest to bunt Adama i Ewy, szatana, upadłych aniołów i reszty ludzkości przeciwko Bogu.

Bunt to fundament doktryny lucyferiańskiej. Odwrotność przykazań to bunt przeciwko Bogu i jego prawu.

Apostoł Paweł to bunt przeciwko Prawu czyli Bogu.

Religie chrześcijańskie negujące Zakon i Przykazania są wrogie Bożemu Prawu.

Wszelkie lewactwo, radykalizm czy 'nowoczesność i postęp' to BUNT przeciwko Prawu oraz przeciwko Bogu.

Gdziekolwiek widzisz bunt, jest to objaw lucyferianizmu!


Mamy więc zapowiedź rzezi... nasienia węża!!! Czyli niszczycieli cywilizacji rasy białej.

Wyniszczają oni fizycznie białych, ale także moralnie wprowadzając wszędzie bunty przeciwko jakiemukolwiek prawu. Liberalizm na całego.

Do czego to dąży?

Do zastąpienia obecnego systemu władzy globalnym rządem... Bestii, którą do tej pory kontroluje Wielka Nierządnica.

Trump jest pierwszym człowiekiem, który ostro stanął przeciwko niszczycielom cywilizacji.

Ale sporo wskazuje na to, że on może być ostatnim królem z proroctwa Daniela.

On otworzył oczy wielu ludziom na jawne zbrodnie nasienia węża.

Ale to dopiero początek owych ujawnień, których nie uda się powstrzymać.

Nagle, od Stycznia YouTube ukazuje nam wiele filmów ukazujących zbrodnie ludobójstwa białych oraz wskazuje na nasienie węża, które dokonuje tej największej zbrodni w dziejach świata.


Zwróćmy uwagę na YouTube. Największym bagnem jest lewacka syjonistyczna TV, nazywana skrzynką dla idiotów!!!

Ale jakimś dziwnym trafem YT nie blokuje wiele tematów i jak poszukujesz czegoś na necie, YT tobie wskazuje ochoczo... płaską ziemię, zbrodnie nasienia węża i wiele innych tematów,  które
 są rzekomo niewygodne... nasieniu węża.

Mamy więc drugie, bardziej ambitne źródło propagandy medialnej, czyli cenzurowaną w określony sposób YouTube - twój kineskop.


Wyliczmy największe zbrodnie nasienia węża.

Rewolucja rosyjska, komunizm Rosji, I WŚ, II WŚ, powojenne zniszczenie moralności, prawa, poziomu życia oraz wyniszczenie fizyczne z 25% rasy białej do 8%. To jest zbrodnia ludobójstwa według prawa międzynarodowego.

Do tego mamy zbrodnie naukowe jak wielki wybuch, ewolucja, i... ziemia kula a także wiele wynalazków wolnej energii oraz wielu lekarstw, których nigdy nie widzieliśmy.

Kiedy to wszystko zostanie ujawnione, zacznie się wilki dramat dla nasienia węża.  Dlatego tak nienawidzą Trumpa!!!

I najważniejsze spostrzeżenie biblijne.

Chrystus stale nas napomina, ze powróci wtedy, kiedy się Jego nie będziemy spodziewać.

Kiedy się spodziewamy Chrystusa?

Po tych walkach ulicznych z nasieniem węża oraz pojawieniem się Bestii.

A teraz pytanie. Czyżbyśmy byli w stanie przewidzieć czas powrotu Chrystusa!?

Odpowiedź jest negatywna.

Kto zapowiada, że to nastąpi po tych wydarzeniach? Nikt!

Żadne proroctwo a plan 3 wojen to plan a nie proroctwo.

Kiedy nie spodziewamy się Pana? TERAZ!

Te wydarzenia z planu 3 wojen mogą się rozpocząć w każdej chwili ale także w każdej chwili może nastąpić powrót Chrystusa do swego Narodu Wybranego.

Najprawdopodobniej wszystkie te nieszczęścia będą mogły nas ominąć a plagi zapowiedziane w Apokalipsie nastąpią dopiero wtedy, kiedy naród wybrany będzie na pustyni.

Sytuacja świata może się szybko zmieniać ale najważniejsze jest nasze oczekiwanie już teraz, zgodnie z przypowieścią mądrych i głupich panien.

Głupie to zaniedbują i nie mają wiele oleju w swych lampach. Mądre panny są zawsze przygotowane i zawsze gotowe, mające zapasy oleju czyli mądrości wynikających ze znajomości Słów Boga i Syna a nie słów fałszerza Ewangelii, Pawła.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by polskapaw on 15th Marzec 2017, 13:03

thewordwacher

Z tym spodziewaniem się powrotu Chrystusa, chyba nie do końca tak jest.
Pisze: "módlcie się aby dzień waszej ucieczki nie nastąpił zimą ani w sabat...

Zima się kończy i łatwiej uciekać. Ja tam oczekuję i nie sam Very Happy

polskapaw

Liczba postów : 160
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by levrone55 on 15th Marzec 2017, 13:40

KSIEGA WYJSCIA 13

(4) Dziś wychodzicie, w miesiącu Abib.

Miesiac abib (nisan) to marzec/kwiecien wyjscie z niewoli egipskiej.

Historia lubi sie powtarzac...

levrone55

Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 15th Marzec 2017, 13:43

Co do nihilizmu.... otóż jeśli:


wikipedia napisał:filozofii społecznej nihilizm jest czasami wykorzystywany do określenia takiego stanu społecznego, w którym jednostki są przeświadczone o braku celowości wraz z doświadczeniem pustoty znaczeniowej wszelkich regulacji i unormowań prawnych, zwyczajowych, czy kulturowych.
Gwałtowny rozkwit różnych form nihilizmu przypadł na epokę modernizmu, jednakże nieprzerwanie rozwija się on w czasach obecnych.

To oznacza, że narody rasy białej a szczególnie Słowianie (którzy byli najbardziej wyniszczani i są najbardziej biedni) są w większości nihilistami.... i my to obserwujemy.

Nihilizm oznacza brak celu oraz poczucie, że panuje ogromne bezprawie.

Słowianie zatem stali się jako kości. Zobaczmy te słowa Boga:


Ez 37 napisał:(1) Spoczęła na mnie ręka Pana; i wyprowadził mnie w swoim duchu, i postawił mnie na środku równiny, która była pełna kości.
(2) I poprowadził mnie dokoła nich w różne sposoby, i ujrzałem bardzo dużo na powierzchni równiny, były zupełnie wyschłe.
(3) I rzekł do mnie: Synu człowieczy, czy te kości będą żyły? Ja powiedziałem: Wszechmocny Panie, Ty to wiesz.
(4) I rzekł do mnie: Prorokuj nad tymi kośćmi i powiedz do nich: Kości wyschłe! Słuchajcie słowa Pana!
(5) Tak mówi Wszechmocny Pan do tych kości: Oto Ja sprowadzę na was dech życia.
(6) I dam wam ścięgna, i dam ciało dla was, i powlokę was skórą, i włożę wam mego Ducha, i będziecie żyli, i poznacie, że Ja jestem Pan.
(7) Prorokowałem więc, jak mi Bóg nakazał. A kiedy prorokowałem, powstało drżenie,  a kości zbliżyły się, każda do swego stawu.
(Cool I patrzyłem: a oto ścięgna i ciało rosły na nich; a skóra pojawiła się na wierzchu, ale nie było w nich życia.
(9) I On rzekł do mnie: Prorokuj ku wiatrowi, synu człowieczy, i powiedz wiatrowi: Tak mówi Pan: Przyjdź z czterech stron świata i tchnij nad martwymi, a ożyją.
(10) I prorokowałem, jak mi rozkazał, i dech życia wstąpił w nich i ożyli, i stanęli na nogach - rzesza bardzo wielka.
(11) I rzekł Pan do mnie mówiąc: synu człowieczy, te kości - to cały dom Izraela i oni mówią: nasze kości stały się suche, nasza nadzieja przepadła, jesteśmy bardzo wyczerpani.
(12) Dlatego prorokuj i powiedz im: Tak, mówi Pan: Oto Ja otworzę wasze groby i wyprowadzę was z waszych grobów i wprowadzę was do ziemi Izraela.
(13) I poznacie, że Ja jestem Pan, gdy otworzę wasze groby i mogę wyprowadzić swój lud z ich grobów.
(14) I włożę w was mojego Ducha, i będziecie żyli; i umieszczę was na waszej ziemi, i poznacie, że Ja jestem Pan, to powiedziałem i tego dokonam - mówi Pan.


Zobaczmy na pustyni Bóg zabierze cały Izrael wszystkich, w większości to będą nihiliści.

Bóg da Słowianom na pustyni prawo i dzięki temu dostaną oni kości, sere czyli poczucie celu i sensu w życiu.

A zatem zobaczmy jedno, Lucyfer i sataniści realizując plan 3 wojen wypełnili te proroctwo Boga. Wpuścili oni nihilistów i pozbawili Słowian (przez masowe rzezie Słowian podczas 2 wojen światowych, spowodowanie biedy i represji wśród narodów Słowiańskich) celowości oraz praworządności. Przez co Słowianie stali się jak kości czyli stracili poczucie celowości życia oraz poczucie praworządności.

Lucyfer po raz drugi zastosował tą strategię wobec Słowian. Wpierw doprowadził do tego, że Izraelici namówieni przez niego łamali Torę i przez to zostali ukarani przez Boga.

To samo stosuje teraz.... jednak szatan zapomniał, że Bóg posłał swojego Syna aby ten:


Mat 1 napisał:(21) A urodzi syna i nadasz mu imię Isus; albowiem On zbawi lud swój od grzechów jego.

Zauważmy jedno, Isus to król Izraela który został posłany do zaginionych owiec z domu Izraela. A zatem został posłany nie tylko do Judejczyków ale też do Słowian.

Isus to to samo imię co Jozue. A zatem Isus na pustyni będzie sadził swój ud i go szkolił w wypełnianiu prawa Bożego. Ofiara Isusa polegała na tym, ze zdobył on prawo do bycia królem Izraela.

Zobaczmy te wersy:


Jana 19 napisał:(19) A Piłat sporządził też napis i umieścił go nad krzyżem; a było napisane: Isus Nazareński, król żydowski.
(20) A napis ten czytało wielu Żydów, bo blisko miasta było to miejsce, gdzie Isus został ukrzyżowany; a było napisane po hebrajsku, po łacinie i po grecku.
(21) Mówili tedy arcykapłani żydowscy Piłatowi: Nie pisz: król żydowski, ale że On powiedział: Jestem królem żydowskim.
(22) Odpowiedział Piłat: Co napisał, tom napisał.
Piłat wiedział, że Isus to król Izraela dlatego tak napisał.Mat 27 napisał:(11) I stawiono Isusa przed namiestnika, i zapytał go namiestnik: Czy Ty jesteś król żydowski? Isus odpowiedział: Ty sam to mówisz.

Zobaczmy Isus w ten sposób zdobył sobie prawo do bycia królem Izraela.

A jako król może on darować każdemu jego dawne grzechy o ile ten potem przestanie grzeszyć:


Jana 8 napisał:(1) A Isus udał się na Górę Oliwną.
(2) I znowu rano zjawił się w świątyni, a cały lud przyszedł do niego; i usiadłszy, uczył ich.
(3) Potem uczeni w Piśmie i faryzeusze przyprowadzili kobietę przyłapaną na cudzołóstwie, postawili ją pośrodku
(4) I rzekli do niego: Nauczycielu, tę oto kobietę przyłapano na jawnym cudzołóstwie.
(5) A Mojżesz w zakonie kazał nam takie kamienować. Ty zaś co mówisz?
(6) A to mówili, kusząc go, by mieć powód do oskarżenia go. A Isus, schyliwszy się, pisał palcem po ziemi.
(7) A gdy go nie przestawali pytać, podniósł się i rzekł do nich: Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamieniem.
(Cool I znowu schyliwszy się, pisał po ziemi.
(9) A gdy oni to usłyszeli i sumienie ich ruszyło, wychodzili jedne po drugim, poczynając od najstarszych, i pozostał Isus sam i owa kobieta pośrodku.
(10) A Isus podniósłszy się i nie widząc nikogo, tylko kobietę, rzekł jej: Kobieto! Gdzież są ci, co cię oskarżali? Nikt cię nie potępił?
(11) A ona odpowiedziała: Nikt, Panie! Wtedy rzekł Isus: I Ja cię nie potępiam: Idź i odtąd już nie grzesz.


Isus na przykładzie uniewinnienia nierządnicy pokazał na czym będzie polegał sąd na pustyni. Na tym, że odpuści nam grzechy ale pod warunkiem, że potem będziemy przestrzegać prawo.

A zatem wszystko układa się w pewną logiczną całość. Bóg kontroluje cały przebieg wydarzeń.

Cyryl

Liczba postów : 1130
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 15th Marzec 2017, 14:09

Cyryl...

Piłat wiedział, że Isus to król Izraela dlatego tak napisał.

Z resztą twego posta całkowicie się zgadzam a podałeś świetne porównanie z tymi kośćmi.

Co do Piłata, myślę że Piłat uznał Chrystusa jako króla kiedy porównywał go do obłudnego nasienia węża faryzeuszy. Widział wyraźnie, że oni skazali Go na śmierć za uczciwość i za Prawdę. Ale jako namiestnik rzymski powinien ten wyrok ich, nie swój, na Isisie wykonać.

Dlatego symbolicznie umył swe ręce.

Niestety Polska stała się krajem - ogólnie -nihilistów, czyli ludzi podobnych do swego bezlitosnego rządu, ludzi, którzy przesiąkli... żmijowym nasieniem i wielu zagubiło swe sumienia.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 15th Marzec 2017, 14:26

Mateusza 24:32 A od figowego drzewa uczcie się przez podobieństwo. Gdy jego gałązka staje się soczysta i liście wypuszcza, poznajecie, że zbliża się lato. 33 Tak samo i wy, kiedy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, we drzwiach.


Oczywiście nie możemy wskazać dokładniej,ale możemy mniej więcej się spodziewać.

Każdy z Nas np . myślę, że może śmiało powiedzieć , że to kwestia max 5 lat powiedzmy.

I tego się np spodziewamy, ale może być własnie tak, że uważamy , że będziemy widzieć pewne rzeczy i dopiero wtedy mogą się stac.. a może się okazać ,że coś zle zrozumieliśmy, i raptownie bum.. porwanie, powiedzmy za 3 h, niektóre rzeczy własnie mogą się dziać a nawet o nich nie wiemy.. i chociaż teorytycznie się tego spodziewamy.. nikt nie spodziewałby się że to akurat dzisiaj. affraid


Gałązki stają się soczyste... ale nie wiemy czy liście wyjdą zaraz, czy jeszcze dłuższy czas.
avatar
Liksar

Liczba postów : 1228
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 18th Marzec 2017, 07:42

Jednak zaczyna się wielka wojna w dwóch miejscach na raz. W Izraelu oraz w Korei.

Najpierw Izrael.

USA wojsko pod rozkazem Trumpa weszło na tereny Syrii aby rzekomo walczyć przeciwko ISIS. Assad zagroził, ze każde wejście do Syrii bez zaproszenia rządu to oczywista inwazja. Media nic nie mówią o tej agresji ale w jednym filmie na YT gość twierdził, ze USA zbombardowały miasto Mosul i zginęło ponad 400 mieszkańców cywilnych, kobiet i dzieci.

Wczoraj Izrael zaatakował jakieś cele na terenie Syrii i wojsko syryjskie zestrzeliło jeden myśliwiec izraelski.

Co jest najciekawsze, nikt nie mówi o przyczynach tych wojen agresywnych, i praktycznie niewiele można na ten temat się dowiedzieć. Większość wiadomości jest ze sobą sprzecznych.

Znana zasada 20 wiecznych wojen - pierwszą ofiarą każdej wojny jest... prawda.

Z Syrią mamy olbrzymi problem wiarygodności raportów. One nie mają nigdy żadnego sensu.

Dlaczego Putin rzekomy obrońca Syrii nie protestował, kiedy wojska USA rozpoczęły inwazję Syrii?

Co jest jeszcze ciekawe, Putin nagle i rzekomo bez przyczyn wylądował (wojska rosyjskie)  w południowej części... Egiptu!


Najwyraźniej siły szatan torują sobie drogę do Jerozolimy, aby ja chronić i... zniszczyć państwo Izrael oraz wziąć w posiadanie Jerozolimę, aby w niej postawić ohydę czyniącą spustoszenie, czyli obraz Bestii.


Według planu 3 wojen syjonizm i Islam maja się wzajemnie zniszczyć.

Syria i Egipt to ostanie przeszkody dla USA i Putina przed całkowitą kontrolą pustyni saudyjskiej oraz terenu wielkiego Izraela.http://russia-insider.com/en/unreal-israeli-media-blames-putin-syrias-lack-restraint/ri19246

Tymczasem Trump wysłał sporą flotę do Korei Południowej i ma zamiar atakować Koreę Północną, ponieważ według jego słów... jego cierpliwość się już wyczerpała i zamierza zaatakować pierwszy, bez ostrzeżenia Północną Koreę.

Oczywiście nie podano żadnego poważnego oświadczenia czy propozycji porozumienia się z Północną Koreą tylko zastosowano taką metodę, natychmiastowego ataku.

Przeciwko atakowi jest stary przyjaciel P. Korei, czyli Chiny, które obiecują zbrojną interwencję. Mówi się wiele o użyciu nuklearnej broni, o której wiemy, że takowa nie istnieje.

Intencją Trumpa jest zamordowanie przywódcy N. Korei i zniszczenie jej rządu. Już są przeprowadzane manewry USA floty. W poprzedniej wojnie w Korei, w wyniku której podzielono Koreę na dwie części zginęło około 4.5 miliona ludzi.

Korea Północna nie zaatakowała nikogo, a według informacji CIA (zawsze kłamstwa) Korea zagraża (od 30 lat) Korei Południowej, która jest pod kontrolą USA i USA ściąga z niej olbrzymi haracz.

Wiadomo, że amerykańska armia F-18 to starożytna czyli 30 letnia technologia i USA mogą sobie bardzo poparzyć ręce na tej wojnie. Zwłaszcza, ze do akcji mogą wkroczyć Chińczycy.

Jakie są rzeczywiste cele tego szaleństwa satanistów, jeszcze nie wiem ale zanosi się na wielkie wojny - i w okolicach Izraela oraz w Korei.

Trump ma inne problemy, które są takze istotne. Bank Federalny USA (Watykan) nie chce więcej pożyczać pieniędzy dla rządu USA, co grozi straszliwym kryzysem gospodarczym w USA.

Z drugiej strony, pomimo zapewnień o aresztach 1500 pedofilów, jak na razie wygląda to na kłamliwą propagandę i John Podesta i wielu innych nadal jest nietykalnych. Nie widziałem jeszcze żadnego dowodu, że ktokolwiek z tych 1500 aresztowanych został rzeczywiście aresztowany.

Trump nie dba zbytnio o Amerykanów i grozi im brakiem funduszu emerytalnego.


Czyli Trump okazuje się jeszcze gorszy od Obamy i już jest wyjątkowym awanturnikiem wojennym.

Religijni dezinformatorzy pro syjonistyczni twierdzą, że wypełniają się proroctwa biblijne i Bóg ochroni Izrael.

Miejmy nadzieję, że te awantury wojenne satanistów nie zagrożą Słowiaństwu i wypełni się proroctwo o wieściach wojennych, które muszą się stać, ale to jeszcze nie koniec.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 19th Marzec 2017, 21:49

Oczywiście, że Trump nie dba o Amerykanów, moim zdaniem on gra dla Bestii z Otchłani przeciwko Watykanowi. Co ciekawe zapewne smok wspiera Watykan (Wielką Nierządnicę), ale nie da się skutecznie walczyć na dwóch frontach (na niebie i na ziemi).... dlatego obecnie sytuacja polityczna jest tak zawiła.

Z tego co mi wiadomo, to za Trumpem, Putinem, Kaczyński stoi silna żydowska sekta Chabad - Lubawicz.

Ale nawet ta sekta to tylko pachołki upadłych.

Moim zdaniem wyjaśnienie tkwi w symbolach okultystycznych.

Masońska Piramida, symbolizuje władzę smoka na ziemi. Smok jest w niebie oddzielony od reszty piramidy a z jego ramienia rządzi Wielka Nierządnica, Watykan wspierana przez Bestie.

Jest także symbol czarnego słońca (swastyka) czyli symbol Bestii w otchłani. Czarne Słońce to miejsce bez słońca czyli otchłań.

Wyjaśniałem to tutaj:

http://zbawienie.forumotion.com/t253-konflikt-pomiedzy-smokiem-a-bestia-o-wladze

A teraz pomyślmy w jaki sposób Bestia pomagała Wielkiej Nierządnicy w zdobyciu władzy???

Odpowiedź dał Bushi:

Bushi napisał:
Obserwator twierdzi że siły zła  działają razem w jednym celu, Cyryl  widzi rozdział  w tych formacjach i przepowiada nadchodzące starcie w czasach końcowych.
A co jeśli obaj mają po części rację?
Dzięki ich debacie zrozumiałem pewną kwestię, myślę że jest ona bardzo istotna do do zrumienia 
przyczyn buntu "bestii" przeciwko "nierządnicy".

Otóż chodzi mi o niedoceniane demony mieszkające śród nas. Demony jak wiadomo też mają wyrok jak upadłe anioły jednak ich sytuacja jest sporo lepsza, znaczy się mają dostęp  do powierzchni ziemi, mało tego ich liczba prawdopodobnie może się powiększać, nie wiemy ile nefilinów zginęło w potopie i przeistoczyło się w demony, zapewne sporo. Nie wiemy ilu zasiliło ich armię po potopie, nie wykluczone że ich liczba powiększa się do dziś. Możliwe że anioły co jakiś czas buntują się i schodzą na ziemię płodząc potomstwo na bieżąco : Neron, Kaligula, Hitler. 

Co to oznacza ?

Otóż wszystkie cywilizacje i ich religie włącznie z KrK są zainicjowane ne przez upadłe anioły lecz przez demony. To wynik tego że one jako jedyne mają swobodny wpływ na ludzi i prawdopodobnie poprzez okultystyczne rytuały mogą nawet tworzyć swoje linie rodowe. Te linie my nazywamy : "nasieniem węża" i wiemy że są to najbardziej wpływowi ludzie ówczesnego świata!. 

Czy są jakieś dowody czy poszlaki świadczące tego że to głównie  demony (  potomstwo upadłych ) jest kreatorem naszej po potopowej cywilizacji, oraz co gorsza, twórcą systemów religijnych?

Jakiś czas temu trafiłem  na temat okultystycznego symbolu liczby :"72". Liczba ta oznacza w  okultyzmie 72 najmocniejsze demony jakie są na ziemi. Co ciekawe kabała również wspomina o tych  grupie 72 demonów. Słynni kabaliści : John Ddee, Abracham ( nazwiska nie da się ustalić), byli uczonymi zatrudnionymi na dworach królewskich różnych  królów Europy. Spisali oni tajemne księgi zwane dziś "Grimory" owe księgi są najbardziej cenionymi kopalniami wiedzy na temat magii i okultyzmu. Inna księga która poświęcona jest tym 72 demonom to "Geoetia" inaczej zwana :"Księga wycia".
Księga ta zawiera 72 wyrazy które okultyści powtarzają w kółko, najprawdopodobniej są to imiona owych 72 najsilniejszych demonów. 
Inne ślady prowadzą w kierunku chyba najciekawszym, egipski mit o ozyrysie. 

materiał filmowy na temat Gimorów i 72 demonów.


Ozyrys jak wiemy padł ofiarą spisku i został zabity. Historia wskazuje że odbył się potajemnie sąd i decyzja wyroku śmierci na ozyrysie którą zasądziło uwaga ? "72" sędziów. Z historii Egitu wiemy że istniała tradycja sądzenia spraw za pośrednictwem 70 - 72 sędziów.


mit o spisku na ozyrysie napisał:„Podczas gdy Oziris był z powodu jakiegoś wypadku nieobecny, jego nieprzyjaciel nazwiskiem Sem zawiązał spisek z 72 gubernatorami Egiptu, aby pozbawić życia Ozirisa. Spisek się udał, Oziris został zabity, a ciało pokrajane na 14 kawałków, które rozrzucono po całym kraju


Inną poszlaką wskazującą na wciąż pojawiające się w okultyzmie jest tak zwane tajne imię Boga, które brzmi: SHEM HA`MEPORASH  Tej informacji nie udało mi się potwierdzić ale rzekomo Mojżesz cytował to w swoich księgach. Oczywiście jest to masońska dezinformacja ale najciekawsze jest to że po "hebrajsku" czyli aramejsku kiedy przeliterujemy je to otrzymamy znowu 72 znaki!

Jak to się ma do nierządnicy ?
Doszedłem do myśli że wszelkie tajne stowarzyszenia jakie znamy oparte na okultyzmie, oraz cały ten system świata w którym "elity" nami rządzą, czci owe 72 demony, które według okultystów to imiona 72 przywódców w "hierarchii piekła". Piekła bym tu nie utożsamiał z otchłanią a raczej traktował bym to jako dezinformacja samych demonów. Co następuje w toku myślenia? wszystkie religie pogańskie jak i również to co wieńczy te systemy w czasach końca czyli sama NIERZĄDNICA nie są oparte na upadłych aniołach ale na owych 72 demonach.

Jeśli tak to one w ujeżdżają "zwierzę opisane w Ap. 17.8"!. Jaka jest rola w tym samego szatana nie wiem, prawdopodobnie korzysta z ich usług na ile może. Jednak wątpię by  związani upadli aniołowie mieli jakiś w tym udział przez ten czas od potopu. Sądzę że one są w sporym konflikcie nie z szatanem ale głównie z duchami swojego potomstwa , które sami spłodzili. Mit o ozyrysie, czy nawet informacje o konfliktach "bogów" znane z mitologii greckiej, eposach o Gilgameszu i.t.p. Wskazuje że nefiliny musiały prowadzić regularne wojny z swoimi "ojcami " o władzę. Prawdopodobnie to spowodowało decyzję Boga by spuścić potop! Mamy taką scenę w filmie NOE, gdzie jest obraz jakiejś potężnej bitwy ludzi, i nefilinów z samymi upadłymi aniołami!.. ciekawe! Może masoneria dokładnie zna te historię?. 

Więc jeśli zwierze wychodzące z otchłani to zupełnie inne zwierze niż to opisane które wychodzi z wody. Najwcześniej  o zwierzęciu z otchłani napisane jest w rozdziale 9 Apokalipsy:Ap 9 .1 napisał:I otwarła studnię otchłani. I wzbił się ze studni dym jakby dym z wielkiego pieca, a słońce i powietrze zaćmiły się od dymu ze studni.

(3) A z tego dymu wyszły na ziemię szarańcze, którym dana została moc jaką jest moc skorpionów na ziemi.

(4) I powiedziano im, aby nie wyrządzały szkody trawie, ziemi ani żadnym ziołom, ani żadnemu drzewu, a tylko ludziom, którzy nie mają pieczęci Bożej na czołach.następny moment opisu zwierzęcia z otchłani:ap 9 .14-17 napisał:Mówiący do szóstego anioła, który miał trąbę: Uwolnij czterech aniołów, którzy są spętani nad wielką rzeką Eufratem.

(15) I zostali uwolnieni czterej aniołowie, którzy byli przygotowani na godzinę i na dzień, i na miesiąc, i na rok, aby wytracić trzecią część ludzi.

(16) A liczba wojsk konnych wynosiła dwie miriady miriad; taką ich liczbę usłyszałem.

(17) A takimi widziałem w widzeniu te konie i tych, którzy na nich siedzieli: mieli pancerze czerwone jak ogień, granatowe jak hiacynt, żółte jak siarka; a łby końskie były jak łby lwów, a z pysków ich wychodziły ogień i dym, i siarka.Otóż uważam że te opisy  ukazują uwolnienie związanych upadłych jeszcze w czasach jakie opisał Henoch. Oraz wydostanie się armii upadłych  uwięzionych w otchłani  przed potopem. Zauważcie że  armia upadłych wybija i dręczy tylko tych nieopieczętowanych mieszkańców ziemi!. Dlaczego niby miała by się mścić na tych którzy im służyli ?! Otóż nie ponieważ oni są bardzo wściekli na cały świat demonów i oraz to co oni stworzyli!.

Uważam również że nierządnica czyli obecnie system watykański ( demoniczny ) zostanie rozwalony nie przez te  zwierzę  sformowane przez upadłych ale jeszcze przez zwierze  sformowane z ludzkich rządów. To zwierze w Apokalipsie wychodzi z morza:Ap. 13.1 napisał:I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona.

(2) A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a nogi jego jak u niedźwiedzia, a paszcza jego jak paszcza lwa. I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.


Wygląda na opis wcześniejszych  zwierząt  prorokowanych przez Daniela, a one okazały się ludzkimi cywilizacjami.
Zwierze ujeżdżane przez Nierządnicę wygląda na to w otchłani ( upadłych) :Ap. 17.8 napisał:Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie.Podkreślenie jest ważne ponieważ wskazuje że to właśnie demony będą się dziwić, oni nie są zapisani w księgach życia Boga ponieważ postali przez oszustwo upadłych. 

Zwierze było , teraz go nie ma bo Bóg go po potopie uwięził i znowu będzie, oczywiście ono wyrówna rachunki jeszcze z wojen przedpotopowych z swoim potomstwem  72 demonów?.  
Nierządnica jest schronieniem ducha nieczystego i wszelkiego ptactwa, to by się zgadzało.Bóg uwięził  duchy "potomstwa" na ziemi a ono sobie uwiło ciepłe gniazdko tworząc "zwierzęta" które śnił Nabuknesedar). Obecne próby Nierządnicy do utworzenia super religii oraz NWO to plan nie upadłych ale  72 demonów?. To one zbroją nas od zarania dziejów na walkę z "kosmitami", to oni straszą nas wrogimi cywilizacjami może tą która jest gdzieś pod nami i czeka aż Bóg ją wypuści. Możliwe że upadli tam też nie próżnowali i stworzyli technologię specjalnie na  ten jeden dzień pomsty !. Watykan liczy swoje dni, Franek spogląda w niebo ale może liczy na  nadejście smoka który jest tak bardzo oczekiwany z nadzieją przez wszystkich satanistów, boi się nie tylko Baranka ale wie że wcześniej nadejdą z otchłani po jego łeb!.

Wygląda to dość spójnie, szczególnie to co ostatnio Henryk napisał o nagłym ujawnieniu prawdy o  tym chorym systemie za którym się czają okultyści wielbiący demony! Cały Babilon ( USA ) postał jako ich twór. Na niego też przyjdzie czas i będzie to następstwem zniszczenia Watykanu.

Co Bestią wychodzącą z morza? ( system ludzki ). Być może to jest Rosja która współpracuje z smokiem i dlatego smok przekazuje jej moc do tego. Zwierze opisane w 9 rozdziale Ap. sformowane z upadłych to wydaje mi się wydarzenie które po części Bóg wykorzystuje do ukarania świata tuż przed przyjściem Baranka!. [/b] Oni będą siepać wszystkich tych kto nie ma pieczęci od Boga. Będzie to "balet zemsty" skazanego na śmierć walczącego o życie. 

Wszystko jest warte przeanalizowania, Chrystus rzeczywiście jak pisał Obserwator wskazał że Królestwo rozdwojone samo w sobie nie ostoi się, może rzeczywiście prorokował to na czas ostateczny!?

http://zbawienie.forumotion.com/t3p275-watykan-wielka-nierzadnica

Otóż owe 72 demony to najprawdopodobniej duchy największych przedpotopowych gigantów (mierzących ponad 1 km wysokości), oraz inne mniejsze demony. 

Demony te posłuszne są Bestii, czyli uwięzionych upadłym aniołów swoim ojcom. 

Owe demony służyły też Watykanowi. Zauważmy jedno, demony dzięki temu, że są duchami mogą zdobywać wszelkie informacje nawet myśli, mogą też kierować zachowaniami wielu ludzi, jednym słowem jest to potężne narzędzie kontroli.

Jakimś czas temu Watykan stracił owe demoniczne sługi, czyli Bestia zwróciła się przeciwko Watykanowi i smokowi. Dlaczego???

Jeśli wybuchła wojna w niebie to Bestia w Otchłani doskonale sobie zdaje sprawę, że smok przegrał ich sprawę "powrotu do nieba" przed Bogiem. 

Bestia nie boi się smoka ale Boga. Pisze o tym księga Henocha. 

Dlatego obecnie niewiele rozumiemy z wydarzeń politycznych. 

Sekta Chabad Lubawicz, to zapewne organizacja którą steruje Bestia przez owe demony.

Dzięki konfliktowi z Robertem Brzozą odkryłem rzecz ciekawą:


Cyryl napisał:Otóż Barnaba był uczniem Pawła i zaliczał się do grona 72. Co to za grono???


wikipedia napisał:Siedemdziesięciu dwóch, również Sobór siedemdziesięciu apostołówcs. Sobor semidiesiati apostołow[1] – grupa wysłańców określanych też mianem uczniów lub apostołów[1], wyznaczonych przez Jezusa Chrystusa, by głosić Dobrą Nowinę, do miejsc, które zamierzał nawiedzić (Łk 10, 1-12 BT)[2][3].
O misji grona siedemdziesięciu dwóch informuje w Nowym Testamencie jedynie Ewangelia św. Łukasza. W rękopisach pojawia się też liczba siedemdziesięciu[4]. Tekst Ewangelisty można porównać z Ewangelią św. Mateusza w której częściach „Wybór Dwunastu” i „Mowa misyjna” znajduje się opis zbieżny opisem roli przypisanej uczniom (Mt 10, 7-16 BT) i karze dla odrzucających pokutę (Mt 11, 24 BT). Wysłannicy zgodnie z tradycją żydowską reprezentujący siedemdziesiąt dwa (gdzie indziej siedemdziesiąt) narody realizują wśród pogan misję ewangelizacyjną[4][5][6]. Jedynie u Łukasza znajduje się ustęp poświęcony wysłannikom i bibliści przypuszczają, że fragment ten niesie przesłanie o nieograniczonym zasięgu posłannictwa Chrystusa[a].
Imiona ich nie są znane skądinąd. W tradycji prawosławnej do grona wysłańców zaliczani są[1]:[size]
Wątpliwości budzi, że na liście znajdują się osoby nawrócone dopiero po śmierci Jezusa - np. Tymoteusz[8] czy Dionizy Areopagita nawróceni przez Pawła Apostoła[9]. Wydaje się mało wiarygodne, żeby ktoś był najpierw wśród 72 uczniów Jezusa, a dopiero potem miałby się nawrócić pod wpływem działalności apostolskiej św. Pawła. Tym bardziej dziwne jest zaliczanie do zewnętrznego kręgu wysłanników Judy Tadeusza, jednego z 12 Apostołów. Sylas i Sylwan wydają się tożsami, zaś Kwadratus żył w czasach późniejszych (II w.).
Wspomnienie liturgiczne świętych w Kościele prawosławnym obchodzone jest 4/17 stycznia[b][1][/size]
https://pl.wikipedia.org/wiki/Siedemdziesięciu_dwóch


Zobaczmy uczeń Pawła, czarownik Łukasz wymyślił nowe grono Apostołów w liczbie 72.

Byli to nie rzeczywiści Apostołowie ale "apostołowie Pawła z Tarsu".

Ale zróbmy małe obliczenia:

72 to sześciokrotne pomnożenie liczby 12 Apostołów:

6 x 12= 72

a teraz zobaczmy inny wzór:
6 x (6+6) = 72

Mamy trzy szóstki, które są ukryte w liczbie 72 apostołów wymyślonych przez Łukasza ucznia Pawła.

http://zbawienie.forumotion.com/t18p450-zwalczanie-biblii-blogi-promujace-falszywe-doktryny-i-klamstwa

Zobaczmy liczba najpotężniejszych demonów wynosi 72 a liczba "Apostołów Pawła", o których wspomina tylko czarownik Łukasz wynosi także 72!!!!

Zobaczmy słowa Apokalipsy o zwierzęciu drugim:


Ap 13 napisał:(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.
(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.
(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.
(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.
(16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole,
(17) I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.
(18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.


Apostoł Paweł miał 72 swoich Apostołów którzy konkurowali z 12 apostołami Isusa.

Mamy liczbę 72 demonów i ta liczba 72 przewija się wielokrotnie co pokazał Bushi.

Dlaczego Trump i Putin są tak skuteczni i wyprzedzają każdy ruch Watykanu???

Ponieważ na swoich usługach mają owe 72 demony.

Dlaczego Paweł jest tak skuteczny?? Ponieważ na swoich usługach ma także 72 demony.

Wystarczy to wszystko poskładać.

Całe chrześcijaństwo uznaje 72 apostołów Pawła, czy owe 72 demony.

Rozumiecie????

"Najciemniej pod latarnią".

Łukasz czarownik zrobił z 72 demonów, apostołów Pawła.

Cyryl

Liczba postów : 1130
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 19th Marzec 2017, 23:47

Hmmm... co jest ciekawe, Septuagintę tłumaczyło 72 tłumaczy ale nazwa Septuaginty to 70.

Ciekawe spostrzeżenia odnośnie tej liczby.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Łukasz.s on 20th Marzec 2017, 00:03

Też o tym pomyślałem... a do tego dzisiaj czytając ewangelie Mateusza zwróciłem uwagę na jeden fragment. Oto on (podkreślony na czarno):

Mt 7
(1) Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni.

(2) Albowiem jakim sądem sądzicie, takim was osądzą, i jaką miarą mierzycie, taką i wam odmierzą.

(3) A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?

(4) Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim?

(5) Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.

(6) Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie pereł swoich przed wieprze, by ich snadź nie podeptały nogami swymi i obróciwszy się, nie rozszarpały was.

(7) Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.

(Cool Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą.

(9) Czy jest wśród was człowiek, który dałby synowi kamień, gdy prosi o chleb?

(10) Albo, gdy go będzie prosił o rybę, da mu węża?

(11) Jeśli tedy, wy, będąc złymi, potraficie dawać dobre dary dzieciom swoim, o ileż więcej Ojciec wasz, który jest w niebie, da dobre rzeczy tym, którzy go proszą.

(12) A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy

(13) Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą.

(14) A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do żywota; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują.

(15) Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi!

(16) Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?

(17) Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.

(18) Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe drzewo rodzić dobrych owoców.

(19) Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, wycina się i rzuca w ogień

(20) Tak więc po owocach poznacie ich.

(21) Nie każdy, kto do mnie mówi: Panie, Panie, wejdzie do Królestwa Niebios; lecz tylko ten, kto pełni wolę Ojca mego, który jest w niebie.

(22) W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów?

(23) A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie.

(24) Każdy więc, kto słucha tych słów moich i wykonuje je, będzie przyrównany do męża mądrego, który zbudował dom swój na opoce.

(25) I spadł deszcz ulewny, i wezbrały rzeki, i powiały wiatry, i uderzyły na ów dom, ale on nie runął, gdyż był zbudowany na opoce.

(26) A każdy, kto słucha tych słów moich, lecz nie wykonuje ich, przyrównany będzie do męża głupiego, który zbudował swój dom na piasku.

(27) I spadł ulewny deszcz, i wezbrały rzeki, i powiały wiatry, i uderzyły na ów dom, i runął, a upadek jego był wielki.

(28) A gdy Isus dokończył tych słów, zdumiewały się tłumy nad nauką jego.

(29) Albowiem uczył je jako moc mający, a nie jak ich uczeni w Piśmie.

Wg tego Isus nie uczył na podstawie pism, tylko jako moc mający. Isus nie musiał używać Septuaginty do nauki, bo znał to wszystko od Ojca. Isusa wiedział, że Septuaginta była skażona, bo była tłumaczona przez 72 demonów pod postacią żydowskim tłumaczy. Mało tego gdzie była tłumaczona? W Egipcie.
Możliwe, że w czasach Isusa były używane inne księgi, które w późniejszych czasach zostały albo zniszczone albo schowane przed ludźmi.


Łukasz.s

Liczba postów : 96
Join date : 25/09/2016
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Łukasz.s on 20th Marzec 2017, 00:09

https://pl.wikipedia.org/wiki/Septuaginta

https://pl.wikipedia.org/wiki/Septuaginta#/media/File:TextsOT.PNG

Ten drugi link to wykres, który przedstawia że oryginalne tłumaczenie było przetłumaczone na LXX, czyli Septuaginte i na jakoś inną wersję, która tak samo jak oryginał została "zgubiona"

Łukasz.s

Liczba postów : 96
Join date : 25/09/2016
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 20th Marzec 2017, 07:50

thewordwatcher napisał:Hmmm... co jest ciekawe, Septuagintę tłumaczyło 72 tłumaczy ale nazwa Septuaginty to 70.

Dokładnie Henryku. Zobaczmy na historie powstania Septuaginty:


wikipedia napisał:Według tzw. Listu Arysteasza na zaproszenie Ptolemeusza II Filadelfa do Aleksandrii w Egipcie miało przybyć siedemdziesięciu dwóch uczonych żydowskich, po sześciu z każdego z dwunastu plemion Izraela, którzy po oficjalnym podjęciu na dworze rozpoczęli przekład Tory na grekę (koine). Mieli oni pracować osobno, a potem wymienić się efektami tłumaczenia i ustalić ostateczną wersję dzieła. Przekład ukończyli po siedemdziesięciu dniach. Wówczas okazało się, że poszczególne teksty tłumaczenia są identyczne, co odebrano jako znak od Boga[3]. Król, zachwycony dziełem, miał nabrać wielkiego szacunku do Biblii. Znajdowała się ona niewątpliwie wśród rękopisów w Bibliotece Aleksandryjskiej.
Za czasów Ptolemeusza II przetłumaczono jednak tylko Pięcioksiąg Mojżeszowy, potem stopniowo inne księgi biblijne, wreszcie dodano teksty napisane od razu po grecku, np. Księgę Mądrości, cztery Księgi Machabejskie czy Psalmy Salomona. Nie wszystkie księgi Septuaginty weszły do kanonu, niektóre z nich funkcjonują jako apokryfy, tzn. pobożne pisma o wielkim autorytecie w starożytności, które nie zostały jednak uznane za natchnione.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Septuaginta


Nazwa 70 pochodzi od czasu tłumaczenia Setuaginty czy 70 tygodni.

Natomiast przekrętem jest liczba 72 tłumaczy żydowskich dlaczego???

Otóż jaki cudem znalazło się po 6 tłumaczy z każdego z 12 pokoleń Izraela skoro 10 pokoleń Izraela zostało wygnanych i zapomnianych za czasów Asysryjczyków???

W czasach Ptolemeusza II czyli w czasach imperium Greckiego istniała tylko Juda czyli dwa pokolenia (Judy i Beniamina).

Zresztą po co miało tych tłumaczy być dokładnie 72 ???

Zobaczmy jak zauważył słusznie Łukasz prace były prowadzone w Egipcie, gdzie czczono 72 demony. 

Przecież tłumaczy nie musiało być tak wielu. Jednak na siłę zrobiono 72 tłumaczy. Tak samo mamy 72 apostołów Pawła.

Logiczne jest, że Biblia jest pod największym atakiem propagandowym szatana dlatego zrobi on wszystko aby możliwie.

Zobaczmy co pisze księga Henocha:


Hen napisał:15 Biada wam, którzy rozpowszechniacie kłamstwo i niegodziwość! Są tacy, którzy piszą i zwodzą wielu swoimi kłamstwami. Nie ma dla was ocalenia, ale szybko zginiecie. - 98

2 Biada wam, którzy zmieniacie słowa prawdy, zniekształcacie odwieczne prawo i uważacie się za bezgrzesznych. Zostaniecie pochłonięci przez ziemię. - 99

10 Teraz oznajmiam wam tajemnicę: wielu grzeszników zmieni i wypaczy słowa prawdy i wypowiadać będą słowa złe i kłamliwe i wymyślą wiele fałszu i napiszą księgi w swoim imieniu.
11 Oby tylko spisali wiernie w swoich językach wszystkie moje słowa i nie zmienili lub opuścili czegokolwiek z moich słów, ale spisali dokładnie wszystko, o czym świadczyłem przedtem o nich! - 104

Zobaczmy tekst masorecki, czy sprawa tłumaczenia Setuaginty lub pisma Pawła i jego uczniów. Przecież o tym pisze księga Henocha, o tym, że ludzie nie będą tłumaczyć dokładnie słów Boga na inne języki ale będą je zniekształcać.

Cyryl

Liczba postów : 1130
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 20th Marzec 2017, 13:51

Wystarczy popatrzeć na Biblię i zaczyna być wszystko jasne. Mamy 2 Ewangelie i Objawienie a przeciwko jest 19 ksiąg.

Najwyraźniej Prawdą została przykryta śmieciami przez siły szatana.

Najciekawsze w tym wszystkim jest... nasze forum!


Jest to najprawdopodobniej jedyne miejsce na ziemi, gdzie czysta Prawda Boża jest głoszona i fałsz jest systematycznie demaskowany.

Jestem głęboko przekonany, że to nie nasza zasługa ale bez bezpośredniej pomocy Boga nie byłoby to możliwe.

Najciekawsze są dwa elementy.

Szatan zadał sobie wiele trudu aby Biblię przykryć śmieciem i na tej podstawie oskarżać sług Bożych o łamanie Prawa Bożego.

Wyraźnie Biblia o nim mówi, że to oskarżyciel braci naszych. Najwidoczniej w niebie toczy się o to właśnie wielka wojna i szatan zostanie zrzucony z nieba na ziemię.

Najbardziej szokujące jest to, ze istnieje taka masa Chrześcijan karmionych śmieciami sług szatana, ale zdecydowana większość z nich, nawet znając postawę Pawła do Prawa, nie korzysta z tej pseudo wolności szatańskiej i wielu Chrześcijan podświadomie nie posuwa się do masowego łamania Prawa Bożego.

Taka mała ilość wersetów słów Boga i Syna, przykryta morzem fałszu Pawła czy Łukasza i nadal Prawda Boża tryumfuje i szatan przegrywa wojnę w niebie oskarżając przed Bogiem oszukiwanych przez siebie braci naszych i nas samych!

Wersety z Henocha to potwierdzają.

Nie chcę przesadzać, ale niektóre nasze nazwiska padły w niebie podczas oskarżania nas przez szatana. Nie tylko jesteśmy oskarżani na ziemi ale i w niebie szatan nas stale oskarża.


To brzmi jak bajka, ale... jeżeli wierzymy Słowu Boga i Syna... !?

Zajrzałem wczoraj do listów Piotra i... niemal jestem pewien, że on nie miał z nimi niczego wspólnego. Tam nie ma ani słowa o posłuszeństwie wobec Prawa, nie ma ani słowa o Królestwie, o planie zjednoczenia 12 pokoleń Izraela czy wielu innych nauk Chrystusa.

Tych tekstów nie pisał apostoł Piotr! To teksty kogoś, kto nigdy Chrystusa na oczy nie widział i nigdy od Niego niczego nie słyszał!

Istnieje potrzeba zrozumienia jednej niezwykle ważnej kwestii.

Nie samym chlebem żyje człowiek ale wszelkim słowem, które pochodzi z ust Bożych.

Co to oznacza?

Że słowa ludzkie i mądrości ludzkie nie mają żadnej wartości. Cytowanie nauk ludzkich jest zdradą wobec Boga. Mamy Boga Ojca oraz naszego Pasterza, Isusa Chrystusa.

Tylko nauki Ojca i Syna nas obowiązują.

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Jacek86 on 21st Marzec 2017, 23:58

Według błogosławieństwa i przekleństwa które dał Pan Bóg Mojżeszowi wynika, że za grzechy, głównie bałwochwalstwo, Izrael zostanie rozproszony po całym świecie i będzie żyć w niedoli i ucisku. Jednak gdy zaczniemy przestrzegać prawo i nawrócimy się, Bóg zgromadzi nas z powrotem - to wiadomo.

Ale czy fragment zaznaczony na czerwono, nie mówi o tym, że nim zaczną dziać się jakiekolwiek wydarzenia z czasów końca, to najpierw cały Izrael rozproszony po świecie dowie się o Przymierzu i planie ustanowienia tysiącletniego królestwa?


(16) I rzekł Pan do Mojżesza: Oto, gdy ty spoczniesz w gronie twoich ojców, lud ten powstanie i będzie cudzołożył, idąc za obcymi bogami ziemi, do której wchodzi, opuści mnie i złamie moje przymierze, które z nim zawarłem.

(17) W tym dniu zapłonie mój gniew przeciwko niemu. Opuszczę ich i zakryję moje oblicze przed nimi. Zostanie pochłonięty i dosięgną go liczne niedole i uciski, i będzie mówił w tym dniu: Czy nie dlatego, że nie ma Boga pośród mnie, dosięgły mnie te niedole?

(18) Lecz Ja zakryję całkiem w tym dniu moje oblicze z powodu wszelkiego zła, jakie popełnił, zwracając się do innych bogów.

(19) Więc teraz spiszcie sobie tę pieśń i naucz jej synów izraelskich. Włóż ją w ich usta, aby ta pieśń była dla mnie świadkiem przeciwko synom izraelskim.

(20) Kiedy bowiem wprowadzę go do ziemi, opływającej w mleko i miód, która przysiągłem jego ojcom, będzie jadł i naje się do syta, i utyje, i zwróci się do innych bogów, i będzie im służył, mną zaś pogardzi i złamie moje przymierze.

(21) A gdy dosięgną go liczne niedole i uciski, wtedy odezwie się ta pieśń przed nimi jako świadek - nie będzie bowiem zapomniana w ustach jego potomstwa - gdyż Ja znałem ich zamysł, według którego dziś postępują jeszcze zanim wprowadziłem ich do ziemi, którą im przysiągłem.


A dopiero gdy "przypomnimy" sobie o tym przymierzu nastąpi:

(1) Gdy tedy przyjdzie na cię to wszystko, błogosławieństwo i przekleństwo, które ci przedłożyłem, i weźmiesz je sobie do serca pośród wszystkich narodów, dokąd wypędzi cię Pan, Bóg twój,

(2) I nawrócisz się do Pana, Boga twego, i będziesz słuchał jego głosu zgodnie z tym wszystkim, co ja ci dziś nakazuję, ty i twoi synowie, z całego serca twego i z całej duszy twojej,

(3) To wtedy przywróci Pan, Bóg twój, twoich jeńców i zmiłuje się nad tobą, i zgromadzi cię z powrotem ze wszystkich ludów, gdzie cię rozproszył Pan, Bóg twój.

(4) Choćby twoi wygnańcy byli na krańcu nieba, to i stamtąd zgromadzi cię Pan, Bóg twój, i stamtąd cię zabierze,


Może ten proces właśnie trwa za pośrednictwem internetu? Jeśli tak, to trzeba robić wszystko żeby ludzie jak najszybciej dowiedzieli się o planach Boga!  Very Happy
avatar
Jacek86

Liczba postów : 242
Join date : 31/08/2015
Age : 31
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Odrodzony on 22nd Marzec 2017, 14:46

Masz rację Henryk, że bunt przeciwko Prawu Bożemu to bunt przeciwko Bogu.

Ale tak jak szatan i jego królestwo buntuje się cały czas przeciwko Bogu i Jego Pomazańcowi, tak i bunt już teraz zaczyna się i w drugą stronę. I to na dwóch płaszczyznach jednocześnie.

Moim zdaniem ten bunt przeciwko szatanowi i jego królestwu jest możliwy tylko i wyłącznie z inicjatywy i pomocy Pana, Boga i Jego Syna, którzy działają poprzez Ducha Bożego.

Królestwo szatana na ziemi samo z siebie nie będzie mogło być wewnętrznie skłócone (co w końcowym efekcie ma przecież doprowadzić do jego upadku), ponieważ szatan nie może sam siebie wyrzucić, nie może być sam ze sobą skłócony, czyli sam z siebie nie jest w stanie zrezygnować ze swojej władzy na ziemi.

Zatem on (ten rzekomy mocarz) musi być do tego zmuszony przez kogoś, kto jest od niego mocniejszy.

Dlatego jego królestwo, jego władza na ziemi wciąż trwa, bo on sam ze sobą nie jest i dotąd nie był skłócony.

Ale ta jego władza zaczyna ostatnimi czasy wyraźnie słabnąć.  

Skłócenie w jego królestwie może nastąpić tylko wówczas, gdy ktoś w jego królestwie wystąpi nie przeciwko innym jego sługom (za czym oczywiście będzie stał sam szatan, który stosuje w swoim królestwie zasadę „dziel i rządź”, aby cały czas być u władzy i aby żaden z jego podwładnych nie zrozumiał, kto jest ich prawdziwym wrogiem w jakiejś kolejnej wywołanej przez szatana wojnie), ale przeciwko niemu samemu. Czyli kiedy ktoś, kto jest pod władzą szatana, zbuntuje się przeciwko niemu samemu, ale jednocześnie ten ktoś będzie musiał korzystać z pewnego rodzaju Bożej ochrony przed zbyt szybką utratą życia.


Myślę, że ten bunt przeciwko szatanowi następuje teraz z zewnątrz i od wewnątrz jednocześnie.

Spójrzmy jeszcze raz na te słowa Pana Isusa:

Mt 12:
(22) Wówczas przyprowadzono Mu opętanego, który był niewidomy i niemy. Uzdrowił go, tak że niemy mógł mówić i widzieć. (23) A wszystkie tłumy pełne były podziwu i mówiły: Czyż nie jest to Syn Dawida? (24) Lecz faryzeusze, słysząc to, mówili: On tylko przez Belzebuba, władcę złych duchów, wyrzuca złe duchy. (25) Jezus, znając ich myśli, rzekł do nich: Każde królestwo, wewnętrznie skłócone, pustoszeje. I żadne miasto ani dom, wewnętrznie skłócony, nie ostoi się. (26) Jeśli szatan wyrzuca szatana, to sam ze sobą jest skłócony, jakże się więc ostoi jego królestwo? (27) I jeśli Ja przez Belzebuba wyrzucam złe duchy, to przez kogo je wyrzucają wasi synowie? Dlatego oni będą waszymi sędziami. (28) Lecz jeśli Ja mocą Ducha Bożego wyrzucam złe duchy, to istotnie przyszło do was królestwo Boże. (29) Albo jak może ktoś wejść do domu mocarza, i sprzęt mu zagrabić, jeśli mocarza wpierw nie zwiąże? I dopiero wtedy dom Jego ograbi.

Mt 10:
(34) Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. (35) Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; (36) i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy.

Wynika z tych słów pewne logiczne porównanie: tak, jak niemożliwym jest to, co kłamliwie powiedzieli faryzeusze – że Pan Isus przez szatana wyrzucał złe duchy (tylko jak wiadomo Pan Isus wyrzucał złe duchy mocą Ducha Bożego), tak samo nie jest możliwe, aby:

- szatan sam z siebie był ze sobą samym skłócony, czyli sam siebie wyrzucał,
- ograbić dom mocarza bez uprzedniego związania go.

Te przykłady Pan Isus podał po to, aby w ten sposób wykazać faryzeuszom głupotę ich rozumowania, a tym samym ukazać kolejne ich kłamstwo.

Jak dla mnie jednak Pan Isus powiedział nam, w jaki sposób dojdzie do zniszczenia królestwa szatana, czyli do tego, że jego królestwo będzie wewnętrznie skłócone, w wyniku czego upadnie.

Teraz już wiemy, że dojdzie do tego w wyniku buntu przeciwko szatanowi. Buntu, który się coraz bardziej przybiera na sile!

Z jednej strony będzie to bunt zewnętrzny, odgórny (czyli bunt sług szatana), za którym będzie stał Pan, Bóg i Pan Isus.

Mam tu na myśli w pierwszej kolejności powołanie „do życia” Bestii z morza, czyli 10 ostatnich królów na ziemi, bo oni pojawią się raczej tuż przed wypuszczeniem przez Pana, Boga upadłych z otchłani. Dopiero razem z upadłymi będą oni w moim przekonaniu tworzyć Bestię pierwszą.

Kto będzie stał za powołaniem 10 ostatnich królów do władzy?

Czy jest możliwość, aby za tym stał ktoś inny, niż Pan, Bóg i Jego Syn?

Moim zdaniem nie.

Czy za takim królem będzie stał szatan?

Raczej nie, bo on sam z siebie nie przyłożyłby ręki do wypełnienia proroctw Pana, Boga. Poza tym jemu nie zależy na powołaniu do władzy ostatnich 10 królów na ziemi, bo przecież to oni właśnie będą elementem Bestii pierwszej, której szatan ma przecież oddać całą swoją władzę, co nie leży przecież w jego interesie.
Zresztą po co szatan miałby wspierać takiego króla, który będzie (jest) jawnie przeciwko szatańskiemu systemowi NWO, który ma na celu doprowadzić do uznania szatana za boga i zbawiciela ludzkości przez cały świat? Takie działanie nie miałoby przecież sensu, nawet przy założeniu, że jest to tylko kolejna odsłona spektaklu pt. „dziel i rządź”. W takim bowiem przypadku szatan miałby mniejszą korzyść z doprowadzenia NWO do upadku przy pomocy np. Trumpa, czyli z rzekomej zmiany swojej dotychczasowej strategii o 180 stopni i zaniechania planu 3 wojen światowych, który miał NWO wprowadzić na całego, niż gdyby pozostał przy dalszym wdrażaniu NWO.

No to może Bestia z otchłani?

Moim zdaniem też nie, bo otchłań jeszcze nie została przez Pana, Boga otwarta. Nie spadła jeszcze „asteroida”, która będzie miała klucz do studni otchłani. Tylko Pan, Bóg może tę otchłań otworzyć i nikt inny. Nawet jeżeli dzisiaj jest możliwość komunikowania się z Bestią zamkniętą w otchłani, to i tak moim zdaniem nie ma ona obecnie żadnej władzy, a uzyska ją dopiero wtedy, kiedy zostanie ona wypuszczona na świat przez Pana, Boga i otrzyma ona władzę od szatana, aby spełniło się Słowo Boże zapisane w Objawieniu Jana. To doprowadzi do przypieczętowania skłócenia królestwa szatana na najwyższym szczeblu.

No to może 72 najmocniejsze demony i pozostałe pomniejsze demony, które żyją na ziemi?

Też nie, bo demony nienawidzą Bestii, czyli swoich rodziców z wzajemnością, a więc się do niej nie przyłączą (zaś skoro ostatni królowie będą częścią tej Bestii, to one raczej na pewno za nimi stać nie będą). Z powodu tej nienawiści Bestia zniszczy demony. Czyli one stoją nadal po stronie szatana, który zapewne je zdradzi i stanie po stronie Bestii, oddając jej całą swą władzę.

Z tego wynika, że pozostaje tylko Pan, Bóg i Jego Syn, którzy stoją za buntem zewnętrznym przeciwko szatanowi, powołując do władzy 10 ostatnich króli, a zaraz potem uwalniając Bestię z otchłani.

cdn.


Ostatnio zmieniony przez Odrodzony dnia 22nd Marzec 2017, 15:01, w całości zmieniany 1 raz

Odrodzony

Liczba postów : 309
Join date : 11/06/2016

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Odrodzony on 22nd Marzec 2017, 14:51

Ale moim zdaniem ma już miejsce inny bunt w królestwie szatana, bunt wewnętrzny, oddolny.

I ten bunt to już nasza robota i ludzi nam podobnych!!

My ten bunt przeciwko szatanowi okazujemy przestrzegając przykazań Pana Isusa i Jego nauki. Dzisiaj to przede wszystkim przestrzeganie słów Pana, Boga wypowiedzianych ustami Pana Isusa ma moc wyzwolić nas spod niewolnictwa grzechu, czyli łamania Prawa Bożego.

Spójrzmy na te słowa Pana, Boga:


Mt 17:
(5) Gdy on jeszcze mówił, oto obłok świetlany osłonił ich, a z obłoku odezwał się głos: To jest mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie, Jego słuchajcie!

J 8:
(34) Odpowiedział im Jezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu. (35) A niewolnik nie przebywa w domu na zawsze, lecz Syn przebywa na zawsze. (36) Jeżeli więc Syn was wyzwoli, wówczas będziecie rzeczywiście wolni.

Pan Bóg powiedział wprost, że mamy słuchać Jego Syna, czyli słuchać Jego głosu, a więc tego, co Pan Isus powiedział.

A co powiedział Pan Isus?

Powiedział, że trzeba przestrzegać Jego przykazań i Jego nauki.

Na tym polega przecież nasza sprawiedliwość i wiara w Niego i w Pana, Boga.

To jest przecież jedyny dowód naszej miłości, szacunku i oddania Panu Isusowi, a przez to i Panu, Bogu.

Na tym właśnie polega dzisiaj nawrócenie się do Pana, Boga, ponowne narodzenie się, czyli na wierze w Syna Bożego, naszego Mesjasza Isusa i na słuchaniu Jego głosu, czyli tego, co do nas mówi nieustannie poprzez Ducha Świętego, który ma za zadanie nauczyć nas wszystkiego i przypomnieć nam wszystko, co Pan Isus powiedział.

Dlaczego? W jaki sposób następuje to nasze wyzwolenie przez Syna od grzechu - tak na co dzień, już teraz?

Właśnie poprzez słuchanie Jego głosu, czyli poprzez codzienne przestrzeganie Jego przykazań. A nawet jeśli w jakiś sposób niechcący zgrzeszymy – to możemy uzyskać przebaczenie tego grzechu przez Pana, Boga na mocy ofiary przebłagalnej złożonej przez Jego Syna.

Jednak priorytetem nadal pozostaje nie grzeszenie, czyli słuchanie głosu Pana, Boga, w tym wypowiedzianego za pośrednictwem Pana Isusa:

1 Sm 15:
(22) Samuel odrzekł: Czyż milsze są dla Pana całopalenia i ofiary krwawe od posłuszeństwa głosowi Pana? Właśnie, lepsze jest posłuszeństwo od ofiary, uległość - od tłuszczu baranów. (23) Bo opór jest jak grzech wróżbiarstwa, a krnąbrność jak złość bałwochwalstwa.

Zatem słuchanie głosu Pana Isusa poprzez codzienne przestrzeganie Jego nauki uwalania człowieka od grzechu na co dzień, w jego życiu doczesnym.

A czym jest uwolnienie od grzechu, czyli od łamania Prawa Bożego?

Jest uwolnieniem od bezprawia, czyli od niewolnictwa grzechu, promowanego od wieków przez szatana, czyli jest de facto rzeczywistym uwolnieniem się spod władzy szatana, który nienawidzi Prawa Bożego.

I to jest dopiero rzeczywisty bunt przeciwko królestwu szatana!!!

Bunt poprzez codzienne przestrzeganie przykazań Pana Isusa, poprzez którego w ten sposób stopniowo coraz bardziej niszczymy królestwo szatana i to od wewnątrz!!!

Takiej przemiany w sobie nie można już powstrzymać, bo kto raz naprawdę poznał Pana Isusa i Jego naukę nigdy już od niej nie odstąpi, nawet za cenę życia swojego ciała fizycznego!

Taki człowiek podejmuje w pełni świadomą decyzję służenia Panu Isusowi, czyli jest gotowy na poniżenie, cierpienie, a nawet śmierć za naukę Pana Isusa i Jego świadectwo.

To oznacza przecież nieść swój krzyż idąc za Panem Isusem.

To zapewne doprowadza szatana do szału. To tacy ludzie, jak my są dla niego najbardziej niewygodnymi i znienawidzonymi buntownikami, bo nie dość, że zagrażamy stabilności jego ziemskiego królestwa naszymi uczynkami zgodnymi z przykazaniami Pana Isusa i propagowaniem prawdy, w tym na temat konieczności przestrzegania Prawa Bożego, to jeszcze przez to jesteśmy na dobrej drodze do otrzymania życia wiecznego, na co szatan nie ma szans.

Zatem tylko działanie Pana, Boga i Pana Isusa mocą Ducha Bożego może zniszczyć królestwo szatana, czyli zmusić go do tego, aby oddał on swoją władzę na ziemi w ręce Bestii pierwszej, czego on sam z siebie nigdy by nie zrobił.


I my poprzez naszego Pocieszyciela bierzemy w tym buncie przeciwko szatanowi czynny udział, bo Pan, Bóg i Jego Syn działając poprzez nas stopniowo rozwala to całe jego plugawe królestwo od wewnątrz!!

Odrodzony

Liczba postów : 309
Join date : 11/06/2016

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 25th Marzec 2017, 11:51

Niestety okazuje się, że nadal jesteśmy wprowadzani w błąd! Znalazłem dużą przyczynę i powód a ujawnienie tego wielu może zbulwersować.

Pisałem dzisiaj artykuł o przyczynach oszustwa płaskiej ziemi i miałem kilka wersetów mówiących o spadaniu gwiazd z nieba.

Co ciekawe, w angielskich Bibliach jest to wyraźnie ale w polskich nie za bardzo.

W Biblii Warszawskiej jest:


Isa 34:4  I wszystkie pagórki rozpłyną się. Niebiosa zwiną się jak zwój księgi i wszystkie ich zastępy opadną, jak opada liść z krzewu winnego i jak opada zwiędły liść z drzewa figowego.

Nie ma o gwiazdach.

Ale sprawdziłem w Septuagincie... i zmieniłem w Mesjańskiej. Jest teraz tak.


(4) i moce niebios się rozpłyną, a Niebo będzie zwinięte jak zwój księgi i wszystkie gwiazdy spadną, jak liście z krzewu winnego i jak spadają liście z drzewa figowego.


Były tam inne rzeczy, ale zacząłem pisać o proroctwach Daniela i w rezultacie zostałem zmuszony do przetłumaczenia dwóch rozdziałów, aby odnaleźć prawdę.

http://www.bibliamesjanska.com/Dn/8.html

Daniela werset 17.


(17) I przyszedł na miejsce, gdzie stałem, a gdy przyszedł, zląkłem się i padłem na twarz. Wtedy rzekł do mnie: Zważ, synu człowieczy, że widzenie dotyczy czasu wyznaczonego.

oraz


(19) I rzekł: Oto ja objawię ci, co się będzie dziać pod koniec czasu gniewu, bo widzenie dotyczy czasu wyznaczonego:


Jest to OLBRZYMI błąd czy raczej celowe błędne tłumaczenie!!!! Polskie Biblie mówią w podkreślonych miejscach o czasie końca!

Czas wyznaczony nie jest tożsamy z czasem końca.


Czas wyznaczony może obejmować każdy przedział czasu ale czas końca oznacza tylko jeden przedział czasu.

Czytając dalsze proroctwo Daniela z tego rozdziału:


(23) Lecz pod koniec ich królowania, gdy zbrodniarze dopełnią swej miary, powstanie król o odważnym obliczu i rozumiejący zagadki.
(24) Jego władza będzie wielka i zniszczy w cudowny sposób, pomyślnie mu się powiedzie i zniszczy mocarzy i lud świętych.
(25) Jarzmo jego władzy będzie sukcesem, przebiegłość w jego ręce, i będzie wywyższał się w sercu swoim i poprzez spryt zniszczy wielu. I powstanie aby zniszczyć wielu i zgniecie ich jak jajka w swoim ręku.
(26) A wizja o wieczora i poranku, którą powiedziano, jest prawdą; Zapieczętuj to wizję, ponieważ jest ona na wiele dni.


Znaczenie tej wizji byłoby bardzo ważne i dotyczyłoby naszych czasów czyli czasów bliskich końca.

Ale tak nie jest i polscy czytelnicy są wprowadzani w błąd w niemal wszystkich przekładach polskich Biblii.

Badacze czasów końca doszukują się w tym tekście WSPÓŁCZESNEGO przebiegu wydarzeń, ale ten fragment już się wydarzył.

Mamy także poważnie zmasakrowany rozdział 11 Daniela.

http://www.bibliamesjanska.com/Dn/11.html

Przetłumaczyłem cały i różnice w wielu wersetach są poważne.

Dwa najciekawsze fragmenty.


(32) A tych, którzy bezbożnie będą postępować wbrew przymierzu, zwiedzie pochlebstwami do odstępstwa, lecz lud tych, którzy znają swojego Boga będą przeważać z mocą.
(33) A roztropni wśród ludu będą wiele rozumieć; lecz będą padać będą od miecza i ognia, od uprowadzenia i rabunku.
(34) A gdy będą padać, doznają małej pomocy; i wielu przyłączy się do nich zdradziecko.
(35) Nawet niektórzy ze zrozumieniem upadną, aby nastąpiła próba ognia i oczyszczenia, i że mogą się ukazać w czasie końca, ponieważ czas na problem nie został jeszcze ustalony.


Niezwykle ciekawe zdanie - mogą się ukazać w czasie końca.


Niezwykły werset ukazujący możliwość ukazania się tych ze zrozumieniem w czasach końca.


Ale to nie wszystko.


(36) A król uczyni według swej woli; będzie się wynosił i wywyższał ponad każdego boga; i będzie wypowiadał dziwne rzeczy, i będzie miał powodzenie, aż dopełni się miara gniewu, ponieważ to dojdzie do swego końca.
(37) Nie będzie zważał na bogów swych ojców, ani pragnień kobiet, nie będzie szanował żadnego bóstwa, bo wyniesie się ponad wszystkich.
(38) I w to miejsce będzie czcił boga mocy; i boga, którego nie znali jego ojcowie będzie czcił  złotem, srebrem, drogimi kamieniami i pożądanymi rzeczami.
(39) I uczyni to w mocnych miejscach schronienia z dziwnym bogiem, i zwiększy jego chwałę, podda jemu wielu i w nagrodę obdzieli ich ziemią.
(40) I na końcu czasów będzie on w konflikcie z królem południa i król północy nadejdzie przeciwko niemu z rydwanami, jeźdźcami i z wieloma okrętami;  i wejdą do ziemi i on rozbije na części i przejdzie.

Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że to Trump posiada kontakty z upadłymi na Antarktydzie i to on nam ich przedstawi.

Jest artykuł o spekulacjach na ten temat po angielsku, ale ujawniane są spore prawdy i okraszone są także kłamstwem.

http://exopolitics.org/antarctic-ice-shelf-destabilized-alien-artifacts-weapons/

Co jest wyjątkowo interesujące, celem tej witryny jest przybliżanie ku nam UFO czy też upadłych aniołów i pomiędzy kłamstwami jest sporo prawdy.

Większość wersetów pasuje to Trumpa i Putina, który najwyraźniej zniszczy Babilon Wielki i... Trumpa.

W tym przypadku apel do znających angielski. Proszę o sprawdzanie wersetów ze ST i pomoc w rozwikłaniu wielu tekstów.

Ja zrobiłem sporo w Biblii Mesjańskiej ale robiłem to początkowo z list zmienionych wersetów podanych przez wielu różnej maści Chrześcijan.

Zmian jest wiele ale okazuje, że w niemal każdym proroctwie dotyczącym czasów końca may poważne zmiany, które zupełnie zmieniają w wielu przypadkach treść.

I to powoduje, że wiele tekstów czasami nie pasuje. Dopiero teraz werset z Izajasza i gwiazdach pasuje i to na 100% z Objawieniem.

Ja ze swojej strony obiecuję, ze wszystkie wersety o czasach końca będę sprawdzał z Septuagintą.

http://www.zbawienie.com/Septuagint-Brenton-EN.html

Pomyślmy.... większość czytuje masoreckie zniekształcenia i reszta Chrześcijaństwa w Polsce nie ma szansy na poznanie Prawdy!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 25th Marzec 2017, 22:36

Czym są gwiazdy???

Najprawdopodobniej są to aniołowie w postaci duchowej.

Sama Biblia tak o tym mówi:


Ap 12 napisał:(3) I ukazał się drugi znak na niebie: Oto ogromny rudy smok, mający siedem głów i dziesięć rogów, a na jego głowach siedem diademów;
(4) A ogon jego zmiótł trzecią część gwiazd z nieba i strącił je na ziemię. I stanął smok przed niewiastą, która miała porodzić, aby, skoro tylko porodzi, pożreć jej dziecię.
(5) I porodziła syna, chłopczyka, który rządzić będzie wszystkimi narodami laską żelazną; dziecię jej zostało porwane do Boga i do jego tronu.
(6) I uciekła niewiasta na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.
(7) I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,
(Cool Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie.
(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.Hioba 38 napisał:(7) Gdy gwiazdy poranne chórem radośnie się odezwały i okrzyk wydali wszyscy aniołowie Boży?


Iz 14 napisał:(13) A przecież to ty mawiałeś w swoim sercu: Wstąpię na niebiosa, swój tron wyniosę ponad gwiazdy Boże i zasiądę na górze narad, na najdalszej północy.

Ponad gwiazdy Boże, czyli ponad anioły istoty duchowe. W księdze Henocha Bóg, jest określany jako "Pan Duchów". 


Ks. Powt. Prawa 4 napisał:(19) I abyś, gdy podniesiesz swoje oczy ku niebu i ujrzysz słońce, księżyc i gwiazdy, cały zastęp niebiański, nie dał się zwieść i nie oddawał im pokłonu, i nie służył im, skoro Pan, twój Bóg, przydzielił je wszystkim ludom pod całym niebem.

Otóż gwiazdy to najprawdopodobniej niskiej rangi aniołowie istoty duchowe.

Zobaczmy, Henryk poprawił ten fragment:


Mat 24 napisał:(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.

Gwiazdy zaczną spadać, czyli jedna trzecia aniołów wraz ze smokiem - który je zwiódł - przegrają wojnę w niebie i będą zmuszone uciekać na ziemię!!!!

Mamy doskonałe powiązanie z Apokalipsą.

A oto jak wyglądają w rzeczywistości gwiazdy i planety:Wyglądają jak energia czyli istoty duchowe.

To pokazuje, dlaczego temat płaskiej ziemi jest taki ważny. My przez teleskopy widzimy czym są gwiazdy, tylko propaganda NASA sprawia, że ludzie nie widzą co widzą.

Cyryl

Liczba postów : 1130
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 26th Marzec 2017, 01:52

Cyryl

Wyglądają jak energia czyli istoty duchowe.

To jest energia duchowa.I drugieTo są zdjęcia tzw. orbs, czyli... istot duchowych.

Wyobraźmy sobie je widziane z daleka przy ruchu powietrza!

Seria takich zdjęć.

https://au.pinterest.com/maryannlindsley/orbs-and-spirits/

Sam zrobiłem kilka takich zdjęć.

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2656
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by polskapaw on 26th Marzec 2017, 08:52

ze starego Forum z przed 6 lat http://www.zbawieniecom.fora.pl/wiadomosci-ze-swiata,7/zjawisko-typu-orbs-ataki-demoniczne,201-255.html

Jeden z forumowiczów zaobserwował, że taki sam efekt dają krople wody.

Pytanie co z orbami na które reagują zwierzęta. Ze 20 lat temu znajomy na moje pytanie w jego domu, dlaczego jego pies wpatruje się mocno w jeden punkt, stwierdził że patrzy na orby. W ogóle nie wiedziałem wtedy o czym on mówił.

polskapaw

Liczba postów : 160
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 33 z 40 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach