Czasy końca

Strona 4 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Obserwator on 3rd Czerwiec 2015, 16:23

Na początku czerwca mieli znów odpalać LHC..jeśli ten wykres wskazuje taką aktywność, to prawdopodobnie już zaczęli.

Można w takim razie spodziewać się w najbliższych dniach kolejnych, gwałtownych anomalii. Obstawiam ponowne trzęsienia ziemi, jako że poprzednie eksperymenty i ich daty wykonania pokrywały się z datami wstrząsów.

Czy może mieć to wpływ na nasze samopoczucie? Hmm..trudno powiedzieć, ale raczej wątpię. Myślę, że ewentualnych skutków w tej postaci można szukać u zwierząt. Mają lepsze zmysły od nas i potrafią dużo wcześniej reagować na różne zmiany w otoczeniu, które dla nas są niewidoczne lub nieodczuwalne.

Trzeba śledzić temat...

Obserwator

Liczba postów : 1309
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 3rd Czerwiec 2015, 20:03


Po 27 miesiącach, dziś uruchomiony został Wielki Zderzacz Hadronów, protony będą się zderzać z rekordową energią 13 TeV

Czas oczekiwania się skończył. Po 27 miesiącach przerwy detektory Wielkiego Zderzacza Hadronów (LHC) rozpoczęły dziś kolejny, drugi etap zbierania danych. Po trwającej ponad dwa lata modernizacji i miesiącach prób LHC zderza już wiązki protonów z docelową energią 13 TeV, niemal dwukrotnie wyższą od tej, która pozwoliła przed trzema laty potwierdzić istnienie bozonu Higgsa. Naukowcy Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN liczą, że zaplanowany na trzy lata okres nieprzerwanej pracy LHC pozwoli na dokonanie kolejnych przełomowych odkryć.

http://losyziemi.pl/po-27-miesiacach-dzis-uruchomiony-zostal-wielki-zderzacz-hadronow-protony-beda-sie-zderzac-z-rekordowa-energia-13-tev

Neutral
lusia
lusia

Liczba postów : 753
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Kasia on 11th Czerwiec 2015, 14:26

Czy Nostradamus był prorokiem Bożym -na pewno nie ale jeden z jego rysunków( nr.38)zwrócił moją uwagę a mianowicie papież ujeżdżający smoka.
Dlatego też oglądnęłam cały film.

"Najbardziej niezwykłe jest jednak to,że większość rysunków powtarza się w innych  opracowaniach za wyjątkiem 7 rysunków od 66-72  
Poniżej podaję linki do rysunków z innych kolekcji watykańskich.
Rodzi się jednak pytanie. Dlaczego tak wiele rysunków powtarza się w różnych kolekcjach i dlaczego rysunki te są identyczne z rysunkami z zaginionej księgi Nostradamusa."

http://www.sevenstarhand.org/Vatican_Lies_Illuminated/index.html#Images
sekwencja rysunków od 66 do 72 zamieszczona jest w artykule Nnki
https://nnka.wordpress.com/2011/11/19/7-pieczeci-2012-nostradamus/
W linku poniżej możemy  sie wiecej na ten temat  dowiedzieć
Interpretacja znaczeń tych rysunków jest bardzo ciekawa i zbliżona do prawdy.
Od 27 min.można posłuchać ciekawych wyjaśnień na temat czasów końca.
Zaginiona księga Nostradamusa wróży kościołowi złowieszczą przyszłość .

https://m.youtube.com/watch?v=rxihj3-uZog
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Szymon on 12th Czerwiec 2015, 11:05

Szymon
Szymon

Liczba postów : 64
Join date : 28/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Kasia on 16th Czerwiec 2015, 18:40

"Sekretarz ONZ chce wyludnić ziemię.

Christiana Figueres, sekretarz wykonawczy Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu, stwierdziła w wywiadzie, że Ziemia jest już za bardzo obciążona ludźmi i powinniśmy przyjrzeć się planom wyludnia planety.
Podczas wywiadu dla organizacji Climat One Sekretarz ONZ Christina Figures powiedziała, że ludzkość jest strasznym obciążeniem dla naszej planety i według analiz ONZ do roku 2050 populacja wzrośnie do 9 miliardów co stanowi prawdziwe zagrożenie.

Prowadzący wywiad Greg Dalton zapytał: „Czy nie jest prawdą, że ​​zatrzymanie wzrostu populacji będzie jednym z największych czynników wpływających na dalszy wzrost emisji gazów cieplarnianych?”

Christina Figures odpowiedziała: „Są naciski w systemie, aby pójść w tę stronę.
Na pewno możemy coć zmienić, prawda? Możemy zmienić te liczby. (…) Naprawdę, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby zmienić te liczby, ponieważ już dzisiaj przekraczamy możliwości nośne planety. (…) Powinniśmy zrobić wszystko co tylko jest możliwe.”

Sekretarz ONZ udzieliła wywiadu Gregowi Daltonowi, założycielowi organizacji Climat One. Greg przez 6 lat był członkiem oraz wiceprezydentem organizacji The Commonwealth Club of California. Organizacja ta została założona w 1903 roku, liczy 21 tysięcy członków i sponsoruje około 40 konferencji każdego roku, tematami konferencji są: polityka, ekonomia, kultura i ochrona środowiska, wśród członków są politycy, ekonomiści, naukowcy i dziennikarze. Organizacja Climat One działa pod patronatem The Commonwealth Club of California i, jak zapewnia jej założyciel, ma być ona pomostem między przedstawicielami biznesu, władzami a społeczeństwem.

Climat One jest to publicznym forum, które poszukuje ekstremalnych działań w celu przeciwdziałania zmianom klimatycznym. Jest to oddział Kalifornijskiej organizacji z siedzibą w San Francisco, regularnie odwiedzany przez polityków i prezesów największych korporacji.

Wypowiedz sekretarz ONZ, mimo że wzbudza uzasadnione obawy, nie jest niczym nowym w planach globalistów. Oficjalna plan klimatyczny ONZ został opisany przez UNFCC jako „kompletne przekształcenie struktury gospodarczej świata”.

Kilka dni wcześniej Figueres w wywiadzie dla Bloomberg News pochwaliła chiński rząd za egzekwowanie stosowania przymusowych aborcji i przymusowej sterylizacji, ponieważ jeśli chodzi o zmiany klimatu to Chiny są zdecydowanie największym emitentem gazów cieplarnianych.
Figueres zauważyła, że podział partyjny w Kongresie Stanów Zjednoczonych jest „bardzo szkodliwy” dla przechodzenia ustawodawstwa w zakresie ochrony klimatu, lepszym rozwiązaniem jest system stosowany przez Komunistyczną Partie Chin, która określa te zasady na mocy dekretu.

Pomimo faktu, że wielu naukowców podważa wiarygodność badań, którymi kieruje się ONZ, to radykalni ekolodzy, urzędnicy, politycy i koncerny jednogłośnie wskazują emisje CO2 jako główną przyczynę zmian klimatycznych oraz zagrożenie dla świata.

W zeszłym roku ponad tysiąc naukowców z najbardziej renomowanych uczelni przedstawiło 321 stronicowy raport „The Climate Depot”, w którym sprzeciwiają się danym publikowanym przez ONZ, raport został przekazany na ręce sekretarza ONZ. W raporcie możemy przeczytać, że: „Ponad 1000 międzynarodowych naukowców ma odmienne zdanie na temat efektu cieplarnianego, rzekomo spowodowanego przez człowieka.”

Cały plan walki z globalnym ociepleniem doskonale wpisuje się w projekt NSSM200 opracowany przez Henry Kissinger przewodniczącego Rady Bezpieczeństwa Narodowego Stanów Zjednoczonych. Ten żydowski internacjonalista był doradcą kilku prezydentów USA, członkiem spotkań Bilderberg i Komisji Trójstronnej, bliskim przyjacielem najbardziej wpływowej dynastii bankierów Rothschild (w wywiadzie z 12 maja 2014 Lynn Rothschild opowiedziała o spotkaniu Grupy Bilderberg w 1998, gdzie Henry Kissinger przedstawił ją swojemu przyjacielowi bankierowi Evelyn de Rothschild) oraz co najbardziej bulwersujące jest on także laureatem pokojowej nagrody Nobla.

Plan Kissingera MSSM200 został przyjęty jako oficjalna polityka USA przez prezydenta Geralda Forda w listopadzie 1975 roku. Projekt został odtajniony 7 marca 1989 roku.

Poniżej kilka cytatów z raportu odnośnie stosowania aborcji jako skutecznego środka depopulacji:

– „Żaden kraj nie zmniejszy wzrostu populacji bez uciekania się do aborcji” – strona 182.

– „aborcja, legalna i nielegalna stała się najbardziej rozpowszechnioną metodą kontroli płodności w dzisiejszym świecie” – strona 183.

– „prowadzenie badań w zakresie: 1) trwałe i wszechobecne rodzaje aborcji. 2) powszechny brak techniki bezpiecznej aborcji…” – strona 185.

W raporcie znajdziemy również zalecenia odnośnie zarządzania minerałami, paliwami, wodą oraz jedzeniem w odniesieniu do największego problemu jakim jest według raportu nadmierny przyrost populacji na świecie..."

http://wolnemedia.net/ekologia/sekretarz-onz-chce-wyludnic-ziemie/
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Skiper on 18th Czerwiec 2015, 10:20

W USA na Florydzie pod hasłem "wolności" do szkół podstawowych wprowadzone zostaje naucznie religii ale...
te religie to tylko:
1. Chrześcijaństwo
2. Ateizm
3. Satanizm
Pomimo, że sąd uznał, że każda religia może być nauczana.
Dlaczego nie uczą jeszcze innych religii? Ponieważ to wygląda jak klasyczna indoktrynacja wymierzona bezpośrednio w chrześcijan... Naopowiadają w superlatywach o ateiźmie, potem wtrącą coś pewnie mimochodem o chrześcijaństwie a na koniec zdyskredytują to satanizmem.
Metoda kanapkowa. Wypiorą umysły młodych dzieci bez dwóch zdań... a to wszystko dziwnym trafem we Florydzie, skąd pochodzi Hovind. Korzystają z jego nieobecności jak tylko mogą.
Będą używane kolorowe książeczki (pokazane też na filmie poniżej). Reporterka jasno i bez krępacji mówi o wprowadzajacych te nauczanie jako "Atntichrist followers" czyli wyznawcy antychrysta!


Skiper

Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 18th Czerwiec 2015, 15:15

Coś poważnego się wydarzyło w USA!

http://www.washingtonpost.com/news/morning-mix/wp/2015/06/17/white-gunman-sought-in-shooting-at-historic-charleston-african-ame-church/?tid=sm_tw

Jakiś biały zaatakował kościół czarnych i zabił 9 osób około 2 godzin temu. Na razie go nie ujęto.

Nietrudno domyślić się kto, kogo, dlaczego i co z tego wyniknie.

Najprawdopodobniej biały człowiek, kontrolowany przez MK-ULTRA zamordował i teraz rozpęta się olbrzymia kampania przeciwko białym Chrześcijanom i może dojść do wojny domowej w tym regionie.
Oczywiście nigdy nie pokazywano czarnych mordujących białych a zawsze pokazuje się owe wyjątki, ataków białych na czarnych.

Typowy scenariusz, wojska są gotowe do interwencji w wielu stanach i znając postawę władz, anty chrześcijańską i anty białą możemy spodziewać się najgorszego.

Jeżeli mas media to podchwycą, a już się w nich gotuje, to wygląda to bardzo nieładnie i bardzo tendencyjnie.

Najwyraźniej kolejna rządowa prowokacja, mająca na celu wywołanie wojny pomiędzy białymi i czarnymi, którzy są stale podsycani przez wszelkiego rodzaju prowokacje i nawoływania do mordów białych.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3129109/Multiple-people-injured-South-Carolina-church-shooting.html
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3209
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by anowi on 18th Czerwiec 2015, 21:00

Jedna z odpowiedzi na powyższy post już jest, rozbrojenie obywateli.Emocjonalne wystąpienie Obamy. "Musimy coś z tym zrobić"

Przyczyną takich tragicznych zdarzeń jest zbyt łatwy dostęp do broni - mówi prezydent Barack Obama. Prezydent Stanów Zjednoczonych wygłosił oświadczenie po masakrze w afroamerykańskim kościele metodystycznym w Charleston w Południowej Karolinie. Zginęło 9 osób, w tym pastor. Kilkanaście godzin później zatrzymano podejrzanego o dokonanie tej zbrodni.

Barack Obama w krótkim, emocjonalnym wystąpieniu kolejny już raz zwrócił uwagę na problem zbyt łatwego dostępu do broni palnej w Stanach Zjednoczonych. - Musimy to sobie jasno powiedzieć. Takie przestępstwa dokonywane są u nas zdecydowanie częściej niż w innych rozwiniętych krajach. W ostatnich godzinach mieliśmy kolejny dowód na to, że musimy coś z tym zrobić. Do masakry doszło w afroamerykańskim kościele. To sugeruje, że przestępstwo mogło być dokonane na tle rasowym. To nie pierwszy raz, gdy takie miejsce jest atakowane - mówił Barack Obama.

Podejrzany po wielogodzinnej obławie został zatrzymany. W momencie aresztowania był uzbrojony. To 21-letni Dylann Roof. W przeszłości był już notowany przez policję za przestępstwa narkotykowe. Grozi mu kara śmierci. Wuj zatrzymanego zeznał, że młody mężczyzna dostał niedawno broń od swojego ojca - w prezencie na urodziny.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Emocjonalne-wystapienie-Obamy-Musimy-cos-z-tym-zrobic,wid,17646903,wiadomosc.html?
anowi
anowi

Liczba postów : 99
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 19th Czerwiec 2015, 10:24

Obama obecnie rządzi za pomocą dekretów. 90% armii USA jest przeciwko Obamie. Oznacza to, że Obama ma małe szanse na rozbrojenie obywateli USA.

Watykan poprzez Obamę stracił w zasadzie wpływ na obywateli USA. A uznanie przez Watykan niepodległości Palestyny, oznacza, że republikanie - syjoniści i zwolennicy państwa Izrael, zyskują na sile.

Obecnie Obama niewiele może. Dlatego zapewne zdecydował on na tę zbrodnie na czarnych chrześcijanach dokonaną przez białego z programu M-kultra.

Jest jednak jeden problem. Ludzie w USA są przeciwko Obamie. Przeciwko Obamie są w zasadzie biali - którzy posiadają broń i dodatkowo są zorganizowani w organizacje paramilitarne. Np. Gwardia narodowa i wiele innych.

Żaden radykalny ruch rozbrojeniowy podyktowany przez nie mającego posłuchu w USA Obamę nie ma szans na wejście w życie.

Zobaczmy na armie USA. Ta armia jest kolorowa, i część białych żołnierzy większość kadry oficerskiej (białych) stanie przeciwko Obamie.

Oto niektóre z poglądów Obamy, z powodu których jest znienawidzony:

http://www.pch24.pl/barack-obama-broni-islamu-i-obraza-chrzescijan,33870,i.html

http://www.listyznaszegosadu.pl/notatki/jazydzi-i-chrzescijanie-obwiniaja-obame

A oto "kościół chrześcijański" do którego należał Obama:
Jeremiah Wright napisał:„Czarna teologia odrzuca Boga, który nie identyfikuje się całkowicie z celami czarnej wspólnoty. Jeśli Bóg nie jest z nami przeciw białym, to jest mordercą i lepiej byśmy go zabili. Zadaniem czarnej teologii jest zabijać bogów, którzy nie przynależą do czarnej wspólnoty(...) Czarna teologia zaakceptuje miłość tylko tego Boga, który uczestniczy w destrukcji białego wroga. Tym czego potrzebujemy jest boska miłość wyrażona w Czarnej Sile, która jest siłą czarnych by mogli zniszczyć swych prześladowców tu i teraz wszelkimi dostępnymi środkami. Dopóki Bóg nie będzie uczestniczył w tej świętej działalności, musimy odrzucić jego miłość" - James H. Cone, A Black Theology of Liberation.
http://neoconsrevolt.blox.pl/2008/10/Kosciol-Obamy-8211-Boze-przeklnij-Ameryke.html

czy tutaj:

http://www.eioba.pl/a/1wlz/duchowi-ojcowie-obamy
czy tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=AUnPEpRiV8k

Tak naprawdę Obama wywołuje konflikt którego skutki nie jest wstanie przewidzieć.

Tak naprawdę bunt czarnych łatwo będzie opanować.

Czarni skupieni są w miastach, w centrach. Biali mieszkają na obrzeżach miast. Biali są uzbrojeni i ostrzelani, wykazują większą dyscyplinę i samoorganizacje. Gwardia Narodowa jest w większości biała. Dodatkowo czarni w większości przyzwyczajeni są do niezaradności i życia z socjalu i przestępstw.

W razie usunięcia Obamy i zniszczenia Watykanu (jego mocodawcy) bunt czarnych będzie relatywnie łatwo stłumić. Otoczyć centra miast. Natychmiast przerywane są dostawy żywności, leków, broni i amunicji oraz energii do oświetlenie i ogrzewania.

Dosłownie po kilku miesiącach czarni będą zmuszeni do kapitulacji.

Nie zapominajmy tak walczył przeciwko zbudowanym miastom Rzym - czwarta Bestia z księgi Daniela. Rzymianie nie zdobywali miast gwałtownymi szturmami ale głównie poprzez głód. Zdobycie Jerozolimy to wpuszczenie (przez manewr pozornego wycofania się Rzymian) 1,5 miliona żydów i ponowne je otoczenie.

Tak naprawdę miasta to pułapki. I wie o tym każdy generał który studiował historie wojskowości. Skuteczna partyzantka jest na terenach wiejskich lub lasach w górach gdzie nie można otoczyć przeciwnika. Miasta to idealne narzędzie do kontroli społeczeństwa.

Nie zapominajmy, że Bestia wykorzystać może obecną nienawiść do czarnych którą wywołuje Obama i Watykan mimowolnie.

Celem Bestii jest poprzez bezprawie oziębienie miłości chrześcijan.

Nie dajmy się zwieść nienawiści i nie wrzucajmy do jednego worka ludzi z danej rasy.

Naszym orężem niech będzie sprawiedliwość wiara i miłosierdzie - te atrybuty na których zbudowane jest prawo Boże!!!

Cyryl

Liczba postów : 1334
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 19th Czerwiec 2015, 14:40

Cyrylu... jesteś niezłym strategiem! Very Happy

Ale znam wiele szczegółów, o których nie pisałem z braku czasu.

Kilka liczb. Obama usunął około 80 generałów z armii. Pułkowników o wiele więcej i krążą słuchy, że usuwał tych, którzy twierdzili, ze nie będą wydawali rozkazów strzelania do cywilów, czyli Amerykanów.

Zamordowano około 80-ciu bankierów z największych banków.

Czyli są już niezłe jatki.

W armii USA jest wielu satanistów, hybryd rządnych krwi i tortur. Podobnie jak Sowieci mieli na usługach synagogę szatana, tak yankesi ich także mają.

I kluczowy werset z Objawienia.


Rev 13:10  Jeśli kto jest przeznaczony do niewoli, do niewoli pójdzie; jeśli kto zabija mieczem, musi sam zginąć od miecza. Tu się okaże wytrwanie i wiara świętych.

Muszę napisać spory artykuł na temat udziału braci w zabijaniu. Jak wskazuje powyższy werset i także poniższy.

Rev 2:10  Nie lękaj się cierpień, które mają przyjść na cię. Oto diabeł wtrąci niektórych z was do więzienia, abyście byli poddani próbie, i będziecie w udręce przez dziesięć dni. Bądź wierny aż do śmierci, a dam ci koronę żywota.

Czyli nie ma innej drogi. Wszelka walka jest zabroniona i Isus nawołuje do wytrwania w cierpieniach, nawet w obliczu śmierci.

Jeżeli Jego chcemy naśladować, miłujmy nieprzyjaciół a nie mordujmy! Naśladujmy Isusa Chrystusa!

Amerykanie maja wiele na sumieniu. Jest to najbardziej morderczy i zboczony naród na świecie.

Dziki Zachód - ponad 100 milionów pomordowanych często z okrucieństwem Indian amerykańskich i kanadyjskich. Płacono $5 za skalp Indianina, czyli wartość konia. Mówi się delikatnie, że w Ameryce Północnej żyło 100 mln a w Południowej ponad 200 mln. Podejrzewam że to jest kłamstwo.

Było ich znacznie więcej.

Po II Wojnie Światowej USA spowodowało śmierć ponad 50 milionów ludzi, głównie cywilów. Kto ich mordował? Biali Amerykanie, głównie.

Korea Północna 4.5 mln i Wietnam 2.5 mln. Zbrodnie jak Hiroszima i Nagasaki. Drezno, wymordowanie 1.5 mln jeńców żołnierzy niemieckich (zagłodzenie). Masowe gwałty niemieckich kobiet za 'nazizm'.

Jest to naród, który... głosował na zbrodniczych prezydentów i ich popierał przez cały czas i popierał wojska USA.

Głosowanie na synagogę szatana i zbrodniarzy międzynarodowych to także olbrzymi grzech dla naśladowców Chrystusa, którzy są świadomi tego, co robią.

Nieświadomych Bóg nie ukarze, ale świadomi... niektórzy nadal stają po stronie żydowskich kłamliwych polityków czyli naszych oprawców.

Powiem wprost. Istnieje tylko dwóch polityków, na których głosujemy.

Ojciec i Syn!!!


Głosowanie na kogokolwiek innego to oddawanie chwały... wężowi. Pochwała aborcji, gender, wojen, gwałtów, mordów i kłamstw.

Wiem, ze to są mocne słowa, ale czy można głosowanie na takich zbrodniarzy w jakikolwiek sposób usprawiedliwić?

Chwytanie za broń to według Objawienia kara śmierci - niekoniecznie wiecznej ale wersety są jednoznaczne.

I dlatego wywołuje się wojnę domową w USA, aby wielu nieświadomych Chrześcijan zapędzić do masowych mordów czarnych. Powinni cierpieć a nie zabijać.

Ale taki jest szatański plan, Amerykanie to najbardziej aroganccy ludzie na ziemi i podejrzewam, że wielu zginie... [b]jeśli kto zabija mieczem, musi sam zginąć od miecza. I o to właśnie Bestii chodzi.

W USA są najdziksze wyznania pseudo chrześcijańskie.

Czyli w pewnym stopniu nastąpi sąd Boży nad Amerykanami.

Odnośnie nas, unikajmy armii jak dżumy. Lepiej żyć w więzieniu niż gnić martwy na błocie z wyroku Boga.

Karą Bożą za udział w walkach jest śmierć.

Muszę napisać poważny artykuł na ten jakże niezwykle ważny temat.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3209
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 20th Czerwiec 2015, 16:34

Musimy zrozumieć jedno, Isus jasno powiedział jakie cele będzie miał względem ludzkości szatan po jego zmartwychwstaniu.

Celem szatana jest zwieść ludzkość aby odwieść ją od nauk i przykazań Isusa Chrystusa.

Musimy zrozumieć jedno, Isus swoimi słowami, czynami, ofiarą i zmartwychwstaniem sprawił, że od tej pory:

Mk 16 napisał:(15) I rzekł im: Idąc na cały świat, głoście ewangelię wszystkiemu stworzeniu.

(16) Kto uwierzy i ochrzczony zostanie, będzie zbawiony, ale kto nie uwierzy, będzie potępiony.

Od tej pory ewangelia ma moc zmiany charakterów i wytwarzania sumień nawet u hybryd.

To pokazuje skalę klęski szatana, który myślał, że jak zanieczyści genetycznie ludzkość - poprzez skłanianie aniołów do płodzenia potomstwa z ludzkimi kobietami - to Bóg będzie ponownie zmuszony zniszczyć ludzkość - jak to uczynił podczas potopu.

Tak celem szatana było zmuszenie Boga do ponownego zniszczenia ziemi - chociaż Bóg dał takie słowo:

Ks. Rodz. 9 napisał:(11) I ustanawiam przymierze moje z wami, że już nigdy nie zostanie wytępione żadne ciało wodami potopu i że już nigdy nie będzie potopu, który by zniszczył ziemię.

KS. Rodz. 9 napisał:(15) Wspomnę na przymierze moje, które jest między mną a wami i wszelką istotą żyjącą we wszelkim ciele i już nigdy nie będzie wód potopu, które by zniszczyły wszelkie ciało.

Szatan swoimi działaniami próbował zmusić Boga aby ten ponownie zniszczył całą ludzkość.

Po potopie była wieża Babel. Co zrobił Bóg podzielił ludzkość na narody i rozproszył ją.

Celem szatana było zniszczenie ludzkości już w Edenie. Ponieważ, dla szatana jest nie do pojęcia jak ludzie mogą być stworzeni na obraz i podobieństwo Boga. Dla szatana ludzie to zwierzęta.

Szatan nawet zwiódł naród wybrany Izrael, aby przeszkodzić Bogu w ratowaniu ludzkości.

Ale oto Isus całkowicie pokonał szatana. Apokalipsa jasno mówi, że powstanie:

Ap 7 napisał:(9) Potem widziałem, a oto tłum wielki, którego nikt nie mógł zliczyć, z każdego narodu i ze wszystkich plemion, i ludów, i języków, którzy stali przed tronem i przed Barankiem, odzianych w szaty białe, z palmami w swych rękach.

To pokazuje skalę zwycięstwa Isusa Chrystusa oraz mądrość Boga który daje szanse na zbawienie nawet skażonej genetycznie ludzkości. I wielu z tej szansy korzysta.

Jaka zatem może być strategia szatana po wielkim zwycięstwie Isusa Chrytusa ???

Odwieść maksymalną ilość ludzkości od ewangelii.

Szatan przedtem stworzył Talmud i Kabałę, ale po zmartwychwstaniu co zrobił???

W jednym z zborów stworzył Wielką Nierządnicę.

Potem stworzył islam.

I tak szatan tworzył po kolei lawinę kłamstw aby odwieść ludzi od Biblii i ewangelii w których to są słowa Boga i Isusa Chrystusa.

Co jest celem planu 3 wojen światowych???

Odwiedzenie ludzkości od ewangelii czyli zniszczenie chrześcijaństwa.

A w jaki sposób???

Poprzez zmuszenie ludzkości do łamania przykazań Bożych. Apokalipsa jasno wspomina co będzie robił szatan:

Ap 12 napisał:(17) I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Isusie.

Czyli celem szatana jest zmuszenie ludzkości do łamania przykazań Isusa. I Isus mówi w jaki sposób szatan chce to ucznić:

Mt 24 napisał:(4) A Isus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł.

(5) Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Chrystus, i wielu zwiodą.

(6) Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec.

(7) Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi.

(Cool Ale to wszystko dopiero początek boleści.

(9) Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego.

(10) I wówczas wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i nawzajem nienawidzić.

(11) I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu.

(12) A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie.

(13) A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.


Zobaczmy obecnie państwa zarządzane przez szatana celowo promują bezprawie aby oziębić miłość chrześcijan.

W jaki sposób??? Zobaczmy pierwszym elementem było zniesienie kary śmierci dla morderców w wielu państwach.

Potem sprowadzono islamistów i właściwie toleruje się ich przestępstwa. Mało który islamista idzie do więzienia za dokonane przestępstwa.

Zresztą, czym dla mordercy jest pójście do wiezieni. Zobaczcie na Anders Behring Breivik
https://pl.wikipedia.org/wiki/Anders_Behring_Breivik

Ten mason - celowo aby wzmocnić bezprawie i przygotować Skandynawów na Lucyferianizm - zamordował kilkadziesiąt osób i co??? Siedzi sobie w celi i śmieje się z państwa Norweskiego.

A nawet ten morderca zdobywa popularność. Za 20 lat ten człowiek wyjdzie i założy zapewne partie polityczną.

Zobaczmy ludziom się wmawia jakoby chrześcijaństwo było przeciwko stosowaniu kary śmierci dla morderców. Tak samo ateiści są przeciwko każe śmierci.

Skutek mordercy - w tym islamiści - chodzą po ulicach mordują osoby i idą do więzienia.

W tenże sposób pokazywane jest w jawny sposób bezprawie.

Inny przykład:

Pod koniec września 2010 roku wojująca multikulturalistka 27-letnia Elin Krantz wracała nocnym tramwajem do domu w Göteborgu. Tam spotkał ją 23-letni imigrant z Etiopii Ephrem
gazeta napisał:Tadele Yohannes. Gdy wysiadła, podążył za nią. Dopadł, siłą zaciągnął do niedalekiego lasu, tam zgwałcił z trudną do wyobrażenia brutalnością, powodując tak olbrzymie obrażenia, że dziewczyna zmarła. Tadele przywalił jej ciało kamieniami. Szwedzki sąd skazał go na porażające 16 lat pozbawienia wolności, które w szwedzkich warunkach więziennych będą zapewne raczej przypominać pobyt w przytulnym pensjonacie. Potem zostanie wydalony ze Szwecji.
http://forum.gazeta.ie/topic/81136-islam/

Czyli ponownie pokazany jest przykład bezprawia. Przyjmowanie uchodźców i pomaganie im w imię chrześcijańskiej miłości, potem państwo gdy dany uchodźca kogoś zamorduje to daje mu minimalną karę - także wmawiając ludziom, że chrześcijaństwo zabrania karać morderców śmiercią.

Oczywiście szatan przez kontrolowaną opozycje nagłaśnia takie przypadki wśród społeczeństwa.

Jaki jest efekt??? w społeczeństwie oziębia się miłość do innych ludzi - uchodźców. Wszyscy obcy traktowani są jako wrogowie a każdy przypadek jest skrzętnie nagłaśniany przez szatana.

Oczywiście szatan chce aby najwięcej uchodźców to byli islamiści. Co szatanowi po uchodźcy chrześcijaninie??

I tak szatan poprzez "polityczną poprawność" zabrania "oficjalnym mediom" mówić o wierze danego uchodźcy rządzącym politykom także zabrania o tym mówić. Ale są "nieoficjalne media" i "opozycyjni politycy" którzy dokładnie mówią o uchodźcach.

Oczywiście to wszystko po to, aby narody wśród których jest od groma emigrantów - islamistów - zachęcić do przyjęcia nauk Lucyfera.

Zobaczmy islamiści - to typowy kozioł ofiarny - sprowadzani są oni do centrów miast. Poprzez socjal czyni się z nich ludzi niezaradnych, uzależnionych od dostaw żywności zewnątrz.

Imamowie (agenci szatana) zachęcają islamistów do kolejnych przestępstw. A wszystko po to aby zachęcić chrześcijan do przyjęcia nauk Lucyfera.

Szatan doskonale zdaje sobie sprawę, że za islamistami nie stanie Bóg gdyż, prawo Boże polega na:

Mat 7 napisał:(12) A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy

Ale islamiści poprzez czynienie bezprawia - na które zezwalają im szatańskie rządy - sa doskonałą reklamą Lucyferianizmu.

Jak myślicie co się stanie z islamistami gdy na widok publiczny zostaną wystawione nauki szatana??? Pójdą pod nóż.

Obecnie straszy się uchodźcami i islamistami. Aby ludzi zniechęcić do przestrzegania nauk Isusa.

A czego mamy się bać:

Mat 10 napisał:(28) I nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w Gehennie.

Przecież celem szatana jest zaprowadzenie maksymalnej ilości ludzi do jeziora ognia i siarki - czyli śmierci drugiej.

I tak umrzemy wcześniej - z rąk islamistów, syjonistów - czy później ze starości czy chorób.

Natomiast przez miłość nawet do nieprzyjaciół zyskujemy życie wieczne.

A Bóg szybko i sprawnie zajmie się wszystkimi wrogami swego ludu!!!


Cyryl

Liczba postów : 1334
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Kasia on 23rd Czerwiec 2015, 19:22

Zobaczcie jak "zombirują"dzieci.

Ta dziewczynka nie ma wiecej niż trzy lata jest Ukrainką i od najmłodszych lat uczona jest nienawiści .

Na filmiku krzyczy "będę zarzynać Ruskich "i pokazuje hitlerowskie "sieg heil"(hitlerowskie pozdrowienie)

...a przeciez "media krzyczą",ze na Ukrainie nie ma faszyzmu.

Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Kasia on 27th Czerwiec 2015, 18:23

Czipowanie ludzi – ogromne możliwości dla sterowania masami.


PIERWSZA POLKA WSZCZEPIŁA SOBIE DOBROWOLNIE CZIPA.

Wszelkie wprowadzenie chipa na poziomie podświadomości ludzkiej świadomości postrzegane jest jako potencjalne zagrożenie.
Wszystkie funkcje chipa i jego skutki uboczne wszczepienia do osobistej przestrzeni ludzkiego ciała oficjalnie nie jest reklamowane.
Wszyscy ludzie, którzy dali sobie wszczepić chip, stali się pewną kopią myszy laboratoryjnych lub osławionym bioobiektem.
Termin bioobiekt wielokrotnie już występował w oficjalnych dokumentach.
Na przykład, w dokumencie na temat „Strategii rozwoju przemysłu elektronicznego w Rosji” człowiek w okresie do roku 2025 nazywany jest bioobiektem.
W innej dyskutowanej ustawie w Dumie Państwowej dziecko nazywa się produktem poczęcia.

https://omon.pl/kobiecy-kacik/534-pierwsza-polka-wszczepila-sobie-czipa-zakolczykujemy-niewolnikow-tak-jak-bydloKasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 28th Czerwiec 2015, 04:58

Właśnie szukałem jednego linku na necie ponieważ wczoraj komputer mi wysiadł - zalilacz się spalił.

Linku nie znalazłem, ale znalazłem ciekawą rzecz.

Kiedy się szuka War on White People - Wojna przeciwko białym to wyszukiwarka daje nam 332 mln rezultatów.

https://www.google.com/search?q=War+on+White+People&ie=utf-8&oe=utf-8

Oznacza to, że na Internecfie wojna przeciwko białym jest jusz szeroko znana i istnieją fora i witryny, które... strach czytać.

http://www.vanguardnewsnetwork.com/

To forum jest olbrzymie. Google obydwu adresów nie podaje jak się szuka.

https://www.stormfront.org/forum/index.php?s=f1a5f70c2ca1a598c1cc1350486acd80

Proszę spojrzeć na liczby.

Blisko miliona tematów i postów kilkanaście milionów.

Mas media plują na to forum, an którym pokazuje się zbrodnie innych raz na białych, które są przez media ukrywane.

Panuje przekonanie wielu, że to Żydzi chcą zniszczyć białą rasę i wiele jest w tym prawdy.

Ale pod tym terminem ukrywa się synagoga szatana i połowa jej to nie są Żydzi.

Żydzi syjoinistyczni są najwyraźniej kozłem ofiarnym calego przedsięwzięcia. Główny trzon. lub raczej korzeńiem wszystkiego są hybrydy, czyli potomstwo Nefilimów.

Łączy ich świadomość braku zbawienia, co powoduje chorobliwą nienawiść przeciwko wszelkiej maści Chrześcijan i nie tylko Chrześcijan.

Zabijają i torturują praktycznie wszystko, co żywe.

Ich struktura jest następująca.

Upadłe anioły biorą udział w sprawowaniu władzy przez Watykan.

Dalsza część to Nefilimy oraz niedalekie odstrzały od Nefilimów - 'ludzie' obdarzeni wielką inteligencją, któej nie należy mylić z mądrością. To oni stanowia trzony bankierów, szefów korporacji, główny trzon władz i co najważniejsze, główne postanie Watykanu z papieżem włącznie oraz Klub 300 najbardziej wpływowych rodzin arystokratycznych.

Żenią i pobierają się głównie między sobą. Posiadają niewiele cech ludzkich, które uzupełniałą w rytualnych spozyciach dziecięcej krwi, która jest nasączona endorfiną, efektem tortur przed śmiercią. Najłatwiej poznać ich po pedofilii, uczuciu zepłnie obcemu normanym ludziom.

Dalej mamy dwa główne nurty bliskie władzy.

Hybrydy na wyższym poziomie, nie utożsamiające się z żydowstwem - zachowanie sie jest podobne do tych najwyższych oraz...

Żydzi syjonistyczni - kozły ofiarne skazane najprawdopodobniej na ekterminację przez tych najwyższych.

Istnieją także olbrzymie masy hybryd, które nie mają zielonego pojęcia o tym, kim są. Są oni pomiedzy wszystkimi rasami ale pośród Muzułmanów jest ich najwięcej.

Podobnie harakteryzują się wszelkiego rodzaju zboczeniami ze skłonnosciami do pedofilii oraz uwielbiajacy masowe mordy polączone z torturami.

To spośród nich władze hybryd szukaja odpowiednich ludzi do armii, do rządów itp. Za pomocą badań DENA są oni w stanie określić, kto jest człowiekiem a kto nie. W tym celu najprawdopodobniej stosuje sioę owe badania, aby jak największą ilość hubryd odizolować od białych czy SŁowian i za ich pomocą jeszcze bardziej ich przesladować i wyniszczać.

To jest przybliżona struktura NASIENIA WĘŻA.

Czyli nasienie węża to mała garstka działających upadłych aniołów, to się ścisle przed nami ukrywa ale pewne przecieki istnieją.

Druga fala to Nefilimy, bezpośrednie potomstwo upadłych. Prawdopodobie ten proceder nadal trwa i pojawiaja się nowsze rodziny Nefrilimów.

Trzecia grupa do hybrydy posród których mamy dwie podgrupy - hybrydy i Żydzi syjoniostyczni.

Dlatego na Żydów zwala sie wszelkie brudy i skazani są na ekterminację wełdug planu III WŚ.

Nasienie węża to apokaliptyczna Bestia, która ma zniszczyć Wielką Nierządnicę i przejąć władzę od smoka nad całą ziemią.

Z tych przyczyn Watykan zaczyna poważne działania przeciwko Izraelowi - centrum syjonizmu i ostatnio nawiazał dyplomatyczne kontakty z Palestyńczykami
a Kongres ogłosił Jerozolimę miastem międzynarodowym.

Małą część Żydów stanowią Zydzi ortodoksyjni - starozakonni - posłuszni Bogu ale nie uznających Chrystusa.

Oni są naszymi braćmi ale większość z nich o tym jeszcze nie wie.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3209
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by anowi on 28th Czerwiec 2015, 20:02

Za cztery lata chipowanie dziecięcego mózgu


W przeciągu 4 lat powinno rozpocząć się chipowanie dziecięcych mózgów. Rodzice uczniów Jekatierinburga dowiedzieli się o planach urzędników w kwestii dobrowolno-przymusowego wszczepiania dzieciom pewnych chipów, które rzekomo, powinny uczynić je „superludźmi”.

Zgodnie z „mapą drogową” Foresight Project „Childhood 2030″ to wszystko powinno się wydarzyć w ciągu 4 lat, przy czym tą kwestią zajmuje się już intensywnie Izba Społeczna Federacji Rosyjskiej.

Rzekomo przygotowuje się zwiększenie zdolności ludzkiego mózgu za pomocą chipu komputerowego. Plugawa kreatura Irina Aglicziewa (szefowa Fundacji „Childhood 2030″) oświadczyła już, że: „Do roku 2020 koncern INTEL obiecuje, że chipy do implantacji w mózg będą dostępne dla przeciętnego obywatela”.

Społeczna Fundacja „Uralski Komitet Rodzicielski” wyjaśniła, że chipowanie rosyjskich dzieci jest sprawą najbliższej przyszłości, niezbędne dokumenty są już przygotowywane.

Jewgienij Żabriejew, prezes Fundacji „Uralski Komitet Rodzicielski” uważnie przestudiował plany „Childhood 2030″ i początkowo nie uwierzył własnym oczom. Już w przeciągu 4 lat w Rosji powinno być powszechnie wprowadzona technologia wprowadzania informacji bezpośrednio w korę mózgową.

Będą w tym celu implantowane specjalne chipy i wykonywane będą swojego rodzaju „wejścia USB” w celu podłączenia do sieci. Nadchodzi robotyzacja. Do roku 2030 próbuje się z dzieci zrobić roboty.

Zarządzanie świadomością żywej istoty za pomocą chipu komputerowego jest dzisiaj zwykłą sprawą (oglądajcie zwierzątka na video…).

Nie uwierzyłbym, ale!, pragnący wszczepić swojemu dziecku chip śledzenia znajdują się już w licznych miastach Rosji. W Lipiecku pojawił się nawet ruch „O dobrowolna chipizację uczniów”. Pojawił się także projekt chipowania „Rosja 2045″…


http://wolna-polska.pl/wiadomosci/za-cztery-lata-chipowanie-dzieciecego-mozgu-2015-06
anowi
anowi

Liczba postów : 99
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Kasia on 28th Czerwiec 2015, 20:18

Pozostaje więc przyszłym matkom tylko jedno rozwiązanie.

Rodzić jak nasze prababcie w domu. Sad

Oprócz tego nie wiadomo jakie Bóg ma plany na jutro...także bądźmy dobrej myśli Very Happy
"Cztery lata"to jeszcze "duuuużo czasu.
A na dzisiaj to taki właśnie mamy dobrobyt  w Polsce.Rzeczpospolita": 400-tysięczna armia "dzieci-śmieci" w Polsce

Dawne dzieci ulicy to dziś dzieci luźne, dzieci zagrożone, dzieci-śmieci, a także dzieci dworcowe, supermarketów, osiedli; blokersi, galerianki. Jest ich w Polsce aż 400 tysięcy .

Władzy wygodniej jest zaś twierdzić, że problemu dzieci ulicy nie ma. Jak nie ma definicji – to nie ma zjawiska, a więc także potrzeby przeciwdziałania.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-400-tysieczna-armia-dzieci-smieci-w-polsce/jjktky
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 29th Czerwiec 2015, 17:05

USA: bunt przeciw decyzji Sądu Najwyższego

Po ostatniej decyzji Sądu Najwyższego USA, zgodnie z którą małżeństwa gejowskie mają być legalne we wszystkich stanach, w kraju niemal natychmiast pojawiły się głosy sprzeciwu. A także konkretne kroki w celu zablokowania wspomnianej decyzji.

Gubernator Mississipi, Phil Bryant, potępił orzeczenie Sądu Najwyższego, a także dodał, że zrobi wszystko w celu obrony wolności religijnych w swoim stanie. Podobną opinię wyraził wicegubernator Mississipi, z kolei przewodniczący stanowej Izby Sądowniczej, Andy Gipson, już rozpoczął poszukiwanie prawnych metod obejścia lub zablokowania wprowadzenia małżeństw gejowskich w obrębie jego jurysdykcji. Rozważane jest między innymi wycofanie się władz stanowych z wystawiania aktów małżeństwa jako takich.

Rozwiązanie to wprowadzono już w Alabamie, a rozważają je m. in. władze Texasu.

Podobne kroki rozważa Oklahoma. Jedną z najpoważniej rozważanych opcji jest odebranie uprawnień do wystawiania aktów małżeństwa urzędnikom administracji stanowej i przekazanie ich liderom wspólnot religijnych.

Opór trwa.

http://www.americasfreedomfighters.com, http://www.newsweek.com
lusia
lusia

Liczba postów : 753
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 1st Lipiec 2015, 18:08

Tego lata w Belgii ma zostać uśmiercona 24-letnia kobieta. Jest zupełnie zdrowa, ale nie chce już dalej żyć. Choć ma przyjaciół, kocha „dobrą kawę i teatr”, to ma depresję i ma dość życia.

Eutanazja była początkowo pomyślana jako rozwiązanie dla w pełni świadomych i poczytalnych osób, które cierpią z powodu niewymownego bólu i chcą zakończyć swoje życie z pomocą innych. Choć rzecz nawet w takiej odsłonie była całkowicie nieakceptowalna, to, co dzieje się dzisiaj, jest całkowitą karykaturą nawet tamtych założeń.

Belgowie zamierzają tego lata uśmiercić 24-letnią Laurę, która nie ma ochoty żyć dalej. Jest zupełnie zdrowa, ale cierpi na depresję i ma dosyć życiowej „autodestrukcji”, jakiej doświadcza - podaje portal "Life News".

Kobieta otrzymała od jednego z psychiatrów pozytywną opinię. Lekarz uznał, że jej wniosek o eutanazję jest pełnoprawny, bo jej cierpienie psychiczne do tego wystarcza. Stwierdził, że tego cierpienia nie da się usunąć w sposób, który byłby dla Laury akceptowalny, nie pozostaje więc nic innego, jak pozwolić jej dać się zabić.

Oznacz to, że kobieta mogłaby zostać wyleczona. Być może oprócz silnej kuracji medycznej potrzeba jej także Bożej łaski i wiary. Jest zrozumiałe, że żyjąc w całkowicie ateistycznym świecie odczuwa zniechęcenie, co może tylko wzmacniać stany depresyjne. Gdyby wyciągnąć z ateizmu ostateczne konsekwencje, to rzeczywiście zostaje nam tylko głęboki nihilizm. Usuwając Boga, usuwamy źródło fundamentalnych wartości. A skoro wszystko jest wynikiem decyzji ludzkiego rozumu, to nietrudno o uznanie, że dalsze życie jest błędem.

Nie wiemy, czy Laura wyszła z takich przesłanek, dobijając się jeszcze w swojej chorobie. Jest jednak prawdopodobne, że nikt tak naprawdę nie próbował jej pomóc. I najwyraźniej nikt dalej nie próbuje. Pytanie tylko, czy ludzie, którzy odrzucili wszelką wiarę, mogą jeszcze wykrzesać siłę do tego, by namawiać kogoś do życia? Skoro ich zdaniem umieramy ostatecznie tak samo jak psy czy świnie, rzeczywiście nie ma po co się starać. Oto wymowny dowód na bezmiar szaleństwa ateizmu...

No

Za Laurę oraz za wszystkich, którzy czy to z powodu poważnych chorób czy też poczucia dojmującej pustki zrodzonej przez nihilistyczne ideologie rozważają samobójstwo lub eutanazję, polecamy się modlić. Oby Pan raczył ich uratować, a oni stali się następnie apostołami Dobrej Nowiny.


http://www.fronda.pl/a/belgowie-zabija-24-latke-bo-nie-ma-ochoty-zyc-dalej,53138.html
lusia
lusia

Liczba postów : 753
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Obserwator on 2nd Lipiec 2015, 09:01

„Rosja – 2045″. Oto o czym mówią pachołki diabła i do czego naprawdę dążą.

"Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Kiedy ogląda się tę prezentację w której pobrzmiewa oszałamiająca i fantastyczna informacja o przyszłości ludzkości to trzeba sobie jasno zdać sprawę z tego, że wszystkie projekty to jedynie zasłona dymna, którą stawiają wyznawcy Szatana ażeby przekonać naiwnych i łatwowiernych ludzi o tym, że droga doskonalenia ludzkości dopiero się zaczyna i w końcowym rezultacie ludzie staną się tacy „jak bogowie” – nieśmiertelni i doskonali.

W rzeczywistości jest to typowa manipulacja świadomością po to żeby ukryć prawdziwy cel. Mówią wam, że mamy przed sobą długą drogę do świetlanej i oszałamiającej przyszłości ale tak naprawdę naszym „przewodnikom” potrzeba tylko doprowadzić nas do najbliższego rogu ażeby nas ograbić i zabić. Ale najstraszniejsze jest to, że oni chcą zabić nie tylko ciało ale i duszę!

Pachołki Antychrysta i diabła promujący w świecie idee transhumanizmu, dzięki któremu, jakoby, ludzie zdołają przeszczepić mózg w ciała robotów i załadować jaźń w komputery, mają jeden tylko najbliższy cel – wszczepić każdemu człowiekowi planety chip i (albo) nanieść znamię na czoło i rękę.

Naniesienie znamienia Antychrysta jest głównym celem tych potworów. Zgodzicie się, że pod przekonywające rozmowy o nadchodzącej nieśmiertelności ludzi, ładowaniu umysłu i jaźni w komputery i inet-sieci (tak jak w filmach Hollywood), naniesienie znamienia albo wszczepienie chipu wygląda jak drobiazg nad którym nie ma co się zastanawiać."

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/co-planuja-pacholki-diabla-2015-07Wciąż pojawiają się informacje o tzw. bezgotówkowym systemie płatniczym, mówi się o nowego rodzaju dowodach osobistych z wbudowanym chipem płatniczym i ostatecznie sprowadza się to do chipów wszczepianych w ciało.

W sieci jest pełno przestróg, że wszczepienie takiego chipa jest równoznaczne z przyjęciem znamienia bestii i znów wydawałoby się, że jest to myląca informacja.

Henryk również dementował wieści o chipowaniu jako przyjmowaniu znamienia.

Myślę jednak, że nie można wykluczyć tego scenariusza!!

Wszczepienie chipa może przecież być połączone z naniesieniem jakiegoś znaku na ciało. To, że teraz, w ramach ukazywania nowej wspaniałej technologii, nic nie mówi się o dodaniu jakiegoś osobnego znamienia, nie znaczy, że gdy zostanie to upowszechnione, to takiego znaku nie będzie.

Przecież grom ludzi na świecie w ogóle nie ma pojęcia co się dzieje i co to może oznaczać!! Wszędzie kłamstwo, obłuda i przemoc, a znieczulica tak wszystkich ogarnęła, że nie dostrzegają nawet najordynarniejszych form wyniszczania nas jak chemtrails, zatruta żywność, lichwy itp...

...więc tak samo zbagatelizują nową technologię płatniczą!!

Przecież szatan specjalnie tak uzależnił ludzkość od pieniądza, że gdy stanie ona przed wizją odcięcia od niego, wielu samych się będzie prosić o wszczepienie chipa jako środka płatniczego!

A gdy sytuacja będzie ich odcinała od podstawowych środków do życia to nie będą się nawet zastanawiać. Wystarczy, że władze dodadzą do tego wymóg naniesienia np. "ładnego tatuażu rozpoznawczego" typu symbol danego państwa, czy nowego systemu, albo coś w tym stylu i mało kto będzie się tym przejmował.


Dodatkowo rozpowszechni się  nową propagandę za pomocą mediów, że wprowadzi się "wspaniałą technologię przyszłości" i ona zrobi swoje. I tak jak wszelkie absurdy przechodzą, tak i ten przejdzie..proste!

Ten werset z Objawienia jest wielce wymowny i jak inaczej go niby interpretować??
"(16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole,

(17) I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia."

Przecież te słowa ewidentnie nawiązują do jakiegoś systemu płatniczego!!

Według mnie nie należy bagatelizować takiej możliwości zwłaszcza, że przesłanki są wysoce prawdopodobne!

Obserwator

Liczba postów : 1309
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 2nd Lipiec 2015, 11:11

Nie wiem jak jest w Polsce, ale na Zachodzie wyłączenia kogoś z obiegu to kwestia 10 minut.

Pieniądze rzadko są w użytku. Nikt nie płaci pensji gotówką tylko automatycznie idzie ona do konta bankowego. Aby dostać gotówkę, musisz udać się do banku lub korzystać z bankomatu.

Zawieszenie konta bankowego oznacza wyłączenie z obiegu. Nikt nie będzie pracownikowi płacił pensji gotówką.
Najprawdopodobniej byłoby to nielegalne.

Czyli nie dostaniesz żadnej przyzwoitej pracy. Jesteś skazany na dorywcze prace za grosze, prace nielegalne ponieważ nie opodatkowane.

Wystarczy zamknąć komuś konto i go śledzić kilka dni i za próbę nielegalnej pracy aresztować.

Nie potrzeba żadnego chipa aby tego dokonać.

Już dzisiaj można postawić posąg Zeusa w Jerozolimie i pod karą wyłączenia z obiegu zmuszać do wzięcia znaku na czoło lub dłoń. Odmówisz -zablokują ci konto i praktycznie jesteś na ulicy i w każdej chwili możesz być aresztowany.

A jak cie aresztują, mogą cię skrócić o głowę. Czipy są w kartach kredytowych i także w każdej chwili można je zatrzymać. Zresztą jest to niepotrzebne ponieważ karta kredytowa jest zwykle połączona z kontem bankowym, z którego się ją spłaca.

Zamkną konto to najprawdopodobniej karta przestanie funkcjonować z powodu braku połączenia z kontem.

Czyli niemal wszystko, oprócz posągu Bestii jest gotowe.

Szatana chip nie interesuje, ponieważ za wzięcie chipa Bóg nikogo nie ukarze. Nie ma w Biblii prawa zabraniającego wzięcia czipa.

Jest jedynie Prawo kategorycznie zabraniające wzięcie znaku Bestii na czoło lub rękę. I mało tego, najpierw to Prawo musi ogłosić anioł całemu światu!

W tym świetle jest oczywiste, że w chwili obecnej nie warto sie tym przejmować.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3209
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Obserwator on 2nd Lipiec 2015, 12:32

Dokładnie Henryk. System płatniczy działa już chyba wszędzie tak jak mówisz, ale chyba jeszcze nigdzie nie zlikwidowano systemu monetarnego.

Tak więc, istnieje nadal możlowość przeżycia poza systemem bankowym. Znam osoby, które są zmuszone pracować na czarno lub sami podejmują taką decyzję by nie wykazywać nigdzie jakiejkolwiek aktywności finansowej.

Szczerze mówiąc, sam rozważam opcję pracy na czarno i usunięcia konta bankowego. Pracuję w firmie, w której jest to możliwe, poza tym i tak panuje w niej polityka umów śmieciowych, więc to wszystko jest tylko prowizorką.

Tak więc do póki istnieje system monetarny, do puty władza nie ma pełnej kontroli nad finansami społeczeństwa i Polska jest świetnym tego przykładem. Każdy może tu jeszcze kombinować by system bankowy omijać i raczej nie ma nagonki na takie osoby.

Nie widzę więc braku logiki by wprowadzić chipy jako kompletnie bezgotówkowy system płatniczy.

Henryk napisałeś:
Szatana chip nie interesuje, ponieważ za wzięcie chipa Bóg nikogo nie ukarze. Nie ma w Biblii prawa zabraniającego wzięcia czipa.


Taki jest mój kontrargument:
"Wszczepienie chipa może przecież być połączone z naniesieniem jakiegoś znaku na ciało. To, że teraz, w ramach ukazywania nowej wspaniałej technologii, nic nie mówi się o dodaniu jakiegoś osobnego znamienia, nie znaczy, że gdy zostanie to upowszechnione, to takiego znaku nie będzie."

"A gdy sytuacja będzie ich odcinała od podstawowych środków do życia to nie będą się nawet zastanawiać. Wystarczy, że władze dodadzą do tego wymóg naniesienia np. "ładnego tatuażu rozpoznawczego" typu symbol danego państwa, czy nowego systemu, albo coś w tym stylu i mało kto będzie się tym przejmował".

Dlaczego szatana nie miałby interesować taki chip?? Przecież to jest idealny sposób by poddać całe społeczeństwa pod totalną kontrolę!!

Nie dość, że taką zachipowaną osobę będzie można wyłączyć z obiegu, to będzie można uruchomić np. "funkcję autodestrukcji" i takiego człowieka zwyczajnie zabić!

Przecież to ma sens i byłoby całkiem logicznym działaniem ze strony szatana.

Oczywiście, samo wszczepienie chipa połączone z przyjęciem znamienia w postaci np. tatuażu, będzie już wyrokiem śmierci ze strony Boga, no ale szatan też musi jakoś swoim zwiedzionym sługosom dać sposób na wprowadzenie takiego "nowoczesnego" zamiaru.

Liczmy się z tym, że lucyferowi zależy na tym byśmy dali się nabrać na jego cuda. Wątpię by "wyrok śmierci z ręki Boga", czyli 'znamię bestii' był tak jawnie ukazany ludziom. To jest bezsensu.

On spróbuje wziąć ludzkość na to, za czym ona cały czas się ugania - pieniądzem!

Dlatego zostało to wskazane w Objawieniu! Dla mnie jest jasne!

"(17) I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.""

Przemyśl to Henryk! Nie należy bagatelizować tej opcji, tym bardziej, że jest bardzo logiczna, a dzisiejsze zwiedzenie łatwo by to umożliwiło.

Poza tym odpowiedz sobie na pytanie:

"Czy jeśli zostanie wprowadzony bezgotówkowy system płatniczy w postaci chipów, to dasz sobie coś takiego wszczepić tylko dlatego, że nie jest to wprost napisane w Biblii???"

No właśnie..ja na pewno sobie na to nie pozwolę!!


Obserwator

Liczba postów : 1309
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Marysia87 on 2nd Lipiec 2015, 17:05

Hmm wydaje mi się, że czipy nie będą miały z tym nic wspólnego.
Juz dzisiaj można je wszczepić i wiele osób je ma, a Bóg przed tym nikogo nie ostrzegał.

Rozumiem 'dmuchać na zimne", ale myślę, że sprawa będzie wyglądać całkowicie inaczej.

Tzn. wg mojego przekonania, symbol bestii jest ściśle związany z islamem i jest nanoszony na rękę i czoło w znaczeniu przenośnym (ręka - czyny; czoło - myśli).
Jeśli chodzi o werset o kupowaniu i sprzedawaniu, to nie musi chodzić o środek płatniczy. W państwach afrykańskich, zdominowanych i zastraszanych przez islam, ludzie innego wyznania nie moga nawet wyjśc na ulicę, a co za tym idzie, nie mogą ani kupować, ani sprzedawać (zarabiać) przez co skazani są na zagłodzenie.  Natomiast będąc w tych miejscach muzułmaninem, zyskuje się możliwość spokojnego życia.
Czyli symbol bestii (islam) pozwala na normalne życie. Inni, nie-islamiści - będą likwidowani.
Kiedy to rozprzestrzeni się na cały świat, a tak zapewne będzie, wówczas ludzie, aby nie poumierać z głodu będą brali znamię bestii. Reszta, w bojaźni bożej nie weźmie tego znamienia i sama siebie skaże na śmierć w tym świecie.

Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia związana z ostrzeganiem przez Boga przed wzięciem znaku bestii. Zauważyliście na pewno, jak wielu byłych muzułmanów, a dzisiejszych chrześcijan ponosi śmierć za wiarę. Przeciez oni BEZ WAHANIA oddają życie za Boga. Naprawdę mało kto się wyłamuje. Większość woli umrzeć w imię Boże!
Czy może byc tak, że np Bóg ostrzegałby nie jednocześnie cały świat, ale np w zależności od terenu i od nasilenia problemu??
W sumie nic na ten temat nie pisze w Biblii, a kiedy już problem będzie dotyczył całego świata i będą stawiać posąg bestii, zaginiony Izrael zostanie wyprowadzony w bezpieczne miejsce, aby nie musieć stawać przez tym wyborem.
Marysia87
Marysia87

Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Obserwator on 2nd Lipiec 2015, 18:05

Owszem wszczepia się je już dzisiaj i o to chodzi, żeby oswajać ludzi ze "wspaniałą, nowoczesną technologią". Jak ze wszystkim co pochodzi od szatana..niby dla dobra ludzkości, a tak na prawdę, to kolejna pułapka.

Zwiedzenie jest potężne..kto pomyśli, że w Biblii jest coś o znamieniu, jakimkolwiek? Przecież ludzie nie mają o tym pojęcia i dlatego potrzebne jest poselstwo 3 aniołów!

Oczywiste jest, że Bóg nie napisał w Piśmie o chipie. Ile jest proroctw pisanych w "podobieństwach"? Większość!

Skoro mowa jest o "znamieniu" na ręce, czy czole to skąd pewność czym dokładnie to będzie. Znamię może być tatuażem, znakiem, blizną..nie wiadomo. Jest to właśnie ostrzeżenie podane jak zazwyczaj w "podobieństwach".

Jak najbardziej trzeba duchać na zimne. W sieci jest pełno informacji i apokaliptycznych przestróg i może być to też zmyłka, ale pamiętajmy, że jest też wiele nawoływań i odkryć, które są prawdziwe.

Kwestia tego kto uzna Prawdy Biblijne i weźmie to na serio. A ludzi jak my, którzy mają tą świadomość jest niewielu i jest nam łatwiej odróżniać dobro od zła. Większość ludzi tego nie wie i dlatego będą musieli dowiedzieć się o tym podczas wielkiego ucisku.

Moim zdaniem islam nie ma tu nic do rzeczy jak każda religia, ponieważ są one tylko narzędziem diabła do wprowadznia w błąd i ukrywania Prawdy. On ma swoją religię, czyli lucyferianizm i islam jest przez niego skazany na zniszczenie wraz z całym babilonem wielkim i islam to na pewno nie bestia Marysia.

Bestia to swego rodzaju system polityczny, jak każda inna bestia z proroctw (ang. Beast - bestia, zwierze), w tym przypadku chodzi moim zdaniem o "rząd" składający się z upadłych aniołów, którzy wyjdą z otchłani (być może za pomocą LHC).

W objawieniu jest napisane wyraźnie o NIEMOŻNOŚCI KUPOWANIA I SPRZEDAWANIA. Jest powiedziane o tych czynnościach, czyli musi ewidentnie chodzić o HANDEL, a nie różnice kulturalne czy etniczne.

My prawdopodobnie tego nie bedziemy musieli przechodzić, ale jeśli dojdzie do sytuacji, że wprowadzi się chipowy system płatniczy...

... to czy dacie sobie zainstalować w ciele jakiegoś chipa, by móc kupować i funkcjonować w nowym systemie???

Odpowiedzcie sobie sami na to pytanie i zastanówcie się dlaczego wasza odpowiedź jest taka, a nie inna!

Jaki wniosek???

Obserwator

Liczba postów : 1309
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Kasia on 2nd Lipiec 2015, 19:31

Poruszyliście jak na dzień dzisiejszy trudny temat.
Uważam ,że kazdy z waszych postów moze byc trafny i kazdy z was moze miec rację.

Czipy jak napisał Kamil mogą być podkładką przygotowania i oswajania ludzi do przyjęcia w przyszlosci znamienia.

Dla tych co nie interesują sie Królestwem Bożym i żyją własnym życiem czip, tatuaż czy inna forma oznakowania nie bedzie grała juz roli
Ważne bedzie jedynie by przeżyć.
Przykład mojej znajomej wlasnie o tym mówi a mianowicie twierdzi ,że jezeli w ten sposób mogłaby urAtowac swoje dziecko nie zawachalaby sie przyjąć znamienia.
Myśle jednak ze jej myślenie spowodowane jest tylko i wyłącznie niewiedzą .
W momencie ogłoszenia przez aniołów czym to grozi przypuszczam ze by zmieniła zdanie.

Z drugiej strony jak Marysia pisze dzisiaj jeszcze mozna przeżyć przez środków płatniczych .
Mamy przykład bezdomnych ludzi,którym mozemy jeszcze pomagać a gdy będziemy zmuszani do przyjęcia znamienia to z pewnością nikt wierny szatanowi posiadający znamię nie pomoże temu co znamienia nie bedzie posiadał .
Przynajmniej dla mnie taka pomoc byłaby juz wtedy nielogiczna.
Bo albo Bog albo szatan.
Jeżeli będąc pewna,że czip jest jedynie tylko przejściowym środkom do przeżycia i ostatecznym poprzedzającym tylko nadawanie znamienia to pewnie też dałabym sobie go wszczepić ale tylko i wyłącznie mając pewność ,że nie ma on nic wspólnego ze znamieniem o którym jest mowa w Bibli.

Jak Henryk napisał jest juz mnóstwo ludzi na świecie ,którzy go mają i z pewnością nie bedą za to ukarani .

Jest wyraźnie napisane,ze kiedyś  nikt nie bedzie miał watpliwości co do znamienia i tego musimy siè trzymać.
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 3rd Lipiec 2015, 15:58

A z proponuję zastanowić się, skąd pochodzą owe informacje o chipach? Z fałszywych religii, od satanistów pastorów.

To oni zaciekle rozpowszechniają Pawła, jego fałszywe proroctwa, Antychrysta i wiele innych.

Dwa dni temu napisałem o chipie.

Odnośnie znaku Bestii.

Możemy sobie spekulować do woli, ale najpierw musimy poznać Bestię, której szatan da całą władzę. Skoro ma być obraz czy znamię Bestii, musi ona istnieć i być dobrze znana. Jest olbrzymia przyczyna, dla której Bóg za oddanie chwały Bestii ukarze każdego śmiercią bezpowrotną.

Aby nie było niedomówień dla człowieka, anioł Boży będzie ostrzegał przed wzięciem znaku Bestii.

Czy w chwili obecnej jesteśmy pod tym względem całkowicie bezpieczni. Szatan nas nigdy już nie oszuka. Dlatego za odmowę wzięcia znaku będzie karał śmiercią, ponieważ świat będzie skutecznie ostrzeżony przez konsekwencjami wzięcia znaku na czoło lub rękę.

Skoro oszustwa szatana nie zdadzą egzaminu, postanie mu jedynie fizyczna przemoc.

Mam nadzieję, że w tym okresie Naród Wybrany będzie już na pustyni i nas to raczej nie będzie już dotyczyło.

Z innego punktu widzenia.

Ukaranie kogokolwiek za wzięcie czipa byłoby rażącą niesprawiedliwością Boga.

Za wzięcie znaku Bestii po ostrzeżeniu anielskim? TAK. Jaskrawe i świadome złamanie Prawa Bożego w obliczu drastycznego ostrzeżenia od samego Boga za pośrednictwem anioła.

Sprawdźmy owo ostrzeżenie.

Rev 14:9  A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę,
Rev 14:10  To i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka.

Grzechem otwartym przeciwko Bogu będzie oddanie pokłonu zwierzęciu, zamiast Bogu!

Pierwsza zbrodnia człowieka, który odrzuca świadomie Boga oddając pokłon zwierzęciu, pomimo kategorycznego zakazu oraz olbrzymich manifestacji samego Boga i Baranka.

Drugą zbrodnią jest przyjęcia znamienia czyli wzięcie udziału w szatańskiej propagandzie doktryny lucyferiańskiej!!!

Dlaczego? Ponieważ ten znak na czole lub ręce będzie pokazywał innym, że więcej ludzi woli Lucyfera niż Boga. Dlatego tez znak musi być widoczny publicznie, dla każdego. Podobnie jak ludzie ostatnio brali tęczę gejowską na Facebooku, aby pokazać jakie masy ludzi popierają pedalstwo!

Jeżeli anioł poda ostrzeżenie o czipie, oczywiście wymagane będzie posłuszeństwo, ale jestem osobiście pewien, ze nie o czipa chodzi.

Chodzi o naszą postawę w stosunku do Boga. Albo jesteśmy za Bogiem pomimo gróźb szatana, albo tracimy życie z ręki Boga za stanięcie ŚWIADOME po stronie szatana, pomimo ostrzeżenia anielskiego i pokazu niezwykłej mocy Bożej.

TAKI SĄD BOŻY JEST SPRAWIEDLIWY I SŁUSZNY!


Czy weźmiemy chipa, jeżeli nie będzie innego wyjścia? Ja wezmę, jeżeli nie będzie żadnego ostrzeżenia anielskiego. Nie będzie to złamaniem żadnego Prawa Bożego. Ale będę za wszelką cenę unikał takiej możliwości z powodu oczywistych obaw szatana i jego sług.

Są bracia, którzy traktują karty kredytowe jako znak Bestii. Podobny niepotrzebny wysiłek i odbieranie sobie szansy na normalne życie. Po za tym swoja postawą robimy z siebie... idiotów.

Ponieważ wielu to wyśmieje i w ten sposób wystawimy imię Boże na pośmiewisko.


thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3209
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach