Czasy końca

Strona 42 z 43 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 6th Grudzień 2017, 21:05

Ale ,


Zastrzegł, że USA nie zajmują stanowiska w kwestiach dotyczących ostatecznego statusu Jerozolimy. Powiedział też, USA zdają sobie sprawę, iż konkretne granice izraelskiej suwerenności w Jerozolimie będą przedmiotem rozmów w sprawie ostatecznego statusu tego miasta. (http://www.tvn24.pl)

Trump "głęboko zobowiązany" do wspierania porozumienia pokojowego Trump powiedział, że Jerozolima musi pozostać świętym miejscem dla trzech religii: chrześcijaństwa, judaizmu i islamu. Dodał, że jest "głęboko zobowiązany" do wspierania porozumienia pokojowego między Izraelem i Palestyńczykami, i popiera dwupaństwowe rozwiązanie konfliktu na Bliskim Wschodzie, o ile będą chciały tego strony konfliktu. Trump zaznaczył, że USA chcą ułatwić zawarcie takiego porozumienia na Bliskim Wschodzie, które będzie możliwe do zaakceptowania dla obu stron konfliktu. On sam - jak zapewnił - zrobi wszystko, co w jego mocy, by porozumienie to zostało osiągnięte. (http://www.tvn24.pl)

czyli ostateczna decyzja nie należy w sumie do niego ? Zobaczymy co z tego wyjdzie.
avatar
Liksar

Liczba postów : 1105
Join date : 03/12/2015
Age : 21
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 6th Grudzień 2017, 22:45

22:39 - Czechy podobnie jak USA uznały dziś Jerozolimę za stolicę Izraela i będą przenosić swą ambasadę z Tel-Awiwu.


30 minut temu
22:15 - Zamieszki przy granicy ze Strefą Gazy.

31 minut temu
22:12 - Czechy uznały Jerozolimę jako stolicę Izraela. Przenoszą ambasadę z Tel Awiwu.

45 minut temu
22:00 - Mimo wyjścia Palestyńczyków na ulice, póki co panuje względny spokój.

Dzisiaj, 20:56
20:56 - Na ulice wychodzą Palestyńczycy.

Dzisiaj, 20:56
20:55 - Przywódca Palestyńczyków: Potępiam decyzję Trumpa. Oznacza ona, że USA zrzeka się roli pokojowego mediatora na Bliskim Wschodzie. Wzywam Palestyńczyków do powrotu do kraju.

Dzisiaj, 20:11
20:11 - Palestyńczycy ogłaszają jutro strajk generalny w Gazie i na Zachodnim Brzegu.

Dzisiaj, 20:07
20:06 - Palestyńczycy ostrzegają, iż może wybuchnąć kolejna intifada.

Dzisiaj, 20:05
20:04 - Trucja potępia decyzję Trumpa. Przed amerykańskim konsulatem w Stambule demonstracja.

Dzisiaj, 19:38
19:37 - Palestyński Dżihad (PIJ): Decyzja Trumpa to wypowiedzenie wojny Palestyńczykom i wszystkim muzułmanom.

Dzisiaj, 19:37
19:36 - Palestyńskie media: na ulice Gazy i Zachodniego Brzegu wychodzi tysiące palestyńskich demonstrantów.

http://kiks24.com/wiadomosci/pokaz/337/swiat-czeka-na-ruch-trumpa-relacja
-------------------------

długo czekac na reakcje nie musimy bounce
avatar
Liksar

Liczba postów : 1105
Join date : 03/12/2015
Age : 21
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Hugo on 9th Grudzień 2017, 14:46

Rzut oka na sytuację ekonomiczną w Wielkiej Brytanii, jako jednej ze „stolic świata”Jest to wg mnie dość istotne.
Nie mam możliwości wklejać źródeł, za dużo informacji naraz, raczej przedstawię pewne ogólne trendy i to nawet nie wszystkie.
.
Każdy wie, jaki wpływ na gospodarkę mają ceny paliw. To jest prosty mechanizm, generalnie każdą kupowaną rzecz musieliśmy wcześniej przetranspotrować np. dowolny plon by trafił na nasz talerz, musi być przewieziony do sklepu. Tak samo ubrania, meble itd.
Pomimo znajomości tego mechanizmu większość ekonomistów „udaje” że nie dostrzega identycznego mechanizmu prawie na każdym kroku.
Wzrost cen nieruchomości – nasz przyjaciel czy wróg? Wiele osób się z niego cieszy... Mechanizm jest taki sam, jak przy paliwie, w końcu każdy z nas mieszka w nieruchomości. Wg danych rządowych, odsetek rodzin mieszkających w swoim mieszkaniu powolutku lecz systematycznie spada, pomimo wszelkich „zachęt”, „dopłat” i „programów” które wdraża rząd (ostatnio obiecał niepobranie podatku stamp duty)

Swoją drogę te wszelkie programu w żaden sposób nie pomagają spłacić własnego mieszkania, pomagają tylko wziąć kredyt i program rządowy oraz lokalne działają na tej samej zasadzie. Weź kredyt od banku i od rządu, rządowi nie musisz spłacać kredytu, ale musisz odsetki (po pewnym czasie). Mało tego, bo kiedy chcesz spłacić kredyt od rządu to płacisz go od aktualnej ceny nieruchomości a nie od początkowej. Kwota kredytu wzrasta więc wraz z ceną nieruchomości i końca nie widać. No dobra, ostatnio też ceny nieruchomości nieco spadły, ale to chyba tylko korekta, a nie stały trend.
Jednocześnie bezdomność jest coraz powszechniejsza... Odsetek rodzin mieszkających w wynajętym mieszkaniu rośnie... Kula śniegowa rośnie...

Płaca minimalna. Od kilku lat systematycznie idzie ostro w górę, tylko się cieszyć...

Tylko dlaczego miałoby to działać inaczej niż przy paliwie? Każdy produkt przechodzi przez kilka rąk nim trafi do odbiorcy. Nie ma się co szukiwać, na stawce minimalnej jest całe mnóstwo osób, mnóstwo osób pracuje też poniżej minimalnej, co oczywiście jest nielegalne ale jest to „wymóg rynku”, bo w wielu branżach nie wytrzyma się konkurencji. Jak ktoś się łudzi, że to jest narzędzie do poprawy dobrobytu niech pójdzie po rozum do głowy
Od przynajmniej 20 lat wcześniej przygotowywany był grunt pod to, co jest teraz. Ogólnie mówiąc, od wielu lat rząd hojnie rozdawał wszystkim zasiłki wszelkiego rodzaju oraz to samo było w sektorze publicznym. Sektor publiczny jest w tym wypadku pewnym buforem, bo zawsze na końcu jest osoba prywatna. Wg mnie, miało to 4 główne cele
1. Nastawianie przeciwko sobie społeczeństwa – jedni na swój dobrobyt pracują, inni mają za darmo
2. Wsparcie małego biznesu. Przykład: ktoś, mając jakiś mały biznes mógł zatrudnić kogoś za bardzo małe pieniądze. Temu komuś nie robiło to różnicy, bo i tak mu się powodziło, mógł zawsze ubiegać się o pomoc państwa. Teraz, kiedy państwo nie jest już hojne, tego małego biznesu który jest podporą całej gospodarki jest coraz mniej
3. Wywindowanie cen nieruchomości, wg mnie nie byłoby możliwe bez modelowania rynku w ściśle określony sposób
4. Odebranie tego w przyszłości czyli teraz, doprowadzając do gigantycznego krachu albo do powolnego przykręcania śruby, doprowadzając do setek osobistych tragedii i ciągłe trzymanie w szachu całego społeczeństwa

Spotyka się też stwierdzenie, że jest bardzo dobrze, bo budownictwo nowych mieszkań winduje wszystko w górę. I właśnie tu jest gigantyczne maskowanie problemu. Nowych mieszkań było od dziesięcioleci bardzo mało. Doprowadziło to do kryzysu mieszkaniowego, czyli po prostu za małej podaży mieszkań, co za tym idzie to przeludnione mieszkania, większe ceny itd. Teraz wszędzie są place budowy. A co się stanie, kiedy potrzeby mieszkaniowe zostaną już zaspokojone? Nie będzie tego koła zamachowego, które teraz napędza gospodarkę (w rzeczywistości to ściśle realizowana strategia maskowania prawdziwego stanu) Wiele lub nawet większość z tych nowych mieszkań obciążone będzie kredytem na następne 25 lat. To się kiedyś skoczy, nie znamy tylko szczegółów, jak czasu, rozmiaru i plan jest krok po kroku realizowany. Tu nie ma żadnych przypadków

Rząd działa dwutorowo i ta strategia była przygotowana od lat, kiedy to rząd wszystko chętnie finansował. Nie przeszkadzało to w osiągnięciu ogólnego dobrobytu, ale zarazem doprowadziło do ścisłej kontroli wszystkiego. Zaczął od obcinania wszelkich funduszy w sektorze publicznym, nie oszukujmy się niezależnie czy jakiekolwiek pieniądze płynęły do szkoły, służby zdrowia czy gminy to na końcu tego łańcucha zawsze była jakaś prywatna osoba.
Teraz z jednej strony obcina fundusze wszędzie, gdzie do tej pory płynęły szerokim strumieniem i jednocześnie kieruje strumień od społeczeństwa do kilku sektorów, gównie do banków, które wcześniej udzieliły kredytów na bardzo drogie mieszkania.

Skąd w ogóle wiadomo, że mieszkania są strasznie drogie, może oferta na kredyt na 25 lat to okazja i nie jest to żadna drożyzna?
Po pierwsze, mieszkanie jest bardzo podstawową potrzebą człowieka. Z tego wynika, że jest czymś takim jak pożywienie, czymś, o co każda osoba powinna sama dla siebie zadbać i każda zdrowa osoba powinna być w stanie to zrobić. Niestety, coraz mniej osób jest na to stać, wręcz jest to coraz mniej osiągalne i wiąże się z ryzykiem, niepewnością jutra, wyrzeczeniami.

Może się to skończyć na 2 sposoby i każdy inny scenariusz jest mało prawdopodobny.
Pierwszy scenariusz to ubożenie społeczeństwa, taktyka na powolne wykończenie
Drugi scenariusz to duży krach

Co się stanie tego nie wiem, patrząc na wydarzenia w Jerozolimie mam nadzieję na drugi, szybki scenariusz, który może być już wstępem do tego, by Bóg zareagował.

Post przydługi, ale zapewniam, że mogłabym dłużej, części zagadnień nie omówiłam, bo nie są tak nagłe i tak istotne jak te tutaj.

Hugo

Liczba postów : 215
Join date : 21/03/2015
Age : 32
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Jacek86 on 11th Grudzień 2017, 01:01

Jak dla mnie bardzo ciekawy post!! Przecież ekonomia to jedno z głównych narzędzi niszczenia ludu bożego!!!

Jeśli można, to proszę o więcej! Może osobny rozdział?? "Ekonomia, jako narzędzie depopulacji"??? Wink
avatar
Jacek86

Liczba postów : 218
Join date : 31/08/2015
Age : 31
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 11th Grudzień 2017, 13:27

Moim zdaniem pedofilia jest kluczowym czynnikiem zmiany rządów syjonistycznych.

Mogę się mylić, ale w Anglii jest to niezwykła plaga, w Australii także i USA nie są z tyłu za tym bagnem.

Film po angielsku, w którym zeznaje były policjant londyński i opisuje swoje dochodzenie, o którym poinformował swego przełożonego, i o mało nie stracił życia za wkładanie nosa w 'nie swoje sprawy'.Ta pani, która o tym opowiada na końcu filmu nie wytrzymuje nerwowo i zaczyna prawie płakać na olbrzymimi  zbrodniami przeciwko dzieciom, jakie popełnia rząd i agencje rządowe, zwłaszcza te, które nadzorują sierocińce i zajmują się opieką społeczną dzieci pokrzywdzonych.

Zbrodnie prowadzą do samego rządu i z innych źródeł wiemy, że także prowadzą do pałacu królewskiego i Królowa Elżbieta ma wyrok dożywocia.

W USA i w niemal wszystkich krajach białych jest to samo z Polską włącznie.

W jednym z materiałów dowiedziałem się i podejrzewam, że jest to prawda, że pedofile czy też nasienie węża, widząc masowy przelew krwi np. przy ścinaniu głów dostają obłędu na tle seksu. Taka przemoc ich podnieca seksualnie i to bardzo mocno.

Nic dziwnego, skoro w tym się lubują. Napiszę o tym więcej w artykule na temat III Wojny Światowej.

Ona może wybuchnąć ale na pewno nie będzie cała zrealizowana, jak podaje ten plan!

Jacku... nie ma żadnej ekonomi. To wszystko jest cyrkiem i masowym oszustwem, jeżeli zacznie się patrzeć we właściwym kierunku. Nie myślałem o tym do momentu, w którym przeczytałem, że banki po prostu drukują sobie pieniądze, ile chcą.

Prosty dowód. Czy USA posiada zabezpieczenie dolara w złocie? Cały świat wie, że... NIE!!!

I to jest cały dowód jakiego potrzebujemy.


Dzisiaj rano czytałem, że jeden z senatorów odkrył, że 118 trylionów dolarów brakuje w rozliczeniach rządu USA.

Jakim cudem? Po prostu sobie drukują bez opamiętania.

Oznacza to że nawet podatki nie są potrzebne, skoro można sobie wydrukować ile się chce.

Oczywiście lichwiarze powiedzą ci, ze to jest nonsens!

Za komuny Polska nie miała żadnego zabezpieczenia na złotówki w złocie i Moskwa dyktowała lub nawet drukowała złotówki, tyle, ile rząd potrzebował.

Tito, szef Jugosławii drukował więcej i Jugosłowianie w tym czasie żyli znacznie lepiej niż Amerykanie.

Cała ekonomia to jeden olbrzymi lichwiarski szwindel i system opresji narodów easy białej. Dlatego wszystkie banki w krajach o białej populacji mają nie monitorowane przez rządy banki Rothschildów, którzy żądają sobie odsetek a oni kontrolują ile może Polska wydrukować, o ile w ogóle Polska drukuje swoje pieniądze.


Jest to czysta farsa i haniebne oszustwo tych, którzy kontrolują druk walut.

Oni żądają spłat pożyczek, które nigdy nie były wzięte. 

Tak zrobiono kilka lat temu w Australii, kiedy dowiedzieliśmy się, że Australia musi spłacać dług 400 miliardów dolarów, ponieważ tyle rząd rzekomo pożyczył i większość zmarnowano z powodu rzekomej nieudolności rządu, który... OCZYWIŚCIE 'przegrał' wybory a nowy rząd 'musi' to spłacać.

Największy problem tkwi w tym, że dla większości czytelników 400 miliardów dolarów to już jest liczba w sferze abstrakcji i nie wiemy ile to jest.

Podam teraz cenę, z jaką odbudowano jedną z wież w Nowym Jorku. Około 8 miliardów.

Podzielmy 400 miliardów na 8 i mamy potężne, bardzo potężne miasto nowe w Australii z ilością 50 takich wieżowców, jakie zginęły podczas ataku 9/11!

W Australii nie wybudowano ani jednego takiego wieżowca.

Czyli jest to jedna wielka farsa i forma oszustwa lichwiarskiego - trzeba płacić odsetki, ponieważ Rothschild sobie tego tak zażądał bez żadnej przyczyny.

Teraz pomyślmy, czy rzeczywiście wojny są toczone z powodu pieniędzy i ekonomii?

O władzę to może czasami i chodzi, ale nigdy nie o pieniądze, które są po prostu drukowane. Jak ktoś przeholuje z drukiem, jak głupi Mugabe, to nastąpi masowa inflacja. A może z Mugabe to celowa farsa aby nas jeszcze bardziej skołować.

Ale jeżeli nad tym wszystkim stoi kontrola szatana i upadłych aniołów we wszystkich krajach, to cała farsa jest przed nami skutecznie ukrywana.

Ale i ta tajemnica zostaje właśnie ujawniana i będzie więcej na ten temat.

Tak! Oni po prostu drukują pieniądze i to daje im 100% kontrolę nad wszystkim.

Banki pożyczają wydrukowane pieniądze.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2547
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by damian on 11th Grudzień 2017, 13:50

thewordwatcher napisał:
Banki pożyczają wydrukowane pieniądze.

Nawet nie ... Analizowałem gdzieś kilka lat temu mechanizmy finansowe i jak działają banki i włosy mi dęba stawały.
Bank musi mieć tylko pewien % zabezpieczenia kapitałowego, co możemy nazwać jako wydrukowane pieniądze.

Do tego dochodzi szereg pośrednich form wzajemnych poręczeń i zabezpieczeń pomiędzy bankami więc i w tym zakresie jest to tylko TROCHĘ (jak na skalę działania banku) wydrukowanych, nazwijmy to fizycznych pieniędzy i nawet tam jest czysta kreatywność ... a reszta? Reszta to pieniądze z NIKĄD ... z palca i zer spod klawiatury.

Dosłownie. I zachęcam zainteresowanych do sprawdzenia.

Bank pożyczki udziela z palca ... a ściąga gotówkę. Duży procent udzielonych kredytów to właśnie taka sobie wykreowana gotówka.
Myli się ten, który myśli, że bank stoi na fundamentach i obraca pieniędzmi faktycznymi ... TAK, ale tylko w pewnym % ... tym co ściąga od ludzi i co ludzie wpłacają. Oprócz tego generuje pieniądze "na papierze" i ma ku temu duże możliwości.


Co do ekonomii ... no w jakiś sposób muszą słudzy przeciwnika wywołać zapalnik do upadku systemu ...

Tym podkładanym dynamitem pod system co jest ... ? Skrócę to w części czynników ...

1. NIEWYDAJNOŚĆ systemu ... czyli system mniej wytwarza niż kosztuje sam siebie ...
Wynika to z kolejnych punktów takich jak ...

2. Utrudnienia i przepisy, które niszczą wszelką mniejszą przedsiębiorczość, nagarniając jednocześnie synom przeciwnika stojącym na czele korporacji ...

3. Podatki ... których normalny człowiek 100 czy 200 lat temu by nie zniósł i takiego władcę, który by połowę tego co dziś ustanowił to by spalili żywcem pewnie ... dziś ludzie mają tak wyprane umysły, że już jest w porządku ... że mamy może maksymalnie 10% wartości nabywczej z tego co dostajemy za naszą pracę ... reszta jest pośrednio zabierana przez system.

4. Mnożące się święta ... i dni wolne od pracy. To klucz niewydajności i choroby systemu ... ludzie zamiast pracować lenią się i wydajność jest marna. Dlatego Chiny, gdzie ludzie pracują mają rozwój i się zbroją aby powybijać (pewnie taki mają ukryty swój plan) nas białych, którzy już pracować nie potrafią ... Nie namawiam tu do pracy dla systemu ... ale w ogólnym ujęciu Bóg oczekiwał od nas, że będziemy pracować 6 dni w tygodniu minus Sabat i kilka świąt ... Im lepiej ktoś by sobie pracował i Bóg mu błogosławił, tym lżej powinien mieć ... Dziś utrzymujemy szereg ludzi, którym się nie chce i tyle ...

5. Rosną płace minimalne i przepisy z tym związane ... to ma związek też z punktem 2.

W podsumowaniu to doprowadzi do zapalnika i upadku systemu ekonomii, który przecież wrogowie szykują .... bo wróg myśli, że dobrze będzie jak podminuje co się da i wysadzi więcej niż to być może konieczne aby ludzie oddali wolność i poszli do niewoli za pełną miskę i iluzję pokoju ...
avatar
damian

Liczba postów : 96
Join date : 29/06/2015

http://PrawdaNasWyzwoli.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 11th Grudzień 2017, 14:01

Damian ... bank aby wykreować pożyczkę potrzebuje mieć tylko 5%!!!, "udzielanej przez siebie pożyczki"

... po prostu dyktat tych 8 tys. ludzi/nieludzi którzy rządzą światem i trzymają nas w tym zbrodniczym systemie pieniądza oprocentowanego,

Zresztą to są zasady dla innych pod nimi bo oni ...

produkują pieniąc fizycznie i dokonują rozliczeń systemu finansowego ...

koniec końców akumulują nasz zysk, odbierają poprzez ciągły wzrost inflacji oraz poprzez uzależnienie od co raz to nowych dóbr konsumpcyjnych
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 527
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by damian on 11th Grudzień 2017, 14:23

W rzeczy samej Iraeneus.

Tak jak pisałem właśnie, że bank ma mały % rzeczywistych pieniędzy ... jak wiesz, że to 5% to OK, ja nie pamiętałem tej wartości dokładnie.

Widzimy jednak jak niewiele to jest i jak to działa.
avatar
damian

Liczba postów : 96
Join date : 29/06/2015

http://PrawdaNasWyzwoli.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 12th Grudzień 2017, 12:08

Bardzo ciekawe wydarzenia i komentarze na temat stolicy Jerozolimy i działania w Syrii.

Benjamin Fulford podkreślił moje przypuszczenia,  i innych braci że decyzja Trumpa uznania Jerozolimy to praktycznie wojna wypowiedziana Islamowi. Ale jest jeszcze ciekawiej.[EN]

Fulford twierdzi, że jest to pułapka na Izrael, który ochoczo łapie się na Trumpa przynętę i dojdzie do wojny.

Druga interesująca informacja, to Putin wycofuje wojska z Syrii. To jest jeszcze większa pułapka i zachęta dla Izraela, aby zaatakować i Syrię i Iran.

http://www.whatdoesitmean.com/ [EN]

A Iran odpowiedział USA że jeżeli nie usuną wszystkich jednostek wojskowych z Syrii, Iran otworzy na nich wszystkie bramy piekła.

Putin skomentował to w taki sposób.

Jeżeli Amerykanie nie usuną się z Syrii, Rosja uderzy na nich w taki sposób, w jaki jeszcze tego nie widziano. Putin dodał, że dla Rosji pobyt w Syrii był szkoleniem, ćwiczeniami do rzeczywistej walki.

Wygląda na to, ze szefowie są zdecydowani, z Iranem włącznie, aby w Syrii rozpętać piekło, czyli rozpocząć III WŚ.

Oczywiście Syjonizm i Islam - oba mają upaść.

Upadek Izraela spowoduje upadek Deep State (Całkowity) i w krajach o białej populacji powstanie nowych 10-ciu króli, jak zapowiada Objawienie i wtedy mamy wszystkie biblijne możliwości wypełnienia się biblijnych proroctw jak na dłoni.

Cała sytuacja na Bliskim Wschodzie jest niemal dokładnie realizowana jako początek III WŚ od walki Islamu z Izraelem.

Krążą pogłoski od wielu lat, że ową rzeź w Izraelu powstrzymają upadli aniołowie (Bestia) i wtedy się własnie ujawnią całemu światu.

Mamy jeszcze w planie atak na USA (Babilon), jako kara Boża za USA zbrodnie. Nie jest na świecie tajemnicą, ze USA to papierowy tygrys.


Oczywiście są to hipotezy, ponieważ nie wiemy jak na to wszystko zareaguje Bóg  i jak daleko pozwoli On na kontynuowanie szatańskiej 3 wojny światowej.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2547
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 20th Grudzień 2017, 12:06

Szwedzki rząd bije wszelkie rekordy głupoty ludzkiej. Nie ma chyba głupszych przywódców państwowych niż rząd w Szwecji.

U detektywa prawdy jest wklejony artykuł, który czytałem dzisiaj rano po angielsku.

http://detektywprawdy.pl/2017/12/20/w-szwecji-partnerzy-beda-musieli-wyrazic-pisemne-oswiadczenie-o-zgodzie-na-seks/

W SZWECJI PARTNERZY BĘDĄ MUSIELI WYRAZIĆ PISEMNE OŚWIADCZENIE O ZGODZIE NA SEKS.

http://detektywprawdy.pl/2017/12/20/w-szwecji-partnerzy-beda-musieli-wyrazic-pisemne-oswiadczenie-o-zgodzie-na-seks/

Czy widział ktokolwiek jeszcze głupsze prawo? Chyba w średniowieczu, kiedy bogaty właściciel ziemski czy nawet mniejszy książę zażądał sobie, aby on pozbawiał cnoty poślubionych kobiet w Anglii.

Ale to nie można nazwać głupotą, ale zbytnio rozwiniętym popędem czy skrajną korupcją.

Ale pisemna zgoda!? W burdelu także? cheers

Jeszcze trochę a trzeba będzie uzyskać pisemną zgodę rządową na pocałunek własnej żony.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2547
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Hugo on 20th Grudzień 2017, 15:24

Mój komentarz do tej ustawy:
Chodzi o... uchodźców?
W tej papierologii mają utonąć przypadki prawdziwych gwałtów?
Tak to wygląda, teraz każdy zawiedziony partner będzie mógł donieść na drugiego, potencjalnie każda osoba będzie mogła się zemścić na partnerze.
Kilka tysięcy rocznie spraw i przykryje się problem rzeczywistych gwałtów, bo nie będzie to widoczne w statystyce.
Albo zgwałcona osoba usłyszy, że nie była zgwałcona, tylko to był seks bez jej pisemnej zgody. Nawet gwałciciel potencjalnie może przyjąć to za linię obrony, że on zgody pisemnej nie udzielił

Hugo

Liczba postów : 215
Join date : 21/03/2015
Age : 32
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 21st Grudzień 2017, 23:25

KiKŚ - Konflikty i katastrofy światowe
23.00
PRO-SEPARATYSTYCZNE PARTIE WYGRAŁY PRZEDTERMINOWE WYBORY REGIONALNE W KATALONII.
Frekwencja ponad 80%.
avatar
Liksar

Liczba postów : 1105
Join date : 03/12/2015
Age : 21
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 23rd Grudzień 2017, 13:09

Może próby przed zwiedzeniem
Wiele osob to sfilmowało


https://www.koniec-swiata.org/tajemnicza-luna-na-niebie/
avatar
lusia

Liczba postów : 542
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Grudzień 2017, 14:26

Podejrzana sprawa. Oficjalne szatańskie źródła podają, ze to wystrzelona rakieta. Ale to w środku nie wygląda na rakietę.

Kilka miesięcy temu było coś takiego w Norwegii i Rosja powiedziała, ze to ich rakieta.

Jakieś podejrzane cyrki, chcą nas w jakiś sposób wprowadzić w błąd.

To wygląda na jakąś technologię upadłych. Być może przygotowują nas na 'akceptację'... kosmitów
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2547
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Bushi on 23rd Grudzień 2017, 20:00

To wygląda jak rakieta. Przynajmniej  o napędzie konwencjonalnym do pierwszego odseperowania, potem drugi człon zostawia bardzo dziwny efekt!
Druga sprawa trajektoria rakiety wskazuje że ma przynajmniej 15 stopni "horyzontalnej czyli według toru lotu , jest w stadium separacji i powinna być na 110km nad ziemią.  Po pierwsze nie powinno być jej widać, po drugie  dym i łuna rozchodzi się w atmosferze co wskazuje że to coś pruje  max na 60km.Tyle jeśli chodzi o oficjalne dane  tego typu lotu.

Więc mamy tu  problem, ponieważ rakiety z projektu X ( FALCON ) to typowe klasyczne  układy z napędem hyrazynowym, do tego efekt na niebie nie pasuje do tego typu widowiska. Zobaczcie że  wcześniej jest ślad  właśnie działania silnika rakietowego i nagle się urywa! i po rozłączeniu pierwszego członu  prawdopodobnie  uruchamia się jakiś inny silnik. Do tego wszystko jest za nisko niz powinno być, jestem pewien że to pokazówa jakaś a rakieta wcale nie  poleciała wyżej. Możliwe że to zwykłe fajerwerki by przykryć śmieciowe misje kosmiczne! Moim zdaniem  chcą tym widowiskiem specjalnie zaprojektowanym by  zatkać gęby sceptykom i "płaskoziemcom".

Nadmieniam że projekt SpaceX stał się nową modą, i ma regularnych fanów, wręcz wyznawców. To są ludzie którzy śledzą wszystko co SPACE X im poda, to niby taka konkurencja dla NASA. Pan Musk dokładnie wszystko realizuje, do tego bawi się w socjologiczne zagrywki, co jakiś czas mimochodem wskazuje że kosmici istnieją i są tu! Więc jeśli będzie trzeba ogłosić światu taką nowinkę na pewno będzie to "gwiazda" nowego showbiznesu kosmicznego: Elon Musk!
avatar
Bushi

Liczba postów : 441
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 25th Grudzień 2017, 00:28

Trump ogłosił 21 Grudnia w USA Stan Wyjątkowy!!!


List do Senatu z rządowej witryny.

https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/text-letter-president-congress-united-states-6/    [EN]

Inne  źrodło - http://www.whatdoesitmean.com/index2458.htm

Jeszcze inne - http://beforeitsnews.com/politics/2017/12/president-declares-state-of-emergency-2969022.html

Jeszcze inne - https://conservativepost.com/trump-declares-state-of-emergency-it-begins/

Celem jest pozbawienie władzy Clintonów, Sorosa i wielu innych ludzi, członków Deep State.

Data ogłoszenia 21 Grudnia i mas media nie mówią o tym ani słowa, ponieważ one są także celem.

Według Alexa Jonesa jest organizowany zamach na Trumpa i najwyraźniej to jest jego (Trumpa) odpowiedź.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=61&v=K6BXPFZjK2s

Najwyraźniej zaczęło się w USA na ostro.

Jak poznam więcej szczegółów, oczywiście podzielę się.

UAKTUALNIENIE
---------------------

Tego jest znacznie więcej. Mówiąc po naszemu, Trump wydał rozkazy i poinformował pisemnie Kongres że wprowadza Stan Wyjątkowy z powodu zagrożenia interesu USA przez osoby przestępcze, które dopuściły się niewypowiedzianych zbrodni i notorycznego łamania prawa.

Wszelkie nieruchomości, oszczędności w bankach na terenie USA są dla osób podejrzanych zamrożone i nie wolno czynić żadnych zmian, nie wolno niczego sprzedawać, zmieniać właściciela, słowem nie wolno ich dotykać aż do odwołania.

Dotyczy to wszystkich osób znanych lub mniej znanych, uwikłanych w pedofilię, masowe kradzieże mienia USA (zginęło 81 trylionów $)
Oczywiście dotyczy to głównie byłej administracji, Clintonów, Obamy i wielu polityków i senatorów a także mediów, FBI i być może CIA.

Rozkazy te zostały wydane 20 Grudnia 2017 i do tej pory niewiele portali internetowych na ten temat mówi. Ci, którzy mówią, ujawniają, że istnieje olbrzymie zagrożenie dla życia Trumpa i to jest jego odpowiedź na planowane morderstwo.

Mas media USA oficjalnie informowały Amerykanów o przygotowywanym zamachu na Trumpa.

Sytuacja jest więc niezwykle poważna i najprawdopodobniej jest to kluczowy punkt w historii USA. Albo Trump zostanie zamordowany, co gwarantuje wojnę domową i masowy przelew krwi, albo siły specjalne wywiadu i armii, ostatnio bardzo lojalne w stosunku do Trumpa zdołają owo niebezpieczeństwo od niego odsunąć i mogą się rozpocząć masowe aresztowania znanych kryminalistów, jak Clintonowie, którzy są poważnie poważnie podejrzani o zamordowanie co najmniej 96 osób, za próby ujawniania ich olbrzymich oszustw i kradzieży mienia USA, jak wielką ilość Uranu, sprzedanego PRYWATNIE przez Clintonów Rosji za ogromne pieniądze. Owa sprzedaż to jaskrawe złamanie Prawa w USA, które jest karane śmiercią za zdradę stanu.

Praktycznie zaczęła się ostateczna walka o przeżycie - Trumpa przeciwko wszystkim siłom nienawistnym w stosunku do Trumpa i jego rządu, z mass mediami włącznie.

Wyszydzana obniżka podatkowa oraz plany dozbrojenia armii USA powodują falę optymizmu w stosunku do Trumpa i zwiększoną nienawiść mediów oraz tzw. finansowych ekspertów. Dlatego mas media są wyjątkowo negatywne do tej kwestii, ale eksperci stojący po stronie Trumpa twierdzą, że jest to bardzo realny plan, który wprowadzony w życie postawi USA gospodarkę ponownie na nogi.

Moim zdaniem, aczkolwiek ekspertem finansowym nie jestem, każdy rozsądny plan podatkowy jest realny z prostej przyczyny. Anu USA nie są winne nikomu żadnych pieniędzy ani nikt nie jest winien USA.

Pieniądze to po prostu wydrukowany pod ścisłą kontrolą papier i rząd posiadający kontrolę druku pieniędzy nigdy nie stanie się bankrutem, jeżeli
nie nastąpi jaskrawy błąd nadprodukcji banknotów.

Odnośnie stanu wyjątkowego... praktycznie wykluczam hoax. Są to oficjalne dokumenty wprost z Białego Domu.

Ale jest możliwe, że siły Deep State są znacznie mocniejsze niż Trump przewidywał i po prostu nikt nie będzie w stanie zrealizować jego rozkazów.

Z drugiej strony nadal może nastąpić zamach na Trumpa, co będzie oznaczało wielki przelew krwi w USA w wojnie domowej.

Może także jest to ukartowane w taki sposób i mord na Trumpie będzie sfingowany.

Jest kilka opcji i jak na razie jest martwa cisza - niewielu potwierdza rozkazy Trumpa i nikt temu nie zaprzecza.

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2547
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 26th Grudzień 2017, 02:10

Nadal mas media milczą o stanie wyjątkowym, ale inni nie milczą.

Z jednego źródła, generał Mad Dog Mattis jest z oddziałami w Gitmo, gdzie spodziewają się masowych aresztowań w USA.

Nowy film Ben Fulforda.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=617&v=WpGkBk9IlRA

Według jego informacji odbyła się pierwsza faza negocjacji pomiędzy 13 rodzinami Illuminati "Deep State" a negocjatorami Trumpa i Białego Smoka reprezentantów.

Ogólnie Dep State zgadza się na odsuniecie od rządów  ale upiera się przy kontroli systemu bankowego. Zgadzają się na anulowanie wszelkich długów.

Clintonowie są poza granicami USA z obawy o aresztowanie. Podobno George Soros nie został zamordowany jak poprzednio raportowano, ale jest w areszcie od kilku miesięcy i śledztwo w jego sprawie jest w toku.

Są opinie, że Trump może porzucić poparcie dla Izraela i że świat jest podzielony z powodu religijnych fanatyków jak... syjonistów i są możliwości, że Izrael będzie musiał wynegocjować z Islamistami swoje roszczenia do wzgórza Syjon i do Jerozolimy. A to wskazuje na bliskie zniszczenie Izraela, który istnieje tylko i wyłącznie z powodu poparcia całego świata.

Ostatnio owo poparcie zmalało niemal do zera podczas głosowania w ONZ odnośnie uznania Jerozolimy jako stolicy Izraela. Czyli są świat wyraźnie porzuca wsparcie dla Izraela.

Dla mnie ciekawa jest strategia Trumpa odnośnie Izraela. Narobił mnóstwa problemów a może w każdej chwili się od tego odsunąć i powiedzieć, że chciał jak najlepiej, ale to nie było możliwe.

Są pogłoski o planowanym przeniesieniu siedziby ONZ do... Jerozolimy.

Czyżby przygotowania do postawienia obrzydliwości czyniącej spustoszenie? 666!?

Fulford nie zawsze mówił 100% prawdę - nie zawsze źródła jego jemu mówiły prawdę, ale jak do tej pory ogólnie zdecydowana większość jego informacji była zgodna z faktami.W tym filmie są detale operacji aresztowania pedofilów w Disneyland.Aresztowano 35 pedofilów w tym jednego z głównych menagerów  tego kompleksu. Są zdjęcia wszystkich aresztowanych a nawet są ukazane momenty wprowadzania ich w kajdankach do samochodów policyjnych.

Eksperci twierdzą, ze w rządzie USA co najmniej 1/3 to pedofile.

Rząd Trumpa zajmuje się także pizzgate i pedogate - USA oraz światowe organizacje pedofilii.

Redaktor z tego filmu dziwi się apatii społeczeństwa wobec pedofilii.

Ja napisałem w ostatnim artykule o planie III WŚ, że większość normalnych ludzi, ze mną włącznie ma wewnętrzne zahamowania aby coś takiego czytać czy oglądać na filmie.

Zbrodniarzy można oglądać i podczas filmów z fikcyjnymi bandytami odczuwa się satysfakcję, kiedy bandyci ponoszą zasłużoną karę.

Ale pedofilia jest ponad większości z nas sumienia i... ja osobiście zdołałem obejrzeć 1/2 filmu. To jest zbyt przykre, aby się tym zajmować i o tym myśleć.

Zrobiłem uaktualnienie ponowne i to spore tego artykułu.

http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

a także artykułu o Izraelu. http://www.zbawienie.com/izrael.htm

Tyle dzisiejszych wiadomości.

Stan wyjątkowy i zamrożenie aktywów osób podejrzanych o straszliwe zbrodnie pedofilii, zdrady USA, masowej korupcji, mordów oraz pedofilii oraz handlu dziećmi, kobietami i rytualnych zbrodni to nie fikcja i pomimo milczenia zastraszonych mediów nie ma żadnych informacji, że jest to fikcja.

Establishment w USA jest w stanie panicznego strachu, jeżeli co najmniej 1/3 członków aparatu rządowego i medialnego to pedofile i sataniści.

Ale tylko ta liczba tłumaczy taką olbrzymią niechęć do śledztwa, ujawniana zbrodniarzy oraz niezwykłą nienawiść do Trumpa.


Tutaj nie chodzi już o pieniądze czy władzę. To jest walka na śmierć i życie.


W ten sposób działająca Bestia pod rozkazami Watykanu, który ją nadal ujeżdża chce się przedstawić jako dobroczynna organizacja, rzekomo niesłusznie skazana przez Boga za 'chęci pomocy' dla stworzeń Bożych, czyli ludzkości.


Nie dajmy się na to nabrać. 

Kończę artykuł o Bestii, w którym ukażę nowe zrozumienie. Wszystko pasuje!

Niedługo się ujawni  i będzie mogła publicznie w mediach oskarżać Boga a powołanych 2 świadków będzie najprawdopodobniej to komentować przeciwko niej!


...................................................


Uaktualnienie...

Ukazał się artykuł w CNN - Communist News Network, czyli paszcza syjonistycznego potwora.

National Emergency to nie jest żaden stan wyjątkowy w naszym rozumieniu tylko trik prawny umożliwiający rządowi USA określone działania. Do tej pory było aktywnych 28 \"National Emergency" https://edition.cnn.com/2017/08/12/politics/national-emergencies-trump-opioid/index.html Teraz będzie 29 napisał:

" W USA nie ma za bardzo czegoś jak stan wyjątkowy w naszym rozumieniu gdzie jest on naprawdę wyjątkowy i zapisany w konstytucji. Najbliższe temu jest kilka zapisów konstytucji USA które pozwalają kongresowi zawiesić niektóre prawa obywatelskie w sytuacji wyjątkowej.

W praktyce często ogłasza się "national emergencies" z byle powodów żeby osiągnąć cele polityczne."


Moja odpowiedź poniżej.

To narracja z CNN.

..............................................................................

Zamrożenie aktywów czołowych polityków oraz stan gotowości do akcji armii oraz służb bezpieczeństwa to właśnie state of emergency.

Większość z poprzednich to były małe polityczne posunięcia, ale tym razem jest to na skalę całego USA i stan wyjątkowy czy wojenny także może być aktywowany w każdej chwili z powodu zagrożenia bezpieczeństwa USA.

Zachodzi pytanie, dlaczego CNN dopiero teraz o tym pisze, (26 Grudnia) skoro Trump podał to już 20 Grudnia!?

Owszem, szafuje się tym określeniem w celach politycznych, ale zmrożenie assets całej partii oraz wielu pedofilów to jest rzeczywisty stan wyjątkowy dla całego państwa.

Nie można tego porównywać do blokady Iranu przed przylotem do USA. To jest nonsens.

Zwłaszcza że CNN nie mówi i nie podaje linku do rozkazu Trumpa. Dlaczego?

Bo połowa z CNN może w każdej chwili być aresztowana za zdradę narodu i wprowadzanie USA w błąd.

............................................................

Czyli cisza mas mediów jest w pełni zrozumiała i wrogowie prawdy sami się ujawniają ze swoim lewackim bełkotem politycznym.

Istnieje ciekawa opinia o lewactwie.

Lewactwo to syfilis mózgu!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2547
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 27th Grudzień 2017, 01:44

Jak na razie są same sprzeczne ze sobą informacje, zmieszane ze sobą w taki sposób, że trudno się rozeznać w tym wszystkim.

Zamiast wprowadzać niechcący w błąd czytelników, poczekam, aż będzie coś wartego umieszczenia na forum.

Oczywiście rozkazy Trumpa są ważne i nie podważone przez nikogo, ale wyniki akcji, o ile taka była czy jest przeprowadzana, na ten temat nie można się praktycznie niczego pewnego dowiedzieć. Jedne źródła mówią, że Trump może być aresztowany za łamanie prawa, inne mówią o śledztwie w sprawie 911.

Musimy nieco poczekać. '

Jedno jest pewne.

Trwa zacięta walka pomiędzy Deep State oraz rządem USA. Gra toczy się poza parawanem dostępnych informacji i wszystko jest możliwe.

Za kilka dni najprawdopodobniej będziemy coś konkretnego wiedzieli.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2547
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 27th Grudzień 2017, 13:07

Pamiętamy niedawno wstawione zdj z tajemniczą rakietą/pojazdem/energią ?avatar
Liksar

Liczba postów : 1105
Join date : 03/12/2015
Age : 21
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Obserwator on 27th Grudzień 2017, 15:22

Takie coś też znalazłem...

avatar
Obserwator

Liczba postów : 1234
Join date : 18/03/2015
Skąd : Poznań

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by levrone55 on 29th Grudzień 2017, 18:15Z tego filmu wynika ze powstaje armia slowian, w wymienionych miastach rosna punkty werbowania ludzi i jest juz ich calkiem sporo.

Celem jest obrona przed mniejszosciami narodowymi( muzlumanie, ukraincy, zydzi), oraz odebranie rzadu.

Moim zdaniem zle to wyglada, jezeli padna rozkazy wydane muzlumana i ukrainca do ataku na bezbronnych Polakow to ta armia slowian stanie w ich obronie. Zacznie sie rzez.

Adolf Kudlinski ma na berecie i mundurze wirujace slonce. To jest symbol bestii.

levrone55

Liczba postów : 122
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 30th Grudzień 2017, 21:40

Lalki erotyczne zastępują kobiety. Niemcy otworzyli dla nich specjalny dom publiczny

"Silikonowe figury erotyczne, seks-roboty, dmuchane lalki - przyszłość naszego życia erotycznego maluje się w czarnych barwach. Uznaje się, że 2050 roku będziemy woleli sypiać z robotem niż z żywym człowiekiem. Niemcy poszli tym tropem i w Dortmundzie powstał właśnie pierwszy dom publiczny, oferujący wyłącznie usługi silikonowych prostytutek."

"Bordoll", bo taką nazwę nosi ten przybytek, został otwarty w Dortmundzie. Znajdziemy w nim 11 różnych lalek do wynajęcia. Godzina spędzona w ich towarzystwie kosztuje 80 euro, czyli ponad 320 złotych. Każda z "dziewczyn" ma inne imię i jest stylizowana w inny sposób. Różni się również od innych wyrazem twarzy, rasą i podstawową anatomią.

Lalki importowane są z Japonii, która jest potentatem branży seks-robotów i figur erotycznych. Za jedną z silikonowych prostytutek dom publiczny płaci ponad 1786 funtów. To daje nam ponad 9 tysięcy złotych. Każda lalka waży ok. 30 kilogramów.

Klienci mają ogromny wpływ na wygląd ich "wybranki". Każdy z nich może przynieść strój, w jakim lalka będzie najbardziej mu się podobać. Nie ma co do tego żadnych wytycznych. Przebieranki mają urozmaicić ofertę "Bordoll".

Dom publiczny kataloguje lalki, dopasowując je do odpowiednich kategorii. Znajdziemy wśród nich takie grupy jak "prawdziwe", "fantazje", "chude" czy "anime". Każda z lalek jest szczegółowo opisana, włączając w to dokładny opis jej miejsc intymnych.

Właścicielką "Bordollu" jest 29-letnia Evelyn Schwarz. W rozmowie z "The Independent" kobieta przyznaje, że lalkowy dom publiczny cieszy się ogromną popularnością. Codziennie zgłasza się do niego średnio 12 mężczyzn. Kobieta zarzeka się również, że ponad 70 proc. użytkowników lalek wraca do "Bordollu" regularnie.

https://kobieta.wp.pl/lalki-erotyczne-zastepuja-kobiety-niemcy-otworzyli-dla-nich-specjalny-dom-publiczny-6178816246413441a

--------------------

komentować nie muszę No
avatar
Liksar

Liczba postów : 1105
Join date : 03/12/2015
Age : 21
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 3rd Styczeń 2018, 03:28

Niezwykły artykuł, który niczego nam nie wyjaśni, ale wyraźnie sygnalizuje nam, że coś wielkiego dzieje się w Syrii.

Nawet jest mowa o wodzie.

https://marucha.wordpress.com/2017/12/31/wlasciciele-tego-swiata-cz-1/

I jest wklejony link do filmu z polskimi napisami Jaśka z Toronto.Jak JUŻ wiemy, Bóg rozpocznie przygotowywać pustynię na przyjęcie kilku lub kilkunastu milionów Słowian.

Ma nawet dostarczyć na pustynię wody!

Czy to jest przyczyna galimatiasu w Syrii i w krajach arabskich?

Hmmm... jeżeli nie ma żadnej logicznej hipotezy, to stawiałbym na proroctwa Biblii.

Objawienie 12:6  I uciekła niewiasta na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.

Okres przygotowania pustyni przez Boga albo się już zaczął albo się właśnie zaczyna.

Satanistom robi się gorąco pod kołnierzykami!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2547
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 4th Styczeń 2018, 22:44


Gdy zastanawiamy się, czy czasy końca już mamy...


Obiecała seks milionom Włochów. Nie dała rady, pogryzł ją pies

jakże ambitny tytuł na wybitnej stronie, ale o czym jest to czym karmia nas w " ciekawych" artykułach ?


Włoska gwiazda filmów dla dorosłych musiała przerwać swoje seksualne tournee. Dramatyczny incydent przerwał proces spełniania obietnicy złożonej współobywatelom przed ważnym referendum konstytucyjnym z 2016 roku.

Paola Saulino znalazła się na ustach całych Włoch podczas walki ówczesnego premiera o zwiększenie uprawnień. Modelka obiecała wtedy seks oralny każdemu, kto w referendum zagłosuje na "nie” dla większej władzy dla urzędnika. Pomysł zmian w konstytucji odrzucono a premier podał się do dymisji. Z kolei aktorka dotrzymała słowa i ruszyła na seksualny rajd po kraju. Niedawno przerwała "Pompa Tour”, bo pogryzł ją pies.


Zgodnie z zaleceniami lekarza Paula musiała zmienić swoje plany. Pokąsana przez psa na domówce u przyjaciela, miała uszkodzone nos i usta. Chirurg nakazał jej rehabilitację, która ma trwać przynajmniej 6 miesięcy, informuje "The Sun". W tym czasie nie może nadwyrężać mięśni ust.


Włoszka obiecała, że dokończy "Pompa Tour". Kobieta podkreśla, że seks jest immanentną częścią jej stylu życia. Uprawiając go czuje się wyzwolona.


I tu mamy sedno, to czego pragnie Szatan "wyzwolić " w każdym z Nas,

abyśmy stali się jak bydło, robili wszystko ze wszystkim, nie ograniczali się w żadnym wypadku

Jak Bóg musi odbierać SWÓJ boży obraz widząc taka osobę ?

To nie pierwszy raz, kiedy Paola przerywa trasę. W kwietniu kobieta skarżyła się, że z przepracowania drętwieje jej szczęka. Narzekała wtedy również na bóle twarzy. Chyba nie była to wymówka, bo modelka wróciła do realizacji swojej obietnicy.

https://www.o2.pl/artykul/obiecala-seks-milionom-wlochow-nie-dala-rady-pogryzl-ja-pies-6205813757736577a


-----------

i wraca taki przeciętny człowiek z roboty, otumaniony od rana satanistycznymi piosenkami w radiu które leciało cały dzien, wodą i napojami które go powoli zabijają, jedzeniem które zamiast wartości odżywczych ma wszystko co nas truje.. a potem siedzi przed Tv oglądając papkę gówna, albo czyta takie wspaniałe wyczyny młodych utalentowanych dziewczyn...........

kolejna perełka :

Rzym: Somalijczyk ukradł strój pielęgniarki i próbował zgwałcić kobietę na oddziale położniczym!


Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/rzym-somalijczyk-ukradl-stroj-pielegniarki-i-probowal-zgwalcic-kobiete-na-oddziale-polozniczym/


Czy to w ogóle ludzie? Czy nawet otumaniony człowiek szatańska ideologią jest w stanie robić takie rzeczy... ?
avatar
Liksar

Liczba postów : 1105
Join date : 03/12/2015
Age : 21
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 5th Styczeń 2018, 13:44

Podesłano mnie pełny raport Fulforda. Czytałem go ale coś mnie tam nie pasuje.

https://krystal28.wordpress.com/2018/01/04/raport-bena-fulforda-1-stycznia-2018/

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2547
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 42 z 43 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach