Czasy końca

Strona 41 z 44 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Next

Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Lotion on 13th Listopad 2017, 14:04

tu mamy stronkę z informacjami o trzęsieniach ziemi:

https://www.emsc-csem.org/#2

widać skale i częstotliwość w tym regionie IRAN-IRAQ BORDER REGION, trzęsło 16 razy w ostatnich 24h  silent

https://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=629787#map


avatar
Lotion

Liczba postów : 182
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 14th Listopad 2017, 20:18

avatar
lusia

Liczba postów : 544
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 15th Listopad 2017, 15:14

Wiele niezwykłych informacji, o których media syjonistyczne raczej nie mówią.

W Arabii Saudyjskiej aresztowano podobno 400 najróżniejszych dygnitarzy rządowych, czyli... syjonistów współpracujących z Clintonami i Obamą (także część Deep State)
i to oni finansowali Izrael, ISIS a także brali z Izraelem czynny udział w wydarzeniach wrześniowych 9/11.

W ciągu kilku dni zniszczono potężne źródło siły syjonistycznej. Potężne z powodu olbrzymich środków finansowych.

W USA w dalszym ciągu są aresztowani pedofile i liczba aresztowanych nadal rośnie. Skoro nasienie węża to głównie pedofile, czyli Arabia Saudyjska także musiała brać udział w pedofilstwie. I brała bardzo czynny udział dostarczając dzieci i nastoletnie dziewczynki dla elit w Waszyngtonie i w innych miejscach Deep State.

Oczywiście wszyscy aresztowani dla ratowania skóry sypią wszystkich kolegów i akcja anty pedofilska nabiera coraz większego impetu.

W USA już niemal 90% ludzi unika mas mediów wiedząc, że jest to ramię Deep State.

..........................................................

Mój komentarz i hipotezy.

Akcja Trumpa wydaje się wreszcie całkowicie jasna. Najprawdopodobniej jest to ostatni król USA. Celem jest zniszczenie Deep State czyli syjonizmu.

Pisałem kilka miesięcy temu o celach upadłych aniołów i w tej chwili to zaczyna wyglądać właśnie według moich wcześniejszych hipotez.

Do tej pory władzę nad światem sprawowali syjoniści wspomagani przez upadłe anioły, które ich po prostu oszukiwały w haniebny sposób, obiecując pomoc przy budowie Globalizacji.

Oczywiście plan 3 wojen był ich planem i szatana.

Gdzie tkwi oszustwo?

Upadli doskonale wiedzieli, że z globalizacji nic nie wyjdzie i Bóg na to nie pozwoli, podobnie jak w przypadku budowy wieży Babel.

Al syjoniści uwierzyli w te baśnie i otwarcie dążyli z uporem do realizacji, która z czasem zaczęła im przysparzać wielu wrogów. Izrael zrobił wszystko, aby świat normalnych ludzi ich znienawidził i reszta nasienia węża robiła i nadal jeszcze robi wszystko, aby zostali w maksymalny sposób znienawidzeni.

I to im wyszło na 100%.

Teraz władzę nad światem przejął, oczywiście pod opieką upadłych... Chabad Lubawicz. Oni stopniowo przejmują władzę nad światem i być może chcą zaprowadzić  częściowy porządek na ziemi, i dążą do ukarania syjonistów według ich zasady, że wolno poświęcić Żydów dla wyższych celów.

Mój ojciec mawiał, ze Żydów czeka drugi Holokaust.

Nie wiem skąd to wiedział a ja w tamtym okresie nie miałem o tym zielonego pojęcia.

W moich oczach wygląda na to, że upadli i szatan chcą jakoś wyglądać w naszych oczach, aby nas jeszcze bardziej zwieść, dać nam nieco wolności i dobrobytu, w nagrodę obdzielać ziemią i mnóstwem pieniędzy.

Ale mają kilka z tym problemów.

Kiedy będą zmuszać do wzięcia znamienia Bestii, dlaczego będą zmuszać?

Ponieważ nie będzie tajemnicy, która nie byłaby ujawniona czyli będzie działalność 2 świadków oraz poselstwa trzech aniołów.

Jeden z nich będzie ostrzegał świat przed wzięciem znamienia na ramię lub czoło.

Czyli ludzkość zostanie poinformowana o karze za wzięcie znaku Bestii. Dlatego siły Bestii będą zmuszać siłą.

Ale według nich, z honorem pójdą do otchłani na 1000 lat.

Najwyraźniej Trump jest przez nich informowany, manipulowany i chroniony.

Celem Trumpa jest zjednoczenie Chrześcijaństwa.

Tak moim zdaniem zdaniem wygląda z grubsza sytuacja.


W jednym z filmów dzisiaj oglądanych gość zaskoczył mnie mówiąc, że jeszcze takiej masakry medialnej i takich ujawnień, zwłaszcza w ostatnich 2 latach jeszcze w dziejach świata nie było.

Nie zapominajmy, że większość Polaków posiada nadal wykształcenie skrzynki dla idiotów i nikt nie ma pojęcia, co się w USA dzieje, a Max Kolonko (Ukrainiec!?) raczej niczego zgodnego z prawdą nie ujawni.

Trump zrobił niezwykle cwaną pułapkę na Deep State i w każdej chwili mogą nastąpić aresztowania większości polityków i senatorów.

Plany jego pułapek są niezwykle sprytne i jego postępowanie być może pasuje dokładnie do proroctwa Daniela o ostatnim królu.

Trump zadał straszliwe ciosy Deep State i praktycznie nie można tego już cofnąć. Amerykanie poznali częściową prawdę o Deep State i tego nie można już odwrócić.

Ale o tej pułapce napiszę w weekend.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2596
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 18th Listopad 2017, 13:06

Ciekawe info:


Jak widać ujawniane jest wiele prawdy. 

Zauważmy jedno, ostatnio atakowane i osłabiane są Niemcy dlaczego???

Ponieważ to zapewne ostatnie państwo które kontroluje Watykan. Widać ujawniane kolejnych kłamstw Nierządnicy i jej obnażanie.

Cyryl

Liczba postów : 1067
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Listopad 2017, 13:29

No to mamy drugą Matkę Boską!!!!


Całkowity absurd w Sejmie. Posłanka – Matką Boską

To jednak dopiero początek religijnych rewelacji na komisji zajmującej się GMO. Dalej było już tylko lepiej. Posłanka, która pytała polityków, czy służą Bogu czy mamonie, poszła dalej w swoich przemyśleniach.


– Pochodzimy od Gryfitów, od cesarzy rzymskich, od Merowingów. Jesteśmy potomkami Jezusa i króla Dawida. Więc to przesłanie, iskra, która miała być z Polski, jestem ja tą osobą. Księża powiedzieli, że jestem Matką Boską, wszystko się zgadza – zadeklarowała kobieta.

http://pikio.pl/absurd-w-sejmie-polityk-oswiadczyla-ze-jest-matka-boska/
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2596
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 23rd Listopad 2017, 13:51

Dzicz i zbydlęcenie. Krowa jako Zbawiciel w „artystycznej” instalacji w belgijskim kościele

W opuszczonym belgijskim kościele zamontowano „artystyczną instalację” zatytułowaną „Święta Krowa”. W nawie umieszczono krzyż z wisząca na nim krową.
To kolejne „dzieło” „artysty” Toma Kercka. Wcześniej zaprezentował on ukrzyżowaną żabę i ukrzyżowanego kurczaka. Instalacja znajduje się w opuszczonym kościele w Kuttekoven w belgijskiej Limburgii. W nawie kościoła stoi krzyż, na nim zawieszona jest krowa, a pod spodem jest rozlane mleko.

http://nczas.com/wiadomosci/europa/dzicz-i-zbydlecenie-krowa-jako-zbawiciel-w-artystycznej-instalacji-w-belgijskim-kosciele/
avatar
Liksar

Liczba postów : 1139
Join date : 03/12/2015
Age : 21
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Odrodzony on 24th Listopad 2017, 15:49


Trafiłem na takie info:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/japonska-firma-planuje-organizowac-pierwsze-sztuczne-deszcze-meteorow

Japońska firma "ALE" planuje stworzenie sztucznych spadających gwiazd, które będą nowego rodzaju fajerwerkami dostępnymi dla możnych tego świata.

Ciekawe tylko, czy coś takiego jest wymyślane po to, aby ukryć fakt wyrzucenia szatana z nieba wraz z 1/3 jego aniołów (aby ludzie pomyśleli sobie, że to nie jest żadne wyrzucenie szatana, a jedynie takie tam fajerwerki, tylko trochę droższe), czy może po to, aby sfingować jego wyrzucenie jeszcze zanim do tego naprawdę dojdzie, aby tylko ludzi zwieść...

Tak przy okazji, to jak na moje oko logo tej firmy widoczne na końcu filmu promocyjnego składa się z trzech cyfr 666 tj. dwie cyfry 6 otoczone obwódką, tworzącą trzecią cyfrę 6...

ALE.. to pewnie jedynie zbieg okoliczności, zaś pomysłodawcy sztucznych spadających gwiazd z pewnością nie mieli na celu zwodzenia kogokolwiek;)


Odrodzony

Liczba postów : 254
Join date : 11/06/2016

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 26th Listopad 2017, 01:48

Film po angielsku.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=339&v=kC0UkrFnBg4

Według tego komentarza Niemcy są na obcych wodach, tzn. że nie mają pojęcia co się dzieje. Nie ma w tej chwili rządu i najbliższe wybory mogą odbyć się dopiero w Lutym-Marcu.

Ale i to może nie przynieść pożądanych rezultatów.

Powód jest prosty. Niemcy mają dosyć rządów syjonistycznych. Pojawiają się podobne sentymenty jak w USA, skrajna prawica i przyszłość Niemiec jest bardzo niepewna.

Niemcy mają wielkie wpływy na UE oraz na całą Europę, co w chwili obecnej jest w zaniku z powodu braku rządu.Poniższego w filmie [EN] nie ma. To już moje przypuszczenia.


Możliwości oraz ewentualne zagrożenia w postaci zamieszek spowodowanych z najróżniejszych powodów.

W każdej chwili może nastąpić poruszenie emigrantów i przelew krwi. Nie zdziwiłbym się, aby to przypadkiem nie było zsynchronizowane z sytuacją w Syrii. Jeżeli wybuchnie większa wojna w Syrii, islamiści w Niemczech mogą zacząć atakować Niemców i w ten sposób rozpocznie się III Wojna Światowa.

Sami Niemcy mogą się poczuć bezkarni i rozpocząć właściwe reformy, odtajniać dokumenty z II WŚ i temu podobne rzeczy. W takim przypadku mogą nastąpić starcia pomiędzy syjonistami a Niemcami.

Moim zdaniem jest możliwe, że to jest w taki sposób zaplanowane. A Merkel uniknie jakiekolwiek odpowiedzialności za bałagan, który sama stworzyła i sobie bezkarnie opuści Niemcy nie ponosząc żadnej odpowiedzialności za całą sytuację.

Szwecja - najbardziej zdziczała forma Chrześcijaństwa ogłosiła, że Boga nie można już tytułować Panem lub... Panią. Chodzi o ideologię gender. Szwedzkich 'Chrześcijan' już zupełnie pogięło. affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2596
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 29th Listopad 2017, 08:39

Obejrzyjcie ten film:

Nowy przeżerający rodzaj broni.

W połączeniu z naszą techniką Facebook, komunikatory etc. .

Musimy znowu zejść do podziemia tj. nie ukazywać swojej twarzy, tożsamości, zainwestować w peruki, sztuczne wąsy etc.

W świetle tych informacji wydaje się oczywiste po co zbierają w Rosji dane biologiczne.
Może będą mordować precyzyjnie poprzez te dane.

Nie mniej wizja samolotu z stekami tysięcy roju droników jest jeszcze daleko. Muszą znaleźć energię mikro która da wiele godzin lotu dla takiego dronika.

A tutaj rzekomy pokaz takiej walki droników:Poza tym np informacje typu obozy FEMA w USA to już prehistoria w zderzeniu z tą informacją o rojach dornów. Pewnie śmieją się z nas w rozpuk.

Co wy na to ???
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 528
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 29th Listopad 2017, 14:43

Tymczasem w Syrii walki na poważnie. A przecież zwyciężono ISIS.

https://uk.reuters.com/article/uk-mideast-crisis-syria-ghouta/russia-seeks-two-day-ceasefire-in-damascus-suburb-dozens-killed-by-air-strikes-idUKKBN1DR2DS [EN]

W ciągu ostatnich kilku dni natknąłem się na ciekawe twierdzenia z dwóch różnych kierunków.

Wystarczy w każdym państwie usunąć banki Rothschild i kiedy państwo zacznie samo drukować pieniądze, nastąpi przy właściwym zarządzaniu dobrobyt.

Początkowo zbyłem to jako nonsens ale myśl mnie wierciła i przypomniałem sobie, jak pracowałem w Polsce za złotówki i w jaki sposób rząd Polski gospodarował drukowanymi przez siebie pieniędzmi.

Może nadal ktoś powie, że to nonsens, ale... socjalizm został założony jako test na system NWO, czyli globalny i socjalizm się sprawdził.

A do czego dąży chazarska mafia?

Do cyfrowych pieniędzy. Pod ścisłą kontrolą płacono by automatycznie na konta pracowników zarobki i nie byłoby, jak i nie ma teraz żadnego oparcia w złocie.

Czyli drukowane pieniądze a cyfrowe to jedno i to samo!

Owszem w Polsce nie było bardzo dobrze z powodu rozkazów idących z Moskwy. Ale w Jugosławii za prezydenta Tito, on buntował się przeciwko Moskwie i wprowadził wspaniałe zmiany w gospodarce i Jugosłowianie żyli znacznie lepiej w Jugosławii niż Amerykanie czy Niemcy w swoich państwach.

Pamiętam, jak Tito nigdy nie pojechał do Moskwy, ponieważ wróciłby w trumnie.

Dlatego o tym piszę, ponieważ to nam obrazuje w jakim stopniu jesteśmy przez zagraniczne banki okradani i wyniszczani. Lichwa nas gnębi za pomocą lichwiarskich banków.

Ziemia w Polsce socjalistycznej była bezpłatna!

Można było otrzymać ziemię na wieczystą dzierżawę i wybudować sobie dom na niej.

Wielu budowało i ziemia zawsze była bezpłatna.

I to są dwie wielkie przyczyny zdzierstwa chazarskiej mafii, która przywłaszczyła sobie prawo do ziemi i ją 'sprzedaje' - ziemię należącą do Boga. Na dokładkę lichwiarskie banki udzielają pożyczki z lichwiarskimi potężnymi odsetkami.

I to jest główna przyczyna ubóstwa narodów.

Wyobraźmy sobie, że aby kupić dom w Australii, trzeba za niego zapłacić co najmniej $400 000, czyli wziąć potężną hipotekę na lichwiarskie odsetki.

I jest się uziemionym na niemal całe życie i żona nie prawa do rodzenia dzieci, ponieważ jedna osoba pracująca nie jest w stanie utrzymać rodziny oraz płacić hipotekę.

Doskonały system zapobiegania ciąży.

Dar nasienia węża.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2596
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 2nd Grudzień 2017, 03:19

Niezwykle interesująca informacja dla nas!!!

Trump ma uznać publicznie Jerozolimę jako stolicę Izraela w środowym przemówieniu - 06-12-2017. 

Jest to niezwykłe z punktu widzenia biblijnego. Jerozolima była w planach sekty syjonistów jako (oczywiście!) stolica Izraela, który powstał w absolutnie nie biblijny ale militarny i morderczy sposób w roku 1948.

Sekta syjonistyczna (satanistyczna) drastycznie i na pokaz dla całego świata przegrała ową walkę przeciwko Bogu i do dzisiaj Jerozolima nie jest stolicą Izraela ale stolicą nadal jest Tel Aviv. 

Tam istnieją wszystkie ambasady znajdujące się w Izraelu.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Syjonizm_religijny


Syjonizm religijny, Syjonizm Tory - nurt w ruchu syjonistycznym oraz doktryna w judaizmie, zakładający, że powrót do Ziemi Izraela i jej zasiedlanie jest obowiązkiem religijnym Żydów. Religijni syjoniści zbliżeni są pod względem religijnym do ruchu neoortodoksyjnego (chociaż istnieją także syjoniści-ultraortodoksi, tzw. hardalim), a w ruchu syjonistycznym stanowią prawicę. Najważniejszym myślicielem syjonizmu religijnego był mistyk i talmudysta rabin Abraham Kook.Po hasłem - syjonizm polityczny - nie znajdziemy zbyt wiele informacji a powód jest oczywisty. 

Niemal wszystko związane z tym ruchem to kłamstwo. Syjonizm to religia a dokładniej czysta zamknięta sekta tylko dla Żydów, czyli sekciarski separatyzm.

Cele syjonizmu to zagarnięcie Ziemi Obiecanej oraz Jerozolimy jako stolicy tego fałszywego Izraela. Fałszywego dlatego, że Żydzi nie są potomkami Izraelitów i nawet sami siebie nazywają Żydami a nie Izraelitami.


Wikipedia podaje na temat Syjonizmu wiele sprzecznych ze sobą informacji. Sprzecznych dlatego, że realia oraz historia mówią nam coś zupełnie innego.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Syjonizm 

Syjonizm to polityczno-religijna sekta satanistyczna, która wbrew Bogu i Biblii uzurpuje sobie prawo do kontroli Ziemi Obiecanej oraz Jerozolimy jako stolicy. W tym celu powstał syjonistyczny twór czyli Izrael na morzu arabskiej krwi - bez pomocy Boga, jak zapowiadają to proroctwa biblijne.
Szczególnym miejscem świętym dla syjonistów jest wzgórze w Jerozolimie - Syjon na którym jest pochowany najwierniejszy król biblijnego Izraela, Król Dawid. Z jego linii rodowej narodził się Isus (Jezus) Chrystus.


Grób króla Dawida!

Okazuje się, że Syjonizm nigdy nie osiągnął swego celu i do dzisiaj nie kontroluje wzgórza Syjon.

Zastanówmy się jak to jest możliwe, że wszystkie armie świata, dotychczas wspierające Izrael z USA i NATO włącznie nie zdołały opanować Syjonu!

Kto im przeszkadzał w tym? Kto posiada aż taką moc, aby powstrzymać wszystkie szatańskie siły syjonistów i nie oddać im ich brudne ręce... Syjonu?

Tylko jedna Osoba może nam przyjść na myśl. BÓG WSZECHMOCNY.

A to oznacza, że na ziemi dzieje się tylko i wyłącznie to, do czego Bóg dopuszcza i siły szatańskie muszą to honorować. W przeciwnym wypadku ludzkość mogła by zginąć w jednym dniu z rąk szatańskich morderczych sił.

Ale to oznacza także coś innego, coś niezwykłego, wspaniałego i warte naszego oddania się Bogu.
Oznacza to całkowitą kontrolę sytuacji na świecie oraz absolutną gwarancję tego, że Bóg był i zawsze będzie Bogiem Wszechmogącym i nikt nie jest w stanie powstrzymać jego ręki i zapytać Go: co czynisz?

Oto dlaczego Bóg jest tak znienawidzony przez Syjonizm, który za wszelką cenę podaje nam satanizm i lucyferianizm na srebrnej tacy, a ludzie omamieni skrzynką dla idiotów - TV i mas mediami nie zdają sobie sprawy z tego, jaką mocą i mądrością dysponuje Bóg i cały świat nie jest w stanie niczego zrobić bez Bożego przyzwolenia.

A to oznacza także to, że wszystkie proroctwa Boga odnośnie odrestaurowania rzeczywistego państwa Izrael w Ziemi Obiecanej Palestynie i wszelka władza nad całą ziemią przypadnie Królowi z Bożego rozkazu, Isusowi (Jezusowi) Mesjaszowi, czyli Pomazańcowi Bożemu.

Siły szatana na ziemi są zupełnie bezsilne i bezradne i nie są one w stanie niczemu zapobiec.
Czy Bóg pozwoli syjonistom zajęcie Syjonu? Czas pokaże ale jeżeli do tej pory USA nie było w stanie założyć swej ambasady w Jerozolimie i świat nie był w stanie uznać Jerozolimy jako stolicę fałszywego Izraela, to szanse są praktycznie równe zeru.

Ale istnieje możliwość, że tym razem Bóg może na to pozwolić - dopiero teraz z powodu proroczej zapowiedzi postawienia obrzydliwości czyniącej spustoszenie na miejscu świętym, czyli na... Syjonie.

Czy ową obrzydliwość postawią syjoniści czy też apokaliptyczna Bestia? Czas pokaże.

Dlatego informacje o planowanym przeniesieniu ambasady USA do Jerozolimy są dla nas wyjątkowo interesujące, ponieważ może to bezpośrednio prowadzić do konfliktu pomiędzy Bogiem a prezydentem Trumpem.

https://www.timesofisrael.com/trump-will-recognize-jerusalem-as-israels-capital-in-wednesday-speech-report/

http://www.breitbart.com/jerusalem/2017/12/01/report-trump-recognize-jerusalem-israels-capital-wednesday-speech/

Informacja o uznaniu Jerozolimy nie została potwierdzona ani nie została zanegowana przez Biały Dom. Trump jest znany ze swego oddania dla fałszywego Izraela ale nie jest on przyjacielem Syjonizmu, za którym kryje się właśnie Deep State - (podziemny syjonistyczny rząd) nazywany także chazarską mafią, mas media, pedofilia, Hollywood i wszystkie rządy i media w krajach o populacji białej.

Jedną z pierwszych obietnic Trumpa było oświadczenie o planach przeniesienia ambasady USA do Jerozolimy.

Aby to zrobić, Jerozolima musiałaby być uznana za stolicę Izraela, a to może spowodować natychmiastową wojnę w tym regionie.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2596
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 2nd Grudzień 2017, 08:17

Same pychoty i rarytasy. Człowiek stracił godność


http://adamkuncicki.pl/pierwsza-na-swiecie-restauracja-z-ludzkim-miesem/
avatar
lusia

Liczba postów : 544
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Hugo on 3rd Grudzień 2017, 19:02

Ostatnio były dwie sprawy, gdzie rodzice "porwali" dziecko ze szpitala. Jedna była w Polsce, rodzice z Białogardu zabrali dziecko w obawie przed niekompetentnymi lekarzami, druga była wczoraj, nieco inna bo chodziło o odebranie nowonarodzonego dziecka rodzicom
https://wiadomosci.wp.pl/niemiecka-policja-wydala-list-gonczy-za-polakami-chodzi-o-rodzicow-ktorzy-zabrali-dziecko-ze-szpitala-6194446089578625a
Rodzice szczęśliwie są w Polsce.
I właśnie mi się coś przypomniało. Jak może zauważyliście, moja rodzina się niedawno powiększyła o czwarte dziecko i miałam nieprzyjemność rodzić w szpitalu, który zakładał na nóżkę dzieciom prócz dwóch opasek z imieniem matki także trzecią z czujnikiem. Jeśli dziecko byłoby wyniesione poza odział, to bramki miały to wyłapać i robiły alarm. Taki alarm włączył się podczas mojej obecności na oddziale, kiedy tata wyniósł swoje dziecko do rodziny (nie wiedział o alarmie). Mnie bardzo dziwiło to, że takie coś zakładają, poprzednio tego nie robili, ale jestem nieśmiała i nie sprzeciwiałam się. Myślałam, że niezbyt duży szpital nie miała na pewno nigdy porwania dziecka z oddziału, po co to robią?
Wniosek z tego jeden
Oni wiedzą, że będziemy musieli porywać własne dzieci, żeby je ochronić. W niektórych miejscach już są systemy zapobiegawcze i nie wyjdzie się ze szpitala w sytuacjach takich, jak te dwie głośne sprawy. I wówczas rodzice są na przegranej pozycjii
Panie, ochroń nas proszę

Hugo

Liczba postów : 216
Join date : 21/03/2015
Age : 32
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 4th Grudzień 2017, 15:18

avatar
Iraeneus

Liczba postów : 528
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 5th Grudzień 2017, 22:52

Robi się coraz goręcej ... Trump przenosi ambasadę USA do Jerozolimy:

http://fakty.interia.pl/swiat/news-krol-jordanii-zwola-lige-arabska-po-decyzji-trumpa,nId,2474007
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 528
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Jacek86 on 6th Grudzień 2017, 01:30

Przeczytajcie ten artykuł który wrzucił Irek!!!!!

Sprzeciw wobec planów amerykańskiej administracji wyraziło we wtorek wielu przywódców arabskich, włącznie z królem Arabii Saudyjskiej - szczególnie ważnego sojusznika USA w regionie.

Rijad, którego stanowisko i pomoc może przesądzić o powodzeniu amerykańskich planów związanych z porozumieniem izraelsko-palestyńskim, ostrzegł przed groźnymi konsekwencjami decyzji prezydenta. Król Salman powiedział, że może ona wzbudzić gniew muzułmanów na całym świecie.

Przedstawiciele administracji Trumpa poinformowali w ubiegłym tygodniu, że prezydent może ogłosić w środę, że uznaje Jerozolimę za stolicę Izraela.

Czyżby początek III wojny światowej??? Sad Sad Sad
avatar
Jacek86

Liczba postów : 224
Join date : 31/08/2015
Age : 31
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 6th Grudzień 2017, 11:10

Nie wiadomo o co dokładnie chodzi.

Było kilka informacji i rzekomo zaplanowanym uznaniu Jerozolimy przez Trumpa ale Biały Dom nie zanegował tego ani też nie potwierdził.

Uznanie Jerozolimy jako stolicy jest planowane od początków wyborów w USA.

Ale sytuacja jest ciekawa z powodu... Boga. Czy Trump próbuje złamać Boże zakazy? 

Syjonistom nie udało się uznanie Jerozolimy za stolicę, NAJWYRAŹNIEJ z powodu Boga.

Czy teraz im Bóg pozwoli? Czy w ogóle Bóg pozwoli na III Wojnę światową?

Jeżeli pozwoli na wojnę, to w jakim zakresie?

Armie świata są dokoła Izraela.

Czy to jest prowokacja w celu zniszczenia syjonizmu i wywołania wojny?

Czy też jest o blew w celu ukrycia jakichś nieznanych nam bliżej planów.

Jest bardzo możliwe, że Bóg może pozwolić na wojnę na bliskim wschodzie, ale może nie zezwolić na ataki Słowian.

Objawienie mówi nam, że szatan wypuści za uciekającą niewiastą strumień wody (armie) ale ziemia je pochłonie.

Rev 12:13  A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka.
Rev 12:14  I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża.
Rev 12:15  I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał.
Rev 12:16  Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy.

Zwróćmy szczególną uwagę na te wersety. One wskazują na bezskuteczny atak szatana na Lud Boga.

A co zrobi po nieudanym ataku?

Rev 12:17  I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Jezusie.

To wskazuje, że szatan będzie prześladował wiernych Bogu sług, którzy nie zostali uprowadzeni na pustynię. Czyli nie są Narodem Wybranym, ale jak mówi jeden z wersetów - i uczepi się siedmiu ręki Judejczyka mówią, pójdziemy z wami, bo słyszeliśmy że z wami jest Bóg.


Nie wszystkie wersety o prześladowaniach dotyczą ludu Boga, ale sięgają do narodów, które stoją po stronie Boga.


Narody te bardziej ucierpią z rąk szatana niż Słowianie.

Sytuacja jest niezwykła i armie są dookoła Izraela oraz... wokół Słowian.

A władcom jakby palił się grunt pod nogami.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2596
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 6th Grudzień 2017, 12:53

avatar
lusia

Liczba postów : 544
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 6th Grudzień 2017, 12:53

Zły znając ten plan ... uprzedza już fakty i prześladuje już dziś "... resztę jej potomstwa ..." w Iraku, Egipcie, Syrii ... bliskim wschodzie i na świecie.

Wszystkim narzucając gender, związki pederastów ( w krajach zachodu )  itp. ...  Bliski wschód i daleki prześladując, mordując fizycznie ...

Żyjemy w niewyobrażalnie bestialskich czasach gdzie ... uczciwi ludzie, pragnący Boga są prześladowani ...

taki luźny przykład ... marsz niepodległości oficjalnie szedł z hasłem " My chcemy Boga" a obrócili wszystko w marsz faszystów tzn. tak ich nazwał ten nie na widzący Boga świat!!

http://www.gazetaprawna.pl/galerie/1084341,duze-zdjecie,2,my-chcemy-boga-zobacz-zdjecia-z-marszu-niepodleglosci.html

Wszystko co się odnosi do Boga jest niszczone w zarodku!!

Zastanawia mnie tylko jedno ... jak długo to jeszcze potrwa??

Czasami sobie myślę że tak na prawdę każdy z nas ma swój indywidualny czas końca świata ?
Jakkolwiek byście tego nie rozumieli ... dziś jest ten czas! A jak się wypełni czas, przyjdzie Chrystus ponownie to minie to wszystko tak szybko że nie będzie już czasu na zastanawianie się ... to się po prostu zdarzy i nic nie będziemy mogli już zmienić ...

bo kto dziś wyrobi w sobie pokorę i posłuszeństwo wobec Prawa ... przetrwa i się zbawi ... kto będzie letni lub zaprzeda się bestii i przyjmie jej znak ... przegra swoje życie.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 528
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 6th Grudzień 2017, 13:20

Właśnie sprawdziłem w "OFICJALNYCH" mediach - większość Arabów uważa, ze jest to i zawsze był zły pomysł. 

Także rezolucje ONZ nie przewidują takiej możliwości.

Wielu pyta: dlaczego i dlaczego właśnie teraz!?


Jest to ewidentnie prowokacja USA/Trumpa, aby wywołać wielki konflikt pomiędzy Izraelem (Syjonistami) a Palestyńczykami i całym światem arabskim.

Jeżeli to się wydarzy, to w 'swojej' stolicy Żydzi najprawdopodobniej zburzą meczet na skale i tak to się być może zacznie.

To jest w stanie wywołać olbrzymi światowy konflikt. A nie wierzę, że chodzi tylko o ambasadę USA i uznanie Jerozolimy jako stolicy.

Musimy pamiętać, ze praktycznie nie było i nie ma terroryzmu bez pomocy USA/CIA/NATO.

Po za tym Trump ma swoje OLBRZYMIE kłopoty z Chazarską Mafią i takie działanie jest po prostu zupełnie nielogiczne.

Chyba, że dotychczasowe newsy to kupa śmieci, albo... odwrotnie.

Za kilka godzin wiele się wyjaśni... chyba!

Ale sytuacja jest wielce niebezpieczna i pamiętam jak mój ojciec mówił. że III WŚ rozpocznie się od Izraela i według jego słów, nastąpi rzeczywisty holokaust Żydów.

Plan III Wojny Światowej - czyżby zaczynała się jej realizacja?

Pozorny przyjaciel syjonistów, Trump dąży do ich... rzezi!?

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2596
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 6th Grudzień 2017, 13:43

Trump mógł się poczuć silny chodź by po tym wydarzeniu:

https://www.tvp.info/35081977/triumf-trumpa-sad-najwyzszy-przyznal-mu-racje-ws-dekretu-imigracyjnego

Konsekwentnie realizuje jakąś politykę i skłaniałbym się ku sugestii Henryka że chce wywołać konflikt w celu dorżnięcia Syjonistów a przy okazji ... jest to początek planu wg scenariusza Alberta Pike, III wojny światowej ...

czyżby "kilka pieczeni na jednym ogniu"??
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 528
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Odrodzony on 6th Grudzień 2017, 15:41

Jak dla mnie z tego wynika, że:

- albo Izrael może teraz specjalnie oczyścić Syjon z Kopuły na Skale i meczetu Al-aksa pod budowę świątyni Apolla, co doprowadzi do wybuchu III WŚ z islamem,

- albo III WŚ wybuchnie z jeszcze innego powodu (np. z powodu ataku Izraela na szyicki Iran), aby w jej wyniku doszło właśnie do zniszczenia Państwa Izrael po to, aby tej przy okazji doszło tym samym do oczyszczenia Syjonu pod budowę świątyni Apolla, którą wybudowano by na Syjonie już w czasie trwania przymierza z wieloma z księgi Daniela, zawartego na jeden ostatni rok spustoszenia Jerozolimy, a złamanego przez króla północy (którym wówczas będzie już najprawdopodobniej wypuszczony z otchłani Apollo) po ok. 6 miesiącach od momentu jego zawarcia.

Bardzo ciekawa sytuacja.


Ostatnio zmieniony przez Odrodzony dnia 6th Grudzień 2017, 15:48, w całości zmieniany 1 raz

Odrodzony

Liczba postów : 254
Join date : 11/06/2016

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 6th Grudzień 2017, 15:46

avatar
lusia

Liczba postów : 544
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 6th Grudzień 2017, 20:05

No i się stało, tramp uznał Jerozolimę za stolicę Izraela:

https://www.nytimes.com/2017/12/06/world/middleeast/trump-jerusalem-israel-capital.html
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 528
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 41 z 44 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach