Czasy końca

Strona 5 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Obserwator on 3rd Lipiec 2015, 19:01

Faktycznie temat chipów na tym etapie może spocząć tylko na spekulacjach.

Mimo wszystko jest on dla mnie podejrzany i już się nie raz spotkałem z osobami (nawet ateistami), którzy dowiadując się o tej technologii, z oburzeniem wręcz mówili, że choćby nie wiem co nie dadzą sobie czegoś takiego zaaplikować.

Moje nastawienie jest takie samo..nie przyjmę czegoś takiego z prostej przyczyny..nie chciałbym znaleźć się pod tak drastyczną kontrolą, z którą z pewnością by się to łączyło.

Co do funkcjonowania w dzisiejszym systemie bankowym, to nie widzę żadnego problemu by żyć poza nim..przynajmniej w Polsce. Jest system monetarny i można działać używając waluty, a praca na czarno to również pestka. Wielu prywaciarzy nie ma nic przeciwko z racji tego, że to dla nich mniejsze obciążenie podatkowe.

Dziś rozmawiałem ze swoim szefem i pytałem czy mógłbym pracować bez umowy. Powiedział, że nie ma problemu i możemy tak zrobić już od poniedziałku. Z systemu bankowego także prawie w ogóle nie korzystam, a przelew idzie wysłać pocztą lub przez znajomego. Często tak robię i mam również zamiar usunąć konto bankowe. Nie mam ochoty widnieć w jakiejkolwiek ewidencji tych lichwiarskich instytucji i urzędach skarbowych. Przynajmniej nie będą mieli się czego czepiać ;] A widząc co się dzieje, to i tak wszystko niebawem gruchnie tak więc nie przejmuję się konsekwencjami.

Z drugiej strony, jeśli mamy być porwani na pustynię lub do Boga, to wzięcie znamienia bestii nam nie grozi, gdyż będzie się to odbywało podczas wielkiego ucisku.

Tak więc czuwamy i czekamy dalej Very Happy

Obserwator

Liczba postów : 1318
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 3rd Lipiec 2015, 21:14

thewordwatcher napisał:A z proponuję zastanowić się, skąd pochodzą owe informacje o chipach? Z fałszywych religii, od satanistów pastorów.

To oni zaciekle rozpowszechniają Pawła, jego fałszywe proroctwa, Antychrysta i wiele innych.Dokładnie a ja podam słowa Isusa:

Mat 23:24  Ślepi przewodnicy! Przecedzacie komara, a połykacie wielbłąda.

Zobaczcie czy problemem jest czip???

Nie. Moja pensja w Niemczech to konto w banku i w każdej chwili mogę stracić wszystko.

Zresztą czy papierki jako pieniądze są takie lepsze???? Przecież bank daje nam z konta papierki.

Mój ojciec jako murarz często jako wypłatę od rolników brał kury, kaczki czy nawet świnie.

Zobaczmy jak kiedyś ludzie byli bardziej wolni. Prosta wymiana towar za usługę.

Naszą najlepszą walutą jest przyjazne pełne miłości, chęci pomocy nawet wrogom nastawienie - tego wszystkiego naucza Isus.

To nasze dobre uczynki moga nam kiedyś uratować życie. Dosłownie w pracy nie staram się być pomocny wobec moich kolegów - którzy są różnej narodowości. I to przynosi już potęzne efekty.

Tak nasze nastawienie do bliźnich jest najlepsza walutą. Tej waluty nie może nam odebrać szatan, możemy ją sami natomiast stracić.

A teraz zobaczmy ci sami pastorzy ględzący o czipie jako znamieniu Besti często bratają się z islamistami:

http://www.zbawienie.com/chrislam.htm

Jeden pastor chwali islamistów:

http://cyryl.blox.pl/2014/10/prof-Walter-J-Veith-czyli-kolejny-przyklad-abysmy.html

I głosi teorie adwentystów (którzy są w sojuszu z islamistami) o znaku Besti jako niedzieli.

Profesor Veith chwali islamistów i bredzi o znaku Bestii jako niedzieli. Profesorek nie zna języków słowian i Biblii.
http://www.zbawienie.com/sabat.htm

Gdzie łatwo wyjaśnić, ze mamy odpoczywać w dzień siódmy. Dla Anglików, Niemców i w łacinie dzień siódmy to dzień słońca, w językach Polkim i Rosyjskim jest to nakaz nic w dzień siódmy nie róbcie - nie dziełaj.

Z punktu widzenia Biblii co siódmy dzień nie pracujesz zarobkowo, a dziękujesz Bogu i cieszyć się z bycia z rodziną czyli wypełniasz to wspaniałe prawo.

Ale pastorzy przecedzają komara a połykają co??? Co połknął profes Veith???

Wielbłada czyli:

ISLAM

zobaczcie jak tutaj admini forum biblijnego - część zadeklarowani chrześcijanie - bronili islamu:

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=10879&start=0

Tak bronili, że z braku argumentów temat zablokowali.

Dosłownie szatan tworząc islam - chciał aby islamiści mieli jak najwięcej dowodów komu służą.

No i zobaczmy czy czip jest problemem zobaczcie co islam uczynił z tej Polki:

https://www.youtube.com/watch?v=2laIM5lecSs

Zobaczcie przecież ta pani wpisuje się na listę do kolejki do jeziora ognia i siarki.

Już islam jest wiarygodniejszym kandydatem jako znak Bestii niż jakiś czip.

Nie wiadomo co jest znakiem Bestii.... ale jak można ignorować to czego chce od swoich wyznawców islam (a chce aby jego wyznawcy ucinali głowy innym ludziom za nie przyjęcie islamu) i twierdzić, że symbolem Bestii może być niedziela czy czip????


Wiadomo, że islam dla szatana jest cenny - ponieważ islamiści potrafili wcześniej chrześcijan sprowokować do skrajnego okrucieństwa. Skąd się wzieły Krucjaty??? Przecież, przez cztery wieki islamisci reguralnie najżedzali Europę i czynili z innych ludzi niewolników.


Jak myślicie, po co sprowadzani islamiści jak nie do prowokowanie chrześcijan. Raz się to szatanowi udało.

Cyryl

Liczba postów : 1360
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by anowi on 4th Lipiec 2015, 17:23

Anglia i Walia: rozwody… w 48 godzin. Ruszają regionalne centra rozwodowe

W Anglii i Walii tzw. małżeństwa cywilne będą mogły być rozwiązywane w 48 godzin. Od lipca rusza tam jedenaście regionalnych „centrum rozwodowych”, w których będzie można przeprowadzić procedurę „bez biurokracji”.

Dotyczy ma to przede wszystkim tych przypadków, w których takiego rozwiązania życzą sobie zarówno mąż jak i żona. Jak informuje „The Times”, procedura ma trwać nie dłużej niż 48 godzin. Inicjatywa ma na celu odciążenie sądów rodzinnych. Sędzia będzie musiał teraz wydać jedynie ostateczną decyzję o rozwodzie, a większość formalności wypełniona zostanie na zwykłym szczeblu administracyjnym. Dodatkową „zaletą” nowego rozwiązania ma być spadek kosztów rozwodu.

Obecnie rozwiązanie małżeństwa kosztuje w Wielkiej Brytanii około 578 euro. W Anglii i Walii rozwodzi się co roku blisko 120 tysięcy par.

Reforma jest krytykowana przez prawników uznających wartości chrześcijańskie. Obawiają się, że doprowadzi do dalszej erozji małżeństwa. - Czym będzie przysięga wierności, jeżeli zakończenie małżeństwa będzie możliwe tak po prostu? – pyta Andrea Williams z Christian Legal Centre (Chrześcijańskie Centrum Prawne). Jej zdaniem prawo powinno działać wprost przeciwnie, umacniając znaczenie małżeństwa. Podobnie reformę ocenia była minister spraw wewnętrznych Wielkiej Brytanii, Ann Widdecombe, życząc sobie raczej silniejszego sygnału wsparcia dla małżeństwa ze strony rządu.

http://www.pch24.pl/anglia-i-walia--rozwody-w-48-godzin--ruszaja-regionalne-centra-rozwodowe,36725,i.html
anowi
anowi

Liczba postów : 106
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by anowi on 7th Lipiec 2015, 13:12

Kiedyś nie do pomyślenia, ale teraz...

Obraz Benedykta XVI z 17 tysięcy kolorowych prezerwatyw. Czy takie „dzieło” zawiśnie na dłużej w muzeum?

Modernistyczne „dzieło” „Jaja Benedykta” kosztowało 25 tysięcy dolarów i jest to portret papieża Benedykta XVI utkany z 17 tysięcy kolorowych prezerwatyw. Trwają protesty. Mieszkańcy Milwaukee w USA mają nadzieję, że uda się im zablokować wystawienie „dzieła”.

- To z czym mamy do czynienia to albo celowym atakiem na wiarę i tradycyjne jej nauczanie, albo chwytem reklamowym artysty. Nie chcemy, aby przywódca religijny jakiejkolwiek wiary był atakowany w taki sposób – stwierdził Jerry Topczewski, rzecznik prasowy arcybiskupa Milwaukee.

Za około 25 tysięcy dolarów „dzieło” dla muzeum nabył lokalny filantrop i rzecznik praw homoseksualistów Joseph Pabst i przekazał je do instytucji prosząc o jego wystawianie na stałej ekspozycji. W wywiadzie dla czasopisma Journal Sentinel powiedział:  „Nie kupiłem go, z myślą że jest bo piękny. Kupiłem go, bo myślałem, że jest prowokacyjny i pomyślałem, że to ważne. Że ten obraz wykona pewne zadanie, żeby ludzie trochę pomyśleli i zaczęli dyskutować”.

Muzealny obiekt, zatytułowany „Jaja Benedykta”, został wykonany w 2013 r. przez pochodzącą z Wisconsin artystkę Niki Johnson, która twierdzi, że miała na celu wywołanie debaty na temat zdrowia seksualnego.

http://www.pch24.pl/obraz-benedykta-xvi-z-17-tysiecy-kolorowych-prezerwatyw--czy-takie-dzielo-zawisnie-na-dluzej-w-muzeum-,36788,i.html
anowi
anowi

Liczba postów : 106
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Takeshi on 8th Lipiec 2015, 08:41

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał...  

12 lipca Instytut Świątynny w Jerozolimie ma ogłosić coś bardzo ważnego.https://www.facebook.com/pages/The-Temple-Institute/22738684968?fref=ts - ich strona na facebooku
Takeshi
Takeshi

Liczba postów : 14
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 8th Lipiec 2015, 11:32

Ciekawe o co w tym wszystkim chodzi. W zasadzie to wiemy, że celem Watykanu jest zniszczenie Islamu i Syjonizmu, według planu 3 Wojen Światowych.

Nie wiemy tylko, w jaki sposób chcą to zrobić. Próba odbudowy tej świątyni oznaczałaby zniszczenie meczetu na skale i wielką wojnę z Muzułmanami.

Po to w przeszłości Watykan zorganizował Islam i Meczet Na Skale, aby w przyszłości, czyli dzisiaj wywołać wielki konflikt pomiędzy Żydami i Arabami. Najwyraźniej jest to z góry ukartowana rozgrywka i  nastąpi wielki przelew krwi.

Ale nie to jest największym problemem!"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

Zwróćmy uwagę na plany reakcji innych narodów.

Chodzi satanistom o maksymalne wycieńczenie narodów.

Oczywiście podczas takiego konfliktu ceny ropy pójdą ostro w górę, co zdołuje strasznie ekonomię, ale najważniejsze jest jedno.

Oni chcą manipulować nami abyśmy wspierali jedną lub drugą stronę.

Podejrzewam, że szatańscy przywódcy religijni oraz politycznibędą nawoływać publicznie do pomocy zbrojnej Izraelowi

Ponad 90% Chrześcijan na świecie popiera dzisiejszy Izrael!

Wszystkie fora są oblegane przez Hasbarę - organ Izraela - znamy ich akcje i oni jeszcze wzmogą wysiłki, aby nas zmusić do brania broni do ręki i walkę o... Izrael!

Niemal wszystkie portale zachodnie w języku angielskim to religie popierające Izrael.

Jeżeli cokolwiek się ruszy, nie tyle będą walki na terenach Polski czy krajów Słowian, ale... wszystko jest możliwe.

Przeczytajmy jeszcze raz uważnie plan Lucyfera.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji


a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa,

Czyli normalni ludzie trzymający się z dala od religii będą w obliczu tych wydarzeń całkowicie pewni, że Chrześcijaństwo to bzdura i kłamstwo.

Dlaczego?którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację,

Tutaj jest kawa na ławę odnośni tego, kto kieruje Chrześcijaństwem. Złe duchy! Czyli demony! Kierują bez kompasu i kierunku.

Co jest kompasem Chrześcijanina? Słowa Boga, i Syna, których Chrześcijaństwo praktycznie nigdy nie cytuje. Cytuje się Pawła i adoruje sie Królową Niebios i JPII.

Dlatego, że kierują tym demony prowadzące Chrześcijaństwo.  


Czy im się to uda? Czy na to wszystko Bóg pozwoli?

Trudno powiedzieć ale jedno jest oczywiste.

Nie powinniśmy się dać w to wciągnąć i być zwiedzionymi przez 'duchy' Chrześcijaństwa. Nie powinniśmy brać broni do ręki i w żadnym wypadku stawać po stronie szatana, czyli po stronie Izraela.

Zwróćmy uwagę na jeszcze jeden szczegół owego ohydnego planu.

Konflikt rozpocznie się pomiędzy Izraelem a Arabami. W taki sposób jest to ostatnimi miesiącami manipulowane.

Jakikolwiek silny sygnał religijny, jak ta zapowiedź Żydów odnośnie świątyni może rozpętać ten olbrzymi konflikt!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Skiper on 8th Lipiec 2015, 12:14

Według informacji w poniższym blogu Kent Kovind dziś wychodzi z więzienia!

Przez pierwszy miesiąc będzie na areszcie domowym, więc nie będzie miał prawa za wiele zdziałać. Potem przez 5 lat będzie na okresie próbnym co oznacza, że będzie mógł podróżować swobodnie jedynie po północnym dystrykcie Florydy, dalsze podróże będą musiały być każdorazowo zatwierdzane przez sąd.

http://kenthovindblog.com/?p=1144

Skiper

Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 8th Lipiec 2015, 12:58

Owszem, informacja o Hovindzie jest interesująca, ale Hovind... także uważa Izrael za rzeczywisty Izrael!

Znalazłem ciekawy trop, odnośnie ujawnienia czegoś przez Żydów.Źródło: http://www.breakingisraelnews.com/44534/leading-israeli-rabbi-messiah-imminent-jewish-world/#jCVtz8IH1tuC0tk4.97

Cytowany jest werset z Ezechiela 20:(34) I wyprowadzę was spośród narodów, i zgromadzę was z ziem, w których zostaliście rozproszeni, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

Oczywiście jest to błędna interpretacja jak wszystkie interpretacje Żydów odnośnie Biblii.

Ale czołowy rabin Chaim Kanievsky (C) ogłosił wezwanie do Żydów, aby powracali do Izraela na przygotowania niezwykle bliskiego pojawienia się Mesjasza. (Na zdjęciu)

Wzywa on wszystkich Żydów poza granicami Izraela, aby powracali w najszybszy możliwy sposób.

Podobno rabin otrzymał specjalne błogosławieństwo.

Rabin ten od zeszłego roku ogłasza bardzo bliskie pojawienie się Mesjasza.

Kiedy zapytany o czas pojawienia się Mesjasza, powiedział: "Na koniec roku sabatniego." 12 Wrzesień 2015!

Czyli ogłoszenie może mieć związek z tą informacją.

Pamiętajmy... nie dajmy się zwieść.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Obserwator on 8th Lipiec 2015, 21:17

Zeszłej nocy zapowiadali burze mówiąc, że może "zagrzmić".

A takie monstrum przeszło nad Poznaniem jak i nad zachodnią Polską zostawiając za sobą spore zniszczenie.

Widok z dzielnicy WinogradyWidok z dzielnicy RatajeTo co się działo w nocy przypominało efekt stroboskopu jak na dyskotece. Obudziliśmy się z narzeczoną i co ciekawe jej telefon sam się odblokowywał i zapalał ekranik.

Rano, gdy przyszedłem do pracy zauważyłem, że chmury na niebie wyglądały wszędzie jak dno morskie. Niestety miałem dziś tak fatalne samopoczucie, że nie pomyślałem żeby zrobić zdjęcie. Potem przyszło mi do głowy, że mógłbyć to efekt po HAARP.

W ogóle większość pracowników narzekała na samopoczucie mówiąc o tzw. przymuleniu.

Nasz zakładowy piesek, choć fakt, że jest już stary, ale był kompletnie padnięty i wszyscy z politowaniem podchodzili do niego mówiąc: "Biedny Brunuś, już chyba blisko swego jesteś" Sad Parę razy nagle się podnosił ledwo szczekając w kierunku płotu gdzie nic nie było.

Ciężki był ten dzień i po powrocie z pracy padłem na łóżko jak kłoda. Mam nadzieję, że to tylko przejściowe niedomogi mojego organizmu, a nie jakieś zewnętrzne czynniki.

Obserwator

Liczba postów : 1318
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Zwykły on 8th Lipiec 2015, 21:35

thewordwatcher napisał:

Kiedy zapytany o czas pojawienia się Mesjasza, powiedział: "Na koniec roku sabatniego." 12 Wrzesień 2015!

Warto też podkreślić, że cały czas jest wałkowana w sieci data 23 września i ogólnie jakaś mega propaganda co do września.

ISIS pewnie zacznie atakować Izrael coraz bardziej, i Sunnici z Szyitami będą się mocniej zwalczać...

15 lipca ma się też zacząć "Jade Helm 15" - ćwiczenia wojskowe, które mogą być przykrywką do wprowadzenia stanu wojennego w USA

Zwykły

Liczba postów : 162
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 9th Lipiec 2015, 12:18

I jeszcze jedna szokująca wiadomość.

Papież Franciszek będzie sądzony przez Sanhedryn!!!
Watykan uznał ostatnio Palestynę jako naród i państwo, o czym wcześniej pisałem i to rzeczywiście rozwścieczyło Żydów.

Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje już Sanhedryn, czyli identyczna rada 71 członków, jak ta, która skazała Chrystusa na śmierć.

Sanhedryn wysłał list do papieża opublikowany w Matzav Haruach 24 Czerwca 2015 roku.

“Because the Vatican recognized the organization known as the Palestinian Authority as a nation, and has begun to refer to it as a nation in its documents. His honor has named the head of said authority as an ‘Angel of Peace’, as was explained by a spokesman for the Vatican, that his intention was to encourage Abu Mazen to advance towards peace. These actions, to our great dismay, are consistent with a long series of actions and stances that are as in the days of the Roman Catholic Religion, that swore to persecute Israel because we refused to accept their Messiah as the Messiah of Israel, and to renounce our faith. The recent announcements and actions of the Vatican are a rebuke to the Jewish Nation and to the Bible, which you use to interpret the prophecies, as if God has abandoned his original Nation of Israel. Reality has proven the opposite to be true.”

“We require from you an apology for your recognizing as a nation those who stole the land, those who are known as the Palestinian Authority, and we are informing the Vatican that the sole God given right to the land of Israel is to the Nation of Israel. If His Honor the Pope, and the Vatican, do not apologize within two weeks of receiving this letter, and if he does not change his ways, we shall judge these actions in the Court of Mount Zion, in a court of 71 Jewish elders of Zion, and enact the prophecy of ‘The liberators will rise up upon Mount Zion, to judge the Mountain of Esau and the kingdom shall be God’s’ (Obadiah 1:21). The court shall judge the Vatican in its presence or in absentia, and it is possible that the Vatican will be found guilty of anti-Semitism, as has been known to be done several times throughout history, and to place responsibility upon the Vatican for all of the outcomes of its actions.”

Read more at http://www.breakingisraelnews.com/44759/pope-francis-tried-sanhedrin-jewish-world/#MV4f9ehbJI7h8TRX.99

Luźnie tłumaczenie...

Ponieważ Watykan uznał organizację znaną jako Palestyńczycy i nazwał ich narodem a także rozpoczął w swych dokumentach takąż nomenklaturę.

Wasza wysokość nazwała także głowę Palestyńczyków "Aniołem Pokoju", ale to zostało wyjaśnione przez przedstawiciela Watykanu że intencją było zachęcenie Abu Mazena do większych wysiłków w kierunku pokoju.

Owe działania, ku naszemu wielkiemu niezadowoleniu, są podobne do długiej serii działań Kościoła Rzymskiego, który przysięgał prześladowania Izraela ponieważ my odmówiliśmy akceptacji ich Mesjasza jako Mesjasza Izraela i nie odrzuciliśmy naszej wiary.

Ostatnie ogłoszenia i działania Watykanu to nagana narodu żydowskiego oraz nagana dla Biblii, której ty używasz w celu interpretacji proroctw, jak gdyby Bóg porzucił swój oryginalny naród Izrael.

Rzeczywistość udowodniła, że jest odwrotnie.

Wymagamy od ciebie przeprosin za uznanie narodu tych, którzy ukradli naszą ziemię. znani jako Autonomia Palestyny i informujemy Watykan, że jedyne prawa dane przez Boga do tej ziemi to prawa Narodu Izraela.

Jeżeli Jego Wysokość papież i Watykan nie przeproszą w ciągu dwóch tygodni od daty otrzymania tego listu i nie zostaną zmienione dalsze poczynania, osądzimy je w sądzie na wzgórzu Syjon i urzeczywistnimy proroctwo "Wyzwoliciele powstaną na Syjonie aby osądzić Górę Ezawa, i królestwo będzie Boże." Obadiasza 1:21.

Sąd osądzi Watykan w jego obecności lub zaocznie, i jest możliwe, że Watykan zostanie uznany winnym antysemityzmu jak to bywało wielokrotnie w historii, i obarczymy Watykan odpowiedzialnością za wszelkie rezultaty jego działań."

http://www.breakingisraelnews.com/44759/pope-francis-tried-sanhedrin-jewish-world/#Fxoru3kEoV75WkcH.97

Najwyraźniej jest to już otwarta mrożąca krew w żyłach wojna pomiędzy Izraelem a Watykanem.

Czyli poważna część Bestii już atakuje Wielką Nierządnicę.

Trudno odgadnąć przyszłość i jest pewne, że będą jakieś wielkie niespodzianki i jest także pewne, że od pewnego czasu niektórymi wydarzeniami kieruje sam Bóg.

Opcji jest wiele a nam pozostaje... obserwacja tych wydarzeń.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 9th Lipiec 2015, 16:56

Zobaczmy, otóż Izrael prowadzi działania wywiadowcze wśród ludzi Watykanu Obamy i jego dworu:
https://www.youtube.com/watch?t=194&v=CBwD_POZ7Hk

Zapewne Obama z rozkazu Watykanu chce dogadać się z Iranem aby ISIS mogło zaatakować Izrael.

Tak naprawdę niewiele wiadomo jak powiązane się ze sobą Izrael oraz Rosja i Chiny.

Ale premier Turcji już nawołuje do zjednoczenia islamistów (czyli Iranu i ISIS) przeciwko Izraelowi.

A Rosja po zdobyciu Krymu wysyła tam ogromne ilości wojska, rakiet i floty. Dodatkowo Rosja i Chiny chcą przejąć bankrutującą Grecję.

Moim zdaniem oznaczać to może, zabezpieczenie Izraela ze strony Turcji. Która nie odważy się na otwarty konflikt z Izraelem kiedy Rosja dysponuje tak doskonałą armią. Rosjanie mogą zmobilizować i wysłać jednorazowo przynajmniej 100 tysięcy wojska - co oznacza, że:

ROSJA MA NAJLEPIEJ WYSZKOLONĄ ARMIE ŚWIATA NA CHWILĄ OBECNIE. Ich wojsko w liczbie do 100 tysięcy ćwiczy kilka razy w roku na poligonie.

Obama być może chciał się pozbyć prosyjonistycznej opozycji w armii USA. Ale przy okazji padła jakość dowodzenia wojskiem USA. Pamiętajmy w USA ogromne wpływy mają chrześcijanie syjonistyczni - zwolennicy Izraela.

Dodajmy do tego, że szatan nie pozwoli używać nowych broni - ponieważ broń laserowa czy magnetyczna jest przygotowywana zapewne na armie Isusa Chrytusa.

Zresztą cel szatana to aby maksymalna ilość ludzi brała udział w zbrodniach wojennych. A przy użyciu nowej broni konflikt by szybko wygasł.

Dlatego na obecną chwilę wszystkie strony będą używać klasycznych metod wojennych. I tutaj Izrael nie jest na straconej pozycji. Czyli islam i syjonizm mogą się wyniszczyć.

Samo państwo Izrael (skoro broń nuklearna nie istnieje) nie jest wstanie zniszczyć islam. Ale plan 3 wojen mówi coś ciekawego:

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą. "

polityczny syjonizm to wpływy w innych państwach jakie posiada państwo Izrael. Tak samo z islamem.

Zapewne Watykan - Wielka Nierządnica, stała się stroną w konflikcie - czyli wszystko zgodnie z planem. Kto jest czołowym liderem Świata Islamu????

PAPIEŻ!!!

List sehendrynu Henryku i opowiedzenie się Watykanu po stronie islamistów są tego dowodem!!!!

To pokazuje, że jedynie sam szatan oraz Bóg (który zna na wylot szatana) znają szczegóły tego planu.

Pamiętajmy, że wiele szczegółów podaje sama Apokalipsa. Rozdz. 13 opisuje dwurożne zwierzę, fałszywego proroka którego celem jest ożywienie całej Bestii. I co robi owo zwierzę???

Ap 13 napisał:(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.

Wychodzi z ziemi. Czyżby to byli upadli aniołowie schowani w podziemnych bazach ???

Watykan także posiada rozległe podziemia.


Rozdz. 17 opisuje Wielką Nierządnice. Obydwa Rozdziały 13 o 17 opisują relacje 7 głowego zwierzęcia z dwiema potęgami. Czyli Wielkiej Nierządnicy i Dwurożnej Bestii.

O ile Wielka Nierządnica jest łatwa do identyfikacji to dwurożne zwierzę już nie.

Czyżby za sterami planu 3 wojen w istocie stało dwurożne zwierzę???


Czas pokaże.

Cyryl

Liczba postów : 1360
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Takeshi on 12th Lipiec 2015, 09:36

Instytut świątynny w Jerozolimie miał ogłosić dzisiaj coś "ważnego".

Okazało się, że chodziło tylko o hodowle czerwonych jałówek...

RAISE A RED HEIFER IN ISRAEL
After 2,000 years, with great thanks to the Almighty, we are pleased to announce:
The Temple Institute is raising red heifers in Israel. For the first time in 2000 years, the restoration of Biblical purity is within reach...the prerequisite for building the Holy Temple. Watch this video to learn more about this historic project and to participate.
The future is in our hands!

https://www.facebook.com/pages/The-Temple-Institute/22738684968?fref=ts

Krowy to oni mogą sobie hodować, ale świątyni jak nie było, tak nie ma...
Takeshi
Takeshi

Liczba postów : 14
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 12th Lipiec 2015, 12:22

No tak... już widziałem wiele czerwonych jałówek w Jerozolimie.

Mam nawet stary artykuł na ten temat.

http://www.zbawienie.com/swiatynia.htm

Czyli narobili nam apetytu na Królestwo Boże już blisko, i... nic jak na razie.

Nic się nie zmieniło. Najwyraźniej trzeba poczekać, aż sam Bóg coś ciekawego obwieści!

W tej kwestii jest kilka zagadek. Izrael ogólnie to stan ludzi nie wierzących w Boga i religia nie jest narodową religią ale w sumie sekciarską.

Syjoniści nie są religijni i jest to jedynie syjonizm polityczny.

Jakbyśmy na to nie patrzyli, Bóg nie planuje trzeciej świątyni.

Shocked


thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 12th Lipiec 2015, 13:05

http://www.chn24.pl/wiat/news/5030-biblia-krolowej-jakuba-pierwsza-biblia-gejowska.html

Ostatnio wydano nowy przekład pisma świętego w oparciu o Biblię Króla Jakuba, który został ogłoszony pierwszą w historii biblią gejowską.


silent
Tłumaczenie nosi tytuł „Biblia Królowej Jakuba”. Jej wydawcy wydali specjalne oświadczenie, w którym przekonują, że poprzednie przekłady zawierają niewłaściwą interpretację niektórych wersetów biblijnych odnoszących się do homoseksualizmu przez religijnych konserwatystów.

Słowo „homoseksualizm” po raz pierwszy pojawiło się w standardowym przekładzie biblijnym w roku 1946. We wcześniejszych tłumaczeniach nie ma wzmianek na temat homoseksualizmu. Były jedynie zamieszczane interpretacje – poinformował wydawca.

Biblia Królowej Jakuba przedstawia kontrowersyjne wersety w sposób bardzo „lekki”, dokonując „właściwej” interpretacji. Wydawca przekonuje, że biblia nie potępia homoseksualizmu.

Douglas J. Moo, tłumacz biblii i przewodniczący wydziału biblijnego na uniwersytecie Wheaton, stwierdził, że przekład Biblii Królowej Jakuba, powołujący się na poprzednie tłumaczenia, nie jest dokładny. Współcześni bibliści angielscy używają słowa „homoseksualizm” czy „homoseksualność”, ale w poprzednich tłumaczeniach były używane inne wyrażenia w odniesieniu do zjawiska związków tej samej płci – powiedział Moo. Np. w tłumaczeniu Biblii Króla Jakuba, w liście do Rzymian 1:27 czytamy: „jest napisane: podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenia karę”.

Nie ma żadnych wątpliwości, że przytoczony fragment jak i wiele innych wersetów ze Starego i Nowego Testamentu odnosi się do homoseksualizmu.

Okoliczności wydania „Biblii Królowej James” pozostają niejasne. Na oficjalnej stronie internetowej nie ma żadnych informacji na temat wydawcy i brak jakichkolwiek danych personalnych. Na aukcjach Amazonu, jako autora wskazano samego Boga. Dostępny jest jedynie podgląd okładki, na którym małym drukiem umieszczono tytuł.

W wywiadzie dla Christian Post, anonimowy rozmówca ujawnił, że tłumaczenie zostało opublikowane jako odpowiedź na toczącą się debatę odnośnie zalegalizowania małżeństw tej samej płci. „Kontrowersje wokół małżeństw homoseksualnych skłoniły nas do głębszego zbadania tego tematu w świetle biblii” – poinformował.

Christopher Yuan, biblista i wykładowca w Moody Bible Institute powiedział, że koncepcja Biblii Królowej Jakuba nie jest nowy. „ Z tego typu interpretacjami, mającymi na celu udowodnić, że homoseksualizm jest czymś normalnym, mamy do czynienia od dziesięcioleci. Jest to tylko kolejna próba ich zalegalizowania. Jestem przekonany, że to tłumaczenie przyczyni się do ostatecznego obalenia tego typu fałszywych teorii, opartych od początku na niewłaściwych założeniach i interpretacjach wersetów wyrwanych z kontekstu” – powiedział.

Biblia Króla Jakuba jest najpopularniejszym, znanym na całym świecie angielskim przekładem Pisma Świętego. Jest to pierwsze protestanckie tłumaczenie Biblii zamówione na potrzeby kościoła Anglii przez króla Jakuba. Pierwsze tłumaczenie pochodzi sprzed ponad 400 lat i miało wpływ nie tylko na wszystkie następne tłumaczenia biblii ale także na całą literaturę angielską. Wg. Niektórych historyków król Jakub przejawiał skłonności homoseksualne.Źródło: christianpost.com, queenjamesbible.com


http://www.prawy.pl/z-kraju/3958-do-40-proc-homoseksualistow-to-pedofile-w-mediach-cisza

Jak pokazują badania naukowców odsetek homoseksualistów, którzy są pedofilami dochodzi do 40 proc. I to oni - jako najgroźniejsi - znacznie częściej molestują dzieci niż tzw. pedofile heteroseksualni. TVN24 i Gazeta Wyborcza jednak o tym nie informują i to w chwili największej dyskusji o pedofilii.
Badania nad występowaniem pedofilii wśród gejów nie są obce naukowcom. Sprawą zajęli się m.in. dr Freund i dr Heasman z Clarke Institute of Psychiatry w Toronto. Badania przeprowadzone przez dr Freuda wykazały, że 34 proc. homoseksualistów to pedofile, według drugiego naukowca to 32 proc.We własnej praktyce lekarze zajmowali się 457 pedofilami. 36 proc. z nich okazało się być gejami (Freund K. et al., Pedophilia e heterosexuality v. Homosexuality. J Sex & Martial Therapy, 1984; 10, 193-200). W badaniach przyjęto, że pedofil to osoba, która dokonała przestępstwa seksualnego na dziecku (czy dzieciach).
lusia
lusia

Liczba postów : 754
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Hugo on 6th Sierpień 2015, 17:50

Czytając ks. Jeremiasza natrafiłam na pewne proroctwo o czasach końca o fałszywych prorokach, zwodzicielach i fałszywych religiach. Moim zdaniem jego wypełnienie się już powoli rozpoczęło. Co jakiś czas ukazywane są „owoce” fałszywych pasterzy, najczęściej wyciekały skandale pedofilskie. Jest też sąd nad papieżami i choć na razie do opinii społecznej przebija się niewiele, jestem pewna, że wkrótce będzie inaczej.
Cały rozdział Jeremiasza 23 poświęcony jest temu wydarzeniu, więc przytaczam go w całości. Wydarzenia te mają być bardzo bliskie lub równoczesne z ponownym wyprowadzeniem Izraela na pustynię.
Dobrze jest znać te wersety, bo praktycznie obalają każdą założoną przez człowieka religię - wyraźnie wskazują na nieuczciwość góry wszelkich religijnych organizacji. Oczywiście ne ma wyjątków i ci, których należy słuchać nie są wskazani. Mamy słuchać tylko Słowa Bożego
Bóg wyraźnie wskazuje też po której stronie leży wina – nie po stronie zwykłych przeciętnych ludzi, którzy zepsucia uczą się od przedszkola, tylko właśnie fałszywych nauczycieli.

Jer 23:1  Biada pasterzom, którzy gubią i rozpraszają owce mojego pastwiska, mówi Pan!
Jer 23:2  Dlatego tak mówi Pan, Bóg Izraela, o pasterzach, którzy pasą mój lud: To wy rozproszyliście moje owce i rozpędziliście je, a nie zatroszczyliście się o nie to też ukarzę was za złe wasze uczynki - mówi Pan.
Jer 23:3 I sam zgromadzę resztę moich owiec ze wszystkich ziem, do których je wygnałem, i sprowadzę je na ich pastwisko; i będą płodne i liczne.
Jer 23:4  I ustanowię nad nimi pasterzy, którzy je paść będą, i nie będą się już bały ni trwożyły, i żadna z nich nie zaginie - mówi Pan.

Jer 23:5  Oto idą dni - mówi Pan - że wzbudzę Dawidowi sprawiedliwą latorośl: Będzie panował jako król i mądrze postępował; i będzie stosował prawo i sprawiedliwość na ziemi.
Jer 23:6  Za jego dni Juda będzie wybawiony, a Izrael będzie bezpiecznie mieszkał; a to jest jego imię, którym go zwać będą: Pan sprawiedliwością naszą.
Jer 23:7  Dlatego oto idą dni - mówi Pan - że już nie będą mówili: Jako żyje Pan, który wyprowadził synów Izraela z ziemi egipskiej,
Jer 23:8  Lecz: Jako żyje Pan, który wyprowadził i sprowadził potomstwo domu izraelskiego z ziemi północnej i ze wszystkich ziem, do których ich wygnał, i będą mieszkali na swojej ziemi.

Jer 23:9  O prorokach: Złamane jest w moim wnętrzu moje serce, drżą wszystkie moje kości; jestem jak mąż pijany i jak człowiek zmożony winem wobec Pana i wobec świętych jego słów.
Jer 23:10  Gdyż kraj pełen jest cudzołożników, a z powodu przekleństwa ziemia jest w żałobie, zwiędnięte są pastwiska na stepie. Dążeniem ich jest zło, a ich siłą bezprawie.
Jer 23:11  Tak, zarówno prorok jak kapłan są niegodziwi, nawet w moim domu znalazłem ich nieprawość - mówi Pan.
Jer 23:12  Dlatego ich droga stanie się jak ślizgawica, poślizgną się na niej w ciemności i upadną; gdyż sprowadzę na nich nieszczęście w roku ich nawiedzenia - mówi Pan.

Jer 23:13  Widziałem wprawdzie u proroków Samarii rzeczy gorszące: prorokowali w imieniu Baala i zwodzili mój lud, Izraela.
Jer 23:14  Lecz u proroków Jeruzalemu widziałem zgrozę: Cudzołożą i postępują kłamliwie, i utwierdzają złoczyńców w tym, aby żaden nie odwrócił się od swojej złości; toteż wszyscy stali się dla mnie jak Sodoma, a jego mieszkańcy jak Gomora.
Jer 23:15  Dlatego tak mówi Pan Zastępów o prorokach: Oto Ja nakarmię ich piołunem i napoję ich trucizną, gdyż od proroków Jeruzalemu wyszła bezbożność na cały kraj.
Jer 23:16  Tak mówi Pan Zastępów: Nie słuchajcie słów proroków, którzy wam prorokują, oni was tylko mamią, widzenie swojego serca zwiastują, a nie to, co pochodzi z ust Pana!
Jer 23:17  Ustawicznie mówią do tych, którzy gardzą słowem Pana: Pokój mieć będziecie. A do tych wszystkich, którzy kierują się uporem swojego serca, mówią: Nie przyjdzie na was nic złego.
Jer 23:18  Gdyż kto uczestniczył w radzie Pana, by widzieć i słyszeć jego słowo? Kto przyjął jego słowo, by móc zwiastować?
Jer 23:19  Oto zawierucha Pana zrywa się i huragan unosi się kłębami, nad głowami bezbożnych się kłębi.
Jer 23:20  Nie uśmierzy się żar gniewu Pana, aż spełni i urzeczywistni zamysły jego serca; w dniach ostatecznych dokładnie to zrozumiecie.
Jer 23:21  Nie posyłałem proroków, a oni jednak biegną; nie mówiłem do nich, a oni jednak prorokują.
Jer 23:22  Jeżeli uczestniczyli w mojej radzie, to niech zwiastują mojemu ludowi moje słowa i odwracają ich od ich złej drogi i ich złych uczynków.
Jer 23:23  Czy jestem Bogiem tylko z bliska - mówi Pan - a nie także Bogiem z daleka?
Jer 23:24  Czy zdoła się kto ukryć w kryjówkach, abym Ja go nie widział? - mówi Pan. Czy to nie Ja wypełniam niebo i ziemię? - mówi Pan.
Jer 23:25  Słyszałem, co mówią prorocy prorokujący kłamliwie w moim imieniu, mówiąc: Miałem sen, miałem sen.
Jer 23:26  Jak długo to trwać będzie? Czy Ja jestem w sercu proroków prorokujących kłamliwie, prorokujących oszukańczo, według upodobania własnego serca,
Jer 23:27  Którzy zmierzają do tego, by zatrzeć w pamięci mojego ludu moje imię przez swoje sny, jakie sobie wzajemnie opowiadają, tak jak ich ojcowie dla Baala zapomnieli o moim imieniu?
Jer 23:28  Prorok, który ma sen, niech opowiada sen, ale ten, który ma moje słowo, niech wiernie zwiastuje moje słowo! Cóż plewie do ziarna? - mówi Pan.
Jer 23:29  Czy moje słowo nie jest jak ogień - mówi Pan - i jak młot, który kruszy skałę?
Jer 23:30  Dlatego Ja wystąpię przeciwko tym prorokom - mówi Pan - którzy sobie nawzajem wykradają moje słowa.

Jer 23:31  Oto Ja wystąpię przeciwko prorokom - mówi Pan - którzy używają swojego języka i mówią, że to "wyrocznia".
Jer 23:32  Oto Ja wystąpię przeciwko prorokom, którzy za proroctwa podają sny kłamliwe - mówi Pan - a opowiadając je, zwodzą mój lud swoimi kłamstwami i przechwałkami. A przecież Ja ich nie posłałem ani im niczego nie nakazałem, oni zaś temu ludowi zgoła nic nie pomagają - mówi Pan.
Jer 23:33  A gdy pytać się będzie ciebie ten lud albo prorok, albo kapłan, mówiąc: Jakie brzemię zapowiada Pan? Wtedy im odpowiedz: Wy jesteście moim brzemieniem, lecz Ja was zrzucę - mówi Pan,
Jer 23:34  A proroka lub kapłana, czy kogokolwiek z ludu, który by rzekł: Brzemię Pana - ukarzę tego męża wraz z jego domem.
Jer 23:35  Ale tak mówcie nawzajem do siebie, każdy do swojego brata: Co odpowiedział Pan? Albo: Co mówił Pan?
Jer 23:36  Lecz "Brzemienia Pana" już nie wspominajcie, gdyż brzemieniem stanie się dla każdego jego słowo; wy bowiem przekręcacie słowa żywego Boga, Pana Zastępów, naszego Boga.
Jer 23:37  Tak masz mówić do proroka: Co ci odpowiedział Pan? albo: Co mówił Pan?
Jer 23:38  Lecz jeżeli będziecie mówić: "Brzemię Pana", to tak mówi Pan: Ponieważ wypowiadacie to słowo: "Brzemię Pana", chociaż wam zabroniłem mówić: "Brzemię Pana".
Jer 23:39  Dlatego dźwignę was jako brzemię i odrzucę precz od mojego oblicza was i to miasto, które dałem wam i waszym ojcom.
Jer 23:40  I wydam was na wieczną hańbę i wieczną, niezapomnianą obelgę.


Werset 23 sprawdziłam w Septuagincie i brzmi odwrotnie, sens jest taki, że Bóg jest Bogiem na wyciągnięcie ręki, a nie Bogiem z daleka

W wersecie 29 Bóg sam mówi o swoich słowach, że są jak ogień i młot, który kruszy skałę. Genialna podpowiedź, jak Słowo Boże rozpoznać.

Hugo

Liczba postów : 256
Join date : 21/03/2015
Age : 33
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 20th Sierpień 2015, 14:13

Drodzy bracia i siostry.
Jedynie Bóg nam może pomóc. Modlitwy nasze mogą być może przyspieszyć nasze wyzwolenie spod nasienia węża.

Źródło!

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/07/25/pis-to-nwo-prawo-i-sprawiedliwosc-za-obowiazkowym-szczepionkowym-holokaustem-polakow-zobacz-imienna-liste-glosowania/


PiS to NWO. Prawo i Sprawiedliwość oraz posłowie pozostałych partii w sejmie świadomie i dobrowolnie złamali Konstytucję, głosując za obowiązkowym szczepionkowym holokaustem Polaków. Zobacz imienną listę głosowaniaFakt, iż Platforma Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe, Sojusz Lewicy Demokratycznej i Twój Ruch od 8 lat precyzyjnie i metodycznie na różne sposoby realizują bezpardonową politykę holokaustu Polaków, widzi każdy średnio rozgarnięty obserwator sceny politycznej. O tym, że Prawo i Sprawiedliwość już po raz kolejny zagłosowało za następną niekonstytucyjną ustawą, mającą na celu depopulację Polaków poprzez zmuszanie obywateli do ludobójczych szczepień, wie już niestety niewielu.
Najgroźniejsze dla Polaków ustawy od lat głosowane są zawsze w lipcu (piwno-ogórkowy grill narodowy, obywatele na wywczasach, zero ryzyka jakiejkolwiek społecznej formy protestu). Lipiec tego roku również wpisuje się w tę spryciarską, mrożącą krew w żyłach świadomego obywatela strategię antypolskich, a urzędujących nad Wisłą władz.        
Korzystając więc z wakacji rząd PO-PSL w antypolskim zbrataniu z „opozycją” 24 lipca 2015 r. przeforsował ustawę o rozszerzeniu bezprawnego (niekonstytucyjność) przymusu szczepień („Ustawa o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi”). Ustawa ta pozwoli na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych. Finansowanie przejmie znany z niegospodarności i ograniczania prawa do leczenia Narodowy Fundusz Zdrowia.
Polska będzie jedynym na świecie krajem, w którym chorobotwórcza, kalecząca i śmiercionośna szczepionka przeciw HPV będzie obowiązkowa. Kto za to zapłaci? Oczywiście pacjenci. A jest to jednocześnie najdroższa ze wszystkich szczepionek, droższa niż wszystkie dotąd stosowane razem wzięte.
Polska będzie jedynym na świecie krajem, w którym chorobotwórcza, kalecząca i śmiercionośna szczepionka przeciw HPV będzie obowiązkowa.
Nie od dziś wiadomo, że szczepionka Gardasil/Silgard powoduje nie tylko padaczkę, nie tylko bezpłodność i przedwczesną menopauzę, ale – i to dodaje całej sprawie nie lada dreszczyku emocji – sama twórczyni tej szczepionki, dr Diane Harper, jednoznacznie przyznała, że:

„Szczepionka Gardasil jest związana z co najmniej taką samą ilością poważnych powikłań, ile zgonów notuje się obecnie z powodu raka szyjki macicy”!
Dr Diane Harper bezceremonialnie przyznała również, że nigdy nie oceniała wpływu tej szczepionki na rozwój raka! Jej rzekomo antyrakowe działanie to samodzielny wymysł polskiej grupy „ekspertów” (czytaj: lobbystów) – niepoparty jakimikolwiek badaniami medycznymi!


Dr Diane M. Harper
Oficjalnie udokumentowane żniwo po szczepionce Gardasil/Silgard przedstawia się następująco:
Zanotowano:

  • 1009 przypadków niepełnosprawności,
  • 149 zgonów,
  • 6459 przypadków braku powrotu do zdrowia,
  • 593 przypadków chorobowych, bezpośrednio zagrażających życiu.

Łącznie zanotowano 32576 poważnych powikłań poszczepiennych.
Jeśli takie fakty nie przemówią do rodziców, to już chyba tylko śmierć ich własnego dziecka może do nich przemówić.
Każdy Polak ma jednak prawo podjąć suwerenną i świadomą decyzję: czy, czym, kiedy i jak będzie szczepione jego dziecko, on sam i członkowie jego rodziny.

Czytelniku, obywatelu, Polaku, masz prawo do godnego i gwarantującego Ci pełną wolność wyboru leczenia.


Pamiętaj, ta ustawa jest niekonstytucyjna i dopóki po szczepionkach umierać będą ludzie (6-miesięczna Basia Łuczyńska z Kutna plus setki tysięcy innych udokumentowanych [amerykańska baza VAERSi nieudokumentowanych poszczepiennych powikłań i zgonów) i dopóki lekarze nie wezmą na siebie osobistej odpowiedzialności za absolutne bezpieczeństwo lobbowanej i podawanej przez siebie szczepionki, dopóty szczepienia mają w Polsce status eksperymentu medycznego.
Na straży wolności Twego wyboru stoi więc artykuł 39. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej i żadna inna ustawa z nią niezgodna, z mocy samego prawa Cię nie obowiązuje.
Żerowanie „polskiego” parlamentu na nieznajomości prawa przez Polaków poprzez tyleż rozpaczliwe co nieudolne próby ustawowego przymuszania obywateli do jakichkolwiek zabiegów medycznych jest nie tylko świadomym i dobrowolnym gwałceniem polskiej Konstytucji, lecz również łamaniem Europejskiej Karty Praw Pacjenta, na co zwraca uwagę Rzecznik Praw Obywatelskich:
http://www.rpo.gov.pl/pliki/12804089100.pdf

Wyniki sejmowego głosowania za przymusem szczepień przeciw HPV. Warszawa, 24 lipca 2015 r.
Na 3 miesiące przed wyborami publikujemy imienną listę posłów PiS-u głosujących za szczepionkowym ludobójstwem Polaków. Oto 115 bohaterów tej narodowej tragedii:
ie Bóg nam może pomóc.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by anileve on 20th Sierpień 2015, 14:38

Wiadomości o przebiegunowaniu,coraz częściej.

Kto wie czy czasami oni nas nie przygotowują na to co ma się wydarzyć.

obj.6
(12) I widziałem, gdy zdjął szóstą pieczęć, że powstało trzęsienie ziemi i słońce pociemniało jak czarny wór, a cały księżyc poczerwieniał jak krew,

(13) I gwiazdy spadły z nieba na ziemię, podobnie jak drzewo figowe zrzuca figi swoje, gdy wiatr gwałtowny nim potrząśnie;

(14) I niebo znikło, jak niknie zwój, który się zwija, a wszystkie góry i wyspy ruszone zostały z miejsc swoich.http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/gdy-bieguny-zamienia-sie-miejscami-polnoc-stanie-sie-poludniem


A nam będą wciskać że to przebiegunowanie.

anileve

Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 50
Skąd : Gniezno

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 20th Sierpień 2015, 15:38

Ostatnio takie zdjęcia pojawiają się na Internecie.
Nikt nie wie co to jest.

A może są to... portale, którymi uciekają z nieba upadłe anioły po przegranej wojnie w niebie!?

Oczywiście jest to moja SPEKULACJA. Byc może jest to HAARP czy coś innego.

Ale warto o tym wiedzieć!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Skiper on 20th Sierpień 2015, 20:44

Henryk,

te zdjęcia już są bardzo długo w internecie, widziałem je już około 2 lata temu. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż nie wiadomo co to może być....

Skiper

Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by anowi on 20th Sierpień 2015, 21:53

Dziwne słupy światła widziano niemal na całym świecie

"(...)Wśród miejsc gdzie ostatnio zaobserwowano te niezwykłe słupy świetlne są Włochy, gdzie 10 sierpnia, w okolicy miejscowości Civitavecchia, widziano nie tylko wodne tornado, ale właśnie to nietypowe zjawisko. Pięć dni później w South Myers na Florydzie w USA, widziano niemal dokładnie to samo. Co więcej na zdjęciu widać wyraźnie, że słup światła odbija się na masce auta wiec to coś zupełnie realnego.(...)"
http://innemedium.pl/wiadomosc/dziwne-slupy-swiatla-widziano-niemal-calym-swiecie
anowi
anowi

Liczba postów : 106
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Zwykły on 20th Sierpień 2015, 22:00

Ogromny wylew satanizmu do mass mediów

http://beforeitsnews.com/religion/2015/08/the-beast-in-the-2015-media-and-very-scarying-illuminati-message-in-justin-bieber-clip-2494794.htmlPrzekazy podprogowe są tak szybkie, że video trzeba spowolnić kilkadziesiąt razy w jakimś specjalnym edytorze.


Zwykły

Liczba postów : 162
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Edwedere on 20th Sierpień 2015, 22:55

anowi napisał:Dziwne słupy światła widziano niemal na całym świecie

"(...)Wśród miejsc gdzie ostatnio zaobserwowano te niezwykłe słupy świetlne są Włochy, gdzie 10 sierpnia, w okolicy miejscowości Civitavecchia, widziano nie tylko wodne tornado, ale właśnie to nietypowe zjawisko. Pięć dni później w South Myers na Florydzie w USA, widziano niemal dokładnie to samo. Co więcej na zdjęciu widać wyraźnie, że słup światła odbija się na masce auta wiec to coś zupełnie realnego.(...)"
http://innemedium.pl/wiadomosc/dziwne-slupy-swiatla-widziano-niemal-calym-swiecie

Bardzo ciekawe zjawisko ! Jest to jawny dowód naoczny na działanie naszego stwórcy ! Mnie to napawa wielką radością w sercu bo wiem że Bóg interweniuje Smile

Druga sprawa wszedłem w ten link poczytać co o tym sądzą propagandowe media jak to piszę "Złudzenie spowodowane kryształkami lodu" Jest nie samowite jak ludzie w swojej głupocie i Próżności wszystko próbują wytłumaczyć "Naukowo" a Ci naukowcy są w sumie głupsi niż my Smile bo albo wierzą w to co mówią na serio heh albo świadomie kłamią pewnie są tacy i tacy. Niestety ludzie czytając takie wypociny i wytłumaczenia poźniej w komentarzach przystają na te głupie wręcz idiotyczne wytłumaczenia.

Edwedere

Liczba postów : 212
Join date : 21/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Kasia on 23rd Sierpień 2015, 11:43

O-PSL odbierze Polakom prywatne majątki – projekt ustawy....Jeśli masz zbyt niską emeryturę, mniej niż 1400 zł, to samorząd ma prawo zabrać Ci Polaku mieszkanie, pozostały majątek oraz wszelkie oszczędności. Równocześnie PSL zgłaszał wielokrotnie pomysły, aby Polacy otrzymywali emerytury podstawowe w wysokości 1000 zł, a więc proponowana ustawa dotyczyłaby prawie 100% Polaków.

PSL nie wyciągnął wniosków ze szkodliwej dla tej partii działalności min. Fedak (już jest na śmietniku historii) i „poprawia” antypolskie projekty ustaw jej autorstwa. Kosiniak-Kamysz minister pracy i polityki społecznej w drugim rządzie Donalda Tuska, wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego poprawił projekt pani Fedak. W oryginale każdy Polak miał płacić bezpośrednio do budżetu składkę, a w rzeczywistości podatek, jako ubezpieczenie od możliwości niepełnosprawności na starość.

W nowej odsłonie pomysł Fedak po „poprawkach” Kosiniak-Kamysza przyjął postać projektu ustawy, który daje samorządom prawo odbierania majątków i oszczędności starym, schorowanym osobom, których emerytura będzie niższa, niż 1400 zł/mies. Równocześnie PSL (a także Gwiazdowski) proponowali, aby Polacy otrzymywali jedynie powszechną emeryturę 1000 zł. Równocześnie rząd Tuska podniósł wiek emerytalny Polaków do 67 lat, więc statystycznie 3-4 lata życia na emeryturze, a kolesie z układu samorządowego, często z PSL, uwłaszczą się na dorobku całego życia Polaków.

Formalnie majątek przejmie samorząd, a w praktyce będzie to polegało na „sprzedaży” tego majątku, gdzie co bardziej atrakcyjne majątki „kupią” (za bezcen) „swoi”. Dziennikarze zadali sobie trud i policzyli, jaka obecnie byłaby emerytura, gdyby pieniądze zamiast do ZUS, trafiały na prywatne konto. Wyliczyli, że taka emerytura byłaby ok. 2 razy wyższa, niż ta z ZUS! To nie koniec problemu, bo prognozy ZUS mówią, że w 2060 r. Polaków będzie niecałe 31 mln., natomiast prognoza ONZ na koniec tego stulecia szacuje liczbę Polaków na zaledwie 16 mln.

To chyba oczywiste, ze coraz mniejsza liczba pracujących nie wypracuje przyszłych emerytur, a wirtualne emerytury obiecane przez Tuska można nazwać „uśmiechami Tuska”. Za tę „walutę” nie zrobimy zakupów, nie zapłacimy rachunków. Gdzieś w „przelocie” pojawił się pomysł (swoistego) podatku katastralnego, aby sfinansować przyszłe emerytury Polaków. Ci panowie nie zamierzają się trudnić subtelnym rabunkiem po kawałku i postanowili Polakom zrabować majątki jednorazowo. Większość OFE już zrabowana, wkrótce reszta. Potem, no właśnie … Potem są już tylko osobiste majątki Polaków i ich oszczędności. Tak wygląda projekt ustawy Kosiniak-Kamysza z PSL. Tusk chętnie realizuje złodziejskie pomysły PSL. Dobrym przykładem jest realizacja pomysłów minister Fedak w sprawie podwyższenia wieku emerytalnego oraz rabunku OFE. […]

Pomijam już, że projekt ustawy jest niekonstytucyjny, bo czy stary, schorowany człowiek nie ma prawa mieć majątku i oszczędności? Pomysł Kosiniak-Kamysza, wiceprezesa PSL jest nawet niełajdacki, bo takie określenie tego pomysłu, projektu ustawy łajdackim jest zbyt łagodne. Należy sięgnąć do Pisma Świętego, a tam do Mt.12.32, gdzie według Kościoła, gdy ktoś zgrzeszy przeciw Bogu Ojcu, Jezusowi, może być mu odpuszczone. Ale ten, który skrzywdzi ubogich, sieroty, wdowy, kalekich, chorych, nigdy nie będzie mu odpuszczone, pójdzie do piekła. Na tym etapie udzielam jedynie chrześcijańskiego upomnienia, ale jeśli projekt tej łajdackiej ustawy nie wyląduje w koszu, a Kosiniak-Kamysz dalej będzie pełnił swą funkcję, posłużę się środkami danymi każdemu chrześcijaninowi.

PSL nie wyciągnął wniosków ze szkodliwej działalności pani min. Fedak. Ta pani już jest na śmietniku historii, a wkrótce dołączy doń cały PSL. A Tusk – ten ochoczo zrealizował wszelkie antypolskie pomysły pani Fedak, zrealizuje i ten. Cóż, dla tej koalicji PO-PSL rabowanie Polaków wychodzi perfekcyjnie.

Piotr Solis

Źródło: naszeblogi.pl
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1238
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by anileve on 11th Wrzesień 2015, 17:42


anileve

Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 50
Skąd : Gniezno

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach