Ciekawe spostrzeżenia

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Ciekawe spostrzeżenia

Pisanie by thewordwatcher on 21st Lipiec 2016, 13:16

Przetłumaczyłem ten obrazek....

lol!

thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1887

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 3rd Wrzesień 2016, 04:32

Teoretyk spisków.

Największe niebezpieczeństwo dla płodu... miliony giną w aborcjach

thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1887

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 20th Listopad 2016, 15:48

http://www.dobreprogramy.pl/Inwigilacja-ekstremalna-za-sprawa-nowej-ustawy-w-Wielkiej-Brytanii-prywatnosc-przestala-istniec,News,77469.html

"Od tej pory wszyscy brytyjscy dostawcy Internetu będzą musieli logować całą sieciową aktywność swoich klientów w czasie rzeczywistym, a dane te bedą przechowywane przez rok.
Dostęp do nich będą miały policja, rozmaite służby specjalne i organa rządowe.
Do tego wszystkie te instytucje będą mogły zarządać od działających w Wielkiej Brytanii firm, by odszyfrowały dane, które zostały zaszyfrowane w ramach oferowanych przez nich usług. "

...i dwa komentarze do tego.

Właśnie godzinę temu korzystałem całymi garściami z totalnej inwigilacji w UK.

Postaram się nakreślić zwięźle.

Postanowiłem wesprzeć drobną kwotą pewnego umierającego na nowotwór człowieka.

Wszystko online, przeszedłem na zaufana stronę, podałem kwotę, wybrałem zaufany system płatności, wprowadziłem dane karty płatniczej, zamiast monitu o zakończonej pomyślnie transakcji wyświetliło mi się okienko z logo mego banku i z informacją że blikują te nędzne 30PLN i że chcą ze mną na ten temat porozmawiać osobiście.

Więc chwyciłem za fon, po przydługiej weryfikacji mnie i mojej żony, w tym smsy z kodami, oraz generowanie kodów w takim dinksie co bank nam go dał, po podaniu wszystkich danych personalnych okazało się że my to my i można przystąpić do rozwiązywania problemu.

Więc ja jak to na polaka przystało z pretensjami że mi blokują darowiznę, że to nie do przyjęcia i że żądam i facet nawet nie czekał aż dokończę i powiedział "dobry wieczór, nas system wykrył prawdopodobną próbę defraudacji pieniędzy z pańskiego konta", ja ucichłem zrozumiawszy że nic po polsku to się tylko wygłupię.

Później że karty moja i żony zostały automatycznie zablokowane i że trzeba przejść procedurę autoryzacji wszystkich transakcji bankowych z mojej karty z ostatnich 10 dni.

Tutaj w grę wchodzi UKejowa permanentna inwigilacja wszystkich poczynań online jak i podejrzewam onreal.

Pewne kwoty mogłem potwierdzić, innych nie pamiętałem.

Pomocne okazały się treści emaili oraz smsów moich do tej pory myślałem że prywatnych.

Kilka zakupów przypomniałem sobie dopiero gdy facet zaglądnął do korespondencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jedną transakcję o czym zapomniałem potwierdziłem sms, gość w banku znał treść smsa tak sprzedawcy wysłanego do mnie jak i mojego odesłanego sprzedawcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale dobrze, ja nie mam zamiaru na to utyskiwać, dzięki temu udało nam się odfiltrować przejęcie mojej karty na setki funtów! te pieniążki wrócą do mnie już w poniedziałek, chwała inwigilacji :-).

Wczoraj ich system wykrył podejrzane cykliczne zakupy na różne kwoty, człowiek natomiast sprawdził że to nie moje normalne zachowanie podczas zakupów online i że ja takiego towaru nigdy nie zamawiałem!!!!!!!!!!!!!!!! człowiek w banku to wiedział.

Nie przeszkadza mi to wcale, to nie atak na prywatność, to raczej jej ochrona.
Kiedyś płaciłem w sklepie karta i transakcja została odrzucona.

Zadzwonił bank gdy jeszcze stałem przy kasie i poprosił o potwierdzenie kwoty i sklepu, ich system zauważył że w tym sklepie nigdy takich rachunków nie płaciłem, upierdliwe to czasem, ale czy zabezpiecza moich pieniędzy?
20-11-2016 02:23:23
@Emigrant Sebastian:
Dobra copypasta by z tego była.

Serio, jakby coś takiego się gdzieś działo to człowiek bałby się robić zakupów, by nie wpadł patrol, rzucił na glebę, bo ktoś gdzieś wyłapał, że zawsze kupowałeś ciastka orzechowe, a tym razem są czekoladowe!

Nie do pomyślenia..

My się śmiejemy, a te barany o tym śnią w nocy...
..................................................................................

No właśnie-Kto się śmieje ten się śmieje ale mogą przyjść takie czasy kiedy nie będziemy mogli zadecydować komu darować złotówkę bo decyzja będzie należała do "nich"a tu jest powód raczej do płaczu a nie do śmiechu.

Przecież to nasze pieniądze .

Pieniądze dla których tyramy by przeżyć a nie by taplać się w złocie jak robią to ci którzy łakną luksusu i pieniądze wpływają na ich konta z krzywdy ludzkiej.

Czyta się że obecna First Lady Melania miała suknię ślubną za jedyne 200 tyś dolarów i tę samą kwotę potrzebuje Hilary na utrzymanie miesięczne swojej obecnej rezydencji.

Czy to moja zazdrość.???

Nie!! Absolutnie nie!!!

Tylko żeby wykształcić nasze dzieci bierze się kredyty studenckie a rezultaty tego są beznadziejne czyli mamy młodzież o ekstremalnie wypranych mózgach o czym świadczą np.komentarze tego typu:

...a dzieciaki po skończeniu studiów zostają z długami na swoim koncie na parę ładnych latach z papierkiem g...o  wartym liczącym na szczęście spłacenia kredytu o ile uda im się znaleść odpowiednią pracę adekwatną do swojego wykształcenia co dzisiaj graniczy "z cudem".

Kasia

Liczba postów : 1017

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics