Szczepionki

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Re: Szczepionki

Pisanie by lusia on 1st Styczeń 2019, 22:54

Debata w sejmie w najblizszych dniach


http://www.medexpress.pl/juz-w-styczniu-w-sejmie-odbedzie-sie-dyskusja-ws-szczepien-ochronnych-dzieci-i-doroslych/72582


Aluminium w mózgu osób autystycznych – prof. Chris Exley z Wielkiej Brytanii.
Sejm i przewodniczący Komisji Zdowia Bartosz Arłukowicz zablokowali możliwość udziału tego naukowca w posiedzeniu w czasie procedowania odrzuconego projektu STOP NOP o dobrowolność szczepień wzorem 20 państw Europy.
Aluminium w tkance mózgowej osób cierpiących na autyzm (Journal of Trace Medicine and Biology – Volume 46, March 2018, Pages 76–82 )
Badanie przez nas przeprowadzone umożliwiło zmierzenie zawartości aluminium w mózgach zmarłych osób, u których zdiagnozowano autyzm. Udało nam się dokonać dwóch rzeczy: dokonaliśmy pomiaru ilości aluminium w mózgach zmarłych osób cierpiących na autyzm oraz przyjrzeliśmy się aluminium obecnym w tkankach posługując się techniką badań mikroskopowych zwaną fluorescencją.
Aluminium w mózgu

„Zaburzenia ze spektrum autyzmu są zaburzeniem neurorozwojowym o nieznanej etiologii. Sugeruje się udział zarówno podatności genetycznej, jak i czynników środowiskowych, w tym toksyn środowiskowych. Ekspozycja ludzi na toksynę środowiskową jaką jest aluminium zostało wstępnie powiązane z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. W tym celu po raz pierwszy wykorzystaliśmy absorpcyjną spektrometrię atomową z atomizacją w piecu grafitowym (GFAAS), aby zmierzyć zawartość glinu w tkance mózgowej od dawców ze zdiagnozowanym autyzmem. Zastosowaliśmy również fluor selektywny względem aluminium do identyfikacji tego pierwiastka w tkance mózgowej za pomocą mikroskopii fluorescencyjnej. Zawartość glinu w tkance mózgowej osób z autyzmem była konsekwentnie wysoka. Średnia (odchylenie standardowe) zawartość glinu u wszystkich 5 osób dla każdego płata wynosiła 3,82(5,42), 2,30(2,00), 2,79(4,05) i 3,82(5,17)μg/g suchej masy, odpowiednio dla płatów potylicznych, czołowych, skroniowych i ciemieniowych.

Są to jedne z najwyższych wartości dla aluminium w ludzkiej tkance mózgowej, które zostały do tej pory zarejestrowane i należy zadać pytanie dlaczego, na przykład zawartość aluminium w płacie potylicznym 15-letniego chłopca wynosiłaby 8,74 (11,59) μg/g suchej masy? Mikroskopia fluorescencyjna została wykorzystana do identyfikacji glinu w tkance mózgowej u 10 dawców. Podczas obrazowania aluminium związanego z neuronami wydaje się, że jest ono obecne wewnątrzkomórkowo, w komórkach podobnych do mikrogleju i innych zapalnych nieneuronalnych komórkach w oponach mózgowych, układzie naczyniowym, substancji szarej i białej. Prymat wewnątrzkomórkowego glinu związanego z komórkami nieneuronowymi jest wyjątkową obserwacją w tkance mózgowej autyzmu i może dostarczyć wskazówek dotyczących zarówno pochodzenia glinu mózgowego, jak i przypuszczalnej roli w zaburzeniach ze spektrum autyzmu.” – Volume 46, March 2018, Pages 76–82; Aluminium in brain tissue in autism
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0946672X17308763

Odnotowana przez nas ilość aluminium w tkankach mózgowych okazała się być na poziomie, który ja bym to określił jako zadziwiająco wysoki. Były to bardzo duże ilości. Moja grupa badała poziom aluminium w ponad 100 ludzkich mózgach.

Tkanki te, pobrane od zmarłych osób, u których zdiagnozowano autyzm, zawierały aluminium w ilości tak dużej, że była ona porównywalna z rekordowymi ilościami odnotowanymi kiedykolwiek w historii. Podobne ilości odnotowano w przypadku prowadzonych ostatnio badań nad dziedziczną chorobą Alzheimera.

„Wykonaliśmy pierwszy w historii pomiar aluminium w tkance mózgowej od 12 dawców, u których zdiagnozowano rodzinną chorobę Alzheimera. Stężenie glinu było wyjątkowo wysokie, na przykład wartości przekraczały 10 μg/g w suchej masie tkankowej u 5 z 12 osób. Ogólnie stężenia były wyższe niż wszystkie wcześniejsze pomiary glinu w mózgu, z wyjątkiem przypadków znanej encefalopatii wywołanej przez glin.” – Aluminium in brain tissue in familial Alzheimer’s disease; J Trace Elem Med Biol. 2017 Mar;40:30-36. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28159219

Tak więc, w tej grupie złożonej z relatywnie młodych osób – niektórzy mieli 13, 14 i 15 lat – w mózgach tych osób odnotowaliśmy większą zawartość aluminium, niż w każdym innym znanym medycynie przypadku.

To już samo w sobie jest bardzo ważnym odkryciem. Równie istotne wyniki – jeśli nawet nie bardziej – to badania mikroskopowe. Badania przy użyciu mikroskopii pozwoliły nam zlokalizować miejsca odkładania się aluminium w mózgu.

Przyglądając się mózgom osób cierpiących na autyzm odkryliśmy coś zupełnie nowego, coś, czego nigdy wcześniej nie obserwowaliśmy w jakimkolwiek badanym wcześniej mózgu ludzkim.

Odkryliśmy, że znaczna część tego aluminium znajduje się wewnątrz komórek mózgowych, pewna ilość znajdowała się także w neuronach, ale największa część zlokalizowana była w komórkach nie będących neuronami. Odkryliśmy, że właśnie te komórki zawierały ogromne ilości aluminium.

Również wykazaliśmy, że komórki te poprzez naczynia limfatyczne i krew dostawały się do mózgu, a więc przekazywały dalej swój „ładunek” aluminium – z ciała do mózgu.

Jest to pierwsza tego typu obserwacja w historii badań nad tkankami ludzkiego mózgu. Obserwacja ta jest unikalna w skali światowej, jeśli chodzi o badania nad mózgiem osób cierpiących na autyzm.

Moim zdaniem daje to poważne przesłanki odnośnie roli aluminium w etiologii autyzmu. Nie oznacza to, że aluminium jest przyczyną autyzmu – sugeruje raczej, że odgrywa ono dużą rolę w tej chorobie.

Zanim przystąpiliśmy do naszego badania, istniało kilka wskazówek sugerujących powiązanie aluminium z autyzmem. Według mnie podbudowa naukowa tych sugestii nie była wystarczająco mocna, aby wykazać dodatnią relację pomiędzy nimi. Nie dostrzegałem wystarczających przesłanek, aby powiązać aluminium z autyzmem, a także nie dostrzegałem roli aluminium w szczepionkach jako czynnika rozwoju autyzmu.

Obecnie jednak muszę zrewidować moje poglądy w obu tych kwestiach. Muszę zmienić zdanie odnośnie roli aluminium w autyzmie – obecnie uważam, że takową rolę odgrywa. Często będąc pytanym o konieczność zaprzestania stosowania adiuwantów na bazie aluminium w szczepionkach odpowiadałem, że raczej nie ma takiej konieczności, gdyż nie sądziłem, że istnieje jakaś bezpieczna alternatywa. Nie mówię „bezpieczniejsza” alternatywa, ale „bezpieczna” alternatywa. Nie oznacza to jednak, że nie uważam, iż aluminium może być odpowiedzialne za szereg niepożądanych efektów poszczepiennych.

Obecnie jednak, po ujrzeniu na własne oczy tych samych komórek, które pojawiają się w miejscu podania szczepionki transportujących ładunek aluminium do tkanek mózgu osób, które zmarły mając zdiagnozowany autyzm, powiedziałbym, że musimy bardzo mocno zastanowić się nad tym, komu i w jakich okolicznościach powinniśmy podawać szczepionki zawierające adiuwanty na bazie aluminium. Należy się porządnie zastanowić nad tym, kiedy szczepionka jest niezbędna do ocalenia życia, a kiedy nie.

Jeśli dana szczepionka nie służy ocaleniu komuś życia, nie dodawajmy do niej adiuwantów na bazie aluminium. Niekoniecznie mam tu na myśli wyłącznie natychmiastowe efekty, mam na myśli bardziej długofalowe skutki szczepień, jak to ma miejsce np. w przypadku autyzmu. To nie jest przypadłość, która objawia się od razu, jest to choroba, która może rozwinąć się w ciągu miesięcy, lat czy nawet dekad. Tak więc, obecnie musimy być niezmiernie ostrożni odnośnie tego, kiedy, komu i w jakiej sytuacji podajemy szczepionki z adiuwantem w postaci aluminium. Teraz, już po przejrzeniu wyników badań, jestem bardzo zaniepokojony tą sytuacją, choć wcześniej, jak wspomniałem, nie dostrzegałem powodów do niepokoju.

Przeprowadzanie tego typu badań jest niezmiernie trudne, żaden rząd nie wyraża chęci fundowania takich badań. Badanie przez nas przeprowadzone mogło zostać przeprowadzone dzięki pomocy filantropów, powstało dzięki osobom, które pragnęły poznać odpowiedzi na pytania i gotowe były w tym celu poświęcić swoje pieniądze.

Płacimy przecież podatki i to rząd właśnie powinien finansować tego typu badania.

Tłumaczenie stąd: https://szczepienia.wybudzeni.com/2017/12/15/aluminium-w-mozgu-osob-autystycznych-prof-chris-exley/

JestemZaBezpieczeństwemSzczepień #JestRyzyko #MusiByćWybór
lusia
lusia

Liczba postów : 753
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Szczepionki

Pisanie by Cyryl on 8th Styczeń 2019, 20:16

Zobaczmy to wydarzenie:Zobaczmy skoro oni pozwalają w sejmie zorganizować konferencje na której bronią nie tylko szczepionek ale zawartej w nich trucizny zwanej aluminium. 

Komentarze pod filmem pokazują dlaczego oni takie konferencje organizując zapraszając ludzi przeciwnym obowiązkowi szczepień. Ludzie przestają wieżyc w ich brednie i się coraz bardziej buntują. Syjonistycznej bandzie która nami rządzi, robi się gorąco naprawdę.

Skoro Trump jest przeciwny szczepieniom: 
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/10/szczepienia-to-ludobojstwo-powiedzial-donald-trump/ 

To co syjoniści mogą robić???

Próbują ratować się poprzez robienie dyskusji z przeciwnikami szczepień i ludobójstwa na front posyłając skorumpowanych przez koncerny profesorów, aby ci uspokoili ludzi. Jednak ludzie już im dawno nie wierzą.

Cyryl

Liczba postów : 1334
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Szczepionki

Pisanie by thewordwatcher on 9th Styczeń 2019, 01:12

Mnie się wydaje, że używamy niewłaściwych określeń w stosunku do wrogów narodu polskiego.

Jest to marksistowsko/syjonistyczny rząd okupacyjny w Polsce, którzy w zmasowany sposób brutalnie i bezlitośnie wyniszcza polski naród obniżając drastycznie jego populację.

Jest to zbrodnia ludobójstwa i rządzą nami zbrodniarze i sataniści, którzy wcześniej czy później będą ukarani za swoje olbrzymie zbrodnie.

Redukcja populacji jest ludobójstwem, czy to za po mocą zbrodniczych aborcji, czy genderyzmu, homoseksualizmu, szczepień czy trucizn w pokarmach.

Nie można o zbrodniarzach wyrażać się z jakimkolwiek szacunkiem.


thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3209
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Szczepionki

Pisanie by Cyryl on 11th Styczeń 2019, 23:01

Henryku zastanówmy się nieco dlaczego władze nie wprowadziły przymusu szczepień ochronnych a jedynie sugerują, ze szczepienia ochronne są, poprzez mass media czy bezprawne kary sanepidu????

Odpowiedź jest banalnie prosta.

Otóż przymus szczepienia ochronnego powoduje, że w razie powikłań władze są zmuszone do wypłaty ogromnych odszkodowań. A zatem władze musiały by stworzyć fundusz rekompensat dla ofiar szczepień ochronnych który by miał gigantyczny budżet. 

A to było by obciążeniem dla każdego państwa. 

A zatem gdyby szczepienia ochronne były nie tyle korzystne ale tylko nieszkodliwe to z punktu widzenia ekonomii władze by taki przymus szczepień ochronnych wprowadziły. Jednak władze doskonale wiedzą, że szczepionki są szkodliwe i dlatego paradoksalnie przymusu szczepień ochronnych nie ma. 

Natomiast władze kłamią w tym temacie i stosują bezprawne kary sanepidu aby stworzyć wrażenie, ze taki przymus jest i aby wywrzeć presję na ludziach aby ci stosowali szczepienia ochronne. 

Dr Hubert Czerniak postulował aby utworzyć taki fundusz rekompensat dla ofiar szczepień, ale sam nie połapał się w tym zawiłym prawie, że takie przymusu w Polsce (i podejrzewam na świecie nie ma). Jest tylko kłamliwa propaganda rządu i mass mediów oraz bezprawne kary sanepidu aby zastraszyć ludzi. 

Czyli wg prawa skoro nie ma obowiązku szczepień ochronnych to ofiarom tych szczepień nie należy się od państwa żadne odszkodowanie. 

Pokazuje to jak perfidne, zakłamane, chciwe i zbrodnicze są rządy i politycy.

Cyryl

Liczba postów : 1334
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Szczepionki

Pisanie by Hugo on 24th Styczeń 2019, 12:18


Hugo

Liczba postów : 257
Join date : 21/03/2015
Age : 33
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Szczepionki

Pisanie by Jacek86 on 24th Styczeń 2019, 19:31

O ten Pan Frydrychowski ma klinikę u mnie w Bydgoszczy! Dobrze wiedzieć dzięki Smile
Jacek86
Jacek86

Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 32
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Re: Szczepionki

Pisanie by Hugo on 30th Styczeń 2019, 12:05


Hugo

Liczba postów : 257
Join date : 21/03/2015
Age : 33
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Szczepionki

Pisanie by lusia on 2nd Luty 2019, 09:08

Niezła suma

Robert F. Kennedy Jr wraz z Robertem De Niro przedstawili niesamowitą propozycję. Dla osób, lekarzy, naukowców, którzy udowodnią, że rtęć w szczepionkach jest bezpieczna w leczeniu dzieci, dostaną… 100 000 dolarów.


https://martabrzoza.pl/szczepienia/kennedy-100-000-dla-kazdego-kto-udowodni-ze-rtec-w-szczepionkach-jest-bezpieczna/
lusia
lusia

Liczba postów : 753
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Szczepionki

Pisanie by lusia on 5th Luty 2019, 23:41

Ciekawy tekst. Teraz wiemy dlaczego nasienie węża chce zaszczepić wszystkich bez wyjątku


  Gorączkowe choroby zakaźne wieku dziecięcego (FICD) wiążą się z niższym ryzykiem zachorowania na raka w wieku dorosłym.[color]

Szwajcarskie badanie wykazało, że osoby dorosłe są w znacznym stopniu chronione przed rakiem nieswoistym - narządów płciowych, prostaty, żołądkowo-jelitowym, skórnym, płucnym i innymi - jeśli nabawili się odry (iloraz szans, OR = 0,45), różyczki (OR = 0,38) lub ospy wietrznej (OR = 0,62) wcześniej w życiu:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/9824838/?fbclid=IwAR0W_2WbeknkpmPcA7GrD77gUYENsa4G6XE-XOH0kU9HXPGspfmTRGzA9WQ

Ospa wietrzna i obniżone wskaźniki raka mózgu w wieku dorosłym:
https://www.bcm.edu/news/cancer/chicken-pox-may-reduce-risk-of-brain-cancer?fbclid=IwAR26L5IdPAIfyutm8hCdTCTaU65syVxRxckFN_YD667voduB2sS94nbLdTU

Świnka i zmniejszenie ryzyka raka jajników:
https://link.springer.com/article/10.1007/s10552-010-9546-1?fbclid=IwAR12Km_HUulS5umuXcfUNc982fPN78wYHJ7z-SzR8X8hrKK_zTAOm69X6Kk

Odra i zmniejszone ryzyko wystąpienia chłoniaków :
https://physiciansforinformedconsent.org/measles/dis/?fbclid=IwAR0DghAZyyeKJlTn8oVIQKr2xSsJgdvONN218b6wiXwerYxIuqoeYEzYAB4

I przeciwnie ... zarówno szczepionka MMR (odra, świnka i różyczka), jak i przeciwko ospie wietrznej zawierają ludzkie DNA, które zostało powiązane z nowotworami wieku dziecięcego, takimi jak białaczka i chłoniak i choroby autoimmunologiczne.

https://www.facebook.com/marcellaterry/posts/10214742184256064

https://www.facebook.com/theallnaturalparents/
#szczepionki #korzyści #straty Udowodniono naukowo ,że suplementacja witaminy A chroni przed ciężkimi powikłaniami w trakcie trwania odry , więc straszenie powikłaniami bez podania i zbadania poziomu witaminy A jest chyba naginaniem faktów korzyści i strat szczepienia na odrę

Witamina A do leczenia odry u dzieci (przegląd
http://www.measlesrubellainitiative.org/wp-content/uploads/2013/06/Vitamin-A-for-measles-children.pdf?fbclid=IwAR0zTzP9rSRiHcyzeeErvArNO1m1pb6u-hKApWuGYVY8OSx5n88ilfSWyOw
lusia
lusia

Liczba postów : 753
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Szczepionki

Pisanie by lusia on 7th Luty 2019, 14:03

Moj osobisty apel : pomodlmy sie za tego chłopca....ostatnie wiesci po tomografii mózgu -widac krążenie krwi, wiec maluszek walczy. Oby Dobry Nasz Bóg mu pomógłŚwiatowa opinia publiczna była w szoku, gdy prawnie zakazano leczyć Alfiego Evansa, tymczasem podobna historia dzieje się właśnie teraz w Warszawie! Lekarze odmówili leczenia dziecka twierdząc, że nie żyje. Gdy zebrała się jednak komisja powołana z powodu protestów rodziców, „cudownie” stwierdzono, że dziecko żyje. Po niej jednak lekarze znowu odmówili leczenia dziecka.

O sprawie polskiego Alfiego Evansa poinformowała na Facebooku pani Alina Drabik, zaś na Twitterze temat nagłośnił Wojciech Cejrowski. Relacja na Facebooku zamieszczona przez p. Alinę Drabik ukazuje dramatyczną walkę o życie Szymona, który ciężko zachorował po szczepieniu przeciwko pneumokokom. Lekarze jakby w zmowie nie chcieli leczyć chłopca.

https://nczas.com/2019/02/07/szokujaca-relacja-ze-szpitala-w-warszawie-sprawa-podobna-do-przypadku-alfiego-evansa-w-tle-szczepienie-i-nop-nie-bedziemy-wentylowac-zwlok/https://plus.gloswielkopolski.pl/7miesieczny-chlopiec-w-ciezkim-stanie-trafil-do-szpitala-kilka-dni-wczesniej-zostal-zaszczepiony-przeciw-pneumokokom/ar/13873341


___________________


Dla posiadających facebook- komunikat szpitala w Warszawie


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1097143230465077&id=487884664724273


_____________________

Komunikat J. Sochy

#polskiAlfie #WalczSzymonie #noweinformacje
Pytacie co u Szymka? Pytacie jak trzyma sie mama?

Lekarze powiedzieli brutalnie rodzicom: Nie ma szans! Nie "będziemy wentylować zwłok". A przecież już raz postawili błędną diagnozę orzekając śmierć i odłączając chłopca od aparatury podtrzymującej życie.

Chłopiec jednak żyje i badania wykazują przepływy w mózgu.

Wczoraj pod szpital wesprzeć rodziców przyszło 20 osób. Spontaniczne zgromadzenie ogłosiła administratorka grupy "Polska dla Alfie Evans" Aleksandra Gudaniec. To historia uderzająco podobna do historii tego angielskiego chłopczyka. Głęboko wierzymy jednak, że skończy się inaczej. Mama wyszła do nas i dziękowała ze łzami w oczach...

Jak się zaczęła?

Szymek 16 stycznia tego roku otrzymał szczepionkę na pneumokoki. 5 dni od szczepienia pojawiły się drgawki. Teraz postawiono diagnozę: immunologiczne zapalenie mózgu.

Rodzice zgłosili się do STOP NOP po pomoc. Społeczność skupiona wokół stowarzyszenia pomaga rodzinie z Radomia pokryć koszty noclegu w Warszawie, by mogli być przy synku i opiekować się też starszym dzieckiem. Nadal trwa zbiórka na ten cel. Zapewniamy też opiekę prawnika. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2515997658427647&id=206336526060450

Największe poruszenie wzbudził jednak apel cioci chłopca, który udostępniono w mediach społecznościowych do chwili obecnej prawie 40 tysięcy razy!
Można go przeczytać tutaj:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1318218974987295&id=100003976154186

Zaalarmowałam posła Pawła Skuteckiego. Wczoraj spotkał się z dyrektorem szpitala i od tej pory stosunek do rodziny diametralnie się zmienił. Poseł rzucił wszystko, wsiadł w auto l i poświęcił połowę dnia dla Szymka. Tutaj jego relacja wraz z komunikatem szpitala: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1097143230465077&id=487884664724273

W odpowiedzi oświadczenie dla mediów opublikował pełnomocnik rodziców, Arkadiusz Tetela
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10215727706299699&id=1654356292&ref=content_filter

A także wysłał wniosek z pytaniem w jakim celu w szpitalu był minister Pinkas i konsultant Teresa Jackowska.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10215729247698233&id=1654356292

W związku z niezgłoszeniem ciężkiego niepożądanego odczynu poszczepiennego co dla bezpieczeństwa dzieci POWINNO WSTRZYMAĆ PODAWANIE TEJ SERII SZCZEPIONKI, którą dostał Szymek, pełnomocnik zawiadomił organa ścigania.

Co teraz?

Mają być wykonane kolejne badania. Rodzice chcą pomagać dziecku metodą prof. Talara. Wnioskują o możliwość przeniesienia dziecka do innego szpitala/hospicjum. Szpital mówi, że to niemożliwe.

Jak można pomóc?

NAPISZ!
Do szpitala na email szpital@nieklanska.pl pisały setki osob. Te działania mają sens! Nie ustawajmy! Alarmujmy też media!

UDOSTĘPNIJ!
STOP NOP szuka rodziców dzieci z NOP po tej samej serii szczepionki. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2534315576595855&id=206336526060450&ref=page_internal

PRZYJDŹ!
Przyjdź dzisiaj o 13:00 pod naczelną Izbę Lekarską, gdzie wspieramy lekarkę, dr Katarzynę Bross Walderdorff, której chcą zabrać pracę za mówienie prawdy o szczepieniach! Warszawa, ul. Sobieskiego 110. Więcej informacji www.stopnop.com.pl/lekarka
lusia
lusia

Liczba postów : 753
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Szczepionki

Pisanie by lusia on 17th Luty 2019, 16:01

Film o problemie Szymka


lusia
lusia

Liczba postów : 753
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Szczepionki

Pisanie by lusia on 27th Luty 2019, 22:43

lusia
lusia

Liczba postów : 753
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Szczepionki

Pisanie by lusia on 14th Marzec 2019, 12:30

Gorączkowe choroby zakaźne wieku dziecięcego (FICD) wiążą się z niższym ryzykiem zachorowania na raka w wieku dorosłym.Ps oczywiście nie jest to jeden z warunków !!!

Szwajcarskie badanie wykazało, że osoby dorosłe są w znacznym stopniu chronione przed rakiem nieswoistym - narządów płciowych, prostaty, żołądkowo-jelitowym, skórnym, płucnym i innymi - jeśli nabawili się odry (iloraz szans, OR = 0,45), różyczki (OR = 0,38) lub ospy wietrznej (OR = 0,62) wcześniej w życiu:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/9824838/?fbclid=IwAR0W_2WbeknkpmPcA7GrD77gUYENsa4G6XE-XOH0kU9HXPGspfmTRGzA9WQ

Ospa wietrzna i obniżone wskaźniki raka mózgu w wieku dorosłym:
https://www.bcm.edu/news/cancer/chicken-pox-may-reduce-risk-of-brain-cancer?fbclid=IwAR26L5IdPAIfyutm8hCdTCTaU65syVxRxckFN_YD667voduB2sS94nbLdTU

Świnka i zmniejszenie ryzyka raka jajników:
https://link.springer.com/article/10.1007/s10552-010-9546-1?fbclid=IwAR12Km_HUulS5umuXcfUNc982fPN78wYHJ7z-SzR8X8hrKK_zTAOm69X6Kk

Odra i zmniejszone ryzyko wystąpienia chłoniaków :
https://physiciansforinformedconsent.org/measles/dis/?fbclid=IwAR0DghAZyyeKJlTn8oVIQKr2xSsJgdvONN218b6wiXwerYxIuqoeYEzYAB4

I przeciwnie ... zarówno szczepionka MMR (odra, świnka i różyczka), jak i przeciwko ospie wietrznej zawierają ludzkie DNA, które zostało powiązane z nowotworami wieku dziecięcego, takimi jak białaczka i chłoniak i choroby autoimmunologiczne.

https://www.facebook.com/marcellaterry/posts/10214742184256064

https://www.facebook.com/theallnaturalparents/
#szczepionki #korzyści #straty Udowodniono naukowo ,że suplementacja witaminy A chroni przed ciężkimi powikłaniami w trakcie trwania odry , więc straszenie powikłaniami bez podania i zbadania poziomu witaminy A jest chyba naginaniem faktów korzyści i strat szczepienia na odrę

Witamina A do leczenia odry u dzieci (przegląd
http://www.measlesrubellainitiative.org/wp-content/uploads/2013/06/Vitamin-A-for-measles-children.pdf?fbclid=IwAR0zTzP9rSRiHcyzeeErvArNO1m1pb6u-hKApWuGYVY8OSx5n88ilfSWyOw
lusia
lusia

Liczba postów : 753
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Szczepionki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach