Naukowy kreacjonizm

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Naukowy kreacjonizm

Pisanie by Kasia on 24th Czerwiec 2015, 20:00

Kent Hovind, kreacjonizm i inne pokemony.

Zacznijmy od przedstawienia postaci Hovinda. Kent E. Hovind nie jest doktorem. Jest to tytuł który on używa, ale nie jest to prawdziwy tytuł naukowy. Nie jest też naukowcem za jakiego się podaje.

Cechą charakterystyczną Hovinda jest brak wiedzy- „fakty” jakie podaje są wyssane z palca i przeinaczone w sposób by brzmiały tak jak on chce. Faktycznie- jeśli ktoś nie zna teorii ewolucji z bardziej poważniejszych podręczników niż „Biologia dla pierwszej klasy gimnazjum” będzie miał wrażenie, że wszystko co Hovind mówi jest całkowitą prawdą. Niestety nie jest i postaram się to udowodnić...

JA NATOMIAST BĘDĘ PROSIĆ BOGA BY WIEDZA LUDZI O TEORI EWOLUCJI KOŃCZYŁA SIĘ NA PODRĘCZNIKU BIOLOGII DLA PIERWSZEJ KLASY PODSTAWÓWKI(to i tak za dużo affraid )

Co bardzo mnie cieszy do 2017 roku Hovind będzie siedział w więzieniu za oszustwa podatkowe.

http://atomfortheworld.blogspot.co.at/2015/02/kent-hovind-kreacjonizm-i-inne-pokemony.html

Jednak autora tego artykułu muszę zasmucić i ku naszemu zadowoleniu i pomocy Bożej Kent najprawdopodobniej wyjdzie i to już niedługo  bounce  bounce  bounce

http://detektywprawdy.pl/2015/06/23/kent-hovind-wychodzi-z-wiezienia/

11 lipca wychodzi z więzienia Kent Hovind.

Tutaj akcja na fejsie: https://www.facebook.com/events/1666542516908311/

Tak brzmi informcja od bodajże jego syna Erica:

Wow, Praising God. I just got the motion from the government dropping charges against Kent Hovind. Still have a few things to settle but I am singing praises to God right now!!!! Thank You Lord!!! More info when we have it.

http://detektywprawdy.pl/2015/05/17/modlitwy-o-kenta-hovinda-pomogly/

Kasia

Liczba postów : 1013

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 24th Czerwiec 2015, 22:20

No....to świetna informacja... Modlitwy działają... Laughing bounce bounce Laughing

Olo

Liczba postów : 432

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 25th Czerwiec 2015, 00:59

Kent jest doctorem, ale chrześcijańskiego uniwersytetu, na którym uczy się i ewolucji i o akcie stwarzania.

Dlatego sataniści bezpodstawnie twierdzą, że jego doktorat nie może być uznany.

thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1873

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by zipek on 5th Lipiec 2015, 23:51

Tutaj mamy krótką wypowiedź najbardziej wygadanego ewolucjonisty na temat przykładu mutacji, która wnosi nowe informacje..

Po prostu nie da się tego obrnić.. Dowodem na istnienie autora książki jest jego książka, dowodem na istnienie twórcy zegarka jest zegarek.. A dowodem na istnienie Boga jest całe stworzenie, które jest tak skomplikowanie zbudowane, że książka i zegarek to mały pikuś i miliard razy prędzej byśmy widzieli rosnące na drzewach książki przygodowe i zaawansowane zegarki niż człowieka powstającego bez Bożego udziału..

zipek

Liczba postów : 16

Powrót do góry Go down

Pisanie by Skiper on 6th Lipiec 2015, 22:46

Dawkins ma po prostu gadane i tyle, to że bardzo skrupulatnie układa zdania "wyższych lotów" i że wszystko co mówi brzmi wyniośle, nie znaczy że ma rację Smile Zresztą on celowo stara się niszczyć wiarę a nie udowadniać ewolucję. Udowadnianie ewolucji jest tu tylko środkiem pośrednim, takie jest moje zdanie.

A tym czasem skończyłem montaż kolejnej części wykładów Hovinda. Do obejżenia jest już dostępna część 5 kursu 101 - Jak stara jest Ziemia? Jest tu szczegółowo i łopatologicznie omówione kilka FAKTÓW naukowych potwierdzających, że wszechświat nie ma prawa mieć miliardów lat. Jednym z nich jest populacja ludzi na Ziemi, innym oddalający się od Ziemi księżyc, ogólnie masa różnych naprawdę ciekawych spostrzeżeń, o których często sami po prostu nie pomyślimy.
Miłego oglądania, część 6 już w przygotowaniu.

Skiper

Liczba postów : 168

Powrót do góry Go down

Pisanie by Skiper on 29th Lipiec 2015, 23:52

Zamieszczam szóstą część wykładów Kenta Hovinda (część 6 kurs 101). Tym razem poruszona zostanie między innymi tematyka:
- komety są dowodem na młody wiek wszechświata
- czy Obłok Oorta wogóle istnieje?
- dlaczego warto obserwować niebo
- ludzie nie potrafią myśleć, chcą być tylko zabawiani
- jak zapamiętać duże liczby?
- Ziemia zwalnia
- Pole magnetyczne Ziemi słabnie (i dlaczego przebiegunowanie nie istnieje)
- dlaczego datowanie radiowęglowe nie może działać
- dlaczego dodaje się dodatkowe sekundy co jakiś czas
- jak określono gdzie zaczyna się tworzyć lawa
- Największa pustynia świata dowodem na młodą Ziemię
- Odwierty z lodowców na Grenlandii dowodem młodej Ziemii
- Jak powstała ropa i dlaczego jej istnienie dowodzi, że Ziemia jest młoda

Skiper

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 6th Grudzień 2015, 15:02

[img][/img]
[img][/img]
[img][/img]
[img][/img]

Liksar

Liczba postów : 835

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 1st Styczeń 2016, 21:38

kilka ciekawostek. Dziadek Darwina był masonem, i on sam również.

Idea stworzenia życia z niczego ma początki w kabale . Ożywienie materii to stwór zwany golemem.

Powiem też jaki ja lubię obierać argumenty przy ośmieszaniu i tłumaczeniu ich ślepych wierzeń.

Zawszę proszę takiej osoby o swoją komórkę i zadaje pytania.

- ok, a wiec widzisz , mamy komórkę coś namacalnego , widzisz ja i możesz dotknąć tak?
- no tak
- czy ta komórka według Ciebie jest skomplikowanym urządzeniem?
- tak
-rozumiesz jak działa ? Jak jest zbudowana , jak bardzo skomplikowane są procesy w tym małym urządzeniu ?
- nie
- Ale przyznasz że wszystko współgra w niej i wszystko musiało zostać zaprojektowane przez kogoś
- tak
- Czy znasz tą osobe?
-no pewnie że nie
-Ale wiesz że istnieje ?
- no tak
- Skad to wiesz?
-no bo przecież ktoś ją stworzył i zaprojektował
- Ale przecież jej nigdy nie widziałas, i nie wiesz czy istnieje

- no ale jest skomplikowanym urządzeniem
- no własnie, nie widziałaś nigdy tej osoby, nie znasz jej. ale masz owoc jej pracy. czyli skomplikowane urządzenie które musiało zostać zaprojektowane i stworzone
-no tak
- no własnie! Sam/a widzisz że coś takiego jak komórka musiał/a zostać zaprojektowana i stworzona . A teraz popatrz na mnie, na siebie, na ludzi wokół. Na drzewa, ptaki , słonce, nature. ocean. zwierzeta.. to wszystko współgra jak ta komórka tylko jest 100000 razy bardziej skomplikowanym urządzeniem . Boga nie widzisz tak samo, Nie znasz go ale doskonale widzisz jego owoc pracy i po tym możesz stwierdzić że tak skomplikowane urządzenie musiał stworzyc jakis Kreator czli Bóg

Ludzie też mowia
- "Bog nie istnieje bo jest tyle zła na świecie"
to odpowiadam im
- " Fryzjer nie istnieje bo żeby istnieli nie dopuściliby do tego aby chodzili zarośnieci ludzie "
-" no ale przeciez fryzjerzy istnieją, to ludzie sami nie chcą się obciąć. "
-"No własnie! Tak samo jest z Bogiem, to ludzie nie chca go wiec dlaczego ma nie być zła na świecie"

Liksar

Liczba postów : 835

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Milosc on 10th Styczeń 2016, 15:00

post można usunąć

Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:28, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 10th Styczeń 2016, 15:27

Dokładnie Miłość -ale wiemy jedno że Bóg istnieje i to wszystko to jego dzieło.
To tylko wspaniały najprostszy dowód podałeś jak bardzo nieograniczony jest nasz Stworzyciel i co potrafi ,gdzie w tym wszystkim ludzki mózg nie zdoła tego wszystkiego ogarnąć.

Kasia

Liczba postów : 1013

Powrót do góry Go down

Pisanie by Edwedere on 12th Styczeń 2016, 07:33

Milosc napisał:Wiecie co mi niedawno przyszło do głowy? Że my tak naprawdę nie wiemy nic.
Zupełnie nic nie wiemy, a to co wiemy, to tylko pozorna wiedza.
Otóż zadałem sobie ostatnio takie pytanie, czym jest światło?
Niby proste, banalne pytanie, a okazuje się, że odpowiedź na nie jest wręcz nierealna.
No bo czym jest światło? Jaka jest jego natura? Jak zgłębić samą istotę światła?
Jakieś promienie, cząsteczki? To tylko nasze ludzkie terminy majace ułatwić nam ich zrozumienie.
A czym są naprawdę? Zna ktokolwiek odpowiedź?
A czym jest powietrze? Czym jest źdźbło trawy? Energia? Prąd elektryczny? Magnetyzm?
Aż wkońcu czym jest wszystko, każda cząsteczka materii którą widzimy?
Przecież nawet termin cząsteczka, materia czy energia to także nasze ludzkie terminy.
Do jakiego stopnia można dzielić na pół jakikolwiek przedmiot?
Przecież nie ma żadnego limitu, im coś mniejsze, nadal można to podzielić na dwie części, i nigdy nie będzie miało to końca.
Czym jest dźwięk, czym jest kolor?
Im prostsze pytania człowiek zadaje, tym trudniejsza odpowiedź, niewiarygodne.

Milosc w 100% trafne spostrzezenie zgadzam sie i sam nie raz dokladnie w taki sposob myslalem. My nie odkrylismy sami chyba nic. Ks Henocha mowi o tym ze uoadle nas nauczyly wiekszosc technologii wiemy tyle ile nam Bog pozwoli ! W szkole w ktorej obecnie sie ucze , w Niemczech profil nawet calkiem nedyczny jestem pielegniarzem tzn prawie. Przyszla mloda nauczycielka Niemka po studiach wykladac Anatomie. Jako nauczycielka fajnie wykladala na pewnych zajeciach gdy tlumaczyla poloczenie oczow z mozgiem nagle stwierdzila "Tu to polaczenie oczow z mozgiem jest zle nie logiczne ! To powinno isc o tu zobaczcie to podwaza boska perfekcje stworzenia ! Zobaczcie jakie to nie logiczbe prawda ?? - tak opowiadala pukajac sie w czolo..." pomyslalem tylko.. Biedna istoto jak ty ludzkom ulomnyn mysleniem smiesz podwazac boska doskonalosc i jeszcze stojac jako swego rodzaju autorytet podajac to dalej a wielu wierzy w jej herezje. Wiedza w szkole ze jestem wierzaca osoba i ze zdaza mi sie im mowic ze to jest blad gdy wmawiaja nauczyciele ewolucje czesto doznaje szokow na ludzka pruznoscia samo uwielbieniem i przekonaniem w nauke ludzka tak ulomna przeciez.

Pozdrawiam

Edwedere

Liczba postów : 202

Powrót do góry Go down

Pisanie by Skiper on 19th Październik 2016, 23:41

Cześć,

trochę się opuściłem, ale postaram się wrócić na tory Smile

Zamieszczam siódmą część wykładów Kenta Hovinda. Tym razem poruszona zostanie między innymi tematyka:
- Wodospad Niagara dowodem na młodą Ziemię
- Najstarsze drzewo na świecie
- Drzewa dowodem na młody wiek Ziemi
- Najstarsza rafa koralowa dowodem młodej Zemi
- Stalaktyty i stalagmity powstają bardzo szybko
- Zasolenie oceanów dowodzi młodego wieku Ziemi
- Można przystosować organizm do słonej wody
- Erozja gór dowodzi młodego wieku Ziemi
- Języki świata wskazują na wspólny początek
- New World Order

miłego oglądania, mam nadzieję, że się przyda

Skiper

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jacek86 on 20th Październik 2016, 00:14

To Ty jesteś lektorem Skiper!?!?!?! Gdyby nie to że w tv puszczają taki chłam to powinieneś się zatrudnić !!!! Wink

Jacek86

Liczba postów : 159

Powrót do góry Go down

Pisanie by Skiper on 21st Październik 2016, 10:35

tak, to ja podkładam głos. Muszę się jednak zaopatrzyć w jakiś normalny mikrofon bo jakość teraźniejszych nagrań nie zachwyca. Pozatym ten skubaniec tak szybko nawija, że nie daję rady nadążyć z czytaniem tekstu, co zresztą często słychać Smile

Skiper

Powrót do góry Go down

Pisanie by Skiper on 19th Luty 2017, 00:36

Cześć,

właśnie zmontowałem kolejny wykład Smile
Zamieszczam ósmą część wykładów Kenta Hovinda. Tym razem poruszona zostanie między innymi tematyka:
- Teoria kopuły wodnej wokół Ziemi (przed potopem)
- Ilość pyłu na Księżycu dowodem na młody wiek świata
- ilość pyłu kosmicznego opadającego na Ziemię dowidzi jej młodego wieku
- powody, dla których Biblia jest wyśmiewana a ewolucja popierana
- Biblia mówi, że ludzie celowo nie będą chcieli wierzyć
- BłędnaTeoria przerwy czasowej, implementująca ewolucję do Biblii
- Biblia całkowicie przeczy ewolucji
- Warstwy geologiczne dowodem na potop
- Ludzie nie chcą wierzyć w Boga, bo by oznaczało, że muszą się dostosować do jego Praw.
- Stworzenie świata w dosłowne 6 dni
- Nauka zawsze potwierdza słowa Biblii, Biblia nigdy się nie myliła.
- czy chrzest jest niezbędny do zbawienia?
- Wyjaśnienie typów śmierci
- Wyjaśnienie "odwieczności" Boga i tego jak jest poza czasem
- Kiedy Szatan spadł z Nieba?
- wiele innych

zapraszam do oglądania,

PS. jestem w trakcie tłumaczenia debaty Kreacjonizm (Hovind) VS ewolucja (Sheremer), ma ponad 2 godziny i jest MEGA Smile postaram się jak najszybciej ją dokończyć.

Skiper

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics