Watykan - Wielka Nierządnica

+38
Odrodzony
ikiro
Aleksander
Łukasz.s
Wróg Kozłów
przebudzonyzesnu
Tabitha
Andrzej
efraimita
Iraeneus
Lotion
Takeshi
anileve
piotrek123
Liksar
Jacek86
polskapaw
Gregor
Skiper
krissss
Milosc
zipek
Arkadia
Hugo
anowi
Bushi
Mutu
Olo
Szymon
Marysia87
lusia
Cyryl
Kobieta
Edwedere
Zwykły
Kasia
Obserwator
Henry Kubik
42 posters
Go down
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

2nd Wrzesień 2015, 21:05
Z pedofilem Wesołowskim odwalili niezły numer.

Gdyby nie to, że wpadł to dalej by gwałcił dzieci.

Ciekawe, czy naprawdę jest on martwy?!

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 1441063455_6dqlih_600
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

2nd Wrzesień 2015, 21:24

Takie przemyślenie...

Czy czasem kościół katolicki nie wprowadził celibatu wtedy kiedy zaczął być przejmowany przez szatana.
Pod przykrywką czystości, zniechęcało się mężczyzn do kobiet a naprowadzało na homoseksualizm.
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

6th Wrzesień 2015, 13:24
Papież ukazał swoje prawdziwe oblicze i realizację planu III WŚ - Wojny Religijnej.

Pod płaszczykiem miłosierdzia będzie przyjmował "uchodźców" a później Europejczycy będą się zabijać z nimi we własnej obronie.

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-papiez-apeluje-niech-kazda-parafia-przyjmie-uchodzcow-odwagi,nId,1880372

Ta informacja nie wiem czy jest prawdziwa

http://natemat.pl/153393,wlasnie-tak-imigranci-obchodza-sie-z-pomoca-ktora-otrzymuja-od-wegrow
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

8th Wrzesień 2015, 03:04
Message reputation : 100% (1 vote)
Witajcie czytając komentarze do artykułu w którym Franciszek nawołuje wszelakie parafie do przyjmowania rodzin "Uchodźców" , powiedział że przyjmie ich również do Watykanu.. W gąszczu tych komentarzy znalazł się jeden który jakby odpowiedział mi na pytanie o wyroku na Watykanie. Nie wiem czy to się stanie czy to moja fantazja rzecz w tym że Ta Armia muzułmanów bo wszyscy wiemy że to sami młodzi faceci i to silni oraz dobrze zbudowani to regularna Armia która ma za zadanie zniszczyć wszystkich białych i chrześcijan wymordować z ramienia Szatana itp , itd.. Ci Muzułmanie gdy na kartonach z żywnością zobaczyli Krzyż wyrzucili pożywienie na tory. Więc jak Watykan wpuści całą masę tej Armii oni pójdą szturmem na zniszczenie całego Watykanu i zniszczenie wszystkiego co kojarzy się z KRK.. A potem okaże się że papieże itp zostaną bez Ochrony i wszystko potoczy się szybko.. Sytuacja tak szybko nabiera tempa że spodziewać się należy wszystkiego !! Mieszkam we Frankfurcie nad Menem przybyło tutaj tysiące tych "Uchodźców" napięcie jest wielkie..

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17825012&kat=1342&title=Rzeczpospolita-Dzihad-blizej-Polski  

Oto link do tego artykułu Franciszek normalnie podpisał wyrok śmierci na Watykanie..
To moje luźne myśli. prawdopodobnie wiele proroctw wykonuj się na naszych oczach !!

Oto komentarz który dał mi do myślenia "I spełni się proroctwo. Wieczne miasto zapłonie a papież będzie się ratował ucieczką..."
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

8th Wrzesień 2015, 07:52
Message reputation : 100% (1 vote)
Ja, szczerze mówiąc, jestem aż zdziwiony tym co się dzieje i jak gwałtownie się dzieje!

Zastanawia mnie kim ten Franciszek jest i cóż się stało, że idzie va bank?

Czyżby papież dowiedział się, że szatan został pokonany i jest usuwany z Nieba i wykonuje z pełną zapalczywością ostatnie plany??

Nie wiem jak Wy, ale to co się dzieje z tymi uchodźcami jest wręcz przegięciem. Na moje ktoś postanowił przyspieszyć działania i wygląda to podejrzanie. Sporo ludzi już teraz dostrzega w tym przekręt i wywrotowe działanie władz i watykanu.

Politycy, jak zauważyłem, reagują bardzo nerwowo podejmując decyzje w tak ryzykownu sposób, że chyba już nawet nie liczą się z tym co zrobi z tym społeczeństwo, a w Polsce jak widzę odzew na NIE jest duży.

Widać, że tym politykom - marionetkom, zostały twardo narzucone reguły i pali im się grunt pod stopami. Dosłownie gotują sobie sami upadek i według mnie szykujemy się na to, oraz

na przejęcie władzy przez 10 króli!

Nie wiem kim jest Franciszek, ale to co robi już stało się wyrokiem na Babilonie, który rychło idzie w ogień.

Nie zdziwiłbym się gdyby w czasie lub krótko po wizycie w USA i na szczycie ONZ wydarzenia zaczęłyby się dziać już na poważnie.

Sam wyczówam ogromne napięcie i każdego dnia śledzę bez przerwy co się dzieje i wiecie co?..to wszystko z dnia na dzień nabiera wyraźnych kształtów!

To już chyba jest na prawdę blisko..


Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

8th Wrzesień 2015, 11:27
Message reputation : 100% (2 votes)
Hej możliwe że to nie jest działanie z premedytacją Franka, ale efekt spuszczenia głupoty na niego przez Boga, wiemy że taka sytuacja była z Faraonem i wyjściem Izraela. Gdzie Bóg zatwardził jego serce specjalnie by się objawiły plagi i moc wobec całego Izraela. Innym przykładem jak Eliasz 50 posłańców z Aramu przybyłych go pojmać za pomocą Bożej mocy  zaślepił tak że poszli prosto do Samarii do króla Izraela i nawet nie wiedzieli gdzie są.!
Doszukujemy się logiki w działaniach niektórych możnowładców i na siłę sobie staramy poukładać, a może to właśnie  dowód działania Boga?.
KTO PRZEWIDZI  w takiej sytuacji, TYLKO BÓG ZNA SWOJE ZAMYSŁY!

Jeśli Babilon ma spłonąć a biskupi mają zwiewać po ciałach biskupów znaczy się że będzie to niespodziewane.I spłonie na bank, żaden Papież i analityk tego nie powstrzyma tajnymi spiskami.


Ostatnio zmieniony przez Bushi dnia 8th Wrzesień 2015, 12:33, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

8th Wrzesień 2015, 11:41
O! W sumie nie pomyślałem o takiej możliwości.

Nawet wiele by to wyjaśniało zwłaszcza, że to jakie Franek podejmuje decyzje jest po prostu niepoważne!

I Twoja sugestia Bushi odpowiada na moje pytanie, które mi chodziło po głowie:

Czy papież byłby do tego stopnia głupi, żeby nie dość że ściągał na siebie potężne niezadowolenie, to jeszcze sam wbijał sobie gwóźdź do trumny w tak irracjonalny sposób??
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

8th Wrzesień 2015, 12:32
Message reputation : 100% (2 votes)
Panowie pisze z telefonu. Mam taką myśl czy tekst z Joela 2.2 nie odpowiada teraźniejszej sytuacji? Moim zdaniem pasuje.... Joela 2:1-27
[1] Zatrąbcie na rogu na Syjonie! Krzyczcie na mojej świętej górze! Niech zadrżą wszyscy mieszkańcy ziemi, gdyż nadchodzi dzień Pana, gdyż jest bliski!

[2] Dzień ciemności i mroku, dzień pochmurny i mglisty. Jak zorza poranna kładzie się na góry, tak nadciąga lud wielki i potężny, któremu równego nie było od wieków i po nim już nie będzie aż do lat najdalszych pokoleń.

[3] Przed nim ogień płonący, a po nim płomień gorejący. Przed nim kraj jest jak ogród Eden, a po nim jak step pusty. Nikt też przed nim nie ujdzie.

[4] Wyglądają jak konie, a biegną jak rumaki.

[5] Podskakują po wierzchołkach gór z turkotem wozów wojennych, z trzaskiem płomienia ognia, który pożera ściernisko, podobnie jak potężny lud, gotowy do bitwy.

[6] Przed nim ze strachu drżą ludy, wszystkie twarze bledną.

[7] Biegną naprzód jak bohaterowie, wdzierają się na mury jak wojownicy; każdy idzie prosto swoją drogą i nie zbacza ze swojej ścieżki.

[8] Nie wypiera jeden drugiego, każdy idzie swoim torem, prą naprzód wśród pocisków, w ich szeregach nie ma przerw.

[9] Uderzają na miasto, szturmem zdobywają mur, wpadają do domów i wdzierają się oknami jak złodzieje.

[10] Drży przed nimi ziemia, trzęsie się niebo, słońce i księżyc są zaćmione, a gwiazdy tracą swój blask.

[11] I Pan wydaje swój donośny głos przed swoim wojskiem,gdyż bardzo liczne są jego zastępy i potężny jest wykonawca jego rozkazu. Tak! Wielki jest dzień Pana i pełen grozy, któż go przetrwa?

[12] Wszakże jeszcze teraz mówi Pan: Nawróćcie się do mnie całym swym sercem, w poście, płaczu i narzekaniu!

[13] Rozdzierajcie swoje serca, a nie swoje szaty, i nawróćcie się do Pana, swojego Boga, gdyż On jest łaskawy i miłosierny, nierychły do gniewu i pełen litości, i żal mu karania!

[14] Kto wie, może pożałuje i zlituje się, i pozostawi błogosławieństwo, abyście mogli składać ofiarę z pokarmów i płynów Panu, waszemu Bogu.

[15] Zatrąbcie na rogu na Syjonie, ogłoście święty post, zwołajcie zgromadzenie!

[16] Zgromadźcie lud, poświęćcie zebranie, zbierzcie starszych, zgromadźcie dzieci i niemowlęta! Niech oblubieniec wyjdzie ze swej komory, a oblubienica ze swej komnaty!

[17] Niech kapłani, słudzy Pana, zapłaczą między przedsionkiem a ołtarzem i mówią: Zmiłuj się nad swoim ludem, Panie, i nie wystawiaj na hańbę swojego dziedzictwa, aby poganie szydzili z niego! Dlaczego mają mówić wśród pogańskich ludów: Gdzie jest ich Bóg?

[18] Wtedy Pan zapłonął gorliwością o swoją ziemię i zmiłował się nad swoim ludem.

[19] I odpowiedział Pan, i rzekł do swojego ludu: Oto ja ześlę wam zboże i moszcz, i oliwę, i tym się nasycicie. I już was nie wystawię na hańbę między narodami.

[20] I oddalę od was wroga z północy, i zapędzę go do kraju suchego i pustego; jego przednią straż do Morza Wschodniego, jego tylną straż do Morza Zachodniego. I rozejdzie się po nim smród i zaduch, ponieważ butnie postępował.

[21] Nie bój się, ziemio! Raduj się i wesel, gdyż Pan dokona wielkich rzeczy!

[22] Nie bójcie się wy, zwierzęta polne, gdyż zazielenią się pastwiska na stepie; drzewa wydadzą swój owoc, drzewo figowe i winorośl obficie rodzić będą.

[23] A wy, dzieci Syjonu, wykrzykujcie radośnie i weselcie się w Panu, swoim Bogu, gdyż da wam obfity deszcz jesienny i ześle wam, jak dawniej deszcz, deszcz jesienny i wiosenny.

[24] I klepiska będą pełne zboża, a prasy opływać będą moszczem i oliwą.

[25] I wynagrodzę wam szkody lat, których plony pożarła szarańcza, konik polny, larwa i gąsienica, moje wielkie wojsko, które na was wyprawiłem.

[26] Wtedy będziecie jeść obficie i nasycicie się, i wysławiać będziecie imię Pana, swojego Boga, który dokonał u was cudów, i mój lud nigdy nie zazna wstydu.

[27] I poznacie, że Ja jestem wśród Izraela i że Ja, Pan, jestem waszym Bogiem i nie ma innego; i lud mój nigdy nie zazna wstydu.

oni mają ciemną karnacje- jak kasztanowe konie....

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

8th Wrzesień 2015, 13:25
Ja powiem tyle wszystko zaczyna się klarować.. Nabiera tempa !! jesteśmy świadkami bardzo ważnych wydarzeń to co się dzieje już nie da rady tego podważyć.. Issus niedługo nas wyzwoli ! Czekam na to z wielką radością to jest po prostu piękne ! Wszystkie fakty się składają w całość macie racje być może Franciszek jest w właśnie teraz pod wpływem samego Stwórcy który sam jego serce natchnął głupotą przecież jak Ci Muzułmanie dorwą się do Watykanu to będzie rzeź , przecież to będzie na skale światową i wszędzie o tym będą mówić każde media ! Sytuacja jakiej jeszcze nie było , Proroctwa o tej armii Lusia bardzo pasują do Muzułmanów i Islamistów część z nich są czarni , część śniadzi.. Czy tylko ja sam czuję te mega napięcie ?? Że dzieje się coś dziwnego ??
avatar
krissss
Liczba postów : 17
Join date : 21/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

8th Wrzesień 2015, 14:06
(20) I oddalę od was wroga z północy, i zapędzę go do kraju suchego i pustego; jego przednią straż do Morza Wschodniego, jego tylną straż do Morza Zachodniego.

Na wroga z północy to oni mi nie wyglądają.
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

8th Wrzesień 2015, 15:01
Odnośnie Franciszka właśnie obejrzałem krótki fragment jego przemówienia, z końca 2014 roku, wcześniej tego nie widziałem...



Mówi o tym, że posiadanie osobistej więzi z Jezusem jest niebezpieczne, że jedynie pośrednictwo kościoła katolickiego jest dobre.....
chyba już jakiś czas jest coś nie teges z jego myśleniem.
Jezus mówił wyraźnie, "przyjdźcie do mnie wszyscy..." a nie "idźcie do kościoła..."
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

8th Wrzesień 2015, 16:58
nie brałam z Mesjańskiej bo pisałam z telefonu- czyli Biblia w telefonie . Wydaje mi się że chodzi tu o kraj północny ( z jakiego kraju wróg będzie oddalony )czyli np. Polskę . Oni pędzą jak dzikie konie nawet na filmikach YT- to dosłowna dzicz- jak szarańcza albo mrówki z Amazoni co pożerają wszystko na swej drodze. Skojarzyli mi się z tym filmem World War Z o zombi- też tak biegli-straszne pale

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

8th Wrzesień 2015, 22:41
Message reputation : 100% (1 vote)
Moim zdaniem Watykan w zasadzie jest na równi pochyłej, zobaczcie to:

https://forumemjot.wordpress.com/2014/08/10/holokaust-chrzescijan-w-iraku-krwawe-biesiady-ludobojstwo-na-niespotykana-dotad-w-historii-skale-krzyzowanie-scinanie-dzieciom-glowek-i-nabijanie-ich-na-pal-media-milcza/

Zacytuje końcówkę artykułu:


frumemjot napisał:Wcześniej w Wielki Czwartek mył nogi islamistom…
„Franciszek do imigrantów w parafii Najśwętszego Serca Pana Jezusa:
Dzieląc się waszymi doświadczeniami w niesieniu tego krzyża, aby pozbyć się z waszych serc niemocy, która wprowadza w życie zgorzknienie, ważne jest, aby czynić to podczas waszych spotkań…”

Watykan: To fakt: imam prosił o zwycięstwo nad niewiernymi

„… podczas  spotkania  modlitewnego  w  Watykanie, zorganizowanego przez papieża Franciszka,  padły ze strony muzułmańskiego imama słowa: „Dopomóż nam przeciw ludowi niewiernych!”

Franciszek zorganizował ogromną masakrę chrześcijan, Kurdów i innych niewinnych osób.

Zapewne teraz sam szatan wydaje mu rozkazy. Zapewne szatan przegrywa wojnę w niebie i szykuje ów "strumień wody" przeciwko narodom Słowiańskim.

Zobaczcie najwięcej "uchodźców" idzie do Niemiec.

Dopóki szatan nie uwolni Bestii, użyje mięsa armatniego "islamistów" ponieważ, po przegranej wojnie, żadnemu z jego aniołów nie przyjdzie do głowy walkę z siłami księcia Michała!!!

Dla mnie jest to zwykłe grupowanie sił. Zapewne rozkazy Franciszkowi wydawał sam szatan.

Tak naprawdę Bushi ma racje. Szatan, papież popełniają błędy - jak się przegrało wojnę to następuje błąd za błędem zwłaszcza jak się ma mało czasu:

Ap 12 napisał:(12) Dlatego weselcie się, niebiosa, i wy, którzy w nich mieszkacie: Lecz biada ziemi i morzu, gdyż zstąpił do was diabeł pałający wielkim gniewem, bo wie, iż czasu ma niewiele.
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

9th Wrzesień 2015, 12:26
Message reputation : 100% (3 votes)
post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:12, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

10th Wrzesień 2015, 15:04
Message reputation : 100% (2 votes)
Naszła mnie pewna myśl odnośnie tego, co wspominałeś Miłość na temat licencji na drukowanie pieniędzy, która ponoć miała wygasnąć dnia 17.08.2015.

Pomyślałem, że gdyby ta informacja była prawdziwa, mogłaby nawet wiązać się poniekąd z wypełnieniem proroctw.

Zobaczmy, że jeżeli watykan wraz z USA i Niemcami został pozbawiony złota, to obecny system finansowy, lecący zresztą na łeb na szyję, kręci się tylko na szybko wydrukowanych papierkach bez pokrycia. i chodzi tu o cały system walutowy jakim operował watykan. Co ciekawe w Polsce ostatnio została wpuszczona w obieg nowa partia banknotów i monet (grosze już nie są miedziane, ale stalowe).

Czyżby był to faktycznie ostatni rzut przed wygaśnięciem licencji??

Teraz pewne moje przemyślenia...

Jeśli watykan i świta zostali pozbawienie złota, a ich papierki w postaci dolarów i euro stały się tylko spekulacyjnym środkiem płatniczym, to czy nie jest możliwy następujący scenariusz?...

Dajmy na to, że faktycznie tak jest (czego nie podaje się do wiadomości).

Watykan, gra va bank tak, by przed wyjściem na jaw tego stanu rzeczy wypełnić jak najwięcej z planu wywołania 3 wojny.

Za pieniądze, które są nic nie warte Obama i Franciszek opłacają ISIS oraz szmugiel nielegalnych imigrantów do Europy za holendarne stawki.

We wrześniu lub jakiś czas po wydarzeniach związanych ze szczytem ONZ, oraz tzw. "chaosem klimatycznym" okazuje się, że system finansowy to fikcja kręcąca się na spekulacjach i lichwie.

W USA dochodzi do rozruchów i krachu finansowego ciągnącego za sobą równicześnie strefę euro.

Państwo Islamskie okazuje się być oszukane mając nic nie warte pieniądze.
Miliony imigrantów i bojowników ISIS w państwach graniczących z Włochami i Watykanem wpada w szał i jawnie wypowiada dżihad..

..w pierwszej kolejności obierając sobie "stolicę chrześcijaństwa" i jego "głowę" - Watykan i papieża.

Watykan zostaje zniszczony po czym rozpoczyna się prześladowanie chrześcijan na masową skalę.

Bóg organizuje ratunek dla Ludu Bożego i wyprowadza go z "ziem północnych" na pustynię w "bezpieczne miejsce".

Hordy islamistów - "strumień wody z paszczy smoka", widząc to rusza w pogoń za Niewiastą - Ludem Bożym i zostają w cudowny sposób powstrzymane.


Dalej wiadomo..Sąd i wielki ucisk.


To moje przemyślenia i spekulacje. Nie twierdzę, że tak będzie, aczkolwiek taki rozwój wydarzeń zdaje się być możliwy i sensowny.
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

11th Wrzesień 2015, 13:20
Message reputation : 100% (1 vote)
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7363
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

11th Wrzesień 2015, 16:02
Message reputation : 100% (1 vote)
Jakieś pozytywne wydźwięki z Kościoła Katolickiego.

Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie !

http://www.kongresdlachrystusakrola.pl/

Co prawda wiele bałwochwalstwa i magii, ale ponownie widzimy pewien pozytywny aspekt, jaki zauważyłem u ks,Natanka.

Nie mówi się o Królowej Polski ale o królu Polski!

Są informacje o tym, że w Watykanie coraz więcej księżny, biskupów i kardynałów  potępia owe radykalne pomysły Franciszka i rośnie opór wobec tego okrutnego Jezuity.

Widać jak na dłoni, że pewne rzeczy, o których piszemy do części ludzi w jakiejś formie docierają i rozpowszechnianie wiadomości o Królowej Niebios jako demonie zdają w wielkim stopniu egzamin!

Ten link wysyłałem do wielu ludzi.

http://www.proroctwa.com/stop.htm

Tekst jest banalnie prosty i... nie powiem, że to dzięki temu artykułowi coś się zmienia, ale uważam, że opinie ludzi czytających to mają spore znaczenie i są sygnały, że coś się zmienia.

Dlatego ponownie zachęcam, abyśmy byli bardziej aktywni, ponieważ informowanie o tym, co Bóg  ceni a czego nienawidzi jest niezwykle ważne dla nas i dla... Boga.

Ponownie okazuje się, że Prawa Bożego nie można ominąć i zbagatelizować takich trendów.

Czyli... bądźmy radioaktywni i torujmy drogę dla naszego Króla i Zbawiciela, Isusa Chrystusa.


Może uchronimy się podczas Jego gniewu oraz gniewu Jego Ojca.

Pamiętajmy jedno. Błogosławieni są ci, którzy prowadzą wielu do sprawiedliwości, czyli w posłuszeństwie wobec Prawa.

Powiem otwarcie - otrzymuję niemal codziennie listy pochwalne i świadectwa ludzi, którzy dzięki forum, waszych i moich witrynach poznali Prawdę.

Są to niezwykle wartościowi bracia i siostry, którzy uczciwie piszą, że nie ze wszystkim się zgadzają ale dziękują życząc mnie i Wam wielu błogosławieństw za możliwość poznania Prawdy!

Przykład wczorajszego posta!

Witam CIę. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za to, że umieściłeś tę witrynę w cieci.
Czytam i oczom nie wierzę, że jest ktoś kto myśli podobnie jak ja.
Zastanawiające nawet jest to co napisałeś o sobie, ja nawet nie czytając Twego tekstu o sobie napisałbym tak:

Jestem ponownie narodzonym chrześcijaninem, który po 30 latach badań Biblii oraz innych dostępnych danych został zaproszony przez Chrystusa do Jego trzody. Skorzystałem z Jego zaproszenia i staram się naśladować swojego Przewodnika

życiowego, a także ofiarowałem się na służbę dla Niego. Moją służbą jest ukazywanie rzeczywistego świata, któremu przewodzi szatan.

Otrzymałem w tym tygodniu trzy podobne posty.

Dostaję 2-3 posty tego typu co tydzień.

Co jest najważniejsze, mój email jest nieźle ukryty i niewielu jest w stanie go znaleźć!

W tym tygodniu otrzymałem emaila o ostrym ataku na mnie przez Rafała Kudrańskiego ale te trzy posty rozjaśniły moje ciemne myśli, że może... marnuję czas!

Inny fragment postu z tego tygodnia.

Witam Panie Henryku,
od dłuższego czasu czytam Pana strony zarówno zbawienie jak i proroctwo.com.
Przyznam się, że w Pewnym momencie mojego życia, kiedy dotknęły mnie różne problemy, szczególnie finansowe, w sposób dotlkiwy dzięki Bożej pomocy zacząłem przeglądać na oczy. Zacząłem dużo czytać, czułem że się zmieniam, że to co stare już nie wróci. Zacząłem wierzyć naprawdę, Duch Boży zaczął mnie prowadzić, wtedy jeszcze chodziłem do kościoła, lecz cały czas coś mi mówiło(większość mojego życia zresztą a mam 45 lat), że coś tu nie gra. Nie potrzebowałem KK do momjej wiary.
Od ostatniego roku sprawy znacznie przyspieszyły. Przestałem chodzić do kościoła ponieważ zacząłem czytać Biblię! Oczy przecierałem ze zdziwienia i niedowierzania. Mój Pan chciałmnie obudzić! Alleluja! Chwała mu za to po wsze czasy.
Zacząłem przeszukiwać internet i natknąłem się na Pana stronę jak i na wiele, wiele innych.
Przyrost informacji i wiedzy zrobił się lawinowy. Wsztstko się zaczęło układać , klocek po klocku w układankę.

Przepraszam autora, że nie zdążyłem aby odpisać na ten email.

Trzecia poczta z tego tygodnia...

> Czytam Pana stronę, gdyż pierwszy raz trafiłam na nią przez przypadek
> wpisując w Google "ktora religia jest prawdziwa".
> Ostatnio dzięki mojemu narzeczonemu zaczęłam studiowac Biblię
> i dowiadywać sie o wielu sprzecznych faktach w moim kościele katolickim.
> Za pomocą Pana strony jeszcze wiecej doszło do mnie i postaram się
> jeszcze bardziej miec oczy szeroko otwarte.
> Czy istnieje jakakolwiek czysta Biblia po polsku.
> Mam na iPodzie Biblie wydawnictwa Pallotinum, ale porównałem kilka wersów
> z Septuaginty oraz tej Biblii dostępnej dla nas i juz widać różnicę.
> Chciałabym moc czytać prawdę.
> Szkoda, ze nie mozna sie z Panem spotkac, bo mam masę pytań.
> Mam zamiar również spotkac sie z znajomym bardzo miłym księdzem przyjacielem...
> Zobaczymy jak bedzie reagował na moje pytania.
> Moja rodzina mnie stara sie atakować, natomiast niektórzy kochając mnie
> kończą ostra wymianę zdań uśmiechem i sami zaczynaja słuchać...
> Jednak nie chce im sie szukać...
> Ich odpowiedzi to M.in. :
> "A jaka Ty Biblie czytasz w takim razie?"
> "Oczywiscie, mówisz jak ten katolik od święta, nie wierzysz tylko sprawdzasz i szukasz...
> A tu należy wierzyć, bo tak Bog mowi, ze błogosławiony kto uwierzył a nie widział"
> "No tak, czyli jestes jak Ci co by najlepiej religie ze szkoły usunęli"
> "Gadasz jak świadkowie Jehowy"
> "Mozesz sobie wierzyć i szukać, ale lepiej jakbyś z takimi poglądami nie mieszkała z nami"
> "wierz sobie ale nie deprawowuj innych"
> "Musisz sie spotkac z księdzem...cos sie z Toba dzieje"
> "Ostatnio po Twoich oszczerstwach na temat relikwii ciocia sie oburzyła"
> "Ona zaniedlugo do zakonu pójdzie, trzeba jej różaniec kupić"

Średnia podobnych postów to trzy na tydzień.

Czyli są to osoby wyraźnie zdeterminowane aby do mnie dotrzeć ale nie zawsze mam czas, aby na każdy email, nawet tak pozytywny odpowiedzieć.

Ktoś gdzieś mi napisał, ze uwielbia stronę Lusi, Cyryla i Bushiego, ale ta osoba bardzo chwaliła... Lusię za niezwykle trafne wersety.

Czyli mamy spory wpływ na wielu braci i siostry. Nie pozwalam wielu na pisanie na forum z powodu poważnych oparzeń z przeszłości.

Czysta ostrożność, która okazuje się bardzo skuteczna.  bounce  bounce  bounce

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

11th Wrzesień 2015, 20:42
Henryku ! Na początku nie za bardzo rozumiałem gdy pisałeś o braciach i siostrach którzy są pod kontrolą KRK. Ale zrozumiałem to w 100% są pod wpływem ochydnej szatańskiej propagandy i trzeba ich uśwwiadczać w tym że są oszukiwani to jest prawda. Co do KS Natanka jest w mediach okazywany jako wariat , szaleniec , głupek , terrorysta ogólnie wróg publiczny numer 1 , wyklęty przez Watykan itp, itd. Pewne jest jedno jak Żydowsko Szatańskie media kogoś oczerniają w rzeczywistości musi on mówić prawdę bądź jej część , kiedyś z ciekawości posłuchałem co ma do powiedzenia i ku małemu zaskoczeniu mówił o bałbochwalstwie które uprawia KRK , mówiło tym co wyprawiają nasze władze. Czemu zaskoczony ?? bo wtedy jeszcze byłem lekko pod wpływem Mass Mediów i zdziwiło mnie to ze on mówi prawdę cóż... Zbawienie.com Dotarło nawet do profilu Zbigniewa Stonogi który obserwuję około pół Miliona polaków , został pokazany artykół o Żydach fałszywych więc Henryku twoja determinacja ukazaniu tego co się dzieje kim jest bóg i kim jest szatan zaczyna się przebijać w gąszczu Kłamstwa tego całego ! Jestem pewien że sam bóg nam w tym pomaga toć sam powiedział że poznanie będzie wzrastać !
Szymon
Szymon
Liczba postów : 65
Join date : 28/03/2015

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

11th Wrzesień 2015, 23:33
Henryku, co do artykułu http://www.proroctwa.com/stop.htm jesteś wstanie Nam powiedzieć ile masz wyświetleń na ten artykuł np. ogólnie bądź na dzień bo jestem bardzo ciekaw Smile

_________________
"A kto zwycięża świat, jeśli nie ten, kto wierzy,
że Isus jest Synem Bożym.."

https://www.youtube.com/Prawda777
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7363
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

12th Wrzesień 2015, 03:13
Message reputation : 100% (2 votes)
Na proroctwach nie mam takiej możliwości...

Ale naciskając myszą na globus na pierwszej stronie można sporo zobaczyć.

https://www.revolvermaps.com/?target=enlarge&i=5oc9unywsva&color=ed3b18&m=7

Zobaczmy ilu rodaków z innych państw to czyta.

Ale ja o Watykanie chciałem....

Niezwykłe systemy bezpieczeństwa w Filadelfii w USA na wizytę papieża.

http://6abc.com/religion/security-zones-fence-more-announcements-for-pope-visit/927223/


Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 CMT9IvfWcAAUPFQ

Na tej mapie mamy zaznaczone - czarna linia - strefa bez samochodów. Żadne pojazdy nie maja prawa przejeżdżać, parkować itp. Czerwona linia to płot o wysokości 2.43 metra i długości 6.4 km.

Piątek 25 Września tereny te będą otwarte dla pieszych którzy będą prześwietlani magnetometrami.

Jedynie autoryzowane pojazdy będą miały akces.

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 907304_630x354

Największe autostrady będą zamknięte.

http://6abc.com/religion/major-highway-closures-in-philly-announced-for-papal-visit/904413/

Most Ben Franklin będzie zamknięty.

23-25 Września szkoły będą zamknięte.

Od 24 Września rząd będzie operował jedynie w podstawowych wymiarach.

Od 17 Września będą restrykcje w biznesach, dostawach itp.

Taxi będą miały także ograniczenia w tzw. sferach BOX, gdzie ruch uliczny będzie poważnie limitowany.

Nasuwa się pytanie.

Czy aż takie programy bezpieczeństwa stosuje się dla uwielbianego przez władze, media i ludzi autorytetu moralnego, jakim powinien być papież Franciszek?

Czy też składa tam wizytę sam Lucyfer!?




_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 38
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

12th Wrzesień 2015, 09:48
"Jezus był popularny i skończył jak skończył" - tak przedziwnych słów nie spodziewałam się nawet od Franciszka. Że parcie na szkło Isusa zgubiło? Franciszek powoli przemienia się w klowna.
http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-papiez-franciszek-jezus-byl-popularny-i-skonczyl-jak-skonczy,nId,1884395
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7363
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

12th Wrzesień 2015, 11:32
Message reputation : 100% (1 vote)
W tym linku to brzmi nieco inaczej.

http://www.ansa.it/english/news/vatican/2015/09/11/pope-says-jesus-also-popularmet-bad-end_209348d2-9660-40d8-9f36-c5caff8d366e.html

Cały tekst z tego linku:

(ANSA) - Vatican City, September 11 - Pope Francis has said that his popularity may not protect him from meeting misfortune, citing the example of Jesus Christ. "Often I am asked what will be my cross, what is my cross," Francis told Portugal's Radio Renascenca when asked about his popularity.
    "Crosses exist, you can't see them, but they exist. Even Jesus was very popular in a certain period and he ended like he ended".

Papież powiedział, że jego popularność może mu nie pomóc w przypadku nadejścia nieszczęścia, cytując przykład Isusa Chrystusa.,

"Jestem często pytany, co będzie moim krzyżem, czym jest mój krzyż."

"Krzyże istnieją, nie możecie ich widzieć ale one istnieją. Nawet Jezus był bardzo popularny w pewnym okresie i on tak skończył, jak skończył."

Można to zrozumieć także w taki sposób, że jest to niejako prorocza zapowiedź jego, Franciszka śmierci.

Papież z wielką dozą pogardy przyrównał swoją popularność do popularności Chrystusa, i ze wzgardą dał do zrozumienia, że za dobrą robotę Chrystus został... wykończony.

O ludziach darzonych szacunkiem nie mówi się, że oni skończyli jak skończyli.

Czy to po polsku, czy po angielsku takie słownictwo świadczy wyraźnie o wielkiej pogardzie dla Chrystusa.

Nawet pomijając kontekst, mógł powiedzieć:

A co Mu dała jego popularność? Spotkała go za to bolesna śmierć lub został brutalnie zamordowany!

Zwłaszcza, że wiemy, ze Chrystus umarł, ale nie skończył tylko nastąpił niezwykły początek Jego chwały jako Króla Królestwa Bożego.

On zwyciężył świat, umierając za nasze grzechy a nie... skończył jak skończył.

Moim zdaniem w tym przypadku zbrodniarz jezuicki, skazany na dożywocie wyraźnie pogardził Chrystusem i mu publicznie ubliżył.

Człowiek umiera a nie się skończył. To najwyraźniej wielka pogarda dla naszego Zbawiciela, który z własnej woli oddał za nas swe życie, abyśmy zostali wydarci z takich zakrwawionych rąk, jakie posiada rzekomy satanistyczny 'następca' Chrystusa.

Czyżby kolejna zapowiedź swej bliskiej śmierci? Wszystko możliwe!

Jeszcze jedna uwaga.

"Jestem często pytany, co będzie moim krzyżem, czym jest mój krzyż."

Krzyż to jarzmo, brzemię. Jakież jarzmo nosi papież? Czy walczy o cokolwiek dobrego dla Boga i dla ludzkości? Czy goi ktoś za jego 'dobro' prześladuje?

Nic z tych rzeczy. Najwyraźniej papież wie, że on skończy marnie i najprawdopodobniej otrzymał wyrok od Isusa Chrystusa.

Krzyż Franciszka będzie w pełni zasłużony. Kiedyś pisałem o tym, że papież ryzykuje jak hazardzista i ma minimalne szanse na wygranie. Ale ma jedną prośbę. Aby to nie bolało.

Wydaje się, że w jego ostatniej wypowiedzi jest kolejne, mniej subtelne potwierdzenie tego, że papieża spotka raczej gwałtowna śmierć i on jest o tym od pewnego czasu dobrze poinformowany.

Owo potwierdzenie świadczy pośrednio o tym, że wyrok został na niego wydany przez samego Chrystusa i owa pogarda papieża na to wyraźnie wskazuje.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

12th Wrzesień 2015, 23:10
W trakcie swojej pielgrzymki do Afryki papież Franciszek zamierza odwiedzić meczet zdewastowany przez bojówki chrześcijańskie. Zobacz dlaczego:



Po odwiedzeniu Europy, Azji, Południowej Ameryki i spodziewanej wizycie w USA i na Kubie papież Franciszek wybiera się pod koniec listopada do Afryki. Będzie w Kenii (25-27.11), Ugandzie (27-29.11) i Republice Środkowoafrykańskiej (29-30.11).

a co ze spalonymi kościołami i spopielonymi Chrześcijanami ?

http://www.deon.pl/religia/serwis-papieski/aktualnosci-papieskie/art,3395,papiez-odwiedzi-meczet-zniszczony-przez-chrzescijan.html

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7363
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

20th Wrzesień 2015, 11:31
Już
Franciszek na Kubie: jesteśmy świadkami trzeciej wojny światowej w kawałkach

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 25&dstw=640&dsth=360

Foto: PAP/EPA | Video: Reuters Franciszka powitał Raul Castro
W czasie uroczystości na hawańskim lotnisku Franciszek zwrócił się do witającego go Raula Castro: - Chciałbym prosić, panie prezydencie, o przekazanie słów uznania i szacunku dla pańskiego brata Fidela.

Odnosząc się do przełomu w relacjach między Kubą a Stanami Zjednoczonymi po ponad pół wieku papież oświadczył: - Od kilku miesięcy jesteśmy świadkami wydarzenia, które napełnia nas nadzieją; procesu normalizacji stosunków między dwoma narodami po latach oddalenia.

- To znak tego, że górę wzięła kultura spotkania, dialogu, uniwersalnego systemu wartości nad systemem martwym na zawsze - stwierdził Franciszek.

"Wojna światowa w kawałkach"


Zaapelował do polityków, by uczynili wszystko co możliwe na rzecz "pokoju i dostatku swych narodów, całej Ameryki". Papież zaznaczył: normalizacja ta powinna być "wzorem pojednania dla całego świata w tej trzeciej wojnie światowej w kawałkach, której jesteśmy świadkami".
Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 1&dstw=308&dsth=172
Franciszek wspomniał też wizyty swych poprzedników - Jana Pawła II i Benedykta XVI na wyspie.

- Wiem, że ich wspomnienie wzbudza wdzięczność i miłość w narodzie i we władzach Kuby. Dziś odnawiamy te więzy współpracy i przyjaźni, by Kościół nadal towarzyszył i dodawał otuchy narodowi kubańskiemu w jego nadziejach i troskach - podkreślił papież.

Kubański przywódca Raul Castro w swym wystąpieniu ostro potępił embargo nałożone na Kubę. Mówił, że wyrządza ono krzywdę ludziom i rodzinom. Embargo - jak stwierdził - jest "okrutne, niemoralne i nielegalne".

Zapewniając papieża o wdzięczności za jego wsparcie dla dialogu między Stanami Zjednoczonymi a Kubą Castro ocenił: "przywrócenie stosunków dyplomatycznych było pierwszym krokiem ku normalizacji więzów między dwoma krajami, który wymagać będzie rozwiązania problemów i niesprawiedliwości".

Nieco więcej oraz film w linku.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wizyta-franciszka-na-kubie,578719.html

Protestów na Kubie jakoś nie widać,ale w USA na pewno protesty zobaczymy.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

21st Wrzesień 2015, 12:28
Tak wyglada pokazywanie światu umęczonego Chrystusa w drugim dniu pielgrzymki Papieża .
Wciąż na krzyżu a Jego postać jest wręcz nie do opisania .

Mina Franciszka też wskazuje na wiele...przykre...


Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Image_zpsmwy73bze

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Sponsored content

Watykan - Wielka Nierządnica - Page 5 Empty Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach