Watykan - Wielka Nierządnica

Strona 4 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Watykan - Wielka Nierządnica

Pisanie by Zwykły on 5th Czerwiec 2015, 22:18

Przeglądając internet zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę jest jeszcze zbyt mało oczywistych  dowodów i rozpowszechnianych dla całej ludzkości dt. zbrodni Watykanu.

To co wiemy to jest tylko wierzchołek góry lodowej, bo wielu uważa Franciszka za "równego gościa".

Zwykły

Liczba postów : 125

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 6th Czerwiec 2015, 15:16

Naukowiec z Harvardu twierdzi, że Kościół katolicki aktywnie przygotowuje się do ogłoszenia kontaktu z obcymi. Podobno stanie się to już wkrótce. Podobno papież Franciszek ujawni te informacje już w najbliższych dniach

Tak przynajmniej twierdzi, absolwent Harvardu, naukowiec i znawca prawa amerykańskiego i spraw międzynarodowych, Daniel Sheehan. W wywiadzie powiedział on, że wkrótce możemy usłyszeć konkrety o istnieniu istot pozaziemskich.

Według niego, Kościół katolicki aktywnie przygotowuje się do ujawnienia kontaktów z wysoko rozwiniętą obcą cywilizacją. Ekspert zasugerował, że prawdopodobnie pojawi się specjalna encyklika papieska, która będzie historycznym dokumentem, który pozwoli nam dołączyć do galaktycznej społeczności.

http://innemedium.pl/wiadomosc/papiez-moze-wkrotce-oglosic-nawiazanie-kontaktu-obca-cywilizacja
lusia

Liczba postów : 495

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 6th Czerwiec 2015, 15:26

nic nie mogę napisać co do ostatniego posta- moim zdaniem ujawni się szatan jako odnowiciel upadającej ziemi- jako przedstawiciel galaktycznej społeczności ...
lusia

Powrót do góry Go down

Pisanie by zipek on 6th Czerwiec 2015, 21:15

Podobno 24 września tego roku, król watykanu ma ogłosić coś bardzo ważnego będąc w trakcie swojego pobytu w usługujących mu stanach. Podobno powiedział, że ma to być historyczne wydarzenie.. Może to być związane właśnie z tym.. Zobaczymy..

zipek

Liczba postów : 29

Powrót do góry Go down

Pisanie by anowi on 9th Czerwiec 2015, 21:46

Trzy rzeczy zapewniają Rzymowi dostojeństwo: widok papieża, relikwie świętych i handel odpustami. Nadmiar ma jednak Rzym przede wszystkim trzech rzeczy: starożytności, trucizny i ruin, do czego ja – Hutten – dodaję, że trzy rzeczy są tu wyklęte: prostota, umiarkowanie i uczciwość. Trzema rzeczami handluje się w Rzymie: Chrystusem, stanowiskami duchownymi i kobietami. Trzy rzeczy spotyka się w Rzymie na każdym kroku: rozkosze zmysłowe, wspaniałe ubiory i pychę. Trzema potrawami żywią się w Rzymie biedacy: kapustą, cebulą i czosnkiem; trzy inne natomiast sycą bogaczy: pot biednych, lichwiarskie procenty i grabież chrześcijaństwa. Za pomocą trzech rzeczy zmusza Rzym wszystkich do uległości: za pomocą gwałtu, podstępu i obłudy. Trzy rzeczy są w Rzymie w nadmiarze: prostytutki, duchowni i skrybowie…

Polecam cały artykuł.

https://slowianin.wordpress.com/2012/07/20/kurewski-kosciol/
anowi

Liczba postów : 106

Powrót do góry Go down

Pisanie by anowi on 17th Czerwiec 2015, 18:40

Nie wiem czy na poprzednim Forum był ten artykuł, podrzucam linka bo wart jest przeczytania.

Świadectwo Alberto Rivera.

Jak Watykan stworzył Islam. Niezwykła historia opowiedziana przez byłego Jezuite, Alberto Rivere, który usłyszał ja po raz pierwszy od kardynała Bea podczas swego pobytu w Watykanie.

Artykuł pochodzi z „The Prophet”, wydanego przez Chick Publications, PO Box 661, Chino CA 91708. Od momentu publikacji było kilka zamachów na życie Rivery, ostatecznie zmarł on z powodu „zatrucia pokarmowego”.

https://radtrap.wordpress.com/2010/07/27/swiadectwo-alberto-riviera/

Watykan stworzył Islam – opracowanie na podstawie Koranu, hadisów Al-Bukhariego i historii bizantyjskiej.

https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/06/17/watykan-stworzyl-islam-koran-bukhari-historia-bizantyjska/
anowi

Liczba postów : 106

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 24th Czerwiec 2015, 20:04

przeglądając internet znalazłam takie oto " ciasteczko " film przedstawiający reklamę nowej encykliki franka- jako super-papieża . Sama nie wiem czy się śmiać czy płakać  scratch

http://wideo.interia.pl/wizytowka-Irys007/superpapiez-uratuje-swiat-video,vId,1863403
lusia

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 30th Czerwiec 2015, 20:48

W maju 2015 r. 120 rabinów z różnych krajów świata zebrało się w Ziemi Świętej razem z grupą kardynałów, biskupów i katechistów wędrownych. Miejscem czterodniowego spotkania, zakończonego 7 maja, był ośrodek Domus Galilaeae, wzniesiony przez wspólnoty neokatechumenalne nad brzegami Jeziora Genezaret, na Górze Błogosławieństw. Była to okazja do wzajemnego poznania w przyjaznej, braterskiej atmosferze, a także do wspólnej modlitwy. Spotkanie prowadziła międzynarodowa ekipa odpowiedzialna za Drogę Neokatechumenalną z hiszpańskim malarzem Kiko Argüello na czele. Udział wzięło siedmiu kardynałów, każdy innej narodowości. Jednym z nich był kard. Stanisław Ryłko, przewodniczący Papieskiej Rady ds. Świeckich. Australijski kardynał George Pell, prefekt Sekretariatu Ekonomicznego Stolicy Apostolskiej, przywiózł przesłanie Papieża Franciszka, w którym czytamy:

„Przekazuję wam wszystkim, którzy uczestniczycie w tym spotkaniu, moje pozdrowienia, i zapewniam was o mojej duchowej bliskości. Mam nadzieję, że wasze spotkanie będzie okazją do umocnienia wspólnych wam więzi braterstwa i do pogłębienia zaangażowania, aby dać usłyszeć wołanie niewinnych poprzez język muzyki. W jedności z wami proszę Boga, by wysłuchał tego wołania i uleczył udręki wszystkich, którzy cierpią. Ja także modlę się, aby serca były otwarte na błaganie niewinnych w całym świecie”.

Język muzyki, o którym pisze Ojciec Święty w swoim przesłaniu, był u samych źródeł galilejskiego spotkania i również mu towarzyszył. Chodzi o symfonię „Cierpienie niewinnych”, którą Kiko Argüello napisał przed kilku laty razem z grupą hiszpańskich i włoskich muzyków. Ten utwór na chór i orkiestrę inicjator Drogi Neokatechumenalnej skomponował z myślą o Światowym Dniu Młodzieży, który odbył się w 2011 r. w Madrycie. Symfonia prowadzi od proroctwa starca Symeona o mieczu mającym przebić duszę Maryi, zapowiedzianym już w Starym Testamencie przez proroka Ezechiela (Ez 21), poprzez mękę Jej Syna, zapoczątkowaną konaniem w Getsemani, aż po Chrystusowe zmartwychwstanie, zwycięstwo nad wszelkim cierpieniem. Z użyciem motywów zaczerpniętych z muzyki żydowskiej, w tym także klezmerskiej, wyrażono chrześcijańskie przesłanie o cierpieniu niewinnych.

Utwór zaprezentowano nie tylko w Madrycie, ale też w wielu innych miejscach na różnych kontynentach, w tym i w Watykanie w obecności Benedykta XVI. Został wykonany także w Stanach Zjednoczonych i w Ziemi Świętej, tak w Betlejem dla chrześcijan arabskich, jak w Jerozolimie i w Galilei dla publiczności żydowskiej. Wywołał duże zainteresowanie wśród Żydów zarówno ze względu na obecność w kompozycji elementów ich własnej tradycji muzycznej, jak i z uwagi na ogólnoludzki problem niewinnego cierpienia, odnoszony przez nich szczególnie do tragedii holokaustu. Zainteresowanie to zaowocowało właśnie tegorocznym spotkaniem w Domus Galilaeae. Posłuchajmy, co o tym mówi sam autor symfonii, Kiko Argüello:

„Był to pomysł nowojorskich rabinów. Po wysłuchaniu w Lincoln Centre w Nowym Jorku symfonii «Cierpienie niewinnych», która bardzo im się podobała, rabini pragnęli jej wykonania również przed Bramą Śmierci w Oświęcimiu. Przybyło na nie 60 biskupów z całej Polski, 15 tys. braci ze wspólnot neokatechumenalnych i bardzo liczni rabini. Rabin Rosenbaum, należący do nurtu reformowanego, był tym wtedy szczególnie poruszony i powiedział, że nie chciałby, aby ta relacja miłości i wspólnoty z Drogą Neokatechumenalną ustała. «Niewielu rabinów – zauważył – wie, czym jest w Kościele katolickim Droga Neokatechumenalna. Niewielu zna tę miłość, którą żywicie względem narodu żydowskiego, a która pochodzi z katechumenatu wspólnoty chrześcijańskiej». Na tej Drodze wyjaśnia się głębokie korzenie naszej wiary. Mówi się o Abrahamie, wyjściu z Egiptu, historii zbawienia. Rabin Rosenbaum powiedział wówczas: «Czemu by nie zrobić spotkania w Domus Galilaeae, zapraszając tam więcej rabinów z Europy i całego świata?». Odpowiedziałem, że nie będzie to łatwo, ale trzeba spróbować. Zaproponowałem napisanie listu. Wówczas on i cieszący się wielkim prestiżem rabin Greenberg napisali list z zaproszeniem na pierwsze dni maja do wszystkich rabinów. Podpisali wraz ze mną oni obaj, a także kardynałowie O’Malley i Cañizares oraz rabin Rosen, delegat ds. relacji katolicko-żydowskich. Czekaliśmy co będzie i niespodziewanie zgłosiło się 120 rabinów z całego świata. To było coś fantastycznego! Po raz pierwszy zebrali się razem rabini różnych nurtów: ortodoksyjni, liberalni, reformowani. Mówili, że «to cud, którego mogli dokonać tylko katolicy»”.

Jednym z głównych momentów spotkania w Galilei była wspomniana symfonia w wykonaniu orkiestry i chóru artystów przybyłych na tę okazję ze wspólnot neokatechumenalnych w różnych krajach. W utwór włączone jest też wyznanie wiary z Księgi Powtórzonego Prawa Szema’ Israel – „Słuchaj Izraelu, Pan jest naszym Bogiem, Pan jedyny”.

Do neokatechumenalnego chóru dołączyli się obecni na spotkaniu rabini. O wspólnym śpiewie i o wymianie doświadczeń uczestników tak opowiada Kiko Argüello:

„Wykonaliśmy Symfonię, śpiewając wszyscy razem Szema’ Israel. Niektórzy śpiewali naprawdę wzruszeni, bo Talmud mówi: «W dniu, kiedy goim – czyli chrześcijanie – zaśpiewają razem z Żydami Szema’ Israel, przyjdzie Mesjasz». Na wszystkich zrobiło to wrażenie. Potem odpowiadano na kwestionariusz w grupach, w których wymieszani byli kardynałowie, biskupi i rabini. Jedno z pytań brzmiało: «Jaka jest w tej chwili misja zbawcza narodu żydowskiego i Kościoła katolickiego na świecie?». Wyjaśniliśmy, jak Drogę Neokatechumenalną otwiera się teraz w Azji – w Chinach, Laosie, Wietnamie, Kambodży – oraz jak niesiemy światło dla świata: Torę, czyli Pięcioksiąg Mojżesza, i Ewangelię tym wszystkim narodom, które były pod panowaniem komunizmu. Byli silnie poruszeni i czuli się bardzo w jedności. Jesteśmy zjednoczeni w tej wielkiej misji”.

Inicjator Drogi Neokatechumenalnej mówi dalej o wypowiedziach rabinów i atmosferze, jaka wytworzyła się na spotkaniu. Zbiegło się ono z żydowskimi obchodami Lag ba-omer, przypadającymi 33 dni po święcie Paschy, a wiązanymi z zakończeniem żałoby po śmierci któregoś z rabinów z II wieku – przez niektórych Szymona ben Jochaja, przez innych Akiwy i jego uczniów:

„Rabin Brodman, jeden z najważniejszych, powiedział: «To wydarzenie pokazuje, że Mesjasz stoi już u wrót». Mówili potem wspaniałe rzeczy: o pięknie Domus Galilaeae – domu, w którym zostali przyjęci i który bardzo im się podobał. A później były śpiewy; tańczyliśmy, bo w tych dniach przypadało zakończenie obchodów Lag ba-omer, okresu żałoby, który przypomina ofiarę życia rabbiego Akiwy. Jest taki moment na zakończenie Lag ba-omer, kiedy rozpala się przy wszystkich synagogach wielkie ognisko i tańczy się. Zrobiliśmy to też tutaj w Domus Galilaeae, tańcząc wszyscy razem: kardynałowie, biskupi i rabini. To było wzruszające! Oni nie wierzyli własnym oczom, patrząc na to, co się dzieje. To naprawdę historyczny fakt. Chcą zatem, żeby te relacje utrzymać dalej. Czymś, co zrobiło na nich ogromne wrażenie, jest przekazywanie wiary nowym pokoleniom, bo mają z tym wielkie problemy. Młodzież niestety ulega sekularyzacji. Wyświetliliśmy im wideo wyjaśniające, jak przekazuje się wiarę na Drodze Neokatechumenalnej. Pozostali pod wrażeniem tego, jak rodzice umieją wyjaśniać Słowo Boże dzieciom. Jak je pytają: «Co ci mówi to Słowo w twoim życiu?». Są pod ogromnym wrażeniem i chcą, żebyśmy im w tym pomogli”.

O reakcjach rabinów uczestniczących w spotkaniu mówi też dyrektor Domus Galilaeae, ks. Rino Rossi:

„Niewątpliwie bardzo ich uderzyła prezentacja uczestników, bo przeprowadzili ją katechiści wędrowni Drogi Katechumenalnej z różnych krajów, którzy przedstawili rabinów i dali własne świadectwa, mówiąc na przykład o swojej sytuacji małżeństw z ośmiorgiem, dziesięciorgiem czy dwanaściorgiem dzieci. To zrobiło ogromne wrażenie na rabinach i później wspominali o tym, dzieląc się swym doświadczeniem ze spotkania. Poza tym niewątpliwie czymś, co bardzo uderzyło, był koncert. Symfonię «Cierpienie niewinnych» wykonała przybyła tu orkiestra. Widziałem, jak wielu rabinów płakało; byli bardzo poruszeni. Innym ważnym momentem był kwestionariusz z pytaniami, przy którym mogli się wypowiedzieć, dać swoje świadectwa. Przede wszystkim była to okazja do wymiany doświadczeń między kardynałami, biskupami, katechistami wędrownymi i rabinami”.

Włoski kapłan kierujący neokatechumenalnym ośrodkiem nad brzegami Jeziora Galilejskiego opowiada dalej o wspólnej modlitwie:

„Mieliśmy w środę 6 maja modlitwę wieczorną pod przewodnictwem rabina w takiej formie, jaka jest przyjęta u nich, i także my uczestniczyliśmy. Potem w czwartek rano oni również pragnęli, by odprawić modlitwę chrześcijańską. Mieliśmy jutrznię, której przewodniczył kard. Schönborn, z psalmami i czytaniem z Księgi Proroka Izajasza (60, 1-5). Homilia, którą wygłosił kard. Schönborn, bardzo im się podobała”.

A co mówili rabini po zakończeniu spotkania? Ich głosy relacjonuje znowu ks. Rossi:

„Usłyszeliśmy świadectwa pełne emocji. Zaczął rabin David Brodman z Izraela świadectwem, które wzruszyło wszystkich. Mówił o tym spotkaniu jako o czymś mającym zasadnicze znaczenie. Stwierdził, że takich relacji między Kościołem katolickim a światem żydowskim nigdy by się nie spodziewał. Powiedział: «O tym marzyłem, pragnąłem to zobaczyć i Bóg daje mi to u schyłku mojego życia». Cytując przy tym książkę pewnego rabina, który dla niego jest bardzo ważny, powiedział, że przeżywamy obecnie «bóle rodzenia», by przygotować przyjście Mesjasza pośród nas, a on to już dostrzega. Również w tym spotkaniu widział przygotowanie na przyjście Mesjasza. Był też inny rabin z Holandii, który opowiedział, że został ocalony jako dziecko przez chrześcijańską rodzinę. A o spotkaniu w Domus Galilaeae mówił: «Naprawdę widziałem, jak Bóg działa pośród nas». Inny rabin powiedział: «Mówię szczerze, że słuchając Kiko zrozumiałem jedną rzecz. Ja w mojej rodzinie, w mojej tradycji nigdy nie słyszałem, że Bóg nas kocha». A powiedział to z taką mocą, że wszystkich wzruszył. Potem dodał: «Widziałem to tu, w tym domu. Widziałem to naprawdę w faktach, w tym, jak nas tutaj przyjęto, w doświadczeniach, które słyszałem w grupach, w tym, co mówiły te małżeństwa, te rodziny z Drogi Neokatechumenalnej. Ci ludzie opowiadali o swoim życiu, o tym, jak Bóg okazał im miłość, jak ich wybawił, jak ich uratował. Zapytałem żonę: A ty przez całe życie słyszałaś kiedyś w synagodze, żeby ktoś mówił, że Bóg nas kocha? Żona odpowiedziała, że nigdy czegoś takiego nie słyszała». I rabin przyznał, że on również. Bardzo wzruszające było też świadectwo rabina Greenberga ze Stanów Zjednoczonych. Pod koniec wytworzyła się atmosfera, którą naprawdę nie sposób opisać. Mieliśmy też chwile bardzo rodzinne, tańczyliśmy razem…. był naprawdę bardzo mocny duch jedności”.

W wydanym przez rabinów komunikacie końcowym ze spotkania czytamy:

„Jesteśmy poruszeni tym, jak na Drodze Neokatechumenalnej przekazuje się wiarę dzieciom, odbudowuje się rodziny, a wierni dochodzą do znajomości Pisma Świętego i korzeni chrześcijaństwa. Stąd zrodził się wielki szacunek i miłość do narodu żydowskiego. Symfoniczny hołd i modlitwa skomponowana przez Kiko Argüello, przypominające tragedię Shoah, pomogły nam rozważyć cierpienie niewinnych, które dziś znoszą też chrześcijanie w niektórych krajach Afryki i Bliskiego Wschodu. Wyraziliśmy wspólne zaangażowanie na rzecz Bożej obecności w świecie i wspólne pragnienie jego naprawy dla dobra całej ludzkości, co obejmuje coraz większą troskę o cierpienie ubogich, poszanowanie środowiska i umocnienie rodziny. Przy refleksji nad soborową deklaracją Nostra aetate i ogromną przemianą, jaką ona wdrożyła, wskazano na wielkie szanse i wyzwania. W każdym razie nastąpiła niezmierna zmiana, gdy chodzi o uprzedzenia i podziały przeszłości, a wydarzenie to pozwala przewidywać nową relację między judaizmem a chrześcijaństwem”.

Na zakończenie spotkania w ośrodku Domus Galilaeae kard. George Pell koncelebrował z biskupami Mszę, na której rabini nie byli już obecni. W homilii zwrócił uwagę, że dokładnie w tym samym miejscu Jan Paweł II podczas pielgrzymki do Ziemi Świętej w 2000 r. przewodniczył Eucharystii z udziałem wielu tysięcy młodzieży ze wspólnot neokatechumenalnych z ponad 70 krajów świata. Australijski kardynał przypomniał, że święty Papież mówił wtedy o znaczeniu przykazań Dekalogu oraz ewangelicznych Błogosławieństw, tam właśnie wygłoszonych przez Chrystusa.

http://pl.radiovaticana.va/news/2015/06/04/spotkanie_rabin%C3%B3w_i_kardyna%C5%82%C3%B3w_w_domus_galilaeae_/1149011

http://www.bibula.com/?p=81840

ciekawe na jakiego mesjasza czekają,wspólnie tańczą i śpiewają... silent
lusia

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 1st Lipiec 2015, 11:29

Czyżby na antychrysta...??
Obserwator

Liczba postów : 1125

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 8th Lipiec 2015, 16:32

Papież zażyczył sobie liście koki na pielgrzymkę po Boliwii. Będą też kokaciasto i kokaherbata

Ministerstwo kultury Boliwii proponowało przygotowanie naparu z liści dla uśmierzenia mdłości w Andach. Papież Franciszek, który przyzwyczaił nas już do niestandardowych działań, poprosił o przygotowanie liści koki do żucia. - Papież zrobi to, co uważa za słuszne - skomentował rzecznik Watykanu Federico Lombardi.

Żucie liści koki jest od tysięcy lat praktykowane przez ludzi zamieszkujących Andy, mają bowiem uśmierzać dolegliwości towarzyszące chorobie wysokościowej. Wcześniej herbatę z liści koki pił Jan Paweł II podczas pielgrzymki do Boliwii w 1988 roku.

Właśnie herbatę proponowało na czas pielgrzymki ministerstwo kultury, jednak decyzja Franciszka była inna - zdecydował, by przygotować dla niego liście koki. Federico Lombardi poinformował jednak, że papież nie podjął jeszcze decyzji, czy podczas wizyty w Boliwii będzie żuł liście

Według indiańskich podań, koka jest prezentem od bogów. Stara legenda głosi, że Manco Capac – syn boga Słońca i mityczny założyciel dynastii Inków, pewnego dnia zstąpił z nieba i udał się nad jezioro Titicaca, aby nauczyć ludzkość uprawy roli. Podarował im wówczas roślinę, której żucie pozwalało odzyskać siły zużyte przy wyczerpującej pracy.

na pewno   lol!

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18280961,Papiez_zazyczyl_sobie_liscie_koki_na_pielgrzymke_po.html
lusia

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 17th Lipiec 2015, 12:31

Zobaczcie jaki film wchodzi do kin!

Teraz zacznie się na dobre proces ośmieszania chrześcijaństwa i jego głównegoprzedstawiciela Watykanu.

Ojj zaczyna się :>
Obserwator

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 17th Lipiec 2015, 18:21

Chrześcijaństwo było zawsze ośmieszane jest i bedzie.
To juz zostało nam dawno ujawnione w Bibli.
Ja jako mocno broniąca Boga w rożnych dyskusjach z rożnymi ludźmi jestem wg.co niektórych naiwna ale najbardziej boli mnie to ze gdy na przykład  spotykam ludzi u których widzę takie obrazeczki wiszące na ścianach to chciałabym krzyczeć .

Ubliżanie chrześcijanom to jedno ale robienie sobie głupich żartów z Naszego Stwórcy to juz zupełnie cos innego.

"Boże zachowaj moje zdrowie i siłę pracy mojej żony"

Pocieszające jest jednak to ,że akurat ta kobieta ,która jest właścicielką tego "żartu"do Królestwa Bożego "wejdzie z butami".
Dla swojego bliźniego zrobiłaby wszystko jednak jej niewiedza
i zapatrzenie w Watykan zrobiło swoje.
Kasia

Liczba postów : 1077

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Lipiec 2015, 15:54

Przypomniał mnie się ten fragment Objawienia i mną wstrząsnął.

Rev 18:15  Kupcy handlujący nimi, wzbogaciwszy się na nim, z dala stać będą ze strachu przed jego męką, płacząc i narzekając
Rev 18:16  Tymi słowy: Biada, biada, miasto wielkie, przyodziane w bisior i w purpurę, i w szkarłat, przyozdobione w złoto i drogie kamienie, i perły;
Rev 18:17  W jednej godzinie zniweczone zostało tak wielkie bogactwo! I wszyscy sternicy, i wszyscy przewoźnicy, i żeglarze, i wszyscy, którzy prowadzą handel morski, przystanęli z dala,
Rev 18:18  I widząc dym pożar u jego, krzyczeli, mówiąc: Któreż miasto podobne jest do tego miasta wielkiego?
Rev 18:19  I sypali proch na głowy swoje, a płacząc i narzekając, krzyczeli: Biada, biada, miasto wielkie, na którego skarbach wzbogacili się wszyscy właściciele. okrętów morskich! W jednej godzinie spustoszone zostało!
Rev 18:20  Rozraduj się nad nim, niebo i święci, i apostołowie, i prorocy, gdyż Bóg dokonał dla was sądu nad nim.

Wiele wskazuje na to, że Watykan utracił wszystkie swoje bogactwa, czyli głównie złoto. Można w pewnym stopniu powiedzieć, że bogactwo Watykanu już zostało zniweczone.

Co dalej?

Rev 18:21  I podniósł jeden potężny anioł kamień, duży jak kamień młyński, i wrzucił go do morza, mówiąc: Tak jednym rzutem zostanie strącone wielkie miasto Babilon, i już go nie będzie.

Jeżeli ów M1 posiada wszystkie złoto świata, jest jasne, że nie posiada go Watykan. Czyli został już ograbiony i spustoszony. Być może dlatego papież wybiera się we wrześniu do USA aby jakoś sie ratować, aczkolwiek wspominał, że nie chciałby, aby jego koniec był... bolesny.

Jestem pewien, że on zna doskonale te proroctwo i czuje pismo nosem.

Każdego dnia możemy spodziewać się wiadomości, że Watykan nagle został zniszczony jakimiś atakami z powietrza, rakietami czy jakąś nieznaną nam bronią.

Jestem przekonany, że to nas zasko0czy i pewne zrozumienia proroctw mogą być błędne. Bóg to mógł zrobić celowo w celu wymanewrowania szatana. Wszystkie opcje są więc otwarte.
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2128

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mutu on 23rd Lipiec 2015, 16:23

Papiez według proroctwa ma abdykować w 2016r między lipcem a wrześniem.
Jeśli to sie sprawdzi to ma tylko rok. Po jego dziwnych ruchach, można wnosić że ma tego świadomość.
Jest w pełni narzędziem, i to tez wie. Skoro jego czas się kończy to będziemy obserwować wzmożoną działalność z jego strony.
Trzeba mieć oczy otwarte.

Ostatnio zmieniony przez Mutu dnia 26th Lipiec 2015, 14:41, w całości zmieniany 1 raz
Mutu

Liczba postów : 478

Powrót do góry Go down

Pisanie by Milosc on 26th Lipiec 2015, 07:55

post można usunąć

Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:02, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zwykły on 2nd Wrzesień 2015, 21:05

Z pedofilem Wesołowskim odwalili niezły numer.

Gdyby nie to, że wpadł to dalej by gwałcił dzieci.

Ciekawe, czy naprawdę jest on martwy?!

Zwykły

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mutu on 2nd Wrzesień 2015, 21:24

Takie przemyślenie...

Czy czasem kościół katolicki nie wprowadził celibatu wtedy kiedy zaczął być przejmowany przez szatana.
Pod przykrywką czystości, zniechęcało się mężczyzn do kobiet a naprowadzało na homoseksualizm.
Mutu

Liczba postów : 478

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zwykły on 6th Wrzesień 2015, 13:24

Papież ukazał swoje prawdziwe oblicze i realizację planu III WŚ - Wojny Religijnej.

Pod płaszczykiem miłosierdzia będzie przyjmował "uchodźców" a później Europejczycy będą się zabijać z nimi we własnej obronie.

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-papiez-apeluje-niech-kazda-parafia-przyjmie-uchodzcow-odwagi,nId,1880372

Ta informacja nie wiem czy jest prawdziwa

http://natemat.pl/153393,wlasnie-tak-imigranci-obchodza-sie-z-pomoca-ktora-otrzymuja-od-wegrow

Zwykły

Powrót do góry Go down

Pisanie by Edwedere on 8th Wrzesień 2015, 03:04

Witajcie czytając komentarze do artykułu w którym Franciszek nawołuje wszelakie parafie do przyjmowania rodzin "Uchodźców" , powiedział że przyjmie ich również do Watykanu.. W gąszczu tych komentarzy znalazł się jeden który jakby odpowiedział mi na pytanie o wyroku na Watykanie. Nie wiem czy to się stanie czy to moja fantazja rzecz w tym że Ta Armia muzułmanów bo wszyscy wiemy że to sami młodzi faceci i to silni oraz dobrze zbudowani to regularna Armia która ma za zadanie zniszczyć wszystkich białych i chrześcijan wymordować z ramienia Szatana itp , itd.. Ci Muzułmanie gdy na kartonach z żywnością zobaczyli Krzyż wyrzucili pożywienie na tory. Więc jak Watykan wpuści całą masę tej Armii oni pójdą szturmem na zniszczenie całego Watykanu i zniszczenie wszystkiego co kojarzy się z KRK.. A potem okaże się że papieże itp zostaną bez Ochrony i wszystko potoczy się szybko.. Sytuacja tak szybko nabiera tempa że spodziewać się należy wszystkiego !! Mieszkam we Frankfurcie nad Menem przybyło tutaj tysiące tych "Uchodźców" napięcie jest wielkie..

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=17825012&kat=1342&title=Rzeczpospolita-Dzihad-blizej-Polski  

Oto link do tego artykułu Franciszek normalnie podpisał wyrok śmierci na Watykanie..
To moje luźne myśli. prawdopodobnie wiele proroctw wykonuj się na naszych oczach !!

Oto komentarz który dał mi do myślenia "I spełni się proroctwo. Wieczne miasto zapłonie a papież będzie się ratował ucieczką..."

Edwedere

Liczba postów : 208

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 8th Wrzesień 2015, 07:52

Ja, szczerze mówiąc, jestem aż zdziwiony tym co się dzieje i jak gwałtownie się dzieje!

Zastanawia mnie kim ten Franciszek jest i cóż się stało, że idzie va bank?

Czyżby papież dowiedział się, że szatan został pokonany i jest usuwany z Nieba i wykonuje z pełną zapalczywością ostatnie plany??

Nie wiem jak Wy, ale to co się dzieje z tymi uchodźcami jest wręcz przegięciem. Na moje ktoś postanowił przyspieszyć działania i wygląda to podejrzanie. Sporo ludzi już teraz dostrzega w tym przekręt i wywrotowe działanie władz i watykanu.

Politycy, jak zauważyłem, reagują bardzo nerwowo podejmując decyzje w tak ryzykownu sposób, że chyba już nawet nie liczą się z tym co zrobi z tym społeczeństwo, a w Polsce jak widzę odzew na NIE jest duży.

Widać, że tym politykom - marionetkom, zostały twardo narzucone reguły i pali im się grunt pod stopami. Dosłownie gotują sobie sami upadek i według mnie szykujemy się na to, oraz

na przejęcie władzy przez 10 króli!

Nie wiem kim jest Franciszek, ale to co robi już stało się wyrokiem na Babilonie, który rychło idzie w ogień.

Nie zdziwiłbym się gdyby w czasie lub krótko po wizycie w USA i na szczycie ONZ wydarzenia zaczęłyby się dziać już na poważnie.

Sam wyczówam ogromne napięcie i każdego dnia śledzę bez przerwy co się dzieje i wiecie co?..to wszystko z dnia na dzień nabiera wyraźnych kształtów!

To już chyba jest na prawdę blisko..

Obserwator

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 8th Wrzesień 2015, 11:27

Hej możliwe że to nie jest działanie z premedytacją Franka, ale efekt spuszczenia głupoty na niego przez Boga, wiemy że taka sytuacja była z Faraonem i wyjściem Izraela. Gdzie Bóg zatwardził jego serce specjalnie by się objawiły plagi i moc wobec całego Izraela. Innym przykładem jak Eliasz 50 posłańców z Aramu przybyłych go pojmać za pomocą Bożej mocy  zaślepił tak że poszli prosto do Samarii do króla Izraela i nawet nie wiedzieli gdzie są.!
Doszukujemy się logiki w działaniach niektórych możnowładców i na siłę sobie staramy poukładać, a może to właśnie  dowód działania Boga?.
KTO PRZEWIDZI  w takiej sytuacji, TYLKO BÓG ZNA SWOJE ZAMYSŁY!

Jeśli Babilon ma spłonąć a biskupi mają zwiewać po ciałach biskupów znaczy się że będzie to niespodziewane.I spłonie na bank, żaden Papież i analityk tego nie powstrzyma tajnymi spiskami.

Ostatnio zmieniony przez Bushi dnia 8th Wrzesień 2015, 12:33, w całości zmieniany 1 raz
Bushi

Liczba postów : 386

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 8th Wrzesień 2015, 11:41

O! W sumie nie pomyślałem o takiej możliwości.

Nawet wiele by to wyjaśniało zwłaszcza, że to jakie Franek podejmuje decyzje jest po prostu niepoważne!

I Twoja sugestia Bushi odpowiada na moje pytanie, które mi chodziło po głowie:

Czy papież byłby do tego stopnia głupi, żeby nie dość że ściągał na siebie potężne niezadowolenie, to jeszcze sam wbijał sobie gwóźdź do trumny w tak irracjonalny sposób??
Obserwator

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 8th Wrzesień 2015, 12:32

Panowie pisze z telefonu. Mam taką myśl czy tekst z Joela 2.2 nie odpowiada teraźniejszej sytuacji? Moim zdaniem pasuje.... Joela 2:1-27
[1] Zatrąbcie na rogu na Syjonie! Krzyczcie na mojej świętej górze! Niech zadrżą wszyscy mieszkańcy ziemi, gdyż nadchodzi dzień Pana, gdyż jest bliski!

[2] Dzień ciemności i mroku, dzień pochmurny i mglisty. Jak zorza poranna kładzie się na góry, tak nadciąga lud wielki i potężny, któremu równego nie było od wieków i po nim już nie będzie aż do lat najdalszych pokoleń.

[3] Przed nim ogień płonący, a po nim płomień gorejący. Przed nim kraj jest jak ogród Eden, a po nim jak step pusty. Nikt też przed nim nie ujdzie.

[4] Wyglądają jak konie, a biegną jak rumaki.

[5] Podskakują po wierzchołkach gór z turkotem wozów wojennych, z trzaskiem płomienia ognia, który pożera ściernisko, podobnie jak potężny lud, gotowy do bitwy.

[6] Przed nim ze strachu drżą ludy, wszystkie twarze bledną.

[7] Biegną naprzód jak bohaterowie, wdzierają się na mury jak wojownicy; każdy idzie prosto swoją drogą i nie zbacza ze swojej ścieżki.

[8] Nie wypiera jeden drugiego, każdy idzie swoim torem, prą naprzód wśród pocisków, w ich szeregach nie ma przerw.

[9] Uderzają na miasto, szturmem zdobywają mur, wpadają do domów i wdzierają się oknami jak złodzieje.

[10] Drży przed nimi ziemia, trzęsie się niebo, słońce i księżyc są zaćmione, a gwiazdy tracą swój blask.

[11] I Pan wydaje swój donośny głos przed swoim wojskiem,gdyż bardzo liczne są jego zastępy i potężny jest wykonawca jego rozkazu. Tak! Wielki jest dzień Pana i pełen grozy, któż go przetrwa?

[12] Wszakże jeszcze teraz mówi Pan: Nawróćcie się do mnie całym swym sercem, w poście, płaczu i narzekaniu!

[13] Rozdzierajcie swoje serca, a nie swoje szaty, i nawróćcie się do Pana, swojego Boga, gdyż On jest łaskawy i miłosierny, nierychły do gniewu i pełen litości, i żal mu karania!

[14] Kto wie, może pożałuje i zlituje się, i pozostawi błogosławieństwo, abyście mogli składać ofiarę z pokarmów i płynów Panu, waszemu Bogu.

[15] Zatrąbcie na rogu na Syjonie, ogłoście święty post, zwołajcie zgromadzenie!

[16] Zgromadźcie lud, poświęćcie zebranie, zbierzcie starszych, zgromadźcie dzieci i niemowlęta! Niech oblubieniec wyjdzie ze swej komory, a oblubienica ze swej komnaty!

[17] Niech kapłani, słudzy Pana, zapłaczą między przedsionkiem a ołtarzem i mówią: Zmiłuj się nad swoim ludem, Panie, i nie wystawiaj na hańbę swojego dziedzictwa, aby poganie szydzili z niego! Dlaczego mają mówić wśród pogańskich ludów: Gdzie jest ich Bóg?

[18] Wtedy Pan zapłonął gorliwością o swoją ziemię i zmiłował się nad swoim ludem.

[19] I odpowiedział Pan, i rzekł do swojego ludu: Oto ja ześlę wam zboże i moszcz, i oliwę, i tym się nasycicie. I już was nie wystawię na hańbę między narodami.

[20] I oddalę od was wroga z północy, i zapędzę go do kraju suchego i pustego; jego przednią straż do Morza Wschodniego, jego tylną straż do Morza Zachodniego. I rozejdzie się po nim smród i zaduch, ponieważ butnie postępował.

[21] Nie bój się, ziemio! Raduj się i wesel, gdyż Pan dokona wielkich rzeczy!

[22] Nie bójcie się wy, zwierzęta polne, gdyż zazielenią się pastwiska na stepie; drzewa wydadzą swój owoc, drzewo figowe i winorośl obficie rodzić będą.

[23] A wy, dzieci Syjonu, wykrzykujcie radośnie i weselcie się w Panu, swoim Bogu, gdyż da wam obfity deszcz jesienny i ześle wam, jak dawniej deszcz, deszcz jesienny i wiosenny.

[24] I klepiska będą pełne zboża, a prasy opływać będą moszczem i oliwą.

[25] I wynagrodzę wam szkody lat, których plony pożarła szarańcza, konik polny, larwa i gąsienica, moje wielkie wojsko, które na was wyprawiłem.

[26] Wtedy będziecie jeść obficie i nasycicie się, i wysławiać będziecie imię Pana, swojego Boga, który dokonał u was cudów, i mój lud nigdy nie zazna wstydu.

[27] I poznacie, że Ja jestem wśród Izraela i że Ja, Pan, jestem waszym Bogiem i nie ma innego; i lud mój nigdy nie zazna wstydu.

oni mają ciemną karnacje- jak kasztanowe konie....
lusia

Powrót do góry Go down

Pisanie by Edwedere on 8th Wrzesień 2015, 13:25

Ja powiem tyle wszystko zaczyna się klarować.. Nabiera tempa !! jesteśmy świadkami bardzo ważnych wydarzeń to co się dzieje już nie da rady tego podważyć.. Issus niedługo nas wyzwoli ! Czekam na to z wielką radością to jest po prostu piękne ! Wszystkie fakty się składają w całość macie racje być może Franciszek jest w właśnie teraz pod wpływem samego Stwórcy który sam jego serce natchnął głupotą przecież jak Ci Muzułmanie dorwą się do Watykanu to będzie rzeź , przecież to będzie na skale światową i wszędzie o tym będą mówić każde media ! Sytuacja jakiej jeszcze nie było , Proroctwa o tej armii Lusia bardzo pasują do Muzułmanów i Islamistów część z nich są czarni , część śniadzi.. Czy tylko ja sam czuję te mega napięcie ?? Że dzieje się coś dziwnego ??

Edwedere

Liczba postów : 208

Powrót do góry Go down

Pisanie by krissss on 8th Wrzesień 2015, 14:06

(20) I oddalę od was wroga z północy, i zapędzę go do kraju suchego i pustego; jego przednią straż do Morza Wschodniego, jego tylną straż do Morza Zachodniego.

Na wroga z północy to oni mi nie wyglądają.

krissss

Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics