Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Powrót Króla Isusa Chrystusa.

18th Sierpień 2019, 11:25
Ostatnio chodzi za mną ciągle jedna myśl.
Jak to będzie przy powrocie Isusa .

Mateusza 24:

(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.

(43) A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego.

(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.


Mamy czuwać gdyż nie wiemy kiedy Syn Człowieczy przybędzie w myśl zasady z przypowieści o pannach mądrych i głupich.

http://www.bibliamesjanska.com/Mt/25.html

Myślę że te słowa naszego króla o czuwaniu są skierowane do nas .
Do nas wszystkich którzy poznaliśmy  Prawdziwą Ewangelię o Królestwie, którzy rozpoznaliśmy kłamstwa Pawła i przyjęliśmy Słowa Boże a odrzuciliśmy słowa sługi szatana Saula z Tarsu. Do nas świadomych Słowian którzy uwierzyli swojemu Bogu .Do nas czekajacych i czuwających by nie łamać Przykazań nim nasz Król powróci


Piękny werset z 2 Ezdrasza:
16:

(74) "Słuchajcie moi wybrani," mówi Pan. "Oto dni ucisku z zasięgu ręki a ja was uwolnię od nich.

(75) Nie bójcie się i nie wątpcie, ponieważ Bóg jest waszym przewodnikiem.

(76) Wy, którzy strzeżecie moich Przykazań i przepisów" mówi Pan Bóg, " nie pozwólcie, aby wasze grzechy was pogrążały, lub wasze nieprawości przeważały nad wami."


Dalej czytamy w Mateusza 24 :

(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.

(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.

(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.

Mamy czuwać bo nie wiadomo kiedy przybędzie Isus i wtedy nastąpi porwanie jak wyżej czytamy.
Isus zgromadzi 144000 , będzie nadzorował osobiście zgromadzanie przez aniołów opieczętowanych ktorzy zostaną zabrani do nieba o czym mówi 12 rozdział Apokalipsy to zapoczątkuje wojnę w niebie , wyrzucenie diabła, jego atak na lud Boży i ingerencję Boga tu na ziemi.
Dalej wiemy jak będzie, sąd na pustyni , oddanie władzy bestii przez smoka i 42 miesiące jej rządów i składanie świadectwa przez 2 świadków Bożych.


Teraz zobaczmy wersety o czasie pojawienia się Znaku Syna Człowieczego:


Mateusza 24 :
(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.

(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.

(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.


Izajasza 34 :
(4) i moce niebios się rozpłyną, a Niebo będzie zwinięte jak zwój księgi i wszystkie gwiazdy spadną, jak liście z krzewu winnego i jak spadają liście z drzewa figowego.

(5) Gdyż mój miecz zwisa z nieba, oto spada na Edom i na lud obłożony przeze mnie klątwą.


Apokalipsa 6:
(12) I widziałem, gdy zdjął szóstą pieczęć, że powstało trzęsienie ziemi i słońce pociemniało jak czarny wór, a cały księżyc poczerwieniał jak krew,

(13) I gwiazdy spadły z nieba na ziemię, podobnie jak drzewo figowe zrzuca figi swoje, gdy wiatr gwałtowny nim potrząśnie;

(14) I niebo znikło, jak niknie zwój, który się zwija, a wszystkie góry i wyspy ruszone zostały z miejsc swoich.

(15) I wszyscy królowie ziemi i możnowładcy, i wodzowie, i bogacze, i mocarze, i wszyscy niewolnicy, i wolni ukryli się w jaskiniach i w skałach górskich,

(16) I mówili do gór i skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem tego, który siedzi na tronie,

(17) I przed gniewem Baranka, albowiem nastał ów wielki dzień ich gniewu, i któż się może ostać?


Z tych proroctwa wynika że przy pojawieniu się Znaku Syna Człowieczego, nastąpi czas sądu i odopłaty dla wszystkich narodów które nie były posłuszne Bogu i Jego Prawu.
Będzie to koniec tego świata i początek ustanawiania Królestwa przez Isusa
.

Ludzię będą rozpaczać i chować się pod ziemię przed Isusem i Bogiem. Już nie będzie złudzeń jak przy czasie przejęcia władzy przez bestie gdy mówili:

(4) I oddali pokłon smokowi za to, że dał zwierzęciu moc, a także zwierzęciu oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do zwierzęcia i któż może z nim walczyć?

Znak Syna Człowieczego zapoczątkuje serię wydarzeń które doprowadzą do końca władzy bestii i Edomu (żydostwa, nasienia węża, synagogi szatana).

Myślę że nie będzie problemu z tym czym będzie ten znak gdyż dwaj świadkowie będą składać swe świadectwo i napewno wspomną o tym. Będzie to czas jawny i wszystko będzie ogłoszone dlatego narody wpadną w rozpacz na widok Znaku, gdyż będą wiedzieć co je czeka ...
Na ten temat był a dyskusja na forum w tym temacie:
https://zbawienie.forumotion.com/t257-znak-syna-czlowieczego


Wiemy że czas rządów bestii to 42 miesiące a prorok Daniel w widzeniu mówił o dodatkowych 45 dniach :
Daniela 12:

(11) A od czasu usunięcia ofiary wieczystej, gdy obrzydliwość spustoszenia zostanie postawiona, upłynie tysiąc dwieście dziewięćdziesiąt dni.

(12) Błogosławiony jest ten, kto dotrwa do tysiąca trzystu trzydziestu pięciu dni

Myślę że te 45 dni to będzie czas gdy królestwo bestii zostanie zniszczone a ona sama wrzucona do jeziora siarki zaś szatan uwięziony zostanie w otchlanii.

Nastąpi czas odbudowy i ustanawiania Królestwa i wprowadzania Prawa Boga na całej ziemi . bounce  Very Happy

Reasumując pierwsze przyjście Isusa będzie po to by zgromadzić 144000 a będzie to przed rządami bestii i nim Bóg wyprowadzi Słowian na pustynię, zaś drugie przyjście które poprzedzi Znak i cudowne wydarzenia na niebie jak zwinięcie firnamentu niebieskiego będzie miało miejsce przy końcu tego świata i czasie sądu nad narodami, zniszczeniu bestii i fałszywego proroka oraz uwięzieniu smoka na 1000 lat w otchłani.

Tak mi się moje myśli kotłowały przez parę dni i tak mi się poukladały w taki sens niekoniecznie sensowny i mówiący jak to naprawdę będzie.


Ostatnio zmieniony przez BartekBartosz dnia 18th Sierpień 2019, 14:22, w całości zmieniany 1 raz
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

18th Sierpień 2019, 13:26
Teraz moje pytanie. Czysto filozoficznie ...nic sie nie poczuwam jakby ktos- cos myslał...zastanawia mnie ten fragment z Mateusza 24.41.Bo Bartku podobno 144 tys- to tylko rodzaj męski.


"
(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona"

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

18th Sierpień 2019, 14:07
Ja także Lusiu się nie poczuwam.
Nie wiem gdzie jest napisane że 144000 to rodzaj męski..

Z tego co wiadomo nie jest napisane że to będą sami mężczyźni:

Objawienie 7:
(1) Potem widziałem czterech aniołów stojących na czterech krańcach ziemi, powstrzymujących cztery wiatry ziemi, aby nie wiał wiatr na ziemię ani na morze, ani na żadne drzewo.

(2) Widziałem też innego anioła wstępującego od wschodu słońca, który miał pieczęć Boga żywego i który zawołał głosem donośnym na czterech aniołów, którym zezwolono wyrządzić szkodę ziemi i morzu, mówiąc:

(3) Nie wyrządźcie szkody ani ziemi, ani morzu, ani drzewom, dopóki nie opatrzymy pieczęcią sług Boga naszego na czołach ich.

(4) I usłyszałem liczbę tych, których opatrzono pieczęcią: sto czterdzieści cztery tysiące opieczętowanych ze wszystkich plemion izraelskich:

(5) Z plemienia Judy dwanaście tysięcy opieczętowanych, z plemienia Rubena dwanaście tysięcy, z plemienia Gada dwanaście tysięcy,

(6) Z plemienia Asera dwanaście tysięcy, z plemienia Naftalego dwanaście tysięcy, z plemienia Manassesa dwanaście tysięcy,

(7) Z plemienia Symeona dwanaście tysięcy, z plemienia Lewiego dwanaście tysięcy, z plemienia Issachara dwanaście tysięcy,

(Cool Z plemienia Zebulona dwanaście tysięcy, z plemienia Józefa dwanaście tysięcy, z plemienia Beniamina dwanaście tysięcy opieczętowanych.

Isus wyraźnie zaznaczył we fragmencie który podałaś że porwane będą również kobiety .
Więc chyba nie ma co snuć filozoficznych rozważań hehe.

P.S. Zmieniłem w pierwszym poście końcówki słów,  które  mogłyby sugerować o tym że 144000 to beda sami mężczyźni,  nie myślałem o tym gdy pisałem. Nie mam pojęcia kim będą i nie chciałem niczego sugerować.
Dzięki Lusi która zwróciła moja uwagę na  temat tożsamości postanowiłem poprawić by nic nie sugerować. Smile

Edycja postu

Myślałem o tym i napisałem do Henryka .
Odpowiedź jest prosta chodzi o żony 144000.
Wersety mówią że to będą słudzy Boga A nie służebnice. A kobiety o których mówił Isus to będą ich żony jeżeli dany mąż będzie żonę miał.
Very Happy
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

24th Sierpień 2019, 18:37
W pierwszym poście gdy zaczynałem temat doszedłem do wniosku że Znak Syna Człowieczego pojawi się pod koniec czasów końca.

Myliłem się.


Ewangelia Mateusza Rozdział 24 mówi :

(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.

(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.

(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.

Jest to pierwsze przyjście Isusa które poprzedzi Znak i wydarzenia na niebie.

Zaś przy drugim przyjściu nastąpi zwinięcie firnamentu niebieskiego oraz czas sądu nad narodami i wykonanie klątwy nad Edomem oraz reszta wydarzeń .


Apokalipsa 6:
(12) I widziałem, gdy zdjął szóstą pieczęć, że powstało trzęsienie ziemi i słońce pociemniało jak czarny wór, a cały księżyc poczerwieniał jak krew,

(13) I gwiazdy spadły z nieba na ziemię, podobnie jak drzewo figowe zrzuca figi swoje, gdy wiatr gwałtowny nim potrząśnie;

(14) I niebo znikło, jak niknie zwój, który się zwija, a wszystkie góry i wyspy ruszone zostały z miejsc swoich.

(15) I wszyscy królowie ziemi i możnowładcy, i wodzowie, i bogacze, i mocarze, i wszyscy niewolnicy, i wolni ukryli się w jaskiniach i w skałach górskich,

(16) I mówili do gór i skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem tego, który siedzi na tronie,

(17) I przed gniewem Baranka, albowiem nastał ów wielki dzień ich gniewu, i któż się może ostać?

Izajasza 34 :
(1) Zbliżcie się, narody, aby słuchać, i wy, ludy, słuchajcie uważnie! Niech słucha ziemia i to, co ją napełnia, okrąg ziemi i wszystko, co z niej wyrasta!

(2) Gdyż rozgniewał się Pan na wszystkie narody, jest oburzony na całe ich wojsko, obłożył je klątwą, przeznaczył je na rzeź.

(3) Ich zabici nie będą pochowani, a z trupów będzie się unosił smród; Góry rozmiękną od ich krwi.

(4) i moce niebios się rozpłyną, a Niebo będzie zwinięte jak zwój księgi i wszystkie gwiazdy spadną, jak liście z krzewu winnego i jak spadają liście z drzewa figowego.

(5) Gdyż mój miecz zwisa z nieba, oto spada na Edom i na lud obłożony przeze mnie klątwą.
.

Mój błąd polegał na tym że proroctwo z Mateusza połączyłem z proroctwami z Apokalipsy i Izajasza.


Czyli reasumując Znak Syna Człowieczego i zwiazane z nim cuda na nieba zapoczątkuje wszystkie wydarzenia i będzie to przedsmak mocy Isusa jaką pokaże podczas drugiego przyjścia gdy nastanie sąd nad narodami i bitwa w dolinie Jehofaszata .
Wszystko tak jak opisał Henryk w chronologi czasów konca na podstawie rozdziału 12 Apokalipsy .
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7363
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

25th Sierpień 2019, 02:20
A w tych wersetach mamy początek sądu nad ziemią. Są to więc dwa definitywnie różne wydarzenia.


Objawienie 14:(1) I widziałem, a oto Baranek stał na górze Syjon, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące tych, którzy mieli wypisane jego imię na czole i imię jego Ojca.


(2) I usłyszałem głos z nieba jakby szum wielu wód i jakby łoskot potężnego grzmotu; a głos, który usłyszałem, brzmiał jak dźwięki harfiarzy, grających na swoich harfach.


(3) I śpiewali nową pieśń przed tronem i przed czterema postaciami i przed starszymi; i nikt się tej pieśni nie mógł nauczyć, jak tylko owe sto czterdzieści cztery tysiące tych, którzy zostali wykupieni z ziemi.


(4) Są to ci, którzy się nie skalali z kobietami; są bowiem czyści. Podążają oni za Barankiem, dokądkolwiek idzie. Zostali oni wykupieni spomiędzy ludzi jako pierwociny dla Boga i dla Baranka.


(5) I w ustach ich nie znaleziono kłamstwa; są bez skazy.


(6) I widziałem innego anioła, lecącego przez środek nieba, który miał ewangelię wieczną, aby ją zwiastować mieszkańcom ziemi i wszystkim narodom, i plemionom, i językom, i ludom, który mówił donośnym głosem:


(7) Bójcie się Boga i oddajcie mu chwałę, gdyż nadeszła godzina sądu jego, i oddajcie pokłon temu, który stworzył niebo i ziemię, i morze, i źródła wód.


(Cool A drugi anioł szedł za nim i mówił: Upadł, upadł wielki Babilon, który napoił wszystkie narody winem szaleńczej rozpusty.


(9) A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę,


(10) To i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka.


(11) A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia.


(12) Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Isusa.
(13) I usłyszałem głos z nieba mówiący: Napisz: Błogosławieni są odtąd umarli, którzy w Panu umierają. Zaprawdę, mówi Duch, odpoczną po pracach swoich; uczynki ich bowiem idą za nimi.


(14) I widziałem, a oto biały obłok, a na obłoku siedział ktoś podobny do Syna Człowieczego, mający na głowie swojej złotą koronę, a w ręku swym ostry sierp.


(15) A inny anioł wyszedł ze świątyni, wołając donośnym głosem na tego, który siedział na obłoku: Zapuść sierp swój i żnij, gdyż nastała pora żniwa i dojrzało żniwo zielni.


(16) I zapuścił Ten, który siedział na obłoku, sierp swój na ziemi, i ziemia została zżęta.


(17) I wyszedł inny anioł ze świątyni, która jest w niebie, mając również ostry sierp.


(18) I jeszcze inny anioł wyszedł z ołtarza, a ten miał władzę nad ogniem; i zawołał donośnie na tego, który miał ostry sierp, mówiąc: Zapuść swój ostry sierp i obetnij kiście winogron z winorośli ziemi, gdyż dojrzały jej grona.


(19) I zapuścił anioł sierp swój na ziemi, i poobcinał grona winne na ziemi, i wrzucił je do wielkiej tłoczni gniewu Bożego.


(20) I deptano tłocznię poza miastem, i popłynęła z tłoczni krew, aż dosięgła wędzideł końskich na przestrzeni tysiąca sześciuset stadiów.


Zwróćmy uwagę, że będzie ostrzeżenie tuż przed wprowadzeniem obowiązku wzięcia znamienia na czoło lub rękę.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

25th Sierpień 2019, 11:16
Dokładnie będzie ostrzeżenie przed wzięciem znamienia bestii i oddawaniem pokłonu jej posągowi dlatego nikt nie powie że nie wiedział...
Teraz w czasach zwiedzenia ludzie nie mają świadomości grzechu bałwochwalstwa będąc pod wpływem kłamstw przywódców chrześcijańskich czyli nasienia węża.

Słowianie poznają swego Boga dopiero gdy On sam wyprowadzi ich z niewoli.
Dlatego na pustynię będą zabierać swe bożki czyli krzyżyki i medaliony z królową nieba .
Na pustyni Bóg sam osobiście uświadomi swój lud co jest dobre a co złe.

Jak czytamy w Ezechiela 20 :

(32) I nie stanie się to, co wam na myśl przychodzi, gdy mówicie: Będziemy jak narody, jak plemiona ziemi, będziemy wielbić przedmioty i kamienie.

(33) Jak żyję - mówi Wszechmocny Pan - będę królował nad wami, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(34) I wyprowadzę was spośród narodów, i zgromadzę was z ziem, w których zostaliście rozproszeni, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(35) I zaprowadzę was na pustynię ludów, i tam będę was sądził twarzą w twarz;

(36) Jak sądziłem waszych ojców na pustyni ziemi egipskiej, tak będę was sądził - mówi Wszechmocny Pan
.

(37) I spowoduję wasze przejście pod rózgą, i dokładnie was przeliczę.

(38) I oddzielę od was bezbożnych i buntowników; wyprowadzę ich z miejsc w których przebywają, lecz do ziemi izraelskiej nie wejdą - i poznacie, że Ja jestem Pan.

(39) Lecz wy, domu izraelski - tak mówi Wszechmocny Pan - odrzućcie od siebie wasze ohydne praktyki. Lecz potem na pewno będziecie mnie słuchać i mojego świętego imienia już nie będziecie bezcześcili swoimi darami i swoimi bałwanami.

(40) Gdyż na mojej świętej górze, na wysokiej górze izraelskiej - mówi Wszechmocny Pan - tam służyć mi będzie cały dom izraelski na wieczność, wtedy was zaakceptuję. I będę łaskawie przyjmował ich pierwociny i pierwociny waszych darów wraz wszystkie wasze święte dary.

(41) Przyjmę was łaskawie wraz z przyjemnie woniejącą ofiarą, gdy was wyprowadzę spośród narodów i zgromadzę was z państw, w których zostaliście rozproszeni; i uświęcę się pomiędzy wami na oczach narodów.

(42) Wtedy poznacie, że Ja jestem Pan, gdy wprowadzę was do ziemi izraelskiej, do ziemi, co do której uniosłem moją rękę aby dać ją waszym ojcom.

(43) I tam przypomnicie sobie swoje drogi i wszystkie swoje czyny, którymi się splamiliście; i będziecie opłakiwać siebie za wszystkie wasze niegodziwości.

(44) I poznacie, że Ja jestem Pan, gdy w taki sposób postąpię z wami,  gdyż moje imię nie może być znieważane przez wasze złe postępowanie oraz przez wasze haniebne czyny, domu izraelski - mówi Pan.


Wszyscy dobrze znamy te słowa lecz co moim zdaniem jest ważne tutaj to to że Izrael pozna swego Boga dopiero gdy On go wyzwoli i obudzi jego świadomość podczas sądu na pustyni .
Dlatego prawdopodobnie większość Słowian będzie nieświadoma i nie pozna Swego Boga aż do czasu sądu na pustyni.  
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7363
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

25th Sierpień 2019, 13:42
BartekBartosz napisał:
Wszyscy dobrze znamy te słowa lecz co moim zdaniem jest ważne tutaj to to że Izrael pozna swego Boga dopiero gdy On go wyzwoli i obudzi jego świadomość podczas sądu na pustyni .
Dlatego prawdopodobnie większość Słowian będzie nieświadoma i nie pozna Swego Boga aż do czasu sądu na pustyni.  

Tak to dokładnie jest. 


Ale teraz następuje pieczętowanie 144.000. Kiedy się ono zakończy, niemal natychmiast nastąpi porwanie.


Objawienie 7:2  Widziałem też innego anioła wstępującego od wschodu słońca, który miał pieczęć Boga żywego i który zawołał głosem donośnym na czterech aniołów, którym zezwolono wyrządzić szkodę ziemi i morzu, mówiąc: 3  Nie wyrządźcie szkody ani ziemi, ani morzu, ani drzewom, dopóki nie opatrzymy pieczęcią sług Boga naszego na czołach ich. 


Co jest niezwykle ważne, najwyraźniej opieczętowanie już się prawie albo całkowicie zakończyło.


Ponieważ zaczęły się szkody na ziemi, morzu oraz drzewom. Masowe pożary o niespotykanej sile w historii w Amazonii itp.


Dlatego tak często piszę, że czuję się jakbyśmy siedzieli już na walizkach.


Entuzjazm widzę głównie u Bartka oraz dwóch innych osób, których nie znacie. Ja mam jeden problem, z powodu Świadków Jehowy i to jest mój stygmat. Jak Świadek Jehowy głosiłem przez 20 lat, ze Armagedon jest tuż za rogiem.


I teraz moja podświadomość mówi mi krytycznie, że nadal postępuję jak Świadek Jehowy.


I dlatego staram się czasami nieco hamować przed zbyt ponaglającymi określeniami, ze już jest blisko, ale czytając wasze posty nie mogłem tego przemilczeć, zwłaszcza, że... napiszę wzrost od serca, od kiedy Bartek zaczął pisać i poznałem wspaniałe małżeństwo w USA, nagle RAZEM ale ja głównie otrzymuję OLBRZYMIE dawki zrozumienia wielu proroctw, co widzę w nieco mniejsze skali u was.


I to jest także niezwykle ważny czynnik dla nas wszystkich i dla czytających.


To wskazuje moim zdaniem że coś się niezwykłego dzieje i my mamy w tym czynny udział.


Ja wiem jak to brzmi, ale fakty, niezwykłe pożary, trzęsienia ziemi i cała światowa sytuacja polityczna, zwłaszcza w USA, i dodajmy do tego plany Izraela wprowadzenia praw noachidzkich  i to wszystko sprowadza się do jednego jedynie logicznego wniosku.


Wszystko NAGLE znacznie przyspieszyło!


Dzisiaj miałem pewną dyskusję i chciałem nieco odpocząć od tej niesamowitej  presji i... pobawiłem się nieco moją muzyką, aby nie zwariować, i nagle czytam post Bartka i Cyryla i nagle zauważam wniosek i werset biblijny potwierdzający to.


Nie znaczy to, że na mnie jest wywierana presja przez braci i siostry.


Owa presja to niezwykła odpowiedzialność za... forum, dwie witryny, odpowiedzialność przed Bogiem i ludźmi.


Taka olbrzymia odpowiedzialność nie jest łatwa!


Czegoś takiego jeszcze w swoim życiu nigdy nie doświadczyłem!


Nie pamiętam gdzie wkleiłem ten film, więc wklejam go jeszcze raz.






Tutaj są informacje o największych pożarach, i nie tylko, jakie świat pamięta!!!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

25th Sierpień 2019, 15:06
Message reputation : 100% (2 votes)
Też tak myślę że wszystko przyspieszyło ostatnio... na naszą korzyść!
Wystarczy przypatrzeć się nasieniu węża przy władzy Polsce. Widać w ich oczach panike i strach przed kamerami .
Nie ma już w nich tej olewatorskiej nonszalancjii co kiedyś .Widać to po ministrach i nawet u Morawieckiego, choć to dobry aktor .
Oni nie są pewni i się boją...

W każdej chwili możemy się spodziewać poczatku końca tego świata...który jest niczym dla Boga i wobec wieczności którą przygotował dla nas .
Nie mamy się czego obawiać gdyż jak się zacznie to On o nas nie zapomni i bedziemy wiedziec co robic .

Nasz Bóg ma wszystko zaplanowane i każdy jest w tym planie uwzględniony.
Musimy mu zaufać bezgranicznie i zostawić wszystko Jemu .

Nie widzę nic dziwnego w tym że Henryk dostaję zrozumienie w sprawie proroctw.
Przecież tak miało być i tak zostało zapowiedziane

(4) Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasów końca, kiedy wielu będzie nauczanych i wiedza się powiększy. Dan.7

Mamy czasy końca, dostajemy zrozumienie, wielu z nas jest pouczanych i nasza wiedza rośnie .
Prawda wychodzi na jaw i każdy komu Bóg otworzy serce na nią ten ją przyjmuję... Tak jest z nami.

Przyjście naszego Króla coraz bliżej , wybawienie od Boga także więc..Tak mam entuzjazm Very Happy  bo ten świat to nie mój świat

Chwała Świętemu Izraela Naszemu Bogu !
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

16th Wrzesień 2019, 05:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Wczoraj gdy czytałem przed snem Ewangelię Jana rozdział 8 , wpadł mi w oko werset ,który znam lecz tym razem zwrócił on moja uwagę i zmusił do zastanowienia .

Jana 8:
(23) I rzekł do nich: Wy jesteście z niskości, Ja zaś z wysokości; wy jesteście z tego świata, a Ja nie jestem z tego świata.

O jakiej wysokości i niskości mówił Isus ?
Przecież nie chodziło mu o poniżenie Żydów.

Mi to się skojarzyło z tym fragmentem z 2 Henocha

31:
Diabeł rozumiał jak pragnąłem stworzyć inny świat, aby wszystko mogło być poddane Adamowi na ziemi, aby panował i rządził nad nią. Diabeł jest z najniższych miejsc.[/b]

Lucyfer stał się demonem ponieważ uciekł z nieba. W ten sposób stał się inny od aniołów. Jego natura się nie zmieniła, ale jego myśli, ponieważ zmieniła się świadomość prawości i grzesznych rzeczy.


Diabeł jest z najniższych miejsc czyli z niskości.

Niech każdy przeanalizuje sobie ten fragment mówi on dużo o naturze diabła..

Druga częsc wersetu "wy jesteście z tego świata, a Ja nie jestem z tego świata."

Isus powiedział do Żydów (Edomitów udajacych Judejczyków) że on nie jest częścią tego świata.

Bycie częścią tego świata to na mój rozum oznacza być z nim złaczony, utożsamiać się z nim...lubić ten świat .

Ten świat jest tworem szatana ,Bóg nie przewidział stworzenia takiego  świata dla ludzi lecz inny .
Ten świat jest jawnie wrogi ludzią, nam Slowianą a przyjazny tym którzy łamią przykazania.

Zbliżają się "wybory " czyli iluzja wolności ze strony nasienia węża będącego okupantem w naszym kraju.

Ja osobiście nigdy nie byłem na wyborach i mając 33 lata teraz też nie mam zamiaru iść.
Ja dokonałem już wyboru.
Mam swego Króla Isusa Chrystusa więc po co mam iść wybierać kogoś innego ?


Niech w ich ewidencji bedę jako ten co nigdy nie głosował.

Ten świat to nie mój świat, nie akceptuje tego świata, czekam na Królestwo Boże w którym monarchia Chrystusa Isusa Syna Bożego zaprowadzi sprawiedliwość i Prawo- coś czego w tym świecie nie ma !


Ku chwale Świętemu Izraela Bogu Jedynemu !.
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

13th Październik 2019, 12:05
Message reputation : 100% (1 vote)
W psalmie 21 mamy proroczą zapowiedź powrotu Isusa Chrystusa oraz usunięcia nasienia węża spośród synów ludzkich .

Przeczytajmy ten jakże optymistyczny dla nas fragment Smile))




Cool A ponieważ król opiera swe nadzieję na Panu ,dzięki miłosierdziu Najwyższego pozostanie nieporuszony .
9)Niech natkną się na twą rękę wszyscy twoi wrogowie ,niech ramię twoje dosięgnie wszystkich którzy cię nienawidzą.
10)Zrób z nich gdy przybędziesz , jakby piec ogniem rozpalony .Pan swoim gniewem doprowadzi do zamętu wśród nich i ogień ich strawi.
11) Owoc z nich zrodzony usuń z ziemi ,ich nasienie - spośród synów ludzkich .

12)Knuli bowiem zło przeciw Tobie , obmyślili plan , którego spełnić nie będą mogli .
13)Ty zmusisz ich do odwrotu .
Wydasz ich ocalonym przez Ciebie .
14)Powstań , Panie , ze swą potęgą;
my zwycięstwa Twej mocy opiewać będziemy śpiewem i grą na stronach.
LXX



Nasieniu węża !Fałszywy Proroku obmyślasz plany i knujesz złe rzeczy przeciw Najwyższemu oraz Jego Namaszczonemu - Nie uda wam się , zostaniecie powstrzymani ! Smile))

Działem Fałszywego Proroka będzie jezioro ognia .


Apokalipsa 19.

(20) I pojmane zostało zwierzę, a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia i oddawali pokłon posągowi jego. Zostali oni obaj wrzuceni żywcem do jeziora ognistego, gorejącego siarką.

20:
(10) A diabeł, który ich zwodził, został wrzucony do jeziora z ognia i siarki, gdzie znajduje się też zwierzę i fałszywy prorok, i będą dręczeni dniem i nocą na wieki wieków.


Wrogowie Isusa Chrystusa naszego Króla otrzymają słuszną karę za swoje zbrodnie przeciwko człowiekowi stworzonemu na OBRAZ I PODOBIEŃSTWO BOGA .
!
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

19th Październik 2019, 23:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Pierwszy Powrót Króla Isusa Chrystusa będzie obfitował w cudowne wydarzenia .


Mateusza 24:

(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.

(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.


Zawsze skupialismy się na znaku Syna Człowieczego a co jest istotne to to że ujrzą Syna Człowieczego PRZYCHODZĄCEGO NA OBŁOKACH NIEBA Z WIELKĄ MOCĄ I CHWAŁĄ.

Pojawi się Znak i zobaczymy Isusa na obłokach nieba .

Apokalipsa 1:

(7) Oto przychodzi wśród obłoków, i ujrzy go wszelkie oko, a także ci, którzy go przebili, i będą biadać nad nim wszystkie plemiona ziemi. Tak jest! Niech tak się stanie
.

Ujrzy go WSZELKIE OKO a także ci którzy go przebili. Może chodzi o nasienie węża, dlatego będą tak biadać z tego powodu...I SŁUSZNIE !

Nie będzie złudzeń już gdy Isus Syn Boży objawi się całemu światu .
Wszystkie kłamstwa legną w gruzach .
Prawowity władca powraca i to bedzie WIELKI powód DO ZGROZY WSRÓD NASIENIA WEŻA!


Dalej czytamy:
(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.


Zapowiedź cudownego zgromadzenia 144000 którzy znajdą się w niebie by następnie powrócić z Isusem podczas przejmowania władzy nad ziemią i wyrokiem dla Bestii i oddającym jej cześć.

(20) Módlcie się tylko, aby ucieczka wasza nie wypadła zimą albo w sabat.

(21) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.

(22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.


Zawsze zastanawiałem się nad wersetem 20tym. Mamy się modlić by ucieczka nie wypadła w sabat ani ZIMĄ!

To jest nakaz Syna Bożego by się oto modlić, skoro mamy się o to modlić to napewno te nasze modlitwy zostaną wysłuchane!
Rozumiecie ?
Ja to rozumiem że ucieczka na pustynię nie wypadnie zimą...choć z drugiej strony kiedy u nas zima to na południu lato np w Australii .

Jeżeli nie zimą to może będzie to jeszcze przed idącymi bluźnierczymi świętami, albo po jeżeli nie zimą....takie moje prywatne dociekania.- NIC PEWNEGO ! :-)

Jakby to była wskazówka dla nas , wiadomo że dokładnie nie wiadomo kiedy bo dnia i godziny nikt nie z zna TYLKO SAM BÓG.

Co jest pewne?

Wiemy że ujrzymy naszego Króla Isusa wśród wielkiej chwały na obłokach nieba .
Poprzedzą to cudowne znaki na niebie jak brak światła słońca i księżyca.
To brzmi logicznie bo w jednych rejonach ziemi będzie dzień a w innych noc .

Jedno pewne jest NIKT nie będzie miał złudzeń O KOGO CHODZI !

Szatan i jego aniołowie oraz nasienie węża niech drżą bo wobec takiej potęgi są niczym!

Takiej władzy i mocy jaką dostał nasz Król Isus od Ojca nikt nie dostał i nikt się będzie mógł się z nią mierzyć.

Nasienie Węża(Fałszywy Prorok) będzie się łudzić jeszcze przez 42 miesiące lecz próżne ich nadzieje bo ostatecznie wszyscy zostaną pokonani i czeka ich jezioro ognia .


Apokalipsa 20 :

(10) A diabeł, który ich zwodził, został wrzucony do jeziora z ognia i siarki, gdzie znajduje się też zwierzę i fałszywy prorok, i będą dręczeni dniem i nocą na wieki wieków.


Czy to brzmi pesymistycznie?

Dla Węża, jego nasienia i slugusów anielskich napewno !

Cała Księga Apokalipsy napewno nie jest dla NICH optymistyczna .
Mogą krzyczeć sobie że Bóg straszy śmiercią i plagami na ICH CHORY  ŚWIAT   , przecież ONI zawsze oskarżają Boga o niesprawiedliwość i okrutność!

My czekamy powrotu naszego Króla Isusa Chrystusa od którego się wszystko zacznie .

Początek końca tego świata .

Nawet nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić co Bóg przygotował dla nas ludzi ...bo 1000 letnie Królestwo to dopiero początek.
Początek nieskończonej wieczności w sprawiedliwości i pokoju
!
:-
)))) bounce  bounce  bounce

1 Henoha 92:

16 Pierwsze nieba przeminą, a ukaże się niebo nowe. Wszystkie moce niebios zajaśnieją na zawsze siedmiokrotnym [światłem] .

17 I potem będzie wiele nieprzeliczonych tygodni na wieki w dobroci i sprawiedliwości i odtąd już nigdy nie będzie się wspominać grzechu.

Niech tak się stanie Panie Boże nasz .
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

24th Marzec 2020, 21:02
2 Ezdrasza
Rozdział 11:
(37) I widziałem, a oto stworzenie jak lew podniosło się z lasu rycząc; i słyszałem, jak on wypowiedział ludzkim głosem do orła, i mówił:

(38) "Słuchaj a będę mówić do ciebie. Najwyższy mówi do ciebie,

(39) `Czyż nie jesteś jedynym, który pozostał z czterech bestii, które uczyniłem panującymi w moim świecie tak, że koniec moich czasów mógł przyjść podczas ich rządów?

(40) Ty, czwarty, który przyszedłeś, zwyciężyłeś wszystkie zwierzęta, które przeminęły wcześniej; i ty panowałeś nad całym światem z wielkim terrorem i nad całą ziemią, z bolesnym uciskiem tak długo mieszkałeś na ziemi z oszustwem.

(41) A ty sądziłeś ziemię, ale nie prawdą.

(42) To ty szkodziłeś cichych i raniłeś spokojnych; nienawidziłeś tych, którzy mówią prawdą i kochałeś kłamców; zniszczyłeś mieszkania tych, którzy przynosili owoc, i kładłeś niskie mury tym, którzy nie zrobili ci nic złego.


Obecna "epidemia " jest chyba największym OSZUSTWEM ostatnich lat Wielkiej Nierządnicy.

A takich oszustw było sporo, cała jej władza polega na oszustwie i kłamstwie oraz upajaniu narodów nierządem całego starożytnego pogaństwa połączonego w ekumenie 'chrześcijańskiego świata przedstawionego '.

Nie zapominajmy że Rzym już w starożytności połączył wszystkie kulty poszczególnych bóstw danego narodu w multireligie - pierwsza ekumena świata starożytnego.

Obecne OSZUSTWO "epidemi" świadczy że Watykan ma się dobrze i WSZYSCY nadal wykonują jego rozkazy tak jak rozkazy szatana .


Dobrze się zakamuflowała Nierządnica Watykańska ze swoją POZORNĄ bezradnością i to także było OSZUSTWO .

Znak Syna Człowieczego i pojawienie się na obłokach niebios Isusa Chrystusa ZAKOŃCZY oszustwa orła .

Porwanie 144 000 i wymarsz narodu wybranego na pustynię ZAKOŃCZY władzę szatana na ziemi.

Na to czekamy na chwilę obecną drodzy bracia i siostry aż kłamstwo runie a prawda tak długo skrywana zostanie ujawniona!

Módlmy się do naszego Ojca za obnażenie kłamstw Wielkiej Nierządnicy i jej sług oraz za słuszną zapłatę , która im się należy od Boga i Syna .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

6th Czerwiec 2020, 22:20
Message reputation : 100% (1 vote)
Niezwykłe proroctwo dotyczące powrotu Króla Isusa zawierające niezmiernie ciekawe szczegóły.  

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 13:

(25) To jest wykład widzenia: że widziałeś męża wychodzącego z serca morza,

(26) to jest ten, którego Najwyższy zachowuje od wielu wieków, który sam wybawi stworzenie jego; i on będzie kierował tymi, którzy pozostaną.

(27) A że widziałeś wiatr i ogień oraz sztorm wychodzące z jego ust,

(28) i że nie posiadał włóczni oraz broni wojennej,  ale niszczący mnóstwo tych, którzy przybyli, aby go zwyciężyć, takie jest tego wyjaśnienie:

(29) Oto dni nadchodzą, gdy Najwyższy wybawi tych, którzy są na ziemi.

(30) I zamieszanie umysłów przyjdzie na tych, którzy mieszkają na ziemi.

(31) I będą  planowali wojnę przeciwko drugiemu, miasto przeciwko miastu, miejsce przeciwko miejscu, naród przeciwko narodowi, i królestwo przeciwko królestwu.

(32) A gdy się to stanie, i znaki się wydarzą, które ci ukazałem przedtem, wtedy mój Syn będzie ujawniony, ten, któregoś widziałeś jako męża wychodzącego z morza.

(33) I kiedy wszystkie narody usłyszą jego głos, każdy człowiek pozostawi własną ziemię i wojnę, którą toczyli jeden przeciwko drugiemu;

(34) i niezliczony tłum zbierze się razem, tak, jak to widziałeś, pragnąc przyjść i zwyciężyć go.


(35) A on będzie stał na szczycie góry Syjon.

(36) A Syjon nadejdzie i ukaże się wszystkim ludziom, przygotowany i zbudowany tak, jak widziałeś górę wyciętą bez rąk.

(37) I on Syn mój będzie gromił narody za ich bezbożność, (to symbolizowała burza)

(38) i zgani ich wprost w ich twarze, złe myśli i tortury, którymi będą męczeni (co symbolizowały płomienie) i zniszczy ich bez wysiłku przez prawo (które symbolizował ogień).

http://www.bibliamesjanska.com/2_Ez/13.html  


Gdy przybędzie Isus i wszyscy usłyszą Jego głos to toczący do tej pory spory i wojny przerwą je i będą chcieli pokonać Syna Bożego.

(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.

Mało tego że usłyszą Isusa to jeszcze Go ujrzą i beda rozpaczać z tego powodu .

To dopiero pierwsze moje próby ułożenia tych wydarzeń w całość lecz z proroctw wychodzi że okres od pojawienia się znaku aż do dojścia pokoleń Izraela na pustynię będzie owocował w bardzo niezwykłe i cudowne wydarzenia .

Porwanie, zgromadzenie narodu wybranego, wojna w niebie ,wyrzucenie szatana , atak szatana na maszerujący lud Boży i oddanie władzy Bestii na okres 42 miesięcy.

Przez ten czas Bóg i Syn będą działali i to bardzo prężnie na ziemi. Jeżeli ma się powtórzyć historia z wyjścia z Egiptu ...To przygotujmy się na ostrą jazdę oczywiście w bardzo pozytywnym znaczeniu!


A co Król Isus będzie miał do powiedzenia światu gdy przybędzie ?

Napewno ogłosi i obwieści najbliższe wydarzenia łącznie z NADAL obowiązującym wyrokiem na Wielką Nierzadnicę czyli orła rzymskiego trzymającęgo ziemię w wielkim terrorze .

O tym mówi rozdział 11:  


(37) I widziałem, a oto stworzenie jak lew podniosło się z lasu rycząc; i słyszałem, jak on wypowiedział ludzkim głosem do orła, i mówił:

(38) "Słuchaj a będę mówić do ciebie. Najwyższy mówi do ciebie,

(39) `Czyż nie jesteś jedynym, który pozostał z czterech bestii, które uczyniłem panującymi w moim świecie tak, że koniec moich czasów mógł przyjść podczas ich rządów?

(40) Ty, czwarty, który przyszedłeś, zwyciężyłeś wszystkie zwierzęta, które przeminęły wcześniej; i ty panowałeś nad całym światem z wielkim terrorem i nad całą ziemią, z bolesnym uciskiem tak długo mieszkałeś na ziemi z oszustwem.

(41) A ty sądziłeś ziemię, ale nie prawdą.

(42) To ty szkodziłeś cichych i raniłeś spokojnych; nienawidziłeś tych, którzy mówią prawdą i kochałeś kłamców; zniszczyłeś mieszkania tych, którzy przynosili owoc, i kładłeś niskie mury tym, którzy nie zrobili ci nic złego.

(43) I twoja bezczelność doszła przed Najwyższego i twoja duma do Mocnego.

(44) I Najwyższy wejrzał na jego czasy, a oto one skończyły się, a jego wiek został zakończony!

(45) Tak więc na pewno znikniesz ty orle, i twoje przerażające skrzydła i twoje najbardziej złe małe skrzydełka i wasze złośliwe głowy i twoje najbardziej złe szpony, i całe twoje bezwartościowe ciało

(46) tak, że cała ziemia uwolniona od twej przemocy, może być odświeżona i uwolniona, a może mieć nadzieję na sąd i miłosierdzie Tego, który ją uczynił ".

Rozdział 12:

(31) Odnośnie lwa, którego widziałeś powstającego z lasu ryczącego i mówiącego do orła, strofującego go za jego niesprawiedliwości i jak słyszałeś wszystkie jego słowa.

(32) Ten jest Mesjaszem, którego Najwyższy zachował ku dniom ostatnim, który powstanie z potomstwa Dawida, przyjdzie i będzie do nich przemawiał; on ich potępi za ich bezbożność oraz za ich nikczemność i rzuci przed nimi ich pogardliwe interesy.

(33) Najpierw postawi ich na żywo przed jego sędziowskim tronem: kiedy ich zgani, wtedy ich zniszczy.

(34) Ale on wyzwoli w miłosierdziu resztę ludu mego, tych, którzy zostali zbawieni poprzez moje granice i uczyni ich radosnymi, zanim koniec nadejdzie, dzień sądu, o którym tobie na początku mówiłem.


W jaki sposób Isus przemówi?

Jeżeli zobaczy "go wszelkie oko " w ogromnej chwale na niebie to zapewne Jego przemówienie będzie także słyszalne dla każdego .

Wyobrażacie to sobie ?

Przybycie prawdziwego Mesjasza Isusa Chrystusa będzie takim wydarzeniem że cały świat zastygnie .
Wszystkie media mogą zostać chwilowo im odciętę aby cała ziemia mogła się zapoznać z tym co nadchodzi !!

Gdy pojawi się znak Syna Człowieczego to wszystko potoczy się lawinowo i wtedy napewno przypomnimy sobie i "będziemy znali te rzeczy " .

Jeszcze jedna ciekawa informacja

Rozdział 12:

(1) Podczas gdy lew mówił te słowa do orła, spojrzałem,

(2) a oto głowa która pozostała, zniknęła. I dwa skrzydła, które zniknęły z tego powodu, powstały i przygotowały się do rządów, ale ich rządy były krótkie i pełne zamieszania.

(3) I spojrzałem, a oto one także zniknęły, i całe ciało orła było spalone, a ziemia była bardzo przerażona. Wtedy obudziłem się w wielkim niepokoju umysłu i w wielkim strachu i powiedziałem duchowi memu:

Ostatni rząd orła będzie krótki i pełny zamieszania ...Nie ma co się dziwić skoro będą się działy takie wydarzenia jak wyzwolenie narodu  wybranego oraz sromotne porażki szatana co tylko przypieczetują sluszny koniec orla....

Ciekawie to się wszystko zapowiada... obserwujmy,  analizujmy, nie dajmy się zwieść i czuwajmy bracia i siostry bo nie wiemy kiedy dokładnie nasz Pan przyjdzie .



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

5th Sierpień 2020, 21:17
Message reputation : 100% (2 votes)
 Księga Izajasza
Rozdział 30:

(20) A chociaż Pan dał wam chleb niedoli i wodę ucisku, to jednak nie będzie się już ukrywał twój nauczyciel i twoje oczy będą oglądać twojego nauczyciela.

(21) A gdy będziecie chcieli iść w prawo albo w lewo, twoje uszy usłyszą słowo odzywające się do ciebie z tyłu: To jest droga, którą macie chodzić!

(22) Wtedy będziesz uważał za nieczyste swoje rzeźbione bałwany pokryte srebrem i swoje lane bałwany powleczone złotem, porzucisz je jako nieczyste i powiesz do nich: Precz!


2 Księga Ezdrasza
Rozdział 13:

(32) A gdy się to stanie, i znaki się wydarzą, które ci ukazałem przedtem, wtedy mój Syn będzie ujawniony, ten, któregoś widziałeś jako męża wychodzącego z morza.

(33) I kiedy wszystkie narody usłyszą jego głos, każdy człowiek pozostawi własną ziemię i wojnę, którą toczyli jeden przeciwko drugiemu;

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 12:
(31) Odnośnie lwa, którego widziałeś powstającego z lasu ryczącego i mówiącego do orła, strofującego go za jego niesprawiedliwości i jak słyszałeś wszystkie jego słowa.

(32) Ten jest Mesjaszem, którego Najwyższy zachował ku dniom ostatnim, który powstanie z potomstwa Dawida, przyjdzie i będzie do nich przemawiał; on ich potępi za ich bezbożność oraz za ich nikczemność i rzuci przed nimi ich pogardliwe interesy.

Ewangelia Mateusza
Rozdział 23:

(Cool Ale wy nie pozwalajcie się nazywać nauczycielami, bo jest tylko jeden Nauczyciel wasz, MESJASZ, a wy wszyscy jesteście braćmi.

Objawienie Isusa
Rozdział 1:

(5) I od Isusa Chrystusa, który jest świadkiem wiernym, pierworodnym z umarłych i władcą nad królami ziemskimi. Jemu, który miłuje nas i który wyzwolił nas z grzechów naszych przez krew swoją,

(6) I uczynił nas rodem królewskim, kapłanami Boga i Ojca swojego, niech będzie chwała i moc na wieki wieków. Niech tak się stanie.

(7) Oto przychodzi wśród obłoków, i ujrzy go wszelkie oko, a także ci, którzy go przebili, i będą biadać nad nim wszystkie plemiona ziemi. Tak jest! Niech tak się stanie.


Rozdział 22:

(20) Mówi ten, który świadczy o tym: TAK , PRZYJDĘ WKRÓTCE . Niech się tak stanie, przyjdź, Panie Isusie!

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

7th Sierpień 2020, 01:17
Message reputation : 100% (2 votes)
Kilka słów do wersetów z posta powyżej.

Kto się najlepiej nada do powiedzenia Słowianą kim są ???

bounce  bounce  bounce

Wobec takiej potęgi z jaką przybędzie Syn Boży nikt się nie będzie mógł mierzyć!!!

I nikt mu nie przeszkodzi w Jego przemówieniu do narodów ziemi.. zatem Slowianie też Go uslyszą i zobaczą jak mówią proroctwa ....


Niech się stanie!!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

9th Sierpień 2020, 12:39
Message reputation : 100% (1 vote)
1 Księga Księga Henocha
Rozdział 69:

24 Wszyscy oni wyznają i składają dzięki przed Panem Duchów i śpiewają chwałę całą swoją mocą. Ich pokarmem jest dziękczynienie. Składają dzięki, wielbią i wysławiają imię Pana Duchów na wieki wieków.

25 Przymierze to mocne jest nad nimi i dzięki niemu czują się bezpieczni, ich ścieżki są bezpieczne, a postępowanie ich nie doznaje niepokoju.

26 Wielce się radowali, błogosławili, chwalili i uwielbiali, bo zostało im objawione imię Syna Człowieczego.

27 Zasiadł on na tronie swej chwały i cały sąd został dany Synowi Człowieczemu. Sprawi on, że grzesznicy przeminą i zostaną zgładzeni z powierzchni ziemi.

28 Ci zaś, którzy zwiedli świat, zostaną związani łańcuchami, zamknięci w miejscu ich zagłady, a wszystkie ich dzieła znikną z powierzchni ziemi.

29 Odtąd nie będzie niczego zniszczalnego, bo na to Syn człowieczy POJAWIŁ SIĘ i zasiadł na tronie swej chwały, aby przeminęło i odeszło wszelkie ZŁO. Słowo Syna Człowieczego będzie mocne przed Pana Duchów. To jest trzecia przypowieść Henocha.



ROZUMIEMY i przyjmujemy !

Niech się stanie!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

10th Sierpień 2020, 13:23
Message reputation : 100% (1 vote)
 Znak Syna Człowieczego oraz ukazanie się całemu światu Isusa Chrystusa Syna Bożego prawdziwego Mesjasza poprzedzą KONKRETNE wydarzenia ,które będą DLA NAS ZNAKIEM że to TEN CZAS.

Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:

(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.

(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.

Bóg za pośrednictwem Syna podał nam KONKRETNE wydarzenia. Nie ma mowy że szatan i upadli sfingują TAKIE SAME znaki aby nas OSZUKAĆ .

Bóg po to dał nam te INFORMACJE tudzież wytyczne właśnie abyśmy NIE DALI się zwieść a nie po to abyśmy się zastanawiali czy to TEN CZAS jakby szatan próbował je podrobić .Oni mogą mówić że mają takie technologie itd ale NIE BĘDZIE IM TO DANE !

Zresztą Bóg sam PRZYSIĄGŁ :

(21) I poczuł Pan miłą woń. Rzekł tedy Pan w sercu swoim: Już nigdy nie będę przeklinał ziemi z powodu człowieka, gdyż myśli serca ludzkiego są złe od młodości jego. Nie będę też już nigdy niszczył żadnej istoty żyjącej, jak to uczyniłem.

(22) Dopóki ziemia istnieć będzie, nie ustaną siew i żniwo, zimno i gorąco, lato i zima, dzień i noc.

Oni nie są w stanie TEGO DOKONAĆ!

Powrót Króla Isusa Mesjasza będzie początkiem sądu Boga i Syna nad tym światem i WSZYSTKO jest przez Boga zaplanowane a te KONKTETNE wydarzenia na niebie które nam podał są właśnie po to abyśmy WIEDZIELI że to TEN DZIEŃ...czyli element naszego CZUWANIA a właściwie jego ostateczny ETAP.

Czasy końca mamy już bez wątpienia i czas znaku jest bardzo bliski !

"Udręka owych dni" czyli "droga na rzeź trwa "...

Żyjmy tak jakby znak Syna Człowieczego miał pojawić się w KAŻDEJ chwili !

Nie mówię o olaniu wszystkiego i korzystaniu z chwili "carpie diem" jak w filmach satanistycznego Hollywoodu, raczej mówię o czujnym oczekiwaniu aby być gotowymi na przybycie NASZEGO Króla Isusa jako "mądre panny" , które oblubieniec zastanie z "olejem w lampach".

Posłuszeństwo do Przykazań bracia i siostry i modlitwy do Ojca ,które nam pomogą i wzmocnią.

Idziemy dalej na wąskiej drodze, nie zatrzymujemy się , nie ogladamy sie na innych a nasz odpoczynek nadejdzie !

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 2:
(24) Wstrzymaj się i bądź cichy mój ludu, ponieważ twój odpoczynek nadejdzie.

(25) Dobra niańko nakarm synów twoich i wzmocnij ich nogi.

(26) Nikt ze sług, których ci dałem, żaden z nich nie zginie: bo się będę o nich dowiadywał z liczby twojej.

(27) Nie trwóż się, bo gdy przyjdzie dzień ucisku i utrapienia, inni będą płakać i smucić się, a ty będziesz cieszyć się i mieć obfitość.

(28) Narody będą ci zazdrościć, a nic nie będą mogli niczego zdziałać przeciw tobie, mówi Pan.

(29) Moje ręce cię przykryją, aby synowie twoi Gehenny nie ujrzeli.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7363
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

10th Sierpień 2020, 15:23
Message reputation : 100% (2 votes)
Ewangelia Mateusza

Rozdział 24:(29) A zaraz po udręce owych dni - to może być kilka tygodni a nawet miesięcy.

Ale dalej ...  słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte. (30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.



Najprawdopodobniej te pierwsze rzeczy się wydarzą może nawet na kilka godzin przed ukazaniem się na niebie znaku Syna, po to, aby rozwiać jakiekolwiek wątpliwości, czy to jest Syn Człowieczy czy nie.



Hologram z Chrystusem jest możliwy i technologia już istnieje ale zaćmienie słońca i księżyca jest poza zasięgiem władz oraz Bestii.
I mamy powtórzone słowo WTEDY będą rozpaczać, czyli natychmiast świat rozpozna i znaki w postaci spadających gwiazd i zaćmień i widokiem Syna Bożego.


Z tego wynika, że zaćmienie słońca i księżyca, obu w tym samym czasie jest najwyraźniej zapowiedzią NATYCHMIASTOWEGO pojawienia się także znaku Syna oraz samego Syna Bożego.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

10th Sierpień 2020, 22:46
Message reputation : 100% (1 vote)
Dokładnie Henryku kiedy się wydarzą te znaki to BĘDZIEMY wiedzieli że to TEN DZIEŃ.

Wtedy tylko godzina nie będzie nam znana ...

Boży plan jest niezawodny i niesamowicie prezyzyjny do tego stopnia że ..... chyba nie muszę kończyć!

Chwała Bogu naszemu za Jego zbawienie które nam umożliwił !


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

12th Listopad 2020, 13:25
Message reputation : 100% (2 votes)
Księga Ezechiela
Rozdział 21:

( 29) Dlatego tak mówi Wszechmocny Pan: Ponieważ przypomnieliście mi swoją winę, bo ujawnione są wasze występki, a wasze grzechy widoczne są we wszystkich waszych czynach - ponieważ przypomnieliście się - zostaniecie z powodu nich pojmani.

( 30) Lecz o tobie, bezecny bezbożniku, książę izraelski, którego dzień nadszedł w czasie, gdy wina dojdzie do swojego kresu -

( 31) Tak mówi Wszechmocny Pan: Precz z diademem, precz z koroną; nic nie pozostanie tak, jak jest. To, co niskie, będzie wywyższone, a co wysokie, będzie poniżone.

( 32) W gruzy, w gruzy, w gruzy obrócę je. Także ono nie pozostanie tak, aż przyjdzie TEN, który ma do niego PRAWO; JEMU je dam.


Proroctwo naszego Boga mówiące o położeniu kresu władzy królewskiej w Izraelu aż do momentu objęcia jej przez Syna Bożego Isusa Mesjasza tym razem nad całą ziemią!

Niech się stanie!

Edomici z Herodem na czele na pewno znali te i inne proroctwa o nadejściu Mesjasza i wiedzieli że ICH król Herod jest fałszywym uzurpatorem na tronie w Jeruzalemie.

Ewangelia Mateusza
Rozdział 2:

(1) Kiedy Isus urodził się w Betlejem Judzkim za czasów króla Heroda, mędrcy ze Wschodu słońca przybyli do Jerozolimy i pytali:

(2) Gdzie jest ten nowo narodzony król judejski? Ponieważ widzieliśmy gwiazdę jego na Wschodzie słońca i przyjechaliśmy po to, aby oddać mu pokłon.

(3) Gdy to usłyszał król Herod, przestraszył się z całą Jerozolimą.

Czego Herod tak się przestraszył z całym ówczesnym plemieniem żmijowym Edomu?

Herod miał za sobą Rzym - potęgę tamtych czasów w okresie największego wzrostu . Mógł się jedynie bać "Medów i Persów, którzy o złoto i srebro nie dbają" czyli ówcześnie nazywanych Partami.

Mógł się bać i bał napewno że nowonarodzony Mesjasz przyprowadzi do ziemi izraelskiej 10 pokoleń Izraela z ziemi Północnej Arzareth czyli Słowian z którymi liczył się nawet Rzym! (Rzym nigdy nie podbił terenów Słowian, zrobił to później za pomocą pawłowego katolicyzmu i ...aszery matki boskiej. )

Herod tego się bał a najbardziej nasienie węża bało się Boga , który by do tego doprowadził!!

Teraz również panicznie boją się ONI Boga oraz powrotu Syna Bożego , który PONOWNIE odsłoni ich prawdziwą naturę!

Tak jak demaskował ICH publicznie w pierwszym wieku tak zrobi to i tym razem tylko na skalę całego świata a Ojciec mu w tym pomorze uświęcając swoje Święte Imię wyprowadzając Słowian z symbolicznego Egiptu tak jak 3 i pół tysiąca lat temu !

Dlaczego nie ogłoszą ONI w Polsce i na świecie : Słuchajcie wszyscy macie tego wirusa ale CHCEMY was WSZYSTKICH zaszczepić i wtedy będzie...po wszystkim. Zagrajmy w otwarte karty !

Nie zrobią tak bo to obłudni kłamcy ukrywający swoje LEWICOWE poglądy i LEWICOWĄ naturę swego ojca diabła zwanego wężem i szatanem. Boją się że za dużo ludzi by wtedy zaczęło POSZUKIWAĆ prawdy .Oni panicznie boją się swego UJAWNIENIA i gniewu Boga tak jak mówi ich własne "Tajemne Przymierze"


Nasienie węża, szatan i bestia zostaną UJAWNIENI - koniec z OSZUSTWEM i ukrywaniem się pośród ludzi .


Początek ujawnienia:


Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:
(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.

(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.

(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych JEGO z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 13:

(23) Ten, który przynosi niebezpieczeństwo w tym czasie, ten będzie strzegł tych, którzy w niebezpieczeństwo wpadli, którzy mają uczynki i wiarę we Wszechmocnego.

(24) Zrozum więc, że ci, którzy pozostali są bardziej błogosławieni niż ci, którzy pomarli.

(25) To jest wykład widzenia: że widziałeś męża wychodzącego z serca morza,

(26) to jest ten, którego Najwyższy zachowuje od wielu wieków, który sam wybawi stworzenie jego; i on będzie kierował tymi, którzy pozostaną.


(32) A gdy się to stanie, i znaki się wydarzą, które ci ukazałem przedtem, wtedy mój Syn będzie ujawniony, ten, któregoś widziałeś jako męża wychodzącego z morza.

(52) I odpowiedział mnie, "Tak jak nikt nie może zbadać lub wiedzieć co jest w głębinach morza, tak nikt na ziemi nie może widzieć mego Syna ani tych, którzy są z nim, za wyjątkiem czasu JEGO DNIA.


Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:

(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.

(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.

(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego DNIA  Pan WASZ przyjdzie.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

28th Listopad 2020, 20:32
Message reputation : 100% (1 vote)
2 Księga Ezdrasza
Rozdział 13:

(29) Oto dni nadchodzą, gdy Najwyższy wybawi tych, którzy są na ziemi.

(30) I zamieszanie umysłów przyjdzie na tych, którzy mieszkają na ziemi.

(31) I będą  planowali wojnę przeciwko drugiemu, miasto przeciwko miastu, miejsce przeciwko miejscu, naród przeciwko narodowi, i królestwo przeciwko królestwu.

(32) A gdy się to stanie, i znaki się wydarzą, które ci ukazałem przedtem, wtedy mój Syn będzie ujawniony, ten, któregoś widziałeś jako męża wychodzącego z morza.



Mowa jest o znakach poprzedzających ujawnienie Syna Bożego Isusa Mesjasza , które przekazał Bóg Ezdraszowi wcześniej.




9:

(1) I Odpowiedział i rzekł: "Zmierz dokładnie w swym umyśle: i kiedy zobaczysz, że pewna część przepowiedzianych znaków przeminęła,

(2) wtedy będziesz wiedział, że to jest ten czas, kiedy Najwyższy ma właśnie odwiedzić świat, który uczynił.

(3) A kiedy pojawią się na świecie trzęsienia ziemi, wzburzenie ludzi, zgiełk ludów, intrygi narodów, chwiejnych przywódców, anarchia książąt,

(4) wtedy będziesz wiedział, że to są te dni, o których Najwyższy mówił od dni, które były dawne, od samego początku.


Bóg mówi że jak pewna część znaków przeminie to będą TE DNI.


Wcześniej Bóg podał :

5:

(1) Odnośnie znaków : oto nadchodzą dni, w których mieszkańcy ziemi będą w szponach wielkiego terroru( tym właśnie jest spisek COVID), a droga prawdy będzie ukryta a kraina będzie niepłodna w wierze.

(2) Rozmnoży się bezprawie bardziej, niż to kiedykolwiek widziałeś czy słyszałeś.

(3)  A kraina, którą teraz widzisz że króluje, będzie zniszczona i nieprzejezdna, a ludzie będą ją widzieć opuszczoną.

(4) A jeśli Najwyższy da ci żyć, ujrzysz, że zostanie ona wrzucona w chaos po trzecim okresie, a słońce nagle rozjaśni się w nocy, a księżyc w ciągu dnia.

(5) A krew będzie kapać z drzewa i kamień wyda głos swój; narody będą zaniepokojone a gwiazdy zaczną spadać.

(6) I będzie rządził ten, którego mieszkańcy ziemi się nie spodziewają się, a ptaki będą odlatywać razem;

(7) I morze Sodomy będzie wyrzucać ryby; i wyda ktoś w nocy głos nieznany, a wszyscy usłyszą głos jego.

(Cool I nastanie także chaos w wielu miejscach i ogień często będzie wybuchał a dzikie bestie będą szarżować i straszyć,  a niewiasty w ciąży będą rodzić potwory:

(9) Wody słone będą znajdowane w wodach słodkich i przyjaciele będą się nawzajem zwyciężać, wtedy wszelkie przyczyny się poukrywają a mądrość wycofa się do zamknięcia swego,

(10) a wielu będzie jej szukać, ale jej nie znajdą, ale niesprawiedliwość i brak umiarkowania zwiększy się na ziemi.

(11) I jedna kraina zapyta sąsiednią: 'Czy prawość, czy ktokolwiek, kto dobrze czyni przeszedł przez ciebie?' Odpowiedzią będzie: 'Nie'.

(12) I w tym czasie ludzie będą się spodziewać, a NIE OTRZYMAJĄ: będą pracować, ale nie będzie się im powodziło.

(13) Te znaki pozwolono mnie tobie oznajmić: a jeśli się powtórnie modlić i płakać będziesz tak, jak teraz czynisz, a będziesz pościć przez siedem dni, usłyszysz większe rzeczy niż te."



Duża część znaków już się wypełniła i mamy obecnie Wielki Ucisk na Naród Wybrany i 144 000 , który będzie się nasilać.


Mamy dni w których powróci nasz Król Isus Chrystus. Te dni już się zaczęły!


To znaczy że żyjemy w dniach Jego powrotu .



Jeszcze inaczej- oczekujemy powrotu PRAWOwitego Króla Isusa Chrystusa ponieważ to WŁAŚCIWY czas proroczo nam zapowiedziany przez Boga.

Czuwaliśmy i tego nie przegapiliśmy - Róbmy tak nadal!! bounce  bounce  cheers


Nie wiemy na ile jeszcze Bóg dopuści do realizacji planu 3 wojny światowej, groźby szczepień i ogólnego ucisku na 144 000 i Naród Wybrany .


Ale wiemy że TO TE DNI i powrót Syna Bożego i porwanie może wydarzyć się praktycznie w każdym momencie - dlatego mamy NAKAZANE czuwać.


Bez czuwania nie będziemy na bieżąco reagować w oparciu o proroctwa na to co się dzieje w świecie szatana .


To królewski ROZKAZ naszego Króla, który już wkrótce pojawi się nareszcie na arenie tego lewackiego komunistycznego świata aby rozpocząć jego sąd i zniszczenie .


Pamiętajmy że ONI muszą informować ludzi i to robią ,ZAWSZE jednak podając fałszywe przyczyny swoich działań ale my znamy prawdziwe motywy ich planów ponieważ czytamy Biblię i prosimy Ojca o Ducha Prawdy aby nie dać się zwieść....I być GOTOWYM na początek końca TEGO SWIATA szatana !  

 [/b]

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

10th Styczeń 2021, 19:03
 Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:

(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.

(43) A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego.

(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.



Zaskoczeni to możemy być okolicznościami powrotu naszego Króla Isusa Mesjasza ale nie Jego samym powrotem ponieważ na Niego czekamy w pełnej ufności i zaufaniu do Ojca naszego Boga Wszechmogącego !



Powyższe zdanie dodałem również do nowego artykułu .  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

10th Styczeń 2021, 20:00
Jeszcze jeden post ....

Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:

(32) A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato.

(33) Tak i wy, gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, tuż u drzwi.


A to oznacza że Syn Boży  może WEJŚĆ przez drzwi do środka w KAŻDEJ CHWILI i nie będzie PUKAŁ!!!

Bo JUŻ  jest u drzwi !

Pod drzwiami !

Nie widzimy Go ale jak tylko wejdzie przez 'drzwi' to wszyscy Go zobaczą!

Dlatego mamy czuwać bo nie domyślamy się kiedy i w jaki sposób nasz Król ...WEJDZIE przez 'drzwi' !!!


A zapowiedzianych znaków i wypełnianie się praktycznie na naszych oczach części proroctw nie da sie NIE ZAUWAŻYĆ pozostając czujnym i wiemy ma dzień dzisiejszy że ....


" Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato."


Przykłady i porównania Syna Bożego są niesamowite i niezwykle obrazowe!


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

12th Styczeń 2021, 13:26
Według mojego zrozumienia zmiana rządów świata na 10 króli może nastąpić już bardzo blisko .


Jeżeli Trump przejmie władzę to nie da się już uniknąć ujawnienia 'sekretów poprzedniej władzy, które dobrze znamy a obecne oszustwo wyborcze wyjdzie na jaw .


Jeżeli szaranowi zostaną ODEBRANE media takie jak TV , Radio , najważniejsze gazety oraz giganty Facebook czy Twitter to po syjonistycznym komuniźmie nie pozostanie nawet ślad - tak jak po Watykanie!


Obecnie wszystkie rządy z 'polskim' włącznie popierają 'wygraną' Biddena a to oznacza że są częścią starej władzy.


Sami zobaczcie:


Objawienie Isusa
Rozdział 17:

(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz z Bestią.


Proroctwo Boga wyraźnie mówi o zmianie władzy na całej ziemi pośród królów ziemskich , którzy obejmą władzę w widoczny dla całego świata sposób .


To prawie napewno już się zaczęło dziać i przyśpiesza z polecenia Boga .


(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestię, ci znienawidzą Nierządnicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską Bestii, aż wypełnią się wyroki Boże.

(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.



Nowe rządy zniszczą i odsłonią wszystkie grzechy Watykanu. Nienawiść do Nierządnicy (Watykanu) już jest widoczna od kilku lat - praktycznie od czasów objęcia rządów przez Trumpa.

Wygląda na to że ta część proroctwa już się wypełniła i wypełnia nadal - Trump by nie przeżył gdyby nie miał poparcia upadłych czyli Bestii czyli Bestia też nienawidzi już Watykanu .

A Bóg ma nad wszystkim kontrolę bo to z Jego woli jest ta nienawiść do Nierządnicy,  tak jak mówi proroctwo że "natchnął ich serca " czyli 10 króli i Nierządnicy. Trump może  być jednym z nowych króli !



Proroctwa spełniają się równolegle i na to wszystko nakłada się prawie zakończone pieczętowanie 144 000 i ujawnienie Syna Bożego Isusa Mesjasza na niebie całemu światu!


Dlatego mamy nakazane czuwać ponieważ pewne DETALE nadal są przed nami ukryte , tak jak i przed szatanem.



Radzę jeszcze raz ponownie przeczytać artykuł Henryka o tym nam mówiący , który TERAZ wydaje się jeszcze bardziej...aktualny !

http://www.proroctwa.com/czas-proroctw-sie-przybliza.htm  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3293
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

19th Styczeń 2021, 20:03
W 24 rozdziale Mateusza mamy podane dość szczegółowe wskazówki co do czasu przyjścia Syna Bożego i możemy spróbować to zrozumieć biorąc pod uwagę obecne wydarzenia oraz dostępne informację .


Zmiana władzy na ziemi wśród wrogów Boga , Syna i narodu wybranego nastąpi ponieważ tak zapowiadają proroctwa zarówno Objawienia jak i 2 Ezdrasza o końcu czwartego zwierzęcia czyli orła rzymskiego.

Orzeł to cały obecny system polityczny z Watykanem na czele i USA jako zbrojnym ramieniem 'młotem całej ziemi".

O tej zmianie krążą pogłoski od kilku lat , praktycznie odkąd Trump objął fotel prezydenta USA .

Oczywiście nikt nie wspomina o Biblii i co najważniejsze o POWROCIE prawowitego Króla Isusa Chrystusa za to Protokoły szatańskie mówią nam o królu żydowskim i zmianie rządów poprzez zniszczenie demokracji szatańskiej . Ten plan Edomu zdał się wkroczyć w decydujący moment -USA a tym bardziej Watykan już są niepotrzebne Żydom lecz i ten plan im nie wypali i nie zostanie dane im dokończyć ponieważ będą służyć Bestii jako drugie zwierze  a nie rządzić samodzielnie jak tego pragną.


Henryk wczoraj napisał o możliwości nastąpienia tej zapowiedzianej przez Boga zmiany rządów w nadchodzących dniach a ja napisałem również posta i dopiero wieczorem zrozumiałem trochę więcej a dziś w ciągu dnia to nie dawało mi spokoju i muszę wam to przybliżyć . Mamy nakazane czuwać i to właśnie robię ostrzegając was bracia i siostry o ewentualnej możliwości JAK może być w oparciu o Słowa Isusa  .

Bóg już zaczął działać na ziemi i nienawiść do Nierządnicy jest widoczna w królestwie smoka -jeszcze smoka ale już wkrótce będzie to królestwo Bestii. (Objawienie 16:10)

Tak zwany wielki sztorm czyli odłączenie internetu i całej komunikacji na ziemi wraz z mediami jest chyba najlepszym środkiem do tego aby dokonać tej zmiany .Ustalenie komunikatów przyszłej władzy o zbrodniach poprzedniej przygotuje tylko grunt pod zaakceptowanie nowej władzy po włączeniu internetu i całej reszty .

Oni szykują się do tego od lat i podejrzewam że ten cały Deep State nie miał nawet o tym pojęcia ponieważ to najgłupsza część pedofilii nasienia węża poświęcona przez skrupulatnych realizatorów "Protokołów mędrców syjonu " . Jak ktoś nie czytał to radzę przeczytać bo ta wiedza o planach przeciwnika bardzo nam się przyda .

Jedna uwaga to są " mędrcy Temanu " a  nie mędrcy Syjonu !


Teraz zajmijmy się Słowami Isusa .

(21) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.
(22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.

Wielki Ucisk już mamy i narasta on a swój apogeum uzyska podczas rządów Bestii.



(23) Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Mesjasz albo tam, nie wierzcie.
(24) Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.
(25) Oto powiedziałem wam.
(26) Gdyby więc wam powiedzieli: Oto jest na pustyni - nie wychodźcie; oto jest w kryjówce - nie wierzcie.

Bardzo ciekawe wersety – odnieśmy je do obecnej sytuacji .

Do tej pory władze nawet nie próbowały mówić o jakimkolwiek Mesjaszu ani królu światowym – panuje jeszcze demokracja jednak Isus wyraźnie nas ostrzega przed takimi komunikatami o fałszywym mesjaszu .

Co będzie jak dokona się zmiana sytemu i Edom zacznie ogłaszać że ich mesjasz , król już niedługo obejmię władzę a cały przewrót jest jego autorstwa ? Przypomnijmy sobie Protokoły ...

Wers 24 mówi nam o fałszywych prorokach czyniących WIELKIE znaki i cuda , zapewne przy pomocy demonów aby O ILE TO MOŻLIWE zwieść również i ...wybranych !


Ci prorocy mogą się pojawić jako PROMOTORZY tego mesjasza .


Dalej w wersie 26 mamy kategoryczny zakaz Syna Bożego dawania wiary w tego mesjasza .Dlaczego Isus mówi o PUSTYNI żebyśmy nie wychodzili ? Ponieważ to będzie próba zwiedzenia nas tak jak cuda fałszywych proroków!!


(27) Gdyż jak błyskawica pojawia się od wschodu i jaśnieje aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego,
(28) Bo gdzie jest padlina, tam zlatują się sępy.
(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.
(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.
(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.

Przyjście Isusa nie będzie zapowiadane przez żadne media  na całej ziemi tylko On ...PO PROSTU przybędzie , wejdzie przez drzwi  i ...zaskoczy wszystkich , którzy nie czuwają  łącznie z narodem wybranym . Ci którzy czuwają to wybrani .

Wers 29 podaje nam ważną informację .Syn Boży mówi że przybędzie On poprzedzony konkretnymi znakami na niebie  "zaraz po udręce owych".


Mamy oszustwo epidemii , widmo 'szczepień' oraz teraz nadchodzącą planowaną zmianę rządów podczas , której mogą nas pozamykać w domach  bez telefonów , internetu dostarczając może tylko tyle prądu co niezbędne w określonych porach dnia czy nocy .


Czy to nie będzie udręka dla ludzi , którzy nie będą rozumieli co się dzieje i jak to się skończy a prawie już rok czasu są robieni w balona z nieistniejącym wirusem ?!

I ta UDRĘKA się... ZAKOŃCZY jak nam przekazał nasz Król Isus Mesjasz !


Nie wiemy ile czasu minie , Syn Boży mówi że "ZARAZ PO" czyli będzie to bardzo krótki okres czasu i wtedy mogą zacząć promować tego swojego fałszywego mesjasza , którego będą poprzedzać cuda fałszywych proroków .


Wiarygodność mogą zyskać i to ogromną usuwając politycznych syjonistów i wmawiając ludziom że z poprzednim systemem ich nic nie łączy ale my wiemy że ONI byli jego konstruktorami i zarazem katami !


Z COVID myślę że nie zrezygnują ,prędzej wykażą że poprzednia władza źle walczyła z epidemią i wzięcie szczepionki może być już wtedy priorytetem , szczególnie że ...będą kłamać jak z nut jeszcze bardziej niż teraz a wiarygodność zyskają ogromną swoją rzekomą sprawiedliwością i praworządnością . Oczywiście oszustwo Żydów jako narodu wybranego będzie nadal trwało dopóki na scenę nie wkroczy Syn Boży

Jak wiemy z proroctw Ezdrasza narody dalej będą planować wojny między sobą ...

Jedno jest pewne mesjasz Edomu nie zasiądzie na tronie światowym choć przygotowania do tego mogą trwać i być ogłaszane – na to MUSIMY być przygotowani i nie dać się zwieść !


Dalej Isus mówi :

(32) A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato.
(33) Tak i wy, gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, tuż u drzwi.
(34) Zaprawdę, powiadam wam. Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie.
(35) Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.
(36) A o tym dniu i godzinie nikt nie wie; ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec.
(37) Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego.
(38) Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki,
(39) I nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego.


Będzie wielkie zaskoczenie wśród mieszkańców ziemi , którzy zaczną już wierzyć w dobry scenariusz 'dobrej zmiany' władzy ponieważ "udręka owych dni" już się zakończyła i życie zaczęło wracać do normy – tak jak przed potopem jedli , pili i się żenili i za mąż wydawali czyli normalne życie ,codzienność .Ta powracająca 'normalność' może być wykorzystywana do jeszcze bardziej nachalnych 'zachęt' do szczepień !

(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.
(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.
(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.

To oznacza że będziemy chodzić do pracy bo kto dzisiaj miele na żarnach czy jest na roli ..
Rolnicy jeszcze są ale już coraz mniej . Isus mówił nam tutaj o naszej codziennej pracy którą zarabiamy na chleb i jednocześnie powiedział że gdy dojdzie do porwania to niektórzy będą przebywać w miejscu pracy skąd zostaną porwani przed nadchodzącym śmiertelnym zagrożeniem ze strony szatana i jego nasienia węża.
Gdy pieczętowanie się zakończy to szatan automatycznie będzie znał nazwiska wszystkich wybranych i prawdopodobnie będzie chciał ich 'załatwić ' w jednym czasie w ściśle zsynchronizowanej akcji , nawet w miejscu pracy !


Dlatego mamy nakazane czuwać aby być przygotowanym na grożące nam niebezpieczeństwo i jednocześnie natychmiastową ochronę przed nim od Boga  oraz aby mniej więcej spodziewać się pory a może i nawet dnia !

Nie piszę że tak akurat  będzie w nadchodzących dniach jak napisałem, słowo w słowo , tylko że tak MOŻE się wydarzyć i proroctwa to potwierdzają .Co do okoliczności porwania raczej nie ma już żadnych wątpliwości . Możliwe że wyślą specjalne służby aby aresztować wszystkich w jednym czasie i wtedy nastąpi porwanie .

(43) A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego.
(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.

Musimy być gotowi i przygotowani w pełnym zaufaniu do Boga i Jego planu .

Najbliższe dni pokażą nam jak to się potoczy , nie było mi łatwo stworzyć tego posta bo polityka światowa to bardzo ciężki orzech do zgryzienia .O tym to Henryk już wie najlepiej codziennie lawirując wśród labiryntu różnych dróg i możliwości w tych kłamliwych czasach .


Bądźmy gotowi na wszystko i nie panikujmy  mając ufność i oparcie w naszym Bogu !


Jutro lub pojutrze możemy wiedzieć jeszcze więcej a może Bóg nas poinformuje jeszcze bardziej w jakiś sposób ?


A co jeżeli my również będziemy wiedzieć o końcu pieczętowania i swej ....ewentualnej pieczęci na czole ?!

Wtedy możemy spodziewać się ataku nie znając jedynie godziny !


Prośmy Ojca o wskazówki abyśmy byli ...gotowi !


Ewangelia Mateusza
Rozdział 18:

(19) Nadto powiadam wam, że jeśliby dwaj z was na ziemi uzgodnili swe prośby o jakąkolwiek rzecz, otrzymają ją od Ojca mojego, który jest w niebie.
(20) Albowiem gdzie są dwaj lub trzej zgromadzeni w imię moje, tam jestem pośród nich.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Powrót Króla Isusa Chrystusa. Empty Re: Powrót Króla Isusa Chrystusa.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach