Szybka Akcja !

+7
Skiper
Poznanie Prawdy
Henry Kubik
Kasia
Hugo
Olo
Bushi
11 posters
Go down
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

28th Kwiecień 2015, 00:21
Przyjrzalam sie bardziej tej stronie (dział bez cenzury)

To wszystko jest po prostu przykre.

Czytając doznałam wrecz przerażenia ,ze Chrześcijanie wzajemnie tak sie traktują .
Jedni oskarżają a drudzy sie bronią i tak w kółko .
Wynika z tego ,ze jesteśmy podzieleni na obozy i kazdy broni swojego.

Czy nie o prawdę nam wszystkim chodzi?

Cos tu jest nie tak i myśle ze jedni i drudzy powinni sie nad tym zastanowić .

Jezeli ja jestem na "Kubikowskiem" forum  Very Happy to czytam i sprawdzam informacje z Biblią.
Myśle ,ze na innych stronach powinno tez tak byc .

Jezeli zrozumienie biblijne nas poróżnia i na innym forum zrozumienie jest inne to nie należy ze sobą walczyć na słowa .

To co dzisiaj dla nas jest pewnikiem jutro moze okazać sie błędem i to dotyczy wszystkich "obozów ".

Z tego co widzimy tłumaczenie czy wyjaśnianie cytatów i tak do niczego nie doprowadza.

Nasz Admin wyjaśnia i pisze logicznie a w odpowiedzi dostaje,ze chce nas wszystkich zmusić do przyjęcia znamienia besti.
Czyli widać ,ze nie kazdy chce zrozumieć ale to nie oznacza ,ze jest po stronie szatana .
Gdy ktoś szuka to znajdzie .

Po co to wszystko?
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

28th Kwiecień 2015, 00:40
Kasiu, nie wiem, czy "idealna" to nie kolejne , tym razem nieco grzeczniejsze wcielenie "przyjaciela", "wiosny" itp... Zauważ - Zarejestrowała się na tamtym forum 26-go kwietnia, nie przeczytała żadnego tematu i od razu usadowiła się w dziale "bez cenzury" - dodając temat "Henryk Kubik to fałszywy prorok". Sposób widzenia działalności Henryka - bez zmian, dokładna kontynuacja "przyjaciela" tyle że tym razem bez wyzwisk - bo dostał ostrzeżenie od Admina że jeszcze raz i wylot.
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

13th Maj 2015, 12:44
Message reputation : 100% (1 vote)
Słuchajcie kroi się następna akcja, Detektyw Prawdy na swoim blogu dał pomysł wspólnej modlitwy w sprawie :

Natomiast tak jak pisałem w dniu wyborów 10 maja proponuję modlitwę w dwa piątki o godzinie 20.00 za naród Polski.



Detektyw Prawdy napisał:– przeproszenie za grzech naszych przodków – bałwochwalstwo

– prośba do Boga Ojca za obalenie rządów królowej niebios w Polsce

– prośba o otworzenie Polakom – ludowi Boga, oczu na prawdę

– prośba o wybór władz sprzyjających Polakom

Proponuję także post od godziny 8.00 w piątek do 20.00

inne propozycje proszę umieszczać w komentarzach. Kto jest za?

Nie jest to tak, że mamy biernie spoglądać na niewole. Jako chrześcijanie mamy nie tylko prawo ale także obowiązek się modlić do Boga. Jeśli nie do Boga to do kogo?

Bóg Ojciec. Każdy ojciec kocha swoje dzieci. Nie zwracasz się do Ojca, nie otrzymujesz pomocy.

Ja się przychylam do tego pomysłu i proponuje jeszcze jeden punkt :

prośba do Wszechmocnego o to by sprawiedliwość wygrała nad kłamstwami i uciskiem tego kraju. Niech doznają wszyscy sprawiedliwości.

zacytuję tu pewne proroctwo z Księgi Samuela :

1 K.Samuela 2.4 Modlitwa Anny napisał:Łuk bohaterów będzie złamany, Lecz ci, którzy się potkną, opaszą się mocą.

(5) Syci wynajmują się za kawałek chleba, A głodni przestają głodować, Niepłodna rodzi siedemkroć, A ta, która ma wiele dzieci, więdnie.

(6) Pan zadaje śmierć, ale i przywraca do życia, Strąca do krainy zmarłych, ale i wyprowadza,

(7) Pan zuboża, ale i wzbogaca, Poniża, ale i wywyższa.

(Cool Wywodzi z prochu biedaka, Podnosi ze śmietniska ubogiego, Aby go posadzić z dostojnikami, Przyznać mu krzesło zaszczytne

(9) Nogi swoich nabożnych ochrania, Lecz bezbożni giną w mroku, Gdyż nie przez własną siłę mąż staje się mocny.

(10) Walczący z Panem będą zdruzgotani, Najwyższy w niebie pobije ich. Pan sądzić będzie krańce ziemi I da moc królowi swemu, I wywyższy róg Pomazańca swego.

Niech stanie się po prostu sprawiedliwość w tym kraju i stanie się jak napisane w tej modlitwie.
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 38
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

13th Maj 2015, 14:30
Message reputation : 100% (1 vote)
Ja się na pewno włączę, choć z powodów zdrowotnych bez postu. Nawet przeszło mi przez myśl, że wynik ostatnich wyborów był rezultatem zmniejszenia wpływu królowej niebios na naród polski. Może tak być, bo już od wielu lat wszyscy szczerze nienawidzili obecnej rujnującej władzy, a mimo to jedne wybory za drugimi należały do tych samych polityków.
Nie liczę na wiele, ale nawet jeśli będzie ciut lepiej to warto choć trochę odetchnąć. Nie wiadomo ile jeszcze potrwa czas do ponownego przyjścia Isusa

Wg roczników statystycznych codziennie 16 Polaków odbiera sobie życie

http://www.tvp.info/18959921/16-polakow-dziennie-popelnia-samobojstwo-ginie-wiecej-osob-niz-na-drogach

To nie efekt zaburzeń psychicznych, jak sugeruje artykuł, bo one są wtórne do katastrofalnych warunków życia, gdzie setki tysięcy ludzi są w sytuacjach bez wyjścia. Cztery lata temu ja i mój mąż kompletnie się zrujnowaliśmy z powodu urodzenia przeze mnie jednego zdrowego dziecka. Jest o co walczyć.
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

13th Maj 2015, 15:14
Uważam, ze modlitwa sama w sobie jest jak najbardziej potrzebna.
Mam tylko pytanie.... chyba nie uważacie, że głosy obywateli mają jakikolwiek wpływ na wynik wyborów, prawda? Z serwerami wyborczymi w Rosji... teraz niby liczono głosy ręcznie. Na jednym z serwisów czytałem opis osoby, która była w komisji wyborczej. Osoba ta pisała, że mieli konkretne wytyczne co do tego:
na którego kandydata głosy mają być nieważne, na którego ważne nawet jeśli błędnie wystawione, jak zmieniać głos na kartach itp. Jeszcze przed wyborami ta osoba to pisała, pisała też że przejdzie tylko Komorowski i Duda.
Nie wiem czy usunięto ten tekst, ale nie mogłem go ostatnio znaleźć.
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

13th Maj 2015, 22:25
Message reputation : 100% (2 votes)
Skiper - nie chodzi tu o wybory, raczej o to by wszelkie złe zamiary tych którzy działają na rzecz złego w Polsce, obróciły się przeciw nim samym.
Aby zwierzchność duchowa, kryjąca się pod maską "królowej niebios" , straciła moc mad tym narodem.

Prośba by raz jeszcze w historii świata, ramię Pana objawiło się i pokrzyżowało plany bezbożnych, a my poznalibyśmy jego działanie.
Wiem że to wszystko dokona się w Dniu Pańskim, jednak : 'kołaczcie a otworzą wam".
Wielu na świecie woła o sprawiedliwość, wołajmy wszyscy razem, ucho Pana nie jest zbyt głuche by nie słyszało. Może Wszechmogący od nas tego oczekuje, mnie bardzo wadzi niesprawiedliwość, to że bałwany odbierają chwałę Stwórcy,
że biedny utrzymuje bogatych, a bogaty nie szanuje biednego. Że sądy nie sądzą sprawiedliwie, uczciwy musi się kryć a przestępca chodzi z podniesioną głową.
Za to że nazywają mnie Hitlerem i Stalinem, kiedy tłumaczę powiązania Żydów z nieszczęściami świata. Za to że prawda ludzi boli i nikt nie chce jej dochodzić, a kłamstwo stało się codzienną "normalną" rzeczą.

NIE PODOBA MI SIĘ TO I CHCĘ ODDAĆ TEMU WYRAZ, co innego nam zostało jak tylko dawanie świadectwa i modlitwa ?
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

14th Maj 2015, 00:20
Jestem za... Very Happy

Dołączam się .

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

14th Maj 2015, 05:07
I ja.... Wink
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

14th Maj 2015, 10:13
Proponuję dołączyć modlitwę za wszystkich ludzi i dzieci ,którzy są ofiarami cierpień w dzisiejszych wojnach.


http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zrozumiec-cierpienie-jakie-niesie-ze-soba-wojna-2015-05



Szybka Akcja ! - Page 2 Image.jpg1_zps8jmux2rd

Szybka Akcja ! - Page 2 Image.jpg2_zpsg7t9aazm

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

20th Maj 2015, 12:21
Jest pewien człowiek, który leży w szpitalu. Los sprawił że zachorował dość poważnie. Jednak jest w trakcie nawracania się na Boga. Zapewne dostał szanse pojednania się z nim i postanowił ją wykorzystać, prosił znajomego o biblię do czytania. Znajomy postanowił zorganizować modlitwę o Ducha Świętego dla tego człowieka, by zrozumiał Słowo Boże i stanął po stronie prawdy.
Niech wyzdrowieje i przynosi dobry owoc dla wielu.

W ten piątek o 20 wielu pomodli się i będzie pościło za Jacka Matykę, niech zdrowieje i dołączy do nowonarodzonych chrześcijan. Niech tak się stanie!!
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

12th Czerwiec 2015, 10:50
Dzisiaj wraz z paroma znajomymi, pościmy i modlimy się o zdrowie pewnej kobiety umierającej na raka. Na imię ma Urszula i ma 51 lat. Proszę w imieniu tej osoby jeśli będziecie się dziś modlić przyłączcie do nas. Niech Bóg uczyni by wyzdrowiała i stało się to kolejnym świadectwem, a ona sama przyniosła owoc. Niech tak się stanie.

g 20 dzisiaj wznosimy modlitwę.

Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

19th Czerwiec 2015, 11:03
18 letnia dziewczyna, córka znanych dentystów w Tarnobrzegu nagle zapadłą w dziwną chorobę. Ma problemy psychiczne od pewnego czasu, coś musiało się wydarzyć że zdrowa dziewczyna nagle zapada na chorobę psychiczną.

Dzisiaj wraz z znajomym pościmy i będziemy się modlić o 20:00 w intencji o uwolnienie 18 letniej Jagody z szponów choroby. Każdy kto może niech przyłączy się do naszej modlitwy.

Niech tak się stanie.
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

27th Lipiec 2015, 00:50
Słuchajcie, jest taki problem:

Pewien mój znajomy ma wiele problemów na tle nerwowym, ma 19 lat dopiero wchodzi w życie. Jest osobą wyalienowaną w otoczeniu rówieśników, uciekającym do świata gier komputerowych. Dużo z nim rozmawiałem na temat Boga oraz świata demonów ponieważ jestem przekonany że ciąży na nim groźny demon. Demon ten powoduje to że ludzie odbierają go za dziwnego, utwierdza go w błędnym przekonaniu że z nim jest coś nie tak. Takie demony odpowiedzialne za objawy frustracji zawsze wykorzystują  rozwody rodziców, by pogrążać ich dzieci właśnie w takim stanie. Dokładnie taki przebieg prawdopodobnie nastąpił w jego przypadku.

Z uwagi że w jego życiu nastąpiła pierwsza młodzieńcza miłość, która jak to bywa u nastolatków szybko się zakończyła. Nastąpiło u niego dodatkowe pogorszenie. Do tego stopnia że wypytywał mnie o to , jak podpisać cyrograf z diabłem by ta miłość powróciła.

Jednak dzisiaj wypytywał mnie bym mu doradził w jego sprawie, okazało się że ostatnie jego zmartwienia krążą w około  jego byłej dziewczyny, która okazuje się ma jeszcze większe problemy, najprawdopodobniej jest początkującą okultystką słuchającą "czarnej muzyki". Okazało się że wszystkie moje przestrogi nagle nabrały w jego oczach sensu, ponieważ dzieje się dokładnie to co  kiedyś mu powiedziałem. Jego była  ma depresję większą niż on, i  łyka jakieś tabletki gorsze od narkotyków.
Twierdzi że prosił Chrystusa by jej nie pozwolił umrzeć, jednak w jego mniemaniu nie wysłuchał jego prośby. Wyjaśniłem mu wiele jeśli chodzi o prośby do Boga o różne rzeczy. Jednak on tego nie rozumie. Stwierdzając że zrobił wszystko co w jego mocy poddał się. Lecz ja mu powiedziałem by poprosił więcej osób o modlitwę, wtedy może mówić że zrobił wszystko.

Odrzekł :    

"więc ty jesteś tą pierwszą, zrobisz to ?"

odpowiedziałem mu:

" tak zrobię więcej, napiszę na forum, gdzie są setki takich ludzi jak ja , którzy się pomodlą razem ze mną".

Więc stąd moja kolejna prośba, Duch Święty podszepnie coś, czasem jest to tak subtelne że niezauważalne dla nas. Jednak dziś pokierował naszą rozmową tak by taka propozycja została zaoferowana. Wierzę, że Isus Chrystus pomoże tej dziewczynie, co da świadectwo temu chłopakowi, i obydwoje zmienią się na lepsze.

Jeśli Pan ma taką wolę niech pomoże jego byłej dziewczynie, o którą modlił się w płaczu mój znajomy. Za którą nawet chciał  dać życie, by tylko ją uratował z rąk narkotykowej śmierci". Tak ,  miał i taki pomysł. Dlatego proszę was o modlitwę o Karolinę, niech Syn Boży wyciągnie ją z depresji, oraz wyniszczania siebie  lekami  antydepresyjnymi, by opuścił ich oboje demon, który uwikłał tych młodych ludzi w pułapkę. Niech stanie się świadectwem dla nich dwojga moc Boża. Niech demony które uwiły sobie u nich "gniazdo", stracą moc nad nimi.

Niech tak się stanie!
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7427
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

27th Lipiec 2015, 11:03
Hmmm... kij posiadający dwa końce.

Karolina może być bardzo złą dziewczyną i Bóg z takiej przyczyny może nie pomóc. I w takim przypadku twój kolega może się bardzo zawieść. Jest to raczej niebezpieczna gra i... wystawianie Boga na próbę.

Bóg pomaga ludziom zagubionym i zwiedzionym.

Można być zwiedzionym i mieć dobre serce, ale po co, skoro się nie opłaca.

Ale są i źli ludzie, którym zwiedzenie pasuje i jest na rękę aby postępować źle.

Gdyby Karolina prosiła o taka pomoc, nie dając sobie rady z przełamaniem problemów i nawyków, to zupełnie inna sprawa.

Myślę, że powinniśmy być bardzo ostrożni w takich sytuacjach ponieważ owa sytuacja może się przy pomocy demonów zwrócić przeciwko nam.

Liczę się z tym, ze nie wszystko wiem i sytuację widzę w zbyt negatywnym świetle.

Ale... tym razem możemy spróbować i Bóg może pomóc, chociażby ze względu na nasze prośby i na naszą dobrą wolę ale także z powodu braku ostrożności.

Co innego w przypadku choroby wspaniałej siostry czy brata czy ich problemów z dziećmi.

To są inne problemy i jest widoczna nad wyraz wiara połączona z niemocą w walce z chorobą czy prześladowaniami itp.

Ale nawet wtedy nie możemy wywierać nacisku na Boga stawiając Go w trudnej sytuacji, ponieważ On może wiedzieć coś, czego my nie wiemy i to może być przyczyną nie udzielenia pomocy.

Jak Isus powiedział: Ojciec wie, czego potrzebujecie zanim Go o coś poprosicie. Ale nie zawsze pomoc Jego byłaby zgodna z Jego planami.

Niemal wszyscy apostołowie stracili życie za Prawdę poza Janem, który także zmarł w kajdanach.

Rozumiem dobre i szczere chęci pomocy bliźnim, ale forma nie zawsze jest właściwa.

Podsumowując... pomódlmy się za Karolinę, ale jeżeli Bóg nie pomoże, znaczy to, że ma On inne plany i wie lepiej, czy Jego pomoc okaże się skuteczną, czy też nie.

Bóg także może pomóc ze względu na nas czyli wszystkie opcje otwarte i bądźmy przygotowani na każdą opcję, i każdą musimy zaakceptować.

Oczywiście, że byłoby cudownie otrzymać od Boga taki budujący nas znak! Smile

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

27th Lipiec 2015, 17:57
Message reputation : 100% (1 vote)
Ja mu dokładnie tak wyjaśniałem jak ty Henryk, ale mimo to świadectwo może pomóc temu chłopakowi. Mówiłem mu że ona mogła nie skorzystać z "wyciągniętej ręki Chrystusa", ponieważ ma wolną wolę. Jednak jak widzicie modlitwa jest o uwolnienie od demona, nie o cudowne nawrócenie. By ci młodzi mieli szanse się otrząsnąć i porównać depresję z normalnością. A świadectwo jakie by zaistniało dało by wiele mojemu 19 letniemu znajomemu. Bo on o tym wszystkim co napisał Henryk dokładnie wie.

Wszyscy wiemy że wola Pana ma swoje ścieżki, i jego moc obiawia się niespodziewanie, ile razy tego doświadczyłem, nie ma nic do stracenia ten który pomodli się o Karoline, mało tego ci dwoje mają wiele do zyskania.
Marysia87
Marysia87
Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

27th Lipiec 2015, 19:34
Bushi, a czy z ta dziewczyną ktoś rozmawiał o Bogu??
Z tego, co wiem, mnóstwo początkujących okultystów, a nawet i zaawansowanych wróżek po prostu NIE WIEDZĄ, że te rzeczy są złe i nawet nie wiedzą, że moga szukać pomocy u Ojca i Syna.
Może najpierw trzeba by porozmawiać z nią? POkazać wersety, które jasno potępiają czary, ale i wersety, które pokazują, że każdy ma szansę, niezależnie od tego, co robił wczesniej.

A pamiętacie o wodzie? Może po takiej rozmowie, warto byłoby ta dziewczynę obmyć z demonów, a nawet ochrzcić we wannie, jeśli by chciała - powinno pomóc w odpędzeniu złych sił, przynajmniej na jakiś czas.
Wtedy można by prosić Boga o pomoc i kierownictwo.
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

27th Lipiec 2015, 23:51
ja jej nie znam, ona jest gdzieś z z daleka, jedynie znam tego chłopaka. Wiem o niej niewiele, słucha muzyki "gotic", na pewno nie jest satanistka, jedynie zabłąkaną i zademoniona nastolatką, która ufa wszystkiemu co złe, a co dobre pomija. Wiesz Marysia że Bóg w naszym kraju kojarzy się z kościołem katolickim, a Chrystus z umęczonym człowiekiem na krzyżu. W takich okolicznościach demony mają "dobrą glebę" do działania. Przekazałem im psalmy do czytania, głównie 23 , który moim zdaniem daje ulgę przed nimi. Jednak Chłopak nie chce jej tego wysłać. Pewnie wstydzi się że go wyśmieje.
Dlatego zostaje się jedynie pomodlić.
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

10th Sierpień 2015, 17:28
Słuchajcie- jestem na wakacjach,piszę z telefonu. Mam taką prośbę w sprawie modlitwy O cofnięcie klęski suszy jaka dotknęła Polskę ,prosba do Ojca i Isusa o ustąpienie. Dajcie propozycje kiedy,dołączę sie

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

10th Sierpień 2015, 20:20
Message reputation : 100% (1 vote)
Susza w samym środku żniw jest jak najbardziej wskazana. Jest dobra pogoda do zbiorów. Myślę Lusiu że w sprawie pogody niewiele możemy zdziałać. Jeśli jest taka wola Najwyższego. Widać że rekordowe upały to nie przypadek, obawiam się że to preludium znaków od Boga.
Jutro o 12 w południe wspomnę w modlitwie o złagodzenie upałów, lecz niech się dzieje wola Boga a nie nasza. Cały firmament nieba Jego jest.
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

10th Sierpień 2015, 20:31
Dzięki,ja też jutro będę sie modlic o deszcz. Myślę ze w celu upodlenia ludu Boga paluchy w pogodzie macza ktoś inny( glod,brak wody,jeszcze wieksza bieda) książę ciemnosci podobno jest władcą powietrza,dlatego mogą byc takie rzeczy. Pamietajmy modlitwa Nowonarodzonych ma wielką moc.

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

29th Sierpień 2015, 16:24
Na blogu Detektywa pojawiła się akcja modlitwy o uzdrowienie oka pewnej czytelniczce o imieniu Ola. Prawdopodobnie jakiś wypadek, lekarze słabo rokują szanse na powrót do zdrowia tego oka.

Bracia i siostry z "detektywa", organizują wspólną modlitwę w intencji Oli, dziś o 20 ;00

Dołączmy się i my !

Oryginalny post : http://detektywprawdy.pl/2015/08/29/wielka-prosba-o-modlitwe/
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

25th Grudzień 2015, 10:48
Message reputation : 100% (3 votes)
Ja oraz jeszcze jedna osoba z tego forum postanowiliśmy dziś o 20 :00 tuż przed nastaniem sabatu, pomodlić się wspólnie do Boga o ingerencje w sprawie tego co dzieje się w Polsce.
By ludzie wyszli z omotania mediami telewizyjnymi, by przejrzeli na oczy i przestali wspomagać przestępców i sługi nierządnicy. By wielu księży występujących w roli pasterzy stanęło po stronie Boga a tradycję pogan porzuciło. By polska stała się się przykładem dla całego uciskanego słowiańskiego świata.Niech "królowa nieba" dozna poniżenia wśród tego narodu a Polacy zaczną się bać Boga i jego Syna.
Oby nasi rodacy zrozumieli że bałwochwalstwo sprowadza na nas klęskę i jest główną jego przyczyną.

Tak więc o to się dziś będziemy modlić, kto jest chętny niech dołączy. Modlitwę powtórzymy w niedzielę o 20 :00
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

4th Luty 2016, 13:26
Witam,

mam prośbę do Was, opisałem całą sytuację w wątku "rozmowy z ludźmi o prawdzie".
https://zbawienie.forumotion.com/t30p30-rozmowy-z-ludzmi-o-prawdzie#5451

z góry dziękuję za pomoc
avatar
danielkd
Liczba postów : 14
Join date : 15/09/2015
Skąd : Bolesławiec

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

5th Luty 2016, 08:42
Skiper, ale ja Cię świetnie rozumiem. Ja mam miesięcznego bobasa i to samo przeżywam. Tyle tylko, że moja żona też jest za chrztem, czyli jestem w totalnej mniejszości. No cóż... Ufam, że i tak będzie tak jak zaplanował dla nas Bóg.
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

5th Luty 2016, 20:14
Bushi - jestem z Wami..
Sponsored content

Szybka Akcja ! - Page 2 Empty Re: Szybka Akcja !

Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach