Czasy końca

Strona 4 z 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by polskapaw on 25th Styczeń 2018, 15:45

Zgadzam się w wielu miejscach z Odrodzonym.

Dopóki Wielka Nierządnica istnieje to ma władzę i Chabad z nią współpracuje nawet jeśli nie jest mu to na rękę. Może fika coraz bardziej, ale Wielka Nierządnica nie poszła z dymem jeszcze. Bez różnicy kto kogo całuje tu po rękach, bo to teatr na największą skalę i wielka walka.

To że próbuje ktoś przejąć władzę to nie znaczy że nadal nie jest pod kontrolą choć się z niej wyrywa.
Prawdopodobnie próbują nie dopuścić do spełnienia proroctw o tym, że spalą Nierządnicę i dlatego próbują przejąć władzę w inny sposób, ale Nierządnica nie chce jej oddać, bo dla niej bez różnicy. Jak ma zostać pokonana, to nie dba o to, że spełnią się na niej proroctwa. Kłopot co z tym zrobić pozostanie dla tych którzy ją spalą.
Gdyby Nierządnica oddała władzę, to nie musiałaby pójść z dymem i nie musiałyby spełnić się proroctwa, a tym pewnie się broni na zasadzie: spalcie mnie i co? jak to wytłumaczycie światu? I śmieje się szyderczo w najlepsze na łożu śmierci.

Według mnie trwa walka o przejęcie władzy po Nierządnicy, bez dopuszczenia za wszelką ceną do spełnienia się proroctwa o spaleniu. Nierządnica o tym wie i to jest jej jedyna teraz broń.

Cóż, stracą obie strony Very Happy
polskapaw

Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 26th Styczeń 2018, 00:32

Zgadzam się z obydwoma braćmi w niemal wszystkim.

Nie pisałem o Nierządnicy za wiele z prostego powodu. Jej sytuacja jest chwiejna i jest ona sporo obnażona i jak Odrodzony napisał słusznie, na łożu śmierci.

Chabad to nowa siła szatańska, która najprawdopodobniej zastąpi syjonistów i dlatego będzie 10-ciu nowych króli. Wina za wszelkie zbrodnie spadnie - słusznie - na syjonizm, który najprawdopodobniej w III WŚ zostanie za wszystko ukarany, aby Bestia było szanowana za owo ukaranie.

Ale istnieje jedna część, która nie daje mi spokoju.

150 baz podziemnych. One istnieją, są połączone ze sobą ultra szybkimi liniami kolejowymi i trwają w nich eksperymenty z naszym DNA oraz SI czyli buduje się szaraków i inne UFO.

Najprawdopodobniej zdecydowana większość upadłych aniołów jest w tych bazach i pracuje nad technologiami, które umożliwią Bestii zupełne panowanie na ziemi i z tego powodu cały świat będzie w podziwie dla Bestii.

Ale owi upadli są kontrolowani przez... Wielką Nierządnicę i wydaje się oczywiste, ze pojawienie się Bestii oznacza automatycznie koniec Wielkiej Nierządnicy.

Pojawienie się jest oznacza wymknięcie się spod kontroli Watykanu.

Ostatnio wiele mówi się o SI - sztucznej inteligencji i najprawdopodobniej są to technologie wyprodukowane w podziemnych bazach.

Przypomnę także, że Putin to najprawdopodobniej Putin III, czyli klon z jednej podziemnej bazy.

Istnieje mnóstwo materiałów na temat olbrzymiej ilości klonów w media, pośród gwiazd filmowych i muzycznych. Dlatego ta część informacji o świecie jest najmniej nam zanan, najbardziej ukryta i kiedy zostaną ujawnione najnowsze technologie i armia UFO czy cokolwiek innego, większość ludzi będzie Bestią zachwycona.

I to jest chyba najważniejszy punkt dla Bestii, która długo pracuje nad tym wszystkim i być może szatan z chęcią odda jej władzę, aby wypracowanymi przez siebie metodami dokonała maksymalnego zwiedzenia na ziemi.

Czyli Putin i Trump to w chwili obecnej pachołki nadzorowani przez Chabad nabierający coraz większej siły i znaczenia. Chabad jeszcze kontrolowany przez Nierządnicę umacnia się i kieruje wydarzeniami, nie Trump i nie Putin.

Najgorsze jest to, że aby doszło do zniszczenia Nierządnicy, najprawdopodobniej oni potrzebują III WŚ.

Nie wiemy, jak na to wszystko zareaguje Bóg. Jedno z Biblii wiemy - Bóg będzie kontrolował działania 10-ciu króli.

Rev 17:16  A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu. 17  Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże. 18  A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.

A tutaj jest sedno, o którym musimy wiedzieć.

Rev 17:12 A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem. 13 Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu. 14 Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni.

Celem jest nie Rosja czy USA czy jakikolwiek kościół ale walka mająca na celu nie dopuszczenie Isusa Mesjasza do władzy nad ziemią. Oznacza to także walkę przeciwko Niewieście Bożej czyli Narodowi Wybranemu, nad którym Isus ma panować oraz przejąć władzę nad całym światem.Ostatnio zmieniony przez thewordwatcher dnia 26th Styczeń 2018, 00:39, w całości zmieniany 1 raz
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 26th Styczeń 2018, 00:35

Pierwszy na świecie sklep bez kas i gotówki

Popularne na całym świecie przedsiębiorstwo Amazon otworzyło właśnie pierwszy sklep, który nie posiada żadnych kas. Co więcej, w tym sklepie nie płaci się tradycyjną gotówką a rewolucyjne rozwiązanie ma całkowicie wyeliminować problem kolejek.

Amazon Go to pierwszy tak zaawansowany technologicznie sklep, który zamiast kas posiada specjalne bramki i korzysta z inteligentnego monitoringu. Klienci mogą wejść do środka, wziąć dowolne produkty i swobodnie wyjść na zewnątrz zamiast ustawiać się w kolejkach. Oczywiście zanim wyjdą ze sklepu, muszą zapłacić za to co chcieli kupić.

https://wolnemedia.net/pierwszy-na-swiecie-sklep-bez-kas-i-gotowki/

czyli testowanie czy dla ludzi pomysl sie podoba, a wiemy doskonale do czego to dąży, żeby zlikwidować kompletnie pieniądz realny z obiegu, a wszystko odbywało się poprzez karty etc.
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 3rd Luty 2018, 02:29

W polityce wielki bałagan.

1. Wojska USA przybyły do Izraela z powodu spodziewanego ataku Hesbollah.

https://sputniknews.com/military/201802021061280725-usa-forces-israel-exercise/

Ponad 3000 żołnierzy.

Skąd wiedzą że mogą być własnie teraz atakowani?

A przecież kilka dni temu Assad odgrażał się Izraelowi, ze jakikolwiek atak na Syrię spowoduje bombardowanie portu lotniczego.

Dzień później w Izraelu był Putin. Więcej informacji nie podano. Kiedy nie wiadomo o co chodzi w tym regionie, chodzi o Ziemię Obiecaną i ewentualne przygotowania do przyjęcia Niewiasty czyli Narodu Wybranego. Przygotowania być może już trwają i wrogowie Boga to doskonale wiedzą.

2. Trump opublikował tzw. FISA Memo, ujawniające konspiracje przeciwko niemu podczas wyborów, podsłuchy telefonicznych rozmów itp. Demokraci szaleją a media nic o tym nie mówią.

https://www.thenewamerican.com/usnews/congress/item/28188-fisa-memo-made-public-here-is-what-democrats-didn-t-want-american-people-to-see

W USA idzie ostra wojna Trumpa przeciwko siłom syjonistycznym, tzw. Deep State.

3. W Grecji wielkie demonstracje przeciwko syjonistycznemu rządowi.Podpalono ANTIFA budynki. Ponad 400 tyś demonstrantów. Zobaczmy jakie tłumy w pierwszym, króciutkim filmie.

https://squawker.org/world/greekpride/

Tekst po angielsku, filmy po grecku ale warto na to spojrzeć, ponieważ taka sytuacja grozi w całej Europie.

4. Polski sejm zatwierdził ustawę zakazującą nazywania obozów faszystowskich polskimi obozami.

W sumie daje to broń do ręki wrogom syjonistów, którzy będą Polaków stale prowokowali, nazywając ich faszystami.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 4th Luty 2018, 12:44

Sytuacja w świecie szatana zaczyna być coraz bardziej niepokojąca.

Dzisiaj okazuje się, że królowa Elżbieta II jednak nie jest z rodu króla Dawida, a do niedawna tak twierdzono ale rzekomo pochodzi od Mahometa.

Bushi nam to podał po polsku.

http://zbawienie.forumotion.com/t17p550-islamizacja-europy

Tymczasem Kościół Katolicki szykuje niezwykle silną konfrontację w postaci... filmu - Pasha Chrystusa II.

Link [EN]

http://www.wnd.com/2018/01/jim-caviezel-new-passion-of-the-christ-to-be-biggest-film-in-history/

Kręcony jest własnie taki film, druga część filmu w roku 2004 i Jim Caviezel - aktor, który grał Chrystusa w pierwszym filmie i on twierdzi, że to będzie największy film w historii kinematografii.

"Są rzeczy których nie mogę powiedzieć a które zaszokują publiczność. Scenariusz jest głównie oparty na zmartwychwstaniu Isusa.

"Nie powiem wam, jak on to zadecydował zrobić" Caviezel powiedział o Gibsonie. " Ale mogę powiedzieć że będzie to największy film w historii. Jest tak dobry."

Oryginalna "Pasja Chrystusa" nastąpiła po ostatnich 12 godzinach życia Chrystusa. Film przyniósł ponad 611 milionów dolarów na całym świecie z budżetem 30 milionów dolarów i pozostaje najbardziej dochodowym filmem o ratingu R w Ameryce Północnej z kwotą 370,8 miliona dolarów.


W 2016 roku Gibson rozmawiał z USA Today o swoich planach na kontynuację.


"Zmartwychwstanie. Wielki temat. "Powiedział Gibson. "Próbujemy stworzyć to w sposób, który jest fascynujący i oświecający, tak, aby świeciło nowym światłem, jeśli to możliwe, bez tworzenia jakiejś dziwnej rzeczy."

POWIĄZANE: dlaczego Jezus mówi "strząsnąć kurz z nóg"? Intrygujące zdanie z Biblii otrzymuje jasne wyjaśnienie


Na początku tego miesiąca w Chicago Caviezel ostrzegał przed fałszywym chrześcijaństwem i zachęcał wierzących do publicznego wyrażania swojej wiary w "tym pogańskim świecie".

"Chcę, abyście poszli do tego pogańskiego świata, chcę, abyście odważyli się wkroczyć w ten pogański świat i bezwstydnie wyrazić swoją wiarę publicznieŚwiat potrzebuje dumnych wojowników ożywionych wiarą "- powiedział na konferencji SLS Leadership Conference organizacji Fellowship of Catholic University Students.


"Wojownicy tacy jak św. Paweł i św. Łukasz, którzy zaryzykowali swoje imiona, swoją reputację, aby przyjąć wiarę, miłość do Jezusa w świat.


"Bóg wzywa każdego z nas, każdego z was do robienia wielkich rzeczy, ale jak często nie potrafimy odpowiedzieć, odrzucając go jako jakieś mentalne rozmycie. Teraz czas, aby nasze pokolenie przyjęło to wezwanie, wezwanie Boga, wzywając nas wszystkich, aby całkowicie oddali się Mu. "

"Oddzielcie się od tego zepsutego pokolenia" - kontynuował aktor. "Bądźcie świętymi. Nie byłeś stworzony, żeby się dopasować. Urodziłeś się, by się wyróżniać. "


"Musimy strząsnąć tę obojętność, tę destrukcyjną tolerancję zła. Ale tylko nasza wiara i mądrość Chrystusa mogą nas zbawić "- powiedział. "Ale wymaga to wojowników, gotowych zaryzykować reputację, imiona, nawet nasze własne życie, aby bronić prawdy".


"Na Boga, musimy żyć - zakończył Caviezel - a wraz z Duchem Świętym jako wasza tarcza i Chrystus jako wasz miecz, niech przyłączycie się do św. Michała i wszystkich aniołów, posyłając Lucyfera i jego popleczników prosto z powrotem do piekła, gdzie oni należeć!"


Tłumaczenie w Google jest wyjątkowo dokładne!!! Czyżby SI - demony to tłumaczyły!?


Rozważmy do dokładnie ale to wygląda na masowe preludium do religijnej III Wojny Światowej.


Gibson to oddany katolik, nienawidzący Żydów i najwyraźniej będzie do wyjątkowo perfidna zachęta do przelewu krwi Muzułmanów i Żydów przez Chrześcijan. To już tak brzmi!!!


Strach się bać! 


I ponownie pytanie... czy Bóg dopuści do tego?I drugie pytanie! Jak potraktują Araba Chrześcijanie za gwałt i mord Chrześcijanki po obejrzeniu takiego filmu!?
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 5th Luty 2018, 15:03

Te plany dopiero teraz zaczynają nabierać realności.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji

Przeanalizujmy to zdanie. Obywatele to zwykli i często pobożni ludzie, prześladowani przez syjonistyczne rządy. Z braku środków do życia rozpoczną się masowe bunty.

Celem będą niszczyciele cywilizacji, czyli nasienie węża wraz z Żydami - słowem całe lewactwo, które właśnie niszczy białą cywilizację, nie tylko nas trując i odbierając nam Boga, ale mordują na ofiary nasze dzieci, przewracają im w głowach ideologią gender, masowe prania mózgów w mediach, zamiast muzyki są rytuały szatańskie. 

Cały syjonistyczny system rządów nad białą rasą to NISZCZYCIELE naszej cywilizacji.

Jest ewidentne, że ta część nasienia węża uwierzyła w NWO i za to zostanie ukarana przez upadłych oraz Chrześcijan będących w szponach sług szatana..


Królowa Elżbieta oraz nowy film Gibsona mogą własnie do takiego kataklizmu doprowadzić. To jest teraz oczywiste!

Jeżeli film Gibsona będzie taki mocny, jak go zapowiadają, to wystarczy jedna iskra, aby wywołać masowy przelew krwi.

Zwróćmy uwagę na USA. Jeden człowiek - Trump powiedział wiele prawdy i według wielu statystyk 75% Amerykanów nie wierzy mas mediom.

Atak na Trumpa czy jego zabójstwo spowoduje na 100% wojnę domową i nastąpi eksterminacja NISZCZYCIELI cywilizacji, czyli satanistów.

W Europie, w szczególności w Polsce, wystarczy obejrzenie takiego mocnego filmu oraz masowe otwarcie Polakom oczu na zbrodnie syjonistów na narodzie polskim. A już to się zaczyna. A co będzie, kiedy to zostanie robione przez władze, kler i narodowców, którzy będą chcieli wolnej Polski od nasienia węża - zwłaszcza w rządzie.

Jeżeli przeciętni ludzie będą wiedzieli to, co my wiemy na tym forum - o nasieniu węża i dowiedzą się o wielu mordach uczciwych polityków, jak Lepper czy o innych zbrodniach, mała iskra rozpalić może olbrzymi przelew krwi dla.. Chrystusa, za którego oni będą walczyć.

Najwyraźniej taki jest plan. Putin 'stawia. na Chrześcijaństwo ortodoksyjne, Trump stawia na Ewangelików a Polska stawia na KRK. A Muzułmanie uwierzą, że syjoniści to ich rzeczywiści wrogowie i też zaczną ich mordować.


Czy to będzie właśnie próba dla mieszkańców ziemi? Bardzo możliwe.

Dopuszczenie Boga jest możliwe i w Objawieniu mamy wyraźną przestrogę. Kto będzie walczył mieczem, od miecza zginie.

Dlatego po przeczytaniu już głośnych nawoływań do bycia mieczem Chrystusa teksty te poruszyły mnie bardzo głęboko.

Owe 2 wydarzenia - Królowa od Mahometa i najbardziej budujący Chrześcijan film o ZMARTWYCHWSTANIU Chrystusa i być może o bliskim jego powrocie - to może spowodować nawet ostre reakcje w rodzinach, które mogą zabijać 'bezbożników' z własnych rodzin, którzy nie szanują Chrystusa... jako... Boga!

W kościele się śpiewa "Bóg się rodzi" i takich jak Kudrański jest sporo i nienawidzą nas z pełną pasją.

Czy tacy jak oni będą innych chrześcijan mordować?

Do mordów potrzeba nienawiści, a tej wielu z nich nie brakuje.


A teraz, jeżeli cały świat dowie się o tym, że obecny Izrael to Izrael fałszywy, wspierany przez wszystkie syjonistyczne rządy na świecie?
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Jacek86 on 6th Luty 2018, 02:55

Można jeszcze dodać informację o której mówi Witold Gadowski w 22 minucie swojego filmu:

Otóż "Hiszpanie opublikowali dane mówiące o tym, że ponad połowa informacji o dążeniach niepodległościowych Katalończyków była generowana z terenu Rosji i Wenezueli, czyli jest to element wojny informacyjnej jaką Kreml toczy z Unią Europejską."

"Jeżeli ponad połowa informacji podgrzewających atmosferę w Katalonii była wykreowana przez Rosjan, to ile informacji kreowanych jest przez Rosjan w Polsce...?"

Przykład: "Niedawno dotarła do nas informacja, że otwarto w Danii pierwszy dom publiczny dla zoofili. Ta informacja to fake news rodem z ulicy Olgino z Petersburga gdzie znajduje się Instytut Badań nad Internetem"

(Nawet na forum chyba było to podane)


Jak widać, władze Rosji starają się bardziej jeszcze, obrzydzić ludziom miłującym Boga i przykazania, wizerunek i tak już zepsutej Europy Zachodniej.

Zaangażowane są do tego spore środki.

Czy jest to robienie odpowiedniej oprawy do ukazania Putina jako Chrystusa..?? Może tak być...

Wyobraźmy sobie teraz, że zaczyna się atak informacyjny na Polskę, że np Żydzi w porozumieniu z naszym rządem ukradli tyle a tyle pieniędzy itp. - Narodowcy zorganizowaliby rewolucje...


Jacek86
Jacek86

Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 32
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 11th Luty 2018, 00:45

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 11th Luty 2018, 13:58

Oficjalne szatańskie czyli kłamliwe media jak Reuter ukazują coraz większą eskalację wojny w Syrii. Żydowski samolot został zestrzelony przez Syrię i coraz bardziej zanosi się na znacznie większą zawieruchę.

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.reuters.com%2Farticle%2Fus-israel-iran%2Fisraeli-jet-shot-down-after-bombing-iranian-site-in-syria-idUSKBN1FU07L&edit-text=

Artykuł przetłumaczony na polski.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 13th Luty 2018, 13:49

Niezwykła informacja, która ujawnia nam wiele.

Wikipedia i inne źródła podają, że na szczycie góry Hermon...

Szczyt góry Hermon jest w rękach... ONZ!

https://pl.wikipedia.org/wiki/Hermon


Przez szczyt góry Hermon na osi północ-południe przebiega granica syryjsko-libańska. Po wygranej wojnie sześciodniowej w 1967 Izraelczycy przejęli kontrolę nad szczytem i częścią zachodniego zbocza góry. Od 1974 szczyt góry Hermon znajduje sie w strefie zdemilitaryzowanej pod kontrolą międzynarodowych wojsk pokojowych UNDOF. Izrael zachował zachodnie zbocze góry do wysokości około 2200 m n.p.m.Jeżeli jest miejsce przemieszczania się aniołów, tych dobrych i upadłych - z nieba na ziemię i z powrotem, to może to wygląda na zabezpieczenie bezpiecznego... wyrzucenia upadłych i szatana z nieba!!!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 14th Luty 2018, 04:33

Więcej o górze Hermon.

Najprawdopodobniej na tę górę wziął szatan Chrystusa aby pokazać mu wszystkie królestwa. A z niej widać ową całą okolicę z morzem włącznie.

Także Chrystus był przemieniony w pobliżu tej góry. On tam często bywał podczas swego czasu na ziemi.

ONZ nie pokazuje się na GoogleEarth ale na mapach różnej maści pokazuje się owa jednostka wraz z linkiem do ONZ.

Dwa zdjęcia z Hermonu... zrzut z ONZ witryny.

Czasy końca - Page 4 Hermon10

Zdjęcie tej jednostki i zabudowań.

Czasy końca - Page 4 Hermon11

Z pobieżnych poszukiwań widzę, ze góra ta to góra bliska wieży Babel, oraz jest to miejsce, z którego zstąpiło na ziemię 200 upadłych aniołów.

Najwyraźniej jest to portal umożliwiający przemieszczanie się stworzeń duchowych, jak aniołowie, którzy w tym miejscu w jakiś sposób otrzymują ciała ludzkie, w których mogą grzeszyć z kobietami.

To z góry Hermon schodzili aniołowie aby mieć seks z kobietami, które im płodziły Nefilimów.


Hipoteza jest taka. 

Ta góra nadal posiada takie możliwości i dzięki niej szatan i upadli mają dostęp do nieba. W okresie wojny w niebie oni, jeżeli będą wyrzuceni, najprawdopodobniej na górę Hermon, gdzie z powrotem otrzymają swoje ŚMIERTELNE ciała.

Wiadomo, że w ludzkich ciałach ich ciała mogą ponieść śmierć.

Jeżeli rządy świata współpracują z szatanem i upadłymi, to staje się oczywiste, że kontaktują się oraz armie muszą chronić cielesnych aniołów oraz samego szatana.

Najprawdopodobniej jest drugi taki portal na Antarktydzie.

Cern jest być może próbą wytworzenia takiego portalu - kontaktu z niebem.

Szatan i upadli muszą mieć ochronę przed uzbrojonymi ludźmi, może nie tyle szatan ale upadli na pewno i ONZ ich chroni i trzyma wszystko w głębokiej tajemnicy.

Szatan i upadli w ten sposób rządzą światem a władcy to w większości Nefilimy lub nawet czasami sami upadli aniołowie.

Premier Kanady, Justin Trudeau to syn Fidela Castro. [PL]

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fyournewswire.com%2Fjustin-trudeau-fidel-castro-son%2F&edit-text=

Najprawdopodobniej cała sytuacja na Bliskim Wschodzie, zwłaszcza w Syrii toczy się właśnie o górę Hermon.

Na pewno są inne ukryte wydarzenia, które nas doprowadzą do finałowego konfliktu pomiędzy Bogie i Synem Królem a szatanem i upadłymi na ziemi.

Z tych przyczyn w tym rejonie wszystko wrze i ostatnio wrzenie się nasiliło.

Co jest najciekawsze, dochodzimy do punktu, w którym będą się działy rzeczy, które nas zaskoczą, jak zapowiedział to Isus.

Także 144.000 porwanych ma się udać do nieba i po 3.5 roku przybyć w ciałach na ziemię w celu objęcia władzy nad całą ziemią.

Chrystus będzie panował nad Narodem Wybranym a 144.000 będzie sprawować władzę nad innymi narodami.

Są to moje rozważania na gorąco, hipotezy ale moim zdaniem warto o tym wiedzieć.

Nagle wszystko zaczyna mieć wielki sens.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Olo on 15th Luty 2018, 06:50

No to teraz ciekawostka - najważniejszą liczbą masonerii jest 33 . Wg nich to liczba magiczna, jednocześnie będąca najwyższym stopniem wtajemniczenia. Co to ma wspólnego z górą Hermon ?
Otóż ten szczyt znajduje się  33,33 stopni na wschód od  południka (długość) i 33,33 stopni na północ od równika (szerokość) !  Przypadek....? affraid


Czasy końca - Page 4 Mthermon33
Olo
Olo

Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 58
Skąd : Kraków / Polska

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Olo on 15th Luty 2018, 10:04


Niektórzy otwarcie twierdzą że jest tam prastara brama do piekła....
Olo
Olo

Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 58
Skąd : Kraków / Polska

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 16th Luty 2018, 12:01

Ta informacja jest bezcenna.

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.com&sl=en&sp=nmt4&tl=pl&u=https://www.ctvnews.ca/mobile/magazine-names-trudeau-as-worst-canadian-1.250674&xid=25657,15700023,15700105,15700124,15700149,15700168,15700201&usg=ALkJrhjwYDJiEueqqa9s0wreLX_LxpmdpA

Nieco złe tłumaczenie. Tytuł powinien brzmieć:

Magazyn nazywa (Premiera) Trudeau "najgorszym Kanadyjczykiem"

Oto lista 10-ciu najgorszych Kanadyjczyków.

Oto 10 najlepszych Kanadyjczyków na liście:

   

Pierre Trudeau

- premier.

   Propagandhi punk rocker Chris Hannah

   Działacz aborcyjny dr Henry Morgentaler

   Były premier Brian Mulroney

   Mordercy uczennicy Paul Bernardo i Karla Homolka

   Premier Stephen Harper

   Pop-wokalistka Celine Dion !?!?!?!?!?!

   Były premier Jean Chretien

   Seryjny morderca Clifford Olson

   Były baron medialny Conrad Black

Spójrzmy na tę listę bardziej uważnie i zastanówmy się.

Lista zawiera obecnego premiera oraz 3 innych byłych premierów plus jakiś punk rocker, działacz morderczy (aborcyjny) trzech morderców i oszust medialny.

Jakim cudem wybiera się ludzi do władz, którzy są na poziomie seryjnych morderców i działaczy aborcyjnych?

Gdyby panowała chociaż w 10% demokracja, po takim sondażu Trudeau powinien być natychmiast zdjęty z urzędu premiera jako najgorszy wybór demokratyczny w Kanadzie, chociaż nie pierwszy jak widać po innych podobnych śmieciach 'ludzkich' polityków, którzy rzekomo byli wybrani w sposób demokratyczny.

Co jest najciekawsze, wszyscy premierzy, którzy są na tej liście, to wyjątkowe chamstwo porównane słusznie z serialnymi mordercami (Kanada także wysyłała odziały wojskowe w celu rzezi Chrześcijan i Islamistów, Australia także) i najważniejsze jest to, że ludzie głosujący o takich ich RZEKOMYCH przedstawicielach nie zapomnieli - każda kadencja trwa 4 lata - i zaszczycono ich miejscem na tej ohydnej liście.

Oznacza to, że świat wyraźnie się budzi i zaczyna dostrzegać NASIENIE WĘŻA u władzy i owym nasieniem świat coraz bardziej pogardza i nasienia tego nienawidzi z całą pasją.

Propaganda syjonistyczna przestaje już działać. Nie wiem tylko cóż złego zrobiła Celine Dion, poza tym, że jest satanistką.

Wczoraj czytałem opinię o poważnym 30 % wzroście antysemityzmu na niezależnym Internecie. Oczywiście jest to orkiestrowane przez... samych Żydów.

Taka lista pozwala nam widzieć rzeczywisty stan społeczeństwa Kanady, które z pasją nienawidzi swoich władz i kłamców medialnych i stawia je na równi z masowymi mordercami.


Propaganda upadła na zbity pysk!

Przydałaby się taka lista w Polsce!!!  bounce affraid bounce affraid bounce affraid bounce affraid bounce affraid

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 18th Luty 2018, 00:14

Przykład debilizmu i upadku moralnego jednej z gwiazd z Tv.

"Wielka matka polka "

Czasy końca - Page 4 B66afe13

jest kuźwa powód do dumy ! ... pale bounce
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 19th Luty 2018, 14:35

Wojna syryjska zaczyna się na poważnie.

Źródło - http://redefininggod.com/2018/01/globalist-agenda-watch-2018/


Globalist Agenda Watch 2018 (Aktualizacja 8 - ciąg dalszy 2)

[Aktualizacja 8 - 18 lutego 2018 r.] - Globaliści kładą podwaliny pod nadchodzącą pożar w Syrii

Globaliści obecnie organizują wybuch bezpośredniej, wielostronnej walki wojskowej we wschodniej Syrii, północnej Syrii i południowej Syrii.
W WSCHODNIEJ SYRII konfiguracja konfliktu została opisana w artykule Business Insider zatytułowanym " Wygląda na to, że wojska syryjskie, rosyjskie i irańskie przygotowują się do kolejnej walki ze Stanami Zjednoczonymi " ... 
Czasy końca - Page 4 BIartpart
"Dewastujące porażki", o których wspomina artykuł, odnoszą się do bitwy 7 lutego, w której setki rosyjskich najemników zostały rzekomo zabitych przez amerykańską potęgę lotniczą. A nowa ofensywa, o której wspomina, pochodzi z raportów Al-Mazdar News, " pro-Assad, nieoficjalnego syryjskiego rządu ". Oto, co Al-Mazdar mówi o nadchodzącej ofensywie ...
Armia syryjska i ich sojusznicy będą polegać na bliskiej pomocy lotniczej od Rosjan i Irańczyków , którzy również mają dużą obecność w tej części kraju.
Oczekuje się, że ta nowa ofensywa rozpocznie się w ciągu następnych trzech tygodni , gdy armia syryjska przesunie kolejne posiłki na nadchodzącą bitwę. "
[size]
Raport Al-Mazdar ukazał się 12 lutego, a więc rozpoczyna się bitwa do 5 lutego.
Pomyśl o tym przez chwilę ...
Jeśli przegrałeś ostatnią bitwę z powodu siły powietrza wroga, czy nie chciałbyś zrobić, co możesz, aby wyłączyć ich siłę powietrza przed rozpoczęciem kolejnej bitwy?
Oczywiście, że tak, i to jest motywacja, do której prasa zwróci uwagę, gdy Iran zostanie obwiniany za nadchodzący globalizujący się zaaranżowany atak fałszywej flagi na bazę lotniczą Al Udeid, która najwyraźniej koordynowała zasoby powietrzne przywoływane przez amerykańskie / kurdyjskie siły lądowe. podczas ostatniej bitwy .
[/size]

~ kontynuacja 1 ~

[size]
Początkowo zniszczenie Al Udeid będzie obwiniane o Iran i użyte jako pretekst dla Ameryki do walki z nimi. Ale propagandziści NWO później wyjaśnią społeczeństwu, że atak został faktycznie rozpoczęty przez siły saudyjskie w Jemenie, i że była to wspólna operacja CIA, Mosadu i saudyjskiej Generalnej Dyrekcji Wywiadowczej, podobnie jak 11 września. W ten sposób globalistom powiązać fałszywą flagę rozpoczynającą wojnę ze wskazanymi kozłami ofiarnymi w tym dramacie: "Satanistyczny neocon-neolib-syjonistyczny głęboki stan" i jego sojusznicy.
Jeśli chodzi o przyczynę i sposób przeprowadzenia ataku na Al Udeid, oto, co napisałem na ten temat w październiku ubiegłego roku ...
[/size]
Arabia Saudyjska przeniosłaby jeden lub więcej wystrzelonych z ziemi czarnych rakiet przelotowych przez granicę jemeńską i wkradłaby się na słabo zaludnioną część terytorium kontrolowanego przez Houthi (Huti są irańskimi sprzymierzeńcami). W wyznaczonym czasie Saudyjczycy wystrzeliliby pocisk (y) do bazy lotniczej Al Udeid w Katarze. Atak spowodowałby ciężkie straty. A w bezpośrednim następstwie, armia amerykańska będzie twierdzić, że wrak pocisku był wrakiem irańskiego pocisku rakietowego Soumar, który został wywołany przez Iran, i że "wywiad sugeruje, że Irańczycy przeszmuglowali ich do Jemenu, aby przeprowadzić podstępny atak na bazę . "
Aby zrozumieć, dlaczego ten fałszywy scenariusz idealnie pasuje do sytuacji, wyobraź sobie (tak jak zrobiłby to plotkarzy z fałszywej flagi), że jesteś irańskim generałem przygotowującym strajk przeciwko siłom USA w twoim regionie. Następnie zadaj sobie dwa pytania ...
Pytanie 1: Jaki jest najcenniejszy cel do strajku?
Odpowiedź jest prosta: Al Udeid Air Base ... 
Czasy końca - Page 4 Qatarlargest
 ... z CNN . Oto fragment ...

Baza mieści przednią siedzibę Dowództwa Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych , Centrum Operacji Kombinowanych Powietrza i Kosmosu oraz 379. Skrzydła Ekspedycji Powietrznej.
Według Sił Powietrznych, Ośrodek Operacji Kombinowanych Powietrza i Kosmosu (CAOC) nadzoruje lotnictwo wojskowe USA w Afganistanie, Syrii, Iraku i 18 innych krajach .
Założony przez personel Sił Powietrznych USA, Armii, Marynarki Wojennej i Marines, a także koalicyjnych krajów partnerskich, CAOC jest "centrum nerwowym" kampanii powietrznych w całym regionie , według Sił Powietrznych. "
Pytanie 2: Jeśli twój wróg spodziewa się wysokiego latającego zagrożenia rakietą balistyczną z jego frontu, to co tak naprawdę nim uderzyłeś?
Z nisko latającą rakietą rejsową z tyłu oczywiście. A z punktu widzenia Kataru, co jest 180 stopni naprzeciwko Iranu? Sterowany przez Houthi zachodni Jemen ... 
Czasy końca - Page 4 180qatar 
... z Google Maps

Odpowiadając na te dwa proste pytania, otrzymujesz cel ataku, broń do użycia i punkt startowy.
Oto kilka innych powodów, dla których ten scenariusz tak dobrze pasuje do sytuacji ...
> W ostatnich miesiącach doszło do głośnego sporu między Arabią Saudyjską i Katarem, który skupiał się na tym, że Katar był zbyt przyjazny dla Iranu. Zanim sytuacja się uspokoiła, Donald Trump rzekomo powstrzymał atak saudyjski na Katar ... 
Czasy końca - Page 4 Trumpstoppedww3
 ... z Expressu (Wielka Brytania)

Ten scenariusz fałszywej flagi pozwoliłby Saudyjczykom w końcu uderzyć w Katarich ( siły katarskie również stacjonują w Al Udeid ), a to spowodowałoby klin między Katarem i Iranem (ponieważ Iran będzie obwiniony za strajk). Według skryptu geopolitycznego bullsh (który istnieje, by objąć rzeczywisty scenariusz globalistyki), ten atak byłby wielkim, satysfakcjonującym sukcesem dla Saudyjczyków.
> Siły Arabii Saudyjskiej są obecnie w Jemenie jako walczące w czasie wojny domowej . Oznacza to, że mogą dowolnie przesuwać rzeczy przez saudyjsko-jemeńską granicę i mają głębokie zrozumienie sytuacji na miejscu. Byłoby zatem dość łatwo przemycić do kraju pociski samosterujące, a następnie przemycić je do słabo bronionej części terytorium Houthi (pokazanej na zielono) ... 
Czasy końca - Page 4 Houthiterritory 
... z Wikipedii

> Istnieje dobrze rozwinięta propaganda, w której stwierdza się, że Iran przemyca broń do Jemenu (co zapewne jest, skoro muszą wspierać swoich sprzymierzeńców). Ostatnio propaganda oświadczyła, że ​​przemycają "coraz potężniejszą broń" ... 
Czasy końca - Page 4 Iransmugyem
 ... z Google News

Łatwo więc będzie sprzedać opinii publicznej pomysł, by Iran przemycił kilka pocisków samosterujących (prawdopodobnie ich nie ma). Pociski typu "cruise" są znacznie mniejsze niż pociski balistyczne i nie wymagają dużego, specjalistycznego sprzętu do ich transportu lub wystrzelenia (wystarczy 40-stopowy kontener ładunkowy i improwizowany system balustrad). To czyni je idealnymi do celów tej fałszywej flagi.
Co do tego, jak atak się skończy, oto kilka myśli ...
FAZA PRZYWOZU: Saudyjczycy wystrzeliwaliby pociski samosterujące z terytorium Houthi w zachodnim Jemenie lub południowo-zachodniej Arabii Saudyjskiej (Houthi są po obu stronach granicy ). Lub, jeśli chcieli zrobić opozwolenie, opróżnili KH-55 z powietrznych samolotów saudyjskich przelatujących nad terytorium Houthi. Radziecki KH-55 jest pociskiem, z którego pochodzi Soumar, więc wrak będzie wyglądał całkiem podobnie.
Ewentualnie, gdyby chcieli być całkowicie pewni, że atak się powiedzie, Saudyjczycy będą gościć jednego lub więcej izraelskich Strike Fightersów, którzy mogą odrzucić autonomiczną amunicję na Al Udeid. Armia amerykańska może następnie wyciągnąć wrak samolotu z pudła przechowywanego na bazie i pokazać go prasie.
Faza lotu: jeśli atak użyje pocisków samosterujących, zostaną zaprogramowane, by latać po zawiłej ścieżce radarowej omijającej terytorium Arabii Saudyjskiej. Saudyjczycy lepiej niż ktokolwiek znają luki we własnej obronie i upewnią się, że "właściwi operatorzy" obserwują ekrany w miejscach, w których ich radar wykryje pociski. Operatorzy mieliby skrypty do naśladowania, albo nie zauważyliby kontaktów radarowych, albo błędnie je opisali jako coś innego niż pociski samosterujące.
TERMINAL FAZA: Jeśli atak wykorzystuje pociski samosterujące, radary Al Udeid i AWACS nie wykryłyby ich, dopóki nie znajdowałyby się we wschodniej przestrzeni powietrznej Arabii Saudyjskiej, a pociski prawdopodobnie podążałyby spokojną ścieżką lotu, która nie jest bezpośrednio skierowana na Katar lub bazę. Naturalnym założeniem amerykańskich operatorów radarowych byłoby to, że są to saudyjskie samoloty wojskowe podczas szkolenia. Zanim się dowiedzą, że nie, będzie za późno. Pociski gwałtownie skręciłyby w kierunku podstawy, gdy znajdą się blisko granicy i spadną na minimalną wysokość uderzenia.
Możesz być całkiem pewien, że większość środków obrony powietrznej i większa część uwagi w Al Udeid są zorientowane na Zatokę Perską i Iran. Nie oczekiwaliby nalotu z bezpiecznej saudyjskiej przestrzeni powietrznej za nimi. Mimo że Saudyjczycy chcieli uderzyć Katar kilka tygodni temu, siły powietrzne Stanów Zjednoczonych zakładały, że nigdy nie uderzą w amerykańską bazę, więc nie będą się martwić o groźby z oddali. A przynajmniej tak przynajmniej powiedziałaby narracja.

~ kontynuowano 2 ~

[size]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------


Oczywiście wiele z tego to kłamstwa, prawdę mówi się po wojnie. Wklejam to dlatego, że rzeczywiście uznanie przez Trumpa Jerozolimy jako stolicy było początkiem III WŚ, która zaczyna się od Syrii, Izraela, Iranu, USA Turcji oraz Kurdów.


Według wielu źródeł to już jest poważna sprawa.[/size]
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Obserwator on 20th Luty 2018, 11:47

Ciekawy film podesłany przez czytelnika forum...


Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Kasia on 20th Luty 2018, 12:03

Próbowałam go wrzucić od tygodnia ale mój internet sie buntował.

Oglądnijcie go ,jest o ustawie reprywatyzacyjnej.

Jak tak dalej pójdzie to nas wykończą.
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 20th Luty 2018, 14:08

To jest zgroza! Pierwszy mój odruch - plan skłócenia Polaków i Żydów w celu doprowadzenia do totalnego holokaustu Żydów.

Tak to w moich oczach wygląda. Doprowadza się do wywołania straszliwej nienawiści pomiędzy Polakami i Żydami.

Putin w chwili obecnej dał 2 dni USA do wycofania wojsk USA z Syrii. Coś w rodzaju ultimatum. W Syrii aż się gotuje i nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Żydzi starają się wywołać jak największą dozę nienawiści do... siebie.

To jest wszystko zsynchronizowane w celu wywołania największego kataklizmu socjalnego czyli po prostu plan III wojny.

Najwyraźniej zaczyna się - o ile ta ustawa jest na poważnie - WIELKI UCISK dla Słowian.

Putin podobno chce wracać do... komunizmu w Rosji z ostrymi prawami przeciwko antysemitom.

To już nie są żarty!!!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Luty 2018, 23:56

Zaczyna być coraz gorzej w Syrii.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.whatdoesitmean.com%2Findex2494.htm&edit-text=

Przetłumaczony artykuł.

Aha... Netanyahu pracuje dla Chabad! "Deep State" go usuwa ze stanowiska.

Ta wojna syryjska to wojna "Deep State" z siłami kontrolowanymi przez Chabad, który kontroluje Trumpa i Putina.

Mogę się mylić ale tak to pobieżnie wygląda.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 23rd Luty 2018, 14:17

Musimy w tych filmach autorsta Jacka Cealiba widzieć podwójne dno. Zobaczmy ten autor ostatnio skupia się w swoich filmach na dwóch kwestiach. Konflikcie Polsko - Izraelskim i Polsko - Ukraińskim. Jack Cealib zachowuje się jak histeryzująca kobieta i celowo podgrzewa owe konflikty wszystko w jakim celu????

Otóż on po prostu jest jednym z wielu wykonawców planu 3 wojen światowych wg Alberta Pike. 

Ten człowiek ani razu nie podał w swoim filmie planu 3 wojen światowych Alberta Pike. A przecież konflikt pomiędzy Polską a Izraelem jest po prostu wykonaniem tego planu:


Albert Pike napisał:
"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm wzajemnie się zniszczą.
W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.
Jak widać państwa takie jak Polska czy inne są podzielone w kwestii konfliktu pomiędzy islamem a syjonizmem.


Izrael chce od Polski wyłudzić odszkodowanie ponieważ potrzebuje tych pieniędzy na wojnę syjonizmu z islamem. Państwo takie jak Polska (którą rządzą sataniści także) w początkowej fazie popierały Izreal jednak te roszczenia powodują, że ponownie Polska zaczyna się wahać czy poprzeć syjonistów i jest w tej kwestii podzielona. Dlaczego???

Musimy pamiętać o jednym w Polsce kilka milionów żydów i tak sprawuje władzę i czerpie ogromne zyski z niewolniczej pracy Polaków czy Ukraińców. Dlatego nie uśmiecha im oddać biliona złotych dla żydów z Izraela. Oni owszem popierają syjonistów z Izraela dopóki nie muszą płacić. Tymczasem owe bilion złotych dla żydów z Izraela zapłacili by także żydzi z Polski. Gdyż podatki płacą obywatele. Dodatkowo kilka milionów Polaków pracuje za granicą i ciężko jest od nich ściągnąć podatki. Podwyżka podatków zaś spowodowałaby, że Ukraińcy by zaczęli by opuszczać Polskę. Tak, że żydzi z Polskimi paszportami musieli by sami pracować. 

Dlatego plan 3 wojen jest sprawnie wdrażany przy pomocy mamony. Pamiętajmy żydzi zawsze kłócą się ze sobą z jednego powodu z powodu pieniędzy. 

Jack Cealib robi tyle filmów w których nic nie mówi o tych prostych mechanizmach politycznych które powodują ten konflikt Polsko  - Izraelski czy inne konflikty. 

Nic nie mówi o planie 3 wojen bez którego nie można zrozumieć obecnego konfliktu.

On tylko podjudza Polaków przeciwko żydom i Ukraińcom.  Działa on jak typowy podżegacz wojenny i tyle.

Cyryl

Liczba postów : 1385
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 24th Luty 2018, 23:04

Izraelski premier Benjamin Netanjahu wyraził uznanie dla decyzji USA o przeniesieniu w maju ich ambasady z Tel Awiwu do Jerozolimy. Zadeklarował, że będzie to "wielki dzień dla mieszkańców Izraela"

decyzja prezydenta Trumpa o przeniesieniu ambasady Stanów Zjednoczonych do Jerozolimy w zbliżające się Święto Niepodległości została podjęta po jego wydanym w grudniu historycznym oświadczeniu uznającym Jerozolimę za stolicę Izraela - głosi komunikat w języku hebrajskim wydany przez ambasadę Izraela w Waszyngtonie.

Decyzja ta przekształci obchody 70. rocznicy niepodległości Izraela w jeszcze większą uroczystość. Dziękujemy Panie Prezydencie Trump za pańskie przywództwo i przyjaźń - dodaje komunikat.


Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-netanjahu-o-decyzji-trumpa-to-bedzie-wielki-dzien-dla-mieszk,nId,2549496#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Nie pamiętam czy była mowa na forum o tym, że przeniesienie odbędzie się w maju, to może trochę zagotować na świecie pewne środowiska bounce
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 26th Luty 2018, 04:18

Liksarze - to się zgadza według moich źródeł także.

W tym linku jest ciekawy artykuł o Trumpie.

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.whatdoesitmean.com%2Findex2496.htm&edit-text=

Po ostrzeżeniu od Putina Trump podobno publicznie oświadczył, że tzw. Deep State czyli rząd syjonistyczny poza kulisami prowadzi świat do III wojny a Trump oświadczył, że nie będą oddziały USA walczyły z Syrią i zostana wycofane, ponieważ ISIS już praktycznie nie istnieje.

Jest to wypowiedzenie wojny Deep State ale Trump przeżył do dzisiaj i chyba dalej przeżyje. Aczkolwiek nic nie jest pewne.

To może być także oszustwo.

Niemniej siły Deep State mają duży udział w armii i według tego artykułu, siły posłuszne Trumpowi zaczynają przeważać i do III WŚ może nie dojść, przynajmniej w chwili obecnej.

Ale jak Liksar wskazał, Trump szykuje ambasadę w Jerozolimie.

Czyli sprzeczność, być może zupełnie inna strategia, jaką demonstruje Deep State.

Jak już pisałem, Deep State zwalcza Netaniahu. Czyli Deep State jest przeciwko Chabad Lubawitch.

A Chabad jest za Trumpem i za Putinem oraz za Izraelem. Czyli te siły są przeciwko Deep State i siły te są ogromne.

Jak to się będzie toczyć, na razie nie wiadomo, ale zaczyna to wyglądać na nieco inny scenariusz niż ten z Deep State.

Chabad jest na pewno po stronie... zwierzęcia czyli bestii i 666.

Jak na razie nie ma mowy o aresztowaniu pedofilów i zbrodniarzy z Deep State a to jest OLBRZYMIA plama na Trumpie, który w ten sposób nie ma zbyt wielkiej wiarygodności.

Czyli trzeba wszystkie te informacje traktować z pewną dozą nieufności.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by huberkinky on 28th Luty 2018, 12:50

Dla znających angielski... świetna obrona polskiego rządu.

Alternatywne media pękają ze śmiechu z żądań rządu Izraela i zapytują się, o jaką formę dyskusji chodzi Izraelowi, zwłaszcza odnośnie dyskusje o holokauście.Może się przedstawię. Henry Kubik - thewordwatcher.

Założyłem nowe konto ponieważ tak jest bezpieczniej dla mnie. Dopiero w razie jakiś problemów będę używał thewordwatcher.

Przez konto Admina mogą mi zamknąć dostęp do forum ale jako zwykły użytkownik - mogą mnie pocałować w... nos!

I nie włamią się ponownie. Mogą jedynie nieco zepsuć huberkinky konto, ale zaraz mogę naprawić jako thewordwatcher, zmienić hasło i dalej wszystko będzie działać.

Coś się czosnkowym nie spodobało na forum!

Film jest świetny!!!!  bounce bounce bounce
huberkinky
huberkinky

Liczba postów : 162
Join date : 27/02/2018
Skąd : Perth, Australia

http://www.zbawienie.com proroctwa.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by huberkinky on 3rd Marzec 2018, 14:01

W sumie ciężko cokolwiek zrozumieć w ostatnich wiadomościach ze świata. Są tak ze sobą sprzeczne, ze praktycznie szkoda czasu się tym zajmować.

Wreszcie wyłania się rzeczywisty Trump, satanista, którego wyraźnym celem jest odbudowanie gospodarki USA w celu... ponownej kontroli militarnej całego świata.

Za pomocą reperacji gospodarki, czyli wiele pracy, możliwości zarobków itp, Amerykanie szaleją za nim ponieważ w USA jak na razie robi się coraz lepiej, ale grozi im wielki krach finansowy.

Trump także mówi o o restrykcjach odnośnie broni, czyli na 100% wie, że ostatnia strzelanina to robota policji - jest coraz więcej niezaprzeczalnych dowodów, ale takie posuniecie ukazuje jego rzeczywiste oblicze.

W sumie mamy potrzebę skupiania swojej uwagi na 144.000

Rev 7:1 Potem widziałem czterech aniołów stojących na czterech krańcach ziemi, powstrzymujących cztery wiatry ziemi, aby nie wiał wiatr na ziemię ani na morze, ani na żadne drzewo.
Rev 7:2 Widziałem też innego anioła wstępującego od wschodu słońca, który miał pieczęć Boga żywego i który zawołał głosem donośnym na czterech aniołów, którym zezwolono wyrządzić szkodę ziemi i morzu, mówiąc:
Rev 7:3 Nie wyrządźcie szkody ani ziemi, ani morzu, ani drzewom, dopóki nie opatrzymy pieczęcią sług Boga naszego na czołach ich.
Rev 7:4 I usłyszałem liczbę tych, których opatrzono pieczęcią: sto czterdzieści cztery tysiące opieczętowanych ze wszystkich plemion izraelskich:

Nie możemy powiedzieć na 100% czy już dzieje się szkoda dla ziemi czy jeszcze nie. Dlatego nie wiemy, czy owo pieczętowanie już się zakończyło.

Ale czytałem drugą część o 144.000 i znalazłem ciekawe wyjaśnienie.

Rev 14:1 I widziałem, a oto Baranek stał na górze Syjon, a z nim sto czterdzieści cztery tysiące tych, którzy mieli wypisane jego imię na czole i imię jego Ojca.
Rev 14:2 I usłyszałem głos z nieba jakby szum wielu wód i jakby łoskot potężnego grzmotu; a głos, który usłyszałem, brzmiał jak dźwięki harfiarzy, grających na swoich harfach.
Rev 14:3 I śpiewali nową pieśń przed tronem i przed czterema postaciami i przed starszymi; i nikt się tej pieśni nie mógł nauczyć, jak tylko owe sto czterdzieści cztery tysiące tych, którzy zostali wykupieni z ziemi.
Rev 14:4 Są to ci, którzy się nie skalali z kobietami; są bowiem czyści. Podążają oni za Barankiem, dokądkolwiek idzie. Zostali oni wykupieni spomiędzy ludzi jako pierwociny dla Boga i dla Baranka.
Rev 14:5 I w ustach ich nie znaleziono kłamstwa; są bez skazy.
Rev 14:6 I widziałem innego anioła, lecącego przez środek nieba, który miał ewangelię wieczną, aby ją zwiastować mieszkańcom ziemi i wszystkim narodom, i plemionom, i językom, i ludom, który mówił donośnym głosem:
Rev 14:7 Bójcie się Boga i oddajcie mu chwałę, gdyż nadeszła godzina sądu jego, i oddajcie pokłon temu, który stworzył niebo i ziemię, i morze, i źródła wód.
Rev 14:8 A drugi anioł szedł za nim i mówił: Upadł, upadł wielki Babilon, który napoił wszystkie narody winem szaleńczej rozpusty.
Rev 14:9 A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę,

Najwyraźniej Baranek i 144.000 pojawią się na Syjonie w Jerozolimie i będą widoczni dla całego świata. Będzie to
pokaz siły Mesjasza z jego armią a w tym samym momencie będzie ogłaszana Ewangelia wieczna czyli początek Królestwa Bożego na ziemi.

Będzie to wiec bezpośrednie ostrzeżeniem satanistów przed jakąkolwiek akcją w kierunku Syjonu.

Drugi anioł będzie mówił o upadku Babilonu a trzeci będzie ostrzegał przed przyjęciem znamienia i złożeniu pokłonu Bestii.

Czyli taka będzie sytuacja i nie będzie żadnych wątpliwości, kto jest kim, że aniołowie ogłaszają Boży wyrok a armia 144.000 z Isusem na czele czeka na wykonanie wyroku na satanistach szatańskiego systemu.

Nie sądzę, że 144.000 i Isus będą stali tak przez wiele miesięcy - najprawdopodobniej będą się ukazywali od czasu do czasu lub... będzie ukazany ich wyświetlony obraz na dowód, że owa armia czeka na rozkaz do ataku.

Owa armia Isusa wykona wyrok Boga i nie będą to żarty i dym ich męki tych, którzy wzięli znamię będzie unosił się do góry i będą srogo cierpieli.

Ta scena wygląda na jedną chronologiczną całość i z niej jasno wynika, że narody nie będą zwiedzione, ale całkowicie świadomie konsekwencji będą brali na przekór Bogu znamię zwierzęcia na czoło i rękę.

W tym czasie Naród Wybrany powinien być niemal gotowy do wejścia doi Ziemi Obiecanej.
huberkinky
huberkinky

Liczba postów : 162
Join date : 27/02/2018
Skąd : Perth, Australia

http://www.zbawienie.com proroctwa.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 4 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 17 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach