Czasy końca

Strona 3 z 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 26th Grudzień 2017, 02:10

Nadal mas media milczą o stanie wyjątkowym, ale inni nie milczą.

Z jednego źródła, generał Mad Dog Mattis jest z oddziałami w Gitmo, gdzie spodziewają się masowych aresztowań w USA.

Nowy film Ben Fulforda.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=617&v=WpGkBk9IlRA

Według jego informacji odbyła się pierwsza faza negocjacji pomiędzy 13 rodzinami Illuminati "Deep State" a negocjatorami Trumpa i Białego Smoka reprezentantów.

Ogólnie Dep State zgadza się na odsuniecie od rządów  ale upiera się przy kontroli systemu bankowego. Zgadzają się na anulowanie wszelkich długów.

Clintonowie są poza granicami USA z obawy o aresztowanie. Podobno George Soros nie został zamordowany jak poprzednio raportowano, ale jest w areszcie od kilku miesięcy i śledztwo w jego sprawie jest w toku.

Są opinie, że Trump może porzucić poparcie dla Izraela i że świat jest podzielony z powodu religijnych fanatyków jak... syjonistów i są możliwości, że Izrael będzie musiał wynegocjować z Islamistami swoje roszczenia do wzgórza Syjon i do Jerozolimy. A to wskazuje na bliskie zniszczenie Izraela, który istnieje tylko i wyłącznie z powodu poparcia całego świata.

Ostatnio owo poparcie zmalało niemal do zera podczas głosowania w ONZ odnośnie uznania Jerozolimy jako stolicy Izraela. Czyli są świat wyraźnie porzuca wsparcie dla Izraela.

Dla mnie ciekawa jest strategia Trumpa odnośnie Izraela. Narobił mnóstwa problemów a może w każdej chwili się od tego odsunąć i powiedzieć, że chciał jak najlepiej, ale to nie było możliwe.

Są pogłoski o planowanym przeniesieniu siedziby ONZ do... Jerozolimy.

Czyżby przygotowania do postawienia obrzydliwości czyniącej spustoszenie? 666!?

Fulford nie zawsze mówił 100% prawdę - nie zawsze źródła jego jemu mówiły prawdę, ale jak do tej pory ogólnie zdecydowana większość jego informacji była zgodna z faktami.W tym filmie są detale operacji aresztowania pedofilów w Disneyland.Aresztowano 35 pedofilów w tym jednego z głównych menagerów  tego kompleksu. Są zdjęcia wszystkich aresztowanych a nawet są ukazane momenty wprowadzania ich w kajdankach do samochodów policyjnych.

Eksperci twierdzą, ze w rządzie USA co najmniej 1/3 to pedofile.

Rząd Trumpa zajmuje się także pizzgate i pedogate - USA oraz światowe organizacje pedofilii.

Redaktor z tego filmu dziwi się apatii społeczeństwa wobec pedofilii.

Ja napisałem w ostatnim artykule o planie III WŚ, że większość normalnych ludzi, ze mną włącznie ma wewnętrzne zahamowania aby coś takiego czytać czy oglądać na filmie.

Zbrodniarzy można oglądać i podczas filmów z fikcyjnymi bandytami odczuwa się satysfakcję, kiedy bandyci ponoszą zasłużoną karę.

Ale pedofilia jest ponad większości z nas sumienia i... ja osobiście zdołałem obejrzeć 1/2 filmu. To jest zbyt przykre, aby się tym zajmować i o tym myśleć.

Zrobiłem uaktualnienie ponowne i to spore tego artykułu.

http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

a także artykułu o Izraelu. http://www.zbawienie.com/izrael.htm

Tyle dzisiejszych wiadomości.

Stan wyjątkowy i zamrożenie aktywów osób podejrzanych o straszliwe zbrodnie pedofilii, zdrady USA, masowej korupcji, mordów oraz pedofilii oraz handlu dziećmi, kobietami i rytualnych zbrodni to nie fikcja i pomimo milczenia zastraszonych mediów nie ma żadnych informacji, że jest to fikcja.

Establishment w USA jest w stanie panicznego strachu, jeżeli co najmniej 1/3 członków aparatu rządowego i medialnego to pedofile i sataniści.

Ale tylko ta liczba tłumaczy taką olbrzymią niechęć do śledztwa, ujawniana zbrodniarzy oraz niezwykłą nienawiść do Trumpa.


Tutaj nie chodzi już o pieniądze czy władzę. To jest walka na śmierć i życie.


W ten sposób działająca Bestia pod rozkazami Watykanu, który ją nadal ujeżdża chce się przedstawić jako dobroczynna organizacja, rzekomo niesłusznie skazana przez Boga za 'chęci pomocy' dla stworzeń Bożych, czyli ludzkości.


Nie dajmy się na to nabrać. 

Kończę artykuł o Bestii, w którym ukażę nowe zrozumienie. Wszystko pasuje!

Niedługo się ujawni  i będzie mogła publicznie w mediach oskarżać Boga a powołanych 2 świadków będzie najprawdopodobniej to komentować przeciwko niej!


...................................................


Uaktualnienie...

Ukazał się artykuł w CNN - Communist News Network, czyli paszcza syjonistycznego potwora.

National Emergency to nie jest żaden stan wyjątkowy w naszym rozumieniu tylko trik prawny umożliwiający rządowi USA określone działania. Do tej pory było aktywnych 28 \"National Emergency" https://edition.cnn.com/2017/08/12/politics/national-emergencies-trump-opioid/index.html Teraz będzie 29 napisał:

" W USA nie ma za bardzo czegoś jak stan wyjątkowy w naszym rozumieniu gdzie jest on naprawdę wyjątkowy i zapisany w konstytucji. Najbliższe temu jest kilka zapisów konstytucji USA które pozwalają kongresowi zawiesić niektóre prawa obywatelskie w sytuacji wyjątkowej.

W praktyce często ogłasza się "national emergencies" z byle powodów żeby osiągnąć cele polityczne."


Moja odpowiedź poniżej.

To narracja z CNN.

..............................................................................

Zamrożenie aktywów czołowych polityków oraz stan gotowości do akcji armii oraz służb bezpieczeństwa to właśnie state of emergency.

Większość z poprzednich to były małe polityczne posunięcia, ale tym razem jest to na skalę całego USA i stan wyjątkowy czy wojenny także może być aktywowany w każdej chwili z powodu zagrożenia bezpieczeństwa USA.

Zachodzi pytanie, dlaczego CNN dopiero teraz o tym pisze, (26 Grudnia) skoro Trump podał to już 20 Grudnia!?

Owszem, szafuje się tym określeniem w celach politycznych, ale zmrożenie assets całej partii oraz wielu pedofilów to jest rzeczywisty stan wyjątkowy dla całego państwa.

Nie można tego porównywać do blokady Iranu przed przylotem do USA. To jest nonsens.

Zwłaszcza że CNN nie mówi i nie podaje linku do rozkazu Trumpa. Dlaczego?

Bo połowa z CNN może w każdej chwili być aresztowana za zdradę narodu i wprowadzanie USA w błąd.

............................................................

Czyli cisza mas mediów jest w pełni zrozumiała i wrogowie prawdy sami się ujawniają ze swoim lewackim bełkotem politycznym.

Istnieje ciekawa opinia o lewactwie.

Lewactwo to syfilis mózgu!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 27th Grudzień 2017, 01:44

Jak na razie są same sprzeczne ze sobą informacje, zmieszane ze sobą w taki sposób, że trudno się rozeznać w tym wszystkim.

Zamiast wprowadzać niechcący w błąd czytelników, poczekam, aż będzie coś wartego umieszczenia na forum.

Oczywiście rozkazy Trumpa są ważne i nie podważone przez nikogo, ale wyniki akcji, o ile taka była czy jest przeprowadzana, na ten temat nie można się praktycznie niczego pewnego dowiedzieć. Jedne źródła mówią, że Trump może być aresztowany za łamanie prawa, inne mówią o śledztwie w sprawie 911.

Musimy nieco poczekać. '

Jedno jest pewne.

Trwa zacięta walka pomiędzy Deep State oraz rządem USA. Gra toczy się poza parawanem dostępnych informacji i wszystko jest możliwe.

Za kilka dni najprawdopodobniej będziemy coś konkretnego wiedzieli.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 27th Grudzień 2017, 13:07

Pamiętamy niedawno wstawione zdj z tajemniczą rakietą/pojazdem/energią ?

Czasy końca - Page 3 25552010
Czasy końca - Page 3 25659910
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Obserwator on 27th Grudzień 2017, 15:22

Takie coś też znalazłem...

Czasy końca - Page 3 Fb_img10

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by levrone55 on 29th Grudzień 2017, 18:15Z tego filmu wynika ze powstaje armia slowian, w wymienionych miastach rosna punkty werbowania ludzi i jest juz ich calkiem sporo.

Celem jest obrona przed mniejszosciami narodowymi( muzlumanie, ukraincy, zydzi), oraz odebranie rzadu.

Moim zdaniem zle to wyglada, jezeli padna rozkazy wydane muzlumana i ukrainca do ataku na bezbronnych Polakow to ta armia slowian stanie w ich obronie. Zacznie sie rzez.

Adolf Kudlinski ma na berecie i mundurze wirujace slonce. To jest symbol bestii.

levrone55

Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 30th Grudzień 2017, 21:40

Lalki erotyczne zastępują kobiety. Niemcy otworzyli dla nich specjalny dom publiczny

"Silikonowe figury erotyczne, seks-roboty, dmuchane lalki - przyszłość naszego życia erotycznego maluje się w czarnych barwach. Uznaje się, że 2050 roku będziemy woleli sypiać z robotem niż z żywym człowiekiem. Niemcy poszli tym tropem i w Dortmundzie powstał właśnie pierwszy dom publiczny, oferujący wyłącznie usługi silikonowych prostytutek."

"Bordoll", bo taką nazwę nosi ten przybytek, został otwarty w Dortmundzie. Znajdziemy w nim 11 różnych lalek do wynajęcia. Godzina spędzona w ich towarzystwie kosztuje 80 euro, czyli ponad 320 złotych. Każda z "dziewczyn" ma inne imię i jest stylizowana w inny sposób. Różni się również od innych wyrazem twarzy, rasą i podstawową anatomią.

Lalki importowane są z Japonii, która jest potentatem branży seks-robotów i figur erotycznych. Za jedną z silikonowych prostytutek dom publiczny płaci ponad 1786 funtów. To daje nam ponad 9 tysięcy złotych. Każda lalka waży ok. 30 kilogramów.

Klienci mają ogromny wpływ na wygląd ich "wybranki". Każdy z nich może przynieść strój, w jakim lalka będzie najbardziej mu się podobać. Nie ma co do tego żadnych wytycznych. Przebieranki mają urozmaicić ofertę "Bordoll".

Dom publiczny kataloguje lalki, dopasowując je do odpowiednich kategorii. Znajdziemy wśród nich takie grupy jak "prawdziwe", "fantazje", "chude" czy "anime". Każda z lalek jest szczegółowo opisana, włączając w to dokładny opis jej miejsc intymnych.

Właścicielką "Bordollu" jest 29-letnia Evelyn Schwarz. W rozmowie z "The Independent" kobieta przyznaje, że lalkowy dom publiczny cieszy się ogromną popularnością. Codziennie zgłasza się do niego średnio 12 mężczyzn. Kobieta zarzeka się również, że ponad 70 proc. użytkowników lalek wraca do "Bordollu" regularnie.

https://kobieta.wp.pl/lalki-erotyczne-zastepuja-kobiety-niemcy-otworzyli-dla-nich-specjalny-dom-publiczny-6178816246413441a

--------------------

komentować nie muszę No
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 3rd Styczeń 2018, 03:28

Niezwykły artykuł, który niczego nam nie wyjaśni, ale wyraźnie sygnalizuje nam, że coś wielkiego dzieje się w Syrii.

Nawet jest mowa o wodzie.

https://marucha.wordpress.com/2017/12/31/wlasciciele-tego-swiata-cz-1/

I jest wklejony link do filmu z polskimi napisami Jaśka z Toronto.Jak JUŻ wiemy, Bóg rozpocznie przygotowywać pustynię na przyjęcie kilku lub kilkunastu milionów Słowian.

Ma nawet dostarczyć na pustynię wody!

Czy to jest przyczyna galimatiasu w Syrii i w krajach arabskich?

Hmmm... jeżeli nie ma żadnej logicznej hipotezy, to stawiałbym na proroctwa Biblii.

Objawienie 12:6  I uciekła niewiasta na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.

Okres przygotowania pustyni przez Boga albo się już zaczął albo się właśnie zaczyna.

Satanistom robi się gorąco pod kołnierzykami!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 4th Styczeń 2018, 22:44


Gdy zastanawiamy się, czy czasy końca już mamy...


Obiecała seks milionom Włochów. Nie dała rady, pogryzł ją pies

jakże ambitny tytuł na wybitnej stronie, ale o czym jest to czym karmia nas w " ciekawych" artykułach ?


Włoska gwiazda filmów dla dorosłych musiała przerwać swoje seksualne tournee. Dramatyczny incydent przerwał proces spełniania obietnicy złożonej współobywatelom przed ważnym referendum konstytucyjnym z 2016 roku.

Paola Saulino znalazła się na ustach całych Włoch podczas walki ówczesnego premiera o zwiększenie uprawnień. Modelka obiecała wtedy seks oralny każdemu, kto w referendum zagłosuje na "nie” dla większej władzy dla urzędnika. Pomysł zmian w konstytucji odrzucono a premier podał się do dymisji. Z kolei aktorka dotrzymała słowa i ruszyła na seksualny rajd po kraju. Niedawno przerwała "Pompa Tour”, bo pogryzł ją pies.


Zgodnie z zaleceniami lekarza Paula musiała zmienić swoje plany. Pokąsana przez psa na domówce u przyjaciela, miała uszkodzone nos i usta. Chirurg nakazał jej rehabilitację, która ma trwać przynajmniej 6 miesięcy, informuje "The Sun". W tym czasie nie może nadwyrężać mięśni ust.


Włoszka obiecała, że dokończy "Pompa Tour". Kobieta podkreśla, że seks jest immanentną częścią jej stylu życia. Uprawiając go czuje się wyzwolona.


I tu mamy sedno, to czego pragnie Szatan "wyzwolić " w każdym z Nas,

abyśmy stali się jak bydło, robili wszystko ze wszystkim, nie ograniczali się w żadnym wypadku

Jak Bóg musi odbierać SWÓJ boży obraz widząc taka osobę ?

To nie pierwszy raz, kiedy Paola przerywa trasę. W kwietniu kobieta skarżyła się, że z przepracowania drętwieje jej szczęka. Narzekała wtedy również na bóle twarzy. Chyba nie była to wymówka, bo modelka wróciła do realizacji swojej obietnicy.

https://www.o2.pl/artykul/obiecala-seks-milionom-wlochow-nie-dala-rady-pogryzl-ja-pies-6205813757736577a


-----------

i wraca taki przeciętny człowiek z roboty, otumaniony od rana satanistycznymi piosenkami w radiu które leciało cały dzien, wodą i napojami które go powoli zabijają, jedzeniem które zamiast wartości odżywczych ma wszystko co nas truje.. a potem siedzi przed Tv oglądając papkę gówna, albo czyta takie wspaniałe wyczyny młodych utalentowanych dziewczyn...........

kolejna perełka :

Rzym: Somalijczyk ukradł strój pielęgniarki i próbował zgwałcić kobietę na oddziale położniczym!


Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/rzym-somalijczyk-ukradl-stroj-pielegniarki-i-probowal-zgwalcic-kobiete-na-oddziale-polozniczym/


Czy to w ogóle ludzie? Czy nawet otumaniony człowiek szatańska ideologią jest w stanie robić takie rzeczy... ?
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 5th Styczeń 2018, 13:44

Podesłano mnie pełny raport Fulforda. Czytałem go ale coś mnie tam nie pasuje.

https://krystal28.wordpress.com/2018/01/04/raport-bena-fulforda-1-stycznia-2018/

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 7th Styczeń 2018, 20:39

Ciekawy film:CIA oskarża Rosję o to, że jest ona odpowiedzialna za spowodowanie owej mroźnej na terenie USA zimy. CIA oskarża Rosję o militarną agresję przy pomocy broni pogodowej.

Moim zdaniem Watykan chce koniecznie wywołać wojnę aby Trump nie dobrał mu się do skóry. Najwidoczniej Bestia której interesy reprezentują władcy Rosji, Chin i Iranu oraz Trump walczy o władzę z Watykanem. Watykan zatem musi wywołać wojnę aby tę rozgrywkę przetrwać. 

Oskarżenie Rosji przez CIA jest komiczne. Równie dobrze to HARP który jest bronią USA mógł spowodować ową zimę aby zwalić winę na Rosję.

Cyryl

Liczba postów : 1367
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 7th Styczeń 2018, 21:22

Ta mapka to też ściem! w Rosji wcale nie jest tak ciepło sprawdziłem wiele punktów gdzie jest rzekomo około 18 stopni ( to na czarne ) i tak dla przykładu:

https://www.worldcam.pl/kamery/europa/rosja/14852

W Jakucku jest aktualnie -40 stopni a na mapie rzekomo powyżej 0 i to 18 stopni!

To samo na Alasce:

http://12.17.184.131/Vid-Sheraton1.htm

W Anchorage jest zimno, widoczny śnieg.

Czyli cała półkula.... tfuu ... cały środek płaskiej ziemi jest w mrozach i z tego środka ziemi nie regularnie zimno poszło w kierunku na zewnątrz.

W San Francisco około 10 stopni na plusie:

https://www.earthcam.com/usa/california/sanfrancisco/?cam=rowingclub

Autor filmu ewidentnie nie sprawdził źródła, wręcz posłużył się za pewne narzędziem tej agencji rządowej na trzy litery i znanym bełkotem naukowców którzy mówią jak to mamy ocieplenie ... niespotykane wahania różnic temperatur ... zwykła ściema!!
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 9th Styczeń 2018, 13:53

Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 9th Styczeń 2018, 15:46

Obejrzałem wiele materiałów i istnieje olbrzymia ilość zupełnie ze sobą sprzecznych informacji. Szkoda nawet czasu aby zbytnio to omawiać. Dzisiaj kilka kanałów YTube krzyczało, ze Trump bedzie aresztował Clinton.

Papież podobno jest przeciwko Izraelowi. Fulford mówi o tym, że Deep State już niemal upadł.

Ale nadal nie mamy potwierdzenia masowych aresztów pedofilów, skorumpowanych senatorów czy innych zdrajców USA.

Wszystko to wygląda dobrze na papierze, ale nie mamy żadnych konkretów a jedynie opinie, które są sprzeczne ze sobą.

Kiedy zobaczę Hillary przez szubienicą, to wtedy będę wiedział, że Trump dotrzymał słowa.

Ale na razie to są wszystko słowa i poszlaki i nie ma nic pewnego w żadnym kierunku.

A cyrk z Północną Koreą to zupełny nonsens. Nie ma broni jądrowej i ostatnio jest to dziecinna zabawa.

Ja mam guzik na biurku - mówi Koreańczyk.
A mój guzik jest większy - mówi Trump.


Czyli oba durnie grają z nami komedię i to w tak idiotyczny sposób, poniżając nasze możliwości myślenia.

Aha... Koreańczyk to sługus Rothschildów.

Wszystko jest farsą i nadal nam grożą upadkiem finansowym.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 11th Styczeń 2018, 14:40

W USA mówi się, że satanizm już jest praktycznie na main stream.

Trump tak oszukuje i kłamie, że zaczyna się coraz ostrzejsza krytyka jego największych fanów.

Zrobił 2 potężne numery, które odbierają mu popierających go dotychczas ludzi.

1. Kontynuuje wojnę w Afganistanie, o której przysięgał, że ją bardzo szybko zakończy. Jeżeli te informacje są wiarygodne, to dalsza wojna to oficjalne popieranie Watykanu oraz CIA, które żyje z tej wojny.

2. Ostatni numer Trumpa to porzucenie pomysłu wywiezienia 800.000 imigrantów oraz udzielenie im azylu oraz wybaczenie przestępstwa przebywania i życia nielegalnie w USA, czyli zostaną zrównani prawem z Amerykanami, czyli zamiast Amerykanów biznes będzie głównie zatrudniał mniej żądających pieniędzy imigrantów.

O to wielu 'Trumpowców' się najwyraźniej wściekło.

Media alternatywne nadal podniecają się tym, że aresztowano wielu pedofilów, ale tak naprawdę to nikt z nas nie wie ilu. A miało być wiele tysięcy, w tym pedofile z Senatu oraz rodzinka przestępcza Clintonów.

Jak na razie nie widać żadnych większych zmian, co wskazuje coraz wyraźniej na to, żę Trump to drugi Obama i żadne obietnice nie zostaną spełnione.

U Trumpa nie USA jest na 1-wszym miejscu ale... Izrael.

Najwyraźniej WSZYSTKIE prawie media kłamią jak nigdy przedtem.

Osobiście podejrzewam, ze coś olbrzymiego się ukrywa przed nami a obecne informacje to odwrócenie uwagi od rzeczywistości, która może okazać się wręcz tragiczna.

Jest od wielu lat (około 12) mozliwe, że zabiorą broń Amerykanom albo zmienią system pieniężny i pozabierają wszystkie konta i wprowadzą stan wojenny.

Te cyrki z Północną Koreą czy inne wydarzenia to zasłona dymna!

Izrael bombarduje od czasu do czasu Damaszek i według niektórych źródeł może nastąpić frontalny atak na całą Syrię, z udziałem USA.

Jakie są motywy? Może biblijne!?

Tego nie wiemy, ale jeżeli widzimy co się dzieje, to w chwili obecnej widzę WIELKIE ZWIEDZENIE, ponieważ chyba nie można już kłamać na taką masową skalę i niemal wszędzie.

Piękne zdanie.

Ludzie nigdy nie obrażający nikogo nie są uczciwi.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 11th Styczeń 2018, 21:04

Tak naprawdę Henryku upadli na czele z szatanem realizują jeden główny plan który jest opisany tutaj:

http://www.zbawienie.com/cel-szatana.htm

Wymordowanie całej ludzkości łącznie z hybrydami i nefilimami. Całej.

Szatan zwodzi jak pisze Apokalipsa cały świat.

Na czym to zwodzenie polega???

Nefilimom i hybrydom którzy czczą szatana wmawia się, że muszą oni zredukować ludzkość o 75%. Na posiedzeniu ONZ każdy rząd podpisał dekret aby zredukować swój naród o 75%:Np. W USA populacja do 2025 roku ma wynieść 65 milionów z 319 milionów w 2014 roku.
W Polsce z 40 milionów do roku 20125 roku ma zostać od 9 do 7 milionów. Czyli w ciągu 7 lat sataniści mają zamordować 6 miliardów ludzkości. 
W tym filmie także pokazano, że ONZ chce masowej depopulacji:

 

Skoro w ONZ zasiadają upadli aniołowie, to logiczne jest, że oni także okłamują swoich ludzkich sługusów co do skali depopulacji. Jedynie Isus mówi prawdę, że:


Mat 24 napisał:(21) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.
(22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.Tak Isus ujawnia w pełni prawdę o planu szatana i upadłych. Otóż upadli chcą wymordować całą ludzkość a nie pozostawić przy życiu jakiś miliard czy mniej ludzi. Tak upadli chcą wymordować własne potomstwo także. 

Jak jakiś nefilim może podejrzewać swojego ojca upadłego o jakąś "miłość"??? Przecież upadli wymyślili aborcje co pokazuje ich stosunek do rodzaju ludzkiego.


Ew Jana 8 napisał:(44) Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

Diabeł to przede wszystkim człowiekobójca i jego celem jest wyniszczenie ludzkości. Szatan wiedział, że zanieczyszczając ludzkość doprowadzi do potopu w którym zginie także potomstwo upadłych czyli nefilimy i hybrydy. 

Wszelkie słowa diabła skierowane do ludzi czy nawet do aniołów są stekiem bredni i kłamstw.

Skoro sataniści wierzą diabłu i chcą wymordować 6 miliardów ludzi  czyli jakieś 86% ludzkości w ciągu 7 lat to jak można mieć Bogu za złe, że ten po szóstej trąbie spowoduje śmierć jednej trzeciej ludzkości???

A być może w tej układance właśnie o coś chodzi ciekawszego.

Być może Wielka Nierządnica na zlecenie smoka zwodzi upadłe anioły tworzące Bestie i jej potomstwo, że chodzi jej o depopulacje tylko 6 miliardów ludzi a tak naprawdę Wielka Nierządnica realizuje plan smoka aby wymordować całą ludzkość aby dokończyć dzieło diabła jak to było w potopie. Podczas potopu diabeł był o jeden kroczek od sukcesu.

Co jeśli upadli aniołowie chcą ochronić swoje potomstwo "nefilim" i dlatego przy pomocy Boga właśnie "otwierają czy na prawdę"  o rzeczywistym celu smoka i Wielkiej Nierządnicy.  

Oto co mówi Isus:


Ew Jana 8 napisał:(32) I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi.

Prawda może wyzwolić spod władzy Wielkiej Nierządnicy i smoka Bestie, prawda o rzeczywistym celu smoka. W ten sposób przy pomocy prawdy Bóg natchnąć może serce Bestii i 10 króli (nefilimów) aby znienawidzili Wielką Nierządnice i ją zniszczyli. 

Być może Trump to człowiek wysłany prosto od smoka aby pomógł Wielkiej Nierządnicy zwodzić dalej Bestie aby jednak wyniszczyć całą ludzkość.  

Zastanówmy się kim jest ukryty rząd??? Kolejną zasłoną dymną która zaciemnia nam fakt, że Wielka Nierządnica rządzi światem przy pomocy Bestii. Taki Soros to stary pryk któremu byle osiłek bez problemu by skręcił kark. Otóż politycy mający armie bez problemu mogli by usnąć najbardziej wpływowych "ludzi"  czy nawet papieża nie ważne ile za sobą nie mieli by pieniędzy. Papież jakoś i król Francji bez problemu pozbyli się Templariuszy którzy obok kasy byli doskonałymi wojownikami. Jednak politycy obawiają się papieża i bankierów ponieważ za nimi stoją upadli aniołowie. A upadłych aniołów do porządku może przywołać tylko Bóg i jego aniołowie. 

Zatem obecnie te wszystkie kłamstwa mają zatuszować ową walkę pomiędzy upadającym z nieba smokiem i Wielką Nierządnica a Bestią. 

Moim zdaniem dopiero jak Bestia się ujawni i pojawią się dwaj świadkowie dowiemy się wreszcie prawdy.

Cyryl

Liczba postów : 1367
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 12th Styczeń 2018, 00:13

Powstaje nowa partia


Partia Słowian Polskich
- Wielka Lechia...

Ma w tym swój udział ten jegomość Adolf Kudliński zapewne wielu znanym.

https://www.youtube.com/user/adolfkudlinski/videos

http://www.armiaslowian.pl/

Jak wiemy Wielka Lechia, jest to alternatywa i pomysł szatana na przeciwieństwo planu Bożego i wybawienia słowian, co z tego wyniknie nie wiem , pokazuje tylko , że taka partia powstaje i zapewne zacznie zbierać swoich zwolenników, bo " lechitów" jest coraz wiecej.
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Kasia on 19th Styczeń 2018, 13:16

Kolejns zawierucha orkan Fryderyka.
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 20th Styczeń 2018, 08:24

Oprócz pogody dzieją się bardzo dziwne posunięcia rządów, armii itp.

Turcja zaczęła bombardować północną część Syrii, Kurdów. Syria się odgraża, że zestrzeli każdy turecki samolot na na ich terenie. Wszystkie linki po angielsku ale jest kilka zdjęć, które warto zobaczyć.

https://www.theguardian.com/world/2018/jan/19/turkey-begins-assault-kurdish-enclave-in-syria

Putin wziął bardzo zimną kąpiel jako 'chrzest w Chrystusie' część wielbienia ortodoksów w Rosji. Ten raport podaje, że w Syrii jest poważna sytuacja a Turcy ostrzeliwują... Amerykanów, którzy szkolą w tamtym ternie kolejną grupę ISIS. Czyli  zatarg Turcji z USA.

http://www.whatdoesitmean.com/index2476.htm

W USA największy kryzys, skandal jakiego USA jeszcze nigdy nie widziano. Podobno istnieje jakiś niezwykły dokument ujawniający wielkie przekręty demokratów w USA, fałszowanie wyborów i wiele innych numerów. Dokument nie został jeszcze opublikowany, ale wielu ludzi o nim wie i demokraci są przerażeni.

To może wywołać wielkie zamieszanie w USA i demokraci nawet nie zgadzają się na ujawnienie tego dokumentu w Kongresie.

Panuje opinia, że nie tylko wielu senatorów straci pracę - są podobno wielkie nazwiska, ale część z nich znajdzie się także w więzieniu.

http://allnewspipeline.com/Is_This_The_KGB_It_Is_Worse_Than_Imagined.php

Tytuł artykułu - Nasz rząd gorszy niż KGB!

Szwecja przygotowuje stan wojenny i wysyłanie oddziałów wojskowych w tereny zamieszkiwane przez Muzułmanów.

https://www.zerohedge.com/news/2018-01-18/sweden-preparing-civil-war-pm-wants-deploy-army-no-go-zones

Tam policja boi się wejść. Zapalają Islamiści samochody policyjne.

W Niemczech działa od 2 lat grupa Rzesza Obywatelska, która jest uzbrojona legalnie i uważana jest za skrajnie prawicową, czyli za Bogiem, małżeństwami i Przykazaniami. Ostatnio ich liczba się podwoiła i jest ich ponad 16 tyś.

Celem jest zmiana władzy oraz przywrócenie jednakowego prawa dla wszystkich, z Muzułmanami włącznie.

https://www.zerohedge.com/news/2018-01-18/german-far-right-reich-citizens-organize-militia-membership-skyrockets-ahead-day-x

Władze zaczynają się ich bardzo obawiać.

Skazany na dożywocie papież Franciszek obsztorcował katolików za rzekome 'fałszywe' oskarżanie biskupa w Chile za pedofilstwo.

http://www.cbc.ca/news/world/pope-francis-chile-sex-abuse-victims-slander-1.4494449

Ksiądz oskarżany - Fernando Karadima a biskup tuszujący jego przestępstwa, Juan Barros.

Fernando Karadima był już skazany na dożywocie  w roku 2011 ale w jakiś sposób wyrok anulowano.

Papież publicznie potępił oskarżających  ludzi jako... oszczerców. Narobił sobie tym twierdzeniem wielu wrogów pośród katolików.

Biskup tuszujący nie ma poważania u wielu księży.

Na koniec film z Kalifornii, gdzie jest największa ilość bezdomnych Amerykanów. Nie ma żadnych rozmów tylko jest pokazany zasięg tej plagi.

Mieszka w taki sposób 1/4 wszystkich bezdomnych w całych USA!Widoki są raczej przerażające.

I z ostatniej chwili - rząd federalny USA zostanie zamknięty na pewien okres czasu z powodu braku pieniędzy, których nie otrzymano z powodu złego głosowania.

http://www.bbc.com/news/world-us-canada-42757091

Czy to przypadek, czy też próba obrony demokratów przez konsekwencjami jaskrawego łamania przez nich prawa?

Czas pokaże.

Oczywiście wiele z tych informacji może okazać się kłamstwami, ale coś wielkiego, według wielu źródeł się szykuje na świecie. Wielu mówi, że plan III WŚ nadal może się zrealizować.

Tzw. Deep State wpada w panikę z powodu wielu aresztowań swych członków i być może jest to ostatnia ich szansa na odzyskanie władzy.

Z innego źródła czytałem, że nagle większość murzynów jest po stronie Trumpa z powodu cięć podatkowych i wyższego zasiłku dla bezrobotnych.

W lutym rząd ma płacić pewne sumy pieniędzy tym, którzy płacili wysokie podatki. A to jeszcze bardziej przysporzy więcej wielbicieli Trumpa.

Czyli dla Deep State to raczej ostatnia ich szansa cokolwiek odwrócić. Ale mogą jeszcze przelać wiele krwi.

Im grozi więzienie lub nawet stryczek, czyli sytuacja jest raczej dramatyczna. Część z nich ucieka i kryje się, ale jeszcze posiadają sporo władzy i zero wiarygodności.


thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 21st Styczeń 2018, 02:04

Powyższy post - wszystko nadal aktualne. Co jest nowe, to otwarta krytyka międzynarodowa Izraela.

Widziałem dwa filmiki na temat tej atrakcyjnej nastolatki, której grozi 10 lat więzienia za spoliczkowanie izraelskiego żołnierza, który nie chciał wyjść z jej podwórka, Ahed Tamimi. Wygląda raczej na Słowiankę, lub... Żydówkę! bounce bounce bounceI drugi króciutki film.Co się rzuca w oczy, żołnierze nie reagują na to, że są filmowani i to z kilku miejsc na raz. Najwyraźniej mają rozkazy, aby nie interweniować.

Wygląda to na celowy setup aby świat o tym się dowiedział i w ten sposób rozpętać anty izraelską kampanię. Oczywiście w przypadku ataku na Izrael, przywódcy uciekną a reszta, oni mają to w nosie.

Podobnie jak Żydzi aresztowali Żydów w Warszawie i wysyłano ich do obozów.

Takie taktyki są na porządku dziennym i Żydzi mają prawo do poświęcenia nawet wielu Żydów aby ważniejsze sprawy na tym wygrywały.

Teraz wydaje się że to samo się dzieje i można swobodnie filmować żołnierzy izraelskich w 'akcji'.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 21st Styczeń 2018, 19:16

Dzisiaj satanista Papa błogosławił krzyżem z pentagramem w miejscu Chrystusa.. Shocked

Czasy końca - Page 3 Ssssss10
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Styczeń 2018, 01:43

Drodzy bracia i siostry. Dzięki jednemu blogowi mam ponowne olśnienie i... to jest właściwy krok we właściwym kierunku.

Najważniejsza kwestia, w pełni poparta przez Słowa Boga i Syna.

Istnieje tylko jeden schemat, jedna wojna i jeden cel.

Nasienie węża zwalcza nasienie niewiasty.

Nie ma Wschodu i Zachodu, nie ma Rosji, USA, Anglii czy Chin.

Jest nasienie węża i nasienie niewiasty.

Jesteśmy tak oszukiwani, jak nigdy przedtem. Szatan i upadli osiągnęli mistrzostwo w oszustwie i kłamstwie.

Linki są po angielsku ale treść dokładna nie jest istotna. Można to streścić jednym zdaniem a reszta już nie ma znaczenia.

http://redefininggod.com/2016/10/how-the-kabbalist-jews-took-over-the-roman-catholic-church-through-the-jesuit-order/

Tłumaczenie tytułu.

W jaki sposób Żydzi kabalistyczni przejęli kontrolę nad Watykanem (KRK) poprzez Zakon Jezuitów.

I to już MNIE wystarcza.

Jeżeli dołożymy do tego trochę mojej wiedzy o nasieniu węża, to wszystko nagle pasuje. Przypomnijmy tożsamość nasienia węża. Część Żydów ale nasienie węża jest i w Chinach, w Rosji, wszędzie.

Sprawdza się DNA po to, aby wyłuskać ze społeczeństwa owe hybrydy i zatrudnić przez rządy.

Dlaczego? Są niezwykle okrutni, zboczeni i z pasją nienawidzą Boga, Syna i Chrześcijaństwa.

Jak możemy my ich rozpoznać? Po tym samym. Pedofilia, okrucieństwo, posługiwanie się tylko i wyłącznie kłamstwem, czyli media, władze, kościoły, korporacje itp. To jest wszystko nasienie węża.

Nie ważny jest kraj, system, ale ważna jest tożsamość - nasienie węża zwalczające wszelką Prawdę, czyli Boga, Lud Boga, Ziemię Obiecaną, Syjon itp.

Drugi artykuł, który ujawnia bardzo wiele ale nie znam motywów autora, a otworzył mnie oczy szeroko.

http://redefininggod.com/2018/01/globalist-agenda-watch-2018/

Agenda globalistów 2018.

Na świecie dzieje się kłamliwy cyrk. Nikt nie just przeciwko nikomu. Trump nikogo nie zwalcza, nie zwalcza Deep State, nie zwalcza pedofilii czy korupcji. Nie zwalcza sie Rosji i praktycznie nikogo, poza... Chrześcijaństwem, które jest także w szponach nasienia węża.

Ten artykuł ukazuje sporo detali w jednej kwestii. Czy jest to ocena prawidłowa czy fakty popierające to są rzeczywistymi faktami, czas pokaże.

I teraz najważniejsze.

Świat nasienia węża dąży do III WŚ. Putin odgrywa rolę... Chrystusa. Ostatnio brał chrzest!

Trump ma być zlikwidowany, czy raczej upozoruje się jego śmierć a władzę przejmie Mike Pence.

Ma być bombardowanie Białego Domu i rząd USA został zamknięty przez Deep State. Trump niby walczy z nielegalnymi imigrantami dla ukrycia rzeczywistych posunięć.

Scenariusz według tego źródła wskazuje na Putina jako... Chrystusa, a ktokolwiek będzie rządził USA, Trump czy Pence, ten będzie uznawany... uwaga... BARDZO WAŻNE... za Antychrysta... przez... RELIGIE kontrolowane przez szatana.

Ci wszyscy telewizyjni 'ewangeliści' rozpowszechniają kłamstwa i kłamliwie rozumiane proroctwa biblijne. Jest to dokładnie opracowane i osoby jak Tom Horn, który wszedł  kamerą do Jezuitów wielkiego teleskopu. Wydają oni wielkie pieniądze na propagację owych fałszywych proroctw o Izraelu itp.

Jego kanał TV - http://www.skywatchtv.com/

To wszystko co widzimy w mediach, jedni przeciwko drugim, wojna z Koreą itp, to wszystko dla odwrócenia naszej uwagi.

Toczy się największa wojna duchowa świata nasienia węża o... Lud Boży.


Putin jest ukazywany jako dobry chłopak (dobry glina) i będzie wynoszony przez Chrześcijaństwem jako odradzający sie Chrystus a amerykański rzekomy oponent będzie według fałszywych RELIGII antychrystem.

Dopiero teraz widać prawdziwe zwiedzenie.

Diaboliczny plan. Znając prawdę wiemy, że Putin i Trump i wszyscy inni to nasienie węża prześladujące nasienie niewiasty czyli wszystkich ludzi dobrej woli, ludzi miłujący Boga i Syna.

Narzędziem do wprowadzenia nas w błąd jest... III Wojna Światowa, która w ich planach jest bardziej realna niz kiedykolwiek przedtem. Niemcy, Francja i Szwecja są na granicy wytrzymałości.

Mówiąc otwarcie - jednym z celów jest masowy mord białej rasy.

Według tego artykułu Obama grał rolę antychrysta i już wtedy miała być III WŚ ale coś im przeszkodziło. Rolę Obamy przejął Trump, który cytował Biblię ale Chrześcijaństwo jest nadal prześladowane w USA i mordowane są jego resztki w Syrii i innych krajach arabskich.

Wszystkie ujawnienia Trumpa mają na celu wywołania nienawiści Chrześcijaństwa do pedofilii i korupcji. Nie oznacza to, że winni będą ukarani. Dlatego chyba chcą upozorować jego śmierć, aby wywołać wojnę domową.

Nasuwa się jedno ważne pytanie.

Czy Bóg im na to wszystko pozwoli? Jak On na to wszystko zareaguje?

....................................................

Mały dodatek do powyższego.

W II WŚ było identycznie. Nikt nie był z nikim wrogiem poza wrogością wszystkich do Słowian. Ktoś podał tutaj film o przebiegu inwazji Hitlera na Polskę, jak to nas wszyscy sprzedali Stalinowi i Hitlerowi.

Czyli historia się powtarza. Nie zapominajmy, że oni są w stanie poświęcić swoich ludzi, aby nas pozabijać.

Timothy McVeigh, rzekomy sprawca Oklahoma eksplozji podobno żyje. Egzekucja była farsą i gość miał oczy otwarte i powoli oddychał kiedy go wynoszono stwierdzając śmierć.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 24th Styczeń 2018, 12:32

Przedstawię nieco dowodów, które raczej już znamy, ale nie zrozumieliśmy nieco głębszego znaczenia tego, co już wiemy.

Światem rządzi w chwili obecnej... Chabad Lubawicz.

Obaj prezydenci, Putin i Trump są w perfekcyjny sposób kontrolowani przez Chabad.


Proszę spojrzeć na zdjęcia, z papieżem włącznie.

https://www.google.com.sg/search?dcr=0&biw=1529&bih=929&tbm=isch&sa=1&ei=t2toWt6RMYPZzwKwxY_IBg&q=chabad+pope&oq=chabad+pope&gs_l=psy-ab.12...7937.9283.0.11729.5.5.0.0.0.0.382.747.3-2.2.0....0...1c.1.64.psy-ab..3.1.365...0i24k1.0.0Hl5_kNSWV4

Nie wiadomo na 100% czy papież rządzi Chabadem czy jest odwrotnie.

Putin jest kontrolowany w 100% przez Chabad i Trump także.  Zięć Kushner jest bardzo ważnym członkiem Chabadu, a Putin otrzymał władzę przy pomocy Chabadu i razem osiągnęli - Putin i Chabad olbrzymią władzę i wpływy.

A Chabad to czyste nie skażone genami ludzkimi nasienie węża. Pojawiają się pogłoski, że Putin zaczyna zwalczać antysemityzm w Rosji.

Prosta logika wskazuje nam, że gdyby chciano zamordować Trumpa czy Putina, wystarczy jedna rakieta wystrzelona z ramienia w samolot.

Jakie układy ma Chabad z upadłymi aniołami oraz z samym szatanem, tego nie wiemy, ale na 100% są to powiązania bardzo bliskie i to owa anielsko szatańska szajka planuje maksymalne zwiedzenie Chrześcijaństwa. Słowianie są głównym celem.

Pamiętacie, jak pisałem, że Rosja pozwala na badania DNA... Rosjan?

Teraz zaczyna wszystko pasować.

To wszystko jest teatr, maksymalne oszustwo i mas media grają główną role w ogłupianiu nas.

Niestety, skoro udaje się im nas ogłupić, ze mną włącznie, to jakie szanse mają katolicy z różańcami w rękach.

ABSOLUTNIE żadnych.


Owszem, Chabad może i już poświęca Żydów nie zrzeszonych z Chabadem. W Rosji odsunięto się od zwykłych Żydów.

Najwyraźniej Chabad poświęci wielu Żydów aby uzyskać poparcie Chrześcijan i uczynić iluzję, że od nich powstanie Mesjasz. Putin ma grać rolę wielkiego króla z proroctw Daniela.

A teraz zastanówmy się nad jednym. 

Jakim cudem Putin jest uważany za zbawiciela Chrześcijaństwa ortodoksyjnego w Rosji, pracując dla Chabadu i będąc prze zeń kontrolowany!?


Tyle na razie w tym temacie. Link do źródła tych informacji. [EN]

http://redefininggod.com/trump-and-putin-agents-of-chabad-lubavitch/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 24th Styczeń 2018, 21:17

thewordwatcher napisał:Nie wiadomo na 100% czy papież rządzi Chabadem czy jest odwrotnie.

Żadna z tych siła tak naprawdę nie rządzi. Rządzą tak naprawdę upadli, którzy z Watykanu, islamu, syjonistów a nawet z Chabadu mogą uczynić kozły ofiarne i zrobić z nich kozły ofiarne w wojnie propagandowej z Bogiem.

Pisałem nawet artykuł o tym jak Bóg i upadli dzielą ludzi:

https://cyryl27.wordpress.com/2017/01/07/demony-i-kozly/

Sam Isus pokazał nam w jaki sposób istoty duchowe dzielą ludzi, na owce i kozły.

Ładnie to opisuje Apokalipsa gdzie co robi nierządnica na Bestii (czyli upadłych aniołach):


Ap 17 napisał:(3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów.
(7) I rzekł do mnie anioł: Dlaczego zdumiałeś się? Wyjaśnię ci tajemnicę kobiety i zwierzęcia, które ją nosi i ma siedem głów i dziesięć rogów.

Otóż Bestia łaskawie nosi Nierządnicę, czyli użycza jej swej potęgi. Oznacza to, że w każdej chwili Bestia może bez problemu zniszczyć Wielką Nierządnicę jednak z jakiegoś powodu tego nie czyni.

A zatem słowa,  że nierządnica "ujeżdża" Bestie są błędne. Dlaczego???

Ponieważ w ujeżdżaniu chodzi o to aby zdobyć władzę nad zwierzęciem koniem. Kowboje jak ujeżdżą konia to zdobywają nad nim władzę i mogą na nim siedzieć.

 Tymczasem słowo siedzieć nie oznacza, że zwierzę musiało wcześniej być ujeżdżone czyli ujarzmione. Równie dobrze zwierzę może pozwalać na daną chwilę sobie siedzieć, z różnych powodów.

Otóż zauważmy jedno, wiemy to, że w Watykanie siedzą upadli aniołowie. Pojawiają się oni w ONZ, a także sterują oni Chabad.

To upadli są gwarantem siły Watykanu, rodów Iluminatów czy wpływów Chabadu. Tak naprawdę takie rody iluminatów papież czy panowie z Chabadu to banda starych dziadków ich nikt się nie boi z powodu ich pieniędzy. Templariuszy, zakon bogaty i dodatkowo złożony z doskonałych wojowników szybko rozwiązano i zlikwidowano przy pomocy królów i ich armii. 

Jednak obecnie to zakulisowa siła Bestii sprawia, że wszyscy drżą przed papieżem jego rodami iluminatów i Chabadem. 

Celem upadłych jest eksterminacja całej ludzkości którą obwiniają za swój upadek. Swoim ludzkim pachołkom wmawiają, że chcę zlikwidować tylko większą część ludzkości a ich zostawić. Ale prawda jest taka, że ich celem jest wymordowanie całej ludzkości. 

Dlaczego Bestia ukrywa swoją władzę???

Ponieważ ich cele są niegodziwe.

Czy Bóg ukrywał kiedykolwiek swoją władzę???

Otóż nie. Biblia mówi, że Bóg był "królem Izraelitów" i że to On wydawał rozkazy w tym mordowanie całych niegodziwych narodów.

Natomiast Bestia ukrywa swoją władzę i co więcej chcą oni winę za swoje rządy przez tysiące lat nad całą ludzkości zrzucić na Boga!!!!


Ap 13 napisał:(6) I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie.

Oto co czyni Bestia bluźni, czyli kłamie na temat Boga w tym tego, kto rzeczywiście jest winny całego zła na świecie. To tak jak złodziej aby odwrócić uwagę od swojej kradzieży wskazuje na niewinną osobę i krzyczy "łapać złodzieja".

Cyryl

Liczba postów : 1367
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by levrone55 on 24th Styczeń 2018, 21:57

Bluzniercze imiona to imiona upadlych aniolow...

levrone55

Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Odrodzony on 25th Styczeń 2018, 14:56

A ja myślę sobie, że ziemią nadal rządzi Smok i podporządkowani mu jeszcze upadli aniołowie, którzy do tej pory nie zostali zamknięci w otchłani.

Szatan nadal ma nad nimi jakąś władzę.

Zaś Putin, czy Trump są jedynie ich wiernymi - jak dotychczas – pachołkami, tak samo jak i cała Wielka Nierządnica z siedzibą w Watykanie.

A skoro nadal na ziemi rządzi szatan i jego upadli za pomocą demonów, to i Chabad jest pod ich rządami.

Dlatego Chabad moim zdaniem nie jest, bo z powyższego powodu nie może być żadną realną alternatywą dla Nierządnicy, ani żadną jej konkurencją, a tylko jest jej najnowszym organem, działającym nadal na jej rzecz, choć - dla niepoznaki - działającym także poza jej główną siedzibą, jaką jest Watykan, stworzonym i kreowanym od lat przez szatana i jego upadłych jako ten, który obecnie - za ich sprawą - zdobywa największe wpływy na świecie niby jako rzekoma konkurencja dla Watykanu, a de facto – jako jej nieoficjalny organ - działający jedynie na rzecz dalszego utrzymania przez nią władzy nad królami ziemi.

Czyli Chabad moim zdaniem to tylko inna, nieoficjalna, choć jawnie żydowska, a przez to satanistyczna maska tej samej Nierządnicy z siedzibą w Watykanie, za pomocą której szatan nie tylko nadal rządzi królami ziemi, ale jednocześnie strzeże przed nieoświeconymi tej tajemnej wiedzy o nim samym oraz o jego upadłych, działających na ziemi w jego imieniu także dziś.

W ten sposób szatan, tworząc Chabad, stworzył rzekomą, ściśle przez niego kontrolowaną opozycję dla Watykanu, na rzecz której działają Putin i Trump, a gdzie wiemy już, że jest to czysta ściema, bo obaj są satanistami.

Być może też szatan po to zaczyna „decentralizować” Nierządnicę, rozpraszając jej najnowszy, żydowski organ poza murami Watykanu, aby w ten sposób stworzyć mylne wrażenie, że szatan dystansuje się od działań Nierządnicy z jej siedzibą w Watykanie, który coraz bardziej nie bez powodu jest kojarzony z najohydniejszymi zbrodniami na świecie.

Dla mnie więc to wszystko jest tylko pudrowaniem gangreny i szopką odgrywaną jedynie po to, aby ludzie tylko nie połapali się, o co w tym wszystkim chodzi.

Poza tym myślę też, że ci upadli, którzy nadal przebywają na ziemi, bo do tej pory nie zostali zamknięci w otchłani, nie należą w tej chwili do żadnej z dwóch Bestii.

Jednak nie jest wykluczone, że to właśnie ci upadli aniołowie, po powołaniu przez Boga 10 ostatnich królów (być może i spośród obecnie istniejących władców), którzy rzeczywiście, a nie tylko pozornie przeciwstawią się szatanowi, aby odebrać mu władzę nad ziemią, czyli dopiero po pojawieniu się na ziemi Bestii z morza, której rogami będą ci właśnie ostatni królowie, a którzy w tej chwili nadal są jeszcze pod władzą szatana, sprawowaną nad nimi za pośrednictwem Wielkiej Nierządnicy z siedzibą w Watykanie oraz jej najnowszego organu „terenowego” w postaci Chabadu, przejdą na stronę Bestii pierwszej.

I być może to oni właśnie staną się Bestią drugą w postaci Fałszywego proroka, który całą władzę wykonuje na oczach Bestii pierwszej.

Wielka Nierządnica z siedzibą w Watykanie, noszona przez Bestię (której 7 głów to 7 upadłych aniołów, zamkniętych już w otchłani – a więc to nie nad tymi głowami panuje dzisiaj Smok za pomocą Nierządnicy, ale nad jej 10 rogami tj. 10 ostatnimi królami, którzy jeszcze prawdopodobnie nie zostali powołanymi przez Boga do objęcia władzy) chroni więc przed światem tę tajną wiedzę o szatanie i jego upadłych niezamkniętych do tej pory w otchłani, chroni ich tożsamości oraz fakt sprawowania przez nich władzy na ziemi.

Ona musi tę wiedzę chronić, bo ich władza, której jej celem jest doprowadzenie do całkowitego zniszczenia całej ludzkości i to najlepiej śmiercią drugą z rąk Boga jest tak potworna, że gdyby to wszystko wyszło na jaw (a co w pełni ujawnią zapewne dopiero dwaj świadkowie), to cześć ludzi, pomimo ich nieustannej kontroli, mogłaby nawet z miejsca nawrócić się do Boga.

A tego oni by przecież nie chcieli.

Dlatego Smok i jego aniołowie chcą jak najwięcej ludzi zwieść, ogłupić i kontrolować, aby w końcu ich jak najszybciej zabić, zanim ludzie zdążą się zorientować i nawrócić.

Dlatego też wiedza o szatanie i jego upadłych, przebywających i działających obecnie na ziemi jest największą tajemnicą, której strzeże Nierządnica.

W zamian za to Nierządnica, jak i handlujący z nią nierządem jej kochankowie dostają od szatana i upadłych za pośrednictwem demonów tajemną wiedzę i technologie, przez co ona lepiej sprawuje swą władzę nad królami ziemi, a ci z kolei - nad masami.

Nierządnica więc to pseudo ludzkie, nieoficjalne, ziemskie przedstawicielstwo i centrum dowodzenia dla Smoka i upadłych niezamkniętych jak dotąd w otchłani, zaś Chabad to jej nowa maska dla świata.

Ale Bóg już sprawia, że wiedza o nich powoli wydostaje się na widok publiczny, bo nie ma przecież takiej tajemnicy, która nie miałaby być w końcu ujawniona – zgodnie ze słowami Pana Isusa.

Kiedy więc władza szatana na ziemi osłabnie po przegranej przez niego wojnie na niebie i Nierządnica nie będzie już w stanie chronić tych upadłych, którzy do tej pory przebywali na ziemi, a do tego dojdzie jeszcze do otwarcia otchłani przez anioła Pańskiego i wypuszczenia z niej zamkniętych tam upadłych (a wiec do uwolnienia tym samym także tych siedmiu głów Bestii z otchłani, z których jedna będzie fałszywym Mesjaszem), to wszyscy upadli znienawidzą Nierządnicę m.in. być może właśnie za to, że nie powstrzymała ona ujawienia wiedzy o nich, co było dla nich przecież takie wygodne i zniszczą ją.

Czyli Bestia w końcu zrzuci Nierządnicę, która nadal na niej siedzi, ze swojego grzbietu.

Stającego za nią szatana Bestia też być może znienawidzi, ale jego przecież zniszczyć nie może.

Bestia co najwyżej będzie jedynie z szatanem przez chwilę walczyć podczas jego ataku na idący na pustynię Izrael, ale w końcu szatan i tak będzie musiał oddać jej władzę.

Zatem ci ostatni królowie na ziemi, czyli 10 rogów Bestii z morza, będą musieli zbuntować się przeciwko Wielkiej Nierządnicy, a tym samym przeciwko szatanowi i jego upadłym nie zamkniętym jak dotąd w otchłani – a do tego buntu moim zdaniem natchnie ich sam Bóg.

Być może wśród tych 10 ostatnich królów będą Putin i Trump.

Ale dopóki oni są satanistami, a niewątpliwie są, a więc dopóki oni obaj będą wykonywać rozkazy szatana wydawane za pośrednictwem Wielkiej Nierządnicy, która rządzi nimi pod maską Chabadu, grając przed nami szopkę, aby nas zmylić i dopóki oni z Bożego natchnienia rzeczywiście nie zbuntują się przeciwko szatanowi i jego upadłym będącym i rządzącym teraz na ziemi, dopóty nie staną się oni jednymi z 10 rogów Bestii z morza.

Czyli, jak myślę, do momentu prawdziwego buntu przeciwko Smokowi i jego upadłym przez wszystkie 10 rogów Bestii z morza (gdzie teraz obserwujemy jedynie bunt pozorny, o ile założyć, że Trump i Putin będą właśnie jednymi z 10 ostatnich królów na ziemi), Bestia ta nie pojawi się na ziemi.

Zatem dopiero za pomocą rzeczywistego buntu wywołanego przez Boga, Bóg moim zdaniem powoła do istnienia tych 10 ostatnich królów na ziemi, którymi być może będą jacyś z dzisiejszych władców.

Te 10 rogów Bestii z morza po przyłączeniu się do nich siedmiu głów Bestii uwolnionej z otchłani na czele z jedną z nich będą moim zdaniem razem tworzyć Bestią pierwszą.

Szatan po jego zrzuceniu z nieba nie będzie miał już wyboru i odda swoją dzisiejszą władzę nad światem i nad upadłymi w ręce Bestii pierwszej.

Zaś uwolnieni spod władzy szatana upadli, którzy do tej pory nie byli zamknięci w otchłani staną się najprawdopodobniej Bestią drugą z ziemi – czyli Fałszywym prorokiem.

A ponieważ Smok – szatan oraz wszyscy upadli będący wówczas na ziemi, czyli tworzący obie Bestie będą mieli wspólnego wroga – Pana Boga, Jego Syna Isusa i Jego lud - to będą działać wspólnie w celu zniszczenia ludzkości, z tym że Bestia pierwsza będzie temu przewodzić.

Tylko że tym razem będą już działać otwarcie, zabijając wszystkich, którzy nie będą chcieli się Bestii podporządkować, przyjmując jej znamię na czoło i prawą rękę.

Zaś tych, którzy - mimo trwającego wówczas pokazu mocy Pana Boga i ostrzeżeń głoszonych przez anioła z nieba - podporządkują się Bestii, nie będzie ona zabijać, bo to już zrobi sam Bóg, wydając na nich wyrok śmierci drugiej.

Odrodzony

Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 3 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 17 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach