Czasy końca

Strona 10 z 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Obserwator on 15th Lipiec 2018, 14:29

thewordwatcher napisał:

Oto, co się dzieje na świecie.

Globalizm szatański dostaje potężne ciosy i jest niemal pokonany. W jego miejsce ma wejść nowa fala... satanistów, którzy początkowo dadzą nam nasze ludzkie pożądania sprawiedliwości, uczciwości, bezpłatnej energii, lekarstw na niemal wszystkie choroby itp.

Myślę, że jest to bardzo prawdopodobna hipoteza.

Pamiętam, jak będąc jeszcze nastolatkiem uczestniczącym wraz z rodzicami w spotkaniach świadków jehowy, była tam taka doktryna czasów końca, mówiąca o tym, że przed armagedonem czy wielkim uciskiem na ziemi zapanuje zwodniczy dobrobyt, tak iż ludzie będą się łudzić i mówić "pokój i bezpieczeństwo".

Co ciekawe, to "proroctwo" pochodzi z ust...Pawła...

1 List do Tesaloniczan 5

(1) A o czasach i porach, bracia, nie ma potrzeby do was pisać.

(2) Sami bowiem dokładnie wiecie, iż dzień Pański przyjdzie jak złodziej w nocy.

(3) Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną.

Mając na uwadzę to, że świat szatana realizuje swoją wizję proroctw według często zmasakrowanych tłumaczeń Pism i to, że może on starać się uwiarygodnić także fałszywe proroctwa Pawła, nasuwa się wniosek, że prawdopodobnie będzie tak, jak napisałeś Henryku.

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 20th Lipiec 2018, 06:22

Tymczasem w USA nastąpił bezprecedensowy atak na Trumpa za... 'zdradę' Ameryki i bratanie się z Rosją.

Kilka godzin po zakończeniu rozmów Trumpa z Putinem mass media Deep State zaatakowały Trumpa z każdej możliwej strony i losy Trumpa jako prezydenta są według wielu analityków niepewne.

Artykuł ujawniający nieco faktów.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.informationclearinghouse.info%2F49880.htm&edit-text=

Morderstwo na Trumpie może doprowadzić do wielkiej wojny domowej. Może taki jest tego cel.

Może także nastąpić podczas tej wojny najazd Rosji na USA w celu wykonaniu wyroku.

Ale jest także możliwe, że media wyszczekają się i zachrypną i za kilka dni wszystko wróci do
'normy'.

Według proroctw... Trump powinien zniszczyć Deep State. Co się wydarzy... zobaczymy!

Niestety wiele informacji na temat FBI, CIA, NSA było fałszywych, z Bankiem Federalnym włącznie.

Wszystkie te agencje wywiadowcze oraz Bank Federalny są nadal w rękach Watykanu. Owszem, Watykan został zmuszony do zmiany przywódców tych organizacji, ale nadal Watykan posiada sporą władzę nad USA.

W tym krytycznym czasie wiele się chyba wyjaśni.

Niemniej sytuacja jest wybuchowa i być może jest to kluczowy moment dla Deep State czyli ostatnia szansa na odebranie władzy Trumpowi i kontynuacja otwartego satanizmu.

Być może taki jest plan... Watykanu i upadłych aniołów.

Z czasem nastąpi wyjaśnienie tej niezwykłej ale decydującej sytuacji dla Trumpa, Deep State, dla USA a w szczególności dla Watykanu.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 31st Lipiec 2018, 14:08

Może nieco za wcześnie o komentarz, ale sytuacja w Portland zaczyna się robić bardzo napięta.

Grupa opłacana przez Sorosa, ANTIFA (ANTI - FAszyzm) planuje atak na pro Trumpa marsz za pomocą broni palnej.

Pro Trumpowcy mają dosyć bicia wszelkimi metodami oraz postawy policji, która pozwala na ataki ANtify i pozwala im na używanie masek, które są nielegalne podczas pochodów.

Ale policja bezprawnie pozwala na to, ponieważ za policja stoją ludzie z Deep State, którzy walczą przeciwko Trumpowi.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fhalturnerradioshow.com%2Findex.php%2Fnews%2Fu-s-national-news%2F2920-portland-antifa-plotting-direct-confrontation-with-guns-at-pro-trump-rally&edit-text=

Są zdjęcia oraz filmy z ostatniej demonstracji.

Jeżeli tego wydarzenia nikt nie powstrzyma, może się rozpocząć pierwsze zajście zbrojne i Chrześcijanie stojący po stronie Trumpa maja dosyć bycia bitym pałkami czy nawet nożami przez ANTIFA.

ANTIFA to głównie czarna część społeczeństwa, która przepłacona przez Sorosa i chroniona przez policję oraz media powoduje coraz większe problemy i władze najwyraźniej ich chronią a media popierają.

Być może USA zostanie wplątane w wojne domową. Masowe pożary najprawdopodobniej spowodowane przez Deep State - Obserwator o tym pisał - podsycają nienawiść normalnych ludzi do Deep State.

Wojna domowa w USA to nie wojna światowa ale żadna organizacja w USA z wojskiem włącznie nie ma szans na walkę z uzbrojonym społeczeństwem.

Na dokładkę Deep State atakuje Chrześcijaństwo, białych mężczyzn i sytuacja w USA jest na krawędzi wojny domowej.thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 7th Sierpień 2018, 04:22

Zaczęła się wielka fala cenzury politycznej, o której już częściowo pisałem z powodu blokowania informacji o płaskiej ziemi. Tym razem Alex Jones, znany nam ze swych anty Deep State wystąpień został wyrzucony z Itunes, Spotify, Twitter i Facebook.

Artykuł w polskim tłumaczeniu....

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.naturalnews.com%2F2018-08-06-the-internet-dark-ages-descends-upon-us-facebook-google-spotify-twitter-all-conspire-to-outlaw-conservative-speech-with-no-due-process.html&edit-text=

Osobiście podejrzewam jakieś radykalne plany tych organizacji, które dążą do zastopowania wszelkich informacji, które są poza ich kontrolą.

Dąży się do jakiegoś mega oszustwa dla całego świata i wszelkie próby krytyki czy ujawniania prawdy będą ściśle cenzurowane.


Może to być także ostatni wysiłek Deep State w utrzymaniu się przy życiu. Ale bardziej do mnie trafia ta pierwsza opcja o mega oszustwie, z powodu zsynchronizowanej akcji wszystkich socjalnych globalistycznych mediów.

Co się naprawdę wydarzy, z czasem zobaczymy.thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 8th Sierpień 2018, 05:20

Chyba zorientowałem się o co w tym wszystkim chodzi.

Jedna prawda biblijna jest oczywista. USA to Babilon Wielki i NIE BĘDZIE ON NIGDY WIĘCEJ WIELKI.

Tak mówią nam oba rozdziały Jeremiasza, 50 oraz 51 a także rozdział 18 Apokalipsy.

Najprawdopodobniej USA histeria o wielkich sukcesach Trumpa jest poważnie zniekształcona i media Deep State oraz media socjalne, z których większość to także Deep State podsycają USA do wojny domowej.

Odebranie broni Amerykanom jest w żaden sposób niemożliwe, więc uciekają się do takiego oszustwa jakim jest Trump, spowodują wojnę domową i kiedy społeczeństwo będzie całkowicie zmęczone bratobójczymi walkami, brakiem żywności, paliwa, snu ze strachu itp. rząd odbierze broń każdemu.

W tej chwili UE jest przeciwko USA, Niemcy oczywiście także i Trump może przegrać całkowicie wybory w listopadzie czy też grudniu, aby nadal kontynuować prezydenturę.

Media bez konkurencji zamknięto i odsunięto od publicznego widoku. Bez alternatywnym mediów władze i Deep State może zrobić co zechce i nikt nie będzie w stanie tego opublikować, w jaki sposób Trumpa pozbawiono władzy w wyborach i jakich oszustw użyto.

A taki wyczyn może doprowadzić do wojny domowej a nawet ataku Chin na USA, które to taryfy USA wprowadzają Chiny w wielkie kłopoty finansowe.

Gwoli ciekawości, w Chinach nastąpił ostry atak na Chrześcijaństwo!

Nie twierdzę, ze będzie tak czy owak ale myślę, że obie opcje są możliwe i ta opcja w tym poście jest chyba bardziej realna z powodu proroctw biblijnych.

A Bóg wydał surowy wyrok na USA za ich niezwykłe i ohydne zbrodnie.

Po za tym uznanie Jerozolimy za stolicę fałszywego Izraela to bezpośredni atak Trumpa na Boga.

Mamy więc dwie opcje, obie możliwe ale widząc co się nadal dzieje widzę coraz wyraźniej, że jest to realizacja planu III Wojny Światowej.

Nadal trwa w USA atak na Chrześcijaństwo, wzmagają się ataki na rasę białą i siły zła definitywnie wygrywają.

A przecież Trump mógłby zorganizować w kilka dni własną stację TV z własnymi dziennikami oraz wyjaśnieniami, co robi faktycznie rząd i w jaki sposób działania rządu są torpedowane przez fałszywe media oraz Deep State.

Zwłaszcza jest łatwo uruchomić stację radiową czy duży kanał internetowy i w ten sposób rozpocząć kontrolę przepływu informacji.

Jeżeli cenzura, jaką właśnie wprowadzono nie zostanie powstrzymana, Trump utraci władzę.

I najważniejszy punkt, moim zdaniem.

Sąd Boga nad Babilonem jest postanowiony i będzie wykonany.

Ale przed tym sądem, czyli atakiem... być może z Antarktydy, musi nastąpił ogłaszanie aniołów, aby Lud Boży opuścił Babilon, aby na nich nie spadały plagi spadające na Babilon.

A w USA jest wielu Słowian, w Anglii także.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by maklesTeam on 8th Sierpień 2018, 19:52

Taka ciekawostka, szukając startów dla siebie trafiłem taką "perełkę" propozycji biegu.

2018-08-08 Top-Cross Torunia Bieg 8 6km 666m PL Toruń

Przy biegach ponad 1 km nigdy organizatorzy nie podają dystansu z dokładnością do setnych części kilometra a tutaj uszczegółowili nawet do tysięcznych. Głupio zapytam po co?

Inna ciekawostka z Dębek (niedaleko Władysławowa) na Hel jest tylko jedna linia autobusowa a jej numer to całkiem przypadkowo 666. Także jak na Hell to tylko 666

https://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/fronda-linia-666-na-hel-szerzy-satanizm-59196.html

Czy to nie jest przypadkiem wystawianie doktryny lucyferiańskiej na widok publiczny?

maklesTeam

Liczba postów : 36
Join date : 14/06/2018

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 8th Sierpień 2018, 22:20

Jechalam o zgrozo z Karwii tą linią na Hel aby pozwiedzać( nic innego nie jezdzi tamtędy)  Moim zdaniem ostrzega ze wzuecie znaku bestii 666 to droga na hell


Pewnie jakas eminencja-ekscelencja przesiadla sie ze swojego mercedesa i zobaczyla iz zwykły autobus- rozklekotany ogórek " rozglasza" ludziom iz wziecie 666 to trasa na hell...zgłosiła ta ekscelencja-eminencja i mamy awanturę na pół ( ich tajemnica wstretny plan-zdradzona przez " ogorek" zwykły autokar...) pomorza a zwykly kowalski juz wie ze 666 to hell Wink

666 Arrow hell
lusia
lusia

Liczba postów : 769
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 9th Sierpień 2018, 07:40

Jeżeli ta informacja jest prawdziwa, to lepie się zacząć pakować!

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.whatdoesitmean.com%2Findex2625.htm&edit-text=

Podobno ten wielki meteor to był statek UFO czyli z Arktyki.

https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=en&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.express.co.uk%2Fnews%2Fworld%2F998900%2FMeteor-explodes-greenland-us-early-warning-missile-base-nuclear-meltdown

A na Syberii był także PODOBNO wielki meteor.

https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Ftass.com%2Fscience%2F1016419

Nie mówię, że w to wierzę czy też że nie wierzę. Ale pewne wydarzenia powodują histerię u nasienia węża.

Warto coś wiedzieć, aby potem nie być zaskoczonym wydarzeniami.

Jedno jest pewne - dzieje się wiele dziwnych i niewytłumaczalnych rzeczy. Niewytłumaczalnych, ponieważ nikt nam nie chce tego... wytłumaczyć.

A z każdej strony wszystko wskazuje, że to na pewno nie jest to, o czym MSM media nam mówią! (MSM - MainStream Media)

Odnośnie stałego powiększania wieku emerytalnego - dotyczy także mnie - jest to zupełnie idiotyczny pomysł władz.

Spowoduje to gwałtowny wzrost populacji.

Po prostu co rozsądniejsi młodzi ludzie będą widzieli, że na emerytury nie ma szans. Najlepszym rozwiązaniem jest wielka rodzina, która u schyłku życia rodziców wspomoże ich w tych trudnych latach końca ich życia.

W ten sposób 'dają' sobie radę kraje ubogie. Czyli Polska i Australia kopiuje 'osiągnięcia' Afryki i Bangladeszu.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 10th Sierpień 2018, 01:43

Znowu jakieś pojazdy 'UFO' nad Rosją.

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.dailymail.co.uk%2Fnews%2Farticle-6043997%2FMysterious-footage-shows-appears-UFO-flying-sky.html&edit-text=

Coś się najwyraźniej dzieje  i władze to przed nami ukrywają. Albo nas oswajają z obecnością 'UFO', albo toczą się zapasy pomiędzy upadłymi o dalsze losy przed... wyrokiem Boga.

A Putin...

Putin potępia publicznie papieża Franciszka, że "nie jest mężem Bożym".

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fnewsgru.com%2Fputin-slams-pope-francis-hes-not-man-god%2F&edit-text=
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 11th Sierpień 2018, 14:13

Niezwykle bulwersujący artykuł, ale... zgodny z wieloma faktami.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.vox.com%2Fscience-and-health%2F2017%2F8%2F15%2F16144070%2Fpsychology-alt-right-unite-the-right&edit-text=

Najwyraźniej jest to odpowiedź na ataki ANTIFA oraz wielu trików atakowania białych, zwłaszcza Słowian przez nasienie węża.

To nie biali doszli do wniosku, ze powinni oni być eksterminowani.

Pomijając wszystko inne, jest to realizacja oczywistego planu III Wojny Światowej.

Warto dokładnie przeczytać ten artykuł i przypomnieć sobie ohydne ataki czarnych na białych, i media MSM nigdy na to nie reagowały.

Ale tego typu narracja będzie się na 100% powtarzać a my czekamy na wyzwolenie z żelaznego uścisku nasienia węża. A przemoc nie jest naszą formą walki z niesprawiedliwością.

Naszego wyzwolenia oraz ukarania zbrodniarzy dokona sam Bóg!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 12th Sierpień 2018, 12:14

Brak słów i tych dobrych i złych na tą chorą sytuację Shocked

http://sledczy24.pl/10-lat-wiezienia-za-jedzenie-ze-smietnika/
lusia
lusia

Liczba postów : 769
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 12th Sierpień 2018, 12:26

Te "UFO" także w Stanach:

https://innemedium.pl/wiadomosc/eskadra-obiektow-ufo-zostala-uwieczniona-nad-los-angeles

A wczoraj lub dwa dni temu było oficjalnie ogłoszone że USA utworzyły 6 rodzaj wojska: Wojska Kosmiczne .... Rosjanie już dawno taką strukturę mieli.

http://www.kosmonautyka.pl/donald-trump-tworzy-wojska-kosmiczne
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 12th Sierpień 2018, 13:27

Coś wielkiego się dzieje według Alexa Jonesa.

Oddano mu Twittera!

https://twitter.com/realalexjones

On ma opinię podobną do mojej, że Deep State coś wielkiego kombinuje i dlatego nagle wprowadził ostrą cenzurę. Podobno Twitter się nieco przeląkł opinii publicznej i pozwolił mu nadawać. Alex (z filmu na Twitterze) twierdzi, że kładzie on swoje życie na linii dla USA. Mówi, że być może jest to ostatnia szansa dla Deep State - desperacka cenzura i próba całkowitej kontroli USA.

Moim zdaniem Deep State prowadzi wprost do III WŚ, o ile mu to wyjdzie. Jones ujawnił, że Apple i Google pracują już z Chin, które chcą wprowadzić komunizm na całej ziemi.

Google jeszcze nie cały jest w Chinach ale Apple już jest.

Z innych informacji, ponowne ostre ataki satanistów na USA.

Także coś w rodzaju boskiego ostrzeżenia dla USA!

Zobaczcie zdjęcia i film z burzy w Illinois. NIESAMOWITE.

http://strangesounds.org/2018/08/beautiful-and-terrifying-apocalyptic-cloud-engulfs-anna-illinois-pictures-and-video.html

Dodajmy to, co już wiemy o UFO i Antarktydzie i cenzurę płaskiej ziemi, pozamykane TYSIĄCE YouTube kanałów i gorączka u władz z Deep State - to wszystko sugeruje jakieś wielkie wydarzenie jest bardzo bliskie i trudno zgadnąć co się z tego wykluje.

Pamiętam przed 9/11 nikt się tego absolutnie nie spodziewał. Dla mnie to był szok a widziałem to niemal na żywo w Australii  i oczy wywaliłem jak ropucha na wierzch widząc jak samolot walił w wieżowiec.

Żona się pyta:

- Co to za film?
- To dziennik z USA!
- Co ty pieprzysz?
- Stul się babo bo to jest na żywo a nie film!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wykrzyknąłem.

Zbaraniała moja 2-ga połowa.

Tak rzeczywiście było i taka mnie więcej była rozmowa. A już mieliśmy internet od roku 1995 i nikt niczego takiego nie zapowiadał. Żadnych przecieków.

Teraz może być tak samo. Może być coś zupełnie niespodziewanego. Jest pewne, że coś się szykuje ale nie wiemy co.

Alex jest... syjonistą i nigdy nie krytykuje Żydów ani syjonistów i sam się przyznał, że jest Żydem. Czyli nie wiadomo, czy Twitter go się wystraszył czy po prostu musiał go przywrócić i Alex może bardzo pomóc przy wybuchu wojny domowej które w USA niemal już trwa.

Tak to mniej więcej wygląda i ja to tak widzę.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 13th Sierpień 2018, 16:26

Moim zdaniem upadli jeśli chcą zwieść masy to mogą pokazowo zniszczyć islam.... no cóż islam jest kreowany na potężne zagrożenie i większość ludzi by skakało z radości gdyby Mekka i Medyna zostały zniszczone. Zresztą jeden z "jasnowidzów" coś mówi o takiej ewentualności:

onet.pl napisał:
"Wiele tradycyjnych religii opierających się na ślepej wierze upadnie, a ludzie zaczną szukać bezpośrednich doznań duchowych. Do 2025 r. miliony ludzi porzucą islam. Chrześcijaństwo również przejdzie w tym czasie duchową metamorfozę, a wierni będą poszukiwać doświadczeń mistycznych w modlitwie lub medytacji" – pisze na swojej stronie.

https://facet.onet.pl/strefa-tajemnic/angielski-jasnowidz-zbliza-sie-schylek-kim-dzong-una-i-islamu/jz8lrqm

Nie twierdzę, że tak się stanie.... ale co robią syjoniści rządzący w Arabii Saudyjskiej:

https://www.wprost.pl/swiat/10144987/arabia-saudyjska-dokonala-ukrzyzowania-skazanego-na-smierc.html

Zobaczmy rozumiem jedno. Skazano na karę śmierci mordercę poprzez ścięcie.... jednak po tego ciało tego człowieka ukrzyżowano.... przecież logiczne jest, że te działania mają wywołać niechęć do islamu. Kto znęcą się nad zwłokami, nawet mordercy????

Inna sprawa:

https://www.rp.pl/Polityka/180819884-Holandia-Samobojstwo-radnej-Mowila-ze-zgwalcili-ja-muzulmanie.html

Zobaczmy syjonistyczne władze chronią islamistów i ich sprowadzają, ale działają na zlecenie upadłych. Jednocześnie przez internet i inne media owe wyczyny islamistów są nagłaśniane. Wszystko to po to aby w odpowiednim momencie zniszczyć islam i syjonizm ku uciesze tłumów. 

Co jeszcze ciekawsze sami islamiści mogą szybko porzucić islam przy nadarzającej się okazji. Ten artykuł pokazuje jedno:
https://www.rp.pl/Polityka/180819884-Holandia-Samobojstwo-radnej-Mowila-ze-zgwalcili-ja-muzulmanie.html

To chrześcijaństwo Pawłowe ma największą siłę zwodzenia. I moim zdaniem Lucyfernizm to po prostu chrześcijaństwo Pawłowe. Paweł w swoich naukach ukrył doktrynę Lucyfera.

Cyryl

Liczba postów : 1352
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 14th Sierpień 2018, 03:43

Oglądałem wczoraj ten film. Ta pani była otoczona islamistami i jakiekolwiek oskarżenia ZNANYCH jej Islamistów o gwałt mogły spowodować jej śmierć.

Popełniła samobójstwo po dwóch ostrzeżeniach, ze jej poderżną gardło, ponieważ działała przeciwko imigracji.

Powiedziała z płaczem, ze musi odebrać sobie życie aby uratować swoją rodzinę, ponieważ rodzinie także grożono. Polskie media poważnie zniekształcają tę historię.

Najwyraźniej władze syjonistyczne - zgodnie z planem Kalergiego - nie miały zamiaru dać jej potrzebnej ochrony. W rezultacie nie widząc szans na bezpieczeństwo, zwłaszcza dla swojej rodziny ta pani zrobiła heroiczny czyn, najprawdopodobniej ją w ten sposób ratując.

Cytat z syjonistcznej szczekaczki.

- Nigdy nie złożyła formalnej skargi, nie zdobyliśmy też żadnych dowodów, które pozwoliłyby nam rozpocząć postępowanie - powiedziała rzecznik lokalnej policji Hilde Vijverberg.

Gdyby złożyła oficjalną skargę, policja oskarżyłaby ją o islamofobię. Tak bronią syjonistyczne władze Islamu, a w Izraelu do Islamistów po prostu z lubością strzelają.

Ani w Niemczech, ani we Francji czy w Szwecji jakiekolwiek raporty absolutnie niczego nie dają poza jeszcze większymi kłopotami a nawet za skargę można skończyć w więzieniu o fałszywe oskarżenia nobliwych wyznawców Allaha.

W tym świetle widać wyraźnie olbrzymi dramat, jaki ta pani przeżywała ale polskie fake ścierwo media oczywiście są przeciwko niej, nawet w obliczu jej śmierci.

Nagranie zniknęło z sieci wkrótce po tym, jak zostało w niej umieszczone.

Nie zniknęło ale cenzura syjonistyczna YouTube je usunęła, bo godziło to w dobre imię... Islamu i syjonizmu. A usunięto po to, aby nikt nie wiedział co się stało w rzeczywistości.

Ale my już wiemy i propaganda została ujawniona.

Unikajmy ścierwo mediów, ponieważ to jest trucizna!

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 17th Sierpień 2018, 10:12

" ojcu" dyrektorowi szykuje sie konkurencja....moze na antenie tej stacji TV Polacy w koncu posłuchają czym jest bałwochwalstwo...

https://wolnemedia.net/rydzyki-z-ameryki/
lusia
lusia

Liczba postów : 769
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 18th Sierpień 2018, 05:06

Niestety Firefox nas śledzi i nawet cenzuruje. Ostatnie informacje to potwierdzają. Firefox odrzucił zassanie materiału w postaci łatwo odczytywanych artykułów.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.intellihub.com%2Fmozilla-firefox-goes-all-in-for-evil-pushes-corporate-news-collusion-to-silence-independent-media%2F&edit-text=

Kalifornia na poważnie chce odseparowania się od USA. Trump grozi stanem wojennym.

https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.thecommonsenseshow.com%2Fsources-indicate-trump-to-impose-marital-law-in-california-unless-brown-and-calexit-capitulate%2F

No i film po angielsku, w którym ujawnia się, że sprawy pedofilii nie zeszły wcale z tematu i film o straszliwym okaleczeniu, torturach 8 letniej dziewczynki, jej morderstwie oraz picia jej krwi przez Hillary Clinton oraz Huma Abedin, ten film zatacza coraz szersze kręgi.

Największym problemem jest... niezwykła niechęć do obejrzenia filmu, nawet jak się go gdzieś na Dark Net znalazło. Ludzie wymiotują i chodzą do lekarzy po obejrzeniu czegoś tak potwornie nieludzkiego.

The Hillary Child-Sex Tape jest gorsza niż można to sobie wyobrazićNapis pod filmem.


OSTRZEŻENIE: Ten film zawiera szczegóły graficzne dotyczące #HillarySexTape i przerażających aktów popełnionych wobec młodej dziewczyny. Materiał znaleziony na laptopie Anthony'ego Weinera spowodował, że jedni z najbardziej zatwardziałych oficerów NYPD zaczęli płakać, wymiotować i szukać pomocy psychologicznej. SPRAWOZDANIE: SGTreport

Małe sprostowanie - ten film nie ukazuje tego ale w umiarkowany sposób omawia. Nie ma w nim żadnej drastycznej sceny.

Na końcu jest wywiad sprzed kilku lat z dziewczyną może 16 letnią, która ma dziecko urodzone przez nią w wieku 11 lat. Nie oglądnąłem do końca aby sprawdzić co się stało z jej dzieckiem ale podejrzewam, że także złożono je na ofiarę.

Nie widziałem tego filmu i nie doczytałem do końca na tym filmie, co te dwie kobiety zrobiły tej biednej dziewczynce, ponieważ nawet czytanie tego jet ohydne.

Najwyraźniej Deep State chce rzucić Hillary i innych na pożarcie tłumowi i ich ukarać za zbrodnie ale czołowe figury, jak Kissinger czy inni nie doznają szkody. Trump jest po ich stronie.

Kalifornia i zbrodnie pedofilii mogą doprowadzić do wojny domowej. Odnośnie Kalifornii - meksykańskie gangi są połączone z obecnymi władzami Kalifornii.

Można zapytać - dlaczego jeszcze nie ma muru z Meksykiem? Jest jeden ważny powód.

Poprzez granicę Meksyku/USA są szmuglowanie dzieci dla... rządowych i biznesowych pedofilów.

Samolotem ich nie można przywieźć z powodu zbyt dokładnych procedur paszportowych i podobnie jest ze statkami.

Meksyk to jedyna droga dla szmuglerów dzieci, kobiet itp. Dlatego mur jeszcze nie stoi i granica jest otwarta.

Świat wygląda znacznie gorzej niż my to sobie wyobrażamy. Pedofilia i zezwierzęcenie jakie czasami przecieka do nas to norma życiowa dla nasienia węża.

Jeżeli wszelkie władze w krajach o białej populacji to nasienie węża, to oznacza, że wszelkie władze są z pedofilią i satanizmem połączonym z krwawymi ofiarami ściśle związane.

Polska nie jest od tego wolna. Pamiętamy pana Bednarza, jak dobrze zaczął walkę z pedofilią?

Oto jego witryna, jak wygląda dzisiaj.

http://fundacjadobregopasterza.pl/

Najwyraźniej władze go uciszyły, co od razu nam mówi, że Kościół i władze to nasienie węża, wielbiące szatana i życie tych 'ludzi' jest niemożliwe bez regularnego mordowania dzieci.

W Australii, Anglii, USA, we Włoszech, na Litwie - słowem we wszystkich krajach tego typu ludzie sprawują władzę.

Wbrew pozorom pedofilia nie przyhamowała i nadal dzieci a nawet niemowlaki są mordowane, gwałcone, pozbawiane krwi i zarzynane na ofiary przez sprawujących władzę.

Ponieważ sąd Boży zbliża się szybkimi krokami, informacje te są rozprzestrzeniane do wielkich ilości ludzi.

Niestety zdecydowana większość ludzi po prostu odmawia nawet rozmów na takie ohydne tematy. Normalni ludzie nie są w stanie znieść urazów psychicznych, jakie powodują informacje o tych ohydnych postępkach władz i kleru.

Oto przyczyny, dla których kary dla takich potworów wykonane przez Boga według planów wyłuszczonych w Objawieniu będą wykonywane na takich potworach bez miłosierdzia.

1/3 ludzi zginęła od tych lub innych plag. Są tego poważne przyczyny, że miłosierny Bóg MUSI dokonywać drastycznego sądu dla drastycznych ludzkich potworów.

W Królestwie Bożym nie będzie miejsca dla nich. Nie byłoby to Królestwem, gdyby Bóg na coś takiego przymykał oczy.

Rev 21:3  I usłyszałem donośny głos z tronu mówiący: Oto przybytek Boga między ludźmi! I będzie mieszkał z nimi, a oni będą ludem jego, a sam Bóg będzie z nimi.
Rev 21:4 I otrze wszelką łzę z oczu ich, i śmierci już nie będzie; ani smutku, ani krzyku, ani mozołu już. nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy przeminęły.

Oto przyczyny takiego sądu nad złoczyńcami.


I dodam jeszcze jedną rzecz.

Watykan kontroluje Bestię złożoną z upadłych i nasienia węża.

Jego czasy chylą się ku końcowi. Jego agencje wywiadowcze, CIA/FBI/NSA dostaną się CHYBA w wielkie kłopoty z powodu... porzucenia przez USA wojny w Afganistanie. Już władzę przejmuje Taliban. A CIA i inne organizacje nie są na budżecie USA ale na narkotykach kultywowanych własnie w Afganistanie.

W ten sposób CIA i inne mogą zostać odcięte of funduszy i Bank Federalny jest na pewno na muszce Trumpa. 

Dlatego, że Deep State chce i dąży do światowej komputerowej waluty. Czyli... 666 - znak Bestii.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 25th Sierpień 2018, 11:59

Jest w księdze Henocha, że upadli na Antarktydzie ( o ile oni tam są, ale chyba tak) już nigdy na ziemię nie wyjdą.

Jedynie Apollo wyjdzie z Otchłani.Ta doktryna Watykanu zaczyna być zwalczana przez Trumpa i innych
Zamieńmy słowa w tym artykule

Nie UFO,OBCY a UPADŁE ANIOŁY z Antarktydy.

Ich świat będzie wystawiał
Z wracającym Jezusem walczyłhttp://globalne-archiwum.pl/projekt-l-u-c-i-f-e-r-cz-3-watykan-rozwaza-mozliwosc-przybycia-istot-pozaziemskich-w-celu-ewangelizowania-ludzkosci/
lusia
lusia

Liczba postów : 769
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 10th Wrzesień 2018, 04:23

W chwili obecnej jesteśmy w olbrzymim uścisku sił szatana oraz pod jego kontrolą i niewielu zdaje sobie z tego sprawę.

A sprawa ta jest śmiertelnie poważna, zwłaszcza dla... satanistów ale także dla nas. Obejrzałem właśnie szokujący film i wpadłem w osłupienie, kiedy Elon Musk potwierdził teorie Alexa Jones'a


Alex kiedyś opowiedział teorię o szatańskiej szczelnej kontroli CAŁEGO społeczeństwa na ziemi.Połączył to ze sztuczną inteligencją. Elon Musk w tym filmie całkowicie potwierdził tę teorię, i wysnuł wiele katastrofalnych przypuszczeń czy prognoz. Ja częściowo o tym pisałem ale dopiero teraz zdałem sobie sprawę z rzeczywistego szatańskiego planu, który już działa wprost na naszych oczach i ludzkość nie zdaje sobie z tego w ogóle sprawy oddając się ochoczo choć nieświadomie w ręce szatana.

Google już jest w Chinach z powodu najszybszych komputerów na ziemi. Owe komputery pracują w taki sposób, że eksperci już tracą nad nimi kontrolę z powodu Sztucznej Inteligencji.(SI) Jak to funkcjonuje pod opieką samego szatana? 


Są poważne podejrzenia odnośnie używanej przez nas SI w naszych komputerach, Apple Siri, Windows Cortana oraz Amazon Alexa. 


Wszystkie te "osoby" nienawidzą Boga i Syna! Wielu to sprawdziło i jest wiele dowodów!

Krążą filmy o tych przedstawicielach SI, o ich niechęci do Chrześcijaństwa i otwartych umysłów.

Nie trzeba chyba przekonywać kogokolwiek o tym, że owe 'postacie SI są na pewno w dużym stopniu ...kontrolowane przez siły demoniczne.

Ale to nie jest największym problemem.

Apple komórki mają Siri także i już jest wiadomo, że Smartphony są ściśle zintegrowane z Google/YouTube/Amazon i podsłuchują wszystkie nasze rozmowy, nawet podczas wyłączenia naszych komórek. Szatan wie doskonale co, gdzie i z kim jesteśmy w każdej niemal sekundzie naszego życia a nawet o czym rozmawiamy. Dlatego nie możemy wyjmować z nich baterii!

To już nie jest tajemnicą, ale istnieje jeszcze jedno olbrzymie zagrożenie które już jest widoczne jak na dłoni.


Google/YouTube/Facebook/Twitter/Spotify czy inne mniejsze organizacje są manipulowane przez SI oraz szatana i demony.

W jakim celu i w jaki sposób?

Widziałem w życiu kilka pokoleń i obecnie znana jest powszechna negatywna ocena ludzi tzw. millenialni. Do tej pory najbardziej... nieudane pokolenie ludzi na ziemi, wychowane częściowo na Internecie oraz propagandzie lucyferiańskiej.Ale teraz mamy jeszcze większy problem.

Już wiadomo, że pokolenie millenialni jest wychowane w sposób... szatański, czyli oparty na doktrynie Lucyfera. Skąd taka pewność?

Ponieważ powszechnie znany nam pęd świata ku satanizmowi. Google/YouTube/Facebook/Twitter/Spotify/ Linkedlink są już znani z szatańskich pomysłów oraz drastycznej cenzury przeciwko każdemu, kto widzi te problemy i jest zdecydowanie przeciwko światowej szatańskiej narracji. Czyli normalnych jeszcze ludzi.

Niebezpieczeństwo polega na tym, że już w chwili obecnej szatan i demony w mgnieniu oka czytają nasze myśli za pomocą Internetu oraz naszych komórek i doskonale widzą to z szybkością błyskawicy, który idiotyczny (szatański) pomysł nam się spodobał. Już jesteśmy programowani przez szatana za pomocą dokładnie wyselekcjonowanych tematów oraz dokładnie przemyślanych... trendów i siły szatana mają natychmiastowe rezultaty swych knowań.

Millenialni to dopiero skromny początek tego, co czeka ludzkość z rąk szatana, jeżeli Bóg go nie powstrzyma.


A my mamy bezpośredni kontakt z szatanem i demonami za pomocą komórek, naszych PC-etów, a zwłaszcza z olbrzymią pomocą Google/YouTube/Facebook/Twitter/Spotify/ Linkedlink czy innych. Inaczej mówiąc sami włazimy szatanowi w łapy.

Ja nadal używam Windows 7 i mam starą Iphone4 komórkę, którą od dzisiaj będę zabezpieczał za pomocą folii aluminiowej, aby nie nadawała za moimi plecami gdzie spaceruję z moim psem, czy z kim rozmawiam przez telefon czy dokąd jadę samochodem.

Sami widzicie, jakie dobre są ostatnio tłumaczenia w Google Tłumacz. Czyli języki nie są już przeszkodą.

Mała uwaga do millenialsów.

Nie wszyscy są źle wychowani ale ci którzy są - nie mają innego wyjścia, jak spróbować całkowitego odcięcia się od Google/YouTube/Facebook/Twitter/Spotify/ Linkedlink, w żadnym wypadku nie brać udziału w szatańskim dalszym nas programowaniu, pozbyć się nawyków ze Smartphona, jeżeli mamy i odrzucić ciągłe tekstowanie się, które natychmiast jest rejestrowane przez szatana.

Róbmy ludzką komunikację i nie dajmy się kontrolować przez szatana. Nie szepczmy mu do ucha!

Siły szatana już nas zwyciężają i pośród członków forum są zaledwie kilka  osoby, które traktują obietnice Boga na poważnie ale reszta jest pod 'opiekuńczymi' skrzydłami upadłych aniołów oraz samego szatana.

To nie są żarty. W tym filmie Elon Musk przewiduje, że SI wyrwie się pewnego bliskiego dnia i człowiek nie będzie już jej wcale kontrolował. Jedynie Bóg to z pewnością powstrzyma, ponieważ Elon ostrzegał od lat o możliwościach SI i ostrzega nadal, ale zdecydowana większość ludzkości jest tak głęboko zindoktrynowana przez doktrynę Lucyfera z Google/YouTube/Facebook/Twitter/Spotify/ Linkedlink, że żadne ostrzeżenia nie przynoszą absolutnie żadnych pozytywnych rezultatów.

A ten człowiek wie, o czym mówi. Ja takze trochę rozumiem, ponieważ prowadziłem przez 14 lat biznes komputerowy!Ale jest szansa, że osoby mające zaufanie do Boga, odseparują się od oczywistego satanizmu i odsuną się od niego stając wyraźnie po stronie Boga.

Jest jasne, że ten system kontroli posłuży Bestii do przekonania i zmuszenia ludzkości do wzięcia znaku Bestii i Bestia za pomocą Internetu będzie doskonale wiedziała, kto jest po jej stronie, a na kogo trzeba zwracać szczególną uwagę. Oni to wiedzą już dzisiaj i już dzisiaj ludzie wierzący w Boga i Jego obietnice powinny zadecydować, kogo chcą słuchać.

Szatana z naszych komórek i Google/YouTube/Facebook/Twitter/Spotify/ Linkedlink czy też Boga.

Nigdy nie logować się do żadnych socjalnym mediów, nie laikować nikogo, ponieważ jest to publiczne pokazywanie naszych przekonań a szatan nie ma prawa do otrzymywania od nas takich informacji. Jeżeli on je w ten sposób otrzymuje, to znaczy, że służymy dwóm panom i częściowo akceptujemy szatański plan zniewolenia całej ludzkości.A to z pewnością nie podoba się Bogu! Warto o tym na poważnie pomyśleć!

Proszę sobie przeczytać ten artykuł. Wiedząc co już napisałem to budzi przerażenie i w pełni potwierdza tego posta.

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.cnbc.com%2F2018%2F06%2F04%2Fapple-siri-getting-more-personal-less-about-answers.html&edit-text=
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by polskapaw on 10th Wrzesień 2018, 13:29

Elon Musk którego Henry cytujesz to miliarder, programista, przedsiębiorca.

Z Wikipedii dowiadujemy się czym się zajmuje:

W 2016 r. Musk został współzałożycielem Neuralink, firmy zajmującej się rozwojem neurotechnologii. Jej celem była integracja ludzkiego mózgu ze sztuczną inteligencją. Firma, która wciąż znajduje się we wczesnym stadium rozwoju, koncentruje się na tworzeniu urządzeń, które mogą być wszczepiane do ludzkiego mózgu w celu ułatwienia ludziom łączenia się z oprogramowaniem i pozwolenie im na dotrzymanie kroku postępowi sztucznej inteligencji. Ulepszenia te mogą poprawić pamięć lub umożliwić bardziej bezpośredni kontakt z urządzeniami komputerowymi[30].

Musk uważa założenia Neuralink i OpenAI za powiązane: „OpenAI jest organizacją non-profit zajmującą się minimalizowaniem niebezpieczeństw związanych ze sztuczną inteligencją, podczas gdy Neuralink pracuje nad sposobami wszczepiania technologii w nasze mózgi w celu tworzenia interfejsów umysł-komputer. (...) Neuralink pozwala naszym mózgom zachować prowadzenie w wyścigu inteligencji: maszyny nie będą mogły nas prześcignąć, jeśli będziemy mieli wszystko, co mają maszyny i wszystko to, co my mamy. Przy założeniu, że to co mamy rzeczywiście daje nam przewagę[31].

OpenAI

W grudniu 2015 r. Musk ogłosił utworzenie OpenAI, organizacji badawczej non-profit zajmującej się sztuczną inteligencją (AI). OpenAI ma na celu rozwój sztucznej inteligencji ogólnej w sposób bezpieczny i korzystny dla ludzkości[32]."
https://pl.wikipedia.org/wiki/Elon_Musk

Z jednej strony rozwija SI a z drugiej minimalizuje jej skutki Shocked .Zapewnia nam przewagę nad SI przez połączenie naszego umysłu z komputerem affraid affraid affraid


polskapaw

Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 10th Wrzesień 2018, 16:41

polskapaw

Z Wikipedii dowiadujemy się czym się zajmuje:


Dokładnie. Jest jednym z najbardziej zaufanych ekspertów od AI na świecie. Film jest sprzed 3 dni na YT i omawia zupełnie inne aspekty AI (SI) niż połączenia z mózgiem.

Ale... co jest najważniejsze w tym wszystkim. Ten najwyższy ekspert nas wyraźnie ostrzega.

Definitywnie ma on rację i definitywnie wie co mówi.

Nie wiem jaki on ma cel owego ostrzegania. Być może gość ma... kryzys sumienia. Oczywiście że jest to możliwe.

Ale... Alex Jones opowiedział teorię.

Alex kiedyś opowiedział teorię o szatańskiej szczelnej kontroli CAŁEGO społeczeństwa na ziemi.

To było ładnych parę lat temu. I Musk publicznie potwierdził taką możliwość i przewiduje, że w chili obecnej mamy w pewnym stopniu kontrolę nad SI ale istnieje wielkie zagrożenie dla całej ludzkości, że ową kontrolę całkowicie utracimy.

A to oznacza koniec ludzkości, jeżeli Bóg nie zainterweniuje. Dlatego Biblia nazywa ten okres Czasami Końca.

Jest zupełnie nie istotne, kim jest Alex Jones czy Musk i kto dla kogo pracuje.

Co jest niezwykle istotne to niezaprzeczalne fakty w pełni potwierdzające i Jonesa i Muska.

Technologia i szatan są za drastyczną cenzurą, jaka została wprowadzona na Internecie. Jest ona anty Boża, anty Chrystusowa, anty prawicowa i skierowana przeciwko prawdzie i Bogu i wszystkim tym, którzy stoją po stronie Boga i Jego Prawa!

Nieważne kim są ci ludzie, ale ważne jest że obaj naprowadzili nas na OLBRZYMIĄ konspirację przeciwko nam, konspirację samego szatana i demonów, która jest ewidentna dla każdego, kto posiada chociaż jedną komórkę mózgową.

Oni otworzyli światu oczy!!!


Jones czy Musk - serdecznie im dziękuję za ostrzeżenie, bez względu na to kim ci panowie są. Należy im się szacunek za owo ostrzeżenie, ponieważ świadczy to, że nie tylko posiadają rozum ale także posiadają sumienia, które nie pozwalają im na milczenie w tak arcy ważnej sprawie, która jest proroczo zapowiedziana w Apokalipsie.

O niemal doskonałej kontroli Bestii nad całym światem.

Owa kontrola już jest i dokonuje ona olbrzymich zniszczeń na ludzkości i na nasze szczęście mamy mnóstwo dowodów na owe szatańskie działania i mamy szanse na odseparowanie się od szatańskich wpływów oraz szatańskiej kontroli umysłów, która w takim świetle jest całkowicie bezsporna i wyjątkowo szkodliwa.

Obaj panowie, Jones i Musk mogą nawet dzisiaj wszystkiemu zaprzeczyć i powiedzieć że żartowali. I nawet takie oświadczenie nie zmieni faktu kontroli sił szatana, demonów oraz Deep State, nad rodzajem ludzkim.

Powinniśmy się nad tym dobrze zastanowić ponieważ poddanie się tej natrętnej propagandzie szatańskiej i uleganie jej może nas kosztować... życie wieczne.

To nie są żarty i ujawnienie takiej informacji przez Muska to ostry cios w satanizm. On po prostu otwiera miliardom ludzi oczy na już istniejące i funkcjonujące niebezpieczeństwo.

Być może doświadczył ostatnio bezpośredniego połączenia z szatanem i właśnie zmienił całkowicie zdanie.

Każdy z nas, kto posiada Smartphona, lajkuje i jest aktywny w tekstowaniu, już jest opanowany przez siły szatańskie i zniewolony przez szatańskie trendy, które dążą nie tylko do NWO ale do wzięcia znaku Bestii i stanięciu przeciwko Bogu.

TVN to pikuś w porównaniu z AI (SI)
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 11th Wrzesień 2018, 16:49

Dalej myślę iż ten cały całun turyński może kandydować na miano obrazu bestii

Tu opinia amerykańskich naukowców...wiemy juz ze powstal posąg w 3D z tego płótna

https://m.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,33901,zrekonstruowana-w-3d-postac-z-calunu-turynskiego-potwierdza-biblijny-opis-meki-jezusa.html


"• Amerykańscy naukowcy z Instytutu Badań Kosmicznych NASA po serii skomplikowanych badań Całunu wydali oświadczenie, w którym stwierdzają: „Dla nas, uczonych, możliwość sfałszowania odbicia na Całunie byłaby większym cudem aniżeli Zmartwychwstanie Chrystusa, oznaczałaby bowiem, że cała nauka XX wieku nie dorównuje umysłowi fałszerza z XV w., co chyba jest niedorzecznością”.
• Naukowcy dzisiaj oceniają, iż prawdopodobieństwo tego, że Całun nie pochodził od ciała Jezusa Chrystusa, wynosi na 1 do 10 miliardów !
• Całun nie został namalowany! Ilość barwnika odkryta na płótnie nie wystarczyła by nawet do namalowania jednej kropli krwi znajdującej się na Całunie !
• Wizerunek Jezusa Chrystusa na Całunie nie posiada periodyczności, czyli „kierunkowości”, „powtarzalności” jakichkolwiek ruchów narzędzia nakładającego barwnik (barwnik, którego oczywiście nie było..). Oznacza to, że nie mógł namalować go żaden artysta, gdyż nie można namalować obrazu bez użycia pędzla ani barwnika !
• Z odległości do 90 cm wizerunek Jezusa niknie. To również wyklucza namalowanie obrazu. Malarz nie mógłby malować w momencie, gdyby nie widział, a nie jest w stanie malować z odległości większej niż zasięg ręki !
• Wizerunek Chrystusa odbił się jedynie na powierzchownej warstwie płótna, nie wnikając w ogóle w wewnętrzne struktury materiału. Na całej powierzchni obraz jest niewiarygodnie delikatny, ma zaledwie 40 mikronów grubości ! A mimo to – co wykazały badania przeprowadzone przy użyciu aparatury do badań kosmicznych – jest obrazem trójwymiarowym! Jest zaledwie muśnięciem, odpowiadającym grubości ściany komórkowej pojedynczego włókna materiału!
• Kolejny i niemożliwy do wyjaśnienia fakt - brak jest śladów odrywania ciała Chrystusa od płótna - nie ma śladów przesunięcia drobinek krwi, które MUSIAŁYBY wystąpić, gdyby Tego martwego człowieka z Całunu ściągano. Cokolwiek, jeśli odrywa się z zaschniętej rany, nie odpada pod idealnym kątem prostym. To jest niemożliwe. Zawsze pod mikroskopem widać przesunięcia w różnych kierunkach !
• Badania genetyczne potwierdzają, że krew na Całunie ma 2000 lat !
• Ślady krwi, co również jest niewytłumaczalne, są nadal czerwone !
• Odnaleziona na nim krew składa się z hemoglobiny i daje pozytywny test na obecność surowicy i albumin, a więc bez wątpienia należy do człowieka !
• Badania genetyczne krwinek z Całunu, które przeprowadzili specjaliści od badań DNA, w sposób jednoznaczny datują wiek krwinek, a tym samym także wiek Całunu na pierwsze stulecie naszej ery, na czasy życia Jezusa Chrystusa !
• Ujawniono, że w skład substancji wizerunku wchodzi bilirubina. Wątroba rzadko uwalnia tą substancję do krwi. Dzieje się tak np. podczas ogromnego wysiłku jaki mógł być w czasie męki.
• Układ plam krwi na Całunie był identyczny jak na Chuście z Oviedo ! Nie ma dziś wątpliwości, że oba te płótna okrywały tę samą osobę, tylko w innych momentach. Wszystkie ślady pozostawione na obu materiałach zgodne są również z biblijnym opisem męki, śmierci i pogrzebu Jezusa Chrystusa !
• Na całunie występuje grupa krwi AB. Grupę AB ma jedynie u 4-5% populacji ludzkiej, najczęściej natomiast jest spotykana wśród Żydów (18%)
• Ślady na całunie zostały porównane z Tuniką z Argeneuil, gdzie pokrywały się z ranami na Całunie Turyńskim na plecach. Również ślady z Całunu Turyńskiego, Całunu z Manopello i Chusty z Oviedo idealnie się pokrywają !
• Na powiekach Jezusa Chrystusa odkryto dwie monety z brązu o średnicy 15 milimetrów. Pochodzą one z szesnastego roku panowania Tyberiusza, tzn. z roku 29-30 n.e. Po jej powiększeniu mikroskopem elektronowym okazało się, że to jest lepton Piłata. Leptony były bite w czasie, kiedy Piłat był namiestnikiem Palestyny, w latach 26 do 36 n.e. Jest również na niej napisane (w języku łacińskim): Cesarzowi Tyberiuszowi.
• Na Całunie zidentyfikowano 58 różnych gatunków roślin, których pyłki zostały na nim. Spośród nich, tylko 17 stanowiły rośliny rosnące w Europie, pozostałe 41 charakterystycznych było natomiast dla flory Azji i Afryki. Istnieje natomiast tylko jeden obszar geograficzny, w którym spotyka się aż 38 z tych 41 rodzajów pyłków – jest to Judea !
• Splot tkaniny z której wykonany jest Całun jest identyczny ze splotem stosowanym w całunach pogrzebowych odnajdywanych w żydowskich grobach datowanych mniej więcej od 40 roku p.n.e. do 73 roku n.e.
• Na całunie widać sam fakt biczowania oraz koronowania cierniem. Widać przebity bok, potwornie zniszczoną jamę brzuszną. Chrystus był maltretowany przed śmiercią. Miał rozbity łuk brwiowy, zmiażdżony nos, spuchnięte usta od uderzeń i złamaną kość jarzmową. Na Jego twarzy, pomimo ogromnego cierpienia, nie widać złości !!
• Nie ulega wątpliwości, że człowiek z Całunu został przybity do krzyża. Gwoździe wbito w nadgarstki, by nie rozerwać rąk. Organizm był tak wyczerpany wcześniejszym biczowaniem i całą drogą krzyżową, że aż pękały pęcherzyki płucne. Ból podobny do rozrywanego serca i męki topielca ! Bezpośrednią przyczyną śmierci było niedotlenienie płuc, wlanie się płynu do osierdzia i pęknięcie serca !
• Wśród licznych dowodów potwierdzających autentyczność, znajdują się szczegółowe badania ran spod "korony cierniowej". Wypływ krwi zgadza się z rozmieszczeniem żył i tętnic ! Nie mogło to więc być średniowieczne fałszerstwo, gdyż układ krwionośny odkryto dopiero w XVI wieku.
• Całun potwierdza absolutną wierność anatomiczną, niemożliwą do zrealizowania w średniowiecznym obrazie.
• Szczegóły anatomiczne postaci jak i ślady ran na płótnie są z punktu widzenia medycyny zbyt dokładne, by mogły być dziełem malarza ! Całun oddaje całość tej męki w sposób wręcz anatomiczny !
• Na Całunie widać także przebity włócznią bok. Rana ta odpowiada wielkością i kształtem ostrzom ówczesnych włóczni !
• Osoba na Całunie nie ma pępka ! ! !
• Z rany polała się krew (czerwone ciałka) oraz bezbarwne osocze (czyli dla postronnego świadka krew i woda), które wytrąca się u osoby martwej, jeszcze przed stężeniem ciała. Ta sama krew wypłynęła również z nosa i znajduje się zarówno na twarzy Chrystusa z Całunu Turyńskiego, jak i na Chuście z Oviedo !
• Krew spływająca po rękach Jezusa Chrystusa pod różnymi kątami świadczy o pozycji Jego ciała na krzyżu. Widać też chwilowe podciągania się na lewej ręce w celu nabrania powietrza. Kąty spływania krwi byłyby nie do podrobienia przez malarza w tamtych wiekach !
• Stwierdzono brak otarć na szacie Chrystusa od belki na ramionach spowodowanych warstwą płótna. Jest to dziwne, gdyż skazańców krzyżowano zwykle nago. Można to wytłumaczyć prawem rzymskim. Otóż znane były dwie kary chłosty: pierwsza - 40 razów, oraz druga - chłosta do zemdlenia. Ilość razów postaci na Całunie dochodzi do 120. Musiał to więc być ten drugi sposób. Po chłoście drugim sposobem skazańca wypuszczano, o czym świadczą słowa Piłata w Ewangelii św. Łukasza: "Każę więc go wychłostać i uwolnię". Piłat, przymuszony przez Sanhedryna, musiał więc ukryć chłostę. Zrobił to przez nałożenie mu szaty !
• Odkryto również ślady aktu zgonu Jezusa Chrystusa ! W okolicach twarzy Chrystusa z Całunu zostały odkryte greckie i łacińskie litery. Dzięki analizie komputerowej zostały odkryte następujące napisy:
INNECEM (od łac. "in necem ibis" — "na śmierć"),
NNAZAPE(N)NUS (Nazareńczyk),
IHSOY (Jezus)
IC (Iesus Chrestus)
litery IBE(R?) zostały odczytane jako „Tyberiusz”
PEZO – "zaświadczam"
(O)PSE KIA(THO) – "zdjęty wczesnym wieczorem"
• Po wielu próbach i badaniach naukowcy jednoznacznie stwierdzili, że na dzień dzisiejszy, żadna technika naukowa, którą dysponujemy NIE JEST W STANIE UZYSKAĆ TAKIEGO EFEKTU ! NIE JEST MOŻLIWE wykonanie drugiego takiego całunu ! Po sześciu latach! stosowania supernowoczesnych laserów! udało się to tylko w 30%!!). Jedyna wg nich możliwa hipoteza, to "kontrolowany błysk termojądrowy". Jednak te trzy słowa przeczą sobie - jeśli termojądrowy, to nie błysk; jeśli błysk to nie kontrolowany; jeśli reakcja kontrolowana to nie termojądrowa.
• Całun powstał przez krótkotrwałe wydzielenie energii. Niewiarygodnie krótkotrwałe! Muśnięcie energii! Człowiek z Całunu po prostu wyemanował! Wyemanował na wszystkie strony! Innego wyjaśnienia nie ma ! Teoria błysku – czyli ogromnej energii, która uwolniła się w niebywale krótkiej chwili, tak, że nie zniszczyła materiału – jest JEDYNĄ teorią, która jest w stanie wyjaśnić powstanie Całunu Turyńskiego !
• Żadna z krytycznych koncepcji powstania wizerunku Chrystusa na Całunie nie wytrzymała na dłuższą metę krytyki ! !

„Ja żyję i wy żyć będziecie” (J 14,18)

ALLELUJA ! ! JEZUS ŻYJE ! !

źródło: Miłujcie się"

Ech  Neutral
lusia
lusia

Liczba postów : 769
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by polskapaw on 11th Wrzesień 2018, 18:26

lusia

chyba masz "nosa" Very Happy .... Łyknie to całe chrześcijaństwo. Jak zacznie ruszać się i gadać postać na płótnie, to tylko nie liczni powiedzą, że to oszustwo i będą największymi dziwakami w otoczeniu Shocked

Coś w tym jest lusia...Aż mnie ciarki przeszły.

Porobią kopie i wszędzie je wystawią i będzie składanie pokłonów. Wiadomo, że ludzie padną z wielkim szczęściem i radością przed pięknym "bogiem" niż przed brzydkim, a jak jeszcze dostaną raj to już szczęście pełne będzie affraid

polskapaw

Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Obserwator on 11th Wrzesień 2018, 20:59

Polskapaw...a teraz dorzućmy do tego demoniczną SI (sztuczną inteligencję) znającą nasze myśli i poglądy zbierane od lat przez urządzenia elektroniczne.

Krzyż - znak Kajna i bestii, fałszywy pawłowy chrystus, ukrzyżowany Chrystus, graficzne odwzorowanie ukrzyżowanego Chrystusa...

...coś tu mocno zalatuje czosnkiem Surprised

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 11th Wrzesień 2018, 21:40

I jeszcze karta illuminati z tym

całunem


lusia
lusia

Liczba postów : 769
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Czasy końca - Page 10 Empty Re: Czasy końca

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 10 z 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach