Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Strona 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Jacek86 on 11th Marzec 2018, 02:45

levrone, czy w przypadku A380 nie ma kopcenia, to teraz nie mam jak sprawdzić, ale tak jak wrzuciłem wcześniej zdjęcia, za samolotami widać mnóstwo rozgrzanego rozmytego powietrza.... przy lotniksu Heathrow czuć naftą jak chol**a.

A czy samoloty nie kopcą???

Ale żeby nie wyjść na defetystę, mam kilka pomysłów uderzających w spalanie dużych ilości paliwa, przynajmniej w czasie trwania całego lotu!!! bounce bounce bounce
Jacek86

Liczba postów : 246

Powrót do góry Go down

Pisanie by huberkinky on 11th Marzec 2018, 11:31

Wlaśnie było wiele komentarzy o starcie samolotów na paliwie i wyłączeniu go podczas wzniesienia się wyżej.

Podejrzewam, że dochodzi do tego temperatura powietrza. W Londynie w zimie na pewno jest zimno i być może trzeba używać więcej paliwa niż w tropiku czy w Australii.

Pracowałem przy lotnisku w Perth jako taxi kierowca i nigdy nie widziałem czarnych smug za jakimkolwiek samolotem.

Mieszkam także około 5 km od lotniska i przelatują samoloty około 500 m od mojego domu, kiedy wiatr wiele od oceanu. Jeżeli z lądu, startują w przeciwnym kierunku.

Nigdy nie widziałem czarnych smug jak na tych zdjęciach oraz nigdy nie czułem zapachu paliwa. A widuję nisko latające samoloty CODZIENNIE! Jedynym problemem jest ich hałas ale nigdy nie smród paliwa.

Tyle z moich osobistych obserwacji.

W tym filmie gość ujawnia, skąd się bierze ciepłe i świeże powietrze w kabinie dla pasażerów. A potrzeba tego powietrza o właściwej temperaturze, ponieważ na wysokości 10 km jest bardzo mało tlenu!

Może ktoś zgadnie?
huberkinky

Liczba postów : 169

http://www.zbawienie.com proroctwa.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by huberkinky on 12th Marzec 2018, 14:49

Rozmawiałem dzisiaj ponownie z współpracownikiem, który pracował przy samolotach.

Powiedział wprost, że paliwo pozwala na uzyskanie odpowiednich obrotów turbiny oraz siły ciągu. Potem działa właśnie over unity.

Skorygował mnie, że Concorde miał małe zbiorniki paliwa, potrzebne do startu i podczas tej katastrofy - a ja widziałem kilka lat temu film dokumentalny o tej katastrofie - od części leżącej na pasie startowym coś uderzyło - czy w silnik czy w zbiornik paliwa i silnik zaczął się palić.

O dalszym locie nie było już mowy oraz nie można było lądować, ponieważ właśnie skończył się pas startowy. Pilot musiał zadecydować, gdzie rozbije samolot, ponieważ na lotnisko nie miał szansy powrócić.

Nie miałem za dużo czasu na rozmowę, ale po raz drugi potwierdził mi, że to zjawisko jest znane wszystkim lotnikom i służbom na lotniskach.

Wyjaśnił mi także na czym polega turbulencja czy wznoszenie się samolotu w wortekście.

Pod spodem skrzydeł samolotu startującego jest duże ciśnienie ale z drugiej strony, na górze jest podciśnienie.

3-ci od konca to polski myśliwiec.

Samoloty startujące wykorzystują to i startują niemal pionowo idąc szybko w górę wykorzystując owo podciśnienie na górnej części skrzydła.
huberkinky

Powrót do góry Go down

Pisanie by levrone55 on 12th Marzec 2018, 23:35

Wydaje mi sie ze na filmie mowa jest wlasnie o powietrzu pobieranym z tych silnikow na skrzydlach i nastepnie pompowane jest ono do kabiny.

levrone55

Liczba postów : 128

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 18th Marzec 2018, 00:07

Ps 119

(89) Panie, słowo twoje trwa na wieki, Niewzruszone jak niebiosa.

(90) Prawda twoja trwa z pokolenia w pokolenie, Ugruntowałeś ziemię i stoi.

Ps 104

(5) Ugruntowałeś ziemię na stałych podstawach, By się nie zachwiała na wieki wieczne.

(6) Okryłeś ją głębią jak szatą, Wody stanęły nad górami.

(7) Ustąpiły, gdyś je zgromił, Rozpierzchły się na głos grzmotu twego.

(Cool Podniosły się góry, Opadły doliny na miejscach, któreś im wyznaczył.

(9) Zakreśliłeś im granice, których przekroczyć nie mogą, By znów nie okryły ziemi.
Liksar

Liczba postów : 1238

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gregor on 21st Marzec 2018, 14:25

.

Ostatnio zmieniony przez Gregor dnia 29th Marzec 2018, 13:48, w całości zmieniany 2 razy

Gregor

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jacek86 on 26th Marzec 2018, 01:06

Henoch 2 Rozdział 28:

Zbierzcie się razem w całość i ten chaos stał się suchy, a stało się to
tak. Z fal stworzyłem dużą i twardą skalę, a skały były suche i suche
nazwałem ziemią, a środek ziemi nazwałem otchłanią bezdenną,
zebrałem morza w jedno miejsce i razem związałem je wspólnym
jarzmem. Rzekłem do morza daję tobie twoje wieczne granice i
spostrzegaj ich, jeśli nie złamiesz będziesz wolny od wchodzących w
skład twych części. Wówczas umocowywałem firmament.
Ten dzień
nazwałem pierwszego tworzenia [niedzielą].

Antrktyda otaczająca ziemię??? Wink
Jacek86

Liczba postów : 246

Powrót do góry Go down

Pisanie by Edwedere on 26th Marzec 2018, 01:35

Polecam obejrzeć filmy kanału na YT Polskiego pilota samolotów pasażerskich , chodzi o to że ten Pilot tłumaczy wiele rzeczy ciekawych ! na czym polega turbulencja , wznoszenie i na przykład mówi , oraz pokazuje start z kabiny przy wznoszeniu i starcie silniki są ustawione na prawie maxymalne spalanie i ciąg aż do momentu wznoszenia po czym na odpowiedniej wysokości moc jest bardzo redukowana.

Edwedere

Liczba postów : 212

Powrót do góry Go down

Pisanie by huberkinky on 26th Marzec 2018, 02:17

Ten film z poziomicą niczego nie udowadnia. Błąd autora filmu.

Gdyby ziemia była kulą dokładnie jak nam się to przedstawia i środek ciężkości byłby w centrum ziemi, właśnie w taki sposób zachowywałaby się poziomica, jak zachowuje się na płaskiej ziemi.

Jedynie byłyby małe odchylenia podczas startu i podchodzenia do lądowania.
huberkinky

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gregor on 26th Marzec 2018, 09:24

.

Ostatnio zmieniony przez Gregor dnia 29th Marzec 2018, 13:48, w całości zmieniany 1 raz

Gregor

Liczba postów : 223

Powrót do góry Go down

Pisanie by huberkinky on 26th Marzec 2018, 09:38

Na płaskiej ziemi i na kuli poziomica będzie zachowywać się identycznie.

Na płaskiej czy na globie będzie się poruszać podczas startu i lądowania a podczas lotu będzie w idealnie płaskiej pozycji.

Pochylenia podczas startu na płaskiej ziemi są nie za duże. Stałe opadanie samolotu z powodu kulistości najprawdopodobniej nie byłoby widoczne na poziomicy.

Dowód miałby minimalne znaczenie w stylu - co by było gdyby...

Dlatego tego typu dowody są natychmiast zbijane przez zwolenników ziemi kuli.

pale
huberkinky

Powrót do góry Go down

Pisanie by huberkinky on 30th Marzec 2018, 04:06

I stało się!!!

Wreszcie naukowcy udowodnili, ze Ziemia nie jest kulą. Szach i mat!!!

(Film usunięto, ale znalazłem go ponownie pod innym tytułem).

Właśnie ukazał się film, w którym grupa naukowców po 7 latach badań dostarczyła niezbitych dowodów na to, że ziemia jest płaska.

Ich witryna.

http://convexearth.org/researchers-of-the-ctz

Jest to niezwykła wiadomość, która praktycznie stawia całą naukę w tym temacie pod murem.

Powód jest oczywisty. Dowody są przedstawione przez rzeczywistych naukowców, inżynierów i innych ludzi z naukowymi dyplomami. Robiono 7 letnie badania i je udokumentowano.

Syjonistyczno-watykańska nauka nie przedstawiła nam do chwili obecnej ani jednego dowodu na kulistość Ziemi.

Ostatnio zmieniony przez huberkinky dnia 3rd Kwiecień 2018, 13:06, w całości zmieniany 1 raz
huberkinky

Powrót do góry Go down

Pisanie by huberkinky on 30th Marzec 2018, 13:45

W końcu obejrzałem cały film i ziemia ma mniej więcej taki kształt!

Ta mniejsza część to najprawdopodobniej nieznany kontynent, na którym wylądował poza murem lodu admirał Bird!

Co jest najciekawsze, odrzucono grawitację. Także okazuje się, co mam potwierdzone przez moją dobrą znajomą która dużo podróżuje,

że słonce zachodzi w w dziwny, zupełnie niezrozumiały sposób i nawet ci naukowcy nie mają żadnego zrozumienia, w jaki sposób to działa.

Oczywiście za pomocą lasera, fal radowych, teleskopów ekipa naukowa w pełni potwierdza płaskość ziemi.

Są to dowody czysto naukowe i na ich witrynie, wkrótce pojawią się dokładne dokumentacje ich badań oraz lokacji i instrumentów używanych do badań.

Także mapa ziemi wygląda bardzo zmieniona według tych badań.

Podsumowując, cały świat naukowy dostał w postaci tego profesjonalnego filmu olbrzymiego kopa w zadek i kiedykolwiek ktoś zakwestionuje płaską ziemie, proponuję taką odpowiedź.

Twoja opinia mnie nie interesuje. Proszę o przedstawienie potwierdzonych i udowodnionych naukowo eksperymentów przez RZECZYWISTYCH naukowców a nie kłamców z NASA.

To jest koniec snów o szatańskiej ziemi kuli.

To jest ultymatywne kłamstwo satanistycznych władców naszego zboczonego świata.

Ci kłamcy nie rozróżniają pomiędzy samcem a samicą, pomiędzy mężczyzną a kobietą, a my spodziewamy się od nich prawdy naukowej?

Niestety zboczeni kłamliwi sataniści rządzą naszym światem i największym ich 'osiągnięciem' są 2 wojny światowe, 300 milionów ofiar oraz światowa masowa pedofilia.

Nie bądźmy już więcej aż tacy naiwni!

huberkinky

Powrót do góry Go down

Pisanie by Szymon on 31st Marzec 2018, 11:51

Przydałoby się przerzucić ten film na PL napisy Smile
Szymon

Liczba postów : 61

Powrót do góry Go down

Pisanie by huberkinky on 31st Marzec 2018, 12:31

Kupa roboty. Właśnie kończę tłumaczenie 2 Henocha i ma sporo innej pracy. Liczę, że ktoś to przetłumaczy, niekoniecznie z naszej grupy.

Z drugiej strony, w filmie nie ma wiele nowego, poza tym, co już wiemy.

Ale ukazane są metody pomiarów płaskości ziemi, w obecności świadków, wysokiej klasy sprzętu, jak mocnych laserów, wielkiego teleskopów oraz najlepszych urządzeń geodezyjnych.

W sumie jest to nieco nudne, poza jednym i najważniejszym.

Posiadamy oficjalne naukowe dowody na płaskość ziemi i ci ludzie przejdą do historii za swoją pracę.

Ta mapa płaskiej ziemi jest inna, niż wszystkie znane nam mapy. Nie jest to co prawda mapa ale model zrobiony na ziemi, ale się sporo różni wielkościami i rozmieszczeniem kontynentów.

No i ma ten dodatkowy kawałek ziemi z dodatkowym kontynentem.

Prześledziłem sporo krytyki tego filmu i nie ma żadnych konkretnych zastrzeżeń, poza szyderstwami ale raczej nielicznymi lewaków, dostających wyraźnego szału.

Jedynym zarzutem jest to, że ci ludzie nie są z Europy i nie posiadają wiarygodności.

Taaa... NASA posiada 'olbrzymią' wiarygodność. Oczywiste oszustwo na mega skalę. 

Na księżycu to był tyko jeden człowiek i jemu można łatwiej uwierzyć, niż NASA.

Polak, pan Twardowski. Ta legenda jest bardziej wiarygodna niż bajki z NASA.

Powtórzę jeszcze raz najważniejszy punkt w jakiejkolwiek dyskusji, aczkolwiek nie wszyscy ten punkt rozumieją.

Nie ma ani jednego naukowego dowodu na kulistość Ziemi i nigdy nie było.

Jakakolwiek dyskusja w tym temacie powinna zmierzać do pytania: czy może nam ktoś przedstawić dowody naukowe na ziemię kulę oraz na teorię heliocentryczną?

Prosimy o nazwiska laureatów Nobla za udowodnienie Ziemi kuli!

Czas skończyć z naszymi odpowiedziami na ICH pytania.

Czas na ich odpowiedzi, ponieważ my mamy niezaprzeczalne dowody naukowe, które większość z nas może powtórzyć i w ten sposób je sprawdzić.

Jeżeli odpowiedzi nie uzyskamy poza zwykłym bełkotem pseudo naukowym, trzeba żądać pozbawienia tytułów doktorskich czy profesorskich WSZYSTKICH astronomów na świecie i posadzić ich w więzieniach na dożywocie za wprowadzenie całego świata w takie monstrualne oszustwo!

Usunąć ze wszystkich szkół bajki o ziemi kuli, zniszczyć wszystkie globusy i mapy, żądać wszędzie map płaskiej ziemi a nie kłamliwych map kulistych.

To nie są żarty!

Ziemia kula to największe oszustwo w dziejach świata!!!

Bóg okazał się ponownie prawdomówny i trzeba także odrzucić teorie ewolucji i wielkiego wybuchu.

Teorie to domena kłamliwej nauki i kłamliwych rządów.

W teorii to oni są mądrzy ale w rzeczywistości to banda kłamców.

Mamy potężną broń w ręku więc jej używajmy.

Wypełnia się olbrzymie proroctwo na naszych oczach.

Nie ma tajemnicy, która nie byłaby ujawniona.

Ponownie Bóg okazuje się prawdomówny a morderczy świat jest pełen kłamstw i mordów przeciwko Ludowi Bożemu.

Niemal wszystko jest kłamstwem, nawet data na kalendarzach!

huberkinky

Powrót do góry Go down

Pisanie by Andrzej on 31st Marzec 2018, 20:12

Jako że nie za bardzo u mnie z angielskim więc nie wiem czy w tym filmie wytłumaczono ten dodatkowy kontynent za lodami antarktydy?
Ciekawi mnie po prostu jak doszli do tego że za lodami jest kontynent?
Oby nie dali tym sposobem wody na młyn dla "wyznawców kopernika" , a obawiam się że zacznie się hejt z tego powodu

Andrzej

Liczba postów : 108

Powrót do góry Go down

Pisanie by huberkinky on 1st Kwiecień 2018, 02:55

Według tego filmu, nowy kontynent jest na dalekiej północy, poza Syberią. Krążyły o nim ustne informacje w postaci opowieści marynarzy, którzy zaobserwowali pewne ślady.

Zrobiono testy wysyłając kamery balonami na duże wysokości. Podano, że nadal niewiele o tym lądzie wiedzą i temat jest nadal badany.

Co jest szczególnie ciekawe, obecnie wszelkie mapy Arktyki nie pokazują nam Arktyki. A podobno pole północne, Arktyka zostało zdobyte w roku 1909 przez...Robert Peary.

https://www.smithsonianmag.com/history/who-discovered-the-north-pole-116633746/

https://pl.wikipedia.org/wiki/Biegun_p%C3%B3%C5%82nocny

Od razu widzimy, że coś strasznie śmierdzi, skoro Arktyka była i już jej nie ma.

A właśnie na dalekiej północny od strony Syberii znaleziono ów dodatkowy kontynent, ale solidnych dowodów w postaci dobrych zdjęć jak na razie nie ma i temat jest nadal badany.

Co jest najważniejsze - nie podano tego jako pewnik ale poważną teorię, podobnie jak podano kształt ziemi jako NAJPRAWDOPODOBNIEJ płaski i NAJPRAWDOPODOBNIEJ zupełnie nieruchomy.

Jako pewnik podano absolutną płaskość wody, w szczególności w wielkich jeziorach. Powiedziano dosłownie, że pomiary wskazują na absolutnie płaską powierzchnię wód w zamkniętych zbiornikach, czyli wielkich jeziorach.

Odnośnie oceanów podano, że wyniki także potwierdzają ich płaskość, ale nie są aż takie precyzyjne jak wyniki na jeziorach.

Niemniej wyniki badań na oceanach także zupełnie wykluczają ziemię kulę.

Podano także przykład podwójnego obrazu okrętów, spowodowanych fatamorganą, czyli podwójnym odbiciem światła.

Osobiście podejrzewam, że także nie wzięto pod uwagę przypływów i odpływów oceanów.

Sprawdzając owe szczegóły ponownie poznałem pewne fakty odnośnie wschodów i zachodów słońca w Australii. Co już znacznie wcześniej opisałem w tym temacie.

Znajoma osoba była niedawno na Tasmanii i ze zdumieniem zauważyła, ze na Tasmanii Słońce wschodzi podobnie jak w Polsce, bardzo wcześnie rano i jest widno co najmniej do 9:30.

W Perth jest to niemożliwe a w Sydney czy w Melbourne czasy nie mają sensu.
O tym własnie mówiono w tym filmie, co potwierdza moje poszukiwania wschodów i zachodów Słońca w Perth.

Nie wiem czy ktoś pamięta, ale wschody i zachody słońca w Perth sugerują, że lecąc na wschód słońca czy zachód doleci się na Antarktydę.

Czyli słońce w Perth nie wschodzi na Wschodzie ani nie zachodzi na Zachodzie a wschodzi wyraźnie na południowym Wschodzie a zachodzi na południowym Zachodzie.

Zatacza więc wielki łuk! Proszę sprawdzić moje wcześniejsze posty.

Hmmm... proszę sprawdzić z kompasem, czy w Polsce jest inaczej! Ponieważ program dostępny na Internecie wskazuje podobnie dla Polski.

Znalazłem swoje posty.

http://zbawienie.forumotion.com/t297p100-plaska-ziemia-czy-mozna-tej-teorii-zaprzeczyc

A tutaj jest obraz podobny do tego, jaki widzimy w Australii w Perth.

http://suncalc.net/#/52.1065,21.0938,3/2018.01.26/15:33

Na dzisiaj jest tak.

http://suncalc.net/#/52.1065,21.0938,3/2018.04.01/09:06
huberkinky

Powrót do góry Go down

Pisanie by huberkinky on 3rd Kwiecień 2018, 11:39

I już władze postarały się aby film naukowy i płaskiej ziemi zniknął.

Już go pod tym adresem nie ma.

Postaram się znaleźć drugą kopię.

Na wszelki wypadek mam jego kopię na swoim kompie. ponad 600 mb!

Ale jestem przekonany że są na necie kopie, tylko trzeba je znaleźć.

Zabolało ich, co? lol! lol! lol!

Znalazłem, w innym miejscu.

Stary tytuł nie istnieje. affraid affraid affraid
huberkinky

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kowalski on 3rd Kwiecień 2018, 13:05

Kowalski

Liczba postów : 9

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 19th Kwiecień 2018, 13:39

Kolejna kreskówka Rick and Morty w której w 3 sezonie jest ukazany fragment jak w podziemiach USA są rekwizyty pozostałe po nagraniu lotu na księżyc

Liksar

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 19th Kwiecień 2018, 21:42

Henocha 2 47

Albowiem nie ma innego oprócz Pana, ani w niebie, ani na ziemi, ani w najgłębszych miejscach, ani na żadnym  fundamencie. Pan jest Tym, który położył fundamenty na nieznanych rzeczach i On jest Tym, który rozciąga niebiosa ponad rzeczy widzialne i niewidzialne. Ziemia, On umocnił ją nad wodami, a wody oparł On na nieumocnionych rzeczach; On sam stworzył niezliczone stworzenia. Czy jest ktoś, kto policzył pył ziemi, piasek morski, krople deszczu, rosę chmur albo wiatr?

70

Wtedy wydam rozkaz. Otchłań wyleje się na ziemię, a wielkie magazyny wody z nieba spadną na ziemię w wielkiej masie, zgodnie z pierwszą masą.

Tutaj mamy potwierdzenie, że nad ziemią były magazyny z ogromną ilością wody , fragment odnosi się do czasu sprzed potopu , wiec potwierdza to , że kopuła jest/ma wodę.
Liksar

Powrót do góry Go down

Pisanie by huberkinky on 29th Kwiecień 2018, 03:24

Bardzo ciekawy film i komentarze.

Autor filmu wątpi, czy w ogóle można latać w stanie nieważkości, ponieważ nie widział ani jednego przekonywującego filmu, poza filmem z wnętrza Jumbo Jeta, który wywołuje wrażenie nieważkości poprzez latanie w górę i w dół. Lecąc w dół uzyskuje się pewną realną dozę nieważkości i to jest robione w scenach z ISS, ale wiele ujęć ukazuje wiele oczywistych problemów.

Artykuł - https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Ftapnewswire.com%2F2018%2F04%2Ffaking-it-in-space%2F&edit-text=

I film z tego artykułu.

Pod koniec tego filmu pokazane są wizualne tricki za pomocą Virtual Reality gier komputerowych w 3D. Na jednej scenie w "ISS" jest moment, w którym 'astronauta' bierze przedmiot do ręki i9 odkłada go na półkę.

Ale powinni oni pokazać ten przedmiot ale z jakichś przyczyn nie umieszczono tego przedmiotu na ekranie.

Główna myśl tego artykułu. Nie jesteśmy w stanie nawet być w rzeczywistym stanie nieważkości.

Cała NASA to jeden wielki niesmaczny żart i mega oszustwo.

Ziemia jest płaska. Świat szatana kłamie!!!!
huberkinky

Powrót do góry Go down

Pisanie by huberkinky on 3rd Maj 2018, 14:46

Mamy wreszcie zawodowego astronoma, który podaje na filmie, że ziemie jest oczywiście kulą i podaje dowody na to.

Przykro mi, ale bardzo się tym zmartwiłem!

Film po angielsku.

Tytuł po angielsku.

An astronomer responds to flat earth theory

Astronom odpowiada na teorię płaskiej ziemi

https://www.youtube.com/watch?v=thxbiR-XfJo

Po filmem jest opis tego krótkiego filmu.

Business Insider UK spotkało się z dr. Stuartem Clarkiem, który rozmawiał z nami o wielu tematach dotyczących astronomii i astrofizyki.

Zapytaliśmy go, co myśli o płaskiej teorii ziemi, szkole myśli, która wierzy, że Ziemia nie jest kulista, ale płaska.

"Cała nasza fizyka jest teraz skonstruowana, fizyka orbit wokół rzeczy budowana jest w tym trójwymiarowym świecie, a obrazy z kosmosu pokazują nasz świat jako globus, a mimo to niektórzy ludzie nadal wierzą ziemia jest płaska. "

"Moja własna teoria mówi, że robią to dla efektu komicznego."

W pierwszych 10-ciu sekundach przedstawia siebie jako dr. Stuart Clark astronom.

Poszukałem go.

Na Wikipedii...

https://en.wikipedia.org/wiki/Stuart_Clark_(author)

Pisarz, jak ja, ale zupełnie głupi! I bez doktoratu i wykształcenia.

Nawet ma witrynę swoją. http://www.stuartclark.com/who-is-stuart-clark

Chciałem pokazać na Google że może jest jakiś doktor astronomii Stuart Clark, ale... przecież nie jestem głupi i są jego zdjęcia. Właśnie tak go znalazłem.

Powiedział że głównym dowodem jest znikanie okrętu za horyzontem. Aha... ktoś to kupuje? Ja nie!

Drugi dowód to grawitacja oraz... przecież mamy zdjęcia z ISS stacji kosmicznej.

Tym to mnie dobił.

Na jego miejscu zajął bym się pisaniem o grze na gitarze, o ile posiada on jakąkolwiek wiedzę, ale trzymać gitarę potrafi.

Tak więc mamy masę dowodó od... 'astronoma' z 'doktoratem'.

Oczywiście ani Wikipedia ani na jego witrynie nie chwali się doktoratem. A już się ze strachu spociłem, ze 'doktor' nam teraz pokaże.

Hahahahahahahahahahahaha...

Hmmm... ma gitarę w klapie i... pusto w głowie.

Kup se facet dobrą lornetkę czy kamerę z dobrym zoomem i jedź nad morze. Zobaczysz czy statek znika czy też ci 'musc' wyparował, 'naócofcó'

Przepraszam, ale to mnie nieco ulżyło. affraid  affraid  affraid

.............................................................................

Mała poprawka. Facet ma Phd czyli honorowy doktorat z astrofizyki a nie astronomii.

Nadal nie posługuje się prawdą, nadal nie posiada on wykształcenia w astronomii, jak się przedstawił. Najprawdopodobniej dano mu nagrodę za... 'wspieranie ziemi kuli'.

Czyli samouk i to kiepski.

Jak można wierzyć z odrobiną wiedzy w ziemię kulę!?

Ostatnio zmieniony przez thewordwatcher dnia 11th Maj 2018, 08:24, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Zarzucono mnie, że zniesławiam uczciwego człowieka. Więc sprostowałem.)
huberkinky

Powrót do góry Go down

Pisanie by krissss on 10th Maj 2018, 18:05

Znalazlem ten film o wypuklej ziemi po polsku - tzn z polskimi napisami.
od razu zapisalem sobie ten film.

krissss

Liczba postów : 9

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 10th Maj 2018, 18:31

Supcio!!!!

Dałem ci wielkiego plusa za ten film.

Już go zassałem. Ma sporo błędów w tłumaczeniu ale ogólnie jest to dobre tłumaczenie w Google.

Właściwe - right - tłumaczyli na - po prawej stronie.

Ale zdecydowana większość tekstów oddaje prawdę w temacie.

Ale to nie ma niczego wspólnego z Krissem, który to znalazł i natychmiast wkleił.

bounce affraid bounce affraid bounce affraid
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry

- Similar topics