Wylecz się sam....

Go down

Wylecz się sam.... Empty Wylecz się sam....

Pisanie by Cyryl on 24th Październik 2017, 20:43

Ciekawy film dr Jaśkowskiego:


Cyryl

Liczba postów : 1390
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Wylecz się sam.... Empty Re: Wylecz się sam....

Pisanie by Iraeneus on 5th Styczeń 2018, 11:38

Bardzo świetny sposób na grypę ... jak ktoś na nią choruje Smile  :Dla nie zorientowanych węgiel medyczny to zwykły węgiel aktywny do kupienia w aptece lub najlepiej samemu zrobić:Od około 1:50 jest jak zrobić.
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Wylecz się sam.... Empty Re: Wylecz się sam....

Pisanie by Cyryl on 23rd Kwiecień 2018, 15:18

Oto ciekawy artykuł:
zmiany na ziemi napisał:
[size=33]Goldman Sachs twierdzi, że wyleczenie chorób jest finansowo nieopłacalne[/size]


autor: John Moll (2018-04-22 01:10)


Kategorie: [size][size]


Wylecz się sam.... 636029241408029649-124493999_scissors
Źródło: Novartis
[/size][/size]
Tajny raport jednego z największych banków inwestycyjnych na świecie, Goldman Sachs, wyciekł do mediów. Z dokumentu tego dowiadujemy się czegoś, o czym prawdopodobnie wiedzą wszyscy, lecz kwestia ta jest zdecydowanie zbyt rzadko poruszana publicznie. Raport Goldman Sachs głosi, że długotrwałe leczenie chorób przynosi większe zyski niż szybkie i całkowite wyleczenie pacjentów.


 
Autor notatki, analityk Salveen Richter wskazuje, że „jednorazowy lek”, który natychmiast usunie daną chorobę to oczywiście najbardziej pożądana przez wszystkich pacjentów opcja. W tym kontekście wymienione zostały terapie genowe jako te najbardziej atrakcyjne metody leczenia. Jednak zdaniem Richtera, tu pojawia się problem – wystarczy jedna taka terapia, aby wyleczyć pacjenta, a im więcej zdrowych pacjentów, tym mniejsze zyski dla koncernów farmaceutycznych.
Wylecz się sam.... Dreamstime_xs_9214281_23_0
Jako przykład, analityk Goldman Sachs skomentował wprowadzenie na rynek skutecznego w 90% leku na zapalenie wątroby typu C. W 2015 roku, koncern Gilead Sciences zarobił na sprzedaży tego preparatu 12,5 miliarda dolarów, lecz z biegiem czasu, coraz więcej pacjentów powracało do zdrowia. Obecnie Goldman Sachs szacuje, że w 2018 roku koncern Gilead Sciences zarobi na swoim leku mniej niż 4 miliardy dolarów. Widać tu wyraźną różnicę w dochodach.
 
„Jednorazowe leki”, jak twierdzi Salveen Richter, nie sprzyjają biznesowi. Biznes jest oczywiście prowadzony na chorych pacjentach. Korporacje farmaceutyczne chcą zarabiać, a żeby taki biznes był możliwy, pacjenci nie mogą zostać wyleczeni natychmiastowo – muszą być poddawani długoterminowej terapii, która przynosi stabilność dla zysków. Pacjenci, jak najbardziej, mogą zapłacić kilkaset tysięcy złotych za „jednorazowy lek”, który natychmiast zwalczy chorobę, lecz takie rozwiązania właśnie ze względu na swoją cenę nie są ogólnie dostępne. Przeważającą większość ludzi stać wyłącznie na leki o niskiej skuteczności, które nie wyleczą, ale pozwolą tymczasowo załagodzić objawy jednej choroby i przy okazji wywołają szereg kolejnych jako tzw. efekty uboczne. Wtedy pacjent jest uzależniony od tych leków, a więc jest stałym „klientem” koncernów farmaceutycznych.
Wylecz się sam.... 11221511_s_2_2
Istnieje bowiem zasadnicza różnica między leczeniem a wyleczeniem. Leczyć można długimi latami - efekty będą raczej słabe, a pacjent na dłuższą metę wyda o wiele więcej pieniędzy niż na skuteczną „jednorazową” terapię. Z kolei wyleczenie z choroby oznacza powrót do zdrowia, zaś im więcej zdrowych ludzi na Ziemi, tym gorzej dla korporacji farmaceutycznych. Być może to właśnie dlatego wciąż nie posiadamy skutecznego leku na poważne choroby, np. nowotwory, a zamiast tego pacjenci otrzymują szkodliwą chemioterapię. Na powyższym przykładzie możemy również dojść do wniosku, że skoro wojny generują zyski w postaci sprzedaży broni i amunicji, tak wszelkie epidemie i różne choroby zapewniają zyski z sprzedaży leków i szczepionek.
A mam pytanie skoro jest taki raport to dlaczego rządy nie zdelegalizują firm farmaceutycznych, szefostwa tych firm nie wsadzą do więzień i nie skonfiskują ich majątków???

Dlaczego nie zrobią tego ???

Ponieważ rządy zlecają firmom farmaceutycznym nasze ludobójstwo i im za to płacą pieniądze z naszych podatków.

Cyryl

Liczba postów : 1390
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Wylecz się sam.... Empty Re: Wylecz się sam....

Pisanie by Iraeneus on 25th Kwiecień 2018, 09:30

Wszystkim polecam MSM (siarkę organiczną) pitą z wit. C do tego od wielkiego dzwonu ( rak, łuszczyca, silne zapalenia stawów etc. ) DMSO

Tutaj macie wszystko treściwie o tym:

http://biomus.eu/msm-i-dmso-organiczna-siarka-jako-wszechstronny-uzdrawiacz/

A tutaj kobieta praktyk:

https://www.youtube.com/watch?v=JqFanr1ABbQ


Ale nie pisałbym gdybym sam na sobie tego nie wypróbował ...

ja miałem taki problem że 5-7 lat temu kupiłem koszulkę sportową i w jednym miejscu miała wystający szew wewnętrzny ( chińskie badziewie jakieś z toksycznymi materiałami ) po jednym biegu zrobiło mi się zaczerwienienie ( plamy ) i to się niestety zaczęło poszerzać ( tak 5 na 10 cm ). Z wyglądu przypominało łuszczycę.

Aplikowałem DMSO maks 6 razy co dzień, dwa i .... już nie ma!!!

Czasami/często używam krzemu i boru:
http://www.invexremedies.pl/sklep/pl/linia-organic-silica/30-regenerujacy-zel-do-twarzy-i-ciala-z-krzemem-organicznym-i-borem-silorb-200-ml.html

i złota:
http://www.invexremedies.pl/sklep/pl/linia-golden-touch/47-balsam-do-ciala-ze-zlotem-monojonowym-au100.html

To nie są tylko kosmetyki ale lekarstwa za sprawą swoich właściwości wchłaniania ...Krzemu,Boru, złota i innych

Generalnie poczytajcie sobie ten pierwszy link/artykuł tam są niesamowite info na temat MSM i DMSO a do tego Krzem!!! to jest budulec życia na ziemi ... jest on nam zabierany przez nawożenie azotanami, przetwarzanie produktów prostych i etc.
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Wylecz się sam.... Empty Re: Wylecz się sam....

Pisanie by Iraeneus on 3rd Lipiec 2018, 10:58

Very Happy Very Happy Very Happy

Cieszę się bo się wyleczyłem z choroby którą miałem i już nie mam:

http://biotalerz.pl/dr-jerzy-jaskowski-osteoporoza/

Na analizatorze kwantowy miałem ostatni stopień przed osteoporozą ... zaczynałem się coraz więcej tym martwić ... nawet chciałem przestać biegać ...

życie to po prostu stan umysły Very Happy Very Happy Very Happy

A tak wierzyłem w istnienie tej osteoporozy
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Wylecz się sam.... Empty Re: Wylecz się sam....

Pisanie by Cyryl on 9th Sierpień 2018, 12:17

Ciekawy film na temat oczyszczania limfy:Cyryl

Liczba postów : 1390
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Wylecz się sam.... Empty Re: Wylecz się sam....

Pisanie by Cyryl on 15th Sierpień 2018, 11:15

Ostanio na internecie krąży kilka porad jak pobudzi do lepszego krążenia limfę. Oto one:


tesco.pl napisał:

1. RuchSerce napędza krew. Układ limfatyczny nie ma żadnej pompy. Limfa krąży tylko dzięki skurczom mięśni, dlatego tak ważne są ćwiczenia i ruch, choćby przez parę minut dziennie. Wystarczy pójść na spacer, przebiec się, zrobić parę przysiadów czy po prostu poskakać.
https://tesco.pl/hello/artykul/nasz-obronca-dlaczego-warto-zadbac-o-uklad-limfatyczny/12311/


A tutaj są dodatkowe instrukcje jaki ruch należy uprawiać:

https://tesco.pl/hello/artykul/niech-limfa-krazy-cwiczenia-pobudzajace-uklad-limfatyczny/9928/

Otóż moich zdaniem te ćwiczenia nie rozwiązują problemu z limfą. Dlaczego???

Musimy kilka spraw w naszych żyłach 70% płynów to limfa jedynie 30% to krew. Inne sprawa limfa nie ma własnej pompy i jest pompowana przez skurcze mięśnie szkieletowych:


gazeta.pl napisał:Przepływ chłonki przez naczynia limfatyczne możliwy jest między innymi dzięki skurczom mięśni szkieletowych oraz towarzyszącym oddychaniu zmianom ciśnienia w klatce piersiowej.


Więcej: http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,140283,19762222,uklad-limfatyczny-chlonny-funkcje-budowa-i-najczestsze.html

tesco.pl napisał:Ponieważ układ ten nie ma własnej „pompy”, która zapewniałaby krążenie limfy, musimy go wspomóc ruchem.

https://tesco.pl/hello/artykul/niech-limfa-krazy-cwiczenia-pobudzajace-uklad-limfatyczny/9928/

A teraz pomyślmy jak nawet codzienny spacer czy podskoki mają nam usprawnić przepływ limfy???? 

Skoro to mięśnie szkieletowe pełnią funkcje pompy to jaki rodzaj treningu jest najlepszy dla sprawniejszego przepływu czy przepompowywania limfy????

Cwiczenia siłowe a szczególnie martwy ciąg:


.jestemfit.pl napisał:

Jakie korzyści daje martwy ciąg?Martwy ciąg jest ćwiczeniem, którego pod żadnym pozorem nie powinno zabraknąć w naszym planie treningowym. Wykonując martwy ciąg w sposób poprawny, angażujemy prawie wszystkie mięśnie szkieletowe w naszym organizmie. Tak więc jest to ćwiczenie globalne, oddziałujące na siłę i krzepę całego ciała.
Wykonywanie martwego ciągu oraz stopniowe zwiększanie stosowanych w tym ćwiczeniu obciążeń będzie pośrednio wpływało na siłę generowaną we wszystkich innych ćwiczeniach. Wykonywanie martwego ciągu wymusza pracę prawie wszystkich mięśni szkieletowych naszego ciała, prowadząc tym samym do adekwatnej odpowiedzi hormonalnej. Zwiększa wydzielanie testosteronu, hormonu wzrostu i IGF-1. Wszystkie te hormony są niezwykle pożądane w procesie kształtowania sylwetki.https://www.jestemfit.pl/artykuly/trening/martwy-ciag-od-podstaw

Zauważmy jedno, dzięki ćwiczeniom siłowym pobudzany jest nasz układ hormonalny do tego aby nasze pompa limfy czyli mięśnie szkieletowe była większa i mocniejsza, czyli lepiej i wydajniej pompowała limfę. 

Co ciekawe podczas ćwiczeń siłowych wstrzymujemy oddech przez co nasze ciśnienie wzrasta od 200 do 300 jednostek co sprawia, że nasze żyły przez które krąży limfa i krew stają się mocniejsze oraz szersze a zatem limfa ma więcej miejsca do przemieszczania się. Czy zatem spacer i podskoki rozwiązuje problem z limfą??? Nie oto kolejny dowód:


tesco.pl napisał:

2. Zmiana dietyZmiana diety może odciążyć układ limfatyczny. Cukry i białka podczas trawienia mogą bez problemu przenikać bezpośrednio do krwi. Tłuszcze najpierw muszą się przedostać przez naczynia limfatyczne. Unikajmy zatem tłustych dań, nabiału, czerwonego mięsa i wysoko przetworzonej żywności. Wybierajmy świeże warzywa i owoce. W diecie uwzględnijmy soczewicę, fasolę (ale nie z puszki) czy płatki owsiane.


Zauważmy jedno, dieta beztłuszczowa wyniszcza nam stawy (smarowanie kości jest gorsze) oraz powoduje inne dolegliwości (nasz układ hormonalny jest rozregulowany). Sam jak nabawiłem się lekkiej kontuzji podczas wykonywania martwego ciągu to tą kontuzje wyleczyłem gdyż czasowo przestawiłem się na dietę obfitującą w tłuszcze. Owa kontuzja została wyleczona bez medykamentów i wizyt u lekarza. 

Dieta złożona z samych owoców, warzyw i nisko tłuszczowa czy beztłuszczowa to też gwarancja, że będziemy pochłaniali ogromną ilość pestycydów. 

Zobaczmy nasi dziadowie jedli dietę nisko białkową ale wysoko tłuszczową (wtedy dobra świnia była tłusta a nie mięsista). i nie mieli problemów z limfą dlaczego???

Ponieważ praca na roli wtedy nie była zmechanizowana i był to w zasadzie trening siłowy. Podniesienie 100 kg worka zboża i noszenie go to był martwy ciąg i spacer farmera w jednym. Zresztą nazwa ćwiczenia "spacer farmera" mówi jasno jak kiedyś wyglądała praca rolnika. 

Zobaczmy te słowa Boga:


Rodz. 3 napisał:(17) A do Adama rzekł: Ponieważ usłuchałeś głosu żony swojej i jadłeś z drzewa, z którego ci zabroniłem, mówiąc: Nie wolno ci jeść z niego, przeklęta niech będzie ziemia z powodu ciebie! W mozole żywić się będziesz z niej po wszystkie dni życia swego!
(18) Ciernie i osty rodzić ci będzie i żywić się będziesz zielem polnym.
(19) W pocie oblicza twego będziesz jadł chleb, aż wrócisz do ziemi, z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś i w proch się obrócisz.


A teraz pomyślmy o co chodziło Bogu???

Czy każdy człowiek musi  czy musiał pracować w pocie czoła na chleb???

Nie przecież ludzie posiadający niewolników nie musieli i nie muszą tego robić. Te słowa mówią o czym innym. Aby żywność człowiekowi nie szkodziła to musi on wykonywać jakaś formę treningu siłowego. 

Zobaczmy podczas wykonywania treningu siłowego już po kilku minutach pot się leje z czoła. Dlaczego??? Ponieważ wykonanie 10 powtórzeń martwego ciągu podczas pierwszej serii na bezdechu powoduje, że organizm szybko się męczy. Natomiast aby uzyskać podobny efekt biegając to trzeba biegać kilkadziesiąt minut a nawet kilka godzin. 

Zobaczmy Bóg w słowach do Adama dał nam cenną radę jak najdłużej zachować zdrowie.

Cyryl

Liczba postów : 1390
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Wylecz się sam.... Empty Re: Wylecz się sam....

Pisanie by Cyryl on 18th Sierpień 2018, 21:22

Kolejny ciekawy film na temat korzyści treningu siłowego:Moim zdaniem diabeł celowo wprowadził mechanizacje wielu prac, przez co ludzie z pozoru mają lżej ale tak naprawdę są bardziej narażeni na toksyny gdyż brak treningu siłowego sprawia, że przepływ limfy jest coraz gorszy.

Niestety lenistwo zabija.

Cyryl

Liczba postów : 1390
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Wylecz się sam.... Empty Re: Wylecz się sam....

Pisanie by lusia on 16th Luty 2019, 20:28

Polecam przeczytać. Super artykul. Mozna zaopatrzyc sie w przescieradla lub koce uziemiające

https://oczymlekarze.pl/profilaktyka-i-leczenie/2690-uziemienie-ciala-alternatywna-metoda-leczenia-wielu-chorob
lusia
lusia

Liczba postów : 869
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Wylecz się sam.... Empty Re: Wylecz się sam....

Pisanie by Jacek86 on 17th Luty 2019, 03:41

Też jakiś czas temu o tym czytałem, tylko koszt takiego prześcieradła to około... 600 zł!

Przymierzam się do wykonania takiego uziemienia ale w postaci opaski, np z przewodu miedzianego, na nogę powyżej kostki. Myślę, że przez całą noc spokojne by odprowadziło zgromadzony nadmiar energii. W końcu jak jesteśmy naelektryzowani, i dotkniemy czegoś uziemionego np palcem, to następuje rozładowanie, a energia zgromadzona jest w całym ciele.

Jak będą jakieś efekty to dam znać Wink
Jacek86
Jacek86

Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 32
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Wylecz się sam.... Empty Re: Wylecz się sam....

Pisanie by lusia on 17th Luty 2019, 12:06

Znalazlam matę uziemiającą. To jest tańsza sprawa i to kupię. Wydaje mi sie , ze można położyć pod prześcieradło. Natomiast latem chodze boso po podwórku, co bardzo lubie


https://emfbusters.pl/silver-grid-tkanina-uziemiajaca-earthing
lusia
lusia

Liczba postów : 869
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Wylecz się sam.... Empty Re: Wylecz się sam....

Pisanie by Cyryl on 17th Luty 2019, 12:57

Są opaski uziemiające na rękę:
https://allegro.pl/listing?string=opaska%20uziemiająca&p=2&order=p&bmatch=baseline-n-ele-1-1-0131

W tani sposób można sprawdzić tę metodę.

Cyryl

Liczba postów : 1390
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Wylecz się sam.... Empty Re: Wylecz się sam....

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach