Liczba Zwierzęcia - 666

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: Liczba Zwierzęcia - 666

Pisanie by thewordwatcher on 3rd Styczeń 2018, 00:26

Zwróćmy uwagę na scenariusz znaku Bestii.

Szatański reżim, żadnego oszustwa, kawa na ławę.

Chcesz służyć Bogu? Zetniemy ci głowę. Pogardzisz Bogiem, będziesz żył.

Coś w rodzaju podpisania cyrografu. Podpiszesz z szatanem, krótko ale dobrze pożyjesz.

Podpiszesz z Bogiem - zetniemy ci publicznie głowę.

Główny problem to jawność tego szatańskiego numeru.

Weźmiesz znak szatana czy znak buntu przeciwko Bogu? Musisz go publicznie nosić na czole. Nie sądzę, aby to był krzyż, który raczej sugerowałby stanie po stronie Boga, ale... jeżeli dwóch świadków wyjaśni wszystko całemu światu i okaże się, że krzyż to zawsze był znak szatana, to nie można krzyża zupełnie wykluczyć.

Ale musi być ów znak związany w jakiś sposób z 666 czy z 616.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2618
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Liczba Zwierzęcia - 666

Pisanie by efraimita on 3rd Styczeń 2018, 23:14

Ja zauważam, że pomijamy jedną zasadniczą kwestię znaku, czy znamienia bestii, która wyklucza możliwość zwiedzenia, albo też nieświadomego przyjęcia czipa lub czegoś w tym rodzaju. Chodzi o to, że opis przyjęcia znaku jest zawsze połączony z opisem oddania pokłonu posągowi bestii. Przyjęcie znaku jest połączone z oddaniem pokłonu, czyli przyjmując znamię musimy oddać pokłon, czyli uznać władzę bestii. Nie ma możliwości aby zrobić to nieświadomie. Bestii chodzi o świadomy akt oddania się pod jej panowanie. ODDANIE POKŁONU POSĄGOWI LUB OBRAZOWI (w zależności od tłumaczenia) BESTII. CZYLI UHONOROWANIE JEJ WIZERUNKU. I ta procedura jest częścią całego procesu przyjęcia znamienia bestii.
To się pojawia za każdym razem gdy Jan wspomina o przyjęciu znamienia.

Zwróćcie uwagę na następujące fragmenty:

Ap 13
(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.


Ap 14
(9) A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę,

(10) To i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka.

(11) A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia.

Ap 16
(2) I wyszedł pierwszy, i wylał czaszę swoją na ziemię; i pojawiły się złośliwe i odrażające wrzody na ludziach, mających znamię zwierzęcia i oddających pokłon jego posągowi.

Ap 19
(20) I pojmane zostało zwierzę, a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia i oddawali pokłon posągowi jego. Zostali oni obaj wrzuceni żywcem do jeziora ognistego, gorejącego siarką.

Niemal za każdym razem gdy jest mowa o przyjęciu znamienia IMIENIA bestii (czyli biblia mówi wyraźnie, że znamię wskazuje jasno i uwydatnia imię bestii czy też liczbę jej imienia), czyli że nie może to być jakaś przypadkowa blizna lub ślad na ciele, to będzie znak który można odczytać tylko w jeden sposób jako imię bestii.

Nie ma więc mowy o przypadku i oszustwie. Jeszcze raz chciałbym uwydatnić, że przed wzięciem znamienia w sposób idealny broni nas najzacieklej zwalczane przykazanie. Czyli prawdziwe przykazanie drugie, nie to zawarte w przykazaniach opracowanych przez kościół katolicki, ale oryginalne drugie przykazanie z ksiąg Mojżeszowych. Które mówi o zakazie sporządzania wizerunków czegokolwiek co później odbierałoby chwałę od nas poprzez ten wizerunek. Czyli obraz rzeźba itp. itd.

BÓG ZADBAŁ O TO DO TEGO STOPNIA, ŻE ZABRONIŁ NAWET SPORZĄDZANIA I ODDAWANIA CZCI SWOJEMU WIZERUNKOWI Nikt na ziemi kto przyjdzie i zażąda od nas abyśmy oddali jakąkolwiek cześć WIZERUNKOWI BOGA nie jest posłany przez Boga!!!! I ta myśl wbita w głowę uchroni nas przed każdym zwiedzeniem. Jest to (przepraszam za wyrażenie) cholernie proste!!!
Nikt kto zażąda od nas oddania czci obrazowi, posągowi albo "drucikowi na patyku" nie ma woli abyśmy służyli Bogu, gdyby nawet świeciły mu się aureole nad głową, chodził w złocistej poświacie, uśmiechał się, bił ciepłem i miłością oraz powoływał się na Boga stwórcę. Jeśli tylko usłyszymy oddaj pokłon obrazowi lub posągowi to zapala nam się lampa ostrzegawcza i żebyśmy nie wiem jakie cuda oglądali towarzyszące temu nie wolno nam tego zrobić BO TAKIE JEST PRZYKAZANIE BOŻE!!!

I tylko ta jedna prosta rzecz uchroni nas przed przyjęciem znaku bestii, gdyż przyjęcie jej znaku jest połączone z oddaniem czci wizerunkowi bestii (choćby nawet aniołowie nas przed tym nie ostrzegali a bestia podawała się za Boga, wystarczy się zastosować do tego przykazania aby uniknąć śmierci wiecznej w czasach końca.
avatar
efraimita

Liczba postów : 279
Join date : 27/01/2016

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach