Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

Strona 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 8 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

Pisanie by Jacek86 on 30th Styczeń 2019, 22:17

No w końcu wyreżyserowali ten spektakl! Więc prawa autorskie jak najbardziej się im należą!!

Laughing Laughing Very Happy Very Happy
Jacek86
Jacek86

Liczba postów : 291

Powrót do góry Go down

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 8 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

Pisanie by Jacek86 on 31st Styczeń 2019, 18:32

Chciałem wrzucić apel takiej jednej dziewczyny z facebooka, jest córką rolnika i działa na rzecz rolnictwa. Sprawa dotyczy co prawda wieprzowiny, ale wątpię żeby niszcząc polskie rolnictwo, nasieniu węża chodziło o przestrzeganie prawa bożego!!

Ogólnie z tego co ona mówi, od wielu lat nie było tak źle w rolnictwie jak jest teraz! I tak podejrzewam, że obecnie rządząca partia czyli PiS uśpiła czujność wielu ludzi większym rozwieszaniem flag polski, organizowaniem patriotycznych imprez itp, a może dziać się największy szwindel stulecia!!!

Pod filmem jeszcze komentarz tej dziewczyny odnoście "wsparcia" innych polaków, głównie tych siedzących na państwowych posadkach, to tak w nawiązaniu do tematu o ciężkiej pracy. Obejrzyjcie sami!

https://www.facebook.com/jildreger/videos/2309605302434514/

Hejt?
Mowa nienawiści?
Ostatnio to bardzo modny temat..
A czym tak naprawdę jest ten hejt? Ilu z Was dotknął bezpośrednio?

W grudniu postanowiliśmy założyć wydarzenie na Facebooku, zorganizować strajk... Na początku spotkaliśmy się z entuzjazmem - pochwały i zachwyt zalewały nas ze strony środowiska rolniczego.... Do czasu. Środowiska ekologów i myśliwych wyłapały temat od razu, przemiłe komentarze typu "na szczęście jedna głupia c*pa to nie wszyscy rolnicy", "Rolników wybić"; "bezmózgi do gnoju"; "do roboty się weźcie darmozjady"; "rolnicy to najbardziej roszczeniowi ludzie"... Stereotypy: "Ty na pewno nie jesteś rolnikiem, ani nie masz nic wspólnego z rolnictwem, bo nie wyglądasz"... Przepraszam, a jak wygląda rolnik, albo córka rolnika?
Krzywdzące komentarze na temat tego, że chcemy zrobić karierę, wypromować się na ciężkiej sytuacji rolników, jeszcze bardziej bolesne i wywołujące łzy, te komentarze czytane na forach, na których w większości wypowiadały się osoby zupełnie niezwiązane z rolnictwem...

W pewnym momencie nasz błąd, post o Izbach Rolniczych... I UWAGA - jak grom z jasnego nieba, hejt ze strony rolników (tak, tych którzy do tej pory tak nas przecież wychwalali) i mój "ulubiony" komentarz z tego czasu: "sprzedajesz się jak cukierki w sklepie"...

W ciągu miesiąca przeczytałam o sobie więcej podłych rzeczy, więcej gróźb, więcej bezpodstawnej krytyki, niż pewnie kilka osób w sumie usłyszy przez całe swoje życie...

Czy bolało?

Oczywiście, że bolało.

Czy da się do tego przyzwyczaić?

Myślę, że do wielu rzeczy da się przyzwyczaić, ale do tego jak ktoś mówi, że "za kilka dni ktoś ASF znajdzie u Was", "zaraz nie będziecie mieli za co żyć, to Ci się strajków odechce", raczej nie... Trudno się przyzwyczaić do tego, że ktoś grozi Twojej rodzinie tylko dlatego, że chcesz walczyć o swoje przetrwanie... Wykorzystywanie tematu "mowy nienawiści" w grze politycznej szczerze mówiąc bardzo mnie dziwi, bo wchodząc do polityki musimy liczyć się z krytyką... Ale myślę, że to dobry moment by ten temat poruszyć. By nauczyć się ODRÓŻNIAĆ KRYTYKĘ od HEJTU.. Od szerzenia tej przykrej, krzywdzącej nienawiści. Krytyka - ta konstruktywna jest potrzebna i wbrew pozorom mile widziana. Hejt - nie. Hejt rani, miażdży, niszczy... Ja w pewnej chwili bałam się logować na Facebooku, bo bałam się tego, co tym razem tam przeczytam. I właśnie dlatego postanowiłam się wycofać z bezpośredniej walki o rolnictwo.. Wiem, że są w tym kraju osoby, na tyle silne, by to unieść i trzymam za nie kciuki.

Pamiętajcie to, że ktoś jest akurat "na świeczniku", że wypowiada się na kontrowersyjne tematy nie daje nikomu prawa do tego, by go obrażać...

Proszę każdego by przed każdym komentarzem, przed każdą opublikowaną wypowiedzią myślał o tym, że za tym profilem na Facebooku stoi człowiek, prawdziwy, realny człowiek - taki sam, jak i Ty. Człowiek, który czuje, który popełnia błędy ale, któremu czasem należy się również zrozumienie, nie tylko mieszanie z błotem i wyzwiska. Następnym razem zanim napiszesz "głupia c*pa", pomyśl o tym, że ta "głupia..." jest czyjąś córką i czyjąś matką... Chciałbyś, żeby ktoś mówił tak o Twojej mamie? A może o córce? Są ludzie silni psychicznie, ale nie wierzę, że są ludzie, po których to zupełnie spływa, których to wcale nie dotyka. Podziwiam tych, którzy sobie z tym radzą... Ale pamiętajcie o tym, że wiele osób jest naprawdę wrażliwych... Wiele osób jednym słowem możecie złamać.

Warto?
Jacek86
Jacek86

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 4th Luty 2019, 12:49

Wreszcie znalazłem ten temat o tym morderstwie.

Film jest nadal w tym linku.

https://d.tube/#!/v/czcibor360/202kahxy

Ale po ponownym jego obejrzeniu mam mieszane uczucia. Być może to co napiszę wielu się nie spodoba, ale nie możemy uczciwie omawiać tylko tego, co nam pasuje a co nie pasuje pomijać milczeniem.

Podobnie było z tym odliczaniem, gdzie ktoś słyszał z komórki Miłosz, co nie oznacza złej woli, ale tak to brzmiało. Na lepszej jakości filmu już było to zrozumiałe. I akcent z powodu muzyki grającej głośno i do rytmu padł na literę I a potem było JUŻ. Normalnie akcent byłby na JUŻ a nie na I ale z powodu muzyki i tempa tak to pasowało.

Wygląda to na bardzo ostry i energiczny atak, nie pozorowany i reakcja atakowanego jest jak najbardziej prawidłowa.

Ten film wiele wyjaśnia. Atak był rzeczywisty i adrenalina premierowi pozwoliła na prawie minutę przytomności.

W takim ubraniu krwi oczywiście nie było widać i nic dziwnego, ze zaczęto mu robić sztuczne oddychanie kiedy stracił przytomność, ponieważ nikt nie wiedział co się stało. 

Adrenalina pozwala nawet przebiec żołnierzowi z urwaną głową ze 2-3 metry, zanim się przewróci.

Przedyskutowałem to z jednym z przyjaciół i właśnie adrenalina dostaje się do krwi torturowanych ludzi czy też dzieci, a składający owe ofiary piją własnie krew z adrenaliną i są także pod jej wpływem.

Jest to zjawisko powszechnie znane. Czyli prezydent został wściekle zaatakowany, co potwierdza głębokość zadanych ran.

Poszkodowany nawet nie załapał co się mu przytrafiło, być może myślał, że został po prostu potrącony ponieważ początkowo bólu nie czuł z powodu adrenaliny. Najwyraźniej ktoś go się pyta, czy czuje się dobrze a ten ręcznie odpowiada, ze jakoś nie bardzo, czyli na pewno nie zdawał sobie sprawy z tego, co w rzeczywistości się mu przytrafiło.

Po kilkudziesięciu sekundach stracił przytomność. 

To wszystko wygląda na rzeczywisty atak i jak najbardziej realną reakcję zaatakowanego.

Czy go celowo zabito, ponieważ morderca jest wyraźnie manipulowany, być może ofiara MK-Ultra to już inna sprawa.

Zachowanie się gościa na scenie po ataku na to właśnie wskazuje.

Moim zdaniem to wyjaśnia bardzo wiele. Także zdjęcia z pogrzebu także są niewłaściwie interpretowane. Te z uśmiechami.

Na pogrzebach najczęściej mówi się o najprzyjemniejszych i śmiesznych momentach z życia osoby zmarłej. Jeżeli ktoś w takim momencie zrobi zdjęcie, to oczywiście będą uśmiechy na wielu czy na kilku twarzach.

Gdybym tego filmu nie widział, uwierzyłbym w tę konspirację ale po zobaczeniu tego filmu to wygląda zupełnie inaczej.

Oczywiście ci rządowi, co mówili sprzeczne rzeczy z przyczyną śmierci niż lekarz poinformował media, to normalny wyskok tych u władzy, którzy
zawsze wszystko wiedzą lepiej niż najlepsi fachowcy. To normalne u władz.

Oczywiście to ja to tak widzę, mogę się mylić ale zbyt wiele faktów wydaje się oczywistymi.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 4th Luty 2019, 15:32

Pytanie tylko, czemu tak bardzo film jest usuwany, i ludzie którzy go publikują też? Obserwator najlepiej się o tym przekonał.

Nigdy nie widziałem takiej nagonki w PL na cenzurę jak na ten film... a nie takie rzeczy są publikowane na fejsie i yt.

Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 4th Luty 2019, 16:36

Nie usuwali by filmu z sieci z taką furią, jak to się stało w moim przypadku i nie banowali by na 30 dni gdyby nie to, że ów materiał jest bardzo niewygodny, a ja żadnego złego słowa nie napisałem.

Poza tym media powiedziały o zbyt drastycznych obrazach, a ja tam nie widzę niczego drastycznego, prócz Adamowicza trzymającego się za...jajka.

Poza tym proszę sobie zwrócić uwagę na nagranie od 10 sekundy i włączyć zwolnione tempo lub przewijanie po klatkach.

Widać że napastnik wyprowadza dwa ciosy dłonią po czym poprawia kopniakiem, który jak można wywnioskować po dalszej części nagrania, ląduje na kroczu prezydenta.

I to właśnie widać na nagraniu.

Adamowicz trzyma się za krocze, po czym ktoś go pyta, jakby "masz całe jaja?", a ten przy tym kiwa ręką na znak, "nie ma tragedii".

Druga rzecz to sprawa rzekomej adrenaliny. Adamowicz został zaatakowany z zaskoczenia, więc nawet nie zdążył by się lekko wystraszyć, a co najwyżej spłynąłby na ziemię i stracił przytomność.

Nie wspomnę już o tym, że przy ranach kłutych, gdyby miał podwyższoną adrenalinę, serce zaczęłoby bić o wiele szybciej i przy takich obrażeniach, wewnętrzne naczynia krwionośne zalałaby go od środka, a on co???

Siedzi sobie i po tym jak ktoś z biegających po scenie osób trąca go w biegu, ten poprawia sobie okularki.

Ja tego nie kupuje i dla mnie jest oczywiste, że to wszystko...fikcja.

Obserwator

Liczba postów : 1311

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 4th Luty 2019, 17:01

Pytanie tylko, czemu tak bardzo film jest usuwany, i ludzie którzy go publikują też? Obserwator najlepiej się o tym przekonał.

Nigdy nie widziałem takiej nagonki w PL na cenzurę jak na ten film... a nie takie rzeczy są publikowane na fejsie i yt.

Im bardziej się czegoś zabrania, tym bardziej wygląda to na ukrywaną tajemnicę.

Stary trick.

Rzeczy dozwolone nie są tak rozpowszechniane, niż te, których się drastycznie zabrania.

To jest wystarczający powód, aby potem wyśmiewać spiski konspiracyjne w mas mediach.

To są stare tricki.

Zauważyłem, że tylko jeden gość cokolwiek poważniejszego zauważył. Nikt nie krzyczał i to było logiczne. Ale atak faceta był bardzo ostry.

Możemy różnić się opiniami ale bądźmy nieco opanowani i rozważmy na spokojnie tę sytuację.

Zbyt wielkie dziury są w 'teorii' konspiracyjnej.

Ten film nie ukazał sie przypadkowo i kto wie, czy nie ukaże się jakiś następny film ukazujący jeszcze więcej szczegółów.

Jest to moim zdaniem oczywista prowokacja władz, a ofiara rzeczywistą jest premier oraz zbyt gorliwi popierający TEORIĘ.

To jest równie ważny punkt i nie odrzucajmy tej możliwości. Może celowo zlikwidowano go, aby zrzucić winę na gojów i w dodatku ich ośmieszyć, ze dali się złapać w ich pułapkę.

Takich motywów było sporo w USA!

A ONI jadą na tym samym przepisie.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 4th Luty 2019, 17:09

Jest jeszcze jeden motyw.

Nieudolne akcje, mające ukazać oczywiste spiski syjonistycznych władz, które po ujawnieniu mają generować nienawiść społeczną na drodze do sprowokowania socjalnego kataklizmu i eksterminacji tychże syjonistycznych niszczycieli cywilizacji będących mniejszością rewolucjonistów według planu 3 WŚ.

I to ma największy chyba sens w tym przypadku.

Obserwator

Liczba postów : 1311

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 4th Luty 2019, 21:32

thewordwatcher napisał:Czyli prezydent został wściekle zaatakowany, co potwierdza głębokość zadanych ran.

To nie był wściekły atak osoby chorej psychicznie czy też ofiary MK - Ultra. Napastnik zadał trzy kłucia nożem a potem odstąpił od ataku twierdząc, ze prezydent nie żyje ponieważ ten go zabił.

Normalnie osoba chora psychicznie czy ofiara MK - Ultra zadaje minimum kilkanaście kluć nożem aby mieć pewność, że osoba nie żyje.

Trzy lub mniej kłuc zadaje profesjonalista, który ma na celu po ataku szybko uciec. Jeśli profesjonalista nie chce uciec to także dla pewności dalej kłuje nożem ofiarę. Poza tym profesjonalista także powinien ciąć po szyi po tętnicach.

Henryku niestety ta sprawa ma wiele luk aby wieżyc, ze Adamowicz nie żyje.

Teraz pomyślmy. Żaden ochroniarz nie obezwładni sam lub nawet w kilku gołymi rękoma, nożownika, dopóki ten trzyma nóż. Szanse w walce wręcz nawet z amatorem nie wysportowanym dla eksperta od sztuk walki wynoszą maksymalnie 3% czyli są żadne. A napastnik to człowiek wysportowany po siłowni czyli silny, które trenował walkę nożem.

A tutaj proszę na filmu z napadu napastnik w zasadzie na poklepanie go po plecach kładzie się mając nóż w ręku. Normalnie to ochrona powinna wycelować broń w nożownika karząc mu rzucić nóż i położyć się na ziemi. Chyba, że ochrona była by ubrana coś w stylu gotyckiej zbroi wtedy można spokojnie i bezpiecznie obezwładnić chwytami nożownika.

Cały napad wygląda jak jakaś szopka. A jeszcze nie zapominajmy jak uciskano klatkę piersiową ukłutego w serce Adamowicza. Zobaczmy ten artykuł:

https://www.ratowniczy.net/rana-serca-uciskanie-klatki-rko/

I zobaczmy kim jest autor tej strony:

https://www.ratowniczy.net napisał:Cześć! Mam na imię Grzesiek i jestem autorem bloga Ratowniczy.net.

Przez 10 lat pracowałem w Polsce jako ratownik medyczny, by po dekadzie spróbować w swoim życiu czegoś nowego. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłem przede wszystkim w zespołach ratownictwa medycznego Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego. Przez ten czas spróbowałem także pracy na oddziale szpitalnym, w prywatnych placówkach medycznych a przez ponad rok miałem przyjemność być dyspozytorem medycznym.

Aktualnie pracuję jako paramedyk dla zagranicznej firmy, realizując się zawodowo w bazie sił koalicyjnych NATO w Afganistanie.

Czyli ten ratownik pracuje dla armii oraz rządu i pisze artykuł na zlecenie swoich pracodawców. Nie oszukujmy się, nikt z rządu czy zespołu ratującego Adamowicza nie odniósł się do zabiegu wykonywania ucisku klatki piersiowej po ranach kłutych na Adamowiczu.

Podobno pojawiają się plotki, że a Gdańsku na scenie nie reanimowano Adamowicza ale młodego człowieka który miał w tym samym czasie na scenie zwał serca.

Znowu gdyby atak był prawdziwy to władze oficjalnymi kanałami i mediami obaliły by wszelkie teorie spiskowe. Natomiast są tworzone coraz to nowe wersje wydarzeń aby uprawdopodobnić, że Adamowicza nie żyje.

No i dlaczego Adamowicza skremowano tak nagle???

Byc może dlatego, ze lekarze operujący twierdzili, że Adamowicz miał zranione czy nawet rozdarte serce i nie mogli go zszyć, a prokuratura w sekcji stwierdziła, że rana była w okolicach serca. Jeśli rana była w okolicach serca, to zabieg uciskania klatki ma jakiś sens, ale jeśli rana była w sercu to zabieg uciskania klatki by tę ranę pogłębił. Zresztą czy Adamowicza stracił krążenie w tak krótkim czasie po trzech kłuciach i po szybkim przybyciu ratowników, czyli przed drugą minutą od pierwszego kłucia??? Czy Adamowicz stracił aż tyle krwi??? Też w to wątpię.

Sprawa śmierdzi.

A zachowanie córek i żony nie tylko na pogrzebie ale szczególnie żony Adamowicza, która kilka dni po pogrzebie dawała wywiady typowo polityczne. Przecież ludzie w żałobie nie mają ochoty klepać jeziorami do prasy po żałobie w tak krótkim czasie. To też nie ma sensu.

A ten artykuł:
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zamach-na-adamowicza-czesc-ii

W zasadzie pokazuje ile luk ma teza o zamachu na Adamowicza.

Zacytuje Tomasza Lisa:

"Myślicie, że ludzie są tak głupi??? Ludzie są głupsi niż myślicie"...

a tutaj proszę spece od tv się przeliczyli. Ludzie okazali się mądrzejsi od nich i zauważyli, że zamach na Adamowicza to ściema. Dlatego teraz mass media przy pomocy stron w internecie próbują szukać wytłumaczenia, ze jednak ten zamach był realny. Czyli na jednej strony wojskowy ratownik napisze, że uciskanie klatki ma sens a jak nie ma sensu to pojawia się plotka, ze to jakiś biedny młody chłopiec się na scenie przejął i miał zawał serca i to jego reanimowali.

Zapomina się jednak o parawanie który przeszkadzał ratownikom i nie miał on żadnego sensownego celu oprócz jednego. Ten parawan zapewniał ochronę przed robieniem zdjęć i filmów osób z widowni. A na scenie byli sami swoi ludzie i dlatego w dobie smartfonów dzięki parawanowi, nie ma dokładnych filmów z akcji ratowniczej Adamowicza.

Cyryl

Liczba postów : 1352

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 5th Luty 2019, 06:31

Obserwator napisał:Jest jeszcze jeden motyw.

Nieudolne akcje, mające ukazać oczywiste spiski syjonistycznych władz, które po ujawnieniu mają generować nienawiść społeczną na drodze do sprowokowania socjalnego kataklizmu i eksterminacji tychże syjonistycznych niszczycieli cywilizacji będących mniejszością rewolucjonistów według planu 3 WŚ.

I to ma największy chyba sens w tym przypadku.

Trudno się z tym nie zgodzić.

Mamy najwyraźniej (chyba że to zupełna farsa) śmierć polityka, czyli otwarty atak goja na członka 'demokratycznie' wybranego rządu.

W tym przypadku jest to olbrzymi cios we władze, które muszą zabezpieczyć się przeciwko podobnymi niebezpieczeństwami.

1. Jakiekolwiek akcje rządu, nawet drakońskie będą tolerowane przez inne rządy. To może być celem takiej akcji.

2. Prowokacja narodu do strajków przeciwko rządowi.

Punk pierwszy jest moim zdaniem najbardziej prawdopodobny, ponieważ otwiera on wiele możliwych opcji i 'moralnie' ONI mają zawsze rację ponieważ sprawują władzę przeciwko okrutnym narodowcom, gotowym na wszystko.

Punkt pierwszy może się eskalować aż do wybuchu zamieszek podobnych do paryskich zajść i może doprowadzić do wojny domowej.

Ale obie opcje wynikają z rzeczywistej śmierci premiera i to na oczach tłumów.

Gdyby to było oszustwo, nie miałoby zbyt wielkiego sensu, a teraz rząd możne wprowadzić podsłuch i nawet godzinę policyjną. Drugi taki numer i mamy wojnę domową. A ONI zawsze kogoś poświęcą dla wyższej idei bez jakikolwiek skrupułów. Tak jak poświęcili Getto warszawskie oraz Holokaust, który mógł być skutecznie powstrzymany, skoro lotnictwo aliantów fotografowało Auschwitz podczas II WŚ.

Cyryl

Normalnie osoba chora psychicznie czy ofiara MK - Ultra zadaje minimum kilkanaście kluć nożem aby mieć pewność, że osoba nie żyje.

Nie ma czegoś takiego jak choroba psychiczna. Albo jest to programowanie, albo opętanie i w obu przypadkach kontrolowany człowiek zrobi dokładnie , jak to powinien zrobić. Czyli niczego nie możemy przewidzieć.

Owszem są choroby mózgu, zaniki pamięci czy inne przypadki, ale osoba podająca się za Napoleona to nie jest wybryk chemii czy złego połączenia neuronów itp. MK-Ultra potrafi skutecznie i precyzyjnie zaprogramować daną osobę i do takiego stopnia, że wykona zadanie bezbłędnie.

Ale najprawdopodobniej jest to umieszczanie jednego lub więcej demonów do jednej osoby i to powoduje wieloosobowość.

Znane są takie przypadki i widziałem nawet na filmie dokumentalnym kilka przypadków osób zmieniających nie tylko głos, ale akcent a nawet język przy zmieniającej się kolejnej osobowości. Założę się, ze te informacje sprzed 20 lat niezwykle poszły do przodu. Być może mały czip w ciele pozwala obsłudze nawet komunikację z demonami i wykonywanie ściśle pewnych działań.

Podobno wszyscy przywódcy żółtych kamizelek są ściśle kontrolowani przez... demony. Widać to po ich zachowaniu się.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 5th Luty 2019, 16:43

thewordwatcher napisał:Nie ma czegoś takiego jak choroba psychiczna. Albo jest to programowanie, albo opętanie i w obu przypadkach kontrolowany człowiek zrobi dokładnie , jak to powinien zrobić. Czyli niczego nie możemy przewidzieć.

I tak nożownik czy to opętany przez demona czy profesjonalista, jeśli nie miał zamiaru uciekać to powinien kluć i ciąć Adamowicza ile wlezie, aby zmaksymalizowac szansę zabicia i zminimalizować szansę na odratowanie ofiary. Tymczasem zamachowiec po 3 kłuciach triumfalnie obwieścił, ze Adamowicza zabił....
no właśnie, skąd on wiedział, że Adamowicz umrze??? Nie tylko zamachowiec wiedział, że Adamowicz umrze, ale szereg polityków i osób znanych wiedziało o tym wczesniej:
https://rafzen.wordpress.com/2019/01/16/czy-zamach-na-adamowicza-byl-sfingowany/

A tutaj mamy ciekawy komentarz:
Anna napisał:Anna Antosiewicz • 2 dni temu
Pozwólcie się wtracic . Jadąc samochodem mało uczęszcza a drogą zobaczyłam samochód wbity w drzewo z pasażerka w środku. Staje, włączam awaryjne wystawiam trójkąt. Podbiegam i co widzę? Kobieta z przebita KP na wysokości serca. Nieprzutomna Tętna brak. Ponieważ w szkole medycznej liznelam coś z ratownictwa, wzywam pomoc udzielając jak najdokładniejszych informacji i co słyszę od dyspozytora.prosze rozpocząć reanimacje. Yyyyy, ale jak to, przecież przebita KP po lewej stronie, na wysokości serca - oponuje.Ma pani pewność że serce jest uszkodzone ? Yyyy, eeee, nieeee. No właśnie. Wyciągam kobietę z auta i pompuje do przyjazdu karetki zabezpieczając ranę kurtka, bo tylko to miałam pod ręką. Kilka dni później będąc w szpitalu z prośbą o info o tej kobiecie spotykam jednego z ratowników. Oooo, gratuluję uratowała pani życie tej kobiecie, gdyby nie szybką reanimacjia, nie miałaby najmniejszych szans. _ale jak to - pytam- przecież ona miała przebite serce. Chłopak zaczyna się śmiać. NIE. GAŁĄŹ NIE PRZEBILA SRECA. PRZESZLA DWA CENTRYMETRY OBOK. Gdybym zastanawiała się nad tym czy gałąź PRZEBILA serce czy nie, ta kobieta by zmarła. Rana okolic serca, nie oznacza że serce jest uszkodzone.
https://www.ratowniczy.net/rana-serca-uciskanie-klatki-rko/

No i to tłumaczy, dlaczego lekarze operujący Adamowicza twierdzili, że ten miał ranę w sercu, a sekcja zwłok podana przez prokuraturę podała, że była rana w okolicach serca.

Ponieważ, prokuratura kryła ratowników medycznych i ich zabieg masażu serca wykonany na Adamowiczu.

A potem Adamowicza poddano kremacji aby nikt nie mógł się dowiedzieć kto miał racje czy lekarze operujący Adamowicza czy prokuratura.

Sprawa tego zamachu śmierdzi na kilometr, a władze w tej sprawie milczą zamiast wydać rzeczowy komunikat.

Cyryl

Powrót do góry Go down

Pisanie by Iraeneus on 5th Luty 2019, 23:10

Jeszcze może jeden mały szczegół, z tego co pamiętam sztuczne oddychanie należy prawidłowo wykonać na możliwie otwartej klatce piersiowej.

Oni, ci pseudo ratownicy,musieli co najmniej rozpiąć kurtkę do wykonania sztucznego oddychania lub nawet jak zastosowano ten pobudzacz/wstrząsy elektryczne to musowo musieli używać na gołej klatce ...
i co nie zauważyli dużej ilości krwi???
sprawa nieźle śmierdzi

a ten film pozorowany na rzekomy wyciek jest po to aby zbić nas z tropu ... bo coraz więcej ludzi nabiera wątpliwości ..
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 585

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 6th Luty 2019, 00:03

Zobaczcie ten film w sprawie ataku na Adamowicza i posłuchajcie co gość z prawej mówi, prawdopodobnie morderca zabił sobowtóra Adamowicza a ten jest świadkiem koronnym!
https://www.youtube.com/watch?v=cRTB48uchZs
Ciekawe!
Bushi
Bushi

Liczba postów : 532

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 6th Luty 2019, 00:08

A mnie naszła jeszcze inna sprawa, skąd wiemy jaki to w ogóle był nóż ?

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 8 K127

Co widzimy na filmiku ? Przede wszystkim ,że dostał w jaja... i za to się potem trzyma Smile

Poza tym, nawet jeśli to był prawdziwy nóż, jeśli to zaplanowana akcja nasienia węża, do torpedowania tematu " mowy nienawiści"

to wystarczy, że miał pod kurtką woreczek z krwią, albo podobną cieczą... z daleka wygląda na atak i krwawienie, a prawda inna..

Pamiętajmy jedno, politycy i cała reszta, to jest TEATR, to aktorzy... oni grają, a celem aktora, jest zagrać jak najbardziej prawdziwie...

Kto na tym cyrku zyskał ? TYLKO ONI, mogą teraz grzać" mową nienawisci" jak chcą... i to chyba najlepiej pokazuje jaka to akcja.
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 6th Luty 2019, 02:48

Tutaj jest kolejny film, dosyć ciekawy i gość także podważa śmierć prezydenta.

https://www.youtube.com/watch?v=yypL61fZlh0

Ale w związku z tym przyszły mnie dwie myśli w tej kwestii.

1. Skąd się wzięła ekipa reanimacyjna w ciągu zaledwie 1 minuty?
2. Film takiej jakości, niż ten wyciek można tak wy edytować, że może on pokazać wszystko, nawet UFO mordujące mieczem samurajskim.

Ale nadal wydaje mnie się, że film jest realny. Może prezydent nie został zamordowany ale zraniony i ekipa, która się pojawiła go... 'dokończyła'?

Może serce nie zostało przebite i może były rany nie za głębokie, zwłaszcza te rany brzucha.

Jego zachowanie się po ataku wygląda na autentyczne, które można tłumaczyć efektem adrenaliny. Rana bezpośrednia w serce spowodowałaby natychmiastową przerwę pracy serca co oznacza natychmiastową utratę świadomości.

Według opisu lekarza rana serca była nieznaczna i z filmu wynika, ze natychmiast przytomności nie utracił.

W takim przypadku, jeżeli umarł to podejrzani są reanimatorzy oraz lekarze.

Reanimatorzy mogli go dobić przez pomyłkę, nie zauważyli rany w okolicach serca, może mu koszuli nawet nie rozpięli.

Można spekulować bez końca i opcji jest wiele.

Jedno jest pewne, sprawa śmierdzi na kilometry i to z niemal każdego punktu widzenia.

Ale jest przecież niezłej jakości film, którego nie pokazano w całości. Hmmm... albo nadal go edytują albo nigdy go nie pokażą.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jacek86 on 6th Luty 2019, 05:20

Za prawdziwą śmiercią może też przemawiać sprawa, która miała miejsce kilka miesięcy temu, a chyba mało kto bierze ją pod uwagę, na tych wszystkich filmikach i dociekaniach.

Otóż podczas wyborów samorządowych w październiku/listopadzie 2018 roku, doszło do małego konfliktu na linii Platforma Obywatelska i Prezydent Adamowicz.

Notable Platformy (a dokładniej KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA) zadecydowali, że w tych wyborach, na prezydenta Gdańska z ich ramienia będzie startował Jarosław Wałęsa, syn Lecha Wałęsy, a Adamowicz po prostu przejdzie do mniej reprezentacyjnych funkcji.

Adamowicz w tym momencie, mówiąc krótko, pokazał Warszawie środkowy palec, i wiedząc, że cieszy się dużą sympatią Gdańszczan, stanął do wyborów z ramienia założonego przez samego siebie komitetu: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMOWICZA WSZYSTKO DLA GDAŃSKA.

Sprawa jest o tyle ciekawa, że analizując wyniki wyborów w pierwszej turze: Paweł  Adamowicz 36,97%, Maciej Płażyński (PIS) 29,68%, Jarosław Wałęsa (PO) 27,77% można stwierdzić, że pewną wygraną miałby kandydat PO, gdyż raczej lewicyzujący Gdańszczanie, bez kandydatury Adamowicza, wybraliby wtedy "mniejsze zło".

Więc Pan Adamowicz dosyć mocno popsuł im szyki, i z tego co pamiętam w tamtym czasie, mimo udawanej sympatii, widać było wyraźnie, że mają go za zdrajcę.

Kto wie... może właśnie upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu?? Ukarali niepokornego, i mają narzędzie do walki z prawicą???
Jacek86
Jacek86

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 6th Luty 2019, 06:45

U już są groźby, ale przyjrzyjmy się im bliżej.

https://www.nowiny.pl/duzy-kaliber/147024-slusarz-z-jsw-drwil-ze-smierci-adamowicza-zdziwil-sie-gdy-policja-zapukala-do-jego-drzwi.html

Ślusarz z JSW drwił ze śmierci Adamowicza. Zdziwił się, gdy policja zapukała do jego drzwi

Katowiccy policjanci zwalczający cyberprzestępczość, wspólnie z kryminalnymi z Gliwic, namierzyli i zatrzymali 34-letniego mieszkańca Knurowa. Jest on podejrzewany o to, że na jednym z portali społecznościowych publicznie drwił ze śmierci zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza oraz pochwalał popełnienie tego przestępstwa.

Do Komendy Wojewódzkiej w Katowicach wpłynęła informacja, że na jednym z portali społecznościowych publicznie zamieszczony został wpis, którego autor drwił ze śmierci zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza oraz pochwalał popełnienie tego przestępstwa. Informacją niezwłocznie zajęli się policjanci z Wydziału dw. z Cyberprzestępczością.

Ustalili oni, że wpis oraz konto zostały już usunięte przez jego autora. Nie utrudniło to jednak stróżom prawa ustalenia tego, kto jest autorem bezprawnego wpisu. Okazał się nim być 34-letni mieszkaniec Knurowa. Mundurowi przekazali informacje gliwickiej policji. Dalsze czynności w sprawie prowadzili m.in. operacyjni z Gliwic, którzy dokonali sprawdzeń i kolejnych ustaleń.

W tym miejscu jest tekst, który spowodował areszt ślusarza. Proszę sobie to przeczytać!

https://www.nowiny.pl/duzy-kaliber/147024-slusarz-z-jsw-drwil-ze-smierci-adamowicza-zdziwil-sie-gdy-policja-zapukala-do-jego-drzwi.html

Wczoraj 34-latek został zatrzymany przez operacyjnych w swoim mieszkaniu w Kurowie. Kryminalni przeszukali jego miejsce zamieszkania i zabezpieczyli sprzęt teleinformatyczny - komputer i telefon, z których podejrzewany mógł dokonać bezprawnego wpisu na portalu społecznościowym. Mężczyzna został doprowadzony do komendy policji w Gliwicach. O zatrzymaniu policjanci powiadomili już prokuratora, któremu przekażą zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy.
- Dziękujemy mediom oraz innym osobom, które wykazały się czujnością i niezwłocznie przekazały policji informacje o bezprawnym internetowym wpisie. Jednocześnie apelujemy do wszystkich o rozsądne i odpowiedzialne korzystanie z portali i komunikatorów internetowych. Pamiętajmy, że w sieci nigdy nie jesteśmy do końca anonimowi, a nasze bezprawne zachowanie pozostawia ślad i może pociągnąć za sobą reakcję organów ścigania oraz odpowiedzialność karną  - przestrzegają gliwiccy policjanci.

Poniższe, ostatnie zdanie z tego idiotycznego artykułu wyjaśnia zupełnie bezprawne działanie służb kryminalnych. Bezprawne, ponieważ nie popełnił on najwyraźniej żadnego przestępstwa.

Owo zdanie to spodziewana kara dla 'przestępcy'.

JSW już zapowiedziała wyciągnięcie konsekwencji wobec swojego pracownika.
(acz)

Facet napisał prawdę, okrasił przekleństwami ale... nie namawiał czy nie agitował do popełnienia jakiegokolwiek przestępstwa.

Jest jeszcze gorzej.

Autor postulował do władz, aby zajęły się śledztwem łamania polskiego prawa przez rządowych przestępców.

A to jest godne pochwały a nie kary!

Jest prawnie zabronione nawoływanie do stosowania przemocy. Co do tego chyba nie ma wątpliwości, ale i władze powinny być za to karane, jeżeli biją pałkami czy atakują pokojowo a zwłaszcza legalnie protestujących ludzi.

Warto się prawem w takich przypadkach na poważnie zainteresować, ponieważ pisząc cokolwiek na Internecie mamy prawa oraz zakazy i dobrze byłoby je poznać.

Negatywną opinię każdy ma prawo posiadać, czy to odnośnie rządu, władz czy religii. W przeciwnym wypadku każdy żart każdego komika zostałby dowodem jego przestępczości. Z karykaturami politycznymi włącznie.

Owszem pewne negatywne opinie o władzach mogą być czasami niemiłe, ale to nie jest przestępstwo, o ile się nie mylę.

Chyba, że już wprowadzono takie prawo.

Pamiętam jak Tusk się wściekał z powodów transparentów, na których pisano - Tusk, matole... Nie wiem czy takie obraźliwe epitety są karnie zabronione czy też nie.

Czy ktoś za to siedział?
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 10th Luty 2019, 14:01

Druga strona medalu.

Obejrzyjmy uważnie wszystkie zdjęcia z tego linku.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6685729/Yellow-Vest-violence-erupts-streets-Paris-THIRTEENTH-weekend-row.html

Są to zdjęcia z 13 tygodnia protestów przeciwko syjonistycznemu oszustowi, Macronowi. Mas media niemal nigdy tego nie pokazują!

13 tygodni protestów przeciwko RZEKOMO demokratycznie wybranemu pachołkowi szatańskich globalistów i 13 tygodni protestów świadczy bardzo wymownie, że Francuzi bez jakichkolwiek dalszych wyjaśnień żądają usunięcia rzekomo wybranego przez nich pajaca na premiera.

Ponieważ ten syjonistyczny lewacki typ niszczy z premedytacją Francję, jej zdobycze kulturalne, technologiczne oraz socjalne.

Jeżeli na niego rzeczywiście głosowano, nie zostali oni powiadomieni, że nagle Chrześcijaństwo we Francji to objaw szaleństwa i Francuzi powinni uciekać od chrześcijaństwa jak najdalej.

Z innej strony Francuzi dowiedzieli się niedawno, że oni nie są narodem, dla którego pracuje ich zdradliwy prezydent ale on pracuje dla Islamu.

Mówiąc w prost zostali oni w niezwykle przebiegły sposób oszukani przed wyborami - i ostatnimi i wcześniejszymi, ponieważ gdyby wiedzieli do czego doprowadzą rządy tego kłamcy, nigdy by na niego nie głosowali.

Dlaczego Macron jest kłamcą?

Ponieważ z góry wiedział i on i inni jemu podobni, że naród zacznie się buntować przeciwko syjonistycznej opresji tego zbrodniczego rządu i w tym celu Francja wyposażyła swoją policję w 'odpowiedni sprzęt' oraz w odpowiedni sposób przygotowała wielu zwyrodniałych policjantów, którzy z ochotą będą bili a nawet zabijali francuskich... 'buntowników'.

Czyli najwyraźniej jest to szatański plan nasienia węża skierowany przeciwko narodowi Francuzów, dążący do ich fizycznej eksterminacji. Podobny do planu Niemiec, Szwecji, Anglii czy innych państw o białej oryginalnie populacji.

Teraz nasuwa się bardzo ciekawe pytanie.

W jakim celu posiada rząd polski niemal identycznie uzbrojoną policję? Przeciwko komu owa policja miałaby walczyć i kogo bić a nawet zabijać?

Czyżby obawiał się buntów tych, którzy rząd wybrali ponieważ mu przez brak wiedzy o nich zaufali?

Warto to sobie dobrze przemyśleć abyśmy wiedzieli, czy rzeczywiście oni nas oszukują w maksymalny sposób, wyniszczają nas a ich diaboliczne akcje w końcu doprowadzą polski naród do szału i nastąpią masowe bunty w Polsce. A ONI są do tego właśnie przygotowani, tak jak byli przygotowani przed stanem wojennym.

Nie byłem już kraju w stanie wojennym, ponieważ wiedziałem, że on nastąpi. Czy to był precedens przed czymś znacznie większym i gorszym, co czeka Polskę i Polaków?

Na to pytanie odpowiedzmy sobie sami i pamiętajmy że zemsty za nasze cierpienia spowoduje sam Bóg i mając dla nas współczucie i miłość, dla naszych oprawców nie będzie miał żadnego skrupułu czy miłosierdzia.

To nie nasza walka i nie naśladujmy Francuzów czy kogokolwiek innego.

Ale miejmy ten obraz zrozpaczonych i oszukanych ludzi, prześladowanych tylko z jednego powodu.

Są oni białymi Chrześcijanami, których nasienie węża chce całkowicie zniszczyć.

A Bóg już niedługo zwróci przeciwko niszczycielom naszej cywilizacji swoje zasmucone i gniewne oblicze!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 12th Luty 2019, 10:16

Sieć 5G to broń, którą można wykorzystac do zabijania danych osób na odległość. Ambasador USA sie wygadał, a może chciał to powiedziec dla ostrzeżenia....

https://wiadomosci.onet.pl/politico/amerykanski-ambasador-straszy-ze-technologii-5g-huaweia-bedzie-mozna-uzyc-do/7lfpzve

https://wolnemedia.net/ambasador-usa-o-zdalnym-zabijaniu-ludzi/
lusia
lusia

Liczba postów : 769

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 13th Luty 2019, 13:41

Po ośmiu latach walki sądowej rodzice 21 letniej ofiary szczepienia szczepionką Gardasil wygrali wreszcie sprawę. Co z tego wyniknie, nie wiemy ale jest udowodnione, że owa szczepionka zabija ludzi.

Orzeczenie sądu potwierdza, że ​​szczepionka Gardasil zabija ludzi ... dowody naukowe ponad wszelką wątpliwość ... więc gdzie jest oburzenie?

( Naturalne wiadomości ) Niech Bóg błogosławi rodzinie Tarselli, która przez osiem lat walczyła z rządem Stanów Zjednoczonych o potwierdzenie ciężaru medycznego dowodu, że szczepionka Gardasil zabiła ich córkę. 21-letnia córka Tarsella, Christina Richelle "zmarła na skutek arytmii wywołanej reakcją autoimmunologiczną" na Gardasil, szczepionkę przeciw HPV, którą otrzymała zaledwie kilka dni przed śmiercią.

Ostateczne orzeczenie zostało potwierdzone przez Departament Zdrowia i Opieki Społecznej: szczepionka Gardasil firmy Merck powoduje problemy autoimmunologiczne, które powodują nagłe osłabienie i / lub śmierć . Gdyby młoda dziewczyna została zastrzelona przez szaleńca z AR-15, pojawiłyby się krajowe nagłówki i marsz na Waszyngton. Ponieważ ta młoda kobieta została "zastrzelona" na śmierć przez szczepionkę, cała historia zostaje zamieciona pod dywan.

Nieważne, że szczepionka Gardasil jest odpowiedzialna za zakończenie życia 271 młodych kobiet do tej pory , według ponad 57 520 doniesień o zdarzeniach niepożądanych uzyskanych z systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek . Gdyby 271 młodych ludzi zginęło podczas strzelaniny w szkołach, relacje z wiadomości byłyby nieprzerwane na poparcie zakazów broni. Co powiesz na zakaz stosowania Gardasil - prawdziwej współczesnej broni szturmowej?

Sprawa Tarsela została początkowo podjęta przez Vaccine Court, czyli system wypłat, który został ustanowiony w celu zrekompensowania rodzinom szkód powstałych podczas szczepień. Producenci szczepionek płacą podatek akcyzowy w tym systemie za każdą sprzedaną szczepionkę. Te pieniądze (koszty prowadzenia działalności) są wykorzystywane do wypłaty odszkodowań w celu wytypowania rodzin, które mogą udowodnić medycznie, że zostały uszkodzone przez szczepionkę. Ten system chroni twórców szczepionek przed pozwami w prawdziwym sądzie, zapewniając, że szczepionki będą nadal produkowane dla "dobra wszystkich".

Moc pierwiastków : Odkryj koloidalny srebrny płyn do ust o doskonałych naturalnych składnikach, takich jak sok Sangre de Drago, kadłuby z czarnego orzecha, kryształy mentolu i wiele innych. Bez sztucznych słodzików, kolorów lub alkoholu. Dowiedz się więcej w sklepie Health Ranger Store i wspomóż tę stronę z wiadomościami.

Na początku Specjalny Mistrz z Sądu ds. Szczepień powiedział, że pani Tarsell nie przekonująco określiła "podstawową propozycję jej twierdzenia, że ​​Christina nie doświadczyła arytmii aż do pierwszej dawki szczepionki przeciwko HPV." Specjalny Mistrz oświadczył, że "Bez tego fundamentu, twierdzenie pani Tarsell nie może znieść." Specjalny Mistrz nie ocenił dokumentacji medycznej dostarczonej przez Tarsella. Zapisy te dowiodły, że arytmia Christiny nie występowała aż do momentu podania szczepionki Gardasil. Specjalny Mistrz oparł swoją decyzję na możliwości, że arytmia Christiny mogła być obecna zanim została wykryta, mimo że jej dokumentacja medyczna mówiła inaczej. Mimo że arytmia występowała po podaniu Gardasil, Specjalny Mistrz twierdził, że jej arytmia pochodziła z "nieznanego" źródła.

Tarsel wzięli sprawę bezpośrednio do Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej i po ośmiu latach walk otrzymali 22-stronicową decyzję sędziego Mary Ellen Coster Williams. Orzekł, że podejście Specjalnego Mistrza do analizy sprawy "nakłada nadmiernie ciężki ciężar dowodu".

Dlatego sędzia Williams oświadczył:

Wniosek składający petycję do przeglądu jest PRZYZNANY. Decyzja Specjalnego Mistrza odmawiająca odszkodowania jest ZWOLNIONA, a sprawa jest DOZWOLONA Specjalnemu Kierownikowi do dalszych postępowań zgodnych z tą decyzją ...

Po ośmiu latach walki o sprawiedliwość, Tarsell ostatecznie otrzymał ten wyrok od Specjalnego Mistrza Christiana J. Morgana:

Opinia i rozporządzenie Trybunału wymagały dodatkowych rozważań zgodnych z zasadami prawnymi wyrytymi przez Trybunał w celu przeanalizowania dowodów z tej tragicznej sprawy dotyczącej kobiety, Christiny Tarsell, która zmarła zbyt młodo. Zgodnie z podejściem podjętym przez Trybunał, pani Tarsell ma prawo do odszkodowania. Strony powinny przewidzieć, że wkrótce wydane zostanie oddzielne zamówienie dotyczące szkód. Zgodnie z art. 28.1 (a) przepisów dotyczących szczepień, urząd sekretarza jest zobowiązany powiadomić sąd o tym orzeczeniu.

Teraz, gdy sąd potwierdził, że szczepionka Gardasil zabija ludzi, gdzie znajduje się ogólnokrajowa informacja medialna? Gdzie jest publiczny protest?

Źródło tłumaczenia w Google...

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.naturalnews.com%2F2018-04-05-court-ruling-confirms-gardasil-vaccine-kills-people-scientific-evidence-beyond-any-doubt.html
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 21st Luty 2019, 09:02

Nergal pojechał do Izraela:

https://www.prawdaobiektywna.pl/kultura/nergal-w-izraelu-6838.html?fbclid=IwAR0jxOfNhUCBfvjkAkjyfos8Ej3bSNjPL-_QejpgopQdwCm62v88uf2hjBY

"twoja wola, całym prawem"
To doktryna satanistów, pachole lucyfera właśnie uświadomiło mi jak głupie jest "prawo szatana" i jak trzeba być głupim by te zasady starać się wprowadzać w życie.
Nergal właśnie wprowadził swoją wolę, jadąc do Izraela ośmieszając się w swoim kraju, wbrew prawdzie !
Dlaczego popełnił błąd?
Ponieważ prawo lucyfera nie kieruje się prawdą a wolą człowieka, który zazwyczaj nie ma racji.

Moim zdaniem na głupotę też trzeba sobie zasłużyć, nikt głupim się nie rodzi!
Bushi
Bushi

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Luty 2019, 13:18

Wklejam film po angielsku Davida Icke na temat zagrożeń sieci 5G.

Bardzo krótkie streszczenie. Całe nasze ciało pracuje jako organizm cyfrowy oraz elektryczny. Zwłaszcza nasz mózg.

Fale 5G są tak niezwykle gęste, że masowa obecność promieniowania 5G bedzie na poziomie... pływania owej fali i tak naprawdę nie wiemy, w jaki sposób to może na nas wpływać.

Zagrożenie jest niezwykłe i wystarczą jakieś miniaturowe być może wstrzyknięte komórki w nasze ciała, które będą transmitować wprost z 5G rozkazy czy polecenia czy wizje... naprawdę te rzeczy są nadal trzymane przed nami w ścisłej tajemnicy.

Jest bardzo możliwe, że znak 666 będzie częścią 5G i po przyjęciu tego znaku nasz ELEKTRONICZNY DNA może być zniszczony lub... połączony na stałe z SI czyli demonami.

I to może być przyczyną odrzucenia przez Boga każdego, kto przyjmie znamię na swoją rękę czy czoło.

O tym David Icke nie mówi wcale ale z jego słów jasno wynika, ze człowiek z czipem lub tatuażem elektronicznym 666 może się stać praktycznie demonem i to już jest stan, z którego może już nie być żadnego wyjścia czy uleczenia.

Siłę promieniowania można sobie porównać w taki sposób. Za pomocą komórki jesteśmy faszerowani falami powiedzmy o grubości sznurka 5mm.

Ale bliskie wieże mogą powodować stałe promieniowanie na całe nasze ciało w ciągu 24 godzin spania czy funkcjonowania. W zależności od sytuacji owa niewidzialna okiem mgła promieniowania może być tak gęsta, ze zdoła transmitować kila filmów wysokiej jakości w ciągi 2-43 minut wprost przez nasze ciało, czy ciało... dziecka niemowlaka.

Według Davida Icke 5G jest największym i najbardziej groźnymi morderczym atakiem na rodzaj ludzki od czasu pojawienia się człowieka na ziemi.

Fale 5G to fale, które będą przechodzić MASOWO przez nasze DNA, które jest kodem komputerowym a fale elektromagnetyczne o niezwykłej mocy będą nam stale prześwietlać nasze umysły powodując bliżej nieznane szkody dla naszego organizmu.

Nieznane szkody ponieważ aby nie wywoływać wilka z lasu producenci nie robią albo po prostu nie publikują żadnych badań które gwarantowałyby nam bezpieczeństwo.

Nie nawołuję do niczego i podaje te informacje z jednego głównego powodu.

Jest to jeden z wielu elementów frontalnego ataku nasienia węża na rodzaj ludzki, w szczególności na rasę białą.

A taki atak, który już w małych porcjach trwa w USA, Anglii czy Niemczech i będzie się on szybko rozwijał powodując olbrzymie szkody.

Mamy więc wiele powodów, aby cieszyć się z tego, ze w niedługim czasie sam Bóg wystąpi w naszej obronie.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 7th Marzec 2019, 22:08

Na tym filmie:

Od 6 min i 7 sekundy zauważyłem przerażającą rzecz (pomimo, że kanał jest satyryczny). Otóż ten mężczyzna i kobieta która mówi po nim, mają albo tak wyprane mózgi poprawnością polityczną lub są tak sterroryzowani poprawnością polityczną, że nie potrafią sensownie i logicznie odpowiadać na proste pytania. Odpowiedź tego, mężczyzny poraża głupotą oto ona (7 min. 12 sekunda):
"Jeśli chcesz zabijać musisz albo iść do wojska albo przestać interesować się polityką"!!!!

Doprawdy poziom głupoty, aż mnie powala. Przecież ludzie którzy zabijają interesują się polityką. Ponadto:
Carl von Clausewitz powiedział:
Wojna jest jedynie kontynuacją polityki innymi środkami.
oraz:
Pokój to zawieszenie broni pomiędzy dwiema wojnami.

Czyli wojsko to czysta polityka, gdyż armia to narzędzie do prowadzenia polityki. I ten człowiek jest uwaga??? Członkiem partii politycznej Europejskich socjaldemokratów (6 min 50 sekunda)!!!!

Ten mężczyzna i kobieta nie potrafili odpowiedzieć jasno i logicznie na prosto postawione pytanie. To pokazuje na jakim poziomie umysłowym są wykształceni na zachodzie politycy i urzędnicy.

Cyryl

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 8th Marzec 2019, 12:22

Szpiegostwo telefonow komórkowych

Facebook + Instagram

FB+I =  FBI

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 8 53383210

lusia
lusia

Liczba postów : 769

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hugo on 9th Marzec 2019, 11:36

Oczekiwana dLugość życia w UK na wykresach
Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 8 10740794-0-image-a-15_1552047896407
Uk to kraj 40% wyszczepienia seniorów. Analiza w artykule jest bełkotem. To nie wszystko, bo spada też ilość urodzeń i to coraz bardziej ostro. https://www.dailymail.co.uk/news/article-6786407/British-life-expectancy-falls-SIX-MONTHS-men-women.html

Hugo

Liczba postów : 260

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 13th Marzec 2019, 21:19

Znalazłem kanał pewnej kobiety (polka zagranicą ), prowadzi  kanał  z bardzo ciekawymi informacjami, pokrywającymi się z tym co my to  przetrzepujemy. W dodatku jest wierząca w Boga i bardzo dobrze wszystko łączy. Kto nie do końca zna EN, może śledzić kanał. Obiecała wiele ciekawych rzeczy tłumaczyć.
- kontrola umysłu
- technologię nowoczesnej broni
- handel dziećmi
- pedofilia
i wiele innych.

Henryk często podobne materiały  tłumaczy translatorem, ale różnie  te głupie automaty sklecają te zdania. Ta pani  tłumaczy na bieżąco!

zapraszam do oglądania :

inne jej tłumaczenie filmu z EN

Bushi
Bushi

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Powrót do góry