Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

Pisanie by Zwykły on 26th Luty 2017, 11:08

Jeden z przykładów:Coraz więcej ludzi jest zmanipulowanych, że takie życie singla jest wygodne, fajne i po co się męczyć?

Oczywiście tego typu ludzie, jeśli nie zmienią swojego podejścia to nie założą małżeństwa i nie wydadzą na świat potomstwa.

Dlatego rasa białych ludzi będzie zmniejszać się coraz bardziej.

A tu kolejny:

Toksyczne i niszczące nas jedzenie, może nie od razu ale powoli i na tym polega przebiegłość i perfidia szatana i jego sług.

Takie składniki dodawane do jedzenia chociażby jak olej palmowy

Lista z produktami spożywczymi, która pewnie pokazuje tylko mały procent

http://00raq00.blogspot.com/2013/07/czarna-lista-produktow-zawierajacych.html

Mt 24 (22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.

Zwykły

Liczba postów : 131
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

Pisanie by Liksar on 26th Luty 2017, 15:54

avatar
Liksar

Liczba postów : 934
Join date : 03/12/2015
Age : 21
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

Pisanie by Kasia on 26th Luty 2017, 16:11

Dobry temat Very Happy Zwykły.

Myślę i myślę co napisać w jaki sposób i w jakiej dziedzinie nas nie wykorzystują

Wiecie co?Mam problem.
Nie wiem.
avatar
Kasia

Liczba postów : 1102
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

Pisanie by thewordwatcher on 26th Luty 2017, 23:50

Myślę i myślę co napisać w jaki sposób i w jakiej dziedzinie nas nie wykorzystują napisał:

Po śmierci. Jeszcze trupów z grobów nie wywlekają!

bounce bounce bounce

Ale konto bankowe wyczyszczą!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2185
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

Pisanie by Cyryl on 8th Kwiecień 2017, 22:48

Film który jest dowodem na to, że ONZ to organizacja ludobójcza:Watykan jako jedyne państwo nie należy do ONZ dlaczego???

Ponieważ to tak jakby właściciel był zatrudniony w swojej firmie jako pracownik.

Całe ONZ należy do Watykanu i realizuje jego politykę wyniszczenia całego rodzaju ludzkiego.

ONZ chce wyludnić ziemię a jaki jest cel Boga???


Rodz 9 napisał:(1) I pobłogosławił Bóg Noego i synów jego, i powiedział do nich: Rozradzajcie się i rozmnażajcie, i napełniajcie ziemię czyniąc ją sobie poddaną.


Rodz 1 napisał:(28) I błogosławił im Bóg, mówiąc  Bądźcie płodni i rozmnażajcie się i napełnijcie ziemię i poddajcie ją; panujcie nad rybami mórz i nad latającymi stworzeniami niebios, i nad wszelkimi trzodami, i nad wszystkimi gadami pełzającymi po ziemi!

Porównajmy cele wobec człowieka jakie ma Bóg a jakie ma ONZ i Watykan:


Wyborcza napisał:I będzie to katastrofa nie tylko dla nas, ale także dla połowy wszystkich gatunków roślin i zwierząt. Miejsca na Ziemi jest dla nie więcej niż miliarda ludzi.
W Watykanie rozpoczęła się w poniedziałek międzynarodowa konferencja o wymieraniu gatunków. Z poparciem papieża Franciszka zwołały ją wspólnie Papieska Akademia Nauk i Papieska Akademia Nauk Społecznych.

Wśród zaproszonych mówców znalazł się kontrowersyjny wśród niektórych katolików biolog ze Stanfordu prof. Paul Ehrlich. Kontrowersyjny, bo otwarcie i od lat ostrzega, że nie potrafimy się ograniczyć, a zwariowany wzrost ludzkiej populacji to zagrożenie dla ziemskiej biosfery i samego człowieka (blisko rok temu byłem na jego wykładzie w Cambridge, gdzie twierdził nawet, że los naszego gatunku jest już przesądzony – wykończyć nas mają przeludnienie i globalne zmiany klimatu).

Środowiska, które uważają, że człowiek ma prawo czynić sobie Ziemię poddaną, tak nie lubią prof. Ehrlicha i jego tez, że wystosowały petycję do organizatorów konferencji, by wycofali zaproszenie dla wiekowego już słynnego naukowca.

– Zebrali chyba z 11 tys. podpisów – opowiada prof. Ehrlich brytyjskiemu „Observerowi". – Ale papież nie zmienił zdania.

Ten ekspres musi się wykoleić!


Papież Franciszek z uwagą wsłuchuje się w ostrzeżenia nadchodzące ze świata nauki, bo sam nawołuje do tego, byśmy czynili sobie Ziemię raczej zieloną niż poddaną. Z kolei Papieska Akademia Nauk od jakiegoś czasu postuluje, żeby świat odszedł od paliw kopalnych i przestawił się na odnawialne źródła energii.

Tezy prof. Ehrlicha są zresztą racjonalne. Wystarczy uzbroić się w mędrca szkiełko i oko oraz popatrzeć na liczby. W 1800 r. liczba ludzi osiągnęła pierwszy miliard. W 1930 r. – 2 mld. W połowie XX w. były nas 3 mld, a dziś – już blisko 7,5 mld. Według różnych szacunków do końca wieku będzie to aż 12 mld.

– Już teraz szacuje się, że każdego roku przejadamy o połowę więcej zasobów, niż Ziemia jest w stanie odbudować – mówił kiedyś „Wyborczej” prof. Bogusław Pawłowski, szef Katedry Biologii Człowieka na Uniwersytecie Wrocławskim. – Żyjemy więc na kredyt. To bezprecedensowa sytuacja, żeby jakiś organizm będący najwyższym ogniwem łańcucha pokarmowego zyskał tak olbrzymią przewagę. Ten ekspres musi się więc wykoleić!

Jednym ze scenariuszy czekającej nas katastrofy może być pandemia jakiejś choroby zakaźnej. Ostrzegał przed tym ostatnio choćby Bill Gates (choć sam nie jest najlepszym przykładem samoograniczania).

Pięć planet do wyżywienia ludzkości


Mieszkańcy biednej Afryki rozmnażają się dwa razy szybciej niż – średnio – reszta świata.

– [Do końca wieku populacja Afryki] prawdopodobnie skoczy z 1 mld do ok. 4 mld – mówi „Observerowi” brytyjski ekonomista z Cambridge sir Partha Dasgupta. – Łatwo sobie wyobrazić, jakie spowoduje to napięcia. Tym bardziej że zmiany klimatu dotkną Czarny Ląd bardziej niż resztę świata. Co się stanie, kiedy tamtejsze rejony suche się rozrosną i 100 mln Afrykanów spróbuje przepłynąć Morze Śródziemne? Mnie ta wizja przeraża.

Globalizacja i rewolucja informatyczna sprawiły, że mieszkańcy najbiedniejszych zakątków świata widzą, że gdzie indziej da się lepiej żyć. Coraz bardziej pragną więc poprawić swój los. Problem w tym, jak mówi prof. Ehrlich, że gdyby każdy z 7,5 mld ludzi żył na poziomie przeciętnego obywatela USA, potrzebowalibyśmy pięciu planet do wyżywienia nas wszystkich.

Przed skutkami globalizacji, robotyzacji, zmian klimatu i informatyzacji ostrzega też brytyjski fizyk (również z Cambridge) prof. Stephen Hawking. Jak pisał niedawno w „Guardianie", żyjemy w najbardziej niebezpiecznych czasach w historii Ziemi. Obwinia o to rosnące nierówności, które – z powodu rewolucji informacyjnej – tak bardzo kłują w oczy. „Nic dziwnego, że coraz więcej ludzi poszukuje nowego ładu” i ucieka do mitycznej „ziemi obiecanej” – twierdzi słynny uczony.

Podzwonne dla bioróżnorodności


Przeludnienie jest groźne, bo niszczy bioróżnorodność Ziemi. Jak alarmują naukowcy biorący udział w watykańskiej konferencji, jesteśmy sprawcami i świadkami szóstego wielkiego wymierania w historii naszej planety. Jeśli nie podejmiemy szybkich i radykalnych działań, do końca wieku z powierzchni Ziemi zniknie aż połowa zamieszkujących ją dziś gatunków roślin i zwierząt.

[size=35]Symbolem obecnego wielkiego wymierania są tzw. gatunki charyzmatyczne – wieloryby, lwy, nosorożce, słonie, goryle. Pół wieku temu na Ziemi żyło 450 tys. lwów, dzisiaj – 20 tys. Goryli zachodnich pół wieku temu był milion, a dziś – 200 tys. Jeśli nie potrafimy ocalić przed wyginięciem nawet tak „popularnych” gatunków, czy uratujemy inne? A wraz z nimi nas?[/size]
[size]

Według prof. Ehrlicha jedynym wyjściem jest ostre ograniczenie liczby Homo sapiens.

– Jeśli cenimy ludzkie życie, powinniśmy się starać, by liczba ludzi nie przekraczała tej, którą jesteśmy w stanie w sposób zrównoważony utrzymać – mówi „Observerowi". – 12 mld ludzi na koniec wieku oznacza gwałtowne załamanie naszej cywilizacji. Jej upadek przetrwają nieliczni.

[/size]
[size=35]Zdaniem amerykańskiego biologa ludzka populacja powinna zostać ograniczona maksymalnie do miliarda. Dzięki temu nasza cywilizacja będzie mogła wygodnie trwać przez kolejne tysiąclecia.[/size]
[size]

Ale jak to uczynić?

– Tylko edukacja może nas uratować – uważa prof. Pawłowski. – Najważniejsza jest edukacja kobiet, bo to one de facto decydują o kontroli urodzeń. Tam, gdzie są wykształcone i aktywne zawodowo, przyrost naturalny maleje.

Konferencja potrwa do 1 marca. Nie wiadomo jeszcze, jakie przyniesie konkluzje.

[/size]


http://wyborcza.pl/7,75399,21428930,albo-opanujemy-przeludnienie-albo-czeka-nas-katastrofa-alarmuja.html?disableRedirects=true
Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości jakie cele ma Watykan i ONZ wobec ludzkości???

Cyryl

Liczba postów : 890
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

Pisanie by thewordwatcher on 9th Kwiecień 2017, 01:59

To wszystko ma jeden bardzo wyraźny cel.

Z powodu 'nadmiernej' populacji zniszczyć białą rasę. Owa zboczona propaganda ma głównie na celu wyniszczenie rasy ludzkiej a głoszą ją głównie przedstawiciele nasienia węża.

Ta zbrodnicza klika bez sumień ludzkich i bez krzty ludzkiego rozumu dąży do do wyniszczenia nas. Oni ziemię mają w nosie i żaden z tych głupców nie pokazuje ani jednego sposobu na skuteczną redukcję populacji i nikt nie wskazuje na bezpośrednie przyczyny wzrostu populacji.

Tą przyczyną jest brak emerytur.

W ubogich państwach panuje zwyczaj posiadania dużej rodziny, która będzie w stanie zapewnić rodzicom okres starości, kiedy rodzice nie są już w stanie na siebie zapracować.


Dlatego sie tak rozmnażają.

Drugim wielkim problemem jest koszt energii. Ponownie wina zboczeńców u władzy. Jakiekolwiek wynalazki o bezpłatnej energii są ukrywane, produkcja zabroniona a szczegóły i dane techniczne są także ukrywane.

Bezpłatna energia umożliwiłaby drastyczne ograniczanie korzystania z węgla, ropy czy innych paliw. Nie byłoby zanieczyszczeń, wielu chorób i mieszkania czy nawet olbrzymie ogrody byłyby nawet podgrzewane w zimie czy ochładzane w lecie aby najlepszej jakości warzywa i owoce rosły w najbardziej dogodnych dla nich warunkach, nie mówiąc już o ogrzewaniu i schładzaniu pomieszczeń z ludźmi.

Wody pitne byłyby czyste, wszelkie zanieczyszczenia, odpadki byłyby niezwykle tanio niszczone i neutralizowane przez urządzenia zużywające niemal bezpłatną energię.

Bezpłatna energia pozwoliłaby na emerytury dla każdego człowieka na ziemi. Kraje ubogie przestałyby się tak obficie rozmnażać.

Południowa Afryka była państwem o czarnej populacji która posiadała biały rząd i  elity kulturalne w RPA były białe. Dzięki zdolnościom i kulturze ludzi białych RPA była najbogatszym państwem w Afryce i Afrykanerzy w RPA żyli sobie dobrze zorganizowani, nakarmieni, mający opiekę lekarską bezpłatną oraz emerytury.

Ale to było za dobre i zbrodniarz z nagrodą Nobla, terrorysta Mandela zbuntował się, podburzył murzynów, zmieniono rząd i wymordowano większość białej populacji.

Do dzisiaj morduje się w P. Afryce białych farmerów i w chwili obecnej grozi im, Afrykanerom śmierć głodowa.

Grabieże nasienia węża w krajach ubogich powodują jeszcze większy głód i wzrost populacji. Wszystkie te problemy, z jakimi boryka się ludzkość są wynikiem działalności zbrodniarzy w Watykanie, USA oraz wszelkich kretyńskich organizacji pseudo społecznych jak ONZ czy zbrodnicza UE.

Nie miejmy złudzeń - świat może być piękny ale szatan, upadli aniołowie oraz nasienie węża robią na świecie piekło oraz przelewają morze niewinnej krwi.

Jedynie Bóg nam może pomóc oraz jego Prawo.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2185
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

Pisanie by Obserwator on 18th Kwiecień 2017, 21:06

Notki od Nathaniela...


Coraz wyraźniej widzimy nachalną promocję zboczeń. Homoseksualizm nie jest niczym nowym, ale dlaczego jest aż tak eksponowany jako coś nowoczesnego? Dlaczego nie ma marszu Heteroseksualistów ?

Nie powinniśmy nazywać gejów satanistami ani skazywać ich na śmierć, ale pamiętajmy o miłowaniu bliźnich. Sądzę, że Bóg ma przygotowane karty dla ”dobrych” Homosiów, Transeksualistów itd. Ja to widzę jako poprawę DNA i przerzucenie obiektu miłości na kobiety albo coś w tym stylu. Od Homoseksualizmu gorsza jest jednak pedofilia, na którą nie ma usprawiedliwienia.

Co do transów. Jak wiemy są tylko dwie odmienne płcie. Jeśli dana osoba jest bezpłciowa, to znaczy, że ma poważny problem. Można jeszcze zrozumieć gdy dana osoba powiedzmy od młodego dokonała wyboru swojej płci i wybrała na 100%.

Niestety np. w Tajlandii można spotkać facetów, którzy jedynie naśladują kobiety, choć ciała i organy rozrodcze mają męskie. Postępowy zachód pokazuje nam za nowoczesność ”Kobietę” z brodą, przykładu nie muszę podawać. Innego wyjścia nie ma, albo jest się kobietą albo facetem, ale są ludzie którzy zbłądzili. Czyja jest to jednak wina ludzi? czy edukacji (indoktrynacji)? Brak profilaktyki itd.

Dodajmy do tego wcześniejszą aktywność seksualną wśród nastolatków, niechciane ciąże, aborcje, pornografię. Nie każdy eksploduje na widok kobiety, choć są tacy ludzie, którzy pod wpływem nagości w mediach itd stają się seksoholikami. Wiadomo, że zdrada małżeńska jest złamaniem prawa. Ale co z onanizmem i resztą?

Przecież większość chrześcijan w sprawie seksu cytuje zazwyczaj Pawła, który nienawidził ludzkiego ciała nazywając je grzesznym (Pawłościanie uwielbiają używać zwrotu ”toż to grzech”). Jak wiemy w starożytności władcy mieli setki kochanek, kochanków i nałożnic.

Henoch, Piotr a nawet Dawid posiadali żonę i dzieci będąc według Pawła grzesznikami… Problemem nie jest seks, ale zdrada małżeńska i inne niebezpieczne zboczenia jak zoofilia, dendrofilia itd.

PS. ten transik ”J. Alba” ma korzenie Sefardyjczyków z Hiszpanii… tak jak Saudyjska elita. Duża cześć aktorów i innych celebrytów ma pochodzenie… żydowskie. I co ciekawe są z tego dumni, a my już nie możemy być dumni ze Słowiaństwa.

Dużo celebrytek ma budowę ciała męską. Jedne po prostu tak wyglądają, a większość jest po operacjach plastycznych, które wcale nie upiększają. W sporcie także zdarzają się faceci rywalizujący jako kobiety pod wpływem sterydów itd. Przecież sport to zdrowie, ale jak widać nawet tutaj aniołowie z myślą ”co by tu jeszcze zepsuć” zajrzą. Sterydy i inne środki powodują krótsze życie sportowców (problemy z sercem np.). Dlatego powinniśmy unikać tego co sztuczne.
avatar
Obserwator

Liczba postów : 1137
Join date : 18/03/2015
Skąd : Poznań

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

Pisanie by Jacek86 on 11th Lipiec 2017, 00:27

Spójrzcie, czy to płaskie urządzenie na "pace" radiowozu to nie jest jakiś system do kontrolowania tłumów, rozpędzania manifestacji itp? Wątpię żeby takie urządzenia były legalne!

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,policyjny-radiowoz-pokryty-bialymi-rozami,236140.html

avatar
Jacek86

Liczba postów : 181
Join date : 31/08/2015
Age : 30
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

Pisanie by Lotion on 11th Lipiec 2017, 09:34

może to nieco przybliży temat tajemniczej instalacji na radiowozie oddziału prewencji:

https://www.czerwonesamochody.com/details.php?image_id=26458

"Na samochodzie widoczne jest urządzenie L-RAD 500X - urządzenie dźwiękowe, wytwarzające dźwięk o bardzo wysokiej głośności, który jest słyszalny na dużych odległościach. Jego głównym celem jest emitowanie fal dźwiękowych, które będą wywołały u odbiorcy nieprzyjemną reakcję i wpływały na jego zachowanie poprzez odstraszanie. Urządzenie może także pełnić rolę wzmacniacza dużej mocy, który nie wywołuje negatywnych reakcji u słuchacza i nie powoduje bólu."
to w teorii

a w praktyce:
L-RAD w akcji:

avatar
Lotion

Liczba postów : 162
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach