Reptylianie - ludzie gady.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Reptylianie - ludzie gady.

Pisanie by thewordwatcher on 11th Kwiecień 2015, 06:44

Temat ten najzwyczajniej nie chce odejść i pojawiają się nowe teorie czy też nowe wyjaśnienia. Temat ten także ma pośrednie połączenie z Biblią i Bogiem.

Filmy po angielsku.

Ten film ukazuje rzeczywisty mechanizm nakładania się różnych modulacji na fale filmowane kamerami.Autor filmu wyjaśnia, że z powodu filmowania rozpadanie się człowieczeństwa u tych istot jest znacznie bardziej widoczne.

Wyjaśnia on także, na czym polega zmiany kształtu. Twierdzi on, ze reptylianie pozują na ludzi tworząc na całym ciele coś w rodzaju gumowej maski czy żelatyny, która jest kontrolowana przez ich umysł. Kiedy są zbyt zdenerwowani czy przejęci, kontrola nad maską się znacznie obniża i ukazuje nam rzeczywisty kształt tych istot.

Wygląda to na oczywistą świadomość reptylianów, którzy natychmiast dostrzegają ten problem i starają się go skorygować.

Wygląda także na to, że całe mass media to właśnie oni, główne postacie to oni.

Najciekawsza rzecz to szeroko znany element KAŻDEJ transmisji na żywo - opóźnienie co najmniej 17 sekund

Jest to poważna poszlaka, że owa teoria nie jest teorią.

Innym znakiem szczególnym jest cenzura takich podejrzanych klipów, które cenzorom wymknęły się z pod kontroli.

Niektóre bardziej drastyczne sceny są później usuwane z archiwów.

Tutaj mamy szczególnie widoczny i znany na necie przykład ekstremalnego gubienia człowieczej postawy i jest ewidentne, że osoba ta jest tego całkowicie świadoma. Zacina się w mowie - częste przypadki - stara się jakoś opanować co jest bardzo jaskrawo widoczne.Z powodu niskiej jakości filmu najwyraźniej nie zablokowano tego klipu.

W tym filmie jest to ukazane najbardziej wyraźnie.Autor filmu podaje, że początkowo także uważał, ze są to zniekształcenia obrazu w wyniku kompresji cyfrowej obrazu. Ale zadał sobie pytanie:


Dlaczego owe zniekształcenia zawsze pokazują... reptyliana demonicznego?

Biblijny punkt widzenia jest następujący.

Wąż - reptylian skusił Ewę. Czy wyglądał na węża, nie wiemy i posiadamy bardzo niewiele informacji.

Bóg mówił o nasieniu węża i jego nienawiści do nasienia Ewy. Nie jesteśmy pewni, czy szatan i wąż z Edenu to ta sama osoba.

Są tacy, którzy twierdzą że szatan to wąż, a Lucyfer to upadły anioł. Nie mamy 100% dowodów, ze jest tak czy inaczej.

Nie jestem na 100% przekonany and na jakieś 70% widzę w tym logikę. Media są naszymi wrogami. Owe opóźnienia w transmisjach są wielu z nas znane.

Cóż oni tak ukrywają? Czego się tak boją?

Nie myślę, że jutro otrzymamy odpowiedź ale miejmy oczy i uszy otwarte.

I jeszcze jedna dygresja.

Gdybyś był Bogiem, umieściłbyś informacje na ten temat w Biblii, jeżeli rzeczywiście to ONI?

Ja na pewno nie.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2291
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Reptylianie - ludzie gady.

Pisanie by Kasia on 2nd Maj 2015, 19:35

...ciarki mnie przeszły ...


Gady u władzy?


...George Bush siedział przed nią w swym gabinecie w Dystrykcie Kolumbii i w pewnym momencie otworzył książkę na stronie przedstawiającej "jaszczuropodobnego obcego z odległego miejsca w głębinach kosmosu". Wtedy powiedział jej, że sam jest "obcym" i zdawał się na jej oczach zmieniać "jak kameleon" w gada. Cathy wierzyła, że aktywowano jakiś hologram, i jestem w stanie zrozumieć, dlaczego racjonalizowała to w taki sposób..."


Niektórzy w reptiliańskiej hierarchii Draco są najwyraźniej biali lub z cechami bielactwa albinoskiego i nie są, jak zwykle, zieloni lub brązowi. Łączy się to z opisem dziwnego humanoidalnego jaszczura albinosa z budynku w Aurorze niedaleko Denver. Credo Mutwa również wspomina o białych Reptilianach...


http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/gady-u-wladzy/kwz9e
avatar
Kasia

Liczba postów : 1119
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Reptylianie - ludzie gady.

Pisanie by thewordwatcher on 3rd Maj 2015, 02:28

Księżniczka Diana w zaufaniu powiedziała do najwierniejszej przyjaciółki, że jej mąż to nie człowiek, coś w rodzaju gada. Ta koleżanka po śmierci Diany przekazała to Dawidowi Icke.

Z kolei inna ofiara MK-ULTRA opowiadała o rodzinie królewskiej, jak pożerano mięso z pomordowanych dzieci i pito ich krew.

Tu jest lista ludzi mediów kontrolowanych prze siły węża.

http://mediaexposed.tumblr.com/post/6739534415/mk-ultra-victims

Rodzina królewska nie celebruje rocznicy jej śmierci i synowie także o mamie nigdy nie wspominają.

Hmmm...

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2291
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Reptylianie - ludzie gady.

Pisanie by Cyryl on 3rd Maj 2015, 11:08

thewordwatcher napisał:Z kolei inna ofiara MK-ULTRA opowiadała o rodzinie królewskiej, jak pożerano mięso z pomordowanych dzieci i pito ich krew.

Jedynie Biblia tłumaczy dlaczego elity a wcześniej pogańskie - satanistyczne kulty, dopuszczają się takich czynów:

(3) Wszystko, co się rusza i żyje, niech wam służy za pokarm; tak jak zielone jarzyny, daję wam wszystko.

Ks. Rodz. 9 napisał:(4) Lecz nie będziecie jedli mięsa z duszą jego, to jest z krwią jego.

(5) Będę też żądał krwi waszej, to jest dusz waszych. Będę jej żądał od każdego zwierzęcia. A od człowieka będę żądał duszy człowieka, za życie brata jego.

(6) Kto przelewa krew człowieka, tego krew przez człowieka będzie przelana, bo na obraz Boży uczynił człowieka.

Rodzina Królewska łamie podstawowe przymierze, prawo Boga jakie ten zawarł z całą ludzkością.

Czyli:
1. Mordowane są niewinne dzieci jako ofiara dla Lucyfera.
2. Spożywane jest mięso owych dzieci z ich krwią.

Te ohydne czynności mają na celu wyeliminowanie wszelkich cech ludzkich - aby członkowie rodziny Królewskiej nie zdradzili szatana.

Cechy ludzkie po prostu u nich zanikają.

Te prawo z księgi Rodzaju odnosi się do całej ludzkości. Jest ono podstawowymi wymogami prawnymi po potopie dla rodzaju ludzkiego. Istnieje ono dopóki istnieje tęcza.

Księżna Diana - najprawdopodobniej miała dużo sumienia, ciepła i dobroci, dlatego rodzina Królewska ją zwalczała.

Być może Diana nagrała owe zbrodnie i dała komuś "zaufanemu" dzięki czemu przez jakiś czas szantażowała rodzinę swojego męża. Przez co mogła się rozwieść i miała sporą wolność. Niestety tak jak w przypadku Leppera ów "zaufany" człowiek zdradził i księżna Diana została zamordowana.

Zapewne Diana walczyła o to aby synowie jej nie poszli w ślady rodziny królewskiej. Stąd jej desperacka próba walki w zasadzie samą Bestią.

To są moje domysły. Ale rzeczywiście dziwi, że obecnie synowie nie czują nic do zmarłej matki, która dała im sporo ciepła i miłości....


Cyryl

Liczba postów : 954
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Reptylianie - ludzie gady.

Pisanie by lusia on 3rd Maj 2015, 11:19

znalazłam taki artykuł - należy pamiętać aby badać teorie tam zawarte w oparciu o Słowo Boże


są tam ciekawe domysły ale Biblia to FILR przez który należy to "ocenić " przejrzeć ...przemyśleć  Neutral

Draco

Illuminati, która obejmuje 13 głównych Royal-rodziny pochodzą z Europy, zostały stworzone przez Gadów Draco.
Rodziny królewskiej, nie są do końca „gadami”, ale mają większość DNA Reptilian. Wszystkie rasy na Ziemi mają DNA Draco i humanoidalne(Lyrian), ale mniejszy procent Draco.Jednakże, Illuminati, stworzone przez Draco, mają 50/50 między DNA człowieka i Reptilianami, dając im możliwość zmiany kształtu na skutek wielu czynników, w tym niezgodność DNA człowieka i Gada. Ssaki i gady nie są gatunkami z Ziemi. Powstały one na różnych planetach.Tylko niewielki procent Illuminati są zmiennokształtni np. królowa Elżbieta II, książę Filip (Duke of Edinburgh), baron Guy de Rothschild, George HW Bush, David Rockefeller, itp. Reszta to głównie osoby z nieco wyższego odsetka Reptiliańskiego DNA które został zatrudniony przez Iluminatów w wyniku skoniukowaceń rodowych. Brak moralności cechuje wszystkie rody mafijne,tam jest dobry grunt do poszukiwań. Mafie są na ogół typu Draco ,twórczości kulturalnej która w większości jest kontrolowana przez Illuminati. Większość agencji wywiadowczych, jak  CIA, KGB (FSB), Mossad, itp.W rzeczywistości nigdy było w pełni niezależnego rządu w Europie lub Ameryce. Rządy te były zawsze kontrolowane przez mafie/Illuminati ,obecnie są o wiele bardziej scentralizowane niż wcześniej. Kiedyś mieliśmy konflikty dynastii Habsburgów z Rothschildami. Teraz mamy więcej współpracy między Illuminati, bo wiedzą, że NWO jest w zasiegu światowego panowania.Unia Europejska nie jest tak wspaniała jak niektórzy ludzi myślą. Organizacja Narodów Zjednoczonych jest rzeczywiście bardzo maniakalną organizacją nastawiona na stworzenie globalnego rządu i totalitarnej kontroli. Z grupy „Dream” odpowiedzialni są między innymi za rozproszanie AIDS w Afryce jako środek depopulacji.W wyścigu Black, przejął ponad 90% nielegalnych zadań USA i odpowiada za zamordowanie własnego zespołu naukowców, którzy na konferencji w Genewie mówili na temat AIDS a ludobójstwa,że Kurt Waldheim sekretarz generalny ONZ były nazistowskim żołnierzem SS.Faktem jest, że 13 rodzin kontroluje praktycznie wszystko na tej ziemi.Co w tzw. „cywilizowanych” krajach świata jak Japonii, Korei Północnej i innych japońskich terytoriach (które są kontrolowane przez Japońskich Illuminati, kierowanych przez cesarza Akihito, który przyznaje, że pochodzi od smoków i publicznie twierdzi, że ma zdolności nadludzkie półboga(do zmiany kształtu i magii). Rzeczywistość może być makabryczna z punktu widzenia śmiertelnika ale pozostaje nią nadal bez względu na to w co wierzysz.Wystarczy połączyć fakty.Nie jest to bardzo trudne. O politycznym istnieniu Illuminati (13 rodzin) świadczy fakt, łatwo udowodnić  przez powiązania wysokiej rangi urzędników rządowych , połączeń osobistych i dokumentów itp., itd., itp. Fakt, że Iluminaci są to na ogół osoby z wysokim procentem DNA gadów jest bardzo dobrze udokumentowane, nie tylko przez  wypowiedzi o „boskiej linii” przez wielu z nich (z Chin, Japonii, Afryki i innych podejmujących decyzje z grona „smoków” ,w Indiach Naga (ludzi węża,analogiczne do azjatyckich smoków)). Fakt, że rasa gadów istot ingerowała w ludzkie społeczeństwa od początku historii współczesnej (nowoczesne rozumieniu ostatnich 6000 lat) i prawdopodobnie daleko poza tym, jest również niezwykle dowodem (wszystkie główne kultury na Ziemi mówią o nich,Sarpa zgodnie z historią hinduską,Uktena z Cherokee, od Sheti i Hopi, do Riu i Long Japonii i Chin itp.) Iguana-People (Itzamna) Majów, Dragons (Long) z Chin i Japonii (Riu), Naga i Sarpa Indii, Anunnaki (rasa gadów, ale nie Draco) i Dragon Gods (Draco ) z Sumeru i Babilonii, Chitahuri i Imanugela Afryki, Serpent-Ludzie Zuni, Hopi Indian Anasazi , Uktena i Tlanuhwa z Cherokee, Smoki w Europie, itd. Rodziny królewskie z Europy twierdzą, że są z Dragons(Smoków),stąd wszedzie w Europie symbole smoków(w Krakowie smok Wawelski). Ambrosius (Merlin) faktycznie Natanleod, król Wielkiej Brytanii. Karol był nazywany „Le Chameleon”, ze względu na jego pochodzenie w połączeniu hebrajskim i „Smoków”, a jego zdolność do zmiany kształtu normalnego w „demona” czy „Dracule” (smok-diabeł).Późni cesarze rzymscy używali smoczego-symbolizmu i mówiło się, przybrać w „Dracul (Smok-demony), zwłaszcza cesarze Bizantyjscy. Na początku istnienia narodów europejskich mówiło sie, że ludzie są humanoidalną rasą (czasem określane jako „Elfy” lub „Alfheim”)i została połączona ze Smokami(Dracula po łacinie), jest to hybrydyzacja humanoidalnej rasy ze smokami, aby utworzyć Adama jest tematem w świecie mitologii. W Indiach, Naga przedstawiani byli symbolicznie głowy lub górna część ciała ludzi a dół węża.Tamtejsi mędrcy często określi to w ten sposób „Powyżej jest ludzkie, Poniżej znajduje się smok (Sarpa)” oraz „mieszanka nasion”. Ta symbolika wydaje się odnosić do DNA gadów z wszczepionymludzkim DNA. To jest dokładnie to jak wygląda ludzki genom z genomem gadów DNA „niżej” i ludzkiego DNA „wyżej”. Oczywiście nie tylko Gady oddziaływały na ludzi na ziemi. W Egipcie mówi się, że „Bogowie”, którzy przynieśli im wiedzę z gwiazd jako Ludzie-Lwy, pochodzący z (Kilroti). Mówią o nich ,że pochodzą z Syriusza, Gwiazdozbioru-Psa, który był czczony w Egipcie jako Isis, nazwany od ich Bogini Matki. W Afryce, szamani Zulusów posiadają rozległą ezoteryczną wiedzę o rasie gadów, którzy mówią ,że Ziemia kontrolowana jest przez Chitahuri. Z dziesięciu tysięcy glinianych tabliczek Sumeryjskich które zostały znalezione i przetłumaczone odnoszą się do obcej rasy, która stworzyła ludzi do pracy jako niewolników w swoich kopalniach w Afryce (dokładnie taka sama historia pojawia się w Afryce, gdzie wiek kopalni złota oszacowany jest na ponad 60.000 lat). W Chinach i Japonii jest mowa o Królach Smokach jak również o rodzie ludzi z rasy „Smoków”. (Istnieje również wiele innych ras gadów takich jak np.Kappa). W Australii aborygeni mówią o rasie gadów, które żyją pod ziemią i potajemnie rządzą nad ludźmi.Aborygeni opowiadają ,że te istoty zeszły z nieba na ziemię gdzie  mieszkały. Mówią, że pochodzą od rasy ludzi-smoków i kiedyś mieszkali na ogromnym kontynencie, który obejmowały cały ocean i że, większość z nich zniknęła pod falami potopu w czasach starożytnych.Australia jest pozostałością tamtego kontynentu i dlatego jest tam tak wiele gadów. W Chinach, Japonii, Indiach, Europie, Ameryce Południowej, Ameryce Północnej, Australii, etc dokładnie ten sam opis powtarza się i mówi o 7 hierarchiach gadów.

https://treborok.wordpress.com/about/gady-reptylianie/nadzorcy/


tu jest fajna dyskusja z innego Forum - dużo wyjasnień i dlaczego gadoidy np. nie lubią kotów Wink a które ja   b.Lubię  cat

http://www.cheops.darmowefora.pl/?topic=6994.0
avatar
lusia

Liczba postów : 516
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Reptylianie - ludzie gady.

Pisanie by Kasia on 11th Maj 2015, 23:30

Zdjęcie tych dwojga jest śliczne ale... Very Happyavatar
Kasia

Liczba postów : 1119
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Reptylianie - ludzie gady.

Pisanie by thewordwatcher on 7th Czerwiec 2015, 03:22

Wreszcie się sprawa wyjaśniła!

Wiele poszlak i żadnych konkretnych dowodów.

Owszem, oczy z pionowymi gadzimi źrenicami są bezspornym faktem. Ale czy one świadczą o gadzim pochodzeniu? Najprawdopodobniej jest to znak opętania, może tymczasowego.

W tym artykule jedna z ofiar MK-ULTRA ujawnia, że ludzie gady to część procesu programowania ofiar MK-ULTRA.

Artykuł - http://breakingdownthnews.blogspot.co.uk/2015/05/sex-cult-runs-uk-government-says-mi-6.html

Po angielsku.

Najciekawszy fragment mówi o takim programowaniu dzieci, które potem widzą królową brytyjską jako reptyliana, co nie znaczy, że jest to prawdą.

Autor artykułu  - ofiara MK-ULTRA - twierdzi, że rodzina królewska celowo rozpowszechnia takie nonsensy i ludzie jak David Icke są dobrze opłacani za rozpowszechnianie tych kłamstw. Zwróćmy uwagę na to, że filmy Icke nie są usuwane i w mainstream jest on często witany jako gość honorowy. Katy O'brien jest w podobnej sytuacji.

Owa odrobina  informacji pozwala połączyć części tej łamigłówki.

Rodziny królewskie, Żydzi syjonistyczni i Watykan to nasienie węża.

To oni rozpowszechniają te informacje aby zdyskredytować wszelkie próby połączenia ich z rodzinami upadłych aniołów, których Biblia nazywa nasieniem węża, czyli... REPTYLIANA!

I w ten sposób najwyraźniej wszelkie dociekania w tych tematach są radykalizowane jako absurdy, ponieważ ci ludzie (zwolennicy teorii spiskowych) twierdzą, że królowa Elżbieta to wielka jaszczurka, w którą zamienia się podczas ofiarowania dzieci i rytuałów picia ludzkiej krwi.

Owszem, oni piją ludzką krew, aby posiąść z niej wiele ludzkich cech, które pozwolą się im bardziej integrować z rzeczywistymi ludźmi. Powodem jest brak sumień. Zjawisko zmian osobowości po transfuzjach krwi jest dobrze znane. Dlatego Bóg kategorycznie zabrania spożywania krwi, zwłaszcza ludzkiej!

Podejrzewam także, że te filmy są także robione celowo a ludzie poszukujący prawdy dają się na nie nabierać.

..................................................................

Może nieco przedwczesna reakcja na ten artykuł, ponieważ mój współpracownik oraz właściciel biznesu panicznie boją się jaszczurek i żab.

Ale ten artykuł wyjaśnia chyba wiele i David Icke jest mainstream i ma sponsorstwo z ONZ!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2291
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Reptylianie - ludzie gady.

Pisanie by thewordwatcher on 15th Sierpień 2016, 16:15

Temat reptylians nie daje mi nadal spokoju. Przede wszystkim jest to całkowicie zgodne z Biblią aczkolwiek bardzo nieprawdopodobne i trudne do zaakceptowania.

Ale szatan to wąż, reptylian i hybrydy i Nefilimy są nazywane nasieniem węża. Żydzi sami siebie nazywali ludem węża, zanim nazwano ich Żydami.

Mamy więc wiele podstaw biblijnych, aczkolwiek temat jest niezwykle kontrowersyjny, podobnie jak płaska ziemia z powodu braku poważnej wiarygodności.

Mamy olbrzymią ilość poszlak ale nie mamy większych dowodów ponad podwójne oczy, że oczy wężowe oraz mamy wiele zniekształceń, co do których są poważne wątpliwości.

Spójrzmy na Oprah. Tom Cruise widzi jej transformację i najwyraźniej nie jest zdziwiony.Zacząłem oglądać pewne fragmenty filmów i znalazłem kilka ciekawych rzeczy.

Bardzo wiele daje opis rytuałów rodziny królewskiej Arizony Wilder. Co mnie zaklikało, to fakt, że właśnie rodzina królewska, zwłaszcza królowa została skazana m.in. za kanibalizm i takie właśnie rytuały a trzech naocznych świadków już nie żyje - zostali zamordowani po zeznaniach, aczkolwiek są na wideo ich zeznania.

Podobnie jest z papieżem, który najwyraźniej kroczy tą sama drogą.

Wszystkie elity posiadają niepohamowany pociąg do pedofilii a nawet dążą do jej legalizacji. To oni wprowadzają wszelkie formy zboczeń, pośród których najlepiej się ukrywają.


W Anglii ginie bezpowrotnie około 250 tyś dzieci rocznie!!!

To nie są żarty i liczby zaginionych dzieci na całym świecie, z Australią włącznie zą bardzo wysokie a władze i media o tym solidarnie milczą. Oczywiście natychmiast rzuca to na nich słuszne podejrzenia, ponieważ tak władze jak i media to... nasienie węża, więc nie będzie wywlekać swoich brudów na wierzch.

Arizona Wilder ujawniła pewien szczegół, który dał mi wiele do myślenia i wielu czytelnikom może pomóc.


"Co bardziej niepokojące i makabryczne to to, iż kulminacyjnym momentem rytuałów (ich liczba wzrosła od lat 80-tych) jest składanie ofiar, ze szczególnym naciskiem i pożądaniem wobec dzieci, by przy maksymalnym wywoływanym w tych okolicznościach stresie ofiary (poprzez hipnotyczne oddziaływanie gada), zabić go a następnie dokonać konsumpcji. (jest to najwyższa forma ofiarna w rytuale). Krew staje się tu oczekiwanym „rarytasem” dla konsumujących, bo jak tłumaczy Arizona, kumulacja strachu wpływa na zmianę struktury krwi – prawdopodobnie jej nasycenie za sprawą hormonów jak adrenaliny oraz innych czynników (wydzielane z przysadki i szyszynki), działając wtedy jak narkotyk, doznając „animalistyczny typ ekscytacji zabijaniem” [1] – powodując przy okazji ukazanie się ich prawdziwej postaci. Dlatego też picie krwi umożliwia Iluminatom zmianę kształtu na Ziemi. Są to bowiem, jak już wspomniałem wcześniej hybrydy Reptylian (krzyżówki Reptylian z Aryjczykami). Wracając do ofiar, te zostają rozerwane na strzępy, a co bardziej makabryczne, wg Arizony z ofiar wydobywano dodatkowo tłuszcz, którym z namaszczeniem nacierali sobie swoją skórę." https://ripsonar.wordpress.com/2015/12/26/arizona-wilder/


W filmie Arizona wyjaśnia, że świeże i krwiste mięso ludzkie, zwłaszcza dzieci, posiada olbrzymią ilość energii życiowej, która jest dla elit niemal jak narkotyk.

Czują się po tym 'jedzeniu' wspaniale, bardzo energiczni, pełni życia i podczas zabijania swych ofiar wręcz nie mogą się doczekać do... jedzenia. Sami podczas rytuałów zmieniają swoja postać na reptilians.

Arizona wyjaśnia także, ze królowa ma wiele setek lat i kiedy jej ciało jest bliskie śmierci, przechodzi do nowszego i znacznie młodszego ciała i jako już inna osoba żyje nadal.

Co jest ciekawe, ludzkie mięso nie daje takich efektów ludziom zajmujących sie kanibalizmem a mózg ludzki wręcz ich zatruwa.
Księżniczka Diana także ujawniła, że rodzina królewska to nie są ludzie. Dlatego zginęła. Tutaj jest film królowej z dziećmi.
Proszę się uważnie przyjrzeć zachowaniu się królowej.

Ona niemal pożera te dzieci wzrokiem.

Arizona oraz ludzie majacy pewne kontakty z rodziną królewską są zgodni w jednym. Są oni bardzo zimni, bardzo flegmatyczni i nie wykazują żadnych uczuć ludzkich. Niemal jak manekiny. Ale postawa królowej w stosunku do tych dzieci wskazuje na niezwykłe zainteresowanie nimi.

Weźmy pod uwagę to, że królowa jest właścicielem 1/6 części ziemi, z tego wiele w Australii.

Mając takie niebotyczne bogactwa, zainteresowanie się dziećmi, kiedy na świecie jest taka masa uciech dla ludzi bardzo bogatych jest co najmniej podejrzana. Zwłaszcza.... że królowa nie wykazuje żadnego zainteresowania pomagania finansowego żadnym ubogim dzieciom oraz... otrzymała wyrok na podstawie zeznań naocznych świadków właśnie za nieludzkie rytuały satanistyczne.

Dla kontrastu, księżniczka Diana pomagała osobiście dzieciom, kalekom, ofiarom, wojen USA i Anglii, ofiarom min i pocisków.

Królowa tego nigdy nie robiła. To wskazuje na czyste cechy ludzkie Diany i zupełne przeciwieństwo do rodziny królewskiej.
Diana pochodzi także z królewskiej rodziny, ale najwyraźniej jakich człowiek kamerdyner dodał dla jej mamy nieco cech ludzkich, mówiąc delikatnie. Jej synowie jakoś nie  wspominają mamy i nigdy nie było widać w nich żałoby i smutku.

Mamy więc mnóstwo poszlak i wiele niewiadomych, ale obraz nasienia węża zaczyna się powoli wyłaniać z mroku nieświadomości i widać coraz więcej detali i szczegółów.

Powiązań biblijnych jest mnóstwo ale brak bezpośrednich dowodów, oczywistej transformacji z człowieka w reptyliana niewielu z nas widziało, aczkolwiek są ludzie przysięgający na wszystko, co im drogie, z Bogiem włącznie, że taką transformację widzieli, jak to opowiedziała Arizona Wilder. Takich ludzi jest sporo!!!

Dodajmy do tego werset biblijny:


Rodzaju 3:(13) Wtedy rzekł Pan Bóg do kobiety: Dlaczego to uczyniłaś? I odpowiedziała kobieta: Wąż mnie zwiódł i jadłam. (14) Wtedy rzekł Pan Bóg do węża: Ponieważ to uczyniłeś, będziesz przeklęty wśród wszelkiego bydła i wszelkiego dzikiego zwierza. Na brzuchu będziesz się czołgał i proch będziesz jadł po wszystkie dni życia swego! (15) I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem; jeden z potomków kobiety, ten ukręci ci głowę a ty ukąsisz Go w piętę.
Objawienie 12:(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.
Potomstwo węża to reptylianie - czyli nasienie węża.

Jestem głęboko przekonany, że ten temat zostanie jednego dnia dokładnie wyjaśniony.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2291
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Reptylianie - ludzie gady.

Pisanie by Obserwator on 16th Sierpień 2016, 11:26

Temat na 100 % wyjdzie niebawem na jaw i myślę, że Prawda będzie dla wielu trudna do akceptacji i mam tu na myśli fakt, że przedstawiciele nasienia wężowego są rzeczywiście innymi istotami niż człowiek.

Nie wiem, czy to zupodlona anielska forma, czy mieszanka hybrydowa, ale fakty zbrodni dokonywanych przez np. rodzinę królewską UK wskazują na iście nieludzkie wynaturzenie!

Po ostatnim wystąpieniu Kevina Annetta na Prague Conference, w którym omawiał on między innymi incydent, kiedy to zaproszona na królewską wizytę 10 dzieci zaginęła bez śladu, a jak się okazało po zeznaniach naocznych świadków, zostały one bezstialsko zamordowane podczas krwawych rytułałów, zdałem sobie sprawe, że to muszą być potwory rodem z najgorszych horrorów!!

Według zeznań, członkowie rodzin królewskich podczas swoich "imprez" urządzali sobie polowania na owe dzieci, które w panice wypuszczone nago na 'teren łowów' były zabijane, rozszarpywane i pożerane...

...jaki człowiek dopuszczałby się czegoś tak ohydnego??!! affraid

Kiedy sobie o tym pomyślałem, to w wyobraźni widziałem zdziczałe, demoniczne bestie nurzające się w krwi Sad

Flmik z królową Elizabeth wstawiony przez Henryka świetnie pokazuje, jak na widok dzieci ona aż jakby drżała z podniecenia i ledwo nad tym panowała.

Wniosek jest prosty i wszystkie poszlaki co raz bardziej na to wskazują, że...

...nasienie węża, to nie są ludzie, ale humanoidalne istoty o iście demonicznym i zwierzęcym charakterze!!
avatar
Obserwator

Liczba postów : 1168
Join date : 18/03/2015
Skąd : Poznań

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Reptylianie - ludzie gady.

Pisanie by Iraeneus on 16th Sierpień 2016, 12:06

Chyba z tym postem dzieje się coś ważnego!!!

A mianowicie dogłębne postrzeżenie zwyrodnialcze tych rządzących którzy są zamieszani w te ohydne procedery affraid affraid

To się po prostu w głowie nie mieści. Najpierw odkryliśmy liczbę mordowanych dzieci poprzez aborcję w ostatnim półwieczu i ćwierćwieczu. A teraz to !!!

Przydałoby się odnaleźć kolejny dowód. Choć jak ktoś ma trochę wyobraźni to same cyfry zaginionych mówią za siebie. 250 tys. Anglia, 150 tys. USA , 300 tys. Ameryka Południowa ( o ile dobrze pamiętam w innych postach było o tym ).

To jest coś ogromnie przerażającego w jakich czasach żyjemy.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 490
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Reptylianie - ludzie gady.

Pisanie by Liksar on 4th Wrzesień 2017, 17:39

Wiele osób nie może dopuścić do myśli stwierdzenia, że mogą istnieć istoty które nie mają duszy.

A czy umiemy wyobrazić sobie istotę która  nie ma mózgu, żołądka, centralnego układu nerwowego, oddechowego, żadnego krążenia, a żyje?

Oto i ona .. Meduza


tak, meduza tego wszystkiego nie posiada... a można by rzecz " chodzi i żyje" chociaż bardziej pasuje" pływa i żyje "

Medyczne kuriozum – człowiek, który żył bez mózgu nawet o tym nie wiedząc


Ten niezwykły medyczny przypadek został zdiagnozowany przez lekarzy w 2007 roku – liczący 44 lata francuz okazał się absolutnie normalnie żyć bez większości mózgu!
Badania przeprowadzone na mężczyźnie były absolutnym szokiem dla środowiska naukowego. Jak się okazało brak blisko 70% masy mózgu nie przeszkodził mu zupełnie w prowadzeniu normalnego życia. Mężczyzna – zwyczajny pracownik biurowy – miał żonę oraz dzieci. Co dziwne ten ogromny ubytek wydawał się nie wpływać w żaden odczuwalny sposób na jego życie. Naukowcy stwierdzili u mężczyzny jedynie niewielkie obniżenie się poziomu IQ, poza tym wszystkie funkcje organizmu działały normalnie.
Mężczyzna dowiedział się o swojej niezwykłej „przypadłości” przez przypadek. Zgłosił się do lekarza uskarżając się na delikatną słabość w lewej nodze. Leczenie nogi zupełnie nie związane z neurologią, doprowadziło do zaskakującej diagnozy. Naukowcy stwierdzili, że ubytek masy mózgu wynosił u mężczyzny od 50% do 75%.

Fakt, że mężczyzna był w stanie normalnie funkcjonować mając rozpuszczoną większość mózgu jest fenomenem, którego do dziś naukowcy nie są w stanie zrozumieć. Części mózgu odpowiedzialne za ruch, mowę, wzrok, funkcje poznawcze i emocje były bowiem znacznie zredukowane, ale działały jak wszystkie inne, nienaruszone części mózgu
http://ciekawe.org/2015/11/02/czlowiek-ktory-zyl-bez-mozgu-nawet-o-tym-nie-wiedzac/

Ukwiał koński (Actinia equina) postępuje konsekwentnie i potrafi podejmować decyzje, choć nie ma mózgu w anatomicznym znaczeniu tego słowa

tak samo róznego rodzaju gąbki które żyją w wodzie .

Zwierzęta to istoty które również nie posiadają... duszy, a jednak żyją.

Bóg poprzez " tchnienie" dał człowiekowi duszę, temu tylko ludzie ją posiadają.

hybrydy anielskie gdzie większość część stanowią geny anielskie nie mają tego tchnienia temu nie posiadają moralności i takich ludzkich emocji.

Musimy po prostu zrozumieć , że myślenie szablonowe w takich przypadkach nie ma sensu, świat pełen jest tajemnic i rzeczy które na 1 rzut oka wydają się niemożliwe.. a jednak.
avatar
Liksar

Liczba postów : 947
Join date : 03/12/2015
Age : 21
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Reptylianie - ludzie gady.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach