Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3813
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 18 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 16th Styczeń 2020, 05:51
Message reputation : 100% (1 vote)
Wklejam kolejny film na temat upadłych aniołów.Źródło raczej wiarygodne. Krótkie podsumowanie. 

USA wedłuch tych braci i zarazem naukowców to Babilon Wielki który zostanie zniszczony.

Ponownie mówi się o upadłych aniołach, ale tym razem mówi się abrdzo szeroko o tym, ze upadłe anioły są na ziemi i pracują z różnymi rządami.

Najczęściej owa współpraca toczy się w podziemnych bazach, jak Area 51. Oczywiście prezydenci o tym wiedzą a nawet miewali lub miewają z nimi kontakty.

Ciekawe jest jedno. Ci bracia odkryli, że tzw, szaraki to grupa szatana i ona - wraz z szatanem - jest już od pewnego czasu w konflikcie z upadłymi.

Dorzucane są informacje o Phill Shneider walce w podziemnej bazie oraz o istnieniu upadłego anioła w Waszyngtonie, Valianta Thora, który był w Pentagonie
przez kilkanaście lat. Phill Shneider mówi czystą prawdę, dlatego go zamordowano.

Ale zdjęcia Valianta Thora nie są potwierdzone, które są prawdziwe.

Podano wiele szczegółów odnośnie NASA i jej załozyciela,

W Wirginii już ogłoszono stan wyjatkowy i uzbrojeni po zęby ludzie będą mieli otwartą konfrontację z rządem Wirginii za 4-5 dni.

Niemal wszystkie filmy o UFO (upadli) o których mówiono oficjalnie, że to teorie spiskowe są teraz pośrednio czy bezpoścredni potwierdzane.

I jeszcze jedno. Ten film został umieszczony na YouTube wczoraj. A to rozumiem już w taki sposób. YuTube to już mas media, które przejęły

dziennikarstwo w taki własnie sposób i informacje, często sprzeczne ze sobą są kontrolowane przez YouTube. Najciekwsze jest nagłe i masowe synchronizowane

okazywanie się materiałów w okreslonych tematach.

---------------------------------------------------

I jeszcze jedna, ważna moim zdanie kwestia.

MS oferuje bezpłatne uaktualnienie Windows 7 do Windows 10. Twierdzi się, że wystarczy mieć oryginalne Windows 7 na komputerze i zostaną one bezpłatnie uaktualnione
do Windows 10!

Twierdzi sie także, że z komputerem nie bedzie problemów i jezeli chodzina Windows 7 to na pewno bedzie chodził z Windows 10.

Ale nie w tym rzecz. Miałem biznes komputerowy i nieco orientuję się w tych sprawach, z kwestiami finansowymi włącznie.

Najwiekszy problem mam z MS ponieważ chce on oddać za darmo miliardy dolarów. Gdyby sprzedawał Windows 10, zarobiono by wiele miliardów $.

Idąc za pieniędzmi... wskazuje to na coś niezwykle ważnego, za co MS jest gotów zapłacić każdą cenę abyś miał Win 10!

Co to może być? Twoja prywatność.

Najwyraźniej Win 10 bedą pomocne w kontrolowaniu społeczeństwa itp. rzeczy.

Mam 3 komputery - 2 moje i 1 żony z Windows 7. Sam zrobiłem sobie upgrade z powodu awarii jedenj z moich maszyn a o darmowych windows nie wiedziałem. Dowiedziałem się wczoraj.

Od tygodnia pracuję na Win 10 i na sporo szybszym PC nie widzę różnicy pomiędzy dwoma Windowsami.

Ale przyjemniejsze są Windows 7. Na moje szczęście podejrzewałem, że główna płyta mi wysiadła w moich Win 7 ale zanim stary komputer wyrzuciłem, miałem zapasowy zasilacz. Sprawdziłem go i mój stary kopmuter chodzi bez problemu.

Dlatego ten nowszy z Win 10 wyłaczę i z powrotem postawię sobie ten starszy, wiedząc, że będzie to dla mnie na pewno bezpieczniejsze.

Nie mam absolutnie żadnej korzysci w szybkosci uzywając Win 10. W gry nie gram więc utrzymanie witryn oraz czasami robienie jakiejś grafiki nie ma znaczenia. A Win 7 są łatwiejsze w obsłudze i nie są tak nahalnie reklamowane i uaktualniane.

I jeszcze jedna uwaga. Jezeli mamy Win 7, jest BARDZO mozliwe, że MS zrobi bez twego pozwolenia automatyczne uaktualnienie. Czyli trzeba zablokować uaktualnienia Win 7!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3813
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 18 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 22nd Styczeń 2020, 04:39
Message reputation : 100% (1 vote)
Poniższy film ukazuje niezwykły protest w Virginii przeciwko bezprawnym planom odebrania broni ludziom, co jest oczywistym złamaniem Konstytucji USA.


Na tym wiecu było uzbrojonych po zęby 25 tysięcy ludzi. Część z nich miała kamizelki kuloodporne, hełmy oraz mnóstwo broni.Widziałem nieco ponad 8 min filmu. Któż ma czas na więcej!

Ale w USA panuje ożywienie i wielka nadzieja, że Deep State nie odważy się na ponowny pokaz ich siły, czyli plan szatana III WŚ być może został już niemal całkowicie w USA udaremniony. Mieszkańcy Virginii pokazali satanistom, że odebranie broni, które ZAWSZE prowadzi do rzezi niewinnych ludzi nie będzie łatwe.

Trump także stał po stronie protestujących i to wszystko wskazuje na upadek Deep State, także w Senacie USA, gdzie bezskutecznie próbowano usunąć Trumpa ze stanowiska.

Aby być otwartym, co do takich informacji,nie uważam USA za dobry i uczciwy narów, ponieważ jest on byłym (chyba) młotem Watykanu i Trump skutecznie powstrzymuje NWO na warunkach Watykanu i Deep State.

Najwyraźniej siły Bestii, działające nadal z ukrycia działają już przeciwko szatanowi, który wkrótce ustąpi ze swej pozycji obecnego władcy świata.

Ale to nie oznacza, że nie grożą nam prawa noachidzkie - wręcz przeciwnie. Trump najwyraźniej stoi za nimi!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3813
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 18 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 17th Luty 2020, 03:18
Message reputation : 100% (1 vote)
Kilka ciekawych informacji.


Szwajcaria wstrzymuje instalację systemu 5 G na czas nieokreślony z powodu kilku poważniejszych zachorowań, które zostały spowodowane przez 5G.


Nagłówki [EN] z wielu źródeł, które to potwierdzają.


https://duckduckgo.com/?q=Switzerland+halts+rollout+of+5G+&ia=newsIzrael także nie ma zamiaru wprowadzania 5G w Izraelu. Nawet nie próbują. Wiele artykułów w tym temacie.


https://duckduckgo.com/?q=No+5G+for+Israel&ia=webOdnośnie Chin, wiele wskazuje na to, że taryfy podatkowe na Chiny spowodowane przez Trumpa zachwiały poważnie gospodarką Chin a Korona wirus najprawdopodobniej ten morderczy system komunistyczny, który ma na sumieniu około 80 mln ofiar tzw rewolucji kulturalnej do końca wykończy.


Jak funkcjonuje złodziejski system rządów i banków sprawdź ten starszy artykuł, który jest nadal całkowicie aktualny, a zrozumiesz jak dalece jesteśmy oszukiwani i okradani. 


Zrozumiesz dlaczego są kryzysy, wojny czy inne nieszczęścia. Przed chwilą rzuciłem pobieżnie okiem na ten mój artykuł i nie widzę potrzeby jego uaktualnienia, poza szatą graficzną.


http://www.zbawienie.com/rzad_wrogiem.htmKomunizm jest głównym atrybutem żydowskim. W Chinach jest wiele żydów, ale jest także czynnik populacji, który warto rozważyć. Tak Chiny jak i Japonia absolutnie wielbią wszelkie walki jak samurajskie, aikido, karate, i mnóstwo innych. Oglądałem wiele filmów japońskich czy chińskich i wszystkie te filmy ukazują ohydne i wyjątkowo mordercze 'kultury' obu państw, w których największym zaszczytem są walki pomiędzy ludźmi. Styl życia to ciągła nauka walk od najmniejszych lat i stawianie na fałszywy honor, który w Japonii akceptuje najbardziej nieludzki sposób ratowania honoru za pomocą harakiri, czyli rozcinania sobie brzucha a największy przyjaciel, po wylaniu się wnętrzności ścina 'miłosiernie' przyjacielowi głowę.


Takie atrybuty wskazują wyraźnie na zamiłowanie do przelewu krwi w wojnach i walkach wewnętrznych, których oba państwa toczyły bardzo wiele na przestrzeni wieków. A zamiłowanie do odbierania innym życia to szczególna cecha... NASIENIA WĘŻA. Zbrodnie obu narodów są nie do ukrycia a wcześniej wymieniona rewolucja kulturalna jest tego potwierdzeniem. Oba narody skutecznie powstrzymały wzrost populacji i to wielokrotnie na przestrzeni dziejów za pomocą wojen, rzezi wewnętrznych, prowadzonych przez klany 'arystokratów', zwalczających się wzajemnie.


W takim klimacie padają opinie, że to Izrael z rozkazu Netanyahu spowodował tą plagę korony wirusa z powodu jakichś bliżej nie znanych przyczyn.


Ale jest możliwe, że Netanyahu jest kozłem ofiarnych części Żydów, którzy właśnie zaczynają przygotowywać świat to porzucenia i zniszczenia syjonizmu, który jest OCZYWIŚCIE komunistyczny.


Istniała i nadal jeszcze istnieje szczególna symbioza pomiędzy Izraelem a Chinami. Izrael dostarczał technologi i ekspertów (5G) a Chiny budowały SI
Huawei i systemy komputerowe oparte na technologii Izraela.


Odnośnie 5G, już jest wiadome, że takie zgęszczenie fall o niezwykłej szybkości spowoduje bezpłodność całej populacji oraz wiele dodatkowych i poważnych chorób.


PO powszechnym zainstalowaniu przez ciało każdego człowieka będą przepływały stale fale 5G o zwiększonej niż obecnie mocy, które przy odpowiedniej aparaturze będą pozwalały władzom bezpośrednią obserwację każdej osoby w każdym możliwym miejscu.


Taka technologia już istnieje i takie zagęszczenie stałego promieniowania wszędzie pozwoli na takie obserwacje a nawet na nagrywanie nie tylko obrazu ale nawet dźwięku, który przechodzi przez niezwykle zgęszczoną strefę stałego promieniowania.


Są filmy, które te rzeczy ujawniają aczkolwiek są one rzadkie. 
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3813
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 18 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 14th Marzec 2020, 04:50
Message reputation : 100% (1 vote)
Gazeta dailymail.co.uk ukazuje efekty totalnego ogłupiana Amerykanów. Jedno jest pocieszające w tym przypadku. Amerykanie są tak samo naiwni jak Polacy!


Poziom ten sam.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8107427/America-shuts-Congress-warned-150MILLION-infected-coronavirus.html

I jest w tym artykule sporo filmów oraz zdjęć pustego niemal Nowego Jorku.


I jest także podane oficjalnie.


Totalna liczba chorych w całych USA: 1758.  Zmarło: 41.


W jeden weekend ginie na drogach w USA kilka tysięcy ludzi.


Kongres USA zapowiedział, że zachoruje w USA 160 mln ludzi. 


Nie wiedziałem, że przekupni łajdacy z Kongresu to nie tylko kłamcy, głupcy, pedofile i złodzieje, ale także są oni syjonistycznymi... prorokami.


Warto przejrzeć ten cały nonsens.


Mnie się wydaje, że druga część Żydów chce w ten sposób ośmieszyć syjonistów i pozbawić ich władzy, w USA i na całym świecie.


.........................................................................

I jeszcze dwa linki z polskich alternatywnych mediów.

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/wirusolog-prof-gut-ludzkosc-juz-od-dawna-choruje-na-koronawirusa-i-jest-on-jednym-z-300-wirusow-grypowych-2020-03

Wirusolog prof.Gut wprost śmieje się z paniki i maseczek, które bardziej szkodzą niż pomagają. Korona wirus nie jest bardziej niebezpieczny od zwykłej grypy, dzieci do 9 roku życia są całkowicie bezpieczne, najbardziej narażone są osoby powyżej 80 lat i w złym stanie zdrowia, osoby zdrowe najczęściej przechodzą łagodnie objawy choroby lub przechodzą ją całkowicie bezobjawowo. Cała panika z korona wirusem to zasługa mediów, które wiadomo w czyich są rękach. Ludzie przestańcie pompować tą histerie, bo jedyny cel tego wszystkiego to ograniczenie naszej wolności!

Więcej w linku...

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/wirusolog-prof-gut-wprost-smieje-z-paniki-i-maseczek-wirusowa-panika-to-kolejny-atak-na-nasza-wolnosc-2020-03


Jeszcze nigdy w życiu nie widziałem i nie słyszałem, aby demony szaleństwa tak opanowały upośledzonych na umysłach zboczonych polityków, którzy RZEKOMO dbają o zdrowie Polaków!

I ci 'ludzie' chcą nam obcinać głowy za wiarę w Boga i Syna Bożego.


Przecież te władze są na poziomie Grety Thunberg. Oh... przepraszam Gretę, ale podejrzewam, że jako premier Polski sprawowałaby rządy na wyższym intelektualnym poziomie.

Boże nasz, zagrzmij na tych obłąkańców!
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 384
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 18 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 14th Marzec 2020, 07:19
Message reputation : 100% (1 vote)
To rzeczywiście może być celowe działanie aby zdyskredytować syjonistyczne media aby ich wiarygodność spadła jeszcze bardziej.

Spójrzcie ilu wirusologów śmieje się wprost z tego wirusa i paniki rozdmuchiwanej przez media .I nikt ich nie cenzuruje!

Ja zauważyłem że ludzie też z niesmakiem patrzą na tą panikę i wprost się śmieją z "panikarzy" którzy wykupują artykuły spożywcze ze sklepów i odmawiają podawania ręki przy przywitaniu.

Tak jest w moim otoczeniu ...

Słusznie myślę Henryku założyłeś że to celowe zagranie i być może kładzenie gruntu pod Bestie już się zaczyna...To chyba właściwy kierunek bo zgodny z proroctwami o zmianie wladzy na ziemi .Jakoś trzeba wypromować ta nową władzę i przekonać  ludzi  .

A to oznacza coraz bliższe Królestwo Boże!!

Módlmy się jako świadomi czciciele naszego Boga o jak najszybszą Jego interwencję oraz ukaranie światowych satanistów nasienia węża!


Pamiętajmy że nim Bestia przejmie władzę pojawi się znak Syna Człowieczego I zaczną się dziać cudowne wydarzenia na które tak czekamy!!
bounce  cheers  bounce  cheers  Razz
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3813
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 18 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 5th Kwiecień 2020, 03:39
Message reputation : 100% (2 votes)
WATYKAŃSCY OBSERWATORZY W SZOKU, PONIEWAŻ PAPIEŻ FRANCISZEK PORZUCIŁ TYTUŁ „WIKARY CHRYSTUSA” I PRZEJĄŁ WŁADZĘ JAKO JORGE MARIO BERGOGLIO W „JEGO WŁASNYM NAZWISKU” WYPEŁNIAJĄC JANA 5:43 - PROROCTWO ANTYCHRYSTA

Były nuncjusz papieski, arcybiskup Carlo Maria Viganò, nazwał zrzucenie niezbędnego tytułu papieża Franciszka „Namiestnikiem Chrystusa” z Papieskiego Rocznika 2020, aktem, który wydaje się „oficjalnie zmieniać papiestwo”, tak że papież „nie uznaje się już za strażnika . ” „Tej zmiany w układzie i treści oficjalnego tekstu Kościoła katolickiego nie można zignorować, ani nie można przypisać go gestowi pokory ze strony Franciszka, który nie jest zgodny z tak widocznym jego imieniem , ”Napisał Viganò w oświadczeniu.Potem zacytował poniższe wersety:


Mateusza 26:(20) A gdy nastał wieczór, usiadł przy stole z dwunastoma uczniami.
(21) I gdy oni jedli, rzekł: Zaprawdę powiadam wam, iż jeden z was wyda mnie.
(22) I bardzo zasmuceni poczęli mówić do niego jeden po drugim: Chyba nie ja, Panie?
(23) A On, odpowiadając, rzekł: Kto ze mną umaczał rękę w misie, ten mnie wyda.
(24) Syn Człowieczy wprawdzie odchodzi, jak o nim napisano, ale biada temu człowiekowi, przez którego Syn Człowieczy będzie wydany! Lepiej by mu było, gdyby się ów człowiek nie urodził.
(25) A odpowiadając Judasz, który go wydał, rzekł: Chyba nie ja, Mistrzu? Powiedział mu: Ty powiedziałeś.
Źródło: https://www.nowtheendbegins.com/vatican-watchers-are-stunned-as-pope-francis-drops-title-vicar-of-christ-jorge-mario-bergoglio-his-own-name/


https://www.google.com.sg/search?dcr=0&source=hp&ei=YDeJXpnLK8eeytMPlbSJ-AY&q=pope+francis+drop+vicar+of+christ&oq=pope+francis+drop+vicar+of+christ&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQAzIFCCEQqwIyBQghEKsCMgUIIRCrAkoKCBcSBjEyLTQwOUoICBgSBDEyLTFQ7wpY7wpg2U5oAHAAeACAAYQDiAGEA5IBAzMtMZgBAKABAqABAaoBB2d3cy13aXo&sclient=psy-ab&ved=0ahUKEwiZ-_2JlNDoAhVHj3IEHRVaAm8Q4dUDCAk&uact=5

Niezły awans - z papieża na... Judasza.
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 384
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 18 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

on 5th Kwiecień 2020, 20:47
Message reputation : 100% (2 votes)
Być może JORGE MARIO BERGOGLIO nie może już dłużej podszywać się pod reprezentanta Chrystusa ?

Może szatan przełożony Jorge dostał zakaz od Boga na dalsze brnięcie w tą trwającą od ponad 1500 lat farsę Kościoła pozujacego na instytucje Bożą?!!

A być może Jorge najwyższy kapłan Rzymu musi ustąpić przed nadchodzącym królem Edomu(fałszywym mesjaszem) jednej z głów Bestii?

Być może 10 króli i Bestia przymierzają się już do wprowadzania w życie środków, które w nadchodzącej nowej rzeczywistości posłużą do mordowania ludzi wiernych Bogu i nauką Isusa Chrystusa ?!!

A być może WSZYSTKO RAZEM?!!!

Obserwujmy dalej te zmagania będąc wierni i ufni jedynie wobec naszego Ojca i Jego wytycznym zawartym w Jego Słowie.

Może i niektóre proroctwa wydają się trochę niejasne ale gdy zaczną się spełniać to nie będzie mowy o żadnej naszej pomyłce we właściwym zrozumieniu.

Ufajmy i nie wątpmy albowiem nasz Ojciec ma wszystko zaplanowane i każdego z osobna uwzględnionego w Jego wielkim planie zbawienia!!!

Gdy pojawi się tak upragniony przez nas znak naszego Króla Isusa na niebie który zapoczątkuje ogromne zmiany na ziemi oraz w naszym życiu ,wtedy naprawdę wiele się wyjaśni a tymczasem ufajmy naszemu Ojcu Bogu Wszechmogącemu we wszystkim.On wie co robi !!!    bounce  bounce  cheers  Very Happy  bounce  bounce  cheers  cheers
Sponsored content

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 18 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach