Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Strona 16 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pisanie by Bushi on 11th Październik 2018, 21:07

Byłem na filmie w kinie "Kler" nie wiem ilu z was też było. Ale muszę zwrócić na coś uwagę.
Pomimo prawdy jaki pokazuje ten film, pedofilia, matactwa, inne grzechy księży. Jednak w końcowej scenie filmu zaskoczyła mnie scena, gdzie ksiądz który dokonał samospalenia w śród tłumu na katolickiej imprezie, kiedy pada na ziemie i płonie tłum ustawia się w trójkąt. Niby to ludzie sobie tłumaczą że jest to symbol Boga czy też trójcy św. Ale ja tego nie kupuje, w tej scenie demony aż szaleją. Smarzowski ( reżyser ) mógł dostać kasę od masonerii, na "dooranie" kościoła KRK. Do tego Smarzowski to tuba lewaków polskich, w filmie są przemycone antysemickie postawy księży i w jednej scenie przedstawiony jest jakiś dziennikarz na tle tablicy "Jedwabne". Wskazuje to że film został też ostro sponsorowany przez Żydów. Ciekawe jest to, że premiera tuż przed wyborami, gdzie opozycja ma zamiar zniszczyć PIS oraz rozprawić się z narodowcami. Oni również w tym filmie są, jako durna banda posłuszna księżom.
Mam wrażenie że film jest koniem trojańskim nie dla kościoła KRK ale dla polskiego konserwatyzmu!
avatar
Bushi

Liczba postów : 512
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pisanie by kmicic on 15th Październik 2018, 11:43

Bardzo ciekawą recenzję napisał były ksiądz Jacek Międlar https://wprawo.pl/2018/10/05/j-miedlar-oszustwo-recenzuje-kler/. Bądź co bądź on wie jak jest od środka w kościele a i sam za głoszenie prawdy został wykluczony. Co do ostatniej sceny, to naprawdę jest wymowna, trójkąt to także piramida znak masonów.

kmicic

Liczba postów : 2
Join date : 30/07/2015

Powrót do góry Go down

Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pisanie by Cyryl on 18th Październik 2018, 05:25

Bushi ten film to po prostu jedna z metod realizacji planu 3 wojen zobaczmy:


Albert Pike napisał:
"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm wzajemnie się zniszczą.
W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.


Zobaczmy skutki filmu Kler są proste. Ludzie są wyczerpani moralnie widząc upadek wartości chrześcijańskich. 

Dodajmy papieża Franciszka, który głosi brednie o przyjmowaniu islamistów i o tym aby Europejki się z nimi mnożyły a zatem Polski i nie tylko konserwatyzm jest celem ataku jako ostoja moralności.

Efekt morale ludzi upada. Tak samo jak morale wojska upada widząc jak oficerowie to idioci, kanalie i ludzie bez zasad. A przecież księża, biskupi, papież czy pastorzy to tacy oficerowie społeczeństwa stojący na straży ich moralności. 

Tak samo film "kler " powoduje wyczerpanie duchowe... a sam trójkąt to nie symbol masoński ale symbol Lucyfera bóstwa masonów. 

Owe wyczerpanie na poziomach fizycznym, moralnym, duchowym i ekonomicznym jest wypełnieniem się proroctwa Boga:


Ez 38 napisał:(1) Spoczęła na mnie ręka Pana; i wyprowadził mnie w swoim duchu, i postawił mnie na środku równiny, która była pełna kości.
(2) I poprowadził mnie dokoła nich w różne sposoby, i ujrzałem bardzo dużo na powierzchni równiny, były zupełnie wyschłe.
(3) I rzekł do mnie: Synu człowieczy, czy te kości będą żyły? Ja powiedziałem: Wszechmocny Panie, Ty to wiesz.
(4) I rzekł do mnie: Prorokuj nad tymi kośćmi i powiedz do nich: Kości wyschłe! Słuchajcie słowa Pana!
(5) Tak mówi Wszechmocny Pan do tych kości: Oto Ja sprowadzę na was dech życia.
(6) I dam wam ścięgna, i dam ciało dla was, i powlokę was skórą, i włożę wam mego Ducha, i będziecie żyli, i poznacie, że Ja jestem Pan.
(7) Prorokowałem więc, jak mi Bóg nakazał. A kiedy prorokowałem, powstało drżenie,  a kości zbliżyły się, każda do swego stawu.
(Cool I patrzyłem: a oto ścięgna i ciało rosły na nich; a skóra pojawiła się na wierzchu, ale nie było w nich życia.
(9) I On rzekł do mnie: Prorokuj ku wiatrowi, synu człowieczy, i powiedz wiatrowi: Tak mówi Pan: Przyjdź z czterech stron świata i tchnij nad martwymi, a ożyją.
(10) I prorokowałem, jak mi rozkazał, i dech życia wstąpił w nich i ożyli, i stanęli na nogach - rzesza bardzo wielka.
(11) I rzekł Pan do mnie mówiąc: synu człowieczy, te kości - to cały dom Izraela i oni mówią: nasze kości stały się suche, nasza nadzieja przepadła, jesteśmy bardzo wyczerpani.
(12) Dlatego prorokuj i powiedz im: Tak, mówi Pan: Oto Ja otworzę wasze groby i wyprowadzę was z waszych grobów i wprowadzę was do ziemi Izraela.
(13) I poznacie, że Ja jestem Pan, gdy otworzę wasze groby i mogę wyprowadzić swój lud z ich grobów.
(14) I włożę w was mojego Ducha, i będziecie żyli; i umieszczę was na waszej ziemi, i poznacie, że Ja jestem Pan, to powiedziałem i tego dokonam - mówi Pan.


Zobaczmy czy te słowa Bóg kierował tylko do Ezechiela aby ten prorokował???

Nie tylko. Te słowa kierował Bóg do swego pomazańca Isusa aby ten prorokował i aby jego słowa nas ożywiły w trakcie uwolnienia Izraela z najgorszej niewoli w jakiej się znalazł. 

Zobaczmy ewangelie powoduję, ze każdy kto je słucha i wypełnia przestaje być kośćmi. Te słowa proroctwa mają zatem głębszy sens. Otóż Bóg ocali nas kiedy zostaniemy wyczerpani duchowo, moralnie, fizycznie i ekonomicznie wg tegoż planu. Bóg wtedy wyzwoli swój lud.

Cyryl

Liczba postów : 1296
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pisanie by thewordwatcher on 20th Październik 2018, 16:42

Wielka Nierządnica stale ale na 100% upada i jest drastycznie obnażana i wielu już widzi jej nagość i sromotę.

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fhealthimpactnews.com%2F2018%2Fthe-catholic-church-and-pedophilia-trafficking-children-as-sex-slaves%2F&edit-text=

Ten proces już jest tak zaawansowany, że koniec jej już jest bardzo bliski.

I inny szokujący artykuł, który dopiero dzisiaj znalazłem.

​​Kościół katolicki, odwracając wielowiekową doktrynę, teraz mówi, że kara śmierci jest "niedopuszczalna" we wszystkich okolicznościach i przypadkach. I jak zwykle, jest to rażące lekceważenie jasnego nauczania Biblii w obu Testamentach.

Link z polskim tłumaczeniem.

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.nowtheendbegins.com%2Fdefending-cain-pope-francis-changes-vatican-catholic-church-catechism-teaching-death-penalty%2F&edit-text=

Jest zrozumiałe, że Watykanowi chodzi o kary śmierci dla pedofilów watykańskich i innych watykańskich zboczeńców.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3125
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pisanie by Tomaso on 21st Październik 2018, 15:25

Zdaje się, że Trump chce znieść FED! Jeśli do tego dojdzie wielka nierządnica upada!

Trump zapisał się z takim stwierdzeniem:

– „Rezerwa Federalna jest niewybraną kliką centralnych bankierów, która ściąga naszą gospodarkę w przepaść, a jedynym sposobem naprawienia naszych długoterminowych problemów gospodarczych i finansowych, jest zniesienie tego”.

http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-historia/item/137797-trump-wkracza-w-strefe-zamachu-na-wlasne-zycie
avatar
Tomaso

Liczba postów : 26
Join date : 12/09/2018

Powrót do góry Go down

Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pisanie by thewordwatcher on 21st Październik 2018, 15:35

O tym krążą pogłoski od kilku tygodni.

Wiadomości same sobie zaprzeczają. To jest jeden wielki bałagan.

Z Jonesem uważajmy, ponieważ jest to agent CIA/Watykanu.

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3125
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Październik 2018, 12:23

Papież Franciszek znowu strasznie podpadł.

Kolejna katastrofa PR w Watykanie? Papież Franciszek nosi krzyż tęczowy podczas synodu młodzieżowegohttps://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.lifesitenews.com%2Fnews%2Fanother-vatican-pr-disaster-pope-francis-wears-rainbow-cross-during-youth-s&edit-text=

Artykuł w tłumaczeniu na polski. Krzyż, jaki sobie papież powiesił to krzyż z kolorach tęczy czyli poświęcony LGBT czyli homoseksualistom.

Jeszcze brakuje zdjęcia homo papci z jakimś klerykiem nago i... może i to by było za mało!?

Także by się wyłgał!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3125
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pisanie by Cyryl on 26th Październik 2018, 16:02

Dla mnie ciekawa informacja która potwierdza moją tezę, że ACTA 2 to próba Watykanu aby powstrzymać w sferze propagandowej Bestie. Zobaczmy ten ruch:

zmiany na ziemi napisał:Przegłosowana niedawno w Parlamencie Europejskim dyrektywa na temat praw autorskich, zwana ze względu na skutki Acta 2, jeszcze nie weszła w życie, ale już wydaje się być nieuchronne to, że gdy do tego dojdzie z naszego unijnego Internetu może wycofać się bardzo wiele globalnych koncernów internetowych w tym słynny serwis YouTube należący do Google.Zdaniem władz korporacji YouTube, planowane prawo autorskie w Unii Europejskiej stanowi wielkie zagrożenie dla wolności internetu. Ze względu na uregulowania proponowane przez unijnnych decydentów zniknie możliwość dodawania własnych nagrań, co oznacza de facto likwidację setek tysięcy działających obecnie w Europie kanałów na YouTube. Trudno powiedzieć ilu twórców zostanie przez to zniszczonych.Zapowiedziane przez prezes YouTube, panią Susan Wojcicki wycofanie się z rynku internetowegonw UE to będzie z pewnością cios dla europejskiej gospodarki i będzie to również zapewne początek efektu domina i przeregulowany rynek europejski będą opuszczać kolejne globalne koncerny medialne. Musimy sobie zacząć wyobrażać Internet bez sieci społecznościowych, które nie będą cenzurowane, ale wycofają się z powodu trudności w ocenzurowaniu wszystkiego co wpisują internauci.

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/youtube-grozi-ze-wycofa-sie-z-unii-europejskiej-jesli-wejdzie-w-zycie-cenzura-sieci-zwana


Czyli znowu, jeśli You Tube a po niej inni magnaci internetu się wycofają z terenu UE, to oznacza to jedno. Gospodarka UE dostanie po kieszeni a to oznacza, że kolejne państwa będą odchodzić z UE.

Jest to poważna groźba, gdyż wielu ludzi na you tube założyło swoje kanały w które włożyło sporo pracy i które przynoszą im dodatkowe dochody. Ci ludzie zwyczajnie zaczną zwalczać UE, czyli jeden z ostatnich bastionów władzy Watykanu.

To pokazuje jedno. Gdyby ACTA 2 było skoordynowanym działaniem wszystkich władz szatańskiego świata to you tube by nie groziło wycofaniem się z UE w razie jego wprowadzenia.

Jak widać, następuje coraz szybszy upadek Watykanu.

Cyryl

Liczba postów : 1296
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pisanie by Hugo on 28th Październik 2018, 14:31

Słowa Franicszka: Franciszek oznajmił, że "to trudny moment, bo oskarżyciel poprzez nas atakuje matkę, a matki się nie dotyka". Słowo "oskarżyciel" było odniesieniem do diabła. Było to jednocześnie nawiązanie do Kościoła jako matki"

Powiedział... prawdę, bestia obnaża nierządnicę, matkę obrzydliwości ziemi.

W dodatku jakie nędzne tłumaczenie, nie próbował wstawić się nawet za ofiarami.

https://wiadomosci.wp.pl/papiez-franciszek-kosciol-przezywa-trudny-moment-musimy-go-bronic-6310577144174209a

Hugo

Liczba postów : 241
Join date : 21/03/2015
Age : 32
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pisanie by lusia on 3rd Listopad 2018, 13:47


Jeśli znalezione w Watykanie zwłoki okażą się szczątkami Emanueli Orlandi, oznacza to KONIEC WATYKANU i Kościoła katolickiego na świecie, gdyż ma to związek z mafią watykańską i odbywającymi się na terenie Watykanu satanistycznymi rytuałami


https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2018/10/31/jesli-znalezione-w-watykanie-zwloki-okaza-sie-szczatkami-emanueli-orlandi-oznacza-to-koniec-watykanu-i-kosciola-katolickiego-na-swiecie/
avatar
lusia

Liczba postów : 697
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pisanie by Liksar on 6th Listopad 2018, 22:48

" W filmie Mission Impossible Fallout z Tomem Cruzem, jest scena, w której wspominają w TV o wybuchu w Watykanie,Jerozolimie,Mekki i pokazane jak płoną w tym samym czasie

od 10:45
https://www.cda.pl/video/26793001a?wersja=720p

Pozdrawiam
Damgrath"
avatar
Liksar

Liczba postów : 1366
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pisanie by Hugo on 8th Listopad 2018, 15:24

https://www.tvn24.pl/gdynia-ksiadz-skazany-na-6-lat-wiezienia-za-molestowanie-harcerzy,882048,s.html

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/trybunal-sprawiedliwosci-ue-orzekl-ze-kosciol-katolicki-musi-zaplacic-wlochom-co-najmniej

Te dwa linki nie są może przełomowe, ale codziennie, góra co drugi dzień są podobne wiadomości. Mam tylko nadzieję, że moja radość nie jest za wczesna. Widać jakieś przyśpieszenie w ciosach zadawanych nierządnicy.

Na dokładkę jeszcze 2 książki, chyba jeszcze nie było na tym forum


Hugo

Liczba postów : 241
Join date : 21/03/2015
Age : 32
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pisanie by Liksar on 8th Listopad 2018, 16:15

Praktycznie w każdej parafii o jakiej słyszałem zawsze pojawia się przypadek/przypadki , że tego księdza kobieta żyje tu i tu i ich dziecko chodzi z moim do szkoły .

Takie kobiety mają po części ustawione życie ! Kuria już bardzo dba, by pociechom nie zabrakło niczego.... a co najlepsze, raczej mało kiedy słyszałem , by taka kobieta to jakoś ukrywała i nie byłaby w jakiś sposób dumna z kim ma dziecko.

Często takie dziecko zostaje ministrantem..a potem kapłanem.. i tak się toczy zamknięte koło.
avatar
Liksar

Liczba postów : 1366
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 16 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach