Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Strona 16 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pisanie by Bushi on 11th Październik 2018, 21:07

Byłem na filmie w kinie "Kler" nie wiem ilu z was też było. Ale muszę zwrócić na coś uwagę.
Pomimo prawdy jaki pokazuje ten film, pedofilia, matactwa, inne grzechy księży. Jednak w końcowej scenie filmu zaskoczyła mnie scena, gdzie ksiądz który dokonał samospalenia w śród tłumu na katolickiej imprezie, kiedy pada na ziemie i płonie tłum ustawia się w trójkąt. Niby to ludzie sobie tłumaczą że jest to symbol Boga czy też trójcy św. Ale ja tego nie kupuje, w tej scenie demony aż szaleją. Smarzowski ( reżyser ) mógł dostać kasę od masonerii, na "dooranie" kościoła KRK. Do tego Smarzowski to tuba lewaków polskich, w filmie są przemycone antysemickie postawy księży i w jednej scenie przedstawiony jest jakiś dziennikarz na tle tablicy "Jedwabne". Wskazuje to że film został też ostro sponsorowany przez Żydów. Ciekawe jest to, że premiera tuż przed wyborami, gdzie opozycja ma zamiar zniszczyć PIS oraz rozprawić się z narodowcami. Oni również w tym filmie są, jako durna banda posłuszna księżom.
Mam wrażenie że film jest koniem trojańskim nie dla kościoła KRK ale dla polskiego konserwatyzmu!
Bushi

Liczba postów : 507

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pisanie by kmicic on 15th Październik 2018, 11:43

Bardzo ciekawą recenzję napisał były ksiądz Jacek Międlar https://wprawo.pl/2018/10/05/j-miedlar-oszustwo-recenzuje-kler/. Bądź co bądź on wie jak jest od środka w kościele a i sam za głoszenie prawdy został wykluczony. Co do ostatniej sceny, to naprawdę jest wymowna, trójkąt to także piramida znak masonów.

kmicic

Liczba postów : 1

Powrót do góry Go down

Strona 16 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Powrót do góry

- Similar topics