Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

+28
Hugo
huberkinky
efraimita
Whisper
Będzimysł
Olo
Henry Kubik
Cyryl
Kasia
Obserwator
Odrodzony
przebudzonyzesnu
Gregor
Lotion
Tabitha
Bushi
Łukasz.s
Iraeneus
lusia
Jacek86
Edwedere
Zwykły
levrone55
Liksar
Mutu
polskapaw
Wróg Kozłów
Aleksander
32 posters
Go down
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 19/03/2015
Skąd : Tarnów

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pią 25 Lis 2016 - 7:24
Message reputation : 100% (1 vote)
Mutu napisał:
A ja niezmiennie nie umiem się nadziwić jak ludzie klną na Sorosa i życzą mu śmierci, sądząc, że jest on głownym sprawcą i właścicielem marionetek.
To tak samo jakby życzyć śmierci listonoszowi bo przyniósł wezwanie do zapłaty od komornika.

Soros jest TYLKO POSŁAŃCEM. Wykonawcą rozkazów. Ma plenipotencje z samej góry, więc miesza wszędzie i ma miliardy dolarów na owo mieszanie. Ale to tylko POSŁANIEC.




Przez takich "tylko posłańców "ludzie się nawzajem nienawidzą i zabijają.

Panuje głód mór i ubóstwo .

Zamiast prawdy promowane jest kłamstwo.

Rodzą się jakieś"chore nurty"których zrozumienie nie mieści się w ramach naszego pojęcia etyki które wpoił nam Bóg przez swoje Słowo Boże zapisane w Biblii.

Przez "tych posłańców"cały świat uległ zepsuciu  w dążeniu do posadzenia antychrysta "na tronie" .

Taki Soros działając ze świadomością swoich czynów (przypuszczam )będzie bardziej winny niż ten  który bez mrugnięcia oka morduje pod wpływem opętania ,bo nie jest w stanie zapanować nad swoimi czynami  i ciałem.

Przed Sądem Bożym -"Panie mój ja tylko wykonywałem polecenia ..."

                                                                             no cóż ,moim zdaniem obrona zerowa.


Tak większość z ludzi  chciałaby by wszystko zrzucić na upadłych czy samego szatana.

Jednak mamy sprawiedliwego Boga i bedzie płacz i zgrzytanie zębów.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7331
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pią 25 Lis 2016 - 16:43
Biblia tego nie potępia.


Pomścij Panie krew wielu pomordowanych na takich jak Soros i jemu podobnych!!!

Pomścij Panie krew od szczepionek, choroby jak autyzm!!!

Rev 6:9  A gdy zdjął piątą pieczęć, widziałem poniżej ołtarza dusze zabitych dla Słowa Bożego i dla świadectwa, które złożyli.
Rev 6:10  I wołały donośnym głosem: Kiedyż, Panie święty i prawdziwy, rozpoczniesz sąd i pomścisz krew naszą na mieszkańcach ziemi?

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Sob 26 Lis 2016 - 1:29
Nie chodzi o to do jakiego stopnia jest winny, bo to ze jest nie ulega wątpliwości. Ja tylko chciałem zaakcentować to co wszyscy pomijają - on działa na zlecenie ludzi (?) o wiele gorszych od niego. A takie gadanie "to Soros.." jest im na rękę bo nikt nie szuka prawdziwej siły sprawczej. Wszyscy myślą, że to taki dziadek co ma dużo pieniędzy, jeździ po świecie i wywołuje rewolucje czy wojny. Bo takie ma kaprysy.

Takie myślenie jest niebezpieczne. I błędne.
A zleceniodawcy Sorosa się cieszą...
avatar
Aleksander
Liczba postów : 60
Join date : 07/10/2016

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Sob 3 Gru 2016 - 3:57
Message reputation : 100% (2 votes)
Naszła mnie myśl podczas rozmowy z Kamilem Obserwatorem czym są klucze w herbie watykanu, zapewne kluczami, ale czego one strzegą, jakie drzwi otwierają.Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Flag_vatican_ Napiszę pokrótce, moim zdaniem po wieloletnich obserwacjach stron związanych z tym forum, stron jak się okazało w ostatnich tygodniach "pawłowych" blogerów, wszystko można dodawać szatański świat nie reaguje na prawdę o ich nefilimskim pochodzeniu o czarach o morderstwach o złodziejstwie, wymieniać można dużo.


Blogi "pawłowe" zostały rozpoznane po 2 tematach płaskiej ziemi oraz prawa jego ważności, ukazaniu prawdy o pawle szawle.

Tego też moim zdaniem strzegą 2 klucze watykanu , a dokładnie map ziemi na jakiej żyjemy oraz biografi prawdziwej pawła myślę że podejrzenia cyryla czy tez wroga kozłów co do pochodzenia pawła szawła są pod jednym z tych kluczów a pod drugim prawdziwy obraz ziemi.

Tak o tym pomyślałem że za pisanie o złodziejstwie rotszyldów i szkodliwosci szczepionek niektórzy blogerzy czerpią korzyści ale nie dopuszczają tych 2 tematów i te 2 tematy to klucze, nas też omijały oficjalne nieprzyjemności kiedy pisaliśmy o tym całym złu tego świata lecz kiedy od kliku miesięcy zakotwiczyliśmy temat płaska ziemia oraz prawo Boga anty paweł zaczynają się pogórżki niektórzy zostali opublikowani z błędami młodości(obserwator) .

Kolejną rzeczą że Bestia buntuje się smokowi własnie z powodu tych 2 tematów oraz ze złości za zwiedzenie o czym pisał cyryl. A te tematy wg besti trzeba wykraśc spod kluczy zniszczyć i można dalej zwodzić . Ale czy im to się uda wątpie gdyż Pan Bóg Święty Izraela wie co robi i wszystko ma swój czas .

Podsumowując moim zdaniem 2 klucze watykanu strzegą map świata i rodowodu pawła , kabała jest dostępna bez większych kłopotów talmud też informacje o ich wszelkim złu również , temat pawła i kształtu ziemi to ich pięta achilesa tego strzegą o to się może kłócic bestia ze smokiem te 2 klucze tak wnioskuje czy dobrze Bóg pokaże ale tak to mi wygląda.

Zostawiam to do dyskusji gdyż jak sami widzimy te 2 tematy tak naprawdę ich kują nic więcej cała reszta może być. Macie większe doświadczenia proszę mój trop potwierdzić lub zdjąć mnie z bezdroży jeżeli się zapędziłem Pozdrawiam z Bogiem bracia i siostry.
Lotion
Lotion
Liczba postów : 215
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Sob 3 Gru 2016 - 5:33
Message reputation : 100% (1 vote)
ciekawe spostrzeżenie Very Happy

co do nauk Pawła to się mogę zgodzić
co do PZ już nie do końca - nie chodzi o mój brak wiary w PZ lecz, że to trochę mało.

Bardziej byłbym skłonny podpiąć pod to całą naukę, czyli także teorię ewolucji, wielkie bum itp...

Można by także zastanowić się czy nie chodzi o ukrywanie hybryd, nefilimów i upadłych


Inna koncepcja to podzielenie tego na dwa obozy władza i kłamstwo

watykan ma klucze do władzy  (panuje nad światem)  i klucze do prawdy ( serwuje kłamstwo )
zauważmy że klucze mają kolor srebrny i złoty

Złoto – symbol boskiej chwały i doskonałości,  władzy i chwały monarszej; bogactwa i wartości , również wartości ducha –  miłości, mądrości , wiary i nadziei; szczęścia. Ale także: symbol  doczesności, zła, zbrodni, degradacji (upadku moralnego ), kultu mamony,  bałwochwalstwa
( „złoty cielec”).

Srebro – noc i światło księżyca , bogactwo źle użyte; srebrne monety  (Judaszowe srebrniki) – zdrada , fałsz, podstęp - kłamstwo



ciekawy materiał znaleziony w necie przez jedna z osób na grupie fb


Flaga Watykanu

Flaga składa się z dwóch równej wielkości pól.
Po lewej stronie jest złote pole (żółte) - kolor jako symbol złota /metalu szlachetnego/ lub słońca jako coś boskiego, w niebiosach, symbol bogactwa, mocy i dobra, solis-bóg Słońca( dawny kult pogański odprawiany 25 grudnia każdego roku dziś traktowane jako narodzenie Chrystusa-mimo, iż nie zgodne z prawdą /, prawe pole jest białe (dawniej srebrne); jako symbol czystości i ziemi odnowionej przez Chrystusa. Na białej części widnieją klucze do niebios św.Piotra (uznawanego za pierwszego papieża- chociaż nigdy papieżem nie był); złoty i srebrny . Klucze związane są na dole czerwonym sznurem, na górze "ukoronowane" papieską tiarą .

Czerwony sznureczek jest typowym narzędziem używanym w magii oznacza on bogactwo a także związanie.


Symbolika Kluczy

Klucz jest symbolem otwarcia.
Skrzyżowane klucze to symbol zamknięcia.
Natomiast wiążący skrzyżowane klucze czerwony sznur z węzłami symbolizującymi podwójnego węża symbolizuje potęgę bogactwa jako że tego typu węzeł jest najmocniejszym ezoterycznym, symbolem znanym człowiekowi.
W konkluzji skrzyżowane klucze zamykają wiernym drogę do Nieba i bogactwa a poprzez sznur,  który je związał oddają to wszystko Watykanowi..
Prawdziwie szatańska pułapka na ufnego człowieka..


http://watykan.andrzejstruski.com/articles_6_Ezoteryczny-Watykan---Tajemnice-Watykanu--cz-II-.html

_________________
Mateusza 10:22 Kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.
Psalm 139:23 Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski, i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!
avatar
Aleksander
Liczba postów : 60
Join date : 07/10/2016

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Sob 3 Gru 2016 - 6:18
Ja podałem ogólne zagadnienia żeby naświetlić temat sprawa rozwojowa moim zdaniem skoro te 2 tematy gryzą ich najmocniej to to może być to. ps temat chyba bardziej pasuje do "konflikt pomiędzy smokiem a bestią"
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7331
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Sob 3 Gru 2016 - 8:12
Message reputation : 100% (1 vote)
Złoto i srebro mnie zainteresowało. A jeżeli złoto - symbol bóstwa czyli bałwochwalstwa, czyli upadłych aniołów a srebro to symbol Nefilimów i nasienia węża i owa para kluczy strzeże drogę do Boga?

Z zupełnie innej strony... Donald Trump... może chodzi o coś zupełnie innego.

Celem Boga jest wykonanie wyroku na Babilonie czyli głównie na USA oraz Wielkiej Nierządnicy.

Babilon i Nierządnica upada, ale Trump chce działać przeciwko Bogu i zapobiec upadkowi USA.

Wczoraj czytałem krótki artykuł  o tym, że Trump już praktycznie rządzi w sferze biznesów i Ford USA zapewnia, że powraca do produkcji w USA za kadencji Trumpa a wielkie korporacje grożą, że odejdą co jest zupełnie nierealne, ponieważ Trump już im zagroził podatkami importowymi, czyli nie mają szansy na odejście i muszą tańczyć jak im Trump rozkaże.

Korporacje istnieją tylko i wyłącznie z powodu dwóch czynników.

Przenosi się produkcję do Chin czy innych tanich krajów a sprzedaje w Europie czy USA, bo wtedy jest wielki zysk. Drugim elementem jest pobłażliwe dla nich prawo, które je chroni.

W pewnych sytuacjach rządy stały się korporacjami i owe korporacje dyktują własne prawa.

W takim przypadku osoba nieposłuszna korporacjom i posiadająca armię za sobą, a Trumpo już posiada armię, chociażby weteranów wojennych i gangi motocyklistów ale armia USA stoi wyraźnie po stronie Trumpa, w takim przypadku widać wyraźnie, dlaczego wszyscy niemal na świeczniku nienawidzą Trumpa.

Media mają ostatnio wiarygodność około 7%!!!

Wszelkie inne media otrzymują większą wiarygodność a szczególnie CNN jest najniżej oceniany i najczęściej wyśmiewany za kontynuację anty Trump kłamliwej propagandy. Jeszcze nigdy nie widziano aż takiej nienawiści mediów do prezydenta. Trump odmówił konferencje prasowe do mass mediów za wyjątkiem FOX,a.

To wszystko świadczy za Trumpem ale wskazuje na kierunek przeciwny... Bogu i Jego planowi wykonania wyroku na Babilonie.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Sro 7 Gru 2016 - 17:03
Message reputation : 100% (2 votes)
Ap 17 napisał:(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

No proszę Wielka Nierządnica staje się naga na naszych oczach:


Co do Trumpa.... to jeśli smok znalazł się już na ziemi bez wstępu do nieba, to dla Bestii oznacza wyrok śmierci, gdyż wąż dopóki miał wgląd do nieba to miał jakiś dostęp do Boga. 

Wygnanie smoka z nieba oznacza upadek Wielkiego Babilonu, czyli powrotnej drogi do nieba dla upadłych aniołów - Bestii, która zaufała smokowi i służyła Wielkiej Nierządnicy.

W tej sytuacji Trump nic nie może zrobić. Cała technologia USA, militarna bazuje na pomocy smoka i Bestii czyli upadłych aniołów. Trump nie ma szans na odbudowanie potęgi Babilonu. 

Zobaczmy ten obrazek:

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Economist2017
http://detektywprawdy.pl/2016/11/29/nowa-okladka-the-economist-2017/

Karta druga oznacza Trumpa jako sędziego, czyli mamy osądzenie syjonistów.

Natomiast ostatnia karta jest ciekawa. Co ona oznacza???

Wygnanie smoka z nieba na ziemię, oraz wyjście Bestii???

Tego nie wiadomo. Wiadomo, że okłada powstała na rok 2017 a karty oznaczają nową strategię upadłych aniołów wobec ludzkości.

Talia ma wiele kart, ale w rozgrywce używa się kilka kart kolejno. I zapewne ta okłada to jakiś rozkaz upadłych wobec członków nasienia węża którzy są w organizacjach tajnych - które to organizacje są szkolone do wywołania takich wydarzeń.

Upadli zapewne posiadają wiele tajnych organizacji, o których nie wie Wielka Nierządnica. Dzieje się tak dlatego, ponieważ upadli nie ufają nawet samym sobie a co dopiero ludziom.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 19/03/2015
Skąd : Tarnów

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Sro 7 Gru 2016 - 17:48
Czy można sprawdzić jakoś że karta ta nie została zrobiona na bieżąco?

Oglądałam je ostatnio i jakoś tych podanych przez Cyryla nie widziałam.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Sro 7 Gru 2016 - 19:14
Jeśli dobrze rozumie to są to okładki jakiegoś czasopisma czy tak?
Nie wiem w czym rzecz ale zakładając że na dany rok to wydaje mi się ze jest kilka wersji. Znalazłem nieco inną ale też  na dany rok.

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 2dub98y

Moim zdaniem chyba coś nie tak z tymi okładkami.

_________________
Łaska, miłosierdzie, pokój od Boga Ojca i od Isusa Chrystusa, Syna Ojca, niechaj będzie z nami w prawdzie i w miłości.
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Czw 8 Gru 2016 - 3:09
To jest raczej przeróbka.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 19/03/2015
Skąd : Tarnów

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Czw 8 Gru 2016 - 3:55
Co niektórzy ludzie zamiast szukania prawdy wolą budzić sensacje.



Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Image_zpskkuxkuht


Przypuszczam że gdyby np.Liksar pobawił się troszkę i wsadził w "to coś" swoje zdjęcie ,swoją twarz to efekt byłby taki sam.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Sob 17 Gru 2016 - 20:54
Message reputation : 100% (2 votes)
Mamy kilka ciekawych informacji:


Syjoniści robią wszystko aby Trump nie został prezydentem. 

W Polsce jest równie ciekawie:

https://pl.sputniknews.com/opinie/201612174446932-Polska-Warszawa-KOD-Sejm/
http://www.fronda.pl/a/blaszczak-ostro-to-proba-drugiej-nocnej-zmiany,83879.html

Owych informacji w ostatnimi czasy jest wiele.

http://www.pch24.pl/znamy-wyniki-wloskiego-referendum-konstytucyjnego--wlosi-beda-mieli-nowego-premiera-,47838,i.html

We Francji zaś sojusznik Putina ma wygraną w kieszeni:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Prawybory-francuskich-Republikanow-Druga-ture-wygral-Fillon,wid,18609472,wiadomosc.html

Co to oznacza???

Watykan i Syjoniści gwałtownie tracą władzę i chcą ten proces usilnie zatrzymać. 

Ten proces to widać ewidentnie gniew narodów północy - rasy białej - która ma dosłownie zniszczyć Wielkie Babilon od środka. 

Najprawdopodobniej ów bunt podsyca i wykorzystuje Bestia aby przejąć od smoka władzę na ziemi. 

Bóg zapowiedział Jeremiaszowi w jaki sposób zniszczy Wielkie Babilon:
http://www.bibliamesjanska.com/Jr/50.html

Jer 50 napisał:(9) Bo oto Ja pobudzę i sprowadzę przeciwko Babilonowi gromadę wielkich narodów z ziemi północnej; i staną do walki przeciwko niemu, stamtąd będzie zdobyty. Ich strzały są jak u wprawnego rycerza, żadna nie wraca bez skutku.
(10) Chaldea stanie się łupem, wszyscy, którzy ją złupią, nasycą się - mówi Pan.
(24) Zastawiłeś na siebie sidła i sam się złapałeś, Babilonie, a nie wiedziałeś o tym; zostałeś schwytany i pochwycony, gdyż wdałeś się w walkę z Panem.
(25) Pan otworzył swoją zbrojownię i wydostał narzędzia swojego gniewu, gdyż Wszechmocny, Pan Zastępów ma wykonać dzieło w kraju Chaldejczyków.
(31) Oto Ja jestem przeciwko tobie, zuchwalcze - mówi Wszechmocny, Pan Zastępów, gdyż nadszedł twój dzień, czas, kiedy cię ukarzę.
(32) I potknie się zuchwały, i padnie, i nikt go nie podniesie; i rozniecę ogień w jego miastach, i pochłonie wszystko, co jest dokoła niego.
(33) Tak mówi Pan Zastępów: Gnębieni są synowie izraelscy, a wraz z nimi synowie judzcy; wszyscy, którzy wzięli ich do niewoli, trzymają ich, nie chcą ich wypuścić.
(34) Lecz potężny jest ich wybawca, jego imię Pan Zastępów; poprowadzi On gorliwie ich sprawę, aby dać ziemi pokój, a niepokój mieszkańcom Babilonu.
(35) Miecz niech się zwróci przeciwko Chaldejczykom - mówi Pan - i przeciwko mieszkańcom Babilonu, przeciwko jego książętom, i przeciwko jego mędrcom.
(41) Oto lud nadciąga z północy i naród potężny z wieloma królami rusza z krańców ziemi.

Zauważmy jedno. Bóg zapowiada, że Babilon wpadanie we własne sidła. Czyli jego upadek spowoduje siła dzięki której zdobył on władzę, czyli Bestia:


Ap 17 napisał:(3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów.
(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.
(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.
(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.
(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.

Zobaczmy na te słowa Apokalipsy. Woda na którymi rozsiadła się Wielka Nierządnica i stworzyła Wielki Babilon to uciśnione przez nią narody.

W jaki sposób Bestia zniszczy Wielką Nierządnice i Babilon???

Poprzez wywołanie na tych wodach gigantycznego sztormu!!! Czyli potężnego gniewu narodów rasy białej.

Bestia zapewne używa w tym celu swoich polityków takich jak Trump czy Putin. 

U Jeremiasza pisze, że miecz ma się zwrócić przeciwko komu???

Chaldejczykom, mieszkańcom Babilonu jego książętom i mędrcom!!!

Otóż czy obecnie narody rasy białej nie burzą się przeciwko:
Chaldejczykom czyli napływowi islamistów, których muszą utrzymywać i znosić od nich obelgi oraz ich akty przestępcze???
Mieszkańcy Babilonu czyli nasienie węża, żydzi, Chazarowie, syjoniści i inni???

Książęta, czyli syjonistyczni politycy i rządy.

Mędrcy czyli kłamliwi naukowcy, księża, biskupi, pastorzy, ludzie mass mediów i inni kłamcy??

Zobaczmy obecnie syjoniści robią wszystko aby ów bunt narodów rasy białej spacyfikować.

Zobaczmy to:
 
http://pikio.pl/nie-zgadniecie-kogo-szuka-policja-po-brutalnym-ataku-w-berlinskim-metrze/

Zauważmy jedno, im bardziej syjoniści i Watykan starają się ów bunt powstrzymać tym bardziej brutalna będzie odpowiedź okupowanych narodów północy.

Dlaczego syjoniści chcą zablokować prezydenturę Trumpa???

Oto odpowiedź:


sputnik napisał:Jeśli Stany Zjednoczone zrezygnują ze swojej roli „strażnika liberalnego porządku świata”, zachodni świat „popadnie w niebyt”, oświadczył były minister spraw zagranicznych Niemiec i wicekanclerz Joschka Fischer w swoim artykule w gazecie Süddeutsche Zeitung.

Polityk uważa, że nadszedł czas, aby pożegnać się z Zachodem. Wybór Donalda Trumpa jest brzemienny w epokowe zmiany po obu stronach Atlantyku. © AP PHOTO/ EVAN VUCCI Trump wybrał na sekretarza stanu USA szefa ExxonMobil „Fundamentem zachodniej cywilizacji jest wspólna polityka bezpieczeństwa, której gwarantem są Stany Zjednoczone” — pisze Fischer. Jednak rola „gwaranta” od pewnego czasu przestała mieć poparcie zwykłych Amerykanów. „Po niefortunnych i bezsensownych wojnach George’a W. Busha Amerykanie po prostu chcą wrócić do samych siebie, już nie chcą, aby ich kraj był wielkim mocarstwem” — uważa były minister spraw zagranicznych. Zespołowy Zachód, zdaniem Fischera, składa się z dwóch graczy — Ameryki Północnej i Europy. Jeśli jeden z nich postanowi wycofać się z międzynarodowej areny, to cała konstrukcja zawali się. „Jeśli Stany Zjednoczone rezygnują z wiodącej roli, Zachód w swojej obecnej formie długo nie wytrzyma” — przekonuje polityk. © SPUTNIK. JEWGIENIJ BIATOW Ławrow apeluje do krajów UE, by „zrezygnowały z wojowniczej retoryki” W tym momencie, zdaniem Fishera, tylko jedno pytanie pozostaje bez odpowiedzi: jak szybko będzie przebiegała zmiana orientacji w amerykańskiej polityce. Oświadczenia Trumpa o wycofaniu się USA z Transpacyficznego Partnerstwa jego zdaniem nie pozostawiają wątpliwości, że nowa administracja wybierze najbardziej radykalny kurs. W podsumowaniu Joschka Fischer ostrzega Europę przed „widmem nacjonalizmu, które opuściło swój skarbiec”. Jego zdaniem fundamentalna zmiana politycznego krajobrazu świata i „śmierć Zachodu” wysuwa na pierwszy plan Rosję i Chiny. Były wicekanclerz uważa, że to właśnie one staną się nowymi ośrodkami siły w polityce międzynarodowej.

Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/opinie/201612134418587-upadek-zachodniego-swiata/

https://pl.sputniknews.com/opinie/201612134418587-upadek-zachodniego-swiata/

Otóż Niemcy bez militarnego wsparcia USA stracą całkowicie kontrolę nad państwami UE. Bundeswera to kpina a nie armia. Zresztą sami Niemcy nie będą służyć w armii państwa - które jawnie ich zwalcza. 

Dlaczego Merkel chce dalej być kanclerzem Niemiec?? 

Ponieważ boi się zapewne odpowiedzialności. Nie zapominajmy my nie wiemy kto stoi za zamachem w Smoleńsku. Czyli za tym zamachem mogą stać pachołki Watykanu czyli Merkel i Obama. 

Antyrosyjski kurs Pis to może być zasłona dymna. Obecnie Pis swoimi decyzjami uderza w interesy Niemiec. Obecna awantura w sejmie, to próba przejęcia kontroli nad Polską przez Merkel.

Co jeśli przed wyborami parlamentarnymi w Niemczech wyjdzie info, że to Merkel stała za zamachem w Smoleńsku???

Jeśli Trump zostanie prezydentem to Merkel nikt nie będzie mógł pomóc. 

Nie zapominajmy też, że jak pisał Henryk. Trumpa poparła większa część uzbrojonego społeczeństwa oraz większa część armii.

Czyli w razie wojny domowej w USA, wojska amerykańskie, które stacjonują w różnych częściach świata w tym UE i Niemczech zostaną cofnięte do USA. A wtedy mamy szerokie pole do działania Rosji i Chin.

Nie zapominajmy też, że Rosja w Donbasie, stworzyła armię silniejszą od armii Ukraińskiej. Zaś w Syrii Rosja odbudowała armie Assada.

A zatem Rosja ma ogromne doświadczenie w tworzeniu armii w różnych państwach.   

Zresztą nie wiadomo jaka część Bundeswery po cichu wspiera Rosję. 

Już sama wojna domowa w USA powoduje upadek władzy Watykanu. Podobnie jak danie Trumpowi prezydentury. 

Widać ewidentnie, że jest tak jak zapowiedział Isus nasieniu węża: 


Mat 12 napisał:(25) A Isus, znając ich myśli, rzekł im: Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie ostoi się.
(26) A jeśli szatan szatana wygania, sam z sobą jest rozdwojony; jakże więc ostoi się królestwo jego?



Zobaczmy król Babilonu - Lucyfer, smok - zapewne został schwytany w swoje własne sidła.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Nie 18 Gru 2016 - 5:56
W Polsce toczy się ogromna zakulisowa walka pomiędzy frakcjami szatańskiego świata. Czyli chodzi tutaj o Watykan i służącym jemu syjonistów a pomiędzy żydami, którzy służą Bestii. 

Pis to najprawdopodobniej frakcja żydów którzy służą Bestii i Izraelowi. 

Zauważmy w ostatnim czasie rząd Pis wybrał się do dwóch państw w których doszło do konsultacji międzyrządowych:

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1685074,1,po-co-rzad-pis-wybral-sie-do-wielkiej-brytanii-glownie-po-to-zeby-poprawic-swoj-wizerunek.read
http://www.nacjonalista.pl/2016/11/27/walka-z-antysemityzmem-hold-rzadu-pis-w-izraelu/

Zauważmy jedno UE to twór Watykanu.

Izrael mając świadomość, że w planie 3 wojen wystawiony jest na odstrzał zapewne dogadał się z Bestią w otchłani. 

Rząd Pis tylko z tymi dwoma państwami uczestniczył w konsultacjach międzyrządowych.

Izrael i Wielka Brytania to dwa państwa rządzone przez żydów. I te dwa państwa są wrogie wobec UE i Watykanowi. 

Betrix to początek upadku UE i Wielkiej Nierządnicy.

Zauważmy rzecz ciekawszą. Kaczyński rządzi Polską nie sprawując urzędów. Dlaczego???

Ponieważ on zapewne wie kto stoi za zamachem w Smoleńsku. I nie są to zapewne Rosjanie... ale sam Watykan który nakazał zamach niemieckim służbom specjalnym w tym agentowi Niemiec Tuskowi.


niezależna.pl napisał:– Według Rotha, ten dokument nie stał się potem nigdzie oficjalnym stanowiskiem niemieckich służb. Został głęboko schowany. Dokument jest zbudowany na dwóch źródłach, więc Roth uważa go za bardzo prawdopodobny – mówił w TVP Info Tomasz Sakiewicz, odnosząc się do jutrzejszej publikacji „Gazety Polskiej” na temat nowych informacji dotyczących tragedii smoleńskiej.

Niemiecki dziennikarz śledczy Jürgen Roth dotarł do pełnego raportu niemieckiego wywiadu BND na temat katastrofy smoleńskiej wraz z załącznikami. Pada w nim nazwisko rosyjskiego generała, który według źródła BND miał przyjąć od polskiego polityka zlecenie dokonania zamachu. Kolejna książka Jürgena Rotha „Smoleńsk. Spisek, który zmienił świat” będzie miał premierę 7 listopada. Jej polską edycję wyda wydawnictwo Zysk i S-ka. Jutrzejszy tygodnik „Gazeta Polska” opublikuje cały raport BND, do którego dotarł autor książki.

Na temat publikacji mówił na antenie TVP Info Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „GP”.
 
Jest to dokument źródłowy niemieckiego wywiadu, tak twierdzi Jürgen Roth, i ten dokument przetłumaczył. Nie pokazuje kopii niemieckiej, tylko od razu polskie tłumaczenie, łącznie z opisem cech tego dokumentu, czyli gdzie znajduje się pieczęć, jaka jest data i tak dalej
– zaznaczył Sakiewicz.
 
Jaka jest różnica między dokumentem raportu a źródłem dokumentu? Otóż źródłowy raport to jest ten dokument, na podstawie którego służby dopiero dokonują analizy, informują polityków o danym zjawisku. Można powiedzieć, że jest to informacja, która pozyskał niemiecki wywiad tylko po to, żeby nabrać opinii
– wyjaśniał naczelny „Gazety Polskiej”.
 
Według Rotha, ten dokument nie stał się potem nigdzie oficjalnym stanowiskiem niemieckich służb. Został głęboko schowany. Dokument jest zbudowany na dwóch źródłach, więc Roth uważa go za bardzo prawdopodobny – chodzi o prawdopodobieństwo informacji zawartych w dokumencie. Twierdzi też, że po jego poprzedniej książce na ten temat  niemieckie służby wszczęły śledztwo co do przecieku i to źródło przecieku znalazły
– podkreślił Tomasz Sakiewicz.

http://niezalezna.pl/88118-niemieckie-sluzby-ukryly-informacje-o-zamachu-w-smolensku


presmix.eu napisał:– Jeśli w Smoleńsku rzeczywiście doszło do zamachu, to na pewno Rosjanie sami go nie zorganizowali. Jak napisałem w „Ostatnim Locie” – sztuką przeprowadzenia zamachu czy katastrofy jest ustrzelenie zwierzyny nie swoim gajowym, nie ze swojej dubeltówki, ale w swoim lesie, żeby własne służby posprzątały. I myślę, że cała tragedia i to, co się dzieje później, po Smoleńsku – ta rezygnacja polskiej strony ze wszystkiego, to jest dowód, że polska strona w dużej mierze odpowiada za to, co się wydarzyło, a Rosjanie doskonale o tym wiedzą. W ten sposób Rosjanie wręcz bawią się tą sytuacją, a polski rząd dostosuje się do każdej, nawet największej bzdury płynącej z Moskwy, byle ukryć swój udział w tym, co się stało – mówi Alef Stern, autor książek „Pola Laska, czyli upadek kości pospolitej rzeczy” oraz „Operacja K. Ostatni lot” w rozmowie z Aldoną Zaorską.

Aldona Zaorska: Jest Pan autorem głośnych książek – „Pola Laska” i „Ostatni lot”. Podejmuje Pan tematykę zaangażowania służb specjalnych w tworzenie aktualnej polityki, stając po stronie zwolenników istnienia tzw. układu. Co sprawiło, że zainteresował się Pan tą tematyką?
Alef Stern: 
Jej wpływ na nasze życie. A trochę zainspirowało mnie też pewne zdarzenie. Otóż, kiedy Putin został prezydentem, spotkał się z pracownikami FSB. Na tym spotkaniu powiedział coś takiego: chcieliśmy wrócić do władzy i mogę wam powiedzieć, że wróciliśmy. Myślę, że podobna sytuacja jest u nas – do władzy wróciły służby wojskowe i cywilne. Ostatni komunistyczny szef służb cywilnych, Czesław Kiszczak, który przeszedł też szkolenie wojskowe, miał swoich ludzi, którzy często przeszli ze służb wojskowych do cywilnych (lub odwrotnie). Można powiedzieć, że w latach 80. w Polsce służby te były rozdzielone, a tym bardziej, że ze sobą rywalizowały. Ale cel tego rozdzielenia był z jednej strony pozorny, a z drugiej służył wzajemnej kontroli i patrzenia na ręce, w myśl zasady ręka rękę myje. To, że za Tuskiem rzekomo stoją służby cywilne, a za Komorowskim wojskowe, to taka sama bajka, jak to, że Putin zarządza w Rosji służbami. Tak naprawdę to on jest w ich ręku. Służby w Polsce wcale ze sobą nie rywalizują. To klasyczne działanie oparte na zasadzie „dziel i rządź”. Ja nie wierzę, że na samej górze państwa rosyjskiego stoi Putin, tak samo jak nie wierzę, że w Polsce rządzi Donald Tusk czy Bronisław Komorowski.

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Zrzut-ekranu-2015-04-7-o-14.45.31
[size][url][/url][/size]
A.Z.: Skoro ani Tusk, ani Komorowski to kto? Kto dzieli i rządzi?
Alef Stern: O to można by zapytać Kiszczaka. On może na ten temat coś wiedzieć… Popatrzmy tylko na to, co się dzieje w Polsce przez ostatnie 22 lata. Warto zwrócić uwagę na często pomijany fakt schyłku komuny – po największych strajkach było 6-7 lat spokoju. Moim zdaniem był spokój, bo ekipa Kiszczaka przygotowywała się do przejęcia władzy wykorzystując do tego środowiska opozycyjne i niepodległościowe. Część osób ze służb weszła wówczas w te środowiska, część, korzystając z niby „wprowadzania wolnego rynku”, utworzyła spółki i firmy, część wyjechała na Zachód, jak dzisiejsi aktywiści SLD z pierwszych stron gazet, swego czasu – stypendyści zagranicznych fundacji. Polska rozmontowywała komunistyczny blok, to fakt. Czy rozmontowywała go na zlecenie i czyje, czy sama jest tu kwestią wtórną. Nie ulega natomiast wątpliwości, że w czasie tego demontażu cała ta ekipa przygotowywała się do przejęcia władzy. Wystarczy przyjrzeć się zaleceniom wprowadzanym w końcówce lat 80. przez Kiszczaka. I warto pamiętać, że ekipę Kiszczaka tworzyło jakieś 200-300 tys. ludzi, ulokowanych dosłownie na każdym szczeblu administracji.

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Zbigniew-Bujak-i-Czes%C5%82aw-KIszczak-komunistyczny-zbrodniarz
A.Z.: Okrągły Stół to oszustwo?
Alef Stern: Wszyscy, i ja też, przez wiele lat myśleliśmy, że Okrągły Stół to było coś dobrego. Wszyscy się myliliśmy. W sensie mitu założycielskiego owszem był czymś dobrym – dogadaliśmy się bez rozlewu krwi itd. Błąd. Wszyscy zapomnieli o komunistycznym „władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy”. Mit Okrągłego Stołu może by zadziałał, gdyby nie jeden błąd – „gruba kreska”. I moim zdaniem był to błąd Kiszczaka.

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 KANCIATY-ST%C3%93%C5%81
[size][url][/url][/size]
A.Z.: Kiszczaka?
Alef Stern: Kiszczaka, bo gdyby oni, mam tu na myśli ludzi Kiszczaka, ujawnili w 1989 roku całą agenturę albo chociaż jej część, to już dawno byśmy na ten temat nie gadali. Tylko, że mentalność służb, esbecka jest taka, że „teczkami”, które po PRL-u pozostały wciąż się szachuje. Kiszczak oczywiście spalił całkiem sporo esebckich akt. Ale po pierwsze – najważniejsze sobie zostawił, poza tym znaczna część tego, a może nawet wszystko, co spalił, została na mikrofilmach. Część trafiła do Rosji, bo przecież polskie służby podlegały rosyjskim. Warto pamiętać, że ilość posiadanego przez niego materiału była ogromna – w każdym wydziale, każdej komórki był jakiś TW albo wprost ktoś z SB. I ten ktoś nadzorował wszystko i wszystkich. Część informacji przekazywał wyżej, ale niewątpliwie część zatrzymywał dla siebie jako późniejsze „asy w rękawie” czy haki na poszczególne osoby. Pamiętajmy, że do tego, co nastąpiło po Okrągłym Stole, Kiszczak przygotował swoich ludzi. Co więcej – cały czas miał kontrolę nad służbami, które zaraz po przemianach wykonały konkretne działania. Nieprzypadkowo mafia pojawiła się właśnie na początku lat dziewięćdziesiątych – Wołomin, Pruszków, Gdańsk, Mokotów…

 
Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Uk%C5%82ad-okr%C4%85g%C5%82ego-sto%C5%82u
[size][url][/url]Ale przecież ci panowie to nie byli jacyś geniusze. „Masa” słusznie powiedział, że to była „mafia trzepakowa” – przykrywka i papka dla społeczeństwa. „Mafiosi” zostali najpierw wyszkoleni, a potem po prostu wynajęci. To były zwykłe złodziejaszki, cinkciarze, na których coś miano i których po prostu zaszantażowano dając wybór – albo „zorganizowana grupa przestępcza” i płynące z tego korzyści materialne albo więzienie. To nie jest tak, że nagle kieszonkowcy z Centralnego, cinkciarze z Marszałkowskiej i bimbrownicy z melin stali się najlepszymi złodziejami, dilerami i hurtowymi producentami podrabianych alkoholi. Mafia po prostu była potrzebna do przeprania lewych pieniędzy napływających do Polski z upadającego ZSRR. Istniały tam olbrzymie kombinaty zatrudniające po 200-300 tys. ludzi. Ich dyrektorzy czuli się jak ich właściciele i tak też je traktowali. Zarobioną na lewych i nawet na legalnych interesach kasę musieli gdzieś wyprowadzić. Oczywiście przy współudziale własnych służb. Najbliżej było do Polski. Pojawiła się w ten sposób bardzo duża gotówka, którą trzeba było przeprać. Rozdzielić, zainwestować i odebrać. Słynna mafia pruszkowska i jej krajowe odłamy upadły nagle jakby z dnia na dzień w latach dziewięćdziesiątych.[/size]
Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Gen.-Marek-Papa%C5%82aGwoździem do trumny była śmierć Komendanta Policji Marka Papały – do dziś niewyjaśniona. Na co wpadł Papała, co wiedział, że musiał zginąć? Może właśnie to, że bossowie mafii zostali aresztowani, tylko dlatego, że musieli po prostu oddać pieniądze, a także dlatego, że Rosjanie w pewnym momencie uznali, że przeprać pieniądze mogą „na własnym podwórku” i nie muszą korzystać z pośrednictwa Polski.
A.Z.: A może jest odwrotnie? Może, gdyby nie było „grubej kreski” wiele rzeczy by się posypało, nie byłoby „układu”, paru afer i jeszcze większej liczby karier? 
Alef Stern: Nie zgadzam się. Myślę, że „im” nic by się nie posypało. Mieliby przewagę, doszłoby do sytuacji takiej jak w Czechach, gdzie wszystko ujawniono, a „układ” funkcjonuje w najlepsze. Nie oszukujmy się – ludzie Kiszczaka z PRL wyszli z pieniędzmi i wiedzą. Zostali ulokowani w firmach „HR-owych”. Większość biznesów wyrosła właśnie na styku państwa i biznesu. Jeśli popatrzymy na „Listę Najbogatszych „WPROST”, to są na niej ludzie, którzy zarobili pieniądze na budżecie państwa, na prywatyzacji państwowych przedsiębiorstw, na kontraktach, na dostarczaniu systemów informatycznych za milionowe kwoty, chociaż zdaniem użytkowników do niczego się nie nadających. Pan Kulczyk był pośrednikiem w prywatyzacji różnych spółek – moim zdaniem wyłącznie po to, żeby dostać z tego pieniądze, a potem je odpowiednio podzielić. Uważam, że tak naprawdę odegrał rolę słupa do prywatyzacji.

A.Z.: Partie polityczne to też efekt gry Kiszczaka? Zwłaszcza niektóre partie… 
Alef Stern: Nie można generalizować, że ta czy inna partia jest dobra, a ta zła. W każdej są różni ludzie i w każdej, nawet tej złej są ludzie, którzy są dobrzy i którym zależy na Polsce, którzy w partii są nie dla materialnych i prywatnych korzyści, ale dla idei. Jeżeli nawet popatrzymy na powstanie PO w 2001 roku, to tak naprawdę jej program nie był wówczas zły. Mało tego, byli w niej ludzie, których już od paru lat nie ma, a którzy mogliby być liderami.

Odsunięty został np. śp. Maciej Płażyński. PO nie tylko stopniowo pozbywało się liderów, a dziś jej ludzie w znacznym stopniu odeszli od tamtego oficjalnego jej programu. Zresztą, jak się popatrzy na listy osób, które tworzą jej struktury w kraju, to widać wyraźnie, że są to ludzie, którzy wcześniej w latach osiemdziesiątych byli pracownikami różnych urzędów – miejskich, rejonowych, potem współpracowali z różnymi urzędami, handlowali nieruchomościami itp. Dorobili się dużych pieniędzy, a następnie już jako ludzie zamożni powrócili do polityki. Oni wiedzą, jak robić i politykę, i pieniądze. Teraz warto pomyśleć, dlaczego mając już pieniądze, zdecydowali się wrócić do polityki. Bo mieli taki pomysł na życie, czy raczej dlatego, ktoś im powiedział, że do tej partii należy należeć. Tu wracamy właśnie do owej „armii Kiszczaka”. Przecież każdy z jego ludzi ulokowanych w całej Polsce, a z pewnością większość – miał małżonka, współpracowników, swoich TW. Mogli ich szantażować? Mogli. Świetnie wiedzieli jak to robić, zwłaszcza, że w toku swojej pracy wielokrotnie zdobywali informacje o swoich „podopiecznych”, które nie zawsze przekazywali dalej. Część informacji zatrzymywali dla siebie. Dlatego to nie Donald Tusk kontroluje Platformę Obywatelską. Są ludzie, którzy to robią i kontrolują także jego – właśnie jeszcze te stare służby Kiszczaka. I nie tylko w PO ma to miejsce.
Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Zrzut-ekranu-2015-04-7-o-14.54.29
[size][url][/url][/size]
A.Z.: A inni „ojcowie założyciele”? Andrzej Olechowski? 
Alef Stern: Olechowski ma zupełnie inne zadania, niezwiązane z polską polityką. Jego zupełnie nasza wewnętrzna polityka nie interesuje.

A.Z: Bronisław Komorowski?
Alef Stern: Poza tym, że moim zdaniem jest chamem, to człowiek, który nie pojawił się w polityce przypadkowo, tak jak nieprzypadkowo mówi te wszystkie głupoty, które mówi. To jest człowiek, który ciężko pracuje na utrzymanie swojej licznej rodziny, starannie i dokładnie wykonując postawione przed nim zadania. Zatrudnił co prawda „dinozaury” ze swego środowiska, żeby sobie podorabiali i tak stworzył sobie zaplecze. Ale tak naprawdę nie prowadzi on żadnej własnej polityki – realizuje zadania i robi karierę, której początkowo miał nie robić, bo to Tusk miał być kandydatem na prezydenta (i zwycięzcą). Tusk nagle zrezygnował i pojawiło się dwóch innych kandydatów – Sikorski i właśnie Komorowski, obaj z podobnego układu.

A.Z.: Dlaczego Tusk zrezygnował?
Alef Stern: Bo mu kazano. Takie dostał po prostu polecenie.

A.Z.: Nie ma Pan dobrego zdania o polskich politykach i inteligencji …
Alef Stern: Współczesną inteligencję tworzą albo potomkowie tych, którzy zaraz po wojnie budowali komunizm bądź z komunistami współpracowali, albo ludzie, którzy znali się z nimi na płaszczyźnie towarzyskiej, często od dziecka. Przecież jeśli przyjrzymy się środowisku np. „Gazety Wyborczej”, to tworzą je ludzie, którzy znają się praktycznie od piaskownicy i przedszkola. Znali się ich rodzice, znali się oni. To oczywiście w jakimś stopniu jest normalne, bo w każdym środowisku tak się zdarza – każdy woli zatrudniać i współpracować z kolegą, często więc w jakimś miasteczku po prostu rządzi grupa. Takie same jest przełożenie na Warszawę czy struktury władzy. Tylko w tych strukturach bardziej to widać.

A.Z.: Z powodu takiego nepotyzmu ludzie już nie raz protestowali, teraz dochodzi coraz większe niezadowolenie społeczne. Myśli Pan, że ludzie wyjdą na ulice? 
Alef Stern: Teraz to Donald Tusk bardzo chciałby, żeby ludzie wyszli na ulice. Myślę, że już są na taką okoliczność przygotowywane scenariusze analogiczne jak przed Okrągłym Stołem, co do którego wmówiono Polakom, że był wynikiem społecznych protestów, a nie scenariusza precyzyjnie przygotowanego i przeprowadzonego przez Kiszczaka. Ludzie wyjdą na ulice i znowu pojawią się „nowi trybuni ludowi” w rodzaju Lecha Wałęsy. Ale jest i inny sposób. Myślę, że tak jak w latach dziewięćdziesiątych „pojawienie się mafii” sprawiło, że ludzie się nie buntowali, tylko zajęli tymi tematami, tak teraz podobny efekt psychologiczny osiągnięto za pomocą sprawy Smoleńska. Katastrofa sprawiła, że wszystkie tematy zostały odsunięte na dalszy tor. Paradoksalnie, to zachowanie rządu wskazuje, że ten temat ma przykryć wszystkie inne…

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Zamach-smole%C5%84ski
[size][url][/url][/size]
A.Z.: Nie przesadza Pan?
Alef Stern: Proszę zwrócić uwagę – w przypadku katastrofy w Smoleńsku my, mam tu na myśli Polaków, opieramy się tylko na tym, co mówiły media i na scenariuszach, które zostały przerobione i wyplute a powinniśmy się skupić na tym, o czym się nie mówi, a co jest moim zdaniem istotne.

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Tusk-i-Putin-przybiaj%C4%85-pi%C4%85tk%C4%99-w-Smole%C5%84sku
[size][url][/url][/size]
A.Z.: Czyli?
Alef Stern: Po pierwsze – do tej pory przez cały czas władze uprawdopodabniały tezę, że doszło do wypadku lotniczego, a my nie wiedzieliśmy, czy i gdzie ten „wypadek” miał miejsce. Wszystkie dokumenty, które przygotował Miller i które pokazuje nawet komisja Macierewicza, nie są dokumentami, na podstawie których coś się da stwierdzić czy ustalić. Kluczowe dokumenty w postaci nagrań z satelity mają Amerykanie, którzy doskonale wiedzą, czy samolot z polską delegacją na pokładzie rozbił się pod Smoleńskiem, czy nie. Polski rząd otrzymał zdjęcia, oczywiście najgorszej jakości ze wszystkich posiadanych przez Amerykanów, ale takie, na których obiekty do 50 cm są widoczne. Można na ich podstawie ocenić, co działo się w Smoleńsku od 5 do 10 kwietnia, bo taki przedział czasowy one obejmują. Zdjęcia te są utajnione, jak wszystko zresztą, co jest kluczowym dokumentem w tej sprawie. Co więcej – wszystkie te rzeczy ujawnione w przeciekach, jak znalezione dowody osobiste, pobierane pieniądze z karty, szczątki ofiar po katastrofie – to wszystko służyło tylko temu, żeby uprawdopodobnić, że 10 kwietnia 2010 roku ta katastrofa miała miejsce…

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Tusk-i-Putin-w-Smole%C5%84sku
[size][url][/url][/size]
A.Z.: Przekaz jest jednak taki, że jeśli ktokolwiek zakwestionuje miejsce i czas katastrofy jest natychmiast uznany za debila i kretyna jeszcze większego, niż osoby które mówią, że w Smoleńsku doszło do zamachu…
Alef Stern: Tak to działa. Tymczasem moim zdaniem należy popatrzeć na różnice pomiędzy informacjami polskimi i rosyjskimi. Uważam, że głównym rozgrywającym w tej sprawie jest nadal Rosja, a Polska coś, jak się okazuje, ukrywała i moim zdaniem nadal ukrywa. Warto pamiętać, że przed 10 kwietnia i samego 10 kwietnia działo się wiele „ciekawych” rzeczy, np. nie działały systemy stanowiące o bezpieczeństwie państwa – w MSZ nie działało nic oprócz faksów i telefonów. Jak dla mnie – za dużo tych „przypadków”. Powiem więcej – moim zdaniem utajnione dokumenty na temat tego, co się zdarzyło 10 kwietnia, mogły powstać po tej dacie. Zwłaszcza, że głównym graczem jest tu mocarstwo a zdarzenie ociera się o te z gatunku wywołujących wojnę i oznaczających zdradę stanu. Jeśli w Smoleńsku rzeczywiście doszło do zamachu, to na pewno Rosjanie sami go nie zorganizowali. Jak napisałem w „Ostatnim Locie” – sztuką przeprowadzenia zamachu czy katastrofy jest ustrzelenie zwierzyny nie swoim gajowym, nie ze swojej dubeltówki, ale w swoim lesie, żeby własne służby posprzątały. I myślę, że cała tragedia i to, co się dzieje później, po Smoleńsku – ta rezygnacja polskiej strony ze wszystkiego, to jest dowód, że polska strona w dużej mierze odpowiada za to, co się wydarzyło, a Rosjanie doskonale o tym wiedzą. W ten sposób Rosjanie wręcz bawią się tą sytuacją, a polski rząd dostosuje się do każdej, nawet największej bzdury płynącej z Moskwy, byle ukryć swój udział w tym, co się stało.

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Komorowski-%C5%9Bmieje-si%C4%99-nad-trumnami
[size][url][/url][/size]
A.Z.: To by znaczyło, że część osób w Polsce wiedziała o planowanym zamachu…
Alef Stern: Jestem gotów na taką tezę postawić. Wiedziała część osób w służbach, część w rządzie, w PO. Uważam, że Bronisław Komorowski i Janusz Palikot nieprzypadkowo chlapnęli to, co chlapnęli. Coś tam słyszeli. Oczywiście nie brali udziału ani w planowaniu ani realizacji – są na to po prostu za tępi. Myślę, że są ludzie, którzy z góry wiedzieli, co się stanie i jaki zostanie do tego dopisany scenariusz. Warto wiedzieć, że znacznej części osób i środowisk, które o tym wiedziało, zamach był na rękę. Być może dlatego nie zrobili nic, by mu zapobiec, a ci którzy próbowali coś zrobić, zostali zablokowani.

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Ok%C5%82adka-POLA-3-do-uzycia
[size][url][/url][/size]
A.Z.: Pan też przewidział w „Poli Lasce” Smoleńsk…
Alef Stern: Pola Laska ukazała się dziewięć miesięcy przed katastrofą. Przed tą książką był serial wyprodukowany, m.in. przez Polsat i dodawany na DVD do „Gazety Wyborczej”, w którego ostatnim odcinku prezydent ginął w katastrofie śmigłowca chyba w Afganistanie. A prawie przed samą katastrofą pojawił się film wyemitowany przez telewizję gruzińską, w którym Lech Kaczyński ginął zestrzelony. Moja książka nie pokazuje tylko katastrofy samolotu, ale całą patologię systemu, istnienie układu – mutacji KGB i WSI, którego członkowie tak naprawdę rozgrywają wszystko. Katastrofa w niej opisana miała właśnie pokazać, do czego jest zdolny ten układ i jakie są mechanizmy jego działania. Synteza tego wszechogarniającego upadku Państwa na każdym szczeblu musiała doprowadzić do wielkiej katastrofy, nawet jeśli był nią zamach. I dlatego nie była fantazją, chociaż nie miała też być prorocza. Ja ją napisałem analizując sytuację i wyciągając wnioski z ogólnodostępnych informacji. Tym bardziej wnioski powinny wyciągać nasze służby. Wydaje mi się, że część osób to widziała, wie, kto i jak przeprowadził zamach i co się naprawdę stało.

A.Z.: A co się stało?
Alef Stern: Tego właśnie nie wiemy. Już mówiłem – to, co wiemy, moim zdaniem jest jedną wielką mistyfikacją. Moim zdaniem – w Smoleńsku w ogóle mogło nie dojść do katastrofy. Samolot mógł wylądować gdzie indziej i pasażerowie mogli gdzie indziej zginąć. Świadczyć o takiej hipotezie może wiele faktów i poszlak. Dziś, a właściwie od początku wiemy, że to, co nam pokazano, to jedno wielkie kłamstwo. Zaczynając od „ustaleń” obu komisji – polskiej i rosyjskiej, poprzez słynny filmik Koli, będący zwykłą fałszywką aż po zeznania świadków czy „pielęgniarek”. Uważam, że to wszystko służy temu, aby Polacy uwierzyli, że członkowie delegacji zginęli w Smoleńsku. A mogło być zupełnie inaczej i ta śmierć nastąpiła gdzie indziej i z innych przyczyn niż oficjalnie podane. Jedną z tych narracji może być również narracja o wybuchu, o znalezieniu trotylu, nitrogliceryny na szczątkach wraku. Moim zdaniem to kolejne fałszywe tropy, które mają do końca skompromitować środowisko prawicowo patriotyczne w Polsce, a szczególnie Prawo i Sprawiedliwość. Szczególnie, że wszystkie alternatywne dochodzenia bazują niestety na wyrzutkach medialnych zarówno telewizyjnych prasowych i internetowych inspirowanych przez służby. Wątpliwości jest wiele a skuteczna dezinformacja nie ułatwi ustalenia prawdy. Przekaz medialny, sterowany przez służby ma po prostu zmylić społeczeństwo. Dlatego trzeba zwrócić uwagę na zupełnie inne tematy, pozornie niezwiązane ze Smoleńskiem.

A.Z.: Na przykład…
Alef Stern: Ujawnienie przez Amerykanów ich archiwów na temat Katynia. To sygnał dla Rosji – ujawniliśmy jedno, możemy ujawnić drugie. Albo to kontrolowane rozbicie boeinga na pustyni Atakama – to samo – sygnał dla Rosji, już drugie ostrzeżenie. Sprawa smoleńska będzie elementem rozgrywek różnych służb, nie tylko polskich i rosyjskich, bo na tych informacjach można sporo zarobić, a przekładając je na interes gospodarczy tego czy innego państwa – sporo dla niego uzyskać. Tu zresztą dochodzimy do clou programu – odpowiedzi na pytanie, kiedy ostatnio żyliśmy w wolnej Polsce. Moim zdaniem – przed pierwszym zaborem. Od czasu pierwszego zaboru już nie. I dziś też nie żyjemy w wolnej Polsce.

A.Z.: Kończy Pan pisać kolejną książkę. Będzie ona o… 
O manipulacji, dezinformacji i kłamstwie. Książka ukaże się lada dzień. A pokazuje, że z manipulacją i dezinformacją mamy tak naprawdę do czynienia od momentu poczęcia. Nawet małe dzieci bardzo szybko uczą się manipulować rodzicami, np. przywołują ich płaczem nie dlatego, że dzieje im się krzywda, ale dlatego, że chcą ich po prostu mieć przy sobie. Książka właśnie o tym mówi – jak pojawiło się w naszym języku pojęcie kłamstwa, kiedy pojawiła się dezinformacja i czym ona w istocie jest. A także, kiedy pojawiły się działania agenturalne oparte na kłamstwie, dezinformacji i manipulacji. Na ile i w jaki sposób różne kultury dopuszczają kłamstwo. Pokazuje manipulację ludźmi jako konsumentami i klientami, a także, co w dzisiejszych czasach niezwykle istotne – manipulacje w polityce. Jest więc troszkę inna niż wcześniejsze – nie jest powieścią, a raczej zbiorem esejów, ale mam nadzieję, że pomoże czytelnikom zrozumieć współczesny świat i ułatwi poruszanie się w nim. Pozwoli na radzenie sobie z kłamstwem, dezinformacją i manipulacją, które atakują nas na każdym kroku. No i coś specjalnego – ostatnia część książki skupia się na manipulacji i dezinformacji wokół Smoleńska. Myślę, że wyjaśnia wiele spraw, które w ciągu dwóch lat wokół tej sprawy narosły. Także tych tak niezwykłych „zbiegów okoliczności” jak wybuch wulkanu na kilka godzin przed pogrzebem Lecha Kaczyńskiego, który uniemożliwił przybycie na jego pogrzeb światowym przywódcom.

Z Alefem Sternem, autorem książek „Pola Laska, czyli upadek kości pospolitej rzeczy” oraz „Operacja K. Ostatni lot” rozmawiała Aldona Zaorska.
Wywiad ukazał się pierwotnie w ogólnopolskim tygodniku „Warszawska Gazeta” Nr 44, 2-8 listopad 2012 r.
Redakcja
http://pressmix.eu/2015/04/07/pilne-alef-stern-zamach-w-smolensku-to-robota-nie-tylko-rosji/


Moim zdaniem Pis obecnie jest antyputinowski, ale jest to jedynie gra pozorów. 

Kaczyński na razie nie sprawuje żadnego urzędu dlatego jest poza zainteresowaniem mediów.

Jednak zauważmy, że wznowiono prace komisji smoleńskiej i w niej nagle może się okazac kto stał za zamachem w Smoleńsku.

Zobaczmy ten artykuł, jak szybko mass media Pisowskie mogą zmienić front z antyrosyjskiego na prorosyjski:

 https://pl.sputniknews.com/opinie/201611264295711-Donald-Trump-przyjacielem-Polski-jest-Agnieszka-Wolk-Laniewska/

Mass Media Pis raz popierały Clinton ale gdy wygrał Trump to jakby na rozkaz przeszły nad tym do porządku dziennego. 

Zobaczmy jak Kaczyński zmienia poglądy jak kameleon:
 Wpierw kocha UPA:
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kaczynski-wywolal-zdumienie-mordowanie-polakow-to-bohaterstwo/0kpey

a potem je nienawidzi:
http://www.fronda.pl/a/jaroslaw-kaczynski-o-ukrainie-potepienie-zbrodni-upa-warunkiem-dobrych-relacji-z-polska,83022.html

A oto przykłąd jak Kaczyński tworzy własną armie do tłumienia Watykańskiej i Unijnej opozycji pod płaszczykiem walki z Rosją:

https://pl.sputniknews.com/opinie/201612104382722-Antus-Pan/

Oczywiste jest, ze Obrona Terytorialna nie jest wstanie powstrzymać specnazu, jak ludzie trenujący co drugi weekend techniki walki wojska mają szanse dorównać wyszkoleniu zawodowej armii???

Sam budżet takiej formacji 3,5 miliarda złotych jest za mały.

Ale owi ludzie ponad 50 tysięcy będą doskonale pacyfikowali unijną opozycje. 

Szczególnie gdy Turcja przeszła na stronę Rosji:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-dzieki-pomocy-turcji-moze-rozwalic-nato-od-wewnatrz

A zatem Turcy mogą napuścić kolne milion uchodźców na rozkaz Putina i w ten sposób UE się rozpadnie jak domek z kart!!!!

Widać, ze Pis dając zasiłki na dzieci 500 zł, kwoty wolne od podatku szykuje się na poważne zmiany w szatańskich władzach.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7331
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Nie 18 Gru 2016 - 17:28
Sprawa zatacza coraz większe kręgi i lewactwo syjonistyczne traci gwałtownie władzę.

Dzisiaj poczytałem sobie i pooglądałem wiele różnych wiadomości i pod pewnym katem wiele się klaruje.

Najwyraźniej istnieją dwie syjonistyczne siły. O jednej wszyscy wiemy, druga jest nieco w cieniu co daje jej jeszcze większą wiarygodność.

Chabad Lubavitch

https://www.google.com.au/search?q=Chabad+Lubavitch&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiAsMOHrf3QAhXHkJQKHX_kAJAQ_AUICCgB&biw=1398&bih=879

Ich światowa witryna.

http://www.chabad.org/

Nie warto zaglądać, ponieważ jest tam wszystko oprócz Prawdy. ;-)

Najprawdopodobniej ta sekta satanistyczna sprawuje najwyższą władzę i ona kontroluje syjonistów i dąży do ich wyniszczenia.

Nagle ukazało się oświadczenie Teresy May, że będzie Anglia dbała o bezpieczeństwo Żydów.

Cooooo!!?!?!?!?!?!?!?!?!

Czyżby Żydom cokolwiek groziło w Anglii? Najprawdopodobniej tak i nie tylko w Anglii.

Trumpa zięć, mąż Ivanki ma olbrzymie kontakty z Lubavitchami to najwyraźniej jest źródłem mocy Trumpa.

https://www.google.com.au/search?q=Jared+Kushner&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=6U5WWL_PBKru8wftnb_4Cw#q=jared+kushner+chabad+lubavitch

Największe pytanie: dlaczego dążą do rozbicia syjonizmu?

Musi być kozioł ofiarny aby uwierzono w jedyne zło na świecie, w syjonizm. Ci, którzy to ujawnią będą wyglądali nobliwie. Cała wina za wszystkie zbrodnie spadnie na syjonistów i Watykan. I słusznie. Ale pozostanie jeszcze Chabad oraz... Bestia.

Ogładałem ciekawy film o Ant5aktydzie i kilka rzeczy jest niezwykle ciekawych.

Wiele jest ukazanych w temacie wklęsłej ziemi na starym forum.

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/teocentryzm-czy-mieszkamy-we-wnetrzu-ziemi,1583.html

Ale dzisiaj udało się poskładać pewne klocki tej łamigłówki. Otóż Hitler zdołał wywieźć na Antarktydę ponad 120 u-bootów, wielką ilość naukowców oraz szczególnie wybranych ludzi, głównie Arian.

Kiedy w roku 1947 admirał Bird rozpoczął walkę z wieloma UFO, wyskakującymi spod wody, klęska była dewastująca i Amerykanie nigdy nie próbowali konfrontacji z Antarktydą zapewniając jej bezpieczeństwo.

Spory film po angielsku, ukazujący wiele ciekawych szczegółów.

https://www.youtube.com/watch?v=kH3d4mfAUj0

I teraz pewne spekulacje. Jest oczywistsze, że Niemcy otrzymywali wiele informacji technicznych i na nich zbudowali swoje latające spodki, jak Hanebuny czy Vrill.

Jest wielce prawdopodobne, że owe spodki dotarły na Antarktydę i prace były kontynuowane. Niemcy posiadali olbrzymią połać Antarktydy, NEUSCHWABENLAND.

Wiele zdjęć. https://www.youtube.com/watch?v=tarE433OKr0

Jest wielce prawdopodobne, że hitlerowcy nadal tam pracują i przygotowują się do objęcia władzy wraz z Bestią. Oni mogą być odrodzoną głową Bestii ze śmiertelną raną która została uzdrowiona.

Czy mają kontakt z Bestią? Najwyraźniej tak ale czy jest to kontakt osobisty czy za pomocą mediów duchowych. tego nie wiemy.

Ponowne ukazanie się Nazizmu wraz z upadłymi aniołami.... i nic dziwnego, że wszyscy królowie oraz smok oddadzą jej władzę.

Widziałem także ocenę sytuacji w Syrii i... nic praktycznie nie wiadomo, co tam się dzieje. Według jednego reportera trwają tam straszne zbrodnie, połączone z torturami i nie można nawet określić kto jest kim. Być może armie NATO otaczają te tereny aby... powstrzymać przemarsz Słowian do Arabii Saudyjskiej oraz przygotowują drogę do Syjonu aby postawić tam na świętym miejscu obrzydliwość czyniącą spustoszenie czyli... znak Bestii.

Oczywiście to brzmi nieprawdopodobnie, jak nieprawdopodobnie brz,i rzeź i masowe gwałty białych Chrześcijanek oraz faszerowanie państw białych Muzułmanami oraz uzbrajanie ich i specjalne prawa jako dla wyjątkowo uprzywilejowanych 'propagatorów' nowej cywilizacji... TERRORU.

Istnieje tylko jedna przyczyna zaniechania NWO!

Tą przyczyną jest Bóg i Chrystus. Rasa biała oraz Słowiaństwo są uciskane jak nigdy w dziejach świata i pomimo braku obozów koncentracyjnych jesteśmy wyniszczani przez siły syjonistyczne znacznie szybciej niż za czasów II WŚ.

Moja rada dla naśladowców Chrystusa... cierpliwie czekać bez chwytania za jakąkolwiek broń.

Rada dla polskich władz?

Zastosujcie prawa Izraela w Polsce.

Żeby żadne małżeństwo Polaka czy Polski z Żydem nie było dozwolone. Aby rządy w Polsce były sprawowane tylko przez Polaków a wszystkie inne narodowości wyrzucone poza mur, jak Izrael zrobił. I żadnej asymilacji z innymi narodami. Tak jak Izrael to robi.

Chcemy równych praw dla Polski i Izraela! Prawa Izraela nam się bardzo podobają! bounce bounce bounce

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Nie 18 Gru 2016 - 19:00
Message reputation : 100% (2 votes)

A propos Smoleńska.
Prawda na ten temat jest "dziwniejsza" niż sobie większość wyobraża.
W tym temacie obie strony konfliktu kłamią z premedytacją. Zamach smoleński był zaplanowany na najwyższych szczeblach decyzyjnych ( elita NWO) a wykonawstwo, i współudział w nim mają najwyższe szczeble wykonawcze.

Najważniejszą kwestią mówiącą o współpracy wszystkich stron w tym zamachu (Rosja, NATO, Unia Europejska, wywiady krajowe wszystkich krajów itd) jest to, że samolot prezydencki prezydenta kraju członkowskiego NATO jest traktowany jako samolot wojskowy z ważnymi strategicznie osobami na pokładzie.
Kiedy taki samolot wysyła mayday z AUTOMATU uruchamiają się procedury awaryjne w bazach NATOwskich. Stawia się wojsko w stan gotowości, podrywa myśliwce dyżurne itd. TEGO NIE BYŁO 10 kwietnia. A procedur automatycznych nie da się zatrzymać w momencie zdarzenia. To było zaplanowane więc wcześniej. Zatrzymać te procedury może tylko najwyższy szczebel decyzyjny dowództwa, po wcześniejszej konsultacji z prezydentem USA itd.
Wiemy więc, że akcja była zaplanowana.

Kaczyński był dzień wcześniej 9 kwietnia z wizytą na Litwie. Wizyta była oficjalna, a przy takich wizytach głowa państwa wpisuje się w księgę gości jaka jest w każdym kraju. Jest to nie tylko kurtuazja, ale wymóg prawny. Zanotowano więc wpis Kaczyńskiego w tej księdze ale...jest i drugi wymóg - podczas opuszczania kraju, głowa państwa składająca wizytę MUSI SIĘ WYPISAĆ Z KSIĘGI GOŚCI. Tymczasem Kaczyński do dzisiaj widnieje w niej jako gość przebywający na Litwie.

Głowa państwa leci na tak historyczną okazję, tymczasem nikt go nie widział na lotnisku, nie było tam żadnych reporterów itd. Psuje się monitoring, hangar z którego wyprowadzano prezydencki samolot, został zrównany z ziemią zaraz po zdarzeniu.

Ale...najciekawszy w tym wszystkim jest wrak samolotu. Niezależni badacze stwierdzili z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ że szczątki leżące na polance TO SĄ CZĘŚCI INNEGO TUPOLEWA.
Dlatego Ruscy nie chcą oddać wraku. Mistyfikacja.

INSCENIZACJA KATASTROFY.

Opis całości oględzin, badań i wniosków jest tutaj: http://zamach.eu/

Macierewicz również kłamie na ten temat. Nie myślcie, że on chce dociec prawdy. To syjonista, tak jak Kaczyński.


Co do Habadu.
Badam tą sektę od kilku lat. Jest to najpotęzniejsza organizacja żydowska, satanistyczna, czekająca na mesjasza -szatana, która kontroluje cały świat polityczny. Każdy kto obecnie sprawuje władzę w JAKIMKOLWIEK kraju, musi być satanistą. Inaczej nigdy nie dostałby fotela. Po to Duda jezdził na zjazdy knessetu w Krakowie itp. Na marginesie, kiedy Duda ogłosił, że kandyduje, zrobiłem research i znalazłem go na fotach z obrad knessetu. Mówiłem ludziom wiele miesięcy przed wyborami, że zostanie prezydentem. Śmiali się...

Tarcia na górze w USA w związku z wyborem Trumpa to nie ścieranie się dwóch sił syjonistycznych.
TO PLAN REALIZOWANY PRZEZ HABAD/SYJONISTÓW/SATANISTÓW.
Trump jest desygnowany przez nich na fotel, podobnie jak Clinton była desygnowana przez nich do wyborów. Celowo zostały tak dobrane osoby, aby wywołać możliwie jak największą polaryzację w społeczeństwie USA.
Ma to finalnie doprowadzić do zamieszek i rozpadu USA.

Mówię to z całą pewnością: TRUMP JEST ICH CZŁOWIEKIEM. Nie ścierają się tam dwie siły, tylko ścieranie się sił to zaplanowany teatr.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Nie 18 Gru 2016 - 21:28
Ciekawe wnioski na temat Smoleńska od Grzegorza...

Grzegorz napisał:

Zauważyłem, że na forum nieraz nawiązuje się do "katastrofy smoleńskiej".

Zatem spieszę coś podrzucić, ale wpierw dygresja. Dla elit rządzących Polską są trzy tematy tabu: płaska ziemia, smugi chemiczne, katastrofa smoleńska. W całej przestrzeni medialnej, włączając w to internet, żaden najbardziej niszowy i niepoprawny polityk czy publicysta tych tematów nie porusza.

Co do "katastrofy smoleńskiej". Była to typowa fałszywa flaga. Żaden samolot nie wystartował z Okęcia i nie lądował, nie rozbił się w Smoleńsku. Najzwyczajniej delegaci zostali zabrani przez służby i gdzieś zamordowani, a w Smoleńsku urządzono inscenizację, czyli rozłożono podobne, ale oczywiście niekompletne elementy samolotu (innego egzemplarza).

Cała uwaga mediów od początku do teraz skupia się na przyczynach katastrofy, czy to zamach, czy błąd w pilotażu itp. Typowe odwrócenie uwagi i zmanipulowanie opinii publicznej. A to był mord polityczny i gigantyczna propaganda medialna.


Nie muszę się więcej rozpisywać, wszystko jest tutaj (jeszcze!):
http://zamach.eu/

Poza tą stroną, temat rozpoznał i poruszał profesor Dakowski, a ostatnio dołączył znany dr Jaśkowski. Ich można sobie wyszukać i posłuchać. Robili prezentacje, analizy. Cała reszta to szulerzy z potężnym Macierewiczem na czele.

Celu tej politycznej zbrodni wykonanej przez służby międzynarodowe (np. 7-9 kwietnia 2010 w Warszawie gościł znany generał David Howell Petraeus, być może bez związku ze sprawą, ale bez USA ta zbrodnia odbyć się nie mogła) mogę się tylko domyślać. Pewnie chodziło o osłabienie polityczne i narodowe Najjaśniejszej, jakiś szantaż polityczny, pokazanie Polsce i jej żydowskim kierownikom miejsca w szeregu na drodze do NWO.

Z Panem,
Grzegorz


Grzegorz napisał:

Małe uzupełnienie

O Smoleńsku ostatnio wczoraj Cyryl pisał i chyba też nie jest zorientowany. Smoleńsk to fałszywa flaga przygotowywana parę lat wcześniej przy współpracy służb USA, Rosji i wielu innych z pewnością.

Jak słusznie Cyryl zauważył, pewne szatańskie frakcje się ścierają. Ale nie wyklucza to współpracy nieprzyjaciół w imię wspólnej korzyści. Więc USA i Rosja mogą być sobie wrogie, ale przy Smoleńsku musiały współpracować.

Podobnie ze smugami chemicznymi (toksycznymi pyłami z aluminium itp). Są nad Waszyngtonem, Moskwą, Polską, Chinami, wszędzie (łatwo w sieci można sprawdzić). Smugi chemiczne to powolne ludobójstwo na skalę całej Ziemi (tylko w Izraelu nie dopatrzyłem się smug), to się dzieje pierwszy raz w historii świata!!!  

Czyli frakcje, mocarstwa się ścierają a równocześnie robią dokładnie to samo - dążą do samozagłady. Liderzy nie doceniają smoka, który prowadzi misterną wielowektorową grę na totalne wyniszczenie wszystkiego co żyje. My szaraki już o tym wiemy.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7331
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Nie 18 Gru 2016 - 21:57
Message reputation : 100% (1 vote)
TRUMP JEST ICH CZŁOWIEKIEM. Nie ścierają się tam dwie siły, tylko ścieranie się sił to zaplanowany teatr.

Nie mam żadnych wątpliwości.

Motywy są nieco zagmatwane. Cały problem polega na planie wyniszczenia syjonizmu. To z planu trzech wojen ale dwa konkretne działa w USA na to wskazują.

1. Media obecnie mają zaledwie 6% wiarogodności. Trump odwzajemnił atak mediów. Wikileaks obnażyła rządzące kukły syjonistyczne i skutecznie je podważyła. Wystarczyłoby odbieranie ludziom ziemi jak w przypadku rodziny Bundy i mordowania przeciwników politycznych i wywołanie wojny domowej nie byłoby większym problemem.

Wygraliby syjoniści (chyba) i Żydzi odnieśliby zwycięstwo.

2. tzw. #pizzagate. To jest bezpośredni atak na WSZYSTKIE władze z Trumpem włącznie, ponieważ oni są wszyscy uwikłani w pedofilię, mordy rytualne, kanibalizm, i wiele innych zdziczeń.

W Anglii w siedmiu miastach odbyły się kilka miesięcy temu olbrzymie demonstracje przeciwko rządowi za unikanie śledztwa w kwestiach pedofilli. Znamy wyroki ITCCS na papieżu oraz na królowej Elżbiety.

Wyobraźmy to sobie nieco, ile dzieci zaginęło i ile było i jest dowodów znanych masom ludzi, ze wyszli na ulice!

Ten problem dotyczy wszystkich syjonistycznych rządów, które z natury hybryd uwielbiają takie rozrywki. Innych do rządów się nie bierze. Jeżeli się bierze, to ma się na nich innych haczyk.

Można z łatwością doprowadzić do wojny domowej w USA i wcale nie jest konieczne ujawnianie wszystkich zbrodniarzy, wystarczyłoby kilku kozłów ofiarnych którzy zostaliby zamordowani z 'zemsty' i reszta zwyroli byłaby nietknięta.

Sam Trump ma także pewne rzeczy na sumieniu i jest także celem z powodu afery z Epstejmem, znanym pedofilem, który ma własną wyspę z nieletnimi dziwczętami, chętnymi do seksu i Trump sam brał w tych 'zabawach' udział według jego własnych słów i zapewnianiu innych, że Epstein to wspaniały człowiek.

Te dwa czynniki wskazują na znacznie głębszy cel.

Podejrzewam, ze informacje od upadłych aniołów powodują wrzenie w tych szatańskich kręgach i świadomość bliskiego sądu powoduje nieracjonalne decyzje, jak rzucenie syjonistów na pożarcie
oraz wystawienie przy zaprowadzeniu 'sprawiedliwości' dobrej opinii upadłym, które zaczną największą falę zwiedzenia.

Przynajmniej ja tak to widzę. Smile

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Nie 18 Gru 2016 - 23:38
Message reputation : 100% (2 votes)
Obserwator
Grzegorz napisał dokładnie to samo co ja. I ma całkowitą rację. Smoleńsk to tylko operacja fałszywej flagi, miejsce inscenizacji.

Henryk
Te sprawy się wzajemnie nie wykluczają.
Tyle, że szachownica nei ma jednej płaszczyzny. Rozgrywka jest prowadzona na kilku poziomach, celowo i z przymusu, co daje złudne poczucie że gra na niej wielu niezaleznych graczy.
Celowo jest na kilku poziomach, by kontrolować wszystko.
Z musu, bo życie i sprawy ludzi funkcjonują na wielu płaszczyznach, więc trzeba "obstawić" i wójta na wsi, i papieża.

Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pon 19 Gru 2016 - 0:03
Message reputation : 100% (1 vote)
Jeszcze chemtrails.

Mało kto sobie zdaje sprawę, że smugi chemiczne "chemtrails" są bardzo kluczowe w wyjaśnieniu jak to naprawdę jest z tymi antagonizmami międzymocarstwowymi na świecie.
Są papierkiem lakmusowym, pokazującym jak faktycznie wyglądają owe podziały i awersje różnych państw do siebie.

Prawda jest taka: chemtrails są systematycznie obserwowane zarówno w USA jak i w Europie. Na przeciwnym biegunie w Rosji też. W Chinach i innych krajach azjatyckich również.

Czy np Rosja gdyby była prawdziwym antagonistą USA stosowałaby te same opryski chemiczne na swoich ludziach? Oczywiście, że nie. Władze rosyjskie cieszyłyby się że Amerykanie są opryskiwani chemią, a swoich ludzi by chronili od tego aby naród był zdrowy.
To samo z Chinami.
Tymczasem...zarówno nad Rosją, Chinami itd latają TE SAME SAMOLOTY rozpylające chemikalia na ludzi.
Jest więc 100 procent PEWNE że te podziały i animozje to tylko teatrzyk dla gawiedzi, mający na celu zajmowanie ludzkich umysłów strachem, wojnami itd.
Na poziomie ponadnarodowym  jednak, tymi krajami zarządza jedno ciało, które decyduje faktycznie kto z kim ma się złapać za kołnierz.

Myślenie w kategoriach "Putin nie lubi Obamy" jest zwyczajnym dziecinnym gaworzeniem.
.............................................................................................
Małe uzupełnienie dla tych którzy mówią "Chwila, to przecież bez sensu z tymi opryskami, bo w takim razie elity zgodziłyby się aby i ich opryskiwano chemią!"

Odpowiedzi są dwie.

1 - Elity na poziomie władz krajowych mają G do gadania. Wykonują rozkazy, nawet jeśli mają świadomość, że sami siebie trują.
2 - Możliwe, że ci bardziej wartościowi z punktu widzenia faktycznej władzy dostają jakieś odtrutki lub zalecenia jak się oczyszczać z tej chemii czy unikać wchłaniania tego do organizmu.


avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pon 19 Gru 2016 - 3:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Mutu napisał:Tarcia na górze w USA w związku z wyborem Trumpa to nie ścieranie się dwóch sił syjonistycznych.
TO PLAN REALIZOWANY PRZEZ HABAD/SYJONISTÓW/SATANISTÓW.
Trump jest desygnowany przez nich na fotel, podobnie jak Clinton była desygnowana przez nich do wyborów. Celowo zostały tak dobrane osoby, aby wywołać możliwie jak największą polaryzację w społeczeństwie USA.
Ma to finalnie doprowadzić do zamieszek i rozpadu USA.

Mówię to z całą pewnością: TRUMP JEST ICH CZŁOWIEKIEM. Nie ścierają się tam dwie siły, tylko ścieranie się sił to zaplanowany teatr.

Tego nie wiemy.

Natomiast prorok Daniel wykładając sen w posągu o złotej głowie dał nam dowód, że władza Babilonu będzie coraz słabsza, aż pod koniec czasu stanie się władzą pomieszaną z gliną i żelazem:

Dan 2 napisał:(36) Taki jest sen, a teraz go wyłożymy królowi:
(37) Ty, o królu, jesteś królem królów, któremu Bóg niebios dał królestwo, moc i siłę, i chwałę,
(38) W którego ręce na całej zamieszkanej ziemi dał ludzi, polne zwierzęta i ptactwo spod nieba, którego uczynił władcą tego wszystkiego, ty jesteś głową ze złota,
(39) Ale po tobie powstanie inne królestwo, słabsze niż twoje, a potem trzecie królestwo z miedzi, które opanuje całą ziemię.
(40) Czwarte królestwo będzie mocne jak żelazo, bo żelazo wszystko kruszy i łamie; i jak żelazo, które kruszy, tak i ono wszystko skruszy i zdruzgocze.
(41) A że widziałeś nogi i palce po części z gliny, a po części z żelaza, znaczy, że królestwo będzie rozdzielone, lecz będzie miało coś z trwałości żelaza, jak widziałeś żelazo zmieszane z gliną.
(42) A to, że palce u nóg były po części z żelaza, a po części z gliny, znaczy, że królestwo będzie po części mocne, a po części kruche.
(43) A że widziałeś żelazo zmieszane z gliną, znaczy: będą się mieszać z nasieniem mężczyzn, ale nie będą się trzymać razem, tak jak żelazo nie miesza się samo z gliną.
(44) Za dni tych królów Bóg niebios stworzy królestwo, które na wieki nie będzie zniszczone, a królestwo to nie przejdzie na inny lud; zniszczy i usunie wszystkie owe królestwa, lecz samo ostoi się na wieki,
(45) Jak to widziałeś, że od góry oderwał się kamień bez udziału rąk, rozbił żelazo i miedź, glinę, srebro, złoto. Wielki Bóg objawił królowi, co potem się stanie. Sen jest prawdziwy, a wykład jego pewny



Na ile jest to zaplanowany teatr a na ile ścieranie się gliny i  żelaza???

Tego nie wiemy.

Upadli aniołowie toczą wojnę z Bogiem dlatego mają w zanadrzu wiele planów działania.

Aby te plany realizować muszą oni dzielić satanistów na odrębne grupy, które w razie gdy Bóg wykona jakiś ruch zaczną się wzajemnie wyniszczać aby zwieść jak największa ilość ludzi.

Tutaj opisałem ciekawy przykład:
https://zbawienie.forumotion.com/t253p25-konflikt-pomiedzy-smokiem-a-bestia-o-wladze

Edomici wraz z Rzymianami byli  w doskonałych stosunkach. Co więcej w tamtym czasie żydzi trzymali w kieszeni polityków Rzymu włącznie z cesarzem. 

Jednak po tym jak pojawił się Isus a potem Apostołowie zaczęli szerzyć ewangelie o Królestwie... to no cóż upadli wpadli w panikę.

Błędnie zinterpretowali proroctwo o końcu świata  z Mateusza:
http://www.bibliamesjanska.com/Mt/24.html

I rozpowszechniali swoje proroctwo w ewangelii Łukasza.

Aby jednak ewangelia Łukasza zyskała na wiarygodności, to poświęcili 1,5 miliona Edomitów podczas oblężenia Jerozolimy. 

Czy Edomici, którzy trzymali w kieszeni polityków Rzymu, którzy mieli kontakty z upadłymi spodziewali się, że zostaną poświęceni w takiej liczbie aby upadli mogli zwieść ludzi???

Nie sądzę.

Z jaką łatwością Rzymianie wybili - bez oporów - swoich kolegów satanistów też nasienie węża???

Zrobili to na rozkaz bez wahania.

Skoro pojawienie się Isusa spowodowało, że upadli wymordowali większość synagogi szatana... to co się stanie jeśli smok zostanie wywalony z nieba???

Zresztą zobaczmy. Kaczyński obydwoje żydzi, jeden z nich w Smoleńsku został zamordowany.

Czy naprawdę Jarosław Kaczyński - brat bliźniak Lecha- zaplanował razem z Tuskiem ten zamach???

Skoro to jest teatr, który kontrolują żydzi???

Przecież widać, że za tymi działaniami stoją coraz bardziej bezpośrednio upadłe anioły.

Co było jak upadli nakazali poprzez Himmlera Hitlerowi aby ten przegrał wojnę z ZSRR?? Hitler się zbuntował i po chwili zakazał działalności organizacji okultystycznych. Po jakimś czasie pojawił się drugi Hitler i wojnę przegrał.

Znowu usunięto żyda Hitlera.

Keneddy  - też nefilim lub hybryda - się zbuntował i trzeba było urządzić pokazową egzekucje.  
Przecież widać, że upadli nie zaryzykują aby przekazać całą władzę nad ziemią ludziom.

Ponadto widać, że politycy boją się nie żydów czy papieża ale tych którzy za nimi stoją czyli upadłych aniołów. 

Oczywiście żydzi, kabaliści chełpią się, ze rządzą światem ponieważ im pycha odebrała rozum. A w rzeczywistości są oni marionetkami upadłych.
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pon 19 Gru 2016 - 7:16
Cyryl - sorry, nie chcę się z Tobą tutaj wykłócać, ale analizujesz sprawy w taki sposób, że dopasowujesz wszystko do postawionej tezy. A to nie jest badanie, a udowadnianie na siłę swojego twierdzenia.

Piszesz "tego nie wiemy" w odniesieniu do moich wpisów, a po chwili, pod spodem piszesz Kennedy nefilim...Hitler...itd.
Ja daję tutaj logiczne dowody, a Ty je negujesz. Jeśli więc pisze że np Kennedy był nefilimem daj dowód.


avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pon 19 Gru 2016 - 16:44
thewordwather napisał:Do opresorów USA należą także Nefilimowie rodzin takich jak: 



The Astor Bloodline 

The Bundy Bloodline 

The Collins Bloodline 

The DuPont Bloodline 

The Freeman Bloodline 

The Kennedy Bloodline 

The Li Bloodline 

The Onassis Bloodline 

The Reynolds Bloodline 

The Rockefeller Bloodline 

The Rothschild Bloodline 

The Russell Bloodline 

The Van Duyn Bloodline 

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/powrot-nefilimow-oni-nigdzie-nie-odeszli,1575-195.html



zbawienie.com napisał:
Fritz Springmeier podaje listę 13 najważniejszych linii rodowych, które stanowią Iluminatów czy raczej Nefilimów.
Bundy, Collins, Dupond, Freeman, Kennedy, Li, Onassis, Reynolds, Rockefeller, Rothschild, Russel, Van Duyn, Windsor
http://www.zbawienie.com/nasienie_weza.htm


Poza tym John Kennedy był prezydentem, więc jego linia genetyczna musiała być bardzo skażona genami aniołów. Dodatkowo Kennedy był katolikiem czyli miał szkolenie jezuitów.

Zobacz taki człowiek potrafił się zerwać ze smyczy upadłym.

Wcześniej mamy Piłata - który jako polityk Rzymu musiał mieć "odpowiednią genetykę" - szczególnie, że sprawował on urząd w czasach kiedy działał Isus.

I co się okazało???

Znowu Piłat przeszedł na stronę Boga.

Ale księga Henocha jest jeszcze ciekawsza:


Hen 13 napisał:1 Henoch poszedł i powiedział Azazelowi: "Nie zaznasz pokoju. Wydano na ciebie surowy wyrok, aby cię związać.
2 Nie zaznasz ani spoczynku, ani zmiłowania, ani [wysłuchania jakiejkolwiek] prośby, z powodu zła, którego nauczałeś, i z powodu wszystkich bluźnierstw, zła i grzechów, które pokazałeś synom ludzkim".
3 Wówczas poszedłem i im wszystkim powiedziałem to. Bardzo się zmartwili. Ogarnął ich strach i drżenie.
4 Poprosili mnie, abym wystosował za nich pisemną prośbę, aby mogli otrzymać przebaczenie i żebym zabrał ich pisemną prośbę do Pan w niebie.
5 Albowiem odtąd oni sami nie byli zdolni mówić i nie podnosili swoich oczu do nieba z powodu wstydu za grzechy, za które zostali skazani.
6 I wówczas napisałem ich pisemną prośbę i ich błagania odnośnie ich duchów i czynów każdego z nich, i odnośnie tego, o co prosili, [mianowicie] żeby otrzymali odpuszczenie i przebaczenie.


Upadli nagle pomimo przysięgi na górze Hermon - gdy tylko otrzymali od Boga wyrok - nagle prosili o przebaczenie. Czyli zwyczajnie zdradzili swoją sprawę i opuścili szatana.

Czy oni są naprawdę tak zorganizowani i nieustępliwi jak sami siebie chcą przedstawić??? 

Czy ich potomstwo jest naprawdę tak silne charakterami, że nie mogą się zdradzać, zabijać???

A oto punkt widzenia Boga na temat wszystkich spiskowców czyli upadłych i ich potomstwa:


Ps 2 napisał:(1) Czemuż to burzą się narody, A ludy myślą o próżnych rzeczach?
(2) Powstają królowie ziemscy I książęta zmawiają się społem Przeciw Panu i Pomazańcowi jego:
(3) Zerwijmy ich więzy I zrzućmy z siebie ich pęta!
(4) Ten, który mieszka w niebie, śmieje się z nich, Pan im urąga.
(5) Wtedy przemówi do nich w gniewie swoim I gwałtownością swoją przerazi ich:


Komedia, planują oni wojnę z Bogiem choć przy pierwszym wyrazie gniewu Stworzyciela podkulają oni ogony. Upadłym wystarczył Henoch, który przekazał im wyrok od Boga aby ogarneło ich przerażenie.

Zresztą Bóg zapowiedział jasno szatanowi, że wykorzysta przeciwko niemu jego własne narzędzia - czyli Bestie i potomstwo upadłych - a potem je zniszczy:
https://cyryl27.wordpress.com/2016/10/22/jak-szatan-bogu-tak-bog-szatanowi/

Zobacz na islam - który polega na spisku islamistów przeciwko nie islamistom - czy pomimo tego spisku islamiści nie są podzielenie i nie tłuką się i nie zwalczają jak małe dzieci????

Przecież podobnie jak islam, Talmud, kabała jest takim samym spiskiem.

I co???

Lech Kaczyński, żyd, spiskowiec podobnie jak inni zostali zamordowani przez innych spiskowców. 

Podobnie jak w przypadku zamach Kennediego, spiskowcy w Smoleńsku specjalnie odwalili taką fuszerkę aby każdy ewentualny nieposłuszny spiskowiec zobaczył czym kończy się bunt.

Mało kto wierzy - pomimo oficjalnej wersji -  że Smoleńsk to był wypadek. To był zamach czy egzekucja. 


Tak samo z gen. Petelickim czy Lepperem, niby samobójstwa ale mało kto w nie wierzy.

 I o to im chodziło, ukarali nieposłusznych spiskowców... ponadto pokazali gawiedzi co???

1. że mogą wszystko..

Ale jednocześnie pokazali bogobojnym ludziom, że oni się kłócą i walczą sami ze sobą na śmierć i życie.

Tak dzieci diabła walczą same ze sobą:


Hen 10 napisał:9 Pan powiedział do Gabriela: "Wystąp przeciwko bękartom i rozpustnikom i przeciwko synom nierządu i zgładź synów nierządu i synów Czuwających z pośrodku ludzi. Odeślij ich, poślij ich jednego przeciwko drugiemu, niech się wygubią w bitwie, bo długość dni nie będzie im dana.
10 Będą cię oni wszyscy prosić, bo spodziewają się życia wiecznego i że każdy z nich będzie żył pięćset lat".
11 A do Michaela (Michała) Pan powiedział: "Idź, powiadom Semiazę i innych, którzy są z nim, którzy połączyli się z kobietami i ulegli z nimi zepsuciu z wszelką ich nieczystością.
12 Kiedy wszyscy ich synowie wzajemnie się pozabijają i kiedy ujrzą zniszczenie swych umiłowanych, zwiąż ich na siedemdziesiąt pokoleń pod wzgórzami ziemi aż do dni sądu i ich spełnienia, aż dopełni się sąd przeznaczony na całą wieczność.


A zatem skoro dzieci upadłych walczą ze sobą to czy ich ojcowie nie mogą być ze sobą skonfliktowani i na poczekaniu wymyślać jak jeden drugiego ma wykiwać???

No właśnie;


Hen 54 napisał:5 Odpowiedział mi: "Są one przygotowane dla zastępów Azazela, aby je wziąć i wrzucić do głębin piekła. Zgodnie z poleceniem Pana Duchów czeluść ich zostanie przykryta chropowatymi kamieniami.
6 W owym wielkim dniu Michał, Gabriel, Rafał i Panuel (Fanuel) pochwycą ich i wrzucą do płonącego pieca, aby Pan Duchów mógł wziąć pomstę na nich za ich niegodziwość, za to, że ulegli Szatanowi i sprowadzili na manowce mieszkańców ziemi.


No proszę mamy tutaj jeden powód dlaczego upadli siedzący w otchłani mogą mieć pretensje do smoka. Wcześniej prosili oni Boga o przebaczenie - zapewne tak jak Ewa - zwalając winę na szatana, w swoim liści do Stwórcy.

Ale ich błagania nie pomogły, i pretensje mogą mieć do smoka. A szczególnie jak diabeł utraci czy utracił pozycje w niebie.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7331
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Pon 19 Gru 2016 - 21:11
Message reputation : 100% (2 votes)
Drodzy umiłowani bracia. Nie sprzeczajmy się o pewne detale. Nie zgadzajmy się ze wszystkimi o wszystko. Ale pamiętajmy, że nikt z nas nie ma licencji na prawdy polityczne a nawet na niektóre interpretacje proroctw, ze mną włącznie.

Czyli pewne teksty torpedujące innych są raczej nie na miejscu, chyba że pojawia się jakaś drastyczna herezja.

Oni nas oszukują nieustannie i ciągle wpadamy w jakieś pułapki. Tak będzie do samego końca i proszę was usilnie, nie naciskajmy zbyt ostro. Każdy przedstawia odmienne punkty widzenia i często bywa, że ktoś coś napisze i początkowo wydaje się to nonsensem ale później do nas dociera. Bywa także odwrotnie.

Nie chodzi o podstawowe doktryny ale o naszą interpretację wydarzeń światowych i próby dopasowania proroctw.

To jest trudne i szanse są niewielkie na precyzyjne ich rozpracowanie. Wystarczy napisać posta i zacząć tak: mnie to raczej nie trafia do przekonania i mam odmienną opinię na ten temat. I przedstawiamy swoją opinię bez dalszych komentarzy i wybór pozostawiamy czytelnikom.

Z pozytywnego punku widzenia chciałbym wam wszystkim podziękować za wiele włożonej pracy oraz ogólnie wielką kulturę i wielce informatywne posty, nawet te, które do nie wszystkich trafiają.

Ale pamiętajmy o jednym.

Nie stosuję cenzury i postów ogólnie nie usuwam. Nawet posty naszych przeciwników są nadal dostępne w niezmienionej formie, aby krytycy widzieli, że staramy się uczciwie podążać za Chrystusem i Ojcem.

Nie stosuję cenzury w stylu innych blogów i jeżeli inni chcą nas opluć, opluwają nas ale... żeglując po niektórych blogach widzimy wyraźnie, że nikt nie ma na nas haczyka i nie są produkowane nigdzie dojrzałe artykuły, które negowałyby cokolwiek, co napisaliśmy odnośnie wielu doktryn.

Jedynie Pawła się broni, ale jakakolwiek forma przy naszej wiedzy powoduje na naszych twarzach uśmiechy zażenowania z powodu braku elementarnej wiedzy biblijnej twórczości Pawła naszych oponentów, aby skutecznie obronić Pawła przeciwko tak ostrymi zarzutami.

Łatwiej jest obronić PiS niż... Pawła.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 04/12/2015
Age : 27
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Wto 20 Gru 2016 - 1:39
Pilne !

18:19 - Moment śmiertelnego ataku na ambasadora Rosji w Turcji...

Strzelał policjant. Krzyczał o zemście za Syrię.

Teraz to dopiero może się zacząć !


http://nos.nl/video/2149213-russische-ambassadeur-neergeschoten.html


_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Sponsored content

Początek upadku Nierządnicy i Babilonu - Page 7 Empty Re: Początek upadku Nierządnicy i Babilonu

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach