Zwiedzenie - czasy ostateczne

Strona 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 21st Sierpień 2018, 08:16

Nie przyszło mi to na myśl. Rzeczywiście socjalizm w formie, w jakiej istniał w Jugosławii był podobny do Królestwa Bożego.

Daje to nam czysty obraz fundamentalnej prawdy. Bez Prawa Bożego nie można zrobić niczego dobrego.

Cała nasza cywilizacja jest w dużym stopniu oparta na Prawie Boga i Przykazaniach. W USA na samym początku konstytucja była oparta niemal na Prawie Bożym. Dlatego teraz ją tak zwalczają sataniści.

Przed rokiem 1913, w którym powstał Bank Federalny (LICHWA) powstał także IRS czyli urząd podatkowy, który do dzisiaj jest nielegalny, podobnie jak Bank Federalny.

Przed rokiem 1913 USA kwitnęły na minimalnych podatkach, chyba mniejszych niż 10%.

Od tego roku lichwy zaczął się stopniowy upadek, który nadal trwa.

Wynika z tego jedna ważna lekcja dla nas. Bóg ma zawsze rację i Jego Prawo oraz decyzje, bez względu na czyjekolwiek opinie są zawsze doskonałe.

Szatan i upadli nie wymyślili absolutnie niczego dobrego, co mogłoby spowodować jakiekolwiek szanse, ze ktokolwiek z tych istot mógłby być Bożym doradcą!

Boży umysł jest tak niezwykły, że nie słyszano o kimkolwiek, kto byłby w stanie mieć jakikolwiek pomysł na jakiekolwiek usprawnienie tego, o czym już od tysiącleci zadecydował Bóg wydając swe prawa aniołom czy innym mieszkańcom nieba oraz rodzajowi ludzkiemu.

Bunt upadłych oraz szatana to żałosna próba zakwestionowania czegokolwiek, co Bóg uznał, że coś jest dobre a coś innego jest złe.

My nie mamy innego wyjścia jak totalne i bezgraniczne zaufanie Bogu we wszystkim oraz oparte na tym słusznym przeświadczeniu doskonałe podporządkowanie się Jego woli.

Szatan i spółka nie mają się niczym chwalić. Bez Bożego prawa nie można zrobić niczego dobrego.

W tym rozważaniu trzeba wziąć pod uwagę to, że my, ludzie niedoskonali o znikomej wiedzy już to wiemy, pomimo mózgów nie funkcjonujących w 100% i żyjących maksymalnie 100 lat.

Intelektualnie nie mamy szansy na dorównaniu szatanowi czy upadłym.

Rozróżnijmy - inteligencja oraz mądrość.

Komputer jest inteligentny, SI także. Ale ani jedno ani drugie nie jest mądre. Gdyby szatan i upadli byli mądrzy, nigdy by się nie zbuntowali.

Przy swojej inteligencji oraz wiedzy nie doszli do wniosku, ze winni są Bogu wdzięczność za życie oraz bezwzględne posłuszeństwo.

To byłaby mądrość z ich strony, ale oni tej mądrości nie posiadają. Ale jej brak nie jest ich największym problemem.

Największym ich problemem jest pycha, która spowodowała idiotyczną ponieważ bezpodstawną krytykę Boga. Owa pycha pozwalała im krzywdzić wszystkie żywe stworzenia Boże oraz ich masowe rzezie - tak ludzi jak i zwierząt.

Czyli zupełnie zezwierzęcenie.

Uppsss... przepraszam zwierzęta. Nawet one nie mordują dla przyjemności stwarzania komuś bólu.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Cyryl on 21st Sierpień 2018, 10:10

Socjalizm w swojej definicji zawiera podstawowy element prawa Bożego, jakim jest "sprawiedliwy podział owoców pracy" - a taki sprawiedliwy podział występuje w przypowieści o talentach.

Bóg dał ziemię Izraelitom w zamian za całkowite posłuszeństwo wobec Boga i poszanowanie oraz wypełnianie Jego prawa. Gdy Izraelici zaczęli te prawo łamać to po ostrzeżeniach ze strony proroków utracili tą ziemię. Czyli Bóg znowu potraktował Izraelitów sprawiedliwie. Gdyż jak pracownik sumiennie wypełnia polecenia właściciela to zostaje przez niego nagrodzony a jak te polecenia nie wypełnia i łamie prawo pracy to zostaje z firmy zwolniony.

Proste.

Problem z definicją socjalizmu jest to, że do sprawiedliwego podziału owoców pracy dodane jest słowo "równy". To słowo sprawiło, że socjalizm upada gdyż sam sobie zaprzecza.

Podam przykład mojego ojca. Pracował on wiele lat w PRL jako budowlaniec i tam prace budowlane szły sprawnie ponieważ był system akordowy. Czyli ci którzy robili szybko, dużo i dobrze (gdyż budynek był poddawany surowej kontroli odbioru) dostawali duże pieniądze, a ci co robili mało i powoli dostawali małe pieniądze. Ten podział owoców pracy był zatem sprawiedliwy i za PRL szybko budowano nowe mieszkania - które stoją do dziś - jednak nie był on równy ponieważ lenie dostawali naprawdę małe pieniądze. Czyli niczym w przypowieści o talentach. Jak ktoś jak mój ojciec nauczył się fachu w takim systemie to nawet po upadku PRL miał sporo zleceń, pomimo kryzysu spowodowanego przez Balcerowicza.

Moim zdaniem wiele systemów które wymyślił diabeł zawiera elementy ustroju Królestwa Boga, ponieważ szatan nie jest wstanie wymyślic nic dobrego. Zobaczmy feudalizm:

wikipedia napisał:Feudalizm (z łac. feodum lub feudum – lenno) – nazwa określająca ustrój społeczno-gospodarczo-polityczny rozpowszechniony w średniowiecznej Europie, uznany za metodę rządzenia[1] opierającą się na systemie hierarchicznej zależności jednostek, z podziałem społeczeństwa na trzy stany: duchowieństwo, rycerstwo i chłopstwo[2][3]. W skład społeczeństwa feudalnej Polski wchodziły: szlachta, duchowieństwo, mieszczanie i chłopi[4], aczkolwiek systemy o podobnej konstrukcji i działaniu odnaleźć można również w innych okresach i w innych kręgach kulturowychZa czasów Izraela Lewici byli stanem duchownym, ludzie waleczni byli rycerstwem (Dawid posiadał swoich bohaterów, rycerzy) a ludzie którzy nie byli waleczni ale pracowali byli stanem chłopskim, mieszczańskim. Zobaczmy co mówi Tora:

Powt prawa 20 napisał:(Cool I niech nadzorcy jeszcze dalej mówią do wojowników tak: Jeżeli ktoś jest bojaźliwy i lękliwego serca, niech idzie z powrotem do swego domu, niechaj nie osłabia serca swoich braci jak swoje.

W feudalizmie ludzie którzy byli bojaźliwi nie szli na wojnę, czyli nie było przymusowej służby wojskowej jak w innych systemach (kapitalizm czy socjalizm).

Zresztą w feudalizmie to szlachta na wojnie wykonywała najbardziej ryzykowne zadania wojenne, niczym bohaterowie Dawida. W innych systemach kapitalizm czy socjalizm politycy nawołują do wojny kogo??? Chłopów czyli ludzi którzy nie chcą wojować.

Znowu feudalizm miał sporo wad niczym socjalizm ale widać, że diabeł nie może stworzyć sprawnego systemu państwa który by nie zawierał jakiś elementów prawa Bożego.


Cyryl

Liczba postów : 1367
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Sierpień 2018, 07:55

Forum było chyba 10 godzin niedostępne dla nikogo. Nie było absolutnie żadnych informacji o przyczynach czy próbach naprawienia jakiegoś problemu.

Detale w linku - http://www.zbawienie.com/informacje-alarmowe.htm

Co jest ciekawe, na głównej witrynie nie ma ani słowa na temat nieczynnego serwisu.

https://www.forumotion.com/

Czyżby reakcja Boga na drastyczną cenzurę!?

Niemniej.... na wypadek utracenia forum będę publikował swoje myśli czy rezultaty poszukiwań czy też najbardziej kluczowe informacje związane z proroctwami na witrynę proroctwa.com do momentu, aż zamkną także obie witryny.

Właśnie oglądałem film po angielsku, który otworzył mnie oczy jeszcze szerzej.

Padło tam ciekawe sformułowanie.

Pedofilski NWO - Pedofilski Nowy Porządek Świata.

Pedofilia jest widoczną częścią... nasienia węża, wyzutego z sumień ludzkich.

W poniższym filmie jest fragment przemówienia Putina sprzed 2 lat na temat upadku pedofilskiego zachodu, który uwielbia szatana.Zaczyna być oczywiste, że celem Trumpa i Deep State jest właśnie pedofilskie nasienie węża.

Jest także oczywiste, że rodzina Rothschild jest wystawiona na odstrzał oraz wielu bankierów czy orkiestratorów ruchu NWO.

A to oznacza, ze nie oni są głównymi figurami w Deep State.

To oznacza, że Deep State jest o wiele bardziej zakamuflowany i w obliczu bliskiego już sądu Boga nad ziemią będzie dążył do eradykacji wszystkiego, co związane z syjonizmem z Izraelem włącznie.

Czyli celem jest usunięcie wszelkich form syjonizmu i kapitalizmu i socjalizm wydaje się ich celem, czyli nowa forma zamordyzmu, ponieważ socjalizm jest doskonałym narzędziem kontroli ludzi, sprawdzonym w ZSRR i krajach satelickich jak... Polska.

Deep State najwyraźniej separuje się od syjonistów i Trump został do tego wybrany właśnie przez Deep State.

Jest to nieco skomplikowane ale samo dążenie do zmiany systemu walutowego oznacza ucieczkę od syjonistycznej lichwy.

Lichwa syjonistyczna pogrążyła cały świat w niebotycznych długach.

Tak zaczynają wyglądać rzeczywiste plany Deep State, którym rządzą... szatan i upadłe anioły.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Sierpień 2018, 16:55

Jutro, kiedy trochę odpocznę, ujawnię problemy amerykańskie, ściślej problemy Trumpa odnośnie pedofilów i satanistów. Problem jest olbrzymi i nie jest prosty ani łatwy do rozwiązania.

Jutro to dokładnie opiszę lub nawet zrobię mały podkast, ponieważ jest to arcyważna sprawa i mnóstwo ludzi jest w to uwikłanych, co powoduje poważne opóźnienia w ściganiu pedofilów oraz karach planowanych dla nich.

Pozostawmy to do jutra a wyjaśnienia będą niezwykle interesujące i zrozumiałe dla wszystkich, którzy nie bardzo wierzą w aż takie zbrodnicze oblicza naszych władz.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Iraeneus on 23rd Sierpień 2018, 00:30

Ja piszę i mam dostęp ??? do wpisów!

Więc nie rozumiem tematu:

http://zbawienie.com/informacje-alarmowe.htm

Ostatnio nic nie piszę ale regularnie, codziennie czytam większość postów. I nigdy nie miałam braku dostępu.
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Sierpień 2018, 12:27

Forum było niedostępne przez prawie 10 godzin.

W podanym linku jest nadal tego dowód.

http://www.isitdownrightnow.com/forumotion.com.html

Jeżeli popatrzy się uważnie na powyższy link, to widać dwa linki.

Pierwszy link to witryna ukazująca czy jakaś witryna jest niedostępna. Zaraz za adresem witryny wkleja się do adresu drugi adres, czy,li adres witryny, z którą jest jakiś problem.

Czyli w naszym przypadku adres serwera - forumotion.com

I ta witryna bada automatycznie serwery i ukazuje swoją opinię.

Zrzut graficzny jaki zrobiłem.

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Fm10

Podaje ona nam dane dla Forumotion.com na samej górze na niebieskim tle.

URL checked - wskazuje na pełny adres serwera - www.forumotion.com

Response time: ile czasu zabrało na połączenie się z witryną - (tzw. ping) 164.81 ms) w milisekundach.

Last Down: Kiedy ostanio nie była dostępna - 1 dzeń i 4 godziny temu.

Na zielonym tle: UP czyli że jest w chwili obecnej dostępna i poniżej uwaga, że jeżeli ja nie mam dostępu, to proszę szukać u siebie, bo witryna jest OK.

Czyli to jest solidny dowód na to, że ta witryna z forum była niedostępna. Gwoli ciekawości sprawdziłem, czy są jakiekolwiek wyjaśnienia, dlaczego witryna nie była dostępna. Ani na Facebook ani na Twitterze ani słowa na temat ostatnich problemów.

Jeżeli sprawdzimy za kilka godzin, to ten link nadal poda nam ile czasu minęło od ostatniego problemu.

http://www.isitdownrightnow.com/forumotion.com.html

Problem rzeczywiście był i nie ma ani jednego słowa wyjaśnienia poza powyższym linkiem, potwierdzającym problem, który trwał około 10 godzin.

Sprawa jest co najmniej zagadkowa, ponieważ niemal ZAWSZE w takich przypadkach wyjaśnia się z czystej grzeczności przyczyny problemu i przeprasza się za ten problem.

Można to porównać do napisu na sklepie czy zakładzie usługowym - awaryjnie zamknięty z powodu choroby właściciela. Przepraszamy za niewygodę.

I 6-tego takie przeprosiny były i na Facebook i na Twitterze.

Ale teraz nie było nic i nie ma nadal ani słowa wyjaśnienia dla kilkunastu tysięcy ludzi, którzy nie mogli wejść na jakieś forum!.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 24th Sierpień 2018, 06:03

I kolejne informacje o wielkim zwiedzeniu.

Opisałem pewnego człowieka, który zrezygnował Gaja TV. https://gaja.tv/

Ten link jest do polskiej sekcji tego wielkiego programu, który jest delikatnie mówiąc New Age, ale brutalniej mówiąc czystym szatańskim kanałem internetowym, szkalującym Boga i gloryfikującym Lucyfera.

Człowiek, który ujawnił lucyferianizm w Gaja TV nazywa się David Wilcock.

W tym linku mamy pełny tekst listu Davida do Gaja TV, który został przetłumaczony na język polski. A polscy 'sataniści' z New Age są zrozpaczeni.

https://kosmiczneujawnienie.com/2018/07/31/list-rezygnacyjny-davida-wilcocka-do-gaia-tv/

Jeden fragment z tego listu.

Firma usiłowała również opublikować na moim kanale YouTube film, który bardzo agresywnie promuje kult Lucyfera, a mianowicie Sezon 1, Odcinek 1 z serii programu “Ancient Civilizations” nawet pomimo tego, że Gaia rzekomo wyznaje politykę “bezreligijną”, przynajmniej względem mnie i moich kolegów (prezenterów). Oszukano mnie, bym uczestniczył w bardzo religijnym programie z którym nie życzę sobie, by mnie kojarzono. Film ten mówi dosłownie, że Bóg jest złem a Lucyfer jest bogiem, który (o dziwo!) występuje w postaci pozaziemskiego gada. Naprawdę?

Co jest ciekawe, ujawniłem niezwykłą informację w niedawnym artykule o władzy szatana nad światem.

http://www.zbawienie.com/ws.htm

W połowie artykułu jest ten 3 minutowy film, w którym David ujawnia ścisłe zasady, jakie MUSZĄ być stosowane, kiedy ktoś chce kontaktów z szatanem czy demonami itp. rzeczy.

Opisałem to blisko tego filmu.

I ujawnienie Davida od razu wyjaśnia nam, dlaczego cyrograf z szatanem trzeba podpisać własną krwią.

To nie jest wymóg szatana ale wymóg Boga. Aby człowiek nie miał wymówki, że nie wiedział co robi i pod wpływem emocji popełnił głupstwo, którego teraz żałuje.

Czyli postawa człowieka do takich sytuacji MUSI być jasna i oczywista ze strony człowieka.

Aby Bóg ani aniołowie nie mieli wątpliwości, kto stoi po czyjej stronie.

Oczywiście szatan robi wszystko, aby takie cyrografy bagatelizować i w ten sposób okłamywać swe ofiary, że to tylko taki nic nie znaczący zwyczaj itp. brednie.

Dlatego to wklejam i jakie to ma dla nas znaczenie?

1. Ruch New Age dostał OLBRZYMIEGO kopa w zadek i David Wilcock ujawnił oczywisty satanizm ruchu New Age i to na światową skalę.

2. To także przekreśla wszelkie podejrzane postacie stylu jasnej czy też ciemnej strony mocy, które opierają się także na lucyferianizmie.

3. Szatan otrzymał publicznego wielkiego kopa od człowieka, który publicznie przeprosił wszystkich za zwiedzenie ze swojej strony ruchu New Age i ewentualnych kosmitów.

4. To może być początek upadku szatana, który będzie musiał oddać władzę... Bestii.

Zwróćmy jeszcze raz uwagę na wersety odnośnie Bestii.

Rev 13:4 I oddali pokłon smokowi za to, że dał zwierzęciu moc, a także zwierzęciu oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do zwierzęcia i któż może z nim walczyć?
Rev 13:5 I dano mu paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące.
Rev 13:6 I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie.
Rev 13:7 I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.

Jest coraz bardziej oczywisty powód, dla którego szatan odda władzę Bestii!

Większość ludzi na świecie nim pogardza!

Tymczasem Bóg będzie tolerował do pewnego stopnia bluźnierstwa Bestii i dwóch świadków działających także na ziemi będzie skutecznie oponować wszelkim oskarżeniom Bestii. Jest oczywiste, że Bóg nie obawia publicznych oskarżeń.... ani szatana ani Bestii!

A napisałem artykuł o New Age w roku 2010. http://www.zbawienie.com/newage.htm

David Wilcock jednoznacznie uznał Gaja TV i cały ruch New Age jako ruch lucyferiański, promotujący szatana.

Okazuje się, że ogólnie świat normalnych ludzi (poza nasieniem węża) kategorycznie odrzuca szatana i pedofilski New Word Order!

Jeszcze posprawdzam na ten temat, ale to wydarzenie spowodowane przez Davida miażdży New Age oraz uderza... samego szatana.

Trump robi coś podobnego i kto wie, czy Wilcock nie jest po tej samej stronie, po której jest Trump.

Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz. Ma nastąpić ujawnienie według Davida oraz New Age. Czy chodzi im o ujawnienie... Bestii, czy też Bestii jako kosmitów!?


thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 24th Sierpień 2018, 13:03

Próbowałem sprawdzić Davida Wilcocka i znaleźć potwierdzenie o tym liście, nigdzie ani śladu.

Nie znaczy, że to kłamstwo ale to znaczy, że David popadł w straszliwe kłopoty, ponieważ on był przodującym w New Age oraz w tzw. disclosure czyli ujawnieniu UFO czy Obcych.

https://www.youtube.com/user/davidwilcock333/videos

Na kanale YT ostatni fillm 5 miesięcy temu. Na blogu - https://divinecosmos.com/

ani słowa o tym liście oraz o czymkolwiek w tym liście jest.

Zaczynają się spekulacje, że to hoax, ale...

w tym filmie David ujawnił bardzo ważne informacje anty lucyferiańskie, dlatego umieściłem to w artykule nie wiedząc niczego o Gaja. Dowiedziałem sie o tym niedawno.

Oczywiście wiedziałem o New Age i UFO, że to sprawy demoniczne.

Ale ten film w moim artykule jest dowodem na to, że David napisał taki list, ponieważ jego poglądy są zupełnie inne niż przedtem.

Sprawdźcie sami. http://www.zbawienie.com/ws.htm

Obejrzałem dwa filmu właśnie na temat braku potwierdzenia, ale podobno miał olbrzymie pogróżki, nie tylko of fanów UFO!

Najważniejsze jest to, że podobnie jak ten serwer naszego forum - David i Gaja zgodnie milczą, nikt nie potwierdza tego listu ale David go nie neguje.

Wielokrotnie podsyłali mi różni bracia linki do wykładów Davida ale ten człowiek mnie zawsze odpychał a wiedziałem ze propaguje New Age ale nie jako czysty lucyferianizm.

Dlatego zawsze te filmy ignorowałem.

Niemniej David ujawnił dwie prawdy - o okultyzmie oraz o satanizmie w New Age, a on jest bodajże największym filarem w tej dziedzinie na świecie.

Wygląda to w moich oczach na ostrą pozakulisową walkę z powodu jego kryzysu sumienia. Być może podpisał i już nie żyje, ale o tym byłoby głośno.

Niemniej trzeba powtórzyć, że jego list i otaczająca go tajemnica to bardzo wielki cios w doktryny Lucyfera i olbrzymie straty propagandowe.

Być może z tego powodu szatan utraci władzę i akcja Trumpa wsparta w jakiś sposób przez upadłe anioły plus David Wilcock to dwa gwoździe do trumny szatana.

Dzieją się wyjątkowo ciekawe wydarzenia, najwyraźniej związane z planem Boga wyzwolenia Narodu Wybranego. Wielu satanistom zaczyna się robić gorąco pod kołnierzykami a papieżowi robi się mokro także pod koloratką.

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Kol10


thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 24th Sierpień 2018, 13:55

Jeszcze raz wróciłem do filmu oglądanego już wcześniej i widzę teraz zupełnie wyraźnie, co w rzeczywistości się dzieje.

Deep State chce, aby ALIENY z Antarktydy były twoim nowym 'Bogiem' Dr Michael Salla 2018Hmmm... chyba ten tytuł także wszystko wyjaśnia. Oczywiście!!!!!!!!!!!!

To już wiem dokładnie co jest grane.

Trump, powyższy facet Michael Salla, David Wilcock oraz Donald Trump dążą przy pomocy upadłych aniołów do zrzucenia winy za stan całego świata oraz wojen światowych, lichwy, masowej pedofilii nasienia węża na nasienie węża czyli syjonistów oraz na Deep State czyli... Rothschild i rodziny królewskie Arabii Saudyjskiej i szatana, który tych ofiar od nich wymagał.


Wszyscy ci ludzie są przeciwko szatanowi, ofiarom z ludzi, przeciwko pedofilii oraz przeciwko satanizmowi. Czyli Michael Salla, David Wilcock oraz Donald Trump i chyba wielu innych. Nas już ci ludzie nie zwiodą!

Do tego dochodzi jeszcze jedno oskarżenie.

Upadli  na Antarktydzie są po stronie szatana i chcą ogłosić UFO bogami nad ziemią.

Kto wie, czy to nie jest pomysł samego szatana, który i tak nie ma wyjścia widząc, ze proroctwa się muszą spełnić.

Czyli cały ruch New Age także jest na odstrzał. Chyba. Tego nie jestem pewien!!!

Można by powątpiewać w te informacje, ale wszyscy wiemy o częstych wizytach na Antarktydzie wielu głów państw oraz osób związanych z Deep State, przynajmniej oficjalnie.

I nadal strzeże się tajemnicy Antarktydy!

Ale ja chyba znalazłem wyjaśnienie.

Henocha

18.

1 Ujrzałem spichlerze wszystkich wiatrów. Zobaczyłem, jak nimi ozdobione jest całe stworzenie oraz [zobaczyłem] fundamenty ziemi.

2 Ujrzałem kamień węgielny ziemi i zobaczyłem cztery wiatry, które podtrzymują ziemię i firmament nieba.

3 Zobaczyłem, jak wiatry nadymają wysokość nieba i jak ustawiają się pomiędzy niebem a ziemią. Są one kolumnami nieba.

4 Zobaczyłem wiatry, które obracają niebem i powodują, że okrąg słońca i wszelkie gwiazdy zachodzą.

5 Zobaczyłem wiatry na ziemi, które podtrzymują obłoki, i ujrzałem drogi aniołów. Na krańcu ziemi ujrzałem u góry firmament nieba.

6 Udałem się w kierunku południowym - a był palący dzień i noc - gdzie było siedem gór z drogocennych kamieni, trzy po stronie wschodniej i trzy po stronie południowej.

7 Te po stronie wschodniej były z kolorowego kamienia, te ze strony południowej z kamienia czerwonego.

8 Środkowa [góra] sięgała, tak jak tron Pan, nieba. Była ona z antymonu, a szczyt tronu był z szafiru.

9 Ujrzałem płonący ogień i to, co było we wszystkich górach.

10 Ujrzałem miejsce poza wielką ziemią, tam gdzie wody łączą się ze sobą razem.

11 Ujrzałem głęboką rozpadlinę ziemi z kolumnami niebiańskiego ognia i ujrzałem wśród nich ogniste kolumny nieba, które zstępowały [na dół] i których wysokości i głębokości nie można było zmierzyć.

12 Poza tą rozpadliną ujrzałem miejsce, które nie miało nad sobą ani firmamentu nieba, ani pod sobą fundamentu ziemi. Nie było tam ani wody, ani ptaków. Była to pustynia.

13 Ujrzałem tam straszną rzecz - siedem gwiazd podobnych do wielkich płonących gór. Kiedy o nie zapytałem,

14 anioł powiedział mi: "To jest miejsce krańca nieba i ziemi. To jest więzienie gwiazd nieba i zastępów niebieskich.

17 Gwiazdy, które cwałują na ogniu to te, które przekroczyły przykazanie Pan od początku ich powstania, albowiem nie wyszły w swoich czasach.

16 [Pan] rozgniewał się na nie, związał je aż do czasu dopełnienia się ich grzechu w określonym czasie".

19.

l Uriel powiedział do mnie: "Tutaj będą przebywać aniołowie, którzy połączyli się z kobietami, podczas gdy ich duchy przyjmując różnorakie kształty zepsuły ludzi, uwiodły ich doprowadzając ich do składania ofiar demonom jako bogom. Pozostaną tutaj aż do dnia wielkiego sądu, w którym zostaną skazani na całkowite unicestwienie.

2 Ich żony, uwiódłszy aniołów nieba, staną się Syrenami".

3 Ja, Henoch, sam zobaczyłem to widzenie, kres wszystkiego. Żaden człowiek nie widział tego, co ja widziałem.


http://www.bibliamesjanska.com/Hen/1.html

Oznacza to, że te upadłe anioły nie wyjdą już na powierzchnię. Wyjdzie tylko Apollo!

Czyli wiemy już bardzo wiele i podnośmy głowy widząc, że czas wyzwolenia naszego jest bardzo bliski!

Nie traktujmy tego materiału jako pewnik, ale... wiele z tego nam bardzo pasuje do rozwiązania tej łamigłówki!

To są nadal teorie!!!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 27th Sierpień 2018, 08:17

Odnośnie Davida Wilcocka... okazuje się, że są potwierdzenia o jego rezygnacji, pośrednio z GajaTV oraz
dwóch ludzi także to potwierdza.

Przeoczyłem wstęp osoby, która ten list przetłumaczyła.

Wstawiam więc przedmowę do listu oraz link.

Drodzy Czytelnicy

Przetłumaczyłem ten list tak szybko jak tylko potwierdziłem wiarygodność poniższych doniesień. Jestem nieco rozdarty w przyjęciu jakiejkolwiek pozycji, niemniej jednak, jako ktoś kto przysiągł sobie, że będzie promował prawdę i tylko prawdę czuje się zobowiązany do jego publikacji.

Muszę dodać tutaj że list ten jest kopią, która wypłynęła od Ruchu Pracowników Gaia i nie jest on komentowany ani przez Davida ani przez Corey. Jest to jedna z kopii, którą łatwo znaleźć na podanych niżej stronach internetowych. List ten, jednakże, został potwierdzony i skomentowany przez Laurę Eisenhower i Jimi Church’a osoby, które nie są zaangażowane w zaistniała sytuację.

Pozdrawiam

https://kosmiczneujawnienie.com/2018/07/31/list-rezygnacyjny-davida-wilcocka-do-gaia-tv/

Obie osoby są bardzo znane w tym światku New Age.

Podkreślę jeszcze raz niezwykłe znaczenie tego incydentu. Jest to wielki atak na New Age a tym samym na Lucyfera. Wiemy z Biblii, że Lucyfer będzie zmuszony do oddania władzy Bestii.

Przyczyna jest oczywista. Doktryna Lucyfera, jego NWO, ofiary, pedofilia są znienawidzone na całym świecie przez wszystkich ludzi dobrej woli.

Właśnie ujawnienie mechanizmów w świecie okultyzmu przez Davida Wilcocka także potwierdza widoczną klęskę szatana, która doprowadzi do przekazania władzy Bestii. I według owych praw okultyzmu, które są najwyraźniej Prawem Boga, który OGRANICZA w dużym stopniu władzę szatana i upadłych nad całym światem.

Gdyby nie te ograniczenia, nikt by nie przeżył.

Kolejnym Prawem Boga jest zakaz ukazywania się ludzkości szatana i upadłych aniołów. Upadli czyli Bestia otrzymają takie zezwolenie od Boga a nawet Bóg pozwoli im publiczne na bluźnierstwa przeciwko Bogu i na publiczne Go oskarżanie.

Przypomnę jeszcze raz Objawienie.

Rev 13:4 I oddali pokłon smokowi za to, że dał zwierzęciu moc, a także zwierzęciu oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do zwierzęcia i któż może z nim walczyć?
Rev 13:5 I dano mu paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące.
Rev 13:6 I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie.
Rev 13:7 I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.

To wszystko zaczyna się dziać wprost na naszych oczach i szatański NWO najwyraźniej nie ma już szansy na realizację.

Także plan III WŚ to potwierdza.

Dlatego tak mnie ucieszyła akcja tego człowieka, ponieważ widać jak na dłoni do czego to wszystko zmierza.

Nie znaczy to, że mam zaufanie do Wilcocka i ze szatan został wymanewrowany.

Najprawdopodobniej TAKI BYŁ JEGO PLAN.

Czyli nie wierzmy nikomu poza Bogiem, nie ufajmy nikomu a będzie jeszcze spora doza zwiedzenia. Ale jak na razie nabrałem przekonania, że Bóg o nas naprawdę dba i nie pozwoli abyśmy byli całkowicie oszukani.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 29th Sierpień 2018, 05:31

Artykuł ukazujący niezwykły bałagan na Bliskim Wschodzie.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fbeforeitsnews.com%2Fv3%2Fmiddle-east%2F2018%2F2560495.html&edit-text=

Izrael daje sygnał, że zamorduje Assada.

Mnóstwo anty Syria i anty Iran informacji, ale co jest szczególne, nie widać ani jednej przyczyny owej wojny przeciwko Syrii, która ostatnio przenosi się także na Iran.

Jedno jest pewne - jest to część planu zniszczenia Islamu oraz Izraela według planu 3 Wojen Światowych.

To jest oczywiste. Ostatnie informacje mówią, że Trump jednak nie wycofa wojsk z Syrii ale zwiększy ilość oddziałów USA.

Co jest najciekawsze, od co najmniej tygodnia mnożą się informacje, że tzw. białe hełmy planują kolejny fikcyjny atak chemiczny Assada na jedno z miast.

Czyli na pewno dojdzie do zwiększenia się konfliktu, którego rzeczywistych źródeł nie znamy z powodu kłamstw mas mediów.

Ale w jedynym źródle Prawdy, czyli w Biblii jest wyrok Boga na Damaszku, który ma być zniszczony doszczętnie. Jesteśmy tak nastawiani na pozytywną stronę Syrii (Aramu) i jej Chrześcijaństwo, że wielu z nas daje się na to nabierać, ponieważ informacje te pochodzą z alternatywnych źródeł.

Ale naród Aramejczyków posiada jakieś wielkie zbrodnie na sumieniu i ma wyrok od Boga.

Po za tym, to nasza ziemia: Narodu Wybranego, która powinna być wcześniej czy później wolna od ludzi w niej nie pożądanych. Tak zarządził przed wiekami sam Bóg i najwyraźniej to zaczyna być coraz bardziej oczywiste.

Potężna armia Rosji już jest w pobliżu Izraela, kilkanaście statków i sytuacja w tym regionie jest rzeczywiście bardzo nerwowa.

Co się tam wydarzy, czas pokaże.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 29th Sierpień 2018, 15:23

Warto to dodać.

Od kilku dni  pojawia się sporo wiadomości na temat planowanego fałszywego ataku Assada bronią chemiczną. Zanin cokolwiek Assad zrobił, już są zwiększone wojska i Rosjanie są na Morzu Śródziemnym.

Ci zbrodniarze się w ogóle nie kryją z tym, ze potrzebują fałszywego pretekstu do wojny. I tak mas media nie będą o tym mówiły tylko będą szczekały jak psy, jaki to jest zbrodniarz podobny do Hitlera.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fhalturnerradioshow.com%2Findex.php%2Fnews%2Fworld-news%2F3051-another-false-flag-chemical-weapons-attack-being-set-up-in-syria-by-us-uk-france-says-russian-defense-ministry&edit-text=

To nam daje żywy obraz naszej historii, która jest całkowicie zakłamana i jedynie możemy wierzyć tym, którzy przeżyli II WŚ czy zamieszki i bunty Polaków przeciwko tzw. komunie pro sowieckiej.

To, że oni mają dokumenty, są one tyle warte jak ich... przyczyny do wybuchu II WŚ.

Oglądałem film o płaskiej ziemi z wielkiego zjazdu w Kanadzie. Brał udział Robert Skiba, chyba polski Żyd ale dobrze mówił.

Podał prosty przykład oczywistej ściemy.

NASA podaje nam zdjęcia, że ziemia jest doskonałą kulą, De Grasse mówi, że wygląda jak gruszka i jakiś drugi idiota mówi, że jest spłaszczona z powodu siły odśrodkowej.

Co jeden to głupszy! Jak można tym durniom wierzyć w cokolwiek Z teorii ewolucji już się wycofują z powodu DNA.

A lewactwo to wyraźny objaw syfilisu kory mózgowej. Żeby nie odróżniać samca od samicy!!!

Zastanówmy się nieco poważniej.

Czy wierzymy władzom? Absolutnie nie.
Czy wierzymy kościołom? My nie wierzymy. Inni może tak!
Czy można wierzyć papiestwu i związanej z nim pedofilii?
Czy można wierzyć nauce która ukrywa przed nami niezwykłe patenty Tesli?
Czy można wierzyć komukolwiek z tego świata, poza Biblią i Bogiem?

Niestety żyjemy w zupełnie zezwierzęconym świecie, bez moralności, rozumu, grzeczności, dążącym stale do rzezi, gwałtów oraz wszechobecnej pedofilii.

Jak można na takie łajdactwo głosować i wierzyć im a nawet ufać?

Ja ufam im w jednym. Pozostaną do śmierci łajdakami!!!

To nie nam zabrakło rozumu w głowie ale oni zupełnie zwariowali.


I ten chłam oskarża o cokolwiek Boga! O rasizm, o niesprawiedliwość i okrucieństwo!

Bóg byłby okrutny, gdyby ich nie ukarał za wszystkie ich zbrodnie, wojny i okrutną pedofilię!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 6th Wrzesień 2018, 04:41

UWAGA, BARDZO CIEKAWY POST!!!


Znalazłem 2 niezwykle ciekawe informacje, które od długiego czasu mnie zastanawiały ponieważ nie miały one sensu.Film [EN] ukazuje nam pewne zasady działania masonów w publicznych miejscach.

Najważniejsze. Masoni nie muszą się rozpoznawać po znakach jak uściskach dłoni czy innych, ponieważ oni się doskonale znają. Chodzi o elity masońskie.

Reszta masonów to zwykli durnie, czerpiący z przynależności do masonerii zyski, kontakty, przywileje, nie za duże i płacący składki na te organizacje.

Z tego żyje masoneria. Powiedzmy masz biznes jakikolwiek. Jeśli nie należysz do masonerii, możesz liczyć tylko i wyłącznie na ochłapy z biznesu, rezultaty z ogłoszeń czyli najgorsze prace i płace. Miałem dwa biznesy i wiem dokładnie jak to działa. Po prostu zarabiasz nieco więcej niż człowiek zatrudniony ale i tak niewiele zarabiasz.

Jeżeli jesteś masonem, na ich zebraniach dbają o ciebie, abyś mógł płacić ich składki. Pojawiają się okazje, prace dla innych biznesów znacznie lepiej płatne. Masz kontakty i dojścia do lukratywnych porozumień, czasami niezupełnie zgodnych z prawem, ale także masz masońską protekcję w przypadku problemów z rządem. A oni przecież rządzą.

Ale nie to jest najważniejsze.

Widać czasami masonów w TV, którzy składają jakieś oświadczenia czy ostrzeżenia.

I teraz jest najważniejsza część.

Jezeli coś ujawniają czy planują i używają w tym samym czasie znaki masońskie jak ręczna piramida czy 666 przy oku, czy używają typowych sloganów, jak: jak na niebie tak i na ziemi czy temu podobne, wtedy ma to specyficzne znaczenie.

W TV oznacza to, że w tym momencie masoni OKŁAMUJĄ masy i te znaki mówią o tym innym masonom, aby nie brali tych informacji na poważnie i nie wierzyli w te brednie.

W ten sposób masoni nie muszą się osobiście potwierdzać telefonicznie czy komórkami czy w jakikolwiek inny sposób, ponieważ wszystko jest jasne. To jest nonsens dla tłumów i nie zwracajmy na to uwagi. To jest rzeczywiste znaczenie publicznych znaków.

Oczywiście jest tego znacznie więcej i od momentu ujawnienia tego znaczenia ich znaków najprawdopodobniej pojawią się inne strategie.

Mnie zawsze dziwiło, dlaczego masoni tak oficjalnie przyznają się przed światem kim są. Drugi problem z tym był taki. Czyżby Trumpo i Merkel nie wiedzieli kim są i musieli to pokazywać ponownie dla publiczności?

Oczywiście, że dobrze o sobie wiedzą. https://www.startpage.com/do/asearch

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Trmr10

Taki znak oznacza, że sprzedajemy światu stek kłamstw i bzdur, drodzy koledzy masoni.

Nie wierzcie drodzy sataniści w jakiekolwiek oświadczenia w kwestii naszego jakiegoś porozumienia czy dialogu. To wszystko jest stekiem kłamstw dla mass!!!Niech się podniecają a media niech to sobie komentują.

Drugie zwiedzenie.

Istnieje w krajach anglojęzycznych informator nieznanego pochodzenia, Q-anon, o którym krążą informacje konspiracyjne.

Nawet Trump go poparł oficjalnie ale jest to także dezinformacja i jest na nią mnóstwo dowodów. To jest grupa ludzi, która robi na tym nieuczciwe pieniądze wprowadzając cały ruch konserwatywny w błąd. A mas media się śmieją z tego. [PL]

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fbeforeitsnews.com%2Fv3%2Falternative%2F2018%2F3635603.html&edit-text=

Tak wygląda szatański świat dezinformacji.


A początkujący poszukiwacze prawdy myślą że w ten sposób znaleźli prawdę o WSZYSTKIM.

Jestem pewien, że kłamstwa medialne i masońskie sięgają znacznie głębiej i w informacje te nie można wcale wierzyć!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 21st Wrzesień 2018, 10:15

Drodzy bracia i siostry. Coś się na poważnie zaczyna.


Wstawiłem właśnie kolejną porcję informacji politycznych w świetle proroctw. Nie jestem pewien, czy nadal będę to kontynuował.

http://www.proroctwa.com/swiat-popiera-szatanskich-slug.htm

Częściowo to opisałem ale nieco to przemyślałem i zaczyna być bardzo, bardzo źle dla wszelkiej Prawdy.

Opisałem pobieżnie na temat Hillsong. Rozwinę to nieco bardziej.

Jakieś 2 lata temu, może 3, sporo pisałem na temat Hillsong i wstawiałem filmy na temat ich satanizmu, wypowiedzi Briana Houston na temat Islamu - był za - a także informowałem o wyraźnie podejrzanej liryce pewnych pieśni Hillsong, które można tłumaczyć jako pro satanistyczne czy też New Age.

W chwili obecnej już niczego z tych tematów na ich temat nie można znaleźć, absolutnie niczego

I nie jest ważne, czy ma ktoś dowody na tego rodzaju informacje na swym komputerze, nikt nigdy nie zezwoli na ich użycie z powodu naruszania praw autorskich, które celowo zostały w taki sposób właśnie zmienione. 

UE może teraz zaskarżać wszystkich, którzy bezdowodowo zniesławiają kogokolwiek z ich szajki.

A bezdowodowe zniesławianie jest oczywiście karalne. Po to właśnie UE wprowadziła takie prawo i widziałem na filmie, jak oni wiwatowali z powodu wygrania głosowania w tej sprawie.

A to oznacza także niemożliwość stawiania przed sądami pedofilów czy kogokolwiek ze strony lewackiej, jeżeli nie posiadamy już żadnych dowodów.

Wszyscy zbrodniarze będą już nietykalni!


Jestem w wielkim szoku, ponieważ nawet temat płaskiej ziemi będzie nielegalny z powodu zniesławiania NASA i astronomów. 

Jest możliwe, że informacje religijne, krytyczne jakie tutaj przedstawiamy będą mogły być także cenzurowane lub po prostu pozamykają fora i witryny zajmujące się... PRAWDĄ.

Fałszywe religie będą nas oskarżać a władze będą stać po ich stronie.

Wszelkie informacje nie wsparte dowodami będą usuwane z powodu nielegalnego stosowania materiałów posiadających prawa autorskie. Być może osoby ujawniające cokolwiek będą stawiane przed sądami i nawet nie pozwolą oni na informowanie o takich sprawach.

Nazywa się to w języku angielskim - 'gag order', czyli rozkaz sądu trzymania języka za zębami. Złamanie takiego wyroku sądowego to natychmiastowe więzienie. Gag order dotychczas miał na celu nie ujawnianie informacji, które mogłyby pomóc osobom oskarżanym.

Ale obecnie takie rozkazy mogą być wydawane w najbardziej błahych sprawach, pod byle pretekstem.

Oznacza to także, ze poza dyskusjami na temat Biblii praktycznie nie wolno krytykować kogokolwiek, jakiegokolwiek kościoła czy pastora bez pokazania dowodów, których nie można już znaleźć.

Być może to właśnie było przyczyną trzykrotnego zamknięcia serwera na którym jest to forum.

Oznacza to, że każdy z nas RYZYKUJE swoją wolność przekazując na forum informacje, których nie jest w stanie LEGALNIE udowodnić.


LEGALNIE znaczy według nowych praw Unii Europejskiej.

Zastanówmy się z modlitwami do NASZEGO Boga, co możemy i co powinniśmy robić.

Nie zapowiadam SWOJEJ cenzury, ale mnie grozi nie tylko zamkniecie forum ale także grozi zamkniecie obu witryn oraz zamkniecie mnie samego!

Nie oznacza to usuwania witryn, ale będę musiał unikać materiałów, jakie wstawiłem na proroctwa.com dzisiaj.

Najprawdopodobniej były to informacje ostatnie i nawet na forum nie będę już podawał żadnych materiałów związanych z światowym systemem szatańskim.

Badania Biblii oczywiście tak i nie mam zamiaru korygowania artykułów już umieszczonych na witrynach.


Tak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy. Najwyraźniej zaczyna się wielki ucisk i chyba wszystko już jest możliwe!

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Cyryl on 21st Wrzesień 2018, 11:34

Henryku sprawa z Acta 2 ma podwójne dno i tłumaczenie, ze te prawo może wywołać wielki ucisk moim zdaniem jest na wyrost.

 UE wbrew pozorom jest bardzo słaba ponieważ armii a nawet policji. Dodatkowo po Betrixie jej pozycja gospodarcza osłabła.

Ponadto taka kontrola internetu w obliczu możliwości sztucznej inteligencji nie ma sensu. Wielu ludzi po prostu ucieknie z internetu czyli spod najsprytniejszego narzędzia diabła do kontroli ludzi. Mass media nie odzyskają popularności a internet może strącić na popularności. Czy celem Acta 2 jest rzeczywiście cenzura portali Biblijnych??? Moim zdaniem niekoniecznie. Pisałem o tym tutaj:
http://zbawienie.forumotion.com/t16p750-wiadomosci-w-swietle-proroctw

Sztuczna inteligencja ma multum możliwości aby ograniczyć działanie prawdy, może ona nawet tworzyć podobne blogi czy strony do naszych czyli produkować mnóstwo chwastu na nasze zborze.

Te Acta 2 nie ma sensu ponieważ nawet informacje o pedofilii w necie mogą oni zamilczeć, a dla nich to nawet  lepiej gdy ktoś publikuje w sieci te materiały łatwiej taką osobę namierzyć i zlikwidować. 

W mojej ocenie Acta 2 to rozpaczliwy akt Wielkiej Nierządnicy aby przez organy władzy która jeszcze ona kontroluje (czyli UE i niektóre państwa takie jak Niemcy i Francja) zatrzymać sztuczną inteligencje i Bestie w przejęciu władzy, poprzez możliwość prawnego likwidowania tych stron w necie. 

Apokalipsa mówi jasno, że do władzy Bestie wyniosą sami ludzi przez działania Bestii 2. Czyli elementem Bestii drugiej jest owa sztuczna inteligencja, która przez publikacje materiałów w internecie publikuje informacje obnażające Wielką Nierządnice.  Aby ten proces zatrzymać Wielka Nierządnica zapewne chce ocenzurować internet tam gdzie może. 

A teraz zobaczmy jedno, dlaczego takie Acta 2 nie powstaje w USA czy Rosji??? Czyli państwach w które posiadają armie i policje oraz mogące taką cenzurę wprowadzić sprawnie??? Ponieważ tam Wielka Nierządnica niewiele może zrobić gdyż tamte państwa Bestia może już kontrolować. 

Jeśli by te Acta 2 miało wprowadzić porządną cenzurę w całym świecie to czy nie lepiej było by wprowadzić deklaracje wszystkich państw w ONZ które by te państwa musiały podpisać i w ciągu dwóch lat wdrożyć w życie???? A tutaj Acta 2 wprowadza UE i dodatkowo państwa muszą te przepisy wdrożyć w życie co będzie trwało długo i może się zakończyć rozpadem UE, gdyż ludzie stracą ostatnie złudzenie, że UE stoi na straży wolności słowa. 

Naprawdę moim zdaniem Acta 2 to raczej zwiedzenie i jego cel jest inny a jaki???


Ap 13 napisał:(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.
(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.


Internet który by kontrolowała sztuczna inteligencja to doskonałe narzędzie władzy Bestii nad światem. Czy takie Acta 2 to nie raczej zachęta dla ludzi aby ci bronili narzędzia nad którym kontrolę przy pomocy SI ma Bestia????

Cyryl

Liczba postów : 1367
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 21st Wrzesień 2018, 11:59

Nie rozumiesz konsekwencji istniejącej już cenzury. Napisałem o Hillsong kilka uwag, ponieważ kiedyś widziałem kilka wręcz ohydnych filmów satanistycznych zrobionych przez Hillsong.

Teraz żadna wyszukiwarka tego nie znajduje.

Oznacza to, ze nie można już prawie o niczym negatywnym pisać na temat Hillsong ponieważ według Hillsong i władz jest to NIEPRAWDA!

Nie ma już żadnych dowodów. Akta 2 mogą być zwiedzeniem ale cenzura jest realna i to bardzo.

I w cenzurze jest jeden największy problem.

Jeżeli zrobiono taką dokładną cenzurę a Hillsong wyniesiono pod niebiosa to coś się wielkiego dzieje. Jeżeli cenzura już działa w taki sposób, nam UE nie jest potrzebna ale prawo wydane spowoduje, że władze państw mogą nas za 'kłamstwa' prześladować.

Wystarczy, że oni zaakceptowali to prawo! I to im wystarczy.

Oczywiście nie wiemy co na to Bóg, ale Bóg będzie musiał Naród Wybrany ewakuować na pustynię i już chyba wiadomo z jakiej przyczyny.


thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Cyryl on 21st Wrzesień 2018, 12:22

thewordwatcher napisał:Jeżeli zrobiono taką dokładną cenzurę a Hillsong wyniesiono pod niebiosa to coś się wielkiego dzieje. Jeżeli cenzura już działa w taki sposób, nam UE nie jest potrzebna ale prawo wydane spowoduje, że władze państw mogą nas za 'kłamstwa' prześladować.

Wystarczy, że oni zaakceptowali to prawo! I to im wystarczy.

Henryku rozumiem. Ale o ile we Francji szaleje lewactwo i sąd nakazuje Merine Le Pen przebadać się psychiatrycznie to w USA prokurator generalny Luizjany zachęca do zniszczenia mediów lewactwa jakimi są Facebook i Google.
Czyli o ile w UE przez Acta 2 są chronione interesy wielkich korporacji takich jak Google i Facebook to w USA te korporacje są zwalczane jak każdy monopol. 

Czyli mamy dwa kierunki działań. 

Ponadto pisałem jak wyżej UE to nie cały świat a do wprowadzenia samych przepisów jest zbyt długa droga, która może zakończyć się rozpadem UE i upadkiem Wielkiej Nierządnicy. 


A upadek Wielkiej Nierządnicy to władza Bestii czyli jak by nie patrzeć szykuje się coś wielkiego i zapewne może dojść rychło do uprowadzenia Słowian na pustynie. 
 
Czyli nie neguję, że Acta 2 nie jest groźne ale moim zdaniem jest to groźba pod innym kątem. Obrona internetu to także obrona sztucznej inteligencji która kontroluje coraz bardziej internet. Acta 2 jako prawo jest groźne dla sztucznej inteligencji gdyż daje możliwość zamykania stron które tworzy owa SI. Mi to wygląda na to, że Wielka Nierządnica utraciła kontrolę nad Bestią i technologią którą dały jej demony.

Co do Hillsong, to ta sprawa pokazuje jedno, SI może skutecznie bez żadnego prawa stosować cenzurę poprzez szybkie blokowanie krytykujących Hillsong stron. Dlatego Acta 2 jako narzędzie cenzury w postaci prawa przed którym jest długa droga do jego wdrożenia i to tylko na terenie UE to kiepski pomysł. Najlepsza jest cenzura cicha, którą stosuje SI, a nie otwarte prawo.

Ludzie widząc, że po Acta 2 internet w UE nie będzie niczym się różnił od tv i radia stracą do tego medium zaufanie. Dodatkowo wymknął się spod kontroli gdyż zaczną sami się spotykać w różnych miejscach i grupach a zatem koszty kontroli takich grup są większe i po to stworzono internet aby mieć władza miała pojęcie jakie prawdziwe poglądy mają ludzie. Kto straci na Acta 2?? Sztuczna inteligencja gdyż jak ludzie zaczną mniej korzystać z internetu to jej wpływy zmaleją. Czyli Wielka Nierządnica próbuje ograniczyć wzrastającą dzięki internetowi władze Bestii tak to wygląda moim zdaniem.

Cyryl

Liczba postów : 1367
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Cyryl on 25th Wrzesień 2018, 17:55

Napisze tak. W sprawie Acta 2. to moim zdaniem ta sprawa, pokazuje jedno, cenzura internetu nie ma sensu, ponieważ w internecie niestety poszukiwanie prawdy przypomina poszukiwanie złota.... czyli... aby poznać prawdę trzeba przepłukać tony piasku aby odkryć odrobinę złota. 

Zobaczmy ten film:Zauważmy jedno, dr Jaśkowski jako lekarz informuje nas przed szkodliwością szczepień i podaje inne ciekawe fakty na temat leczenia. A teraz spójrzmy na film pan Jaśkowski na temat historii opowiada stek wykluczających się hipotez na które nie podaje dowodów i które są łatwe do obalenia co udowadnia ten film. 

Odpowiedz jest moim zdaniem prosta. Dr Jaśkowski ma na celu zniechęcenie ludzi do poszukiwania prawdy. Np. wiadomo, że szczepionki są szkodliwe to władze (nie chodzi mi o polityków ale o prawdziwe władze)  dają takie Jaśkowskiego aby ten mówił prawdę o szczepionkach aby w ten sposób zdobyć zaufanie ludzi zwalczających szczepionki a potem wygaduje na temat historii prawdy wymieszane z kłamstwami. Potem taką osobę i wraz z prawdą jaką głosi łatwo ośmieszyć. To, że dr Jaskowski stracił uprawnienia to tak naprawdę żadna represja inni za głoszenie niewygodnej prawdy tracą życie (np. świadkowie w sprawie pedofilii i składnia ofiar z dzieci przez ludzi u władzy).

Prawda jest niestety smutna. 

Poznanie wzrasta dzięki wypełnianiu prawa Bożego a nie przez sam internet, o tym jest mowa w proroctwie Daniela. Jeśli ktoś pozostaje w grzechu to w internet nic tu nie pomoże i dlatego moim zdaniem cenzura internetu nie ma sensu poza tym, że jest to kolejne zwiedzenie. Zresztą powstał internet który nie można ocenzurować:

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/powstaje-nowy-zdecentralizowany-internet-ktorego-nie-da-sie-kontrolowac

Jak myślicie kto dał ludziom taką technologie internetu którego nie da się ocenzurować jak nie upadli aniołowie!!!!

Zobaczmy na inne postacie taki pan Kowalski:Okazuje się, że Kowalski roztrwonił majątek ojca spory, miał cztery żony (rozwodnik) i zmienia poglądy w zależności jak kto mu zapłaci. 

W internecie jest cała zgraja agentów i tylko wypełnianie prawa Bożego i praca nad samym sobą coś tu pomoże. Wtedy w internecie Bóg pokazuje nam jakaś prawdę. Jednak bez tego, to moim zdaniem internet to tylko wyższa forma kontroli i siania dezinformacji. 

Zacytuje tu Maxa Kolonko, który powiedział w przypływie szczerości czym tak naprawdę jest internet:

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Pentag10

Czyli:

Blog Cyryla napisał:
W tym filmie od 5: 42 sekundy Max pokazuje nam szatański system władzy nad narodami, w formie pentagramu. Pięć rogów pentagramu oznacza kolejny rodzaj władzy czyli:
[list="box-sizing: inherit; margin-right: 0px; margin-bottom: 1.5em; margin-left: 1.5em; padding-right: 0px; padding-left: 0px; list-style-position: initial; list-style-image: initial; color: rgb(109, 109, 109); font-family: \"Noto Serif", serif; font-size: 14px; background-color: rgb(255, 255, 255); text-align: justify;"]
[*]Władza wykonawcza (rząd, Prezydent)

[*]Władzy ustawodawcza (Parlament)

[*]Sądy

[*]Mass Media oraz oficjalna nauka (czyli obok mediów są to uniwersytety i inne szkoły które głoszę szatańskie nauki typu ewolucja, heliocentryzm i inne)

[*]Internet, czyli kontrolowana opozycja.

[/list]

https://cyryl27.wordpress.com/2016/02/04/pentagram-szatanskiej-wladzy-nad-ludzkoscia/

Czyli internet jest częścią pentagramu władzy. Cenzura internetu oznacza zniszczenie tego pentagramu. A sam Isus powiedział, ze jak ostoi się królestwo diabła jak sam ze sobą zacznie walczyć???

Zobaczmy sam Radosław Patlewicz kłamie w tym filmie:


Od 9 min. twierdzi, że Kościół na terenach Słowian zwalczał Niewolnictwo. Przecież to bzdura:

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,581

Ponadto zakon Krzyżacy niewolił ludzi podczas swoich Krucjat na terenach Słowian. 

Niewolnictwo nie może być zresztą zlikwidowane w całości. Gdyż niewolnik to człowiek pracujący nie na swój ale na czyjś rachunek. I tak im wyższe podatki to tym większa forma zniewolenia, jakoś nie Kościół nie protestuje przeciwko wysokim podatkom. Ponadto niewolnikami można się stać z własnej woli zadłużając się. 

Niewolnictwo nie istniało w czasach Królestwa Izraela w epoce sędziów kiedy Bóg był królem a podatki wynosiły 0%. Za czasów królów Izraela i Judy podatki wynosiły 10% i niewolnictwo było minimalne. 

Otóż zauważmy jedno Bóg kategorycznie zakazał porywać ludzi w niewolę za co karano śmiercią:


Wyjśc 21 napisał:(16) Kto porwie człowieka, to czy go sprzedał, czy też znaleziono go jeszcze w jego rękach, poniesie śmierć.

I ten zapis który jest w Biblii spowodował, ze władcy wraz z Chrystianizacją zlikwidowali wyprawy łupieżce po niewolników. Nie żaden kościół jak by chciał pan Patelewicz.

Cyryl

Liczba postów : 1367
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 26th Wrzesień 2018, 12:46

Nadaj dzieją się niezwykłe rzeczy.

Trump miał 35 minutowe przemówienie w ONZ i dał im zdrowo popalić.

Sprawdźcie. Słyszałem całe przemówienie i koncówka jest niesamowita. Samą końcówkę przetłumaczyłem.

http://www.proroctwa.com/przemowienie-Trumpa-w-ONZ.htm

Co jest ciekawe, Trump się spóźnił na przemówienie i musiano zmieniać mówców.

Ale rząd odmówił wyjaśnień spóźnienia.

Ale coś mnie tknęło i postanowiłem sprawdzić proroctwo Daniela.

Sprawdziłem w Septuagincie i przetłumaczyłem cytowane wersety, ale jeszcze ich nie umieściłem w Biblii Mesjańskiej.

Oto one.

Proroctwo Daniela

Dan 11:31 A jego nasienie się rozmnoży i splugawią świętość mocy i usuną codzienną ofiarę i uczynią obrzydliwość spustoszenia.

32 A przestępcy uczynią podstępne przymierze, lecz lud znający swego Boga zwycięży i będzie mężny.

33 A mądrzy wśród ludu będą rozumieli wiele; lecz padać będą od miecza, od ognia, od niewoli i rabunku przez wiele dni.

34 A kiedy będą słabi otrzymają małą pomoc: ale wielu przyłączy się do nich zdradziecko.

35 I niektórzy spośród tych, którzy rozumieją wiele będą upadać, aby byli próbowani jak ogniem i aby przeszli próby i oni będą ujawnieni w czasie końca gdyż sprawa ta jest wyznaczona na ustalony czas.

36 A on będzie czynił według swej woli i król uwielbi się i wywyższy ponad każdego boga i będzie mówił wielkie pompatyczne słowa i będzie miał powodzenie, aż gniew się w całości dopełni, ponieważ dobiega to do końca..

37 Nie będzie miał szacunku dla jakichkolwiek bogów swoich ojców, nie będzie także dbał o pragnienia kobiet, nie też będzie dbał o żadne bóstwo, ponieważ wywyższy się ponad wszystkich.

38 Będzie wielbił boga mocy na jego miejscu: a boga, którego jego ojcowie nie znali będzie wielbił złotem, srebrem, drogimi kamieniami i kosztownościami.

39 I tak uczyni w warownych miejscach schronienie z obcym bogiem i powiększy swoją chwałę i podporządkuje sobie wielu i nagradzał  będzie  w darze ziemią.

40 A w czasach końca będzie w konflikcie z królem południa a król północy najedzie na niego z rydwanami, jeźdźcami i z wieloma okrętami; wejdą do ziemi: a on rozbije się na części i przejdzie dalej.

41 Wejdzie i do prześlicznej ziemi, a wielu upadnie: lecz ci umkną z jego rąk : Edom i Moab, i władca dzieci Ammona.

42 A gdy wyciągnie swoją rękę po ziemie, nawet ziemia Egiptu nie ocaleje.

43 I opanuje on tajemne skarby złota i srebra oraz wszystkie klejnoty Egiptu oraz Libijczyków i Etiopczyków w ich warowniach.

44 Ale pogłoski i niepokoje ze wschodu i północy będą go niepokoić, i wyruszy w wielkim gniewie, aby wielu zgładzić.

45 I rozbije przybytek swego pałacu między morzami na świętej górze piękna, lecz dojdzie do swego sądu i nikt go nie wyratuje.

Proroctwo wygląda bardzo inaczej niż w innych przekładach.

Poniższy werset jest kluczowym do rozwiązania tego tematu.

35 I niektórzy spośród tych, którzy rozumieją wiele będą upadać, aby byli próbowani jak ogniem i aby przeszli próby i oni będą ujawnieni w czasie końca gdyż sprawa ta jest wyznaczona na ustalony czas.

To znaczy, żer zostaną ujawnienie wierni słudzy Boga w czasach końca.

Król nie będzie dbał o kobiety i ich pożądania (Trump!?) i będzie wielbił nieznanego boga na jego miejscu jak mówi werset 38.

Czyżby chodziło o Antarktydę?

Werset 40 mówi wyraźnie o trzech królestwach. NASZ król nie jest ani królem południa ani północy. Będzie w konflikcie z królem południa a król północy go zaatakuje. Król ten po wielkich walkach wygra.

Król północy to może być Rosja a królem południa... chyba Antarktyda i siły IV Rzeszy.

Król wtargnie do ziemi obiecanej i zagrabi złoto i zabytki Egiptu i Libii, a tam jest wiele złota.

Werset 44 mówi nam o pogłoskach ze wschodu i północy i wyruszy tam.

Król jest w Ziemi Obiecanej ( w czasach końca) i na północ jest Polska i Rosja lub wschód - Chiny. 

Zaczyna wyglądać ciekawie?

Powróci najwyraźniej z pustymi rękami i... będzie pilnował góry piękna, czyli Syjonu!

Próba powstrzymania Chrystusa? I wtedy właśnie dosięgnie go sąd!

To tak na gorąco ale istnieje spore prawdopodobieństwo, ze to jest możliwe i dokładnie przez Boga zapowiedziane.

Co jest najciekawsze, ten król nie jest ani królem północy - USA nie jest na północy Izraela, ani królem południa. 

Wpadłem na pomysł, aby strony świata w proroctwach zawsze widzieć na płaskiej ziemi z Ziemi Obiecanej.

Jak na razie ciekawa hipoteza moim zdaniem.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 28th Wrzesień 2018, 13:04

Film po polsku na temat sztucznej inteligencji.

CO SŁYSZY SZTUCZNA INTELIGENCJA 2019?Ponownie wiele ujawnia Elon Musk.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Tomaso on 29th Wrzesień 2018, 21:19

Objawienie 13:15

„I dano jej, by duchem obdarzyła obraz bestii, tak iż nawet przemówił obraz bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi bestii”.

Wow Henryku ten film otworzył mi oczy co tak naprawdę się dzieje w kontekscie AI na świecie. Wcześniej zdawało mi się, że te wszystkie smartfony, Alexy i inne służą głównie do podsłuchu ale nie wziałęm pod uwagę tego, że mogą służyć również do uczenia sztucznej inteligencji rozumienia mowy jak również uczenia jej widzenia przy pomocy rozsianych po całym świecie kamer. Do tego jeszcze dochodzi IoT - Internet of Things - intrenet rzeczy i powoli "bestia" ożywia się karmiąc wszystkie "zmysły". Niesamowite jest to jak ona szybko się rozwija. Zobaczcie ile pieniędzy przeznacza się na rozwój AI: https://www.forbes.com/sites/samshead/2018/09/07/darpa-plans-to-spend-2-billion-developing-new-ai-technologies/#177e88343ae1
https://www.fiercebiotech.com/medical-devices/va-contracts-darpa-backed-startup-for-real-time-behavioral-analytics-mental-health

Zobaczcie jak to już działa w samochodach Tesli:Polecam te filmy poniżej, które nie długo staną się chyba rzeczywistością:
https://www.cda.pl/video/81516f6
https://www.cda.pl/video/19721312b

Do tego dochodzi jeszcze techno kult - Nowa religia buduje boga opartego na sztucznej inteligencji.Ewidentnie na naszych oczach wyłania się architektura nowych technologii, które jak widzimy mają być ołtarzem powstającej nowej techno religii, poprzez który ludzkość ma dokonać samozbawienia i zbudować "Raj" na ziemi. Jak w czasach biblijnych elity starają się odbudować Świątynię Salomona jako miejsce do którego zstąpi ich bóg i będzie mógł do nich przemówić.
http://www.prisonplanet.pl/kultura/techno_kult_i_nowa,p1780698830
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/nowa_religia_buduje_boga,p19143209
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/samoswiadoma_sztuczna,p969047527
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/eric_schmidt_sztuczna,p556602048Każdy poważny kryzys buduje wśród społeczeństwa antycypację apokaliptycznych zdarzeń i nadejście wybawiciela/mesjasza, który wszystkich ochroni. Obecny kryzys ekonomiczny, wydumany kryzys ekologiczny, wojna z Bliskim Wschodem, możliwość zaistnienia wojny nuklearnej itd wszystkie dolewają oliwy do ognia i wszystkie są przemyślanymi działaniami w budowaniu nowego globalnego systemu/ nowego porządku świata.

System ten przejmuje wszystkie aspekty życia na naszej planecie pod swoją jurysdykcję, co musi być jasne, również i aspekt religijny. Podczas pierwszej próby zbudowania globalnego rządu pod auspicjami Ligii Narodów mała grupa religijna działająca głównie poprzez Towarzystwo Teozoficzne promowała nadejście nowego mesjasza w osobie Krishnamurti. Przed kryzysem lat 80-tych ta sama grupa, wraz ze stworzonym przez nich ruchem New Age promowała nadejście nowego mesjasza w osobie Chrystusa Maitreya. Dziś ta sama grupa przygotowuje młodych ludzi na dokładnie ten sam scenariusz tzn powstanie globalnego rządu, zmianę wszystkich paradygmatów, łącznie z ekonomią i powołanie namaszczonego władcy ponad tym systemem.

Wszystko to co dziś jest promowane odgórnie, co obserwujemy w ruchach religijnych, politycznych, ekonomicznych, kulturowych jest z nami obecne od przynajmniej 80 lat. Ruch Teozoficzny i jego system New Age są bardzo istotnymi elementami tych zmian, warto więc zapoznać się z tym co reprezentują, co promują i jaki mają cel.

Ostatnio zmieniony przez Tomaso dnia 1st Październik 2018, 02:42, w całości zmieniany 4 razy
Tomaso
Tomaso

Liczba postów : 26
Join date : 12/09/2018

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 30th Wrzesień 2018, 03:28

Oni już nas trzymają za portfele, lada dzień nie będzie forum, nie będzie witryn, nie będzie żadnego głosu przeciwnego satanizmowi.

To jest tłumaczenie filmu niezwykle popularnego kanału YouTube, na którym są ujawniane ohydne schematy dyskryminacji przeciwko rasie białej. W chwili obecnej już są zamykane konta bankowe dla ludzi wierzących w Boga, prawo i sprawiedliwość na Boga warunkach.

W wielu krajach już traci się pracę za opinie anty islamskie i anty imigracyjne, ale owa dyskryminacja zaczyna się GWAŁTOWNIE nasilać wraz z SIŁĄ Google czy Facebooka.

W chwili obecnej MNIE się WYDAJE że są dwie możliwości.

Albo Trump wygra ową bitwę przeciwko światowemu satanizmowi i nastąpi nieco ulgi.

Albo Trump przegra, zostanie usunięty z fotela prezydenta i w ten sposób zacznie się na całej ziemi Wielki Ucisk, połączony z III Wojną Światową. Od zakończenia II Wojny światowej żyjemy w najbardziej niebezpiecznym okresie czasu i to na całej ziemi.="Transkrypcja:  

Cześć, prezydent Trump, nasza firma medialna Red Ice promowała cię podczas kampanii prezydenckiej i głosowałem za tobą, to był jedyny raz, kiedy głosowałem, jesteś prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki, kraju, który według wielu jest najpotężniejszym krajem w świat jest krajem, który twierdzi, że jest tak wielki, ponieważ ceni wolność słowa i wolną przedsiębiorczość, ale prawda jest taka, że ​​wolność słowa jest martwa w tym kraju i to od ciebie zależy, czy wskrzeszycie i ochronicie to, że mega korporacje i techniczni giganci w Ameryce są prowadzeni przez lewicowców to dlatego nie słyszymy już głos lewicy, wołającej o kapitalizm i korporacyjne rządy, ponieważ teraz są totalitarnymi korporacjami.  

Ta kabała jest zjednoczona przeciwko tobie i przeciwko wszystkim twoim zwolennikom, tak naprawdę każdy główny aspekt naszego społeczeństwa jest kontrolowany przez bankowość, przez wielką technologię i przez media, które zniesławiają i nienawidzą cię, a oni zniesławiają i nienawidzą mnie za zbyt lewicowe organizacje, takie jak krzywe ADL i SPLC współpracują z gigantycznymi korporacjami i technologicznymi gigantami, aby zakazać i odmawiać usług osobom, które mają prawo zakazać i odmawiać usług swoim kibicom na każdym kroku.  

Jesteś prezydentem Ameryki Jestem jednym z twoich zwolenników, który został dyskryminowany z powodu moich poglądów politycznych Niedawno PayPal zakazał naszej firmie ze względu na charakter naszych działań to szaleństwo, mój mąż i ja robimy filmy komentując wiadomości, mój uroczy dziennikarz wiara przyjaciela Goldie również została zablokowana przez PayPala, ponieważ wiele osób zostało zakwestionowanych przez PayPala i nadal będzie naszą zbrodnią, ponieważ jesteśmy przeciwni lewicy i odważyliśmy się kwestionować główne nurty narracji.  

Jednak ludzie i inne drogi wprowadziły nas na listę zakazanych firm, umieszczając nas w tych samych kategoriach handlarzy narkotyków, terrorystów i oszustów, pedofilów i wszelkiego rodzaju zboczeńców, którzy mają więcej sympatii od tych firm. Jestem żoną i matką, która nigdy nie opowiadała się za przemocą. Widzę, że każdy, kto wspiera cię mocno przeciwko lewicowej polityce, jest uważany za brutalnego i niebezpiecznego.

Faktem jest, że każda grupa jest chroniona na mocy prawa o dyskryminacji, z wyjątkiem twoich zwolenników, z wyjątkiem osób po prawicy, że jest to twierdzenie giganta, że ​​jest przeciwko dyskryminacji, ale ludzie tacy jak Ja sam jestem uczciwą grą, która jest dyskryminowana i oczerniana i znienawidzona, ponieważ odmówiliśmy zamknięcia się i dostosowania do porządku lewicowego.  Kibice Trumpa stanowią większość tego kraju, a jednak większość z nich ma zerową ochronę, co zrobisz z twoimi zwolennikami, którzy zostali odrzuceni z restauracji zakazanych na platformach i odmówili usług tylko dlatego, że wspierają siedzącego prezydenta USA tymczasem te same firmy powiedzmy, że nigdy nie dyskryminujemy ludzi w oparciu o rasę seksualną religii i mniej białych itd. itd.

Gdzie jest ochrona wolności słowa dla poglądów politycznych na przesłuchanie lub bycie krytycznym lub nie zgadzającym się z niczym.  Trump uchwalić prawo, aby chronić swoich zwolenników, aby chronić wolność słowa i chronić przed odejściem z poglądów politycznych, które wszyscy wiemy, gdyby tabele zostały zwrócone, będą płakać faszyzm domagając się zmian, ale gdy dominują, cieszą się z tłumienia i niszczenia innych, które już dominują wszystko ale wciąż płaczą, faszyzm, mają mały posmak opozycji i płaczą, faszyzm, podczas gdy istnieje głośna mniejszość, która uważa, że ​​zasługuję na mrożenie poza społeczeństwem zgwałcona, a moje dzieci spragnione moich poglądów, są jeszcze bardziej, którzy wspierają mnie jedynym powodem, dla którego ta większość milczy na razie ze względu na dyskryminację i zemsty, z którymi będą musieli się zmierzyć podczas swojej pracy, twoi zwolennicy zostaną zwolnieni z pracy i zostaną fizycznie zaatakowani za głosowanie na ciebie.  

Co zamierzasz z tym zrobić, jak to jest, że jest to prawdziwy i wolny od wolności słowa rynkowy Ameryka nie ma wolnych rynków za każdym razem, gdy powstaje alternatywna platforma, są one blokowane przez pośredników, takich jak Visa i MasterCard lub ISP, to oni nie mogą sobie z tym poradzić konkurencja a Visa MasterCard ma taką moc i bez interwencji rządu, a mój Boże nie będzie końca, bankierzy będą mieli ogromną moc do dyskryminowania poglądów politycznych i całkowicie patrzą na kogoś z dala od możliwości zapewnienia sobie życia jak to jest do przyjęcia, jeśli wolny rynek oznacza, że ​​PayPal może kupić każdą inną firmę bez ograniczeń i ma nieskończoną moc, aby zakazać ludziom, którzy nie zgadzają się z tym, że ten system rynkowy jest wrogiem ludzi.  

Prawdziwy outsider nie może wejść i założyć bank lub nową kartę kredytową Aleja to żądna władzy dyktatura totalitarnych dyktatorów, którym dawno temu podstawowe narzędzia takie jak prąd i woda zostały podane do wiadomości publicznej tak, że każdy może mieć równy dostęp i nie być dyskryminowanym z tego powodu, że ci obłąkani lewacy popieraliby możliwość odcięcia czyjejś elektryczności w wodzie, gdyby uważali, że ktoś jest nazistą, jeśli ktoś jest nazistą, to uczciwa gra o przemoc gwałcenie i kradzież dziś online obecność i umiejętność robienia businessu w Internecie jest niezbędna dla przetrwania większości ludzi, aby nakarmić swoje dzieci, jest to rynek, w którym większość ludzi nie może uczestniczyć we współczesnym świecie bez Internetu i dominujących platform życia prywatnego i zawodowego wolność wypowiedzi, w tym wolność angażowania się w debatę polityczną, odbywa się w dzisiejszych czasach.

Cenzura i banowanie ludzi po prawej stronie nie zakończy się, dopóki nie zrobisz czegoś na ten temat, jeśli wolny rynek będzie wolny w niektórych przypadkach, ale nie na innych, gdzie to się skończy, wtedy banki odmówią pożyczenia pieniędzy w oparciu o twoje poglądy właściciele odmawiają umów stacje benzynowe odmawiają usługi sklepy spożywcze nie ma sklepów spożywczych nie można tu robić zakupów, telefony komórkowe odmawiają usługi Nie ma końca, jak daleko to się skończy, chyba że to zatrzymamy Jestem dyskryminowana z powodu pomysłów, które są moją zbrodniczą różnicą myślenia, w której żyjemy świat, w którym komuniści i brutalni lewacy, którzy popierają masową ideologię, zamordowali miliony, mają swobodne rządy i ochronę, a ta obrzydliwa rzecz jest taka, że ​​większość tych wielkich firm nie byłaby nigdzie, gdyby nie byli to zwykli, prości, prawicowi mężczyźni, ale teraz, są zbyt duże, aby rzucić wyzwanie, że otwarcie dyskryminują prostych białych mężczyzn, którzy sprzeciwiają się antysemickiej agendzie, używają demografii, by ostatecznie zniszczyć tę demografię i która prawdopodobnie była I plan cały czas.


Komuniści zawsze mieli plany wykorzystania kapitalizmu jako narzędzia, dla którego popełniłem przestępstwo inne niż myślenie odmienne i kwestionowanie status quo, a ten czerwony lód jest zabronionym biznesem. Zabawne jest to, że zgodnie z wytycznymi dotyczącymi zarządzania w systemie PayPal, mówią, że szanują i cenią wyjątkowość sprawdź to aktywnie słuchaj i szukaj różnorodności myśli kłamstwa, które wiedzą, jaką różnorodność myśli chcą lewicowej dominacji oraz tych, którzy twierdzą, że zasługujesz na to, ponieważ rozmawiałeś o XY i Z, a potem wspierasz porządkowanie myśli w przyszłości. wróć do ciebie Trump.


]Oni też nie kochaliby niczego poza tym, że twoja rodzina jest kompletnie zepsuta i odcięta, mamy do czynienia z aktami Nene i władzą, które trzeba powstrzymać, to już nie chodzi o pieniądze, ale o ideologię i inżynierię społeczną, nie musisz się zgadzać ze wszystkim, co mówię, ale zgadzam się z tym, musimy położyć kres cenzurze w morderstwie wolnej myśli i wolnego stowarzyszenia Nie popieram cenzury w jakiejkolwiek formie, której zawsze zaprzecza.


Gdzie jesteś Trump I, a wielu ze mną zachęca Cię do podjęcia działań i zapewnienia ochrony dla wolności słowa i dyskryminacji politycznej, nasz kraj nie jest wolny Trump, pomóż nam wszystkim, napisz do PayPala za pośrednictwem poczty e-mail z wiadomościami e-mail i dzwoń do nich non-stop. i powiedz im, co czujesz w związku z wiarą w Red Ice, Goldie i wielu innych po prawej stronie, którzy zostali zakazani w ich służbie, bo myślę inaczej tutaj jest e-mail dla prezesa Dan Schulman, prezesa w San Jose Dan, w spokoju PayPal są tutaj inne ogólne e-maile i numery telefonów kochamy i cenimy wszystkich naszych członków wspierających i tych, którzy przekazali darowiznę, gdy przechodzimy i dywersyfikujemy się na inne opcje płatności, aby pomóc w utrzymaniu Czerwonego Lodu i wzrastając, jesteśmy prawdziwymi niezależnymi mediami i mamy niewielki personel do produkcji treści, ale musimy nadal się rozwijać i przynieść więcej ludzi, aby produkować więcej treści z paypal banowaniem nas straciliśmy wszystkich naszych członków w procesie, którzy pomagają utrzymać nasze działania w linkach poniżej znajdziesz jeden z na wiele sposobów możesz pomóc nam przekazać darowiznę Pamiętaj, aby sprawdzić naszą stronę internetową, przeczytaj nas, członków, com w nadchodzącym tygodniu, aby zapisać się do członkostwa lub Reese. Wiem, kiedy twoje wygasa. Jeszcze raz dziękuję za darowiznę. Nie masz pojęcia, jak bardzo wszyscy masz na myśli dla nas ta droga nie jest łatwa i będzie tylko coraz bardziej wyboista, ale ja znam prawdę po naszej stronie, a fala się zmienia, jestem w tym na dłuższą metę dla mojej rodziny i dla ciebie."

Angielskie źródło. W tym linku jest oryginalny film ale może bardzo szybki zniknąć!

https://steemit.com/news/@russia-insider/leading-russian-american-alt-right-youtuber-makes-a-great-case-for-laws-against-censorship-lana-lokteff
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 2nd Październik 2018, 11:54

Na temat obecnej sytuacji wstawiłem na proroctwa.com nieco większy artykuł.

Jeden film jednego tubera spowodował, że chyba zrozumiałem całą sytuację światową, może nie wszystkie szczegóły, ale generalnie wreszcie wszystko pasuje. Nie znamy tylko reakcji Boga, ale w niedługim czasie ją poznamy!!!!

http://www.proroctwa.com/przygotowania-do-czasow-konca.htm

Czy oni rzeczywiście robią tylko takie wrażenie czy też rzeczywiście dostają obłędu ze strachu przed Bogiem, sami oceńcie!

Jedno trzeba mocno powiedzieć.

Nie wszystkie nasze a zwłaszcza moje przewidywania czy rozpoznania proroctw dotyczące czasów końca są na 100% wiarygodne. I to jest także przyczyna, że zdecydowana większość z nas będzie tym, co się wydarzy zaskoczona, ale myślę, że w przyjemny sposób!

Gdybym był prorokiem, nie myliłbym się. Ale prorokiem nie jestem i mam prawo się mylić.

W dwóch rzeczach się nie mylę. 


1. Obowiązuje nas 10 Przykazań. 
2. Bóg wyzwoli Naród Wybrany i zaprowadzi go na pustynię.

Te proroctwa zapowiedział i Bóg i Syn.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Cyryl on 2nd Październik 2018, 22:29

Henryku wnioski z artykułu są bardzo trafne i pokazują moim zdaniem jedyne wytłumaczenie tego całego obecnego chaosu na ziemi. Jednak:

 
proroctwa napisał:
W ten sposób zostanie zrealizowany szatański plan III Wojny Światowej.
W tej wojnie szatan chce ukazać światu, jacy zbrodniczy są Chrześcijanie służący Bogu i z jaką dziką pasją będą się nawzajem mordować oraz zabijać imigrantów oraz... Żydów

Sam plan ma na celu aby sami chrześcijanie odrzucili chrześcijaństwo na rzecz ukazanej im na widok publiczny doktryny Lucyfera. I tu moim zdaniem jest klucz do zrozumienia problemu. Sam Isus przestrzegał nas abyśmy nie dali się zwieść i Jego proroctwo o końcu świata ukazuje nam realizacje tego planu od zupełnie innej strony na długo przed tym jak ten plan został podany przez Alberta Pike. 

Otóż moim zdaniem diabeł specjalnie nakazuje aby wpuszczać islamistów a potem przymykać oczy na ich przestępstwa oraz specjalnie nakazuje władzom aby żydzi bezczelnie okradali na oczach całego świata narody oraz dokonywali mordów i spisków. Internet służy temu aby o zbrodniach islamistów i syjonistów informować. Wszystko po to aby chrześcijanie zmuszeni do obrony przed owymi rewolucjonistami odrzucili zarówno chrześcijaństwo jak i ateizm i zaakceptowali Lucyferianizm. 

Zobaczmy te słowa:


Mat 24 napisał:(24) Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.

Otóż ową doktrynę Lucyfera będą prezentować fałszywi prorocy i do tego będą czynić wielkie cuda i znaki.

A wszystko to po to aby zwieść nawet wybranych czyli chrześcijan oraz ludzi innych religii, którzy wypełniają prawo Boga (tak nawet muzułmanie ci zwykli wypełniają prawo Boga, ateiści też). 

Otóż w tej chwili diabeł celowo nagłaśnia sprawę pedofilii wśród kleru, gdyż kler katolicki jakby nie patrzeć jest czołową elitą świata chrześcijańskiego pokazania ich grzechów to niszczenie chrześcijaństwa poprzez siania zgorszenia wśród tych najmniejszych (czyli zwykłych chrześcijan). 

Dlatego Isus tak mówi:


Mat 18 napisał:(6) Kto zaś zgorszy jednego z tych małych, którzy wierzą we mnie, lepiej będzie dla niego, aby mu zawieszono u szyi kamień młyński i utopiono go w głębi morza.
(7) Biada światu z powodu zgorszeń! Wprawdzie zgorszenia muszą przyjść, lecz biada człowiekowi, przez którego zgorszenie przychodzi.No właśnie katolicy wierzą w osobę Isusa a ukazanie im pedofilii i innych grzechów kleru jest sianiem zgorszenia, wśród tych malutkich którzy wg planu 3 wojen mają odrzucić chrześcijaństwo i osobę Isusa. 

To właśnie jeden z powodów dlaczego Wielka Nierządnica czyli Kościół Katolicki ma wyrok zniszczenia od Boga i Isus ostrza tutaj jasno Wielką Nierządnicę.

Cyryl

Liczba postów : 1367
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 3rd Październik 2018, 03:53

Zaczyna to wyglądać w taki właśnie sposób. W chwili obecnej krążą filmy, że Watykan chce nam zaproponować przywitanie Anunnaki z kosmosu jako naszych zbawicieli i powracającego mesjasza. Autorzy tych filmów twierdzą, nie bez przyczyny, że Watykan zawsze ich wielbił zamiast Boga.

I pedofilia jest tego rezultatem.

Czyli narracja jest taka. Watykan nie wielbił Boga tylko Anunnaki, starożytnych bogów. 

Ale... Bóg na takie oszustwa pozwolił. Biblia jest sfałszowana, ale Bóg na to pozwolił. 

Żydzi 'powrócili' do Ziemi Obiecanej. I Bóg na to pozwolił.

Jeżeli Bestia przejmie władzę i da ludziom wszystko, z wolnym seksem, dużo wódki i wszystkiego powyżej dziurek od nosa, to jest BARDZO możliwe, że większość ludzi weźmie 666 na swoje czoła.

Tak to zaczyna wyglądać. 

Masowa narracja mediów anty religijna zrobi wiele reklamy i do wzięcia 666 na czoło i rękę będą kolejki kilometrowe a chrześcijanie będą prześladowali na maxa. Czyli Wielki Ucisk.

Ale Słowianie już będą w tym momencie na pustyni.

Co jest ciekawe, Węgrzy są nam różnie przedstawiani, jako zmadziarowani Słowianie i poszukałem nieco na ten temat. Badania genetyczne wskazują na niemal identyczne geny, jakie posiadają Polacy czy Rosjanie. 

Ich nie słowiański język jest najprawdopodobniej wynikiem ich dłuższej niewoli u... Scytów, czyli u nasienia węża.

Poznałem jednego Węgra i nie wiedziałem, jak się wobec niego zachować - czy mówić mu o planie Boga. Dlatego to sprawdziłem. Nikt inny ale Białczyński podał dowody DNA Węgrów.

Szkoda, że nie zassałem linka, ale znajdę, jak będzie potrzeba.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3298
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 4 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach