Zwiedzenie - czasy ostateczne

Strona 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 3rd Październik 2018, 10:35

Podesłano mnie bardzo interesujący film.

Czy Bergolio jest papieżem, czy jest heretykiem? O wilkach w owczarni!Pierwszy odcinek nowego programu dr Stanisława Krajskiego, "Brzytwa, czyli Ostro na każdy temat", którego gościem jest Ks. Abp Jan Paweł Lenga.

Film jest bardzo interesujący i wiele wypowiedzi tego arcybiskupa jest zgodnych z prawdą biblijną.

Warto ten film obejrzeć i zwrócić uwagę na niezwykłą moc kontroli naszych umysłów czyli prania mózgów mówiąc brutalnie.

Ten arcybiskup, czy on uzyska zbawienie, ponieważ stanął po stronie Chrystusa?

Ale nadal grzeszy bałwochwalstwem i mówi pewne herezje.

Oczywiście sędzią jest Bóg. To on decyduje, a ja podzielę się pewnymi informacjami, które wiele wyjaśnią, aczkolwiek nie wszyscy w to uwierzą!  Mad

Jedynie ludzie, którzy doświadczyli osobiście kontroli umysłów i potrafili się od niej uwolnić w pełnio zrozumieją to, co napiszę.

Znałem wielu Świadków Jehowy i bardzo wielu mnie znało osobiście. Odszedłem od tej organizacji w roku 1995. Nikt nie zapytał mnie dlaczego, ponieważ Strażnica zabrania wszelkich kontaktów z osobami, które opuściły tę organizację.

Kontrola umysłów jest tak olbrzymia, że znam kilkanaście osób, także byłych Świadków, którzy pomimo mnóstwa dowodów na fałszywe nauki Strażnicy nadal jej wierzą po 20 latach poza tą sektą.

Kiedy odszedłem z żoną od Świadków Jehowy, ona niemal rok popłakiwała w ukryciu, pomimo wiedzy o fałszu, jakiego nauczają.

Ten ksiądz na tym filmie także wierzy, pomimo, że jego z Kościoła usunięto.

Jeżeli u Świadków Jehowy widać, że 20 lat po usunięciu czy odejściu od tej religii nadal jej wierzą, to jakie szanse czasowe ma ten arcybiskup, który tymi doktrynami żył przez kilkadziesiąt lat!?

Czy wystarczy 20 lat, aby przejrzał na oczy? 

ABSOLUTNIE NIE. Bez specjalnych super naturalnych wydarzeń jest to niemal niemożliwe.

I tak dokładnie jest z katolikami czy członkami innych religii. 

Tak działa kontrola umysłów i stosują ją siły demoniczne i szatańskie do utrzymania władzy politycznej oraz religijnej. 

Stosują kontrolę umysłu z powodu jej niezwykłej efektywności i długotrwałym działaniu.

Dlatego Bóg jest Sędzią a my musimy miłować naszych 'nieprzyjaciół', czyli tych, którzy deklarują się naszymi nieprzyjaciółmi, ponieważ są oni pod olbrzymią kontrolą umysłów.

Oto przyczyna, dla której wielu Słowian pozabiera na pustynię krzyże czy... bałwany Matki Boskiej i dopiero interwencja samego Chrystusa pozwoli na przełamanie tej niezwykle silnej bariery prania mózgów.

Znaczy to, że nie powinniśmy nigdy nikogo nie sądzić abyśmy sami nie byli sądzeni.

I to jest przyczyna obowiązku naszej miłości do nieprzyjaciół, którzy nie wiedzą co czynią.

W królestwie Bożym będzie identycznie ale w pozytywnym celu. Ludzie nauczeni Prawa Bożego będą go dokładnie przestrzegać przez wieki, zwłaszcza znając korzyści owego posłuszeństwa.

Dlatego nie zrażajmy się tym, że ktoś z nas szydzi, uważa nas za obłąkanych ponieważ w TV czy Kościele mówili to czy tamto.

Szatan zwiódł i Adama i Ewę w raju używając fałszywej ideologi. A Adam i Ewa to były osoby doskonałe.

Nie mamy wielkiego wyboru poza częściową akceptacją naszych nie wierzących, znajomych czy też rodziny, ponieważ tak działa system szatański i jedynie Bóg może to wszystko zmienić. I niedługo On to zmieni.

Mamy prawo mówić to, co wiemy ale to już nie nasza głowa, czy zasiane przez nas ziarno zakiełkuje czy chwasty je zagłuszą. 

Nawet jeżeli zagłuszą, nadal wszystko jest możliwe i tylko Bóg i Syn mają prawo do wydawania sądu.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Iraeneus on 3rd Październik 2018, 17:34

Henryk piszesz szczerą prawdę …
ja jak nie chodzę do kościoła/msze od 1,5 roku to również sam zauważyłem to zniewolenie i jak trudno się wyzwolić.


W szczególności pieśni kościelne, kolędy ja to bardzo lubiłem i mimo jak wyszłem to dalej poprzez ten sentyment ciągnęło mnie  z powrotem!! Zwłaszcza na początku przez pierwsze miesiące.

Do teraz dalej śpiewam Smile np. Nie umiem dziękować Ci Panie, bo małe są moje słowa, zechciej przyjąć moje milczenie i naucz mnie życiem dziękować Smile) uwielbiam ten kawałek. Ten kawałek napisał jakiś braciszek Oblat, podobno z serca, nie ma tu żadnej doktryny kościelnej etc.
proste słowa.

Ale na szczęście kolędy i te pieśni typu "... dzięki ci żeś mi kościoła otrwał drzwi …" odstawiłem i już nie ma we mnie sentymentu. Chodź jak czasami zdarza mi się to słyszeć mimochodem to mały promyk dalej we mnie jest …
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Bushi on 4th Październik 2018, 09:04

Kościół katolicki to dokładnie zaprojektowane miejsca do omamiania ludzi, składają się na to czynniki następujące:
- akustyka
- wystrój zgodnie z zasadami kontroli umysłu
- zapachy
- silne oddziaływanie duchów nieczystych
Co ciekawe świątynia buddyjska przypomina klasztor czy katedrę katolicką, dominuje tam czerwony kolor i złoty. Kolory te sprzyjają w dochodzeniu do odmiennego stanu umysłu.

Człowiek reaguje na dwa sposoby będąc w kościele/ świątyni.
Jeśli jest zaangażowany od dawna i regularnie uczestniczy w rytuałach, będzie przechodził w odmienny stan umysłu i bardzo szybko wchodzi w trans. Tacy ludzie potrafią robić niezwykłe rzeczy, padać na kolana, głośno śpiewać klęczeć cały czas.

Człowiek znajdujący się tam przypadkiem, zupełnie oddalony od ciągłości i powtarzalności przebywania w takich warunkach, po kilku chwilach będzie czuł znużenie i senność. To jest również efekt uboczny ciągłego ataku na nasze zmysły i bodźce.

Najciekawszym elementem jest to, że człowiek czy to wchłonięty przez atmosferę kościoła, czy raczej ten będący rzadko, wszyscy oni tracą kontakt z rzeczywistością, co powoduje zupełny brak koncentracji. Człowiek słucha znanych mu wersetów, ale nie może sobie przypomnieć z jakiej księgi. Co dopiero osoba nie znająca Słowa Boga, ten zupełnie nie analizuje niczego. Następnym punktem na który zareaguje będą dzwonki, głośne podniesienie głosu w stylu "Módlmy się!" czy oktawy organ. Więc fala mózgowa jest stopniowo hamowana i gwałtownie wzbudzana w trybie cyklicznym. To właśnie jest tresowanie, ludzie są programowani na wykonywanie pewnych czynności na sygnał.
Do tego bardzo ważnym elementem mistycznym jest podniesienie, czyli niby zamienianie się opłatka i wina w ciało "chrystusa"
Prawdopodobnie niewielu z was ( nowo narodzeni ), zdaje sobie sprawę czym to jest. Jest to rytuał magiczny który ma swoje odpowiedniki w okultyzmie, okultyści mogą sobie jedynie pomarzyć o takich okazałych świątyniach, które odpowiednio przygotowują mentalnie wiernych do wieńczącego rytuału.

Ma to jakiś związek z pieczętowaniem demonicznym, moja teza mówi , że w tym momencie demony też coś odprawiają, ciężko powiedzieć co robią, lecz to pieczętuje tych ludzi którzy biorą udział w mszy. Siła pieczętowania zależy od tego jak bardzo osobie udało się wejść w stan programowania. Oczywiście osoby regularnie programowane stają się bardziej podatne na to podniesienie. Częste programowanie powoduje pozyskanie wiernego wyznawcę, kompletnie ignorującego zdrowy rozsądek.

Jak to wpływa na życie wiernych?
Takie osoby odczuwają strach przed możliwością nie pójście na kolejne programowanie. Czują się winne tego że im się często nie che iść. Myśląc o Bogu zawsze są ich myśl zostaje przekierowana na kościół. Dzięki czemu utrudniony jest kontakt z prawdziwym Duchem Bożym. Różne rodzaje modlitw zaprojektowane głównie w natchnieniu demonicznym, katolickich mistyków, kładą kolejną barierę na człowieku zupełnie odizolowanym od prawdy, a nawet rzeczywistości.
W takich warunkach wytwarza się w człowieku podwójna moralność, frustracja którą bardzo szybko ujarzmia ksiądz na spowiedzi. Ponieważ sama spowiedź to też zabieg który ma na zadaniu, oddalających się wiernych od "wodopoju" kościelnego, napowrót zmusić do odnowienia programowania. Ponieważ wierny poddany sprzecznym głosom w swoim sumieniu zaczyna popadać w frustrację. Jedynie silny bunt przeciwko kościołowi oraz czytanie Słowa Boga jest w stanie zdusić program na tyle, że człowiek dostaje odwagi powiedzieć ... nie!

Myślę że to jest cała tajemnica sukcesu KrK!
Bushi
Bushi

Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Cyryl on 4th Październik 2018, 15:15

Zauważyłem jedno, otóż tak naprawdę ludziom się wydaje, że religiami jest np: chrześcijaństwo, islam, buddyzm, ateizm czy inne religie. Tymczasem religią obecnie jest medycyna. 

Ludzie wierzą, że szczepionki, tabletki uchronią ich przed chorobami, jednak pomimo tego mamy obecnie plagę chorób. Rozmawiam w tej kwestii z ludźmi i widzę, że oni wierzą lekarzom i współczesnej medycynie podobnie jak starsze pokolenie księżom i kościołowi. Do nich nie dociera, że chorują ponieważ jedzą przetworzoną żywność i nie mają odpowiedniej dawki ruchu oraz właściwej diety. Na rozsądne argumenty ludzie reagują agresją i dawaniem argumentu: "że, przecież lekarze nie przepisują to co szkodzi". 

Dziś tak naprawdę młodsze pokolenie nie wierzy tak księżom ale znowu są nowi kapłani nowej religii czyli kapłani to lekarze zaś religia to medycyna. I tutaj znowu techniki manipulacji z katolicyzmu czy innej religii stosuje przemysł farmaceutyczny. Straszą nas chorobami abyśmy sami chcieli wstrzykiwać sobie szczepionki. Tłumaczenie na temat obowiązkowych szczepień są tak logiczne i spójne jak wierzenia religijne. A pomimo tego ludzie wierzą we współczesną medycynę niczym w religie i oddają swoje zdrowie w ręce lekarzy którzy są opłacani przez firmy farmaceutyczne i rząd dla którego liczy się tylko to aby liczba emerytów była jak najniższa.

Cyryl

Liczba postów : 1352
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 9th Październik 2018, 06:06

To jest tylko mały fragment tego, w co ludzie wierzą, Cyrylu. Po to są mas media, aby formować narrację władz i ludzi ponad władzą. W ten właśnie sposób narody są wyniszczane.

Wierzą w szczepionki, przerywania ciąży, w ewolucję, ziemię kulę, że Boga nie ma ale szata jest, że rząd się o nas troszczy ale ma małe problemy, które musi pokonać.

Wracając do tematu, istnieje bardzo wielki nurt oszustw religijnych, powodowany przez szatana i zdecydowana większość Chrześcijan w USA i krajach zachodnich, i nie tylko w to głęboko wierzy.

Istnieje 'prorok' Mark Taylor, któremu do ucha szepce jakiś demon i najwyraźniej przekazuje zgodne z OBECNĄ sytuacją 'proroctwa' czyli plany szatana, który najwyraźniej dąży do III WŚ.


2 linki po angielsku...

https://www.youtube.com/watch?v=oSKgiuY4iAA

https://www.youtube.com/watch?v=GWJauid3Mtk

Kilka jego ostatnich 'proroctw' sprawdziło się prawie na 100%.

On przewidział Trumpa na rok, zanim ten wygrał wybory i to opublikował. Jego 'proroctwo' to wybór Trumpa przez Boga na lidera USA, który naprawi wszystkie grzechy USA, sprowadzi prawo i sprawiedliwość oraz przywróci do chwały wszystkie atakowane przez Deep State kościoły Chrześcijaństwa.

Według niego, Bóg pragnie usunięcia szatana z USA i innych krajów ( Deep State) i Trump jest narzędziem, które także doprowadzi do rozkwitu USA oraz ponownej mocnej dominacji nad całym światem, jak to było kilka lat temu. Z tych przyczyn Trump wydał na armię największą ilość $'s w historii USA. I armia USA się już się znacznie modernizuje i chyba zaczną zwalniać kobiety z armii.

Taylor także zapowiedział największą opiekę USA nas Izraelem. Trump to zrobił także i spowodował przeniesienie stolicy z Tel Avivu do Jerozolimy, świętego miasta Boga i Jego wzgórza Syjon.

Właśnie te proroctwa o Izraelu i USA świadczą wymownie o ich szatańskim pochodzeniu.

Mamy więc rzeczywisty plan Boga - zniszczenie USA za ich zbrodnie oraz uwolnienie Ziemi Obiecanej od jej bezprawnych właścicieli, czyli z Izraelem włącznie.

I to właśnie wskazuje nam, które proroctwa są Boże, a które są szatańskie i bez wątpienia Trump stoi po stronie szatana i przeciwko Bogu.

W tym filmie Fulford skupia się na bardzo bliskim sądzie nad pedofilią , chodzi o Clinton i Humę Abedin.

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Niemas10

Już można zobaczyć ten film ze straszliwymi torturami, ale nie chciałem go oglądać i linka nie podam. Wielu twardych ludzi musi się leczyć po obejrzeniu tego filmu.

Nie wiem, czy to prawda czy kłamstwo, ale wolę nie sprawdzać.


https://www.youtube.com/watch?v=0qqqD6II_c8

Ale, jest to najwyraźniej kampania do przekonania Amerykanów do niezwykłych i straszliwych zbrodni rządowych, i już się mówi, że zwykłe egzekucje dla takich zbrodniarzy to zbyt łagodna kara.

Po to był potrzebny taki właśnie sędzia Sądu Najwyższego.

W moich oczach to doprowadzi do wojny domowej w USA, i masowe egzekucje zbrodniarzy a nawet podejrzanych o zbrodnie.

Na domiar złego ANTIFA ogłasza łapanki na senatorów za 'zdradę' Ameryki i wyroki śmierci.

Jeżeli do tego dojdzie, a takie są na 100% plany satanistów, nastąpi straszliwa rzeź w USA.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by lusia on 11th Październik 2018, 11:33

Franciszek wygadał swego szefa?


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=312731502644381&id=303365166914348
XXI wiek. Coraz więcej państw na świecie, w tym Polska, odkrywają mroczne karty funkcjonariuszy kościoła katolickiego, którzy przez dziesiątki lat świadomie gwałcili tysiące dzieci, wykorzystać do tego swoje stanowisko w strukturze jedynej takiej instytucji, wykorzystującej irracjonalny strach przed wymyślonym przez tę instytucję równie irracjonalnym piekłem. A wszystko po to, by pomnażać majątek kościoła i jego książąt przez dwa tysiące lat. Polska to jeden z ostatnich banków z którego kler może czerpać pełnymi garściami, wszak od 1989 roku, ma na swoich usługach polityków wszystkich partii, którzy z niebywałą wręcz gorliwością, przynoszą w zębach swój kraj, kawałek po kawałku, wraz z 19 MLD PLN ROCZNIE.

???? I nagle wypowiada się szef tej organizacji.
???? I nagle, w Polsce, także szatan, oprócz zgwałconych dzieci, będzie winien zbrodni pedofili. Nie kościół. Nie jego struktura. Nie jego pracownicy, za których to zresztą my płacimy.

???????????? Trzeba być wyjątkowym szubrawcem, żeby w taki sposób podsycać stan społecznej niewinności gwałcącego dzieci kleru.

Raz jeszcze: żadnego problemu z polskim kościołem nie będziemy w stanie rozwiązać, jeśli nie odetniemy od niego naszych pieniędzy.  Naszych 19 MLD PLN ROCZNIE. Kościół pozbawiony pieniędzy, straci najważniejszy atrybut władzy. Stanie się wtedy słaby.

#Najpierw19MLDPLNROCZNIE
lusia
lusia

Liczba postów : 769
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 11th Październik 2018, 13:42

Dlatego Watykan wielbi Lucyfera, ponieważ daje im pedofilię i wiele przelanej ludzkiej krwi, którą nasienie węża tak uwielbia przelewać.

W tym linku jest wielki artykuł po angielsku, w którym autor podejrzewa, ze Antychrystem może być Jared Kushner, mąż Iwanki Trump.

https://beforeitsnews.com/v3/religion/2018/2542730.html?currentSplittedPage=0

Artykuł jest bardzo długi i dlatego go nie tłumaczyłem. Z artykułu tego i wielu innych źródeł wynika bez żadnych wątpliwości, że Jared Kushner jest niezwykłą i tajemniczą osobą związaną ściśle z Trumpem. Jest on mężem Iwanki, córki Trumpa oraz niezwykle mocnym politykiem związanym bardzo blisko z Chabad Lubawitch.

Jego działania są przed światem ukrywane ale wiadomo, że on jest prawą ręką Trumpa. Niektórzy podejrzewają, że to Jared rządzi a nie Trump.

Jest jedna informacja, która do nas nie trafiła jeszcze we właściwym świetle i ten artykuł ową informację omawia oraz omawia jej konsekwencje.

Córka Trumpa wyszła za mąż za Jareda Kushnera i aby wyjść za Żyda, musiała ona zmienić religię i stać się w ten sposób Żydówką.

Pozornie to nie jest nic wielkiego, ale... aby stać się Żydówką musiała ona się wyrzec Isusa Chrystusa, ponieważ Isus jest rzeczywistym Mesjaszem i nawet nosi taki tytuł!

Czyli Iwanka popełniła wielkie bluźnierstwo, które najprawdopodobniej pozbawi jej zbawienia, ponieważ popełniła je świadomie po głębokim przemyśleniu.

Oczywiście pomógł jej w tym 'Chrześcijanin' Donald Trump, kochający Żydów i Judaizm, który jest satanizmem. Sam chwalił się tym publicznie, że jego córka jest Żydówką i ma żydowskie dziecko (czy też dwoje).

Oto rzeczywisty obraz Chrześcijanina Trumpa, który stoi po stronie Żydów nienawidzących z pasją Chrystusa, odrzucający Go i oczekujący żydowskiego mesjasza.

Na domiar złego Trump uznał Jerozolimę za stolicę Żydów i przeniósł ambasadę USA z Tel Avivu - stolicy homoseksualistów do Jerozolimy.

Jeżeli to są dzieła Chrześcijanina, to możemy być pewni, że Bóg i Ojciec IsusaTrumpa za te akty publicznej zdrady i Boga i Syna wynagrodzi.

Trump stoi bardzo wyraźnie po stronie szatana, którego właśnie wielbią Żydzi, plujący na Syna Bożego!!!

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Tomaso on 13th Październik 2018, 20:09

Witam,

Ostatnio wiele się u mnie dzieje i się nie udzielam ale przeczytajcie bardzo ciekawy artykuł:

https://popotopie.blogspot.com/2018/10/wielkie-przygotowania-do-nowej.html
Tomaso
Tomaso

Liczba postów : 26
Join date : 12/09/2018

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Cyryl on 26th Październik 2018, 20:08

W tych tematach:
http://zbawienie.forumotion.com/t40p125-sodoma-i-gomora
http://zbawienie.forumotion.com/t320p275-czasy-konca
http://zbawienie.forumotion.com/t136-czy-habakuk-prorokuje-o-najezdzie-wyznawcow-islamu

Zauważyłem poważne niebezpieczeństwo jakie zastosować mogą upadli aby zwieść ludzi. Oto co powiedział Isus:

Mat 24 napisał:(4) A Isus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł.

(5) Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Mesjasz, i wielu zwiodą.

Zauważmy jedno, Isus ostrzega nas przed zwiedzeniem. I tutaj zwodzenie ma polegać na tym, że wielu będzie przychodzić w imieniu Isusa.

Czyli na mój rozum.

1. Islam i syjonizm jako zwodzenie odpadają zarówno islamiści jak i syjoniści zwalczają chrześcijaństwo oraz Isusa otwarcie. Te religie to raczej kozły ofiarne, które upadli planują poświecić aby zwieść wielu.

2. Zauważmy pouczającą historie Pawła z Tarsu. Otóż Paweł początkowo zwalczał uczniów Isusa ale owe prześladowania umacniały zbory. A więc Paweł nie mogąc zwalczyć ewangelii Isusa po prostu działał a myśl zasady "jak nie możesz kogoś pokonać to się do niego przyłącz". I tak podszył się pod apostoła Baranka. Czyli obecnie Chiny nie mogąc zwalczyć chrześcijaństwa (które pomimo prześladowań ma osiągnąć w Chinach stan liczebny pond 250 milionów wyznawców) po prostu nie stworzą razem z Rosją nowej Pawłowej wersji chrześcijaństwa opartej tylko na naukach Pawła. Jak zauważył Bushi nauki Pawła to czysty gnostycyzm podobnie jak hinduizm i buddyzm. Czyli Chiny mogą szykować się do największego zwiedzenia w dziejach świata i wprowadzenia kultu Bestii.

Dlatego Chiny zaczęły tak ostro zwalczać islam, równocześnie testując nowe formy kontroli nad narodami. Szczególne niepokojące jest kontrola narodu Chin przy pomocy demonicznej sztucznej inteligencji.

Moim zdaniem to nie islam i syjonizm mogą okazać się największym niebezpieczeństwem ale owo zwodzenie w imieniu Isusa.

Cyryl

Liczba postów : 1352
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 31st Październik 2018, 03:27

Odnośnie kluczowych informacji, Google nie chce już tłumaczyć pewnych artykułów.

Może z Polski będzie łatwiej, radzę spróbować.

https://steemit.com/life/@cardinalkpatrick/nasa-just-captured-video-of-new-jerusalem

Źródło powyżej.

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Jer11

Ale warto to przejrzeć. Są tam zdjęcia czyli... nonsens, aczkolwiek ten nonsense jest dla nas ważny, ponieważ mamy sygnały, co NASA i sataniści planują.

A planują (chyba, im nie można wierzyć w ani jedno słowo) jakieś mega oszustwo związane z powrotem Chrystusa oraz przybycia z przestrzeni kosmicznej nowej Jerozolimy.

W powyższym linku jest artykuł oraz zdjęcia czy raczej skecze tego 'miasta' i być może jest to część owego wielkiego zwiedzenia.

W artykule twierdzi się, że poza Nową Jerozolimą są jeszcze większe statki kosmiczne a Jerozolima jest wielkości połowy USA.

Chodzi im to proroctwo.

Apokalipsa 21:(2) I widziałem miasto święte, nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, przygotowane jak przyozdobiona oblubienica dla męża swego.

Ale owa Jerozolima najprawdopodobniej jest symbolem, który ma pojawić się po 1000 Królestwie Bożym. Proszę przeczytać cały rozdział!

http://www.bibliamesjanska.com/Ap/21.html

Oto dlaczego uporczywe naciski na ziemię kulę pomimo braku jakichkolwiek dowodów.

Oczywiście takie informacje traktujmy jako dezinformacja, którą ciężko jest określić. Być może jest podwójna dezinformacja. Być może nas chcą w ten sposób zwieść ale planują zupełnie coś innego. Ale równie dobrze może to być rzeczywisty plan wprowadzenia nas w błąd.

Dlatego lepiej o nim wiedzieć niż nie wiedzieć, ponieważ w przypadku jego realizacji już będziemy wiedzieli, że jest to oszustwo satanistów i upadłych aniołów.

Być może owe pozamykane laboratoria obserwacji Słońca, które rzekomo widziały olbrzymie statki kosmiczne poza Słońcem także 'widziały'... Jerozolimę.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Liksar on 31st Październik 2018, 20:01

U mnie tłumaczy na Polski, warto dodać , że jest tam pokazany bodajże wygląd " Chrystusa" warto zerknąć.

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Fake10

oraz pokazywany film... ciekawe.
"PRZYJAZD MESJASZA W JEROZOLIMIE!" rok 2011....jako coś na rozluźnienie podam :

"Grafika ©️ 1992 Pat Marvenko Smith. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Prawa autorskie tekstu ©️ 0095-0096, Jezus Chrystus, Wszystkie prawa zastrzeżone.ę"

Najwidoczniej ich Chrystus sobie nawet prawa autorskie tekstu zastrzega zgodnie z prawem lol!
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Obserwator on 31st Październik 2018, 22:02

I ten krzyż na przepasce...czyżby znak bestii?

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Liksar on 31st Październik 2018, 22:44

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 12310

krzyż templariuszy żeby bylo ciekawiej.
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 7th Listopad 2018, 05:45

Z nieco innej branży... z polityki zagranicznej Polski.

Polska w klubie antyimigracyjnym. Dlaczego rząd PiS nie chce podpisać paktu ONZ?

Pakt przewiduje wymianę informacji, współpracę przy ochronie granic i międzynarodową pomoc humanitarną dla najbardziej zagrożonych uchodźców.

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1767300,1,polska-w-klubie-antyimigracyjnym-dlaczego-rzad-pis-nie-chce-podpisac-paktu-onz.read

Tego nie daje się czytać. Powinno być...

Nie chcemy Arabów, wolimy Kozaków i Ukraińców!

Rząd robi w podejrzany sposób dobre wrażenie.

Tymczasem w USA mamy niezaprzeczalny fakt, że przeciętny polityk jest zbytnim prymitywem, aby zarządzał... czymkolwiek.

Trump w ciągu zaledwie 2 lat postawił USA niemal całkowicie na nogi. Wniosek?

Polityk w rządzie to jak alkoholik w miejscu pracy.

Poziom polityka można porównać z poziomem alkoholika w pracy. Niby coś tam, robi....

Wracając do artykułu - ONZ jest organizacją globalistów komunistycznych, czyli zbrodnicze lewactwo, które dąży za wszelką cenę wraz UE do wyniszczenia rasy białej.

Polska co prawda grozi, że nie podpisze umowy o imigracji, ale z politykami nigdy nic nie wiadomo. Zawsze kłamią.

W tym przypadku prawa ręka Watykanu, ONZ chce zrobić dobrze imigrantom.

Twierdzi się, że jedynie Europa jest w stanie pomóc 250 mln imigrantów.

Po za tym twierdzi się, że wszystkie rasy są równe.

OK. Wysyłajmy nieco pieniędzy i fachowców do ubogich krajów Afryki i niech się rozpocznie prawidłowy proces ich wydajności i budowa uczciwego systemu państwowego. To nie nasza wina, że oni nie potrafią się utrzymywać, ale wina głównie... watykańskich syjonistycznych bankierów.

Znacznie taniej oraz znacznie efektywniejsza pomoc, która jest w stanie wynieść ubogie kraje na samowystarczalny poziom życia dla wszystkich obywateli.

Gdyby władze krajów Afryki nie zgadzały się z taką pomocą, zrobić małą inwazję i usunąć takich władców od władzy.

W Libii tak zrobiono czy w Iraku, czy w Afganistanie...

Nikt na tym nie straci i wszyscy zyskają. Sprowadzanie imigrantów do Europy już okazało się totalną klęską - i dla imigrantów i dla krajów, które je przyjęły.

Ale... taki jest przecież plan ONZ i nasienia węża aby rasę białą zniszczyć całkowicie własnie za pomocą imigracji, którą powodują finansowane oddziały ISIS oraz wielu nielegalnych szmuglerów dzieci dla pedofilów oraz kobiet dla burdeli w USA czy Arabii Saudyjskiej.

Wojna bezprzyczynowa w Syrii z udziałem Rosji, Izraela, USA, Turcji i Anglii własnie powoduje masową ucieczkę Syryjczyków z miejsc swego zamieszkania.

A ONZ zrzuca winę na kraje europejskie, że nie chcą brać uchodźców. Nie byłoby znacznie taniej wycofać wszystkie armie i te pieniądze przeznaczyć na odbudowę zniszczonej przez Zachód i Izrael Syrii?

A o tym to nawet żadna gazeta nie napisze!

Dlaczego? Ponieważ jest to nasienie węża stale nas okłamujące i faszerujące komunistyczną propagandą.

Świat byłby pięknym miejscem, gdyby nie działalność sił ultymatywnego zła. 2-4 lata i na całej ziemi byłby dobrobyt.

Z tych przyczyn świat ludzi dobrej woli czeka na naszego Zbawiciela, który nas wybawi z brudnych i zakrwawionych rąk nasienia węża!

Tylko Bóg i Syn mają niezwykły plan dla całej ziemi oraz wolę i środki, aby ten plan zrealizować.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Cyryl on 7th Listopad 2018, 15:02

Henryku moim zdaniem Pis ma nóż na szyi. Polska to wschodnia flanka Wielkiego Babilonu. Zobaczmy miałeś racje, że Babilon wielki to głownie USA i Wielka Brytania:
najwyższy czas napisał:
Szyderca 06/11/2018 at 13:22
Przecież to OCZYWISTE. Większość państw nie jest prożydowskimi i proamerykańskimi oszołomami jak Polska i nie chce 2-3x drożej płacić za „tańszy” gaz z USA. UE i USA to naturalni wrogowie. To wysokorozwinięte gospodarki konkurencyjne wzajemnie, produkujące to samo, zabiegające o te same rynki zbytu i te same źródła surowców, natomiast UE i Rosja to gospodarki KOMPLEMENTARNE! Celem USA, praktycznie zrealizowanym, było wyrzucenie Europy z Ameryki Południowej, Azji, Afryki i Bliskiego Wschodu i przejęcie jej miejsca oraz zgodnie z ogłoszoną w 1906 (stąd nazwa geopolityka) teorią H.Mackindera „O geograficznej osnowie historii” zwalczanie wszelkich prób integracyjnych w Europie i Azji, gdyż USA uważa się za mocarstwo morskie i w związku z tą teorią (stanowiącą podstawę polityki anglosaskiej od ponad 100 lat) uważa mocarstwa lądowe za śmiertelnych wrogów. Za śmiertelne zagrożenie USA uważa też handel za pomocą szlaków lądowych a nie morskich (to budowa kolei transyberyjskiej wzbudziła panikę Mackinderi Wielkiej Brytanii). Dla UE import gazu z Rosji nie jest zagrożeniem TYLKO DYWERSYFIKACJĄ, gdyż tylko 1/3 gazu płynie z Rosji a reszta z terenów pod kontrolą USA, które dba by UE miała droższy gaz i ropę od firm z USA, by zmniejszyć konkurencyjność europejskiego przemysłu. Cały świat się z Polski śmieje, że zawetowaliśmy na żądanie USA i Izraela Jamal II, choć Rosja obiecywała 400 mln $ opłat za tranzyt i udział polskich firm w budowie i gdyby był Jamal II, to nie byłoby Nord Stream. USA ukradły gazociągi na Ukrainie by nakładać haracz na gaz do UE, ale teraz zostaną z pustymi rurkami i dobrze im tak. USA mają plan panowania nad światem za pomocą 1 – instytucji finansowych, 2 – za pomocą kontroli surowców energetycznych 3 – za pomocą kontroli żywności. Każda inicjatywa w tym im przeszkadzająca robi wg USA z ich twórców jej wrogów. USA to tylko 5% ludności świata, ale zużywają 25% światowych surowców i emitują 25% światowych zanieczyszczeń i by ten poziom konsumpcji utrzymać, muszą gnoić resztę świata i kontrolować światowe finanse, energetykę i żywność. Nie jestem Amerykaninem, więc nie widzę najmniejszych powodów by w tym USA pomagać a podwyżki cen energii w Polsce są ceną (niestety jedną z wielu innych) jaką Polacy płacą za bycie pachołkami USA i Izraela. Czesi nie są zdrajcami, tylko racjonalistami, dlatego nie zgodzili się na amerykańską tarczę antyrakietową w Czechach („Nie po to pozbyliśmy się jednego okupanta by zastępować go kolejnym” – powiedział USA prezydent Czech), do „okupacji” Iraku posłali… 6 saperów (dlatego dostali zamówienia od Iraku, a Polska dostała g…), wyrzucili Boeinga, który „pomagał” im w prywatyzacji przemysłu lotniczego (dlatego Polska już tego przemysłu nie ma, a Czesi dalej produkują odrzutowce), tak, że Aero prawie zbankrutowało. I Czesi, dzięki olewaniu „dobrych rad” USA wrócili do pierwszej 10 handlu uzbrojeniem a w Polsce amerykańskie „brygady z Marriotta” przemysł zbrojeniowy likwidowały w pierwszej kolejności. Dzięki temu Polska może pomarzyć o czeskim poziomie życia a poziom ubóstwa w Czechach jest najniższy w Europie, nawet niższy niż w Norwegii. :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))
https://nczas.com/2018/11/06/zdrada-czechow-popieraja-budowe-nord-stream-2-ogromny-cios-dla-polski-zostaniemy-kompletnie-osamotnieni/

Tak samo Dugin uważa Rosję i Chiny za imperium Euroazji, którego wrogiem jest Anglosaska (USA i Wielka Brytania) potęga morska.

Czyli Babilon Wielki to mocarstwo Morskie czyli USA i Wielka Brytania, jak trafnie opisałeś Henryku:
http://www.zbawienie.com/tajemniczy-babilon.htm

Zauważmy USA prowadzi handel morski i uważa handel lądowy za swoje zagrożenie. A zatem sojusz Rosji i Chin które dążą do stworzenia handlu lądowego jest dla Babilonu Wielkiego śmiertelnym zagrożeniem. pisałem tutaj:
http://zbawienie.forumotion.com/t136-czy-habakuk-prorokuje-o-najezdzie-wyznawcow-islamu
Że sankcje wobec Rosji a szczególnie Chin wprowadzają nie tylko USA, ale także Niemcy czy Włochy. Co oznacza jedno, obecnie tworzy się sojusz przeciwko Babilonowi Wielkiemu na północy czyli Chiny i Rosja.

Jak pisałem Rosja podpisze ową deklaracje ponieważ w ten sposób będzie otwarcie ściągała Chińczyków. Rosja tez chce ściągać prześladowanych białych z RPA. Dzięki napływowi ludności z Chin Rosja czy połączeniu się z Chinami powstanie nowe super potężne mocarstwo którego celem będzie też podbicie Europy.

USA rozumieją te niebezpieczeństwo. Jednak otwarcie nie mogą oni zagrozić temu sojuszowi. Dlatego chcą zadusić Rosję i Chiny sankcjami licząc na wybuch islamskiej rewolty w Rosji. Dodatkowo USA sprowadziło do UE i sprowadza nadal miliony islamistów aby zachęcić do owej rewolty islamistów w Rosji. Chiny i Rosja przejrzały tę grę i sami wykorzystują islamistów do tego aby osłabiać przyszłe tereny do podboju, wspierając po cichu ruchy prawicowe i tworzą nawet prawicowe bojówki.

Pis w mojej ocenie to partia Babilonu Wielkiego, która udaje prawicowców gdyż gdyby nie udawała tego ruchu i oficjalnie nie sprzeciwiała się przyjmowaniu islamistów (nieoficjalnie przyjmuje ona) to wpływy Rosji i Chin w Polsce były by większe.

W mojej ocenie Pis nie może podpisać tego paktu z prostej przyczyny, Polacy by przejrzeli na oczy i w zasadzie zaczęli by popierać ruchy prawicowe wspierane przez Moskwę i Pekin. Zobaczmy Pis przegrało wybory samorządowe w dużych miastach ponieważ tam ludzie zauważyli, że Pis pomimo obietnic przyjmuje islamistów i zwyczajnie nie poszli oni glosować.

W tej chwili Babilon Wielki gra o przetrwanie. A sam Trump próbuje resztki em sił upadającego Babilonu Wielkiego powstrzymać owe nowe supermocarstwo Północy o którym Bóg przepowiedział Jeremiaszowi, że zniszczy Babilon Wielki.

Cyryl

Liczba postów : 1352
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Cyryl on 13th Grudzień 2018, 05:20

Nathaniela napisał:Cenny komentarz Nathaniela:

NATHANIELYSANDER


Jakby co ”Jorosz” także pochodzi od Fomienko, więcej śmiechu wywołuje modlitwa ślepca która nie istnieje jedynie wspominają o tym Pujol i Ruskie strony

Ciekawy link http://szerlowski.apologetyka.info/upload/articles/pdfs/64/db47456/975_chrzescijanstwo-nie-jest-kopia-religii-egipskiej.pdf

W Brytyjskim Muzeum nie ma żadnej modlitwy ślepca w Księdze Umarłych także jedynie te 42 zaprzeczenia Maat ale nawet to nie świadczy że Pentateuch pochodzi od faraonów jeśli wątki z Dekalogu znajdziemy na całym świecie wielu porównuje Prawo Boże do Prawa Hammurabiego wystarczy jednak przyjrzeć się bliżej i okazuje się że Hammurabi dostał prawa od Szamasza/Utu czyli słońce a Słońce jest symbolem upadłych tylko dlatego że symbolizuje ich ”boskiego potomka” a nie dlatego że jest to dzieło Boże. U Hammurabiego goj/niewolnik pozostaje nadal niewolnikiem i tak dalej

To że w Egipcie mówi się o panu chleba itd to oznacza że chleb był popularnym pożywieniem w tamtych czasach podobnie wino a diabliści zrobili z tego mistyczny symbol nie wiadomo czego, podobnie Kościół… nie chodzi o chleb i wino ale o to że było powrzechne w tamtych czasach

Na całym świecie znajdziemy teksty w rodzaju Zaprzeczeń Maat, Dekalogu lecz róźnią się one kontekstem co ciekawe te zaprzeczenia Maat pochodzą z tekstu (wierząc źródłom) z okresu XIX dynastii czyli po wyjściu Izraelitow z Egiptu
Geralnie chcą nam wmówić że Eksodusu nie było (bardzo mało ludzi wierzy w eksodus) albo że Izraelici przejęli kult od Egipcjan. Tymczasem teksty typu Lamentacja Ipuwera czy reformy Amenhotepa IV (Echnatona) wskazują na coś odwrotnego że to upokorzeni Egipcjanie naśladowali Izraelitów, jest parę wykładów na ten temat od ”Polskiego Waltera Veitha” Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 1f642

Większość cytowanych źródeł nie istnieje albo jest tworzone przez kryptojezuitów jak Pujol, masoni wyższego szczebla też są zamieszani choć łatwiej dostrzec jezuickie wpływy bo przecież uniwersytety były zakładane przez jezuitów a nie masonów ale zganianie na masonów, żydów, illuminatów i tak dalej jest na rękę

Wychodzi na to że duża częśc tych Ruskich bajek pochodzi wprost od Jezuitów. Heliocentryzm też pochodzi od Jezuitów choć Kopernika ciężko oskarżyć o bycie Jezuitą choć czasy się zgadzają to czasowo by musieli w ciągu kilku lat się zadomować w bardzo krótkim okresie czasu w każdym razie Kopernik w swojej pracy powoływał się na Hermesa Trismegistosa a Słońce nazwał Bogiem, i tym był renesans odrodzeniem się starożytnych kultów.

Później to Jezuici wzbogacili potworzyli masonerię i pozostałych…

A swoją drogą śmieszne a zarazem smutne kiedy Mariusz z Samjayą sami się orają niemiłosiernie ukazując czystą amatorkę kilka linków na krzyż i oto cała wiedza w umysle przeciętnego człowieka maluje obraz teoretyka spiskowego jako oszołoma nie wiem ale coś musi być z ludźmi zajmującymi się tematem kształtu ziemi albo są bardzo naiwni łykają wszystko czy pełno rożnych trolli ?

Ale nawet Jorosz/Jerozolima/Troja czy Ra albo Anglicy wymawiający God jako gad nie pobije nie istnienia Australii
To przebija wszystko inne że posyłają swoich ludzi jako antysystemowców by głosili przy okazji kompletne idiotyzmy
Henryk hologramem wygenerowanym komputerowo nie mogę z tego że też muszą się posuwać do takich bredni

Podobnie podcinają muzułmanom skrzydła Ewangelią Barnaby (ucznia Pawła) która to krytykuje Pawła a także nauki Islamu czyli co to za muzułmanin który jest przeciwny naukom Islamu, no idiotyzm żaden normalny Muzułmanin nie strzeli sobie w głowe tym dziełem które obala zarówno Katolicyzm jak i Islam tylko dlatego że średniowieczny czy nawet nowożytny autor przeszedł na Islam…

Czy powoływanie się na Ewangelię Judasza czyli dzieło jakiejś sekty która przelała swoje nauki w mowę Judasza w formie literackiej a oni wywyższają dzieło drobnej sekty od wiarygodnego źródła ? To tak jak KRK wywyższa nielogiczne wizje maryjne czy piekielne, kolejny idiotyzm

Przy okazji wykopałem czternastą księgę Flawiusza w której ładnie został opisany Herod który po dojściu do władzy wybił cały Judejski Sanhedryn i wsadził tam Edomitów

https://basileia785.wordpress.com/2016/10/06/apologia-nr-27-tozsamosc-falszywego-narodu-wybranego/#comment-2217


Konieczne by zrozumieć podłoże konfliktu z Faryzeuszami

https://cyryl27.wordpress.com/2018/10/27/pawel-z-tarsu-czyli-bestia-druga-dowody-i-analiza/comment-page-1/#comment-2640


szerlowski napisał:1) Modlitwa Ojcze Nasz nie jest kopią modlitwy ślepca Wprowadza się ludzi w błąd, mówiąc, że: modlitwa "Ojcze Nasz" jest kopią "modlitwy ślepca", znajdującej się na tekście pochodzącym z 1000 r. p.n.e. " Nie ma w egipskiej literaturze żadnej "modlitwy ślepca", której naśladowaniem mogła by być Modlitwa Pańska."mówi egiptolog dr. Andrzej Ćwiek z Poznania. Trudno stwierdzić, z jakiego typu przeinaczeniem czy nieporozumieniem mamy do czynienia. Mowa o jakimś tekście z ok. 1000 r. p.n.e. Nie mam pojęcia o co chodzi. Oczywiście, motyw boga jako ojca, do którego zwraca się w modlitwie faraon występuje często, np. w hymnie do Atona, ale od tego do Pater Noster jednak daleko. Wygląda to na fantastyczne pomieszanie danych o Achenatonie, mówiącym o sobie jako o "jedynym" synu Atona (w hymnie król podkreśla rolę światła i widzenia, co niektórym badaczom dało asumpt do sugestii, że Achenaton miał kłopoty ze wzrokiem i to było powodem, że czcił słońce w szczególny sposób), z innym utworem egipskiej literatury , tak zwaną "pieśnią harfiarza" (wyrażając ideę Carpe Diem; na przedstawieniach w grobowcach wykonują ją często niewidomi harfiarze). " I przebacz nam nasze winy jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili". Koncepcja przebaczenia grzechów, złych uczynków, "win" (które mogą być "przebaczone" czy "odpuszczone") jest raczej nieegipska. Podczas sądu Ozyrysa sprawdzano, czy zmarły nie nagrzeszył za dużo za życia; żadna późna skrucha, ani tego typu apele do boga nie miały zastosowania. "I nie dopuść abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego". W Egipcie raczej człowiek sam musiał się pilnować, by postępować moralnie, nie zrzucając odpowiedzialności na bóstwo. "Bądź czysty we własnych oczach. Strzeż się, żeby ktoś inny nie musiał cię oczyszczać." (Nauki Hordżedefa). Bogowie egipscy nie wystawiali na pokuszenie. Nie ma tu idei odpuszczenia grzechów.

http://szerlowski.apologetyka.info/upload/articles/pdfs/64/db47456/975_chrzescijanstwo-nie-jest-kopia-religii-egipskiej.pdf

A zatem t.z.w. "modlitwa ślepca" to plagiat. Szczególnie jak sam Szczytyński głosił, że piramidy to wybudowali żołnierze Napoleona. Jeśli zatem w XVIII wieku mogli żołnierze Napoleona wybudować takie piramidy to tym bardziej dziś, można fałszować a nawet tworzyc wszelkie starożytne artefakty. Szczególnie, że metoda datowania węglowego jest błędna i można ją także przy pomocy technologii podrobić (raczej stworzyć artefakt o określonym wieku).

Cyryl

Liczba postów : 1352
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 14th Grudzień 2018, 05:17

Kłamstwa z innej beczki.

https://www.breitbart.com/national-security/2018/12/12/hi-tech-robot-russian-technology-forum-turns-out-actor-suit/

Artykuł [EN] ukazujący rosyjskie oszustwo w kwestii SI.

Ukazany robot okazuje się kombinezonem w którym jest... aktor!

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Robot10

Widać wyraźnie wielką przerwę pomiędzy głową a tułowiem i najwyraźniej widać... szyję człowieczą!

Według obserwatorów ten rzekomy robot zachowywał się zbytnio po ludzku.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 14th Grudzień 2018, 10:33

I jeszcze nieco prawdy!

Film po angielsku - Trump mówi w nim....

I'm actually a mason. I would know about it!Jest to nagrana przez CNN rozmowa w Białym domu. W pewnym momencie po kilku zdaniach Trumpa kamera pokazuje młodą kobietę i chyba jej męża który przyznaje się do tego, że jest żonaty około 32-33 lat, dodaje - z krwią - (with blood) co oznacza przynależność do masonerii.

Na filmie jest wielki hałas i mam problemy ze zrozumieniem kilku słów, co jest dla ludzi nauczonych języka normalne. Ale po wybuchu śmiechu tego czarnoskórego polityka, Trump poza kamerą jest słyszany, jak mówi:

I'm actually a mason. I would know about it!

"Ja jestem aktualnie masonem i wiedziałbym o tym."

Ta scena jest powtórzona kilkakrotnie i nie mam wątpliwości po kilku przesłuchaniach, że on te słowa powiedział. Oczywiście jest możliwość manipulacji i nałożenia rzeczywistego głosu Trumpa, 100% pewności nie ma i wszystko jest na wokandzie. Ale trzeba zanaczyć jedną najistotniejszą rzecz.

Masoneria jest piramidzie władzy zaraz pod Iluminati i ktoś na stanowisku prezydenta MUSI należeć do elit masonerii.

Ponieważ masoneria wykonuje polecenia Iluminatów (także szatana i upadłych aniołów) a bezpośrednimi wykonawcami są najpierw masoni a potem dopiero są politycy wykonujący polecenia masonów.

Z tych przyczyn masoni się przed światem ukrywają, ponieważ nie mają się czym przed nami chwalić.

A to oznacza, ze oni manipulują nami za pomocą mediów i polityków na maxa a w zaciszu loż masońskich śmieją się z nas do rozpuku.

Jak dotychczas mieliśmy wiele podejrzeń odnośnie Trumpa i mamy poważniejsze potwierdzenie, że on, Putin czy jacykolwiek inni politycy grają do tej samej bramki. Czasami ktoś z nich zostanie zamordowany, ale i to jest postrzegane jako normalna część życia, która wcześniej czy później musi się wydarzyć, albo... jako klony mogą oni żyć po rzekomym zabójstwie dalej w ukryciu.

Z tych przyczyn największą szansę USA ma na... wojnę domową połączoną ze stanem wojennym, jak to było planowane już od lat 1871 i obecnie niemal wszystko wskazuje, że ów plan jest zapięty na ostatni guzik działaniami Trumpa, który gra pierwszorzędnie swoją rolę.thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 15th Grudzień 2018, 08:32

Znalazłem niezwykle ciekawe materiały na temat... arki Gabriela. Niewielu o niej słyszało. W tym linku jest artykuł w polskim tłumaczeniu.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fmysteriousuniverse.org%2F2016%2F02%2Fthe-ark-of-gabriel-antarctica-russia-and-the-apocalypse%2F

Informacje nie występujące w tym artykule.

Najprawdopodobniej szatan, uwielbiający kopiowanie dzieł Boga był owym 'aniołem' który podyktował Koran Mahometowi i podobno przedstawił się jako archanioł Gabriel.

Dał mu także w prezencie arkę Gabriela.

Są pewne dowody na to. W Mekce kilka lat temu podczas prac budowniczych - jest to w artykule- owa arka poraziła najpierw 104 osoby a za kilkanaście ponad 400 osób.

PO zbadaniu sprawy Rosjanie zorganizowali transport owej arki na Antarktydę a towarzyszył im Cyryl szef kościoła prawosławnego Rosji. Na Antarktydzie jest także kościół prawosławny, podany na zdjęciu.

Na dzień przed wyborami w USA był tam McCain, potem szybko poleciał na Nową Zelandię, skąd przegoniło go wielkie trzęsienie ziemi.

Są podejrzenia, że z Antarktydy są wydawane rozkazy na ziemi.

Moje podejrzenie w tej sprawie?

A jeżeli wypuszczeni z Antarktydy upadli umieszczą arkę Gabriela na miejscu świętym obrzydliwość czyniącą spustoszenie, każąc jej oddawać cześć?

Mogą także zbudować tam posąg który przemówi być może w imieniu owej arki.

Informacje są bardzo ciekawe i pewne rzeczy nam nieźle wyjaśniają. Ale nie należy tego traktować zbyt poważnie, z pewnością jest w tym sporo prawdy ale i sporo manipulacji.

Niemniej lepiej o tym wiedzieć. Nie będziemy pewnymi wydarzeniami zbytnio zaskoczeni. Na ten temat będę miał oczy i uszy otwarte!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 20th Grudzień 2018, 05:22

Nie jestem pewien jak to sklasyfikować.

Prezydent Nikaragui jest ponownie narodzonym Chrześcijaninem.

https://www.online-ministries.org/president-of-nicaragua-is-now-a-born-again-believer-in-jesus-christ/

W tym linku jest także film w którym mówi on o Biblii. Pierwsza minuta o tym mówi, potem jest wykład jednego pastora.

Potem od 57 minuty jeden z pastorów mówi o nim.

Od 1.01:24 jest wywiad  z nimi, ten sam, który jest na początku filmu, z prezydentem i żoną. On twierdzi i to jest wiadome, ze Nikaragua ma olbrzymi problem z Watykanem i katolicyzmem. Ale po chwili jest wywiad z jego żoną, która dziękuje za pewien list od przemawiającego pastora, po hiszpańsku i za Biblię.

Dalej ten pastor pokazuje zdjęcie swego brata, wręczającego Biblię Ortedze w roku 1988 oraz nieco wcześniej także i mówi, że ziarno zostało posiane.
W takim bagnie rządowym - każdy rząd do szatańskie i pedofilskie bagno z niewielkimi wyjątkami i trudno jest sobie to wyobrazić, aby w centrum owego bagna znalazł się ponownie narodzony Chrześcijanin.

Mogę się mylić ale... faktem jest, że Daniel Ortega z żoną - Rosario Murillo Ortega odrzucili Katolicyzm stając się publicznie ponownie narodzonymi Chrześcijanami.

Czas pokaże, że jest to rzeczywiste nawrócenie, czy w stylu... Trumpa!


Trzeba także mieć na uwadze, że na całym świecie ludzie miłujący Boga są drapieżnych szponach satanistów, jak cała Nikaragua czy też... Polska

Polska ma znacznie gorzej, ponieważ rząd jest z nasienia węża oraz religie są przez rząd i nasienie węża także kontrolowane.

Ale w obu przypadkach jest to lud Boży, oszukany i sponiewierany oraz okradziony ze niemal wszystkiego, co można człowiekowi ukraść, za wyjątkiem duszy, której złodzieje nasienia węża nie posiadają.

Z tych ludzi z Nikaragui i innych części świata powstanie wielka rzesza z palmami, którą opisuje Objawienie.

Rev 7:9  Potem widziałem, a oto tłum wielki, którego nikt nie mógł zliczyć, z każdego narodu i ze wszystkich plemion, i ludów, i języków, którzy stali przed tronem i przed Barankiem, odzianych w szaty białe, z palmami w swych rękach.

Szaty białe oznaczające duchową czystość.

Rev 7:14  I rzekłem mu: Panie mój, ty wiesz. A on rzekł do mnie: To są ci, którzy przychodzą z wielkiego ucisku i wyprali szaty swoje, i wybielili je we krwi Baranka.
Rev 7:15  Dlatego są przed tronem Bożym i służą mu we dnie i w nocy w świątyni jego, a Ten, który siedzi na tronie, osłoni ich obecnością swoją.
Rev 7:16  Nie będą już łaknąć ani pragnąć, i nie padnie na nich słońce ani żaden upał,
Rev 7:17  Ponieważ Baranek, który jest pośród tronu, będzie ich pasł i prowadził do źródeł żywych wód; i otrze Bóg wszelką łzę z ich oczu.

Czy to się już zaczyna? Owo wybielenie w krwi Baranka? Czas pokaże ale jest to informacja niezwykle ciekawa na skalę światową. Watykan dostaje szału! Ale miejmy na uwadze, że to może być podobne zwiedzenie, jaki wprowadza w USA Trump!

Czas pokaże...
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 24th Grudzień 2018, 09:34

Niezwykle ciekawe ostrzeżenie nie tylko dla USA ale do całego świata.

Proszę przeczytać króciutki artykuł z proroctwa,com.

http://www.proroctwa.com/ostrzezenie-Q.htm

Czyżby było już tak blisko!?
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 25th Grudzień 2018, 06:29

Może jest jeszcze bliżej? Ale mam wiele informacji ujawniających plany satanistów dla całego świata. Teraz to wydaje się zrozumiałe i wiadomo już jest co jest ich celem.

Oni po prostu musieli to ujawnić! Wcześniej czy później. Kiedy to oglądałem, myślałem, że spadnę z fotela!

http://www.proroctwa.com/rzeczywiste-plany-szatana.htm

Ale teraz będziemy już niemal dokładnie wiedzieć co i dlaczego dzieje się na świecie.

Czas się przybliżył i być może Bóg już im dał zielone światło do działania.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by lusia on 7th Styczeń 2019, 01:32

Na Facebooku organizowana jest katolicka grupa, która chce wielbic Boga Ojca....
Pomyślałam "super" w koncu katolicy przejrzeli na oczy a tu UWAGA - ZONK  cat  cat  cat

Grupa inspirowana jest " objawieniami" włoskiej mistyczki- ktora po przeanalizowaniu sprawy z bratem LlKSAREM stwierdziliśmy że bardzo przypomina naszą rodzimą mistyczkę Faustyne- tylko , że włoska ma na imię Eugenia. A wiec owej pani " objawiał" sie bog ojciec i UWAGA kazal namalować obraz ( ktory jest w linku). Czy nie przypomina to historii z naszą Faustyną?"

W jednym z orędzi Bóg mówi: Nie wierzcie, że jestem owym strasznym starcem, którego ludzie przedstawiają na swoich obrazach i w swoich książkach! Nie, nie, nie jestem ani „młodszy” ani „starszy” od Mego Syna i Ducha Świętego! Siostra Eugenia otrzymała wówczas wizję obrazu Ojca, jakiego ujrzała na początku pierwszego objawienia 1 lipca. Orędzie to zawiera zachętę, aby rodziny posiadały taki wizerunek, mający uświadomić im posiadanie dobrego i bliskiego Ojca, gotowego udzielać wszystkiego, o co poproszą[21]. Z polecenia matki Ludwiki wydanego w 1935 roku, s. Eugenia namalowała, lub zleciła anonimowemu malarzowi wykonanie obrazu, na którym Bóg Ojciec jest przedstawiony w średnim wieku, pogodny, trzymający kulę ziemską, z koroną u stóp, podobny do Chrystusa, który jest obrazem Boga niewidzialnego " affraid

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Objawienia_Boga_Ojca
lusia
lusia

Liczba postów : 769
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Liksar on 16th Styczeń 2019, 12:25

Wstawiam ciekawy film do obejrzenia, sporo tam tego co wiemy, ale i ciekawostek.

Oczywiście trzeba przecedzić to przez sitko prawdy.. bo " wiele kosmicznych cywilizacji" to raczej nie nasza bajka.

Film o technologi 5G, Bestii, Chabad Lubawicz, czasach końca i różnych tematach.Podsumowanie agenty 2030 : 28:30, warto uslyszec to samemu, nie wstawie specjalnie cytatu

30:20 bardzo ciekawy wniosek, ktory dla nas jest potwierdzeniem tego, ze w PL zyje Lud Boży

32:10 , ciekawy fragment o guru Chabadu

1:10:00 idealny frament pokazujacy ze wszystkie media, to taka sama medialna papka do programowania umysłów
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by thewordwatcher on 16th Styczeń 2019, 16:17

Ten film wbrew pozorom to maksymalne RELIGIJNE zwiedzenie.

Najbardziej podoba mnie się kwestia religijna w tym filmie.

Najlepsze momenty to Kaczyński i syjonistyczna świta w Kościele Katolickim.

Nasienie węża czuje się w Kościele lepiej niż w swej synagodze.

Ten sam 'bóg' i te same niemal rytuały i błazeńskie stroje.

O co w tym wszystkim chodzi? O zwiedzenie katolików. Przecież to jest genialnie proste.

Sprawdźmy ten link!!!! 6 lat temu o tym pisałem ale do niewielu to dotarło.

http://www.proroctwa.com/watykan-wielbi-lucyfera.htm

I teraz pomyślmy sobie nieco. Użyjmy tego, w co nas wyposażył Bóg. W rozum.

Na tym filmie na początku widzimy nasienie węża  w kościele podczas mszy.

Raptem Żydzi są katolikami?

Zawsze nimi byli! Powtórzmy to tysiące razy. Katolicyzm to bałwochwalczy satanizm. Żydzi w kościele to swoi w swoim ogródku!

A katolickie głupstwo religijne nadal na oszustów szatańskich głosuje ponieważ szatański Rydzyk czy jakiś inny klecha zdołał ich do tego przekonać.

A nasienie węża, jak sama nazwa wskazuje to 'istoty' służące szatanowi. Jeżeli Watykan wielbi Lucypera, to znaczy że nasienie węża w Kościele jest u siebie w domu!

Inne religie niczym się nie różnią.

Którą religię stworzył Bóg czy Syn? Żadnej. Obaj polecili nam, abyśmy byli posłuszni 10-ciu Przykazaniom.

A polski naród generalnie ma to w nosie i z tych przyczyn cierpi! I słusznie!

Ciężko jest to pisać ale Naród Wybrany nadal Boga nie wybrał, nie jest Mu posłuszny i Bóg mówiąc delikatnie nie zsyła masowo swej ochrony oraz swych błogosławieństw na ten niewdzięczny naród - lud twardego karku.

Historia się powtarza. Film ten omawia wiele błędów Narodu, stara się mówić o wszystkim, poza Prawdą.

Nasienie węża dzierży władzę w Narodzie Wybranym, pluje mu w oczy a Naród Wybrany udaje że deszcz pada.

Powiem szczerze, czasami mnie ręce opadają ze świadomości, że tak niewiele do Narodu Wybranego dociera.

Nasienie węza zna lepiej i dokładniej Prawdę o Bogu niż... Naród Wybrany, zupełnie ogłupiony przez kler, typu Rydzyk i katolicka masowa pedofilia.

Jutro dopiszę więcej (albo i nie) ponieważ historia wymarszu na pustynię chyba się powtórzy.

Owszem film omawia to, o czym pisałem od lat, piszę nadal i ostrzegam.

I co z tego?

Skoro lud Boży nadal wielbi demony królowej niebios i składa bezmyślne i bezwiednie ofiary... Lucyperowi!


Boże wybacz im, bo nie wiedzą co czynią!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 5 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach