..........

+3
Kasia
Iraeneus
przebudzonyzesnu
7 posters
Go down
przebudzonyzesnu
przebudzonyzesnu
Liczba postów : 36
Join date : 11/02/2016

.......... Empty ..........

26th Czerwiec 2016, 09:43
.


Ostatnio zmieniony przez przebudzonyzesnu dnia 23rd Sierpień 2017, 12:38, w całości zmieniany 1 raz
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

.......... Empty Re: ..........

26th Czerwiec 2016, 10:11
Po pierwsze mów prawdę i podkreślaj że nie chcesz trucizny w postaci wielokrotnej przekroczonej dawki rtęci, aluminium etc.

Nie bój się sądów, sanepidu ( sanepid nie ma prawa nakładać grzywnach jest w tym temacie wyrok SN ).

Zaufaj Bogu i pokładaj w nim główną nadzieję że Cie obroni.

Nic nie podpisuj, żadnych oświadczeń u lekarza etc.

Ja ostatnio ze swoim dzieckiem byłem i powiedziałem to jak wyżej, nic nie podpisywałem i powiedziałem że do ukończenia 2 roku nie będę dziecka szczepił i ... cisza od 3 miesięcy.
Ufam że Bóg mnie ochroni a jak będzie taka Wola Pana to dam odważne świadectwo ... swojej wiary.

Ostatecznie jest też najnowsza rzecz co ostatnio zaproponował Henryk....

żądaj oprócz certyfikatów... świadectwa na koszerność szczepionki... możesz powiedzieć że nie jesz wieprzowiny i wyznajesz zasady koszerności.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
przebudzonyzesnu
przebudzonyzesnu
Liczba postów : 36
Join date : 11/02/2016

.......... Empty Re: ..........

26th Czerwiec 2016, 10:41
Message reputation : 100% (1 vote)
.


Ostatnio zmieniony przez przebudzonyzesnu dnia 23rd Sierpień 2017, 12:38, w całości zmieniany 1 raz
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

.......... Empty Re: ..........

26th Czerwiec 2016, 12:15
Zrób jak napisałeś.
Przejdź do porządku dziennego i zapomnij o wezwaniu.

Dopóki nie stworzyli jeszcze specjalnej grupy która ci wchodzi do domu siłą nic ci nie zrobią.

Jak Iraeneus napisał pokładaj nadzieje w Bogu.

Jego mamy się obawiać a nie szczepień .

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

.......... Empty Re: ..........

26th Czerwiec 2016, 12:34
Dokładnie...olej temat.

Nikt siłą nie może Tobie podać szczepionki póki co.
avatar
danielkd
Liczba postów : 14
Join date : 15/09/2015
Skąd : Bolesławiec

.......... Empty Re: ..........

30th Czerwiec 2016, 08:32
Wspaniale Cię rozumiem, ale nie jest tak do końca... Tzn. nie jest to tak łatwo. Ty jesteś jeszcze na samym początku drogi to minie około pół roku, może nieco więcej. To może akurat złapiesz się na to, że będziesz miał 19 lat i dadzą Ci już spokój (przynajmniej narazie) hehehehehe...
Mówienie im, że nie chcesz się szczepić przyspiesza tylko procedurę bo najpierw przychodnia (czy gdzie tam jesteś), wysyła powiadomienie do sanepidu lokalnego, ten dalej do wojewódzkiego i bum, mandat. Po mandacie już sąd. Można wydłużyć nieco tę ścieżkę i mówić, że chcesz się zaszczepić, ale teraz jesteś chory lub w domu ktoś jest chory (zarejestruj się do lekarza bo na wszystko musi być papier) i tak z miesiąca na miesiąc. To zajmie pół roku max, następnie dostaniesz wezwanie do sanepidu lokalnego. Tutaj pogadanka, a ty dalej to samo, że chcesz się szczepić i itp., ale ciągle choroby bo to taki okres. Wtedy urzędnik wyznaczy Ci termin do kiedy masz się zaszczepić. Wiadomo, że się nie zaszczepisz, więc po tym terminie dostaniesz upomnienie, że jak się nie zaszczepisz to papiery pójdą do województwa (takie typowe straszenie wg ich słupka). Tutaj już musisz odpowiedzieć pismem oficjalnym. To da Ci z dodatkowy miesiąc, może więcej... Musisz pamiętać, że oni robią robotę taką, jaką im góra narzuca, więc jedni są naprawdę za szczepionkami, a inni to po prostu urzędnicy i robią to co im każą, więc loklanie to możesz nic nie wskórać... Jak papiery pójdą z przychodni do sanepidu to machina ruszyła. Ty masz 18 lat, więc to może się kręcić jeszcze szybciej. Szczepienia są ''obowiązkowe'' do 19-go roku życia. Dużo info znajdziesz na necie i na pejsbooku na StopNop. Tam dużo się pisze na ww temat. Wiele też zależy od tego w jakim województwie mieszkasz.
A skąd ja to wiem ?? Bo ja już jestem na etapie ''Nałożenie grzywny w celu przymuszenia'' hehehehe, tak to się ładnie nazywa.
Pamiętaj, na wszystko papier i dotrzymuj terminów odwołań... Bo niestety, chcą wytruć ludzi i zrobić z nich żyjące zoombie na wszelkie możliwe sposoby. Gdzie nie poczytasz o szczepionkach to ci, którzy odważą się, mówią że szczepionki są nieskuteczne i itd. Szczepionki generalnie nie są lekami, a więc cały proces rejestracji i długoterminowych badań ich nie obejmuje, więc na dobrą sprawę mogą ci wstrzyknąć wodę z toalety i nic im do tego. Firmy farmaceutyczne NIE PŁACĄ poszkodowanym przez nich, odszkodowań na całym świecie... To rząd płaci odszkodowania za powikłania poszczepienne. Czyli płacą ludzie z podatków... Takie podwójne płacenie, hehehe... Aha. Z tymi odszkodowaniami to na świecie bo w Polsce wogóle czegoś takiego nie ma...
Jak masz pytania to pytaj bo ja jestem na bieżąco ;-)

avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

.......... Empty Re: ..........

14th Wrzesień 2016, 13:59
Message reputation : 100% (2 votes)
Doszukałem się ciekawego filmu odnośnie szczepień a raczej jak walczyć ich własną bronią zgodnie z ich literą prawa. Naprawdę polecam może się przydać.

_________________
Łaska, miłosierdzie, pokój od Boga Ojca i od Isusa Chrystusa, Syna Ojca, niechaj będzie z nami w prawdzie i w miłości.
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

.......... Empty Re: ..........

14th Wrzesień 2016, 17:59
Aaa... jeszcze jedna jest ciekawa metoda. Zapomniałem wcześniej napisać scratch

Po prostu zapisz się do inne przychodni Cool

Zanim w nowej przychodni coś zobaczą że masz zaległe szczepienie miną miesiące lub więcej.

Ja tak zrobiłem z jednym z moich dzieci: miałem chyba z cztery miesiące spokoju Very Happy

Dzieki temu moje dziecko przez pierwsze dwa lata zycia dostało tylko 3 kłucia zamiast co najmniej kilkunastu!

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
przebudzonyzesnu
przebudzonyzesnu
Liczba postów : 36
Join date : 11/02/2016

.......... Empty Re: ..........

20th Październik 2016, 21:51
.


Ostatnio zmieniony przez przebudzonyzesnu dnia 23rd Sierpień 2017, 12:38, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

.......... Empty Re: ..........

21st Październik 2016, 07:10
Musiałbyś poradzić się kogoś, kto ma wiedzę prawną, ale z tego co wiem, to artykuły zawarte w ustawie o obowiązkowych szczepieniach nie zmuszają do obowiązkowego szczepienia.

Jest na FB grupa STOP NOP aspekty i porady prawne..tam na pewno ktoś pomoże.

Kalendarz szczepień jest ustaleniem rządowych lobbystów od farmacji. Nie masz wcale obowiązku przyjmować szczepienia, a twoi rodzice muszą najpierw wyrazić na to zgodę.

Jeśli tego nie zrobią, to lekarz nie ma prawa ingerować w twój organizm i ciało.

A tak poza tym, to najlepiej poprosić Boga żeby oddalił jakoś ten problem od Ciebie. Dobrze gdyby twoi rodzice wiedzieli czym są szczepienia. Pokaż im jakieś kompromitujące materiały.
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 38
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

.......... Empty Re: ..........

21st Październik 2016, 09:35
Message reputation : 100% (1 vote)
Przebudzony ze snu, tylko nic nie podpisuj, bo niektóre przychodnie praktykują podpisanie oświadczenia że się nie zgadzasz na szczepienie i sanepid na tej podstawie cię od razu ściga. Zgoda na szczepienie wymaga podpisu a nie odwrotnie. Powodzenia
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 38
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

.......... Empty Re: ..........

21st Październik 2016, 14:55
Znalazłam stronę jak odpowiadać przychodni, sanepidowi i wojewodzie w konkretnych przypadkach, przyda się też rodzicom małych dzieci. Jeśli nęka Cię przychodnia to możesz to olać, to nie są urzędnicy państwowi i nie jeśli to przychodnia wzywa na szczepienie ma to taką moc jakby fryzjer wzywał na strzyżenie Smile Na szczęście. Teraz przychodnia może lecz nie musi przekazać to do sanepidu a sanepid może lub nie musi przekazać do wojewody, ale nie mogą przymusić do szczepienia ani nałożyć kary. Sanepidowi i wojewodzie należy odpisać. Należy pilnować wszelkich terminów odwołań
http://pisma.szczepienia.org.pl/
Sponsored content

.......... Empty Re: ..........

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach