Go down
Lotion
Lotion
Liczba postów : 215
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Praca - ogłoszenia z Bożą pomocą Empty Praca - ogłoszenia z Bożą pomocą

8th Maj 2016, 21:45
Pomyślałem, że taki wątek może się przydać w tym okropnym świecie rządzonym przez szatana.
Sam wiem po sobie.  silent
Uczciwi dla uczciwych. Jeżeli ktoś ma jakąś ofertę pracy lub szuka pracy to niech zamieszcza tutaj informację.

_________________
Mateusza 10:22 Kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.
Psalm 139:23 Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski, i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!
Lotion
Lotion
Liczba postów : 215
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Praca - ogłoszenia z Bożą pomocą Empty Re: Praca - ogłoszenia z Bożą pomocą

8th Maj 2016, 21:52
Moi Drodzy.
Długo się nosiłem z zamiarem napisania tego postu, bo nie jest mi łatwo. Wielu z was zna moja sytuację rodzinną, która mówiąc najoględniej nie jest łatwa. Poza problemem życia nie do wytrzymania na co dzień z moją żoną, pojawił się dodatkowy problem.

Dość spokojna sytuacja w pracy zmieniła się diametralnie. Wszelkie obietnice poszły w pył, znikły. Szanse na lepsze pieniądze też. Praca bardzo stresująca, często po godzinach za małe pieniądze w dodatku bez perspektyw - chyba że zwolnienia. Zatrudniał mnie znajomy Sad Wisi mi kasę (wyrównanie) i już zapowiedział, że nie odda.  Evil or Very Mad
Z racji małych zarobków korzystamy z pomocy opieki społecznej.
Moja droga życiowa jeśli chodzi o pracę nigdy nie była łatwa lecz bardzo wyboista. Taka moja droga.  Embarassed

Żeby nie przedłużać. Część z was może uznać, że to żałosne czy śmieszne...
Chciałem Was prosić jeżeli ktoś z was słyszałby, że ktoś uczciwy (znajomy itp.) potrzebuje kogoś uczciwego do pracy to proszę wspomnijcie o mnie. Niestety z różnych powodów wchodzi w grę tylko Warszawa, chyba, że jakaś praca zdalna przez internet.  Rolling Eyes

Ewentualne szczegóły na pw.

Codziennie proszę Boga o zmianę sytuacji i o lepsza pracę. Proszę dołączcie do modlitwy jeżeli uznacie że jest to tego warte.
Ostatni czas bardzo dużo mnie kosztuje zdrowia i energii i czasami myślę, że nie doczekam przyjścia naszego Zbawiciela w Chwale. Bóg mnie wystawia na próbę ale ja go nie winię, jest jak ma być i zapewne ma to swój cel. Modlę się i czekam.  pale

Mam wrażenie, że jedynie co robię na tym forum to proszę o pomoc. Tak jakoś wyszło. Wybaczcie mi proszę Sad

Pozdrawiam w Panu i niech Was Bóg prowadzi!

_________________
Mateusza 10:22 Kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.
Psalm 139:23 Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski, i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Praca - ogłoszenia z Bożą pomocą Empty Re: Praca - ogłoszenia z Bożą pomocą

8th Maj 2016, 22:31
Message reputation : 100% (1 vote)
Bracie , też jestem w paskudnej sytuacji , a ze względu na odległość (Kraków) mogę Cie wspierać jedynie modlitwą. Jeśli ktoś się jeszcze przyłączy - mam nadzieję że szybko poczujesz moc sprawczą szczerej modlitwy...
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz

Praca - ogłoszenia z Bożą pomocą Empty Re: Praca - ogłoszenia z Bożą pomocą

8th Maj 2016, 22:57
Zapraszam do UK, pracy jest dużo, niestety tylko fizyczna, ale do zniesienia. Najwięcej w sezonie letnim. Czasem taki wyjazd na miesiąc/dwa może nawet uratować sytuacje (zaległości na czynszu itp.) Wink
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Praca - ogłoszenia z Bożą pomocą Empty Re: Praca - ogłoszenia z Bożą pomocą

8th Maj 2016, 22:59
Dzięki, jak nic nie złapię w najbliższym czasie - pewnie będę musiał skorzystać....
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 38
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

Praca - ogłoszenia z Bożą pomocą Empty Re: Praca - ogłoszenia z Bożą pomocą

9th Maj 2016, 09:55
Message reputation : 100% (1 vote)
Chciałabym Ci Lotion powiedzieć, że ta sytuacja nie jest twoja winą. Z Bożą pomocą powinno się udać naprawić swoją sytuację.
Sponsored content

Praca - ogłoszenia z Bożą pomocą Empty Re: Praca - ogłoszenia z Bożą pomocą

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach