Przerażające sekrety rządzących elit!

Strona 27 z 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Iraeneus on 30th Sierpień 2017, 22:51

Cyryl już Ci bracie odpowiadam ( bardzo lubię z Tobą pisać i do tego mam czas ):

Cyryl napisał:
Czyli owi islamiści, którzy bezprawnie przechodzą na stronę Polską realizują plan 3 wojen, gdyż zmuszają Polaków do obrony. Dlatego w tej kwestii na razi Pis milczy.

Bo patrząc obiektywnie to problem w zasadzie nie wielki! czy oni nas zalewają milionami? podchodzą pod Warszawę?
Rząd po prostu ma inne palonce sprawy i dopiero jak ci imigranci namieszają mocniej np. zgwałcą jakąś Polkę lub kogoś zabiją ... to będzie pewnie temat, taka chyba jest brutalna prawda.
I prawda może to być nawet celowe ale na to dowodów nie mamy. Kaczyński z Chabad?? tak spotkał się  z Żydami  popatrzcie:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kaczynski-spotkal-sie-z-przedstawicielami-srodowisk-zydowskich,764986.html

"W środowym spotkaniu z prezesem PiS uczestniczyli szef Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce Artur Hofman, naczelny rabin Krakowa Eliezer Gurary oraz rabin domu modlitwy Chabad-Lubawicz w Warszawie Szalom Ber Stambler oraz były doradca Donalda Trumpa, a także założyciel i prezes Fundacji From the Depths zajmującej się relacjami Polaków i Żydów Jonny Daniels. (http://www.tvn24.pl)"

I Chabad i doradca Trumpa, czas jeszcze wszystko pokaże.

Cyryl napisał:Skoro Pis jest naszpikowany Chabadzistami to kim są czołowi politycy Pis????

Co do Ziobry i Jakiego to tak sobie myślę chłopy są poczciwe, tylko Kaczyński mógł ich napuścić aby wykonali czarną robotę ...

Cyryl napisał:auważ Iraenusie dlaczego Pis w kwestii zdrowia Polaków nie da im naprawdę skutecznych lekarstw. Szczególnie na raka czyli:

1. Metodę dr Hamera , jest ona bardzo tania.
2. Maszynę Rifę, podobnie bardzo tania technologia leczy wiele chorób.
3. Dlaczego nie prowadzą oni polityki zdrowotnej aby dać ludziom wiele potrzebnych witamin i minerałów ???

Bo w tych sprawach rządzi mafia lekarska i to tak skutecznie że włada ich umysłami i nie są w stanie zrozumieć jak są oszukiwani. Zresztą jak większość społeczeństwa która bezgranicznie wierzy lekarzom i przyjmuje wypisywane im trucizny.

Cyryl napisał:Owszem jak napisał Henryk, Pis daje coś dla ludzi aby ich uspokoić. Na tle rządów PO i PSL Pis wygląda naprawdę jako rząd który dba o Polaków.

Jednak to tak samo jak trzeciorzędny bokser wygląda super na tle menela spod monopolowego jednak to nie oznacza, że skoro on tak walczy z menelem to będzie mistrzem świata.

To nie jest tak, skala zmian i reform jest naprawdę warta pierwszorzędnego boksera.
Przypomnę wyliczyli 320 mld zł oszustw Po-PSL
Teraz wychodzi zielone certyfikaty, gdzie podpisywano stałe ceny za certyfikat ( 300 zł za MWh gdy dziś jest wart tylko 30 zł ) a to kolejne  miliardy rok rocznie.
I wiele,wiele innych ...w miliardach gdzie się za to biorą a to przecież jest przeciwstawianie się tej elicie 8500 o której mówił Bernard ( którzy pragną jak największego zadłużenia państw i tym samym kontroli nad nimi ) ... wy tego nie zauważacie ... bo dla was PiS to zło itp. ale ja patrze na ludzi ... i nigdy np. nie popieram takich jak min.Radziwiłła bo to dopiero ... nie dość że lekarz to ...ma rodzinę skoligaconą z dużym koncernem francuskim farmaceutycznym który ma w Polsce kilkadziesiąt procent rynku sprzedawanych trucizn-lekarstw.

Bardzo Ci dziękuje że mnie nie wyzywasz od Lemingów i nic nie rozumiejącego.

A wracając tak myślę ... zobaczcie że oni sobie planują ( Chabad, Syjoniści ) a doby Bóg jakoś nas chroni, są tacy ludzie jak Jaki. I to jest piękne, nawet w najgorszej ciemności jest zawsze nadzieja i łaska Pana.
Nawet jest napisane, chyba w Objawieniu że na końcu zapanuje "sprawiedliwość i prawo". Oby to było blisko tak jak skojarzenie z Prawem i Sprawiedliwością ( partią ) Cool .


Za to bardzo Bogu dziękuję!!  Very Happy  Very Happy
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 491
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Jacek86 on 31st Sierpień 2017, 01:39

Kurcze Irek... chyba trochę za bardzo im ufasz..

Moim zdaniem, owszem, PIS skupia w swoich szeregach więcej poczciwych ludzi niż np PO. Szczególnie widać to w mniejszych miastach, na wsiach.. Dużo jest w tej partii ludzi religijnych, patriotów.. Nie ma tyle tej lewackiej nowoczesności i karierowiczów.

Jednak pamiętaj, że ścisłe kierownictwo to zupełnie inna liga. Wyobraź sobie, że jesteś lokalnym działaczem PiS i przejawiasz wszystkie te cechy jakie wypisałeś o Panu Jakim i jemu podobnych. Nie wiem, zbudowałeś orlik dla młodzieży itp. Very Happy
Weź teraz,  tak na chłopski rozum, się zastanów czy kiedykolwiek zrobisz dzięki temu karierę w Warszawie??? lol!

Moim zdaniem nie... bo żeby robić "dużą politykę" trzeba być "silnym" przynajmniej w jednej z tych sfer: w biznesie, w służbach, lub sferze ideologicznej tj, wszelkie sekty, religie, fundacje itp.

Powiedz czy tak nie jest, i czy można być prawym człowiekiem realizując się w w/w sposób.... jakoś ja w to nie wierzę..


Inna sprawa, wyobraź sobie, że jesteś politykiem w kraju, gdzie każdy rolnik, robotnik, przedsiębiorca jest zamożny, spokojnie sobie żyje, ma dobrą pracę, ładny dom, spędza dużo czasu ze swoją rodziną... Dzieciom w domu i w szkole wpaja się dobre wartości.... Człowiek nie musi pracować 10 godzin na utrzymanie rodziny....  
(Bo przekonujesz nas, że obecnie w Polsce do tego się dąży)

To czy długo byłbyś takim politykiem???  lol! Albo ludzie by powiedzieli, że jesteś niepotrzebny, albo znaleźliby jakiekolwiek twoje uchybienie i też Cię wywalili.  Very Happy

Ktoś kiedyś śpiewał, chyba Kazik, że bida musi być, żeby aparat socjalistyczno - etatystyczny mógł walczyć w nieskończoność o nasze lepsze jutro! Wink

A tak na poważnie, to moim zdaniem, Kaczyński po prostu wydał odpowiednie zadania swoim ludziom, żeby mógł realizować swoje plany, których możemy się tylko domyślać...
avatar
Jacek86

Liczba postów : 197
Join date : 31/08/2015
Age : 30
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Iraeneus on 31st Sierpień 2017, 08:31

Ja tylko napisałem że postrzegam dobre rzeczy ... nie ufam im i widzę też ciemną stronę.

Nie myśl że jak wstawiam z Jakim film to od razu popieram rząd. Popatrz na ten ostatni film, tam przywraca się ludziom sprawiedliwość, poczucie bezpieczeństwa. I to zwykłym ludziom. Do tej pory nie było tego. I moim zdaniem nie można tego utożsamiać z jakimś zwiedzeniem/dobrobytem. Ja to utożsamia z ochroną Boga i tego że nie daje aby nas totalnie zniszczono!!

Szczerze w ogóle nie patrze, nie rozstrzygam tematu tak jak napisałeś.
Nigdy nie byłem w żadnej partii, no raz na studiach lub w liceum byłem przez chwilę ( parę tygodni ) w młodzieżówce partii Olszewskiego. I zobaczyłem jakie to działa.

Jaki i Ziobro zrobili karierę dzięki swojemu zaangażowaniu i postawie, którą każdy może obserwować. Jest pro społeczna, zwalczają korporacje, nadzwyczajną kastę itp.
Gdzie tutaj droga o której piszesz ?? pokaż chodź by jakąś poszlakę że np są związani z Chabad, że są umoczeni w pedofilię? ( co zapewne opozycja natychmiast by wykorzystała i ujawniła ).

Jacek napisał:A tak na poważnie, to moim zdaniem, Kaczyński po prostu wydał odpowiednie zadania swoim ludziom, żeby mógł realizować swoje plany, których możemy się tylko domyślać...
Po za tym mit wszechmocnego Kaczyńskiego został rozmyty ostatnio. Sam powiedział ponad miesiąc temu że jego mityczny  wpływ na prezydenta należy włożyć między bajki! No i stało się prezydent zawetował ustawy.

Po za tym Ziobro i Jaki są z Solidarnej Polski i tych 6-8 posłów Solidarnej którzy byli w koalicji prawicy uzyskało szerokie poparcie społeczne, głosowało na nich osobno po kilkadziesiąt tysięcy osób.  Tak zbudowali swoją pozycję.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 491
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Obserwator on 31st Sierpień 2017, 09:58

Ta dyskusja, jak dla mnie, zaczyna być irytująca i zajmuje cenne miejsce na forum.

Wątpie by kogokolwiek z czytelników obchodziły osobiste uczucia względem tych parszywych polityków, a tym bardziej naiwna wiara w to, że robią oni coś dobrego!!

Do czego ta dyskusja ma niby prowadzić??????? affraid

Henryku, czy można prosić Cię o jakąś reakcję???
avatar
Obserwator

Liczba postów : 1169
Join date : 18/03/2015
Skąd : Poznań

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 31st Sierpień 2017, 11:34

Wątpie by kogokolwiek z czytelników obchodziły osobiste uczucia względem tych parszywych polityków, a tym bardziej naiwna wiara w to, że robią oni coś dobrego!!

Jakbyśmy na to nie patrzyli, są to sataniści w 90% procentach, uwikłami w pedofilię, składanie ofiar z dzieci i ludzi i to nasienie ma wyrok od Boga i jedyną ich szansą jest pozostawienie ich zbrodni i błaganie publiczne Boga o miłosierdzie.


Oznaczałoby to także wprowadzanie w państwie 10-ciu Przykazań, czyli fundamentu naszej cywilizacji, zakaz bałwochwalstwa, zabijania z aborcją włącznie, cudzołożenia i... zabronionej przez Boga masowej lichwy w Polsce, której za komuny nawet nie było, usuniecie satanizmu z TV, muzyki i filmów. Słowem powrót do biblijnych wartości

Jest to jedyna droga dla naszego narodu i nawet jeżeli niewielu o tym wie, wcześniej czy później wszyscy będą o tym wiedzieli i będą musieli podjąć decyzję.

Czy idą z Bogiem czy z szatanem i jego sługami.

W chwili obecnej dla wieli ludzi jest już oczywiste, że władze rasy białej to nasienie węża, wyniszczające Chrześcijaństwo na wszelkie możliwe sposoby.

Nasienie węża toczy wojny we wszystkich krajach arabskich... w IMIENIU NARODÓW RASY BIAŁEJ podsycając tym samym nienawiść Muzułmanów do białych, ponieważ Muzułmanie nie mają pojęcia o tym, że to nie biali ludzi są ich śmiertelnymi wrogami ale rządy syjonistyczne, na które my niemal nie mamy żadnego absolutnie wpływu.

To rządy syjonistyczne z mas mediami wspierają wszystkie wojny i rze3zie w krajach muzułmańskich i wina jest zrzucana na zwykłych białych Chrześcijan służących w taki czy inny sposób Bogu, nie mających żadnego wpływu na zaprzedane szatanowi rządy.

Dowodów na satanizm władz jest olbrzymia masa i co do tego nie ma żadnych wątpliwości.


Czyli rządy nasienia węża polegają na zasadzie: dziel i rządź!

Jest to zbrodnia ludobójstwa według międzynarodowego prawa. Osoby jak Merkel czy inni przywódcy to zbrodniarze międzynarodowi, winni wyniszczania całych narodów.

Nie można służyć Bogu i... szatanowi, ponieważ w szatańskim rządzie są pewne wyjątki, które potwierdzają jedynie regułę. W każdym zbrodniczym rządzie są takie wyjątki, które nie zmieniają ich pozycji po stronie szatana.

Wszelkie próby sympatyzowania z satanistami rządowymi na forum będą odbierane właśnie w ten sposób i posty będą w miarę możliwości szybko usuwane.

.................................................................

Dodam, że kanał p. Pawła Bednarza na YouTubie, gdzie było wiele filmów ukazujących rzeczywiste oblicze naszego rządu został... zamknięty.

Na jego drugim kanale niemal nic nie ma. https://www.youtube.com/channel/UCDhSX8vkZs0e5c84dy8amzA

A mieliśmy ładnych kilka filmów o zbrodniach na polskim narodzie. Jego witryna http://fundacjadobregopasterza.pl/ otworzyła oczy wielu ludziom na polską pedofilię i jej zasięg!

Ciekawy artykuł na temat 'polskiego' rządu.

https://rafzen.wordpress.com/2017/08/30/dlaczego-zydzi-folksdojcze-i-ukraincy-nie-obchodza-rocznic-napasci-na-polske-i-polakow/
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2299
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 31st Sierpień 2017, 14:38

To nie jest forum polityczne!

Jesteśmy po stronie Królestwa i kłamliwy rząd okupacyjny, skazany przez Boga na zagładę zdecydowanej części czytelników nie interesuje.

Od polityki pro syjonistycznej mamy Gazetę Wyborczą. Nam się okupacja nasienia węża bardzo przejadła i zbiera nas wymioty tego typu materiał!


Następny post tego rodzaju, Iraneuszu pozbawi cię prawa do pisania na tym forum!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2299
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Hugo on 31st Sierpień 2017, 16:13

Do wszystkich, którzy łudzą się o uczciwości jakiegokolwiek rządu, pomyślcie o Niemcach. Parę lat po przegranej II wojnie światowej na powrót był tam dobrobyt. Niewiele potrzeba, by tego dokonać. Wystarczy zaledwie parę lat i dobre zarządzanie.
Czy to obserwujemy w Polsce... litości
Zamiast prawdziwego dobrobytu mamy 500+, które jeszcze bardziej uzależnia obywatela od państwa. A dla wielu rodzin to jest warunek przetrwania. A tych miejsc, w których człowiek może być niezależny od państwa jest coraz mniej, więc starczy ich dla nielicznych.
Serio są w rządzie jakieś uczciwe osoby?
Są w tych strukturach, czyli nie są jakimś szarym obywatelem i nic z otoczenia nie rozumieją? To chyba tylko skrajne tłuki. Jeśli były jakieś uczciwe osoby, to chyba należy ich szukać wśród tych, którzy nagle z niezrozumiałych powodów wycofali się z polityki.

Hugo

Liczba postów : 199
Join date : 21/03/2015
Age : 31
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Będzimysł on 1st Wrzesień 2017, 11:59

Całkowicie zgadzam się z tym o czym pisze Hugo.

Los Polaków, czy w ogóle mieszkańców Polski,  poprawiłby się błyskawicznie gdyby tylko rzeczywista władza tego chciała.

Wystarczyłoby zmienić opresyjne, sprzeczne wewnętrznie prawo, znieść ucisk fiskalny, biurokratyczny. W skrócie: dać mieszkańcom więcej wolności. Nie pieniędzy, ale wolności. A jest odwrotnie i oto władzy chodzi! Żeby gonić, wytężać się w płaceniu rachunków, miliona podatków etc., a po drodze wchodzić w kolizję z prawem (wtedy, w razie potrzeby, władza obywatela może zniszczyć).

Zauważcie jakim mianem władza nas często określa: podatnicy. Podatnicy, niewolnicy, czym to się różni? Człowiek ma duszę, siłę twórczą, potrafi myśleć koncepcyjnie, jest złożoną istotą o wielkich możliwościach odczuwania itp. a nie jakimś podatnikiem.

Naprawdę władza traktuje nas jak niewolników i my jesteśmy niewolnikami. Nasza przewaga polega na tym, że my o tym wiemy.

Będzimysł

Liczba postów : 27
Join date : 29/12/2016

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Iraeneus on 3rd Wrzesień 2017, 22:16

Dostałem to od kolegi, sekret prawdziwego ( od SS/NSDP ) pochodzenia min. Tuska. Neumana ( ministra transportu ) myślę że wiarygodne informacje:

http://www.fronda.pl/blogi/miroslaw-mrozewski/donald-honorowy-pulkownik-kgb-ojciec-chrzestny-premiera-iii-rp%2C34061.html
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 491
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 11th Wrzesień 2017, 13:08

Już jest wiadomo, skąd biorą się owe niezwykłe huragany w USA. Najprawdopodobniej były one używane od co najmniej 1960 roku. Pierwszy raz użyto je oficjalnie podczas wojny w Wietnamie.

Film po angielsku ujawniający technologie kontroli pogody - do pewnego stopnia - oraz kilka interesujących szczegółów.

Michio Kaku - Kontrola pogody.
Fragment zeszłorocznego programu TV CBS w którym jest krótki wywiad ze znanym naukowcem, Michio Kaku, który ujawnia pewne szczegóły.

Główne szczegóły to: chemtrails są stosowane właśnie w tym celu i niezwykłej mocy promienie laserowe wywołują owe huragany i straszliwe ulewy.

W tym celu jesteśmy właśnie spryskiwani tymi świństwami, aby władze mogły kontrolować pogodę... ku naszej zgubie.

I właśnie huragan Harvey oraz obecny huragan Irma to także huragany wytworzone sztucznie.

Stosuje je tzw. Deep State - Chazarska Mafia z powodu władzy Trumpa, który nieustannie pozbawia tych zwyrodnialców władzy. Trump zlikwidował powiązania typu NAFTA czy inne, ale największym 'grzechem' Trumpa jest usunięcie się z programu... GLOBALNEGO OCIEPLENIA, które oczywiście jest programem Chazarskiej Mafii w celu zaprowadzenia NWO z chaosu, jaki wywołają owe kontrole pogody czyli potworne huragany.

Atak Trumpa na globalne ocieplenie oraz publiczna negacja tak nachalnej propagandy pro ociepleniu spowodowała duże straty propagandowe Chazarskiej Mafii i obecne fale huraganów - a idą dwa następne - to próba wywołania w USA wojny domowej, podczas której Trump może być usunięty z fotela.

Sam Trump także już ucierpiał, ponieważ jego luksusowy resort wypoczynkowy na wyspie Saint Martin został ze wszystkimi domami na tej małej wyspie doszczętnie zniszczony.

https://www.google.com.au/search?q=st.+Martin+devastation&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjokObv_pzWAhWCfrwKHXBsDlMQ_AUICigB&biw=1451&bih=907

W tym linku jest spory artykuł wskazujący na Chazarską Mafię jako sprawcę owych dewastujących huraganów.


http://themillenniumreport.com/2017/09/irmageddon-who-geoengineered-superstorm-irma-and-why/#more-53988

Proszę przeczytać w Google Tłumaczu.

Jest tam więcej szczegółów, ale największym dowodem jest ten film powyżej oraz... przerażająca, dotychczas nie spotykana siła dewastująca owych huraganów.


Film ukazujący brak wody oceanicznej na Bahamas po huraganie Irma.

Celem ich jest wielki chaos w USA i ewentualna wojna domowa w celu usunięcia Trumpa, jako osoby 'odpowiedzialnej' za ten chaos.


W ten sposób Trump jest ostrzegany oraz Mafia mu w ten sposób grozi, aby ustąpił ze stanowiska prezydenta. Oczywiście pożary w USA i trzęsienia ziemi to także ich robota.

Teraz widzimy do jakiego stopnia władze szatańskie są ewidentnie zwyrodniałe i pozbawione jakichkolwiek ludzkich uczuć i sumień. 

Osobiście podejrzewam, że owe źródła tych... 'konspiracyjnych' informacji mają na celu świadomość ludzkości, która w ten sposób musi wiedzieć kto w rzeczywistości rządzi światem i jaką posiada moc i zupełny brak sumienia i nigdy się przed niczym nie cofnie, aby nas krzywdzić na masową skalę.

W Bogu jedynie nadzieja i spodziewajmy się z czasem Bożej bezpośredniej reakcji na takie wyczyny tych zboczonych zupełnie pod każdym względem satanistów...................................................

Uaktualnienie...

Okazuje się, że toczy się walka głównie o pieniądze. Trump dąży do rozwiązania watykańskiego Banku Federalnego i wprowadzenia USA dolara opartego na złocie, które podobno w USA istnieje, ale poza zasięgiem Chazarskiej Mafii.

https://www.youtube.com/watch?v=eRnWmSMEmpM

Tyle ujawnia Fulford [EN] i ma to wielką dozę prawdopodobieństwa.

Świat ucieka coraz ostrzej od USA papierowego dolara czyli Chazarska Mafia traci drastycznie władzę i wpływy. Rozwiązanie Banku Federalnego to raczej koniec tej Mafii.

Co jest szczególnie interesujące - bez względu na wszelkie opinie - Chazarska Mafia Trumpa nie zdołała zlikwidować jak do tej pory, a było sporo pogróżek. Trump zadał Mafii wiele dotkliwych ciosów, a w szczególności ostro podważył zaufanie Amerykanów do mas mediów. Mniej niż 45% wierzy w mas media, co jest olbrzymim sukcesem i ciosem dla Chazarskiej Mafii.

Same media także się wielokrotnie wyłożyły i nie mają już wielkiego wpływu na Amerykanów. Ma to OLBRZYMIE znaczenie ponieważ sam Trump zyskał na wiarogodności oraz alternatywne media. Dlatego mafijny Google, YouTube i Facebook rozpoczęli ostrą cenzurę.

Drugim olbrzymim ciosem jest postawa Trumpa do pozornego globalnego ocieplenia, które wręcz ośmieszył.

I istnieje trzeci jeszcze większy cios dla jego przeciwników.

Ostre ataki na pedofilów i ujawnianie satanistów pedofilskich. Tysiące siedzą już w więzieniach i prowadzone są masowe śledztwa i nadal są aresztowania.

W tej chwili mamy więc desperacki atak Mafii na USA i najciekawsze będzie następne posunięcie Trumpa.


Mafia poszła bardzo ostro i tego samego można się spodziewać teraz ze strony Trumpa.

Ujawnienie sprawców 9/11? Płaskiej Ziemi? Detale satanistów i ujawnienie publiczne satanistycznego Hollywood oraz przemysłu muzycznego?

Opcji jest sporo i każda byłaby bardzo dotkliwa dla nadal rządzącej Mafii Chazarskiej, czyli nasienia węża.

Co się w rzeczywistości wydarzy, czas pokaże...
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2299
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Będzimysł on 11th Wrzesień 2017, 16:07

Jest jeszcze jeden istotny cel powodowania pogodowych kataklizmów.

Wywłaszczenie. Otóż ludzie zostają pozbawieni własności, a w konsekwencji władzy, choćby minimalnej, oraz wolności. Człowiek nie posiadający żadnych aktywów jest niewolnikiem i zgodzi się na wszystko, żeby przeżyć.

Podobny efekt przyniosła II wojna światowa. Polacy zostali wywłaszczeni w 1939 roku, a Polska do końca wojny kompletnie zrujnowana, dlatego w 1945 roku można było wprowadzić komunizm. Polacy którzy przeżyli przestali się liczyć bo nie posiadali już żadnej własności. A wiemy doskonale, że wszelkie ruchy polityczne, także opór polityczny, powstania czy rewolucje muszą być sfinansowane i mieć sponsorów.

To że kataklizmy planują i powodują elity przy pomocy wojska, potwierdza hollywoodzka kinematografia.  Prawie wszystko co władza planuje jest wyświetlane 10, 20 lat wcześniej.

W dzisiejszych czasach łatwiej spowodować pogodowy żywioł niż zorganizować wojnę. W pacyfistycznej, lewackiej, zniewieściałej, "zjednoczonej" Europie, w dobie internetu i kłopotach w ogłupianiu ludzi, trudno napuścić jeden naród na drugi.

W Polsce spowodowanie ogromnego huraganu miało miejsce kilka lat temu w Borach Tucholskich, może pamiętacie, wtedy nikt nie zginął. Akurat widziałem to miejsce po spustoszeniu -przerażające wrażenie. Może to był pokaz siły , jakiś szantaż. Moim zdaniem demonstracja wojskowych możliwości w terenie niezabudowanym.

Będzimysł

Liczba postów : 27
Join date : 29/12/2016

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 11th Wrzesień 2017, 19:26

Ciekawy film po polsku na temat tego co się dzieje obecnie w USA:


Otóż w tym filmie jest mowa o tym, że huragany są robione po to aby rozbroić społeczeństwo.

Ta próba rozbrojenia Amerykanów może wywołać wojnę i to nie nawet domową.

Rosja na pewno z Chinami nie będą czekać biernie. 

Tutaj mi przychodzi na myśl dlaczego Chazarska mafia walczy z Trumpem.

Otóż kluczem jest to proroctwo:

http://www.bibliamesjanska.com/Jr/50.html

W nim jest mowa o tym, że Babilon zostanie zdobyty przez potężne narody północy:


Jer 50 napisał:(9) Bo oto Ja pobudzę i sprowadzę przeciwko Babilonowi gromadę wielkich narodów z ziemi północnej; i staną do walki przeciwko niemu, stamtąd będzie zdobyty. Ich strzały są jak u wprawnego rycerza, żadna nie wraca bez skutku.

Jakie to są wielkie narody z ziemi północnej???

Moim zdaniem są to Rosjanie oraz zbuntowani wobec chazarskiej mafii Amerykanie.
Zobaczmy ten fragment:


Jer 50 napisał:(14) Stańcie do boju wokół Babilonu, wszyscy łucznicy, strzelajcie do niego, nie żałujcie strzał, gdyż zgrzeszył przeciwko Panu!

Przecież Amerykanie to naród łuczników, wyborowych strzelców. 


Jr 50 napisał:(21) Wypraw się przeciwko ziemi Merataim, wyrusz przeciwko niej i przeciwko mieszkańcom Pekod! Wybij mieczem i wytęp ich doszczętnie jako przeznaczonych na zagładę - mówi Pan - i zrób dokładnie tak, jak ci kazałem!
(22) Wrzawa wojenna jest w kraju i wielkie zniszczenie.


Zauważmy jedno, Trump może stanąć na czele zbuntowanych Amerykanów i mieć wsparcie Rosjan. W ten sposób Babilon by został zdobyty i zniszczony w ogniu.

Zauważmy po raz drugi w tym proroctwie jest mowa o tym, ze to łucznicy, strzelcy zniszczą Babilon:


Jr 50 napisał:(29) Wezwijcie przeciwko Babilonowi strzelców, wy, wszyscy łucznicy, oblegajcie go dokoła! Niech nikt z niego nie ujdzie! Odpłaćcie mu według jego uczynków, tak samo jak on uczynił, jemu uczyńcie, gdyż był zuchwały wobec Pana, wobec Świętego Izraelskiego.

Jeszcze raz zauważmy coś ciekawego Amerykanie to naród strzelców. Ponadto Putin dał Rosjanom takie samo prawo do posiadania broni jak mają Amerykanie.

Mamy coś jeszcze ciekawszego:


Jr 50 napisał:(24) Zastawiłeś na siebie sidła i sam się złapałeś, Babilonie, a nie wiedziałeś o tym; zostałeś schwytany i pochwycony, gdyż wdałeś się w walkę z Panem.

Chazarska mafia nosząca jarmułki to przecież są Babilończycy. Jarmułka to symbol przynależności do Babilonu.

Szykuje ona przy pomocy huraganów konfiskatę broni w USA.

A zatem to przez próbę owej konfiskaty może dojść do buntu. Tak ogromnego buntu, że cały Babilon ma zostać zdobyty i zniszczony.

Zauważmy jedno co innego odbierać broń ludziom z wysp dziewiczych a co innego odbierać broń wyszkolonym i doskonale uzbrojonym Teksańczykom którzy tworzą milicje obywatelskie. 

W tym filmie podane jest, że media milczą o tym co się dzieje w USA rzeczywiście. Więc szykuje się coś ciekawego.

Cyryl

Liczba postów : 955
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Obserwator on 14th Wrzesień 2017, 06:42

Podesłane przez Wroga Kozłów.

Wypowiedź Romana Nachta, który właściwie przemawia w inieniu upadłych...

Szok! affraid

avatar
Obserwator

Liczba postów : 1169
Join date : 18/03/2015
Skąd : Poznań

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Andrzej on 14th Wrzesień 2017, 12:46

Dosłuchałem tego do momentu kiedy gosć jasno stwierdził że
"ta planeta została stworzona dla upadłych aniołów po to aby tutaj sie oni odrodzili i wstąpili ponownie do Boga, przechodząc niejako oczyszczanie tu na ziemi"

Po komentarzach widać że ludzie to "kupują" a nawet są wpisy jakichs kobiet które wprost piszą że "kochają pana romana"

Domyslałem się że łatwo zwiesć człowieka ale żeby aż tak łatwo?
Ludzie wierzą takim pajacom ale Bogu to juz nie. Nie mówiąc o Biblii.
Wierzą we wróżki i przepowiednie ale w Boga nie.
Ewentualnie wierzą że Bóg jest ale jako nieokreslona materia gdzies sobie hasająca po wszechswiecie.

I tacy goscie jak pan roman to wykorzystują

Andrzej

Liczba postów : 97
Join date : 18/03/2015
Age : 47
Skąd : Będzin

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by polskapaw on 18th Wrzesień 2017, 00:02

Cel powodowania pogodowych kataklizmów: wg mnie najważniejszym jest uwiarygodnienie przyjścia fałszywego mesjasza.

Jak się ujawni, to połączy się to z trzęsieniami ziemi, znakami na słońcu i niebie itp. I kogo będzie się chciało głównie oszukać? - chrześcijan czy też rzeczywisty naród wybrany.

Ciekawe czy się szykuje nam fałszywe wyprowadzenie na pustynię? Pisze, żeby nie iść np. na pustynię, gdy będą mówić że "mesjasz" tam jest.

Reszta celów uzyskane zostanie przy okazji.

polskapaw

Liczba postów : 141
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by lusia on 18th Wrzesień 2017, 12:28

Tragedia....

https://dorzeczy.pl/swiat/41614/W-USA-kobietom-poszkodowanym-w-huraganie-proponuje-sie-darmowa-aborcje.html
avatar
lusia

Liczba postów : 516
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Wrzesień 2017, 13:28

Dwa ciekawe obrazki, warte przemyślenia.I znacznie ciekawsze 'dzieło'.Saul Alinsky czy raczej Alinski to Żyd nazywany radykałem lucyferiańkim, bardzo dobry przyjaciel Hillary Clinton, która go wręcz uwielbiała.

https://www.washingtonpost.com/news/the-fix/wp/2016/07/20/hillary-clinton-saul-alinsky-and-lucifer-explained/?utm_term=.ca2967bf84af    [EN]

Saul wydał książkę Rules for Radicals - Rządy dla radykałów i dedykował tę książkę... LUCYFEROWI!


https://en.wikipedia.org/wiki/Saul_Alinsky

Saul David Alinsky urodził się
30 stycznia 1909 Chicago, Illinois, U.S.
Zmarł w czerwcu 12, 1972 (wiek 63)

Wyjątkowy typ, które śmiał się na rok przed śmiercią, że piekle założy partię komunistyczną.

Tego rodzaju 'ludzie' nasienie węża jest na dobrze płatnej służbie u szatana i upadłych aniołów.

Większość ludzi myśli, że nasze władzą są głupie. Władze są mądre tylko głupcy nie wiedzą co jest celem tych władz.

Wystarczy poczytać nieco takich typów jak Alinsky i już wiemy do czego to wszystko zmierza.

Oczywiście Wikipedia bardzo poważa Alinkiego (podobnie jak Kalergiego, planującego zniszczenie rasy białej) i z radością publikuje jego nagrody za wyjątkowe 'osiągnięcia' dla społeczeństwa.

Trudno się pozbyć myśli, że członkowie władz to... sataniści z poważnym paraliżem umysłów.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2299
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 27 z 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach