Przerażające sekrety rządzących elit!

Strona 27 z 31 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Next

Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Iraeneus on 30th Sierpień 2017, 22:51

Cyryl już Ci bracie odpowiadam ( bardzo lubię z Tobą pisać i do tego mam czas ):

Cyryl napisał:
Czyli owi islamiści, którzy bezprawnie przechodzą na stronę Polską realizują plan 3 wojen, gdyż zmuszają Polaków do obrony. Dlatego w tej kwestii na razi Pis milczy.

Bo patrząc obiektywnie to problem w zasadzie nie wielki! czy oni nas zalewają milionami? podchodzą pod Warszawę?
Rząd po prostu ma inne palonce sprawy i dopiero jak ci imigranci namieszają mocniej np. zgwałcą jakąś Polkę lub kogoś zabiją ... to będzie pewnie temat, taka chyba jest brutalna prawda.
I prawda może to być nawet celowe ale na to dowodów nie mamy. Kaczyński z Chabad?? tak spotkał się  z Żydami  popatrzcie:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kaczynski-spotkal-sie-z-przedstawicielami-srodowisk-zydowskich,764986.html

"W środowym spotkaniu z prezesem PiS uczestniczyli szef Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce Artur Hofman, naczelny rabin Krakowa Eliezer Gurary oraz rabin domu modlitwy Chabad-Lubawicz w Warszawie Szalom Ber Stambler oraz były doradca Donalda Trumpa, a także założyciel i prezes Fundacji From the Depths zajmującej się relacjami Polaków i Żydów Jonny Daniels. (http://www.tvn24.pl)"

I Chabad i doradca Trumpa, czas jeszcze wszystko pokaże.

Cyryl napisał:Skoro Pis jest naszpikowany Chabadzistami to kim są czołowi politycy Pis????

Co do Ziobry i Jakiego to tak sobie myślę chłopy są poczciwe, tylko Kaczyński mógł ich napuścić aby wykonali czarną robotę ...

Cyryl napisał:auważ Iraenusie dlaczego Pis w kwestii zdrowia Polaków nie da im naprawdę skutecznych lekarstw. Szczególnie na raka czyli:

1. Metodę dr Hamera , jest ona bardzo tania.
2. Maszynę Rifę, podobnie bardzo tania technologia leczy wiele chorób.
3. Dlaczego nie prowadzą oni polityki zdrowotnej aby dać ludziom wiele potrzebnych witamin i minerałów ???

Bo w tych sprawach rządzi mafia lekarska i to tak skutecznie że włada ich umysłami i nie są w stanie zrozumieć jak są oszukiwani. Zresztą jak większość społeczeństwa która bezgranicznie wierzy lekarzom i przyjmuje wypisywane im trucizny.

Cyryl napisał:Owszem jak napisał Henryk, Pis daje coś dla ludzi aby ich uspokoić. Na tle rządów PO i PSL Pis wygląda naprawdę jako rząd który dba o Polaków.

Jednak to tak samo jak trzeciorzędny bokser wygląda super na tle menela spod monopolowego jednak to nie oznacza, że skoro on tak walczy z menelem to będzie mistrzem świata.

To nie jest tak, skala zmian i reform jest naprawdę warta pierwszorzędnego boksera.
Przypomnę wyliczyli 320 mld zł oszustw Po-PSL
Teraz wychodzi zielone certyfikaty, gdzie podpisywano stałe ceny za certyfikat ( 300 zł za MWh gdy dziś jest wart tylko 30 zł ) a to kolejne  miliardy rok rocznie.
I wiele,wiele innych ...w miliardach gdzie się za to biorą a to przecież jest przeciwstawianie się tej elicie 8500 o której mówił Bernard ( którzy pragną jak największego zadłużenia państw i tym samym kontroli nad nimi ) ... wy tego nie zauważacie ... bo dla was PiS to zło itp. ale ja patrze na ludzi ... i nigdy np. nie popieram takich jak min.Radziwiłła bo to dopiero ... nie dość że lekarz to ...ma rodzinę skoligaconą z dużym koncernem francuskim farmaceutycznym który ma w Polsce kilkadziesiąt procent rynku sprzedawanych trucizn-lekarstw.

Bardzo Ci dziękuje że mnie nie wyzywasz od Lemingów i nic nie rozumiejącego.

A wracając tak myślę ... zobaczcie że oni sobie planują ( Chabad, Syjoniści ) a doby Bóg jakoś nas chroni, są tacy ludzie jak Jaki. I to jest piękne, nawet w najgorszej ciemności jest zawsze nadzieja i łaska Pana.
Nawet jest napisane, chyba w Objawieniu że na końcu zapanuje "sprawiedliwość i prawo". Oby to było blisko tak jak skojarzenie z Prawem i Sprawiedliwością ( partią ) Cool .


Za to bardzo Bogu dziękuję!!  Very Happy  Very Happy
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 584
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Jacek86 on 31st Sierpień 2017, 01:39

Kurcze Irek... chyba trochę za bardzo im ufasz..

Moim zdaniem, owszem, PIS skupia w swoich szeregach więcej poczciwych ludzi niż np PO. Szczególnie widać to w mniejszych miastach, na wsiach.. Dużo jest w tej partii ludzi religijnych, patriotów.. Nie ma tyle tej lewackiej nowoczesności i karierowiczów.

Jednak pamiętaj, że ścisłe kierownictwo to zupełnie inna liga. Wyobraź sobie, że jesteś lokalnym działaczem PiS i przejawiasz wszystkie te cechy jakie wypisałeś o Panu Jakim i jemu podobnych. Nie wiem, zbudowałeś orlik dla młodzieży itp. Very Happy
Weź teraz,  tak na chłopski rozum, się zastanów czy kiedykolwiek zrobisz dzięki temu karierę w Warszawie??? lol!

Moim zdaniem nie... bo żeby robić "dużą politykę" trzeba być "silnym" przynajmniej w jednej z tych sfer: w biznesie, w służbach, lub sferze ideologicznej tj, wszelkie sekty, religie, fundacje itp.

Powiedz czy tak nie jest, i czy można być prawym człowiekiem realizując się w w/w sposób.... jakoś ja w to nie wierzę..


Inna sprawa, wyobraź sobie, że jesteś politykiem w kraju, gdzie każdy rolnik, robotnik, przedsiębiorca jest zamożny, spokojnie sobie żyje, ma dobrą pracę, ładny dom, spędza dużo czasu ze swoją rodziną... Dzieciom w domu i w szkole wpaja się dobre wartości.... Człowiek nie musi pracować 10 godzin na utrzymanie rodziny....  
(Bo przekonujesz nas, że obecnie w Polsce do tego się dąży)

To czy długo byłbyś takim politykiem???  lol! Albo ludzie by powiedzieli, że jesteś niepotrzebny, albo znaleźliby jakiekolwiek twoje uchybienie i też Cię wywalili.  Very Happy

Ktoś kiedyś śpiewał, chyba Kazik, że bida musi być, żeby aparat socjalistyczno - etatystyczny mógł walczyć w nieskończoność o nasze lepsze jutro! Wink

A tak na poważnie, to moim zdaniem, Kaczyński po prostu wydał odpowiednie zadania swoim ludziom, żeby mógł realizować swoje plany, których możemy się tylko domyślać...
Jacek86
Jacek86

Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 32
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Iraeneus on 31st Sierpień 2017, 08:31

Ja tylko napisałem że postrzegam dobre rzeczy ... nie ufam im i widzę też ciemną stronę.

Nie myśl że jak wstawiam z Jakim film to od razu popieram rząd. Popatrz na ten ostatni film, tam przywraca się ludziom sprawiedliwość, poczucie bezpieczeństwa. I to zwykłym ludziom. Do tej pory nie było tego. I moim zdaniem nie można tego utożsamiać z jakimś zwiedzeniem/dobrobytem. Ja to utożsamia z ochroną Boga i tego że nie daje aby nas totalnie zniszczono!!

Szczerze w ogóle nie patrze, nie rozstrzygam tematu tak jak napisałeś.
Nigdy nie byłem w żadnej partii, no raz na studiach lub w liceum byłem przez chwilę ( parę tygodni ) w młodzieżówce partii Olszewskiego. I zobaczyłem jakie to działa.

Jaki i Ziobro zrobili karierę dzięki swojemu zaangażowaniu i postawie, którą każdy może obserwować. Jest pro społeczna, zwalczają korporacje, nadzwyczajną kastę itp.
Gdzie tutaj droga o której piszesz ?? pokaż chodź by jakąś poszlakę że np są związani z Chabad, że są umoczeni w pedofilię? ( co zapewne opozycja natychmiast by wykorzystała i ujawniła ).

Jacek napisał:A tak na poważnie, to moim zdaniem, Kaczyński po prostu wydał odpowiednie zadania swoim ludziom, żeby mógł realizować swoje plany, których możemy się tylko domyślać...
Po za tym mit wszechmocnego Kaczyńskiego został rozmyty ostatnio. Sam powiedział ponad miesiąc temu że jego mityczny  wpływ na prezydenta należy włożyć między bajki! No i stało się prezydent zawetował ustawy.

Po za tym Ziobro i Jaki są z Solidarnej Polski i tych 6-8 posłów Solidarnej którzy byli w koalicji prawicy uzyskało szerokie poparcie społeczne, głosowało na nich osobno po kilkadziesiąt tysięcy osób.  Tak zbudowali swoją pozycję.
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 584
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Obserwator on 31st Sierpień 2017, 09:58

Ta dyskusja, jak dla mnie, zaczyna być irytująca i zajmuje cenne miejsce na forum.

Wątpie by kogokolwiek z czytelników obchodziły osobiste uczucia względem tych parszywych polityków, a tym bardziej naiwna wiara w to, że robią oni coś dobrego!!

Do czego ta dyskusja ma niby prowadzić??????? affraid

Henryku, czy można prosić Cię o jakąś reakcję???

Obserwator

Liczba postów : 1309
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 31st Sierpień 2017, 11:34

Wątpie by kogokolwiek z czytelników obchodziły osobiste uczucia względem tych parszywych polityków, a tym bardziej naiwna wiara w to, że robią oni coś dobrego!!

Jakbyśmy na to nie patrzyli, są to sataniści w 90% procentach, uwikłami w pedofilię, składanie ofiar z dzieci i ludzi i to nasienie ma wyrok od Boga i jedyną ich szansą jest pozostawienie ich zbrodni i błaganie publiczne Boga o miłosierdzie.


Oznaczałoby to także wprowadzanie w państwie 10-ciu Przykazań, czyli fundamentu naszej cywilizacji, zakaz bałwochwalstwa, zabijania z aborcją włącznie, cudzołożenia i... zabronionej przez Boga masowej lichwy w Polsce, której za komuny nawet nie było, usuniecie satanizmu z TV, muzyki i filmów. Słowem powrót do biblijnych wartości

Jest to jedyna droga dla naszego narodu i nawet jeżeli niewielu o tym wie, wcześniej czy później wszyscy będą o tym wiedzieli i będą musieli podjąć decyzję.

Czy idą z Bogiem czy z szatanem i jego sługami.

W chwili obecnej dla wieli ludzi jest już oczywiste, że władze rasy białej to nasienie węża, wyniszczające Chrześcijaństwo na wszelkie możliwe sposoby.

Nasienie węża toczy wojny we wszystkich krajach arabskich... w IMIENIU NARODÓW RASY BIAŁEJ podsycając tym samym nienawiść Muzułmanów do białych, ponieważ Muzułmanie nie mają pojęcia o tym, że to nie biali ludzi są ich śmiertelnymi wrogami ale rządy syjonistyczne, na które my niemal nie mamy żadnego absolutnie wpływu.

To rządy syjonistyczne z mas mediami wspierają wszystkie wojny i rze3zie w krajach muzułmańskich i wina jest zrzucana na zwykłych białych Chrześcijan służących w taki czy inny sposób Bogu, nie mających żadnego wpływu na zaprzedane szatanowi rządy.

Dowodów na satanizm władz jest olbrzymia masa i co do tego nie ma żadnych wątpliwości.


Czyli rządy nasienia węża polegają na zasadzie: dziel i rządź!

Jest to zbrodnia ludobójstwa według międzynarodowego prawa. Osoby jak Merkel czy inni przywódcy to zbrodniarze międzynarodowi, winni wyniszczania całych narodów.

Nie można służyć Bogu i... szatanowi, ponieważ w szatańskim rządzie są pewne wyjątki, które potwierdzają jedynie regułę. W każdym zbrodniczym rządzie są takie wyjątki, które nie zmieniają ich pozycji po stronie szatana.

Wszelkie próby sympatyzowania z satanistami rządowymi na forum będą odbierane właśnie w ten sposób i posty będą w miarę możliwości szybko usuwane.

.................................................................

Dodam, że kanał p. Pawła Bednarza na YouTubie, gdzie było wiele filmów ukazujących rzeczywiste oblicze naszego rządu został... zamknięty.

Na jego drugim kanale niemal nic nie ma. https://www.youtube.com/channel/UCDhSX8vkZs0e5c84dy8amzA

A mieliśmy ładnych kilka filmów o zbrodniach na polskim narodzie. Jego witryna http://fundacjadobregopasterza.pl/ otworzyła oczy wielu ludziom na polską pedofilię i jej zasięg!

Ciekawy artykuł na temat 'polskiego' rządu.

https://rafzen.wordpress.com/2017/08/30/dlaczego-zydzi-folksdojcze-i-ukraincy-nie-obchodza-rocznic-napasci-na-polske-i-polakow/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3209
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 31st Sierpień 2017, 14:38

To nie jest forum polityczne!

Jesteśmy po stronie Królestwa i kłamliwy rząd okupacyjny, skazany przez Boga na zagładę zdecydowanej części czytelników nie interesuje.

Od polityki pro syjonistycznej mamy Gazetę Wyborczą. Nam się okupacja nasienia węża bardzo przejadła i zbiera nas wymioty tego typu materiał!


Następny post tego rodzaju, Iraneuszu pozbawi cię prawa do pisania na tym forum!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3209
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Hugo on 31st Sierpień 2017, 16:13

Do wszystkich, którzy łudzą się o uczciwości jakiegokolwiek rządu, pomyślcie o Niemcach. Parę lat po przegranej II wojnie światowej na powrót był tam dobrobyt. Niewiele potrzeba, by tego dokonać. Wystarczy zaledwie parę lat i dobre zarządzanie.
Czy to obserwujemy w Polsce... litości
Zamiast prawdziwego dobrobytu mamy 500+, które jeszcze bardziej uzależnia obywatela od państwa. A dla wielu rodzin to jest warunek przetrwania. A tych miejsc, w których człowiek może być niezależny od państwa jest coraz mniej, więc starczy ich dla nielicznych.
Serio są w rządzie jakieś uczciwe osoby?
Są w tych strukturach, czyli nie są jakimś szarym obywatelem i nic z otoczenia nie rozumieją? To chyba tylko skrajne tłuki. Jeśli były jakieś uczciwe osoby, to chyba należy ich szukać wśród tych, którzy nagle z niezrozumiałych powodów wycofali się z polityki.

Hugo

Liczba postów : 257
Join date : 21/03/2015
Age : 33
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Będzimysł on 1st Wrzesień 2017, 11:59

Całkowicie zgadzam się z tym o czym pisze Hugo.

Los Polaków, czy w ogóle mieszkańców Polski,  poprawiłby się błyskawicznie gdyby tylko rzeczywista władza tego chciała.

Wystarczyłoby zmienić opresyjne, sprzeczne wewnętrznie prawo, znieść ucisk fiskalny, biurokratyczny. W skrócie: dać mieszkańcom więcej wolności. Nie pieniędzy, ale wolności. A jest odwrotnie i oto władzy chodzi! Żeby gonić, wytężać się w płaceniu rachunków, miliona podatków etc., a po drodze wchodzić w kolizję z prawem (wtedy, w razie potrzeby, władza obywatela może zniszczyć).

Zauważcie jakim mianem władza nas często określa: podatnicy. Podatnicy, niewolnicy, czym to się różni? Człowiek ma duszę, siłę twórczą, potrafi myśleć koncepcyjnie, jest złożoną istotą o wielkich możliwościach odczuwania itp. a nie jakimś podatnikiem.

Naprawdę władza traktuje nas jak niewolników i my jesteśmy niewolnikami. Nasza przewaga polega na tym, że my o tym wiemy.

Będzimysł

Liczba postów : 61
Join date : 29/12/2016

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Iraeneus on 3rd Wrzesień 2017, 22:16

Dostałem to od kolegi, sekret prawdziwego ( od SS/NSDP ) pochodzenia min. Tuska. Neumana ( ministra transportu ) myślę że wiarygodne informacje:

http://www.fronda.pl/blogi/miroslaw-mrozewski/donald-honorowy-pulkownik-kgb-ojciec-chrzestny-premiera-iii-rp%2C34061.html
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 584
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 11th Wrzesień 2017, 13:08

Już jest wiadomo, skąd biorą się owe niezwykłe huragany w USA. Najprawdopodobniej były one używane od co najmniej 1960 roku. Pierwszy raz użyto je oficjalnie podczas wojny w Wietnamie.

Film po angielsku ujawniający technologie kontroli pogody - do pewnego stopnia - oraz kilka interesujących szczegółów.

Michio Kaku - Kontrola pogody.
Fragment zeszłorocznego programu TV CBS w którym jest krótki wywiad ze znanym naukowcem, Michio Kaku, który ujawnia pewne szczegóły.

Główne szczegóły to: chemtrails są stosowane właśnie w tym celu i niezwykłej mocy promienie laserowe wywołują owe huragany i straszliwe ulewy.

W tym celu jesteśmy właśnie spryskiwani tymi świństwami, aby władze mogły kontrolować pogodę... ku naszej zgubie.

I właśnie huragan Harvey oraz obecny huragan Irma to także huragany wytworzone sztucznie.

Stosuje je tzw. Deep State - Chazarska Mafia z powodu władzy Trumpa, który nieustannie pozbawia tych zwyrodnialców władzy. Trump zlikwidował powiązania typu NAFTA czy inne, ale największym 'grzechem' Trumpa jest usunięcie się z programu... GLOBALNEGO OCIEPLENIA, które oczywiście jest programem Chazarskiej Mafii w celu zaprowadzenia NWO z chaosu, jaki wywołają owe kontrole pogody czyli potworne huragany.

Atak Trumpa na globalne ocieplenie oraz publiczna negacja tak nachalnej propagandy pro ociepleniu spowodowała duże straty propagandowe Chazarskiej Mafii i obecne fale huraganów - a idą dwa następne - to próba wywołania w USA wojny domowej, podczas której Trump może być usunięty z fotela.

Sam Trump także już ucierpiał, ponieważ jego luksusowy resort wypoczynkowy na wyspie Saint Martin został ze wszystkimi domami na tej małej wyspie doszczętnie zniszczony.

https://www.google.com.au/search?q=st.+Martin+devastation&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjokObv_pzWAhWCfrwKHXBsDlMQ_AUICigB&biw=1451&bih=907

W tym linku jest spory artykuł wskazujący na Chazarską Mafię jako sprawcę owych dewastujących huraganów.


http://themillenniumreport.com/2017/09/irmageddon-who-geoengineered-superstorm-irma-and-why/#more-53988

Proszę przeczytać w Google Tłumaczu.

Jest tam więcej szczegółów, ale największym dowodem jest ten film powyżej oraz... przerażająca, dotychczas nie spotykana siła dewastująca owych huraganów.


Film ukazujący brak wody oceanicznej na Bahamas po huraganie Irma.

Celem ich jest wielki chaos w USA i ewentualna wojna domowa w celu usunięcia Trumpa, jako osoby 'odpowiedzialnej' za ten chaos.


W ten sposób Trump jest ostrzegany oraz Mafia mu w ten sposób grozi, aby ustąpił ze stanowiska prezydenta. Oczywiście pożary w USA i trzęsienia ziemi to także ich robota.

Teraz widzimy do jakiego stopnia władze szatańskie są ewidentnie zwyrodniałe i pozbawione jakichkolwiek ludzkich uczuć i sumień. 

Osobiście podejrzewam, że owe źródła tych... 'konspiracyjnych' informacji mają na celu świadomość ludzkości, która w ten sposób musi wiedzieć kto w rzeczywistości rządzi światem i jaką posiada moc i zupełny brak sumienia i nigdy się przed niczym nie cofnie, aby nas krzywdzić na masową skalę.

W Bogu jedynie nadzieja i spodziewajmy się z czasem Bożej bezpośredniej reakcji na takie wyczyny tych zboczonych zupełnie pod każdym względem satanistów...................................................

Uaktualnienie...

Okazuje się, że toczy się walka głównie o pieniądze. Trump dąży do rozwiązania watykańskiego Banku Federalnego i wprowadzenia USA dolara opartego na złocie, które podobno w USA istnieje, ale poza zasięgiem Chazarskiej Mafii.

https://www.youtube.com/watch?v=eRnWmSMEmpM

Tyle ujawnia Fulford [EN] i ma to wielką dozę prawdopodobieństwa.

Świat ucieka coraz ostrzej od USA papierowego dolara czyli Chazarska Mafia traci drastycznie władzę i wpływy. Rozwiązanie Banku Federalnego to raczej koniec tej Mafii.

Co jest szczególnie interesujące - bez względu na wszelkie opinie - Chazarska Mafia Trumpa nie zdołała zlikwidować jak do tej pory, a było sporo pogróżek. Trump zadał Mafii wiele dotkliwych ciosów, a w szczególności ostro podważył zaufanie Amerykanów do mas mediów. Mniej niż 45% wierzy w mas media, co jest olbrzymim sukcesem i ciosem dla Chazarskiej Mafii.

Same media także się wielokrotnie wyłożyły i nie mają już wielkiego wpływu na Amerykanów. Ma to OLBRZYMIE znaczenie ponieważ sam Trump zyskał na wiarogodności oraz alternatywne media. Dlatego mafijny Google, YouTube i Facebook rozpoczęli ostrą cenzurę.

Drugim olbrzymim ciosem jest postawa Trumpa do pozornego globalnego ocieplenia, które wręcz ośmieszył.

I istnieje trzeci jeszcze większy cios dla jego przeciwników.

Ostre ataki na pedofilów i ujawnianie satanistów pedofilskich. Tysiące siedzą już w więzieniach i prowadzone są masowe śledztwa i nadal są aresztowania.

W tej chwili mamy więc desperacki atak Mafii na USA i najciekawsze będzie następne posunięcie Trumpa.


Mafia poszła bardzo ostro i tego samego można się spodziewać teraz ze strony Trumpa.

Ujawnienie sprawców 9/11? Płaskiej Ziemi? Detale satanistów i ujawnienie publiczne satanistycznego Hollywood oraz przemysłu muzycznego?

Opcji jest sporo i każda byłaby bardzo dotkliwa dla nadal rządzącej Mafii Chazarskiej, czyli nasienia węża.

Co się w rzeczywistości wydarzy, czas pokaże...
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3209
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Będzimysł on 11th Wrzesień 2017, 16:07

Jest jeszcze jeden istotny cel powodowania pogodowych kataklizmów.

Wywłaszczenie. Otóż ludzie zostają pozbawieni własności, a w konsekwencji władzy, choćby minimalnej, oraz wolności. Człowiek nie posiadający żadnych aktywów jest niewolnikiem i zgodzi się na wszystko, żeby przeżyć.

Podobny efekt przyniosła II wojna światowa. Polacy zostali wywłaszczeni w 1939 roku, a Polska do końca wojny kompletnie zrujnowana, dlatego w 1945 roku można było wprowadzić komunizm. Polacy którzy przeżyli przestali się liczyć bo nie posiadali już żadnej własności. A wiemy doskonale, że wszelkie ruchy polityczne, także opór polityczny, powstania czy rewolucje muszą być sfinansowane i mieć sponsorów.

To że kataklizmy planują i powodują elity przy pomocy wojska, potwierdza hollywoodzka kinematografia.  Prawie wszystko co władza planuje jest wyświetlane 10, 20 lat wcześniej.

W dzisiejszych czasach łatwiej spowodować pogodowy żywioł niż zorganizować wojnę. W pacyfistycznej, lewackiej, zniewieściałej, "zjednoczonej" Europie, w dobie internetu i kłopotach w ogłupianiu ludzi, trudno napuścić jeden naród na drugi.

W Polsce spowodowanie ogromnego huraganu miało miejsce kilka lat temu w Borach Tucholskich, może pamiętacie, wtedy nikt nie zginął. Akurat widziałem to miejsce po spustoszeniu -przerażające wrażenie. Może to był pokaz siły , jakiś szantaż. Moim zdaniem demonstracja wojskowych możliwości w terenie niezabudowanym.

Będzimysł

Liczba postów : 61
Join date : 29/12/2016

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 11th Wrzesień 2017, 19:26

Ciekawy film po polsku na temat tego co się dzieje obecnie w USA:


Otóż w tym filmie jest mowa o tym, że huragany są robione po to aby rozbroić społeczeństwo.

Ta próba rozbrojenia Amerykanów może wywołać wojnę i to nie nawet domową.

Rosja na pewno z Chinami nie będą czekać biernie. 

Tutaj mi przychodzi na myśl dlaczego Chazarska mafia walczy z Trumpem.

Otóż kluczem jest to proroctwo:

http://www.bibliamesjanska.com/Jr/50.html

W nim jest mowa o tym, że Babilon zostanie zdobyty przez potężne narody północy:


Jer 50 napisał:(9) Bo oto Ja pobudzę i sprowadzę przeciwko Babilonowi gromadę wielkich narodów z ziemi północnej; i staną do walki przeciwko niemu, stamtąd będzie zdobyty. Ich strzały są jak u wprawnego rycerza, żadna nie wraca bez skutku.

Jakie to są wielkie narody z ziemi północnej???

Moim zdaniem są to Rosjanie oraz zbuntowani wobec chazarskiej mafii Amerykanie.
Zobaczmy ten fragment:


Jer 50 napisał:(14) Stańcie do boju wokół Babilonu, wszyscy łucznicy, strzelajcie do niego, nie żałujcie strzał, gdyż zgrzeszył przeciwko Panu!

Przecież Amerykanie to naród łuczników, wyborowych strzelców. 


Jr 50 napisał:(21) Wypraw się przeciwko ziemi Merataim, wyrusz przeciwko niej i przeciwko mieszkańcom Pekod! Wybij mieczem i wytęp ich doszczętnie jako przeznaczonych na zagładę - mówi Pan - i zrób dokładnie tak, jak ci kazałem!
(22) Wrzawa wojenna jest w kraju i wielkie zniszczenie.


Zauważmy jedno, Trump może stanąć na czele zbuntowanych Amerykanów i mieć wsparcie Rosjan. W ten sposób Babilon by został zdobyty i zniszczony w ogniu.

Zauważmy po raz drugi w tym proroctwie jest mowa o tym, ze to łucznicy, strzelcy zniszczą Babilon:


Jr 50 napisał:(29) Wezwijcie przeciwko Babilonowi strzelców, wy, wszyscy łucznicy, oblegajcie go dokoła! Niech nikt z niego nie ujdzie! Odpłaćcie mu według jego uczynków, tak samo jak on uczynił, jemu uczyńcie, gdyż był zuchwały wobec Pana, wobec Świętego Izraelskiego.

Jeszcze raz zauważmy coś ciekawego Amerykanie to naród strzelców. Ponadto Putin dał Rosjanom takie samo prawo do posiadania broni jak mają Amerykanie.

Mamy coś jeszcze ciekawszego:


Jr 50 napisał:(24) Zastawiłeś na siebie sidła i sam się złapałeś, Babilonie, a nie wiedziałeś o tym; zostałeś schwytany i pochwycony, gdyż wdałeś się w walkę z Panem.

Chazarska mafia nosząca jarmułki to przecież są Babilończycy. Jarmułka to symbol przynależności do Babilonu.

Szykuje ona przy pomocy huraganów konfiskatę broni w USA.

A zatem to przez próbę owej konfiskaty może dojść do buntu. Tak ogromnego buntu, że cały Babilon ma zostać zdobyty i zniszczony.

Zauważmy jedno co innego odbierać broń ludziom z wysp dziewiczych a co innego odbierać broń wyszkolonym i doskonale uzbrojonym Teksańczykom którzy tworzą milicje obywatelskie. 

W tym filmie podane jest, że media milczą o tym co się dzieje w USA rzeczywiście. Więc szykuje się coś ciekawego.

Cyryl

Liczba postów : 1334
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Obserwator on 14th Wrzesień 2017, 06:42

Podesłane przez Wroga Kozłów.

Wypowiedź Romana Nachta, który właściwie przemawia w inieniu upadłych...

Szok! affraid


Obserwator

Liczba postów : 1309
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Andrzej on 14th Wrzesień 2017, 12:46

Dosłuchałem tego do momentu kiedy gosć jasno stwierdził że
"ta planeta została stworzona dla upadłych aniołów po to aby tutaj sie oni odrodzili i wstąpili ponownie do Boga, przechodząc niejako oczyszczanie tu na ziemi"

Po komentarzach widać że ludzie to "kupują" a nawet są wpisy jakichs kobiet które wprost piszą że "kochają pana romana"

Domyslałem się że łatwo zwiesć człowieka ale żeby aż tak łatwo?
Ludzie wierzą takim pajacom ale Bogu to juz nie. Nie mówiąc o Biblii.
Wierzą we wróżki i przepowiednie ale w Boga nie.
Ewentualnie wierzą że Bóg jest ale jako nieokreslona materia gdzies sobie hasająca po wszechswiecie.

I tacy goscie jak pan roman to wykorzystują

Andrzej

Liczba postów : 110
Join date : 18/03/2015
Age : 48
Skąd : Będzin

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by polskapaw on 18th Wrzesień 2017, 00:02

Cel powodowania pogodowych kataklizmów: wg mnie najważniejszym jest uwiarygodnienie przyjścia fałszywego mesjasza.

Jak się ujawni, to połączy się to z trzęsieniami ziemi, znakami na słońcu i niebie itp. I kogo będzie się chciało głównie oszukać? - chrześcijan czy też rzeczywisty naród wybrany.

Ciekawe czy się szykuje nam fałszywe wyprowadzenie na pustynię? Pisze, żeby nie iść np. na pustynię, gdy będą mówić że "mesjasz" tam jest.

Reszta celów uzyskane zostanie przy okazji.

polskapaw

Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by lusia on 18th Wrzesień 2017, 12:28

lusia
lusia

Liczba postów : 753
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Wrzesień 2017, 13:28

Dwa ciekawe obrazki, warte przemyślenia.I znacznie ciekawsze 'dzieło'.Saul Alinsky czy raczej Alinski to Żyd nazywany radykałem lucyferiańkim, bardzo dobry przyjaciel Hillary Clinton, która go wręcz uwielbiała.

https://www.washingtonpost.com/news/the-fix/wp/2016/07/20/hillary-clinton-saul-alinsky-and-lucifer-explained/?utm_term=.ca2967bf84af    [EN]

Saul wydał książkę Rules for Radicals - Rządy dla radykałów i dedykował tę książkę... LUCYFEROWI!


https://en.wikipedia.org/wiki/Saul_Alinsky

Saul David Alinsky urodził się
30 stycznia 1909 Chicago, Illinois, U.S.
Zmarł w czerwcu 12, 1972 (wiek 63)

Wyjątkowy typ, które śmiał się na rok przed śmiercią, że piekle założy partię komunistyczną.

Tego rodzaju 'ludzie' nasienie węża jest na dobrze płatnej służbie u szatana i upadłych aniołów.

Większość ludzi myśli, że nasze władzą są głupie. Władze są mądre tylko głupcy nie wiedzą co jest celem tych władz.

Wystarczy poczytać nieco takich typów jak Alinsky i już wiemy do czego to wszystko zmierza.

Oczywiście Wikipedia bardzo poważa Alinkiego (podobnie jak Kalergiego, planującego zniszczenie rasy białej) i z radością publikuje jego nagrody za wyjątkowe 'osiągnięcia' dla społeczeństwa.

Trudno się pozbyć myśli, że członkowie władz to... sataniści z poważnym paraliżem umysłów.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3209
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 27th Wrzesień 2017, 10:58

Proszę obejrzeć film z Syrii sprzed kilku dni, kiedy USA pomagało w Syrii zaprowadzać 'demokrację'.Tych zbrodni dokonują USA oddziały oraz opłacana przez USA ISIS i Kurdowie.

Tak trwa cała zbrodnicza amerykańska polityka od 300 lat.

Fala zbrodni, bałwochwalstwa, dumy i pychy z owych zbrodni, nazywanych szumnie wprowadzaniem 'demo(n)kracji' amerykańskiej.

Zwróćmy uwagę na narrację szatańskich mediów.

Ponieważ PODOBNO Assad zamordował 26 ludzi gazem, podobno, USA i ISIS morduje dziesiątki tysięcy, spalają ludzi żywcem, ISIS obcina głowy i cała ta zbrodnicza banda nazywa Assad dyktatorem.

A jak można nazwać tych zwyrodnialców?

Barrack Trump, wielki 'chrześcijanin' i przyjaciel Izraela, ostatnio Polski - pokazuje swoją 'miłość'; do rodzaju ludzkiego i Przykazań Bożych.

Boże, ukarz jeziorem ognistym takich zbrodniarzy, gorąco cię o to prosimy! Ukarz także tych, którzy ich popierają!!!


Zasłużyli na ten ogień!!!


I nie pozwól Ojcze, aby nas dłużej gnębili i mordowali szczepieniami, głodem czy wojną.Przyjdź Królestwo Twoje!!!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3209
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 3rd Październik 2017, 16:14

Z Las Vegas.

Jedno z najbardziej szatańskich miejsc na ziemi.

Tam nie można nie pokazywać szatańskiego znaku publicznie przez artystów z Celine Dion włącznie.

Zdjęcie podczas masakry.

Widać symbol szatana na tym zdjęciu.Widać z prawej czerwoną rączkę. Tam jest to na porządku dziennym.

Podobno zastrzelono zaledwie 60 osób.

No i co?

To nie 250 tyś w Libii, 1.5 miliona w Iraku, 2.5 mln w Wietnamie, 4.5 miliona w Korei. I wiele wiele więcej. A w Serbii ilu Słowian zginęło niewinnie?

To mocarstwo posiada wyrok od Boga za swe zbrodnie i nie tylko USA.


Bóg nie da się dłużej z siebie naśmiewać.

Szatan nie zapobiegł? Nie miał mocy!?
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3209
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Liksar on 4th Październik 2017, 23:39

Dodatkowo to znów kolejna ustawka :

https://www.liveleak.com/view?i=8e1_1506971922#VeC5pjl2tJdhcloi.01


Co ciekawe aspekt ma od razu wydźwięk by ludziom ograniczyć broń, oraz mówi się , że strzelec przeszedł na islam.

Co to powoduje ? Zagotowanie się rasy białej bo z 1 strony wściekają się ze islam znow zabija, a z 2 rząd dalej chce bardziej rozbrajać.

Co ciekawe, od razu lewicowskie polskie" g*wno" krzyczy , że pomysł partii kukiz 15 ktora chce powszechniejszego dostepu do broni wśród polakow spowoduje takie wlasnie zajścia.

Lewacy tak naprawdę boją się tego, że kiedyś na taki protest typu ostatnio znów promujące aborcje i inne wymysly typu

" aborcja nawet na zdrowych dzieciach, jesli matka czuje ze nie da rady go wychowac "

wpadnie jakiś zdrowy mądry człowiek i wystrzela pół protestu jak kaczki robiąc porządek z Sodomą.
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1406
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by lusia on 6th Październik 2017, 21:44

lusia
lusia

Liczba postów : 753
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 6th Październik 2017, 21:46

Wielka Brytania to centrum handlu dziećmi. Oto ciekawy artykuł:


wRealu24 napisał:DOM » TELEWIZJA WREALU24 W CZTERY OCZY
[size=36]Media milczą, a rząd knebluje usta! Ujawniamy ile płacą w UK za PORWANIE polskiego dziecka w majestacie prawa! [DOKUMENTY]

Magdalena DeruckaUTWORZONY 5 PAŹDZIERNIKA 2017
[/size]

5


  •  
  • [url=https://twitter.com/intent/tweet?original_referer=https://wrealu24.pl/media-milcza-a-rzad-knebluje-usta-ujawniamy-ile-placa-w-uk-za-porwanie-polskiego-dziecka-w-majestacie-prawa-dokumenty/&text=Media milcz%C4%85, a rz%C4%85d knebluje usta! Ujawniamy ile p%C5%82ac%C4%85 w UK za PORWANIE polskiego dziecka w majestacie prawa! [DOKUMENTY]&url=https://wrealu24.pl/media-milcza-a-rzad-knebluje-usta-ujawniamy-ile-placa-w-uk-za-porwanie-polskiego-dziecka-w-majestacie-prawa-dokumenty/]Tweetuj[/url]
     
  •  
  •  


Temat jest bardzo bulwersujący i pokazuje z jak wielką patologią mamy do czynienia.Najgorsze jest to, że w zbrodniczym procederze bierze udział państwo polskie! W jaki sposób? Rozkłada ręce i pozwala aby handel żywym towarem kwitł w najlepsze.
W programie, który zobaczycie poniżej moim gościem była W. Dlaczego nie piszę jej imienia? Ponieważ Brytyjski sąd zakazał jej mówić o sprawie oraz ujawniać jakichkolwiek personaliów pod rygorem więzienia.


Szczęśliwy dom
W. oraz jej córka N. żyją jak normalna rodzina. Kobieta jest właścicielką dobrze prosperującej firmy na terenie UK, córka chodzi do szkoły. W domu nie ma przemocy, ani żadnych patologicznych zachowań, które mogłyby wzbudzać jakiekolwiek obawy!
Pewnego dnia wszystko się zmieniło. N. wyszła do szkoły, ale z niej nie wróciła. Została uprowadzona przez SS (Social Service – forma brytyjskiej pomocy społecznej). Matka dostała jedynie telefon, że dziecko nie wróci do domu, teraz wychowa ja państwo, ponieważ w domu nie ma na to warunków. Tu zaczyna się koszmar i ciąg nieprawdopodobnych zdarzeń.
To co tu zostanie opisane to jedynie wierzchołek góry lodowej, zarys całej sprawy.
Córka nie została odebrana, ona została uprowadzona, porwana, siłą zabrana z rąk kochającej matki. Następnie organizacje rządowe UK zajęły się jej “odpolszczeniem”. Podczas wizyt rodziny u N. do jakich sporadycznie dochodziło,był całkowity zakaz mówienia w języku polskim, przynoszenia polskich produktów, opowiadania o kraju, używania takich słów jak: kocham Cię, tęsknimy itd… Od ponad 2 lat W. jednak nie miała szansy na to żeby zobaczyć się z córką. Zostały od siebie odseparowane.
Wizyty odbywały się na sali konferencyjnej gdzie rodzinę oddzielono wielkim stołem. Nad poprawnością polityczną spotkań czuwały dwie panie z SS.
Załamana W. postanowiła szukać pomocy w państwie polskim. Zwróciła się do ministra Michała Wójcik. Doszło do spotkania, na którym kobieta została przekonana, że jej sprawa zostanie wzięta pod lupę, a ministerstwo poczyni kroki mające na celu wyrwanie jej córki z rąk Social Service.
Tak się jednak nie stało. Po tym jak jedna ze współpracowniczek Wójcika “przejęła” W. usłyszała wprost, że powinna sobie odpuścić walkę o córkę, poczekać jeszcze parę lat aż córka osiągnie pełnoletność i już… 

Przedstawiciele naszego państwa przyzwolili na to, aby UK wzięło na handel polskie dziecko, polskiego obywatela!
Handel żywym towarem
Dlaczego mówimy o handlu żywym towarem? Przedstawiamy państwu nic inne go jak cennik, który określa jaką kwotę za jakie dziecko można otrzymać po jego odebraniu i umieszczeniu w rodzinie zastępczej:
  
To nie są żarty,to są dziesiątki milionów funtów zapłaconych za porwanie dzieci. 
Ciekawa też jest tzw. zmowa milczenia. Dlaczego media takie jak TVN, Polsat, TVP i inne wiodące w Polsce odpuszczają takie tematy, nie drążą sprawy? Czyżby proceder sięgał dużo wyżej i oparty był na niepisanej umowie międzynarodowej?
Nie mnie to stwierdzać, ale wystarczy jedynie dodać dwa do dwóch.
Zanim obejrzycie materiał zobaczcie fragmenty korespondencji z biurem ministra Wójcika…
Pani W. poprosiła o pomoc, ponieważ jej pełnomocnik przed rozprawą w sądzie nagle zaniemógł. Odpowiedź nas zmroziła:
“Bardzo mi przykro z powodu nagłej niedyspozycji Pani pełnomocnika – rozumiemy, że nie ma też możliwości wyznaczenia  dla niej zastępstwa. Podzielamy Pani frustrację w tak ważnym dla Pani  momencie  gdy Sąd angielski będzie decydował o dalszych losach postępowania (…) Zwróciliśmy się do Ambasady Polskiej w Londynie i na naszą prośbę przedstawiciel Ambasady, czyli przedstawiciel państwa polskiego będzie obecny w Sądzie. Mamy nadzieję, że zapewni to Pani choć odrobinę komfortu.” –odpisano w mailu, ale to nie wszystko.

“Proszę jednakże pamiętać, że to Sąd angielski podejmuje decyzje i Rząd RP nie ma możliwości ingerować w wyroki podejmowane przez tę niezawisła instytucję.  Chroniąc własną suwerenność musimy również szanować suwerenność innych.
Wiem, że jako osoba inteligentna i rozsądna zrozumie Pani nasze stanowisko.” – zakończono.
Ja na pewno nie mam zamiaru zostawić tak tej sprawy. Mam nadzieję, że wspólnie z Piotrem Szlachtowiczem uda nam się nagłośnić tą sprawę, ale nie damy rady bez was drodzy czytelnicy, więc do dzieła! Niech zobaczy to jak najwięcej osób.
Magdalena Derucka – wRealu24.pl

https://wrealu24.pl/media-milcza-a-rzad-knebluje-usta-ujawniamy-ile-placa-w-uk-za-porwanie-polskiego-dziecka-w-majestacie-prawa-dokumenty/


To pokazuje, że w Wielkiej Brytanii władze po uszy są uwikłane w porywanie dzieci, pedofilie oraz ich mordy ku czci szatana. Pokazuje to także, że władze w Polsce współpracują z władzami Brytyjskimi.

Cyryl

Liczba postów : 1334
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Liksar on 3rd Listopad 2017, 16:43

Wywiad z Katy Perry która w zasadzie przyznaje , że istnieje nasienie węża, które nie ma moralności i kocha jeść ludzi !


Katy Perry pochwala kanibalizm " ludzkie mięso jest najlepsze "

wklejam link do artykułu bo skopiować tekstu nie można :

https://newsbook.pl/2017/11/03/katy-perry-pochwala-kanibalizm-ludzkie-mieso-jest-najlepsze/
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1406
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 11th Listopad 2017, 11:35

Jest to raczej śmiała hipoteza. Oglądałem kilkanaście miesięcy temu filmy (2) na których autorzy twierdzili, że są to fałszywe samoloty.

Znikały, zatrzymywały się w powietrzu jak helikoptery i nie wydawały żadnego dźwięku.

Dzisiaj także przypadkowo trafiłem na filmy o samolotach tworzących chemtrails i są podobne wnioski. Samoloty są najprawdopodobniej hologramami.

https://www.youtube.com/watch?v=TFmJRqWBbuM

https://www.youtube.com/watch?v=fz1xvJ4wBYc

Wszystko podobno po to, abyśmy byli zakłopotani, aby zdyskredytować sam pomysł spryskiwania nas z samolotów. Niemniej owe spryskiwania nie są żadną teorią, na ten temat nawet mówi się na posiedzeniach ONZ.

Wielu entuzjastów kupuje kamery o olbrzymich możliwościach i co jest szczególnie ciekawe, widać na niebie często niewyjaśnione obiekty, które się pojawiają, znikają jak orbsy.

Mamy także teorię, ze zaćmienia księżyca czy słońca to dzieło takich właśnie orbsów.

Są to hipotezy, ale zwróćmy uwagę na pewne fakty, w tym biblijne. Szatan panuje nad światem. Udziela technologi, pomaga władcom, którzy mu służą i przestrzeń powietrzna praktycznie należy do niego i upadłych aniołów.

Ten film ukazuje nam dysk czy spłaszczoną kulę, która uderzyła w wieżę podczas ataków 9/11 ale ukryto to za pomocą nałożonego samolotu.

Istnieją masywne informacje o działalność demonów i szatana, cudach, o oskarżaniu braci naszych przed Bogiem i w tym wszystkim szatan musi mieć olbrzymią sieć kontroli na ziemią za po0mocą nieznanych nam bliżej sił i zbiera informacje o każdym z nas i donosi do Boga przeciwko nam.

Księga Hioba ukazuje nam, do czego szatan jest zdolny a także ukazuje jego moc podczas kuszenia Isusa.

Jeżeli to wszystko połączymy, staje się PRAWDOPODOBNE, że szatan i upadli działają w powietrzu, posiadają wielką moc i manipulują wydarzeniami w takie właśnie sposoby, jak tworzenie zaćmień czy coś w rodzaju ataku na 9/11.

Mamy wiele orbsów pozujących jako UFO, i mamy sporo zdjęć lepszej lub gorszej jakości na temat UFO, które działa w bardzo podobny sposób.

W ten sposób oni tworzą psychozę strachu i w ten sposób nas kontrolują.

Zaznaczam, jest to jedynie hipoteza ale nie można chyba tego zupełnie wykluczyć.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3209
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 12th Listopad 2017, 00:28

Tym razem niezły szok. Nie wiem czy pamiętacie dyskusję chyba na starym forum o Putinie.

Są teorie, że Putin to kopia rzeczywistego Putina, który został zamordowany na Kremlu, w roku 2014 w Marcu, kiedy tajemniczo zaginął na 10 dni.

Oczywiście żona natychmiast rozpoznałaby 'kopię' męża. I tak chyba było, ponieważ nastąpił rozwód w kwietniu 2014 roku.

Podobno Ludmiła jest na Zachodzie i kilkakrotnie oświadczyła, że obecny Putin to nie jest jej mąż.

Omawialiśmy jedną szczególną rzecz dotyczącą rzeczywistego Putina.

'Oryginał' znał doskonale niemiecki, pracował przez wiele lat w Niemczech Wschodnich, w Berlinie.

Widziałem osobiście wystąpienie Putina przez kongresem niemieckim i mówił in doskonałym niemieckim, nie korzystając z notatek, które miał w rękach. Był on szpiegiem rosyjskim w Niemczech i nie można go było rozpoznać nawet po akcencie.

Poniżej rzeczywisty Putin rozmawiający z Angelą Merkel na Szczycie G20 w Petersburgu, we Wrześniu 5, 2013."Putin" w Maju 10, 2015 na konferencji prasowej rozmawia przez tłumacza z Angelą.Taki dowód moim zdaniem jest wystarczający.

Połączmy niektóre części tej łamigłówki. Istnieje wiele teorii i wielu kopiach, piosenkarzy, artystów TV itp. Wielu twierdzi, że Kate Perry, czy inne wokalistki czy wokaliści to klony a oryginały zostały zamordowane.

Takich informacji jest olbrzymia ilość ale z braku konkretnych dowodów niewielu traktuje to na poważne.

Istnieje także wielkie prawdopodobieństwo, że Trump to dwie osoby i Hilary Clinton ma także sobowtóra.

Źródło - http://www.reformation.org/president-putin-was-assassinated.html

Byłoby dobrze, gdyby ktoś znalazł jakiś solidny dowód na to, że 'Putin' zapomniał niemieckiego, to mielibyśmy wielki dowód na kopiowanie ludzi. Oczywiście po kilku latach Putin był w stanie nieco się niemieckiego poduczyć, czyli najbardziej wiarygodne byłoby nagranie tuż po 'zamianie'.

Około roku 2015. bounce bounce bounce

A to oznacza, że nad wszystkim stoi szatan i banda upadłych aniołów i nie ma wrogów lub przyjaciół w świecie polityki, chyba że szatańska mafia zarządzi inaczej.

To oni rządzą a nie politycy.

Poniżej film po angielsku wskazujący na oficjalną informację rządową, że Putin przeszedł operację plastyczną przed rokiem 2012. A to wskazuje na to, że obecny 'Putin' to druga już kopia.
Proszę obejrzeć różnice w wyglądzie.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3209
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 27 z 31 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach