Przerażające sekrety rządzących elit!

Strona 24 z 30 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Next

Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 24th Kwiecień 2017, 22:23

Sprawa z Trumpem nasunęła mi ciekawą hipotezę.

Zobaczmy opis nierządnicy:


Ap 17 napisał:(1) I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak się do mnie odezwał: Chodź, pokażę ci sąd nad wielką wszetecznicą, która rozsiadła się nad wielu wodami,
(2) Z którą nierząd uprawiali królowie ziemi, a winem jej nierządu upijali się mieszkańcy ziemi.
(3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów.
(4) A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu.
(5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.
(6) I widziałem tę kobietę pijaną krwią świętych i krwią męczenników Isusowych. A ujrzawszy ją, zdumiałem się bardzo.


Otóż Wszetecznica zdobyła swoją władzę poprzez uprawianie nierządu z królami ziemi. 

Jakimi królami???

Wyjaśni to anioł:


Ap 17 napisał:(7) I rzekł do mnie anioł: Dlaczego zdumiałeś się? Wyjaśnię ci tajemnicę kobiety i zwierzęcia, które ją nosi i ma siedem głów i dziesięć rogów.
(Cool Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie.
(9) Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków, na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów;
(10) Pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie, będzie mógł krótko tylko pozostać.
(11) A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie.
(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem.
(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu.
(14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni.
(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.
(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.
(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.
(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.


Otóż Wszetecznica uprawiała nierząd z królami ziemi czyli z kolejnymi z siedmiu głów Bestii. 

Zauważmy jedno, Watykan powołuje się na Biblie a jednocześnie włączą w swojej historii niebiblijne dogmaty, które te dogmaty pochodzą od kultów i królestw panujących po kolei głów Bestii.

Watykan włączył takie wierzenia kolejnych głów Bestii takich jak:

Pięciu upadłych głów za czasów Jana czyli:

1. Egipt
2. Asyria
3. Babilon
4. Persja
5. Grecja

Istniejące za czasów Jana szósta głowa:

6. Rzym

Watykan włączył też sporo wierzeń z siódmej panującej głowy Bestii czyli 3 Rzeszy nazizmu - czyli odmiany socjalizmu narodowego.

Jednocześnie nazwa Wszetecznica oznacza, że Watykan dla zachowania władzy zdradzi każdego. Czyli zdradzić może i zapewne zdradzał owe głowy Bestii. Pamiętajmy władca Wielkiej Nierządnicy smok także zdradzał anioły które mu zaufały.


Ap 17 napisał:(5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.

Nazwa Wielki Babilon, pokazuje, że władzę Wszetecznicy daje smok i to on zapewne zwodzi anioły zamknięte w otchłani aby ci służyli Watykanowi.

I co ma do tego Trump???

Otóż na trzy dni przed wyborami John Kerry udał się na Antarktydę, aby zapewne negocjować z Bestią kwestie wyboru Trumpa lub Clinton.

Trump to kandydat Bestii i zapewne zażądała ona prezydentury USA (Wielkiego Babilonu) jako warunek ugody z Wszetecznicą Watykanem.

Zauważmy jedno, Bestia militarnie mocno wzmocniła Rosję, tak, że atak na nią jest dla Watykanu wielce ryzykowny.

Watykan zapewne zgodził się na prezydenturę Trumpa, jako układ z Bestią. Zapewne smok na to poszedł aby udobruchać Bestie.

Jednak Watykan i smok zorientowali się, że całkowita władza Trumpa nad USA może zagrozić władzy Wielkiej Nierządnicy i smoka nad ziemią.

Dlatego aresztowali po cichu Trumpa i zrobili z niego przymusową marionetkę Watykanu.

Watykan zyskał na czasie..... jednak taka opcja pokazuje, że tak naprawdę Watykan wpaść może we własne sidła:


Ap 17 napisał:(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.
(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże. 


Dlaczego Bestia i 10 króli znienawidzą wszetecznicę???

Ponieważ ta zapewne złamała układ z Bestią i ubezwłasnowolniła Trumpa.

Watykan mógł śmiało zamordować po cichu Trumpa i dać mu sobowtóra. Dlaczego tak nie uczynił???

Ponieważ w swoim pokrętnym rozumowaniu, Watykan uznał, że porozumienia nie złamał. Trump jest przecież nadal prezydentem USA, formalnie Bestia ma swojego prezydenta!!!!

Jednak te działanie powoduje, że Bestia jest zmuszona wykonać wyrok Boga na Watykanie i Wielkim Babilonie czyli USA aby przejąć władzę.

Bestia aby zniszczyć władzę Watykanu - Wszetecznicy - i USA - Wielkiego Babilonu, jest zmuszona wykorzystać wszelkie środki. Czyli użyć potencjału z Antarktydy oraz swoich sojuszników jakimi jest Rosja (i Chiny).

Zobaczmy u Jeremiasza, Bóg mówi, że Wielkie Babilon zostanie zniszczony przez ludy Północy czyli chodzi o Rosję.

http://www.bibliamesjanska.com/Jr/50.html

Jednocześnie tutaj mamy ciekawą wzmiankę:


Ap 18 napisał:(4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające,
(5) Gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego i wspomniał Bóg na jego nieprawości.
(6) Odpłaćcie mu, jak i on odpłacił, i w dwójnasób oddajcie według uczynków jego; do kielicha, w którym napój mieszał, nalejcie mu podwójną miarę.
(7) Ile sam siebie uwielbiał i rozkoszy zażywał, tyle udręki i boleści mu zadajcie; gdyż mówi w sercu swoim: Siedzę jak królowa, wdową nie jestem, a żałoby nie zaznam.
(Cool Dlatego w jednym dniu przyjdą jego plagi, śmierć i boleść, i głód, i spłonie w ogniu; bo mocny jest Pan, Bóg, który go osądził.

Zobaczmy Rosja składa się ze Słowian a zatem Rosja niszcząc USA (Babilon Wielki) odpłaci mu za całe zło jakie ten czynił przez całą swoją historie Słowianom.

Taka ewentualność wchodzi w grę. Jednocześnie wyjście z Babilonu oznacza ostrzeżenie aby inne narody Słowiańskie nie stawały w obronie USA i Watykanu.

Zauważmy jedno, Rosja po ostatnich działaniach Trumpa zmieniał stanowisko do USA z pozytywnego na negatywne. To pokazuje, że szykuje się ogromna zmiana polityczna na ziemi.

Cyryl

Liczba postów : 1165
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Tabitha on 30th Kwiecień 2017, 05:31

Lata temu poruszylam juz ten temat na naszym forum, ale nie potrafilam ujac go tak zwiezle jak autor tego artykulu Grzegorz Skwarek FB. Poczytajcie, bo warto.

Ja dorzuce jeden link ale niestety w jezyku niemieckim i angielskim
Pt. Strohmann /  straw man w jezyku angielskim


https://www.youtube.com/watch?v=ME7K6P7hlko

https://www.youtube.com/watch?v=pI6qi1sFB-Y&list=PLkB7dukThygIS_ieA33SjhayCGOEiJDcu


Grzegorz Skwarek hat 20 neue Fotos hinzugefügt.
28. April um 18:19 ·


PRAWO ZWYCZAJOWE (Przyrodzone)
I MORSKIE (Rzymskie)
Zbrodnicze „prawo morskie” ustanowione przez elity rządzi Ziemią
FREE MAN ON THE LAND i ROBIN HOOD

Czy nie zastanawialiście się kiedyś dlaczego sędzia w krajach anglosaskich wygląda jak kapitan statku ? a sala sadowa jak pokład ? Poniższy materiał to wyjaśni jak również odkryje wiele rzeczy które do tej pory nie są tak oczywiste powiem grzecznie.
W Polsce jest to troszkę bardziej zawiłe ale jak widzimy wprowadzane są do Polskie te same mechanizmy prawa korporacyjnego które deptają nasze prawa konstytucyjne.
Idealnym przykładem jest ustawa podpisana przez prezydenta Dudę 3 dni po objęciu urzędu odnośnie obowiązkowych szczepień wszystkich Polaków oraz drastyczne zwiększenie kar dla ludzi którzy nie chcą się poddać temu choremu terrorowi. Pomimo ,że nasz konstytucja mówi jasno w tej sprawie że nikt nie może nas zmusić to coraz częściej widać nasilanie się prawa morskiego traktującego nas nie jako żywą istotę tylko imię i nazwisko kawałek plastiku. Następnym przykładem jest zatrzymywanie kierowców przez Policje w celu kontroli trzeźwości pomimo że nie ma takiego prawa ale każdy się poddaje bo widzi władza cos chce to najlepiej wie. Prawda jest taka ,że jeśli nie zachodzi podejrzenie popełnienia przestępstwa to nie można sprawdzać kierowcy i tyle. Są nadgorliwi którzy jeśli się nie poddamy kontroli wystraszą przymusową kontrolą próbki krwi w szpitalu czy pogotowiu co również jest wbrew prawu bo lekarz NIE MA PRAWA do pobrania krwi nie do celów medycznych – ale znowu nie znamy prawa to się poddajemy. W prawie morskim - korporacyjnym jesteśmy kierowcami w prawie zwyczajowym jesteśmy podróżującymi a to dwie różne rzeczy Smile Oczywiście tego jest dużo dużo więcej ale zachęcam do materiału.
W prawie międzynarodowym są trzy rodzaje dokumentów określających fakt NAD LUDZI, LUDZI i POD LUDZI... Nad ludzie to osoby, które zazwyczaj rządzą danymi rejonami. Ich dowód osobisty pełni miano immunitetu nietykalności. Tego typu dowód ma tylko DUŻE PIERWSZE LITERY imion i nazwisk, np. Jan Kowalski. Jeżeli na dowodzie osobistym tylko nazwisko jest określane z dużych liter, np. Jan KOWALSKI, to owa osoba posiadająca dany dokument może być karana, lecz nie można ją więzić i pozbawiać wolności. W przypadku gdy wszystko na dowodzie osobistym jest pisane z dużych drukowanych liter, np. JAN KOWALSKI, to można ową osobę karać, ograniczać jej wolność i aresztować, oraz przetrzymywać tyle ile chce tego władza. Konstytucyjnie każdy prezentujący w prawie identyfikator tożsamości ma datę ważności, więc w przyszłości zadbaj o to byś nie podpisał dokumentu, jaki sprawi że staniesz się niewolnikiem systemu, sztucznego tworu biznesowego. Tylko gdy podpisujesz dokument jaki ma określony cel w tym pozbawienia Ciebie praw, stajesz się nie chronionym obywatelem danego kraju, nie chroni Cię takżę Konstytucja gdyż dobrowolnie zgodziłeś się na to, by być niewolnikiem. Zauważmy fakt, że jeżeli obcokrajowiec coś złego zrobi w naszym kraju, bezwzględnie jego kraj może wnieść pozew o eksmitowanie go do kraju gdzie ma obywatelstwo. Jest to fakt, iż tylko tam miał podpisane papiery do tego, aby być niewolnikiem własnego kraju. Państwa troszczą się o swoich niewolników, jaki sowicie karają ich za niszczenie dobrego imienia danego Państwa.
Kiedy pierwsza litera twojego imienia i nazwiska jest zapisana na dokumencie dużą literą to stanowi to 'Capitis Deminutio Minima' i oznacza zmiane pozycji w rodzinie.
Jest to minimalna utrata praw.

Gdy twoje nazwisko jest napisane dużymi literami to stanowi to 'Capitis Deminutio Media' i oznacza utratę obywatelstwa.
To oznacza że możesz być karany ale nie zniewolony lub uwięziony.

Ale gdy imię i nazwisko jest napisane dużymi literami na dokumencie to stanowi to "Capitis Deminutio Maxima'i oznacza utratę wolności.
Wszystkie prawa obywatelskie i rodzinne zostają zawieszone.
Oznacz to że możesz być karany wieziony i zniewolony tak długo jak zechce władza.
Kolory paszportów i ich znaczenie
1 niebieski – oznaczający kraj suwerenny i niepodległy
2 zielony – ” ” w okresie przejściowym
3 czerwony – ” ” całkowicie podległy, zależny nie istniejący jako suwerenne państwo

Dziś fragment filmu „Kymatica” w tłumaczeniu antysystemowego autora z You Tube, Bladego Mamuta. Tematyka prawa morskiego, które jest de facto alternatywnym, ukrytym głęboko prawem, niewidocznym na pierwszy rzut oka, staje się coraz bardziej popularna. Takie urządzenie systemu prawnego jest jednym z filarów tego, co nazywamy systemem.
Jest to zagadnienie wciąż nie doceniane, choć bardzo ważne. W świetle prawa morskiego każde państwo jest korporacją, zaś globalną korporacją-matką jest „Corporation of London„. Dalej: w świetle tego prawa każdy obywatel ma status NIEWOLNIKA państwa-korporacji. Dochodzą do tego jeszcze inne zależności, takie jak prawna ochrona dla funkcjonariuszy takiej korporacji.
A więc dla: policjantów, wojskowych, lekarzy, prawników, urzędników, polityków. Te zawody są PONAD PRAWEM. Są to zawody gdzie pomyłki czy wręcz jawne zbrodnie wydarzają się wyjątkowo często. Zaś przypadków postawienia przed sądem w/w funkcjonariuszy korporacji jest jak na lekarstwo. Przypadków skutecznego i sprawiedliwego skazania ich, nawet jeśli w grę wchodzi jawna i oczywista zbrodnia, jest jeszcze mniej.
Te zawody popełniają zbrodnie w majestacie prawa. Stąd mówi się np o „ludobójstwie w białych rękawiczkach” za pomocą szkodliwego żarcia, toksycznych lekarstw i szczepionek.
Do kogo należysz niewolniku !
Art. 1 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka (https://pl.m.wikipedia.org/…/Powszechna_deklaracja_praw_cz%…), uchwalonej 10 grudnia 1948 roku stanowi, iż wszyscy ludzie rodzą się wolni i są równi pod względem godności i swych praw.
Jesteś osobą czy człowiekiem.?
Prawo Morskie
(https://en.m.wikipedia.org/wiki/Uniform_Commercial_Code)
Osoba w prawie naturalnym (person :
https://pl.m.wiktionary.org/wiki/person , etymologia : https://pl.m.wiktionary.org/wiki/persona… , https://pl.m.wiktionary.org/wiki/u%C5%BCywa%C4%87 ) jest tworem sztucznym, maską (persona, coś co funkcjonuje na zewnątrz), postacią fikcyjną, w przeciwieństwie do realnej nazwy wolnej istoty – człowieka.
Człowiek rodzi się z wód matki (birth) , słowo to jest bardzo podobne do słowa (berth) opisującego miejsce dokowania (docking) i cumowania okrętu w porcie, co przekłada się na odbiór nowego dziecka w szpitalu przez doktora (doctor).
( Wraz z otrzymaniem metryki urodzenia, która nie jest nam do niczego potrzebna zostajemy zarejestrowani i dopisani do statystyki jako dłużnik długu zaciągniętego przez urzędników. Według oficjalnych danych jest to ok. 25 tyś zł na osobę, według rzeczywistych danych kwota ta jest 4 razy większa. Metryka nie jest aktem urodzenia tylko aktem przynależności do grupy niewolników zobowiązanych do spłacenia długów zaciągniętych przez klasę społeczną nazywającą się urzędnikami. )
Kolejnym podobnym stwierdzeniem jest zdanie „mother delivers a baby”, matka dostarcza dziecko, co brzmi jak „ship delivered some products” statek dostarczył produkty, które tak jak w przypadku nowo narodzonego dziecka rejestruje się.
Po tym fakcie rodzice odbierają akt urodzenia (birth certificate), a dokładniej pozbywają się prawnie dziecka, bowiem jest to domniemany akt własności, i jeśli nikt nie zgłosi swojego prawa do nowo narodzonego człowieka ,państwo staje się właścicielem nowego obywatela.
Ta istota z braku sprzeciwu społecznego wchodzi w rejestr inwentarza państwa. Państwo bowiem jest korporacją, (corpus, corporation : https://en.m.wikipedia.org/wiki/Corporation , https://pl.m.wiktionary.org/wiki/corpus ) a więc nie jest to istota żywa lecz fikcja prawna.
(Urzędnicy zmuszają nas do zawierania nie korzystnych umów ubezpieczeniowych z instytucją zwaną ZUS, która jest bankrutem ,a w swoim założeniu ma wypłacać świadczenia tylko i wyłącznie uprzywilejowanym grupom społecznym (urzędnikom, kapusiom, politykom…) natomiast niewolnicy mają umierać w wieku 67 lat by nie stanowić obciążenia tej instytucji. )
W stanach zjednoczonych odbijano też stopę dziecka (sole) jako symbol oddania duszy (soul) dziecka państwu. Od tego czasu istota ta oddając dusze nowemu panu stawała się zombie, niewolnikiem państwa, kościoła, czyli korporacji.
( Współczesna „metryka urodzeniowa“ powstała początkowo jako „Settlement Certificate“ (Certyfikat – Porozumienie *), który został od 1837 wystawiony, żeby całkiem oficjalnie zebrać wszystkich Biednych Ludzi, (the Poor, the Paupers, spójrz również na „P”, w każdym paszporcie u góry po prawej stronie obok fotografii !!! ) pod pozorem gwarancji kilku podstawowych praw jako korzyści z dobroczynności i świadczeń.
W zamian za to, wszyscy biedni zobowiązują się przyjąć status „prawomocnego posiadania“, status „prawomocnego niewolnika“, również znanego jako „sługi do przeszkolenia“ i „poddanego“.)
Niewolnik pozbawiony jakichkolwiek praw.
Człowiek stawał się osobą, niewolnikiem bez duszy, a jego imię i nazwisko zapisuje się tak jak niewolników w starożytnym Rzymie dużymi literami co oznacza : capitis deminutio maxima ( największe pomniejszenie ważności : https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Capitis_deminutio ).
Dużymi literami zapisuje się też istoty fikcyjne takie jak firmy lub nazwiska osób zmarłych, w dowodzie osobistym jesteś zapisany jako trup, żywy trup.
(Od roku 1933 zadecydowano poprzez zarządzenie/statuty, że wszyscy ludzie świata zachodniego potrzebują metrykę urodzenia i podatkowy numer identyfikacyjny. W końcu od roku 1990 poprzez ONZ i WHO , środkiem „Konwencji Ochrony Praw Dziecka“, proces ten do „prawomocnego“
zniewolenia, który został przeprowadzony przez metrykę urodzenia stał się międzynarodowy.
W Oficjalnym Rejestrze zaznaczone jest dane Ci imię, Twoje nazwisko, twoje zapisane imię, jako jednorazowy „tytuł“ , w sensie Jan/Max Twojego dziedzictwa części gruntu.
Autogram, podpis Twojej Matki stwarza pierwotne Pochodzenie Twojego Dziedzictwa, twojego majątku/gruntu (grunt/dziedzictwo musi najpierw istnieć, zanim może być założone powiernictwo/trust).
Twoja Matka i państwo są więc według obowiązujących przepisów , Trusttees – Powiernikami w jednym „expressed – wydrukowanym oficjalnymi Powiernikami i tym popieranym, korzystającym z tego powiernictwa jesteś Ty.
Jesteś więc „Holder in Expectancy – „oczekującym właścicielem“ Twojego dziedzictwa /gruntu, który zostanie Ci przydzielony, jeśli osiągniesz wiek dojrzałości czyli najpóźniej w wieku 21-lat …)
Ciało dziecko łączy się z matką za pomocą pępka i pępowiny (navel) jest do zbieżne z określeniem marynarki wojennej (naval).
Skąd porównanie Prawa Naturalnego z Prawem Morskim?
Wiąże się to z prawem rzymskim, które nadal obowiązuje w krajach anglosaski i jest przyjmowana w krajach podbitych przez bractwo babilońskie. Możecie to zobaczyć w nowych dowodach, paszportach, pismach urzędowych.
Prawo naturalne składa się tylko z dwóch punktów:
1. Nie krzywdź innych
2. Nie pozwalaj krzywdzić innych ani siebie
Reszta to chaos prawa rzymskiego, które komplikuje życie niewolnikom, chroniąc władze, sądy, lekarzy …
Prawo rzymskie to choroba, przybierające obraz kodeksów, ustaw, uchwał, konstytucji … Państwo zarabia na karach, podatkach, aby utrzymać prawników …
Prawo naturalne jest prawem prawdziwym, natomiast prawo rzymskie powstało tylko po to aby władze mogły się ubiegać o odszkodowanie za krzywdy wyrządzone przez osoby fizyczne (fałszywe, niewolników).
Jest to gra ,w której człowiek podlega sztucznemu wyobrażeniu własnej osoby stworzonej przez państwo. Według prawa naturalnego nie byłoby zła, natomiast według prawa rzymskiego wszystko jest złem, przestępstwem, wykroczeniem …
Np. Policjant, prawnik, lekarz … nie jest jest człowiekiem lecz osobą schowaną za maską policjanta … Ludzie pełnią w życiu wiele różnych ról : ojciec, ksiądz, chrześcijanin, ofiara przemocy, terrorysta … Jednak żadna z tych ról nie jest Tobą.
Spróbuj w sądzie wypowiedzieć te kilka słów :
Jestem tutaj na tej sali aby respektować swoje prawa według prawa zwyczajowego.
(https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Common_law , https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Prawo_zwyczajowe)
Umorzy to sprawę, ponieważ będziesz reprezentował siebie, a nie stworzony sztucznie obraz swojej osoby. Nie zgadzając się na rolę niewolnika, wychodzisz z narzuconej Tobie gry.
W chwili spotkania przedstawiciela fałszywej władzy, nie mów do niego panie komisarzu, ale zacznij mówić do niego np. Panie Michale, traktując go jako równego sobie człowieka.
Pamiętaj sądy, urzędy … w pierwszej chwili chcą ciebie zidentyfikować na podstawie fałszywej plakietki niewolniczej. Spróbuj użyć tylko imienia lub pseudonimu, stwierdzając, że tak na Ciebie wołają, a nazwisko nie ma żadnego znaczenia dla wolnego człowieka, jeśli sąd nie ustali tych personaliów w większości przypadków umorzy sprawę. Sądy podlegają prawu morskiemu, a więc nie musimy zgodzić się na podejście do miejsca dla świadka …
Pamiętaj sądy są zbudowane tak jak pokłady statków, i nie musisz zgodzić się na wejście na ich pokład, podając coś sędziemu musisz zastrzec, że powołujesz się na naturalne prawa i zapytać sędziego czy zgadza się na to przy zachowaniu prawa naturalnego. Musisz również reprezentować swoje niewolnicze alter ego reprezentując swoje narzucone nazwisko.
Ten kto nie rozumie jest nieobecny.
Pamiętaj nie podlegasz żadnemu sądowi, jesteś na równi z sędzią, nie musisz wstawać, nie musisz gloryfikować tytułów, nazw… Pamiętaj jesteś człowiekiem z krwi i kości i nie podlegasz rozkazom sądu. Pamiętaj tylko twoja zgoda we fikcyjnej grze ustawia kogoś wyżej w drabinie społecznej, zawodowej … To jest fikcyjna gra.
Człowiek ,jednostka suwerenna (super – ponad, regnum – królestwo, władza , Sovereign) nie przyjmuje rozkazów drugiej osoby.!
( https://youtu.be/55pjFKalOVc , https://youtu.be/7dygCDlkdyw , https://youtu.be/gE_S29C0dw0 , https://youtu.be/x0mC9eutSiQ
SPQR – Senatus Populusque Romanus
Wszyscy oprócz senatu są niewolnikami i rzeczami. Ogłasza to rejestracja noworodka, przez co robimy dziecku krzywdę. Rejestracja dotyczy również wielu innych produktów niosących za sobą wolność i niezależność, w przypadku samochodu, broni, telewizora … rzeczy te są własnością rejestrującego je urzędu.
Pamiętajcie pieniądz nie ma wartości dodatniej, takową miał w czasach gdy wartość pieniądza była odzwierciedlana w złocie, obiecanie pieniądz ma wartość ujemną.
Pamiętajmy, że wartość człowieka na nielegalnej giełdzie wynosi ok.600 tysięcy dolarów i rośnie wraz z jego wiekiem.
(Przepisanie długu zostaje sprzedane do Banku Światowego. BIS – Bank do międzynarodowego wyrównywania płatności (ang. BIS=Bank for International Settlement, stworzony został w 1931 roku. http://ligaswiata.pinger.pl/m/10388979), jako główny twórca trustu/Powiernika. Twoja waga w uncjach na oznaczeniu żywego urodzenia określa Twoją wartość rynkową w relacji do złota. Twoje przypisanie długu staje się zarejestrowanym potwierdzeniem, które używa ministerstwo finansów jako zabezpieczenia do pożyczek państwowych, wskazówek skarbowych, wymiany skarbowej, rachunków państwa.)
Wszystkie pieniądze są wekslami gwarancyjnymi (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Promissory_note) ,które tylko obiecują nam ,że dany banknot ma jakąkolwiek wartość. Pamiętaj też, że biorąc pożyczkę twój podpis tworzy nieistniejące pieniądze, a Twój procent prawdziwy zysk banku. Więc bank z niczego tworzy swój zysk.
Pamiętaj ,za pomocą Promissory Note – weksli gwarancyjnych ,możesz spłacić swoją hipotekę, dług… , wystarczy ,że zaniesiesz taki dokument do działu obrotu papierami między bankowymi.
Policja działa podobnie jak sądy, rząd… na zasadzie interakcji w której ty wyrażasz zgodę na ich działanie, i jesteś im nie tylko równy ale również sprawujesz nad nimi kontrole ponieważ ich działanie ma charakter usługowy.
„Ten, który nie dochodzi swoich praw nie ma ich wcale“
Historia współczesnego niewolnictwa, czyli ludzie z literą „P” .
*Settlement Certificat, znany również jako „Świadectwo urodzenia”, od 1837 roku jest oficjalnym dokumentem wydawanym nędzarzom i niewolnikom.
W zamian za przyznanie podstawowych praw i świadczeń, osoba taka musiała uznać swój status, opisujący daną osobę jako „własność” , według prawa niewolniczego. (sługę, niewolnika, bondsman – poręczyciel, gwarant)
Akt urodzenia.
Króla Henryk VIII (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Henryk_VIII_Tudor) i jego wenecki doradca wprowadzili w 1535 roku ewidencjonowanie wszystkich parafialnych urodzeń, zgonów i małżeństw.
Biedni w tym czasie musieli obowiązkowo należeć do kościoła aby mieć prace i nie umrzeć z głodu.
Królowa Elżbieta I Tudor (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Elżbieta_I_Tudor) odebrała prawa obywatelskie chłopom bezrolnym i biedakom. W 1588 roku zgodę na budowę domu wydawała parafia, a dom pozostawał własnością Pana, przez co przybyło tysiące nowych biednych.
W 1601 roku Elżbieta wprowadziła Prawo Ubogich, jako szereg praw dla ubogich, wiązało się to wprowadzeniem nadzorców ubogich, zbierających podatki według lokalnych stawek.
W czasach Karola II Stuarta (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Karol_II_Stuart), wprowadzono ustawę rozliczeniową, nowe prawo ubogich oraz certyfikat rozliczeniowy równoważny z aktem urodzenia.
Miejsce narodzin dziecka było odtąd miejscem rozliczenia podatkowego, chyba ,że matka pochodziła z innej parafii. Dziecko w wieku od 7 lat stawało się dobrowolnym niewolnikiem.
Bez Settlement Act i świadectwa rozliczenia (1662) według nowego prawa ubogich, nikt nie mógł poruszać się z miasta do miasta.
Jeśli biedak pojawił się w nowej parafii, to sędzia sprawdzał czy dana osoba posiada odpowiednie środki do utrzymania się w nowym miejscu zamieszkania.
Świadectwo Rozliczenia znane jest dzisiaj jako dowód osobisty lub paszport, oba te dokumenty oznaczone są literą „P” co oznacza nędzarza. Jest to kontrola ubogich przez nadzorców (obecnie urzędników).
Holokaust człowieczeństwa przez babilońską elitę.
W 1723 roku z powodu wzrostu liczby ubogich, ci którzy chcieli ubiegać się o świadczenia i ulgi musieli wpisać się do Workhouse, będącego w istocie więzieniem (obozem pracy) dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
Był to pierwszy holokaust, podczas którego piętnowano ubogich literą P noszoną na ramieniu.
Litrę P znajdziesz w dowodach i paszportach wszystkich niewolników żyjących w 21 wieku.
Począwszy od 1773 roku i klauzuli konsolidacyjnej z 1801 roku angielski parlament skutecznie sprywatyzował ogromne połacie gruntów na rzecz możnych i księży. Była to „legalna” kradzież ziemi przez ,która liczba biednych drastycznie wzrosła na przełomie 18 i 19 wieku.
Te fakty, ustawy pozwoliły pozyskać niewolników do rewolucji przemysłowej
W 1834 roku wprowadzano kolejne straszne i okrutne prawo przeciwko biednym PLAA (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Poor_Law_Amendment_Act_1834), które głosi że biedny nie może otrzymywać żadnych korzyści, o ile nie był „zatrudniony” w Workhouse (więzieniu, przytułku).
Tak więc, pomimo międzynarodowych traktatów przeciwko niewolnictwu, najgorsze było i jest ukryte niewolnictwo polegające na „zniewoleniu płac” lub „dołączenie człowieka do zgodnego z prawem niewolnictwa” ,niewolnicy żyli i żyją w strasznych warunkach pracując od dnia urodzin, aż do śmierci.
Począwszy od 1834 roku, wiele historycznych zmian zostało wprowadzonych do dokumentacji – aktów urodzeń, zgonów i małżeństw, w celu lepszego zarządzania biednymi – niewolnikami:
W 1834 roku brytyjski parlament wprowadził wspomnianą wyżej ustawę PLAA, która reorganizowała parafie w takich sposób aby to kościół odpowiadał za biednych poprze „Rade Strażników”.
Urzędnicy i sędziowie wciąż posiadają tytuł Zarządców Rady Strażników.
W 1835 roku wprowadzono Municipal Corporations Act (https://en.m.wikipedia.org/…/Municipal_Corporations_Act_1835) , który wprowadzał korporacyjny model (administracja) działania dla miast i gmin. Człowiek stawał się wtedy robotnikiem -niewolnikiem pracującym na rzecz miasta lub gminy.
W 1836 roku, wprowadzono jednolitą ustawę o rejestracji urodzeń i zgonów ( General Register Office ) w całym cesarstwie przez rady gmin i parafie.
Od 1 lipca 1837 roku, akt urodzenia zastąpił tylko na papierze Certyfikat Rozliczeniowy przeznaczony dla wszystkich „nędzarzy” pozbawionych prawa do ich własnej ziemi. Kto mówi, że twoja ziemia jest twoją własnością kłamie.
Do dziś dnia dobrowolne oddanie ziemi przez niewolnika na rzecz państwa jest ubezpieczane (gwarantowane) przez Towarzystwo Lloyds (prawdziwa historia tego złodzieja jest staranie ukrywana), tak jest do dzisiaj.
W 1871 roku, wprowadzono kolejne zmiany administracyjne wprowadzające wystawianie aktów zgonu i urodzenia przez okręgi sanitarne. Ustawa Zdrowia Publicznego z 1872 (1872-1875) roku tworzy system dzielnic (dzielnica miejska i wiejska) sanitarnych i normalności (zdrowia psychicznego dla,którzy nie godzą się z tytułem niewolnika).
Dzielnice sanitarne zostały zniesione w 1894 roku na mocy ustawy o samorządzie gminnym, i zastąpione koncepcją powiatowych rad zdrowotnych znajdujących się pod kontrolą sędziów – strażników (sędziów pokoju).
Światowy spis niewolników
Od 1990 roku w ramach Organizacji Narodów Zjednoczonych (http://ligaswiata.blogspot.com/…/unesco-onz-degrowth-nssm-2…) i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) powstała Konwencja o Prawach Dziecka, co dało początek światowemu systemowi wydawania świadectw urodzenia.
Mężczyzna lub kobieta od tego dnia jest nazywana członkiem systemu międzynarodowej podklasy.
Również Ty.!!!
Akt urodzenia ,czyli certyfikat rozliczenia niewolnika jest częścią rzymskiego, a tak naprawdę babilońskiego okultyzmu. Certyfikat ten obowiązuje pod warunkiem, że urodzisz się na ziemi, w innym przypadku certyfikat nie może być wydany.
Rodzice składają pod takim dokumentem podpis – zaprzysiężone stwierdzenie faktu – Affadavit (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Affidavit), że dziecko urodziło się na ziemi.
Jest to chwyt prawny ponieważ dziecko musiało urodzić się na ziemi należącej do Pana, a nie niewolnika w tym kryje się cała pułapka, dziecko musiało urodzić się na terenie należącym do posiadacza ziemskiego, a jak już wam tłumaczyłem nie jesteście właścicielami własnej ziemi.
Akty urodzenia są dość cennymi dokumentami wsród elit, prywatnych podmiotów międzynarodowych, posiadaczy… Kobieta lub mężczyzna tworzy zysk swoją pracą, dzięki swojemu aktowi urodzenia wyraża zgodę na możliwość traktowania go jako nędzarza i niewolnika, dzięki temu właściciel może obłaskawić niewolnika wynagrodzeniem które nie pozwoli mu umrzeć i nie da mu również żyć.
Certyfikat rozliczeniowy i akt urodzenia, są celowo zaprojektowanymi aktami własności i dokumentami dobrowolnego zniewolenia. Godzisz się na ten fakt oddając władze w ręce systemu ustrojowego.
Godzisz się również na dzierżawienie od właściciela ziemi i płacenia mu za prawo do życia – podatki. Jest to zorganizowane przestępstwo, globalny system oszustwa i przestępczości w który wierzycie, wybierając kolejnych premierów, prezydentów …
Człowiek wolny nie ma Pana.
Zdjęcia pod tekstem z literka P widoczna na dokumencie.
fragment filmu Kymatica o prawie morskim:
https://youtu.be/tugcofRVxcw

źródła: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/
https://jarek-kefir.org/

Tabitha

Liczba postów : 104
Join date : 19/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 30th Kwiecień 2017, 14:01

Ciekawe info Tabitha, ale mnie ciekawi kolor paszportów:


Tabitha napisał:Kolory paszportów i ich znaczenie
1 niebieski – oznaczający kraj suwerenny i niepodległy
2 zielony – ” ” w okresie przejściowym
3 czerwony – ” ” całkowicie podległy, zależny nie istniejący jako suwerenne państwo.smartage.pl napisał:
Paszporty są najważniejszymi dokumentami pozwalającymi na przemieszczanie się między krajami. Ten stosunkowo młody wynalazek (pierwsze przepustki stosowano już w czasach Rzymskich, ale paszporty pojawiły się dopiero w połowie XIX wieku) przeszedł długą drogę zanim przybrał współczesną formę. Każdy paszport powstaje według ściśle określonych zasad i musi spełniać wiele norm. Co ciekawe, nawet kolor okładki ma tu znaczenie.
Współczesne paszporty wyglądają dosyć podobnie – mają formę książeczki z grubą okładką, a w środku oprócz informacji o posiadaczu zawierają liczne strony na których służby graniczne stawiają stemple i informacje o przekraczaniu granic.

Paszporty i ich kolory

O ile projekt wnętrza paszportu poza kilkoma elementami zależy od pomysłu władz państwa wydającego dokument, kolor okładki zależy od kilku wyraźnych czynników. Analizując kolory paszportów można zauważyć, że występuje 4 kolory okładek – czerwona, zielona, niebieska i czarna. Oczywiście w zależności od kraju pochodzenia, odcień koloru jest różny, ale i tak trzyma się w tych czterech barwach.
Kolor czerwony stosowany jest głównie przez państwa należące do Unii Europejskiej, Rosję, Chiny i kilka państw Ameryki Południowej, niebieski i czarny stosowane są głównie w Ameryce Północnej, Środkowej (zwłaszcza na Karaibach), Południowej i przez niektóre kraje na Pacyfiku, a kolor zielony wykorzystywany jest przez państwa muzułmańskie i większość afrykańskich.

Mapka przedstawiająca kolory paszportów na całym świecie

Można uznać, że niebieski kolor stosowany przez państwa Ameryki Północnej przyjął się jako odwrotność koloru czerwonego stosowanego w czasie zimnej wojny przez państwa Bloku Wschodniego. Kolor zielony stosowany przez kraje muzułmańskie wiąże się z tym, że kolor ten uznawany jest za symbol islamu i ulubiony kolor proroka Mahometa.
Niektóre kraje wybierają nieco bardziej wyrazisty odcień np. czerwieni na swoich paszportach po to, aby wyróżniały się na tle innych. Można więc śmiało powiedzieć, że widząc jedynie kolor paszportu można nieco zawęzić listę krajów pochodzenia jego posiadacza.
Niestety za kolorami paszportów nie kryje się żadna bardziej sensacyjna historia.
http://www.smartage.pl/oznaczaja-kolory-paszportow/


Mamy zatem cztery kolory paszportów. Niebieski, Zielony, Czerwony i Czarny. Co oznacza w takim razie kolor czarny???

Co ciekawe kolor niebieski ma Białoruś i Ukraina  - której nie można podejrzewać o "niezależność".

Kolor typowo czerwony mają Rosja i Chiny. Rosja prowadzi grę przeciwko Watykanowi. 

Aby było ciekawiej to kolor paszportów z Watykanu to kolor zielony.

Co do pisania imienia i nazwiska z dużej lub małej litery to znalazłem tą informacje z tego źródła:


http://davidicke.pl napisał:Cytat z filmu Esoteric Agenda:

"Kiedy pierwsza litera twojego imienia i nazwiska jest zapisana na dokumencie dużą literą to stanowi to 'Capitis Deminutio Minima' i oznacza zmiane pozycji w rodzinie.
Jes to minimalna utrata praw.

Gdy twoje nazwisko jest napisane dużymi literami to stanowi to 'Capitis Deminutio Media' i oznacza utratę obywatelstwa.
To oznacza że możesz być karany ale nie zniewolony lub uwięziony.

Ale gdy imię i nazwisko jest napisane dużymi literami na dokumencie to stanowi to "Capitis Deminutio Maxima'i oznacza utratę wolności.
Wszystkie prawa obywatelskie i rodzinne zostają zawieszone.
Oznacz to że możesz być karany wieziony i zniewolony tak długo jak zechce władza."

Esoteric agenda Ezoteryczne plany full (Napisy PL)Zaintrygowany postanowiłem sprawdzić w paszporcie litery...No i mi wyszło Capitis Deminutio Maxima. 
Spojrzałem na kartę od bankomatu i moja pozycja prawna według tego cytatu to także Capitis Deminutio Maxima. 

Sprawdziłem w wikipedii to Capitis Deminutio Maxima i pisze że to stare i nie aktualne rzymskie prawo.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_osobowe_w_prawie_rzymskim

Ale skoro jest ono nie aktualne to czemu w ameryce i w Polsce raz się pisze imię i nazwisko dużymi literami a raz tylko pierwszą litere imienia i nazwiska pisze się z dużej litery, nie wierzę że tu chodzi o wygodę.

W niemieckim paszporcie jest Bafomet symbolizujący władze satanistów nad plebsem i myślę że pisanie imienia i nazwiska dużymi które określa zdolnośc prawną jako Capitus Deminutio Maxima jest też symbolem władzy satanistów.
Moim zdaniem to może oznaczać ciągłość władzy satanistów którzy mają nieprzerwanie władze co najmniej od czasów starożytnego Rzymu.
Widzieliście film Gladiator?To było okrutne czasy i one się tak naprawdę nieskończyły...
Jak się nazywają dokumenty które są fundamentem Unii Europejskiej które zostały podpisane w latach 50-tych??TRAKTATY RZYMSKIE!!
UE to Imperium Rzymskie rządzone przez satanistyczne rodziny arystokratyczne.Nawet Leo Zagami mówi że Imperium Rzymskie nigdy tak naoprawdę nie upadło.

Jordan Maxwell twierdzi w filmie Esoteric Agenda że jeśli przyjdzie tobie wezwanie do sądu i na tym wezwaniu twoje imię i nazwisko jest napisane dużymi literami to nie musisz iść do sądu bo duże litery nie reprezentują ciebie.

Może to prawo w Polsce jest nieaktualne ale myślę że to może być jakaś aluzja do starożytengo Rzymy gdzie niewolnictwo było powszechne.

Zresztą czy zastanawiał się ktoś z was dlaczego na niektórych dokumentach wasze nazwisko i imię napisane jest z tylko samych dużych liter?


http://davidicke.pl/forum/capitis-deminutio-maxima-t5310.html

Jednak ja zauważyłem coś ciekawego.

Otóż jeśli ta informacja jest prawdziwa. To oznacz, że szatańskie władze podstępem zniewoliły miliony Słowian, Polaków poprzez zmianę dowodów osobistych.

Otóż szatańskie władze dokonały zatem bezprawnego porwania ludzi. 

A wiadomo, że jednym obowiązującym prawem jest prawo Boga, które mówi:


Wyjść 21 napisał:(16) Kto porwie człowieka, to czy go sprzedał, czy też znaleziono go jeszcze w jego rękach, poniesie śmierć.Mamy zatem kolejny powód dlaczego Bóg zniszczy szatańskie władze.

Cyryl

Liczba postów : 1165
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 6th Maj 2017, 04:02

Ciekawe informacje na temat rodziny Trumpa, jego córki Iwanki.

Najpierw proszę przeczytać o planach Menachema Mendla Schneersona, Chabadskiego przywódcy.


http://www.proroctwa.com/objawienie/Rabin-Menachem-Mendel-Schneerson.htm

Kiedy już wiemy, jakie plany dla Polski i Słowian miał Schneerson z Chabad Lubavitch, zwróćmy uwagę na to, że Trump i rodzina jest po stronie Chabadu.

Ivanka była w dniu 5 Listopada 2016 odwiedzić grób Schneersona czyli tuż przez wyborami w USA.Źródło... http://redefininggod.com/trump-and-putin-agents-of-chabad-lubavitch/

Tytuł całego artykułu - Trump i Putin - agenci Chabad Lubavitch


Ivanka odwiedziła grób 'reżysera' prześladowań Słowian, oczywiście celem było pokazanie Chabad, że Trump będzie im posłuszny.

Teraz to wszystko wychodzi na światło dzienne i prześladowanie Świadków Jehowy w Rosji oraz działania Trumpa zaczynają być coraz bardziej zrozumiałe.

Najwyraźniej Soros i Trump podjudzą Islamistów do ataku na Serbię a Putin będzie jej bronił i krew Słowian znowu będzie przelewana. O ile Bóg im na to pozwoli.

Jest także informacja, że armia niemiecka jest gotowa na wkroczenie podczas wyborów do... Francji, jeżeli zamieszki w Paryżu będą nadal trwały.

http://www.whatdoesitmean.com/index2294.htm

http://www.dw.com/en/german-defense-minister-arrives-in-france-to-probe-terrorism-scandal/a-38681796
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 7th Maj 2017, 02:50

Rodzina królestwa w Anglii to głównie Żydzi.

https://whitewraithe.wordpress.com/tag/david-icke/

Carole Goldsmith - panieńskie nazwisko - to żydowska mamusia Kate Middleton.

Dziecko urodzone przez żydowską matkę jest Żydem. To nie jest tylko taki zwyczaj, ale Żydzi mają nieco inną genetykę od innych ludzi i z tych przyczyn linia rodowa Żydów jest liczona tylko od matki, czyli na przekór biblijnym czyli Bożym standardom.

Czyli książę Wiliam jest Żydem według judaickiego czy żydowskiego prawa. Zresztą istnieje wiele spekulacji na temat żydowskiego Mesjasza czy też antychrysta i Wiliam jest wskazywany na pierwszego kandydata.

Dzieci Katie i Williama będą także Żydami.

Książę Wiliam jest synem księżniczki Diany, która jest... córką żydówki, Frances Shand Kydd. Miała ona długoletnią przygodę miłosną z sir. James Goldsmith podczas swego małżeństwa z Earl Spencer.

Tina Brown napisała w swej książce "Kroniki Diany". W powyższym linku jest zdjęcie Diany i Zac Goldsmitha, syna Jamesa Goldsmitha i rzeczywiście wyglądają oboje jak siostra i brat.

Dawid Icke przyznaje, że małżeństwo księcia Karola z Dianą ma doskonały sens, jeżeli sie planuje wielkiego przywiódcę i lidera wszyskich wiar pod żydowskimi skrzydłami, czyli księciem Wiliamem. Kościół Angielski - jego głową jest królowa Elżbieta, Niemca z pochodzenia.

Rothschildowie byli na obu weselach, Wiliama i Katy oraz Diany i Karola. A Rothschildowie to ojcowie stanu Izrael!

Czyli książę Williama szansę na bycie królem wszystkich Żydów na świecie. Są także plany odbudowy Jerozolimy w Anglii i to od kilkuset lat!

Nie zapominajmy, że brytyjska korona to korona... niemiecka, Saxe-Coburg and Gotha.
Od nazwy księstwa wzięła się popularna nazwa bocznej linii dynastii Wettynów, rządząca na tronach Belgii, Portugalii, Bułgarii, a także, do dziś,

Wielkiej Brytanii.


Koburgowie na europejskich tronachavatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Liksar on 14th Maj 2017, 00:31

Wielu się pewnie zastanawia, jeśli nasienie węża nie ma duszy, to jak rozumieją sztukę, piękno i wszystko inne..

tutaj przykłady " artystyczne" według nowoczesnych wytycznych nasienia węża

https://steemit.com/pizzagate/@gizmosia/art-podesta-admires-and-buys-you-may-never-sleep-well-again

jesli ktos uważa to za sztuke, i nie czuje odrazy, nie powinno dziwić, że oni mają zupełne inne spojrzenie na każdą rzecz niż człowiek affraid
avatar
Liksar

Liczba postów : 1242
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 14th Maj 2017, 02:05

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Kasia on 14th Maj 2017, 21:04

Dokument o fikcyjnych stuleciach i brakujących 300 lat .


avatar
Kasia

Liczba postów : 1214
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 15th Maj 2017, 15:28

Kasiu... niezwykłe i cenne znalezisko.

Nie dalej jak kilka dni temu w jednym z postów napisałem, ze nasza niemal cała historia jest sfałszowana, ponieważ jeżeli dzisiaj w dobie Internetu tak masowo się kłamie, jakie przeszkody istniały przed kilkoma stuleciami.

Ale dołożę nieco swych przemyśleń odnośnie tego filmu, o których już myślałem podczas tematu o dodanym czasie jeszcze na starym forum i nagle mnie... coś natknęło.

I jednym przypadku pisałem na starym forum. Chodzi o królestwo Chazarów.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Chazarowie

Nasienie węża, zagrażające Słowianom. Powstali około 600 roku n.e.


Chazarowie, Kozarowie (turecki: Hazarlar) – lud koczowniczy pochodzenia tureckiego, o którym pierwsze wzmianki pochodzą z VI wieku n.e.

Czyli od razu śmierdzi satanizmem.

I drugie, nowsze przemyślenie podczas oglądania tego filmu.

Autor czy autorzy oraz badacze nie biorą zupełnie pod uwagę działalności demonów, upadłych aniołów oraz szatana.

Cokolwiek robiono, robiono to z bezpośredniego polecenia szatana i upadłych aniołów, z których spora część to byli po części dawni królowie.

To szatan z upadłymi tak manipulowali historią aby coś w ten sposób ukryć.

Jaką olbrzymią klęskę... Chazarów?

Zwycięstwa Słowian nad nimi?

Czy jeszcze coś, czego w ogóle się nie spodziewamy?

Kolejne pytanie... czy tylko 300 lat jest problemem?

Nie znamy przyczyn, a wyjaśnienia z filmu nie mają żadnego sensu, poza tym, że była to robota upadłych i szatana tylko nie znamy wielu szczegółów.

W Ezdrasza (lub Henocha) mamy informację o 70-ciu pokoleniach.

Być może szatan w ten sposób chciał ukryć ważność proroctw!?

Ludzie nie myślą na dłużej niż na 50 lat! Czyli jest to definitywnie szatańska robota, najprawdopodobniej mająca na celu ukrycie czegoś  w związku z Chazarami (nasienie węża) oraz jakieś szczegóły odnośnie proroctw.

Bez powiązania z satanizmem takiej zagadki nie można rozwiązać.

Mamy także podejrzenia o dodaniu 1000 lat i w filmie jest o tym wzmianka.

Mogło to być przed Chrystusem.

Definitywnie mamy spory kolejny etap czegoś, czego nie można jeszcze zbyt racjonalnie wyjaśnić ale mamy potężne poszlaki.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 15th Maj 2017, 22:49

Napisze tak. Kim są Chazarowie???


wikipedia napisał:Chazarowie, Kozarowie (turecki: Hazarlar) – lud koczowniczy pochodzenia tureckiego, o którym pierwsze wzmianki pochodzą z VI wieku n.e. 

Jak wiadomo ludy tureckie są białe i są silnie owłosieni. Zobaczmy kto jest w Biblii bardzo owłosiony.


Rodz. 27 napisał:(11) Wtedy rzekł Jakub do Rebeki, matki swej: Przecież Ezaw, brat mój, jest owłosiony, ja zaś jestem gładki.

No właśnie Ezaw był biały i owłosiony jak Turcy.

Jak wiadomo ludy tureckie od młodzieńczych lat mają silny zarost i owłosienie. Podobnie jak Ezaw ludy tureckie (Turcy) nie panują nad swoim popędem seksualnym i często zdradzają żony (szczególnie w Niemczech), podobnie jak Ezaw który był poligamistą z zamiłowania.

Turcy podobnie jak Ezaw są gwałtowni.

Jest jeszcze jedna cecha ludów Tureckich:


wikipedia napisał:Ludy tureckie (także turkijskie, turkskie, turskie, turańskie) – rodzina ludów wspólnego pochodzenia i kultury, posługujących się językami tureckiej rodziny językowej. Zamieszkują rozległe terytoria ciągnące się pasem od Azji Mniejszej przez KaukazAzję Środkową i południową Syberię (pas ten ogólnie pokrywa się z Wielkim Stepem) aż niemal po Czukotkę oraz liczne izolowane terytoria w Europie wschodniej, na Bliskim Wschodzie i w Chinach. Ludy tureckie liczą dziś około 150 milionów ludzi.
Kolebki ludów tureckich należy szukać w połowie VI wieku n.e. w Ałtaju, skąd ludy tureckie podjęły intensywną ekspansję, głównie na zachód, trwale zasiedlając kolejne tereny aż po bramy Europy. W średniowieczu ludy tureckie tworzyły liczne państwa, nieraz o ogromnych rozmiarach i mocarstwowym charakterze, które jednak po upadku dominacji koczowników w czasach nowożytnych zostały rozbite przez sąsiednie potęgi o ludności osiadłej – Chiny, Rosję. Wyjątkiem było imperium Turków Osmańskich, które jako potęga polityczna i militarna przetrwało 700 lat do początku XX wieku, obejmując w szczytowym punkcie rozwoju nie tylko cały Bliski Wschód, lecz również znaczne tereny Europy i północnej Afryki. Te jednak nie uległy trwałej turkizacji.Widzimy ludy Tureckie podobnie jak Słowianie tworzyły państwa, mocarstwa. Co powiedział Bóg Sarze o jej potomkach???


Rodz. 17 napisał:(15) Potem rzekł Bóg do Abrahama: Saraj, swej żony, nie będziesz nazywał Saraj, lecz imię jej będzie Sara.
(16) Będę jej błogosławił i dam ci z niej syna. Będę jej błogosławił i stanie się matką narodów, od niej pochodzić będą królowie narodów.
(17) Wtedy Abraham padł na oblicze swoje i roześmiał się, bo pomyślał w sercu swoim: Czyż stuletniemu może się urodzić dziecko? I czyż Sara, dziewięćdziesięcioletnia, może rodzić?
(18) I rzekł Abraham do Boga: Oby tylko Ismael pozostał przy życiu przed twoim obliczem!
(19) Na to rzekł Bóg: Nie! Ale żona twoja Sara urodzi ci syna i nazwiesz go imieniem Izaak, a Ja ustanowię przymierze moje z nim jako przymierze wieczne dla jego potomstwa po nim.
(20) Co do Ismaela, wysłuchałem cię: Oto pobłogosławię mu i rozplenię go, i rozmnożę go nad miarę. Zrodzi on dwunastu książąt, i uczynię z niego naród wielki.
(21) Ale przymierze moje ustanowię z Izaakiem, którego urodzi ci Sara o tym samym czasie w roku następnym.


Tak potomkowie Sary i Abrahama czyli Izaaka mieli być królami narodów. A Jakub i Ezaw (czyli Izraelici i Edomici) mieli być królami narodów. Zobaczmy Słowianie i Turcy tworzyli potężne państwa. Arabowie czyli potomkowie Ismaela pomimo swojej liczebności nie stworzyli tak potężnych państw. Najpotężniejsze państwo islamskie stworzyli Turcy. 

Zobaczmy coś ciekawego:


Rodz. 27 napisał:(37) A Izaak odpowiedział i rzekł do Ezawa: Oto ustanowiłem go panem nad tobą i dałem mu za sługi wszystkich pobratymców jego, zapewniłem mu zboże i wino; cóż więc mogę jeszcze dla ciebie uczynić, synu mój?
(38) A Ezaw rzekł do ojca swego: Czy tylko jedno błogosławieństwo masz, ojcze? Pobłogosław także mnie, ojcze mój! I Ezaw zaczął głośno płakać.
(39) Izaak zaś, ojciec jego, odpowiedział i rzekł do niego: Oto z dala od urodzajnej ziemi będzie siedziba twoja, z dala od rosy z nieba z góry.
(40) Z miecza twego żyć będziesz i bratu twemu służyć będziesz, ale gdy wytężysz siły, zrzucisz z szyi jarzmo jego.


 Ludy Tureckie z miecza żyły i nigdy nie podbiły Słowian. Chazarowie po wojnie ze Słowianami zostali pokonani. Turcy Osmańscy zostali także pokonani przez Słowian (wpierw przez Polaków potem przez Rosjan).

Widać wyraźnie, że Chazarowie jako lud Turecki to potomkowie Ezawa a nie Jafeta. Dlaczego???

Ponieważ tak jak Słowianie Turcy tworzyli potężne państwa.

Jeśli cała historia jest zafałszowana to także pochodzenie Chazarów jest zafałszowane dlaczego???

Ponieważ jeśli Słowianie jako potomkowie Izaaka są narodem potężnym i znaczącym w historii to takim narodem znaczącym i potężnym w historii są też Turcy. Słowianie czyli Izrael i Turcy czyli Edom. Słowianie i Turcy ze sobą sąsiadowali i toczyli wojny.

To by tłumaczyło dlaczego żydzi chcą islamistami zalać państwa Słowian.

Cyryl

Liczba postów : 1165
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Łukasz.s on 16th Maj 2017, 17:35

Natrafiłem dziś na taki film


Łukasz.s

Liczba postów : 97
Join date : 25/09/2016
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 4th Czerwiec 2017, 13:29

Banderowska indoktrynacja polskiej młodzieży na egzaminie maturalnym z WOS


Polski rząd za pośrednictwem Ministerstwa Edukacji Narodowej najwyraźniej postanowił po raz kolejny podlizać się lobby ukraińskiemu, które coraz głośniej wyraża swoje niezadowolenie, że jest przezeń wciąż jeszcze niedostatecznie hołubione i niewystarczająco dopieszczone, a tym samym nadal nieusatysfakcjonowane w stosunku do swoich własnych wyobrażeń w tym względzie.

Podczas tegorocznej matury z wiedzy o społeczeństwie jedno z pytań egzaminacyjnych brzmiało: „Jakie prawa i wolności człowieka zostały naruszone podczas akcji Wisła?”

Więcej w linku...

http://kresywekrwi.blogspot.com.au/2017/05/banderowska-indoktrynacja-polskiej.html
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Iraeneus on 5th Czerwiec 2017, 10:52

Nie koniecznie polski rząd, to co te ukryte "macki" robią ... jeszcze długo by sprzątać.

To po prostu mogła by być ukraiński/chazarski kret w MEN.

Ktoś mi ostatnio powiedział że trzeba by zwolnić ( sadzić do pierdla ) 2/3 prokuratorów aby naprawić  wymiar   sprawiedliwości.

Tego tak się wszystkiego na raz nie da zrobić i potrzeba mądrej przemyślanej strategii aby to wygrać.
Najlepiej niech w końcu Chrystus powtórnie przyjdzie na ziemię!.

Ostatnio byłem u księgowego, złapał się za głowę i " panie Irku ile oni kradli !!! ( poprzednie rządy PO_PSL ) " na kazdy kroku po prostu miliardowe przekręty!

To wszystko zostało zatrzymane i prędzej czy później doczekamy się sprawiedliwości!

Ale rzeczywiście jest tak jak pisze Henryk, musimy dbać o siebie i swoje skłonności, żądze poskramiać.Ostatnio zmieniony przez Iraeneus dnia 5th Czerwiec 2017, 13:04, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 562
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 5th Czerwiec 2017, 12:52

Warto taki obrazek rozpowszechniać. Niewielu wie, że te plany pierwszy raz były opublikowane w roku 1871!

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Hugo on 20th Czerwiec 2017, 10:10

Poniżej przedstawiam film z pewnego eksperymentu, przeprowadzonego w 1962 roku. Wyniki eksperymentu są niezwykle ciekawe dla władz, bo dają im narzędzie do genialnego manipulowania nami. Wyniki eksperymentu wskazują na to, że jesteśmy niezwykle skłonni słuchać autorytetów, nawet jeśli nasze doświadczenia czy przekonania są sprzeczne z autorytetami. W eksperymencie wykazano, że nawet jesteśmy skłonni do zadawania krzywdy drugiej osobie, jeśli namawia nas do tego autorytet, czyli lekarz, naukowiec, ksiądz czy nauczyciel. Sama to zaobserwowałam, bo nieraz uległam namowom drugiej osoby, albo byłam ofiarą np. w urzędzie, gdzie ewidentnie działano na moją szkodę.
Warto znać ten eksperyment, bo daje nam to przewagę, będziemy wiedzieli jak się bronić przed manipulacją.

W eksperymencie uczestnicy byli sparowani z aktorami udającymi uczestników. Uczestnik musiał zawsze dostać rolę nauczyciela a aktor ucznia. Uczestnik był przekonany, że podział ról jest losowy. Autorytet przekonywał uczestnika, by zadawał ból uczniowi, czyli podstawionemu aktorowi, mówiąc nic się nie dzieje, dokończmy eksperyment itd i niestety ludzie mu ulegali, choć widzieli coś odwrotnego niż to co mówił autorytet.

Hugo

Liczba postów : 229
Join date : 21/03/2015
Age : 32
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Kasia on 20th Czerwiec 2017, 14:15

Polska"pizzagate"...kościół ,nasi posłowie...i znów brak słów.

avatar
Kasia

Liczba postów : 1214
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Liksar on 21st Czerwiec 2017, 11:27

Syjonistyczny protestantyzm

Artykuł Michała Mazura (link.nr.7.) również rzuca pewne światło na Fundację Estera i jej cele. Autor opisuje – powołując się na między innymi artykuł z Centre for Research on Globalisation (link.nr.Cool jak miliony ewangelickich chrześcijan chcą wywołać III wojnę światową, aby przyspieszyć ponowne przyjście Jezusa – doktryna ta ma zalążek w protestantyzmie amerykańskim i nazywa się Dispensationalism.

Czym to jest? Mazur wyjaśnia. Wyznawcy dyspencjonalizmu, wierzą że:

– Jezus nie przyjdzie ponownie, dopóki Izrael nie zniszczy wszystkich ludów na Bliskim Wschodzie, które uważa za wrogie (…)

– chcą przedstawić CAŁY islam jako zło wcielone – wydając książki, pamflety, prowadząc kampanię w mediach(…)

– doktrynę promują znani pastorzy tacy jak Jerry Falwell, Pat Robertson, Billy Graham, do tego autorzy sprzedający swoje książki w kilku dziesięcio-milionowych nakładach, jak np. Kim Riddlebarger

– związki z tą doktryną mają prominentni politycy, tacy jak John McCain, Joseph Lieberman, John Cronyn,Roy Blunt,Tom DeLay, Newt Gingrich(…)

– istnieją nawet organizacje jak np. Christians United for Israel (zrzeszające głównie protestantów), które politycznie i finansowo wspierają osadnictwo żydowskie na terenach siłą wydartych Palestyńczykom.

Warto też dodać, że Campus Crusade for Christ jest jedną z najbardziej propagujących dyspensacjonalizm organizacji, a słuchając wykładów z Kościoła Dobrego Pasterza, jak i rozmawiając mailowo z pastorem tegoż kościoła, wyłania się obraz syjonistycznego protestantyzmu, który wierzy, że twór syjonistyczny ma prawo do istnienia na ziemiach okupowanych i do obrony swoich (sic!) granic. A mimo że żydzi odstąpili od Boga i odrzucili Jezusa, to powrócą do niego. Zanim jednak to się stanie muszą wrócić na ziemie okupowanej Palestyny i odbudować tam swoją świątynię. Wówczas po ponownym przyjściu Jezusa, będą pełnili przewodnią rolę na świecie jako “naród wybrany” z “Mesjaszem”, który stanie na czele „Wielkiego nawróconego (na protestancki syjonizm) Izraela”.

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/04/03/fundacja-estera-uklad-polityczno-handlowy/

---------------------

Odbiegając trochę od tematu,

Londyn: Samochód wjechał w muzułmanów wychodzących z meczetu

http://www.rp.pl/Terroryzm/170619171-Londyn-Samochod-wjechal-w-muzulmanow-wychodzacych-z-meczetu.html

Zauważmy, to jest 1 nagłośniony atak Chrześcijan na islam, w taki sam sposób jak robią to islamiści.

To powolne wkraczanie w etap, gdzie ludzie mają już tak dość tolerancji islamu, że będą sami zaczynać atakować islamistów.

I tak zacznie się " atak" za "atak" aż do pewnego momentu, który pewnie już mają zaplanowany, wywołać taki atak który pociągnie obie strony do otwartej walki na ulicach miast w które wciągnie się inne miasta a potem inne kraje zwalczając się nawzajem ,to pociągnie konflikt islamu z światem chrześcijańskim.. a reszte znamy.
avatar
Liksar

Liczba postów : 1242
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 26th Czerwiec 2017, 22:21

Liksarze podałeś znakomity artykuł, który jest przełomowy ponieważ pozwala nam zrozumieć realną politykę.

Otóż zauważmy jedno na czym polega globalizacja???

Na stosowaniu zasady "dziel i rządź" nie w stosunku do danych państw czy narodów ale do wszystkich państw i narodów.

Zauważmy jedno realną politykę świata szatana określił sam Isus:


Mat 24 napisał:(4) A Isus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł.
(5) Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Chrystus, i wielu zwiodą.


Zauważmy co mówi Isus???

Ano, że zwiedzenie przyjdzie ze strony chrześcijaństwa (które stworzył Paweł) a nie ze strony islamu.

I co robią syjoniści???

Działają według harmonogramu :

wikipedia napisał:Harmonogram – rozkład, rozplanowanie przebiegu czynności w czasie.

Czyli syjoniści wpierw tworzą polityczność poprawność i islamizują państwa rasy białej. Potem zaś w między czasie tworzą opozycje, która powoli rośnie w siłę i niszczy polityczną poprawność oraz skutecznie zwalcza islamizacje.

W zasadzie nie syjoniści ale szatan.

Zobaczmy syjoniści to tak naprawdę pionki. Szatan jest twórcą każdej religii:

https://cyryl27.wordpress.com/2016/09/06/narody-a-religie-czyli-wyjasnienie-problemu-z-perspektywy-prawa-boga/

Czyli w odpowiedzi na pojawienie się Mesjasza, szatan stworzył przez Pawła chrześcijaństwo, potem zaś stworzył islam.

Potem obydwa nurty przez historie radykalizował i napuszczał ich wyznawców na siebie.

Co Isus mówi:


Mat 10 napisał:(28) I nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w Gehennie.

Otóż to, mamy nie bać się islamistów - którzy niszczą ciało - ale zwodzicieli w tym największego zwodziciela szatana. 

Zauważmy jedno, czołowi sataniści zapewne wiedzą, że szatan ich poświęci aby zrealizować swój cel. Soros powiedział na spotkaniu w Gazecie Wyborczej, że tylu ciepłych słów nie usłyszałby nawet na swoim pogrzebie. Zauważmy jedno, Soros jest na tyle inteligentny, że wiedział już dawno, że jest figurą do poświęcenia.

Zobaczmy ten przypadek:


02.pl napisał:Żołnierz rosyjskich sił specjalnych przeprowadzał jednoosobowa misję w okolicach syryjskiego miasta Palmyra. Nie stracił zimnej krwi nawet kiedy otoczyli go bojownicy ISIS. Będąc w beznadziejnej sytuacji wezwał nalot prosto na swoją pozycję. Zginął razem z otaczającymi go dżihadystami.

https://www.o2.pl/artykul/bohaterstwo-rosyjskiego-zolnierza-zginal-razem-z-muzulmanskimi-fanatykami-5976002049675905a

Co to oznacza. Skoro żołnierza tak wyszkolono i wyprano mu mózg, że ten zginął zabijając wrogów to zapewne czołowi sataniści także są poddawani przez szatana takiemu praniu mózgu i są wstanie odgrywać role kozłów ofiarnych aby tylko zwieść kogo???


Mat 24 napisał:(24) Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.

Zapewne Soros ma świadomość, ze jest wystawiony do stracenia aby tylko zwieść wybranych. 

Dlatego Isus przestrzega nas aby nie dać się zwieść. 

Zapewne elity szykują się na przyjście fałszywego mesjasza. Dlatego chcą poświęcić wiele figur. 

A przykład z fundacją Estera pokazuje, że elity kontrolują obydwie strony konfliktu.

Cyryl

Liczba postów : 1165
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Odrodzony on 27th Czerwiec 2017, 12:21

Cyryl napisał:

Co Isus mówi:

Mat 10 napisał:(28) I nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w Gehennie.
Otóż to, mamy nie bać się islamistów - którzy niszczą ciało - ale zwodzicieli w tym największego zwodziciela szatana.

Cyryl, co do islamistów uważam tak samo, ale co do szatana, to już nie.

Moim zdaniem ze słów Pana Isusa z Mt 10:28 wynika, że mamy raczej bać się Boga, do którego należymy i od którego woli wszystko zależy, będąc mu całkowicie posłuszni z miłości, szacunku i wdzięczności dla Niego i Jego Syna poprzez przestrzeganie Jego przykazań, a nie bać się szatana, upadłych albo ludzkich czy też nieludzkich zwodzicieli, służących szatanowi lub nadchodzącej Bestii.

Bo oni mogą co najwyżej zabić nasze ciała fizyczne (a i to tylko na jakiś czas) za nasze posłuszeństwo względem Prawa Boga i Jego Syna, ale naszych dusz zabić nie mogą.

Przecież to nie szatan - nawet jako największy zwodziciel, którego celem jest doprowadzić do wykonania przez Boga wyroku śmierci drugiej na jak największej liczbie posłusznych szatanowi ludzi - może ostatecznie zniszczyć nie tylko ciało, ale i duszę, tylko sam Bóg.

Dlatego myślę, że mamy mądrze i nieustannie stawiać im czoła, walczyć z tym całym zakłamanym królestwem szatana i rozwalać je od środka poprzez uczynki zgodne z Prawem Bożym, broniąc siebie i naszych bliźnich przed nimi, co jest nie tylko naszym prawem, ale i obowiązkiem, a nie się ich bać, a w zasadzie - bać się tego, co może nas spotkać z ich ręki, czyli prześladowania, upokorzenia, cierpienia w postaci bólu fizycznego, psychicznego, a także śmierci.

Bo jak powiedział Pan Isus „kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony”.

Poza tym w ten sam sposób mamy walczyć nie tylko z nimi, ale również i ze złymi myślami naszych serc, z naszymi słabościami, które – jeżeli nie są zwalczane - prowadzą tylko do nieposłuszeństwa względem woli Boga.

Odrodzony

Liczba postów : 319
Join date : 11/06/2016

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Kasia on 29th Czerwiec 2017, 19:15

Proszę,przymknijcie oczy na niecenzurowane słowa.
avatar
Kasia

Liczba postów : 1214
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 30th Czerwiec 2017, 12:49

Kasiu a będzie coraz gorzej:Chazarski rząd Pis chce nadać obywatelstwo 2 milionom Ukraińców mieszkających w Polsce. Potem uczyni się ich żołnierzami i będą oni gnębić oraz mordować Polaków.

Cyryl

Liczba postów : 1165
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by lusia on 1st Lipiec 2017, 20:37

U nich nadal wszystko działa...


http://przeczywistosc.pl/pizzagate/
avatar
lusia

Liczba postów : 565
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 2nd Lipiec 2017, 01:54

O ile dobrze pamiętam, od tego czasu aresztowano ponad 1500 osób podejrzanych o pedofilię.

Ten film z linku Lusi trzeba wkleić, aby ukazać, do jakiego stopnia media nas stale okłamują i w jaki sposób to robią.
James Alefantis to właściciel rodzinnej pizzerii w stolicy Stanów Zjednoczonych. James Alefantis jak na właściciela małej, lokalnej, rodzinnej pizzerii zdobył sobie zadziwiająco wysoką pozycję – według magazynu GQ jest on na 49 miejscu najważniejszych osób w Waszyngtonie, co najmniej 4 razy był gościem w Białym Domu i przynajmniej raz widział się tam z samym Barackiem Obamą. Przez wiele lat był też w związku z Davidem Brockiem – który w trakcie zeszłorocznej kampanii wyborczej Hillary Clinton dowodził „Correct the record” – czyli internetową armią najętych ogrów, którzy mieli za zadanie chwalić kandydatkę Demokratów w mediach społecznościowych i wkurzać na wszelkie sposoby zwolenników Donalda Trumpa w ich naturalnych internetowych bazach.

Prywatne konto Jamesa na Instagramie – jimmycomet wskazuje, że jest on w bliskiej zażyłości z osobami z samego politycznego świecznika:
Warto resztę przeczytać i obejrzeć z tego linku Lusi.
Poniżej link do 'artyzmu' Podesty. Zgadnijcie, czym on się interesuje.
Skoro papieże zostali skazani na dożywocie oraz królowa Elżbieta, to można sobie resztę wyobrazić.
 
Wyłania się się w ten sposób przerażający widok naszego świata, w którym okrutne rządy sprawuje nasienie węża, czyli ludzie bez sumień, bez moralności, bez jakichkolwiek hamulców.
 
Jesteśmy pod ich rządami a współpracują z nimi organy ścigania, policja, prokuratura, system sądowniczy, a nawet uniwersytety czy też cały system szkolnictwa.

Nie! To nie jest przesada.
Poniżej link do artykułu z USA, gdzie są podane zdjęcia, nazwiska i wyroki skazanych profesorów czy innych członków uniwersytetów, którzy zabawiają się w tak ohydny sposób.
To jest absolutne zezwierzęcenie, które budzi w normalnych ludziach niesamowity gniew.
Właśnie Trump rozpoczął z powodu Wikileaks śledztwa w tych kwestiach i to posuniecie natychmiast spowodowało ostry atak na Trumpa tzw, DEEP STATE rządu ukrytego (Chazarska Mafia)
Właśnie #pizzagate jest najbardziej niebezpiecznym narzędziem przeciwko Chazarskiej Mafii, ponieważ ich zbrodnie mobilizują wszystkich normalnych ludzi przeciwko NIM!
Ujawniane #pizzagate to koniec dla Chazarskiej Mafii.
Ostatnio czytałem artykuł na temat sklepów pizzy i było tam wyraźne ostrzeżenie w stylu...
"Nie wiemy do jakiego stopnia pizzerie są uwikłane w te przestępstwa, ale na wszelki wypadek unikajmy zamawiania do naszego domu pizzy. Dzieci uwielbiają pizzę i to jest w takim przypadku bardzo niebezpieczne. Wszelkie zamówienia mogą być sygnałem dla właścicieli a dostawcy wieczorni pizzy mogą nawet porywać dzieci do swych samochodów."

Być może jest to przesada, ale lepiej na zimne dmuchać, niż stracić swoje dziecko.

A teraz zadajmy sobie wielce niepokojące pytanie.

Czy w świetle takich informacji nie jest oczywiste, dlaczego świat władzy i mediów z taką pasją nienawidzi Chrześcijaństwa oraz Isusa Pomazańca na króla świata!?
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 2nd Lipiec 2017, 13:47

Obejrzałem dzisiaj ten film.
W filmie tym Ronald Bernard ujawnia machinacje systemu finansowego, które czynią nasze życie pasmem bólu i łez.

Muszę przyznać, że człowiek ten mnie zaskoczył pod jednym względem. Powtórzył wiele rzeczy, które ja ujawniłem, bazując jedynie na logice i proroctwach.

Omówię film [EN] w dużym skrócie.

Światem rządzi szatańska elita bankierów wszelkiej ohydnej maści. W schemacie ograbiania państw, czy raczej obywateli istnieje jeden bank, o którym się praktycznie nigdy nie mówi.

BIS - Bank of International Setlements. https://www.bis.org/

Tutaj mamy wielką niespodziankę.

BIS jest nietykalny. Pracownicy cieszą się niezwykle szczelną ochroną z każdej możliwej strony i żadna policja, wojsko, jakiekolwiek aparaty ścigania nie mają do banku ani tych ludzi żadnego dostępu.


Dopiero po tym bankiem istnieje IMF - International Monetary Found oraz Bank Światowy.

Ów immunited czyli nietykalność oznacza, że nie ma oskarżeń, które można by wnieść przeciwko komukolwiek z pracowników BIS.

Ten bank wydaje rozkazy, kto, komu i kiedy ma coś tam zapłacić. Ten Bank ma prawo wydać rozkaz, że 20 miliardów dolarów ma być (przykład) wpłacone przez Polskę dla Grecji i Polska otrzyma 7 dni czau na spełnienie polecenia. W przeciwnym wypadku system bankowy w Polsce zostanie unieruchomiony natychmiast.

Do obdarzonych aż taką ochroną należy: Watykan, Londyn oraz District Of Columbia w USA. Te same przywileje oraz ochrona przed aparatem ścigania.

Dopiero teraz możemy zrozumieć, dlaczego papież Franciszek oraz królowa Elżbieta, oboje otrzymali wyroki dożywotniego więzienia za zbrodnie przeciwko dzieciom, ale nikomu nawet włos z głowy nie spadł.

Na te osoby nie ma prawa. System bankowy świata to około 8000-8500 osób w ten sposób chronionych prawnie.

Czyli wszelcy pedofile, sataniści, mordercy itp. nigdy nie zostaną skazani ani pociągnięci do odpowiedzialności za swe olbrzymie zbrodnie i wojny skierowane przeciwko nam.

W jaki sposób nas oni okradają? Poprzez lichwę, stopę oprocentowania oraz niedorzeczne żądania gotówki w trybie niemal natychmiastowym. Przeciętnie każdy z nas płaci około 5% swych zarobów na nich, poza podatkami i innymi żądaniami rządu.

W jaki sposób mamy kryzysy? BIS nakłada wyższe lub niższe oprocentowanie dla rządów i długi nie są nigdy nie spłacane, a z nich Bank pobiera stale olbrzymie kwoty.

Kryzys polega na tym, że ceny paliw rosną z powodu wyższego oprocentowania. Kiedy ceny rosną, nasza siła zakupu maleje z powodu coraz wyższych cen. Oni decydują i oprocentowaniu długów i nie ma na to żadnej ochrony.

Dlatego ta właśnie bankowa grupa jest odpowiedzialna za niema wszystkie wojny i kryzysy podczas jej istnienia.

To oni kontrolują Wall Street i także zawsze na tym zarabiają miliardy w my tracimy niemal wszystko.

Praktycznie tylko Bóg albo... Bestia może z tym raz na zawsze skończyć.

Z tych przyczyn jedynie masowe ruchy niezadowolonych ludzi mogłyby to zniszczyć ale szanse są niemal równe zeru. Zakręcą nam wodę, wyłączą prąd i wstrzymają paliwa i jesteśmy ugotowani.

Dlatego pedofilia nie jest rozwiązana i owe aresztowania to zaledwie kropla wody w wielkim oceanie. Najważniejsze ryby to bankierzy i na nich nie ma nikt prawa. Dlatego Trump nie jest w stanie (chyba) z tym wygrać i jak na razie nie odważył się zaatakować Banku Federalnego w USA, który jest oczywiście bankiem bezprawnym w USA.

Owa szczególna ochrona bankierów powoduje napływ wszelkiej maści wysoce niemiłych ludzi, którzy dążą do statusu ludzi nietykalnych.

Stając sie bankierami mogą robić co chcą i... robią.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Kasia on 2nd Lipiec 2017, 20:59

Tak,bardzo mocny wywiad ale dopiero jak wszystko się rozumie po polsku Very Happy  Very Happy  Very Happy

Tu jest kolejna część wywiadu jak postanawia się wycofać gdy karzą mu składać ofiary z dzieci.

Tu doskonale widać co dar Boga potrafi zrobić z człowiekiem ,piszę o darze którym jest sumienieOstatnio zmieniony przez Kasia dnia 2nd Lipiec 2017, 21:13, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Kasia

Liczba postów : 1214
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 24 z 30 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach