Przerażające sekrety rządzących elit!

Strona 20 z 30 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 30  Next

Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Mutu on 24th Grudzień 2016, 22:43

Można do tego podejść inaczej - gruby więc powolny, ociężały. Zresztą jak sadzę, ciężarówka była "wzięta" na "pierwsza lepsza" która była akurat w odpowiednim czasie do porwania.
avatar
Mutu

Liczba postów : 534
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 25th Grudzień 2016, 21:52

Też się skłaniam do tej wersji.

Czyli sam plan zamachu, musiał być wymyślony i wdrożony szybko.

Natomiast zauważmy coś ciekawego.

Trump swoimi przemówieniami, sprawił, że wiarygodność syjonistycznych mass mediów jeszcze bardziej spadła.

Co jeszcze ciekawsze niemieckie media straciły na wiarygodności jak ukrywały sprawę molestowań na Niemkach w noc sylwestrową.

Wcześniej niemieckie media straciły wpływy w Polsce, gdzie Pis w cuglach wygrał wybory.

Teraz znowu niemieckie mass media chciały wrobić Polaka w zamach.

Natomiast cała operacja obróciła się przeciwko pomysłodawcom. 


pikio.pl napisał:
Niemieckie media dotarły do raportu, z którego wynika, że polski kierowca ciężarówki, którą islamscy terroryści wykorzystali do zamachu, robił wszystko, by powstrzymać napastników. Niemcy chcą postawić mu pomnik. 
Niemieckie media tj. „Bild” czy „Die Welt” dotarły do raportu z sekcji zwłok polskiego kierowcy, Łukasza Urbana, którego ciężarówkę wykorzystano do poniedziałkowego zamachu na jeden z berlińskim jarmarków świątecznych.
Z informacji zawartych w dokumencie wynika, że Polak zmarł dopiero na miejscu zamachu. Do tego momentu prawdopodobnie robił wszystko, by powstrzymać terrorystów.
Jak przekonuje osoba zbliżona do śledztwa, z ustaleń niemieckiej policji wynika, że w kabinie ciężarówki doszło do walki, gdy Polak zorientował się do czego potrzebna napastnikom pojazd. Łukaszowi Urbanowi udało się najprawdopodobniej zranić terrorystę (w kabinie znaleziono krew należącą do kogoś innego niż Polak) i złapać za kierownicę, by uratować niczego nie spodziewających się ludzi na jarmarku świątecznym. Wtedy Polak został niestety najpierw ugodzony nożem, a potem postrzelony z pistoletu o małym kalibrze.
Jak czytamy w niemieckich mediach, gdyby nie heroiczne zachowanie Polaka, ofiar i rannych mogłoby być o wiele więcej. Największe gazety i portale w Niemczech nazywają Polaka bohaterem.
Natychmiast po przedostaniu się tej informacji do mediów, niemieccy internauci zaproponowali postawienie polskiemu bohaterowi pomnik.

 – Jeśli to prawda, to należy się Polakowi pomnik, obojętnie w jakiej formie. Może też jeszcze życie bez trosk dla jego żony i 17-letniego syna – domagają się niemieccy internauci.
 W poniedziałkowym ataku na jarmark bożonarodzeniowy w Berlinie zorganizowanym przez islamskich terrorystów zginęło 12 osób, a blisko 50 odniosło poważne rany.

Zobaczmy sformowanie "niemieckie media dotarły do raportu policji" oznacza, że w samych służbach są podwójni agencji, którzy owo fiasko operacji nagłośnili aby osłabić wpływy Merkel i  syjonistycznych lewaków.
Zwykli Niemcy teraz podziwiają bohaterstwo Polaka więc mają gdzieś demokracje w Polsce.
Co do samych rozruchów w Sejmie. To widać, że posłowie chcą wywołać w Polsce drugi Majdan.... ale moim zdaniem jest to mało prawdopodobne dlaczego???
1. Na Ukrainie, oligarchowie stojący po stronie Rosji, jeszcze bardziej złupili Ukraińców. Dla biednych jak mysz Ukraińców, umowa stowarzyszeniowa z Unią, to była ostatnia nadzieja na bogactwo, czyli dostanie pracy w bogatych państwach UE.
Oligarchowie skuszeni przez 17 miliardów dolarów Putina, chcieli tę umowę zerwać. Władza była prorosyjska, a zatem ryzyko zerwania umowy było wielkie.
Ukraińcy traktowali UE jako ostatnią deskę ratunku przed nędzą, Rosja ich zawiodła.
Więc było łatwo o rewoltę pro unijną.
2. W Polsce jest na odwrót. PO partia pro unijna, wasal Merkel, rozkradła państwo i je osłabiła na rzecz silnej pozycji Niemiec. Polacy na zachodzie w większości pracują jako parobki, widząc islamizacje stracili iluzje wobec UE. 
Naród po rządach PO, postawił na PiS. A Pis ku zdumieniu wielu po roku zrealizowało - jakby na to nie patrzeć- większość swoich obietnic wyborczych.
Co jeszcze dobiło to poparcie Merkel i instytucji UE dla t.z.w. opozycji, czyli ludzi, których większość Polaków by posadziła za kratki.
Czyli jak można wywołać Majdan w państwie gdzie Pis ma wygrane wybory w cuglach jakby ogłosili wybory przedterminowe????
Przecież teraz Pis mogłoby zdobyć większość konstytucyjną i co wtedy???
Co jeszcze ciekawsze to kto osłania wydatki socjalne Pis???
Te same państwo, które osłoniło Rosję przed sankcjami zachodu... czyli Chiny. 

Cyryl

Liczba postów : 1126
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 26th Grudzień 2016, 00:27

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.thetruthseeker.co.uk%2F%3Fp%3D144625&edit-text=&act=url

Do tej pory nie wiedzieliśmy, dlaczego usunięto prezydenta Południowej Korei.

Teraz juz wiemy, dlaczego ją usunięto. Za bycie aktywną satanistką i lesbijką.

Oto, jaki masowy był protest.
I udało się żmiję usunąć.

Żmija, ponieważ... nasienie węża.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2642
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Jacek86 on 26th Grudzień 2016, 03:09

Cyryl mnie martwi to, że w Polsce może pójść również o pieniądze!

Nie ma praktycznie w kraju ludzi niezależnych od unijnych funduszy i dotacji! Tzn są, ale kto? Ci pracujący za granicą, ewentualnie mali przedsiębiorcy, handlarze itp! Tych TVN szybko określi mianem buractwa i ciemnoty!

Doprowadzono do sytuacji gdzie jedyną szansą na w miarę normalne życie jest praca w urzędach, bankach, zagranicznych przedsiębiorstwach, służbie zdrowia, policji, szkolnictwie, pedalskich teatrach itp. Te instytucje zbankrutowałyby z dnia na dzień bez UE!!!

U mnie w mieście obecnie najlepiej prezentującymi się budynkami są budynki Uniwersytetu na którym uczy się kierunków typu bibliotekoznawstwo! Moja dziewczyna jak szukała pracy w szkole, wszędzie pierwsze pytanie jakie zadawali na rozmowie kwalifikacyjnej to jakie granty unijne już zrealizowała! Ja studiowałem informatykę, dużo znajomych poszło do pracy do policji i wojska! Lekarz, znajomy ojca mówił niedawno, że szpital w którym pracuje jest zadłużony na wiele milionów, a budują na dachu najnowocześniejsze w regionie lądowisko dla helikoptera!

Znam kilku ludzi którzy pracują w urzędach, to krew ich zalewa jak widzą Kaczyńskiego i jego pomysły o "naprawie państwa"

Nie uważasz, że Ci ludzie protestujący pod sejmem to jest właśnie siła która ma rozmontować kraj? Gdyby udało się zrealizować ten zamach z ciężarówką, kierowcę okrzyknięto by antyunijnym nacjonalistą, i od zachodu z bratnią pomocą weszłyby siły porządkowe UE, a od wschodu obrońca chrześcijaństwa Putin?

Mam nadzieję, że dałem się ponieść tylko emocjom, i liczę na chłodną ocenę sytuacji Wink
avatar
Jacek86

Liczba postów : 241
Join date : 31/08/2015
Age : 31
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Liksar on 26th Grudzień 2016, 11:45

możliwe , że może to była " ręka " Boga i nie chciał jeszcze teraz dopuścić do katastrofy dla jego Ludu , dlatego nie udało się wrobić polaka ?
avatar
Liksar

Liczba postów : 1225
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 26th Grudzień 2016, 13:03

Jacek86, zauważ jedno Trump wygrał głosowanie elektorów - pomimo, że elektorzy mogli na prezydenta USA wybrać kogokolwiek innego.

Dlaczego jednak elektorzy zagłosowali na Trumpa???

Ponieważ Trumpa popiera armia i męska część uzbrojonego społeczeństwa. 

Przy takim poparciu elektorzy nie mieli przysłowiowych "jaj" aby zagłosować na innego kandydata.

Z Pis sytuacja jest analogiczna. Młodzi oficerowie w armii widząc korupcje i głupotę za rządów PO a szczególnie korupcje starych PRL wojskowych na szczeblu władzy, popierają nawet Macierewicza.

Starzy oficerowie uwikłani w korupcje dyskretnie odsuwani są od wszelkich decyzji w armii.

Zwykli ludzie, dostali ogromny zastrzyk gotówki w postaci +500, kwotę wolną od podatku dla najbiedniejszych, wzrosła.

Państwo uszczelniło system podatkowy przez co dochody wzrosły, odkupiono banki i zatrzymano kreteńskie prywatyzacje.

Zwiększono pensje minimalną.

Jednym słowem Pis umiejętnie kupił poparcie społeczeństwa i armii, w celu zdobycia władzy.

Oczywiście urzędnicy, którzy popierali poprzednią ekipę ponieważ żyło im się jak "pączek w maśle" są niechętni Pis. 

Ale kim są owi urzędnicy??? Ludzie, którzy w sporej liczbie dostali pracę po znajomości. W przeważającej części urzędnicy niższego szczebla to kobiety. Reszta ludzi zwalczający Pis to zboczeńcy, ludzie uwikłani w większe lub mniejsze afery korupcyjne, starzy SB.

To jest za słabo na Majdan. Kobietami i drobnymi cwaniaczkami nie wzniecisz buntu. 

Zresztą jak Pis przejęło Media Publiczne to Polacy na każdym wydaniu informacji mediów państwowych dowiadują się o aferach i korupcji za rządów PO.  Media niemieckie starają się nie nagłaśniać tych afer, tylko je przemilczeć... ale to głupia strategia, gdyż aby ją realizować to wszystkie media oficjalnie musiały by milczeć o tych aferach.

Zresztą za rządów PO wszystkie główne Telewizje czyli TV państwowa, Polsat i TVN milczały na temat afer PO, a wiele afer nagłośnionych zagłuszały (np taśmy Wprost). A i tak Pis przy wygrały wybory w cuglach, ponieważ ludzie odczuwali na własnej skórze i portfelach owo skutki tych rządów. 

 Pis ma poparcie związków zawodowych, kiboli i patriotycznej części społeczeństwa, ludzi młodych... którzy są coraz bardziej przeciw UE i co ciekawe Kościół Katolicki ma na młodych ludzi coraz mniejszy wpływ.

Czyli Pis ma poparcie młodych mężczyzn.

Tymczasem na Ukrainie, Majdan poparli młodzi mężczyźni, czyli sytuacja społeczna jest dokładnie odwrotna.

Aby wywołać pożar, potrzeba jest sucha ściółka i suchy las. Wtedy wystarczy dosłownie iskra aby wywołać pożar.

Tymczasem w lesie mokrym to można sobie zrobić ognisko i grzać kiełbaski.

Tak samo ze społeczeństwem, które jak ubożeje to staje się podatniejsze na wszelkie prowokacje i wybuchy buntów. Gdy zaś społeczeństwo staje się bogatsze to ciężko jest wywołać bunt.

Zauważmy też jedną rzecz. Niemcy były bogatym państwem na tle całej UE, ponieważ przez skorumpowane rządy PO, transferowały zysk jaki wypracowali Polacy do Niemiec. Ponadto PO pilnowało aby Polska gospodarka nie była konkurencyjna względem Niemiec. Dlatego Polskim przedsiębiorcom kładziono kłody pod nogi, Polacy pracowali za grosze w niemieckich koncernach w Polsce za grosze, zaś niemieckie koncerny nie płaciły w Polsce podatków. Wiele dziesiątków miliardów Euro rocznie z Polski przechodziło do Niemiec.

Obecnie władza Pis ukróciła dochody państwa Niemieckiego. 

Z tego punktu widzenia to Niemcy są wrogiem państwem dla Pis, nie zaś Rosja - pomimo całej antyrosyjskiej retoryki.

Zresztą stworzenie obrony wojsk terytorialnej, pod pretekstem zagrożenia Rosyjskiego to dobra ściema. Kaczyński tworzy własną prywatną armie do zwalczania opozycji. Taka formacja nie jest wstanie przeciwstawić się Rosji ale może powstrzymać słabą Bundeswerę, która pomimo sporych nakładów ma morale naprawdę niskie.

Zresztą po wyborze Trumpa na prezydenta i spotkanie z Kaczyńskim w Polsce Giulianiego - który jest prokuratorem generalnym w nowym rządzie USA - Merkel a być może Watykan mają poważne kłopoty.

Mi te spotkanie wygląda na  danie Kaczyńskiemu wolnej ręki w Polsce i zagwarantowanie, że USA przystopują Niemcy w ich ewentualnych krokach odwetowych. 

Niemcy nagle nie mają narzędzi do wywierania wpływu na państwa wasalne. 

Kto nagle pozbawił takich narzędzi Niemcy i syjonistycznych lewaków???

"Co nagle to po diable".


Moim zdaniem Pis jest groźnie z powodu tego, że może zwieść wielu ludzi.

A tutaj mamy ciekawe słowa Isusa które pokazują nam jak upadli rządzą światem:


Mat 15 napisał:(14) Zostawcie ich! Ślepi są przewodnikami ślepych, a jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną.

Otóż ludzcy słudzy szatana, nasienie węża, jest podzielone na zwalczające się wzajemnie frakcje, organizacje. Masoni wyższego szczebla zwodzą masonów niższego szczebla, iluminacji zwodzą masonów.

Dlaczego???

Ponieważ idiotami łatwo się rządzi i w razie kłopotów łatwo zwalić na nich winę i uczynić z nich kozła ofiarnego.

Zresztą kozła ofiarnego wg Tory wypędzano na pustynie na pożywkę dla demonów.

Każdy człowiek służący upadłym jest takim ślepcem.

Obecnie upadli w realizacji swoich planów chcą ofiary z czego???

Co wg Tory jest ofiarą dla demonów owca???

Nie jest to kozioł. 

Sam Isus o tym mówi jaki los czeka kozły:

Mat 25 napisał:
(32) I będą zgromadzone przed nim wszystkie narody, i odłączy jedne od drugich, jak pasterz odłącza owce od kozłów.


Dosłownie upadli mają wg prawa Bożego tylko do kozłów. A jaki człowiek jest kozłem jak nie taki który z własnej woli i chęci łamie prawo Boże???

Jana 3 napisał:(19) A na tym polega sąd, że światłość przyszła na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność, bo ich uczynki były złe.
(20) Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światłości i nie zbliża się do światłości, aby nie ujawniono jego uczynków.


Celem strategi upadłych jest zachęcenie owiec do stania się kozłami.

W tym celu upadli poświęcą każdą ilość kozłów... dosłownie każdą.

Ślepi syjoniści tego nie widzieli i nie chcą widzieć, ze wpadają w dół. Tak samo Watykan i Babilon są ślepe ponieważ:


Ap 18 napisał:(7) Ile sam siebie uwielbiał i rozkoszy zażywał, tyle udręki i boleści mu zadajcie; gdyż mówi w sercu swoim: Siedzę jak królowa, wdową nie jestem, a żałoby nie zaznam.

Zobaczmy mamy kolejny sekret który jest przerażający ale dla samych elit. 

Upadli ich poświęconą w każdej liczbie aby zrealizować swoje plany.

A ten sekret ujawnia sam Isus i jego Ojciec, czyli Bóg Izraela.

Cyryl

Liczba postów : 1126
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 26th Grudzień 2016, 13:17

Nie mam wątpliwości, że siły nadprzyrodzone już działają. Zresztą... działały od lat ale w tym przypadku działania są raczej masowe.

Wojska NATO są w kraju i jak na razie wojny nie udało się wywołać i najprawdopodobniej już się nie uda. Trump jest pokojowy wobec Rosji i chce się zająć problemami w USA. Ale będzie miał bardzo ciężko, ponieważ będzie cały czas sabotażowany przez syjonistów.

Obecnie otwarcie się o tym mówi. Wszelkie próby zamachów okazują się nierealne. Czyli ktoś lub coś go bardzo chroni. Zabić Trumpa byłoby łatwo. Zwłaszcza, że lata własnym samolotem.

Można by podkupić kogoś z jego najbliższego otoczenia i trucizna lub strzał lodowy pocisku roztapiający się z trucizną w ciele... 

Możliwości jest masa i praktycznie nie do upilnowania. Są jeszcze granaty, miny, drony latające... słowem on nie miałby szansy na przeżycie gdyby nie ochrona - albo Boża, bo Bóg być może chce do czegoś doprowadzić, lub szatańska, ponieważ szatan ma nóż na gardle, aby zniszczyć syjonizm i na niego zwalić całą winę za wszystkie ziemskie problemy.

Właśnie z powodu interwencji sił niewidzialnych tak trudno jest cokolwiek przewidzieć, ponieważ plany szatańskie nie zdają egzaminu i się nie realizują.

Czas na pewno nam pokaże kto, kogo i za co!


bounce bounce bounce
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2642
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 26th Grudzień 2016, 20:52

W całym zamachu w Berlinie należy podkreślić bohaterstwo Polaka, naprawdę nasz rodak być cięty nożem i dopiero strzałem z pistoletu go powstrzymali. Polak powstrzymał morderczy rajd ciężarówki.

Liksarze moim zdaniem pomoc Boga mogła polegać na tym, że ów czyn Polaka i fiasko tego spisku zostało ujawnione.

Upadli - jak podaje księga Henocha - boją się Boga. 

Nasz rodak jakby nie było swoim uczynkiem uchronił nasz naród przed poważnymi kłopotami.

Nastawienie Niemców i innych narodów do Polaków zmieniło się diametralnie. 

http://szczecin.onet.pl/polski-kierowca-bohaterem-w-anglii-zbiorka-pieniedzy-niemcy-chca-pomnika/pl0kdmx

Wbrew pozorom szatańskie media mogły zrobić z Polaka winowajcę, nie takie numery sataniści wyczyniają... ale z jakiś powodów niemieckie media zaprzestały tej akcji.

Zauważmy jedno, cała władza smoka nad ziemią polega na systemie oskarżania ludzi, szczególnie Izraelitów - Słowian, przed Bogiem i wystawiana ich na próbę - jak to miało miejsce w przypadku Hioba.

Nasz rodak widocznie obalił jakieś oskarżenie smoka i prawda musiała wyjść na jaw.


Jana 15 napisał:(13) Większej miłości nikt nie ma nad tę, jak gdy kto życie swoje kładzie za przyjaciół swoich

Naprawdę ja jestem pod wrażeniem tego czynu naszego rodaka!!!! Który wykonał jedno z najtrudniejszych praw Tory.

Cyryl

Liczba postów : 1126
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 27th Grudzień 2016, 01:33

Wracam ponownie do #pizzagate.

Niezwykły artykuł z wieloma linkami i otwierający oczy na wiele czynników, które są łączone w jedną wielką całość.

http://themillenniumreport.com/2016/12/pizzagate-a-special-report-on-the-washington-d-c-pedophilia-scandal/ [EN]

Podam jedynie kilka wyciągniętych informacji - temat jest olbrzymi i temat ten najprawdopodobniej powali na ziemię USA, Watykan i wszystkie zachodnie rządy.

Działa to tak, jak w mniejszym stopniu ujawniałem. Teraz informacji jest znacznie więcej.

Watykan jest centrum pedofilii i gejostwa. CIA jest organem Watykanu i nadzoruje oraz chroni pedofilów i satanistów. Watykan, CIA i wszystkie zachodnie rządy to centra pedofilii. W skład także wchodzi Hollywood oraz wszelkie watykańskie sierocińce.

Do władzy dopuszcza się tylko i wyłącznie pedofilów i gejów, co wyjaśnia takie pędy rządów do legalizacji gejowskich małżeństw a zaraz za tym idą wysiłki aby legalizować pedofilię. Mas media także są w to uwikłane oraz ograny policyjne.

Niemal wszystko, co jest na świecznikach władzy, korporacji, rozrywki, mediów, kościołów z katolickim włącznie oraz armii to w 90% pedofile i różnej maści zboczeńcy - czyli nasienie węża.

Pedofilia to główny element utrzymania władzy.

Działa to w prosty sposób. Każdy pedofil ma dokumenty na swoje zboczenie i nie ma wielkich możliwości, aby zwalczał on gejostwo i pedofilię ponieważ będzie ujawniony i zniszczony przez media i pedofilskie władze.

Czyli władze, media, wszelkie formy artyzmu to zamknięty szczelnie pedofilski klub, który istnieje dlatego, ze masy NORMALNYCH ludzi niemal nic o tym nie wiedzą.

A nie wiedzą dlatego, że jedynie niezależne media informują o tym. Mas media mówią że to "Fake media' -(Fałszywe media) i unikają jakiekolwiek dyskusji, jak papież czy królowa Elżbieta.

Ciekawe są źródła dzieci potrzebnych do pedofilli, do mordów rytualnych, sodomii i seks niewolników.

Głownie są one dostarczane z katolickich sierocińców. Są także porywane ze szkół, przedszkoli czy innych większych zebrań dzieci, gdzie rodzice nie są zbyt zainteresowani ich opieką czy też zbyt zajęci innymi rzeczami.

Ale największe dostawy dzieci są z terenów objętych wojnami, gdzie często dzieci separują się od rodziców z powodu chaosu i te dzieci już nigdy nie wracają do rodziców.

Czyli Syria - odkryto właśnie w Aleppo groby masowych egzekucji - dzieci nie znaleziono czyli pojechały na rzezie na ołtarzach szatana.

Teraz wiadomo, dlaczego hybrydy tak lubia wojny.

Jakiekolwiek próby w przeszłości powstrzymania czy ukarania pedofilów w rządach nie dawały wielkich rezultatów.

Ale w chwili obecnej dzięki braku zaufania do mas merdiów afera pedofilska rozgrzebana z Hillary emalii zaczyna nabierać mocy i coraz częściej pojawiają się materiały ja wspierające.

#pizzagate wraz z satanizmem są niezwykle groźne,  ponieważ z podobnego powodu w Południowej Korei prezydent straciła władzę i protesty były masowe.

Nas jest znacznie więcej niż nasienia węża, ale ono jest u władzy która zaczyna się poważnie chwiać.

Nienawiść NORMALNYCH ludzi do pedofiłow i satanistów jest olbrzymia. Potrzeba tylko więcej informacji na ten temat oraz potrzeba większej uwagi na nasze dzieci, nigdy nie pozostawianie ich bez opieki lub w opiece... zwłaszcza Kościoła czy przedstawicieli rządu. Abo zgwałcą, albo zaszczepią, albo zabiją i wypiją krew.

Władze i Kościół 'kochają...' nasze dzieci!


W Polsce czy w Niemczech także są wielkie afery odbierania dzieci rodzicom pod byle pretekstem a cel zaczyna być bardzo oczywisty.

Świat szatana zaczyna się chwiać w swych pedofilskich podstawach. #pizzagate (pedofilia) nie odejdzie ale na pewno się nasili i to najboleśniej uderza we władze, Kościół, media i inne organy masowego ukrywania tych nieludzkich zbrodni.

Ciekawy krótki film znanego dziennikarza

https://www.youtube.com/watch?v=ZKGPWQLrhX4 [EN]
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2642
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 27th Grudzień 2016, 13:49

No i mamy znowu przez media zakrywanie fiaska tego zamachu:


tvn24 napisał:Polski kierowca, którego ciężarówkę wykorzystano do ataku na jarmark bożonarodzeniowy w Berlinie został postrzelony godziny przed zamachem - podała niemiecki dziennik "Bild". Wcześniej podawano, że Łukasz U. zginął tuż przed lub w trakcie ataku w wyniku szarpaniny z zamachowcem. Prezydent Niemiec: terror wdarł się nagle do naszej stolicy Prezydent Joachim... czytaj dalej » Autopsja wykazała, że 37-letni Łukasz U. został postrzelony w głowę między 16.30 a 17.30 lokalnego czasu w dniu ataku - podał dziennik "Bild". Według ustaleń gazety stracił on w wyniku postrzału i dźgnięcia nożem dużo krwi. Do zamachu doszło natomiast o godzinie 20.14. Szarpanina z zamachowcem? Media podawały wcześniej, że terrorysta oddał śmiertelne strzały do Polaka w trakcie lub chwilę przed atakiem, kiedy 19 grudnia br. wieczorem napastnik wjechał 40-tonową ciężarówką w tłum na bożonarodzeniowym jarmarku w Berlinie, zabijając 12 osób i raniąc blisko 50. Polak miał szarpać się z zamachowcem, próbując wyrwać mu kierownicę. Gazeta nie wyklucza, że żył on w trakcie ataku, ale czytamy, że według lekarzy, w tym stanie Polak nie mógł działać świadomie, a chwycenie za kierownicę było mało prawdopodobne. "Bild" przypuszcza, że ciało polskiego kierowcy znalazło się w takiej pozycji, sugerującej walkę z napastnikiem, w wyniku gwałtownego zderzenia. (http://www.tvn24.pl)

http://www.tvn24.pl/bild-polski-kierowca-zostal-postrzelony-przed-atakiem-w-berlinie,702596,s.html


info z :


Dla mnie ta informacja to kłamstwo.... dlaczego???


1. Jaki zamachowiec przewozi w kabinie ciężarówki martwą dodatkowo poranioną, postrzeloną ofiarę??? Ciężarówka po mieście poruszała się 50 km na godzinę, dodatkowo musiała się zatrzymywać. A tutaj obok zamachowca wg gazety Bild siedział, z pobitą posiniaczoną twarzą, zakrwawiony od noża i postrzału Polak dodatkowo martwy lub ciężko ranny. 

Przecież ciało należy ukryć.

2. Skoro zamachowiec chciał wrobić Polaka to po co go przedtem zabijał???? Dodatkowo jak zabił, całego pobito, poraniono nożem i zastrzelono???

3. Dlaczego ciężarówka przejechała w trakcie zamachu tak krótką trasę??? Dlaczego ona skręcała tak gwałtownie??? Przecież zamachowiec bez problemu przejechał ciężarówką kawałek Berlina. Logiczne jest, że w kabinie musiało dojść do walki.

4. Polaka zapewne pobito, dano mu środek nasenny. Polak leżał nieprzytomny, jednak dawka środka była za mało jak na 130 kg chłopa. Polak obudził się i zamachowiec  musiał Polaka zabić. Jednak nie zdołał on opanować ciężarówki i dlatego ofiar było mniej.


Zobaczmy jedno, operacja wrobienia Polaka w zamach nie powiodła się. Władze były w szoku, przygotowaną medialną ofensywę wrobienia Polaka w zamach wstrzymano, ponieważ zamachowiec sprawnie zaczynał uciekać.

Zrobiono rzetelną sekcje zwłok aby wyjaśnić co się stało. Wyszło, zapewne na to, że Polak stawiał opór tuż przed zamachem. Wyniki tej sekcji wyciekły do mediów kontrolowanych przez frakcje wrogą Merkel.

W Niemczech oddolnie ludzie, zaczęli podziwiać Polaka.

I dlatego władze Niemiec postanowiły, aby zmienić te nastroje w Niemczech. Stąd Bild wypuścił informacje o tym, że Polak jednak był martwy przed zamachem.

Jednak pokazuje to sprawę ciekawą media syjonistyczne i Watykańskie w tym szczególnie media w USA czy Niemczech tracą wiarygodność.

 
zmiany na ziemi napisał:Termin "Fake News" jest stosunkowo nowy. Jego pojawienie się może być równie niebezpieczne co tzw. mowa nienawiści. Te dwa terminy mają wspólny mianownik - jest nim ograniczenie wolności słowa. Następcy Goebbelsa chcą utworzyć nowy organ, który zajmie się wyłapywaniem i zwalczaniem Fake News, czyli informacji, które w ich mniemaniu są fałszywe.

Z inicjatywą w tej sprawie wyszło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Zwrócono uwagę na możliwość wpływania na wyniki wyborów poprzez działania propagandowe z zagranicy. W tym kontekście wskazuje się na wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA, co według niemieckiego a także obecnego amerykańskiego rządu miało dojść za sprawą Rosjan i kampanii Fake News.
 
Niemcy proponują więc aby szybko utworzyć centrum ds. zwalczania fałszywych informacji w sieci. Zdaniem rządu, przyszłoroczne wybory są zagrożone i podobnie jak w Stanach Zjednoczonych, uwielbiana przez George'a Sorosa Angela Merkel może przegrać walkę o reelekcję a do władzy dojdzie ktoś spoza kliki. Niemcy domagają się również aby portal społecznościowy Facebook zaangażował się wreszcie w usuwanie nieprawdziwych informacji.
Dość łatwo można zauważyć, że obecne władze, czy to w USA, czy w Niemczech, wymyślają kolejne terminy aby nie spaść ze stołka. Przez mowę nienawiści nie wolno np. potępiać polityki migracyjnej Merkel, bo to automatycznie podciągane jest pod rasizm. Teraz przyszedł czas na Fake News i wszechobecnych rosyjskich hakerów oraz agentów, którzy świadomie lub nie, rzekomo wykonują polecenia z Moskwy. Walka z fałszywymi informacjami w sieci to kolejne narzędzie do ograniczenia wolności słowa, gdyż pozwoli blokować wiadomości niezgodne z oficjalną linią propagandową rządu.

Zobaczmy, już mało kto w Niemczech wierzy oficjalnym mass mediom. Syjonistyczne media tracą wiarygodność wszędzie dlatego syjonistyczne władze chcą stosować argument siły.

W Polsce "pucz opozycji" wspieranej przez niemieckie media się nie powiódł. 

Opozycja - która wykonuje polecenia rządu Niemiec - traci coraz bardziej wiarygodność. Podobnie media takie jak Wyborcza, Newsweek, TVN, Polsat czy portale internetowe typu wp czy onet tracą na wiarygodności.

Utrata wiarygodności przez opozycje i media oznacza mniejsze pole manewru do wywołania buntu w Polsce.

A teraz inna niepojąca informacja na którą mało kto zwraca uwagę:


detektyw prawdy napisał:
„Do nowej formacji Wojsk Obrony Terytorialnej” zgłaszają się głównie osoby bez pracy i te, które słabo zarabiają. Resort obrony narodowej chce za wszelką cenę zrekrutować ponad 50 tys. ochotników. Nawet kosztem wymaganych kwalifikacji – pisze „Dziennik Gazeta Prawna”
źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dziennik-gazeta-prawna-obrona-terytorialna-bezrobotnych/b756zxt

Po przeczytaniu takich informacji, ciężko jest nie myśleć o przygotowaniach do wojny, zwłaszcza że owe 50 tysięcy ochotników będzie stanowić połowę liczby żołnierzy polskiej armii.
Dla nas cała nadzieja jest w Bogu.
Wojna wydaje się być nieunikniona. Urzędy przysposabiają pracowników administracji do ewentualnej wojny. Cały świat się zbroi. Rosja wysłała swoje wojska pod granice zachodnie.
Nieświadome działań satanistów pionki są ustawiane na planszy czasów końca.
http://detektywprawdy.pl/2016/12/14/ministerstwo-obrony-narodowej-chce-za-wszelka-cene-zrekrutowac-ponad-50-tys-ochotnikow/


Otóż Pis nie szykuje tych ludzi na wojnę z Rosją. Kaczyński ma świadomość, że w takiej wojnie Polska i NATO nie ma żadnych szans:
http://www.kresy.pl/publicystyka,analizy?zobacz/rosyjski-bog-wojny

Żołnierze obrony terytorialnej, których Pis będzie rekrutować nie bacząc na ich kwalifikacje (zapewne wielu kibiców się do tej formacji zaciągnie), będą skierowani moim zdaniem przeciwko opozycji i państwu Niemieckiemu pod rządami Merkel.

Owe wojsko jest zbyt słabo wyszkolone i wyposażone na armie Rosji. Jednak taka formacja jest doskonałym narzedziem do utrzymania władzy. 

Co się wydarzy czas pokarze.

Cyryl

Liczba postów : 1126
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Edwedere on 27th Grudzień 2016, 16:26

Cyryl napisał:No i mamy znowu przez media zakrywanie fiaska tego zamachu:


tvn24 napisał:Polski kierowca, którego ciężarówkę wykorzystano do ataku na jarmark bożonarodzeniowy w Berlinie został postrzelony godziny przed zamachem - podała niemiecki dziennik "Bild". Wcześniej podawano, że Łukasz U. zginął tuż przed lub w trakcie ataku w wyniku szarpaniny z zamachowcem. Prezydent Niemiec: terror wdarł się nagle do naszej stolicy Prezydent Joachim... czytaj dalej » Autopsja wykazała, że 37-letni Łukasz U. został postrzelony w głowę między 16.30 a 17.30 lokalnego czasu w dniu ataku - podał dziennik "Bild". Według ustaleń gazety stracił on w wyniku postrzału i dźgnięcia nożem dużo krwi. Do zamachu doszło natomiast o godzinie 20.14. Szarpanina z zamachowcem? Media podawały wcześniej, że terrorysta oddał śmiertelne strzały do Polaka w trakcie lub chwilę przed atakiem, kiedy 19 grudnia br. wieczorem napastnik wjechał 40-tonową ciężarówką w tłum na bożonarodzeniowym jarmarku w Berlinie, zabijając 12 osób i raniąc blisko 50. Polak miał szarpać się z zamachowcem, próbując wyrwać mu kierownicę. Gazeta nie wyklucza, że żył on w trakcie ataku, ale czytamy, że według lekarzy, w tym stanie Polak nie mógł działać świadomie, a chwycenie za kierownicę było mało prawdopodobne. "Bild" przypuszcza, że ciało polskiego kierowcy znalazło się w takiej pozycji, sugerującej walkę z napastnikiem, w wyniku gwałtownego zderzenia. (http://www.tvn24.pl)

http://www.tvn24.pl/bild-polski-kierowca-zostal-postrzelony-przed-atakiem-w-berlinie,702596,s.html


info z :


Dla mnie ta informacja to kłamstwo.... dlaczego???


1. Jaki zamachowiec przewozi w kabinie ciężarówki martwą dodatkowo poranioną, postrzeloną ofiarę??? Ciężarówka po mieście poruszała się 50 km na godzinę, dodatkowo musiała się zatrzymywać. A tutaj obok zamachowca wg gazety Bild siedział, z pobitą posiniaczoną twarzą, zakrwawiony od noża i postrzału Polak dodatkowo martwy lub ciężko ranny. 

Przecież ciało należy ukryć.

2. Skoro zamachowiec chciał wrobić Polaka to po co go przedtem zabijał???? Dodatkowo jak zabił, całego pobito, poraniono nożem i zastrzelono???

3. Dlaczego ciężarówka przejechała w trakcie zamachu tak krótką trasę??? Dlaczego ona skręcała tak gwałtownie??? Przecież zamachowiec bez problemu przejechał ciężarówką kawałek Berlina. Logiczne jest, że w kabinie musiało dojść do walki.

4. Polaka zapewne pobito, dano mu środek nasenny. Polak leżał nieprzytomny, jednak dawka środka była za mało jak na 130 kg chłopa. Polak obudził się i zamachowiec  musiał Polaka zabić. Jednak nie zdołał on opanować ciężarówki i dlatego ofiar było mniej.


Zobaczmy jedno, operacja wrobienia Polaka w zamach nie powiodła się. Władze były w szoku, przygotowaną medialną ofensywę wrobienia Polaka w zamach wstrzymano, ponieważ zamachowiec sprawnie zaczynał uciekać.

Zrobiono rzetelną sekcje zwłok aby wyjaśnić co się stało. Wyszło, zapewne na to, że Polak stawiał opór tuż przed zamachem. Wyniki tej sekcji wyciekły do mediów kontrolowanych przez frakcje wrogą Merkel.

W Niemczech oddolnie ludzie, zaczęli podziwiać Polaka.

I dlatego władze Niemiec postanowiły, aby zmienić te nastroje w Niemczech. Stąd Bild wypuścił informacje o tym, że Polak jednak był martwy przed zamachem.

Jednak pokazuje to sprawę ciekawą media syjonistyczne i Watykańskie w tym szczególnie media w USA czy Niemczech tracą wiarygodność.

 
zmiany na ziemi napisał:Termin "Fake News" jest stosunkowo nowy. Jego pojawienie się może być równie niebezpieczne co tzw. mowa nienawiści. Te dwa terminy mają wspólny mianownik - jest nim ograniczenie wolności słowa. Następcy Goebbelsa chcą utworzyć nowy organ, który zajmie się wyłapywaniem i zwalczaniem Fake News, czyli informacji, które w ich mniemaniu są fałszywe.

Z inicjatywą w tej sprawie wyszło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Zwrócono uwagę na możliwość wpływania na wyniki wyborów poprzez działania propagandowe z zagranicy. W tym kontekście wskazuje się na wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA, co według niemieckiego a także obecnego amerykańskiego rządu miało dojść za sprawą Rosjan i kampanii Fake News.
 
Niemcy proponują więc aby szybko utworzyć centrum ds. zwalczania fałszywych informacji w sieci. Zdaniem rządu, przyszłoroczne wybory są zagrożone i podobnie jak w Stanach Zjednoczonych, uwielbiana przez George'a Sorosa Angela Merkel może przegrać walkę o reelekcję a do władzy dojdzie ktoś spoza kliki. Niemcy domagają się również aby portal społecznościowy Facebook zaangażował się wreszcie w usuwanie nieprawdziwych informacji.
Dość łatwo można zauważyć, że obecne władze, czy to w USA, czy w Niemczech, wymyślają kolejne terminy aby nie spaść ze stołka. Przez mowę nienawiści nie wolno np. potępiać polityki migracyjnej Merkel, bo to automatycznie podciągane jest pod rasizm. Teraz przyszedł czas na Fake News i wszechobecnych rosyjskich hakerów oraz agentów, którzy świadomie lub nie, rzekomo wykonują polecenia z Moskwy. Walka z fałszywymi informacjami w sieci to kolejne narzędzie do ograniczenia wolności słowa, gdyż pozwoli blokować wiadomości niezgodne z oficjalną linią propagandową rządu.

Zobaczmy, już mało kto w Niemczech wierzy oficjalnym mass mediom. Syjonistyczne media tracą wiarygodność wszędzie dlatego syjonistyczne władze chcą stosować argument siły.

W Polsce "pucz opozycji" wspieranej przez niemieckie media się nie powiódł. 

Opozycja - która wykonuje polecenia rządu Niemiec - traci coraz bardziej wiarygodność. Podobnie media takie jak Wyborcza, Newsweek, TVN, Polsat czy portale internetowe typu wp czy onet tracą na wiarygodności.

Utrata wiarygodności przez opozycje i media oznacza mniejsze pole manewru do wywołania buntu w Polsce.

A teraz inna niepojąca informacja na którą mało kto zwraca uwagę:


detektyw prawdy napisał:
„Do nowej formacji Wojsk Obrony Terytorialnej” zgłaszają się głównie osoby bez pracy i te, które słabo zarabiają. Resort obrony narodowej chce za wszelką cenę zrekrutować ponad 50 tys. ochotników. Nawet kosztem wymaganych kwalifikacji – pisze „Dziennik Gazeta Prawna”
źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dziennik-gazeta-prawna-obrona-terytorialna-bezrobotnych/b756zxt

Po przeczytaniu takich informacji, ciężko jest nie myśleć o przygotowaniach do wojny, zwłaszcza że owe 50 tysięcy ochotników będzie stanowić połowę liczby żołnierzy polskiej armii.
Dla nas cała nadzieja jest w Bogu.
Wojna wydaje się być nieunikniona. Urzędy przysposabiają pracowników administracji do ewentualnej wojny. Cały świat się zbroi. Rosja wysłała swoje wojska pod granice zachodnie.
Nieświadome działań satanistów pionki są ustawiane na planszy czasów końca.
http://detektywprawdy.pl/2016/12/14/ministerstwo-obrony-narodowej-chce-za-wszelka-cene-zrekrutowac-ponad-50-tys-ochotnikow/


Otóż Pis nie szykuje tych ludzi na wojnę z Rosją. Kaczyński ma świadomość, że w takiej wojnie Polska i NATO nie ma żadnych szans:
http://www.kresy.pl/publicystyka,analizy?zobacz/rosyjski-bog-wojny

Żołnierze obrony terytorialnej, których Pis będzie rekrutować nie bacząc na ich kwalifikacje (zapewne wielu kibiców się do tej formacji zaciągnie), będą skierowani moim zdaniem przeciwko opozycji i państwu Niemieckiemu pod rządami Merkel.

Owe wojsko jest zbyt słabo wyszkolone i wyposażone na armie Rosji. Jednak taka formacja jest doskonałym narzedziem do utrzymania władzy. 

Co się wydarzy czas pokarze.


Z tym Zamachem w Berlinie to już robią sobie Cyrk i teatr nawet nie za bardzo starając się to ukryć.. Najpierw w świat poszło że Polska Ciężarówka wjechała w tłum ludzi.. Potem że Polski Kierowca jednak walczył zadźgany nożem ale walczył.. Terminator jakiś ?? Następnie jak Polak Terminator walczył został zastrzelony - Ciekawe że ten zamachowiec mając nóz i pistolet nie "Załatwił" tego od razu jak mu Polak przeszkadzał , Zdjęcie ciężarówki po zamachu zero nawet kropelki krwi Smile... Zaczynam być pewien na 90% Że ten zamach miałbyć tak zaplanowany aby całą winę na Polaków zwalić , wyobraźmy sobie jakby im się to udało i jak śmieciomedia bez żadnej politycznej poprawności zaczeli by siać nienawiść na Polaków , byłoby nie ciekawie hmm Może Pan Zastępów po raz kolejny nas uratował od pruby żezi na polakach ??... No i teraz totalna kompromitacja szatańskich pachołków już dni minęło kilka , dawno niby wszystko ustalone a nagle jak wszyscy nie żyją twierdzą że Polak był zabity ileś godzin przed hehehe....... Dla mnie to jest śmiech na sali i nie mam słów aby skomentować ich kłamstwa , ich manipulacje i morderstwa jakich dokonują. A te rewelacje że Polak nie żył dawno podejrzewam że wymyślone zostały gdyż plan im poszedł w ogóle w całkowicie odwrotną strone bo Polak niby który tam walczył został Bochaterem a chyba nie to chcieli osiągnąć. Tak czy siak te okrutne ustawki z mordowaniem ludzi albo i w ogóle w 100% Wyreżyserowane mają nienawiść szerzyć i doprowadzać do wojny.

Edwedere

Liczba postów : 212
Join date : 21/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Kasia on 2nd Styczeń 2017, 12:42

avatar
Kasia

Liczba postów : 1184
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Kasia on 17th Styczeń 2017, 21:21

Tym wszystkim   rządzącym, którzy wychodzą  z siebie żeby nas zniszczyć czy uprzykrzyć  życie już całkiem pomieszało się w tych ich "zaprogramowanych" prze szatana mózgach.

Wyobrażacie sobie że twoja żona mąż lub dziecko będzie poddana wyrokowi  przez prawnika sędziego robota,który będzie miał prawo rozstrzygnąć twoją czy ich winę.

Jak dla mnie to absurd do którego Bóg nie dopuści bo jak jakiś android może decydować o sprawach ludzkich(czľowieczych)


Filmów tego typu nie brakuje,czyli zamierzenie nie jest wczorajsze ale raczej oczekuję prędzej Wielkiego Ucisku dla wszystkich niegodziwców niż panowania robotów nad ludźmi.


 


Parlamentarzyści europejscy rozważą kwestię dając robotom status prawny "podmiotów elektronicznych", powiedział publikacji Independent.

Oszczędności w 2017 roku obniży trzy tysiące miejsc pracy ze względu na prawnika-robota

Projekt ustawy, wprowadzony przez Parlament Europejski, obejmuje również możliwość utrzymywania ich do odpowiedzialności za czyny popełnione.

Zgodnie z dokumentem zdaniem autora, do tego stopnia, że ​​jak roboty zaczynają działać bardziej niezależnie, staje się coraz trudniejsze do traktowania ich jako "tylko narzędziami w rękach innych podmiotów" - producent, właściciel lub użytkownik.

"Wspólne zasady odpowiedzialności stają się nieskuteczne i nie ma potrzeby tworzenia nowych przepisów, które przede wszystkim określają, w jaki sposób urządzenia mogą być pociągnętei do odpowiedzialności - całkowitego lub częściowego - za swoje działania lub zaniechania działań" - powiedział w dokumencie.

Autor projektu ustawy, przedstawiciel Socjalistycznej Luksemburg Mady Delvaux-Stehr (Mady Delvaux-STEHRES) uważa, że ​​jest to spowodowane wprowadzeniem robotów,androidów i innych rodzajów sztucznej inteligencji "Technologia rewolucja" dzieje się na świecie, a UE powinna określić podstawowe zasady etyczne i prawne ramy regulujące funkcjonowanie urządzeń.

Projekt ustawy został przyjęty przez Komitet ds Prawnego Komisji Spraw Parlamentu Europejskiego.
Oczekuje się, że w pełnej posłów wytrzymałościowych rozpatrzy projekt ustawy w lutym.

 

https://ria.ru/world/20170114/1485715425.html
avatar
Kasia

Liczba postów : 1184
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Kasia on 24th Styczeń 2017, 08:53

Elity wstrzykują sobie młodą krew aby żyć dłużej?


Wspomina o tym dr Richard Sugg z Durham University, który prowadził dogłębne badania w sprawie tzw. „gnijącej medycyny”.

http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-ciekawostki/item/106079-elity-wstrzykuja-sobie-mloda-krew-aby-zyc-dluzej

Krew na macę czyli mordy rytualne

Otóż informacja o mordach rytualnych pochodzi… od samych Żydów, a ściśle mówiąc od profesora uniwersytetu Bar Illan w Tel-Awiwie Ariela Toaffa.

Spekulacje dotyczące mordów rytualnych zawarł profesor Toaff w swej książce zatytułowanej Easter of Blood. European Jews and ritual homicides (by Professor Ariel Toaff DT UK web news 8/2/07) [Krwawa Pascha. Europejscy Żydzi i rytualne mordy].

Publikacja wprawiła w osłupienie kolegów historyków i przedstawicieli społeczności żydowskich.

Prezentuje tezę, że antysemicki mit dotyczący porywania i zabijania chrześcijańskich dzieci miał potwierdzenie w faktach.

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/105536-krew-na-mace-czyli-mordy-rytualne
avatar
Kasia

Liczba postów : 1184
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 27th Styczeń 2017, 22:54

Ciekawe info na temat Trumpa:Zauważmy jedno, jeśli Trump działa przeciwko władzy Watykanu to oczywiści jakieś potężne siły go chronią.

Jednak oczywiście nie znamy wielu detali.

Inna ciekawa informacja:


Britney zaśpiewała takie słowa:

"Poją cię trucizną
czynią swoje voo doo
nie sprzedaj im swej duszy"

Czyżby owi piosenkarze - którymi sterują illuminati - to tak naprawdę czarownicy którzy rzucają czary na słuchaczy i czynią z nich ofiary z demonów?? Czyżby to chciała przekazać Britney!!!!

Cyryl

Liczba postów : 1126
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 28th Styczeń 2017, 10:16

W którymś z tematów jest film o panu Stonodze.

Przypadkiem znalazłem film Wojciecha Sumińskiego o panu Stonodze... ale nie tyle zainteresowała mnie opinia o Stonodze, ale bardzo mnie zainteresowała informacja o wysokim członku rządu, który przez 1.5 roku ujawniał Sumlińskiemu potwierdzane informacje jakiegoś planu, który nagle został zaniechany i Sumliński twierdzi, ze nie ma do dzisiaj żadnej odpowiedzi, co się z tym planem stało.

I to nam wyjaśnia pewne elementy światowej polityki, w której praktycznie w chwili obecnej nie można niczego przewidzieć i istnieje wiele ślepych zaułków.

Moim zdaniem oznacza to bardzo poważną ingerencję... supernaturalną w wydarzenia światowe. Niewidome jest jedynie, kto w to wszystko ingeruje.

Upadłe anioły z szatanem czy też Chrystus i Bóg.

Obejrzyjmy ten krótki film i być może sami coś więcej odkryjecie.Tego rodzaju manipulacja jest zgodna z zapowiedzią Chrystusa, ze pojawi się o godzinie, której się nie spodziewamy.

Nie stoję po niczyjej stronie, a ten film zainteresował mnie swoim tytułem odnośnie Stonogi, który wydaje się postacią co najmniej kontrowersyjną. Mnie on bardzo podpadł. Dlatego zacząłem ten film oglądać.

Sumlińskiego nie znam i nawet nie sprawdzałem.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2642
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Iraeneus on 28th Styczeń 2017, 14:52

Sumlinski to mój krajan, mieszka w Białej Podlaskiej.

No i jego książki:

"Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego", "Pogorzelisko"

Dla mnie pozytyw jakkolwiek ... w książkach wielokrotnie wychwala swojego mentora jakiegoś księdza ... jezuitę!!!
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 532
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Zwykły on 28th Styczeń 2017, 20:19

Zwróćmy uwagę na te zdjęcieTrump podpisuje dekret ws. wstrzymania wydawania wiz dla islamistów.

A wszystko z błogosławieństwem królowej niebios/isis/astarte która jest w pentagramie?!

Przypadek?

Zwykły

Liczba postów : 156
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Mutu on 28th Styczeń 2017, 21:23


Polityczny syjonizm vs islam. Wszystko według planu idzie.
avatar
Mutu

Liczba postów : 534
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Edwedere on 30th Styczeń 2017, 05:02

Chyba rzeczywiście chodzi o napuszczenie na siebie Chrześcijan i Muzułmanów znalazłem ciekawy filmik o tym mówiący


Edwedere

Liczba postów : 212
Join date : 21/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 30th Styczeń 2017, 13:25

Edwere ciekawy film. Autor postawił tezę, że rządzą nami niewybieralne władze.

Moim zdaniem autor się myli, rządzą nami upadli z powodu faktu, że wielu ludzi kocha łamać prawo Boga.

W swoim ostatnim poście w tym temacie:
http://zbawienie.forumotion.com/t253p25-konflikt-pomiedzy-smokiem-a-bestia-o-wladze

Pokazałem jasno, że upadli i sam szatan wypełniają określone polecenia Boga. Biblia daje nam mnóstwo dowodów na ten temat.

Oczywiście szatan i upadli rządzą tym światem i nie można ich w "demokratyczny sposób odwołać". 

Tylko wypełnianie prawa Bożego czyli odwracanie się od niesprawiedliwości powoduje, że owa kontrola jaką sprawują upadli nad nami słabnie.

Jak słusznie zauważył mój oponent Brein Breaker:


brein breaker napisał:Tak więc jeśli ktoś robi takie schematy władzy nad światem, i jeśli nie umieszcza Boga na samej górze, to znaczy, że nic tak naprawdę nie rozumie. Wtedy będzie o wszystko obwiniał diabła i nigdy nie zrozumie za co tak naprawdę go to spotyka (mam na myśli depopulację itd.). Człowiek z takim zrozumieniem będzie walczył przeciwko NWO, Monsanto, szczepieniom, chemtrails itd. z myślą, że może cokolwiek zmienić. Zamiast ukierunkować swoją energię na przestrzeganie Tory, będzie się szarpać, a to i tak nic nie da. Bo walka z przekleństwami zapisanymi w Torze, które zesłał na nas Bóg za to że odrzuciliśmy właśnie to Jego Prawo, to jest coś jak walka z samym Bogiem. To jest szczyt głupoty. Zastanów się chwilę nad tym i wyobraź to sobie z boku jak to wygląda.

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/10/02/spisek-dla-poczatkujacych-cz-7-popularna-piramida-struktura-wladzy-nad-swiatem-jest-niekompletna/

Oczywiście nie zgadzam się z wieloma wnioskami jakie zawarł w tym artykule Krystian... ale podał on najlepszą receptę na zmianę władzy z szatańskiej na Bożą.

Sam Bóg zresztą dał nam taki warunek w Torze:


Pow Prawa 11 napisał:(22) Jeśli bowiem będziecie przestrzegać wszystkich tych przykazań, które ja wam nadaję, abyście je pełnili, miłując Pana, Boga swego, chodząc jego drogami i jego się trzymając,
(23) To Pan wypędzi przed wami wszystkie te narody, a wy zawładniecie narodami większymi i silniejszymi od was.
(24) Każde miejsce, po którym stąpać będzie twoja stopa, będzie wasze. Granica wasza sięgać będzie od pustyni do Libanu i od rzeki Eufrat do Morza Zachodniego.
(25) Nikt się przed wami nie ostoi. Pan, wasz Bóg, będzie szerzył lęk i trwogę przed wami w każdej ziemi, po której będziecie kroczyć, jak wam przyrzekł.
(26) Oto ja kładę dziś przed wami błogosławieństwo i przekleństwo.
(27) Błogosławieństwo, jeżeli będziecie słuchać przykazań Pana, Boga waszego, które ja wam dziś daję;
(28) A przekleństwo, jeżeli nie będziecie słuchać przykazań Pana, Boga waszego, i zejdziecie z drogi, którą wam dziś wskazuję, i pójdziecie za innymi bogami, których nie znacie.
(29) Gdy więc Pan, Bóg twój, wprowadzi cię do ziemi, do której wchodzisz, aby ją wziąć w posiadanie, udzielisz błogosławieństwa na górze Garizim, a przekleństwo wypowiesz na górze Ebal.
(30) Są one z tamtej strony Jordanu, idąc drogą na zachód, w ziemi Kananejczyków mieszkających na stepie, naprzeciw Gilgal, w pobliżu dąbrowy More.
(31) Gdy przekroczycie Jordan, aby wejść i wziąć w posiadanie ziemię, którą Pan, Bóg wasz, wam daje, a posiądziecie ją i zamieszkacie w niej,
(32) Starannie spełniajcie wszystkie ustawy i prawa, i nakazy, które kładę dziś przed wami.


Autor tego filmu ma racje, że demokracja to farsa. Ludzie jednak mogą wybrać sobie władzę w inny sposób wypełniając prawo Boga.

Cyryl

Liczba postów : 1126
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 30th Styczeń 2017, 15:42

Dla mnie jest ewidentne, że Trump wygrał wybory a nikt na to z elit nie liczył i wszyscy byli pewni siebie że nie wygra.

Jeżeli ktoś chce zobaczyć czy Trump odnosi sukces, wystarczy zerknąć na mas media oraz wszelkie maści nasienie węża. Im więcej krzyczą przeciwko niemu, ty większe on odnosi sukcesy. Dlatego krzyczą.

Wspaniale, że to skopiowałeś Cyrylu. Aczkolwiek nie mam żadnego zaufania do BB, ale w tym przypadku strzelił w 10-tkę.

Wszystko zależy od przestrzegania Przykazań czyli posłuszeństwa wobec Boga.

Posłuszeństwo daje nam życie wieczne, nieposłuszeństwo to śmierć.

Boga nie interesują nasze opinie a nas powinny interesować wszystkie opinie Boga.

W oczach Boga jesteśmy jak nierozumne dzieci, które nie są zdolne do posiadania własnych opinii czy osądów. Żyjemy zbyt krótko, aby wiele rzeczy widzieć i rozumieć.

Ponadto upadli aniołowie górują nad nami inteligencją, wiedzą i zrozumieniem wielu rzeczy. Ale od nich nie powinniśmy nabierać wiedzy, jak także od Pawła.

Im więcej z nas będzie stosować się do Prawa, tym wspanialsze będzie przyjęcia nas przez Boga do swej owczarni.

Najprawdopodobniej Bóg nie dopuści do III WŚ przeciwko Słowianom, ale to nie jest pewne.

Dlatego potrzebne są apele do Polaków i porzucenie bałwochwalstwa i Królowej Niebios. Czytelnicy, którzy nasz czytają, a czyta nas olbrzymia ilość ludzi, powinni zaczynać swe posłuszeństwo wobec Boga i Jego Prawa.

My powinniśmy bardziej wyraźnie im to przedstawiać, aby jak największa ilość naszych rodaków rozpoczęła doświadczać coraz większej ochrony ze strony Boga.

A można to uzyskać tylko i wyłącznie poprzez posłuszeństwo wobec Boga. Bóg czeka na nasz powrót i każda osoba powracająca bardzo cieszy Jego olbrzymie boskie serce.

Każda osoba po stronie Boga to kolejny policzek dla satanistów i ich szefa, szatana i taka osoba raduje serce samego Boga.

Dzisiaj spróbowałem wyjaśniać jednemu współpracownikowi stosowanie doktryny Lucyfera w mediach oraz przez władze.  Nie spodziewałem się, ale ten człowiek nagle wszystko zrozumiał co się dzieje na świecie i kto nas okłamuje i z jakich przyczyn.

Trumpowi nie można ufać ale trzeba byś sprawiedliwym. Jeżeli modli się publicznie, to nie powinniśmy być jego sędziami. Nie wiemy kto go chroni. A w tym filmie gość podał swoja opinię, ale z mojej części świata Trump nie wygląda na poddanego satanistom syjonistycznym pajaca.

Jest raczej odwrotnie.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2642
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Iraeneus on 6th Luty 2017, 09:44

Nie wiedziałem gdzie to umieścić, dobierają się do Jerzego Zięby, posłuchajcie:

avatar
Iraeneus

Liczba postów : 532
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 6th Luty 2017, 10:14

Niestety w takim układzie żyjemy i nasienie węża nas wyniszcza. W tym przypadku mamy oczywisty dowód na to, że nasienie węża, to większość lekarzy, prawników, sędziów, polityków, mas media i wszelkie istotne pozycje w sferach rządowych, w policji czy w wojsku.

Pan Zięba jest jawnym dowodem na to, że celem szczepionek nie jest zdrowie nasze czy naszych rodzin ale jego utrata.

Jak się właśnie okazało wirus grypy okazał się hoaxem. A zaszczepiono setki tysięcy ludzi o ile nie miliony ludzi.

Jedyną szansą dla p. Zięby to nasze modlitwy do Boga, aby go uchronił, ale p. Zięba także powinien starać się zorientować, że Kościół Katolicki jest ostatnią organizacją, która mogłaby mu pomóc a Bóg nie wysłucha tych, którzy się kalają bałwochwalstwem i wielbieniem Królowej Niebios, czyli demona.

Może niech kilku z nas napisze do p. Zięby i wskaże na to, jego rady traktujemy poważnie i jesteśmy wdzięczni za wiele dobrych rad i także jesteśmy chętni do pomocy w sferze duchowej, co nie oznacza jakiekolwiek zmiany religii ale chętnie wskażemy rzeczywistą drogę ku rzeczywistemu Bogu a nie ku Królowej Niebios!

Na wszelki wypadek wklejam jego dwa filmy o ukrytych terapiach.


Jeszcze filmów nie oglądałem ale je zassałem.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2642
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by polskapaw on 8th Luty 2017, 11:01

1-2 kwietnia w Spodku w Katowicach.

"WIOSNA ZDROWIA z Jerzym Ziębą i zaproszonymi przez niego światowej sławy ekspertami z dziedziny medycyny to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce – na tak dużą skalę i z udziałem tak znamienitych gości."

http://wiosnazdrowia.pl/

polskapaw

Liczba postów : 160
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 20 z 30 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 30  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach