Przerażające sekrety rządzących elit!

Strona 9 z 30 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Next

Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 10th Marzec 2016, 14:29

Szczyt NATO w Warszawie w lipcu 2016 roku
Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg poinformował, że kolejny szczyt Sojuszu odbędzie się w Warszawie w dniach 8 do 9 lipca 2016 roku.

Jens Stoltenberg podkreślił, iż szczyt planowany na 2016 rok odbędzie się w świetle zmian w środowisku międzynarodowym, jakie miały miejsce na wschodniej i południowej flance NATO. Zwrócił uwagę, że w Warszawie ma zostać stworzony schemat adaptacji Paktu do nowej sytuacji w zakresie bezpieczeństwa, aby był on zdolny bronić „wszystkich Sojuszników, przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, z wszystkich kierunków”.
Sekretarz generalny stwierdził, że włączenie Polski do Paktu Północnoatlantyckiego w 1999 roku pomogło przezwyciężyć podziały w Europie. Według dostępnych informacji na szczycie w Warszawie będą podsumowane działania, wdrożone po spotkaniu Newport, w tym przede wszystkim realizacja Readiness Action Plan, służącego zwiększeniu zdolności NATO w świetle pojawiających się zagrożeń, w tym wzmocnieniu Sił Odpowiedzi (włącznie ze sformowaniem jednostki natychmiastowego reagowania).

Szef MON Tomasz Siemoniak zadeklarował podczas wizyty w USA, że Polska podczas szczytu w stolicy RP będzie dążyć do wdrożenia Warszawskiej Inicjatywy Adaptacji Strategicznej, zakładającej m.in. wzmocnienie całości wojsk NATO, a nie tylko jednostek wydzielonych do sił natychmiastowego reagowania.

Źródło - http://www.defence24.pl/228856,szczyt-nato-w-warszawie-w-lipcu-2016-roku

Synagoga szatan knuje dalsze zbrodnie po wymordowaniu milionów Arabów Na Bliskim Wschodzie. Już oni zaprowadzą dla Polaków... hmmm... 'pokój'. Taj jak zaprowadzili pokój w Iraku, Afganistanie, Syrii, czy Libii.

NATO to najbardziej groźna, mordercza i zakłamana organizacja militarna na ziemi.

Teraz zadajmy sobie proste pytanie.

Czy ktokolwiek w Polsce będzie protestował przeciwko tej zbrodniczej organizacji w stylu nazizmu, którzy podobnie jak hitlerowcy pozakładali obozy w których tortu trują zbrodniczo pojmanych ludzi.

Czy są w Polsce ludzi, którzy to rozumieją czy są wszyscy ogłupieni przez wężowe media, stojące po stronie zbrodni oraz (oczywiście) NATO!

Czy są patrioci, którzy będą protestować przeciwko nasieniu węża?

Może Watykan zaprotestuje?
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Milosc on 11th Marzec 2016, 07:22

post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:33, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 12th Marzec 2016, 17:17

Moim zdaniem obecnie informacje o tym co się dzieje na świecie musimy patrzeć przez pryzmat proroctw a szczególnie coraz wyraźniejszego konfliktu pomiędzy Wielką Nierządnicą - Watykanem a drugą Bestią czyli " fałszywym prorokiem". Tutaj:
http://zbawienie.forumotion.com/t82-zwierze-drugie-wychodzace-z-ziemi

oraz w moich ostatnich artykułach na temat Pawła, badam ten konflikt.

Dosłownie rozdziały 13 i 17 Apokalipsy oprócz opisu Bestii o siedmiu głowach opisuje dwie przeciwstawne sobie - ale będące w opozycji wobec Boga - potęgi czyli Wielką Nierządnicę i Bestie o rogach baranka!!!

W zasadzie ta walka trwa od wieków. Przykładem może być reformacja czyli udany bunt drugiego zwierzęcia przeciwko Wielkiej Nierządnicy!!!

Co do samej Polski i rządów Pis, to moim zdaniem.... Kaczyński może grać do jednej bramki z Rosją czyli stać po stronie "fałszywego proroka".

Kowalski czy Ziemkiewicz mówili jasno, Kaczyński przemienił Pis w partie wodzowska w której każdy z jego członków wykona każde polecenie prezesa Pis łącznie z Dudą!!!

W Pis działa zasada "mierny bierny ale wierny".

Co to oznacza??? mianowicie, że w każdej chwili na jeden rozkaz Kaczyńskiego Pis może wejść w sojusz z Moskwą!!!

Co ciekawe nie wiemy kto spowodował zamach w Smoleńsku!!! Wiadomo jedno, Rosjanie mogą wiedzieć kto to zrobił.

Zobaczmy ten film:

OKRUTNA UNIA?
https://www.youtube.com/watch?v=htb3A8Bdkpk

W nim pokazane jest jak znany i wpływowy polityk z Austrii został zamordowany w stylu Smoleńskim (czyli niby przez wypadek) z rozkazu kogo???

Unii Europejskiej, mówi autor. A moim zdaniem za tym zamachem stały Niemcy i Watykan, podobnie może być ze Smoleńskiem.


Cała obecna anty Rosyjska retoryka Pis to moim zdaniem zasłona dymna aby Watykan i jego organy czyli NATO, UE, Niemcy czy USA nie zorientowały się o co chodzi.

Wspieranie Ukrainy czy poparcie Majdanu to także może być pis. Przecież na Ukrainie, Kaczyński podczas rewolty Majdanowi mógł się spotkać niezauważanie z rosyjskimi agentami!!!

Każdy polityk, zna metody Juliusza Cezara, który swoich wrogów traktował jak przyjaciół aby z nich uderzyć z Nienacka, dzięki temu zdobył ogromną władzę. Przecież Cezar miał układ z Pompejuszem z którym potem stoczył wojnę domową!!!

Tak samo traktowanie przez marionetki Kaczyńskiego za przyjaciół Niemiec, UE, USA i NATO to moim zdaniem stara dobra metoda Juliusza Cezara.

Zaś traktowanie Rosji jako wroga to doskonała zasłona dymna.

Nie zapominajmy Duda był w Chinach, czyli u sojusznika Rosji i tam mógł odbyć spotkanie z Rosjanami a Chińczycy mogli być pośrednikami.

Jeśli Kaczyński od Rosjan wie kto stoi za zamachem, to takiej informacji nie ujawni od razu, ale raczej będzie chciał zaskoczyć swoich wrogów.

Oto ciekawe info:
http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1653084,1,efekt-macierewicza-fala-odejsc-na-najwyzszych-stanowiskach-w-armii.read

Otóż, jeśli Pis szykuje się na wojnę z Rosją to dlaczego robi czystki na najwyższych stanowiskach dowódczych??? Mówienie o tym, że owi dowódcy są powiązani z Moskwą to bajki dla naiwnych. Polska od 1999 roku jest w NATO, czyli owi generałowie to raczej agenci Niemiec, USA niż Rosji.

Macierewicz zablokował zakup rakiet Patryjot i śmigłowców z Francji dla naszej armii i robi czystki na stanowiskach dowódczych!!!

Kaczyński wie, że USA jest bankrutem i cofa swoje wojska na front walki z Chinami nawet z Niemiec, dlatego jego prośby o stacjonowanie wojska USA są tak naprawdę picem, zasłona dymna!!!

U kogo zaciąga się rząd Kaczyńskiego jak nie u Zachodu, który rządu od rządu Pis aby ten wycofał się z podporządkowania sobie Trybunału Konstytucyjnego - który obecnie chroni interesów Niemiec.

Każdy wie, że wojna z Rosją jest niemożliwa z innej przyczyny, zmuszanie Polaków do tej wojny wiązałoby się do dania broni przymuszonym poborowym!!! Kto okiełznał by falę uzbrojonych dezerterów ???

Przecież to samo było na Ukrainie.

Przecież rząd PO po cichu wprowadził rozporządzenie o ponownym przymusowych ćwiczeniach dla rezerwistów. Efekt przeraził rząd, ludzie zadeklarowali, że w razie wojny pójdą nie na wojnę z Rosją ale pod Warszawę.

Widać Wielka Nierządnica szuka wszelkiego sposoby na wywołanie wojny z Rosją i Chinami gdyż ma mało czasu. Zapewne "fałszywy prorok" pokrzyżował plan 3 wojen światowych Watykanowi!!!

A my nie wiemy czy Pis stoi po stronie Watykanu czy po przeciwnej stronie!!!


Cyryl

Liczba postów : 1145
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by efraimita on 12th Marzec 2016, 23:06

Cyrylu w świetle tego co piszesz tu i w innych podobnych tematach o drugim zwierzęciu widać również, że bestii nie wystarcza, kontrolowanie jednego czy kilku krajów, aby zwórić sie przeciwko babilonowi i nierządnicy. Praktycznie w każdym kraju zaczyna się dziać podobnie jak u nas. W wielu krajach europy i w stanach odradzają się tzw ruchy narodowościowe, czyli niejako przeciwne (wprost lub za zasłoną) wielkiej nierządnicy. Można zaobserwować, że tak naprawdę jest to przygotowywanie władzy bestii. W wielu znaczących krajach europy dzieje się podobnie jak w Polsce i ugrupowania tzw eurosceptyków rosną w siłę i zerkają nieśmiało w stronę polityki putina. Szukając także sprzymierzeńca gospodarczego w chinach, aby w momencie gdy przeciwstawią się wprost nierządnicy nie zostać przez nią powalonym za pomocą mechanizmów gospodarczych, tak jak jest aktualnie gnębiona rosja, która dzięki chinom spokojnie znosi skutki nałożonych sankcji (mówię o rosji jako państwie, a nie o zwykłych obywatelach,  którzy są mocno dotknięci poprzez sankcje)

tutaj pewne artykuły potwierdzające to co piszę:
http://www.tvp.info/22275995/rozpocznie-sie-globalne-partnerstwo-wielkiej-brytanii-i-chin-elzbieta-ii-podjela-prezydenta-chrl
http://ppg.ibngr.pl/pomorski-przeglad-gospodarczy/niemcy-w-chinach-lekcje-dla-polski
http://www.polska-azja.pl/2013/02/25/j-kumoch-polityka-francji-wobec-chinskiej-republiki-ludowej/

Nie twierdzę że władze tych krajów już zwróciły się przeciw nierządnicy i realizują ową politykę, ale na pewno są w tych krajach ruchy polityczne, które świadomie lub nie buntują się przeciw niej. I coraz częściej będą wygrywać wybory i coraz śmielej realizować ową politykę.

Tak więc jeśli do konfrontacji ma dojść tak jak piszesz Cyrylu, to moim zdaniem dojdzie do tego na krótko przed uwolnieniem bestii z otchłani. Z prostej przyczyny. Póki co nierządnica i babilon, mają  duże wsparcie smoka, który jest jeszcze na wolności. Gdy uwolnienie bestii będzie bliskie, wtedy siły ziemskie bestii będą mogły rozpocząć konflikt z nierządnicą, gdyż również dostaną wkrótce mocne wsparcie upadłych, którzy zostaną uwolnieni. Oprócz tego w momencie gdy smok zostanie zrzucony na ziemię jego moc również zostanie ograniczona więc wiadomość że smok przegrywa walkę w niebie również ośmieli ziemskie siły bestii do zwrócenia się przeciw nierządnicy i babilonowi. Wtedy smok będzie musiał oddać władze bestii, a nad nierządnicą i nad babilonem odbędzie się sąd, czyli dokona się ich ostateczne zniszczenie. Natomiast siły bestii będą ostatecznie zniszczone przez samego Boga.

?????????????
avatar
efraimita

Liczba postów : 284
Join date : 27/01/2016

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Zwykły on 12th Marzec 2016, 23:44

Postanowili zrobić film o "katastrofie" w Smoleńsku.

Czyżby chodziło o rozpoczęcie wojny polsko-polskiej?

A może chodzi o coś innego?

Żaden inny temat chyba tak nie dzieli Polaków


Zwykły

Liczba postów : 157
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 13th Marzec 2016, 00:08

Nie ma powodu do zmartwienia. W końcu CAŁA synagoga szatana podzieli podobny los.

Film ma za zadanie wzbudzić współczucie dla 'Polaków' którzy rzekomo zginęli męczeńską śmiercią za ojczyznę - Izrael syjonistyczny?

Czy żywi, czy martwi - nadal jest to plemię żmijowe niszczące nasz przepiękny kraj, dążące do wstrzykiwania trucizn Słowianom jako 'szczepionek' dążące do sprowadzania Żydów w zamian za Islamistów i na nich także trzeba będzie pracować.

Z powrotem mamy ten sam w nieco innym składzie rząd i rzeczy toczą się jak zwykle na niekorzyść Polski i trwa zażydzanie kraju.

To plemię żmijowe powoduje, że wiele osób starszych odbiera sobie życie nie mając chleba na starość.

Tych biednych ludzi najbardziej szkoda, a plemię żmijowe otrzyma od samego Boga właściwy wyrok za swe zbrodnie.

A może to był... wykonany wyrok Boga za jakieś planowane jeszcze większe zbrodnie na szkodę Polaków!?

Oni nam w niczym nie współczują i czynią nasze życie jednym pasmem krwi i łez.

Niech to śledztwo prowadzą geje i lesbijki. (Nie)rząd ich tak uwielbia!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 15th Marzec 2016, 01:49

Nagle jak grom z nieba wiadomość, ze Rosjanie wycofują się z Syrii.

http://www.reuters.com/article/us-mideast-crisis-syria-russia-pullout-idUSKCN0WG23C

Putin says Russians to start withdrawing from Syria, as peace talks resume

Putin mówi, że Rosjanie wycofają się z Syrii kiedy ponownie rozpoczną się rozmowy pokojowe.


Russia to start withdrawal from Syria Live updates
Published time: 14 Mar, 2016 18:33https://www.rt.com/news/335565-russia-start-withdrawal-syria/

Rosyjska TV to potwierdza.

Najwidoczniej Amerykanie nadal są bardzo groźni.

Podobno wszystkie cele militarne zostały osiągnięte.

Hmmm... o co w tym wszystkim naprawdę chodzi - możne kiedyś się dowiemy!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 15th Marzec 2016, 03:35

Mamy potwierdzenie tej informacji w polskich mediach:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wladimir-Putin-nakazal-rozpoczecie-wycofania-glownych-sil-Rosji-z-Syrii,wid,18213601,wiadomosc.html

Czyli nie wiadomo o co chodzi???

W sumie to nikt nie wie co się działo i dzieje w Syrii!!!

Natomiast co ciekawe Merkel traci poparcie wśród Niemców gwałtownie:
http://natemat.pl/14287,cdu-przegrywa-kolejny-land-merkel-powinna-sie-chyba-pakowac

Merkel robi dobrą minę do złej gry:
http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Swiat/Angela-Merkel-Polityka-migracyjna-bez-zmian-mimo-porazki-wyborczej-00020054

jej porozumienie z Turcją to fiasko które krytują wszyscy:

http://www.stefczyk.info/wiadomosci/swiat/niemiecka-prasa-krytykuje-pakt-z-turcja,15503637339

http://wyborcza.pl/1,91446,19740499,w-europarlamencie-ostra-krytyka-porozumienia-ue-turcja-w-sprawie.html

a Merkel dalej swoje:
http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/515223,imigranci-uchodzcy-migranci-szlak-balkanski-balkany-angela-merkel-niemcy-ue-turcja.html

Przeciw Merkel wystąpił jej wasal Tusk:
http://wpolityce.pl/swiat/274210-tusk-skrytykowal-merkel-berlin-jest-oburzony-on-probuje-doprowadzic-do-rozlamu-wsrod-panstw-czlonkowskich-ue

pokazuje to, że UE się sypie. Widocznie Rosja zyskała to co chciała i Syria jej nie jest do niczego potrzebna!!!

Ekonomia i jej prawa są nieubłagalne USA wycofują swoje wojska z Europy:
http://telewizjarepublika.pl/usa-wycofuja-zolnierzy-z-europy-chca-zrezygnowac-z-uzytkowania-15-baz,15716.html

USA mają coraz mniej pilotów:
http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/coraz-mniej-pilotow-w-usaf

i są oni coraz gorzej wyszkoleni:
http://dlapilota.pl/wiadomosci/foxnewscom/piloci-coraz-gorzej-szkoleni-wina-faa

Rosja równie dobrze może przegrupowywać swoje siły. Tak naprawdę niewiele obecnie wiadomo!!

Cyryl

Liczba postów : 1145
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 15th Marzec 2016, 04:39

Tutaj jest chyba cel szatana. Sprawdźmy.

Katolicko żydowska organizacja.

https://www.onr.com.pl/czym-jest-onr/

Oczywiście celem jest walka z żydostwem i władzami. Watykan dąży do zrobienia krwawych jatek i klon Putin pewnie mu w tym pomoże.

Jedyna nadzieja w Bogu!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by lusia on 16th Marzec 2016, 22:12

Czas przyspieszył. Do Wielkiego Ujawnienia coraz bliżej. Stało się coś, co jeszcze rok temu było nie do pomyślenia: oficjalne polskojęzyczne media propagandowe przyznały werszcie (w sposób rozmydlający temat, ale jednak), że najnowocześniejsza broń elektromagnetyczna jest testowana na ludziach. O tym, że od lat jest ona używana również przeciwko wyselekcjonowanym Polakom o wybitnie rozwiniętym poziomie świadomości, portal na razie milczy.

Poniżej przedrukowujemy artykuł zamieszczony na stronie wiodącego polskojęzycznego portalu propagandowego dla ludności tubylczej.

TAW

Artykuł z portalu TVN24.pl:

Rząd posiada tajną broń elektromagnetyczną, którą testuje na nieświadomych obywatelach, wpływając na ich myśli – to jedna z bardziej oryginalnych teorii spiskowych zrodzonych w USA. Teraz doniesieniom o testach owej broni w Polsce przyjrzy się szef polskiego MON. W całej sprawie kluczową postacią jest pewna Amerykanka.

– Czy państwo polskie posiada strategię wobec nielegalnych badań broni elektromagnetycznej na polskich obywatelach? – na takie pytanie musiał odpowiedzieć kilka dni temu Antoni Macierewicz podczas konferencji na toruńskiej uczelni ojca Tadeusza Rydzyka. Autorka pytania wspomniała przy tym o niejakiej Cheryl Welsh. To właśnie ta Amerykanka jest w całej sprawie kluczową postacią.

Główna ofiara rzekomych eksperymentów

Welsh jest najgłośniejszą i najważniejszą osobą w środowisku zwolenników teorii spiskowej, według której rząd USA rozwijają tajemniczą broń elektromagnetyczną zdolną wpływać na myśli. Rzekomo jest ona testowana na obywatelach Stanów Zjednoczonych bez ich wiedzy. Welsh twierdzi, że jest jedną z ofiar takich „nielegalnych” i „niehumanitarnych” eksperymentów.

Amerykanka dowodzi, że w jej przypadku objawiało się to między innymi tym, iż w pewnym okresie wszyscy ludzie w jej otoczeniu byli dla niej bardzo niemili. Mieli przeklinać na jej widok, dmuchać dymem papierosowym w twarz i spluwać w jej kierunku. Wszystko to działo się rzekomo w wyniku rządowej manipulacji ich mózgami, w celu badania reakcji Welsh na taki społeczny ostracyzm. Kobieta twierdzi, że to tylko drobny ułamek możliwości tajnej technologii. Według niej rząd „czyta mózgi” obywateli bez ich wiedzy.

W internecie Welsh zapoczątkowała cały ruch stowarzyszający osoby, które są przekonane, iż padły ofiarą owych tajnych eksperymentów. Od lat deklaruje, że chce w ten sposób walczyć z nielegalnymi i niehumanitarnymi działaniami rządu, aby „oszczędzić innym cierpienia, którego sama zaznała”.

Projekt MKUltra

Swoje twierdzenia Welsh i jej podobni zwolennicy tej teorii popierają własnymi relacjami oraz fragmentami materiałów prasowych i dokumentów rządowych. Większość z nich dotyczy zapoczątkowanych w okresie zimnej wojny prac nad bronią, która umożliwiałaby wpływanie na umysły. Nie ma przy tym większych wątpliwości, że praktycznie wszystkie mocarstwa chciałyby ją mieć.

CIA przez wiele lat prowadziła program o nazwie MKUltra, w ramach którego starano się opracować jak najlepsze metody wpływania na umysł np. podczas przesłuchań. Testowano różne środki mające zmuszać do wyjawiania sekretów, wywoływać masową panikę czy irracjonalne zachowania i prowadzić do dyskredytacji „celu”. Przeprowadzono tysiące eksperymentów, w tym wiele nielegalnych.

Program wyszedł przypadkiem na jaw w latach 70. XX wieku i stał się przedmiotem dochodzenia w Kongresie. W jego trakcie okazało się, że większość dokumentów opisujących MKUltra zniszczono po wybuchu afery Watergate, gdy w CIA miała zapanować panika przed ujawnieniem niewygodnych tajemnic. W efekcie zrodził się szereg teorii o tym, co jeszcze agencja robiła w ramach programu MKUltra, a o czym nigdy już się nie dowiemy.

Wpływanie na mózg przy pomocy LSD

Podobne prace na pewno prowadzili również Brytyjczycy i Kanadyjczycy oraz niemal na pewno Rosjanie. Szkopuł w tym, że wiadomo praktycznie wyłącznie o testach środków biologicznych oraz chemicznych. Jednym z najpopularniejszych sposobów wpływania na umysły wrogów, który testowano podczas zimnej wojny, była substancja potocznie zwana LSD, czyli po prostu narkotyk. Podawano go między innymi żołnierzom przed wysłaniem ich na poligon po czym obserwowano, jak stawali się niezdatni do działania na skutek ataków psychozy lub wesołości.

Szerzej o tych testach i traktowaniu żołnierzy jako królików doświadczalnych pisaliśmy w Magazynie TVN24

Nie wyszły natomiast na jaw żadne zaawansowane prace, ponad wstępne koncepcje i pomysły, nad zdalnym manipulowaniem umysłem przy pomocy fal elektromagnetycznych. Welsh i zwolennicy propagowanej przez nią teorii twierdzą, iż CIA po prostu ukrywa dokumenty opisujące takie działania. Miały one być początkowo prowadzone w ramach MKUltra, a obecnie innych tajnych programów.

Amerykańskie wojsko nie pomaga rozwiać spiskowych teorii, bo nie ulega wątpliwości, że tak samo jak w czasie zimnej wojny, teraz też chciałoby znaleźć sposób na wpływanie na umysły żołnierzy wroga. Chociażby w 2011 roku USAF (lotnictwo wojskowe USA) oficjalnie wystosowało zapytanie do cywilnych naukowców o pomysły na „ograniczenie skuteczności przeciwnika i sztuczne przytłoczenie jego zdolności poznawczych” przy pomocy wpływania na „chemiczne procesy w mózgu”. Prace nad takimi zagadnieniami prowadzi „711. Dywizjon Ludzkiej Efektywności”, czyli jednostka USAF głównie zajmująca się badaniem i rozwijaniem sprawności umysłowej pilotów w walce.


https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/03/16/tvn24-potwierdza-wojsko-usa-testuje-na-ludziach-bron-elektromagnetyczna/
avatar
lusia

Liczba postów : 559
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Obserwator on 17th Marzec 2016, 08:05

Właśnie dyskutowałem o tym ze znajomym!!...

Obserwator napisał:

Mam wrażenie, że grzebią coś przy internecie lub co gorsza, stosują jakiegoś rodzaju broń magnetyczną.

Jakiś czas temu, z 2-3 tygodnie temu była jakaś awaria internetu. Pamiętam, że siedziałem w pracy i nagle przestał działać mi internet w telefonie. Mam w play..zadzwoniłem na obsługe i powiedzieli mi, że pojawił się jakiś problem, który już rozwiązują.
Pomyślałem 'ok, już tak bywało'. Bardziej się zdziwiłem kiedy wróciłem do domu. Okazało się, że również internet stancjonarny (również mam w inea) także nie działa. Zadzwoniłem do sąsiada żeby się upewnić, czy może u niego jest podobny problem. Okazało się, że tak, zarówno komórka kiepsko działała jak i stacjonarka padła.
Pamiętam też, a jestem ostatnio dość podejrzliwy, że tamtego dnia czuliśmy się z żoną bardzo znużeni, ją bolała głowa i już wtedy wiązałem nasze złe samopoczucie z problemem działania sieci.

Żeby było lepiej, przedwczoraj kumpel z Lubonia opowiadał na śniadaniu w robocie, że mu internet od paru dni nie działał i wkurzał się, że mu źle kable pomontowali i pewnie coś się zerwało. Na następny dzień, wczoraj mówił, że zadzwonił tam do inea i powiedzieli, że to sieć padła.
Z kolei wieczorem, włączyłem sobie alternews w TVNiezależna właśnie z wtorku 15.03 i omawiali tą bulwersującą kwestię stosowania broni magnetycznej na Polakach, do czego przyznał się poniekąd Macierewicz. A najlepsze jest to, że odcinek nie był nadawany na żywo, bo im serwery padły ;-]

Coś się dzieje! Albo faktycznie jest to broń magnetyczna, która uszkadza wszelkie sieci lub też stosują ją za pomocą fal wysyłanych przez urządzenia nadawcze, albo coś kombinują i z czymś się podkradają..coś  jest na rzeczy!

Obserwator

Liczba postów : 1279
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 19th Marzec 2016, 15:16

Są dwa wielce interesujące filmy na temat Donalda Trumpa. Wydaje mnie się, ze tym razem wiadomo o co chodzi.

Najpierw znany manipulator i agent syjonistyczny, Alex Jones.

Materiały po angielsku więc krótko omawiam i raczej nie wklejam a daję linki do sprawdzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=sDr2NJPv8kE

Według Alexa Donald Trump doskonale zna wszelkie niuanse konspiracji przeciwko ludzkości - NWO i oczywiście jest przeciwko NWO i dąży do powstrzymania rządzącej elity.

Jest jednak druga strona medalu i dzięki niektórym ludziom uporczywie szukającym udaje się znaleźć skrawki informacji, które pozwalają zrozumieć o co chodzi w tym wszystkim.

W tym filmie mamy szokującą informację.

https://www.youtube.com/watch?v=PY6zxGQ0epU

Donald Trump jest instruowany przez szefa CFR, Richarda N. Haassa.


http://www.nytimes.com/politics/first-draft/2016/03/03/donald-trump-held-briefing-with-richard-haass-head-of-council-on-foreign-relations/?_r=1

W tym linku mamy dezinformację o tym, jak CFR - Council on Foreign Relations - nienawidzi Trumpa!

http://www.zerohedge.com/news/2016-02-28/trump-must-be-stopped-plead-economist-and-cfr-financial-establishment-panics

Czyli coś odwrotnego.Ja raczej wierzę New York Times ponieważ informacja w NYT jest sucha ale ujawnia wiele.

Wszyscy kandydaci na prezydenta USA są także pod kontrolą CFR.

CFR to najprawdopodobniej największa organizacja po Watykanie i udział upadłych aniołów nie byłby niespodzianką. To oni kierują światowymi wydarzeniami i dążą do NWO.

Trump w wywiadzie dla MSNBC.


“I respect Richard Haass, who’s on your show a lot,” Mr. Trump said. “And I like him a lot. I have a few people that I really like and respect.’


"Mam respekt dla Richarda Hassa, który gości u was często." P. Trump powiedział. "Bardzo go lubię. Mam kilku ludzi dla których mam wiele szacunku.

Dalszy komentarz...


so far Senator Marco Rubio, Jim Webb, Hillary Clinton, Gov. Chris Christie of New Jersey, Gov. John Kasich of Ohio and Jeb Bush had made appearances at the Council on Foreign Relations.

Czyli wymienieni senatorzy byli pouczani przez CFR o swoich wystąpieniach przed jak zwykle ogłupioną publicznością amerykańską.

Całe wybory są więc ściśle kontrolowane przez CFR czyli... Watykan!

Trump i reszta tej bandy gra przed Amerykanami komedię a oni myślą że oni wybiorą prezydenta!

Każdy z nich gra określoną rolę, którą narzuciła mu CFR.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Council_on_Foreign_Relations

Council on Foreign Relations


Council on Foreign Relations (CFR) – amerykańska, niezależna organizacja polityczna non-profit, założona w Nowym Jorku w 1921. Zajmuje się szeroko rozumianymi kwestiami związanymi z polityką międzynarodową oraz miejscem i rolą Stanów Zjednoczonych na arenie międzynarodowej.

Organizacja dysponuje własnym think tankiem noszącym nazwę The David Rockefeller Studies Program.

Jednym z założycieli i pierwszym przewodniczącym organizacji był Paul Warburg, szef amerykańskiego oddziału koncernu I. G. Farben[1].

Council on Foreign Relations jest wydawcą dwumiesięcznika „Foreign Affairs”.


Najbardziej wpływowa organizacja na świecie po Watykanie a tylko tyle informacji oficjalnych w języku polskim.

Rada Stosunków Międzynarodowych - po polsku, czyli nieoficjalny rząd świata z ramienia Watykanu.


Oni i Watykan są ściśle odpowiedzialni za wszystkie wojny po roku 1921 z II WŚ włącznie. Dziesiątki mln zabitych w II WŚ i wojnach po jej zakończeniu, jak wojna w Korei, Wietnamie, i wielu, wielu innych.

Czołowi sataniści świata, upadłe anioły, Nefilimy i hybrydy a Trump bierze od nich rozkazy.

Owszem, jest możliwe, że CFR musi poświęcić Żydów i Watykan ponieważ nie ma wyjścia w walce z Bogiem i być może Trump jest na tyle zdolny i posłuszny, że za synagogę szatana weźmie się ostro.

Jest jasne, że nie warto tych ludzi słuchać i się podniecać. Owszem idą zmiany i to poważne, ale są one skierowane przeciwko nam.

Może oddadzą nam nasze długi ale będą żądali za to naszych... DUSZ!


I jeszcze zdjęcia i artykuł Henry Makowa.

http://henrymakow.com/2016/03/Trump-belongs-to-the-club.html [EN]Trump z tyłu, a z przodu... słynny Bill Graham, wielki 'chrześcijanin' i Rupert Murdoch, właściciel FOX TV czyli 'wróg' Trumpa.

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Jacek86 on 20th Marzec 2016, 17:08

Człowiek w centrum wszechświata???"Antropocentryzm (z gr. anthropos – człowiek i łac. centrum – środek) – pogląd filozoficzny i religijny, według którego człowiek stanowi centrum i cel wszechświata."
avatar
Jacek86

Liczba postów : 246
Join date : 31/08/2015
Age : 31
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Zwykły on 20th Marzec 2016, 20:19

Zobaczymy co następny rząd nam "załatwi" w ciągu najbliższych kilku lat.

Jedni od drugich niczym się nie różnią.


Zwykły

Liczba postów : 157
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Bushi on 21st Marzec 2016, 09:34

Ostatnio zastanawiałem się czym jest głupota, doszedłem potem do wniosku że mądrość i głupota to efekt uboczny wielkiego daru jaki dał nam Bóg : inteligencji. To dzięki niej  jesteśmy ludźmi co odróżnia nas od innych stworzeń.

Bóg jest przykładem ogromnej mądrości, więc kto jest przykładem ogromnej głupoty?

Myślę że ten reportaż ukaże nam przykład głupoty skrajnej. Można by się pokusić o zrobienie miernika głupoty gdzie  ludzie z tego filmu wyznaczają  maksymalny zanotowany poziom : 10/10
http://www.wykop.pl/link/3077517/maja-dosc-rasistow-wola-islamistow/

Na samym końcu jest dziewczyna , która odpowiada na pytanie: "jak panie sądzą dlaczego ten marsz ( marsz niepodległości) zrzesza aż tylu ludzi? największy marsz w Polsce".
ODPOWIEDŹ : "Który ? ......marsz niepodległości?..... właśnie nie wiem ... cały czas się nad tym zastanawiam!"avatar
Bushi

Liczba postów : 480
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Milosc on 21st Marzec 2016, 10:08

post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:38, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 21st Marzec 2016, 10:25

Oni nie są głupi.

My jesteśmy głupcami, ponieważ na ICH rząd Polacy głosowali.

Na rząd synagogi szatana, która dąży do wyniszczenia Polski i Polaków.

Wklejam ten film i radzę poczytać wypowiedzi pod nim. Niestety większość ludzi nie zdaje sobie sprawy kogo ma zaszczyt oglądać na filmie!

https://www.youtube.com/watch?v=VNzfcFv2Vng


Te czerwone nosy pięknie pasują do ich mentalności. Brawo...

Ten protest lewaków, czyli... nasienia węża to zupełny idiotyzm... przecież tam było nie więcej niż 100... syjonistów lewackich, wrogów Polski i Polaków.

Tam jest więcej policji niż demonstrantów.

Jakoś reporter nie zapytał, dlaczego Izrael nie bierze do siebie imigrantów a zwalcza z rasistowską zaciekłością Palestyńczyków.

Nie zapytał także, dlaczego Żydzi roszczą sobie prawo do Polski zamiast być wiernymi swojej 'ojczyźnie' i mieszkać szczęśliwie w swoim wolnym Izraelu.

Przecież islamskiego terroryzmu nie ma więc Palestyńczycy to nie terroryści, prawda?


A tak nasienie węża w nie swoim kraju zabiera głos, do którego nie ma prawa.

Polacy mają prawo do decydowania kogo wpuszczą przez granicę a kogo nie.

Czy Polacy byli rasistami, gdy stawiali czoła Hitlerowi?

A może powinni się przyłączyć do Niemców, zapomnieć o Polsce i razem z Niemcami oczyścić te ziemie?

Polacy walczyli pod Wiedniem przeciwko inwazji Islamu, czyli także to był rasizm?

To jest czysta syjonistyczna manipulacja i nie dajmy się na owe głupawe wypowiedzi nabierać.

Trudno o bardziej niedorozwiniętych 'ludzi', niż tych, których nam pokazano!

Jakoś nie protestowano przeciwko stałemu rasizmowi Izraela -  według ich mierników - który notorycznie ograbia Palestyńczyków z ziemi, wszelkich dóbr materialnych a nawet odbiera im życie.

A jakże im się nie podoba hasło - Polska dla Polaków.

Ale mam dla nich dobrą nowinę!

Niedługo nasienie węża usłyszy - Palestyna dla Słowian!

Będzie im wtedy wesoło, ponieważ NASZ Bóg to wspaniały Bóg.

To nie ich Bóg.

To nasz Bóg i my jesteśmy Jego ludem i niedługo zobaczymy Go w wielkiej akcji!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Iraeneus on 21st Marzec 2016, 23:48

Znalazłem ciekawy film:

https://www.youtube.com/watch?v=DUNouWEzDKs


To są tematy i osoby wiadome dla znawców tematu ale np pierwszy raz widzę na żywo urywki z ceremoni Bohemian Grove.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 538
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Jacek86 on 21st Marzec 2016, 23:55

Z tymi urywkami z lasu jest ciekawa sprawa, podobno Alex Jones zakradł się tam wraz z ekipą i to nagrał! Wątpię żeby była to spontaniczna akcja! A jeśli było to ustawione to lepiej nie wiedzieć co oni tam naprawdę robią! ;/

"Ponad 40 nowojorskich milionerów, w tym przedstawiciele rodzin Disney i Rockefeller, w liście do władz stanu proszą o podwyższenie stawek podatkowych dla najbogatszych. Obecnie najwyższy stawka podatku to 8,82 proc., milionerzy proponują, aby wynosiła 9,99 proc."
avatar
Jacek86

Liczba postów : 246
Join date : 31/08/2015
Age : 31
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Obserwator on 22nd Marzec 2016, 08:49

Jest jakaś technologia, która pozwala wyświetlać zmanipulowane nagrania w czasie rzeczywistym, tak iż na ekranie możemy widzieć tą czy inna znaną twarz mimo, że kto inny tak na prawdę się wypowiada.

Podejrzana sprawa, ale można w ten sposób przerobić każde nagranie...


Obserwator

Liczba postów : 1279
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Iraeneus on 23rd Marzec 2016, 10:29

https://www.youtube.com/watch?v=mM6rbGV7lTg

Tutaj jest inauguracja Franciszka. Stary temat ale jak by ktoś nie widział.

Dodatkowo w filmie widać jak w tle kardynał ( ten w czerwonej mycce i wdzianiu z tyły we wnętrzu budynku ) w pewnym momencie podnośi rękę z pozdrowieniem luceferian i niby błogosławi. Przyjrzyjcie się dobrze.

To jest w dwóch pierwszych ujęciach. Kolejne już tego nie mają i skupiają się na masońskim geście Franciszka.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 538
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Marzec 2016, 14:08

Chyba odkryłem co kombinują elity.

Trump to zawzięty satanista i mason.
Trumpa posiadłość na 66 piętrze jego wieżowca. Wieże masońskie, Apollo na ścianie i wiele innych masońskich guseł.

Najprawdopodobniej jest uwikłany w MK-Ultra i 'tresował' swoją córkę Ivankę.

Trump uważa się za wcielenie... Apolla.

Zdjęcia za młodości...i drugiA tutaj rzeźba Apolla...Jest podobny. Nie twierdzę, że to sam Apollo, ale podobieństwo jest spore.

Wydaje mi się, że masoński plan III WŚ jest zaawansowany i syjonizm z islamem mają się nawzajem zniszczyć.

Trump to ponownie odradzający się syjonizm, znienawidzony przez cały świat za bankowość i zbrodnie żydowskie.

Islam ciągle sobie grabi i ma problem z Izraelem.

Trump jest ustawiany przez elity do takiej gry, która najprawdopodobniej pozbawi go życia, chyba że to rzeczywiście Apollo, ale to nie miałoby sensu.

Elity poświęcą go i w ten sposób wywołają ostry konflikt pomiędzy Arabami a Żydami i nastąpią walki.

A że wszystkie rządy w krajach białych to syjoniści ODPOWIEDZIALNI za Islam w tych krajach, więc dostanie się im i być może powstanie do władzy nowych 10-ciu króli, którzy z czasem przekażą władzę Bestii, która się ujawni.

W ten sposób rządy obecne upadną a pojawią się nowe.

I te nowe zniszczą syjonizm i islam!

Wiele wskazuje na dalszą kontynuacje tego planu i najwyraźniej Bóg do tego dopuści.

Może się rozpocząć od zabójstwa Trumpa co może spowodować zamieszki w USA i stan wojenny, co może spowodować masowe mordy Islamistów a także Żydów.

Czyli plan Boży nadal jest żywy i z tego może się wyłonić wyzwolenie Narodu Wybranego, który jest pod kańczugiem synagogi szatana.

Wydaje się, że wszystko toczy się tak, jak Bóg to przewidział w proroctwach.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 23rd Marzec 2016, 17:47

Najwidoczniej plan 3 wojen jest w pełni realizowany... natomiast co do proroctw:

Ap 13 napisał:(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona.

(2) A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a nogi jego jak u niedźwiedzia, a paszcza jego jak paszcza lwa. I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.

(3) A jedna z głów jego była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jego była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem.

(4) I oddali pokłon smokowi za to, że dał zwierzęciu moc, a także zwierzęciu oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do zwierzęcia i któż może z nim walczyć?

Otóż plan 3 wojen zakłada, że na świecie zapanuje kult Lucyfera czyli szatana i smoka!!!

Apokalipsa mówi, że smok odda swoją władzę w tym swój tron Bestii.

Ale u Ezechiela Bóg mówi także coś niesamowitego o królu Tyru, który stoi ponad księciem Tyru - czyli Wielką Nierządnicą:

Ez 18 napisał:(17) Twoje serce było wyniosłe z powodu twojej piękności. Zniweczyłeś swoją mądrość skutkiem swojej świetności. Zrzuciłem cię na ziemię; postawiłem cię przed królami, aby się z ciebie naigrawali.

(18) Zbezcześciłeś moją świątynię z powodu mnóstwa swoich win, przy niegodziwym swoim handlu. Dlatego wywiodłem z ciebie ogień i ten cię strawił; obróciłem cię w popiół na ziemi na oczach wszystkich, którzy cię widzieli.

(19) Wszyscy, którzy cię znali pośród ludów, zdumiewali się nad tobą; stałeś się odstraszającym przykładem, przepadłeś na wieki.

Tutaj jest mowa raczej o tym, że smok czy Lucyfer zostanie przez Boga zrzucony na ziemie i z tego powodu królowie oraz inni upadli aniołowie będą się z niego nabijali!!!

Tutaj:

Ap 12 napisał:(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.

(10) I usłyszałem donośny głos w niebie, mówiący: Teraz nastało zbawienie i moc, i panowanie Boga naszego, i władztwo Pomazańca jego, gdyż zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarżał ich przed naszym Bogiem.

(11) A oni zwyciężyli go przez krew Baranka i przez słowo świadectwa swojego, i nie umiłowali życia swojego tak, by raczej je obrać niż śmierć.

(12) Dlatego weselcie się, niebiosa, i wy, którzy w nich mieszkacie: Lecz biada ziemi i morzu, gdyż zstąpił do was diabeł pałający wielkim gniewem, bo wie, iż czasu ma niewiele
.

Czyli smok po przegranej wojnie w niebie może nie mieć takiego posłuchu i autorytetu wśród upadłych aniołów, którzy pełnić będą stanowiska króli na ziemi!!

Czy w takich warunkach jest możliwy kult przegranego smoka???

Szczególnie gdy dwóch świadków będzie mówić o przegranej wojnie w niebie i cała prawda na ten temat będzie widoczna???

Możliwe, że uwolniona Bestia zechce aby obowiązującym kultem nie był kult Lucyfera ale jej czyli upadłych aniołów zamkniętych w otchłani!!!

Co jest ciekawe po piątej trąbie:
Ap 9 napisał:(1) I zatrąbił piąty anioł; i widziałem gwiazdę, która spadła z nieba na ziemię; i dano jej klucz od studni otchłani.

A kto stanie na czele uwolnionych upadłych aniołow z otchłani?? Lucyfer?? Nie Apokalipsa mówi o Apollo:

Ap 9 napisał:(11) I miały nad sobą jako króla anioła otchłani, którego imię brzmi po hebrajsku Abaddon, po grecku zaś imię jego brzmi Apollyon (Niszczyciel).

Trump moim zdaniem w tym info o utożsamianiu się z Apollem coś pokazuje...

Trump jest masonem a masoneria jest pod kontrolą Wielkiej nierządnicy!!!

Ale czy Trump nie może też należeć do innej organizacji lub służyć drugiemu zwierzęciu???

Może. Wskazuje na to moim zdaniem uwielbienie symbolu upadłych aniołów zamkniętych w otchłani czyli Apolla!!

Inna wskazówką wskazującą na kult Bestii jest proroctwo Isusa u Mateusza:

Mat 24 napisał:(37) Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego.

Otóż księga Henocha mówi jasno, ze za dni Noego był kult 200 upadłych aniołów którzy zeszli na ziemię i zapłodnili ziemskie kobiety!!!

Kult ten był wyznawany przez skażoną genetycznie ludzkość czyli nefilimy i hybrydy!!!

Z księgi Henocha wiadomo, że Lucyfer zwiódł owe upadłe anioły poprzez nakłonienie ich do uprawiania seksu z ziemskimi kobietami!!!

Otóż proroctwa nic nie mówią o tym aby Lucyfer uprawiał seks z jakąkolwiek kobietą. Lucyfer oskarża ludzkość przed Bogiem i chcę ową ludzkość zniszczyć. Grzechem Lucyfera jest mord na pierwszych ludziach, czyli nakłanianie ludzi oraz anioły do buntu przeciwko Bogu!!!

Smok nie jest aż tak głupi aby uprawiać seks z ziemskimi kobietami, wie co za to grozi!!!

Natomiast celem smoka jest także skażene genetyczne Izraela aby niewiasta nie mogła wydać na świat 144 tysięcy współ króli, czyli potomstwa niewiasty!!!

Otóż jak niewiasta porodzi owe potomstwa to plan 3 wojen wali się kompletnie!!!

Widać jedno, Paweł - który zapewne jest drugim zwierzęciem - poprzez swoje nauki:

http://cyryl.blox.pl/2014/11/Pawel-promuje-mieszanie-ras-i-narodow.html

Miał na celu uniemożliwić niewieście urodzenie potomka!!!

A zatem nie wiadomo czy plan 3 wojen zostanie zrealizowany do 100 %???

Natomiast wiadomo, że zarówno kult Lucyfera czy w jego miejsce kult Bestii to będzie ogromna próba dla mieszkańców ziemi!!!

Czyli znowu tylko Bóg wie jak to się dalej potoczy!!!


Cyryl

Liczba postów : 1145
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by efraimita on 23rd Marzec 2016, 23:08

Cyryl napisał:Czyli smok po przegranej wojnie w niebie może nie mieć takiego posłuchu i autorytetu wśród upadłych aniołów, którzy pełnić będą stanowiska króli na ziemi!!

Czy w takich warunkach jest możliwy kult przegranego smoka???

Szczególnie gdy dwóch świadków będzie mówić o przegranej wojnie w niebie i cała prawda na ten temat będzie widoczna???

Możliwe, że uwolniona Bestia zechce aby obowiązującym kultem nie był kult Lucyfera ale jej czyli upadłych aniołów zamkniętych w otchłani!!!

Zgadzam się, oczywiście że kult szatana raczej nie jest możliwy po jego upadku, wydaje mi się, że nawet cześć swej mocy utraci na wskutek wygnania z nieba i oczywiste jest, że będzie przedmiotem drwin (pisałem już o tym nawet) co będzie przyczyną jego straszliwego gniewu. Będzie musiał oddać władzę, ponieważ będzie sam a pozostali upadli aniołowie będą działać razem i będą mocniejsi od szatana i to oni zażądają dla siebie pełni chwały.

Cyryl napisał:Trump moim zdaniem w tym info o utożsamianiu się z Apollem coś pokazuje...

Trump jest masonem a masoneria jest pod kontrolą Wielkiej nierządnicy!!!

Ale czy Trump nie może też należeć do innej organizacji lub służyć drugiemu zwierzęciu???

Może. Wskazuje na to moim zdaniem uwielbienie symbolu upadłych aniołów zamkniętych w otchłani czyli Apolla!!

I znów bardzo celne spostrzeżenie moim zdaniem, ale można sprawę nieco rozbudować. Mianowicie, być może Tramp wcale nie należy do innej organizacji, ale być może syjoniści bardziej niż ze smokiem i nierządnicą sympatyzują z bestią. wydaje się że zwolennicy bestii, a być może i sama bestia jest pod kontrolą nierządnicy (nierządnica ujeżdża bestię) ale zapewne syjonistom wcale się to nie podoba i chcą się wyrwać spod tej kontroli i uwolnić bestię. Dlatego Tramp może mieć za zadanie wyrwanie syjonizmu spod kontroli nierządnicy i konflikt może zachodzić rzeczywiście pomiędzy nierządnicą a sługami bestii. Stąd Tramp i jego środowisko daje jasne sygnały, że będzie walczył o wpływy bestii a nie nierządnicy. Moim zdaniem gdy smok straci swoją moc będąc w niebie wtedy nie będzie w stanie ochronić już tak jak do tej pory nierządnicy i siły bestii ją ogołocą uwalniając bestię nad którą nierządnica ma kontrolę. I dlatego lobby syjonistyczne które ma dość już bycia pod kontrolą nierządnicy wspiera Trampa który ma posłużyć ku spełnieniu ich celu, czyli uwolnieniu bestii spod kontroli nierządnicy.

Moim zdaniem Bóg nie dopuści do pełnego zrealizowania się planu trzech wojen światowych i tłumacze sobie to tym, że jeszcze nigdy w historii Bóg nie pozwolił nikczemnikom zrealizować swoich planów do samego końca, choć już nieraz czuli smak zwycięstwa. Tak więc nie mam pewności czy nie dojdzie do III wojny, ale na pewno nie zostanie zrealizowany ostatni punkt tego planu, czyli wprowadzenie lucyferianizmu jako jedynej doktryny. Raczej uda się to bestii, gdyż to zapowiedział Bóg, że do tego dopuści.
avatar
efraimita

Liczba postów : 284
Join date : 27/01/2016

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by lusia on 24th Marzec 2016, 13:38

właśnie teraz gdy głośna jest sprawa zamachu :TTIP – umowa z klauzulą „Top Secret”
TTIP (Transatlantic Trade and Investment Partnership) to międzynarodowa umowa, która ma zostać zawarta pomiędzy Unią Europejską a Stanami Zjednoczonymi. Celem tej umowy jest utworzenie transatlantyckiej strefy wolnego handlu i inwestycji poprzez zniesienie barier celnych i ujednolicenie przepisów po obu stronach Oceanu Atlantyckiego.

1. Negocjowane są sprawy, które dotyczą nas wszystkich, ale obrady są tajne- Tajemne spotkania mają nadrzędny charakter nad systemem prawnym UE. Choć Cecilia Malmström, komisarz unijna ds. handlu, zapewniała: Jestem zdeterminowana sprawić, aby unijne negocjacje handlowe były najbardziej przejrzystymi spośród prowadzonych kiedykolwiek – tak się nie stało. Treść negocjacji znają za to lobbyści pracujący na rzecz korporacji.

2. Faktycznym celem TTIP jest poszerzenie wpływu korporacji na państwa oraz na decyzje podejmowane przez demokratyczne władze.
W języku liberalizacji handlu jest takie określenie jak „bariera pozataryfowa” . Może być ona podstawą do zakwestionowania przez firmę praktycznie każdej państwowej czy unijnej regulacji prawnej i żądania odszkodowania.
Poza tym, część "barier" to np. normy fitosanitarne, których celem jest utrzymanie właściwej jakości towarów. Są więc osiągnięciem społecznym, a nie barierą chroniąca rynek przed importem, np. normy dotyczące zakazu wykorzystywania hormonów wzrostu w mięsie czy rakotwórczych substancji w budownictwie lub elektronice.

3. 92 procent uczestników negocjacji to lobbyści korporacyjni - podaje The Guardian. Komisja Europejska, starając się poprawić wizerunek TTIP, mocno akcentuje szanse dla MSP (Małych i Średnich Przedsiębiorstw). W krajach silnych gospodarczo, takich jak np. Niemcy czy Holandia, małe firmy faktycznie mogą zyskać, choć i tak są one na tle polskich firm gigantami jako firmy samodzielne, i jako poddostawcy. MSP z krajów południa strefy euro, staną się jeszcze mniej konkurencyjne lub zostaną wchłonięte przez zagraniczną konkurencję.

4. ISDS czyli Investor-state dispute settlement (inwestor przeciwko państwu) - najważniejszy punkt programu, dla którego USA toczą negocjacje. Jeśli państwo musi wypłacić wielomilionowe odszkodowania korporacjom, to robi to z pieniędzy w budżecie. Czyli z naszych pieniędzy. A dlaczego musi to zrobić?
Mechanizm rozstrzygania sporów na linii państwo-inwestor, pozwala firmom ponadnarodowym zaskarżać rządy państw do arbitrażu, a nie do sądu, przy każdym wprowadzeniu przepisów, które ograniczałyby zyski tychże. Korporacje wykorzystują ISDS do wysuwania roszczeń wobec państw także z tytułu „pośredniego wywłaszczenia” z przyszłych, zakładanych, zysków, a więc nieistniejących. W UE mamy obecnie 1400 umów z mechanizmem ISDS. Polska ma ich 60.
Przeciwne ISDS w TTIP są Francja, Niemcy czy Austria. Ale nie Polska, która broni klauzuli, twierdząc, że nowa umowa, z punktu widzenia interesów naszego kraju w większym stopniu zabezpieczy możliwość wygrania sprawy w postępowaniu arbitrażowym, w którym skarżącym będzie inwestor zagranicznym. Nawet nie silę się na logikę PiS bowiem to zwykły wasalizm.

5. TTIP jest zagrożeniem dla standardów żywnościowych, bo wielkie firmy produkujące żywność nie zrezygnują z zalania rynku UE tanią żywnością. Z GMO?
W USA nie ma obowiązku oznaczania żywności wyprodukowanej przy użyciu GMO. To rodzi obawy, że takie produkty trafią niejako tylnymi drzwiami, także na rynek Unii. Ponadto, uwzględniając inne zagadnienia, dotyczące np. substancji chemicznych czy środków ochrony roślin, negocjatorzy prezentują postawę broniącą interesów firmy Monsanto w 100 proc. Nawet jeżeli KE nie zezwoli się na chlorowanie kurczaków w UE (nie obniżając standardów wewnętrznych), wzajemne uznanie standardów jako równoważne automatycznie otworzy drzwi dla importu do UE amerykańskich chlorowanych kurczaków, mięsa z klonowanych zwierząt czy wołowiny na hormonach.

6. „Przyjęcie TTIP może doprowadzić do spadku ochrony przed substancjami chemicznymi zagrażającymi zdrowiu człowieka oraz szkodliwymi dla środowiska”. W UE jest 1300 substancji zakazanych przy produkcji kosmetyków, w USA tylko 2; inne są też wymogi informacyjne na etykietach. Dla Europy konieczne jest udowodnienie, że wprowadzane środki są bezpieczne; dla USA: że szkodzą.Dyrektywa Reach, którą wywalczyliśmy w UE po katastrofach ze stosowaniem DDT czy azbestu, oparta jest na zasadzie przezorności. Oznacza to, że korporacje muszą przeprowadzać na własny koszt badania naukowe, które udowodnią nieszkodliwość dla zdrowia każdej nowej substancji chemicznej, która ma być wprowadzona na rynek.
Jeżeli dopuścimy "równoważność" produktów amerykańskich wypuszczanych na rynek zgodnie z zasadą "dowodów naukowych szkodliwości" nie ma szans byśmy utrzymali naszą europejską zasadę.

7. Dla Europejczyków ochrona danych osobowych to jedno z praw podstawowych. Dla Amerykanów - niekoniecznie.

W TTIP w ogóle nie chodzi o to, ile zyska statystyczny obywatel UE. Głównym motorem zmian nie są bowiem obywatele UE lecz międzynarodowe korporacje, które upatrują w TTIP umocnienia swojej pozycji wobec małych firm i rządów, które czasem mają pomysły, które podobają się obywatelom, ale są niekorzystne dla korporacji. TTIP ma zakończyć tę "samowolę" rządów i parlamentów.
Tak, Tak dla wielu może być to szokiem. Mieszkańcy naszego kraju nic nie wiedzą na ten temat. Jeszcze bardziej zaszokowani są wyborcy PiS, którzy przecież wierzą w odzyskanie niepodległości i dobrą zmianę. Prawda jest bolesna. A ci którzy od dawna przyglądają się politykom PiS pokiwają głową na potwierdzenie swych przewidywań. Gdy zapytacie polityka z rządzącej partii o umowę TTIP wiecie co wam odpowie: Regulacja, harmonizacja, bariery pozataryfowe, ochrona inwestycji… To takie słowa klucze, z których korzystają zwolennicy TTIP. Brzmią nieźle. Tak, powiedziałabym, rozwojowo. Rozwojowo jak na kolonialny kraj skrępowany łańcuchem korporacji.
.................................
Sporo, ale trzeba zrozumieć istotę odbierania nam wolności i niepodległości. UDOSTĘPNIJ !!! POINFORMUJ ZNAJOMYCH !!!

https://www.facebook.com/winnp/photos/a.1552086841768588.1073741828.1546201422357130/1566732750303997/?type=3&fref=nf
avatar
lusia

Liczba postów : 559
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 9 z 30 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach