Share
Go down
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 18th Styczeń 2016, 17:41
Message reputation : 100% (1 vote)
Henryku sprawa jest prosta. Mechanizm władzy szatańskich rządów opisałem 9 9w zasadzie opisał je Max Kolonko) tutaj:

Cyryl napisał:Ponadto pokazuje to czym tak naprawdę jest internet. Zobaczmy ten film:

POLAND'16 - Max Kolonko Mówi Jak Jest
https://www.youtube.com/watch?v=isFt_OuOONc

a szczególnie od 5 min i 39 sekundy.... mamy tam ciekawy rysunek. Mianowicie jest tam rysunek pentagramu którego 5 rogów oznacza 5 rodzajów władzy i każda władza na siebie i na społeczeństwo wywiera pewne oddziaływane!

Oto te 5 rodzajów władzy:

1. Prezydent, rząd - władza wykonwacza
2. Parlament - władza ustawodawcza
3. Sądy
4. Media
5. Internet (który jest wg Maxa wolny od ingerencji rządu).

Moim zdaniem Max pokazał nam na oczy jak funkcjonuje władza szatana nad narodami.

Otóż celem szatana jest przekonanie największej ilości ludzkości poprzez system pokus aby złamali jak najwięcej przykazań i praw Boga.

Czym w tym systemie jest Internet????? Mianowicie badaniem nastrojów społecznych pod które szatan modernizuje swoje plany.

Tylko w Internecie ludzie prezentują swoje prawdziwe poglądy.

Zauważmy jedno Donald Trump wygrywa "dziwnym trafem" dzięki temu, że prezentuje opinie bliskie internautom.

Ponadto szatan doskonale wie, że Isus jako Syn Boga stwierdzając:Mat 10 napisał:(26) Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano.

nie da się zatrzymać tajemnic na wieki.

Dlatego szatan stworzył ten pentagram władzy aby w dowolnym momencie w momencie ujawnienia jakieś tajemnicy mógł reagować odpowiednio do sytuacji.
http://zbawienie.forumotion.com/t132p30-odwazne-swiadectwa-naszych-braci

Z punktu widzenia islamu - owe wyczyny islamistów - są bezsensowne.

Przecież islamistów w Niemczech - pomimo ich dużego ostatniego napływu - jest niewielu. A owi islamiści zachowują się tak jakby byli większością. Tak się zachowują islamiści w Egipcie gdzie jest ich około 85%.

Wg doktryny islamu, działań wojennych typu - gwałty, grabieże czy inne przestępstwa można dokonywać jeśli tamtejsza wspólnota islamistów - umma - jest wystarczająca silna i jest większością. Natomiast dopóki są mniejszością to mają być mili.

Tymczasem, owi islamiści są nadal mniejszością w Europie. Dodatkowo w Europie jest mnóstwo islamskich narodów które są pomieszane i same ze sobą są skłócone. Np. Kurdowie w Niemczech bardziej nienawidzą Turków niż Niemców.

Dodatkowo u bram Europy czyli przy granicy z Polską czeka druga najpotężniejsza armia świata Rosyjska. Zaledwie niewielki korpus ekspedycyjny z Rosji sieje popłoch w Syrii. A zatem taka sytuacja jest dla samych islamistów niebezpieczna. Pamiętacie jak brutalnie stłumili Rosjanie powstanie w Czeczenii??? Tam swego czasu na jednego mężczyznę przypadało kilka kobiet (okrutne zaczystki)

Owe ataki islamistów tak naprawdę szkodzą islamizacji, gdyż uprzedzają ludność czym jest islam i jaki ma cele.

Zobaczmy zatem owa reakcja Niemców z Pegidy - w postaci tworzenia organizacji w Internecie jest tak naprawdę zgodne z planami szatana.

Tak naprawdę to Internet powoduje zmiany władz, gdyż sam Internet jest jednym z pięciu elementów tejże władzy.

Szatanowi zależy na przekonaniu ludzkości do Lucyferianizmu poprzez działania islamistów które nagłaśnia w intrenecie i tłamsi przez pozostałe cztery władze (media, sądy, parlament i rzady). W ten sposób powstanie ogromna energia nienawiści którą poprzez kontrolowaną zmianę władzy można odpowiednio "zagospodarować". Owa zmiana władzy to w USA Trump, a w Europie prawicowe władze. Wszystko nadzorować ma armia Rosji - która dziwnym trafem posiada technologie która w wielu dziedzinach przewyższa amerykańską.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3629
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 19th Styczeń 2016, 10:17
Message reputation : 100% (2 votes)
Obejrzałem Maxa Kolonko - z obŻydzeniem i rozpracowałem ten system medialny.

To są wszystko ci sami ludzie, hybrydy/Żydzi którzy są nadal podporządkowani Watykanowi i UE. Robią oni ludziom totalny mętlik w głowach i żerują na ludzkiej naiwności.

Po prostu rzucają hasła polityczne i uważnie obserwują, kto się daje na co złapać. W Polsce będzie ze 12% Żydów a w Warszawie czy Krakowie procent jest znacznie wyższy. Więc ci 'wędkarze' polityczni zarzucają przynęty i próbują łapać leszcze - dosłownie.

I nieważne, kto łapie się na co, ponieważ każda przynęta to nie pokarm ale... PRZYNĘTA.

Zawsze są leszcze łapani w sieci hybryd.

Czy ci są liberalni czy dążą do demokracji, za kościołem, przeciwko, wszystko to nie ma znaczenia ponieważ zawsze leszcze są... za NIMI.

Jedno ohydne kłamstwo powtarza Kolonko, którego działalność przypomina mi apostoła Pawła.


Internet jest niezależny i wolny od wpływów władzy.

Po to tak twierdzi, aby jego ogladać, bo także jest niezależny od władz - ohydne kłamstwo. Podobnie jak Paweł pisał że całe pisma są natchnione przez Boga, aby jego listy miały wiarygodność. I na tym to wszystko polega.

Wszystkie religie oraz grupy religijne są opanowane przez synagogę szatana. Wszelkie organizacje i 90% blogów to działalność opłacana przez Hasbarę i rządy.

Jak nam zacytował ostatnio znany 'demokrata', nie wiem kogo cytował ale cytował, że widz nie jest taki głupi jak się nam wydaje, jest jeszcze głupszy i na tym oni jadą.

Praktycznie Polacy mają niewielkie szanse aby czegokolwiek się dowiedzieć od rzeczywistych portali internetowych, prawdziwie niezależnych i nie opłacalnych przez nikogo.

I dlatego należałoby nieco to rozdmuchać, aby Słowianie dostrzegli, że są miejsca, często zakrzyczane i wyszydzone, gdzie pisze się prawdę. Najwyraźniej Bóg nam pomaga i trzeba wykorzystać ową pomoc Boga i być użytecznym narzędziem w Jego ręku.

Polskie rządy i media są identyczne jak w Australii czy USA. Nie ma żadnej różnicy a wykształceni Polacy mają wybór - jednych kłamców lub drugich.

Ci bardziej nieufni idą na internet, gdzie ludzie znanego nam pokroju formułują nam pozorną prawdę, nie tylko o świecie ale także o Bogu i Biblii.

Zwłaszcza o Bogu i Biblii!!!

Dlatego NIGDZIE po0za naszym forum i naszymi witrynami nie przeczytacie tego, co piszemy. ABSOLUTNIE NIGDZIE!

A dezinformatorzy jak Drański czy inni nam dobrze znani starają się za wszelką cenę nas zagłuszyć - bezskutecznie.

Zwróćmy uwagę, że nikt jeszcze nie zakwestionował poważnie proroctw planu Bożego wyzwolenia Narodu Wybranego.

Tego się nie da zakwestionować, to jest zbyt mocne, zbyt oczywiste i najwyraźniej za tym stoi Bóg!

C.D.N. Idzie burza u mnie, biją już pioruny!

affraidMutu
Mutu
Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 19th Styczeń 2016, 11:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Cyryl -3 kwestie.

1 - Kolonko to taki sam manipulator jak i inni. Mówi tylko rzutkie i miłe uchu rzeczy dla ludzi o orientacji prawicowej. Kilka razy z nim polemizowałem na jego stronie, za co dostałem bana.
Nie daj się zwieść, że w Ameryce rządzonej przez żydów syjonistów Kolonko sobie w swych programach nadaje, że " to wina Izraela, żydów".
On bezpośrednio i ze sztucznym śmiechem wyśmiewa "...wariatów którzy twierdzą że to rząd amerykański zniszczył WTC celowo hłe hłe hłe hłe...". Wielokrotnie to robi. On broni tego systemu, zrzeszając naiwnych aby ich policzyć. To stara metoda sowiecka - "stwórz opozycję i ja kontroluj".
Siedzi w Ameryce i manipuluje ludźmi w Polsce.

2 - "Islamiści nie są tak liczni jak myślisz".
Po pierwsze zawsze się podaje liczby oficjalne, które są zaniżone czasem o setki procent. Kiedy policzono w Rosji muzułmanów okazało sie że mają ich więcej o pięć milionów niż sądzili. Dla przypomnienia było to...25 milionów!To taka dygresja.
Do tego dochodzą ci którzy nie są stricte muzułmanami ale w wojnie z białymi szybko staną po stronie muslimów bo czują większą więź z kimś brązowym czy czarnym niż białym. Nie zapominaj, że murzyni i araby są największymi rasistami.

3 - "Rosja jednym korpusem ekspedycyjnym w Syrii..." - Ile można powtarzać - Rosja i USA to dobry i zły policjant. Dzielą najpierw teren na naradach, a później prokurują jakies dziwne wojenki aby wyglądało, że wybuchł konflikt i tak wyszło przy okazji. Tak zrobili z Ukrainą, tak robią z Bliskim Wschodem.

Polecam poczytać.
Wreszcie ktos to opisał i napisał wprost.

http://www.nacjonalista.pl/2015/10/22/pan-nikt-wielka-geopolityczna-zmiana-i-znikanie-polski/


Ostatnio zmieniony przez Mutu dnia 20th Styczeń 2016, 20:03, w całości zmieniany 2 razy
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3629
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 19th Styczeń 2016, 12:50
Message reputation : 100% (1 vote)
Mutu... tak to wygląda, jeżeli się nie bierze Boga pod uwagę.Wyraźnie widać stopniowy upadek Watykanu i jest to najwyraźniej ręka Boga.

Lucyferianiści nie mają innego wyjścia, jak akceptacja ręki Boga, której nie są w stanie powstrzymać, ale będą się starali ja wykorzystać dla swoich celów.

W artykule, który cytowałeś pisze gość, że nie liczymy się czyli nas dołuje i celowo odbiera jakąkolwiek nadzieję Polakom - najprawdopodobniej także hybryda.

Nie możemy mówić - Polska czy Rosja. Cos takiego praktycznie nie istnieje.

Istnieją dwa państwa -Polska czyli zniewoleni i otumanienie przez nasienie węża syjonistycznego Polacy oraz Rosja - sytuacja identyczna.

Największym problemem jest ukazanie Polakom owej prawdy, kim są, w jakiej są sytuacji i jaką mają JEDYNĄ nadzieję. I jak ją wykorzystać.

Docierają do mnie sygnały z wielu stron, że coraz większa ilość Polaków zauważa, ze tylko na tym forum oraz na wszystkich naszych blogach można poznać Prawdę.

Zakiełkował pewien plan i zaczniemy działać nieco inaczej.

Podesłano mi niezwykle interesujący materiał, który ujawnia Saula z Tarsu. A będę miał o nim znacznie więcej informacji.

Warto dobrze przeczytać ten artykuł.

https://astromaria.wordpress.com/2012/06/05/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/

Fragment, czy raczej wstęp.


Poniższy tekst zaczerpnęłam z Bloga Polskiego . Jest to tekst Marcusa Eli Ravage , który był osobistym biografem klanu Rothschildów. Tu jest oryginał: http://members.tripod.com/alabasters_archive/real_case.html


Zacytuję tu fragment wstępu z tegoż bloga


Już kiedyś rozesłałem ten tekst kilku znajomym – w komplecie “wierzącym“. Reakcja była zerowa. Szyderstwo Ravage paraliżuje nieobrzezanych wyznawców Jahwe. Ravage chrześcijanom wali prosto w twarz straszliwą dla nich prawdę. A mianowicie, że chrześcijaństwo powstało jako żydowska sekta, a później z powodów politycznych za sprawą żydowskiego patrioty Szawła/Pawła z Tarsu zostało zaadoptowane dla nieobrzezanych Goim i podrzucone im jako broń ideologiczna. Był to “cuchnący szczur” niszczący cywilizację pogan – wyższą i lepszą niż podrzucone im chrześcijaństwo. Chrześcijanie stali się, jak pisze Ravage  powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji.


Przypominam, że “powszechny” to po grecku “katolicki”. Tak więc chrześcijanie, w tym katolicy watykańscy i prawosławni są powszechnymi agentami żydowskiej rasowej tradycji.


Artykuł jest praktycznie anty chrześcijański nie bez powodów.

Chrześcijaństwo to praktycznie w rzeczywistości Pawłościaństwo, wierzące w Pawła i wynoszące Chrystusa ponad Boga.

Pawłościjanie nie znający prawdy o Pawle będą się potykać na takich materiałach, ale wiedząc kim był Paweł czy raczej Saul, my już wiemy, że korzenie naszej wiary tkwią w ST, co Żydów doprowadza do szału, ale Chrystus jest naszym Królem z polecenia Ojca.

Trzeba to wszystko dokładnie przetrawić i przekazać rodakom w takiej formie, aby zrozumieli kim są nasi wrogowie.

Piszę od kilku dni praktycznie nowy artykuł o nasieniu węża i zrobi on straszliwe zniszczenie wszelkich syjonistycznych akordów w muzyce NWO.

Ukażę ich prawdziwe oblicze w taki sposób, że wielu ludzi natychmiast się obudzi z tego snu.

Może skończę ten artykuł w ten weekend, może w następny a zależało to będzie od materiałów, na które czekam.

Nie myślę, że Polaków spotka coś gorszego, niż już spotkało.

Teraz powinien zacząć się ruch ku Ziemi Obiecanej i naród powinien się obudzić z tego ohydnego syjonistycznego, wężowego snu.

Proroctwo Jeremiasza to zapowiada - w czasach ostatecznych zrozumiecie to dokładnie.


Jer 30:23  Oto zawierucha Pana zrywa się i huragan unosi się kłębami, nad głową bezbożnych się kłębi.

24  Nie uśmierzy się żar gniewu Pana, aż spełni i urzeczywistni zamysły jego serca; w dniach ostatecznych zrozumiecie to dokładnie.


Właśnie zaczęliśmy to rozumieć i to jest dopiero skromny początek.

To jest nasza jedyna nadzieja i zawierucha Pana jest już widoczna.
Mutu
Mutu
Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 19th Styczeń 2016, 13:35
G'woli ścisłości - nie cytowałem tego artu a tylko podlinkowałem, bo pierwszy w sumie raz czytam takie dobre podsumowanie i analizę tego co wiem już od kilku ładnych lat, a ciągle to próbuję ludziom uświadamiać. Teraz widać, że efekty są, i jest coraz więcej ludzi którzy zaczynają widzieć inaczej niż tak jak im każą widzieć media - antagonizm USA-Rosja - przedstawiany jako prawdziwa siła sprawcza na szachownicy. A to tylko narzędzia.

Poza tym zgoda z tym co napisałeś.

avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 20th Styczeń 2016, 03:26
Message reputation : 100% (2 votes)
Mutu.

1. Zgadza się Kolonko to manipulator, ale czy taki sam??? Otóż nie:

Max jest groźniejszym manipulatorem, ponieważ wchodzi doskonale w niezadowolenie społeczne i wspiera nowa falę szatańskich rzadów.

2. Otóż w Niemczech gdzie mieszkam prace i socjal dostajesz po zameldowaniu się w tamtejszych urzędzie. W tamtejszych urzędach podajesz swoje wyznanie i narodowość, więc w Niemczech (i podobnie w innych państwach) liczba islamistów jest pod kontrolą rzadów. Jak się nie zameldujesz to nie masz socjalu proste.

Ponadto zauważ jedno, wielu islamistów się poddaje procesowi asymilacji i nie myśli o dżihadzie. Wielu islamistów to Turcy czy Kurdowie, którzy tutaj normalnie pracują i żyją.

Sam pracuje wśród islamistów, Kurdów, Turków czy murzynów, Rosjan i innych i są to normalni ludzie chcący zapewnić byt swoim rodzinom. U mnie tylko jedna lub dwie osoby na zmianie obchodziła Ramadan.

Tak naprawdę szatańskie władze musiały sprowadzić tak wielu nowych "uchodźców" - którym obok radykalnego islamu daje się alkohol i narkotyki, aby stworzyli oni klimat "islamizacji". Ponieważ miejscowi islamiści - jak kiedyś Tatarzy Polscy - w jakimś stopniu się zasymilowali.

Sprowadzono tylu młodych, głupich i roszczeniowych islamistów po to, aby wywołać zagrożenie - dodatkowo zapewnia im się bezkarność i wsparcie z oficjalnych "szatańskich" mass mediów. Sprowadzono ich tylu ponieważ miejscowi "islamiści" nie spełnili oczekiwań Watykanu w wystarczającym stopniu. Moim zdaniem obcowanie z chrześcijanami spowodowało ich zmianę.

Sam w pracy uprzejmością i nie wdawaniem się w kłótnie zdobywam sympatie ludzi z wielu narodów.

Natomiast z drugiej strony nieoficjalne szatańskie media w Internecie pokazują owe wyczyny islamistów - aby stworzyć klimat zagrożenia.

Max Kolonko w swoim pentagramie władzy, doskonale to pokazał jak działa szatańska władza nad narodami obecnie!!!

Sam Max nawołuje do wojny religijnej:

War of the Worlds - Wojna Swiatów - Max Kolonko Mówi Jak Jest
https://www.youtube.com/watch?v=gVqqkx_xQYA

pomiędzy islamistami a chrześcijanami. Sam Max czyni z każdego islamistę i chrześcijanina członka wrogich sobie zwalczających się armii tymczasem wszyscy ludzie są ofiarami szatana i upadłych aniołów:

http://www.zbawienie.com/cel-szatana.htm

Bóg nie pragnie "śmierci grzesznika" czy to islamisty czy chrześcijanina ale pragnie aby ten się nawrócił i wypełniał jego prawo!!! Po to posłał jego syna Isusa.

Max nigdy w swoim programie nie podał, ze przez Arabską wojną co roku w Afryce Północnej na chrześcijaństwo z islamu nawracało się 6 milionów islamistów!!!

Ciekawe dlaczego ten fakt - który podała nawet Al. Dzazira przeliczał...
Mutu
Mutu
Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 20th Styczeń 2016, 11:47
Jest tez coś takiego jak nielegalna imigracja. Bez rejestracji itp rzeczy.
Nielegalni nigdzie się nie rejestrują, bo wykrycie nie leży w ich interesie.

Tak, większość ludzi chce żyć spokojnie. Tyle, że to w czasach pokoju. Kiedy zaś przychodzi czas zawieruchy, wtedy działa to inaczej. Wtedy każdy musi wybrać stronę po której się opowiada. Nie ma, że sobie będziesz siedział w domu i przeczekasz bo jesteś neutralny. Przyjdą po Ciebie i zapytają za kim jesteś. Tego nie unikniesz.
I do tych pokojowych muslimów też przyjdą i zapytają...i jak myślisz, co odpowiedzą? Wezmą karabin żeby zabijać białych?
Wezmą.
I będą bardziej gorliwi od islamistów, żeby udowodnić, że są naprawdę po ich stronie.

Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 58
Skąd : Kraków / Polska

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 20th Styczeń 2016, 15:44
Message reputation : 100% (1 vote)
Mutu...niestety masz racją. To samo było w dawnej Jugosławii - chrześcijanie i muzułmanie żyli obok siebie, przyjaźnili się , ich dzieci chodziły do jednaj szkoły, grały w piłkę na jednym boisku. Potem przyszedł sygnał i muzułmanie wyrżnęli przyjaciół. Bez litości, bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia...w imię allacha....
lusia
lusia
Liczba postów : 962
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 20th Styczeń 2016, 17:23
Message reputation : 100% (2 votes)
Laboratoria rozwijają ludzko-zwierzęce chimery by hodować w nich ludzkie narządy.

Przezwyciężając zakazy finansowania wprowadzone przez główną amerykańską agencję zdrowia niektóre z amerykańskich ośrodków badawczych idą naprzód próbując hodować ludzkie tkanki wewnątrz świń i owiec celem tworzenia serc, wątrób, lub innych organów potrzebnych do przeszczepów.

Inkubacja narządów w hodowlanych zwierzętach dotyka kwestii etycznych ponieważ polega na dodawaniu ludzkich komórek do zwierzęcych embrionów w sposób, który może zatrzeć granicę między gatunkami.

We wrześniu ubiegłego roku odwracając wcześniejszą politykę Narodowy Instytut Zdrowia ogłosił, że nie będzie wspierał badań z udziałem "ludzko-zwierzęcych chimer" dopóki bliżej nie rozpatrzy naukowych i społecznych implikacji.

W oświadczeniu agencja stwierdziła, że martwi się przypadkami w których "stan poznawczy" zwierząt może być zmieniony jeśli dodane do nich będą ludzkie komórki mózgu.


[...] Badania te opierają się na fuzji najnowocześniejszych technologii, w tym ostatnich przełomów w technikach biologii komórek macierzystych i edycji genów. Poprzez modyfikację genów uczeni mogą z łatwością zmieniać DNA zarodków świń lub owiec tak by nie mogły wytwarzać genetycznie konkretnej tkanki. Następnie, poprzez dodanie komórek macierzystych człowieka mają nadzieję, iż ludzkie komórki przejmą zadania tworzenia brakującego narządu, który może być następnie pobrany ze zwierzęcia do użycia w transplantacji.

"Możemy stworzyć zwierzę bez serca. Mamy opracowane świnie, które nie posiadają mięśni szkieletu i naczyń krwionośnych", mówi Daniel Garry, kardiolog, który prowadzi projekt chimer na Uniwersytecie Minnesoty. Chociaż takie świnie nie są potrzebne to mogą rozwijać się prawidłowo jeśli dodamy do nich kilka komórek z normalnego zarodka świni. Garry mówi, że już połączył w ten sposób dwie świnie wygrywając dotację amerykańskiej armii wysokości 1,4 miliona dolarów. Armia finansuje niektóre badania biomedyczne starające się rozwijać ludzkie serca u świń.

[...]  W tym roku Hiromitsu Nakauchi, biolog komórek macierzystych na Uniwersytecie Stanforda zaczął próby tworzenia ludzko-owczych chimer. Mówi, że jak do tej pory udział ludzkich komórek w ciałach zwierząt wydaje się być stosunkowo mały. "Jeśli zakres komórek ludzkich wynosi 0,5 procent, to jest bardzo mało prawdopodobne aby uzyskać myślące świnie lub stojące owce", mówi. "Ale jeśli jest duży, powiedzmy 40 procent to wtedy trzeba coś z tym zrobić."
Inne rodzaje ludzko-zwierzęcych chimer są już powszechnie stosowane w badaniach naukowych, w tym "humanizowane" myszy obdarzone ludzkim układem odpornościowym. Takie zwierzęta są tworzone przez dodanie kawałków wątroby i grasicy z ludzkich płodów (pobranych z aborcji) do myszy po ich urodzeniu.
http://losyziemi.pl/kontrowersyjny-przeszczep-malpa-z-inna-glowa

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/laboratoria_rozwijaja,p1610789428


Ostatnio zmieniony przez lusia dnia 20th Styczeń 2016, 18:15, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 20th Styczeń 2016, 17:45
Message reputation : 100% (1 vote)
Mutu napisał:Jest tez coś takiego jak nielegalna imigracja. Bez rejestracji itp rzeczy.
Nielegalni nigdzie się nie rejestrują, bo wykrycie nie leży w ich interesie.

I siedzą cicho, aż dopadnie ich deportacja w tym czasie pracując na czarno.... nie to nie pasuje do islamistów oni przyjeżdżają po socjal więc musza się zarejestrować.

Mutu napisał:Tak, większość ludzi chce żyć spokojnie. Tyle, że to w czasach pokoju. Kiedy zaś przychodzi czas zawieruchy, wtedy działa to inaczej. Wtedy każdy musi wybrać stronę po której się opowiada. Nie ma, że sobie będziesz siedział w domu i przeczekasz bo jesteś neutralny. Przyjdą po Ciebie i zapytają za kim jesteś. Tego nie unikniesz.

No tak, ci głupsi idą na front ci mądrzejsi spieprzają w bezpieczne miejsce lub kombinują.

Poza tym w Internecie cały czas nas się straszy islamistami i dżihadem!!!

Internet to przecież jedna piąta część pentagramu władzy.

Natomiast ja to widzę tak. Uzbrojeni w kałachy i prymitywną broń jaką jest broń palna islamiści będą siać terror, druga fala satanistów przy pomocy wojsk uzbrojonych w broń laserową i mikrofalową rozwali w kilka miesięcy tę islamską rebelię (kałachy i wszelka amunicja będzie im wybuchać w rękach), a potem ujawni "uradowanej" ludzkości ich "dobroczyńców" czyli upadłych aniołów.

Po to się przecież chowa przed ludźmi informacje o broni mikrofalowej aby w stosownym czasie ją wykorzystać.

Zobaczmy całe USA jest uzbrojone po zęby w broń palną a Max namawia do tego ludzi. Zauważmy, każdy sprzeciwiający się Bestii będzie używał broni palnej teraz wiemy jak upadli aniołowie mogą stłumić bunt. Po prostu broń mikrofalowa zamieni w kaleki buntowników używających broni palnej.

Wszystkie armie świata i cała broń to obecnie wielka beczka prochu.... dlatego Max nam może wciskać prawo do posiadania broni palnej aby zbuntowani ludzie sami nabyli coś co im wybuchnie w rękach!!!!
Mutu
Mutu
Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 20th Styczeń 2016, 19:27
Message reputation : 100% (1 vote)

Alez Ty jestes uparty.

Mało to imigrantów muzułmańskich z róznych krajów pracujących na zachodzie na czarno? Jest tego multum.
Moja znajoma z UK ma sąsiada restauratora - muslim z Pakistanu. Zatrudnia w restauracji całą chmarę rodaków na czarno. I tak jest wszędzie.
Nie lekceważ ukrytych liczb.

Co proponujesz w kwestii broni? Rozbrojenie? Juz to pisałem tutaj kiedyś - łatwo wydawać opinie jak się siedzi w ciepłym domu, wtedy "ja będę się modlił do Pana i to mi wystarczy" wystarcza. Ale jak przyjdą, wywloką Twoją żonę i dzieci i je zastrzelą na Twoich oczach, a później będą Ciebie prowadzić pod ścianę, zmienisz zdanie diametralnie.

Nie widziałeś wojny.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 20th Styczeń 2016, 19:51
Zgadzam się Mutu z tobą.

Z Iraku czy z Syrii imigrantów nie deportują nawet jak ich złapią na czarno.
Przerzucają ich tylko z państwa do państwa np z Niemiec na granice austriacką i tak to się kręci .

Nawet gdyby deportowali dwustu to i tak dwa tysiące przechodzi i tak w kółko.


Mutu
Mutu
Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 20th Styczeń 2016, 20:00

Tym bardziej, że to co jest obecnie to nie jest koniec.
Na wiosnę będzie taki exodus, że wszystkim opadną szczęki. Już się zaczął ale to nie jest pełny wimiar, bo wiedzą, że tutaj jest zima.

Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 20th Styczeń 2016, 22:48
Kierowanie i śledzenie za pomocą żarówek LED

Zgodnie z Decyzją rządu FR w zakupach państwowych dla instytucji państwowych można nabywać tylko oświetlenie typu LED.

Oświetlenie typu LED we wszystkich państwowych instytucjach i na ulicach będzie podłączone do internetu.

Mój apel do wszystkich, którzy rozumieją niebezpieczeństwo implantacji człowiekowi mikrochipów w celu sterowania jego światopoglądem, pamięcią, finansami i zdrowiem:

Przyjaciele, nie kupujcie ani żarówek ani oświetlenia typu LED i nie zamieniajcie starego podłączenia internetowego na internet światłowodowy! Wkraczamy w przyszłość kiedy ludzką twarz naszych dzieci można ochronić tylko poprzez odrzucenie nowego postępu internetowego.

Za: http://protivkart.org/main/7481-upravlenie-i-slezhka-za-lyudmi-cherez-svetodiodnye-svetilniki.html

avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 21st Styczeń 2016, 03:28
Message reputation : 100% (1 vote)
Mutu pełna zgoda co do wojny.... ale czy ona będzie???

W wojnie liczy się pełne zaskoczenie... a tutaj w intrenecie wszystkie info trąbią głośno o wojnie "cywilizacji" pomiędzy islamem a chrześcijaństwem.

Tak naprawdę ISIS to islamistyczna organizacja którą zarządzają głównie żydzi. żydzi ponadto zarządzają w internecie antyislamską opozycją:

euroislam.pl napisał:Grzegorz Lindenberg – członek zarządu

Socjolog, dr nauk humanistycznych, jeden z założycieli „Gazety Wyborczej”, twórca i pierwszy redaktor naczelny „Super Expressu”. Obecnie członek rady nadzorczej AWR „Wprost” wydawcy tygodnika „Wprost”. Redaktor portalu czytanieszkodzi.pl. W ramach stypendium Fundacji Kościuszkowskiej współpracował z Uniwersytetem Harvarda. Wykładał na Uniwersytecie w Bostonie. Zasiadał w zarządzie Fundacji Stefana Batorego. Autor książek: Zmiana społeczna a świadomości polityczna (Warszawa 1986), Świadomość społeczna wobec kryzysu i konfliktu społecznego (współautor Krzysztof Nowak, Warszawa 1987).

http://euroislam.pl/stowarzyszenie/zarzad/

A zatem wojna cywilizacji jest zarządzana i inspirowana przez żydów, oraz przez Watykan.

Czy owa "wojna" w końcu wybuchnie??? Tego nie wiadomo. Ale wiadomo, że poprzez internat robi się zaciągi do islamskiej i antyislamskiej armii przez odpowiednie nagłośnienie informacji i odpowiednią oprawę propagandową.

A Max Kolonko także ma na celu werbunek do antyislamskiej armii.

Takie jest moje zdanie.
Mutu
Mutu
Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 21st Styczeń 2016, 13:55

Zaskoczenie nie jedno ma imię.

Pamiętasz jak wojska Korony stały naprzeciw krzyżakom? Przecież byli już na polu bitwy, a jednak ich zaskoczyli kiedy krzyżacy stali w pełnych zbrojach w słońcu oczekując na rozkaz do ataku.

A Hitler...cały świat wiedział, że Hitler się zbroi na potęgę, a mimo to atak na Polskę zaskoczył cały świat.

Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 33
Skąd : Bydgoszcz

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 25th Styczeń 2016, 03:30
Message reputation : 100% (1 vote)
Obejrzałem dzisiaj pierwszy odcinek serialu "Samotni strzelcy" (The Lone Gunmen) w reżyserii Chrisa Cartera tego od archiwum X i mnie zatkało. Poniżej opis odcinka (tłumaczenie google).

Pierwszy odcinek wyemitowany w dniu 4 marca 2001. Jego tytuł był pilot. W serialu, haker komputerowy przejmuje kontrolę nad samolotem Boeing 727 i leci w kierunku World Trade Center, z konkretnym zamiarem rozbicia samolotu w jeden z Twin Towers. Dopiero w ostatniej chwili, Samotni Strzelcy są w stanie włamać się haker i zapobiec katastrofie i śmierci dla tych, którzy na pokładzie samolotu i osób znajdujących się wewnątrz World Trade Center.

Ale mamy proroków! Wink

Ataki na WTC miały miejsce we wrześniu 2001!! Podobno po 9/11 wprowadzono w samolotach systemy pozwalające na zdalne przejęcie całkowitej kontroli nad maszyną żeby nie dopuścić do podobnych sytuacji. Jedna z teorii mówi, że właśnie w ten sposób rozbito samoloty. W wersji oficjalnej kontrolę nad samolotem przejęli podobno terroryści używając do tego celu wniesionego na pokład małego noża do tapet lub skalpela (ostrze 3 cm???)

Kilka zdjęć z serialu:
Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 The_lone_gunmen_wtc_002
Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 9-11-foreshadowing-the-lone-gunmen
Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Dfaiw5
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 26th Styczeń 2016, 00:07
Ciekawy temat serialu. Jeśli chodzi o merytoryczne przygotowanie twórców serialu i wybór samolotu jako ofiarę zdalnego sterowania za pomocą włamania hakerskiego to jest zdecydowane niedopatrzenie. B 727 nie posiada żadnego komputera pokładowego, a prosty autopilot z sześcioma tradycyjnymi hydraulicznymi kanałami sterującymi, jest całkowicie odporny na jakakolwiek ingerencję z zewnątrz.

Jeżeli ktoś miał by przeprowadzić zdalne sterowanie musiał by odpowiednio przygotować odpowiednie podzespoły i zamontować na pokładzie takiego wiekowego samolotu. Takiej rzeczy nie dało by się ukryć przed szeregowym serwisantem.

Jeśli chodzi o samą fabułę to jest coś na rzeczy!.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3629
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 26th Styczeń 2016, 03:29
Message reputation : 100% (1 vote)
Z fikcji medialnej do prawdy! Very Happy

CIA ujawniła kilkaset dokumentów dotychczas tajnych na temat UFO. Cała gawiedź internetowa od kilku dni siedzi na Internecie i kopiuje co się da.

https://www.cia.gov/news-information/blog/2016/take-a-peek-into-our-x-files.html

To oficjalna strona watykańskiego CIA, czyli wykonano to z polecenia papieża Franciszka.

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Image

W takim świetle Sokratejskie pytanie - dlaczego opublikowano dokumenty w tym właśnie czasie?

Najwyraźniej Watykan przygotowuje nas do... czego?

Ujawnienia Apolla i Bestii? Czas pokaże....
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3629
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 27th Styczeń 2016, 10:28
Message reputation : 100% (2 votes)
Miałem nieco czasu na przemyślenie tej informacji i wygląda to BARDZO INTERESUJĄCO.

CIA to watykański twór, podobnie jak NASA, Bank Federalny i FBI.

Odtajnienie tych dokumentów to rozkaz z Watykanu. W jakim celu?

Najbardziej prawdopodobnym miejscem zamieszkiwania upadłych aniołów są bazy USA jak Area 51, Dulce czy w innych miejscach.

W ten sposób są oni pod pokrywką Armii i CIA i w ten sposób Wieka Nierządnica ujeżdża Bestię.

Wiemy że Watykan za pomocą teleskopu Lucyfer obserwuje uważnie niebo. W jakiś sposób upadłe anioły z ziemi dostają się do nieba i trwa tam walka.

Nie zapominajmy, że szatan miał i chyba ma nadal tron na ziemi, przedtem miał w Pergamie, według Objawienia.


Teraz ten tron jest w Berlinie.

Ujawnienie setek dokumentów i w tym samym czasie wypuszczenie kolejnej serii X-files to nie przypadek.

Czego możemy się więc spodziewać?

Wyrzucenia z nieba upadłych aniołów czyli Bestię oraz szatana.

Z kolei wiele wskazuje na upadek mocy Watykanu. To może spowodować upadek 10-ciu króli i powstanie nowych, nie pro watykańskich rządów, którzy oddadzą swą władzę Bestii czyli upadłym aniołom.


Szatan skupi się na ataku Niewiasty Bożej czyli na Słowian.

Nastąpi porwanie 144.000 i rozpocznie się wyprowadzanie Ludu Słowian na pustynię.

Dzieją się te rzeczy w tak zsynchronizowanym czasie że aż ciarki mnie przechodzą.

Na dokładkę papież i królowa Elżbieta oboje powiedzieli, że ostatnie Święta były ostatnimi i papież dodał, ze świat tak się zmieni w tym roku, że go nie rozpoznamy!

Moim zdaniem istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że zobaczymy w tym roku upadłych aniołów oraz Apollo zostanie wypuszczony z Otchłani i zacznie się wielka jazda.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 3629
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 27th Styczeń 2016, 15:35
Wiele wskazuje na to, ze w USA rozpoczyna się wojna domowa. FBI w Oregon zamordowała jednego lidera protestujących milicjantów przeciwko bezprawnym zabieraniu ziemi i bezprawnym wtrącaniu niewinnych farmerów do więzienia.

FBI, zamiast aresztować podejrzanych zaczęło strzelać jak to w komunie było w zwyczaju.

Podobno z trzech stanów jedzie jadą trzy grupy uzbrojonych po zęby obrońców Konstytucji i nie wygląda to dobrze.

Zanosi się na poważny przelew krwi.

http://www.godlikeproductions.com/forum1/message3070948/pg1?regp=bm9fMTQ1MzkwNDg5NA==
Szymon
Szymon
Liczba postów : 64
Join date : 28/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 27th Styczeń 2016, 15:54
Jacek86 napisał:Obejrzałem dzisiaj pierwszy odcinek serialu "Samotni strzelcy" (The Lone Gunmen) w reżyserii Chrisa Cartera tego od archiwum X i mnie zatkało. Poniżej opis odcinka (tłumaczenie google).

Tego jest o wiele więcej
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 27th Styczeń 2016, 21:16
Podesłano mi nieciekawą informację, o epidemii na Ukrainie:

https://kefir2010.wordpress.com/2016/01/26/epidemia-na-ukrainie-milczenie-mediow-sytuacja-jest-bardzo-powazna-umieramy/

Epidemia na Ukrainie, milczenie mediów! „Sytuacja jest bardzo poważna, umieramy!”

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Swinska-grypa-na-ukrainie

Na Ukrainie, Gruzji, Armenii, Rosji i innych krajach postradzieckich, trwa tajemnicza epidemia morderczego wirusa (mutanta) A/H1N1. Czyli świńskiej grypy. To jest broń biologiczna, ale jakim cudem się wydostała w Kijowie?! Wirus jest bardzo zaraźliwy, na początku epidemii (22.01.2016) mówiono już o 74 ofiarach śmiertelnych na samej Ukrainie. Kraj wręcz zamarł, zamknięte są szkoły i urzędy, trwa wielka akcja dezynfekcji.

Dziwi i szokuje całkowite embargo medialne na ten temat. Czy w Polsce mamy w ogóle jakieś wolne media? Wirus jest bardzo podobny do tego z 2009 roku. Sekcje zwłok zmarłych osób wykazały, że ich płuca były wręcz czarne (zwęglone), od ekstremalnie wysokiej gorączki. Na zachodzie Ukrainy jest laboratorium korporacji Baxter, tej samej która próbowała „przez przypadek” rozprowadzić skażony ptasią grypą materiał do produkcji szczepionek. Tylko cud sprawił, że w 2009 roku nie doświadczyliśmy epidemii ptasiej grypy na ogromną skalę – bowiem ludobójczy spisek korporacji Baxter został wykryty. Także na Ukrainie tajne laboratoria wojskowe mają Amerykanie.

Straszak? Czy raczej próbują wkręcać nam nowe przymusowe szczepionki??
Szymon
Szymon
Liczba postów : 64
Join date : 28/03/2015

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 28th Styczeń 2016, 00:21
Z czego pamiętam to Świnska Grypa była ogromnym kłamstwem..
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

on 28th Styczeń 2016, 07:13
Dzisiaj większe żniwa przynoszą wirusy niż wojny.
Pewnie znowu im coś "przypadkowo " uciekło z laboratorium.
Sponsored content

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 7 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach