Przerażające sekrety rządzących elit!

Strona 6 z 24 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Jacek86 on 31st Grudzień 2015, 04:26

Ciekawe o czym tak sobie dyskutują... Wink

Jacek86

Liczba postów : 167

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 31st Grudzień 2015, 08:18

Ciekawe...... przecież podobno Makrela nie zna angielskiego... Obamy też nie podejrzewam o znajomość niemieckiego... Czyżby mieli "swój" język...?
Olo

Liczba postów : 434

Powrót do góry Go down

Pisanie by anileve on 1st Styczeń 2016, 12:11

Przypuszczam  że takich filmów jest wiele i nawet nie wiemy o tym.

https://www.youtube.com/watch?v=IaW23574QDs

A tutaj komentarz jednego uczestnika  

Piotr Herzog

Dlaczego wszyscy milczą? Bo trwa mord na naszym narodzie, nikt nie ma się o tym dowiedzieć. Wyobrażasz sobie jakby Polacy dowiedzieli się o swojej Historii? Oni boją się że spróbujemy odbudować nasze Imperium, które opierało się na pokoju. Boją się że odkryjemy naszą antyczną wiedzę. Ludzie którzy o tym mówią są narażeni na poważne konsekwencję dlatego archeolodzy milczą a nawet widać ich stres.

anileve

Liczba postów : 61

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 1st Styczeń 2016, 14:07

Materiał ciekawy.. ale montaż, słuchać się tego nie da Neutral

Jest dużo takich filmów i odkryć , ale są sprytnie ukrywane.
Poza tym większość materiałów albo została zniszczona albo trzymana w ich archiwach. No

też ciekawy komentarz pod tym filmem :

Swarowit Ciechanowski 1 dzień temu (edytowany)
JEDNO JEST PEWNE - NIGDY NIE SŁUCHAJMY ŻADNYCH HISTORYKÓW SZKOLONYCH NA KATOLICKO NIEMIECKICH UNIWERSYTETACH O NASZEJ HISTORII - BO ONI SA NA USŁUGACH NIEMCÓW I BĘDĄ NAM MÓWIĆ ŻE SŁAWIANIE BYLI NIEWOLNIKAMI NIEMCÓW A NIEMCY OD TYSIĘCY LAT SĄ NASZYMI PANAMI - TO JEST ICH WERSJA HISTORII I ONI PEWNIE BYLI TYMI NIEWOLNIKAMI I NIECH ZOSTANĄ - MY SZUKAJMY WŁASNEJ HISTORII NIEZALEŻNEJ OD : żydów,niemców,amerykanów,katolików i innych szubrawników

I kto oczywiście zniszczył te piramidy? Niemcy .
Poza tym piramidy nie służy tylko jako grobowce.

Ciekawostki o piramidach w Egipcie:

• piramida stoi prawie dokładnie na osi Północ-Południe. Kiedyś stała dokładnie na osi Północ - Południe, jednak odchylenie, od strony północnej 2'28" na północny-zachód i od strony południowej 1'57" na południowy-zachód, powstało wskutek dryfu kontynentów,
• południk biegnący przez piramidę jest najdłuższym biegnącym przez ląd. Dzieli on jednocześnie morza i kontynenty na dwie równe części,
• obwód podstawy podzielony przez podwójną wysokość daje liczbę Π =3,1416
• wysokość piramidy, jeżeli pomnożymy przez 1000000000, to otrzymamy średnią odległość Ziemi od Słońca,
• układ piramid zadziwiająco przedstawia układ gwiazd w pasie Oriona w roku 10583 p.n.e.,
• w roku 10583 p.n.e. ze wschodu tam gdzie spogląda Sfinks wschodził Gwiazdozbiór Lwa. Wtedy też zaczęła się era precesyjna Lwa i jak widać jego budowniczowie wiedzieli o tym i chcieli nawiązać do tego budując Sfinksa,
• masa sarkofagu pomnożona przez 10 do piętnastej potęgi jest równa masie Ziemi,
• piramida od końca lutego do połowy października nie rzuca w południe żadnego cienia, tak więc piramida była zegarem słonecznym, pokazującym pory i długość roku,
• temperatura wewnątrz Komory Królewskiej wynosi 68° Fahrenheita. Stanowi to dokładnie 1/5 odległości rtęci wznoszącej się w rurce od punktu zamarzania do punktu wrzenia wody na poziomie morza,
• stosunek długości i objętości piramidy odpowiada stosunkowi promienia do powierzchni koła,
• południk przechodzący przez środek piramidy tworzy z równoleżnikiem przechodzącym przez piramidę Mykerinosa i z linią prostą łączącą te dwa punkty trójkąt pitagorejski,
• kąty piramidy dzielą Deltę Nilu na dwie równe części,
• piramida Cheopsa leży w centrum masy lądu stałego Ziemi,
• odległość do bieguna południowego jest równa odległości do środka Ziemi i odległości od bieguna do środka Ziemi,
• wszystkie cztery ściany boczne Wielkiej Piramidy nie są płaskimi trójkątami lecz mają wklęśnięcia. Powodują one, że podczas równonocny wiosennej i jesiennej, tuż po wschodzie słońca oświetlana jest jedynie połowa ściany bocznej.

Rozsiane są po całym świecie i tworzą pewien wzór, niektórzy uważają że były albo elektrowniami , albo w jakiś sposób globalną siecią komunikacyjna.

to te oficjalne, a ile jest podwodnych piramid i tych o których się nie mówi ciężko policzyć .

Również w Małopolsce można napotkać podobne grobowce, choć ziemno-drewniane. A to dlatego, że na Kujawach były kamienie polodowcowe, zaś w Małopolsce ich nie było. - Więc budowano z tego, co było pod ręką - mówi Daniel Sukniewicz Katarzynie Kobyleckiej.
Na Pomorzu z kolei mamy kręgi kamienne podobne do tych na południu Anglii. Są prawdopodobnie dziełem Gotów, którzy wędrowali przez obecnie polskie ziemie. Były kiedyś zarówno grobowcami, jak też miejscem, w którym zbierała się lokalna społeczność. Taki areopag.
Mówimy też o świętych górach. Do nich zalicza się Ślęża, gdzie są nawet rzeźby sprzed tysiącleci. I do końca nie wiemy, kto je wyrzeźbił. Goci? Słowianie? Łużyczanie? - Takie góry służyły do kontaktu ludzi z bogami - wyjaśnia Daniel Sukniewicz. Ślęża to miejsce niezwykłe i jeszcze niezbadane. Świętą górą Słowian jest też Łysa Góra, gdzie obecny kościół stanął na miejscu świątyni pogańskiej.

http://www.polskieradio.pl/23/266/Artykul/284514,W-Polsce-mamy-piramidy-starsze-niz-w-Egipcie

Tutaj tez o tych samych piramidach ale dłuższy materiał :
Liksar

Liczba postów : 908

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jacek86 on 1st Styczeń 2016, 17:04

Tylko że.... te właściwości/parametry piramid pasują do ziemi kuli... (odległość od słońca, itp) może jest to instrukcja od demonów jak okłamywać ludzi na temat ziemi??? A może da się je odkodować inaczej i dowiedzieć czegoś ciekawego o płaskiej ziemi??
Jacek86

Powrót do góry Go down

Pisanie by ikiro on 1st Styczeń 2016, 17:24

http://wszechocean.blogspot.com/
Piramida jest tak dokładnie zlokalizowana w stosunku do Bieguna Północnego, że można by regulować nasze współczesne kompasy w oparciu o nią. Pomiary jej boków i kątów odzwierciedlają pomiary geograficzne Półkuli Północnej – np. stopni szerokości i długości geograficznej, obwodu i promienia Ziemi, a nawet spłaszczenia biegunowego. W czasie Międzynarodowego Roku Geofizycznego, w 1958 roku, określono dokładne wymiary Ziemi dzięki satelitom. I okazało się przy okazji, że francuski metr – stanowiący standardowa jednostkę miary systemu SI i oparty o wymiary Ziemi – okazał się być nieprawidłowy (co doprowadziło do zmiany definicji metra – przyp. tłum.) A co najciekawsze – okazało się, że tzw. łokieć egipski – jednostka miary użyta przy budowie Piramidy – okazał się być bardziej dokładnym. (wg Jonathana Gray’a)
więcej pod linkiem.
też uważam że to z piramidy wzięto obliczenia, a teraz na siłe chcą wmówić że tak pasuje by było bardziej "tajemniczo"

ikiro

Liczba postów : 19

Powrót do góry Go down

Pisanie by anileve on 1st Styczeń 2016, 18:02

Mnie bardziej chodziło tutaj o wiek i to, że nie pochodzimy z lasu i po chrzcie.
A film był może tak nie ciekawie z premedytacją montowany.
Żeby choć trochę udowodnić a nie ponosić konsekwencji tego.
Tak jak gość pisał w komentarzu,że większość się boi.

anileve

Liczba postów : 61

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jacek86 on 1st Styczeń 2016, 19:32

Nie ma co krytykować za montaż bo w ogóle ludzie się zniechęcą do robienia takich filmów.

Archeolog na końcu wypowiedzi ewidentnie ma na ten temat swoją teorię, ale woli mówić, że "są różne" ;/
Jacek86

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 1st Styczeń 2016, 19:43

Były podane jego dane osobiste. Na pewno szybko by się nim zajęli Neutral Więc się nie dziwie że wolał się wymijać od odpowiedzi .
Liksar

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jacek86 on 7th Styczeń 2016, 17:06

Olo poruszył ciekawy temat pod zdjęciem opublikowanym przez CNN na którym widać Merkel i Obamę rozmawiających w raczej swobodny sposób:

"Ciekawe...... przecież podobno Makrela nie zna angielskiego... Obamy też nie podejrzewam o znajomość niemieckiego... Czyżby mieli "swój" język...?"

Znalazłem komentarz człowieka który interesuje się biografią Kaczyńskiego:

"Ukończyłem Uniwersytet Warszawski. Mam tytuł magistra. Znam biegle w mowie i piśmie trzy języki obce. Włoski, niemiecki i angielski! Kaczyński pomimo ze jest doktorem nie zna ani jednego języka zachodniego! Dlatego zadam pytanie! Jak obronił doktorat skoro jest wymóg aby znał choć jeden język!? Sam kiedyś potwierdził że ani w ząb nie zna języków obcych!"

TVN24: "Późnym popołudniem zakończyło się spotkanie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z premierem Węgier Viktorem Orbanem w jednym z pensjonatów w Niedzicy. Rozmowy trwały ponad sześć godzin"

Nie wierzę żeby rozmawiali sześć godzin z tłumaczem! Przecież tak to można zrobić jakiś kilkuminutowy wywiad z aktorem itp.

Kolejna sprawa - to relacja Pawła Grasia z rozmowy Donalda Tuska z premierem Wielkiej Brytanii: "Donald z nim od razu rozmawiał przez telefon, więc go opier... tak, ku..., że szkoda, że tej rozmowy nie nagraliśmy, ku..., go tak zje..."

Było to przed objęciem przez Tuska stanowiska prezydenta UE, a jak wiemy w pośpiechu uczył się wtedy angielskiego bo nie umiał wydukać ani słowa.

Pracuję obecnie w Anglii, znam język na bardzo podstawowym poziomie, starcza żeby porozumieć się w sklepie, albo zamówić materiały u szefa, ale na piwo z anglikiem bym nie poszedł bo zasób słów skończyłby się po 5 min! Wink Oni chyba naprawdę mają swój "gadzi język" Wink A angielskiego się uczą jak już trzeba mówić coś publicznie, przed kamerami!
Jacek86

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 7th Styczeń 2016, 17:19

Skoro wiele wskazuje na to że potrafią czytać w myślach... to może jakoś i telepatycznie umieją do siebie mówić scratch ?
Liksar

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 7th Styczeń 2016, 18:55

tak się zastanawiam :

a może tych dwoje na zdjęciu łączy galaretowata forma o której mówi ICKE.. tz: gadzi mózg. Wszyscy go mamy tak jest potocznie nazwane podwzgórze . Tylko że ONI mogą go mieć lepiej wykształcony...i dlatego tak sobie swobodnie gadają... Razz

Icke mówi że takie "lepsiejsze " hmm móżdżki mają gadoidy... wolę jednak ludzki i z duszą...

http://davidicke.pl/forum/gadzi-mozg-ludzi-t1107.html

czysta BIOLOGIA hmm
lusia

Liczba postów : 488

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 7th Styczeń 2016, 23:21

Lusiu , naprowadziłaś mnie na pewną myśl Very Happy

Telepatia, nazywana również telepatią mentalną, jest definiowana jako (domniemana) komunikacja pomiędzy umysłami za pomocą środków innych niż postrzeganie zmysłowe.
To oznacza, że żaden z naszych zmysłów (smak, dotyk, wzrok, zapach i słuch) nie jest zaangażowany w przetwarzanie informacji otrzymanych przez nasze mózgi. Komunikacja telepatyczna jest słabo uargumentowana, jest też zależna od umysłu i myśli, od niczego więcej. Frederic William Henry Myers (1843-1901) był naukowcem parającym się wieloma dziedzinami, przede wszystkim jednak był obdarzonym wspaniałym umysłem teoretykiem i intelektualistą, który miał obsesję na punkcie ludzkiego mózgu. Ukuł termin "telepatia" w 1882 roku i od tego czasu tematyka ta była obiektem dużego zainteresowania wielu ludzi, w tym mnie. Najbardziej intryguje mnie kwestia telepatii bliźniąt. Poza fizycznym podobieństwem bliźniąt, niespotykanym u innych rodzeństw czy krewnych, wydaje się, że gdyby telepatia istniała, bliźnięta najprawdopodobniej doświadczałyby tego dziwnego zjawiska i byłyby w stanie tę zdolność kontrolować. Również jestem bliźniakiem i mogłem lub nie raz lub dwa doświadczyć telepatii między mną a moim bratem Taylorem.

fragment z : http://www.paranormalium.pl/telepatia-blinit-czy-bliniaki-s-zdolne-do-postrzeg,885,6,artykul.html
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
u bliźniaków coś takiego występuje ponieważ maja takie samo DNA i ogólnie są bardzo podobni.

Nefilms. to potomkowie upadłych czyli istot duchowych oraz ludzi ... istoty duchowe na pewno maja szersze pole komunikacji niż głosowe, dlatego wychodzi na to że jakaś cześć tych anielskich bytów mają w sobie , przez co pewnie mogą czytać w myślach.. ale i komunikować się na innym poziomie niż my.
Poza tym pewnie przy nefilmach pracuje wiele demonów czyli ich braci z wcześniejszych czasów. moze i przez nich się komunikują?

W końcu taki niematerialny łacznik to wspaniała droga komunikacji i przekazywania sobie informacji Very Happy
Liksar

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jacek86 on 8th Styczeń 2016, 02:30

thewordwatcher pisze dużo artykułów więc pewnie dużo o tym myśli w ciągu dnia, pisał, że kilkukrotnie miał wrażenie jakby ktoś czytał jego myśli.

Przeciętny człowiek w miejscach publicznych myśli raczej o przyziemnych rzeczach więc i pewnie mniej na siebie zwraca uwagę.

Większość polityków z nieanglojęzycznych krajów strasznie kaleczy angielski, znają praktycznie na tyle żeby porozmawiać o pogodzie. Nie wyobrażam sobie "spotkań na szczycie" z Agelą,Hollande, i innymi włochami, grekami itp. Wink Albo telepatia albo jakiś inny Jidysz Wink
Jacek86

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 8th Styczeń 2016, 08:34

Z innej beczki.

Film dokumentalny przedstawiający ujawnienie tajnych dokumentów NSI (amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego(?))  przez jednego z pracowników Edwarda Snowdena mającego dostęp do wszystkich jej danych.

http://m.cda.pl/video/525599b4

Jak się okazuje, agencja ta, po 9.11 stale rozszerza swój zasięg tak, iż dzisiaj ma dostęp do wszystkich wiadomości i połączeń drogą telefoniczną, sieciową, radiową itp.
Do tego posiada rozbudowane systemy selekcji i rejestracji wszelkich działań i ruchów.
W USA inwigilacja sięga już każdego, ale to co się przed nami ukrywa może okazać się jeszcze gorsze..myślę, że w tej chwili mogą śledzić już wszystkich mających dostęp do jakiejkolwiek łączności.
Obserwator

Liczba postów : 1115

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Skiper on 8th Styczeń 2016, 09:21

Ondosnie inwigilacji...

Do żony przyszła wczoraj koleżanka na kawę i rozmawiały międzyinnymi (TYLKO ROZMAWIAŁY!!!) o smoczkach i smyczach do smoczków dla dzieci, że kuzynka kupiła i się sprawdza... moja żona zażartowała ,że kupi chyba ze 4 smoczki (wymieniła konkretną firmę) bo ciągle się gubią. I potem rozmowa toczyła się dalej.

wieczorem żona włączyła internet i szok, zaczęły jej się pokazywać reklamy smoczków i to KONKRETNIE TEJ FIRMY o której rozmawiali.

nie wiem co nas słucha... ale słucha.

Skiper

Liczba postów : 169

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 8th Styczeń 2016, 10:07

No to ładnie!! Ale masakra!! affraid
Obserwator

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 8th Styczeń 2016, 10:16

Skiper napisał:Ondosnie inwigilacji...

Do żony przyszła wczoraj koleżanka na kawę i rozmawiały międzyinnymi (TYLKO ROZMAWIAŁY!!!) o smoczkach i smyczach do smoczków dla dzieci, że kuzynka kupiła i się sprawdza... moja żona zażartowała ,że kupi chyba ze 4 smoczki (wymieniła konkretną firmę) bo ciągle się gubią. I potem rozmowa toczyła się dalej.

wieczorem żona włączyła internet i szok, zaczęły jej się pokazywać reklamy smoczków i to KONKRETNIE TEJ FIRMY o której rozmawiali.

nie wiem co nas słucha... ale słucha.

Trzeba zacząć ludzi ostrzegać. Słuchają nas przez mikrofony w najnowszych monitorach, w kamerach na laptopach, a najnowsze Windows 10 transmituje te nagrywane informacje w miejsca, o których się nam nigdy nie śniło.

Mamy powłączane komórki przy sobie, nawet mogą nas śledzić (podobno) przy komórkach wyłączonych.

Najnowsze samochody mogą rejestrować niemal wszystko z rozmowami włącznie.

Na szczęście aż tak się i nas i Boga boją.
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2023

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Szymon on 8th Styczeń 2016, 10:56

Kilka lat temu rozmawiałem z bratem na temat kart illuminati przez komórkę, chwile po rozmowie dostałem sms'a, że ktoś tam może mi powróżyć z kart. Prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest na prawdę zerowe bo do dzisiaj chyba już nigdy nie odczytałem w sms'ach tego typu słowa karta na mojej komórce. Razz
Szymon

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

Pisanie by Szymon on 8th Styczeń 2016, 10:57

Kilka lat temu rozmawiałem z bratem na temat kart illuminati przez komórkę, chwile po rozmowie dostałem sms'a, że ktoś tam może mi powróżyć z kart. Prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest na prawdę zerowe bo do dzisiaj chyba już nigdy nie odczytałem w sms'ach tego typu słowa karta na mojej komórce.  Razz
Szymon

Liczba postów : 59

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 9th Styczeń 2016, 20:58

Kurczę..mam dziwne wrażenie, że ten system działa również i u nas. Może wcześniej nie zwracałem na to uwagi, może to przypadek?

4 stycznia odebrałem wypłatę i jak to po grudniu przy pracy na czarno, wyszło mało dni roboczych. Opłaciliśmy wszystkie rachunki i zostało 150 zł. Zaczęliśmy dyskutować jak tu zakombinować z kasą i poskładać wszystko do końca miesiąca.

Ostatnio na dniach oglądałem ten film o inwigilacji i Skiper opowiadał o akcji z reklamą po tym jak jego żona gawędziła z koleżanką o smoczkach.

Wczoraj wchodzę na swoją pocztę i w "ofertach" w polu na reklamę: "szybka pożyczka za darmo" i obok  ikonka sowy.

Zaniemówiłem!

Do tego ostatnio cały czas rozmawiamy z przyjaciólmi o wyjeździe na snowboard i cały czas dostaję reklamy wakacji w górach. Rozmawiamy o wyjeździe w Alpy i takie dostaję reklamy, a noclegi ostatnio sprawdzałem tylko w Polsce..

...to się robi dziwne affraid
Obserwator

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 9th Styczeń 2016, 21:07

USA: wycinają organy abortowanym dzieciom, gdy te jeszcze żyją, a państwo to opłaca

Światło dzienne ujrzało kolejne nagranie przedstawiające przerażające praktyki aborterów z organizacji Planned Parenthood.

W siódmym już opublikowanym klipie znalazł się między innymi wywiad z byłą technik firmy StemExpress współpracującej z Planned Parenthood.

UWAGA TEKST DRASTYCZNY

http://chnnews.pl/index.php/pl/ameryka/item/2762-usa-wycinaja-organy-abortowanym-dzieciom-gdy-te-jeszcze-zyja-a-panstwo-to-oplaca.html
lusia

Liczba postów : 488

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 10th Styczeń 2016, 02:06

Piszę właśnie najnowszą wersję o nasieniu węża i znalazłem linka do witryny, w której dowiedziałem się że planowano w UK demonstracje w największych miastach przeciwko rządowej pedofilii.

Spójrzcie na to zdjęcie.

Link - http://yournewswire.com/april-11th-major-uk-cities-to-host-child-abuse-protest-rallies/

A nasienie węża nadal sprowadza Islamistów realizując plan III Wojen Światowych.

Jeżeli się bliżej na to spojrzy, to strach się bać!

Czy teraz widać kto nami rządzi i dlaczego wydaje się takie nieudolne decyzje? Czy raczej realizuje się  ohydny destruktywny plan przeciwko białej razie chrześcijańskiej.

Aby zwołać takie ilości ludzi na ulice, to musi być wiele dowodów i powodów.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 18th Styczeń 2016, 13:37

Zwróćmy uwagę na skrajne zakłamanie władz, które zdradziły białe kobiety w Europie.

Trzeba to nagłaśniać abyśmy wiedzieli, że to nie są przypadki ale celowa dywersyjna robota wrogów rodzaju ludzkiego, białych i Chrześcijan oraz... oczywiście Boga.

Do tej pory kobiety były pod ścisłą 'opieką' rządów, liczyły się opinie kobiet, nie wolno było ich obrażać, za nazwanie prostytutki zdzirą groziły i grożą nadal kary, nawet więzienia. Kobiety stały niemal na piedestale, dawano im wszelką mozliwą pomoc przeciwko... mężczyznom i mężom.

Nie wolno było kobiety obrazić, uderzyć, mieć z własną żoną seksu jeżeli nie miała ochoty lub mogła bezdowodowo sfabrykować historię rzekomego gwałtu i nawet wsadzić męża za kraty.

Za klapsa danego dziecku kary więzienia.

I nagle jakby we wszystko strzelił piorun... Allacha.

Wolno gwałcić kobiety, obmacywać, wkładać publicznie palce w każdą dziurkę, opluć kobietę, przyłożyć jej ręką lub kijem, zwymyślać od suk i jeszcze gorzej, a nawet wolno uciąć jej głowę.

Nagle tylko opinia 'imigrantów' się liczy a kobiety powinny zaakceptować inną kulturę czyli... barbarzyństwo i stulić buzie.

Niestety, kobiety głosowały, zwłaszcza na syjonistkę Merkel, która je właśnie całkowicie zdradziła!

Czy istnieją jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do intencji naszych syjonistycznych rządów?

Czy nie wstyd tym, którzy na nich głosowali? A teraz już zaczynają myśleć, jak tu sprawdzić przedstawicieli nowej 'cywilizacji' i w ten sposób Polaków nimi zaatakować, jak to już się CELOWO robi w Niemczech, Szwecji, Francji, Anglii i w innych państwach.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mutu on 18th Styczeń 2016, 13:49

Sprawa kobiet w kontekście wydarzeń bieżących jest jasna dla ludzi którzy znają prawdziwe przyczyny tego co się obecnie dzieje w Europie i na świecie.

Feminizm karmi poprzez fundusze Sorosa, który nie jest tak naprawde kreatorem a tylko pośrednikiem, ta sama ręka która sprowadza "uchodźców" do Europy w celu wywołania wojen etnicznych.
Tym samym feministki dostały zakaz krytyki "uchodźców" od swoich mocodawców.

I to w zasadzie tyle na temat przyczyn.

Mutu

Liczba postów : 475

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 6 z 24 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics