Przerażające sekrety rządzących elit!

Strona 5 z 31 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Next

Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 12th Grudzień 2015, 15:51

thewordwatcher napisał:A co Rosja kombinuje? Już się w tym zgubiłem! Rolling Eyes

Moja hipoteza na temat działań Rosji w Syrii jest taka, że Putin działa propagandowo na rzecz prezydentury Donalda Trumpa.

Zobaczmy Putin wstrzymał inwazje na Ukrainę i buduje potężną koalicje w Syrii.

Działania Rosji w Syrii to majstersztyk dyplomacji, propagandy i stopniowego podważania wiarygodności papieża i jego zauszników!!!

Zobaczmy obecnie Turcja jest w coraz większej izolacji politycznej. Papież liczył, że Rosja dopowie środkami militarnymi aby dać pretekst całemu Nato do wojny z Rosją... tymczasem...

Putin przeciwko Turcji uderzył nie militarnie ale w gospodarkę. Turcja to członek paktu militarnego - Nato, ale nie jest ona członkiem paktu gospodarczego czyli - UE. Dlatego sankcje Rosji przeciwko Turcji są wielokrotnie groźniejsze niż w przypadku Polski gdzie straty rolnikom wynagrodziły dotacje!!!

Dodatkowo Turcja jest otoczona przez samych wrogów czyli, Grecje - członek Nato i UE, która wspiera Rosje... zauważmy Turcja Erdogana zamiast budować dobre relacje z Grecją to je systematycznie pogarszała. Co jest niebezpieczne dla samego Nato. W razie wojny dwóch członków Nato, w której Turcja zaatakowałby Grecje to Nato byłoby podzielone a Rosja mogłaby udzielić pomocy militarnej Grecji!!!

Turcja ma ponadto wrogie stosunki z szyitami czyli z Iranem i Irakiem (którego 70% a obecnie więcej procent społeczeństwa to szyici). Armenia to sojusznik Rosji i Iranu.

Turcja ma słabą flotę. Dodatkowo w Egipcie wojskowa junta jest po stronie Rosji - ponieważ obaliła ona "Bractwo Muzułmańskie" wspierane przez Arabie Saudyjską oraz po cichu przez Obamę. Obecnie władze Egiptu są coraz bardziej przeciwko Saudom.

cena ropy jest niska nie tylko z powodu tego, ze ISIS nią handluje ale dlatego, że Arabia Saudyjska, Katar obniżyły cenę tego surowca. Co uderzyło w Rosje ale też w ich gospodarki. Dlatego Arabii Saudyjskiej ciężko było i jest opanować bunt szyitów w Jemenie. Dopiero lotniskowiec USA uniemożliwił dostawy broni z Iranu do Jemenu i sytuacja jest na razie opanowana.

Ale USA ma w zasadzie 5 sprawnych lotniskowców a aby kontrolować sytuacje na świecie potrzebuje tych lotniskowców aż 11.

A teraz zauważmy armia USA jest przeciwko Obamie. Nie wszystkich wrogich mu oficerów Obama wyrzucił. Inni po prostu siedzą cicho i po cichu wspierają działania Rosji i Chin, oraz działania propagandowe Donalda Trumpa.

A teraz zauważmy inną kwestię, zestrzelenie Rosyjskiego bombowca s-24. Przecież Rosjanie wysłali trasy lotów wcześniej Amerykanom!!!

Pamiętajmy armia USA jest przeciwko Obamie. Zapewne Putin i oficerowie armii USA uzgodnili w jaki sposób sprawić aby zachęcić Edogana do zestrzelenia owego samolotu.

Któryś z wysokiej rangi oficerów armii USA, zapewne w prywatnej rozmowie zapewnił Erdogana, aby ten zestrzelił ów samolot S-24, zapewne obiecując pomoc całego Nato i USA. Obama nic o tym wybryku nie musiał wiedzieć - wszak u niego jest taki burdel i kłopoty, że sam jest skupiony na walką z opozycją oraz na wyborach prezydenckich!!!

Dodatkowo do swojego otoczenia wybrał samych pochlebców i nieudaczników. Zresztą oszust szuka na swoich podwładnych czy współpracowników głupszych od siebie aby móc ich oszukiwać. Sam szatan stosuje tę metodę nawet w przypadku swoich kumpli aniołów - wszak jako cherub ma nad zwykłym aniołem potężną przewagę intelektu!!!

Zobaczmy Obama zdystansował się od wybryku Erdogana. Natomiast po tym wybryku Putin miał od razu całą listę środków jakich może użyć wobec Turcji. Natomiast Turcja do dziś nie wie jak zareagować na ową wojnę handlową!!!

Czyli zestrzelenie bombowca Rosyjskiego było w interesie Rosji i przeciwników Obamy, w ten sposób Putin miał pretekst do wprowadzenia sankcji przeciwko pro-watykańskiej Turcji!!!

Cyryl

Liczba postów : 1385
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 13th Grudzień 2015, 00:01

Oczywiście, że wiele wskazuje na to, że Rosja zwalcza Watykan w takiej właśnie formie. Plan 3 Wojny zakłada zniszczenie syjonizmu i Izraela a Puti8ng niszczy ISIS czyli głównie twór Izraela - Mossadu.

Niby ISIS to wrogowie Chrześcijaństwa i Żydów ale nie było jeszcze żadnego ataku ISIS na Żydów.

Izrael został przyłapany na czerpaniu zysków ze sprzedaży ropy przez ISIS. I nikt nie protestuje.

Coś mi sie wydaje, że masz wiele racji Cyrylu i USA się zaczyna dosłownie rozpadać. Buntują się szeryfowie, sędziowie, senatorowie i ponownie rozpoczęła się akcja usunięcia Obamy z urzędu.

Z ostatniej chwili - Rosja w otwartej wojnie przeciwko watykańskiej NATO. Putin ogłosił, że jakakolwiek próba zbliżenia się do jakichkolwiek terenów zajmowanych przez Rosję w Syrii, jakiekolwiek naruszenie przestrzeni w Syrii przez jakiekolwiek wojska czy samoloty NATO spowodują natychmiastową reakcję zbrojną Rosji.

Putin ogłosił, że obecność sił zbrojnych w Syrii jest legalna i jest pomocą dla kraju od wielu lat zaprzyjaźnionego z Rosją przeciwko inwazji NATO w postaci ISIS, w wyniku której zginęło pół miliona cywilnej ludności.

Putin oskarżył siły NATO i próby ataku sił Rosji. Samoloty Francji czy Anglii nie zaatakowały jeszcze ani razu ISIS ale szkolą się do ataków na siły powietrzne Rosji.

Czyli 'ataki' w Paryżu to był pretekst do walki z Rosją a nie z ISIS.

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Putin-nato-war-begun-800x350

Do swoich oddziałów Putin wydał rozkaz: bądźcie ekstremalnie zdecydowani i twardzi. Jakikolwiek cel, który zagraża siłom Rosji oraz naszym bazom na ziemi powinien być natychmiast zniszczony.

http://www.anonymousmags.com/putin-it-has-begun-russia-is-at-war-with-nato/

To nieco wyjaśnia sytuację i widać, ze król północy, Putin zacznie jeszcze bardziej niszczyć ISIS i NATO, które nie ma funduszy na jakiekolwiek walki.

Jest wielce prawdopodobne, że Żydzi przyłączą się, lub już się przyłączyli do Putina wraz z Donaldem Trumpem, który jest masonem i wielkim sympatykiem Żydów.

Dwa największe problemy dla NATO.

1. Brak funduszy. Nikt już im nigdy nie pożyczy żadnych pieniędzy.

2. Jakikolwiek ruch w kierunku sił Rosji wywoła zamieszanie we wszystkich krajach okupowanych przez USA, jak: Japonia, Wietnam, Taiwan, Korea, Singapur, Niemcy, Polska, Ukraina i wiele wiele innych.

USA/NATO/Watykan to osaczony i ranny niedźwiedź, którego kazdy ruch jest nadal groźny, ale sfora już mu nie da szansy na przeżycie.

Anna Maria Riezinger - były sędzia federalny Alaski wystosowała list do wszystkich agencji federalnych w USA, ujawniając całkowicie nielegalny system rządów USA, tzw. korporatyzm - całkowicie sprzeczny z Konstytucja i w liscie tym nawołuje ona do aresztowania Kongresu i Obamy.

Czyli USA mają także olbrzymie problemy we własnym kraju i jakakolwiek wojna w Syrii może się skończyć czkawką Obamy i Franciszka, skazańca na dożywocie za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Informacji i zamieszania jest sporo, ale wszystko wydaje się iść w kierunku zniszczenia Wielkiej Nierządnicy - Watykanu i USA - Babilonu Wielkiego.

A król północy, kiedy rozpocznie zwalczać Chrześcijaństwo, padnie bez udziału ludzkiej ręki, jak to zapowiedział Daniel.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Zwykły on 13th Grudzień 2015, 12:12

Obama - oddany człowiek szatana i pachołek Watykanu zachęca Chrześcijan by wyrzekali się Boga w zamian za pozostawienie przy życiu co wiemy może się skończyć brakiem możliwości życia wiecznego!!

http://www.pch24.pl/obama-twierdzi--ze-zamiast-ginac--chrzescijanie-w-syrii-i-iraku-powinni-przejsc-na-islam-,39953,i.html

Zwykły

Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 13th Grudzień 2015, 16:09

thewordwatcher napisał:To nieco wyjaśnia sytuację i widać, ze król północy, Putin zacznie jeszcze bardziej niszczyć ISIS i NATO, które nie ma funduszy na jakiekolwiek walki.

Nie tylko funduszy!!!

Otóż jest coś ważniejszego od pieniędzy dla armii. Tym czymś jest morale:

Napoleon napisał:Siła moralna bardziej niż liczba decyduje o zwycięstwie.
https://pl.wikiquote.org/wiki/Napoleon_Bonaparte

Bonaparte zbudował potęge militarną ponieważ dbał o morale armii!!!
Zwalczał korupcje i karał najsurowiej wysokich oficerów tym surowiej im wyższej rangą był oficer!!!
Zwykły żołnierz mógł wysoko awansować jeśli się wykazywał zdolnościami!!

A na czym Bonaparte opierał ową moralność???


Bonaparte napisał:Religia chrześcijańska jest religią społeczeństwa cywilizowanego. Ona podnosi człowieka, głosząc wyższość ducha nad materią. Nie szanować tej religii, to znaczy być pozbawionym zdrowych pojęć moralnych i oddawać się libertynizmowi myślowemu, który niesie dezorganizację społeczeństwa.

https://pl.wikiquote.org/wiki/Napoleon_Bonaparte

Ponieważ to w chrześcijaństwie jest najwięcej (zaraz po żydach starozakonnych) elementów Tory czyli prawa Bożego.

To u Napoleona Polacy byli wysoko cenieni, nie z powodu sympatii do nas - Napoleon nas wykorzystał, ale z powodu naszego wysokiego morale i zasług!!

Polacy jako ostatni mieli przecież rycerstwo - husarie, czyli formacje której wojownicy nie walczyli dla pieniędzy ale dla ojczyzny i posiadali nawyższe morale.

Ponadto rycerstwo tak naprawdę w swoim etosie w bardzo wielu punktach odnosiło się do prawa Bożego np. taki:pow. prawa 20 napisał:(Cool I niech nadzorcy jeszcze dalej mówią do wojowników tak: Jeżeli ktoś jest bojaźliwy i lękliwego serca, niech idzie z powrotem do swego domu, niechaj nie osłabia serca swoich braci jak swoje.

Rycerze często pozostawali na polu bitwy pomimo, że ich armia przegrała. Zawisza Czarny odmówił ucieczki przed Turkami, dlatego zginął!!

I zobaczmy co uczynił Putin!!!

W swoim państwie postawił na wspieranie chrześcijaństwa i na wysokie morale społeczeństwa.

Zarówno Putin jak i mason Napoleon oczywiście wykorzystali chrześcijaństwo do swoich celów, ale obydwaj pokazują, że bez wprowadzania jakiś elementów prawa Bożego nie można mówić o sukcesie. Putin zwalcza zboczenia w tym homoseksualizm i czyni kilka innych rzeczy!!!

Obecnie społeczeństwo Rosji i armia Rosji posiadają wysokie morale.

A morale państw Nato czy zachodnich???

Jakie może być morale tych państw, jest tam wspiera się NWO- czyli łamanie po kolei wszelkich prawa Boga.

Wspiera się tam homoseksualizm. Jaki wpływ na morale armii USA miało wspieranie homoseksualizmu.

Jaki wpływ na morale wojsk Nato ma fakt, że te państwa oficjalnie głoszą wojnę z islamem a z drugiej strony sprowadzają islamistów i umożliwiają im tworzenie stref szariatu!!! Dodatkowo ustępując islamistom!!!

Przecież tacy żołnierze nie staną do walki z Rosjanami.

Dodatkowo armia USA składa się z chrześcijan, którym od czasu 2001 roku tłoczono do głowy wojnę z islamistami!!!

Jak można zatem tych żołnierzy nie tylko do wspierania islamistów ale też do wojny z Rosją - która skutecznie zwalcza tych islamistów???

Papież z Obamą wpadli we własne sidła!!!

Obama jakby nawet miał kasę na wojnę to nic by z tego nie wyszło, ponieważ jego żołnierze przeszli by na stronę Rosjan!!!

Podstawą skutecznej armii to morale!!!

Dlatego Obama dla wsparcie islamistów wysyła tylko nieliczne samoloty oraz najbardziej zaufanych żołnierzy - najemników CIA.

Większa ilość wojska to większe ryzyko buntu!!!

Armia USA i naród Amerykański już wiedzą, że Obama to islamista z ramienia Watykanu.

Jedyną armią którą posiada Watykan to islamiści (czyli jak ich określał jezuita Himmler - brudna armia). Ale ona spieprza pod wpływem nalotów Rosji z Syrii!!!

Uciekają do Europy, ale czy będą ochoczo walczyć gdy przyszłaby Rosyjska inwazja na Europę??? Nie, zobaczcie te dwa proroctwa:
http://zbawienie.forumotion.com/t136-czy-habakuk-prorokuje-o-najezdzie-wyznawcow-islamu

Czyli Habakuka i Jeremiasza, one naprawdę wiele mogą mówić o dzisiejszej sytuacji. Jeśli Putin to król Północy a islamiści - islam stworzył Watykan do sp. z żydamia- to naród Chaldejczyków to mamy ciekawe informacje!!!

Cyryl

Liczba postów : 1385
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 20th Grudzień 2015, 00:55

Elity wiedzą, że my wiemy, kim oni są i ze owe informacje mają już na nas olbrzymi wpływ.

Króciutki film z przedwyborczej kampanii Hilary Clinton.Bredzi kłamstwa jak każdy polityk pchający się do koryta, szkoda czasu na tłumaczenie, ale na końcu mówi -

..." powiedzcie swoim znajomym i przyjaciołom w najlepszy możliwy sposób zobaczcie pod światłem, ja nie mam rogów!"

Najciekawsze są komentarze. (te warto tłumaczyć! hahahahaha)

Powiedziano że rogata. 666

Królowa niewolników ma dwa rogi - komunizm(niewolnictwo) i Islam (niewolnictwo)

Jej peruka zasłania rogi.

Może ma rogi niewidzialne... Ale mówi z rozdwojonym językiem!!! Szatan B.

Ten szczur jest bardzo sprytny... trudno jest zauważyć jej rogi.

Ona nie ma rozumu także...

Nie byłbym tego taki pewien, Hillary!

Dobrze, my wiemy, że ona kłamie we wszystkim i o wszystkim, ma rogi i rozwidlony ogon...

--------------------------------------------------------------

Zwróćmy uwagę, jaki impakt mają artykuły nieocenzurowane na wielu ludzi. Nawet Hillary wie za kogą ją ludzie mają i zrobiła to juz dwukrotnie, zaprzeczając, ze ma rogi.

Dla niewtajemniczonych - ona z równie prawdomównym szatańskim pomiotem, Clintonem są oboje odpowiedzialni za masakrę w Waco, słynnego Davida Koresza, gdzie spalono żywcem na ofiarę szatanowi [b]74 osoby, głównie kobiety i dzieci.

Widziałem osobiście film z tego zdarzenia i podpalenia dokonano celowo!

Była to ofiara masońska dla Lucyfera i Clintonowie od tego momentu są wspierani przez demony jak nigdy przedtem.

https://pl.wikipedia.org/wiki/David_Koresh

Żydopedia kłamie jak często sie jej zdarza w takich przypadkach.

Koresz i jego sekta nie popełnił żadnego przestępstwa, karalnego przez prawo. Mógł zostać aresztowany i postawiony przed sądem i nikt nie musiał być atakowany.

W USA wolno posiadać broń i on i jego grupa legalnie posiadali broń. Było to po prostu świadome rytualne morderstwo, a rozkaz działania wydał Bill Clinton, równie prawdomówny jak jego żona Hillary.

Bill Clinton to ten, co z Moniką Lewinsky coś tam kombinował, wiemy co.

Nasienie węża nawet nie wie kiedy kłamie, ponieważ zawsze kłamią i zawsze krew się leje, kiedy oni wydają jakieś decyzje.

Za tę ofiarę Hillary może zostać prezydentem o ile Obama ustąpi. Nie jest to jednak pewne, ponieważ ju kilkakrotnie zapowiadał, ze będzie starał się uzyskać trzeci termin rządów w USA!

On rękami islamskich kolegów z ISIS wymordował i spalił znacznie więcej Chrześcijan, niż Hillary. Więc może mu się to udać.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Mutu on 20th Grudzień 2015, 14:31


Ja ciągle się dziwię ludziom którzy myśleli czy myślą, że Trump to jest jakaś alternatywa czy wręcz antagonista dla Bushów, Clintonów i innych satanistów.
Ten facet został tylko przez nich wypuszczony aby zagospodarować głosy przeciwne. Stary scenariusz działa jak widać zawsze, a ludzie się nabierają. Podobnie jak w Polsce - ludzie myślą, że Kaczyński i PIS są antykomunistyczne.

"Sukcesy Putina"...

Tutaj też naiwność ludzka nie zna granic. Widzę wszędzie ten zachwyt jak to Putin od kilku lat już ogrywa na każdym polu Obamę, Europę i kogo tam jeszcze.
A działa tutaj nic nic innego jak kreowanie wizerunkowe, podobne jak za Stalina. Cała koalicja aliancka zachodnia finansowała wojnę, dotując też miliardami dolarów i sprzętem Stalina, bez czego mógłby sobie pogwizdać na mrozie, a kiedy siadają do stołu aby dzielić świat, Stalin ogrywa wszystkich wydzierając najlepsze kąski.
Dostał to i miał.

Teatr.

Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 20th Grudzień 2015, 15:14

Były demonstracje w wielu miastach w Polsce przeciwko rządowi.Film po polsku, ale nie mam teraz czasu aby się tym zająć.

Już mają rodacy dosyć syjonistycznych kukieł.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Mutu on 20th Grudzień 2015, 15:48

thewordwatcher napisał:Były demonstracje w wielu miastach w Polsce przeciwko rządowi.Film po polsku, ale nie mam teraz czasu aby się tym zająć.

Już mają rodacy dosyć syjonistycznych kukieł.


No sory Henryk ale teraz to "pojechałeś".
Wstawiłeś filmik z demonstracji KODowców - komunistycznych pogrobowców. Marsze zorganizowane przez PO i jej działaczy odrywanych od koryt i zamówień publicznych.
Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 20th Grudzień 2015, 15:58

Artykuł był w rosyjskiej witrynie i nie znam polskich warunków na tyle, aby to własciwie zinterpretować!

Ludzie... litości!

Czy to oznacza, że aż tylu w Polsce durni!

lol!

Dobranoc... idę lulu!  bounce  bounce  bounce

PS. Dzięki za szybką korektę!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Mutu on 20th Grudzień 2015, 16:17


Wyjaśnię więc o co chodzi z tymi demonstracjami obecnie, i z tym całym KODem.

PIS (nie sympatyzuję z nimi żeby była jasność) kiedy doszedł do władzy zapowiedział, że nałoży na banki zagraniczne podatek bankowy, oraz że pozrywa kontrakty różnym zaopatrzeniowcom poprzedniej władzy, i nałoży podatek na odprawy dla prezesów firm.

Od razu po tym delegat bankowców i Sorosa w sejmie "polskim" - Petru, zorganizował marsze i protesty zniesmaczonych niedemokratycznymi zachowaniami PISu. Większość z tych czynowników marszowych to ludzie opłacani przez bankierów, co zostało niejednokrotnie udowodnione i pokazane na światło dzienne.

Na marszach idzie też cała prawie polska "elita" kulturalna, wystraszona obcięciem dotacji państwowych i oderwaniem od koryta.
Nazwiska takie jak Kondrat, którego firma zajmująca się handlem winami zaopatrywała za czasów PO kancelarię premiera i prezydenta w trunki a obecnie tracący kontrakty, czy inni typu Materna będący odkąd tylko pamiętam na topie w tv to są ci którzy teraz wrzeszczą z trybun udając pokrzywdzonych. A krzywda ich polega na tym, że doili państwo przez kilkadziesiąt lat i nagle co...ma się to urwać?!

To jest całe clue tego. Reszta to tylko kłamstwa mające tuszować rzeczywistą naturę tych demonstracji.

I zdjęcie na którym wszystko to wyjaśnione jest w jednym zdaniu.

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 2ccxsaw


Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Zwykły on 20th Grudzień 2015, 22:16

Polska wpadła z łap siepaczy do łap bałwochwalców.

Jedni drugim zrobili Smoleńsk i tak się dalej toczy to wszystko.

PIS to ultra katolicka partia, która chce oddać nasz naród jeszcze bardziej w ręce "Maryi" - Szatana.

A tutaj widać symbiozę - PIS + Radio Maryja = 100% zwierzchnictwo Watykanu z bałwochwalstwem na czele.


Zwykły

Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Edwedere on 21st Grudzień 2015, 01:31

https://www.youtube.com/watch?v=pH5BBKHKlQ8

Warto obejrzeć ten film , jest poważne zagrożenie że dążą do powstania "2 giego Majdanu" w Polsce

Edwedere

Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 21st Grudzień 2015, 02:19

Zastanówmy się czym jest tak naprawdę demokracja???

Czy raczej po co szatanowi jest demokracja???

Otóż celem szatana jest:
http://www.zbawienie.com/cel-szatana.htm

wymordowanie całej ludzkości lub przynajmniej tyle ile szatan będzie mógł.

A tutaj jest opisany technika w jaki sposób szatan chce ludzi zabić:

Ap 20 napisał:(11) I widziałem wielki, biały tron i tego, który na nim siedzi, przed którego obliczem pierzchła ziemia i niebo, i miejsca dla nich nie było.

(12) I widziałem umarłych, wielkich i małych, stojących przed tronem; i księgi zostały otwarte; również inna księga, księga żywota została otwarta; i osądzeni zostali umarli na podstawie tego, co zgodnie z ich uczynkami było napisane w księgach.

(13) I wydało morze umarłych, którzy w nim się znajdowali, również śmierć i Hades wydały umarłych, którzy w nich się znajdowali, i byli osądzeni, każdy według uczynków swoich.

(14) I śmierć, i Hades zostały wrzucone do jeziora ognistego; owo jezioro ogniste, to druga śmierć.

(15) I jeżeli ktoś nie był zapisany w księdze żywota, został wrzucony do jeziora ognistego.

Czyli celem szatana jest skłonienie (poprzez pokusy) ludzkości do złamania tylu przykazań Boga aby, ludzie nie znaleźli się w księdze żywota.

Czyli szatan będzie dążył aby każdy człowiek na ziemi złamał maksymalną ilość praw Boga!!!

Oto cały plan.

A demokracja ma na celu wyłonienie przywódcy który będzie miał na tyle wysoki autorytet w społeczeństwie czy narodzie aby ludzi skłonić do złamania tychże przykazań Boga!!!

Dlatego Trump najprawdopodobniej zostanie prezydentem.

Po co szatanowi na urząd prezydenta USA ludzie tacy jak Obama, Hilary, ludzie którzy stracili zupełnie zdolność okłamywania społeczeństw???

Trump okłamuje ludzi doskonale!!! Obamie czy Hilary mało kto wierzy!!!

Szatan nawet jest skłonny nawet autentycznie poświęcić Obamę i Hilary jako pionki (wsadzić ich do więzienia lub zabić) aby tylko ludzie uwierzyli Trumpowi.

Obama i Clintowie to zapewne czują, dlatego Henryku tak wściekle atakują oni i ich koledzy republikanie Trumpa:

Jeb! Bush - naprawdę? Max Kolonko Mówi Jak Jest
https://www.youtube.com/watch?v=9gVV28heyow

Zapewne sam szatan, powiedział im, że jak nie potrafią już okłamywać ludzi (a przecież to jedyna cecha której od polityka wymaga szatan), to zostaną usunięci .

Dlatego Hilary odnosi się do zarzutów, do których wcześniej się nie odnosiła. Odnoszenie się do zarzutów- że Hilary jest satanistką - wcześniej było nie do pomyślenia, wszak oni woleli to przemilczeć i ludzi stawiającym im te oskarżenia wyśmiać i wrzucić do koszyka wariatów. Ale im się naprawdę pali grunt pod nogami.

Jak kiedyś Neron dał ludowi Rzymu chrześcijan na pożarcie lwom... co Neronowi nie pomogło wcale gdyż potem sam zginął... tak szatan chce dać ludom Rzymu, na pożarcie masonów i innych polityków - których kłamstw nie chcą już słuchać narody.

A ci politycy czują, że czeka ich los Nerona. Wcześniej ci politycy rzucali na pożarcie lwom takim jak Nato i ISIS miliony ludzi.

Tak samo jak Watykan traci już zdolność do okłamywania ludzkości - a straci ją zupełnie gdy Bóg wkroczy do akcji oficjalnie - dlatego zostanie on wyeliminowany przez Bestie.

Co ciekawe sam szatan zapowiedział, w swoim planie, że owi masoni i politycy zostaną przez niego tym razem naprawdę wyeliminowani:

Albert Pike napisał:Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

Przecież owi niszczyciele cywilizacji to obecni politycy i masoni - którzy publicznie pokazują swoje masońskie znaki - przed kamerami, które to dokumentują!!!

A co najciekawsze masoni wiedza o tym planie i go realizują, myśląc, że to nie o nich chodzi.

Zobaczmy co mówi Trump, oskarża on Obamę i Clintonów o zniszczenie cywilizacji USA!!!

Trump pokazuje ludowi Rzymu - czyli USA, jako winnego ich własnych cesarzy czyli Obamę i sp. kiedyś tym cesarzem był Neron.

Pokazuje to jak kończą słudzy szatana!!!

Cyryl

Liczba postów : 1385
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Kasia on 21st Grudzień 2015, 13:19

Tak naprawdę nigdy nie byłam taką prawdziwą patriotką.
Dla mnie nie ważne jest w którym zakątku tego świata jest moje miejsce ,mój dom.
Najważniejsze dla mnie jednak jest by był pokój , sprawiedliwość i kierowanie się prawami Bożymi .

Oglądając ten filmik mimo wszystko bardzo zrobiło mi się przykro jak Polska upada.


Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 21st Grudzień 2015, 13:44

To jest straszne, do jakiego stopnia ten biedny i głupi naród jest omamiony przez synagogę szatana!

Jeżeli się nieco smycz poluźni od syjonistów żydowskich, to zaraz z pomocą przychodzi nasienie węża ze smyczą Watykanu.

Między młotem i kowadłem.

Dlaczego?

Ponieważ naród polski odrzucił Boga i zamienił Go na bałwany Królowej Niebios, różnej maści 'świętych' z myckami i jest wyraźny brak pomocy Bożej.

Podejrzewam, że Bóg chce jeszcze bardziej dać narodowi klapsa, aby potem bardziej doceniał Boga i Jego Prawa i Sprawiedliwość.

Ostatnio zapytano mnie: dlaczego musimy umierać?

Dlatego, że nie doceniamy Boga i Jego daru życia. Większość z nas musi doświadczyć tego straszliwego horroru umierania, świadomości beznadziejnej rozpaczy, że trzeba się pożegnać z życiem i jedynie w Bogu jest nadzieja i jest to JEDYNA nadzieja.

Niestety jesteśmy ludźmi twardego karku bez potężnego lania niewiele do nas dociera.

Poprzez śmierć większość z nas zaczyna rozumieć, jak bardzo potrzebujemy Boga.

Za życia nikt o śmierci i o Bogu niemal nie myśli.

Oto dlaczego mieliśmy tyle nieszczęść i kto wie ile nam jeszcze przyjdzie wycierpieć!

Nie mówię o wielu wspaniałych braciach i siostrach, którzy wierzą w Boga, polegają na nim i starają się jakoś pomóc innym.

Niemniej większość musi poznać zupełną bezdenną rozpacz, aby zawołać do Boga o pomoc ze szczerego i skruszonego serca. Dopiero horror pożegnania się z darem Bożym, czyli życiem wielu z nas w końcu się obudzi z tego idiotycznego snu polegania na sobie samym czy na bałwanach, które nie mówią i nie żyją.

Obudźmy się!!!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 21st Grudzień 2015, 17:26

A tutaj mamy ciekawe info na temat KOR:

Marian Kowalski zaprasza eurogestapo do Polski
https://www.youtube.com/watch?v=ZNrs-PbpkG0

Marian tutaj podaje, że ludzi w niemieckich bankach zmuszano ludzi - przy użyciu szantażu w postaci utraty pracy - do brania udział w manifestacjach KOR.

Pokazuje to skalę poniżenia Polaków.

Tak jesteśmy w niewoli satanistów, tylko obecnie nadzorcy niewolników się zmienili.


Cyryl

Liczba postów : 1385
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Kasia on 21st Grudzień 2015, 22:15

Soros daje 150 mln na walkę o demokrację w Polsce !

Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny

George Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce. Przez środowiska GW i TVN lansowany jest zgoła odmiennie - jako wielki wirtuoz inżynierii finansowej i dobrotliwy, postępowy filantrop.

http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=176Może zrobić się gorąco Sad Sad
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Mutu on 24th Grudzień 2015, 13:42


Tutaj artykuł z Kresów. Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości co do tego że Putin to tylko druga strona syjonistycznego medalu.

Delegalizacja przez sąd rosyjski największego ugrupowania nacjonaliztycznego (prorosyjskiego) i słowiańskiego.

Więcej wyjaśnień nie trzeba.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fw-rosji-zakazano-dzialalnosci-najwiekszej-organizacji-nacjonalistycznej
Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Liksar on 24th Grudzień 2015, 14:48

Izraelscy weselnicy świętowali mord na palestyńskim dziecku

"Izraelska telewizja wyemiotwała nagranie w środę. Zostało ono wykonane na ceremonii ślubnej ortodoksyjnych Żydów, która odbyła się w Jerozolimie około trzech tygodni temu. Państwo młodzi i goście tańczą z bronią palną i nożami wzniesionymi w górę. Jeden z nich, ku uciesze tłumu, przebił nożem zdjęcie Ali Dawabeszeha. To palestyńskie niemowle, które zginęło 31 lipca w wiosce Duma na okupowanym Zachodnim Brzegu Jordanu. ..."

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/izraelscy-weselnicy-swietowali-mord-na-palestynskim-dziecku-video

Brak słów..
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 25th Grudzień 2015, 07:17

Dobre info Mutu. W samej Rosji jest pewien paradoks.

Rosja to państwo Federalne w której wszystkie mniejszości mają swoje państwa i prezydentów oprócz Rosjan.

Owa organizacja domagała się aby Rosjanie w ramach Federacji Rosyjskiej posiadali swoje państwo i swojego prezydenta. Putin jest bowiem prezydentem Federacji Rosyjskiej a nie Rosjan.

Zobaczmy większość w federacji Rosyjskiej Rosjanie nie posiadają swojego państwa!!!

Czyli nasi Słowiańscy bracie Rosjanie też są w niewoli synagogi szatana!!!

Cyryl

Liczba postów : 1385
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Kasia on 25th Grudzień 2015, 12:52

Przepraszam Cyrylu ale wstawiam coś w zupełnie innym temacie EmbarassedJuż gdzieś pisałam że bardzo zastanawiający jest dla mnie nagonka na palaczy .

Trują nas jak mogą i gdzie mogą a tu nagle chcą nas chronić przed rakiem z powodu palenia.

No i wczoraj ktoś podesłał mi to co wstawiam.

Owszem wszystko z umiarem i rozsądkiem.

Przeczytałam też komentarze i faktycznie nikogo kogo znam z palaczy nie męczy żaden kaszel czy duszności(chyba że już jest chory).

Wiem że wiele osób z tym się nie zgodzi ale czy ziemia jest kulą?

Wstawiam tylko część (trochę długie )przeczytajcie bo warto to wiedzieć.Niektóre rządy wiedzą, że ich przeszłe działania są bezpośrednio odpowiedzialne za spowodowanie większości nowotworów płuc i skóry w dzisiejszym świecie, więc posuwają się do ekstremalnych metod, próbując zmniejszyć w ten sposób odpowiedzialność i przerzucić zobowiązania finansowe od siebie, na nieszkodliwy ekologicznie tytoń. Jak dowiemy się z dalszej części raportu, skromny organiczny tytoń nigdy nie zaszkodził nikomu, a w pewien sposób można słusznie przyznać, że zapewnia zaskakującą ochronę zdrowia.

Nie wszystkie rządy na świecie podzielają ten sam problem. Japonia i Grecja mają największą liczbę dorosłych palaczy na świecie, ale najniższą liczbę zachorowań na raka płuc. W kontraście do tego, Ameryka, Australia, Rosja, i niektóre grupy wysp na Południowym Pacyfiku mają najniższą liczbę dorosłych palaczy na świecie, ale największą zachorowalność na raka płuc. To jest trop numer jeden w rozwikłaniu absurdu, ale zakorzenione na zachodzie medyczne kłamstwo, że „palenie powoduje raka płuc.”Na początku XX wieku palił niemal co drugi człowiek, ale częstość występowania raka płuca nadal była tak niska, że prawie niemierzalna. Wtedy stało się coś nadzwyczajnego: w dniu 16 lipca 1945 miał miejsce przerażający kataklizm, który ostatecznie spowodował to, że rządy państw zachodnich zniekształciły postrzeganie palenia na zawsze.https://pracownia4.wordpress.com/2011/08/22/palenie-chroni-przed-nowotworem-pluc/#more-3949
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by thewordwatcher on 25th Grudzień 2015, 14:05

Coś mnie w tym artykule śmierdzi. Broń jądrowa nie istnieje. To kolejne światowe kłamstwo. Radioaktywność istnieje ale nie jest aż tak groźna i tak długotrwała jak się nam sugeruje.

Paliłem kiedyś jak wściekły. Niemal jadłem papierosy spalając 40 Sportów w ciągu dnia, a jak na weekend był alkohol, to dochodziło do 60 sztuk dziennie.

Mój ojciec i jego dwóch braci zmarło na raka płuc. Ja rzuciłem palenie stając się Świadkiem Jehowy. Paliłem ostro od 15 roku życia do 26.

W Polsce w tym okresie było sporo zachorowań na raka i nie miało to związku z żadnymi wybuchami jądrowymi.

Ale jest dziwna sprawa, ponieważ przed wojną palono więcej i raka nie było masowego. Zresztą rak był niemal nieznany przed drugą wojną światową.

Od Australijczyków palaczy wiem, że są jakieś dodatki do papierosów, które powodują, że papieros się sam spala leżąc w popielniczce.

Są także dodatki powodujące to, ze palenie pewnych rodzajów papierosów jest bardzo trudne z powodu olbrzymiego uzależnienia od używanych chemikali.

Mnie wydaje się że zaniki raka powodowane są znacznie mniejszą ilością spalanych papierosów.

W zbyt wielu miejscach palić nie wolno, w pracy jest to wysoce niemile widziane przez szefów i ludzie palą dużo mniej, niż ja kiedyś paliłem. To samo dotyczy restauracji czy wielu publicznych miejsc.

Owszem, rak atakuje nadal ale ze znacznie mniejszą siłą ponieważ ludzie palą ogólnie znacznie mniej, niż ja kiedyś paliłem.

Czyli moje pobieżne obserwacje nie potwierdzałyby tego artykułu. Oczywiście, że mogę się mylić.

Podejrzewam, że władze chcą nam bardziej dopiec i zrobić wrażenie, że chcą nam pomagać i ze względu na niechęć do szczepionek i zupełny brak zaufania w wielu innych dziedzinach władze chcą jakość ratować swe poważnie nadszarpniętą opinię i wyglądać na naszych przyjaciół.

Sprawdziłem dokładnie wiele materiałów odnośnie broni jądrowej i jestem pewien, ze nie istnieje. Hiroszima i Nagasaki to były masowe bombardowania dywanowe a cenzura amerykańska do dzisiaj kontroluje przepływ informacji w Japonii. Podobnie jak w Niemczech nie wolno chwalić Hitlera i nie lubić Żydów. USA bazy po to są niemal wszędzie na świecie i Watykan ma za ich pomocą pełna kontrolę. Jeszcze ją ma.

Mają 25 lat przeczytałem ze dwie książki na temat broni jądrowej i informacji jest tyle na ten temat, że każdy dureń mógłby już mieć broń jądrową i to kieszonkową. Tak do tej pory byłaby zminiaturyzowana.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Tabitha on 26th Grudzień 2015, 06:05

W takim razie tez cos dodam odnosnie papierosow. Oczywiscie tez nadziwic sie nie moglam, skad nagle tyle troski o "nasze zdrowie" ? Bylabym bardziej sklonna podejrzewac, ze raczej
nastapila wojna gangow. Wyglada na to, ze kogos usiluja zrujnowac a moze chca sprawdzic jak daleko potrafia oddzialowywac na opinie publiczna i zmieniac nasza swiadomosc?

Były kanclerz Helmut Schmidt rzuca w 96 roku życia palenie papierosów po tym, jak trafił na intensywną opiekę medyczną z powodu choroby Buergera, znanej także jako tzw. noga palacza.http://www.pb.pl/4285970,25991,najslynniejszy-niemiecki-palacz-rzuca-papierosy

Niestety juz zmarl  ale jako ekstremalny palacz dozyl 96 lat.
Slyszalam dowcipy, ze powinien byc reklama dla tego przemyslu

Czytaj więcej na http://www.pb.pl/4285970,25991,najslynniejszy-niemiecki-palacz-rzuca-papierosy?utm_source=copyPaste&utm_medium=referral&utm_campaign=Chrome

Tabitha

Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Cyryl on 26th Grudzień 2015, 07:30

Palenie papierosów na pewno niszczy kondycje, która bazuje na zdrowym oddechu. Palacz dostarcza do organizmu mniej tlenu. Sam kiedyś grałem z kolegą w kosza, kolega był szczupły w przeciwieństwie do mnie ale miał dużą zadyszkę ponieważ palił.

Zresztą tutaj mamy wszystko o wpływu palenia na kondycje i nasz organizm:

trener.pl napisał:Moje pytanie wiąże się z papierosami. Od 7 lat jestem nałogowym palaczem, który, mimo tej wady, regularnie ćwiczy 4 razy w tygodniu na siłowni. Jak więc wpływ ma mój nałóg na wykonywany trening i na moje mięśnie? Mam nadzieję, że niewielki.
Sprawność fizyczna to wieloczynnikowy zbiór elementów. Należą do niego cechy motoryczne stojące na wysokim poziomie oraz zdrowe ciało - w postaci każdej komórki naszego organizmu. Nigdy nie osiągnie się wysokiej formy sportowej korzystając z używek typu papierosy. Dym papierosowy niszczy mięśnie (tak ważne dla aktywnych ludzi), narządy wewnętrzne z sercem włącznie oraz okrada nasze ciało z tlenu. Wszystko to razem kończy się zawsze tragicznie i dla zdrowia, i dla formy.

Dym papierosowy to źródło trujących substancji, które z każdym wdechem przedostają się poprzez płuca do naszego organizmu. Ilość substancji szkodliwych w jednym papierosie jest porażająca, aktualnie poznano około 4987 związków, a do najbardziej znanych i niebezpiecznych należą: nikotyna, tlenek węgla oraz substancje smoliste. Nic więc dziwnego, że owe „białe walce” oddziaływają negatywnie na zdrowie, a co za tym idzie na naszą sprawność fizyczną. Żaden palacz nigdy nie dowie się, jak sprawny mógłby być, nigdy nie osiągnie optymalnego poziomu sprawności sportowej. Powód: dym z papierosów zabiera 15 - 20 procent cech motorycznych. Siła, szybkość, wytrzymałość, gibkość, skoczność, zwinność, równowaga i koordynacja ruchowa pod wpływem nawet wyczerpującego treningu, nigdy nie będzie wynosić 100 procent naszych „genetycznych” możliwości.

Palenie papierosów a mięśnie

Dym papierosowy negatywnie wpływa na mięśnie. Komórki mięśniowe pod wpływem wysiłku fizycznego potrzebują substancji odżywczych do regeneracji i wzrostu. Osoby palące wykazują słabsze wykorzystywanie potrzebnych cegiełek budulcowych przez mięśnie do tych procesów, niż osoby niepalące, co kończy się słabszymi efektami wizualnymi i siłowymi. Prawda ta dotyczy zarówno mięśni bogatych we włókna czerwone, jak i białe.

Papierosy powodują również w naszym ciele zwiększoną produkcję związku o nazwie: miostyna, która utrudnia (wręcz hamuje) rozrost i wzrost mięśni. Po drugie, dym papierosowy wytwarza enzymy, które wpływają na rozkład białek mięśniowych. Palacze, którzy chcą poprawić swoje umięśnienie, pod względem masy mięśniowej czy rzeźby, mają już na starcie utrudnioną drogę. Papierosy obniżają tempo budowy siły i masy mięśniowej. Mięśnie nie mogą prawidłowo zwiększać swoich wymiarów, ani odpowiednio regenerować się po wysiłku fizycznym.

Papierosy a kondycja

Dym papierosowy wpływa na pogorszenie kondycji poprzez negatywną modyfikację hemoglobiny. Hemoglobina to związek, który odpowiedzialny jest za przenoszenie tlenu. Im więcej hemoglobiny, tym więcej tlenu w naszym ciele. W czasie długich biegów – sportów cardio, tlen, jako źródło energii, jest potrzebny ciału do efektywnego wysiłku. Papierosy powodują jednak przekształcenie 15 procent hemoglobiny w karboksyhemoglobinę, która nie potrafi przenosić tlenu. Organizm pod wpływem tego procesu szybciej się męczy. Wówczas odbija się to na wytrzymałości i układzie sercowo – naczyniowym, który bierze udział w sportach wysiłkowych.

Papierosy ponadto są czynnikiem chorobotwórczym. Powodują mnóstwo chorób począwszy od nowotworów, kończąc na zawale serca. Zawsze prowadzą do utraty zdrowia. Wniosek: zdrowe i sprawne ciało można osiągnąć, jednak nigdy z papierosem w ręku.
http://www.trener.pl/artykul228_Palenie_papierosow_a_sprawnosc_fizyczna.html?offset=0

A teraz ciekawostka czym jest rak???

Jest chorobą układu metabolicznego. Dlaczego??

Ponieważ nasz organizm pobiera z otoczenia substancje odżywcze i określone ilości toksyn (obecnie te toksyny dostarczają nam władze, przez opryski z samolotów i inne metody).

Co się dzieje z substancjami odżywczymi??? Nasz organizm przetwarza je na energie oraz na budulec mięśni i organów. Reszta substancji odżywczych - nieprzekształconych - przekształca się w coraz groźniejsze dla organizmu toksyny, które organizm wydala przez system wydalniczy. Owe zdolności do przetwarzania substancji odżywczych i wydalania toksyn zwiemy - metabolizmem.

Wraz z wiekiem metabolizm spada.

Ale jest coś co zwiększa poziom metabolizmu. Tym czymś jest regularne uprawianie sportu, najlepiej sportów siłowych.

Wtedy nasz metabolizm jest trwale podnoszony. Dlaczego???

Ponieważ nasze mięśnie, kości oraz organy się powiększają i stają się sprawniejsze przez co są zdolne do wytwarzania większej ilości energii (jesteśmy, silniejsi, wytrzymalsi, silniejsi - za to odpowiada energia). Nasze kości i inne organy ulegają wymianie c=średnio co trzy miesiące całkowicie.

Czyli mamy większy metabolizm.

Dzięki większemu metabolizmowi i większym mięśniom więcej substancji odżywczych jest przetwarzanych i mniej tych substancji jest zmienianych w toksyny. Ponadto toksyny są szybciej usuwane z organizmu!!!

A palenie ogranicza zdolności organizmu do zwiększania masy mięśniowej, większego wysiłku i większego metabolizmu!!!

Oczywiście każdy człowiek ma indywidualny poziom metabolizmu. Dlatego, jeden palacz dożyje 96 lat - ponieważ jego metabolizm jest wyższy, lub ma zdolność do większego pozbywania się toksyn z organizmu!!!

Zresztą metody na raka, typu nakładanie na rany ciecierzycy aby oczyścić krew z toksyn lub picie sody z miodem mają na celu wspomożenie upośledzonego lub słabego metabolizmu!!!

Nawet negatywne emocje lub szok może uszkodzić nasz metabolizm.

Metabolizm to bowiem zdolności naszego organizmu do wytwarzania energii. Widać, ze metabolizm ma powiązanie z tchnieniem życie jakie Bóg daje każdemu człowiekowi.

Co spowodowała 2 wojna światowa???

1. Zwiększono zanieczyszczenie środowiska - czyli ilość toksyn do naszego środowiska uległa zwielokrotnieniu.

2. Nasza praca stałą się bardziej zmechanizowana. Czyli nasz organizm ma mniej ruchu. Czyli nasz organizm nagle dostał bodziec do spowolnienia metabolizmu. Pamiętajmy co trzy miesiące nasze kości, mięśnie z powodu braku ruchu się zmniejszają!!!

Dlatego palenie spotęgowało nowotwory!!!

Przed 2 wojną palenie nie było tak szkodliwe. Ponieważ nie było takiego skażenia środowiska a praca nie była tak zmechanizowana. Ponadto kiedyś nie było w takiej ilości zawodów siedzących takich jak - urzędnicy czy kierowcy!!!

Obecnie mamy duże ilości urzędników, kierowców, czy operatów maszyn. Czyli prace w którym mamy minimum wysiłku fizycznego!!!

A środowisko jest o wiele bardziej skażone niż kiedyś.

Dodatkowo mamy telewizje i Internet czyli zajęcie które zniechęca nas do regularnego wysiłku po pracy!!!

Co ciekawe kulturyści jedzą makabryczne ilości substancji odżywczych - średnio 10 000 kalorii dziennie (niektórzy nawet 30 000 kalorii dziennie) - dodatkowo stosują doping i nie chorują masowo na raka!!! A powinni chorować i to po roku. A oni ten sport uprawiają wiele lat (średnia wieku uczestników Mister Olimpia to 40 lat, ponieważ wiele lat zajmuje im hodowanie tak ogromnej masy mięśniowej). A dzieje się tak dlatego, że ich metabolizm jest na bardzo wysokim poziomie!!!Za masowe występowanie nowotworów odpowiada wieloletnia polityka satanistycznych rządów na świecie!!!

Pamiętajmy, że nasze ciało to najdoskonalsze narzędzie dane nam od Boga.

Cyryl

Liczba postów : 1385
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Liksar on 28th Grudzień 2015, 16:24

Jak każdy wie kto kontroluje ropę ten kontroluje praktycznie świat.

Najstarsza na świecie kopalnia ropy naftowej znajduje się w Polsce
. Byliśmy trzecią potęgą na świecie pod względem jej wydobycia
Najstarszą na świecie kopalnię ropy naftowej otwarto w 1854 roku we wsi Bóbrka w Gminie Chorkówka, koło Krosna. Jej założycielami byli Ignacy Łukasiewicz, Tytus Trzecieski i Karol Klobassa-Zrencki.
Ropa wydostając się z głębi ziemi na powierzchnię gromadziła się w kałużach, tworząc bulgoczącą, czarna ciecz. Jak każde nieznane zjawisko, z jednej strony przerażała tutejszych ludzi, z drugiej budziła zaciekawienie.
Karol Klobassa-Zrencki substancję wysłał do naukowców niemieckich, którzy stwierdzili, że to bezwartościowa ciecz, z której nie będzie pożytku
Tytus Trzecieski z próbkami udał się jednak do Ignacego Łukasiewicza, który pracował wówczas jako farmaceuta w aptece w Gorlicach. Łukasiewicz był już po pierwszych eksperymentach z destylacją ropy i zastosowaniem jej w lampie naftowej. Wiedział więc, jak cenny jest skalny olej, o którego obejrzenie poprosił go Trzecieski. - Przywozi pan miliony - miał powiedzieć.
Za życia Łukasiewicza przyjechali do Bóbrki przedstawiciele Rockefellera (a niektórzy mówią, że i sam Rockefeller). Łukasiewicz wszystko im dokładnie opisał i pokazał. Jak szukać ropy, jak ją przerabiać, destylować, jak działa kopalnia, jak działa rafineria. I nie wziął za to ani centa. - Amerykanie nie mogli się nadziwić, że istnieją tacy bezinteresowni ludzie. ( w końcu u nich wszystko jest za kasę, nie to co u Słowian )
Czytaj więcej: http://www.nowiny24.pl/…/6157741,bobrka-muzeum-pachnace-rop…
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Przerażające sekrety rządzących elit! - Page 5 Empty Re: Przerażające sekrety rządzących elit!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 5 z 31 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach