Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Strona 4 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by Cyryl on 10th Maj 2015, 10:22

Jonatanie. Biblia jest jednoznaczna. Żyjemy w świecie rządzonym przez szatana i jego potomstwo.

Zobacz co się dzieje na świecie. Chrześcijanie są mordowani na świecie przez islamistów. A szatańskie władze wywołują wojny aby więcej islamistów - wrogów Boga, Jego Syna i chrześcijan - przybywało do państw chrześcijan. I szatańskie władze owych ludzi sprowadzają.

Chowanie głowy w piasek Jonatanie nie jest postawą chrześcijańską.

Prawda wyzwala Jonatanie. Dlatego jest ona wartością najwyższą.

Jeśli przekażesz chociaż kilka prawd ludziom, żyjącym pod kontrolą umysłów to oddajesz wielką przysługę Bogu a zwłaszcza jego Synowi.

Nie poddawaj się.

Zobacz szatan atakuje ludzi, którzy niszczą jakiś element kontroli umysłów jaki on roztoczył nad ludzkością:

http://detektywprawdy.pl/2015/05/05/proponuje-modlitwe-za-kenta-hovinda/

Brat Hovind zadał śmiertelny cios szatańskiej nauce "ewolucji". Dlatego wygląda na to, że potomstwo węża nigdy go nie wypuści z więzienia.

Nie poddawaj się bracie, wręcz przeciwnie walcz do końca.

Cyryl

Liczba postów : 862

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 10th Maj 2015, 17:39

Mi sie tez wydawało ,ze najlepszym sposobem jest zostawić te wszystkie druzgoczące informacje i zająć sie tylko wyłącznie "wychodzeniem do ludzi"

Tylko,ze większość jest zajęta "walką o przeżycie"na tym świecie nie zdając sobie sprawy co jest tego powodem.

Żeby to zrozumieć i widzieć jakiś sens w tym teraźniejszym życiu takie fora muszą istnieć a przedewszystkim ludzie ,którzy na nich piszą i informują nas na bieżąco co sie dzieje czego w mediach nie usłyszymy .

Najlepiej byłoby zając sie sobą i rodziną ale czy nie po to istnieje takie słowo jak "egoizm".

Nie chce byc taka a Ty Jonatanie napewno taki nie jesteś .

Kazdy Polak ,kazdy człowiek na tym świecie ubolewa nad tym co sie dzieje .
Każdy człowiek który kocha Boga szuka prawdy a żeby ją znaleść nie obejdzie się bez drogi ,która naprowadza nas na samego szatana i jego spisków przeciwko nam i SAMEMU BOGU.

„W głupocie i tępocie
Żyje się w szczęściu i cnocie”-dobre staropolskie przysłowie .

Tylko czy Bóg chce byśmy tak żyli???

Dlaczego np.takie informacje wychodzą na jaw?
Dlaczego to sie działo i wciąż dzieje?

Przestałam sobie juz zadawać takie pytania.

Bóg nam odpowie na wszystko gdy będziemy szukać.

Kalendarium ludobójstwa ukraińskiego w latach 1939 - 1948

-3 lub 10 maja > 1943 w kol. Perestaniec pow. Sarny upowcy bestialsko wymordowali 11-osobową rodzinę polską: babkę, rodziców i 8 dzieci.

-w miasteczku Dolina woj. stanisławowskie odbył się pogrzeb 40 Polaków okrutnie pomordowanych w okolicy miasteczka
- w kol. Grabina pow. Włodzimierz Wołyński upowcy zamordowali 6 Polaków, w tym 5-osobową rodzinę (babkę zakłuli widłami)

-we wsi Kazimierka pow. Kostopol Ukraińcy zamordowali 3 Polaków: spalili żonę kościelnego wraz z domem oraz poćwiartowali ojca z synem

- w osadzie Klesów pow. Sarny bulbowcy na pastwisku wyłapali co najmniej 10 polskich dzieci pilnujących pasących się krów i je wymordowali rozbijając im głowy kolbą karabinu lub przebijając bagnetami i nożami a następnie depcząc (Siemaszkowie, ss. 775-776)

· we wsi Kołodno pow. Krzemieniec upowcy skrępowali drutem kolczastym i zastrzelili 4 mężczyzn: 2 Polaków i 2 Rosjan, zbiegłych jeńców

- w kol. Krzeszów pow. Kostopol Ukraińcy zamordowali staruszka Polaka; obcięli mu głowę a tułów poprzebijali bagnetem

· w kol. Oktawin pow. Włodzimierz Wołyński Ukraińcy zamordowali 2 Polaków: ojca z synem: ojca, byłego organistę Ignacego Nieradkę wywlekli z domu, rozebrali do naga, przywiązali do drzewa, pod nim rozpalili ognisko i upiekli go żywcem: jego kilkuletniego syna zastrzelili (Siemaszkowie, s. 8640

- w kol. Rudnia Bobrowska pow. Kostopol Ukraińcy zamordowali 17 Polaków. „Zmasakrowaną Marię Kuriatę znaleziono wiszącą między drzewami na drucie przeciągniętym przez uszy i głowę’ (Siemaszkowie, s. 213)

- we wsi Woronówka pow. Kostopol podczas pacyfikacji ukraińsko-niemieckiej spalono żywcem małżeństwo polskie

-we wsi Budzymin pow. Tomaszów Lubelski bojówkarze ukraińscy zastrzelili 3 Polaków, w tym kobietę a jej 14-dniowe dziecko zabili rzucając nim o ścianę (Z. Konieczny ...213)

-· koło miasta Nadwórna woj. stanisławowskie w lesie około 1 km od miasta odkryty został świeży grób, w którym znajdowało się 40 ciał; byli to uciekinierzy polscy z pobliskich wsi szukający schronienia w Nadwornej

-we wsi Stańkowa pow. Kałusz banderowcy zamordowali 5 Polaków: 4-osobową rodzinę z 2 dzieci oraz hr. Kazimierza Dzieduszyckiego, którego torturowali przez trzy dni zanim skonał

-we wsi Żółtańce pow. Żółkiew banderowcy zakłuli bagnetami podczas snu matkę z 2 córkami oraz ojca z 2-letnim synem; tj. 5 Polaków

-we wsi Maruszka pow. Złoczów banderowcy zamordowali 53 Polaków, 2 Ukraińców (męża Polki i żonę Polaka) oraz 15-letniego syna Ukraińca i Polki, którego wbili na pal w płocie (H. Komański...., s. 503, tarnopolskie)

...a to nie wszystko

To już przeszłość ale to wcale nie oznacza,że dzisiaj ludzie nie są już mordowani.
Obok tego nie można przejść obojętnie czy udawać ,że to sie nigdy nie stało czy nie dzieje.

Tak jak Hentyk napisał .
Czy oby napewno szatan pozwoli Ci Jonatanie tak beztrosko żyć gdy już poznałeś prawdę?
Sumienie Ci na to nie pozwoli bo nie przejdziesz obojętnie obok cierpień ludzkich.

http://interesariusz.neon24.pl/post/122239,wojna-domowa-na-ukrainie-9-05-2015r-quo-vadis
Kasia

Liczba postów : 1074

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 12th Maj 2015, 11:27

ja dodam w sprawie kalendarium morderstw "bulbowców":

Wieś Rzeplin pow. Tomaszów Lubelski, bojówkarze UPA, zamordowali małżeństwo które zbierało ziemniaki z ziemianki pod lasem. Znaleziono ich dzień później w ziemiance z ściągniętą skórą u nóg.
Wiem to z opowiadań mojego dziadka i Babci , którzy mieszkali w Rzeplinie, znam i inne historie związane z pogromami. Najciekawsze jest to jak ludzkie serce może się zmienić z dnia na dzień. Rzeplin to była spora wioska ok 1000 numerów. Polacy, Ukraińcy i Żydzi mieszkali chałupa przy chałupie. Nagle w jeden dzień sąsiad do sąsiada z widłami i mówią że tu już jest Ukraina. Dziadek z Babcią musieli uciekać do Bełżca. Wcześniej i po tych wydarzeniach były incydenty mordowania polaków.Po powrocie do Rzeplina odbywały się akcję odwetowe wycofującej się UPA, to okres morderstw typowo z nienawiści.
Przykład jak odzywa się "ciemne serce' człowieka jeśli tylko zaistnieje odpowiednie ku temu warunki. demony specjalizują się w rebeliach, i powstaniach, uwielbiają tą "atmosferę" nienawiści, którą podsycają, a wykonawcami są co lepiej "przystosowani" genetycznie do zła jednostki.
Bushi

Liczba postów : 385

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Pisanie by Rafal81 on 12th Maj 2015, 12:01

Również chciałbym głos zabrać w sprawie oświadczenia Jonatana.

KOMPLETNIE się NIE zgadzam z nim - mam tu na myśli powody i uwarunkowania do decyzji którą podjął. Ale jest to jego sprawa i wybór który szanuję.
Nie zgadzałem się w sumie z jego podejściem "do Boga" - tak ogólnie - i odsyłając na odwyk.com - dobitnie potwierdził mi, że się nie myliłem.
Odwyk jest niczym "światowy" Bóg i czasem są tam takie głupoty i herezje, że głowa mała... A raptem kilka przeglądałem odwykowych "refleksji"... Ale tak to jest jak się buduje obraz Boga na szatańskim kąkolu...

Jonatanie ja dla Pana walczę już od można powiedzieć 7 lat. I w świecie FIZYCZNYM i w świecie WIRTUALNYM. I moje spostrzeżenia są jakże ODMIENNE do Twoich - to właśnie PRAWDZIWE - CZYSTE Chrześcijaństwo budzi się właśnie PRZEZ INTERNET! Mogę powiedzieć z pewną świadomością iż "Kościół naszego Pana" właśnie ma "swoje mury" w kablach internetowych. Tutaj spotykamy się, rozmawiamy, wspieramy się - i dajemy ŚWIADECTWO WIARY W PANA i głosimy CZYSTĄ Dobrą Nowinę. Właśnie dzięki internetowi mogłem poznać Bushiego z którym rozmawiam też przez telefon i też innymi osobami , które poznałem przez swój blog.

Właśnie w życiu "fizycznym" NIE MASZ z reguły szans na rozmowę o prawdzie - tutaj w necie - KAŻDY ma dostęp do NASZEGO ŚWIADECTWA i tym samym Nauki naszego PAna. KAŻDY.
A owoce dobroci i miłości robimy w FIZYCZNYM ŻYCIU. oczywiście również jeśli jest możliwość - Świadczyć i głosić Dobrą Nowinę.

Ale to tu, przed tym ekranikiem istnieje TYLKO CZYSTA Ewangelia - która ROZPRZESTRZENIA SIĘ! W tymfizycznym świecie istnieje tylko ZACHWASZCZONA KĄKOLEM Ewangelia. Którą właśnie my OBNŻAMY.

Przykro mi że się poddałeś - bo tylko tak to mogę nazwać. Ale mam nadzieję, że POWSTANIESZ I ZNOWU ODZYSKASZ SIŁĘ NA KROCZENIE PRAWDĄ I GŁOSZENIE JEJ - bo bliźni tego BAARDZO potrzebują!
Pozdrawiam
Rafal81

Liczba postów : 72
Skąd : już z Nieba :) nie należę JUŻ do tego upadłego świata

http://www.panjezusjedynadroga.pl

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 17th Maj 2015, 13:23

Najważniejsze Orędzia dla świata na Czasy Ostateczne. affraid

Moja wielce umiłowana córko, każdy zakątek Mojego Kościoła jest przygotowywany do odprawiania nowych obrzędów. Publiczne wystąpienia, mówiące o potrzebie bycia pokornym i opiekuńczym, nadadzą rangę priorytetu sprawie świeckiej filantropii, która będzie upowszechniania przez antychrysta. Wszyscy ci słudzy szatana spotykają się w czasie niepublicznych uroczystości, a ich rozciągająca się na cały świat siatka powiązań da początek światowym instytucjom charytatywnym – założonym po to, aby was przekonać, że pochodzą one z bożego natchnienia.

"WSZYSCY CI ,KTÓRZY NOSZĄ TRÓJKĄT – znak najbardziej bezbożnej trójcy – zostaną zmobilizowani, aby wspierać takie organizacje charytatywne, a to wyniesie ich w oczach świata. Ni stąd ni zowąd będzie się mówiło o nowym, potężnym, tak zwanym ruchu ewangelizacyjnym i ludzie będą dawali do dyspozycji swoje pieniądze, aby wesprzeć wysiłki, mające na celu niesienie pomocy światu ubogich. Wszyscy oni będą wierzyli, że działają na rzecz większego dobra, a niektórzy przywódcy Moich Kościołów będą podziwiani we wszystkich zakątkach świata. Bardzo niewielu będzie podważać ich intencje, ale kiedy zobaczycie, że największe światowe banki łączą się z nimi w wysiłkach, wówczas będziecie wiedzieć, że dzieło to jest tak zaplanowane, aby was oszukać. O, jakże bestia jest przebiegła! Jakże przemyślne zdaje się być to, co robi, i jak dobrze warstwa słodkiego lukru pokrywa jej oszustwa..."

http://ostrzezenie.net/wordpress/2013/10/22/wszyscy-ci-ktorzy-nosza-trojkat-znak-najbardziej-bezboznej-trojcy-zostana-zmobilizowani-aby-wspierac-takie-organizacje-charytatywne/

Na stronie biblijnej gdzie dopuszczane jest ubliżanie i wyzywanie naszych braci i sióstr mozna zauważyć dziwne "mazaje"... Shocked

Obok nazwy forum
(www.drogazywota.fora.pl
Jan 12:25 "...kto nienawidzi życia swego na tym świecie, zachowa je ku żywotowi wiecznemu...") widnieje "takie coś"

Czy to tylko moja wyobrażnia?
Czy tylko ja widzę dwa trójkąty ?
Może to tylko przypadek ...
W każdym razie będąc moderatorem takiej strony starałabym się dobierać "takie obrazki "raczej z rozwagą.

Pod spodem nowe Orędzie od MBM(Matka Boża Miłosierdzia )

..."Idźcie w Pokoju. Słuchajcie Mnie w obecnym czasie tylko poprzez te orędzia..."

http://ostrzezenie.net/wordpress/

...SŁUCHAJCIE MNIE...
Czyli nie zwracajmy uwagi na słowa Chrystusa?
Mamy nie zaglądać do Bibli i nie brać przykładu ze Słowa Bożego?

Czy tego by chciała prawdziwa ,skromna i oddana Bogu matka Naszego Zbawiciela???
Kasia

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 17th Maj 2015, 13:59

Nie Kasiu, to nie Twoja wyobraznia. Równie zagadkowa jest postawa tamtego admina. Nikt , komu leży na sercu dobre imię własnego bloga czy forum NIE DOPUŚCI do wpisów takich ludzi jak "wiosna", prawdawyjdzienajaw, "przyjaciel" (jest jeszcze parę nicków - ale to wszystko ta sama osoba...lub sztab mający na celu bezpardonową walkę z chrześcijaństwem). Próbowali i tu , ale Henry jest czujny.....  Wink
Olo

Liczba postów : 434

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 17th Maj 2015, 14:11

Kasia napisał:

Czy to tylko moja wyobrażnia?
Czy tylko ja widzę dwa trójkąty ?
 Kiepsko, bo ja widzę... trzy trójkąty.

Hahahahahaha...

Przypatrz się lepiej.Pierwszy jest na samym środku, drugi jest nieco w prawo - najwyraźniejszy i idąc dalej w prawo widać trzeci trójkąt złożony z dwóch rąk!

Mnie to forum bardzo dziwiło i dziwi nadal. Gość kopiuje z moich witryn sporo materiałów i przedstawia je jako swoje. Ale wpuszcza na forum najprawdopodobniej tę samą osobę, która w wulgarny sposób nas atakuje w wyjątkowo obelżywy sposób i posty nie są praktycznie usuwane.

Odkryłem nastepny problem sugerujący coś większego.

Nagle 'wzrosła poczytność' forum!

Proszę sprawdzić naszą poczytność, nie oszukiwaną. http://zbawienie.forumotion.com/f1-sekcja-priorytetowa

Nasze forum istnieje od 21 Marca tego roku.

Tamto forum istnieje... od 21 Marca!?

Jeszcze miesiąc temu poczytność była maksimum 100 obejrzeń - sam osobiście sprawdzałem.

Temat o wyprowadzeniu Izraela ma u nas 10 tyś obejrzeń i zawiera 5 stron materiału.

Ten sam temat na tamtym forum ma nagle aż 9207 obejrzeń i tylko dwa posty.

Coś wyraźnie śmierdzi ponownie.

Powiem coś o Jonatanie. Miałem nie pisać ale jednak trzeba. Zrobił on dwa filmy z moich podkastów.

https://www.youtube.com/watch?v=dxndFbjkQ5U

https://www.youtube.com/watch?v=7H5B7eHmaUQ

Początkowo myślałem, że to jest niezłe i żałowałem, ze sam na to nie wpadłem. Chciałem to dać na swoją główną stronę zbawienie.com.

Ale się zreflektowałem, ze oba filmy zawierają spore bałwochwalstwo.

W emailu poprosiłem Jonatana o usuniecie tych fałszywych i bałwochwalczych obrazów Chrystusa.

Praktycznie nie zareagował. Wpuściłem go na forum będąc już podejrzliwym i natychmiast mieliśmy temat wznawiający znane nam triki syjonistów Hasbary.

No i go sprowokowałem ostrym postem na temat Hasbary. Resztę już wiecie.

Podał swoje filmy na tym właśnie forum, na którym mnie wcześniej ubliżano ale nie zareagował.

http://www.drogazywota.fora.pl/najwazniejsze-tematy,3/podcasty,143.html

Czyli nasilają się najrozmaitsze ataki i używa się rozmaitych trików aby nas zniesławić i ośmieszyć.

Nasz problem polega na tym, że stajemy przeciwko szatańskim przywódcom Chrześcijaństwa, które ma spore bóle głowy z powodu wielu dyskusji na temat Pawła.

Teraz doszedł niezwykły temat planów Boga wyzwolenia ludu Bożego i wprowadzenia ponownie do Ziemi Obiecanej.

Temat ten bardzo uderza we wszystkich przywódców polskiego Chrześcijaństwa, którzy w tym temacie nigdy nie mieli niczego do powiedzenia.

W ten sposób tracą oni wszelką wiarygodność i autorytet duchowy. Z tych przyczyn następują ataki w bardzo wyrafinowany sposób.

Chcą nas pozbawić wiarygodności - zwłaszcza mnie!

Ale mam nadzieje w Bogu, który zezwoli mi na otwarcie oczu - sam bym nigdy na to nie wpadł, jak i oni nie wpadli.

Widzę w tym Jego pomoc, aczkolwiek nie przemawiał Bóg do mnie i nie przekazał mi w żaden oczywisty sposób jakiejkolwiek informacji.

Myślę, że po protu POZWOLIŁ mi na zrozumienie nie tylko tych proroctw. Tak to określam i nadal nie uważam się za proroka czy wyraziciela woli Bożej.

Nie stawiam się w roli przywódcy ale, co często podkreślam, służę nabytą obszerną wiedzą i zrozumieniem.

Owszem, popełniam błędy i zostałem wpuszczony w maliny przez Mariusza Szczytyńskiego w kwestii Ziemi wklęsłej, za co wszystkich przepraszam za NIEŚWIADOME wprowadzanie w błąd!

Popełniłem także błąd odbierając brogowicy prawo do pisania w temacie ziemi płaskiej z powodu mego błędnego zrozumienia pewnych kwestii. Podejrzewam, że była to autorka filmów Jezusnonstop.

Ja już teraz potrafię wyjaśnić różnice w dystansach na południu Ziemi, ale ona nie potrafiła tego wyjaśnić i nastąpił konflikt. Później ją na forum przeprosiłem i prosiłem o powrót. Niestety się obraziła. Nadal uważam, że ją w ten sposób skrzywdziłem i powtórzę jeszcze raz, że ją za to przepraszam.

Kto nic nie robi, ten nie popełnia błędów. Ja doskonały nie jestem i błędy popełniam jak każdy niedoskonały człowiek.

Jednak stać mnie na to, aby się do błędów przyznać. Pomimo tego, przeciwnicy twierdzą coś zupełnie odwrotnego.
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2124

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 17th Maj 2015, 14:39

Co do trójkątów - ja naliczyłem 6 i dwie piramidy w lewym górnym rogu... Very Happy
Cała reszta tego forum - co najmniej dziwna (np CAŁA sekcja bez cenzury - jest poświęcona Henrykowi i jego forum czyli nam) Reakcje admina - równie zastanawiające... Szkoda mi tylko "normalnych" poszukiwaczy Prawdy którzy tam zaglądają bo muszą się paprać w nienawistnych postach "przyjaciela" i innych wersjach jego nicka.
Olo

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 17th Maj 2015, 14:53

Henryku!

Jesteśmy tylko ludźmi i to w dodatku niedoskonałymi. Popełniamy błedy, ale tylko dlatego, że konsekwentnie dążymy do Prawdy w świecie oplecionym kłamstwami.

Naszą działalność, jak i Twoja określiłbym mianem - kaznodziejstwa. Jest to dar, który otrzymaliśmy od Boga prosząc Go o zrozumienie i chęć zbliżenia się do Niego!

To oczywiste!! Smile

Będziemy atakowani za tą działalność w imię proroctw Chrystusa. Wszelkimi sposobami! Myślę, że czekają nas gorsze rzeczy "(...)aby, o ile to możliwe, zwieść też wybranych".

Tak więc te objawy w postaci ataków mają NAS utwierdzać w tym, że jesteśmy na drodze do Prawdy i Zbawienia!

Zaglądałem na tamto forum i każdy dobry człowiek od razu spostrzeże nienawiść z niego bijącą.

Na tle owego forum widzę o wiele więcej trójkątów. Po lewej strronie widnieją góry całe w kształcie trójkątów......resztę pozostawiam bez konentarza.

Co do Jonatana, to od początku miałem mieszane uczucia. Nawet jego awatar we mnie uderzył, ale to tylko myśli i jestem daleki od osądzania kogokolwiek.

Niestety musimy być gotowi na wszelkie ataki moi Drodzy.

Nie traćmy jednak wiary..PRZENIGDY!!

"Kto wytrwa do końca ten będzie zbawiony"
Obserwator

Liczba postów : 1125

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 17th Maj 2015, 15:36

Widzę teraz 9 trójkątów/piramid. Są także trzy szóstki 1/3 od lewej na samym środku.

To logo z pewnością jest dalekie od Chrześcijaństwa, Boga i Biblii.

W moim przypadku takie ataki są objawem zdrowym i naturalną reakcją satanistów na Prawdę.

Gdybyśmy kłamali, wyśmiano by nas dawno i ukazywano by publicznie pomyłki.

Oczywiście wklęsła ziemia była pułapką i byłem sprytnie podpuszczany i manipulowany.

Ale... dzięki Bogu i Jego pomocy nie dałem się zwieść ani nie uległem pysze, aby nie przyznać się do błędu. bounce lol!
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 17th Maj 2015, 15:41

Psy szczekają, karawana jedzie dalej.... Trzeba prosić Ducha Świętego o prowadzenie i robić swoje... Very Happy
Olo

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 17th Maj 2015, 21:37

thewordwatcher napisał:Owszem, popełniam błędy i zostałem wpuszczony w maliny przez Mariusza Szczytyńskiego w kwestii Ziemi wklęsłej, za co wszystkich przepraszam za NIEŚWIADOME wprowadzanie w błąd!

Henryku moim zdaniem twój błąd pozwolił aby Mariusz poczuł się pewnie i pokazał swoje oblicze.

I Mariusz pokazał - zaatakował słowa i czyny samego Isusa Chrytusa. A ponadto ujawnił on innych agentów, typu estera i inni.

Owe ataki na ewangelie szybko zostały powstrzymane przez argumenty a na końcu wiarygodność Mariusza upadła wraz z obaleniem Niebo centryzmu i pokazaniem prawdy o płaskiej ziemi.

Czyli:

"nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" Very Happy Very Happy

Zobaczcie ten artykuł:

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/05/07/jestem-zmeczony-chcialbym-zmienic-swoje-zycie-jest-mi-coraz-trudniej/

Krystian pokazał w nim, że kierują nim demony. On się boi ale nadal swoich bluźnierstw naucza innych.

Krystian jest przykładem do czego prowadzi pycha. Nigdy nie przyznał się do błędu choć mu pokazywałem jasno na białym jak bardzo w wielu kwestiach się myli.

W zasadzie w swojej pysze Krystian opisuje co??? Jak jego zdaniem szatan jest potężny skoro w zasadzie pisze Biblie.

Dosłownie jego artykuły pokazują, że ten człowiek jest najprawdopodobniej opętany. Ale pycha nie pozwala mu się przyznać do pomyłki.

Swoje wywody każe innym traktować jako objawioną prawdę przez Boga.

Cyryl

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mutu on 17th Maj 2015, 22:13

Jedno co dobre to to, że wreszcie przejrzał, że Szczytyński działa na zasadzie sekty.
Juz nie tylko kosmos jest w środku ziemi, czy piramidy zbudował Napoleon, ale i Jerozolima jest nad Bosforem a do tego zaczyna pisac na nowo biblię.

Pogubili się sekciarze juz do końca.
Mutu

Liczba postów : 478

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 18th Maj 2015, 08:13

Napisałem komentarz otuchy do artykuł Brainbreakera na jego blogu w temacie podanym przez Cyryla.

https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/05/07/jestem-zmeczony-chcialbym-zmienic-swoje-zycie-jest-mi-coraz-trudniej/

"Przyjacielu, zdawać się na własne siły w decydowaniu o własnym losie nie doprowadzi Cię daleko, a już na pewno Twoich sił nie starczy by podołać problemom tym bardziej na obczyźnie. Jedynie nasz Pan może Tobą pokierować, tak by Twój los Ci sprzyjał, że tak powiem..nawet tu w naszym zniszczonym kraju. Też nawiałem za granice chcąc zmienić swoje miejsce położenia i pozbyć się frustracji. Niestety, w Polsce poziom inwigilacji raczej nie jest wyższy niż na zachodzie. Przeciwnie! U nas jest w miarę luz i teraz już to wiem. Po tej samodzielnej decyzji zaserwowałem sobie harówkę u sąsiada za najniższe stawki i brak szacunku. Jedynie CAŁKOWITE zwrócenie się do naszego Boga, Stwórcy nieba i ziemi, oraz proszenie Go o pomoc sprawiło, że moje losy zaczęły się układać jak powinny. Jestem spowrotem w Polsce i z pomocą Ojca żyje mi się lekko i szczęśliwie  Proś Pana o kierownictwo..tylko on może Ci pomóc! Sam wszystkiego nie załatwisz, a Twoja frustracja nie zniknie. Pozdrawiam..niech Bóg Ci błogosławi!"

Widać, że Krystian się zagubił, a jego wiara podupadła. Może pomódlmy się za niego..myślę, że tak na prawdę potrzebuje pomocy i kocha Boga?

Hmm..
Obserwator

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 18th Maj 2015, 08:57

To jeszcze Obserwatorze przeczytaj Jego odpowiedz, on się nie pogubił.... Brnie dalej świadomie i pociąga ludzi za sobą. Przyznał , że mamy innego Boga.... No
Olo

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 18th Maj 2015, 10:53

No cóż..chętnie z nim podyskutuję Smile
Obserwator

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 18th Maj 2015, 11:07

Dobre chęci nie wystarczą - do tanga trzeba dwojga, a coś mi mówi że on wie, że argumenty biblijne zwyciężą każdy taki przypadek i nie będzie chciał dyskusji... Trochę w tym pychy, trochę dumy, trochę zazdrości i trochę urażonych ambicji... Pozwólmy mu płynąć dalej, Bóg na pewno ma i dla niego jakiś plan... Jeśli ma czyste serce (i intencje) to na pewno nasze drogi się kiedyś skrzyżują...  Zawsze lepiej jeśli krzyżują się drogi niż miecze....

Ostatnio zmieniony przez Olo dnia 21st Maj 2015, 17:21, w całości zmieniany 1 raz
Olo

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 18th Maj 2015, 11:17

Pewnie masz rację Olo...

...może muszę sam się przekonać? Wink
Obserwator

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator on 21st Maj 2015, 14:50

No cóż..rzeczywiście postawa Krystiana jest zastanawiająca.

Dyskredytuje całą Ewangelię, nie uznaje Chrystusa i zamiast miłości do bliźnich woli pogardę wobec nich...tylko dlatego, że nie myślą tak jak on.

Brak w tym w ogóle logiki i sensu.

Twierdzi, że mu ciężko i trudno z tego powodu, a dalej brnie w SWOJE teorie.

Ciekawe jak daleko zajdzie z tą frustracją i pogardą??

Będę wspominał o nim w modlitwach, żeby wrócił na właściwy tor..chyba, że celowo atakuje Ewangelię, wtedy tylko Bóg może mu pomóc.
Obserwator

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 26th Maj 2015, 03:21

A teraz zobaczmy na kim wzoruje swoje teorie Krystian:
https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/04/05/fragment-ksiazki-jezus-3000-lat-przed-chrystusem-strony-106-113/#more-711

brein breaker napisał:Wstawiam tutaj fragment książki “Jezus 3000 lat przed Chrystusem” C. Pujol, L. Pujol, bo będzie to potrzebne do tego artykułu:

wikipedia napisał:Llogari Pujol (ur. 1939 r.) - kataloński biblista i badacz tekstów staroegipskich, były ksiądz, studiował teologię na uniwersytecie w Strasburgu.

Zdobył rozgłos dzięki książce "Jezus, 3000 lat przed Chrystusem. Faraon zwany Jezusem". W książce tej dowodzi, iż życie Jezusa Chrystusa opisane w Ewangeliach jest repliką wcześniejszych o 3000 lat pism egipskich mówiących o faraonie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Llogari_Pujol

Czyli autor tej książki kim jest??? Członkiem Watykanu.
tutaj jest wywiad z nim:
http://www.polityka.pl/forum/1122983,wywiad-roku-rozmowa-z-prof-jerzym-jedlickim.thread#C1123069

A tutaj polemika:
http://www.kosciol.pl/article.php/20070129232607667/print

Bądźmy poważni. Watykan sprawuje władzę królewską. Ksiądz opuszczający stan kapłański, na pewno nie dostałby ciepłej posadki na uniwersytecie.

Zapominamy, że uniwersytety należą do jezuitów których celem jest walka z Biblią i Słowem Bożym.

Były ksiądz, który robi furorę na uniwersytecie podważając wiarę w Isusa??? Przecież to agent jezuicki, ze znakomitą przykrywką.

Wydają oni książki popularno - naukowe, czyli skierowane do zwykłych ludzi - którzy nie mają pojęcia o uczciwej analizie naukowej.

Inni guru Krystiana:
Bart D. Ehrman
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bart_D._Ehrman

Czyli znowu pracownik uniwersytetu. Kolejny człowiek realizujący politykę zakonu jezuitów.

Krystian podważa autorytet postaci Isusa, podważa autorytet autorów ewangelii. Na podstawie opinii, kogo??? Ludzi mających ciepłe posadki na uniwersytetach.

Kenta Hovinda zamknęli w więzieniu za podważanie ewolucji. A tym ludziom nie spadł włos z głowy.

Ci ludzie swoje książki adresują nie do innych naukowców - którzy by zweryfikowali te tezy ale od razu do zwykłych ludzi. Historia nie jest nauką, jak stwierdził uczciwie Wolniewicz:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bogus%C5%82aw_Wolniewicz#Pogl.C4.85dy_metafilozoficzne

Historia jest wiedzą, która jednak ulega zmianom pod wpływem nowych odkryć naukowych. Natomiast bądźmy poważni, owi autorzy po prostu wysunęli swoje tezy na podstawie materiałów dawno znanych.

Ich książki to ich prywatne poglądy i spekulacje, które sprzedają naiwniakom typu Krystian.

Te książki nie są materiałem dowodowym. To są książki pisane przez ludzi którzy zwalczają wiarę w Boga i Jego Syna.

Cyryl

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 26th Maj 2015, 19:15

1500 letnia stara Biblia potwierdza, że Jezus Chrystus nie został ukrzyżowany - Watykan BYŁ SZALENIE WZBURZONY..
Ku przerażeniu Watykanu około 1500 do 2000-letnia Biblia w Turcji została znaleziona w Muzeum Etnograficznym w Ankarze.
Odkryta w 2000 roku i od tego czasu trzymana w tajemnicy.
Książka zawiera Ewangelię Barnaby, który był uczniem Chrystusa-i wskazuje, że Jezus nie został ukrzyżowany, ani  nie jest synem Boga, ale prorokiem ....
Książka odniosła się również do apostoła Pawła jako "oszusta".
Książka opiera się na tym, że ​​Jezus powstał zabrany  żywy do nieba, i Judasz Iskariota został ukrzyżowany zamiast niego.
Raport  "National Turk" mówi, że Biblia została skradziona przez grupę przemytników z obszaru Morza Śródziemnego.
Raport podaje że przemytnicy zostali oskarżeni o kradzież antyków, nielegalnych wykopalisk i posiadanie materiałów wybuchowych.
Książka ma szacunkową wartość około 28 milionów dolarów.

Autentyczność: Według raportów wykonanych przez ekspertów  i autorytetów  religijnych upoważnionych w Teheranie potwierdzono, że książka jest oryginałem.
Sama książka jest napisana złotą czcionką i łatwo połączona na skórze, pisana w aramejskim, języku Jezusa Chrystusa, .......

więcej na   http://deutschelobby.com/2014/05/07/vatikan-im-schock-1500-jahre-alte-bibel-in-turkei-gefunden-jesus-wurde-nicht-gekreuzigt-in-deutsch-ubersetzt/

http://sonsonthepyre.com/1500-year-old-bible-confirms-that-jesus-christ-was-not-crucified-vatican-in-awe/
Kasia

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 26th Maj 2015, 19:45

Kasia napisał:Autentyczność: Według raportów wykonanych przez ekspertów i autorytetów religijnych upoważnionych w Teheranie potwierdzono, że książka jest oryginałem.

Czyli o autentyczności decydowali najwięksi obok żydów kłamcy czyli islamiści.

Kasia napisał:Sama książka jest napisana złotą czcionką i łatwo połączona na skórze, pisana w aramejskim, języku Jezusa Chrystusa, .......

Język aramejski nie był o okresie Isusa powszechnie znany. Greka natomiast tak.

Kasia napisał:Książka zawiera Ewangelię Barnaby, który był uczniem Chrystusa-i wskazuje, że Jezus nie został ukrzyżowany, ani nie jest synem Boga, ale prorokiem ....

A oto ewangelia Barnaby:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ewangelia_Barnaby

A teraz się zastanówmy co do datowania tej Biblii???

Datowali ją w Teheranie - czyli stolicy państwa islamskiego Iranu. Zawiera w zasadzie wszelkie kłamstwa islamu na temat Isusa.

Inna ciekawosta. Najprawdopodobniej islam został stworzony nie tylko przez Watykan ale także przez żydów - synagogę szatana. W zasadzie to Koran cytuje nawet Talmud:

Kod:
"Z tego to powoduprzepisaliśmy synom Izraela: "Ten, kto zabił człowieka, który nie popełnił
zabójstwa i nie szerzył zgorszenia na ziemi, czyni tak, jakby zabił wszystkich
ludzi. A ten, kto przywraca do życia człowieka, czyni tak, jakby przywracał do
życia wszystkich ludzi." Przyszli do nich Nasi posłańcy z jasnymi
dowodami, potem jednak wielu z nich popełniało przestępstwa na ziemi Koran 5;32

http://www.poznajkoran.pl/koran/altruizm/

A teraz cytat z Talmudu:

Człowiek został stworzony pierwotnie jako jedna osoba ku pouczeniu, że ktokolwiek ratuje jedno
życie, to jakby ocalił cały świat a ktokolwiek unicestwia jedno życie,niszczy cały świat. Źródło: Sanhedryn
      4,5http://pl.wikiquote.org/wiki/Talmud
http://cyryl.blox.pl/2014/07/Konflikt-Palestynsko-zydowski-moje-zdanie.html

I tyle w temacie.

Cyryl

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arkadia on 26th Maj 2015, 22:32

Ta "ewangelia" nie przejdzie, po za tym wszystkie proroctwa starego przymierza zapowiadają cierpienia Chrystusa, których potwierdzenia opisane mamy w ewangeliach, kiedy to apostołowie opisując wydarzenia z życia Chrystusa powołują się na fragmenty pism proroków, jako dowód ich wypełnienia.

Arkadia

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 27th Maj 2015, 01:49

To było do przewidzenia że w tych czasach zaczną się "cudownie" odnajdywać zaginione stare księgi , które dziwnym trafem będą zaprzeczały istnieniu, bądz naukom Chrystusa.. Przy dzisiejszych technikach tworzenia tego typu podróbek , spreparowanie takiej Biblii nie jest żadnym problemem , dlatego też coraz więcej ekspertów "zawiesza" swoją działalność. Oglądałem kiedyś (8-10 lat temu) film o fałszowaniu starodruków i padło tam jedno stwierdzenie które mnie zmroziło - większość wykrytych fałszerstw robili amatorzy bez dostępu do prawdziwych narzędzi które są w rękach służb specjalnych. Było to około 8 lat temu. Nawet nie chcę myśleć jaką techniką dysponują dziś....
Olo

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 3rd Czerwiec 2015, 04:49

Na większości chrześcijańskich blogów trwa gorączka odnośnie groźby wielkiego zwiedzenia. Wielu Chrześcijan zachłystuje się tym tematem i Watykan zaaplikuje nam aliena jako Mesjasza i wielu ludzi uwierzy w to.

Jak to sie często zdarza, mam opinię odwrotną od mainstreamu nawet w przypadku teorii konspiracyjnych i w tym przypadku także uważam, że...

teorie o zwiedzeniu masowym są właśnie... masowym zwiedzeniem.

Biblia o czymś takim raczej nie mówi.

Mówi o zwiedzaniu nas poprzez fałszywych mesjaszów i jest to widoczne i łatwe dla sprawdzenia, aczkolwiek miliony są zwiedzione przez takich fałszywych Chrystusów.

https://www.youtube.com/watch?v=tpDufCOAdZE

http://jesus-messiah.com/miranda/miranda.html

Miliony naśladowców i wielu robi sobie tatuaże 666 jako naśladowcy Chrystusa.

https://www.google.com/search?q=Pastor+with+666+tattoo&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=fWluVeOpG5Hv8gXLlYK4Bg&ved=0CAkQ_AUoAw&biw=1360&bih=902

Zwróćmy uwagę na kosmologię, NASA, Ziemia kulą, podróże na Księżyc, Marsa - posiadanie broni nuklearnej i wiele innych masowych kłamstw.

Zwiedzenie jest już teraz, ale Bóg nigdy nie pozwolił nikomu na użycie mocy, nawet demonicznej, aby jakikolwiek demon mógł się podszyć pod Boga, podając się za Pana.

Najwyraźniej jest to kategorycznie zabronione przez Boga. Owszem, statuy płaczą, Fatima i inne cudeńka a także masowe satanistyczne manifestacje kundalini w zborach chrześcijańskich, ale nadal nie ma przykładów, aby ktokolwiek podawał się za Boga.

Za Chrystusa, owszem i Biblia przed takimi kategorycznie ostrzega.

Dlaczego wiec takie posunięcia Chrześcijan?

Jeżeli ukaże się znak Isusa na niebie, rzeczywisty, ilu powie, że to oszustwo i zwiedzenie?

Czyli taki jest tego cel.

Mamy biblijne przykłady i nigdy Bóg nie pozwolił na aż takie diametralne oszustwa, jak podawanie się za Stwórcę!

Słynna historia proroków Baala.

1Królewska 18:17 Gdy Achab zobaczył Eliasza, rzekł Achab do niego: Czy to ty jesteś, sprawco nieszczęść w Izraelu? 18 A on odpowiedział: Nie ja sprowadziłem nieszczęście na Izraela, lecz ty i ród twojego ojca przez to, że zaniedbaliście przykazania Pana, a ty poszedłeś za Baalami. 19 Poślij tedy teraz i zgromadź do mnie całego Izraela na górze Karmel oraz owych czterystu pięćdziesięciu proroków Baala i czterystu proroków Aszery, którzy jadają u stołu Izebel. 20 Achab wysłał więc zew do wszystkich synów izraelskich i zgromadził proroków na górze Karmel. 21 Wtedy Eliasz przystąpił do całego ludu i rzekł: Jak długo będziecie kuleć na dwie strony? Jeżeli Pan jest Bogiem, idźcie za nim, a jeżeli Baal, idźcie za nim! Lecz lud nie odrzekł mu ani słowa. 22 Rzekł więc Eliasz do ludu: Ja jeden tylko pozostałem jako prorok Pana, proroków Baala zaś jest czterystu pięćdziesięciu. 23 Niech nam przeto dadzą dwa cielce. Niech oni wybiorą sobie jednego cielca i poćwiartują go, i położą na drwach, lecz ognia niech nie podkładają. Ja również przygotuję jednego cielca i położę go na drwach, ale ognia nie podłożę. 24 Potem wzywajcie wy imienia waszego boga, ja zaś będę wzywał imienia Pana. Ten zaś Bóg, który odpowie ogniem, ten zaiste jest Bogiem. I odpowiedział cały lud: Dobrze, niech tak będzie. 25 Następnie Eliasz rzekł do proroków Baala: Wybierzcie sobie jednego cielca i przygotujcie go pierwsi, gdyż was jest więcej, i wzywajcie imienia waszego boga, lecz ognia nie podkładajcie. 26 Wzięli tedy cielca, którego im dano, oprawili go i wzywali imienia Baala od rana aż do południa, mówiąc: Baalu wysłuchaj nas. Lecz nie było żadnej odpowiedzi. Wykonywali przy tym taniec kultowy wokoło ołtarza, który wznieśli. 27 A gdy nastało południe, Eliasz zaczął drwić z nich, mówiąc: Wołajcie głośniej, wszak jest bogiem, ale może się zamyślił lub jest czym innym zajęty, lub może udał się w drogę, albo może śpi? Niech się więc obudzi! 28 Wołali więc głośno i według swojego zwyczaju zadawali sobie rany nożami i włóczniami, aż krew po nich spływała. 29 A gdy minęło południe, oni trwali jeszcze w swoim upojeniu aż do pory składania ofiary z pokarmów, ale nie było żadnej odpowiedzi. 30 Wtedy Eliasz rzekł do całego ludu: Przystąpcie do mnie. A gdy cały lud zbliżył się do niego, on naprawił zburzony ołtarz Pana. 31 Eliasz wziął dwanaście kamieni według liczby plemion potomków Jakuba, którego doszło słowo Pana tej treści: Izrael będzie imię twoje. 32 Z tych kamieni zbudował ołtarz w imię Pana, wykopał wokoło ołtarza rów o pojemności dwóch miar zboża, 33 Następnie ułożył drwa, poćwiartował cielca i ułożył na drwach, 34 I rzekł: Napełnijcie cztery wiadra wodą i wylejcie je na ofiarę całopalną i na drwa. Potem rzekł: Powtórzcie to jeszcze raz. I oni powtórzyli to jeszcze raz. I znów rzekł: Uczyńcie to po raz trzeci. I oni uczynili to po raz trzeci. 35 I spłynęły wody te z ołtarza tak, że i rów wypełnił się wodą. 36 A gdy nadeszła pora składania ofiary z pokarmów, prorok Eliasz przystąpił i rzekł: Panie, Boże Abrahama, Izaaka i Izraela! Niech się dziś okaże, że Ty jesteś Bogiem w Izraelu, a ja twoim sługą i że według twego słowa uczyniłem to wszystko. 37 Odezwij się, Panie, odpowiedz mi, a niech ten lud pozna, że Ty, Panie, jesteś Bogiem prawdziwym i że Ty odmienisz ich serca. 38 Wtedy spadł ogień Pana i strawił ofiarę całopalną i drwa, i kamienie, i ziemię, a wodę, która była w rowie, wysuszył. 39 Gdy to cały lud zobaczył, padł na twarz, mówiąc: Pan jest Bogiem, Pan jest Bogiem! 40 Wtedy Eliasz rzekł do nich: Pochwyćcie proroków Baala, niech nikt z nich nie ujdzie. I pochwycili ich, po czym Eliasz sprowadził ich nad potok Kiszon i tam kazał ich zabić.

Nie mam wątpliwości, że szatan był w stanie spuścić ogień z nieba i Objawienie zapowiada podobne cuda. Ale najwyraźniej Bóg nie pozwolił na aż takie ohydne zwiedzenie swego ludu.

Dlatego powinniśmy mieć na uwadze ten przykład i pamiętać o jednym. W obliczu takich cudów ludzkość nie ma żadnej szansy na rozpoznanie autora takich cudów.

Jeżeli nie ma szansy na rozpoznanie, nie ma żadnego grzechu. Jeżeli nie ma grzechu, nie ma przyczyny na zwiedzenie, ponieważ Bóg nikogo z nas nie ukarze za to, że zostaliśmy zwiedzeni.

W Edenie Ewa wiedziała że była zwiedziona. Sama to powiedziała czyli zabrakło jej początkowo dobrej woli aby sprawdzić, czy wąż kwestionujący intencje Boga mówił prawdę. A ona stanęła z ochotą po stronie szatana.

Zwiedzenie jest w chwili obecnej.

Niemal wszystkie religie Chrześcijaństwa są w rękach... kąkolu. Gorzej być nie może i nie myślę że będzie gorzej.

Ciekawa myśl przyszła mi do głowy.

Chrystus ma się ukazać naraz całemu światu.

Przy ziemi kulistej jest to raczej niemożliwe. Musiałby latać wokół Ziemi.

Przy płaskiej ziemi jest to jak najbardziej możliwe.

Wyobraźmy sobie, że następuje porwanie, Chrystus się ukazuje a całe Chrześcijaństwo twierdzi, ze to jest wielkie zwiedzenie! Po porwaniu media powiedzą, że to było zwiedzenie a pastorzy potwierdzą!

Czy teraz widać cel owej propagandy zwiedzenia?
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics