Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Strona 21 z 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by Cyryl on 8th Lipiec 2017, 21:33

Nie wiem czy te filmy nie powinny zostać umieszczone w sekcji "Na wesoło i na luzie".

Otóż w tym filmie widać jak tłumacz z organizacji pastora Pawła Chojeckiego "Idź pod prąd" celowo zakłamuje tłumaczenie z angielskiego:

a tutaj to dosłownie widać jak pastor kiedyś zwalczał Trumpa ale dziś go wychwala pod niebiosa i jeszcze kłamie:

Naprawdę pan Chojecki bez cienia zażenowania kłamie w żywe oczy.

Cyryl

Liczba postów : 891

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 13th Lipiec 2017, 19:48

Trzeba tylko chcieć a Bóg juz dalej prowadzi:)

To małżeństwo pierwszy krok już zrobiło.

Może kiedyś zatrzymają się na tym forum ...Smile,bo "lubią myśleć"i szukają prawdy:)

Kasia

Liczba postów : 1106

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia Yesterday at 09:16

Bóg nie zmienia zdania-to kłmstwa pochodzące od zbawienie.com i witryn podobnych.

Skoro tak jest to skąd mam pewność że będąc dobrym człowiekiem mam szansę na Królestwo Boże i czy w ogóle Królestwo Boże zaistnieje skoro Bóg moze się rozmyślić i zmienić zdanie Rafale?

Wieczorynka dla dorosłych "Świnka i Rafał"

Kasia

Liczba postów : 1106

Powrót do góry Go down

Pisanie by Andrzej Yesterday at 14:53

Wysłuchałem Rafała do pierwszego jego argumentu z Biblii i ....jeżeli dalej ma podobne argumenty to odechciało mi się słuchać.
Otóż zacytował księge Rodzaju i dzieło stwarzania zwierząt argumentując że Bóg stwarzając zwierzęte uznał że to było dobre.
OK, racja tylko potem stwarzając człowieka Bóg stworzył Raj i wszystko co stworzył Bóg było dobre i człowiek nie jadł zwierząt wtedy.

Kiedy już Bóg zezwolił jesć człowiekowi zwierzęta (po potopie) wtedy podzielił je na czyste i nieczyste do jedzenia dla nas i ani Bóg ani Isus zdania nie zmienili. Zrobił to Paweł. On zezwolił , a jego zdanie mnie nie interesuje.

Dalej już nie oglądałem bo po tym pierwszym dosć marnym "dowodzie" wyczułem manipulacje słowem bożym i wydaje mi sie że dalej byłoby podobnie

Andrzej

Liczba postów : 90

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obserwator Yesterday at 17:53

Heh..skoro Rafał posługuje się takim argumentem na samym wstępie, to ciekawe, jak by wyjaśnił, że Bóg jednak karał Izraelitów za jedzenie wieprzowiny - mięsa nieczystego?? Very Happy

No tak...wg niego, Bóg po prostu zmienia sobie zdanie i raz mówi tak, raz inaczej, no i tak jest napisane w "niby Prawie", zwanym Torą, ale co tam, przecież ST jest dla Rafała nieważny i najlepiej byłoby się go pozbyć.

Słowo Boże zawarte w Pięcioksiągu jest dla niego "niby Prawem", ale ten nonsensowny argument, że wszystko, co stworzył Bóg jest dobre, to można jeść, ma być niby odpowiedzią i dowodem?

Dobre Very Happy

A krew jesz Rafał??? Bóg też ją stworzył!!

Wszystko, co stworzył Bóg jest dobre!

Czy Bóg, Twoim zdaniem, stworzył coś złego???

Przeczysz sam sobie drogi Rafale, a ten podkast pokazuje, jak bardzo w poważaniu masz nakazy Boga Ojca, Świętego Izraelskiego affraid
Obserwator

Liczba postów : 1139

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 21 z 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics