Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Strona 20 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 19th Marzec 2017, 12:40

Znalazłem szokujące materiały na temat Chrześcijaństwa. Ogólnie pisałem w wielu miejscach o tym, ze Chrześcijaństwo jest w szponach szatana.

Znałem pewne informacje i byłem zawsze przekonany, że przypowieść Isusa o siewcy, pszenicy i kąkolu jest warta zaufania i posiadając zaledwie skrawki informacji o kontroli masońskiej Chrześcijaństwa byłem i jestem nadal przekonany, nie tyle z z informacji z witryn czy blogów.

W ostatnich kilku latach ze względu na niezwykłe odkrycia fałszu Pawła oraz znaczenia Prawa i ważności Słów Boga i Syna nabrałem głębokiego przekonania, które opisałem kilkakrotnie na forum i w najnowszych artykułach, że CAŁE współczesne Chrześcijaństwo jest w szponach szatana.

Wszystkie chrześcijańskie religie oraz wszyscy niemal pastorzy czy starsi czy księża, zdecydowana większość tych osób pracuje dla szatana. Pisałem nawet, że część z nich idzie na szatański sabat i składa ofiary z ludzi i dzieci w sobotę, a niedzieli ze łzami w oczach ogłasza zbawienie z łaski i bezgraniczne miłosierdzie Boga dla wszystkich grzeszników świata.

W tym linku mamy krótki ale dosadny artykuł o tych problemach z masonerią.

https://www.henrymakow.com/2017/03/freemasons-control-most-protestant-sects.html [EN]

W tych linkach mamy niepełne listy szatańskich sług kontrolowanych przez Illuminati i Masonerię, którzy finansują niemal wszystkie religie, sekty, blogi i kanały YouTube. [EN]

Warto obejrzeć szatańskie sygnały we wszelkich materiałach fałszywych religii.

Trump jest częścią tego zwiedzenia


http://olivetjournal.com/false-ministries-2-occult-hand-signs-part-2/

http://olivetjournal.com/false-ministries-2-occult-hand-signs/

http://olivetjournal.com/false-ministries-1-on-youtube/

Jeżeli przywódcy Chrześcijaństwa są wspierani przez syjonistyczne media, TV, posiadają własne studia, własne gazety i magazyny, własne kosztowne witryny, wszystko to jest sygnałem, że są oni finansowani przez niewidocznych władców świata, kontrolujących Chrześcijaństwo.

Zwłaszcza na zachodzie mamy wiele magazynów, programów TV i to międzynarodowych. To wszystko to kontrolowany przez szatana ruch Chrześcijaństwa, opartego na... sataniście Pawle.

Nie oznacza to potępienia zwykłych wyznawców w tych ruchach rzekomej Prawdy. Oznacza to, że skoro nasza garstka rozpoznała biblijną prawdę - inni tej Prawdy nie posiadają.

Skoro oni nie posiadają Prawdy, świadomie lub nie - posługują się kłamstwem ponieważ ich przywódcy to kąkol i owa przypowieść Chrystusa ma dzisiaj szczególne znaczenie.

Jeżeli kogoś interesuje więcej szczegółów, proszę posprawdzać z Google Tłumacz te linki. Jest wiele zdjęć znanych zachodnich pastorów, satanistów masonów, których wiele blogów i kościołów Chrześcijaństwa w Polsce gorliwie reklamuje.

Prosty dowód kontroli Masoneri ponad Świadkami Jehowy.Znak jaki rzekomo ukazał się Konstantynowi - Pod tym znakiem będziesz zwyciężał.

Dawniejszy symbol Świadków Jehowy

Główną cechą nasienia węża jest pedofilia.

Co cechuje Katolicyzm i Świadków Jehowy? PEDOFILIA.

Forum o pedofilii. Po polsku...

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/ciche-owce/

I główna witryna - http://cicheowce.fm.interiowo.pl/

Nie znam detali innych kościołów chrześcijańskich, ale Watykan i ŚJ to już prawie wystarcza.

Do tego wiara w satanistę Pawła dopełnia intencje przywódców religijnych Chrześcijaństwa.

Jesteśmy więc małą wyspą, niemal bezludną i otoczoną zewsząd satanistami, którzy często nas atakują.

Ale nadszedł czas światła i oświecenia i coraz więcej ludzi, dzięki przywilejowi, jaki posiadamy - głoszenie RZECZYWISTEJ Prawdy biblijnej wielu członków Narodu Wybranego się budzi z tego szatańskiego snu.

A szatan jest wściekły. Nie dlatego, że ujawniamy Prawdę ale jego wściekłość jest skierowana ku Bogu, który dla wymogów Prawa uznał ofiarę Chrystusa jako okup i pomimo wysiłków szatana zdecydowana większość Chrześcijan uzyska życie wieczne, na które szatan nie ma już żadnej szansy.avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1936
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 21st Marzec 2017, 13:20

Dodam jeszcze kilka zdań w zaczętym wątku.

Najwidoczniej szatan był całkowicie przekonany, ze Boga przechytrzył i złapał w sidła. Ponieważ za karą za grzech, czyli złamanie Prawa jest śmierć.

Według Prawa człowiek zasługiwał na śmierć - Adam i Ewa. Oboje umarli zgodnie z wyrokiem za ich grzech buntu.

Ale wydali oni potomstwo, na które szatan i upadli aniołowie rzucili się jak szaleni dążąc do wyeliminowania człowieka z ziemi. Niewiele brakowało a rodzaj ludzki zginąłby bezpowrotnie i Bóg poniósłby porażkę.

Ale... potomstwo upadłych aniołów nie było autoryzowane przez Boga z wiadomych powodów genetycznych. Krzyżówki z aniołami powodowały narodziny gigantów pozbawionych sumień i czyli dusz ludzkich.

Nie był żadnej szansy na pozostawienie takich istot przy życiu, skoro Bóg nie wyraził na to żadnej zgody a łamiący Jego Prawo upadli aniołowie sami zgotowali swemu potomstwu zagładę. Potom nie wywarł na nich wielkiego wrażenia i proceder łączenia się nasieniem ludzkim trwał nadal.

Kiedy Bóg obiecał Kanaan Narodowi Wybranemu, upadli tylko na to czekali i spłodzili masy Nefilimów.

W tym samym czasie trwało prześladowanie połączone z anihilacją Narodu Wybranego. Podobnie jak dzisiaj starano się redukować populację Izraelitów poprzez mordowanie męskich potomków. Rezultaty już znamy.

Olbrzymie kary i śmierć nie tylko pierworodnego faraona ale i jego samego.

Porównajmy sobie to z dzisiejszymi wyczynami nasienia węża. Jesteśmy w podobny sposób wyniszczani, rezultaty są paskudne i najwyraźniej giniemy.

Zupełnie jak przed Exodusem na pustynię.

Mamy także przywódcę o tym samym imieniu, Isusa (Jozuego) jak w przypadku Exodusu. I będzie pogoń za Izraelitami jaką także urządził faraon. Zamiast wody otworzy się ziemia!

Odnoszę takie wrażenie, ze Watykan i jego świat mają więcej wiarygodnych źródeł informacji, zwłaszcza proroctw, niż my posiadamy, Mają także pomoc upadłych aniołów oraz mocnych demonów.

Cała tak mieszanka zbrodni wie znacznie więcej niz my wiemy i trzyma rękę na pulsie
 mając malutką nadzieję, że jakoś to im na sucho przejdzie.

Podejrzewam, że Ewangelii było więcej ale szatan ostro walczył z Bogiem aby nam nie dać więcej. Bóg najprawdopodobniej na to pozwolił, wiedząc, że to, co mamy w chwili obecnej w zupełności nam wszystkim wystarcza. Mamy Prawo, mamy Ojcze Nasz i Kazanie na Górze oraz mamy najważniejszą księgę biblijną, czyli Objawienie.

Bóg kategorycznie zabronił jakichkolwiek zmian w Objawieniu! Jedyna biblijna księga tak protegowana przez Boga. Dlatego myślę, że jest ona w doskonały sposób przez Boga zachowana dla nas i jakiekolwiek oszustwa masoretów do Objawienia nie dotarły i widzimy wiele spełniających się proroctw.

Ale wszystkiego w Objawieniu nie ma - dlatego Bóg ustami Syna zapowiedział, że powtórne przyjście Syna będzie dla nas niespodzianką.

Co mnie szczególnie ciekawi, Bóg zapowiedział wpisanie Prawa w nasze serca. Czyli Biblia i wersety nie tyle są istotne jak jest istotne posłuszeństwo wobec Prawa.

Szatan był pewien, ze Chrystus będzie chciał uwolnić Lud Boży w Izraelu i uważał to z pewnością za bezprawie, ponieważ każdy człowiek grzeszny musiał według Prawa umrzeć.

Dopiero złożona ofiara przez Chrystusa umożliwiła nam powrót do życia wiecznego i owa ofiara nie tylko przypieczętowała klęskę szatana ale właśnie umożliwiła nam życie wieczne.

Szatan do dzisiaj dwoi się i troi, aby nas zniszczyć, ale Bóg doskonale wie, ze jesteśmy nieco skażeni genetycznie, niewielu z nas potrafi walczyć z kontrolą umysłów i szatan, autor prania mózgów ciągle nas przed Bogiem oskarża twierdząc, że jako grzesznicy powinniśmy umrzeć a ofiara Chrystusa jest jedynie wybiegiem Boga, aby Jego dzieło, rodzaj ludzki uratować przed konsekwencjami łamania Prawa.

I to są przyczyny, moim zdaniem, takiego zmasowanego ataku szatana na Boga, na religie i na Naród Wybrany, aby wykazać, że Bóg jest niesprawiedliwy.

Ale jest to jedynie wymówka, podobna jak w przypadku gnębienia Hioba, który wiernie stał przy Bogu.

Czyli postawa ludzi szanujących Prawo jest radością Boga i atakiem szału dla szatana i jego bandy aniołów.

Im bardziej rozprzestrzeniają się nauki o potrzebie szacunki i posłuszeństwa wobec Prawa, tym bardziej  szatan cierpi wiedząc, że przegrał wszystko z życiem włącznie. Dlatego będzie on zmuszony do oddania swej władzy Bestii.

Mnie najbardziej zdumiewa fakt, że wszystkie zabiegi szatana są w sumie bezużyteczne i istnieje wielu wspaniałych ludzi, nawet jeszcze nie znających Prawa, którzy swoim życiem owo Prawo stale umacniają swoim posłuszeństwem wobec Prawa, do którego to prowadzi tych ludzi (i nas) sumienie, które posiadamy!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1936
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by polskapaw on 21st Marzec 2017, 19:03

thewordwatcher napisał:

Bóg kategorycznie zabronił jakichkolwiek zmian w Objawieniu! Jedyna biblijna księga tak protegowana przez Boga. Dlatego myślę, że jest ona w doskonały sposób przez Boga zachowana dla nas i jakiekolwiek oszustwa masoretów do Objawienia nie dotarły i widzimy wiele spełniających się proroctw.

Napisane jest w Objawieniu Jana: " (18) Ja świadczę każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi: jeśliby ktoś do nich cokolwiek dołożył, Bóg mu dołoży plag zapisanych w tej księdze. (19) A jeśliby ktoś odjął co ze słów księgi tego proroctwa, to Bóg odejmie jego udział w drzewie życia i w Mieście Świętym - które są opisane w tej księdze".

Ostrzeżenie jest wyraźne, ale jak upadli i demony nie mają nic do stracenia, bo życie wieczne ich nie dotyczy, to dorwali i tą księgę.
Nie wiemy czy Objawienie Jana jest czyste od manipulacji. Jest ostrzeżenie, ale nie zapewnienie o nie skażeniu.

I to mnie martwi.

polskapaw

Liczba postów : 128
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by Obserwator on 22nd Marzec 2017, 06:36

Dokładnie Henryku...wiele wskazuje na to, że polskapaw ma rację.

Bóg zawarł w Objawieniu przestrogę przed tym, aby niczego do niego nie dodawać, ani nie ujmować pod groźbą kary.

Znając działanie szatana i jego buntowniczą postawę należy się spodziewać, że gdy Bóg zabronił zniekształceń w tej najważniejszej księdze bibliknej, to zły zrobił Bogu na przekór.

Już na samej drodze tłumaczeń napewno wprowadzono liczne błędy, a dowodem na to jest błędne tłumaczenie liczby imienia bestii, czyli 666.

Nathaniel już to zauważył jakiś czas temu i ostatnio zwrócił na to ponownie uwagę...

Nathaniel napisał:

Objawienie 13:16 zawiera w sobie słowo greckie ”charagma” tłumaczone jako znamię (ang. mark). Bardzo możliwe że chodzi o coś w rodzaju pieczątki, tatuażu, certyfikacji… na śmierć. Żadne 666, to kolejne złe tłumaczenie, dlatego większość wymysłów z tym związane można odrzucić.
avatar
Obserwator

Liczba postów : 1084
Join date : 18/03/2015
Skąd : Poznań

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Marzec 2017, 10:22

Myślę odwrotnie. Bóg zastrzegł sobie wierność Objawienia i poz żadnym pozorem nie dopuści do zniekształceń.

Żadna księga biblijna nie posiada takiego ostrzeżenia jak Objawienie.

W Objawieniu mamy dokładne opisy wielu wydarzeń ale nie wszystko rozumiemy. Były próby usunięcia Objawienia i Bóg najwyraźniej nie pozwolił na to. Dlatego Objawienie jest w Biblii ale mało kto je rozumie.

Rozumiemy wiele i jeszcze więcej zrozumiemy podczas wypełniania się tych proroctw.

Odnośnie dwóch świadków, mamy pierwowzór w Exodusie. Mojżesz i Aaron. To prototypy 2 świadków świadczących o Bogu i Jego planach i działających wielkie cuda mocą Boga, z zatopieniem wojsk faraona.

Dlatego sataniści nie odważają się dotykania Apokalipsy.

Bóg celowo ukrył wiele informacji i Jego dokładne plany zna jedynie On oraz w chwili obecnej Jego Syn.

Ale my musimy być zaskoczeni z uwagi na brak zrozumienia wielu proroctw Apokalipsy.

Z mojej pracy nad Biblią Mesjańską wiem, że masoreci fałszowali większość proroctw mesjańskich ale o fałszach w Objawieniu jeszcze nie słyszałem.

Liczba 666 jest zagadką i treść Apokalipsy wyraźnie o tym mówi. Nie jest to skażenie ale.. zagadka, którą ktoś kiedyś rozwiąże. Może właśnie 2 świadków.

Dlatego polegam na Apokalipsie i zrozumienie tajemnicy, którą Bóg wyjawił prorokom było dla mnie niemałym szokiem, z uwagi na oczywistość tego zrozumienia oraz fakt, ze nikt wcześniej tego nie wyjaśnił.

Dlatego podejrzewam, że takich odkryć w Apokalipsie jest więcej i będziemy je stopniowo rozpoznawać.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1936
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by Obserwator on 22nd Marzec 2017, 11:24

Już samo to, że 666 jest zapisane w arabskim systemie liczbowym jest zniekształceniem. Przecież Jan nie korzystał z liczb arabskich, ale greckich, co samo w sobie już sugeruje, że zapis ten może być błędny.

Tak więc nie podzielam tezy, że Objawienie zostało nietknięte.

Prosty przykład??

Objawienie 13

(18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

W zależności od przekładu, zaznaczony na czerwono zaimek brzmi jego - w odniesieniu do człowieka, oraz jej - w odniesieniu do bestii.

Różnica jest wielka.

Zniekształcenie jest???

Jest, a więc Henryku chyba należy wziąć to pod uwagę.
avatar
Obserwator

Liczba postów : 1084
Join date : 18/03/2015
Skąd : Poznań

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Marzec 2017, 15:07

W starożytnych pismach nie używano zaimków, dużych liter, przecinków i innych dzisiejszych znaków interpunkcji. Dlatego tłumaczenia starożytnych tekstów są trudne i trzeba dobrze znać język a zwłaszcza w jakich sytuacjach jak sie wyrażano.

Odnośnie 666 widziałem dwa filmy Chris Contstantine, Grek, który wyjaśniał, że w tamtych czasach liczono po  po rzymsku. On twierdzi, że odkrył znaczenie i w przekonywujący sposób podawał, ze są trzy słowa - Xo Xo Xo i to oznacza Apolla.
Film ukazujący rzeczywiste imię Chrystusa - Isus.

http://www.gorilla199.com/index.php/player/gorilla199-videos/jesus-or-yeshua-jesus-christ-spoke-greek-by-gorilla199

Czyli można Objawieniu zaufać. bounce bounce bounceJego wyjaśnienie nie jest moim zdanie w 100% dokładne, ale nikt tego jeszcze nie obalił. Nie znam greki i nie ważę się tego komentować.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1936
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by polskapaw on 22nd Marzec 2017, 19:16

hm... 666 oznacza Apolla ?

Liczba ta dotyczy człowieka. Apollo nie jest człowiekiem choćby dlatego, że życie człowieka zostało ograniczone do 120 lat, a Apollo będzie miał kilka tysięcy i geny też mocno "kosmiczne".

polskapaw

Liczba postów : 128
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Marzec 2017, 10:03

Nie za bardzo ci to wyszło. Razz


Rev 13:17  I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.
Rev 13:18  Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.  

W moim zrozumieniu chodzi o obliczenie liczby ZWIERZĘCIA z liczby człowieka czyli 666, najprawdopodobniej z pisowni rzymskiej, ponieważ do dzisiaj liczy się pewne rzeczy w systemie rzymskim. Pius XII, czy liczono tak przez długi okres czasu lata i daty.


Zwierzę może być aniołem, Nefilimem lub jeszcze kimś innym.

Dlatego nie jestem pewien obliczenia Constantina, aczkolwiek istnieje wielkie prawdopodobieństwo że on sie w tym przypadku nie myli i chodzi o Apolla.

Wiele wydarzeń na ziemi, jak misja na księżyc ma także nazwę Apolla.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1936
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by polskapaw on 23rd Marzec 2017, 12:04

W filmiku, który podałeś Henryk, jest mowa o Heliosie zwanym inaczej Apollo, jako synu króla bogów. Helios (Apollo) miał małżonkę Perseidę. Tylko, że Apollo nie miał takiej żony.
Helios i Apollo to chyba nie te same postacie.

No to jak spadają perseidy, a od kilkunastu lat latem niby spadają całe roje, choć nigdy nie widziałem, to może wojna w Niebie trwa już długo tylko, że teraz np. jest na całego.

Spadające gwiazdy (anioły) jako małżonka Heliosa spada z Heliosem? To Heliosem czy też Apollem musiałby być szatan zrzucony z Nieba.

Nie pasuje mi to. Apollo ma być chyba z otchłani a nie z Nieba. Coś tu nie gra.

No tak....Henryk znowu pewnie mi napisze Very Happy : znowu w życiu ci nie wyszło...

polskapaw

Liczba postów : 128
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by Odrodzony on 23rd Marzec 2017, 12:09

Apollon to nie człowiek, ani nefilim, tylko jeden z upadłych aniołów zamkniętych w otchłani (czeluści), o czym Pan, Bóg powiedział nam w tym fragmencie Objawienia:

Ap 9:
(1) I piąty anioł zatrąbił: i ujrzałem gwiazdę, która z nieba spadła na ziemię, i dano jej klucz od studni Czeluści. (2) I otworzyła studnię Czeluści, a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca, i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze. (3) A z dymu wyszła szarańcza na ziemię, i dano jej moc, jaką mają ziemskie skorpiony. (…)
(7) A wygląd szarańczy: podobne do koni uszykowanych do boju, na głowach ich jakby wieńce podobne do złota, oblicza ich jakby oblicza ludzi, (Cool i miały włosy jakby włosy kobiet, a zęby ich były jakby zęby lwów, (9) i przody tułowi miały jakby pancerze żelazne, a łoskot ich skrzydeł jak łoskot wielokonnych wozów, pędzących do boju. (10) I mają ogony podobne do skorpionowych oraz żądła; a w ich ogonach jest ich moc szkodzenia ludziom przez pięć miesięcy. (11) Mają nad sobą króla - anioła Czeluści; imię jego po hebrajsku: Abaddon, a w greckim języku ma imię Apollyon.

Czyli Pan, Bóg w Objawieniu Jana powiedział nam wprost, że Apollo to nie jest żadna fikcyjna postać, postać z mitów, ale że on jest realny, że jako anioł żył w przeszłości i teraz już jako upadły żyje nadal (choć jest jeszcze zamknięty w otchłani wraz z pozostałymi upadłymi sprzed potopu) oraz że został on zachowany przez Pana, Boga na czasy ostateczne, kiedy go Pan stamtąd w końcu wypuści.

Co jeszcze Objawienie mówi nam o nim?

To, że on nie tylko nadal żyje, ale jest on królem otchłani.

I że ma on jako król otchłani jeszcze do wykonania pewne zadanie, zanim zostanie osądzony i zgładzony.

Jakie to zadanie?

Wiemy z Objawienia, że na pewno będzie on panował nad szarańczą, która wyjdzie z otchłani, czymkolwiek ona będzie.

Kto wie, może ta szarańcza to pozostali upadli uwolnieni wraz z nim z otchłani… Może, ale tego nie wiadomo.

Jednak nawet jeżeli szarańcza to nie upadli, tylko np. jakaś ich technologia, to nie można jak mi się wydaje wykluczyć możliwości, że skoro Apollo jest z Bożego pozwolenia królem otchłani, to jest on królem nie tylko panującym nad szarańczą, ale jest też królem wszystkich pozostałych upadłych aniołów, na razie jeszcze zamkniętych wraz z nim w otchłani, ale potem z niej wypuszczonych.

Przy takim założeniu – że upadły anioł Apollo, jako król otchłani, jest też królem nad wszystkimi upadłymi sprzed potopu – pomysł, że to on właśnie może zostać Bestią z otchłani wydaje mi się logiczny i całkiem prawdopodobny.

W ten sposób Pan, Bóg po raz kolejny obróciłby pomysły szatana przeciwko niemu samemu, bo okazałoby się, że cała ta jego tajna symbolika, którą szatan przez wieki tworzył sobie na swoje potrzeby, była de facto symboliką wskazującą na… Apolla, jako tego, który – z Bożego zamysłu – zdetronizuje szatana i to w sposób jawny dla całego świata, co bardzo szatana zaboli.

Myślę też, że Apollo będzie z wyglądu jak człowiek, choć przy założeniu, że to on byłby Bestią z otchłani, nie zdziwiłbym się, gdyby jego twarz przypominała twarz fałszywego Chrystusa z bałwochwalczych obrazów, aby zwiedzenie z jego strony było jak największe.


Poza tym są jeszcze inne, pozabiblijne sygnały związane z Apollem i to nie tylko z przeszłości, jak nazwa fikcyjnych misji na księżyc, ale i z czasów obecnych, jak np.:

- Trump to przecież fan Apolla.

Ciekawe dlaczego? Może dlatego, że wie już o tym, że niedługo spotka się ze swoim idolem twarzą w twarz…

- „Asteroidy” bliskie ziemi, które w tym roku „niepokojąco” często pojawiają się na niebie jako odkryte „w ostatniej chwili” przed ich przelotem pochodzą najprawdopodobniej z tzw. grupy Apolla, o czym wspomniałem już w tym miejscu:

http://zbawienie.forumotion.com/t16p575-wiadomosci-w-swietle-proroctw

A tu linki w tym temacie:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/asteroida-2017-ds109-jako-osma-w-tym-roku-przeleci-w-odleglosci-blizszej-niz-ksiezyc
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowo-odkryta-asteroida-2017-dg16-przeleci-ekstremalnie-blisko-ziemi
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dzisiaj-ma-rzekomo-dojsc-do-kolizji-ziemi-z-asteroida-2016-wf9


Dziwnie się to wszystko zaczyna w naszych czasach zazębić…


Ale jeszcze a propos tych „asteroid”, czy spadających gwiazd - ostatnio przeszło mi przez myśl, że być może zjawisko zwiastowane przez pierwszą trąbę jest właśnie… opisem zrzucenia szatana i jego aniołów po przegranej walce w niebie.

W tym kontekście wyrzucenie szatana na ziemię i strącenie wraz z nim jednej trzeciej aniołów raczej nie wyglądałoby jak upadek na ziemię jeden asteroidy, tylko raczej jak ogromny deszcz spadających gwiazd, które jednak tym razem dosięgłyby ziemi, powodując na niej opisane w Objawianiu szkody. A do tej pory nawet meteoryt tunguski nie wyrządził podobnych zniszczeń…

Spójrzmy na te dwa fragmenty z Objawienia:

Ap 8:
(7) I pierwszy zatrąbił. A powstał grad i ogień - pomieszane z krwią, i spadły na ziemię. A spłonęła trzecia część ziemi i spłonęła trzecia część drzew, i spłonęła wszystka trawa zielona.

(3) I inny znak się ukazał na niebie: Oto wielki Smok barwy ognia, mający siedem głów i dziesięć rogów - a na głowach jego siedem diademów - (4) i ogon jego zmiata trzecią część gwiazd nieba: i rzucił je na ziemię. I stanął Smok przed mającą rodzić Niewiastą, ażeby skoro porodzi, pożreć jej dziecię.
Wraz ze zrzuceniem szatana z nieba na ziemię zniknie przecież z nieba aż jedna trzecia gwiazd!

Tylko że te gwiazdy spadną na ziemię, a nie tylko – jak było do tej pory – po prostu spalą się w atmosferze albo nawet jeśli się nie spaliły, to nie wyrządziły dotychczas na ziemi takich zniszczeń, jak opisane w Objawieniu. Zatem z pewnością nie były one tymi „gwiazdami”.

Odrodzony

Liczba postów : 94
Join date : 11/06/2016

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Marzec 2017, 13:19

Odnośnie zwierzęcia, z reguły w proroctwach jest to określona potęga, czyli królestwo z królem na czele.

Jeżeli to Apollo, to także jest możliwe, że to rzeczywiście... Aleksander Macedoński, ten który podbił cały region Bliskiego Wschodu i zaprowadził wszędzie grecki. Figury obu są niemal identyczne.

Alexander zmarł nagle w wieku 33 lat.

Jeżeli prorok Daniel się nie myli, to najwyraźniej wszyscy przywódcy największych mocarstw to upadli aniołowie.

Bestia wielogłowa to zespół królestw z anielskimi przywódcami.

Być może Alexander zbyt sobie wiele pozwalał, czyli przekraczał wyznaczone przez Boga granice, w jakich mógł działać, i został w ten sposób ukarany.

Jego śmierć jest w pewnym stopniu zagadką i przyczyny są raczej ukrywane. Jezeli to on, to właśnie on miał zranioną głowę śmiertelnie ale przeżył.

Jest możliwe, że wyjście z Otchłani jest na Antarktydzie a Amerykanie nie byli tam nigdy mile widziani.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1936
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 20 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach