Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Strona 20 z 23 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 19th Marzec 2017, 12:40

Znalazłem szokujące materiały na temat Chrześcijaństwa. Ogólnie pisałem w wielu miejscach o tym, ze Chrześcijaństwo jest w szponach szatana.

Znałem pewne informacje i byłem zawsze przekonany, że przypowieść Isusa o siewcy, pszenicy i kąkolu jest warta zaufania i posiadając zaledwie skrawki informacji o kontroli masońskiej Chrześcijaństwa byłem i jestem nadal przekonany, nie tyle z z informacji z witryn czy blogów.

W ostatnich kilku latach ze względu na niezwykłe odkrycia fałszu Pawła oraz znaczenia Prawa i ważności Słów Boga i Syna nabrałem głębokiego przekonania, które opisałem kilkakrotnie na forum i w najnowszych artykułach, że CAŁE współczesne Chrześcijaństwo jest w szponach szatana.

Wszystkie chrześcijańskie religie oraz wszyscy niemal pastorzy czy starsi czy księża, zdecydowana większość tych osób pracuje dla szatana. Pisałem nawet, że część z nich idzie na szatański sabat i składa ofiary z ludzi i dzieci w sobotę, a niedzieli ze łzami w oczach ogłasza zbawienie z łaski i bezgraniczne miłosierdzie Boga dla wszystkich grzeszników świata.

W tym linku mamy krótki ale dosadny artykuł o tych problemach z masonerią.

https://www.henrymakow.com/2017/03/freemasons-control-most-protestant-sects.html [EN]

W tych linkach mamy niepełne listy szatańskich sług kontrolowanych przez Illuminati i Masonerię, którzy finansują niemal wszystkie religie, sekty, blogi i kanały YouTube. [EN]

Warto obejrzeć szatańskie sygnały we wszelkich materiałach fałszywych religii.

Trump jest częścią tego zwiedzenia


http://olivetjournal.com/false-ministries-2-occult-hand-signs-part-2/

http://olivetjournal.com/false-ministries-2-occult-hand-signs/

http://olivetjournal.com/false-ministries-1-on-youtube/

Jeżeli przywódcy Chrześcijaństwa są wspierani przez syjonistyczne media, TV, posiadają własne studia, własne gazety i magazyny, własne kosztowne witryny, wszystko to jest sygnałem, że są oni finansowani przez niewidocznych władców świata, kontrolujących Chrześcijaństwo.

Zwłaszcza na zachodzie mamy wiele magazynów, programów TV i to międzynarodowych. To wszystko to kontrolowany przez szatana ruch Chrześcijaństwa, opartego na... sataniście Pawle.

Nie oznacza to potępienia zwykłych wyznawców w tych ruchach rzekomej Prawdy. Oznacza to, że skoro nasza garstka rozpoznała biblijną prawdę - inni tej Prawdy nie posiadają.

Skoro oni nie posiadają Prawdy, świadomie lub nie - posługują się kłamstwem ponieważ ich przywódcy to kąkol i owa przypowieść Chrystusa ma dzisiaj szczególne znaczenie.

Jeżeli kogoś interesuje więcej szczegółów, proszę posprawdzać z Google Tłumacz te linki. Jest wiele zdjęć znanych zachodnich pastorów, satanistów masonów, których wiele blogów i kościołów Chrześcijaństwa w Polsce gorliwie reklamuje.

Prosty dowód kontroli Masoneri ponad Świadkami Jehowy.Znak jaki rzekomo ukazał się Konstantynowi - Pod tym znakiem będziesz zwyciężał.

Dawniejszy symbol Świadków Jehowy

Główną cechą nasienia węża jest pedofilia.

Co cechuje Katolicyzm i Świadków Jehowy? PEDOFILIA.

Forum o pedofilii. Po polsku...

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/ciche-owce/

I główna witryna - http://cicheowce.fm.interiowo.pl/

Nie znam detali innych kościołów chrześcijańskich, ale Watykan i ŚJ to już prawie wystarcza.

Do tego wiara w satanistę Pawła dopełnia intencje przywódców religijnych Chrześcijaństwa.

Jesteśmy więc małą wyspą, niemal bezludną i otoczoną zewsząd satanistami, którzy często nas atakują.

Ale nadszedł czas światła i oświecenia i coraz więcej ludzi, dzięki przywilejowi, jaki posiadamy - głoszenie RZECZYWISTEJ Prawdy biblijnej wielu członków Narodu Wybranego się budzi z tego szatańskiego snu.

A szatan jest wściekły. Nie dlatego, że ujawniamy Prawdę ale jego wściekłość jest skierowana ku Bogu, który dla wymogów Prawa uznał ofiarę Chrystusa jako okup i pomimo wysiłków szatana zdecydowana większość Chrześcijan uzyska życie wieczne, na które szatan nie ma już żadnej szansy.thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 21st Marzec 2017, 13:20

Dodam jeszcze kilka zdań w zaczętym wątku.

Najwidoczniej szatan był całkowicie przekonany, ze Boga przechytrzył i złapał w sidła. Ponieważ za karą za grzech, czyli złamanie Prawa jest śmierć.

Według Prawa człowiek zasługiwał na śmierć - Adam i Ewa. Oboje umarli zgodnie z wyrokiem za ich grzech buntu.

Ale wydali oni potomstwo, na które szatan i upadli aniołowie rzucili się jak szaleni dążąc do wyeliminowania człowieka z ziemi. Niewiele brakowało a rodzaj ludzki zginąłby bezpowrotnie i Bóg poniósłby porażkę.

Ale... potomstwo upadłych aniołów nie było autoryzowane przez Boga z wiadomych powodów genetycznych. Krzyżówki z aniołami powodowały narodziny gigantów pozbawionych sumień i czyli dusz ludzkich.

Nie był żadnej szansy na pozostawienie takich istot przy życiu, skoro Bóg nie wyraził na to żadnej zgody a łamiący Jego Prawo upadli aniołowie sami zgotowali swemu potomstwu zagładę. Potom nie wywarł na nich wielkiego wrażenia i proceder łączenia się nasieniem ludzkim trwał nadal.

Kiedy Bóg obiecał Kanaan Narodowi Wybranemu, upadli tylko na to czekali i spłodzili masy Nefilimów.

W tym samym czasie trwało prześladowanie połączone z anihilacją Narodu Wybranego. Podobnie jak dzisiaj starano się redukować populację Izraelitów poprzez mordowanie męskich potomków. Rezultaty już znamy.

Olbrzymie kary i śmierć nie tylko pierworodnego faraona ale i jego samego.

Porównajmy sobie to z dzisiejszymi wyczynami nasienia węża. Jesteśmy w podobny sposób wyniszczani, rezultaty są paskudne i najwyraźniej giniemy.

Zupełnie jak przed Exodusem na pustynię.

Mamy także przywódcę o tym samym imieniu, Isusa (Jozuego) jak w przypadku Exodusu. I będzie pogoń za Izraelitami jaką także urządził faraon. Zamiast wody otworzy się ziemia!

Odnoszę takie wrażenie, ze Watykan i jego świat mają więcej wiarygodnych źródeł informacji, zwłaszcza proroctw, niż my posiadamy, Mają także pomoc upadłych aniołów oraz mocnych demonów.

Cała tak mieszanka zbrodni wie znacznie więcej niz my wiemy i trzyma rękę na pulsie
 mając malutką nadzieję, że jakoś to im na sucho przejdzie.

Podejrzewam, że Ewangelii było więcej ale szatan ostro walczył z Bogiem aby nam nie dać więcej. Bóg najprawdopodobniej na to pozwolił, wiedząc, że to, co mamy w chwili obecnej w zupełności nam wszystkim wystarcza. Mamy Prawo, mamy Ojcze Nasz i Kazanie na Górze oraz mamy najważniejszą księgę biblijną, czyli Objawienie.

Bóg kategorycznie zabronił jakichkolwiek zmian w Objawieniu! Jedyna biblijna księga tak protegowana przez Boga. Dlatego myślę, że jest ona w doskonały sposób przez Boga zachowana dla nas i jakiekolwiek oszustwa masoretów do Objawienia nie dotarły i widzimy wiele spełniających się proroctw.

Ale wszystkiego w Objawieniu nie ma - dlatego Bóg ustami Syna zapowiedział, że powtórne przyjście Syna będzie dla nas niespodzianką.

Co mnie szczególnie ciekawi, Bóg zapowiedział wpisanie Prawa w nasze serca. Czyli Biblia i wersety nie tyle są istotne jak jest istotne posłuszeństwo wobec Prawa.

Szatan był pewien, ze Chrystus będzie chciał uwolnić Lud Boży w Izraelu i uważał to z pewnością za bezprawie, ponieważ każdy człowiek grzeszny musiał według Prawa umrzeć.

Dopiero złożona ofiara przez Chrystusa umożliwiła nam powrót do życia wiecznego i owa ofiara nie tylko przypieczętowała klęskę szatana ale właśnie umożliwiła nam życie wieczne.

Szatan do dzisiaj dwoi się i troi, aby nas zniszczyć, ale Bóg doskonale wie, ze jesteśmy nieco skażeni genetycznie, niewielu z nas potrafi walczyć z kontrolą umysłów i szatan, autor prania mózgów ciągle nas przed Bogiem oskarża twierdząc, że jako grzesznicy powinniśmy umrzeć a ofiara Chrystusa jest jedynie wybiegiem Boga, aby Jego dzieło, rodzaj ludzki uratować przed konsekwencjami łamania Prawa.

I to są przyczyny, moim zdaniem, takiego zmasowanego ataku szatana na Boga, na religie i na Naród Wybrany, aby wykazać, że Bóg jest niesprawiedliwy.

Ale jest to jedynie wymówka, podobna jak w przypadku gnębienia Hioba, który wiernie stał przy Bogu.

Czyli postawa ludzi szanujących Prawo jest radością Boga i atakiem szału dla szatana i jego bandy aniołów.

Im bardziej rozprzestrzeniają się nauki o potrzebie szacunki i posłuszeństwa wobec Prawa, tym bardziej  szatan cierpi wiedząc, że przegrał wszystko z życiem włącznie. Dlatego będzie on zmuszony do oddania swej władzy Bestii.

Mnie najbardziej zdumiewa fakt, że wszystkie zabiegi szatana są w sumie bezużyteczne i istnieje wielu wspaniałych ludzi, nawet jeszcze nie znających Prawa, którzy swoim życiem owo Prawo stale umacniają swoim posłuszeństwem wobec Prawa, do którego to prowadzi tych ludzi (i nas) sumienie, które posiadamy!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by polskapaw on 21st Marzec 2017, 19:03

thewordwatcher napisał:

Bóg kategorycznie zabronił jakichkolwiek zmian w Objawieniu! Jedyna biblijna księga tak protegowana przez Boga. Dlatego myślę, że jest ona w doskonały sposób przez Boga zachowana dla nas i jakiekolwiek oszustwa masoretów do Objawienia nie dotarły i widzimy wiele spełniających się proroctw.

Napisane jest w Objawieniu Jana: " (18) Ja świadczę każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi: jeśliby ktoś do nich cokolwiek dołożył, Bóg mu dołoży plag zapisanych w tej księdze. (19) A jeśliby ktoś odjął co ze słów księgi tego proroctwa, to Bóg odejmie jego udział w drzewie życia i w Mieście Świętym - które są opisane w tej księdze".

Ostrzeżenie jest wyraźne, ale jak upadli i demony nie mają nic do stracenia, bo życie wieczne ich nie dotyczy, to dorwali i tą księgę.
Nie wiemy czy Objawienie Jana jest czyste od manipulacji. Jest ostrzeżenie, ale nie zapewnienie o nie skażeniu.

I to mnie martwi.

polskapaw

Liczba postów : 191
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by Obserwator on 22nd Marzec 2017, 06:36

Dokładnie Henryku...wiele wskazuje na to, że polskapaw ma rację.

Bóg zawarł w Objawieniu przestrogę przed tym, aby niczego do niego nie dodawać, ani nie ujmować pod groźbą kary.

Znając działanie szatana i jego buntowniczą postawę należy się spodziewać, że gdy Bóg zabronił zniekształceń w tej najważniejszej księdze bibliknej, to zły zrobił Bogu na przekór.

Już na samej drodze tłumaczeń napewno wprowadzono liczne błędy, a dowodem na to jest błędne tłumaczenie liczby imienia bestii, czyli 666.

Nathaniel już to zauważył jakiś czas temu i ostatnio zwrócił na to ponownie uwagę...

Nathaniel napisał:

Objawienie 13:16 zawiera w sobie słowo greckie ”charagma” tłumaczone jako znamię (ang. mark). Bardzo możliwe że chodzi o coś w rodzaju pieczątki, tatuażu, certyfikacji… na śmierć. Żadne 666, to kolejne złe tłumaczenie, dlatego większość wymysłów z tym związane można odrzucić.

Obserwator

Liczba postów : 1318
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Marzec 2017, 10:22

Myślę odwrotnie. Bóg zastrzegł sobie wierność Objawienia i poz żadnym pozorem nie dopuści do zniekształceń.

Żadna księga biblijna nie posiada takiego ostrzeżenia jak Objawienie.

W Objawieniu mamy dokładne opisy wielu wydarzeń ale nie wszystko rozumiemy. Były próby usunięcia Objawienia i Bóg najwyraźniej nie pozwolił na to. Dlatego Objawienie jest w Biblii ale mało kto je rozumie.

Rozumiemy wiele i jeszcze więcej zrozumiemy podczas wypełniania się tych proroctw.

Odnośnie dwóch świadków, mamy pierwowzór w Exodusie. Mojżesz i Aaron. To prototypy 2 świadków świadczących o Bogu i Jego planach i działających wielkie cuda mocą Boga, z zatopieniem wojsk faraona.

Dlatego sataniści nie odważają się dotykania Apokalipsy.

Bóg celowo ukrył wiele informacji i Jego dokładne plany zna jedynie On oraz w chwili obecnej Jego Syn.

Ale my musimy być zaskoczeni z uwagi na brak zrozumienia wielu proroctw Apokalipsy.

Z mojej pracy nad Biblią Mesjańską wiem, że masoreci fałszowali większość proroctw mesjańskich ale o fałszach w Objawieniu jeszcze nie słyszałem.

Liczba 666 jest zagadką i treść Apokalipsy wyraźnie o tym mówi. Nie jest to skażenie ale.. zagadka, którą ktoś kiedyś rozwiąże. Może właśnie 2 świadków.

Dlatego polegam na Apokalipsie i zrozumienie tajemnicy, którą Bóg wyjawił prorokom było dla mnie niemałym szokiem, z uwagi na oczywistość tego zrozumienia oraz fakt, ze nikt wcześniej tego nie wyjaśnił.

Dlatego podejrzewam, że takich odkryć w Apokalipsie jest więcej i będziemy je stopniowo rozpoznawać.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by Obserwator on 22nd Marzec 2017, 11:24

Już samo to, że 666 jest zapisane w arabskim systemie liczbowym jest zniekształceniem. Przecież Jan nie korzystał z liczb arabskich, ale greckich, co samo w sobie już sugeruje, że zapis ten może być błędny.

Tak więc nie podzielam tezy, że Objawienie zostało nietknięte.

Prosty przykład??

Objawienie 13

(18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

W zależności od przekładu, zaznaczony na czerwono zaimek brzmi jego - w odniesieniu do człowieka, oraz jej - w odniesieniu do bestii.

Różnica jest wielka.

Zniekształcenie jest???

Jest, a więc Henryku chyba należy wziąć to pod uwagę.

Obserwator

Liczba postów : 1318
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Marzec 2017, 15:07

W starożytnych pismach nie używano zaimków, dużych liter, przecinków i innych dzisiejszych znaków interpunkcji. Dlatego tłumaczenia starożytnych tekstów są trudne i trzeba dobrze znać język a zwłaszcza w jakich sytuacjach jak sie wyrażano.

Odnośnie 666 widziałem dwa filmy Chris Contstantine, Grek, który wyjaśniał, że w tamtych czasach liczono po  po rzymsku. On twierdzi, że odkrył znaczenie i w przekonywujący sposób podawał, ze są trzy słowa - Xo Xo Xo i to oznacza Apolla.
Film ukazujący rzeczywiste imię Chrystusa - Isus.

http://www.gorilla199.com/index.php/player/gorilla199-videos/jesus-or-yeshua-jesus-christ-spoke-greek-by-gorilla199

Czyli można Objawieniu zaufać. bounce bounce bounceJego wyjaśnienie nie jest moim zdanie w 100% dokładne, ale nikt tego jeszcze nie obalił. Nie znam greki i nie ważę się tego komentować.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by polskapaw on 22nd Marzec 2017, 19:16

hm... 666 oznacza Apolla ?

Liczba ta dotyczy człowieka. Apollo nie jest człowiekiem choćby dlatego, że życie człowieka zostało ograniczone do 120 lat, a Apollo będzie miał kilka tysięcy i geny też mocno "kosmiczne".

polskapaw

Liczba postów : 191
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Marzec 2017, 10:03

Nie za bardzo ci to wyszło. Razz


Rev 13:17  I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.
Rev 13:18  Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.  

W moim zrozumieniu chodzi o obliczenie liczby ZWIERZĘCIA z liczby człowieka czyli 666, najprawdopodobniej z pisowni rzymskiej, ponieważ do dzisiaj liczy się pewne rzeczy w systemie rzymskim. Pius XII, czy liczono tak przez długi okres czasu lata i daty.


Zwierzę może być aniołem, Nefilimem lub jeszcze kimś innym.

Dlatego nie jestem pewien obliczenia Constantina, aczkolwiek istnieje wielkie prawdopodobieństwo że on sie w tym przypadku nie myli i chodzi o Apolla.

Wiele wydarzeń na ziemi, jak misja na księżyc ma także nazwę Apolla.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by polskapaw on 23rd Marzec 2017, 12:04

W filmiku, który podałeś Henryk, jest mowa o Heliosie zwanym inaczej Apollo, jako synu króla bogów. Helios (Apollo) miał małżonkę Perseidę. Tylko, że Apollo nie miał takiej żony.
Helios i Apollo to chyba nie te same postacie.

No to jak spadają perseidy, a od kilkunastu lat latem niby spadają całe roje, choć nigdy nie widziałem, to może wojna w Niebie trwa już długo tylko, że teraz np. jest na całego.

Spadające gwiazdy (anioły) jako małżonka Heliosa spada z Heliosem? To Heliosem czy też Apollem musiałby być szatan zrzucony z Nieba.

Nie pasuje mi to. Apollo ma być chyba z otchłani a nie z Nieba. Coś tu nie gra.

No tak....Henryk znowu pewnie mi napisze Very Happy : znowu w życiu ci nie wyszło...

polskapaw

Liczba postów : 191
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by Odrodzony on 23rd Marzec 2017, 12:09

Apollon to nie człowiek, ani nefilim, tylko jeden z upadłych aniołów zamkniętych w otchłani (czeluści), o czym Pan, Bóg powiedział nam w tym fragmencie Objawienia:

Ap 9:
(1) I piąty anioł zatrąbił: i ujrzałem gwiazdę, która z nieba spadła na ziemię, i dano jej klucz od studni Czeluści. (2) I otworzyła studnię Czeluści, a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca, i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze. (3) A z dymu wyszła szarańcza na ziemię, i dano jej moc, jaką mają ziemskie skorpiony. (…)
(7) A wygląd szarańczy: podobne do koni uszykowanych do boju, na głowach ich jakby wieńce podobne do złota, oblicza ich jakby oblicza ludzi, (Cool i miały włosy jakby włosy kobiet, a zęby ich były jakby zęby lwów, (9) i przody tułowi miały jakby pancerze żelazne, a łoskot ich skrzydeł jak łoskot wielokonnych wozów, pędzących do boju. (10) I mają ogony podobne do skorpionowych oraz żądła; a w ich ogonach jest ich moc szkodzenia ludziom przez pięć miesięcy. (11) Mają nad sobą króla - anioła Czeluści; imię jego po hebrajsku: Abaddon, a w greckim języku ma imię Apollyon.

Czyli Pan, Bóg w Objawieniu Jana powiedział nam wprost, że Apollo to nie jest żadna fikcyjna postać, postać z mitów, ale że on jest realny, że jako anioł żył w przeszłości i teraz już jako upadły żyje nadal (choć jest jeszcze zamknięty w otchłani wraz z pozostałymi upadłymi sprzed potopu) oraz że został on zachowany przez Pana, Boga na czasy ostateczne, kiedy go Pan stamtąd w końcu wypuści.

Co jeszcze Objawienie mówi nam o nim?

To, że on nie tylko nadal żyje, ale jest on królem otchłani.

I że ma on jako król otchłani jeszcze do wykonania pewne zadanie, zanim zostanie osądzony i zgładzony.

Jakie to zadanie?

Wiemy z Objawienia, że na pewno będzie on panował nad szarańczą, która wyjdzie z otchłani, czymkolwiek ona będzie.

Kto wie, może ta szarańcza to pozostali upadli uwolnieni wraz z nim z otchłani… Może, ale tego nie wiadomo.

Jednak nawet jeżeli szarańcza to nie upadli, tylko np. jakaś ich technologia, to nie można jak mi się wydaje wykluczyć możliwości, że skoro Apollo jest z Bożego pozwolenia królem otchłani, to jest on królem nie tylko panującym nad szarańczą, ale jest też królem wszystkich pozostałych upadłych aniołów, na razie jeszcze zamkniętych wraz z nim w otchłani, ale potem z niej wypuszczonych.

Przy takim założeniu – że upadły anioł Apollo, jako król otchłani, jest też królem nad wszystkimi upadłymi sprzed potopu – pomysł, że to on właśnie może zostać Bestią z otchłani wydaje mi się logiczny i całkiem prawdopodobny.

W ten sposób Pan, Bóg po raz kolejny obróciłby pomysły szatana przeciwko niemu samemu, bo okazałoby się, że cała ta jego tajna symbolika, którą szatan przez wieki tworzył sobie na swoje potrzeby, była de facto symboliką wskazującą na… Apolla, jako tego, który – z Bożego zamysłu – zdetronizuje szatana i to w sposób jawny dla całego świata, co bardzo szatana zaboli.

Myślę też, że Apollo będzie z wyglądu jak człowiek, choć przy założeniu, że to on byłby Bestią z otchłani, nie zdziwiłbym się, gdyby jego twarz przypominała twarz fałszywego Chrystusa z bałwochwalczych obrazów, aby zwiedzenie z jego strony było jak największe.


Poza tym są jeszcze inne, pozabiblijne sygnały związane z Apollem i to nie tylko z przeszłości, jak nazwa fikcyjnych misji na księżyc, ale i z czasów obecnych, jak np.:

- Trump to przecież fan Apolla.

Ciekawe dlaczego? Może dlatego, że wie już o tym, że niedługo spotka się ze swoim idolem twarzą w twarz…

- „Asteroidy” bliskie ziemi, które w tym roku „niepokojąco” często pojawiają się na niebie jako odkryte „w ostatniej chwili” przed ich przelotem pochodzą najprawdopodobniej z tzw. grupy Apolla, o czym wspomniałem już w tym miejscu:

http://zbawienie.forumotion.com/t16p575-wiadomosci-w-swietle-proroctw

A tu linki w tym temacie:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/asteroida-2017-ds109-jako-osma-w-tym-roku-przeleci-w-odleglosci-blizszej-niz-ksiezyc
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowo-odkryta-asteroida-2017-dg16-przeleci-ekstremalnie-blisko-ziemi
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dzisiaj-ma-rzekomo-dojsc-do-kolizji-ziemi-z-asteroida-2016-wf9


Dziwnie się to wszystko zaczyna w naszych czasach zazębić…


Ale jeszcze a propos tych „asteroid”, czy spadających gwiazd - ostatnio przeszło mi przez myśl, że być może zjawisko zwiastowane przez pierwszą trąbę jest właśnie… opisem zrzucenia szatana i jego aniołów po przegranej walce w niebie.

W tym kontekście wyrzucenie szatana na ziemię i strącenie wraz z nim jednej trzeciej aniołów raczej nie wyglądałoby jak upadek na ziemię jeden asteroidy, tylko raczej jak ogromny deszcz spadających gwiazd, które jednak tym razem dosięgłyby ziemi, powodując na niej opisane w Objawianiu szkody. A do tej pory nawet meteoryt tunguski nie wyrządził podobnych zniszczeń…

Spójrzmy na te dwa fragmenty z Objawienia:

Ap 8:
(7) I pierwszy zatrąbił. A powstał grad i ogień - pomieszane z krwią, i spadły na ziemię. A spłonęła trzecia część ziemi i spłonęła trzecia część drzew, i spłonęła wszystka trawa zielona.

(3) I inny znak się ukazał na niebie: Oto wielki Smok barwy ognia, mający siedem głów i dziesięć rogów - a na głowach jego siedem diademów - (4) i ogon jego zmiata trzecią część gwiazd nieba: i rzucił je na ziemię. I stanął Smok przed mającą rodzić Niewiastą, ażeby skoro porodzi, pożreć jej dziecię.
Wraz ze zrzuceniem szatana z nieba na ziemię zniknie przecież z nieba aż jedna trzecia gwiazd!

Tylko że te gwiazdy spadną na ziemię, a nie tylko – jak było do tej pory – po prostu spalą się w atmosferze albo nawet jeśli się nie spaliły, to nie wyrządziły dotychczas na ziemi takich zniszczeń, jak opisane w Objawieniu. Zatem z pewnością nie były one tymi „gwiazdami”.

Odrodzony

Liczba postów : 347
Join date : 11/06/2016

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Marzec 2017, 13:19

Odnośnie zwierzęcia, z reguły w proroctwach jest to określona potęga, czyli królestwo z królem na czele.

Jeżeli to Apollo, to także jest możliwe, że to rzeczywiście... Aleksander Macedoński, ten który podbił cały region Bliskiego Wschodu i zaprowadził wszędzie grecki. Figury obu są niemal identyczne.

Alexander zmarł nagle w wieku 33 lat.

Jeżeli prorok Daniel się nie myli, to najwyraźniej wszyscy przywódcy największych mocarstw to upadli aniołowie.

Bestia wielogłowa to zespół królestw z anielskimi przywódcami.

Być może Alexander zbyt sobie wiele pozwalał, czyli przekraczał wyznaczone przez Boga granice, w jakich mógł działać, i został w ten sposób ukarany.

Jego śmierć jest w pewnym stopniu zagadką i przyczyny są raczej ukrywane. Jezeli to on, to właśnie on miał zranioną głowę śmiertelnie ale przeżył.

Jest możliwe, że wyjście z Otchłani jest na Antarktydzie a Amerykanie nie byli tam nigdy mile widziani.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 6th Kwiecień 2017, 16:37

Nasz 'ulubieniec' Rafał nadal wykazuje żenujący brak wiedzy biblijnej oraz prostego zrozumienia Ewangelii o Królestwie Bożym oraz o Królu tegoż Królestwa.

Drogi Rafale... zacznij nieco myśleć - myślenie nie boli a poznasz prawdę o Bogu i Synu.

W twojej wyobraźni wiele udowodniliście ale to jedynie w waszej wyobraźni. Rzeczywistość jest nieco inna od wyobraźni i jest ona od wyobraźni bardziej cenna i namacalna. Wyobraźnia nie jest zbyt wielkiej wartości.

Ale do rzeczy.

Wstawiłeś Rafale film, w którym ponownie się ośmieszasz. To jest wręcz żenujące, co ty opowiadasz i jak interpretujesz proste teksty biblijne.Już kilka razy ukazywałem twoją nieudolność i to jednym zdaniem.

I tutaj zrobię dokładnie to samo i niestety utracisz jakiekolwiek ślady wiarygodności.

Na początku swych wywodów cytujesz Jana...


Joh 8:12  A Jezus znowu przemówił do nich tymi słowy: Ja jestem światłością świata; kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość żywota.
Joh 8:13  Rzekli tedy do niego faryzeusze: Ty sam o sobie świadczysz; świadectwo twoje nie jest prawdziwe.
Joh 8:14  Odpowiedział Jezus i rzekł im: Chociaż Ja sam świadczę o sobie, świadectwo moje jest prawdziwe, bo wiem, skąd przybyłem i dokąd idę; lecz wy nie wiecie, skąd przychodzę i dokąd idę.
Joh 8:15  Wy sądzicie według ciała, Ja nikogo nie sądzę.
Joh 8:16  A jeśli już sądzę, to sąd mój jest prawdziwy, bo nie jestem sam, lecz jestem Ja i Ten, który mnie posłał.
Joh 8:17  A przecież w zakonie waszym jest napisane, że świadectwo dwóch ludzi jest wiarygodne.
Joh 8:18  Ja świadczę o sobie, a także Ojciec, który mnie posłał, świadczy o mnie.
Joh 8:19  Wtedy mu rzekli: Gdzie jest Ojciec twój? Jezus odpowiedział: Nie znacie ani mnie, ani Ojca mojego. Gdybyście mnie znali, znalibyście też Ojca mego.

Pozwól, że wyjaśnię to tobie publicznie, jak przysłowiowy dziadek tłumaczył krowie na miedzy, OK?

Isus mówił o sobie że jest światłością świata.

Isus nie mówił, że jest Bogiem Ojcem ale powiedział dobitnie, że On jest z Tym, który Go posłał. Czyli z Ojcem.

Jak to możliwe, skoro faryzeusze widzieli tylko Chrystusa?


Dlatego, że Chrystus dokonywał cudów mocą Ojca, który w ten sposób świadczył o Synu.

Czyli Isus świadczył o sobie oraz swą mocą sam Ojciec świadczył o Synu.

Proste, Rafale?

Potem wrzucasz wersety z Izajasza, których także zupełnie nie rozumiesz.Isa 42:1  Oto sługa mój, którego popieram, mój wybrany, którego ukochała moja dusza. Natchnąłem go moim duchem, aby nadał narodom prawo.
Isa 42:2  Nie będzie krzyczał ani wołał ani nie wyda na zewnątrz swojego głosu.
Isa 42:3  Trzciny nadłamanej nie dołamie ani knota gasnącego nie dogasi, ludom ogłosi prawo.
Isa 42:4  Nie upadnie na duchu ani się nie złamie, dopóki nie utrwali prawa na ziemi; a jego nauki wyczekują wyspy.
Isa 42:5  Tak powiedział Bóg, Pan, który stworzył niebo i je rozpostarł, rozciągnął ziemię wraz z jej płodami, daje na niej ludziom tchnienie, a dech życiowy tym, którzy po niej chodzą.
Isa 42:6  Ja, Pan, powołałem cię w sprawiedliwości i ująłem cię za rękę, strzegę cię i uczynię cię pośrednikiem przymierza z ludem, światłością dla narodów,
Isa 42:7  Abyś otworzył ślepym oczy, wyprowadził więźniów z zamknięcia, z więzienia tych, którzy siedzą w ciemności.

Isus Chrystus nadał NARODOM Prawo czyli Tor, a nie Narodowi Wybranemu, który Torę znał!


Dlatego był On... pośrednikiem przymierza z ludem, światłością dla narodów


Narody nie znały Prawa czyli Tory ale Lud Boży znał. Chrystus stał się dla narodów światłością, ponieważ oni nie znali Prawdy o Bogu oraz o Prawie Bożym.

Przeczytaj Rafale to kilka razy, aż do ciebie to dotrze. Oczywiście że są w tych dwóch tekstach zaprzeczenia, że Bóg to Chrystus, Bóg wysłał Syna a nie samego siebie.

Oj Rafale... zacznij bardziej wnikliwie studiować słowa Boga i Syna.

Chociaż niemal nikt już ciebie nie czytuje... bo po co!?
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 8th Kwiecień 2017, 07:42

Rafał ponownie wydał podkasty według zasady, kłamstwa powtarzane 1000-ce razy stają się prawdą.

http://panjezusjedynadroga.pl/odpowiedz-do-antychrysta-henryka-kubika-ze-zbawienie-com/

Problem z Rafałem polega właśnie na powtarzaniu bezustannym mantry według starej szatańskiej zasady powtarzania kłamstw. Tym razem przeholował i to poważnie i muszę poświęcić więcej niż jedno zdanie, ponieważ zdecydowanie posuwa się za daleko.

Co do jego bezprawia, które zawzięcie promuje to przypomnę wersety z usta samego Chrystusa, które do Rafała nie docierają.


Mat 5:17  Nie mniemajcie, że przyszedłem rozwiązać zakon albo proroków; nie przyszedłem rozwiązać, lecz wypełnić.
Mat 5:18  Bo zaprawdę powiadam wam: Dopóki nie przeminie niebo i ziemia, ani jedna jota, ani jedna kreska nie przeminie z zakonu, aż wszystko to się stanie.
Mat 5:19  Ktokolwiek by tedy rozwiązał jedno z tych przykazań najmniejszych i nauczałby tak ludzi, najmniejszym będzie nazwany w Królestwie Niebios; a ktokolwiek by czynił i nauczał, ten będzie nazwany wielkim w Królestwie Niebios.

Trudno o bardziej dosadne ostrzeżenie przed negacją Tory czyli Prawa.Rafał bazuje na niewielkiej znajomości Biblii i historii i karmi nas informacjami sprzecznymi ze sobą mając nadzieję, ze nikt tam nie zajrzy. Tak samo jak z powyższymi wersetami, które wypowiedział Isus na 3 wersety przez jego pouczaniem odnośnie zabijania.

Sytuacja Izraela z czasów Mojżesza oraz za czasów Isusa była diametralnie odmienna.

Za Mojżesza Prawo obowiązywało ale było ściśle nadzorowane przez króla, kapłanów oraz sądy. To sądy decydowały o wydaniu wyroku śmierci, opartym na Prawie.

Za Chrystusa sytuacja była zupełnie odwrotna. Władza rzymska narzuciła prawo w Izraelu i Tory Rzymianie nie traktowali poważnie. Król i kapłani żydowscy MUSIELI swoje wyroki religijne oddawać w ręce Rzymian, czyli Piłata, ponieważ nie wolno im było wykonywać jakichkolwiek wyroków śmierci.

Judea była więc pod ścisłą okupacją Rzymu i ze względu na takie drastyczne warunki życia Chrystus podał:


Mat 5:21  Słyszeliście, iż powiedziano przodkom: Nie będziesz zabijał, a kto by zabił, pójdzie pod sąd.
Mat 5:22  A ja wam powiadam, że każdy, kto się gniewa na brata swego, pójdzie pod sąd, a kto by rzekł bratu swemu: Racha, stanie przed Radą Najwyższą, a kto by rzekł: Głupcze, pójdzie w ogień piekielny.

Od razu widać w jakim sensie Chrystus wypowiada te słowa. Nawet gniew na brata w takiej okrutnej niewoli spowoduje kiedyś sąd takiego człowieka.

I ponownie Rafał czyni z siebie sędziego i obrzuca nas wszystkich, mnie w szczególności kłamliwymi oszczerstwami, jak - Odpowiedź antychrysta, Henryka Kubika.

Jak to wytłumaczyć, skoro w tym samym momencie człowiek ten czyta - kto się gniewa na brata swego, pójdzie pod sąd, oraz - kto by rzekł: Głupcze, pójdzie w ogień piekielny.

Zastanów się Rafale nad swym postępowaniem ponieważ według słów Isusa... ryzykujesz ogień piekielny czy też Gehenny.

Rafał przeczytał nam historię cudzołożnicy oraz podał Prawo, co o tym mówi. Ale przy swoich wyjaśnieniach zapomniał co przeczytał wcześniej.

A prawo mówi, że należało dać wyrok śmierci na oboje cudzołożników.

Tymczasem faryzeusze przyprowadzili Mu tylko kobietę a mężczyzny nie przyprowadzili, a przecież złapali obojga.

Dlaczego Isus tak postąpił? z powodu ich ignorancji Prawa, tak faryzeuszy jak i Rafała Chrystus jako Syn Boży, który wielokrotnie mówił o sobie, ze jest Panem sabatu ponieważ taką moc otrzymał od Boga. W momencie drastycznego złamania Prawa przez faryzeuszy Isis zastosował prawo łaski, identyczne jakie zastosowali faryzeusze wobec męskiego cudzołożnika.

Warunkiem odpuszczenia grzechu cudzołożnicy było... zaprzestania cudzołóstwa. W tym świetle jest ewidentne, że nie złamał on Prawa ale postawił tę kwestię uczciwie i sprawiedliwie, czego nie można powiedzieć o faryzeuszach.

Odnośnie planu wyzwolenia Narodu Wybranego tak się składa, że Rafał raczej nieświadomie zarzuca Bogu kłamstwo, ponieważ Bóg zaprzysiągł to na siebie.

Nikt nie zaprzestał mówić czy pisać o owym cudownym planie i nikt z nas nie przestał wierzyć sw tak solennie potwierdzoną Bożą przysięgą na samego siebie.

W takim przypadku Rafał stąpa zbyt śmiało po bardzo cienkim lodzie w sumie sugerując, że Bóg jest... kłamcą!


Ponowna przysięga anioła na samego Boga wraz powtórzoną obietnicą.


Rev 10:3  I krzyknął głosem donośnym jak ryk lwa. A na jego krzyk odezwało się głośno siedem grzmotów.
Rev 10:4  A gdy przebrzmiało siedem grzmotów, chciałem pisać; lecz usłyszałem głos z nieba mówiący: Zapieczętuj to, co powiedziało owych siedem grzmotów, a nie spisuj tego.
Rev 10:5  Anioł zaś, którego widziałem stojącego na morzu i na lądzie, podniósł prawą rękę swoją ku niebu
Rev 10:6  I poprzysiągł na tego, który żyje na wieki wieków, który stworzył niebo i to, co w nim, i ziemię, i to, co na niej, i morze, i to, co w nim, że to już długo nie potrwa,
Rev 10:7  Lecz w dniach, kiedy siódmy anioł się odezwie i zacznie trąbić, dokona się tajemnica Boża, jak to zwiastował sługom swoim, prorokom.

Mamy więc poczet wielkich błędów Rafała, jak negacja Bożej obietnicy, nienawiść do braci w Chrystusie połączona z czysto szatańskim ciągłym oskarżaniem mnie i innych braci i sióstr.

Zwłaszcza, że jest to publiczna krucjata oparta na wyrywkowych cytatach z Biblii, oraz argumentacja oparta na przeświadczeniu, że większość tego nigdy nie sprawdzi.


Joh 14:10  Czy nie wierzysz, że jestem w Ojcu, a Ojciec we mnie? Słowa, które do was mówię, nie od siebie mówię, ale Ojciec, który jest we mnie, wykonuje dzieła swoje.

Zdanie to nie oznacza, że Bóg jest w Chrystusie, ponieważ byłaby to... dwójca boża, ale Duch Boży udzielał Chrystusowi mocy i kierował nim.

W taki właśnie sposób Bóg działał rękami swego Syna i w tenże sposób Bóg był jedynym Zbawicielem, ponieważ w ten sposób zapewnił nam zbawienie za pomocą ofiary swego Syna.

Podobnie Chrystus został mianowany królem Królestwa Bożego, ponownie zjednoczonego i jako król ogłosi on reszcie narodów Prawo czyli Torę.

Te wersety wyraźnie o tym mówią:


Isa 42:1  Oto sługa mój, którego popieram, mój wybrany, którego ukochała moja dusza. Natchnąłem go moim duchem, aby nadał narodom prawo.
Isa 42:2  Nie będzie krzyczał ani wołał ani nie wyda na zewnątrz swojego głosu.
Isa 42:3  Trzciny nadłamanej nie dołamie ani knota gasnącego nie dogasi, ludom ogłosi prawo.
Isa 42:4  Nie upadnie na duchu ani się nie złamie, dopóki nie utrwali prawa na ziemi; a jego nauki wyczekują wyspy.
Isa 42:5  Tak powiedział Bóg, Pan, który stworzył niebo i je rozpostarł, rozciągnął ziemię wraz z jej płodami, daje na niej ludziom tchnienie, a dech życiowy tym, którzy po niej chodzą.
Isa 42:6  Ja, Pan, powołałem cię w sprawiedliwości i ująłem cię za rękę, strzegę cię i uczynię cię pośrednikiem przymierza z ludem, światłością dla narodów,
Isa 42:7  Abyś otworzył ślepym oczy, wyprowadził więźniów z zamknięcia, z więzienia tych, którzy siedzą w ciemności.


A na końcu mamy stare ale nadal używane imię Boga w formie - Ja Jestem.Joh 8:14  Odpowiedział Jezus i rzekł im: Chociaż Ja sam świadczę o sobie, świadectwo moje jest prawdziwe, bo wiem, skąd przybyłem i dokąd idę; lecz wy nie wiecie, skąd przychodzę i dokąd idę.
Joh 8:15  Wy sądzicie według ciała, Ja nikogo nie sądzę.
Joh 8:16  A jeśli już sądzę, to sąd mój jest prawdziwy, bo nie jestem sam, lecz jestem Ja i Ten, który mnie posłał.
Joh 8:17  A przecież w zakonie waszym jest napisane, że świadectwo dwóch ludzi jest wiarygodne.
Joh 8:18  Ja świadczę o sobie, a także Ojciec, który mnie posłał, świadczy o mnie.

Isus wielokrotnie mówił, aby wierzyć mu nie tyle ze względu na Jego słowa, ale wierzyć ze względu na jego czyny, które świadczyły o mocy Ducha Bożego, którą On posiadał.

I w ten właśnie sposób Chrystus świadczył sam o sobie oraz cuda świadczyły o tym, że mówił on Bożą Prawdę.Odnośnie Ja jestem... w Septuagincie


(14) A Bóg rzekł do Mojżesza: Ja istnieję. I dodał: Tak powiesz do synów izraelskich: "Istniejący" posłał mnie do was!


Bóg podał, że On jest jedynym Bogiem istniejącym, czyli tyko On jest Bogiem, On jedynie istnieje i jedynie On może być wielbiony.

Istniejący żywy Bóg posłał Mojżesza do Izraelitów, którzy Go wtedy nie znali i służyli bogom Egiptu.

I jeszcze jeden cytat:


Joh 8:40  Lecz teraz chcecie zabić mnie, człowieka, który wam mówił prawdę, którą usłyszałem od Boga: Abraham tego nie czynił.Dowód na człowieczeństwo Syna Bożego.Joh 8:54  Odrzekł Jezus: Jeżeli Ja siebie chwalę, chwała moja niczym jest. Mnie uwielbia Ojciec mój, o którym mówicie, że jest Bogiem waszym.
Joh 8:55  I nie poznaliście go, ale Ja go znam; i gdybym wiedział, że go nie znam, byłbym podobnym do was kłamcą. Ale Ja go znam i słowo jego zachowuję.
Joh 8:56  Abraham, ojciec wasz, cieszył się, że miał oglądać dzień mój, i oglądał, i radował się.
Joh 8:57  Wtedy Żydzi rzekli do niego: Pięćdziesięciu lat jeszcze nie masz, a Abrahama widziałeś?
Joh 8:58  Odpowiedział im Jezus: Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, pierwej niż Abraham był, Jam jest.
Joh 8:59  Wtedy porwali kamienie, aby rzucić na niego, lecz Jezus ukrył się i wyszedł ze świątyni.


Faryzeusze byli kłamcami i Chrystus im to wyraźnie powiedział.


Zarzut stawiany Isusowi - czynił Boga swoim Ojcem czyli w ich rozumieniu czynił się równym Bogu Ojcu a nie ze powiedział że on jest a to jest imię Boże.


Rafale, jesteś wyjątkowo przesycony nienawiścią do ludzi, którzy mówią Prawdę.

Nie potrafisz powiedzieć niczego budującego i nie tylko większość braci i sióstr bezpodstawnie oskarżasz, insynuujesz nam współpracę z szatanem oraz oskarżasz mnie oraz obrzucasz mnie i nas niewybrednymi obraźliwymi epitetami.

Nie będę cię osądzał, pozostawię cię sądowi Bożemu. Nie tylko oskarżasz nas, oskarżasz wielu innych i wydajesz na wielu skazujące wyroki, łamiąc w ten sposób słowa Chrystusa, którego rzekomo naśladujesz. A prawa do sądu nikt tobie nigdy nie udzielił.

Jedynie Bóg wie, co ludzie mają w sercach i nie nam wydawać wyroki.

Ja i wielu z nas dostrzegło zakłamanie wielu przywódców religijnych, ale staramy się nie rzucać na nikogo wyroku, ponieważ nie mamy takiego upoważnienia.

Wielu błądzi, inni robią to celowo. Nie będę osądzał, czy celowo atakujesz nas z powodu Prawdy jaką głosimy czy być może służysz sam szatanowi, ponieważ on stale oskarża braci Chrystusa przed Bogiem.

Poprzednio oskarżyłeś mnie o to, że jestem Jezuitą. Teraz szydzisz ze mnie, ze jestem antychrystem.

Oskarżanie bezpodstawne braci to jaskrawe łamanie słów Chrystusa. Pamiętaj o tym!


Nie znasz ludzkich myśli, ich motywów, ich walk ze słabościami czy pokusami.

Na nasze szczęście, naszym sędzią nie jesteś i chwała za to Bogu, który... istnieje i nas zbawi.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by Bushi on 8th Kwiecień 2017, 12:13

Czy nie wydaje ci się Henryku że to co napisałeś na samym końcu do Rafała , pisane było na tym forum do niego wiele razy?.

Nie znasz ludzkich myśli, ich motywów, ich walk ze słabościami czy pokusami.

Na nasze szczęście, naszym sędzią nie jesteś i chwała za to Bogu, który... istnieje i nas zbawi.


J
edynie Bóg wie, co ludzie mają w sercach i nie nam wydawać wyroki.

Każdy z nas pisał do niego, każdy kto prowadził z nim "dyskusje" i zawsze to samo.
Jak rak który powraca po chwili spokoju.

Jest jak przypływ i odpływ, co jakiś czas musi zaistnieć i trochę poobrażać by nakarmić się tym chorym uczuciem szaleństwa!. Dąży do wzorca Eliasza, który był strażnikiem ostatniej prawdy w Izraelu i on pewnie chce dorównać.
A staje się gorszym niż paladyni krzyżowców!

Jednak zapomina jaki wzorzec ustawił Isus Chrystus , Syn Boży! Oby sobie przypomniał jak najszybciej i zakończył to przykre widowisko , które funduje nam co jakiś czas. Dla naszego dobra, oraz głównie swojego, bo z każdego durnego słowa będziemy rozliczani. On swoim działaniem prowokuje nas również do złego , dlatego przestrogą niech będzie dla nas też.Bushi
Bushi

Liczba postów : 545
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 8th Kwiecień 2017, 12:53

Czy nie wydaje ci się Henryku że to co napisałeś na samym końcu do Rafała , pisane było na tym forum do niego wiele razy?.

Oczywiście, że tak... masz w 100% rację.


Każdy z nas pisał do niego, każdy kto prowadził z nim "dyskusje" i zawsze to samo.
Jak rak który powraca po chwili spokoju.

I w tym przypadku masz 100% rację.

Ale czasami trzeba się uniżyć i spokojnie odpowiedzieć na powtarzane jak mantry te same argumenty, których nie da się słuchać z powodu oczywistości naszego, właściwego zrozumienia i jego braku zrozumienia czegokolwiek.

My to wiemy Bushi, ale są czytelnicy, którzy nie znają Biblii dobrze i on im w głowach zawraca i trzeba czasami prywatnie odpowiadać na takie zarzuty, ponieważ są tacy, do których nie wszystko dociera i Rafała 'dowody' zbierają czasami żniwo i kłamstwa trzeba odkręcać.

On na pewno powróci i ponownie będzie powtarzał że skoro Tomasz nazwał Isisa Bogiem to Tomasz miał rację. Niestety, Tomasza słowa nie są ponad słowa Boga czy Syna, ale Rafała za tydzień znowu to samo napisze, licząc, że nowi czytelnicy forum nie znają jeszcze tego wyjaśnienia i on będzie im w stanie zasiać poważne wątpliwości.

Widać to wyraźnie na blogach, gdzie czasami uczciwie badający Biblię są wyraźnie zakłopotani i stawiają takie pytania.

Dla nas to oczywista taktyka takich jak Kudrański, ale dla nowo poznających Prawdę, nie zjaących wielu rzeczy to są ciężkie kamienie, których oni nie potrafią ruszyć.

Dlatego także to trzeba powtórzyć, ponieważ wielu z nich nie zdaje sobie sprawy, do jakiego stopnia jestem ja i my wszyscy oczerniani.
Niewielu wie, do jakich nonsensownych oskarżeń wobec mnie czy innych ten człowiek się posunął.

A pokazanie takiego filmu to ukazanie prawdy o rzucanych na nas ohydnych oszczerstwach i kłamstwach.

Taki film ukazujący jego skrajną nienawiść i nierozumność rozbija, cokolwiek ten człowiek głosi.

Od czasu do czasu trzeba jego piłeczkę niechętnie ale DELIKATNIE odbić.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 20th Kwiecień 2017, 06:37

Miałem już nie wracać na blog tego brata, ale... zajrzałem, znalazłem kolejne jego ofiary i... znalazłem wreszcie poważne motywy jego postępowania.

Łatwo je zrozumieć, kiedy się spojrzy na jego logo.Zacytował on werset, który zupełnie neguje jego doktrynę, że Chrystus jest Bogiem Ojcem, który jest w niego wcielony.

Jakbyśmy na ten werset nie patrzyli, nie można tego inaczej zrozumieć, jak:

Isus Chrystus, Syn Boży jest drogą do Ojca.

Można także to zrozumieć, że każda osoba, która uczciwie zainteresuje się Chrystusem, natychmiast dostrzeże, że On właśnie kieruje nas do swego Ojca w którego imieniu Syn Boży działał i nadal działa.

Ten właśnie werset dobitnie mówi ze Chrystus jest niejako drzwiami czy bramą do Boga Ojca.

Jest ewidentne, że Chrystus to pierwszy etap poznawania Prawdy i dalsze poznawanie nauk Chrystusa zaprowadzi nas wprost do Ojca.

To Chrystus sam nauczył nas najpiękniejszej modlitwy mesjańskiej, Ojcze Nasz w której prosimy, nie Chrystusa ale Ojca, aby jego wola działa się na ziemi i wreszcie przyszło do nas obiecane przed wiekami Jego Królestwo Boże, w którym królem jest sam Chrystus - Królem ale nadal nie Bogiem.

Ten werset wykazuje niezbicie, że Rafał ma wyraźne problemy ze zrozumieniem czegokolwiek i w sumie jest to osoba co najmniej o wyjątkowym braku kojarzenia faktów, nie tylko biblijnych.

W sumie jego sposób działania to łamanie wszelkich zasad biblijnych oraz kilku Przykazań Bożych.

Ktoś kiedyś podejrzewał, ze on może być opętany. Absolutnie nie, ponieważ szatan pogardza ludźmi z którymi niczego nie da się osiągnąć.

A z Rafałem niewiele można osiągnąć i większość ludzi ucieka od niego. Już od dłuższego czasu nikt nie komentuje na jego blogu i być może jego dwóch współtowarzyszy także się od niego odsunęło.

http://panjezusjedynadroga.pl

Ale Rafał nadal się długi czas tytułuje jak król, czyli w liczbie mnogiej. My mówimy, by oskarżamy itp.thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 20th Maj 2017, 11:06

Wpadłem na blog Cyryla czytając jego nowy artykuł, ale wpadł mnie w oko artykuł:

https://cyryl27.wordpress.com/2017/01/11/obalenie-atakow-na-modlitwe-ojcze-nasz/

Gdzieś na witrynie zbawienie.com lub na jakimś forum napisałem (o może i nie!), że zwój Izajasza to fałszerstwo.

Dowodem na fałszerstwo są cytaty zmasakrowanego Starego Testamentu z roku 1008 n.e. z tzw. Kodeksu Leningradzkiego.

Pobieżne sprawdzenie tego zwoju ukazuje nam identyczne fałszerstwa, które popełniali żydowscy masoreci.

Co jest szczególnie znamienne, zwój ten szacuje się na około 200 lat p.n.e. Nie ma to żadnego sensu, ponieważ w tych latach już panował wszędzie język grecki a Stary Testament był już także przetłumaczony na grecki i istniała właśnie grecka Septuaginta od roku 285 p.n.e.

Zwój Izajasza jest pisany po aramejsku. Nikt nigdy nie użył języka aramejskiego do pisania ksiąg biblijnych, za wyjątkiem części Daniela oraz Nehemiasza i ksiąg Ezdrasza, które powstały podczas niewoli Judejczyków w Babilonie, gdzie posługiwano się właśnie językiem aramejskim.

Po wyjściu z niewoli Judejczycy mówili po aramejsku ale w wyniku podbojów Aleksandra Macedońskiego cały ten region w tych właśnie latach - jeszcze przed 285 p.n.e. mówił po grecku. Skoro wszelkie papirusy w języku paleo-hebrajskim zostały spalone w pożarze biblioteki w Aleksandrii, jakim cudem znalazł się papirus Izajasza, datowany na rok około 200 po aramejsku!?

Jest to zupełnie niemożliwe i jest bardzo prawdopodobne, że jest to tłumaczeni masoretów z okresu przez rokiem 1000 naszej ery.

Gdyby znaleziono zwój Izajasza w języku paleo-hebrajskim ( starożytny hebrajski), to byłoby możliwe ale nie po aramejsku!!!

Wszystko więc wskazuje na oczywiste kłamstwo masoretów, którzy najwyraźniej spreparowali ten dokument, sami go napisali, aby uwierzytelnić tym samym jego rzekomą autentyczność, jaką posiadają wszelkie ich 'dzieła'.

Jakim problemem byłoby utworzenie zwoju papirusu i napisanie go w aramejskim i piśmie i języku znanym masoretom oraz dzisiejszym Żydom zwój z jakiegokolwiek okresu czasu?

Absolutnie żaden problem. Wiedząc o fałszerstwie Izajasza możemy być pewni także odnośnie fałszerstw zdecydowanej większości papirusów czy nawet tabliczek z pismem klinowym. Siły szatana nie cofają się przed niczym i nie dajmy się nabierać na jakiekolwiek 'naukowe' dowody czegokolwiek, skoro wiemy, w jaki sposób oszukuje się nas dzisiaj w temacie ziemi kuli.

Starożytna historia jest prawdziwa jedynie w Biblii, a reszta ma wartość... zwoju Izajasza z masoreckimi kłamstwami znanymi nam już w roku co najmniej 1000 naszej ery. Nie dziwiłbym się, gdyby Kodeks Leningradzki powstał w piętnastym lub nawet szesnastym wieku naszej ery.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 26th Maj 2017, 10:57

Oto konkretny przykład oszustwa tzw. islamskich napadów oraz aktów terroryzmu.


Crisis Actors Rehearse Terror Attack in Manchester, UK


(Aktorzy kryzysowi ćwiczą atak terrorystyczny w Manchester, Anglia)

Data filmu - 11 May 2016.

Owe ćwiczenia odbyły się Trafford Centre, największym w Manchesterze shoppingu.Można rozpoznać wszystko po braku krwi oraz w pewnych momentach 'dyrygenci' tych ćwiczeń przechadzają się wydając jakieś polecenia i nadzorują ćwiczenia.

Zadajmy sobie pytanie - jaki jest cel tych ćwiczeń?

Wystarczy trochę krwi na podłodze i trochę czerwonego lakieru na ciałach i mamy 'atak' na żywo filmowany. Krzyki 'zranionych' są bardzo przekonywujące.

Co to wszystko znaczy?

Nigdy nie wierz w TV!!!!


Jedna dziewczyna, która 'ginęła' w ostatnim show w Manchester żyje i ma się nieźle.

https://www.youtube.com/watch?v=B-ufj7swnHc

Jedno trzeba wyraźnie powiedzieć.

Oszustwo takie nie oznacza, że nikt nigdy nie zginął. Oznacza to, że zdecydowana większość informacji jest z gruntu fałszywa, ale czasami są ofiary, czasami przypadkowe, ponieważ takie sceny są najczęściej robione przez rządowe agencje wywiadowcze i czasami mogą być rzeczywiste ciała, ponieważ ci 'ludzie'  z życiem ludzkim się nie liczą.

Przymusowe szczepienia i wiele innych zbrodni plus mord smoleński czy morderstwo Leppera są tego wymownym dowodem.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by Cyryl on 26th Maj 2017, 18:07

A zobaczmy co mówi Max Kolonko:"Trzeba bronić cywilizacji Zachodu przed wojującym islamem".

Czyli co to oznacza????


ALbert Pike napisał:
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmuobydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."

Widać cywilizacja Zachodu to cywilizacja stworzona przez szatana. Cywilizacja Zachodu nie dość, że słynie z coraz jawnego czczenia szatana (Lucyfera), aborcje, poparcie dla zboczeństw (pedofilii, homoseksualizmu, zoofilii)  i wszelkich t.z.w. "naukowych teorii" (czyli bredni ewolucji, heliocentryzmu) to jest gigantycznie zadłużona. 

To wszystko ma być bronione przez zagrożeniem które stworzył sam szatan (islam, syjonizm i ateizm).

Max Kolonko realizuje kolejną część planu 3 wojen światowych.

Cyryl

Liczba postów : 1360
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by Cyryl on 12th Czerwiec 2017, 09:41

Zobaczmy na perfidnego kłamcę pastora Chojeckiego. Kto stworzył wg niego ISIS???Uwaga stworzyła go Rosja a nie USA.

Pastor zapomniał chyba, że to USA dozbrajało t.z.w. islamską opozycje w Syrii a potem przemianowało ją na ISIS i pozwoliło zająć część Iraku oraz część uzbrojenia. Przy wsparciu Arabii Saudyjskiej i Turcji oraz Izraela. Stwierdza o tym raport CIA i przyznał to sam były prezydent USA Obama.

Cyryl

Liczba postów : 1360
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by Liksar on 12th Czerwiec 2017, 22:48

Jedno z jego stwierdzeń

" darmowe wieczne zbawienie "

fajny mix z jego udziałem.......

Liksar
Liksar

Liczba postów : 1421
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by Cyryl on 16th Czerwiec 2017, 22:29

Oglądam kanał naszego byłego forumowicza Mariusza Szczytyńskiego. Jego ostatnie filmy zdumiewają:
Ten film zawiera kilka ciekawych poglądów Mariusza. Mariusz przede wszystkim w tych filmach jak i wielu innych stosuje ciekawą argumentację.  Otóż uważa on ludzi studiujących Biblie za "przyspawanego do toru pociągu" sam zaś, bierze to z Biblii co pasuje do jego teorii niebocentryzmu i tezy o życiu w ziemi kuli. 

Otóż w pierwszym filmie Mariusz sugeruje, ze słońce, gwiazdy i księżyc stworzył diabeł. Słońce i księżyc, to dwa silniki z bożego pałacu, które zostały wyjęte w ostatniej chwili gdy Bóg pozostawił zbuntowaną ludzkość diabłu i jego demonom. 

Sugeruje, że ten fakt jak diabeł tworzy dwa światła jest w księdze Rodzaju:


Rodz. 1 napisał:(13) I tak upłynął wieczór i nastał poranek - dzień trzeci.
(14) I rzekł Bóg: Niech się staną światła w firmamencie niebios, aby świeciły nad ziemią, aby oddzielały dzień i noc, i niech będą znakami pór, dni i lat!
(15) Niech będą światłem na firmamencie nieba, aby świecić nad ziemią! I tak się stało.
(16) I Bóg uczynił dwa wielkie światła: większe światło, aby zarządzało dniem, i mniejsze światło, aby zarządzało nocą, także gwiazdy.
(17) I umieścił je Bóg na firmamencie nieba, aby świeciły na ziemię.

Otóż te fragmenty z księgi Rodzaju o stworzeniu dwóch świateł Mariusz przypisuje nie Bogu ale diabłu. Argumentuje to tym, że w księdze Rodzaju w stosunku do Boga użyto terminu Elohim co oznacza bogowie.

Otóż zastanówmy się.

 Mariusz swoje filmy kieruje do szerokiej rzeszy odbiorców czyli do osób które nie znają tematyki Biblii oraz wcześniejszych poglądów Mariusza (m.in. z naszego forum). Czyli osób które nie są wstanie zobaczyć "lipy" jaką wciska Mariusz a jaka to lipa???


wikipedia napisał:Elohim (dosł. Bogowiehebr. אֱלֹהִים) – występujący około 2700 razy w Biblii hebrajskiej jeden z tytułów Boga Jahwe. W odróżnieniu od tetragramu JHWH, który jest imieniem własnym Boga, określenie to pochodzi od rzeczownika pospolitego bógElohim jest dłuższą formą rzeczownika El (אל) i jego rozszerzenia Eloah (אלוה), określających Boga w Biblii[1].
Samo słowo El być może pochodzi od najwyższego boga w mitologii ugaryckiej – Ela[2]. W takim wypadku można by tłumaczyć jego znaczenie jako „mocny”, „silny”. Choć słowo „Elohim” występuje często jako określenie bóstw (w znaczeniu „bogowie”), z przedimkiem ha- oznacza ono jedynego Boga i w tej formie (jako ha-Elohim) występuje w Tanachu ponad 2 tysiące razy gdy JHWH ponad 6800 razy. Izraelici prawdopodobnie używali tytułu „Elohim” dla oddania majestatu osoby (podobnie gdy król, mówiąc o sobie, używał liczby mnogiej – tzw. pluralis maiestatis). W liczbie mnogiej dopatrywano się także śladów pierwotnego politeizmu Izraelitów[3]Teoria źródeł wyodrębnia fragmenty Pięcioksięgu, w których używana jest ta forma imienia Boga, jako należące do redakcji (tradycji) tzw. elohistycznej (częstsze użycie formy Elohim - Bogowie) w odróżnieniu od tradycji tzw. jahwistycznej, w której przeważa użycie imienia własnego Boga - JHWH (Jahwe).
Słowo Elohim z punktu widzenia gramatyki hebrajskiej jest rzeczownikiem występującym w liczbie mnogiej (świadczy o tym sufiks -im nadający znaczenie: Bogowie). W Biblii, w odniesieniu do Boga Stwórcy, jest ono jednak używane jako wyraz w liczbie pojedynczej (np. w Rdz 1,1: „בְּרֵאשִׁית בָּרָא אֱלֹהִים” [„Na początku stworzył Bóg”], czasownik bara „בָּרָא” oznacza „[on] stworzył”, nie zaś „stworzyli”).

Występowanie w Biblii[edytuj]

Poniżej podano liczbę występowań ’elōhîm w poszczególnych księgach, według tekstu masoreckiego[4].


https://pl.wikipedia.org/wiki/Elohim

Zobaczmy te słowo występuje nie w Septuagincie ale w Tanachu tekście masoreckim!!!! Ponieważ oni użyli w stosunku do Boga słowa bogowie - Elohim. 

Słowo Elohim jest dowodem nie na tezę Mariusza, ale na to, że masoreci to słudzy diabła.

Zobaczmy te artykuły Mariusza o Setuagincie:
Septuaginta i dzisiejsze przekłady Biblii, cz. 2
https://redoctobermsz.wordpress.com/2012/12/20/s/
Septuaginta i dzisiejsze przekłady Biblii, cz. 1
https://redoctobermsz.wordpress.com/2012/12/13/septuaginta-i-dzisiejsze-przeklady-biblii-cz-1/

Zobaczmy tych filmów Mariusz nie zachował na żadnym ze swoich kanałów!!! A przecież zachował on wszystkie swoje filmy o niebocentryźmie.

Dlaczego???


Ponieważ tutaj kluczem jest zrozumienie podstaw. Septuaginta jest wcześniejszą wersją Starego Testamentu niż tekst Masoretów, Tanach.

Mariusz wcześniej na swoich filmach o Setuagincie, pokazywał jak ważne ma to znaczenie. Dodatkowo Mariusz wie doskonale, że nie może powoływać się na tekst masorecki i słowo Elohim - jako bogowie, ponieważ nie ma to znaczenia liczy się Septuaginta. Wcześniej Mariusz w swoich filmach o Septuagincie to pokazywał.

Tymczasem Mariusz aby uwiarygodnić swoje niebocentryzm i tezę, o tym, ze diabeł stworzył słońce i księżyc używa jak mu wygodnie tekst masorecki licząc na nieuwagę słuchacza.

Pomyślmy artykuły łatwiej nam zweryfikować natomiast filmy o wiele trudniej. Ponieważ fil zawiera miliony bitów informacji zaś tekst tylko setki. Dlatego Mariusz tworzy filmy i żongluje informacjami jak mu wygodnie. Słuchacze jego to ludzie nie mający odpowiedniej wiedzy i zazwyczaj sporadycznie znający temat.

Cyryl

Liczba postów : 1360
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by thewordwatcher on 17th Czerwiec 2017, 02:54

Mariusz to stary oszust. Sam pisał przedmowę do Biblii Mesjańskiej i kwestię Septuaginty zna on doskonale!

Przedmowę tę zmieniłem nieco i jego nazwisko jako autora usunąłem z wiadomych przyczyn.

affraid affraid affraid
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by Cyryl on 1st Lipiec 2017, 13:13

Ciekawy film:
Ruch sejmikowy napisał:Opublikowany 20 maj 2017
Podczas spotkania z Marianem Kowalskim w Rymanowie w dniu 19.05.2017 roku padło pytanie czy popiera poglądy pastora Chojeckiego, że jak III wojnę światową wywoła Zachód to będzie dobrze a gdy zginie mniej ludzi niż zabił komunizm to straty są do zaakceptowania. Marian zasłonił się niepamięcią oraz tym, że nie ma materiałów przed sobą (pytający miał mu filmik puścić czy jak?). Tymczasem raptem 3 tygodnie wcześniej (27.04.2017) pastor wypowiedział takie słowa, dodatkowo nazywając zwrot "wojna to najgorsze zło" hasłem komunistycznym.
Całość nagrania z pastorem: https://www.youtube.com/watch?v=5kY5T...
Interesujący fragment jest od 41:00

Zobaczmy kim jest Paweł Chojecki.... podżegaczem wojennym, dla którego ofiary wojenne nic nie znaczą. Dodajmy Paweł Chojecki jest wyznawcą USA - czyli Babilonu Wielkiego. 

Jak widać dla niego miliony ofiar ewentualnej 3 wojny nic nie znaczą i są do zaakceptowania.

A tu jest wypowiedź pastora Chojeckiego o 3 wojnie światowej,  która wg niego cytuję: "3 wojna światowa, że jeśli to ją świat zachodni uzna, że należny ją rozpocząć, nie jest niczym złym. Nie dajmy się zastraszyć takiej oto... takiemu komunistycznemu stwierdzeniu, że wojna to jest najgorsze zło".


Zobaczmy kim jest Paweł Chojecki, zobaczcie na jego koszulkę i tam on na niej zbrodniczych żołnierzy USA - Babilonu Wielkiego.

Cyryl

Liczba postów : 1360
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 20 z 23 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach