Ciekawe posty naszych czytelników.

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ciekawe posty naszych czytelników. - Page 3 Empty Re: Ciekawe posty naszych czytelników.

Pisanie by thewordwatcher on 18th Listopad 2016, 13:51

Jakkolwiek to nie byłoby zrobione, trzeba rozważyć dwa scenariusze.

1. Spotykamy się we własnym gronie i za pomocą FB czy kontaktów emailowych umawiamy się we własnym gronie, nie tyle, żeby wysłuchiwać wykłady czy głęboko analizować pewne wersety, ale po prostu żeby się poznać i ewentualnie zaprzyjaźnić i... mieć sie komu z czymś tam zwierzyć, nieco wyżalić na szatański system tworzący nam wiele kłopotów.

To jest moim zdaniem najbardziej bezpieczny sposób i najbardziej realny oraz, miejmy nadzieję, najbardziej przyjemny sposób spędzenia czasu a nie tylko znajomości z ekranu Internetu.

2. Zorganizowanie jakiś wykładów dla ludzi interesujących się Biblią.

To jest raczej niebezpieczne z powodu olbrzymiej ilości wrogów prawdy. Podejrzewam, że na sali byłoby sporo pastorów, starszych czy księży i byłoby bardzo trudno utrzymać jakikolwiek porządek.

Nawet najlepsi z nas, ze mną włącznie, a potrafię na żywo mówić całkiem nieźle, nawet lepiej niż potrafię pisać, ale nikt z nas nie dałby sobie rady z dwoma czy trzema łobuzami, których celem byłoby 'udowodnić' ze to my nic nie wiemy.

Im więcej o tym myślę, tym bardziej jestem temu przeciwny.

Oczywiście mogę to zbyt czarno widzieć, ale tak to ja właśnie widzę.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3342
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Ciekawe posty naszych czytelników. - Page 3 Empty Re: Ciekawe posty naszych czytelników.

Pisanie by Iraeneus on 18th Listopad 2016, 14:30

Najlepszą opcją Henryku jest 1.

Takie spotkanie było by umocnieniem w wieże, moglibyśmy tak jak Chrystus powiedział, czynić na jego pamiątkę przełamanie się chlebem i niewielką ilość wina.

bounce bounce bounce bounce
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Ciekawe posty naszych czytelników. - Page 3 Empty Re: Ciekawe posty naszych czytelników.

Pisanie by Kasia on 18th Listopad 2016, 18:11

thewordwatcher napisał:Jakkolwiek to nie byłoby zrobione, trzeba rozważyć dwa scenariusze.


2. Zorganizowanie jakiś wykładów dla ludzi interesujących się Biblią.

To jest raczej niebezpieczne z powodu olbrzymiej ilości wrogów prawdy. Podejrzewam, że na sali byłoby sporo pastorów, starszych czy księży i byłoby bardzo trudno utrzymać jakikolwiek porządek.


Zorganizowanie takie skończy się tym że pierwszy kto przyjdzie to będzie pan Rafał Kudrański i skończy się to na walce słownej .

Takiego spotkania nie da sie ukryć tymbarskiej przez FB.

Byłoby pięknie gdyby ktoś miał stodołę lub większe pole.

Gdyby to było w pobliżu Tarnowa mogę przenocować wiecej osób i dla juniora Efraima znalazłoby się miejsce bounce bounce bounce

Około dziesięć osób spałoby wygodnie a reszta "mniej wygodnie".Very Happy

Każdy mógłby wziąć ze sobą prowiant aby nie było problemów albo w razie czegoś można by było udać się gdzieś razem na obiad albo co byłoby jeszcze lepsze i bardzo pożyteczne w dniu spotkania moglibyśmy pościć wszyscy razem a intencję i cel naszego wspólnego postu zostawilibysmy samemu Bogu bo przecież ON wie najlepiej co nam potrzeba i czego pragniemy ,więc Bóg mógłby to wykorzystać według swojego uznania i woli.

Dobrze by było ustalić datę przylotu Admina by wcześniej zarezerwować lot a co do kosztów itp powinnismy to załatwić przez prywatne wiadomości(może i jego żona zechciałaby mu towazyszyć).

Lato chyba jest najlepszą porą no chyba że Bóg zrobi nam wcześniej niespodziankęVery Happy

Myślę że czerwiec,lipiec...

Oczywiście musimy znać ilośc chętnych .

Każdy by dał znać tu na forum.

Narazie to wszystko z mojej strony .

Jeżeli chcemy to się spotkamy Very Happy Very Happy Very Happy

Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Ciekawe posty naszych czytelników. - Page 3 Empty Re: Ciekawe posty naszych czytelników.

Pisanie by Jacek86 on 20th Listopad 2016, 22:47

UWAGA!

Założyłem osobny mail, dla osób które odwiedzają forum z najodleglejszych stron świata, a nie mają możliwości pisania na forum lub szybkiego skontaktowania się z jego zarejestrowanymi użytkownikami!!!

Moim zdaniem szkoda byłoby, żeby takie osoby nie miały możliwości podzielenia się swoimi obserwacjami na temat sytuacji w ich regionie.

Zaletą takiego rozwiązania jest to, że jestem zwykłym, początkującym użytkownikiem forum a nie administratorem!!! Więc proszę nie pisać do mnie swoich prywatnych opinii na temat forum, jego użytkowników oraz zwykłego HATEu!!!! Nawet nie będę się w to wczytywał!!! ani przekazywał innym zarejestrowanym użytkownikom!!! Wink

Mile widziane są informację związane z tematami forum czyli: biblijne, polityczne, społeczne, gospodarcze, NWO, UFO itp. Które postaram się w sposób najbardziej pożądany zamieścić na forum.

Mam nadzieję, że mój pomysł nie będzie sprzeczny z zasadami forum, a adres mailowy nie jest adresem prywatnym więc w razie potrzeby można go zlikwidować. Może ktoś jeszcze z użytkowników stworzy i wrzuci taki mail do szybkiego kontaktu? Wink

Zapraszam Wink

jacek86forum@gmail.com
Jacek86
Jacek86

Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 32
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Ciekawe posty naszych czytelników. - Page 3 Empty Re: Ciekawe posty naszych czytelników.

Pisanie by Edwedere on 5th Grudzień 2016, 18:39

Może nie jest to odkrycie Smile ale napawa serce radością jak wyciągamy na FB ludzi z władzy Nierządnicy , gdy takie posty widzę aż serce raduje się i widać Moc Pana Zastępów !

Byłem w religii rzymsko-katolickiej 45 lat. Od kilku lat prosiłem Boga; niech się dzieje wola Twoja w moim życiu,a nie moja,no i dostałem o co prosiłem.Bóg wkroczył w moje życie tak mocno,że kilka dni nie mogłem tego ogarnąć...Jeszcze do końca tego nie ogarniam Smile Jednak jestem gotowy na plan Boży co do mnie napisał:

Edwedere

Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Powrót do góry Go down

Ciekawe posty naszych czytelników. - Page 3 Empty Re: Ciekawe posty naszych czytelników.

Pisanie by Lotion on 18th Grudzień 2016, 19:56

ciekawe spojrzenie na temat poniekąd znany Smile


Zacznijmy na wstępie od pytania, do kogo zawsze przemawiali prorocy wybrani przez Boga? Oczywiście do Izraela, wiemy też, że całe Pismo Święte należy rozpatrywać pod kątem właśnie Narodu Wybranego i czasów końca.  Poniższy tekst to moje przemyślenia odnośnie Izraela i 7 zborów.

Pierwsze rozdziały Objawienia Jana odnoszą się do 7 zborów i 7 aniołów. Zgodnie ze słowami Proroka Izajasza Izrael został wygnany do 8 miejsc: Asyrii, Egiptu, Patros, Etiopii, Elamu, Szinearu, Hamatu i na wyspy na morzu, dalej z kolei jest mowa o tym, że lud zgromadzony zostanie z czterech stron świata ( Izajasza 11:11-12). Nie jesteśmy w stanie określić, gdzie dokładnie znajduje się lud Izraela. Podobnie sprawa ma się ze zborami mamy wymienione 7 zborów:

Efez, Smyrna, Pergamon, Tiatyra, Sardes, Filadelfia i Laodycea.

Możemy sugerując się historycznymi notkami, określić lokalizacje ów zborów, ale wiemy, że te obszary nijak mają się do  charakterystyki ludzi ze zborów mających Słowo Boże opisanych przez Jana.  Pomijając słowa wprowadzenia, Jan tak zwraca się do zborów:

I uczynił nas rodem królewskim, kapłanami
Boga i Ojca swojego, niech będzie
chwała i moc na wieki wieków.

W oczach Boga rodem królewskim jest Izrael, a kapłani którzy mają Mu służyć również są wybrani z domu Izraela. Jak wiemy, Pan Bóg z pośród Izraela wybrał Sobie na kapłanów Lewitów, to poświęcenie obejmuje wszystkie pokolenia Lewitów, włączając w to również pokolenie z czasów końca. Analizując poszczególne zbory, dopatrzeć się możemy kilku ciekawych wątków. I tak na przykład Jan zwracając się do zboru w Efezie używa takich słów:

Lecz mam ci za złe, że porzuciłeś pierwszą twoją miłość.

Wspomnij więc, z jakiej wyżyny spadłeś i
opamiętaj się, i spełniaj uczynki takie, jak
pierwej; a jeżeli nie, to przyjdę do ciebie i ruszę
świecznik twój z jego miejsca, jeśli się nie opamiętasz.

Odnosząc te słowa do Izraela, staje się jasne czym jest owa ”porzucona pierwsza miłość” – to pierwotne  przymierze Izraela z Bogiem, które lud Izraela zerwał oddając cześć bożkom. Kolejne słowa:  

Wspomnij więc, z jakiej wyżyny spadłeś i opamiętaj się,

tu znów w odniesieniu do Izraela mamy podkreślone,  jak wielką łaską cieszył się Izrael (panowanie króla Dawida) pod opieką Boga. Gdy tylko naród się odwrócił od Boga z królów zamienił się w niewolników (upadek z wyżyny). By omówić dalsze zbory należy wyjaśnić pewną kwestię, która odnosi się do Reszty Izraela. Resztą Izraela nie jest prawdopodobnie cały pozostały do końca czasów Izrael, ale jego cząstka. Pan Bóg przyrzekł, że naród izraelski będzie liczny jak piasek, jak to się odnosi do Reszty Izraela, spójrzmy na słowa proroka Izajasza(Izajasza 10:20-22):

I stanie się w owym dniu: Reszta Izraela i uratowani z domu Jakuba już nie będą
opierać się na tym, który ich bije, lecz wiernie opierać się będą na Panu, Świętym
Izraelskim.
Resztka nawróci się, resztka Jakuba, do Boga Mocarza.
Bo, choćby twój lud, Izraelu, był tak liczny jak piasek morski, tylko resztka z niego się nawróć
i
.
Zagłada jest postanowiona zgodnie z pełnią sprawiedliwości.

To oznacza, że ludzi z rodu Izraela na świcie jest znacznie więcej niż wybrane 144 tys., ale tylko 144 tys. w pełni nawróci się i uzna Boga Izraela, za swego jedynego Boga. Kolejne słowa proroka Jeremiasza potwierdzają, że tylko wybrani pójdą w pierwszym wyprowadzeniu Izraela:  

(12) Idź i głoś te słowa ku północy, i mów: Nawróć
się żono odstępna, Izraelu - mówi Pan
- nie spojrzę na was surowo, gdyż Ja jestem
dobrotliwy - mówi Pan - a nie chowam
gniewu na wieki!
(13) Tylko uznaj swoją winę, że od Pana, swojego
Boga, odstąpiłaś i oddawałaś się
obcym bogom pod każdym zielonym drzewem, a
mojego głosu nie słuchaliście - mówi
Pan.
(14) Nawróćcie się, odstępni synowie - mówi Pan -
bo Ja jestem waszym Panem
, a
zabiorę was po jednym z każdego miasta i po
dwóch z każdego rodu, i wprowadzę was
na Syjon.

Tu również Pan Bóg podkreśla, że warunkiem powrotu na Syjon jest nawrócenie się Izraela. A ostat-nie słowa ewidentnie wskazują, że ludu Izraela jest znacznie więcej, ale  tylko wybrani - nawróceni pójdą na Syjon. Jeśli uznamy, iż Izrael to 7 zborów, to mamy przekrój na jakim poziomie oddania Bogu, znajdują się poszczególna grupa Izraela. I to właśnie owe oddanie, poziom  nawrócenie się, jest wyznacznikiem tego, kto i w jakim czasie zostanie wyprowadzony z niewoli babilońskiej. Mamy wielki problem z określeniem, kiedy nastąpi uwolnienie Izraela, jeden fragment mówi, o tym, że przed uciskiem, inny z kolei, że w trakcie ucisku Michał- opiekun Izraela, uwolni naród wybrany. Wszystkie te fragmenty odnoszą się do uwolnienia Izraela, ale jednocześnie przeczą sobie, co do czasu, kiedy ma to nastąpić. Jednak jeśli podzielimy Izrael na dwie grupy: nawróconych, którzy w pełni chwały pójdą na pustynie przed uciskiem i resztę, która zostanie stopniowo wyprowadzana w trakcie ucisku, to wszystkie proroctwa odnoszące się do wyjścia Izraela, tak i przed, jak i w trakcie ucisku nabierają sensu i nie są w żadnej mierze ze sobą sprzeczne, po prostu odnoszą się do innych grup.  

Wracając do zborów, kolejne słowa Jana skierowane są do zboru w Smyrnie:

Znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i
wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają
się za Żydów, a nimi nie są, ale są synagogą
szatana.

Nie lękaj się cierpień, które mają przyjść na
cię. Oto diabeł wtrąci niektórych z was
do więzienia, abyście byli poddani próbie, i
będziecie w udręce przez dziesięć dni.

Oczywistą rzeczą jest, że żydzi nienawidzą prawdziwego narodu wybranego. By utwierdzić świat w przekonaniu, iż to oni są narodem wybranym, przypisują sobie cechy prawdziwego Izraela, a rzeczy-wisty Izrael przeklinają. Dalsza cześć z kolei mówi nam, iż ten zbór będzie w trakcie ucisku poddany próbie, ale tylko przez krótki czas.

Z kolei w zborze w Pergamie, mamy grupę Izraelitów, która jest mamiona naukami bałwochwalczymi, z którymi miały problem również wcześniejsze pokolenia Izraela:

Lecz mam ci nieco za złe, mianowicie, że są
tam tacy, którzy trzymają się nauki
Balaama, który nauczał Balaka, jak uwodzić synów
izraelskich, by spożywali rzeczy
bałwanom ofiarowane i uprawiali nierząd.
(15) Tak i ty masz u siebie takich, którzy również
trzymają się nauki nikolaitów.
(16) Upamiętaj się więc; a jeżeli nie, przyjdę do
ciebie wkrótce i będę z nimi walczył
mieczem ust moich.

Dalej słowa odnoszące się do zboru w Tiatyrze, mówią, iż jest to grupa, która pełni uczynki, ale jest pod wpływem fałszywej prorokini, która mami część zboru i nakłania do wszeteczeństwa. Co ciekawe, o upadku fałszywej prorokini, będą wiedzieć wszystkie zbory. Podkreślone jest, by Ci którzy jej służą, opamiętali się, bo będą sądzeni według swoich uczynków. Zauważcie podobieństwo pomiędzy dawnym Izraelem, a Izraelem czasów końca, w obu przypadkach Pan wielokrotnie uprzedzał Swój naród i nawoływał, do odstąpienia od bałwochwalstwa i grzechu, póki  jest jeszcze czas. Pozostali, którzy wytrwają, otrzymają władzę nad narodami:

Zwycięzcy i temu, kto pełni aż do końca
uczynki moje, dam władzę nad poganami,
I będzie rządził nimi laską żelazną, i będą jak
skruszone naczynia gliniane;
Taką władzę i Ja otrzymałem od Ojca mojego;
dam mu też gwiazdę poranną.

Najciekawsze słowa odnoszą się do zboru w Filadelfii. Słowa z greki „fileo” i „adelfos” –  oznaczają braterska miłość, a dosłownie określają relacje tych którzy pochodzą z jednego łona. W chrześcijaństwie określenie to obejmuje tych, którzy narodzili się na nowo. Już na wstępie mamy, potwierdzenie iż to Pan posiada klucz Dawida, co odnosi się do królewskiego rodu Dawida i jego potomstwa. Dalej mamy bardzo ciekawy fragment:

To mówi Święty, prawdziwy, Ten, który otwiera, a nikt nie
zamknie, i Ten, który zamyka, a nikt nie otworzy.
Znam uczynki twoje; oto sprawiłem, że przed
tobą otwarte drzwi, których nikt nie
może zamknąć; bo choć niewielką masz moc,
jednak zachowałeś moje Słowo i nie
zaparłeś się mojego imienia.
Ponieważ zachowałeś nakaz mój, by przy mnie
wytrwać, przeto i Ja zachowam cię w
godzinie próby, jaka przyjdzie na cały świat, by
doświadczyć mieszkańców ziemi.

To zbór w Filadelfii, jest Nawróconą Resztą Izraela, to Ci, którzy uznali Boga Abrahama, Izaaka i Jakuba, za swojego Boga i w pełni Mu zaufali. Dla nich otwarta jest brama owczarni, dla wybranych, których Pan poprowadzi na pustynie, jako pierwszych. To ta część Izraela, która będzie wyprowadzona przed uciskiem z niewoli babilońskiej. Ta nawrócona reszta Izraela jest również Niewiastą (Objawienie Jana 12), która ma iść na pustynie i przebywać na niej 3,5 roku.  Zauważcie, że szatan, wszelkimi sposobami próbuje udaremnić Niewieście dotarcie na pustynie:

I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą
strumień wody, aby ją strumień porwał.
Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i
otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła
strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy.

To dlatego, na czele nawróconej Reszty Izraela idzie Pan, On będzie usuwał wszelkie przeszkody, które szatan, będzie rzucał pod nogi Niewiasty, będą wielkie znaki, bo Pan będzie prostował drogi dla wybranych z Izraela. I dalej znów mamy potwierdzenie, że jest jeszcze inna grupa Izraela:, która bierze udział w ucisku:

I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i
odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej
potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa
przy świadectwie o Isusie.

Pan Bóg odda sprawiedliwie  również Żydom, którzy będą musieli przyjść i oddać pokłon prawdziwemu Izraelowi, przyznając tym samym, że nie są Narodem Wybranym:

Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy
podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz
kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i
pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że
Ja ciebie umiłowałem.

To właśnie tą Resztę Izraela Pan Zastępów uczyni fundamentem Królestwa Bożego:

Przyjdę rychło; trzymaj, co masz, aby nikt nie
wziął korony twojej.
Zwycięzcę uczynię filarem w świątyni Boga
mojego i już z niej nie wyjdzie, i
wypiszę na nim imię Boga mojego, i nazwę miasta
Boga mojego, nowego Jeruzalem,
które zstępuje z nieba od Boga mojego, i moje
nowe imię.

Mamy więc dwie grupy Izraela:

pierwszą- nawróconą Resztę Izraela, którą jest zbór w Filadelfii, a która na pustynie poprowadzi sam Pan

oraz

drugą - tych którzy muszą być wypróbowani w ogniu, w trakcie ucisku ( do czasu wyzwolenia przez Michała), którą przedstawiają pozostałe zbory. Oczywiście jak zawsze oddaje to pod dyskusje, bo to tylko moje luźne przemyślenia po przeczytaniu proroctw i Objawieniu Jana.


Lotion
Lotion

Liczba postów : 215
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Ciekawe posty naszych czytelników. - Page 3 Empty Re: Ciekawe posty naszych czytelników.

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Styczeń 2017, 15:29

Bardzo ciekawy post jednego z czytelników i ciekawe artykuły.

Przesyłam linka do strony z ciekawymi informacjami.Może znasz.Pogańskie motywy sobie
darowałem ale artykuły o genetyce i historyczne rewelacyjne.Pozdrawiam w Panu. 
 
https://slowianiegenetykahaplogrupy.wordpress.com
https://slowianiegenetykahaplogrupy.wordpress.com/2016/10/01/sekret-cheruskow/  

 rewelacja!

Serdeczne dzięki...
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3342
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Ciekawe posty naszych czytelników. - Page 3 Empty Re: Ciekawe posty naszych czytelników.

Pisanie by Jacek86 on 24th Styczeń 2017, 00:01

Wśród linków z powyższych artykułów znalazłem ten artykuł który również jest bardzo ciekawy! Wink

Cytat z niego:

Powyższy cytat to oryginalne słowa Adama z Bremy, niemieckiego kronikarza i geografa, żyjącego i piszącego w XI w., opisujące kraj Słowian. Oto polskie tłumaczenie tego tekstu:

"Słowiańszczyzna, największa z krain Germanii, zamieszkana jest przez Winuli, których wcześniej nazywano Wandalami. Podobno jest ona większa niż nasza Saksonia, zwłaszcza jeśli zaliczyć do niej Czechów i Polan po drugiej stronie Odry, którzy nie różnią się ani językiem ani obyczajem".

http://www.taraka.pl/germania_i_germanie
Jacek86
Jacek86

Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 32
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Ciekawe posty naszych czytelników. - Page 3 Empty Re: Ciekawe posty naszych czytelników.

Pisanie by thewordwatcher on 6th Kwiecień 2019, 04:47

Nadesłano mi bardzo ciekawy post z linkiem do artykułu o niezwykle odważnej Polce, która zdobyła złoty medal w windsurfingu.

Bezkompromisowy apel Klepackiej: "Pamiętajcie o trzech wartościach: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć"

Artykuł oryginalny...
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/440968-klepacka-odwaznie-lgbt-moze-nam-podskoczyc

W poniższym linku wiele innych wypowiedzi tej niezwykle odważnej Polki.

https://wpolityce.pl/szukaj?q=Zofia+Klepacka

Poniżej jej wypowiedź z tego artykułu w całości.

Jedna z najlepszych polskich żeglarek znalazła się w centrum uwagi. Zofia Klepacka już kilka razy odważnie zabierała głos w sprawie postulatów środowiska LGBT. Krytykowała też otwarcie i publicznie prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego za podpisanie deklaracji LGBT+. Sportsmenka nie zgadza się na indoktrynację dzieci i stała się głosem wielu rodziców.


Siemanko wszyscy moi hejterzy, którzy chcieliście odebrać mi medale, wywalić mnie z kadry olimpijskiej. Nie udało się Wam mnie zdyskredytować

—podkreśliła Klepacka w najnowszym nagraniu, który zamieściła na Facebooku.
Sportsmenka podziękowała swoim hejterom, którzy grozili jej nawet śmiercią.

Zrobiliście dobrą robotę. Wszyscy dowiedzieli się o tej karcie LGBT, którą chcieliście wprowadzić do szkół, by indoktrynować nasze dzieci

—powiedziała.
To nie tylko jej głos, ale też rodziców, którzy również odważnie przypominali o tym, że mają prawo do wychowywania dzieci zgodnie ze swoim światopoglądem.

My jako rodzice nie pozwolimy na to. Możemy powiedzieć, że wygraliśmy tę batalię. Gdzie jest Wasz lider Rabiej? Wyjechał na wakacje, czy gdzieś się schował

—pyta.
Rzeczywiście wiceprezydent stolicy jest ostatnio nieuchwytny. Liczy, że wszyscy zapomną o jego słowach: „”Wprowadźmy związki partnerskie, równość małżeńską, a na koniec adopcję dzieci”?.
Klepacka mówi:

Chcę podziękować wszystkim rodzicom, którzy zauważyli co się dzieje. Kibicom, którzy zorganizowali ogólnopolską akcję, wszystkim stowarzyszeniom, które kategorycznie mówią „nie” dla karty LGBT+.

Na koniec sportsmenka podkreśla:

Niech nas Bóg błogosławi. Pamiętajcie o trzech wartościach w jakich wzrastaliśmy: Bóg, Honor, Ojczyzna. LGBT może nam podskoczyć.

Krótko i bardzo celnie.


CZYTAJ TEŻ: Stanowczy głos Klepackiej. Broni się przed nachalną homopropagandą: „Tak mówiłam i zdania nie zmieniam”


Klepacka nie poddaje się presji! „Nie zgadzam na promocję wynaturzeń. Normalny model rodziny to kobieta i mężczyzna”


..................................................................................................


Moim zdaniem oto prawdziwa Polka, patriotka i Chrześcijanka, która mówi głośno NIE przeciwko ohydnej indoktrynacji LGBT, która jest promowana przez władze po to, aby za pomocą promowanych zboczeń zniszczyć fizycznie Naród Polski.


Milczenie oznacza zgodę! Dlatego syjonistyczny okupant nas stale wyniszcza pod każdym względem. 


A galopująca głupota na nich nadal głosuje.  affraid affraid affraid


Za każdego homoseksualistę kobiety muszą rodzić więcej dzieci, aby naród nie wyginął. Dołóżmy do tego szczepienia, trucizny w pokarmach, wszelkie inne zboczenia i choroby psychiczne dzieci indoktrynowanych
w przedszkolach o szkołach i genderyźmie i mamy pełny plan zniszczenia Polski i Polaków.


A każda kobieta statystycznie musi urodzić 2.1 dziecka, aby naród nie zginął w przypadku wszystkich ludzi normalnych. 


Każdy przypadek geja czy lesbijki czy innego zboczenia dodaje znacznie do tej minimalnej liczby.
.....................................................................


Serdecznie dziękuję za podesłany mi materiał. bounce Basketball bounce Basketball bounce Basketball
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3342
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Ciekawe posty naszych czytelników. - Page 3 Empty Re: Ciekawe posty naszych czytelników.

Pisanie by thewordwatcher on 14th Kwiecień 2019, 14:15

Otrzymałem ciekawy post od jednego brata.

Oto jego treść.


„Poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi.” (Jana 8 : 32)

Szanowny Poszukiwaczu Prawdy

W tym krótkim nauczaniu chciałbym wyjaśnić Ci znaczenie wypowiedzi Syna Bożego
zawartych w wersetach Jana 6 : 53,54 i Mat. 23 : 2,3. Najpierw przypomnij sobie pewną
historię z życia króla Dawida. Jest ona opisana w 2 Sam. 23 : 14-17 w tej części Pism,
która potocznie jest nazywana Starym Testamentem. 

A teraz zwróć uwagę na to jak się
zachował i co powiedział Dawid o wodzie, którą przynieśli mu do picia jego trzej rycerze:


„Czyż miałbym pić krew mężów, którzy poszli z narażeniem własnego życia? I nie chciał jej pić.” (2 Sam. 23 : 17).

Prawdziwy Bóg czuwał nad zachowaniem się tej historii z życia Dawida, aby osoby bojące się Boga Wszechmogącego mogły zrozumieć wypowiedź Syna Człowieczego spisaną w Jana 6 : 53,54.

Kiedy więc Syn Boży wypowiada słowa: 


„Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, jeśli nie będziecie jedli ciała
Syna Człowieczego i pili krwi jego, nie będziecie mieli żywota w sobie. Kto spożywa
ciało moje i pije krew moją, ten ma żywot wieczny, a Ja go wskrzeszę
w dniu ostatecznym.”
(Jana 6 : 53,54), 

to oznacza, że w rzeczywistości mówi:

„Zaprawdę, zaprawdę powiadam: Przyniosłem wam słowa Ojca mego, który jest w niebie,
z narażeniem swego życia. Jeśli nie będziecie się nimi karmić wprowadzając je w czyn,
nie będziecie mieli żywota w sobie. Kto spożywa słowa Ojca mego, które ja wam daję
i z serca a nie z przymusu stosuje się do nich, ten ma żywot wieczny, a ja go wskrzeszę
w dniu ostatecznym.”

Aby wyjaśnić Ci wersety z Mat. 23 : 2,3, najpierw je zacytuję: „Na mównicy Mojżeszowej
zasiedli uczeni w Piśmie i faryzeusze. Wszystko więc, cokolwiek by wam powiedzieli,
czyńcie i zachowujcie, ale według uczynków ich nie postępujcie; mówią bowiem,
ale nie czynią.” Zwróć uwagę, że w tekście tym występują następujące słowa:
„Na mównicy Mojżeszowej”. W czasach ziemskiej służby Syna Bożego, w synagodze
znajdowało się tzw. miejsce (mównica) Mojżesza, z którego czytano Prawo Mojżeszowe.

Teraz, gdy poznałeś ten fakt, i jeśli naprawdę wierzysz następującym słowom
Syna Człowieczego: „Nie mniemajcie, że przyszedłem rozwiązać zakon albo proroków;
nie przyszedłem rozwiązać, lecz wypełnić. Ktokolwiek by tedy rozwiązał jedno z tych
przykazań najmniejszych i nauczałby tak ludzi, najmniejszym będzie nazwany
w Królestwie Niebios; a ktokolwiek by czynił i nauczał, ten będzie nazwany wielkim
w Królestwie Niebios.” (Mat. 5 : 17,19), to możesz pojąć rzeczywiste znaczenie słów
zawartych w Mat. 23 : 2,3. 

Otóż, gdy Syn Boży „przemówił do ludu i do uczniów swoich
tymi słowy: Na mównicy Mojżeszowej zasiedli uczeni w Piśmie i faryzeusze. Wszystko
więc, cokolwiek by wam powiedzieli, czyńcie i zachowujcie, ale według uczynków ich
nie postępujcie; mówią bowiem, ale nie czynią.” (Mat. 23 : 1-3), to oznacza, że przekazuje
im następującą naukę: 

„Na mównicy Mojżeszowej zasiedli uczeni w Piśmie i faryzeusze.
Wszystko więc, cokolwiek by wam czytali z Prawa Mojżesza, czyńcie i zachowujcie,
ale według uczynków ich nie postępujcie; mówią bowiem, ale nie czynią.” 

A zatem Prawo Mojżesza nie zostało zniesione, więc „Ktokolwiek by tedy rozwiązał jedno z tych przykazań
najmniejszych i nauczałby tak ludzi, najmniejszym będzie nazwany w Królestwie Niebios”
(Mat. 5 : 19). Mając zaś na uwadze Mat. 23 : 3, niech na każdego z nas żywo oddziałują
słowa z Mat. 5 : 20: 


„Jeśli sprawiedliwość wasza nie będzie obfitsza niż sprawiedliwość
uczonych w Piśmie i faryzeuszów, nie wejdziecie do Królestwa Niebios”.

Szanowny Poszukiwaczu Prawdy, po zapoznaniu się z niniejszym nauczaniem nie chowaj
go niczym pod korcem, lecz podziel się nim z innymi osobami np. w wiadomości e-mail
lub umieszczając jego treść na swojej stronie internetowej, aby prawda zawarta w Prawie
i Prorokach wyzwoliła wielu ludzi od światowych kłamstw, które diabeł i jego upadli
aniołowie upowszechniają za pośrednictwem iluminatów, masonów i wielbicieli herezji
talmudu babilońskiego i innych zakłamanych źródeł religijnych.

Wersety zostały zacytowane z Biblii Mesjańskiej w wersji 1.0.
Treść powyższego nauczania pozostanie anonimowa, ponieważ chcę, aby chwałą został
otoczony Jedyny Prawdziwy Bóg Wszechmocny, a nie ziemski człowiek.
Jedynemu Prawdziwemu Zawsze Istniejącemu Bogu, naszemu Wszechpotężnemu
Królowi i Stwórcy tego co niewidzialne i widzialne, Zbawcy naszemu przez
Jednorodzonego Syna Bożego i Królewskiego Pomazańca, niech będzie chwała i potęga
wieczna, uwielbienie i moc oraz władza przed wszystkimi wiekami i teraz i po wszystkie
wieki. 

Niech tak się stanie.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3342
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Ciekawe posty naszych czytelników. - Page 3 Empty Re: Ciekawe posty naszych czytelników.

Pisanie by thewordwatcher on 4th Czerwiec 2019, 13:49

Kolejny email od jednego z braci...

..................................................................

Witam ponownie Henryku,

To dla mnie oczywiście przyjemność przesyłać informacje, które z mojej perspektywy przydają się do budowania takiej ciekawej bazy wiedzy Biblijnej jaką tworzysz.

Polecam koniecznie jeszcze te dwa filmy z tej samej serii co na forum:
Zrozumiałem tutaj jak ważne są te wszystkie szczegóły jak płaska ziemia itd. Moim zdaniem niepodważalnym dowodem na płaskość ziemi, który można łatwo zaobserwować jest gwiazda polarna. Ciekawy opis tutaj:

http://forumplaskaziemia.pl/showthread.php?tid=20

"NASA i współczesna astronomia twierdzą, że Ziemia to olbrzymi glob obracający się z prędkością 1 000 mil (1609 km) na godzinę dookoła swojej centralnej osi, przemieszczający się ruchem okrężnym z prędkością 67 000 mil (107 826) na godzinę dookoła Słońca, pędzący ruchem spiralnym z prędkością 500 000 mil (804 670 km) na godzinę wokół Drogi Mlecznej, podczas gdy cała galaktyka pędzi z absurdalną prędkością 670 000 000 mil (1 078 257 800 km) na godzinę przez Wszechświat, a wszystkie te ruchy mają mieć swoje źródło w rzekomym „Wielkim Wybuchu”, kosmogenicznej eksplozji sprzed 14 miliardów lat.

To w sumie 670 568 000 mil (1 079 171 905 km) na godzinę w kilku różnych kierunkach, w których wszyscy równocześnie rzekomo pędzimy.

Nikt nigdy nie widział, nie czuł, nie słyszał, nie zmierzył ani nie dowiódł tych ruchów, a jednak olbrzymia większość ludzi niekwestionowanie przyjmuje, że wyraźnie nieruchoma Ziemia pod ich stopami w rzeczywistości porusza się z prędkością ponad sześciuset milionów mil (965 604 000 km) na godzinę.

NASA i nowoczesna astronomia twierdzą, że Polaris, Gwiazda Polarna, znajduje się gdzieś pomiędzy 323-434 lat świetlnych lub 2 kwadryliony mil od nas! Po pierwsze, zauważmy, że między 1 938 000 000 000 000 – 2 604 000 000 000 000 mil jest różnica 666 000 000 000 000 (ponad sześćset trylionów) mil! (1 mila = 1 609.34 km)

Jeżeli nowoczesna astronomia nie może nawet zgodzić się co do odległości do gwiazd z dokładnością do setek trylionów mil, możliwe, że ich „nauka” jest błędna a ich teoria musi być zrewidowana.

Jednak, nawet uznając ich nie wiadomo jak bardzo oddalone gwiazdy, heliocentryści nie potrafią właściwie wyjaśnić jak Gwiazda Polarna zawsze daje radę pozostać prawie idealnie prosto nad Biegunem Północnym."

Ciekawe posty naszych czytelników. - Page 3 Gwiazd10

Ten film poniżej w kontekście starożytnych cywilizacji, dawnej zaawansowanej technologii, ufo, która dzisiaj jest w naszych czasach odtwarzana (włączając w to manipulacje DNA jak za dni Noego):https://www.techtimes.com/articles/243418/20190518/scientists-created-a-living-organism-with-an-entirely-synthetic-genome.htm  

Ciekawe posty naszych czytelników. - Page 3 Gw10

http://argonauta.pl/czy-marsze-niepodleglosci-zatrzymaja-agenture-ufo-ordensjunkrow/  

Też ciekawa analiza "Satanistyczny Rytuał i Przepowiednia na Finale Eurowizji 2019"..............................................................

Wiele materiału ale wielu znajdzie dla siebie coś bardzo interesującego.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3342
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Ciekawe posty naszych czytelników. - Page 3 Empty Re: Ciekawe posty naszych czytelników.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach