ISLAMIZACJA EUROPY

Strona 22 z 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Wróg Kozłów on 29th Październik 2016, 01:36

Ciężki los nachodźców:

"Mężczyzna i jego ogromna rodzina - jak większość azylantów w Niemczech - żyje z zapomogi socjalnej. Niemieckie media szybko obliczyły, że w tym przypadku pomoc socjalna może wynieść 360 tys. euro rocznie."

Jak na to w końcu muszą zareagować mieszkańcy Niemiec, fundujący to wszystko?

Szczególnie, że dalej czytamy:
"Dziennik opisał początkowe problemy z integracją syryjskiej rodziny: nastoletni bracia utrudniali swoim siostrom uczęszczanie do szkoły, żony były rzekomo zamykane w piwnicy, sąsiedzi skarżyli się na nieprzestrzeganie ciszy nocnej, a urzędnicy na demolowanie mieszkania".

A wszystko to zaczęła opisywać już nawet... wyborcza. affraid

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,20906952,syryjczyk-jego-4-zony-i-23-dzieci-wszyscy-na-socjalu.html#Czolka3Img

Wygląda na to, że sprowadzili już wystarczającą ilość "mięsa armatniego" i zaczynają już przechodzić do kolejnego etapu:
wzbudzania wzajemnej nienawiści i prowokowania "obrony przed niszczycielami".

Wróg Kozłów

Liczba postów : 156
Join date : 28/09/2016

Powrót do góry Go down

Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Cyryl on 29th Październik 2016, 22:16

Ciekawy film:Pikio napisał:
Kryzys migracyjny to jeden z najtrudniejszych problemów świata zachodniego. Jednym z krajów, które zmagają się z masowym przyjmowaniem ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu są oczywiście Niemcy. Okazuje się jednak, że przypływ ludności powoduje również jej odpływ.
Według danych niemieckiego Die Welt, w ostatniej dekadzie z kraju wyjechało ponad 1,5 miliona Niemców. Wielu z nich miało wyższe wykształcenie. Według gazety, ma to być spowodowane między innymi masami afrykańskich imigrantów, które w ostatnich latach ściągają do naszych zachodnich sąsiadów. Imigranci mają dopuszczać się masowych gwałtów i przestępstw seksualnych co sprawia, że Niemcy nie czują się już bezpiecznie we własnym kraju.
Co więcej, do wyjazdu Niemców namawiają… sami imigranci.
– My, uchodźcy (…) mamy dosyć rozgniewanych obywateli (Wutbürger). Obrażają nas i agitują, jak szaleni. (…) Takie podżeganie zawsze pochodzi ze strony bezrobotnych rasistów (Wutbürgern), którzy spędzają swój cały czas w internecie i czekają, aż pojawi się gdzieś artykuł o uchodźcach. Wtedy zaczynają się ich bezwstydne komentarze – można było przeczytać  w październiku 2016 roku w artykule gazety „Der Freitag”, która opublikowała apel 18-letni syryjski migranta, Arasa Bacho
http://pikio.pl/niemieckie-media-niemcy-uciekaja-przed-imigrantami-masowe-wyjazdy-z-kraju/


Zobaczmy z Niemiec wyjechało 1,5 miliona dobrze wykształconych i sytuowanych Niemców. Wielu z nich szuka mieszkania w Polsce.

Co to oznacza???

1. Wyjazd oznacza, że owi ludzie zamykają swoje konta w Niemieckich bankach. To zatem jest jeden z powodów dlaczego akcje Deutsche Banku spadają. Jaki inwestor kupi akcje banku państwa, które przyjmuje agresywnych nierobów a pozwala na wyjazd rdzennych majętnych dobrze wykształconych i pracowitych mieszkańców.

2. Upadek mocarstwowej pozycji Niemiec w Europie i samej UE.

Oto inne info:

zmiany na ziemi napisał:
Coraz więcej organizacji bije na alarm w związku z planowanym przyjęciem umowy o wolnym handlu z Kanadą. Liczni eksperci zwracają uwagę, że to furtka do wprowadzenia w Europie żywności GMO oraz wszechwładzy amerykańskich korporacji ponadnarodowych.
Jak zwykle gdy dzieje się coś ważnego, nasze władze znajdują tematy zastępcze, które mają na celu odwrócić uwagę od spraw istotnych. Rozpętany z premedytacją spór o aborcję, jakiego doświadczamy obecnie w Polsce, to doskonała szansa dla rządzących do przepchnięcia umowy CETA. Powiązanie obecnej władzy z USA jest oczywiste, a skoro umowa TTiP utknęła to postanowiono osiągnąć to samo przepychając ukradkiem umowę tożsamą treścią, ale pod inną nazwą.
 
Mało osób rozumie co to jest CETA więc warto przypomnieć. Umowa CETA ma znieść bariery celne między UE, a Kanadą. Istotne jest zwłaszcza zniesienie barier na produkty rolne, co ma doprowadzić do wzajemnego otwarcia rynków. To musi wywrzeć kolosalny wpływ na europejskie rolnictwo. Dla Polski, potentata w produkcji jabłek, może to być bardzo trudne, gdy europejski rynek zaleją jabłka GMO z Kanady i USA. Oprócz tego spodziewany jest wpływ na cały rynek płodów rolnych i hodowlanych.
Standardy dotyczące bezpieczeństwa żywności w UE są znacznie wyższe niż w Kanadzie. Jednak umowa CETA zakłada, że są to równoznaczne produkty. Nie wiadomo jeszcze czy GMO będzie znakowane czy też nie, tak jak za oceanem. To będzie wielki problem dla naszych rolników, bo prawo u n as nie pozwala na stosowanie w takiej skali neuronikotynoidów, czyli zabijających pszczoły pestycydów dostępnych powszechnie w Kanadzie i w USA, ale zabronionych w UE. Zakaz stosowania tych pestycydów powoduje oczywiście wzrost kosztów produkcji, ponieważ konieczne jest stosowanie większej liczby zabiegów zabezpieczających rośliny.
 
CETA to też niezwykła władza dla multinarodowych korporacji. Amerykańskie firmy będą mogły stosować uproszczony mechanizm pozywania krajów zwany inwestor-przeciwko-państwu, albo ISDS (Investor-state dispute settlement) zmienia on po prostu nazwę na ICS (Investment Court System). Mechanizm ICS w takiej postaci, w której został zapisany w CETA, umożliwi pozywanie krajów europejskich nie tylko firmom kanadyjskim, ale też firmom amerykańskim posiadającym spółki zależne w Kanadzie, a mowa nawet o 41 tysiącach amerykańskich firm.
Takie transgraniczne korporacje wejdą do Europy na specjalnych prawach, nawet bez wdrożenia tajnej umowy TTiP, operując po prostu poprzez swoje kanadyjskie spółki córki. Aby to było możliwe muszą tylko wykazać, że prowadzą w Kanadzie "substantial business activities", czyli istotną działalność gospodarcza. CETA zakaże też stosowania jakichkolwiek barier ograniczających udział kapitału zagranicznego w krajowych bankach i innych instytucjach finansowych, liczbę zagranicznych podmiotów, a także liczbę i skalę realizowanych przez nich transakcji. Oznacza to, że po przyjęciu tej umowy środowisko biznesowe instytucji finansowych może się znacząco zmienić i jakakolwiek kontrola tego nie będzie możliwa, albo wręcz będzie zakazana.
 
Wprowadzenie CETA spowoduje, że TTiP zostanie wdrożone tylnymi drzwiami. Skutki podobnej umowy NAFTA, która obowiązuje w Ameryce Północnej skłaniają do refleksji. CETA może przynieść znaczną utratę miejsc pracy w Europie. Nikt oczywiście nie wie w jakim stopniu dotknie to polski rynek pracy czy też polskie rolnictwo, ale specjaliści szacują, że z powodu tej umowy do 2023 roku spodziewana jest w UE utrata 200 tysięcy miejsc pracy. Wolność handlu zawsze jest rzeczą dobrą, ale dodatkowe przywileje międzynarodowych korporacji to coś bardzo złego, bo tworzy nierównowagę podmiotów konkurujących na europejskich rynkach.
 
Oczywiście my, zwykli ludzie nie możemy wiele zrobić w kwestii TTiP, CETA i innych emanacji tego samego, korzystnego dla korporacji porozumienia transgranicznego. Jednak możemy przynajmniej mieć świadomość tego co się dzieje, w czasie gdy cała Polska fascynuje się niekończącym się ideologicznym sporem, który sprowadza się do kłótni o to czy, a jeśli tak to do kiedy, można zabić dziecko w łonie matki.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/przyjecie-ceta-sposobem-na-wdrozenie-umowy-ttip


Otóż CETA, zostało przyjęte. 
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/10/sejm-przyjal-rzad-podpisal-ceta-i-polska-sprzedana-z-inwentarzem-korporacjom/

Rząd w Belgii ugiął się pod presją koncernów.

Dlaczego przyjęto CETA???

1. Aby oczywiście zniszczyć doszczętnie białą rasę.

2. Jest jeszcze inny powód. Żywność w Europie a szczególnie w Niemczech drastycznie drożeje. Jest to żywność bez GMO. Napływ imigrantów i odpływ rdzennych Niemców spowodował, że w Niemczech i innych państwa UE, które są gospodarczo powiązane z Niemcami żywność zaczęła drożeć.

Co za tym idzie ludzie będą zmuszeni do zakupu żywności z GMO z Kanady, ponieważ nie będzie ich stać na żywność bez GMO.

Satanistom jest na rękę socjalny kataklizm czyli odpływ z Niemiec 1,5 miliona bogatych i pracowitych ludzi oraz przyjęcie na ich miejsce milionów agresywnych islamistów.

Cała UE została tak tak zorganizowana, przez Watykan, że upadek Niemiec spowoduje socjalny kataklizm. 

Niemcy upadają ceny żywności idą do góry. W najlepszej sytuacji są Polacy którzy nie mają kredytów i kupionego domu w Niemczech. 

Wiadomo, że wielu Polaków z południowych Landów wróciło z powrotem do Polski. Jak wróci reszta Polaków to Niemcy padną. Polacy czy inne narodowości, zamkną swoje konta i kryzys w Niemieckiej bankowości i budżecie jest gwarantowany. 

Plan 3 wojen moim zdaniem wkracza w fazę socjalnego kataklizmu!!!

Cyryl

Liczba postów : 729
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by thewordwatcher on 30th Październik 2016, 01:27

Są bardzo proste sposoby naprawy każdej gospodarki, ale władzom nie chodzi o naprawę ale władze to celowo niszczą, aby jak najbardziej zniszczyć populację białych krajów.

Pamiętam, kiedy miałem biznes lakierniczy i wiele kontaktów z dilerami samochodów, jak w Australii rząd wprowadził wysokie podatki na samochody niemieckie, których ceny były podobne do australijskich Fordów, Toyot czy Holdenów.

Powiedzmy luksusowa wersja Forda GHIA kosztowała 35 tyś a Mercedes podobnej klasy 40 tyś. Jeżeli kogoś było stać na takiego Forda, wolał kupić bardziej solidnego Mercedesa.

Podatki spowodowały wzrost cen i Mercedes kosztował 55 tyś.

Same zalety dla rządu i dla ludzi. Bogaci i tak kupowali i kupują Mercedesy, ale firma Forda wzbogacała się, zwiększono produkcję, samochody przynosiły zyski, rząd miał podatki i z niemieckich wozów oraz ze zwiększonej produkcji a także zwiększono ilość zatrudnionych pracowników w Fordzie, a ci płacili podatki od zarobków.

Teraz odwrócono sytuację i zaczęto wpuszczać od kilku lat na rynek samochody KIA, tanie śmiecie i inne marki a to spowodowało masowy spadek produkcji Forda i Holdena i obie fabryki zbankrutowały i za rok czy dwa przestaną istnieć.

Oczywiście nie wprowadzono podatków importowych na KIA na mocy międzynarodowych umów, które tego zabraniają w ramach globalizacji.Zatem globalizacja to kod GŁÓWNIE przeciwko państwom o białej populacji. Zniszczyć brakiem podatków gospodarki krajów białych a zdrowie zniszczyć za pomocą GMO.

Co jest szczególnie drastyczne to ceny ziemi w krajach białych.

Ceny te są manipulowane przez rządy. Wszystko jest zależne od cen ziemi, które są bezpłatne w innych krajach.

Opisałem to w jednym artykule na zbawienie.com.

http://www.zbawienie.com/rzad_wrogiem.htm

Napisałem ten artykuł w roku 2008! Wiele proroczych zapowiedzi się spełniło!

W Australii mamy olbrzymie połacie ziemi praktycznie nie zamieszkanej. Ale rząd truje w ohydny sposób zwierzęta, aby... zachować właściwe proporcje zwierząt, ponieważ będą się zbytnio rozmnażały.

Rzeczywistym celem jest zniechęcenie tych, którzy chcą uciekać z miast i żyć w centrum Australii. Sprzedając dom można kupić... używany autobus, wiele tanich materiałów budowlanych i zbudować bardzo tanie domy, mieć ogrody z własną żywnością i oczywiście nie pracować i nie płacić żadnych podatków, żyć zdrowo i spokojnie.

Można robić tanie domy z piasku w workach, które można otynkować. Jest wiele sposobów na tanie i wygodne życie ale nasienie węża robi wszystko, co w ich mocy, aby to ludziom uniemożliwić.

https://www.google.com.au/search?q=cheap+homes+made+from+bags+of+sand&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjRuKXVlIHQAhXDupQKHaHTAywQ_AUICSgC&biw=1393&bih=849

thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 1887
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Iraeneus on 30th Październik 2016, 06:52

Cyryl napisał:Zobaczmy z Niemiec wyjechało 1,5 miliona dobrze wykształconych i sytuowanych Niemców. Wielu z nich szuka mieszkania w Polsce.

Co to oznacza???

1. Wyjazd oznacza, że owi ludzie zamykają swoje konta w Niemieckich bankach. To zatem jest jeden z powodów dlaczego akcje Deutsche Banku spadają. Jaki inwestor kupi akcje banku państwa, które przyjmuje agresywnych nierobów a pozwala na wyjazd rdzennych majętnych dobrze wykształconych i pracowitych mieszkańców.

2. Upadek mocarstwowej pozycji Niemiec w Europie i samej UE.

Główną przyczyną upadku banków jest to że oni to z góry zaplanowali affraid affraid affraid

Przytoczę kilka danych:

w latach 2000-2004 Bush ju. zadłużył USA na 1 050 bln tak 1 bilion 50 miliardów USD Shocked
dla porównani wszyscy wcześniejsi prezydenci w USA od 18 wieku zadłużyli stany na łączną kwotę 1040 bln USD Idea

https://www.google.pl/search?q=synagoga+szatana&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=L4UVWK0O5q_zB929nMgK

w Polsce kryzys światowy który wybuchł pod koniec 2008 roku i polegał na wstrzymaniu akcji kredytowej dla polskiej małej przedsiębiorczości ( trwa do dziś, kredyty dla tego sektora to tylko 3%, reszta to dla samorządów i Państwa które w końcu nie będzie miał z czego pobierać podatków bo CETA wyniszczy rodzime firmy) i jak spotykałem się z relacjami niektórych ludzi to np. oni wywozili z polski całe samoloty i transporty żywej gotówki.

A jest na to sposób banki komunalne! i tzw. pieniądz równoległy lub po prostu niezależny od banków centralnych/Rothschildowie.
Ale przeczytajcie synagogę szatana i zobaczcie jak zrobił to  m. in. Lincoln ( próbował Kennedy i jego srebrny dolar ) i jego "zielone" bardzo prosty mechanizm "tylko" musi być wola "nierządzących" i świadomość społeczeństwa że robią z nas niewolników systemu monetarnego .  

Ich plan już dziś sprawia że cztery główne banki w Europie w tym Deutsche Bank stosuje ujemne oprocentowanie lokat bankowych affraid

Każdy zdrowo myślący człowiek jak pozna ich mechanizm kreowania oprocentowanego pieniądza wie że to wszystko jest sterowane a tymczasem moglibyśmy żyć w świecie pieniądza nie oprocentowanego gdzie ludzie żyli by szczęśliwiej, co miało miejsce w niektórych okresach i państwach na świecie.

Thewordwatcher napisał:Można robić tanie domy z piasku w workach, które można otynkować. Jest wiele sposobów na tanie i wygodne życie ale nasienie węża robi wszystko, co w ich mocy, aby to ludziom uniemożliwić.

Od wielu lat jestem pasjonatem domów z straw bala i gliny . Dla pokazania tematu długi film z człowiekiem który sam wybudował dom:


Iraeneus

Liczba postów : 385
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Kowalski on 2nd Listopad 2016, 22:05

Władze Szwecji zapłaciły imigrantom po 15 tys. USD za gwałt na kobiecie!

To nie ponury żart. Muzułmański imigrant z Erytrei, który brutalnie zgwałcił z kolegami Szwedkę, dostał od państwa odszkodowanie w wysokości 140 tys. koron. Wkrótce dostaną je też pozostali.

Pomimo, że szwedzki sąd orzekł, iż mężczyzna brał udział w gwałcie, to jednak – jak to określono – „był bardziej pasywny” niż trzej pozostali gwałciciele. Dlatego musi dostać od państwa odszkodowanie równowartości 15 tys. USD za „traumę, którą przeżył w szwedzkim więzieniu”. Oczywiście z kieszeni tamtejszych podatników.

Pozostałych trzech gwałcicieli też nie spotkała krzywda – chociaż sąd skazał ich początkowo na 3 lata więzienia, to Sąd Apelacyjny uchylił ten wyrok, gdyż jego zdaniem, „nie da się ustalić, kto dokładnie co robił w czasie gwałtu”, a więc nie wolno skazać nikogo. W efekcie – również pozostali gwałciciele wyszli na wolność i też dostaną wkrótce odszkodowania.

Jak donoszą szwedzkie media relacjonujące proces, do gwałtu doszło w nocy 17 października ub. roku w mieście Ludvika w środkowej Szwecji. Kobieta wracała do domu, kiedy została zaczepiona na ulicy przez grupę imigrantów ( opis zajścia pomijam, można przeczytać w linku pod wpisem ).

„W społeczeństwie, które utraciło swoją duszę i pogrążyło się w szaleństwie, wszystko jest już możliwe” – pisze jeden ze szwedzkich blogerów, komentując wyrok sądu. I tak dobrze, że – jak zauważa ironicznie jeden z internautów – sąd nie kazał, aby to zgwałcona Szwedka zapłaciła swoim oprawcom po 15 tys. USD za „ubogacenie kulturowe”.
Trauma tej biednej kobiety się nie liczy, ważniejsza jest trauma i odszkodowanie dla nachodźców.

[ http://reporters.pl/3142/wladze-szwecji-zaplacily-imigrantom-po-15-tys-usd-za-gwalt-na-kobiecie/ ]
[ http://www.barenakedislam.com/2016/10/21/hey-muslim-asylum-seekers-you-can-help-gang-rape-a-swedish-woman-and-get-15000-in-damages-when-the-court-decides-you-were-only-a-passive-participant/ ]

Kowalski

Liczba postów : 8
Join date : 11/12/2015

Powrót do góry Go down

Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Wróg Kozłów on 3rd Listopad 2016, 13:00

"To zbrodnia z nienawiści, islamofobia - mówił cytowany przez mirror.co.uk prokurator Zahid Hussain.

Teraz Polacy zostali skazani na osiem miesięcy więzienia. Sędzia porównał zachowanie skazanych do osób, które obrażają członków polskiej społeczności w Wielkiej Brytanii - podaje IAR".

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,20919324,pijani-polacy-obrzucili-meczet-bekonem-jest-wyrok-brytyjskiego.html#BoxNewsLink

Wróg Kozłów

Liczba postów : 156
Join date : 28/09/2016

Powrót do góry Go down

Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by lusia on 13th Listopad 2016, 11:43

https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/06/17/watykan-stworzyl-islam-koran-bukhari-historia-bizantyjska/


"Po poślubieniu bogatej, katolickiej wdowy, Mahomet został obezwładniony przez demony, został w jaskini Hira, czcząc Lucyfera Allaha dzień po dniu, tydzień po tygodniu. – Bukhari 1.3"


lusia

Liczba postów : 484
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Hugo on 8th Grudzień 2016, 10:10

Szariat wkradł się do... instytucji antydyskryminacyjnej. Wg orzeczenia takowej, życzenie okrutnej śmierci homoseksualistom jest ok, tylko pod warunkiem, że są od muzułmanina. Tak jest w koranie, więc jest to prawo do kultywowania religii. Ok, tylko tak samo jest w biblii. Widać że muzułmanie cieszą się szczególnymi przywilejami, wszystko ich obraża, oni mogą obrażać. Ta polityczna poprawność naprwdę męczy już każdego, kto się z nią zetknął.
http://prostozmostu.net/news/holandia-nie-mozna-zakazac-zyczenia-homoseksualistom-okrutnej-smierci-o-ile-tylko-pochodze-one-od-muzulmanow

Hugo

Liczba postów : 171
Join date : 21/03/2015
Age : 31
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Hugo on 12th Styczeń 2017, 11:13

Temat nie do końca o islamizacji, ale pokrewny. Gruzja dołączy do krajów, obywatele których wjadą do UE bez wizy. Szacunkowo 9-10% obywateli Gruzjii to muzułmanie, pozostali w większości prawosławni. Ale Gruzja jest dosyć mocno prześladowanym krajem i przez to zdeprawowanym. Ludność wynosi 5mln, więc nie bardzo dużo. Z Turcją opór społeczny był za duży, to na początek zezwolili na wjazd Gruzinom
http://fakty.interia.pl/raporty/raport-unia-europejska/aktualnosci/news-gruzini-bez-wiz-do-ue-nastepni-ukraincy,nId,2336235

Hugo

Liczba postów : 171
Join date : 21/03/2015
Age : 31
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 22 z 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach