ISLAMIZACJA EUROPY

Strona 20 z 23 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by thewordwatcher on 12th Kwiecień 2016, 14:00

Pozwolę się z tobą nie zgodzić Cyrylu w pewnej kwestii. Niemcy zostały po 2 WŚ trupem duchowym i syjoniści pod rozkazami Watykanu zrobili z ludzi totalne i bezużytecznie niewolnictwo, które dzięki masowej indoktrynacji także potępia Holokaust a w najlepszym przypadku Niemcy na ten temat w ogóle się nie wypowiadają.

Kiedykolwiek rozmawiałem z Niemcem w Australii, sytuacja była identyczna. Słowo Żyd i Holokaust i żałowałem, że te słowa wymówiłem a mówiłem z tymi ludźmi z wielką sympatią i współczuciem.

Ich to wszystko według mojej oceny tak straszliwie boli, że lepiej jest w tych tematach całkowicie milczeć, ponieważ szkoda tych ludzi zranić.

Nie wierzę w ich wsparcie dla Merkel - na ani jedno słowo. Naród niemiecki ma złamany kręgosłup przez Watykan i syjonistów.

To jest chyba największa tragedia niemiecka i niemal wszystkie władze są jak w Polsce obsadzone Żydami syjonistycznymi. Nie ma Niemcom gdzie uciec i strach z kimkolwiek rozmawiać z powodu groźby więzienia za odmienne opinie od rządowych.

Protesty!? Nie ma szans, chyba, że życiu zagrozi poważne niebezpieczeństwo.

Opinie tę nabyłem po kilku rozmowach z Niemcami mieszkającymi w Australii, czyli bez takiego strachu o pewne tematy, jaki panuje w Niemczech.

Watykan odebrał Niemcom jakiekolwiek przywileje i większość intelektualistów z Niemiec zabrano do USA, które są od końca wojny IV Rzeszą. A syjoniści robią co chcą.

Jeżeli mówią do nas Niemcy, to nie są Niemcy ale... nasienie węża.

Pozornie to wygląda, że Niemcy mówią to czy tamto. W polityce i u władzy są w 90% syjoniści.
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2405

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Hugo on 15th Kwiecień 2016, 12:35

http://migration.iom.int/europe/
Ostatnio w mediach trudno coś usłyszeć o imigracji, szukając informacji jak się sprawy mają natrafiłam na tą stronę. Można się z niej dowiedzieć, że w 1 tydzień 7 - 13 IV do Włoch dopłynęło 3848 osób, 553 do Grecji, do Bułgarii 314 i trend jest wzrastający

Hugo

Liczba postów : 206

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Milosc on 17th Kwiecień 2016, 21:31

post można usunąć

Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:44, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 17th Kwiecień 2016, 22:43

Nowa bitwa w Paryżu – wokół stacji metra Stalingrad starli się imigranci z Erytrei i północnej Afryki z ochotnikami „brygady antykryminalnej”.

Według dziennika Le Parisien bójkę wywołał pijany mężczyzna, który rzucił butelkę w imigrantów koczujących pod wiaduktem metra, gdzie przenieśli się po likwidacji „dżungli” w Calais.

Spod arkad wysypał się rój chcących zlinczować pijaczka. Na ratunek ruszyła mu kolumna ochotników „brygady antykryminalnej”, francuskiego odpowiednika skandynawskich „Żołnierzy Odyna”.

http://ndie.pl/paryz-walka-brygady-antykryminalnej-imigrantami/

Liksar

Liczba postów : 972

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Milosc on 18th Kwiecień 2016, 09:35

post można usunąć

Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:44, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 18th Kwiecień 2016, 11:04

Miłość w dzisiejszym czasie wzięcie czynny udział w jakimkolwiek związku bojowym systemu NATO to wspomaganie nasienia węża. Jeśli Polska będzie się musiała bronić przed jakimkolwiek zagrożeniem z zewnątrz, islam, wojska nato, Rosja, to jeśli składałeś przysięgę wojskową , gdzie przysięgałeś i na końcu zatwierdziłeś to: Tak mi dopomóż Bóg", to musisz wiedzieć że ta przysięga mimo że jest złamaniem zakonu to jednak została wypowiedziana i w obliczu Boga obowiązuje. Ja przysięgając nie miałem zielonego pojęcia że Bóg zabronił tego robić!. Dlatego uważam że jeśli ktoś był w wojsku i składał tą przysięgę powinien w obliczu zagrożenia z zewnątrz spełnić obietnicę. Jeśli nie, ma wolny wybór nie idąc do wojska będzie musiał znosić jedynie obelgi i zniewagi, które można swobodnie znieść !. Tutaj by była jasność: żadnych wyjazdów i kontyngentów , ekspedycji nie wolno się zgodzić, nawet pod groźbą śmierci.

Uważam że jeśli już ktoś złamał przepis zakonu ne przysięgać to przynajmniej powinien dotrzymać innego, "dotrzymuj danych przysiąg". Jak byśmy inaczej wyglądali w oczach Boga jako rzucający przysięgę a potem migający się od danego słowa!. Z takiej obietnicy mógł by nas zwolnic jedynie Bóg słowem danym przez proroka. Bronić innych ludzi, soją rodzinę, czy ostatecznie siebie to nie grzech.
Tak uważam!.
Bushi

Liczba postów : 429

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 18th Kwiecień 2016, 11:24

Miłość...

Nie cytuj mnie, ponieważ nie jestem Słowem Bożym. bounce bounce bounce

Moje informacje są niczym innym, jak moją interpretacją pewnych cytatów biblijnych. Naszym zadaniem jest opierać się na Prawie Bożym, które zabrania mordowania.

Odnośnie samoobrony uważam, ponownie - moja subiektywna opinia - że mamy nawet obowiązek obrony siebie i naszych członków rodziny, nawet jeżeli nasz napastnik poniesie z naszej ręki śmierć. To nie jest morderstwo ale obrona własna przed morderstwem. Lepiej jest żeby morderca zginął, niż ktokolwiek z mojej rodziny. Jeżeli oczywiście masz szansę na obronę. Takie ryzyko własnej śmierci podejmuje bandyta, który cię atakuje.

Historia nas uczy, że rzadko mamy taką szansę.

Obrona Polski - Polski nie ma i o Polaków absolutnie nikt się ze sfer rządowych nie troszczy. Troszczą się jedynie o to, aby nas całkowicie anihilować.

To zbiór ludzi z różnych kultur kontrolowany przez system policyjny syjonistycznego rządu, dla którego priorytetem są Żydzi, Muzułmanie ale nie Polacy.

Walka i narażanie swego życia dla nasienia węża i jego interesów, które nas systematycznie ZABIJAJĄ - największa głupota ludzka jaką można sobie wyobrazić.

Jako Naród Wybrany mamy tylko jedną opcję. czekać na Boga i na jego wyzwolenie.

Jakiekolwiek walki wskazane przez nie(rząd) syjonistyczny to próba manipulacji, aby Słowianie się sami zabijali. Mamy olbrzymią ilość dowodów historycznych na takie manipulacje i mordercze plany nasienia węża.

W wypadku wywołania wojny - ja bym zdezerterował aby uniknąć bratobójczych walk przeciwko naszym braciom Słowianom, powiedzmy Rosjanom.

Nawet, gdyby mnie rozstrzelano za dezercję, w oczach Boga byłbym człowiekiem prawym i świętym.

Ale to są moje opinie a każdy zrobi to, co mu sumienie dyktuje w danej sytuacji.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 18th Kwiecień 2016, 12:19

Miłość cel szatana jest znany.

Zabić maksymalną ilość ludzi rękoma Boga. A sposób szatana jest prosty, najlepiej jak ludzie zaczną sami siebie się mordować.

Islam, syjonizm czy inne doktryny stworzone przez szatana służą głownie temu celowi.

Zobacz miłość na końcówkę planu 3 wojen światowych:

Albert Pike napisał:Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

Obecnie we Francji mamy pokazówkę jak część rdzennych białych Francuzów, aż marzy aby móc wymordować islamistów, uchodźców!!!

Szatanowi w planie 3 wojen światowych chodzi o wywołanie szczerej chęci mordowania innych ludzi.

Dlatego publikowane są w Internecie materiały o przestępstwach i zbrodniach uchodźców - islamistów.

Dla szatana islamiści czy syjoniści to kozły ofiarne które ten poświęci - czyli zapewne pozwoli mordować ich rozwścieczonym masom - tylko aby zaakceptowali oni kult Lucyfera!!!

Isus określił szatana jako największego mordercę. a W jaki sposób uczcić bóstwo morderców jak nie przez masowe mordy???

Przecież taki jest cel planu 3 wojen światowych!!!

Zachęcić nas do bezmyślnych mordów.

Cyryl

Liczba postów : 998

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Milosc on 18th Kwiecień 2016, 12:31

post można usunąć

Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:43, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 18th Kwiecień 2016, 12:51

Podesłano mi niesamowite materiały, ukazujące prawdę na Ukrainie.

Obejrzyjcie wszystkie 3 filmy i wszystko jest jasne.

Po co USA wielka wojna w Europie?

O czym kłamią Ukraińskie mass-media ?

Obrońca praw człowieka z Łotwy mówi prawdę o Ukrainie.

Aby odczytać napisy po polsku, trzeba je uruchomić, oraz dać film na cały ekran!!!

Wszelkie moje podejrzenia są chyba słuszne.

Rząd ukraiński to fala mordów i kłamstw. Czyli władzę na Ukrainie przejęło nasienie węża, sponsorowane przez syjonistów z USA i lokalnych oligarchów.

Podobna akcja jak polscy obrońcy demokracji, mas media oraz zwolennicy imigrantów Islamu.

Co może grozić Polsce? Nabór nasienia węża do Polski jako imigrantów ukraińskich uciekających od obecnego rządu.

A potem zaczną owi 'emigranci' mordować Polaków.

Przypomnę jeszcze istotny szczegół.

Ukraina to... Chazaria!

Czyli ziemia Chazarów i oni stanowią olbrzymią część rzeczywistych Ukraińców, czyli Słowian.

Celem są mordy Rosjan i Polaków. Miejmy na te wydarzenia oczy i uszy otwarte.

Islam dla Polski jest niegroźny ale oni są chyba największym niebezpieczeństwem.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 18th Kwiecień 2016, 15:58

Miłość, ja sobie nie wyobrażam abym stał i patrzył jak jacyś obcy ludzie mordują, gwałcą moich bliskich albo nawet i nieznajomych mi ludzi. Po prostu bym nie umiał, nie miałbym specjalnie żadnych oporów w tym momencie, skoro atakują kogoś to znaczy że według nich życie nie ma znaczenia, wiec ich życie również nie ma wiec po co im je ?

Ja jestem bardzo spokojnym człowiekiem, NIGDY nikogo nie uderzyłem a z każdej sytuacji wychodziłem dyplomatycznie, chociaż nie raz łatwiej było komuś po prostu palnąć w twarz. Jednak zauważ że o ile z pijanym polakiem jakoś się dogadasz, to z takim uchodźcą za pewne nie ! I co wtedy?

Ja uznaje zasadę że lepiej przeciwdziałać niż eliminować skutki, dlatego staram się jak najbardziej ludzi przekonywać i pokazywać prawdę o uchodźcach, by Polacy rękami i nogami zapierali się przed ich sprowadzeniem .

Brak uchodźców = brak problemu

W szkole jak zrobiłem prezentację na lekcje to nawet pani z geografii była w szoku , " no bo przecież islam nie jest tak zły ? " ano jak się pokaże prawdę to lewackie okularki szybko spadają. Nawet przez nauczycielkę zostałem nazwany ksenofobem etc Very Happy Jako ciekawostkę Ci powiem że gdy była u mnie w szkole debata na temat przyjmowania uchodźców ( były różne środowiska polityczne) to pan z Hisu nie dopuścił mnie abym wystąpił i z ręką na sercu mnie przepraszał że doskonale wie że mówię prawdę i mam genialne dowody na to , ale wyszłaby taka afera do mediów że jutro byłbym największym rasistą i ksenofobem w Polsce, a szkoła miałaby nieźle przekichane za głoszenie takich anty islamskich treści . Jednak najważniejsze to że w mojej klasie wszyscy są przeciw przyjmowaniu tak samo jak i wiele innych osób w szkole. ( nawet pan z Hisu zapisał sobie tą prezentacje aby móc po cichu pokazywać przy lekcjach dla innych ). Więc ja w taki sposób staram się walczyć z tym problemem. Bowiem nie wyobrażam sobie bym musiał co chwilę martwić się czy raptownie jakiś brudas zachowujący się jak zwierze, żyjący za pieniądze na które moi rodzice ciężko pracują może w każdej chwili zgwałcić albo zamordować moich bliskich. Mad
Liksar

Powrót do góry Go down

Pisanie by Milosc on 18th Kwiecień 2016, 17:09

post można usunąć

Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:43, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 18th Kwiecień 2016, 18:30

Czy zrobiłbyś źle? Czy Bóg pochwaliłby to że zamiast np. gdy napadli mnie i moją dziewczynę ( której jeszcze nie mam ale przepuśćmy że mam ;p ) zamiast ją bronić pozwoliłbym jej zrobić krzywdę? Pamiętajmy że Bóg stworzył mężczyznę po to aby chronił swoją rodzinę i jest to poniekąd obowiązek aby zapewnić bezpieczeństwo dla niej ( a nie tylko pieniądze , dom , jedzenie etc.)

Poza tym pamiętaj że nie trzeba od razu zabijać, dyskutowaliśmy o tym pamiętasz? Nawet mając pistolet zawsze możemy kogoś obezwładnić strzelając chociażby w nogę Wink Gorzej jak ich biegnie 20.. wtedy nie specjalnie myślałbyś o tym, a raczej jak przestraszyć przeciwnika i jak najszybciej uciec.

Nie zabiłbyś kogoś bez przyczyny, a tylko dlatego że chciałbyś chronić inne życie, czy Bóg potępiłby to , że chciałeś ochronić niewinną osobę? Oczywiście że nie ! Jest to wręcz wypełnienie przykazania " miłuj bliźniego jak siebie samego " miłujesz, czyli również chronisz Smile

Co innego zabić kogoś z własnej chęci , a co innego w obronie koniecznej. Bóg doskonale przecież zna nasze serca, umysły, nerki etc. wiec doskonale by widział ,że robiłeś tylko to by ochronić życie innych Smile Bóg jest mądry i wspaniały i doskonale by rozumiał czemu tak postąpiłeś Smile

Poza tym tak patrząc na tych " uchodźców " czasami mam wrażenie że niektórzy mają niewiele wspólnego z ludźmi :C Jak można biegać wszystko wywracać, mordować , palić , opluwać , niszczyć gwałcić i w ogóle. wrr.

Ja rozumiem indoktrynacja od małego.. ale oni mają tą nienawiść i złość wręcz często wypisane w oczach, jakby urodzili się tylko do mordowania :C
Liksar

Powrót do góry Go down

Pisanie by Milosc on 19th Kwiecień 2016, 18:19

post można usunąć

Milosc

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 20th Kwiecień 2016, 15:06

Ciekawy film i ciekawy wywiad. Bardzo dobrze mówił ten wojskowy, nazwiska nie zapamiętałem.

Aby jeszcze lepiej to zrozumieć - Brytyjczycy nigdy naszymi przyjaciółmi nie byli a z rządami królowej, Żydówka chełpiąca się pochodzeniem od króla Dawida, na pewno nie kocha Polski i Polaków.

Za mało ten miły pan powiedział o USA. Jest to najbardziej zbrodnicze państwo, jakie kiedykolwiek istniało w historii świata. Mieliśmy 100 milionów ofiar Indian amerykańskich, kiedy USA powstały. To był początek i dalsza historia to morze krwi i łez, które nadal się powiększa. To USA rozpoczęły system niewolniczy afrykańskich murzynów. Czyli kolejny wyczyn barbarzyństwa.

Jest to doskonałe wypełnienie się proroctwa Daniela o dwóch nogach ze stali, że królestwo to pochłonie całą ziemię, czyli Anglia i Ameryka podbiły cały świat - dwie nogi posągu. Największe nieszczęścia świata pochodzą od tych dwóch jednostek które są ramionami zbrojnymi Watykanu i dlatego oba państwa prowadzą nas wprost ku NWO, ale jakoś im to nie wychodzi.

Obydwa rządy uwikłanie w pedofilię po uszy i obydwa rządy ściśle kontrolowane przez syjonistów watykańskich. Dla nie znających faktów, monarchia żydowska w Anglii sprawia właściwe rządy, ale polecenia otrzymuje ona z Watykanu. Pomaga w tej kontroli watykańsko- rotschildowy system bankowy a w USA jest identycznie, Bank Federalny jest w tych samych brudnych łapach watykańsko-syjonistycznych.

Ale na nasze szczęście Watykan jest już ograbiony i Chiny ogłosiły że nie będą już akceptować dolarów USA i w USA jest niezła panika. Polska powinna trzymać sie jak najdalej od amerykańskiej maszyny zbrodni i nie wierzyć także Putinowi. On może być wrogiem NWO ale przyjacielem Boga to on na pewno nie jest.

A Polacy w wielu poborowym... wiara głęboka w Boga i masowe odmawianie udziału w wojsku.

Lepiej iść na parę miesięcy do więzienia niż zginąć od kuli innych Słowian, rosyjskich.

Żyjemy w już w czasach końca i wszystko jest możliwe - nawet pomoc Boga, ponieważ On nam to obiecał.

Rodacy powinni uciekać jak najdalej i od bałwochwalstwa i od wojska. Nie nadstawiać karków za syjonistyczne władze. Czy jedna partia czy druga, to syjonistyczni zdrajcy naszego narodu, nie warci ani jednej słowiańskiej kropli krwi.

Nie dawać posłuchu i groźbom propagandy syjonistycznej a Amerykanie sami się wcześniej czy później wyniosą, jeżeli nie znajdą naiwnych na przelewanie bratniej słowiańskiej najcenniejszej krwi na ziemi, krwi Narodu Wybranego.  Narodu wybranego przez Boga do życia wiecznego a nie do bratobójczych wojen.

Mówmy - nie - dla przelewu krwi i nie mordujmy łamiąc Boże przykazanie. Gdyby nawet Rosja nas najechała, byliby to głównie żołnierze rosyjscy a nie Chazarzy. Ale na to Bóg chyba nie pozwoli Rosjanom.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Milosc on 23rd Kwiecień 2016, 12:02

post można usunąć

Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:41, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Powrót do góry Go down

Pisanie by Milosc on 28th Kwiecień 2016, 11:11

post można usunąć

Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:56, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 30th Kwiecień 2016, 06:08

Ciekawa wypowiedz europosła greckiego Eleftheriosa Synadinosa:

narodowcy.net napisał:Synadinos, członek greckiej partii Złoty Świt, w swej wypowiedzi, w środę, podczas porannych obrad parlamentarnych na temat Turcji, użył następujących słów – "Zgodnie z tym, co napisali badacze osmańscy, Turcy są barbarzyńcami, którzy pogardzają Bogiem. Są brudasami. Przepędzają innych, jednakże kiedy przychodzi do starcia z nieprzyjacielem, uciekają z pola walki. Jedynym skutecznym sposobem postępowania z Turkami jest prawo pięści i zdecydowanie"
http://narodowcy.net/swiat/nacjonalista-wyrzucony-z-europarlamentu

Dodajmy ten Grek tylko zacytował opinie kronikarzy arabskich (czyli innych islamistów) na temat Turków.

Oczywiście Martin Schulz kazał wyrzucić europosła z sali.

Ale zauważmy jedno, kim mogą być Turcy???

Okazuje się, że obecna o nich opinia "brudasy" ciągnie się o nich przez wieki i każdy naród który się z nimi stykał ma o nich taką samą opinie!!!

Podobną opinie przez setki lat wszystkie narody tak jak o Turkach wyrobiły sobie o żydach.

Ciekawe....

Cyryl

Liczba postów : 998

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Edwedere on 7th Maj 2016, 09:11

Edwedere

Liczba postów : 209

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 7th Maj 2016, 09:38

Niedługo będą zabijać w " legalny" sposób. Wszystko zgodnie z prawem... szariatu Neutral
Liksar

Powrót do góry Go down

Pisanie by anileve on 20th Maj 2016, 23:58

anileve

Liczba postów : 74

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 21st Maj 2016, 09:28

TUŻ PRZY NASZEJ GRANICY ZADŹGANO POLAKA JAK ZWIERZĘ! Angela Merkel ma zatem PIERWSZĄ POLSKĄ KREW NA SWOICH RĘKACH!

http://prawicowyinternet.pl/zaczelo-sie-syryjczycy-zarzneli-polaka-w-gorlitz-tuz-przy-naszej-granicy/

Oby Bóg Wszechmogący nam dopomógł
lusia

Liczba postów : 529

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by Liksar on 27th Maj 2016, 00:37

Druga Fala uchodźców

Wystarczyło czterdzieści osiem godzin, by do wybrzeży Włoch dotarło aż sześć tysięcy ludzi migrujących z krajów Afryki oraz Bliskiego Wschodu. W ratunek imigrantom zaangażowała się włoska marynarka wojenna oraz wiele statków handlowych. Mówi się nawet o holownikach, obsługujących okoliczne szyby naftowe.

-------------------------
czyli 4800 mężczyzn w wieku poborowym gotowych " ubogacać " kulturę tak jak sobie wymarzył to imam Franiszek .

4800 osób. to już mała armia.

A sami wiemy ilu już jest, a ilu jeszcze przybędzie.

http://pl.blastingnews.com/europa/2016/05/zbliza-sie-kolejna-fala-imigrantow-znacznie-wieksza-niz-w-zeszlym-roku-00937993.html?sbdht=_pM1QUzk3wseYzuLJJnGEiOBwgkQIp1RDQ_nYGd_DB6jb_Y-ueu1VHw2_

Jak podaje Międzynarodowa Organizacja Do Spraw Migracji, od początku 2016 roku sposobem tym przedostało się do Europy ponad 190 tys. ludzi, z czego 33 tys. dotarło do Włoch. W kraju tym coraz głośniej mówi się o braku miejsc w obozach uchodźczych.
http://ndie.pl/zaczelo-sie-ruszyla-kolejna-fala-uchodzcow/
Liksar

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 3rd Czerwiec 2016, 14:58

To "tylko "napis ale dla Chrześcijanina to napis.

Nie wsiadłbym do takiego autobusu ...

Na ulice Wielkiej Brytanii wyjadą autobusy z napisem „Subhan Allah”, czyli „chwała Allachowi”.
Slogan będzie element kampanii reklamowej promującej zbiórkę pieniędzy na ofiary wojny w Syrii.
Ma również stanowić promocję samego islamu i próbę przedstawienia go w korzystnym świetle.

http://maximus.media/aktualnosci.html?id=4281&t=po-uk-beda-jezdzic-autobusy-z-napisem-chwala-allachowi
Kasia

Liczba postów : 1119

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 4th Czerwiec 2016, 01:18

Nie wiedziałem, że A$%^h to... demon!

I to jedno oczny.

Nic dziwnego że sataniści i pedofile rządzą Anglią i zaczynają oficjalnie i publicznie wielbić swego pseudo boga.

Pomimo masywnych oskarżeń brytyjskiego rządu o pedofilię a zwłaszcza o jej ukrywanie, pedofile szczycą się swymi demonami z Baalem włącznie.

Zobaczymy już niedługo jak to się dla nich skończy.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 20 z 23 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics