ISLAMIZACJA EUROPY

Strona 6 z 23 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Cyryl on 8th Wrzesień 2015, 22:46

Władze jednak głupie nie są, tam gdzie mają banki nie pozwalają przyjmować uchodźców. I to się dzieje w państwie skąd jest Gwardia Szwajcarska chroniąca papieży:

https://forumemjot.wordpress.com/2015/09/08/szwajcaria-policja-strzela-do-zwolennikow-przyjecia-uchodzcow-wideo/

Cyryl

Liczba postów : 1352
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Kasia on 8th Wrzesień 2015, 23:15

A to ciekawe Cyrylu  Very Happy
Czyli rząd swoje a kościół swoje...


Problem pomocy uchodźcom jest też ważnym polem aktywności Kościoła katolickiego w Szwajcarii. „W Europie i na jej granicach strumień setek tysięcy uchodźców i migrantów spowodował dramatyczne sytuacje. Przepełnione obozy dla uchodźców, przeciążone urzędy, fatalne warunki higieniczne i tysiące ludzi, którzy muszą nocować pod gołym niebem – ten obraz należy do codzienności w kilku krajach europejskich" - stwierdzili w tych dniach biskupi Szwajcarii na swoim zebraniu plenarnym w Givisiez.  

- Ta sytuacja stanowi sprawdzian dla humanitarnej tradycji Szwajcarii - stwierdzili biskupi apelując do wiernych, aby w duchu ewangelicznych słów: "byłem przybyszem, a przyjęliście mnie" udzielali pomocy wszystkim ludziom w potrzebie. Teraz potrzebne jest wielkie zaangażowanie na wszystkich płaszczyznach: dotyczy to wszystkich bez wyjątku instytucji Kościoła, który musi zintensyfikować swoją dotychczasową pomoc dla migrantów i uchodźców.  

Jednocześnie biskupi Szwajcarii przypomnieli, że solidarne działanie na rzecz uchodźców musi przekroczyć granice narodowe i europejskie. Zwrócili uwagę, że Zachód jest tylko w stosunkowo niewielkim stopniu dotknięty skutkami wielkich ruchów migracyjnych i uchodźczych na świecie. Według szacunków ONZ 60 milionów ludzi na świecie to migranci, a tylko część z nich przybywa do Europy. Jako przykład podali Syrię, gdzie cztery miliony osób zostały zmuszone do ucieczki z kraju, większość z nich, bo 3,5 miliona, znalazła schronienie w krajach ościennych: w Libanie, Jemenie, Iraku i Turcji.

Episkopat Szwajcarii z zadowoleniem przyjął informację, że władze państwowe podwyższyły kwotę pomocy humanitarnej dla Syrii z 30 do 50 milionów franków, co oznacz również podwyższenie kwot na Caritas.

http://ekai.pl/wydarzenia/temat_dnia/x91970/kosciol-w-austrii-niemczech-i-szwajcarii-wobec-tragedii-uchodzcow-juz-dosc/
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Milosc on 9th Wrzesień 2015, 06:58

post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:13, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Edwedere on 9th Wrzesień 2015, 09:01

Milosc napisał:Też sobie wybrali czas na przesiedlenie ci uchodźcy...

Przecież lada moment będzie ZIMA, jak oni, przyzwyczajeni raczej do wysokich temperatur, wytrzymają noce na mrozie pod gołym niebem?
Nie trzeba tu wielkiej mądrości, aby stwierdzić, że nie wytrzymają...
To wszystko prowadzi niemal do masakry ludzi, tak jednych jak i drugich.
Tak ich jak i nas.

Moje pytanie brzmi, w jaki sposób Bóg przechytrzy tym razem szatana?

Lucyfer w jak najszybszym tempie przesyła swoją cichą armie na nasze tereny, wszystko we wiadomym celu.

A wiemy, że Bóg jest ponad naszą inteligencją, i nie użyje żadnej mocy typu teleportacja nas gdzieś, bo wtedy, z całym szacunkiem,
Bóg nie ukazałby swojej inteligencji - lecz jedynie swoją moc.

(chociaż widząc to na własne oczy, pewnie padł bym do ziemii z przerażenia i płakał ze szczęścia i chwalił Boga)

O tyle, co Chrystus został zabity przez szatana, tym samym wypełniając Bożą wole, o tyle teraz szatan nie może nas wybić, wypełniając Bożą wole, ponieważ Lud Boży musi ewidentnie pozostać przy życiu i proroctwa mają się wypełnć na żywych Izraelitach.

Jak Bóg to zrobi? Nie mam bladego pojęcia, ale jednego możemy być pewni, zaskoczenie będzie piorunujące dla nas wszystkich...

Wedlug mnie bedzie to potezny pokaz Boskiej Inteligencji oraz jego wielkiej mocy. Nasz stworca juz nam to pokazal jak wyprowadzal Izrael z Egiptu , prowadzil ich fizycznie jako slup ognia w nocy oswietlal im droge i w ciagu dnia jako oblok Smile pokazem ogromnej nie ograniczonej mocy Boga naszego bylo rozstapienie wod moza martwego Smile Najsilniejsza Armia jak na tamte czasy Egipska zostala zgladzona z powieszchni ziemi , tym bog nam pokazal poniekad jak bedzie wygladalo wyprowadzenie nas na pustynie Smile nie ma czego sie bac wystarczy zaufac naszemu stworcy i nam wlos z glowy nie spadnie. W Biblii jest wiele fizycznych zmianek o tym ze Bog prowadzil i chronil Izrael Smile Mnie to napawa radoscia czekam tylko na znak i w ciemno ide za naszym Zbawicielem Bogiem

Edwedere

Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by thewordwatcher on 9th Wrzesień 2015, 12:59

Sprawdźmy kilka artykułów z tej witryny.


TO NIE SĄ ŻADNI UCHODŹCY! – TO SĄ ISLAMSCY NAJEŹDŹCY NA EUROPĘ! — ZAPOWIADALI TO JUŻ PÓŁ ROKU TEMU!!!

Opublikowano 08/09/2015 by emjot  
„Podbijemy całą Europę”  —   już w marcu mówił muzułmanin mieszkający w Szwecji.

„Prawo szariatu zostanie wprowadzone także w Polsce. Ludzie będą szczęśliwsi”

12 lutego 2015
ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 E0886d2eefb1bed4a8ca781be37f196a
Fot.youtube.pl
„Prawo szariatu zostanie wprowadzone także w Polsce. Ludzie będą szczęśliwsi”
– zapowiada imam Anjem Choudary
Cały czas docierają do nas informacje, że po stronie bojowników z Państwa Islamskiego walczą Europejczycy.   — Pojawiają się doniesienia, że są wśród nich również Polacy.
Nasz kraj jest na celowniku islamistów.  —  Imam Anjem Choudary zapowiada, że i nas wprowadzone zostanie prawo szariatu.
— Pewnego   dnia prawo szariatu zostanie wprowadzone także w Polsce,   — bo wierzymy, że należy usunąć wszystkie opresyjne reżimy.
Znacznie więcej w linku - https://forumemjot.wordpress.com/2015/09/08/to-nie-sa-zadni-uchodzcy-to-sa-islamscy-najezdzcy-na-europe-zapowiadali-to-juz-pol-roku-temu/

Te zdjęcia, co Lusia wkleiła, to jest oczywisty dowód na to, że pod przykrywką 'pomocy' dla 'prześladowanej ludności, władze pod presją Watykanu i UE wpuszczają do cywilizowanych krajów konia trojańskiego, aby w odpowiednim momencie uderzać na Chrześcijan, gwałcić Chrześcijanki i nawet mordować, a władze, podobnie jak w Szwecji nigdy tych zbrodniarzy nie będą ich powstrzymywać, a nawet będą ich chronić za nasze pieniądze.

Po prostu realizują oni plan trzech wojen światowych.

Pośród nich są wyszkoleni specjalni agenci Mossadu, innych służb i to oni stanowią główną siłę ISIS.

Powstają zasadnicze pytania.

Przed kim ci poborowi uciekają?

Czyż nie mogą walczyć w swoim kraju o wolność, skoro ich stać wydać kilkanaście tysięcy Euro na emigrację?


Na Chrześcijan uchodźców wcale oni nie wyglądają i zachowanie to potwierdza.

Chrześcijanie z krajów Islamu nie budują meczetów i nie modlą się na ulicach.

Najwyraźniej owi uciekinierzy to zawzięci prześladowcy muzułmańskich Chrześcijan, których większość już wymordowali i teraz są wpuszczani do cywilizowanych krajów Europy, aby tam kontynuować swoje zbrodnie.

Większość ludzi nie zadaje sobie pytań w stylu - kto płaci za to wszystko?

Kto dostarcza broń, samochody pancerne, oraz kto robi serwisy tych urządzeń, szkolenia. Przecież gdyby ktoś z nas znalazł samochód pancerny z bronią, nie byłby w stanie nim nawet pojechać czy go zatankować. Nie mówiąc już o naprawach i serwisach. Kto daje im jeść? Kto im gotuje, daje noclegi itp itd. Kto dba o ich zdrowie, często są ranni czy zabici. To wszystko kosztuje miliony, być może miliardy dolarów.

Niektórzy myślą, że nasze władze nie są takie głupie. Oczywiście że nie.

Oni nie są durniami i w bardzo sprytny sposób ponownie synagoga szatana oszukała społeczeństwo, które jest o wiele głupsze, ponieważ na synagogę szatana znowu głosowano.

Oni są mądrzy, sprytni i systematycznie zgodnie z planem masońskim wyniszczają Polskę i niszczą naród, którego nadal są w stanie przekonać, że mu służą.

Niestety naród nie jest jeszcze przekonany, że jego wrogiem są właśnie owe sprytne władze, które w rzeczywistości pracują dla szatan i jego sług, takich jak międzynarodowy zbrodniarz, zwany papieżem.

Mówiąc wprost - szatan zaczyna atakować coraz ostrzej NIEWIASTĘ BOŻĄ.

Jest to widoczne dla wielu ale nadal nie dla wszystkich.

Jedyne co my możemy robić, to informować, jak najwięcej informować i wziąć sobie do serca, że początkowo uważano mnie za zupełnego idiotę - za Polskę i Słowian jako naród Wybrany przez Boga.

Coraz więcej ludzi zaczyna to rozumieć.

Ostatnio podesłano mnie orędzie księdza Natanka.


Najdziwniejsze jest to, że w tym orędziu mówi sporo o Chrystusie jako o królu Polski i nie wspominał o Królowej Niebios!


Czyli widzimy, że forum, a także nasze blogi robią dużo dobrej roboty i wielu ludzi się budzi z tego najohydniejszego snu.

Gorąco apeluję do was bracia i siostry, weźmy to sobie do serce - czy pisujący tutaj czy też jedynie czytający. Otwórzmy oczy i uszy i miejmy na celownikach duchowych cel - jak najwięcej ludzi uświadamiać, ponieważ widać tego rezultaty.

Jak postępować wobec Islamistów?


Przechodzić na drugą stronę ulicy i za wszelką cenę unikać prowokacji oraz konfrontacji.

Na tym polega miłość do nieprzyjaciół. Starać się żyć w pokoju, bez prowokowania i bez jakichkolwiek konfrontacji. Część z nich pozna naszego Zbawiciela i będzie w szeregach Wielkiej Rzeszy, w obmytych szatach we krwi Baranka.

Jak ktoś przede mną napisał, przeżyje nasz naród, ufajmy Bogu i pouczajmy innych jak najgorliwiej, aby Lud Boży jak najwięcej zrozumiał, że naszym Zbawicielem i Królem jest Syn Boży a nie Królowa Niebios.

Błagania do Boga o pomoc dadzą nam bardzo wiele, jeżeli połączone z modlitwami o łaskę i prośby o wybaczenie grzechów bałwochwalstwa naszego narodu.thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Mutu on 9th Wrzesień 2015, 13:08


A tutaj polski muzułmanin stara się tłumaczyć wszystkim "użytecznym idiotom" zaangażowanym w popieranie przyjmowania imigrantów, o co w tym wszystkim chodzi.

Adam Pluciński

"Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra(Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem , religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga, a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem europejczykiem, a wszystkie izmy zostawiam w domu. Boje się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc.
Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdza ze za przejazd o europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów - skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze?
Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji europy."

Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Kasia on 9th Wrzesień 2015, 19:08

Bracia i siostry módlmy się wszyscy o pomoc Bożą

Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Obserwator on 9th Wrzesień 2015, 19:15

Co tam się dzieje?!

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Mutu on 9th Wrzesień 2015, 19:43

Dobry artykuł.
Najważniejsza w nim sprawa to "libijskie wrota".

"W samym tylko sierpniu do Niemiec przybyło ponad 100 tysięcy uchodźców z Syrii, pobijając nowy rekord. Oznacza to, że w samym tylko roku 2015 do Niemiec przybyło ponad 400 tysięcy zarejestrowanych uchodźców i emigrantów z Bliskiego Wschodu. Mimo to, rząd niemiecki spodziewa się, że liczba osiągnie 800 tysięcy do końca roku. Mówimy tutaj o samych tylko Niemczech. Cały kontynent europejski jest obecnie zalewany przez islamskie masy na skalę nie spotykaną jeszcze w historii. Nie jest to jednak ‚kryzys humanitarny’. Jest to hidżra.

Hidżra (dżihad poprzez imigrację) w tradycji islamskiej odnosi się do podróży odbytej przez Mahometa z Mekki do Medyny w roku 622 n.e. To właśnie po tej migracji Mahomet przestał być jedynie kaznodzieją wyłaniającej się religii, ale także przywódcą politycznym. Wtedy pojawiły się ‚objawienia’ od Allaha do nawoływania do walki przeciw niewiernym. To, jak ważną częścią islamu jest hidżra pokazuje już sam fakt, że kalendarz muzułmański zaczyna się nie od daty narodzin Mahometa lub daty pierwszego ‚objawienia’, a właśnie od momentu migracji do Medyny. Ten właśnie moment rozpoczęcia politycznej kariery Mahometa uznany jest zarazem za ‚oficjalne’ rozpoczęcie islamu. Oznacza to, że islam nie jest całkowicie kompletny bez swego politycznego i militarnego ‚skrzydła’.

Emigracja dla ‚sprawy Allaha’ (sprawa Allaha = dżihad), oznaczająca przemieszczanie się na nowe tereny w celu rozprzestrzenienia na nich islamu, jest uważana za szlachetny akt. Koran w 4:100 mówi muzułmanom, że ‚kto wędruje na drodze Boga, ten znajdzie na ziemi liczne miejsca schronienia, rozległe. A kto wyjdzie ze swojego domu i wywędruje ku Bogu i Jego Posłańcowi, a potem dosięgnie go śmierć – to nagroda jego będzie u Boga‚. Wywyższony status takiego muzułmanina-emigranta zainspirował jedno z ugrupowań islamistycznych, na czele którego był znany kaznodzieja Anjem Choudhary w Wlk. Brytanii, do nazwania się ‚Al-Muhajiroun’ – ‚Emigranci’.

Dzisiaj hidżra w o wiele większych rozmiarach puka do naszych drzwi. Dowód na to, że napływ emigrantów z Bliskiego Wschodu jest inwazją motywowaną religijnie wypłynął zeszłego lutego, jednak nie został należycie rozpatrzony i prawie natychmiast zapomniany. W lutym 2015r. Państwo Islamskie opublikowało dokument zatytułowany ‚Libia: Strategiczna Brama dla Państwa Islamskiego’. Brama do Europy, ma się rozumieć. Dokument ten jasno i wyraźnie nawołuje muzułmanów do wyjazdu do Libii, skąd mieliby udać się do Europy udając uchodźców. Mówi też potencjalnym dżihadystom, że broni z arsenału Kaddafiego jest pod dostatkiem i można łatwo nabyć ją w Syrii. ISIS dodaje też, że Libia ‚posiada długie wybrzeża wyglądające na południowe państwa Krzyżowców, które można dosięgnąć nawet na lichej tratwie’.

Państwo Islamskie nie miało w planach jedynie garstki dżihadystów napływających z Libii. W lutym wyszło także na jaw, że dżihadyści z ISIS planowali zalać Europę uchodźcami w liczbie sięgającej nawet 500 tysięcy. Na dzień dzisiejszy ta liczba w samych tylko Niemczech będzie wyższa, jeśli sprawdzi się scenariusz sprowadzenia 800 tysięcy osób. Oczywiście, nie wszyscy z tych uchodźców to terroryści. Nie wszyscy nawet są muzułmanami, mimo, iż większość z nich jest. Nie widać jednak żadnego wysiłku, by rozróżnić i określić poglądy tych uchodźców i ich przywiązania do islamskiego prawa szariatu i w jakim stopniu pragnęliby to prawo stosować w Europie. W końcu taka inicjatywa byłaby uznana za ‚islamofobiczną’ i uprzedzoną. Jednak istnieje już wiele wskazówek, że Państwo Islamskie realizuje swój plan.

800 tysięcy muzułmańskich uchodźców w ciągu tylko jednego roku. Przemieni to Niemcy i Europę, nadwyrężając ekonomie i systemy socjalne jej najbogatszych narodów i zmieniając krajobraz i kulturę nie do wyobrażenia. Jednak pilna debata publiczna o tym kryzysie jest zakrzykiwana przez ten sam niezmieniony nonsens: amerykański dziennik Washington Post opublikował nieprzemyślany artykuł porównujący sytuację „uchodźców” muzułmańskich do sytuacji Żydów w III Rzeszy w latach 30stych. Hollywoodzka gwiazdeczka Emma Thompson oskarżyła rząd Wielkiej Brytanii o „rasizm”, kiedy ta odmówiła przyjęcia większej ich ilości – jakby brytyjski rząd nie zrobił już wystarczająco dużo, by wykopać grób własnemu narodowi.

Tak więc widzisz: jeśli nie zaakceptujesz nowego, wspaniałego świata, w którym zaimportujemy więcej dżihadu i szariatu do Europy, jesteś rasistą i nazistą. W tym samym czasie nikt nie pyta, a tym bardziej nie tłumaczy, dlaczego to właśnie Europa ma wsiąknąć te napływające masy? Dlaczego nie mogą tego zrobić obrzydliwie bogate kraje typu Arabia Saudyjska, które mają masę pieniędzy i sporo miejsca? W tym miejscu następuje głucha cisza, bo nie-muzułmańskie rządy chowają głowy w piach i zatykają sobie uszy, nie chcąc uwierzyć w niewygodną prawdę, a sami muzułmanie nie chcą by została ona poznana – ponieważ to właśnie jest hidżra.

Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by lusia on 9th Wrzesień 2015, 21:43

lusia
lusia

Liczba postów : 769
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Cyryl on 9th Wrzesień 2015, 21:58

Marian Kowalski: Biskupi a imigranci
https://www.youtube.com/watch?v=vgEY1p2tG78

Od 5:30 minuty Marian przekazuje ciekawe info. O tym, że owi "uchodźcy" są siłą przymuszani do imigracji, i jest to zorganizowane.

Ten proces przybrał na sile, w tym roku. 3 wojna światowa powinna się dawno zacząć. Watykan miał poważne problemy z jej realizacją. Owa 3 wojna miała przejść niezauważona, jednak obecnie każdy widzi do czego prowadzi przyjmowanie uchodźców.

Zobaczmy ten film:

Polakom daleko do Ameryki - Trump mówi jak jest - Max Kolonko Telling it like it is  
https://www.youtube.com/watch?v=jx1ReRIcVg8

Tutaj moim zdaniem Max pokazał coś ciekawego. Otóż Watykan kontroluje światowe media, ale jest jeszcze t.z.w. drugi i trzeci obieg czyli Internet.

I moim zdaniem te obiegi Watykan nie kontroluje. Kto to może kontrolować jak nie drugie zwierzę???

To właśnie z tych mediów drugiego i trzeciego obiegu, może wyłonić się poparcie dla 10 współkróli.

Zauważmy jedno plan 3 wojen nie zakładał przyjścia Isusa. Czyli plan szatan stworzył z myślą aby cała ludzkość uznała go za Boga i w ten sposób cała ludzkość została zniszczona.

Jak szatan obecnie przegrał wojnę to w jego głowie może już istnieć i być realizowany inny plan.

Co mnie ciekawi, Chazarska Rosja, w zasadzie prowadzi z Chinami jawne działanie przeciwko Watykanowi i jego planowi 3 wojen.

W zasadzie to Indie dołączają się powoli do koalicji Rosji i Chin.

Ponadto w USA Obama ma coraz mniejsze poparcie. Obecne słowa Franciszka o przyjmowaniu uchodźców to w zasadzie gwóźdź do trumny wiarygodności Watykanu.

Widać, że papieżowi pali się grunt pod nogami. Zastanówmy się...

Szatan doskonale wiedział, że nie wygra wojny w niebie. W tej wojnie jednak chodziło o to aby jej za szybko nie przegrać. Dlatego Watykan miał jak najszybciej zrealizować plan 3 wojen.

Jednak po 2 wojnie światowej, gdzie doszło do holocaustu Słowian... no cóż, być może wtedy Niewiasta porodziła chłopczyka czyli dopełniała się liczba ludzi najbardziej oddanych Bogu z historii całego Izraela po zmartwychwstaniu Isusa.

I dlatego szatan zaczyna szykować wariant B.

W przypadku uwolnienia Bestii i porwania Niewiasty na pustynie, realizacja końcowego planu 3 wojny jest pozbawiona sensu. Bestii będą potrzebni ludzie którzy będą parli do walki z Isusem.

Moim zdaniem porwanie Niewiasty na pustynie skoncentruje uwagę szatana i jego Besti tak, że wielu ludzi będzie miało szanse przeżyć Wielki Ucisk.

Cyryl

Liczba postów : 1352
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Skiper on 10th Wrzesień 2015, 11:22

Kontenery z pomocą dla uchodźców, które dotarły do Grecji, wypełnione były bronią.
film z wczoraj


Skiper

Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Milosc on 10th Wrzesień 2015, 12:05

post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:12, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Kasia on 10th Wrzesień 2015, 16:05

Podesłane przez jednego z naszych braci .


Pytanie. Dlaczego Natanjahu powiedział, że Izrael nie wpuści żadnego „uchodźcy” i że Izrael jest wyłącznie dla żydów? Moja odpowiedź – bo wie co jest dobre dla narodu żydowskiego. Ci co postępują inaczej tj wpuszczają „uchodźców” uważając, że każdy morderca i szumowina ma prawo wejść do jego domu bo jego dom to jak burdel – ten jest ZDRAJCĄ i należy mu się kula w łeb. Proszę sobie przemyśleć poniższe Prawdy podawane przez muzułmanina i zrozumieć co czeka Polaków jak te islamska dzicz wpuszczą do Polski.

https://youtu.be/HYLQ4tsbeCk

Oto idee muzułmanina:
1. szczególny zaszczyt to zbijać dla islamu a zwłaszcza zginąć za islam,
2. oddać wszystkiego Allahowi,
3. nikt powyższych punktów 1 i 2 nie kwestionuje
4. żydzi to nie są ludzie, przeklęci przez „boga” i niektórzy z nich zostali przemienieni w małpy, muzułmanie gardzą nimi i chcą ich zabić,
5. muzułmanie chcą też zabić każdego chrześcijanina i ogólnie niemuzułmanina
6. muzułmanie gardzą każdym niemuzułmaninem, każdym niewierzącym tak buddystą czy ateistą,
7. cały świat ma być zislamizowany,
8. świat nie muzułmański to „Dom wojny” – dar al harb
9. świat gdzie oficjalną religią jest islam to „Dom islamu”, „Dom pokoju” – dar al islam,
10. każdy prawy islamista ma dążyć do zislamizowania Niemiec, Francji, Europy i świata, aby spełnić żądania Mahometa,
11. Koran to objawienie boga które przybyło przez Mahometa i jest ono ostateczne i obowiązujące dla wszystkich ludzi w każdym czasie, niezmienne i nie do zreformowania,
12. każdy muzułmanin zobowiązany jest zwalczać jakąkolwiek krytykę treści Koranu,
13. każdy który wypełnia swoją muzułmańska wiarę w 100% ma się modlić, przestrzegać praw religijnych i zabijać aby wykonać całe prawo islamskie,
14. za mienie i krew na drodze Allaha ma prowadzić świętą wojnę na różne sposoby jak podkładanie bomb, prowadzenie wojen, a także aby być sprytnym używając najpierw pokojowych środków,
15. jeśli jest militarnie słabszy to to ma wejść „tylnymi drzwiami” aby rozpowszechniać idee islamu w społeczeństwie,
16. Mahomet był prorokiem „boga”, posłańcem, wybrańcem, to co robił ZAWSZE było słuszne, obojętnie co się myśli czy czuje np. gdy kobiety były gwałcone czy jakieś miasto lub kraina odbijane – wtedy to było święte, bo prorok tak zrobił i nakazał,
17. gdy ktoś krytykuje islam, Mahometa – ten jest winny najcięższego grzechu przez swój deficyt ludzkiego zachowania, to nie jest uzasadniona krytyka, tego nie wolno robić, nie wolno o nic pytać,
18. gdy koran mówi „zabij” obowiązkowo masz zabić,
19. każdy kto porzucił islam MUSI być zabity,
20. jeśli muzułmanin bierze swoją wiarę na poważnie tj. gdy będzie robił co powiedział Mahomet i co jest napisane w koranie to wtedy będzie wojownikiem boga (Allaha) gdyż to jest częścią jego wiary,
21. idź i zabij niewierzącego – taki rozkaz jest w koranie, bez żadnej filozofii zrozumiałe dla każdego,
22. jestem taki, bo tak ma być, bo Allah tak chce i niech nikt nie pyta mnie dlaczego, koniec jakiejkolwiek dyskusji w tym temacie,

Nie sposób uwierzyć, że islam jest religią pokojową. Działacze muzułmańscy ukrywają te prawdy aby wepchnąć chrześcijańskiej społeczności tabletkę nasenną, aby przespali islamizację Europy poprzez kłamliwe, fałszywe przedstawianie faktów. To jest część strategii prowadzącej do islamizacji Europy. Fundamentaliści muzułmańscy reprezentują 100% islam takim jakim naprawde jest we wszystkich formach i aspektach. Wskaźnik urodzin muzułmanów jest jednym ze sposobów islamizacji Europy. Każdy muzułmanin jest potencjalnym terrorystą. To co mówi się chrześcijanom i wśród rodzin muzułmańskich to jest różnica jak między dniem i nocą, a naiwni chrześcijanie dają sie łatwo zaślepić i uwieść ignorując fakty. Celem islamu jest dać Zachodowi środek nasenny, dać chrześcijanom środek nasenny aby przespali własną islamizację. Niewierzący, który nie przejdzie na islam MUSI być martwy i zostanie pogrzebany, a jego krew zostanie przelana.

Otwórzcie oczy na PRAWDĘ!!!
Tolerancja jest cenna, ważna i dobra a miłość, miłość do bliźniego i tolerancja jest wartością CHRZEŚCIJAŃSKĄ.
Jednakże tolerancja kosztem prawdy jest totalną głupotą, która będzie naprawdę dużo kosztować.

Oto co czeka każdego niewiernego jeśli dostanie się w ręce muzułmanów.
http://shoebat.com/2014/12/02/just-came-muslims-conduct-mass-beheading-session-create-huge-puddle-blood/
Za masowe migracje ludności z Afryki i Azji do Europy odpowiedzialny jest Kawaler Orderu Orła Białego żyd amerykański George Soros, dobry przyjaciel żydów chazarskich Adama Michnika (Aron Szechter) i Leszka Balcerowicza.(Bucholz). Trzeba przyznać, że nie robi tego za swoje pieniądze. Za wszystko płaci Kongres Stanów Zjednoczonych. Departament Stanu USA poprzez National Endowment for Democracy i United States Agency for International Development daje pieniądze Non-Governmental Organizations, które są pod kontrolą Open Society Foundations (George Soros). Z kolei one finansują młodym mężczyznom z Afryki i Bliskiego Wschodu podróż oraz dokumenty. W ramach późniejszego łączenia rodzin będą oni mogli ściągnąć swoich krewnych. Polskojęzyczne media są pod całkowitą kontrolą Zachodu, dlatego polecam anglojęzyczne portale informacyjne. Bogate kraje Zatoki Perskiej odmówiły przyjęcia uchodźców, mimo iż z ogarniętą wojną Syrią łączy ich kultura, religia i geograficzna bliskość. W zamian Arabia Saudyjska zaoferowała pomoc w budowie... 200 meczetów na terytorium Niemiec!!!! Czyli Saudyjczycy jaja sobie z Europy robią. Może zaproponować im wybudowanie paru kościołów i cerkwi? To raczej odpada bo obrona praw chrześcijan podpada pod paragraf siania nienawiści rasowej...działa już w tym kierunku warszawska poubecka żydowska prokurwatura. Chrześcijan wolno bezkarnie mordować w imię tak zwanej poprawności politycznej. Jak rano przeczytałem o tych 200 meczetach to myślałem, że szlag mnie trafi. No, ale przynajmniej nie mam już żadnych obiekcji przed tym, że ta nagła krucjata uchodźców do Europy jest odgórnie zaplanowana i finansowana przez Saudów i wielkiego brata zza oceanu. Niemcy jak najszybciej powinny wprowadzić wzorem Austrii zakaz finansowania przybytków religijnych i działalności z nimi związanej (związki wyznaniowe) z funduszy przysyłanych z zewnątrz. Poza tym powinno się w całej UE wprowadzić kontrole na granicach . Gdybyśmy w Polsce mieli polski rząd a nie żydoszwabsko banderowski, to powiedzieliby spedalonej, genderowej i żydolewackiej JEWUE, co następuje: otóż na Ukrainie objętej konfliktem mieszka 20 tysięcy Polaków z dwojga rodziców i większość z nich deklaruje chęć powrotu do Polski! Oglądam to co mowi ten żydolewak Juncker i włos się jeży na głowie. Jego plan to wprowadzenie stałych kanałów emigracyjnych, ustalenie stałego mechanizmu przyjmowania muslimów( czyli nic nie będziemy mieli do gadania i będziemy przyjmować stale jakiś procent przybywających) oraz zasiedlenie Europy tymi ludźmi w związku ze starzeniem się naszej populacji. No więc nasze wnuki!!!!!! Witajcie w szariacie. ZDRAJCY I SPRZEDAWCZYKI ZA SREBRNIKI PRZEHANDLOWUJĄ EUROPE.
Ps. A już rozwaliło mnie info. że "polski rząd" czytaj Polaku żydoszwabsko banderowski zapewni każdemu uchodźcy pracę! A za parę tygodni polskie kapuściane łby, pójdą i znowu zagłosują na unijne żydolewactwo typu PO-PiS-SLD-PSL. Założę się, że emigranci szybko dostaną polskie obywatelstwo, żeby rządzącym żydo szwabsko banderowskim lewakom przybyło elektoratu. Każdy emigrant dostanie 3000 pln/mc
Do każdego zatrudnionego Ukraińca już dopłacają 800 pln!!! z Polaków podatków!!! pytam jakim to prawem!!!...dodatek do najniższej krajowej!!! a Polak tyra w swoim kraju za najniższą bez dopłat!!!... a głupi Polak dalej musi zostawiać rodzinę i emigrować za chlebem, żeby w Polsce nie zdychać z głodu...
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Kasia on 10th Wrzesień 2015, 22:04

Kontener zadeklarowany jako pomoc dla uchodźców.

TŁUMACZENIE NAM NIEPOTRZEBNE

Próbowano się tłumaczyć że to przemyt do Libii tylko wszystkim wiadomo że Kadafi miał tak wypchane magazyny broni że tą broń właśnie z Libii poprzez Turcję przerzucano m.in.dla tzw.opozycji syryjskiej.


Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Tabitha on 11th Wrzesień 2015, 02:56

Niemiecki urzad celny znalazl paczki z zawartoscia paszportow - takich nacji w ktorych

tocza sie wojny. Wystarczy tylko przyjechac kupic paszport i korzystac z azylu.

Ponizej szokujace video, ktore pokazuje nam, ze ci ludzie ktorzy pakuja sie

do Europy moga byc wiecej jak nieobliczalni. I zobaczcie do czego sa zdolni

we wlasnym srodowisku kulturowym.

https://www.facebook.com/strawb31/videos/978619055503871/

Tabitha

Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Andrzej on 11th Wrzesień 2015, 09:30

Tabitha mogłas uprzedzić że to filmik dla osób o naprawde mocnych nerwach.
Nie chce tego oglądać. Wiem do czego są zdolni jak i każdy tutaj z nas o tym wie.
Nie wklejajcie takich czy to filmów czy zdjęć bo to niczemu nie służy.

Andrzej

Liczba postów : 110
Join date : 18/03/2015
Age : 48
Skąd : Będzin

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Milosc on 11th Wrzesień 2015, 11:13

post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:12, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by thewordwatcher on 11th Wrzesień 2015, 11:59

Andrzeju... trzeba czasami spojrzeć Prawdzie w oczy.

To bydło brutalnie zgwałciło i zamordowało niewinną dziewczynę, jedną z ich, wyznawczynię Allaha i nawet to jej nie pomogło, ponieważ ta dzicz robi to z przyjemności a nie dla Allaha.

To jest epizod wskazujący na to, że ludzie takich rzeczy nigdy nie robią. Ale coś takiego robią istoty określane jako hybrydy - nasienie węża, 'ludzie' bez sumień i jakichkolwiek ludzkich odczuć.


Tacy 'ludzie' gwałcą regularnie wiele niewinnych dziewcząt w Anglii, w Szwecji, Norwegii ale rzadko zabijają bojąc się jednak policji. Wiedzą, że władze nie przyjmą do sądów spraw o gwałt!

Jakbyśmy na to nie patrzyli, jest to celowa infiltracja hybryd islamskich i jest to robione z premedytacją, celowo, nie z braku zrozumienia, ale w wyraźnym szatańskim planie, aby Chrześcijaństwo było w ten sposób prześladowane. Na dany sygnał od władz, zaczną się mordy i gwałty, jak na tym filmie.

To trzeba wiedzieć, widzieć i zacząć się zastawiać, dlaczego Bóg na to nadal zezwala.

Cóż my złego robimy, że On jeszcze nas nie ratuje!


Zastanówmy się nad tym!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3269
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Kasia on 11th Wrzesień 2015, 12:28

Wiedzieć musimy...
Z oglądaniem drastycznych scen zwłaszcza jeśli chodzi o ludzi to faktycznie również proszę o ostrzeganie.

Co do takich ludzi jak Hitler czy innych morderców z opiniami bym się wytrzymała.
Nigdy do końca nie poznamy motywów ich działań a pamiętajmy że w Biblii jest napisane że tych których spodziewamy się zobaczyć w Królestwie Bożym nie zobaczymy a tych których się nie spodziewamy zobaczymy.
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Obserwator on 11th Wrzesień 2015, 13:49

Myślę, że Bóg celeowo dopuszcza do takich sytuacji, żeby nikt nie miał wątpliwości czym jest zło i skąd ono się bierze. W świetle takich wydarzeń wina. za powodowanie będzie tak ewidentna, że każdy będzie miał świadomość czym jest dobro, a czym zło.

Poza tym, proroctwa muszą się wypełnić, a najbliższe z nich to, widząc co się dzieje, upadek i zniszczenie babilonu!!

Widać, że nastąpi do lada dzień!!

Bądźmy cierpliwi...

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Andrzej on 11th Wrzesień 2015, 14:05

Chodziło mi tylko o to że my to wszystko wiemy.
Wiemy kto stoi za islamistami i komu tak naprawde oddają czesć.
W związku z tym ich "panem" nie mogą oni inaczej postępować niż tak jak na tym filmiku powyżej. Mają na to przyzwolenie.
Skoro my to wiemy to myslałem że sami nie musimy wklejac aż tak drastycznych filmów aby sie upewniac o tym o czym wiemy.
Może się myle i biore teraz pod uwage że zaglądają tu tez osoby z poza forum i to dla nich skierowane są te filmy/zdjęcia.
OK, w porządku. Proszę tylko o dokładny opis że powyższy film czy zdjęcie jest "drastyczne" albo "dla osób o mocnych nerwach", to wystarczy.
Co prawda Tabitha napisała że to szokujący film ale ja to odebrałem w ten sposób że przedstawia on którys raz z kolei "wędrówke" tych muzułmanów i jakies walki z policją czy tez nękanie miejscowej ludnosci.
Przepraszam za zamieszanie. Temat wyjasniony

Andrzej

Liczba postów : 110
Join date : 18/03/2015
Age : 48
Skąd : Będzin

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Mutu on 11th Wrzesień 2015, 14:08

Andrzej napisał:Chodziło mi tylko o to że my to wszystko wiemy.
Wiemy kto stoi za islamistami i komu tak naprawde oddają czesć.
W związku z tym ich "panem" nie mogą oni inaczej postępować niż tak jak na tym filmiku powyżej. Mają na to przyzwolenie.
Skoro my to wiemy to myslałem że sami nie musimy wklejac aż tak drastycznych filmów aby sie upewniac o tym o czym wiemy.
Może się myle i biore teraz pod uwage że zaglądają tu tez osoby z poza forum i to dla nich skierowane są te filmy/zdjęcia.
OK, w porządku. Proszę tylko o dokładny opis że powyższy film czy zdjęcie jest "drastyczne" albo "dla osób o mocnych nerwach", to wystarczy.
Co prawda Tabitha napisała że to szokujący film ale ja to odebrałem w ten sposób że przedstawia on którys raz z kolei "wędrówke" tych muzułmanów i jakies walki z policją czy tez nękanie miejscowej ludnosci.
Przepraszam za zamieszanie. Temat wyjasniony

My to wiemy ale miliony naiwnych nie, co widać po skali poparcia użytecznych idiotów dla przyjmowania tego bydła do krajów Europejskich.
Widzimy scenki gdzie stoją i bija brawo na dworcach.
Nie tylko Ty czy my czytamy to forum.

Goście tez niech to wiedzą.
Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Milosc on 11th Wrzesień 2015, 14:31

post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:12, w całości zmieniany 1 raz

Milosc

Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Kasia on 11th Wrzesień 2015, 17:56

Tak Miłość masz racje,ale tego filmu nie oglądnęłam .
I tu był mój błąd .
Wiecej tego juz nie zrobię .
Z góry wszystkich przepraszam.
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

ISLAMIZACJA EUROPY - Page 6 Empty Re: ISLAMIZACJA EUROPY

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 23 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach