Prawo Boże - co nas obowiązuje a co nie?

Strona 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Prawo Boże - co nas obowiązuje a co nie?

Pisanie by thewordwatcher on 18th Czerwiec 2017, 09:40

zipek...

Częściowo się z tobą zgadzam odnośnie wieprzowiny. Nie jest to w Przykazaniach, ale... sabat jest i to jest dlatego ważne.

Ale... odnośnie wieprzowiny, kiedy przestałem ją jeść czuję się zdrowszy i mniej mnie krzyż boli - praktycznie od miesięcy mnie nie bolał. A miałem już spore problemy.

Wieprzowina posiada podobne geny do ludzkich. I to ma na 100% jakiś negatywny wpływ na nas.

W Australii jest spory wybór mięsa więc porzucenie wieprzowiny jest łatwe.

Baranina jest znacznie smaczniejsza, jeżeli się wie, jak ją podawać. Polacy ogólnie nie mają pojęcia o baraninie i dlatego nie jest powszechna. A jest super, jeżeli poleży przez noc polana... piwem i jest smażona po 5 minut z każdej strony i nie spalona.

Wracając do Prawa,  znowu ktoś załadował po angielsku film o Ronie Wyatt, który znalazł Arkę Noego, Niniwę, Sodomę i Gomorę, miejsce przejścia przez Morze Czerwone i kilka innych znalezisk.

Ponownie wklejam film o odnalezieniu Arki Przymierza z polskimi napisami.

Naszła mnie taka myśl natrętna i nie mogę tego odrzucić.

To, że mamy opis Arki w Objawieniu i ze według wizji jest ona w niebie, jest to tylko wizja moim zdaniem, która potwierdza ważność Prawa a nie lokację samej Arki.

Gość, który wkleił ten film ponownie napisał, że Ron Wyatt nawet na łożu śmierci nie zanegował swego spotkania z aniołem (czy też dwoma) w jaskini, w której według jego opisu znalazł Arkę Przymierza.

Dotkniecie Arki ręką można było przypłacić życiem i to wyjaśnia, dlaczego owa Arka jest strzeżona. W świetle wydarzeń w Izraelu i połączeniu z wydarzeniami na Bliskim Wschodzie wydaje się niezwykle możliwe, że owo odkrycie jest autentyczne i Ron otrzymał od anioła potwierdzenie.

Zwłaszcza jest możliwe, że władze Izraela o tym doskonale wiedzą i wiedzą o tym wszyscy polityczni sataniści.

Oczywiście oni by tej wiedzy przed nami nie ujawnili z wiadomych przyczyn.

Nie ma także podejrzeń, że Ron wyssał to z palca, ponieważ wcześniej odkrył on wiele wielkich rzeczy włącznie z górą Synaj i rozłupaną skałą, z której wypłynęła woda. Jest to strzeżone na pustyni Arabskiej w Arabii Saudyjskiej.

Arka Przymierza była (chyba) ostatnim jego odkryciem. Czyli miał już reputację i żadne kłamstwa nie były mu potrzebne.

Jeżeli to wszystko Prawda, na pewno jest w tym ręka Boga i kwestia Arki w niedługim czasie wypłynie w polityce i na Internecie.

Przecież cała wojna przeciwko Bogu na ziemi jest toczona z powodu Prawa oraz Arki Przymierza, która owo Prawo w jaskrawy sposób pieczętuje i uwiarygadnia.

Dlatego warto o tym przypomnieć! Zwłaszcza, kiedy mówimy o Prawie, które jest negowane przez cały świat, z Chrześcijaństwem włącznie.
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2336

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Prawo Boże - co nas obowiązuje a co nie?

Pisanie by Liksar on 4th Wrzesień 2017, 17:16

Wszyscy sataniści zapytani czy prawo boże to coś dobrego wrzeszczeliby , że to tylko uciskanie biednych ludzi przez " Boga tyrana" i Prawo to najgorsze co jest ble ble, wiecie takie lewackie pierdzielenie.
, ale spójrzmy na to z innej strony.

Srataniści , masoludki , ilumidutki i cała reszta tego tałatajstwa musi przestrzegać OGROM praw ich "tajnych" stowarzyszeń!

Np .przysiega masonow :
wikipedia napisał:Przysięgi[edytuj]

Theodore Roosevelt w stroju masońskim
Masoni zobowiązani są do składania przysiąg. Oto jedna z możliwych wersji: „Przysięgam w imię Najwyższego Architekta Wszystkich Światów nie ujawniać nigdy sekretów, znaków, sposobów dotykania, słów i nauk używanych przez wolnomularzy i zachowywać co do tego wieczne milczenie. Ślubuję i przysięgam na Boga nie wyjawiać nigdy żadnej rzeczy z tych, które mi powierzono do chwili obecnej i które powierzy mi się w przyszłości. Zobowiązuję się i poddaję się następującej karze, jeśli złamię swoje słowo: niech mi spalą wargi rozpalonym żelazem, niech mi utną rękę i przetną szyję, i wyrwą język, a mój trup niech wisi w loży w czasie przyjmowania nowego brata, aby służył za odrażający dowód mojej niewierności i był przestrogą dla innych. Niech zostanie potem spalony, a popioły rzucone na wiatr, aby nie został żaden ślad po mojej zdradzie. Tak mi dopomóż Bóg i Jego święta Ewangelia. Niech się tak stanie.” (Eckert, I, 33-34). Jest to przysięga masonów konserwatywnych.

przecież to nic innego jak prawo, i podporządkowanie się prawu danej organizacji, która trzeba 100 % podlegać bo inaczej się wyleci. albo zostanie się zamordowanym, bądź jak to lubią, pomogą Ci popełnić " samobójstwo "

W katolicyzmie przecież tak samo, mówią ślepcy , że prawo boże nie obowiązuje, a wiec dekalog Boży też.. a co mamy w katechizmie ?

Przekazania kościelne
1.W niedziele i święta nakazane uczestniczyć we Mszy Świętej i powstrzymać się od prac niekoniecznych.
2.Przynajmniej raz w roku przystąpić do sakramentu pokuty.
3.Przynajmniej raz w roku, w okresie wielkanocnym, przyjąć Komunię świętą.
4.Zachowywać nakazane posty i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w czasie Wielkiego Postu powstrzymywać się od udziału w zabawach.
5.Troszczyć się o potrzeby wspólnoty Kościoła.

skoro żadne prawo drogi katoliku nie jest potrzebne, to po cholere kosciol wymyslil swoje ? affraid

i co lepsze, zwróćmy uwagę na 1 najważniejsze przekazanie katolicyzmu

Nie oddawać cześć Bogu, nie być dobrym człowiekiem .. aaa " chodzić do kościoła i oddawać kult bałwochwalstwu " !!

"wolni " Sataniści tzn. wszystkie ruchy młodzieżowe etc oparte na " biblii szatana" krzyczące o tak wielkiej wolności i uciskaniu przez Boga.... też mają swoje prawa :
Przykazania satanistów:
1) Szatan reprezentuje zaspokojenie, a nie wstrzemięźliwość,
2) Szatan reprezentuje żywa egzystencje, a nie nierealne duchowe mrzonki,
3) Szatan reprezentuje niesplamiona mądrość, a nie obłudne samooszukiwanie się,
4) Szatan reprezentuje dobroć dla wszystkich, którzy na nią zasługują, a nie degenerująca miłość,
5) Szatan reprezentuje zemstę, a nie nadstawianie drugiego policzka,
6) Szatan reprezentuje odpowiedzialność wobec odpowiedzialnego, a nie troskę o psychiczne wampiry,
7) Szatan reprezentuje człowieka jako inne zwierze, czasem lepsze, o wiele częściej zaś gorsze niż te, które chodzą na czworakach, zwierze, które dzięki swojemu intelektualnemu rozwojowi, stało się najbardziej rozpustne ze wszystkich innych zwierząt,
Cool Szatan reprezentuje wszystkie tak zwane grzechy, ponieważ prowadza one do fizycznego, mentalnego lub emocjonalnego zaspokojenia,
9) Szatan jest najlepszym przyjacielem Kościoła, jakiego ten kiedykolwiek posiadał, ponieważ przez wszystkie te lata dba o jego interesy.

Dziewięć satanistycznych grzechów:
1) Głupota
2) Pretensjonalność
3) Solipsyzm
4) Megalomania
5) Konformistyczna stadność
6) Ograniczenie
7) Niepamięć historii Ducha
Cool Bezkompromisowa duma
9) Brak wrażliwości estetycznej

nawet każdy szatański rytułał ma okreslone zasady/prawo które trzeba odpowiednio przestrzegać i wykonywać.

czarna msza, rytułał oddania duszy bla bla : https://satanizm.files.wordpress.com/2007/06/biblia.pdf

Wszystko opiera się na prawie, jeśli nawet Szatan żąda przestrzegania swoich praw przez swoich ślepych wyznawców bo wie , że tylko dzięki prawu które okreslił może panować nad swoimi wyznawcami, to czemu niby Bóg miałby zrezygnować z podstawy zarządzania społeczeństwem ?

Zastanówmy się, jeśli trafilibyśmy na bezludną wyspę po rozbitym samolocie np. 120 osób. To pierwsze po zdobyciu żywności i zapewnieniu wstępnego bezpieczeństwa to byłoby stworzenie PRAWA na wyspie którego każdy musiałby przestrzegać, aby każdy mógł czuć się bezpiecznie i normalnie funkcjonować. Oraz systemu kar za nieprzestrzeganie. Inaczej wszyscy by poumierali .

Nawet w zwykłej rodzinie u każdego z Nas, są jakieś rodzinne "prawa" zwyczaje, obowiązki które samemu się ustala i przestrzega aby każdemu się dobrze żyło i rodzina się bogaciła i rozwijała.

jest też przysłowie " nawet w burdelu są zasady "

i w tak szatańskim miejscu za nieprzestrzeganie zasad.. zostaniesz wyrzucony na bruk !

Wiec jeśli nawet w burdelu są zasady i swoje prawa, to jak w Bożym idealnym Królestwie ma ich nie być ?!

Liksar

Liczba postów : 952

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Strona 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics