Prawo Boże - co nas obowiązuje a co nie?

Strona 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Prawo Boże - co nas obowiązuje a co nie?

Pisanie by thewordwatcher on 18th Czerwiec 2017, 09:40

zipek...

Częściowo się z tobą zgadzam odnośnie wieprzowiny. Nie jest to w Przykazaniach, ale... sabat jest i to jest dlatego ważne.

Ale... odnośnie wieprzowiny, kiedy przestałem ją jeść czuję się zdrowszy i mniej mnie krzyż boli - praktycznie od miesięcy mnie nie bolał. A miałem już spore problemy.

Wieprzowina posiada podobne geny do ludzkich. I to ma na 100% jakiś negatywny wpływ na nas.

W Australii jest spory wybór mięsa więc porzucenie wieprzowiny jest łatwe.

Baranina jest znacznie smaczniejsza, jeżeli się wie, jak ją podawać. Polacy ogólnie nie mają pojęcia o baraninie i dlatego nie jest powszechna. A jest super, jeżeli poleży przez noc polana... piwem i jest smażona po 5 minut z każdej strony i nie spalona.

Wracając do Prawa,  znowu ktoś załadował po angielsku film o Ronie Wyatt, który znalazł Arkę Noego, Niniwę, Sodomę i Gomorę, miejsce przejścia przez Morze Czerwone i kilka innych znalezisk.

Ponownie wklejam film o odnalezieniu Arki Przymierza z polskimi napisami.

Naszła mnie taka myśl natrętna i nie mogę tego odrzucić.

To, że mamy opis Arki w Objawieniu i ze według wizji jest ona w niebie, jest to tylko wizja moim zdaniem, która potwierdza ważność Prawa a nie lokację samej Arki.

Gość, który wkleił ten film ponownie napisał, że Ron Wyatt nawet na łożu śmierci nie zanegował swego spotkania z aniołem (czy też dwoma) w jaskini, w której według jego opisu znalazł Arkę Przymierza.

Dotkniecie Arki ręką można było przypłacić życiem i to wyjaśnia, dlaczego owa Arka jest strzeżona. W świetle wydarzeń w Izraelu i połączeniu z wydarzeniami na Bliskim Wschodzie wydaje się niezwykle możliwe, że owo odkrycie jest autentyczne i Ron otrzymał od anioła potwierdzenie.

Zwłaszcza jest możliwe, że władze Izraela o tym doskonale wiedzą i wiedzą o tym wszyscy polityczni sataniści.

Oczywiście oni by tej wiedzy przed nami nie ujawnili z wiadomych przyczyn.

Nie ma także podejrzeń, że Ron wyssał to z palca, ponieważ wcześniej odkrył on wiele wielkich rzeczy włącznie z górą Synaj i rozłupaną skałą, z której wypłynęła woda. Jest to strzeżone na pustyni Arabskiej w Arabii Saudyjskiej.

Arka Przymierza była (chyba) ostatnim jego odkryciem. Czyli miał już reputację i żadne kłamstwa nie były mu potrzebne.

Jeżeli to wszystko Prawda, na pewno jest w tym ręka Boga i kwestia Arki w niedługim czasie wypłynie w polityce i na Internecie.

Przecież cała wojna przeciwko Bogu na ziemi jest toczona z powodu Prawa oraz Arki Przymierza, która owo Prawo w jaskrawy sposób pieczętuje i uwiarygadnia.

Dlatego warto o tym przypomnieć! Zwłaszcza, kiedy mówimy o Prawie, które jest negowane przez cały świat, z Chrześcijaństwem włącznie.
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2222

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Strona 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics