Wiadomości w świetle proroctw.

Strona 32 z 32 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32

Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 21st Listopad 2018, 14:03

Polska nie podpisze i bardzo dobrze Smile


Decyzja polskiej dyplomacji, aby nie podpisywać finalnego porozumienia, jest zaskoczeniem, ponieważ nasz kraj sygnował deklarację w Marakeszu, która była preludium do podpisania tego właściwego porozumienia. Jednak ze względu na to, że Polska jest uważana za kraj satelicki USA, koordynacja naszego stanowiska w zakresie migracji z centralą wydaje się racjonalna.
Chwała Ojcu  flower

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polska-nie-podpisze-globalnego-porozumienia-na-rzecz-migracji?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
avatar
lusia

Liczba postów : 734
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 22nd Listopad 2018, 14:53

avatar
lusia

Liczba postów : 734
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 14th Grudzień 2018, 12:37

I juz jest....doczekali się, bo nie my czekalismy

Juz skladają ofiary , teraz czekamy na ich mesjasza....a poźniej przyjdzie NASZPowinno byc w temacie ZWIEDZENIE affraid


https://wolna-polska.pl/wiadomosci/juz-trzecia-swiatynia-w-jerozolimie-2018-12
avatar
lusia

Liczba postów : 734
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 14th Grudzień 2018, 14:17

Do postu Lusi...

Siostra Lusia podesłała mnie linka do filmu w języku angielskim, w którym są interesujące szczegóły. Jak już pisałem wcześniej, nie mamy już wiele czasu i to się ciągle potwierdza. Nie nadążam z opisywaniem wielu rzeczy. Prawie skończyłem bardzo ważny artykuł, który wiele nam wyjaśni a Lusia znalazła ten film, w którym także jest wiele informacji, które prowadzą wprost do fałszywego mesjasza i być może do odbudowy III świątyni.

Oto ten film.

Rytuał w Jerozolimie poświęcenia ołtarza III ŚwiątyniBardzo niezwykła sytuacja, zgodna z wieloma faktami. Żydzi poświęcili kilka dni temu w Jerozolimie ołtarz na budowę trzeciej świątyni. I już się robi z tego wielki kocioł, ponieważ część Chrześcijan oponuje przeciwko świątyni twierdząc, że według Pawła Chrześcijanie są świątynią Chrystusa i świątynia jest niepotrzebna.

Poświęcono w Jerozolimie ołtarz nowej świątyni w czasie Chanuki, żydowskiego święta.

Na początku jeden z Chrześcijan rozmawia z głową Sanhedrynu żydowskiego na temat pojawienia się żydowskiego Mesjasza. On mówi, że nie jest to Jezus i ze pojawi się wkrótce i że oni (Żydzi) są gotowi iść do Auschwitz za ich mesjasza. Staje się oczywiste, dlaczego mason Trump uznał Jerozolimę za stolicę Izraela i przeniósł USA ambasadę do Jerozolimy i narody zaczynają robić to samo.

Omówiłem możliwą rolę Trumpa w tym linku na forum

http://zbawienie.forumotion.com/t320p300-czasy-konca

Twórca tego filmu mówi, że zrobił praktycznie to samo co ja, czyli zignorował informację o poświęceniu ołtarza III świątyni myśląc, że to jest jak zwykle fałszywa news. Takich fałszywych alarmów było z Izraela sporo od czasu planu budowy świątyni. Mieli już 3 albo 4 jałówki i teraz też mają czerwoną jałówkę na ofiarę. Nadal może to być fałszywy alarm, ale zbyt wiele powiedziano o tym i trzeba to omówić. Zbyt wiele się to ze wszystkim nagle łączy.

I tak mamy na filmie dedykację ołtarza świątyni, którą, o zgrozo zorganizował powstały Sanhedryn, który odrzucił Syna Bożego i Boga, ale wierzy w ich mesjasza.


Ten sam Sanhedryn, który wydał wyrok śmierci na Isusa Mesjasza! Ta sama odrestaurowana organizacja w ostatnim czasie!

Zawsze tego typu rytuały były osobne poza uznaniem ich za rząd Izraela, który jest wyraźnie ateistyczny czy też raczej szatański.


Inny członek Sanhedrynu (to organizacja sędziowska, która skazała Isusa na śmierć) mówi o tym, że...

"będą budować trzecią świątynię po to, aby wszyscy z tego powodu prosperowali i wszystkim się powodziło. Po to jest świątynia - dla całego świata!"

"Czy myślisz, że nastąpi jakieś zjednoczenie pomiędzy religiami?" Zapytuje Chrześcijanin!

"Oczywiście że tak, mamy zagrożenie od terorystów, ale naszą pracą jest to, aby zjednoczyć wszystkich aby wielbić jednego prawdziwego Boga w trzeciej świątyni, gdzie wszystkie narody będą wielbić Boga."


Chanukah to rocznica celebrowania także oddania II świątyni po wyzwoleniu z Babilonu przez Cyrusa, pisałem o tym! Taka rolę pełni teraz Trump, rolę Cyrusa. Wiele narracji to narracja Chrześcijanina, który nakręcił ten film i który opiera się na listach Pawła, według którego świątynia będzie w niej zasiądzie człowiek bezprawia.

Dalej jest po aramejsku, którego nie znam i nie mogę skomentować (3:42) Chrześcijanin podaje że to my jesteśmy świątynią Boga Chrystusa i świątynia jest nie potrzebna. Dalej stwierdza on, że wielu Chrześcijan dało pieniądze na tą świątynie i to idzie w niewłaściwym kierunku.

Jeden rozmówca mówi, że wielu ludzi wierzy, że mesjasz albo pomoże w budowie albo pojawi się natychmiast po jej zbudowaniu. Ale on także uważa że ów mesjasz to obrzydliwość czyniąca spustoszenie.

Oznacza to od razu wielki konflikt pomiędzy religiami Chrześcijaństwa, nie mówiąc już o Islamie!

Oznacza to dla Chrześcijan, aby pouczać Żydów, że Jaszua (jak Go nazywają Chrześcijanie) już przyszedł i oni marnują czas.

Ponownie szef Sanhedrynu: "Zielone światło dla narodów, które są jak klejnoty bardzo kosztowne", i "być może (dodaje Chrześcijanin) ONZ być może będzie z wami pracował nad tym..."

"może, może" dopowiada szef Sanhedrynu "ONZ zmieni swoje podejście. Narody muszą wiedzieć, że jeżeli chcemy sprawiedliwości, musimy być posłuszni Biblii."


Według szefa Sanhedrynu wiele islamskich religii przyszło do nich mówiąc, że Żydzi powinni zbudować III świątynię!!! Ponieważ świątynia jest dla wszystkich narodów dla ich szczęścia i obfitości wszystkiego.

"Problem jest z radykałami. Jest wiele nadziei na miłość, wdzięczność, nie na zemstę. My chcemy Nowy Świat w sposób holistyczny, ponieważ Bóg tak to chce."


Dalej autor filmu ostrzega przed oszustwem trzeciej świątyni. Że  jest to obrzydliwość czyniąca spustoszenie (nazywam to obŻydliwością) i Chrześcijanie nie powinny się na to nabierać.

Osobiście zgadzam się z tym, ale z zupełnie innych powodów.Podobno mają już czerwoną jałówkę.

"Jest to wszystko oczywiste, ponieważ jest to odrzucenie naszego Mesjasza." mówi drugi Chrześcijanin.Na koniec podano nam werset  

I Tesaloniczan 5:(3) Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną.

Widzimy narastający konflikt w świecie religijnym tylko jeszcze nie mamy pewności do czego to zdąża.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 26th Grudzień 2018, 13:59

avatar
lusia

Liczba postów : 734
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by filtom on 4th Styczeń 2019, 15:04

Magazyn The Economist jak co roku w grudniu na swojej okładce daje przesłanie od rządzących.
Nie jestem ekspertem od odczytywania masońskich przesłań i symboli, ale niektóre rzeczy rzucają się w oczy.

- na pierwszym planie człowiek witruwiański Da Vinci'ego, który ma na ramieniu pokazany odcinek DNA - może to oznacza prace nad DNA i jego modyfikacje?

- w prawym górnym rogu twarz człowiecza i odwrócony napis: "Facial recognition" czyli rozpoznawanie twarzy - coś co jest związane z SI.

- nieco niżej stoi czterech jeźdźców Apokalipsy

- poniżej nich obrazek bociana który niesie dziecko, z tym, że tutaj na "pakunku" jest kod kreskowy - znakowanie ludzi?

- jest tam także jakiś pojazd latający z kreską w kierunku księżyca


Jedno co chyba można stwierdzić to, że nie są w stanie realizować swoich planów tak jak by chcieli. Przykład z tym, o czym ostatnio sporo się mówiło czyli o zmianie wszystkich walut na jedną światową - The Economist mówił o tym w 1988 r. i planowane było to na 2018.

filtom

Liczba postów : 36
Join date : 28/07/2018

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 4th Styczeń 2019, 22:03

C.d info o " naszej" pustyni. Jest piękna i " przystrojona"
Sama juz mam mętlik w glowie. Czy to prawda czy próba dla nas czy fałsz
Daje to info po to abyście nacieszyli oczy Smile


https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pustynie-w-arabii-saudyjskiej-zakwitly-dywanami-kwiatow?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook


Ostatnio zmieniony przez lusia dnia 4th Styczeń 2019, 23:16, w całości zmieniany 1 raz
avatar
lusia

Liczba postów : 734
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by anileve on 4th Styczeń 2019, 22:17

Te kwiaty podobne są do naszego rzepaku. Oliwy by dużo było.

anileve

Liczba postów : 99
Join date : 18/03/2015
Age : 50
Skąd : Gniezno

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 4th Styczeń 2019, 23:20

Te kwiaty to maciejka inaczej lewkonia- gatubek rodzimy z arabii saudyjskiej

Lewkonia długopłatkowa https://g.co/kgs/8669qV


Chcialam zauważyć iż kolor "maciejki" to fioletowo- niebieski - kolor przypisany do Izraelitow. Jest to opisane na kartach Pisma
"I mówił znowu Pan do Mojżesza: +Powiedz Izraelitom, niech sobie zrobią frędzle na krajach swoich szat, oni i ich potomstwo, i do każdej frędzli użyją sznurka z fioletowej purpury+. Dla was będą te frędzle, a gdy na nie spojrzycie, przypomnicie sobie wszystkie przykazania Pana, aby je wypełnić - a nie pójdziecie za żądzami swego serca i oczu, przez które plamiliście się niewiernością, byście w ten sposób o wszystkich moich przykazaniach pamiętali, pełnili je i tak byli świętymi wobec swojego Boga" (Lb 15, 37-40, według Biblii Tysiąclecia).

Biblia Mesjańska Liczb 15

"37) I rzekł Pan do Mojżesza:
(38) Przemów do synów izraelskich i powiedz im, żeby oni i ich potomkowie porobili sobie frędzle na skrajach swoich szat, a przy frędzlach na skraju umieścili sznurki z fioletowej purpury.
(39) Będziecie mieli te frędzle po to, abyście, gdy na nie spojrzycie, przypomnieli sobie wszystkie przykazania Pańskie, i abyście je pełnili, a nie dali się zwieść swoim sercom i swoim oczom, które was prowadzą do bałwochwalstwa,
(40) Abyście pamiętali i wypełniali wszystkie moje przykazania, i byli świętymi Boga waszego.
(41) Jam jest Pan, wasz Bóg, który was wywiodłem z ziemi egipskiej, aby być dla was Bogiem, Jam jest Pan, Bóg wasz"


Ostatnio zmieniony przez lusia dnia 4th Styczeń 2019, 23:43, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : 37) I rzekł Pan do Mojżesza: (38) Przemów do synów izraelskich i powiedz im, żeby oni i ich potomkowie porobili sobie frędzle na skrajach swoich szat, a przy frędzlach na skraju umieścili sznurki z fioletowej purpury. (39) Będziecie mieli te frędzle po to)
avatar
lusia

Liczba postów : 734
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 5th Styczeń 2019, 02:53

Lusia nasza siostra i służebnica Boża napisała coś, czego sama nie zrozumiała zbyt dokładnie.

A sama nosi purpurę na obrazku.Te kwiaty purpurowe na pustyni arabskiej to przypomnienie NAM o ważności Prawa oraz... sabatu.Czyżby Bóg nam o tym przypominał za pomocą kwiatów na pustyni?

Jest to bardzo możliwe. Pamiętajmy, ze od pewnego czasu mamy kilka sygnałów o tym, ze Bóg wkroczył już w akcję na ziemi i są przygotowania do sądu nad Izraelem oraz nas syjonistami.

Jest możliwość, że sąd nad syjonistami to pierwszy poważniejszy krok.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Szymon on 6th Styczeń 2019, 23:48

Wracając do magazynu to warto powrócić do tego sprzed roku.. mamy podobne obrazki i symbole co na rok 2019 więc widać, że pewne rzeczy są planowane / wykonywane przez dłuższy okres / kilku lat. Oczywiście nie oznacza to, że dochodzą do skutku Smile
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/81mt2I8Lv%2BL.jpg
avatar
Szymon

Liczba postów : 64
Join date : 28/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Hugo on 16th Styczeń 2019, 14:54

Nikt jeszcze nie skomentował wczorajszego głosowania w UK nad Brexitem.
Na teraz wszystko pogrążone jest w chaosie i udają że próbują powstrzymać tzw "no deal"
Thersa May dała ciała po całości, a wynik głosowania był praktycznie znany przed głosowaniem, bo bardzo znacząca większość była przeciwna umowie przedstawionej przez May.
Środa, czwartek i poniedziałek mają przynieść jakieś wieści, co dalej z Brexitem.
Patrząc na działania parlamentu widzę, że brexit to pretekst do pognębienia własnej ludności, wiadomo, że najbardziej obrywają najsłabsi.

Hugo

Liczba postów : 251
Join date : 21/03/2015
Age : 32
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Cyryl on 16th Styczeń 2019, 15:42

Hugo oto kto stoi za odrzucenie umowy w sprawie Brexit :
https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/2167006,Trump-w-Wielkiej-Brytanii-rozprawiamy-sie-teraz-z-Unia-Europejska

Tak Trump, czy raczej jego otoczenie czyli Chabad Lubawicz. Celem jest twardy Brexit czyli stworzenie kryzysu gospodarczego który ma wywołać socjalny kataklizm. W tej chwili nie ma wielkich możliwości manewru. Wielka Brytania przestaje być członkiem UE już 29 marca tego roku. 

Cała polityka gospodarcza Trumpa polega na wywołaniu socjalnego kataklizmu. Polityka ceł jaką prowadzi Trump to przemyślana na długo przed Trumpem metoda wywołania kryzysu. Zobaczmy na obecną strukturę gospodarek. Wiele produktów np podzespoły do samochodów produkowane są przez koncerny w fabrykach na całym świecie. Dlatego każde cła powodują spore podwyżki cen i co za tym idzie socjalny kataklizm. 

A teraz zobaczmy. Twardy Brexit oznacza, że UE jak i Wielka Brytania rozpoczną wojnę handlową. Przypominam Wielka Brytania to czołowy klient dla Niemiec w kwestii odbioru ich produktów szczególnie samochodów. Jeśli USA i Wielka Brytania zaczną nakładać cła na auta i produkty z Niemiec to cała UE ma kryzys. A kryzys w UE to także kryzys w Wielkiej Brytanii a potem w Chinach czy Rosji. Inne państwa uboższe jeszcze bardziej pogrążą się w nędzy.

Cyryl

Liczba postów : 1335
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Hugo Yesterday at 12:43

Długo myślałam nad wydarzeniami w związku Brexitem i widzę coś jak usilna próba strzelenia w swoje własne drugie kolano.
Omawiałam już problem mieszkalnictwa w UK, w skrócie umiarkowany niedobór mieszkań spowodował kolosalne ceny sprzedaży oraz wynajmu, czyli uderzył w blisko 50% społeczeństwa. Niedawno UK wyszło na prosto budownictwem nowych mieszkań, cena jest maksymalnie wyśrubowana i zarazem jest tych mieszkań więcej.
Bardzo drastycznie obniżono wszelkie zasiłki, zarazem główny koszt związany z życiem w UK czyli mieszkanie wciąż rośnie.
Bardzo sprytnymi zabiegami z jednej strony winduje się koszty życia z drugiej zabiera się więcej.
Liczba urodzeń maleje od 2012 roku, na razie powoli ale po wprowadzeni Universal Credit to pewnie będzie znacznie szybciej, bo wiem od osób z innych okręgów, że od razu wzrasta mocno bezdomność i nie tylko. Na razie działa nowy system zasiłków lokalnie.
Płaca minimalna jest wysoka i bardzo ładnie wyrównuje wszystkich ale w dół. Jest to wręcz zabójca małych firm, a nawet dyrektorowie szkół wypowiadają się, że to ruina dla budżetu szkoły, pewnie tak samo jest w innych sektorach. Tracą nie dzieci, tylko wszyscy ci, którzy zaopatrują szkoły, nie ważne czy to spinacze do biura, czy remont toalet czy edukacyjna wycieczka do hodowli sów. Analogicznie zapewne w innych sektorach, ale tam nie mam danych
Na rynku pracy nic specjalnego się nie dzieje, więc nie ma szans wchłonięcia dużej ilości osób, którym spadną dochody itp.
Z punktu widzenia biznesu, ceny końcowe towarów są niskie a pracy i lokalów są wysokie.
Jeszcze dodać do tego można, że funt jest słaby
Tak więc gdzie nie spojrzeć trend jest niekorzystny, tylko ktoś na pewno korzysta w ukryciu. Nie bez powodu realizowano ten plan od Margaret Tatcher, lub może nawet wcześniej.
Myślę, że warto patrzeć też w kierunku UK bo coś może się tu wykluć.

Hugo

Liczba postów : 251
Join date : 21/03/2015
Age : 32
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by anileve Yesterday at 16:18

Technika która coraz bardziej jest podobna do tej którą opisywał Henryk,chodzi o czip płaski, przypominający tatuaż. A do tego jaki kształt ma to co przedstawiają.

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/firma-wiliot-stworzyla-chip-bluetooth-ktory-pobiera-energie-z-powietrza

anileve

Liczba postów : 99
Join date : 18/03/2015
Age : 50
Skąd : Gniezno

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher Today at 03:02

Czyli z niego zrobią znak 666!!!

Umieszcza na trwałe na skórze lub wszczepią go w skórę w jakiś sposób, być może na zasadzie tatuażu.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3208
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 32 z 32 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach