Wiadomości w świetle proroctw.

Strona 31 z 31 Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Tomaso on 12th Wrzesień 2018, 23:09

Prezydent Donald Trump dostał do ręki pełny zestaw dowodów w postaci  27 Memorandów i innych dokumentów na temat tego: Kto naprawdę zburzył Word Trade Center  w dniu 11 września 2001 r. w Nowym Jorku?

Memoranda te wzywają Trumpa aby dotrzymał obietnicy danej wyborcom w wyborach i  ujawnił te dowody, a tym samym zniszczył Tajne Państwo i Tajny Rząd, który rządzi USA od więcej niż kilkudziesięciu lat.

Stawka jest bardzo wysoka, ponieważ Trump gra nie tylko o to, aby nie zostać usuniętym z urzędu Prezydenta, ale także o własne życie.

W odróżnieniu od prezydenta Johna F. Kennedego, ma za sobą większość obywateli USA, a przede wszystkim armię i większość służb siłowych, w tym specjalnych, które  nie tylko zapewniły mu zdecydowane zwycięstwo uniemożliwiając sfałszowanie wyborów, ale także ochroniły kilka razy przed zamachami.

Trump jednak jest „uwiązany”: ratowaniem jego interesów przez Rothschildów, koszer-mafie rosyjską, powiązaniami z Izraelem, Netanjahu i innymi żydowskimi grupami lobbystycznymi, m.in. przez córkę Ivankę i zięcia Jareda Kushnera.  

„Tajne Państwo” z „Tajnym rządem” rządzące nie tylko USA, ale i Zachodem jest w panice i w odwrocie, m.in. ze względu na przygotowane 50 tysięcy zamkniętych aktów oskarżenia ich ludzi do zaaresztowania głównie w USA.
Robert David Steele opublikował zbiór zwięzłych argumentów od 27 ekspertów od 9/11, wzywających prezydenta do ponownego otwarcia akt ‘11 września’ i wypełnienia wyborczej obietnicy: „wybierz mnie, a dowiesz się, kto naprawdę zniszczył World Trade Center”. W tym wywiadzie Steele, były oficer CIA Clandestine Services, który później założył ruch Open Source Intelligence (biały wywiad) – twierdzi, że Trump może i powinien, i całkiem prawdopodobnie „uczyni Amerykę znów wspaniałą”, ujawniając prawdę o zbrodni stulecia. Steele ma dojścia do Trumpa i przekonuje, że Trump najprawdopodobniej obejrzy te notatki, a przynajmniej dostanie ich streszczenie.

Drugie pół godziny: notatka od whistleblower’a Toma Scotta Gordona do Trumpa zaczyna się od: „Już w 1989 r. właściciele WTC wiedzieli, że budynki muszą zostać rozebrane przed 2007 r., ponieważ zarówno stal wewnętrzna, jak i zewnętrzne aluminium zostały wykonane niesolidnie, a budynki byłyby zagrożone upadkiem – koszt ich demontażu został oszacowany na 2 mld USD w 2010 roku lub więcej, łącznie z usuwaniem azbestu. „Gordon zna te rzeczy nie tylko z badań, ale z „bezpośredniego osobistego uczestnictwa jako członek zespołu, który w pełni udokumentował potrzebę negatywnej oceny i rozbiórki budynków WTC”.
avatar
Tomaso

Liczba postów : 15
Join date : 12/09/2018

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 14th Wrzesień 2018, 08:38

Czy to juz Wielki Ucisk czy Powalenie Prawdy?
ACTA 2.0 zatwierdzone przez Parlament Europejski!

Innymi słowy, nowa po RODO dyrektywa UE cenzurująca internet będzie miała takie konsekwencje:
-Nie będzie stron umożliwiających dzielenie się twórczością własną poza Facebookiem czy Twitterem, bo tylko one będą miały pieniądze by dostosować się do nowego prawa. Pozostaje też amerykański WordPress;

-Nie będzie portali z memami, komiksami, złotymi myślami, motywującymi cytatami, dowcipami i tak dalej;

-Portale takie jak Facebook, Twitter i inne będą musiały podpisywać z twórcami umowy zezwalające na umieszczanie ich linków. Siłą rzeczy, tylko najwięksi gracze medialni będą mogli takie umowy podpisać. Nie będzie można dodać na Facebooka linka do bloga lub strony. Możliwe będzie tylko dodanie linka do CNN, New York Times, TVN24, Krytyki Politycznej i innych lewicowych szmatławców, które podpisały umowy z Facebookiem na możliwość umieszczania ich linków przez użytkowników;

-Mając autorską stronę www lub bloga będziesz odpowiedzialny za treść komentarzy. Jeśli komentator zamieści na Twojej stronie link, to możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności, czyli do zapłacenia za ten link;

-Nie będzie możliwe udzielanie korepetycji przez internet, bo one opierają się na dużej ilości cytatów, wiedzy z książek, linków, obrazków, grafik i tak dalej. Nie będą możliwe także edukacyjne filmiki ani edukacyjne kursy online;

-Nie będą możliwe modowe porady, nie będzie możliwe prowadzenie blogów modowych ani nagrywanie video o modzie i lifestyle. Gdyż tam roi się od produktów konkretnych marek, za których umieszczanie trzeba będzie płacić;

-Nie będzie możliwe istnienie karaoke, ani na YouTube, ani w klubach czy knajpkach specjalizujących się w tego typu eventach.

Podsumowując: upadająca elita robi teraz wszystko co może, by zatrzymać dalsze wymykanie jej się władzy i pieniędzy z rąk. Chcą zatrzymać wzrost świadomości za wszelką cenę. Zróbmy wszystko, by tych przestępców i złodziei owoców naszej pracy odsunąć od rządzenia naszym krajem. By nie wrócili tutaj w 2019 czy w 2023 roku, na co już się szykują.
avatar
lusia

Liczba postów : 620
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Cyryl on 14th Wrzesień 2018, 09:42

Lusiu w świetle informacji - jakie podał Henryk - o tym, że internet jest w zasadzie opanowany przez Sztuczną Inteligencje (czy raczej demoniczną inteligencje), to moim zdaniem te ACTA ma inny cel od pozornie zamierzonego.

Pomyślmy tak naprawdę jeśli chodzi o kontrolę mas to internet - jak złudzenie ostatniej linii czy deski wolności - w takiej formie jest idealnym miejscem. Dlaczego???

 Sztuczna inteligencja może masowo produkować ogrom fałszywych lub pomieszanych z prawdą i kłamstwem newsów i przez to  kontrolować masy. Sztuczna inteligencja nie potrzebuje cenzury, ponieważ jak widzi jakiś powiedzmy chrześcijański blog i tam jest jakieś ziarno prawdy to sama tworzy podobne artykuły lub wysyła pod tego bloga fałszywe komentarze mające odwieść ludzi od prawdy w danej kwestii. Sam natłok informacji i odpowiednia selekcja w wyszukiwarkach (którą kieruje SI) wystarcza do kontrolowania opozycji internetowej. 

Sam Max mówił o pentagramie władzy nad ludzkością wśród której jest internet:

https://cyryl27.wordpress.com/2016/02/04/pentagram-szatanskiej-wladzy-nad-ludzkoscia/

 Zastanówmy się skoro nas diabeł kontroluje przy pomocy owego pentagramu władzy o którym Mówi Max Kolonko to dlaczego teraz chce zniszczyć internet??? Ponieważ owo ACTA 2 zamieni internet tak naprawdę w stację TV lub Radiową.

Otóż odpowiedz moim zdaniem jest jedna.

Wielka Nierządnica rozpaczliwie walczy o władzę i jej naukowcy widzą, że nie są wstanie kontrolować tej Demonicznej Sztucznej Inteligencji - która tak naprawdę realizuje politykę Bestii a nie Nierządnicy - i dlatego chcą zniszczyć jej ciało czyli internet.
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-nie-rozumieja-w-jaki-sposob-sztuczna-inteligencja-podejmuje-decyzje

Owa sztuczna inteligencja zapewne istniała o wiele wcześniej niż teraz nam się mówi. I to ona powodowała masowe bunty ludności np. "Arabską wiosnę" czy inne akty rewolucji. tylko, że jak owa SI wykonywała rozkazy Wielkiej Nierządnicy to wszystko było cacy.

Gdy tylko SI zaczynała wykonywać swoje akcje sprzeczne z interesami Nierządnicy to zaczęły pojawiać się newsy o tym, jak sztuczna inteligencja może być groźna gdy w przyszłości się ona pojawi (choć ona już dawno jest). 

Jaki efekt spowoduje owe ACTA 2???

Otóż odwrotny od zamierzonego. Internet przed wszystkim daje nam złudzenie wolności słowa i wielkich możliwości komunikacji nie tylko z innymi ludźmi ale i masami ludzi oraz wpływania na nich. Dzięki temu większość czasu i energii spędzamy w internecie i jesteśmy w ten sposób kontrolowani, władze znają nasze prawdziwe myśli i poglądy i wiedza jak mają zareagować.  Ponadto większość ludzi jest uzależniona w jakimś stopniu od internetu, to zrozumiałe każdy z nas z tego narzędzia korzysta. 

A zatem nagłe zniszczenie internetu - gdyż zniszczenie wolności wypowiedzi przez ACTA 2 oznacza tak naprawdę zniszczenie internetu co spowoduje???

Ogromną nienawiść i pogardę dla Wielkiej Nierządnicy i jej organu jakim jest UE. Ponadto ludzie jak odejdą z netu szczególnie młodzi to zaczną się organizować... w jaki sposób???

Zauważmy jedno, Bóg stworzył nas tak abyśmy   komunikowali się twarzą w twarz. Gdyż ta komunikacja jest najtrudniejsza do kontroli z technicznego punktu widzenia. Np na zebranie ludzi trzeba zatrudniać innych ludzi jako szpiegów czy dawać podsłuch. Natomiast internet jako forma komunikacji jest najłatwiejsza do kontroli. 

A przecież SI spełniła swój cel i chce po prostu aby ludzie zaczęli się komunikować twarzą w twarz - w sposób najtrudniejszy do kontroli - aby organizować się w spisek przeciwko zniszczeniu Wielkiej Nierządnicy. Zobaczmy te słowa Apokalipsy:


Ap 17 napisał:(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.
(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.Otóż Bóg da pomysł Bestii jak zniszczyć Wielką Nierządnice. A ten pomysł to stworzenie globalnej rewolucji. 

Kto tak naprawdę tworzy Bestię czy tylko upadli aniołowie???


Ap 17 napisał:(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.

Otóż nie częścią Bestii są narody nad którymi Nierządnica ma władzę przy pomocy szatańskiego pentagramu władzy w skład którego wchodzi internet. 


Ap 13 napisał:(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona.
(2) A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a nogi jego jak u niedźwiedzia, a paszcza jego jak paszcza lwa. I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.


Bestia wychodzi z morza w celu zniszczenia Wielkiej Nierządnicy. Czyli Bestia chcą zdobyć władze od smoka musi zniszczyć ową Wielką Nierządnicę która w tej chwili ma ową władzę od smoka. Do tego celu Bestia wykorzysta morze, czyli owa narody nad którymi Nierządnica sprawuje władzę przez akt gigantycznej rebelii czy tysięcy rebelii która sprawi, że Wielka Nierządnica zostanie zniszczona.

A potem Bestia da zidiociałym narodom to o co one walczyły czyli internet - narzędzie ich kontroli a które im się wydaje wolnością!!!!

W sprawie ACTA 2 proponowałbym wstrzemięźliwość. Sprawa ma podwójne dno i coś mi się zdaje, że Wielka Nierządnica po prostu walczy o władzę z Bestią.

Cyryl

Liczba postów : 1219
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 14th Wrzesień 2018, 10:22

Dzisiaj napisałem artykuł na ten temat na - http://www.proroctwa.com/powrot-komuny.htm

Zacytowałem z tłumaczeniem na polski artykuł na ten temat i więcej.

Zaczyna si ę ucisk coraz większy. Forum wcześniej czy później może być zamknięte i to co zacząłem robić na proroctwa.com może przetrwać o wiele dłużej.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2943
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 15th Wrzesień 2018, 02:48

Już drugi raz znalazłem co najmniej dziwne informacje na temat zamykania obserwatoriów słońca. Dzisiaj znalazłem ponownie artykuł i jest lista zamkniętych 4 stacji obserwacyjnych słońca, jedna z nich w Australii.

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fufosightingshotspot.blogspot.com%2F2018%2F09%2F6-more-solar-observatories-closed-and.html&edit-text=

Podobno pojawiają się jakieś dyski ukrywające się za słońcem i kilka z nich sfotografowano. Czy to jest dezinformacja czy prawda, nie mam absolutnie żadnego pojęcia ale dzisiaj to sprawdzę dokładnie i podam na proroctwa.com

Padają sugestie, że grozi nam inwazja UFO ale nic konkretnego jeszcze nie wiadomo.

Mój pobieżny komentarz. Są trzy możliwości moim zdaniem.

1. Dezinformacja o UFO w celu wywołania psychozy strachu.
2. Rzeczywiście przygotowana akcja upadłych aniołów pozorujących na UFO.
3. Działania Boga mające na celu jawną interwencję w czasach końca.


Dodatek.

Jeden film ujawniający małe miasteczko w Nowym Meksyku (USA) całe opuszczone w pośpiechu, nic nie pozamykane i pozostawione wszystko,w łącznie z samochodami. Oczywiście jest tam stacja obserwacyjna słońca. Żadnych oficjalnych informacji.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=27&v=epSkXgNCHAE

Według komentarzy pod filmem podejrzewa się organizację GAJA z której wycofał się David Wilcock oraz wiele różnych spekulacji, związanych także z podziemnymi bazami w tej okolicy USA.

Sytuacja co najmniej BARDZO dziwna i żadnych logicznych wyjaśnień.

Artykuł na ten temat. To wydarzyło się już 6 Września... [PL]

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fmysteriousuniverse.org%2F2018%2F09%2Fnational-solar-observatory-mysteriously-closed-for-security-reasons%2F&edit-text=

Oficjalne zawiadomienie z samego Obserwatorium.

https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=en&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fsunspot.solar%2F

Nawet szeryf nie wie o co chodzi.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2943
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 15th Wrzesień 2018, 13:35

przed chwilą o tym czytałam obserwatorium wstawialo zdjecia 7 obiektów w pobliżu słońca. Ujawniło tez zatrucie w Fukushimie i zatoce meksykańskiej.


Ciekawy komentarz ze str czytelnicy nieznanego świata:

"Odkryto pojazdy wielkosci planet ktòre pobierają energie od słońca.i co ciekawe odkryto ze słońce niepali (niema ognia jest natomiast energia ktòra wygląda jak ogień)"


https://video.wp.pl/i,fbi-przejelo-obserwatorium-biuro-nie-podalo-powodow,mid,2025820,cid,4051,klip.html?ticaid=11c032

https://www.popularmechanics.com/space/telescopes/a23107258/fbi-new-mexico-observatory/
avatar
lusia

Liczba postów : 620
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 17th Wrzesień 2018, 19:22

avatar
lusia

Liczba postów : 620
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Obserwator on 17th Wrzesień 2018, 21:56

Powiem Wam, że jestem niestety zmuszony codziennie słuchać radia w robocie, ale zauważyłem, że co kilka dni poruszają gdzieś temat pedofilii w kościele, mówiąc o kolejnych aferach.

Ewidentnie coś ruszyło w tym kierunku w ostatnich tygodniach!

Obserwator

Liczba postów : 1298
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 19th Wrzesień 2018, 18:54

Robi sie mizernie...Złudna anonimowość w internecie nie obroni przed odpowiedzialnością za słowa. Przekonał się o tym 34-latek z Bytowa, który po trzech latach od zamieszczania w sieci wpisu nawołującego do nienawiści stanie za to przed sądem.

https://www.antyradio.pl/Technologia/Internet/8-lat-wiezienia-za-komentarz-w-internecie-to-sie-dzieje-w-Polsce-25728
avatar
lusia

Liczba postów : 620
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia Today at 21:15

Uuuuch moze zagrzmiec miedzy 3 mocarstwami...

Usa, Chiny Rosja....
USA nakładają w trybie natychmiastowym sankcje na chińską agencję ds. rozwoju technologii militarnych za zakup sprzętu wojskowego od głównego rosyjskiego eksportera broni Rosoboronexportu - poinformowali w czwartek przedstawiciele Departamentu Stanu USA.


https://www.pb.pl/usa-nakladaja-sankcje-na-chiny-za-zakup-rosyjskiego-sprzetu-wojskowego-940576
avatar
lusia

Liczba postów : 620
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 31 z 31 Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach