Wiadomości w świetle proroctw.

Strona 31 z 34 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next

Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Tomaso on 12th Wrzesień 2018, 23:09

Prezydent Donald Trump dostał do ręki pełny zestaw dowodów w postaci  27 Memorandów i innych dokumentów na temat tego: Kto naprawdę zburzył Word Trade Center  w dniu 11 września 2001 r. w Nowym Jorku?

Memoranda te wzywają Trumpa aby dotrzymał obietnicy danej wyborcom w wyborach i  ujawnił te dowody, a tym samym zniszczył Tajne Państwo i Tajny Rząd, który rządzi USA od więcej niż kilkudziesięciu lat.

Stawka jest bardzo wysoka, ponieważ Trump gra nie tylko o to, aby nie zostać usuniętym z urzędu Prezydenta, ale także o własne życie.

W odróżnieniu od prezydenta Johna F. Kennedego, ma za sobą większość obywateli USA, a przede wszystkim armię i większość służb siłowych, w tym specjalnych, które  nie tylko zapewniły mu zdecydowane zwycięstwo uniemożliwiając sfałszowanie wyborów, ale także ochroniły kilka razy przed zamachami.

Trump jednak jest „uwiązany”: ratowaniem jego interesów przez Rothschildów, koszer-mafie rosyjską, powiązaniami z Izraelem, Netanjahu i innymi żydowskimi grupami lobbystycznymi, m.in. przez córkę Ivankę i zięcia Jareda Kushnera.  

„Tajne Państwo” z „Tajnym rządem” rządzące nie tylko USA, ale i Zachodem jest w panice i w odwrocie, m.in. ze względu na przygotowane 50 tysięcy zamkniętych aktów oskarżenia ich ludzi do zaaresztowania głównie w USA.
Robert David Steele opublikował zbiór zwięzłych argumentów od 27 ekspertów od 9/11, wzywających prezydenta do ponownego otwarcia akt ‘11 września’ i wypełnienia wyborczej obietnicy: „wybierz mnie, a dowiesz się, kto naprawdę zniszczył World Trade Center”. W tym wywiadzie Steele, były oficer CIA Clandestine Services, który później założył ruch Open Source Intelligence (biały wywiad) – twierdzi, że Trump może i powinien, i całkiem prawdopodobnie „uczyni Amerykę znów wspaniałą”, ujawniając prawdę o zbrodni stulecia. Steele ma dojścia do Trumpa i przekonuje, że Trump najprawdopodobniej obejrzy te notatki, a przynajmniej dostanie ich streszczenie.

Drugie pół godziny: notatka od whistleblower’a Toma Scotta Gordona do Trumpa zaczyna się od: „Już w 1989 r. właściciele WTC wiedzieli, że budynki muszą zostać rozebrane przed 2007 r., ponieważ zarówno stal wewnętrzna, jak i zewnętrzne aluminium zostały wykonane niesolidnie, a budynki byłyby zagrożone upadkiem – koszt ich demontażu został oszacowany na 2 mld USD w 2010 roku lub więcej, łącznie z usuwaniem azbestu. „Gordon zna te rzeczy nie tylko z badań, ale z „bezpośredniego osobistego uczestnictwa jako członek zespołu, który w pełni udokumentował potrzebę negatywnej oceny i rozbiórki budynków WTC”.
Tomaso
Tomaso

Liczba postów : 26
Join date : 12/09/2018

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 14th Wrzesień 2018, 08:38

Czy to juz Wielki Ucisk czy Powalenie Prawdy?
ACTA 2.0 zatwierdzone przez Parlament Europejski!

Innymi słowy, nowa po RODO dyrektywa UE cenzurująca internet będzie miała takie konsekwencje:
-Nie będzie stron umożliwiających dzielenie się twórczością własną poza Facebookiem czy Twitterem, bo tylko one będą miały pieniądze by dostosować się do nowego prawa. Pozostaje też amerykański WordPress;

-Nie będzie portali z memami, komiksami, złotymi myślami, motywującymi cytatami, dowcipami i tak dalej;

-Portale takie jak Facebook, Twitter i inne będą musiały podpisywać z twórcami umowy zezwalające na umieszczanie ich linków. Siłą rzeczy, tylko najwięksi gracze medialni będą mogli takie umowy podpisać. Nie będzie można dodać na Facebooka linka do bloga lub strony. Możliwe będzie tylko dodanie linka do CNN, New York Times, TVN24, Krytyki Politycznej i innych lewicowych szmatławców, które podpisały umowy z Facebookiem na możliwość umieszczania ich linków przez użytkowników;

-Mając autorską stronę www lub bloga będziesz odpowiedzialny za treść komentarzy. Jeśli komentator zamieści na Twojej stronie link, to możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności, czyli do zapłacenia za ten link;

-Nie będzie możliwe udzielanie korepetycji przez internet, bo one opierają się na dużej ilości cytatów, wiedzy z książek, linków, obrazków, grafik i tak dalej. Nie będą możliwe także edukacyjne filmiki ani edukacyjne kursy online;

-Nie będą możliwe modowe porady, nie będzie możliwe prowadzenie blogów modowych ani nagrywanie video o modzie i lifestyle. Gdyż tam roi się od produktów konkretnych marek, za których umieszczanie trzeba będzie płacić;

-Nie będzie możliwe istnienie karaoke, ani na YouTube, ani w klubach czy knajpkach specjalizujących się w tego typu eventach.

Podsumowując: upadająca elita robi teraz wszystko co może, by zatrzymać dalsze wymykanie jej się władzy i pieniędzy z rąk. Chcą zatrzymać wzrost świadomości za wszelką cenę. Zróbmy wszystko, by tych przestępców i złodziei owoców naszej pracy odsunąć od rządzenia naszym krajem. By nie wrócili tutaj w 2019 czy w 2023 roku, na co już się szykują.
lusia
lusia

Liczba postów : 837
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Cyryl on 14th Wrzesień 2018, 09:42

Lusiu w świetle informacji - jakie podał Henryk - o tym, że internet jest w zasadzie opanowany przez Sztuczną Inteligencje (czy raczej demoniczną inteligencje), to moim zdaniem te ACTA ma inny cel od pozornie zamierzonego.

Pomyślmy tak naprawdę jeśli chodzi o kontrolę mas to internet - jak złudzenie ostatniej linii czy deski wolności - w takiej formie jest idealnym miejscem. Dlaczego???

 Sztuczna inteligencja może masowo produkować ogrom fałszywych lub pomieszanych z prawdą i kłamstwem newsów i przez to  kontrolować masy. Sztuczna inteligencja nie potrzebuje cenzury, ponieważ jak widzi jakiś powiedzmy chrześcijański blog i tam jest jakieś ziarno prawdy to sama tworzy podobne artykuły lub wysyła pod tego bloga fałszywe komentarze mające odwieść ludzi od prawdy w danej kwestii. Sam natłok informacji i odpowiednia selekcja w wyszukiwarkach (którą kieruje SI) wystarcza do kontrolowania opozycji internetowej. 

Sam Max mówił o pentagramie władzy nad ludzkością wśród której jest internet:

https://cyryl27.wordpress.com/2016/02/04/pentagram-szatanskiej-wladzy-nad-ludzkoscia/

 Zastanówmy się skoro nas diabeł kontroluje przy pomocy owego pentagramu władzy o którym Mówi Max Kolonko to dlaczego teraz chce zniszczyć internet??? Ponieważ owo ACTA 2 zamieni internet tak naprawdę w stację TV lub Radiową.

Otóż odpowiedz moim zdaniem jest jedna.

Wielka Nierządnica rozpaczliwie walczy o władzę i jej naukowcy widzą, że nie są wstanie kontrolować tej Demonicznej Sztucznej Inteligencji - która tak naprawdę realizuje politykę Bestii a nie Nierządnicy - i dlatego chcą zniszczyć jej ciało czyli internet.
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-nie-rozumieja-w-jaki-sposob-sztuczna-inteligencja-podejmuje-decyzje

Owa sztuczna inteligencja zapewne istniała o wiele wcześniej niż teraz nam się mówi. I to ona powodowała masowe bunty ludności np. "Arabską wiosnę" czy inne akty rewolucji. tylko, że jak owa SI wykonywała rozkazy Wielkiej Nierządnicy to wszystko było cacy.

Gdy tylko SI zaczynała wykonywać swoje akcje sprzeczne z interesami Nierządnicy to zaczęły pojawiać się newsy o tym, jak sztuczna inteligencja może być groźna gdy w przyszłości się ona pojawi (choć ona już dawno jest). 

Jaki efekt spowoduje owe ACTA 2???

Otóż odwrotny od zamierzonego. Internet przed wszystkim daje nam złudzenie wolności słowa i wielkich możliwości komunikacji nie tylko z innymi ludźmi ale i masami ludzi oraz wpływania na nich. Dzięki temu większość czasu i energii spędzamy w internecie i jesteśmy w ten sposób kontrolowani, władze znają nasze prawdziwe myśli i poglądy i wiedza jak mają zareagować.  Ponadto większość ludzi jest uzależniona w jakimś stopniu od internetu, to zrozumiałe każdy z nas z tego narzędzia korzysta. 

A zatem nagłe zniszczenie internetu - gdyż zniszczenie wolności wypowiedzi przez ACTA 2 oznacza tak naprawdę zniszczenie internetu co spowoduje???

Ogromną nienawiść i pogardę dla Wielkiej Nierządnicy i jej organu jakim jest UE. Ponadto ludzie jak odejdą z netu szczególnie młodzi to zaczną się organizować... w jaki sposób???

Zauważmy jedno, Bóg stworzył nas tak abyśmy   komunikowali się twarzą w twarz. Gdyż ta komunikacja jest najtrudniejsza do kontroli z technicznego punktu widzenia. Np na zebranie ludzi trzeba zatrudniać innych ludzi jako szpiegów czy dawać podsłuch. Natomiast internet jako forma komunikacji jest najłatwiejsza do kontroli. 

A przecież SI spełniła swój cel i chce po prostu aby ludzie zaczęli się komunikować twarzą w twarz - w sposób najtrudniejszy do kontroli - aby organizować się w spisek przeciwko zniszczeniu Wielkiej Nierządnicy. Zobaczmy te słowa Apokalipsy:


Ap 17 napisał:(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.
(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.Otóż Bóg da pomysł Bestii jak zniszczyć Wielką Nierządnice. A ten pomysł to stworzenie globalnej rewolucji. 

Kto tak naprawdę tworzy Bestię czy tylko upadli aniołowie???


Ap 17 napisał:(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.

Otóż nie częścią Bestii są narody nad którymi Nierządnica ma władzę przy pomocy szatańskiego pentagramu władzy w skład którego wchodzi internet. 


Ap 13 napisał:(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona.
(2) A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a nogi jego jak u niedźwiedzia, a paszcza jego jak paszcza lwa. I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.


Bestia wychodzi z morza w celu zniszczenia Wielkiej Nierządnicy. Czyli Bestia chcą zdobyć władze od smoka musi zniszczyć ową Wielką Nierządnicę która w tej chwili ma ową władzę od smoka. Do tego celu Bestia wykorzysta morze, czyli owa narody nad którymi Nierządnica sprawuje władzę przez akt gigantycznej rebelii czy tysięcy rebelii która sprawi, że Wielka Nierządnica zostanie zniszczona.

A potem Bestia da zidiociałym narodom to o co one walczyły czyli internet - narzędzie ich kontroli a które im się wydaje wolnością!!!!

W sprawie ACTA 2 proponowałbym wstrzemięźliwość. Sprawa ma podwójne dno i coś mi się zdaje, że Wielka Nierządnica po prostu walczy o władzę z Bestią.

Cyryl

Liczba postów : 1385
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 14th Wrzesień 2018, 10:22

Dzisiaj napisałem artykuł na ten temat na - http://www.proroctwa.com/powrot-komuny.htm

Zacytowałem z tłumaczeniem na polski artykuł na ten temat i więcej.

Zaczyna si ę ucisk coraz większy. Forum wcześniej czy później może być zamknięte i to co zacząłem robić na proroctwa.com może przetrwać o wiele dłużej.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 15th Wrzesień 2018, 02:48

Już drugi raz znalazłem co najmniej dziwne informacje na temat zamykania obserwatoriów słońca. Dzisiaj znalazłem ponownie artykuł i jest lista zamkniętych 4 stacji obserwacyjnych słońca, jedna z nich w Australii.

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fufosightingshotspot.blogspot.com%2F2018%2F09%2F6-more-solar-observatories-closed-and.html&edit-text=

Podobno pojawiają się jakieś dyski ukrywające się za słońcem i kilka z nich sfotografowano. Czy to jest dezinformacja czy prawda, nie mam absolutnie żadnego pojęcia ale dzisiaj to sprawdzę dokładnie i podam na proroctwa.com

Padają sugestie, że grozi nam inwazja UFO ale nic konkretnego jeszcze nie wiadomo.

Mój pobieżny komentarz. Są trzy możliwości moim zdaniem.

1. Dezinformacja o UFO w celu wywołania psychozy strachu.
2. Rzeczywiście przygotowana akcja upadłych aniołów pozorujących na UFO.
3. Działania Boga mające na celu jawną interwencję w czasach końca.


Dodatek.

Jeden film ujawniający małe miasteczko w Nowym Meksyku (USA) całe opuszczone w pośpiechu, nic nie pozamykane i pozostawione wszystko,w łącznie z samochodami. Oczywiście jest tam stacja obserwacyjna słońca. Żadnych oficjalnych informacji.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=27&v=epSkXgNCHAE

Według komentarzy pod filmem podejrzewa się organizację GAJA z której wycofał się David Wilcock oraz wiele różnych spekulacji, związanych także z podziemnymi bazami w tej okolicy USA.

Sytuacja co najmniej BARDZO dziwna i żadnych logicznych wyjaśnień.

Artykuł na ten temat. To wydarzyło się już 6 Września... [PL]

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fmysteriousuniverse.org%2F2018%2F09%2Fnational-solar-observatory-mysteriously-closed-for-security-reasons%2F&edit-text=

Oficjalne zawiadomienie z samego Obserwatorium.

https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=en&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fsunspot.solar%2F

Nawet szeryf nie wie o co chodzi.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 15th Wrzesień 2018, 13:35

przed chwilą o tym czytałam obserwatorium wstawialo zdjecia 7 obiektów w pobliżu słońca. Ujawniło tez zatrucie w Fukushimie i zatoce meksykańskiej.


Ciekawy komentarz ze str czytelnicy nieznanego świata:

"Odkryto pojazdy wielkosci planet ktòre pobierają energie od słońca.i co ciekawe odkryto ze słońce niepali (niema ognia jest natomiast energia ktòra wygląda jak ogień)"


https://video.wp.pl/i,fbi-przejelo-obserwatorium-biuro-nie-podalo-powodow,mid,2025820,cid,4051,klip.html?ticaid=11c032

https://www.popularmechanics.com/space/telescopes/a23107258/fbi-new-mexico-observatory/
lusia
lusia

Liczba postów : 837
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 17th Wrzesień 2018, 19:22

lusia
lusia

Liczba postów : 837
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Obserwator on 17th Wrzesień 2018, 21:56

Powiem Wam, że jestem niestety zmuszony codziennie słuchać radia w robocie, ale zauważyłem, że co kilka dni poruszają gdzieś temat pedofilii w kościele, mówiąc o kolejnych aferach.

Ewidentnie coś ruszyło w tym kierunku w ostatnich tygodniach!

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 19th Wrzesień 2018, 18:54

Robi sie mizernie...Złudna anonimowość w internecie nie obroni przed odpowiedzialnością za słowa. Przekonał się o tym 34-latek z Bytowa, który po trzech latach od zamieszczania w sieci wpisu nawołującego do nienawiści stanie za to przed sądem.

https://www.antyradio.pl/Technologia/Internet/8-lat-wiezienia-za-komentarz-w-internecie-to-sie-dzieje-w-Polsce-25728
lusia
lusia

Liczba postów : 837
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 22nd Wrzesień 2018, 21:15

Uuuuch moze zagrzmiec miedzy 3 mocarstwami...

Usa, Chiny Rosja....
USA nakładają w trybie natychmiastowym sankcje na chińską agencję ds. rozwoju technologii militarnych za zakup sprzętu wojskowego od głównego rosyjskiego eksportera broni Rosoboronexportu - poinformowali w czwartek przedstawiciele Departamentu Stanu USA.


https://www.pb.pl/usa-nakladaja-sankcje-na-chiny-za-zakup-rosyjskiego-sprzetu-wojskowego-940576
lusia
lusia

Liczba postów : 837
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Hugo on 24th Wrzesień 2018, 12:28

Czasem warto popatrzeć też na polityków z dołu a nie tylko z samej góry, bo coś bardzo nieracjonalnego dzieje się lokalnie w Londynie.
Anglia to niegdyś bogaty kraj, w którym coraz większym rakiem jest kryzys mieszkaniowy. Odczuwają go wszystkie osoby, które nie są właścicielami mieszkań w których mieszkają tylko wynajmują je na (nie)wolnym rynku, także ci którzy mieszkają w wykupionym przez siebie mieszkaniu lecz wciąż je spłacają.
W skrócie – rządzący doprowadzili do za niskiej podaży mieszkań w stosunku do liczby ludności. Wg mnie ten kryzys nie jest jakiś olbrzymi, i w najgorszym kryzysie i tak było o niebo lepiej niż w Polsce, ale rządzącym to wystarczyło by napompować ceny mieszkań na „wolnym” rynku do poziomów z kosmosu.
Stan ten dotyczy całego południa kraju a zwłaszcza Londynu.
Shelter – rządowa organizacja charytatywna wyliczył, że potrzebne jest 300000 nowych mieszkań każdego roku, by sprostać zapotrzebowaniu. Na teraz buduje się około 200000, czyli 100000 za mało
Natomiast burmistrz Londynu wyliczył, że sam Londyn potrzebuje 66000 mieszkań każdego roku tylko budowanych przez council. Czyli wg jego szacunków ponad 1/5 nowych mieszkań z tego co oszacował shelter powinna być w Londynie i powinna być własnością miasta.
Mało tego, taki mega ambitny plan zaczął już realizować. Zawsze kończyło się na obietnicach przedwyborczych, ale w tym wypadku podczas wyborów były ogólniki a po wyborach mega konkrety. Czyli chciałby w samym Londynie w każdym roku wybudawać 1/4 tego, co do tej pory budowali wszyscy deweloperzy razem wzięci w całej anglii. Znalazły się plany zagospodarowania przestrzennego, pieniądze, miejsca, gdzie to wszystko może powstać. Tylko korzystałam z różnych źródeł i czasem te 66000 nie zgadzało się, ale nawet 45000 to imponująca liczba.
Jak dla mnie jest to zdumiewające.
Możliwe wyjaśnienia tego nagłego zrywu- znalazłam kilka, ale przedstawię 2
1. Goście z kosmosu nie będą na ulicach mieszkać, kwatery dla nich trzeba znaleźć
2. Dla każdej osoby, która przyjmie znak bestii trzeba mieć w zanadrzu gotową nagrodę
Przecież jasne, że to nie dla szarej ludności, zwłaszcza dla tej części, która musi polegać na mieszkaniu zapewnionym przez miasto.
Przy okazji przypadkowo wygadali się, że wybudowanie 1 przeciętnego mieszkania (salon i dwie sypialnie) kosztuje £50000 już z zyskiem dla dewelopera, a na “wolnym” rynku chodzą za £450000

Hugo

Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 33
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Cyryl on 24th Wrzesień 2018, 21:22

Hugo ładnie to ujęłaś ja tutaj pokazuje jedno. Nie ma w Europie żadne kryzysu mieszkaniowego, jest wprost przeciwnie w Europie jest coraz więcej opuszczonych wiosek w samej Hiszpanii jest ponad 3500 opuszczonych wiosek:Pytanie dlaczego rządy nie zasiedlą tych wiosek uchodźcami???

Ponieważ uchodźcy są sprowadzani tutaj po to aby zmusić nas do eksterminacji innych ludzi.Wszystko wg planu 3 wojen Alberta Pike.

Dodatkowo sami uchodźcy to islamiści młodzi mężczyźni o inteligencji w okolicach 90 punktów.  Samo ONZ i papież nam wmawiają, że owi uchodźcy, mają pracować na emerytury gdyż w UE brakuje rąk do pracy i mają oni się rozmnażać ponieważ w Europie jest niż demograficzny. Problem w tym, że owi uchodźcy nie pracują a jak pracują to czasowo aby iść na socjal i dorabiają sobie sprzedając narkotyki (nawet dzieciom w szkołach) lub dokonując innych przestępstw.

Sami oni są efektem ponad 1400 letnie chowu wtórnego:


Czyli są oni z powodu swoich wad genetycznych niezdolni do pracy, systematyczności, panowania nad emocjami i dodatkowo są upośledzeni intelektualnie i społeczne a nawet fizycznie przez to, że w większości są owocem związków pomiędzy kuzynami.

I widać ewidentnie w Niemczech czy innych państwach, że oni zostali przez rządzących sprowadzeni po to aby zrealizowani oni plan 3 wojen a nie po to aby tutaj pracować i płacić podatki.  Mają oni tworzyć terror uliczny aby obywatele chwycili po broń którą dostarczy im Rosja i Chiny. Ponieważ tak naprawdę te państwa mogą bez problemu podbić  Europę i to przy poparciu zdesperowanych obywateli. Zobaczmy na sytuacje w Europie, prezydent Chin przyznał oficjalnie, że prześladuje muzułmanów:
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/chiny-przyznaly-sie-ze-przesladuja-muzulmanow-aby-uchronic-kraj-przed-islamizacja

Dlaczego mówi on takie coś otwarcie???

Dlaczego Putin mówi otwarcie o likwidowaniu rasy białej przez syjonistyczne zachodnie rządy???

Ponieważ te państwa będą niosły sztandary Lucyferianizmu wg planu Alberta Pike.  A gdzie jest ukryta doktryna Lucyfera??? W naukach Pawła z Tarsu. Wystarczy zapoznać się z poglądami Dugina aby wiedzieć, że cały ten cyrk ma na celu nas zwieść.

Cyryl

Liczba postów : 1385
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 25th Wrzesień 2018, 07:30

Istnieje bardzo prosty sposób kontroli cen domów i mieszkań przez rząd, z polskim włącznie.

W jednym z artykułów na zbawienie.com to opisałem dokładnie. Tutaj jeszcze raz nieco to powtórzę, ponieważ temat jest łatwy do zrozumienia, a owo zrozumienie powoduje natychmiastowe odruchy wymiotne w stosunku do jakiegokolwiek rządu.

Ja wielu z nas wie, szatan i upadli rządzą nami głównie za pomocą pieniądza, czyli są na samym szczycie najwyższych sfer finansowych świata.

Posiadają władzę absolutną i boją się tylko Boga.

Jak można kontrolować ceny mieszkań i domów?

Trzeba ściśle kontrolować ziemię.

Rząd kontroluje najmniejszy skrawek ziemi i rząd decyduje, gdzie można kupić ziemię.

Aby ceny ziemi poszły do góry, wystarczy wstrzymać podaż ziemi, czy spowodować brak potrzebnych działek ziemi na budowę domów.

PO pewnym czasie koszt działki idzie w górę a biurokraci dostają za to olbrzymie nagrody. Jest to proces okradania wyjątkowo perfidnego i oczywiście celowego. Bogaci zarabiają miliony a ubodzy tracą olbrzymie ilości pieniędzy, na których banki jeszcze nakładają procenty lichwiarskie.

Prosty przykład, jaki zaobserwowałem w Perth.

W latach 1982-4 ceny przeciętnej działki wynosiły około 15-10 tyś dolarów. Dzisiaj jest od 300 tyś do 1 miliona za działkę.

Pracownicy rządu mogą kupić nie ujawnioną na runku działkę za $50 tyś. Działkę rząd rzuca na rynek i jest ona natychmiast warta pomiędzy 300 tyś - 1 mion, w zależności od położenia.

Około roku 2000 NA CAŁYM świecie powstrzymano pojawienie się działek we wszystkich krajach zachodnich i europejskich. To spowodowało co najmniej 3 x wzrost cen ziemi oraz domów i mieszkań.

Kontrolowano podaż działek do momentu, kiedy ceny były tak wysokie, że zaprzestano kupowania ziemi na krótki czas i ceny się ustabilizowały.

Nadal się kontroluje podaż ziemi a imigranci pomagają w tym nieświadomie, ponieważ potrzebują mieszkań.

A muszą je mieć ponieważ nikt nie będzie emigrował jeżeli nie będzie mieszkań.

I teraz lekkie przeliczenie na OKO. Masz żonę która pracuje i ty pracujesz.

Zapłaciłeś z banu 700 tyś za działkę z domem. Ty zarabiasz 3.5 tyś miesięcznie, a żona powiedzmy to samo. Czyli jej zarobek oraz część twojego idzie na spłaty pożyczki domu oraz na życie, licencje na samochody, raty za samochody, wakacje czy inne rzeczy.

Jeżeli żona zajdzie w ciążę, stajesz się bankrutem i nie jesteś w stanie się utrzymać. Albo żona przerywa ciążę, albo szybko czyli taniej sprzedajecie dom i nie macie gdzie mieszkać, ponieważ spłaciliście prawie pożyczkę a na wynajem domu także już was nie stać.

Najlepszy sposób na kontrolę urodzin w kraju.

Oczywiście jest to robione celowo i z wielka premedytacją. Oto dlaczego mający pieniądze się gwałtownie bogacą a biedni tracą wszystko.

Banki rządowe. Wszystkie na świecie są własnością Watykanu oraz większość ziemi na świecie ma Watykan, co jest starannie ukrywane przed nami.

Banki 'narodowe' to banki w których za pozwoleniem Watykanu czy raczej kogoś, kto potajemnie kontroluje bank.

Rząd, czy polski czy australijski czy... USA nie decyduje o absolutnie niczym w tym banku. Nawet nie wie ile pieniędzy jest w banku, a ów bank drukuje ich ile chce i wyznacza wielkość długów, jakie rząd fikcyjnie tworzy.

Czyli można porównać to do męża, który może drukować pieniądze, ile chce, a żony nigdy nie informuje, ile wydrukował. Daje żonie co miesiąc 2 tyś i dodaje, że ona posiada już dług w wysokości  1 tysiąca.

Nie pozwala na sprawdzenie czegokolwiek. Tak funkcjonuje każdy narodowy bank na świecie. Kadaffi miał swój bank i dlatego go zamordowano. Assad także ma swój bank i dlatego jest m.in celem.

Czyli oni drukują pieniądze o dodają do nich fikcyjne długi a rząd kupujący owe działki za bezcen siedzi cicho, bo ujawnianie tego spowoduje... zmianę rządu.

Dodajmy lichwę do pożyczek za wygórowane ceny domów i działek a mamy międzynarodową zbrodnię okradania całego świata przez watykańskie banki, które chyba w najbliższym czasie upadną i nastąpi reset!Bardziej szczegółowo opisałem to jeszcze w roku 2009! http://www.zbawienie.com/rzad_wrogiem.htm
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 16th Październik 2018, 09:11

Trump z powodu syna z autyzmem nie jest zwolennikiem szczepien

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/10/trump-szczepienie-przeciw-grypie-to.html?m=1
lusia
lusia

Liczba postów : 837
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 18th Październik 2018, 05:45

Trump ma coraz bardziej wyraźny problem z nasieniem węża.

W tym artykule jest sporo detali, dlaczego wszyscy niemal Żydzi w USA będą głosować na satanistów lewackich, ponieważ to oni są satanistami i lewakami liberalnymi.

Oto artykuł tłumaczony na polski.

https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=en&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fforward.com%2Ffast-forward%2F412165%2Fjewish-voters-back-democrats-in-midterms-oppose-trump%2F%3Futm_source%3Drss%26utm_medium%3Dfeed%26utm_campaign%3DMain&sandbox=1

To było do przewidzenia i zawsze mnie początkowo dziwiło, dlaczego tylu Żydów popiera Trumpa.

Już go niewielu popiera!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 18th Październik 2018, 22:57

Argentyna, kraj papci Franciszka doznał ostatnio eksplozji meteorytu, który zamienił noc w dzien

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/mieszkancy-argentyny-przerazeni-po-silnej-eksplozji-meteoru?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
lusia
lusia

Liczba postów : 837
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 19th Październik 2018, 03:51

Najwyraźniej Deep State chce za wszelką cenę wywołać wielką wojnę na Bliskim Wschodzie.

ISIS złapało 700 zakładników - w tym obywateli USA i Europy - po napadzie na syryjski obóz dla uchodźców i rozpoczęło egzekucję "dziesięciu więźniów dziennie", mówi Putin.

Tyle z fake mediów syjonistycznych, które zawsze kłamią. Podobno znowu jest w Syrii około 3000 ISIS. Ale nie mówi się, że ISIS to kreacja USA/Izrael i finansowana przez USA a szkolona przez Izrael.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.dailymail.co.uk%2Fnews%2Farticle-6290875%2FISIS-taken-700-hostages-including-European-citizens-raiding-Syria-refugee-camp.html&edit-text=

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 21st Październik 2018, 14:17

Niedługo zostaną tam tylko małe bajorka...

Rzeki Tygrys i Eufrat bardzo wyschły


https://dzismis.com/2018/09/06/apokalipsa-juz-teraz-rzeki-wysychaja/
lusia
lusia

Liczba postów : 837
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Październik 2018, 11:22

Tymczasem New York Times podaje, że administracja Trumpa planuje wyeliminowanie ideologi gender. Lewactwo dostaje szału!

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.breitbart.com%2Fentertainment%2F2018%2F10%2F22%2Fhollywood-unhinged-over-report-trump-admin-may-eliminate-gender-ideology%2F&edit-text=

affraid  affraid  affraid

I jeszcze jedna porcja informacji, tym razem od Fulforda. [EN]Według jego informacji BIS, największy bank świata w Szwajcarii otrzymał rozkaz wstrzymania wszelkich pieniędzy dla... Izraela oraz Arabii Saudyjskiej. Oznacza to koniec rządów chazarskiej mafii i Rothschildów.

Ostatnim rządem, który jeszcze jest w rękach Chazarów to rząd Ukrainy, którego dni są już podobno policzone.

Informacji jest więcej, ale wymaga to sporo czasu, aby więcej ujawnić. Ta informacja, o ile prawdziwa oznacza zupełny upadek Deep State, który był złożony z Izraela, Arabii Saudyjskiej, części rządu USA oraz Rothschildów.

Według Fulforda nowe siły mają niezwykłą sumę ponad 47 trylionów (bilionów!?) dolarów w złocie i lada dzień owe pieniądze będą używane dla całej ludzkości. Nastąpi więc umorzenie długów i zmiany walut a także umożliwi się bezpłatną energię.

Ale istnieje poważne zagrożenie użycia broni, która może wywoływać w ludzkich umysłach głosy Isusa, pojawianie się jego postaci itp.

W moim zrozumieniu... jeżeli usłyszymy jakiekolwiek głosy czy zobaczymy na pewną skalę postać Isusa, nie wierzmy zbytnio, ponieważ mają temu towarzyszyć potężne zjawiska na niebie i na nieboskłonie. Świat w takim przypadku będzie w wielkiej panice.

Jeżeli Bóg pokaże swój znak i znak Syna, to będzie coś olbrzymiego oraz nastąpi natychmiastowe przerażenie całego świata.

Nie jestem pewien (jak zwykle) tych informacji ale istnieje spore prawdopodobieństwo, ze to wszystko prawda i że pojawianie się Isusa możne być MOIM zdaniem sfingowane w celu oszustwa Chrześcijan.

Dlatego na wszelki wypadek opisuję to i przypominam, że jeżeli rzeczywisty powrót, to ma być to na skalę światową. Czyli dzwoń jak najdalej i pytaj rodziny, czy widzi to samo ze 400 km czy więcej od ciebie.

Małe pojawienia się będą na 100% oszustwem.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 26th Październik 2018, 16:12

Było tych wynalazków sporo. Tym razem z Indii.

Ale tłumacz Google nie chce tego tłumaczyć.

Zrobiono kolejny generator prądu bez paliwowy i chcą go produkować. Wiele państw się nie zgadza.

https://economictimes.indiatimes.com/news/science/bengaluru-innovator-creates-super-high-efficiency-machine-that-produces-power-from-vacuum/articleshow/46832793.cms

Ciekawe czy tym razem uda sie satanistom to powstrzymać.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by filtom on 29th Październik 2018, 09:21

Kątem oka oglądałem wczoraj relacje w mas mediach z miejsca strzelaniny, do jakiej doszło w Pittsburghu w synagodze. Szczególnie zwracali uwagę na wpisy owego "zamachowca" na portalu społecznościowym, które były "antysemickie" i były pełne "mowy nienawiści".

Moim zdaniem wszystko zmierza, jak już było tu pisane, ku cenzurze. Teraz każdy kto pisze prawdę będzie potencjalnym "zamachowcem" (bo przecież ten z Pittsburgha też pisał "mowę nienawiści") i możliwe, że będzie można karać każdego, bo przecież jest potencjalnym zagrożeniem.

filtom

Liczba postów : 37
Join date : 28/07/2018

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 7th Listopad 2018, 19:38

Pustynia pochłania ten kraj. "Nasza "pustynia I love you  I love you

Wszystkie zdjęcia zostały uchwycone za pomocą drona. Pomimo całej prostoty, śmiało można stwierdzić, że oszałamiają. Jałowy pustynny krajobraz został zabudowany z niezwykłą szybkością, wystarczy zresztą spojrzeć na Dubaj. Portowe miasteczko w ciągu kilku krótkich lat zamieniło się w tętniącą życiem metropolię. Natura jednak nie pozostaje bierna i nieustannie się broni, czego najlepszym przykładem są poniższe zdjęcia

https://nauka.rocks/pustynia-w-zea/
lusia
lusia

Liczba postów : 837
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 8th Listopad 2018, 01:53

Już po wyborach w USA. Trump i partia republikańska wygrali Senat ale ta mniejsza grupa, tzw. House jest w rękach Demokratów.

Jeff Session, główny prokurator USA natychmiast zrezygnował ze swoje posady. Znany z tego, że unikał jak ognia oskarżeń dla zdrajców Deep State a Trump z powodu większości w Senacie przeciwnych jego polityce nie mógł z tym niczego zrobić.

Dlatego umieszczenie Kavanaugh'a Sądzie USA odbiło się aż takim tragicznym echem pośród Demokratów.

Pro Trump politycy twierdzą, że teraz Trump ma oczyszczoną z przeciwników partię republikańską w Senacie i wszystkie jego propozycje przejdą natychmiast do realizacji, jak budowa muru granicznego z Meksykiem czy wiele innych rzeczy, które do tej pory były niemożliwe z powodu nienawiści do Trumpa niemal całego Senatu, z Republikanami włącznie.

Podobno teraz Trump ma ręce całkowicie rozwiązane i obiecuje na poważnie zająć się olbrzymimi reformami z przejęciem kontroli nad watykańskim Bankiem Federalnym, co oznaczałoby zupełne pozbawienie władzy Watykanu i oraz sił syjonistycznych w całej Europie z Polską włącznie.

Oczywiście nadal istnieje OLBRZYMI problem pedofilii i innych olbrzymich przestępstw, że zbrodniami Watykanu włącznie.

Pytanie brzmi: czy Trump to wszystko zrobi? Wiele wskazuje na to, że tak ale pewności nie ma.

Opinie są niezwykle podzielone. Są tacy, którzy uważają, że całe wybory były ukartowane przez Deep State i niewiele się zmieni.

Grozi także w USA wojna domowa z powodu zwycięstwa w Senacie i ewentualnej groźby masowych aresztowań pedofilów i innych zbrodniarzy.

Czyli wracamy do głównego pytania, na które nadal nie mamy odpowiedzi.

Są tacy także, którzy mówią, że te wybory to zasłona dymna odwrócenia uwagi całego świata od czegoś olbrzymiego.

Co dalej? 

Czy Trump odbudowuje na przekór proroctwom potęgę USA? Czy to jest jakiś diabelski trik, który prowadzi nas wprost ku Wielkiemu Uciskowi?

Za bardzo nie wiadomo i trzeba nadal obserwować wydarzenia światowe, jak Isus porównał to do obserwacji drzewa figowego w rozdziale 24 Mateusza.

Mat 24:32  A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Cyryl on 19th Listopad 2018, 21:23

Wracając do tego artykułu:
http://www.proroctwa.com/poczatek-wiekiego-ucisku.htm

Chodzi o podpisanie przez ONZ prawa migracji jako prawa człowieka. To zobaczmy te proroctwo:


2 Ezdrasza 11 napisał:(39) `Czyż nie jesteś jedynym, który pozostał z czterech bestii, które uczyniłem panującymi w moim świecie tak, że koniec moich czasów mógł przyjść podczas ich rządów?
(40) Ty, czwarty, który przyszedłeś, zwyciężyłeś wszystkie zwierzęta, które przeminęły wcześniej; i ty panowałeś nad całym światem z wielkim terrorem i nad całą ziemią, z bolesnym uciskiem tak długo mieszkałeś na ziemi z oszustwem.
(41) A ty sądziłeś ziemię, ale nie prawdą.
(42) To ty szkodziłeś cichych i raniłeś spokojnych; nienawidziłeś tych, którzy mówią prawdą i kochałeś kłamców; zniszczyłeś mieszkania tych, którzy przynosili owoc, i kładłeś niskie mury tym, którzy nie zrobili ci nic złego.
(43) I twoja bezczelność doszła przed Najwyższego i twoja duma do Mocnego.
(44) I Najwyższy wejrzał na jego czasy, a oto one skończyły się, a jego wiek został zakończony!
(45) Tak więc na pewno znikniesz ty orle, i twoje przerażające skrzydła i twoje najbardziej złe małe skrzydełka i wasze złośliwe głowy i twoje najbardziej złe szpony, i całe twoje bezwartościowe ciało
(46) tak, że cała ziemia uwolniona od twej przemocy, może być odświeżona i uwolniona, a może mieć nadzieję na sąd i miłosierdzie Tego, który ją uczynił ".

Otóż widać jedno, czy jest owo prawo do migracji???

Otóż polega ono na "kładzeniu niskich murów tym którzy niczego nie zrobili"!!!

Zauważmy jedno, każde państwo ma granice, które mają strzec mieszkających tam uczciwych praworządnych obywateli przed najeźdźcami. Kiedyś były państwa miasta, które miały wysokie mury.

W normalnym państwie za przekroczenie przez obcego człowieka nielegalnie granicy danego państwa grożą wysokie kary. I te wysokie kary są odpowiednikami wysokich murów. 

Natomiast prawo migracyjne polega na tym, że granice nie istnieją, gdyż za przekroczenie granic nie ma w zasadzie żadnych kar. A dodatkowo taki migrant nie może być ukarany za inne przestępstwa. Czyli owo prawo migracyjne to kładzenie niskich murów.

Zauważmy jedno, w normalnym państwie obcy aby przejść granicę i przybywać na terenie danego państwa musi przejść ostrą selekcję, udowodnić swoją tożsamość i nie łamać prawa gdyż może zostać szybko wydalony do swojego państwa z powrotem. Takie prawo pełni rolę wysokiego muru który segreguje niebezpiecznych przybysz od tych pokojowych. Tak kiedyś także prze bramie straż wpuszczała ludzi do miast. 

Tymczasem owo prawo migracyjne czy obecne przyjmowanie milionów migrantów którzy łamią prawo notorycznie nie pozwala na wydalenie tych osób do swoich państw czy ich ukaranie. Tak się dzieje w Szwecji, gdzie starców czy dzieci się wydala zaś niebezpiecznych islamistów czy kryminalistów się nie wydala:
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szwecja-pseudohumanitarna-superpotega

Efekt jest taki, że owa Bestia orzeł, jak zapowiada proroctw co czyni???

"A ty sądziłeś ziemię, ale nie prawdą."

To prawda kłamie się na temat przyczyn migracji i tego, że owi migranci to zwyczajni kryminaliści których się nawet dowozi do granic.

"To ty szkodziłeś cichych i raniłeś spokojnych"

Tak migranci dokonują przestępstw za które nie są karani i przez tą niesprawiedliwość krzywdzeni się cisi i spokojni ludzie. To jest fakt który dzieje się na naszych oczach.

"nienawidziłeś tych, którzy mówią prawdą i kochałeś kłamców"

To prawda owa Bestia nienawidzi ludzi mówiących prawdę, prawicę określa faszystami zaś komunistów którzy wspierają migracje wychwala pod niebiosa.

"zniszczyłeś mieszkania tych, którzy przynosili owoc"

To prawda owi migranci przyjeżdżają pod socjal i przez to mieszkanie ludzi pracowitych jest niszczone gdyż owoce ich pracy są zabierane im i dawane nierobom.

Tak nigdy nie było w dziejach świata. Nawet w najgorszych czasach nie panował taki poziom głupoty władz i mediów jak obecnie.

" i kładłeś niskie mury tym, którzy nie zrobili ci nic złego."

Wspomniałem o tym wyżej, czym jest kładzenie niskich murów.

"(43) I twoja bezczelność doszła przed Najwyższego i twoja duma do Mocnego."

No właśnie te obecne rządy to poziom bezczelności jakiego nie było w dziejach świata po potopie. Dlatego to jest właśnie pocieszające sam Bóg zacznie z tego powodu ingerować w losy świata osobiście.

"(44) I Najwyższy wejrzał na jego czasy, a oto one skończyły się, a jego wiek został zakończony!"

To jest właśnie moim zdaniem klucz. Dlaczego wiele państw nie chce podpisać tego paktu migracyjnego??? Przecież to tacy sami sataniści jak inni. Jednak te głowy państw coś czują, że podpisanie tego paktu pociągnie na nich gniew samego Boga i to ich przeraża.

Pomyślmy być może Trump lub siły stojące za nim boją się reakcji Boga, gdyż te prawo oznacza jedno, Bóg zakończy władzę diabła nad ziemią.

Cyryl

Liczba postów : 1385
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 20th Listopad 2018, 02:25

Bardzo interesujące informacje z kilku stron, ale jak zawsze źródła te są nie na 100% pewne. Źródeł pewnych, poza Biblią niestety nie ma!

Najpierw największa informacja, z raczej niepewnego źródła, aczkolwiek według jej treści jest wiarygodna.

Następuje powołanie wojskowe w USA i nawet zwolnieni dyscyplinarnie żołnierze muszą powracać do armii. Informacje te są z wielu małych źródeł i wiele na to wskazuje, że są one niezwykle realne.

Jak pisałem chyba na proroctwa.com, Trump ma niemal nóż na gardle i musi wprowadzić stan wojenny w USA. W przeciwnym wypadku utraci on władzę i być może życie.

I pewne sygnały wyraźnie wskazują na bliski stan wojenny.

Mam pewne podejrzenia, że Trump to może być odpowiednik Lecha Wałęsy, ulubieńca narodu do momentu, w którym ukazał swoje RZECZYWISTE koszerne oblicze.

Trump jest pod pewnym katem podobny, ale uczynił on wiele strat dla globalizacji, ze nie można na 100% czegokolwiek przewidzieć.

Niemniej USA jest pod olbrzymią presją ze strony Meksyku i imigrantów, z powodu pożarów na południu, które wyglądają na desperacje ataki Rothschildów.

Partia demokratyczna w desperacji sposób próbuje ratować się w najdzikszy możliwie sposób niemal otwarcie fałszując rezultaty wyborów i nie sposób temu bez stanu wojennego zapobiec.

Mówiąc wprost, oni idą już na całego, jakby wiedzieli, że albo oni, albo Trump.

Kolejne sprawozdanie Fulforda zdaje się potwierdzać upadek chazarskiej mafii.Prezydent Izraela, Bibi Netanyahu jest w wielkich kłopotach i najprawdopodobniej utraci wkrótce władzę. Jest on wiernym poplecznikiem Deep State, ale jego zona jest w stanie oskarżenia o machlojki a on sam na krawędzi utracenia władzy.

A Netanyahu to jeden z najbardziej potężnych władców na ziemi. Wraz z nim poleci głowa Arabii Saudyjskiej. Dla niewtajemniczonych, owi "Arabscy' szejkowie to także nasienie węża i syjoniści, ściśle współpracujący z Izraelem.

Obie sytuacje potwierdzają upadek Rodziny Rothschild. Na domiar złego dla nich, ich krewniak Macron jest także na muszce Francuzów, którzy mieli olbrzymią demonstrację przeciwko temu zdrajcy i wiele wskazuje, że jego dni na fotelu prezydenckim są już policzone.

Z żelaznego uścisku Rothchildów wyzwala się Japonia i ponownie obie sytuacje wskazują na bardzo już osłabioną chazarską mafię, która traci gwałtownie grunt pod nogami.

Fulford ujawnia, że już jest ustalone odnośnie ratowania świata przed globalizacją i ze to potrwa nieco czasu, ponieważ tak potężny mechanizm światowy nie jest łatwo odwrócić w drugą stronę.

Jeżeli Trump ma zamiar iść tym samym kursem, jakim szedł dotychczas, oznacza to zupełnie przerwanie władzy chazarskiej mafii, masowe areszty oraz utratę władzy przez niemal wszystkie syjonistyczne rządy. Nie oznacza to pełnej wolności i dobrobytu ale moze być w pewnych miejscach nieco lepiej przez krótki okres czasu.

Oczywiście Bank Federalny jest na muszce Trumpa i jest wielce prawdopodobne, że banki europejskie także upadną i nastąpią zmiany walut itp.

Najwyraźniej to będzie oznaczać koniec UE oraz ONZ.

I jeszcze jedna ważna informacja. Papież Franciszek ma podobno w Styczniu ustąpić z pozycji papieża. Krąży o tym wiele wiarygodnych informacji.

Czyli najwyraźniej zaczyna się ostra jazda, tylko kierunek nie jest na 100% jasny.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3340
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 31 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 31 z 34 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach