Wiadomości w świetle proroctw.

Strona 23 z 33 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 33  Next

Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Kasia on 24th Styczeń 2017, 08:44

Cyrylu minęło już 55 lat od przemówienia Johna Kennedy.

Podobne wygłosił Trump.

Teraz czy historia się powtórzy?

Czy raczej Bóg pociągnie to dalej według własnego zamierzenia.Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Mutu on 24th Styczeń 2017, 23:13


Ja bym zwrócił uwagę na ten news.
http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz%2Frosja-iran-i-turcja-porozumialy-sie-w-sprawie-syrii

Dlaczego akurat w Astanie? Jeśli się wie czym jest, i po co została wybudowana Astana, to można sobie zacząć dopowiadać resztę.
Wiadomo, że ma być na widok publiczny wystawiona doktryna lucyferiańska. Astana to według mnie taki początek tego co ma być - "wreszcie ktoś zaproiwadzi porządek na ziemi" i ludzie z chęcią oddadzą mu pełnię władzy w imię spokoju.
Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Obserwator on 25th Styczeń 2017, 10:36

Mam pewną myśl odnośnie naszego postrzegania proroctw w związku z ich wypełnieniem.

Już nie raz stwierdzaliśmy na forum, że prorctwa zostaną w pełni rozpoznane dopiero po ich wypełnieniu się, tak samo, jak było za czasów Chrystusa.

W rzeczywistości pełne zrozumienie misji Jezusa nastąpiło dopiero po Jego zmartwychwstaniu i do tego czasu nawet apostołowie niewiele rozumieli ponad to, że przyszedł Mesjasz mający moc od samego Boga.

Dokładnego celu misji Syna Bożego nie rozpoznał nawet szatan, przez co sam wydał na siebie ostateczny wyrok unicestwienia.

To samo tyczy się czasów obecnych.

Nam udało się rozpoznać proroctwa o planach Boga, ale za nic nie możemy zrozumieć, jak i kiedy dokładnie zostaną one wypełnione.

Właśnie dlatego Jezus zalecał nam baczne czuwanie i obserwowanie symptomów nadejścia czasów końca, wiedząc zapewne o tym, że jako zwykli ludzie żyjący w niewoli, nie będziemy mieli praktycznie żadnego wglądu w to, co naprawdę dzieje się na szczeblach władzy tego świata.

Mateusza 24

(32) A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato.

(33) Tak i wy, gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, tuż u drzwi.

W naszym przypadku wiemy, czym będzie ponowne przyjście Chrystusa, ale nie mamy pojęcia, o jakim dokładnie czasie to nastąpi...

Mateusza 24

(36) A o tym dniu i godzinie nikt nie wie; ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec.

(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.

(43) A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego.

(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.

Zdaje się, że "gospodarzem" jest w tych słowach określony gospodarz tego świata, czyli szatan, który znając godzinę przyjścia Jezusa, zapewne odpowiednio by się do tego przygotował.

Tym bardziej my nie możemy tego odgadnąć, bo nawet nie wiemy, jak organizowana jest szatańska władza.

I tutaj jest główny wątek mojej myśli...

Znamy jedynie proroctwa z Objawienia, które opisują szatański system pod postacią bestii z morza ujeżdżanej przez wielką nierządnicę - Watykan.

Wiemy, że na arenie światowej pojawi się tzw. 10 króli oraz bestia z otchłani, czyli upadli aniołowie wypuszczeni z niewoli na tą ostateczną rozgrywkę.

Ale czy wiemy dokładnie, kto te bestie reprezentuje i w jakiej postaci ukaże się ona światu???

Nie mamy także pojęcia i dlatego wiele spekulujemy na ten temat...

Dlaczego???


Po pierwsze, jak wspomniałem powyżej, nie mamy absolutnie żadnego wglądu w to, co się dzieje za kulisami szatańskich władz.

Po drugie...

Gdybyśmy odrazu rozpoznali, czym dokładnie jest bestia z morza, oraz rozpoznali pojawienie się bestii z otchłani i przejęcie przez nią rządów, wtedy łatwo byłoby nam policzyć okres 42 miesięcy opisanych w Objawieniu, co byłoby równoznaczne z rozpoznaniem czasu zakończenia jej działań, czyli...KOŃCA.

Jezus jednak nas pouczył, że to niemożliwe, dlatego zalecił czuwanie i zapowiedział jakie będą symptomy czasów poprzedzających Jego przyjście...

Mateusza 24

(5) Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Chrystus, i wielu zwiodą.

(6) Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec.

(7) Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi.

(Cool Ale to wszystko dopiero początek boleści.

(9) Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego.

(10) I wówczas wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i nawzajem nienawidzić.

(11) I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu.

(12) A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie.

W związku z tym nasunął mi się pewien wniosek...

Mając tak ograniczone możliwości poznawcze, zdaje się, że wcale nie jest pewne, czy uda nam się rozpoznać czas objęcia władzy przez 10 króli i pojawienie się bestii.

Nie jest też wcale pewne, czy w ogóle dostrzeżemy upadek smoka na ziemię, wszak sam szatan będzie w niemałym szoku...

Dlaczego???


Objawienie 12

(12) Dlatego weselcie się, niebiosa, i wy, którzy w nich mieszkacie: Lecz biada ziemi i morzu, gdyż zstąpił do was diabeł pałający wielkim gniewem, bo wie, iż czasu ma niewiele.

(13) A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka.

Z tych słów wynika, że gdy szatan "zstąpi na ziemię" będzie bardzo rozgniewany z powodu małej ilości czasu.

Dla niego mała ilość czasu będzie o tyle rozpoznawalna, że jako osoba na najwyższym szczeblu władzy światowej, będzie o tym dobrze wiedział, ponieważ utraci władzę na rzecz 10 króli i bestii, których tożsamość doskonale zna w przeciwieństwie do nas.

Szatan także "ujrzy, iż został zrzucony na ziemię", co może oznaczać, że straci on całkowicie kontrolę nad wydarzeniami na świecie i sam będzie bezradny, więc pozostanie mu jedynie desperacki atak na Niewiastę - Lud Boży.

Mój ostateczny wniosek...

W tym wszystkim, my wiemy najmniej!!

Upadek szatana, jak i obięcie władzy przez bestie nie musi wcale być przez nas rozpoznane i równie dobrze...

...To może już się dziać i wyglądać zupełnie inaczej, niż to sobie wyobrażamy!!!


Jednego możemy być pewni, co rozpoznamy na 100%...

Mateusza 24

(27) Gdyż jak błyskawica pojawia się od wschodu i jaśnieje aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego,

(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.

(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.

Obserwator

Liczba postów : 1309
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Whisper on 25th Styczeń 2017, 21:48

Obserwator zdaje się mieć sporo racji.

Od siebie dołożę, to że gdybyśmy poznali i odgadli wszystkie proroctwa i zamieszczalibyśmy ich objaśnienie tu na forum, w takiej formie, że nawet niezalogowani użytkownicy mogliby mieć do nich dostęp. To czy nie tym szybciej dowiedzieli by się o Bożych planach, ci którzy przed Nim drżą i których te plany najbardziej boleśnie uderzą.

Bo czy dla istot, które są na o wiele wyższym poziomie niż my, które są w stanie zaglądać nam do głów, czytać nasze myśli i Bóg wie co jeszcze, stanowiłoby najmniejszy problem by przeczytać post z objaśnieniem proroctw?

Myślę, że nie.

Nie zniechęcam do szukania odpowiedzi, ale wydaje mi się, że są one poza naszym zasięgiem.

Nie mniej bardzo istotne jest czuwanie i obserwowanie znaków czasu.

A im ich więcej, tym niech bardziej nasza uwaga koncentruję się na wykonywaniu Prawa i czynieniu dobra. To moim zdaniem zadanie dla nas.

Whisper

Liczba postów : 20
Join date : 17/09/2016

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 26th Styczeń 2017, 01:26

Także się z tym zgadzam. Zresztą pisałem o tym i obecne wydarzenia wiele potwierdzają.

Doszliśmy do okresu, w którym doskonale wiemy, ze czas jest bliski i być muzę już się pewne elementy wypełniły, ale detali nie znamy.

Mamy jednak wystarczającą ilość zrozumienia, aby rozpoznać fałszywego Chrystusa na pustyni i odróżnić go od rzeczywistego.


Najwyraźniej Bóg zna plany szatana i całej tej buntowniczej kliki i ma dla nich pułapkę, jak za czasów Chrystusa.

Nagle śmierć i zmartwychwstanie Isusa Chrystusa wszystko wyjaśniła i wszystkie proroctwa okazały się prawidłowe, aczkolwiek błędnie zrozumiane przez ludzi a zwłaszcza szatana.

Wiemy mniej więcej czego możemy się spodziewać ale musimy czuwać ponieważ pomimo naszej świadomości musimy brać pod uwagę, że pewne zrozumienie jest błędne.

Przez wiele lat proroctwa były moim najbardziej szczególnym punktem zainteresowania i dopiero niedawno przekonałem się, że właściwe zrozumienie będzie w trakcie ich wypełniania się.

Zwłaszcza pojawienie się Trumpa, który rozbija szatański NWO robi wiele zamieszania i nie wiemy, czy posługuje się nim Bóg czy nadal szatan.

Trump nie jest świętym człowiekiem i wiele wskazuje na opiekę szatana i upadłych aniołów, ale pomocy Boga także nie można wykluczyć. Król Nabuchodonozor był okultystą i satanistą, ale Bóg dał mu interesującą lekcję życiową i król spokorniał i uznał, że Bóg jest jedynym Bogiem wartym wielbienia.

Nabuchodonozor miał wielu okultystów na dworze i z ich usług korzystał. Sam wyrok w sprawie wyjaśnienia snu króla oraz nawet opowiedzenia snu - wyrokiem była kara śmierci - jest to rzecz nie do pomyślenia w dzisiejszych czasach. Wyjątkowa niesprawiedliwość i okrucieństwa króla.

Niemniej Bóg miał w tym swój cel.

W tym świetle obserwujmy wszystko, badajmy, dociekajmy i traktujmy to jako obserwacje a nie... proroctwa.  

Mamy prawo podejrzewać pewne działania satanistów i ich dążenia, które często są widoczne i zrozumiałe, ale nie mamy prawa... prorokowania.Do czytelników apel, proszę tego nie traktować jako nasze prorokowanie ale jedynie jako obserwacje proroctw i ocenę kierunków działania świata szatana.

Nikt z nas nie ma nominacji Boga na proroka i w związku z tym nikt nie ma prawa wypowiadania proroctw w imieniu Boga.

Dlatego nikt z nas nigdy jeszcze nie napisał, że Bóg wskazał mi to czy tamto i że Duch Boży objawił mi we śnie czy na jawie. Wielu pastorów Chrześcijaństwa tak właśnie czyni i jest to nagminne, zwłaszcza pośród nauczycielu internetowych, którzy często mówią z YT czy piszą otwarcie, ze Bóg objawił mnie to czy tamto i polecił ostrzec.

Tacy ludzie są najwyraźniej fałszywymi prorokami i jest to bardzo poważny grzech.

Ponieważ tacy ludzie UZURPUJĄ sobie autorytet Boży wynikły z powodu rzekomego bezpośredniego pouczenia przez Boga.

Ponieważ naśladowcy Chrystusa to owce, więc wierzą że Bóg tego czy nawet tamtą wybrał do ujawnia Bożej woli.

Tymczasem my wiemy, że jedyną nauką, jaką my się posłujemy to zwracanie uwagi na proroctwa biblijne ale głównym naszym celem jest kierowanie ludzi ku posłuszeństwie Prawa Bożego, ponieważ rozpoznaliśmy, że brak szacunku dla Prawa jest największym problemem człowieka.

Starajmy się kierować innych do słów samego Ojca i Syna i ukazujmy olbrzymi kontrast pomiędzy sowami Boga i Syna a słowami fałszywych nauczycieli.

Dlatego uważam, że nie jesteśmy Chrześcijanami, termin fałszywej religii ale jesteśmy, czy raczej staramy się być naśladowcami Chrystusa, ponieważ On tak polecił tym, którzy Jego słuchali.

Jako naśladowcy Chrystusa obserwujemy wydarzenia  i proroctwa oraz... nigdy nie cytujemy Pawła. Chrystus cytował tylko swego Ojca!

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3209
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Zwykły on 26th Styczeń 2017, 21:31


Zwykły

Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Obserwator on 26th Styczeń 2017, 21:56

Dochodzę do wniosku, że Trump to taka sama kukła, jak wszyscy przed nim.

Ten cały świat polityki, to wielkie show, a nasze spekulowanie na jego temat jest zwyczajną zgadywanką, której i tak zpełznie na niczym.

Głupi filmik pewnego youtubera, który ukazuje w śmiesznie prosty sposób, jaką fikcją jest ten świat, który widzimy, a daje tak wiele do myślenia...


Obserwator

Liczba postów : 1309
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Mutu on 26th Styczeń 2017, 22:28


Mówiłem cały czas o Trumpie, że się zacznie odkrywać, i sie odkrywa. A to dopiero początek tego co zobaczymy.

O co chodzi z tym przyzwoleniem na torturowanie terrorystów?
Otóż w Stanach, a dokładnie w amerykańskich bazach wojskowych cały czas stosuje się tortury. Niejednokrotnie zostało to ujawnione przez róznych "obrońców praw człowieka". Kiedy narobił sie z tego szum, relokowali więźniów mających być poddanym torturom do baz w róznych częściach świata (min w Polsce) aby amerykańscy "obrońcy bla bla..." nie mogli tego ujawniać.

Po co Trump teraz chce OFICJALNEGO przyzwolenia? Po to, żeby można było w w majestacie prawa torturowac KAŻDEGO NIEPOSŁUSZNEGO uznanego wcześniej za terrorystę. Przypomnę tylko, że w USA po 9/11 każda służba może aresztować i uwięzić bez sądu, każdego kogo PODEJRZEWA o terroryzm.
Ostatnio było głośno o podejrzanym o terroryzm staruszku który miał na lotnisku nożyk do obierania owoców ( w zestawie do sokowirówki).
Po to to jest.

Poczekajmy...Trump się rozkręca dopiero w ujawnieniu z czyich poleceń działa.
Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Cyryl on 26th Styczeń 2017, 22:42

Dokładnie Mutu.

Zobaczmy Trump wspomina, że chce zniszczyć ISIS. A przecież wystarczy przestać finansować i uzbrajać ISIS.

Tylko skończeni idioci wierzą, że partyzancka armia zwana ISIS mogła tak niespodziewanie opanować terytorium dwóch państw (Syrii i Iraku) i je tak długo utrzymać bez pomocy USA i innych państw NATO.

Cyryl

Liczba postów : 1334
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Mutu on 26th Styczeń 2017, 23:19

Dokładnie. Gdyby był faktycznym antagonistą satanistów to by powiedział " skończmy z tą farsą i teatrzykiem. koniec finansowania bandytów islamskich". Tymczasem co on robi? Mówi " trzeba walczyć z ISIS jeszcze mocniej, aż do zwycięstwa".
Tyle, że jako jeden z głownych graczy w światowej finansjerze, a obecnie prezydent USA, wie doskonale kto i po co finansuje bandytów islamskich.
Podtrzymuje syjonistyczną wojnę w Syrii. Trzeba coś dodawać?
A powtarzam: to dopiero początek, dopiero się rozkręca.
Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Cyryl on 27th Styczeń 2017, 14:35

Zobaczmy jak nami grają:


kresy napisał:

Były oficer wywiadu USA: Siły amerykańskie rozmieszczone w Polsce to teatrzykRobert David Steele, były oficer CIA oraz wywiadu amerykańskiej piechoty morskiej mówi Michałowi Krupie w wywiadzie dla „Opcji na Prawo”, że siły USA rozmieszczone w Polsce „to teatrzyk”. „Czołgi i inne elementy tej siły są przestarzale i nieadekwatne. Rosja może je zniszczyć w jednej chwili”.


Opodatkuj się!
grudniu otrzymaliśmy od Was 3 272,00 zł. Serdecznie dziękujemy za wsparcie!.
A Ty wsparłeś już nas w tym miesiącu?


- Rosja nie może być okrążona, nie może być pokonana. Siły amerykańskie rozmieszczone w Polsce to teatrzyk. Czołgi i inne elementy tej siły są przestarzale i nieadekwatne. Rosja może je zniszczyć w jednej chwili – mówi Robert David Steele, były oficer CIA oraz wywiadu amerykańskiej piechoty morskiej w wywiadzie dla „Opcji na Prawo”, przeprowadzonym przez Michała Krupę.
Przeczytaj: Macierewicz powitał amerykańskie wojsko: To dobry dzień
- Trump jest zwolennikiem wizji Rona Paula o polityce zagranicznej opartej na pokoju i handlu. Priorytetem powinno być zamknięcie wszystkich amerykańskich baz wojskowych za granicą, wycofanie się z NATO, odcięcie finansowania dla ONZ, dyktatorów i programów, które pozbawiają Amerykanów środków pieniężnych - twierdzi Steele.
- John Brennan i CIA są podstawą kontroli rządu USA przez Establishment. Próbowali wpłynąć na Kolegium Elektorów przy pomocy fałszywych twierdzeń o tym, że Rosjanie zhackowali wybory prezydenckie – mówi były oficer amerykańskiej wywiadu. Odnosi się też do polityki Waszyngtonu względem Bliskiego Wschodu:
- Ogólnie rzecz biorąc, mam nadzieję, że Trump przestanie finansować z pieniędzy podatników Arabię Saudyjską i Izrael.
Steele twierdzi również, że CIA szkoliło terrorystów, którzy mieli później został wysłani do Rosji i Chin:
- CIA pomogło stworzyć ISIS i szkoliło ujgurskich i czeczeńskich terrorystów, aby następnie odesłać ich do Chin i Rosji.
Więcej w następnym numerze „Opcji na Prawo”, który ukaże się w lutym br.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/byly-oficer-wywiadu-usa-sily-amerykanskie-rozmieszczone-w-polsce-to-teatrzyk

Czyli Rosjanie wiedzą, że obecna brygada pancerna USA to żadna poważna siła zagrażająca Rosji.

Ta brygada jest rozmieszczona na zachodzie, co jak sugeruje Michalkiewicz ma chronić rząd Pis (przychylny Izraelowi) przed Niemcami (które stoją po stronie Watykanu), Trump jako człowiek Izraela celowo roznieca nienawiść do islamistów.

Mamy do czynienia z teatrem.

Cyryl

Liczba postów : 1334
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Jacek86 on 28th Styczeń 2017, 02:00

Dzisiaj na Discovery Historia, w godzinach największej oglądalności, leciał program "Sekrety Chrześcijaństwa" a odcinek poświęcony był "nawróceniu" cesarza Konstantyna na chrześcijaństwo i jego wizji w której ukazał mu się Chrystus.

Przedstawiono dużo dowodów archeologicznych na to, że legenda ta ma niewiele wspólnego z prawdą! Konstantyn ruszał do walki z wizerunkami Apolla na zbrojach i sztandarach, a nie jak pokazuje się to na watykańskich freskach z krzyżem w ręku. Prawdopodobnie złagodził tylko swoje podejście do chrześcijan, gdyż wielu żołnierzy rzymskich nawracało się na tą wiarę i nie chciał podkopywać morale. To dało mu zwycięstwo. Do końca swojego życia uważał się za ziemskiego potomka apolla i stawiał pomniki z własnym wizerunkiem. Wiele lat później kościół rzymski wymyślił historyjkę jakoby pomniki te były wizerunkiem Chrystusa.

Produkcja na pewno żydowska, ale jest to otwarty atak na Watykan i zdaje się, że wszystko zaczyna do siebie pasować. Nierządnica staje się coraz bardziej ujawniona Wink
Jacek86
Jacek86

Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 32
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 28th Styczeń 2017, 02:29

Niezwykłe wydarzenia w USA.Pełne przemówienie Trumpa w Filadelfii. [EN]

Najciekawszy jest początek. Rozpoczyna się ona... modlitwą do Boga w imieniu Syna o mądrość dla członków rządu i Trumpa, o Prawdę i błogosławieństwa dla pracujących nad narodem. Coś niesamowitego.

Trump dokładnie omawia co do tej pory zrobił oraz co będzie nadal wykonywane w celu ratowania ekonomii, o budowie ściany na południowej granicy, zaprowadzania porządku w całym państwie i bezpieczeństwa, o deportacji nielegalnych emigrantów, a zwłaszcza tych złapanych na łamaniu prawa. Wiele informacji wskazujących na to, że Trump robi DOKŁADNIE to, co obiecał, że Konstytucja jest najważniejszym dokumentem prawnym, że podpisał ponad 200 rozkazów głównie anulujących bezprawne rozkazy Obamy.

Nie mam żadnych wątpliwości że Trump jest ostro i wyraźnie przeciwko NWO.


Na koniec jest... niech Bóg was błogosławi i niech Bóg błogosławi Amerykę.

Wiele wskazuje na otwartą walkę przeciwko mediom oraz na przywrócenie ważności 

Konstytucji. Część komentatorów obawia się torpedowania wielu rozkazów Trumpa a nawet dokonania wielkiego krachu finansowego.

Premier Meksyku anulował wizytę w Białym Domu a Trump wprost powiedział, ze go zmusi do akceptacji muru na granicy i ze USA takie samo prawo do zabezpieczania swoich granic, jakie ma Meksyk.

Jako minus, Trump wręcz wielbi Izrael, ale nie wiadomo, co on ma na myśli.

Inny film - nie oglądałem całego - o #pizzagate i temat światowej pedofilii rośnie znacznie szybciej niż temat o płaskiej ziemi.Powstaje cała mas filmów na ten temat i jeżeli te trendy się utrzymają, obecne elity staną przed sądem. Są ostre wystąpienia przeciwko Watykanowi, a Teresa May, premier Anglii jest także wyraźnie przeciwko NWO!

Trendy anty NWO są coraz wyraźniejsze i... nie będę przypuszczał, co może nastąpić, pozostawię to czytelnikom. 

bounce


Dodam jeszcze, że Trump oświadczył (nie w tym przemówieniu), że szczepienia przeciwko grypie to największe oszustwo w historii medycyny!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3209
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Mutu on 28th Styczeń 2017, 15:46

Mamy więc zwodziciela.

Mur na granicy amerykańsko meksykańskiej jest kolejnym oszustwem. Każdy postrzega go od drugiej strony - ochrona USA przed emigrantami z Meksyku. Tymczasem nie trzeba tam budować muru za setki milionów dolarów. Wystarczy wzmocnić istniejące patrole na granicy.

Mur jest po coś innego. JEST PO TO ŻEBY...AMERYKANIE NIE MOGLI UCIEKAĆ. Nie teraz jeszcze. Za jakiś czas.

W Kalifornii zaczęto znów zbierać podpisy pod petycją o odłączenie się od USA.
Wiemy ze USA mają się rozpaść i pogrązyć w wojnie domowej. Myślę, że mamy już tego który to przeprowadzi.

A że mówi "w imię Boga, i syna...", mało to znamy oszustów którzy "w imię Boga" używają na każdym kroku a są wysłannikami szatana? Pierwszy lepszy z brzegu - papież Franciszek.
Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Cyryl on 28th Styczeń 2017, 21:30

Mutu, sprawa z murem to ciekawy wątek.

1. Bez muru nie da się skutecznie powstrzymać emigracji. Same patrole to za mało. Zobaczmy w Węgrzech powstał mur i to powstrzymało skutecznie emigracje islamistów na teren Węgier.

2. Mur ma tą cechę, że utrudnia przedostanie się na dany teren ale także utrudnia wydostanie się z danego terenu. Czyli jest tak jak piszesz, że w razie potrzeby ten mur może powstrzymać uciekających z USA.

3. Zauważmy coś ciekawego. Orban na Węgrzech pokaz jak skutecznie mur może powstrzymać falę nielegalnej imigracji. Dało to poważny argument dla Trumpa do wybudowania muru z Meksykiem. 

Sam mur jest zatem idealnym narzędziem do powstrzymania masowej migracji, czyli napływu emigrantów jak i ucieczki Amerykanów. Mur w przypadku Węgier powstrzymał ludność napływową. Mur w przypadku NRD w Berlinie skutecznie powstrzymywał masową ucieczkę do RFN.

Cyryl

Liczba postów : 1334
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Mutu on 28th Styczeń 2017, 21:51

Problem w tym że na granicy Węgier i Serbii mur jest tylko w niektórych miejscach. Poza nim są ogrodzenia z siatki i drutu.

Oglądałem kilka dokumentów o nielegalnym przekraczaniu granicy USA/ Mexico. Przekraczanie granicy w zwykły sposób - przebieganie przez granicę w nocy czy dzień ukradkiem, jest tylko marginalnym procentem całości.
Główny proceder idzie dwoma kanałami:
1 - tunele pod granicą, z wyjściem w jakimś zakamuflowanym miejscu.
2 - nielegalne dokumenty.

Według mnie, mur jest zapowiedzią przyszłych wydarzeń. Czarnych wydarzeń. Nie chodzi tutaj o emigrantów idących za lepszym życie w USA.

Mutu
Mutu

Liczba postów : 524
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Cyryl on 28th Styczeń 2017, 22:30

W tym temacie - w swoim ostatnim poście - doszedłem do interesujących wniosków:

http://zbawienie.forumotion.com/t253p25-konflikt-pomiedzy-smokiem-a-bestia-o-wladze#10836

Otóż nasze zrozumienie obecnych wydarzeń i proroctw jest trudne i mylne z jednego powodu:
Problem w tym, że obecnie działania szatańskich władz nie wiadomo na ile są one wykonaniem poleceń upadłych realizacją ich planów a na ile wykonaniem wyroków i zamiarów Boga!!!

Dlatego Trump jest tak trudny do rozgryzienia. 

Dlaczego???

Trump realizuje czyjeś plany. Wiele wskazuje na to, że realizuje on wytyczne żydowskich kabalistów, którym nie uśmiecha się zniszczenie Syjonizmu. 

Syjoniści aby przeżyć plan 3 wojen muszą zjednoczyć się z Pawłowym chrześcijaństwem. 


Kiedyś Bogusław Wolniewicz (zwolennik państwa Izrael), wspominał że judaizm i chrześcijaństwo mogą stworzyć taktyczny sojusz przeciwko islamowi.

Gdyby tak się stało to plan 3 wojen może ulec radykalnej zmianie.

Zamiast kultu smoka (Lucyfera) mielibyśmy kult Bestii który by promowało chrześcijaństwo Pawłowe.

W tej konfiguracji Wielka Nierządnica została by zniszczona przez Bestie aby uzyskać wiarygodność.

Zauważyłem coś ciekawego przecież plan 3 wojen nie jest jedynym planem szatana, jest plan B, czyli nauki Pawła z Tarsu i jego proroctwa.

To jego nauki głoszą ustanowienie 3 świątyni w Jerozolimie i powrót żydów jako narodu wybranego, pod przywództwem ich Mesjasza. 

Trump wbrew pozorom czyni wszystko aby dla żydów pozyskać chrześcijan.

Tak naprawdę plan 3 wojen jest tak skonstruowany, że w każdej chwili może on zmienić bieg w kierunku wypełnienia nauk Pawła z Tarsu.

A zatem Trump może być wysłannikiem Bestii Drugiej czyli:


Ap 13 napisał:(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.
(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.
(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.
(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.
(16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole,
(17) I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.
(18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.Czyli ten mur jak wspomniał Mutu, może być doskonałą zaporą dla ludzi którzy nie będą chcieli oddać hołdu Bestii i będą uciekać z USA!!!

Mamy wiele zmiennych i działań których tak naprawdę nie rozumiemy.

Cyryl

Liczba postów : 1334
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 29th Styczeń 2017, 01:57

Wszystko jest nieźle zagadkowe.

Ale rozpocząłem pisać nieco bardziej detaliczny artykuł o Watykanie w związku z ostatnimi zdjęciami o gadzim pomieszczeniu u uważnie przyjrzałem się owej postaci.

Powiększyłem i dobrze się przyjrzałem.To jest definitywnie jedna z głów bestii czy zwierzęcia, która ma ranę śmiertelną na głowie ale ożyła!

Przyjrzyjcie się uważnie, Wygląda to na rozpłataną głowę w której kawałek czaszki się odchylił na bok wraz z włosami i chyba kawałkiem brody.

Jeżeli szefem w Otchłani jest rzeczywiście Apollo, to najprawdopodobniej jest to jego podobizna, podobizna Apolla, który odradza się po owej śmiertelnej ranie głowy z połamanymi skrzydłami powstaje do życia na ziemi.

Wersety, które właśnie zacytował Cyryl, a chodzi o posąg zwierzęcia, które ma ranę od miecza!

Objawienie nie mówi ani słowa o odbudowie świątyni, ale mówi o posągu zwierzęcia mającego śmiertelną ranę.

Według jednego z greckich braci, 666 to imię z greckiego Apolla.

I tutaj mamy ciekawy moment w naszej historii.

Jest kilka możliwości.

Jak widzimy posąg bestii już jest!

Czy bestia powstała i czy szatan został zrzucony na ziemię? Nie można powiedzieć na 100% tak lub nie.

Czy Trump może być... drugim zwierzęciem?

(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.

I tutaj mamy pewną zagadkę do rozwiązania.

Trump czuje się wcieleniem Apolla ale z pozoru wygląda na baranka, aczkolwiek jego dążenia do wielkiej siły militarnej i wyniszczenia radykalnego Islamu to mowa smoka. On popiera wszystkie możliwe tortury, wczoraj od niego na filmie wyraźnie słyszałem.

Bardzo mnie zastanawia skrajna nienawiść Żydów do Trumpa. Oni coś o nim wiedzą, o czym my nie wiemy. Żydzi w mediach a nawet w Izraelu go straszliwe nienawidzą. Jedynymi Żydami którzy go popierają to Żydzi z kręgów Chabad Lubavitch.

Trump oficjalnie popiera Izrael ale Żydzi stojący za Izraelem go z pasją nienawidzą.

W tym świetle jest prawdopodobne, że Trumpa cele jest oczyszczenie Izraela z Żydów syjonistycznych aby utorować drogę dla... Apolla, który się wtedy lub w każdej chwili ukaże.

Trump nienawidzi Islamu radykalnego ale to jest potrzebne do oczyszczenia Ziemi Obiecanej i zgromadzenia armii przeciwko oddziałom.... Chrystusa z którym zmierzą się armie szatana.

Najwyraźniej cele to: zniszczenie Syjonizmu i Islamu w celu postawienia posągu zwierzęcia.

Syjonizm chce 3-ciej świątyni a Islam nie pozwoli na usunięcie Meczetu na Skale.

Jest jeszcze Putin, najprawdopodobniej król północy ale tego nadal nie można logicznie w tym ustawić.

Trump chce nabrać wiarygodności poprzez zapobieżenie katastrofie finansowej, która w USA POWINNA się wydarzyć. Podobno jest on jedynym, który to potrafi z powodu głębokiej wiedzy finansowej.

Armia USA jest w stanie rozkładu a Trump dąży do znacznego jej wzmocnienia.

Mamy więc sporo światła biblijnego oraz politycznego, wszystkiego nie rozgryziemy ale mamy niezły obraz całej sytuacji.

Oni doskonale wiedzą o planach Boga wyzwolenia Narodu Wybranego, o ucieczce na pustynię i o planie wkroczenia Izraela do Ziemi Obiecanej.

Dlatego Islam i Syjonizm blokują drogę do Ziemi Obiecanej.

Sytuacja jest niezwykle ciekawa i możemy się spodziewać rzeczy niespodziewanych. Rozpoczęły się masowe kłamstwa szatana i trzeba uważać na wszystko, co może nam dać jakieś wskazówki.

Niemniej trzeba być świadomym jednej rzeczy.

Niczego to nie zmienia w stosunku do nas.

Zbawienie jest z uczynków i priorytetem u Boga jest Jego Naród Wybrany aczkolwiek nie tylko Naród Wybrany uda się na pustynię. Podobnie jak było przy wyjściu z Egiptu. Nie ma żadnej potrzeby na czynienie jakikolwiek przygotowań, ponieważ... przygotowań nie będzie.

Po prostu otrzymamy nagłe rozkazy wyjścia z domu, nie zabrania niczego z domu i udanie się na wskazane miejsce przez anioła lub Boga.

Będzie także porwanie i nikt nie ma wpływu na to także. Czyli trzeba żyć normalnie ze świadomością, że pewnej nocy czy dnia otrzymamy polecenie Boga za pośrednictwem anioła i nie będzie wcale czasu na zadawanie jakichkolwiek pytań.

Ewangelia Mateusza mówi o tym wyraźnie i najbardziej trzeba się skupić właśnie na tym, na naszej postawie i gotowości do posłuszeństwa wobec Boga.

Kiedy przyjdzie czas wyjścia, nie tracić czasu na nic tylko posłusznie wykonać polecenia. Jeżeli nie posłuchamy, pozostaniemy na łasce... Apolla!

Dlatego mówimy tyle o Prawie a polecenie wyjścia jest częścią Prawa. Każde polecenie Boga to Prawo, Sprawdźmy ponownie detale wyjścia Izraelitów z Egiptu. Odbyło się to szybko, w jedną noc i wyszli tylko ludzie posłuszni.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3209
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by anileve on 29th Styczeń 2017, 19:41

Głowa tego posągu,podobna jest do gada,zwrócona do lewej ręki, przytwierdzona wraz ze szyją do tułowia ludzkiego. Mogę się mylić ! Każdy może zobaczyć co innego w tym posągu.

anileve

Liczba postów : 101
Join date : 18/03/2015
Age : 50
Skąd : Gniezno

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by pajakalipa on 29th Styczeń 2017, 20:03

Odniosle takie samo wrażenie co do wyglądu tego posagu. Patrząc z naszej perspektywy, można zauważyć gadzia czaszkę spogladajaca w prawa stronę.

pajakalipa

Liczba postów : 28
Join date : 19/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by polskapaw on 29th Styczeń 2017, 20:48

affraid  wystarczy nie widzieć twarzy tej rzeźby (zamazać twarz) i faktycznie to wygląda jak głowa gada z ludzkim ciałem.
Z twarzy zrobić szyję bez oczu nosa i ust i mamy masakrę.

Artykuł z przed 5 lat:
http://wolna-polska.pl/jan-pawel-ii-zyd-wojtyla-katz-i-judaizm-czyli-apokalipsa/piekielne-pieknosztuki-watykanu

polskapaw

Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Cyryl on 29th Styczeń 2017, 21:47

Porównajmy te dwa obrazy.

1. Jest to posąg w Watykanie który jest głównym elementem ołtarzu, świątyni, która ma kształt głowy węza.


wolna Polska napisał:
Japoński parafianin dostarczył nam za pośrednictwem przyjaciół z CHIESA VIVA reportaż fotograficzny dotyczący Sali Pawła VI (w Watykanie). W dalszej części reportażu przedstawimy inne przykłady piekielnej sztuki dominującej w tak zwanym neo-„kościele” II „Soboru Watykańskiego”. Składamy podziękowania panu Yutaka Matsutani i panu Franco Adessa z CHIESA VIVA za dostarczenie nam niniejszego materiału fotograficznego.

http://wolna-polska.pl/jan-pawel-ii-zyd-wojtyla-katz-i-judaizm-czyli-apokalipsa/piekielne-pieknosztuki-watykanu


2. Ale zobaczmy, że ten ołtarz jest kopią tego "dzieła sztuki" o nazwie :

wolna polska napisał:

Zmartwychwstanie (Pytanie pozostaje to samo co powyżej- tłum.)


Czyli zobaczmy owa rzeźba jest identyczna jak obraz o nazwie zmartwychwstanie.

Otóż ów obraz nie mówi o czyim zmartwychwstaniu mówimy. Apokalipsa mówi o zmartwychwstaniu czy ożywieniu Bestii z otchłani:


Ap 13 napisał:(3) A jedna z głów jego była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jego była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem.
(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.
(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.
(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.


Zauważmy, owo zwierzę zostało ranione od miecza w głowę a jednak pozostało przy życiu. 

Rzeźba jak i obraz pokazują postać której głowa jest raniona śmiertelnie od miecza ale jednak żyje.

Przypomnę ten artykuł Henryka:


zbawienie.com napisał:
Ostatni król, zwany antychrystem obali czy usunie 3 innych króli. Czyli będzie to ostatni król, poprzedzający objęcie władzy przez Isusa Chrystusa. Wypełnienie ściśle literalne.
Precedens, o którym mówił Chrystus.
Daniela 9:27 I zawrze ścisłe przymierze z wieloma na jeden tydzień, w połowie tygodnia zniesie ofiary krwawe i z pokarmów. A w świątyni stanie obraz obrzydliwości, który sprawi spustoszenie, dopóki nie nadejdzie wyznaczony kres spustoszenia.
Ów obraz obrzydliwości wydarzył się za czasów króla Antiocha IV. Antioch oznacza - manifestacja boga. Najwyraźniej Antioch IV reprezentuje nam tutaj ostatniego króla, nazywanego Antychrystem. Co jest zadziwiające, mamy tutaj wiele cech NWO!
I Machabejska 1:41 Król wydał dekret dla całego państwa: "Wszyscy mają być jednym narodem 42 i niech każdy zarzuci swoje obyczaje". Wszystkie narody przyjęły ten rozkaz królewski, 43 a nawet wielu Izraelitom spodobał się ten kult przez niego nakazany. Składali więc ofiary bożkom i znieważali szabat. 44 Król posłał swoich wysłańców do Jerozolimy i do miast judzkich z pisemnym poleceniem, żeby postępowały według obyczajów, które dla kraju były obce; 45 żeby w świątyni zaprzestano składać całopalenia, ofiary krwawe, a także ofiary płynne; żeby znieważano szabat i święta 46 i żeby zbezczeszczono świątynię i świętych, 47 żeby [natomiast] sporządzono ołtarze, święte gaje i posągi bożków oraz składano na ofiarę mięso świń i innych nieczystych zwierząt; 48 żeby synów swoich pozostawiali bez obrzezania i żeby dusze swoje brukali wszystkim, co jest nieczyste i światowe. 49 W ten sposób mieli zapomnieć o Prawie i zarzucić wszystkie jego nakazy. 50 Kto by zaś nie postąpił zgodnie z królewskim rozporządzeniem, miał być ukarany śmiercią.

Cytat pochodzi z tzw. apokryfu ksiąg Machabejskich. Obie księgi były w kanonie Septuaginty, ale obecnie 'fachowcy' uważają je za apokryfy. Moim skromnym zdaniem - jeżeli Isus odwoływał się do wydarzeń opisanych w tych dwóch księgach, o "obrzydliwości czyniącej spustoszenie' to księgi te powinny wchodzić w kanon biblijny. Znaczenie ich jest wręcz niezwykłe i ujawniają one nam walki Machabeuszy, czyli walki ludu Bożego z Antiochem IV, który stanowi niemal doskonały wzór ostatniego króla w dziejach świata! Zwłaszcza, że owa historia wyjaśnia nam w detalach tak proroctwo Daniela jak i proroctwo samego Zbawiciela.
Antioch wielbił Zeusa ale nawet sam się za niego podawał. Cytat z Wikipedii.
Ostatecznym krokiem, który doprowadził do powstania żydowskiego było przemienienie świątyni jerozolimskiej w przybytek syro-fenickiego kultu boga Baal-Szamona, którego Grecy nazywali Zeusem. Przydomek Epifanes wziął się od inskrypcji na monetach "Theos Epiphanes" (gr) - Bóg Objawiony. Prawdopodobnie celem tych inskrypcji była próba stworzenia kultu władcy, który miałbyspajać różnorodne krainy państwa. Owa polityka była również głównym powodem powstania żydowskiego (powstanie Machabeuszy)
Czyli ponownie mamy potwierdzenie, że Baal to... Zeus. Sprawdź artykuł na temat imienia Isusa. Dalej, Antioch najwyraźniej dążył do globalizacji. Dalej Wikipedia podaje, że... 'Atenach w 174 p.n.e. podjął się dokończenia na swój koszt budowy świątyni Zeusa Olimpijskiego – Olimpiejonu'.
Jeszcze jeden niezwykły cytat:
Diodor Sycylijski, pisał, że Antioch przed posągiem i ołtarzem znajdującym się pod gołym niebem złożył ofiarę z ogromnej świni, polał krwią posąg i ołtarz; kazał przyrządzić mięso, jego posoką wymazał tekst świętych ksiąg Mojżesza, zawierających owe prawa nakazujące nienawiść do obcych, i zgasić lampę zwaną przez Żydów nieśmiertelną, która paliła się bezustannie w Świątyni; przedtem jeszcze zmusił kapłana i innych Żydów do spróbowania mięsa.
Najwyraźniej był to posąg... Zeusa, który jest nadal powszechnie wielbiony i ku czci Zeusa mieliśmy kolejną Olimpiadę! Olimp to mityczne i 'święte' miejsce zamieszkania Zeusa.
Zamiast nieśmiertelnej lampy z świątyni Olimpiada posiada własny nieśmiertelny płomień.
Znicz olimpijski.
Zeus w świątyni jerozolimskiej za króla Antchioha IV
Słowa Isusa Chrystusa o ohydzie spustoszenia, którą zapowiadał prorok Daniel wypełniły się pierwszy raz w latach Antiocha (168-169 p.n.e.) Co jest także interesujące, Antioch zmarł w dziwnych okolicznościach - nie został zamordowany czy pozbawiony władzy. Zmarł bez udziału ludzkiej ręki. Jest on doskonałym modelem ostatniego króla. Jak każdy władca był on opętany i najprawdopodobniej zginął z wyroku Boga. Podobny koniec spotka ostatniego króla tego bezbożnego świata.
I Machabejska 1:52 Spomiędzy narodu wielu przyłączyło się do nich - mianowicie ci wszyscy, którzy odpadli od Prawa. Oni to wiele złego dokonali w kraju 53 i byli powodem tego, że Izraelici musieli się kryć i chować w miejscach dostępnych tylko dla zbiegów. 54 W dniu piętnastym miesiąca Kislew sto czterdziestego piątego roku na ołtarzu całopalenia wybudowano "ohydę spustoszenia", a w okolicznych miastach judzkich pobudowano także ołtarze - 55 ofiary kadzielne składano nawet przed drzwiami domów i na ulicach. 56 Księgi Prawa, które znaleziono, darto w strzępy i palono ogniem. 57 Wyrok królewski pozbawiał życia tego, u kogo gdziekolwiek znalazła się Księga Przymierza albo jeżeli ktoś postępował zgodnie z nakazami Prawa. 58 Tak z miesiąca na miesiąc stosowano przemoc przeciw Izraelowi, przeciwko każdemu, kogokolwiek udało im się pochwycić w miastach. 59 Dnia dwunastego piątego miesiąca [Kislew] składano ofiary na ołtarzu, który wzniesiono na ołtarzu całopalenia. 60 Wtedy to na mocy królewskiego dekretu wymordowano kobiety, które obrzezały swoje dzieci. 61 I powieszono im niemowlęta na szyjach. A także [zabito] domowników i tych, którzy dokonywali na nich obrzezania. 62 Wielu jednak spomiędzy Izraelitów postanowiło sobie i mocno trzymało się swego postanowienia, że nie będą jeść nieczystych pokarmów. 63 Woleli raczej umrzeć, aniżeli skalać się pokarmem i zbezcześcić święte przymierze. Oddali też swoje życie. 64 Wielki gniew [Boży] strasznie zaciążył nad Izraelem.
Ten fragment ukazuje nam praktycznie tak przeszłość jak i przyszłość ludu Bożego, czyli Chrześcijaństwa. Ostatnie zdanie jest znamienne. Wielki gniew zaciążył nad Izraelem. Podobnie dzisiaj Chrześcijaństwo beztrosko oddaje się bałwochwalstwu oraz chętnie uczestniczy w rytuałach ku czci Zeusa, jak Olimpiada w Londynie, podczas której przywoływano publicznie demony!
Oto przyczyna, dla której Bóg dopuści Wielki Ucisk dla swojego ludu! 
http://www.zbawienie.com/znak-bestii.htm

Kim był w rzeczywistości Antioch IV???

Wg mitologii Zeus miał wielu synów jednym z nich był Apollo!!!


wikipedia napisał:Apollo (gr. Ἀπόλλων Apóllōn, zwany też Φοῖβος Phoibos ‘Jaśniejący’, łac. Apollo) – w mitologii greckiej syn Zeusa i Leto

czyżby Antioch IV był w rzeczywistości Apollem, tylko dla niepoznaki przybierał on coraz to nową ludzką tożsamość. 

Sama śmierć Antiocha IV była zagadką:


wikipedia napisał:W 165 p.n.e. Antioch rozpoczął kampanię, w trakcie której zginął w niejasnych okolicznościach[a]. Jako miejsce śmierci wymienia się Tabae (lub Gabae, przypuszczalnie obecny Isfahan). Przed śmiercią wydał jeszcze dekret odwołujący rozporządzenia w sprawie Żydów, ale nie zdołał uspokoić sytuacji w Judei.
Wraz z jego śmiercią skończył się okres świetności państwa Seleukidów, które pogrążyło się w podsycanych przez Rzym walkach dynastycznych, tracąc stopniowo terytoria i znaczenie.

Czyli zginął w niejasnych okolicznościach i po jego śmierci dominacje nad światem zdobyło imperium Rzymskie w miejsce imperium Greckiego.

Dlatego Apollo, jako Antioch IV skuszony przez smoka, postawił posąg Lucyferowi (Zeusowi) i przymuszał Judejczyków do akceptacji przymusowo kultu Zeusa, Lucyfera. Smok chciał sprawdzić reakcje Boga i podpuścił Apolla.

Dlaczego przed śmiercią wydał dekret który miał uspokoić sytuacje w Judei????

Być może Apollo będąc na ziemi, dostał ostrzeżenie od smoka (Lucyfera, Zeusa), że Bóg za jego akty gnębienia i mordów na Judejczykach wydał na niego surowy wyrok.

I ten wyrok wykonał kto jak nie książę Michał, który zadał cios zdaje się śmiertelny mieczem w głowę. Otoczenie Apolla było zapewne zaszokowane jak Michał w walce zadał cios zdawało by się śmiertelny (ale Apollo był upadłym aniołem). Potem Michał mógł go zesłać do otchłani.

Dlatego tylko upadły anioł mógł przeżyć ze śmiertelnie ranioną głową.

O tym, że Michał osobiście walczył z innymi upadłymi książętami anielskimi świadczy księga Daniela:


Dan 10 napisał:(13) Lecz książę anielski królestwa perskiego sprzeciwiał mi się przez dwadzieścia jeden dni, lecz oto Michał, jeden z pierwszych książąt anielskich, przyszedł mi na pomoc, dlatego ja zostawiłem go tam przy księciu anielskim królestwa perskiego,
(21) Doprawdy! Oznajmię ci, co jest napisane w księdze prawdy. I nie ma ani jednego, kto by mężnie stał po mojej stronie przeciwko nim, oprócz Michała, waszego księcia anielskiego.


Zobaczmy Michał w księdze Henocha jest określany jako ten który co robił???


Hen 10 napisał:11 A do Michaela (Michała) Pan powiedział: "Idź, powiadom Semiazę i innych, którzy są z nim, którzy połączyli się z kobietami i ulegli z nimi zepsuciu z wszelką ich nieczystością.
12 Kiedy wszyscy ich synowie wzajemnie się pozabijają i kiedy ujrzą zniszczenie swych umiłowanych, zwiąż ich na siedemdziesiąt pokoleń pod wzgórzami ziemi aż do dni sądu i ich spełnienia, aż dopełni się sąd przeznaczony na całą wieczność.
 
Otóż Michał zajmował się wyłapywaniem upadłych aniołów na ziemi i zamykaniem ich w otchłani.

Ci upadli książęta anielscy, którzy stawiali opór zapewne byli ranieni nawet w głowę. O czym przekonał się Apollo, pod kryptonimem Antioch IV. 

Książe Michał a Apokalipsie zresztą także walczy i zmusza do ucieczki smoka i jego aniołów:


Ap 12 napisał:(7) I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,
(Cool Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie.

Zobaczmy, śmiertelną ranę zadaną upadłemu księciu anielskiemu musiał zadać jakiś potężniejszy anioł, który jest wyznaczony przez Boga do wykonywania wyroków na upadłych aniołach. I tym aniołem jest Michał.

Michał to obrońca całego narodu Izraelskiego, dlatego zapewne mógł aresztując Apolla zadać przy próbie jego oporu mu poważne obrażenie na głowę, mieczem. Gdyż Michał widział zbrodnie jakie Apollo czynił na Judejczykach (czyli części Izraela).

Cyryl

Liczba postów : 1334
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Liksar on 29th Styczeń 2017, 21:49

Witam Cię bracie,
Od bardzo długiego czasu z wielkim zainteresowaniem czytam Wasze forum na stronie Zbawienie, oraz wszystkie Wasze opracowania.
Ostatnio Henryk Kubik poruszył sprawę sali „gadziej” w Watykanie, a dziś omawiał postać główną wstrętnej rzeźby stojącej na głównym miejscu.
Po przyjrzeniu się tej postaci dostrzegłem stylizowaną głowę węża.
Prowizorycznie na zdjęciu zaznaczyłem to co ja widzę.
Myślę, że układ głowy tego stwora utworzono z premedytacją.
Jeśli chcecie wykorzystać poniższy obrazek bardzo proszę.
Pozdrawiam
życząc Wam wszystkim dalszego zapału w Waszej pracy oraz błogosławieństw Bożych.
Robicie świetną robotę bo kierujecie tak jak w moim przypadku ludzi do Naszego Stwórcy.
Zrzucacie zasłonę z oczu ludzi, zaczadzonych tym szatańskim światem.

Sławomir

[img][/img]
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1406
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Liksar on 29th Styczeń 2017, 21:59

[img][/img]

tu jeszcze pysk gada :/
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1406
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 29th Styczeń 2017, 23:55

Określiłbym to tak. Czaszka ma odłupany czy odrąbany mieczem spory płat czaszki, który wygląda jak głowa gada.

Skupiłem się bardziej na zranionej głowie niż na kształcie tego kawałka czaszki z włosami. Widać na nim wyraźnie oko.

Najprawdopodobniej oba elementy mają pewne znaczenie ale rana na głowie jest moim zdaniem najważniejsza z powodu proroctw biblijnych.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3209
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 23 z 33 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 28 ... 33  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach