Wiadomości w świetle proroctw.

Strona 16 z 34 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Next

Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Lotion on 2nd Luty 2016, 14:30

"Usadzić Jezusa na tronie"

Biskupi nie mają zamiaru ustanawiać Jezusa Królem Polski. To tak jakby mieli Stworzyciela ustanowić Bogiem. Pragną zachęcić tym aktem do ogólnonarodowego pojednania, a nie narzucić wszystkim chrześcijańskiego Króla czy ulec naciskom agresywnych zwolenników intronizacji i mieć z nimi święty spokój.

Judasz chciał za wszelka cenę doprowadzić do intronizacji Jezusa na króla Izraela. Aby sprowokować swojego Mistrza do działania, zdradził Go za trzydzieści srebrników. Jednak Jezus wybrał inny tron i inną koronę.

Żydowscy patrioci (zeloci) nie mogli pogodzić się z tym, że ktoś uważający się za Mesjasza, nie aspiruje do królewskiego tronu. Nawet najbliżsi zwolennicy Jezusa, zniecierpliwieni czekaniem na wielki tryumf Syna Bożego, mogli jedynie usłyszeć w odpowiedzi, że Jego Królestwo nie jest z tego świata, że w obronie Jezusa nie trzeba stawać.

Judaszowe nadzieje nie są także obce tym, którzy dzisiaj brną w nawoływanie do tak rozumianej intronizacji. Chcieliby uczynić królem tego, który został już wywyższony na tronie krzyża i ukoronowany lichą koroną z cierni. Nie mogą pogodzić się z tym, że Król Królów nie jest z tego świata i że Jego królestwo nigdy nie będzie kapało złotem i że Jego mocą zawsze będzie słabość. Zawsze.

Oddanie siebie takiemu Królowi, oddanie Mu naszych rodzin, wspólnot i całego naszego Kraju, oznacza porzucenie judaszowej religii, która nakazuje intronizację umęczonego Pana na wygodny, aksamitny tron i włożenie na Jego poranioną głowę szczerozłotej korony wysadzanej drogimi kamieniami. To bardzo ludzkie, może nawet wzruszające, ale bardzo nie Boże, nie ewangeliczne.

Oddanie się Królowi Wszechświata to wzięcie swojego krzyża i podążanie za Nim, a nie obnoszenie się ze złotym krzyżykiem i chodzenie własnymi drogami lub też zasiadanie w gronie szydzących ze wszystkiego, co inne. Podążanie w ubóstwie i niedostatkach zasadniczo różni się od siedzenia na podwyższeniu z buławą w dłoni. Nasz Zbawiciel wciąż podąża torując nam drogę i nie pozwoli się usadzić na tronie przygotowanym przez ludzi.

Skąd się oni wzięli? Zdrętwiał mi palec od wykasowywania na facebooku ich nagabywań i agresywnych pogróżek: "już wiem do jakich księży ojciec należy, w piekle skończycie wraz z tym waszym modernistą Franciszkiem!". Czasem myślę, że to nasza wina, tzn księży, którzy z łatwością piętnują niemoralne zachowania, ale o wątpliwych pobożnościach wypowiadają się już bardzo ostrożnie, by kogoś nie urazić, nie stracić. Z tolerancją iście "demokratyczną" przyglądamy się jak wierni toną w morzu gadżetów i tandetnych sensacyjek oraz w nazbyt prostych rozwiązaniach trudnych, ludzkich problemów. Myślenie, że wystarczy obwołać Chrystusa Królem Polski, a wszystko się zmieni na lepsze, jest iluzoryczne i szkodliwe (por. List Episkopatu Polski na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, 25 listopada 2012).

Środowiska apelujące o przyznanie Jezusowi ziemskiego tronu kłócą się o to, czy należy intronizować Najświętsze Serce Pana Jezusa czy Osobę Jezusa Chrystusa. Oburzają się, gdy Episkopat Polski stwierdza, że nie trzeba Chrystusa ogłaszać Królem, ani wprowadzać Go na tron, bo Bóg Ojciec wywyższył Go ponad wszystko (por. List Episkopatu Polski na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, 25 listopada 2012).

Polscy biskupi zapowiadają, że 19 listopada 2016 roku, w przededniu uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, odbędzie się uroczyste zawierzenie Chrystusowi Królowi całego Kraju. W projekcie aktu zawierzenia "jest mowa o uznaniu panowania Jezusa Chrystusa, poddaniu się Jego prawu, zawierzeniu Chrystusowi Królowi oraz poświęceniu Mu Ojczyzny i całego narodu" - tłumaczy ks. bp. Andrzej Czaja w rozmowie z KAI z dnia 28 stycznia 2016. Biskupi nie mają zamiaru ustanawiać Jezusa Królem Polski. To tak jakby mieli Stworzyciela ustanowić Bogiem. Pragną zachęcić tym aktem do ogólnonarodowego pojednania, a nie narzucić wszystkim chrześcijańskiego Króla czy ulec naciskom agresywnych zwolenników intronizacji i mieć z nimi święty spokój. Jezus panuje w sercach, a nie na wiecach i procesjach. Tylko osobista relacja z Jezusem leczy z lęku i pozwala Go naśladować otwierając ramiona do pojednania, uchylając granice naszego Kraju dla najbardziej potrzebujących. Uważam, że bez pojednania w narodzie i bez dostrzeżenia oblicza naszego Pana w strudzonym wędrowcy, nie da się mówić o Polsce jako Królestwie Chrystusa.

Gdyby w Polsce panowało prawo Ewangelii, uciekający przed wojną i biedą, nie zmierzaliby do Niemiec czy do Szwecji. Zatrzymaliby się u nas. Nie baliby się nas, a boją się.

Zastanawiam się, czym będą zajmowały się środowiska promujące dziś intronizację, gdy wreszcie z pomocą władz państwowych usadzą Chrystusa na tronie. Co jeszcze wymyślą? Może jeszcze jeden tron dla Boga Ojca, żeby było sprawiedliwie? A co wtedy z Duchem Świętym? Czy ruchy intronizacyjne nie idą śladami Judasza myśląc, że Jezus da się sprowokować?


http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/komentarze/art,2300,usadzic-jezusa-na-tronie.html
Lotion
Lotion

Liczba postów : 215
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Kasia on 2nd Luty 2016, 14:46

Intronizacja Chrystusa wiąże się z kolejnym bałwochwalczym posągiem którego pewnie z czasem by postawili i zmuszali ludzi do oddawania mu czci.

Lepiej mieć go jednak "w sercu"niż na rynku w złotej koronie.

Oprócz tego czy to jest wola Boga by jego Umiłowany Syn był królem Polski na tym świecie?


Ew J 18

36) Odpowiedział Isus: Królestwo moje nie jest z tego świata; gdyby z tego świata było Królestwo moje, słudzy moi walczyliby, abym nie był wydany Żydom; bo właśnie Królestwo moje nie jest stąd.
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by anileve on 4th Luty 2016, 03:21

Strach myśleć,co ten rok przyniesie. Te zapowiedzi Franuli i Eluni że święta zeszłoroczne mają być już ostatnie.

I wiele innych wiadomości,związanych z tym rokiem.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szokujacy-dokument-tajne-miedzynarodowe-memorandum-wchodzace-w-zycie-z-dniem-1-maja-2016-roku-2016-02

anileve

Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 50
Skąd : Gniezno

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Obserwator on 4th Luty 2016, 07:33

Wczoraj usłyszałem w radiu, że NASA odkryła 9 planetę układu słonecznego, która jest ponoć 4 razy większa od jowisza i jest jakimś ciemnym ciałem niebieskim...

...czyżby "coś" nadchodziło??

Witam. Jak zapewne niektórzy z was słyszeli (Ciężko nie usłyszeć, pół neta o tym trąbi) ponoć jesteśmy bliscy odkrycia nowej planety w naszym Układzie Słonecznym! Dane są jeszcze analizowane, jednak już pojawiły się informację na ten temat.

http://z3.sfora.pl/sfr143/d16984340000ae024d595316

Link do zagranicznego artykułu http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-1356748/Search-Tyche-believed-largest-planet-solar-system.html

Jest największa w naszym układzie. To naprawdę gigant.

"Po orbicie tysiąc razy odleglejszej od Słońca niż Ziemia, gdzieś w mrokach obłoku Oorta, krąży gazowy gigant - czterokrotnie większy od Jowisza - informuje "The Daily Mail"."

Dane, które mają potwierdzić istnienie kolejnej planety w Układzie Słonecznym powinny zostać dostarczone jeszcze w tym roku, choć niektórzy twierdzą, że już zostały zebrane przez teleskop WISE i czekają jedynie na analizę.

Profesor Daniel Whitmire z University of Louisiana przekonuje, że potwierdzenie istnienia Tyche - jak roboczo nazwano planetę, to tylko kwestia czasu. Wierzy, że stanie się to najdalej za dwa lata.

Jego zdaniem Tyche to gazowy gigant, składający się głównie z helu i wodoru. Ma on atmosferę podobną do Jowisza, z plamami, pierścieniami i chmurami.

"Tyche ma także zapewne księżyce, wszystkie zewnętrzne planety je mają "- twierdzi prof. Whitmire.

Ponieważ planeta jest ogromna, prawdopodobnie czterokrotnie większa od Jowisza, będzie też miała stosunkowo wysoka temperaturę powierzchni - minus 73 stopnie Celsjusza. Prof. Whitmire tłumaczy, że to dlatego, iż tak duże ciało niebieskie potrzebuje więcej czasu, by ostygnąć.

To Tyche ma odpowiadać za pojawianie się w pobliżu Ziemi komet, "wyrzucanych" z obłoku Oorta.

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Liksar on 4th Luty 2016, 10:26

Czy to nie planeta Nibru / X która tak wyczekują z New Age ?

Nazwa Nibru pochodzi od Sumerów, którzy niegdyś zamieszkiwali Mezopotamię, współczesne obszary Iraku. Według Zecharia Sitchina jest to dwunasta planeta układu słonecznego. Nibru nazywano również Marduka. Planeta porusza się po swojej eliptycznej orbicie w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara.

Według wielu starożytnych tekstów pochodzących z Mezopotamii, Nibru ma mieć okres obiegu sięgający 3600 lat.

http://www.paranormalzone.pl/swiat-odkrywcy/strefa-sceptyka/item/451-nibru-planeta-x-fakty-ktorych-nie-znacie

[img]Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Scxo4i[/img]
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by lusia on 7th Luty 2016, 12:54

Latem tego roku amerykańska marynarka wojenna zamierza po raz pierwszy sprawdzić w praktyce pomysł, który może całkowicie zmienić oblicze współczesnych konfliktów zbrojnych. Będący do tej pory w fazie wstępnych testów projekt opatrzony jest wymownym akronimem LOCUST, czyli "Szarańcza".

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Roje-dronow-coraz-blizej-Marynarka-wojenna-USA-realizuje-projekt-LOCUST-czyli-Szarancza,wid,18145885,wiadomosc.html?ticaid=116705
lusia
lusia

Liczba postów : 869
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Zwykły on 20th Marzec 2016, 13:39

Donald Trump ze swoim chamskim i agresywnym zachowaniem jednym coraz bardziej się podoba a innym nie.

Jego postać może być kreowana i promowana w celu poróżnienia mieszkańców USA i finalnie do wojny domowej w tym kraju...

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 000545AWV52U7GMS-C116-F4


http://fakty.interia.pl/raporty/raport-usa-wybory2016/aktualnosci/news-usa-protesty-przeciwko-kandydaturze-donalda-trumpa,nId,2165873


Tutaj być może Bóg go ostrzega, żeby się jeszcze wycofał póki jest czas


Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 1&srcw=668&srch=2636&dstw=668&dsth=2636


http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/potezny-piorun-uderzyl-w-wiezowiec-donalda-trumpa,196792,1,0.html

Zwykły

Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Edwedere on 22nd Marzec 2016, 11:54

Namacalny dowód na spełnianie się proroctw prosto od naszego Umiłowanego Boga !

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Sesun4Oto prosze relacja z tego jak wygląda Damaszek bez załogowym Dronem

https://www.youtube.com/watch?v=mJtrBg8TQaM

Edwedere

Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Iraeneus on 23rd Marzec 2016, 10:46

Wiele lat interesuję się przepowiedniami Malechiasza

https://pl.wikipedia.org/wiki/Przepowiednia_Malachiasza

myślę że temat dla wielu zanany. Wydaję się że te przepowiednie można uznać za wiarygodne gdyż wszyscy dotychczasowi papierzowie są przypisywani temu co mówi w przepowiedniach Melechiasz , łącznie z obecnym papieżem:

https://www.youtube.com/watch?v=gp0gUaQbyJo

Czyli serce wielce się raduje bo oto żyjemy wczasach kiedy wszystko może się spełnić. Na naszych oczach może dość do zniszczenia Rzymu ( najprawdopodobniej przez terrorystów islamskich jak o tym wspominają ).

Tylko prosić dobrego Boga aby łaskawie na nas spoglądał, mimo naszej grzeszności i uczynił nas z pośród narodów tego świata 1000 letnim Królestwem Bożym.

Boże twe słowo jest wieczne!.
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Takeshi on 24th Marzec 2016, 21:53

http://www.nytimes.com/2016/03/20/opinion/sunday/life-among-the-ruins.html?_r=2
http://www.rightsidenews.com/life-and-science/culture-wars/temple-baal-coming-new-york-will-followed-hundreds-world/

Powstanie replika fragmentu świątyni Baala (łuk triumfalny) który to już w kwietniu stanie w Nowym Jorku i Londynie.

Podobano ma powstać 1000 innych replik tego łuku wydrukowanych w 3D, które staną w największych miastach całego świata.  
Jak tłumaczą twórcy, wszystko to w wyrazie sprzeciwu przeciwko niszczeniu starożytnych zabytków.
Oryginalna świątynia z Palmyry (Syria) została zniszczona w 2015 roku przez ISIS.
Takeshi
Takeshi

Liczba postów : 15
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Obserwator on 30th Maj 2016, 13:07

Ciekawe info ma temat pewnych ruchów na Białorusi...czyżby w kierunku zjednoczenia Słowian -Izraela ??? Smile

Jaka przyszłość czeka Polskę i Białoruś po rozpadzie Unii Europejskiej i Federacji Rosyjskiej? Mówiąc o Białorusi powinniśmy pamiętać, że to właśnie oni są naszymi braćmi, w żyłach których płynie wspólna krew. Na Białorusi nigdy nie było Wołynia, ani SS-Galizien, nigdy nie było okrzyków "śmierć lachom", ani nigdy nie usłyszano "Sieg Heil" na demonstracjach. Na grobach Polskich Żołnierzy poległych w czasie II Wojny Światowej - zawsze leżą kwiaty. Jedyną winą Białorusi wobec Polski jest to, że leży bliżej Moskwy niż Warszawa.

Białoruś ponownie proponuje odbudowę Korony Rzeczypospolitej

Od kilkunastu miesięcy obserwujemy bardzo zaskakujące zachowanie Prezydenta Białorusi - Aleksandra Łukaszenki. Pierwszą zaskakującą dla zachodnich obserwatorów wiadomością było uznanie władz Majdanu przez władze na Białorusi. Zaraz za tą informacją poszły komentarze, że na pewno Rosja szybko zareaguje i na Białorusi powieje inny wiatr. Tymczasem stało się dokładnie odwrotnie - tymczasowy Prezydent Ukrainy w trakcie wizyty w Mińsku usłyszał, że Białoruś nigdy nie wystąpi przeciwko Ukrainie, oraz że w pełni popiera prawo Ukrainy do samostanowienia. Następnym krokiem były wypowiedzi Aleksandra Łukaszenki o szkodliwym skutku federalizacji Ukrainy. Ponownie była to linia polityki sprzeczna z tym, co słyszeliśmy ze strony Moskwy. W ostatnim czasie ze strony białoruskiego Prezydenta pojawiły się jeszcze bardziej zaskakujące dla dziennikarzy słowa: trzeba zakończyć wojnę na Ukrainie i przywrócić porządek na wschodzie tego kraju.

Polska i Litwa

Nie przez przypadek jednocześnie na Białorusi pojawiło się ponownie pytanie: kto jest spadkobiercą Wielkiego Księstwa Litewskiego - Białoruś czy Litwa (Żmudź)? A może jednak Litwa jest jedna, tylko podzielona? Jednocześnie pojawiło się o wiele ważniejsze pytanie: jak Białoruś może rozwijać się, nie będąc pod presją Rosji? Kiedy świeciła najjaśniejsza gwiazda nad Białorusią? Kiedy świeciła najjaśniejsza gwiazda nad Ukrainą?

Odpowiedź jest oczywista - okres największej potęgi obu tych krajów przypada na czasy Rzeczypospolitej Obojga Narodów! Ponieważ jednak Białorusini są świadomi trudnej historii Polski z Ukrainą - podjęli decyzję, że sami muszą zrobić pierwszy krok.

Od 2012 roku zarówno elita jak i opozycja białoruska wraz z niezależnymi mediami prowadzi kampanię w zakresie propagowania konfederacji Polski z Białorusią. Co ważne, taka konfederacja miałaby powstać jako sojusz państw, które w bardzo dużym stopniu zachowują swoją autonomię
, a proces integracji zachodzi powoli z poszanowaniem interesów wszystkich stron. Sprawa jest na tyle interesująca, że pod niektórymi artykułami wypowiadają się nie tylko komentujący internauci, ale również politycy różnych opcji, zarówno z Polski, Białorusi oraz Ukrainy.

Korona Rzeczypospolitej

W ostatnich dniach sprawa weszła na znacznie wyższy etap. Otóż pojawiły się dokładne analizy Polskiej i Białoruskiej konstytucji pod kątem właśnie utworzenia takiej konfederacji. Okazuje się, że tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie.

Nie przez przypadek ten pomysł pojawia się w miejscu, które wydawałoby się jest najbliżej Moskwy. Jest to przede wszystkim bardzo wyraźny sygnał, że Rosja pomimo swoich deklaracji  nie jest w stanie powstrzymać odradzającej się Korony Rzeczypospolitej.

Nowe państwo w Europie - Korona Rzeczypospolitej - będzie regionalnym mocarstwem, centrum siły i rozwoju. Polska, Litwa, Białoruś i Ukraina utworzą swojego rodzaju "słowiańską Wielką Brytanię"
. Dwa kraje są już członkami Unii Europejskiej, pozostałe dwa - jeszcze nie. Będzie to mocarstwo największe terytorialnie w Europie, z największą populacją - ponad 100 mln ludzi (dla porównania: Niemcy 80 mln, Wielka Brytania 65 mln, Francja: 65 mln). Ponadto łączne siły zbrojne to potencjalnie największa armia w Europie.

Odbudowa Korony Rzeczypospolitej jest kwestią najbliższych pięciu lat. Wszystkie nasze kraje - Polska, Litwa, Białoruś i Ukraina - są na zakręcie historii. Mamy dwie drogi - albo będziemy mocarstwem w Europie, albo mocarstwa znów zniosą nas z mapy Europy.


- Jarosław Narymunt Rożyński,
http://www.prezydent.org.pl

źródło: http://www.mpolska24.pl/post/11263/bialorus-ponownie-proponuje-odbudowe-korony-rzeczypospolitej

A może "ludy północy" jednoczą się z natchnienia Boga i szykują powoli na zbrojną wyprawę przeciwko Babilonowi??

bounce bounce bounce

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Lotion on 24th Czerwiec 2016, 14:33

Lotion
Lotion

Liczba postów : 215
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 24th Czerwiec 2016, 16:05

Aż się chce wymiotować od medialnych kłamstw i kłamstw polityków i 'naócofcuf'.

O psy się martwią tak bardzo, że stosują już przymusowe szczepienia dla psów. Przymusowe badania przed lotem samolotem w USA dla rzekomego bezpieczeństwa, a granica z Meksykiem szeroko otwarta i napływają  najemnicy ISIS w sporych liczbach, których nikt nigdy nie sprawdza i nie kwestionuje ich tożsamości i powodów przyjazdu.

I niby normalni ludzie to widzą i nie kojarzą sobie, że rząd z nich robi całkowitych idiotów a oni w swej naiwności dają się na te bzdury nabierać.

Taka to jest ludzka 'normalność.'

Jak w TV powiedzieli i ksiundz na ambonie potwierdził i powiedział - jak bozie kocham - to na pewno musi być prowda.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3373
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by polskapaw on 24th Czerwiec 2016, 16:34

e no Henry, trocha ci to po ślonsku wyszło. Jo je chop ze Ślonska i musza ci pedzieć, że prowda godosz Very Happy

Świat jest do rzi.. (znaczy do 4 liter) clown

polskapaw

Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 25th Czerwiec 2016, 02:26

Nie Ślązak jestem ale nieco pamiętam. Znałem kilka osób, które tak mówiły.

:-)
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3373
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 25th Czerwiec 2016, 04:19

Wracając do Brexit...

Czy GB odejdzie od EU czy nie, największy problem został utworzony - potężny upadek finansowy wielu banków i instytucji finansowych.

400 najbogatszych ludzi świata straciło 127 miliardów $.


http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-06-24/world-s-400-richest-people-lose-127-billion-on-brexit-chart

Lichwiarze stracili olbrzymią ilość pieniędzy. Polscy z pewnością także.

I to jest chybna najważniejsza dla nas informacja. NATO nie ma za co walczy, i banki zaczną upadać, co spowoduje przejęcie całego systemu zachodniego przez drugą falę satanistów, którzy zmienią całkowicie system obecny, poświęcając obecnych władców aby zyskać znacznie więcej wiarygodności.

Media zacho0dnie coraz wyraźniej stają przeciwko NWO i jest wiele dowodów na to, że obecny system - zwłaszcza po Brexit zaczął gwałtownie spadać do nicości. Brexit to znacznie przyspieszył.

Mamy więc niezwykłą sytuację i wydaje się, że jest to zwrotny punkt w dziejach świata.

To moja opinia, nie gazety, ponieważ ja zawsze porównuję wydarzenia do planów Bożych i od kilku lat wszystko idzie we właściwym kierunku.

Świat szatański był na skraju upadku a krach finansowy przechylił całkowicie szalę.

Jeżeli świat zachodni nie ma złota, a nie ma - to jest praktycznie jego koniec i sprawy potoczą się raczej szybko.

Niektóre media rozmydlają sprawę spekulując że GB może nie odejść z UE ale to nie jest już istotne.

Istotne jest załamanie się rynku, który był przedtem na krawędzi upadku!


Nie chcę przesadzać, ale dopuszczenie do głosowania wydaje się być palcem Bożym.

Możemy się spodziewać rzeczy niespodziewanych i raczej szybkich w kierunku przejęcia władzy przez nowych 10-ciu króli oraz pojawienia się Bestii na arenie międzynarodowej w celu... 'pomocy' - najprawdopodobniej będzie ona grała taką rolę.

Wojna w takiej sytuacji byłaby najgorszym rozwiązaniem. Pamiętajmy, że ani Rosja ani Chiny nie miały żadnych długów i pozycja rubla z pewnością będzie szybko wzrastała z powodu oparcia w złocie.

Jak byśmy na to nie patrzyli - jest to początek końca Watykanu i jego chazarskiej władzy.

Dochodzi do tego jeszcze opinia publiczna, która rozpoczyna odkręcanie efektów kontroli syjonistycznych mediów i widać wyraźnie, że media zaczynają zmieniać swoje postawy w stosunku do NWO. Poparcie dla globalizacji zaczyna od pewnego czasu w mas mediach upadać a Brexit
znacznie to przyspieszy.

W krótkim czasie możemy spodziewać się wielu interesujących i raczej bardzo pozytywnych zmian.

Co jest jeszcze ciekawsze - w poniedziałek trend upadku giełdy może kontynuować upadek, czyli straty mogą być jeszcze większe!

A najciekawsze jest to, że jest wielka niespodzianka i podejrzewam, że będzie ich więcej. Takiego obrotu sprawy chyba się nikt nie spodziewał.

W polskich mediach na pewno zobaczymy uspakajające affraid  materiały, że niby jeszcze nic nie wiadomo i że wszystko jest nadal pod kontrolą władz.

Nie wierzmy nasieniu węża!

affraid  affraid  affraid

I jeszcze jedna ważna informacja - David Cameron obwieścił swoją rezygnację, efektywną za 3 miesiące.

Jeden król już upadł.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3373
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Hugo on 25th Czerwiec 2016, 10:56

Oby było tak jak piszesz Henryku
Jeszcze dorzucę parę moich spostrzeżeń z placu boju. W ostatnich latach w UK miały miejsce pewne zmiany, które szły jednolitym tempem, ale im było bliżej głosowania, ty bardziej nabierały skokowych wartości
Gospodarka UK jest głównie oparta na handlu, usługach, produkuje się tu dość mało i głównie z półproduktów kupionych za granicą. Samo to oznacza, że cała gospodarka jedzie na spalinach i wartościach księgowych.
Pomyślmy co spadek funta znaczy dla średniego i małego biznesu, głównie osób zajmujących się handlem. Oczywiście dla nich to skokowy wzrost cen towarów. Jednocześnie ostatnio miał miejsce skokowy wzrost płacy minimalnej, a w małych firmach poza właścicielem najczęściej pracuje się za minimalną (lub poniżej). Jest więc potencjał do pogrążenia całych sektorów drobnej przedsiębiorczości.
Ostatnio bardzo dużo się w UK buduje mieszkań, jednak nie zahamowało to stałego wzrostu cen nieruchomości. Nieruchomości są zawsze punktem zapalnym każdej gospodarki, bo mieszkanie jest potrzebne każdej osobie, kosztuje dość dużo (ale nie tyle ile my płacimy za nie) i raz wybudowane stoi wieczność, jest więc potencjał by przez wieczność ściągać pieniądze. Załamanie tego sektora to może być bolesny cios. W Hiszpanii doprowadziło to do niebywałego paradoksu – społeczeństwo wybudowało domu i to samo społeczeństwo jest za biedne by w gotowych budynkach zamieszkać. Tak więc Bexit, choć jeszcze nie nastąpił ma potencjał być katalizatorem bardzo potężnych zmian.
Szczerze pragnę by było to już teraz
Z trójką małych dzieci teraz dla mnie jest najgorszy z możliwych czasów na przeorganizowanie swojego życia.

Hugo

Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 33
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 25th Czerwiec 2016, 12:14

Wszystko zależy od ludzi będących u władzy. Wystarczy zmienić nieco politykę i ceny ziemi spadną a to oznacza spadek wszystkich cen rynkowych. Te decyzje zależą od rządu, którego powstrzymuje właśnie UE oraz stojący za nią Watykan, jej twórca.

W niemal wszystkich krajach o białej populacji rządy nie zmieniły cen paliw przy niezwykle niskich cenach ropy. A powinniśmy wszyscy płacić 1/3 ceny paliw, ale ponownie UE stoi za wymuszaniem polityki państw.

Oba posunięcia spowodowałyby wielki spadek cen wszystkich towarów oraz wielkie bankructwa właścicieli ziemi, czyli rodziny królewskiej oraz Watykanu.

Właśnie za pomocą cen paliw i ziemi jesteśmy przez Watykan gnębieni a Rosja czy Chiny kwitną, ponieważ nie są podporządkowane polityce Watykanu.

Handel się także zmieni w takim przypadku i zaczną wzrastać rodzime produkcje, które wobec zniżek tych cen zaczną być wysoce opłacalne.

Upadek Watykanu spowoduje olbrzymie w sensie pozytywnym zmiany dla całej Europy i Ameryki Północnej.

Początek tych zmian możne być nieco chaotyczny.

Rezygnacja Camerona jest wysoce znamienna ponieważ jest dowodem na to, że główny wasal Watykanu ma inne, znacznie większe problemy i musi ustąpić ze stanowiska.

Nie zapominajmy o tym, że rząd Anglii to jedna wielka mafia pedofilska pod błogosławieństwem Watykanu i w jej szeregach są z pewnością ludzie uczciwi dążący do usunięcia zbrodniarzy.

Ustąpienie Camerona jest znakiem,m że dzieją się poza kulisami rzeczy prowadzące do usunięcia obecnego rządu, odpowiedzialnego za obecny kryzys Anglii oraz za stałe poparcie dla Islamu.

Jeżeli będzie nico trudno przez parę tygodni, na pewno wiele się poprawi. Nie zapominajmy o Mr. Sino czy M1, który tylko czeka na spłacenie naszych wszystkich długów i na dalszą kontrolę satanizmu ale w zupełnie innym kierunku.

Oni zaczynają być coraz bardziej aktywni! http://swissindo.news/

Zbliża się nasze wyzwolenie i to zbliża się coraz większymi krokami!thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3373
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Jacek86 on 26th Czerwiec 2016, 21:45

Tutaj jeszcze mapka pokazująca jak głosowano w Wielkiej Brytanii. Podejrzewam, że ludzie kierowali się głównie względami ekonomicznymi. Ktoś kto uczciwie pracuje i płaci podatki, nie będzie chciał dokładać się do eurokołchozu. Czyżby żółtym kolorem oznaczeni byli nasi bracia??? Smile Co ciekawe, będą mieli ułatwioną drogę podczas uwolnienia. Wink

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 576cfb1c2200002e00f82c23
Jacek86
Jacek86

Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 32
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 11th Lipiec 2016, 12:50

Trzeba wziąć pod uwagę tych, którzy głosowali za pozostaniem w Unii.

Jest tego kilka grup.

Muzułmanie. UE otwiera im bramy do UK.

Syjoniści, wiadomo wrogowie rasy białej na pewno głosowali przeciwko białym. Podano, że głosowało 72.2 % ludzi czyli na pewno te dwie grupy oraz grupy mniejsze, jak Azjaci czy inne niekoniecznie muzułmańskie społeczności aktywnie głosowały za Unią.

Całe media oraz władze prały mózgi reszcie niezupełnie rozumiejących o co chodzi w tym wszystkim czyli niby jest prawie pół na pół, ale rzeczywistości wygląda nieco inaczej. Wielu emigrantów, m.in. z Polski nie głosowało z powodu braku zrozumienia  odnośnie wagi tego głosowania.

Podobnie było z Brytyjczykami, którzy mogli myśleć, że nie warto się tym zajmować a władze zrobią i tak co zechcą.

Czyli statystyki byłyby zupełnie inne i jeżeli dodamy zwykłe oszustwa w głosowaniu to liczby te na 100% wyglądają znacznie lepiej niż się nam przedstawia.

Prostym przykładem są paniki UE na ewentualne kolejne referendum gdziekolwiek. Oni doskonale wiedzą, że w referendum nie mają szansy. Czyli licząc na oko, rzeczywiste liczby, gdyby wszyscy głosowali byłyby mniej więcej 70% za wyjściem a zaledwie 30% za postaniem.

Ale to takie moje przypuszczenie.

Zmieniając nieco temat, dopiero teraz ukazuje się w całej krasie kąkol w Chrześcijaństwie, a to oznacza bliskość żniwa.

Zjednoczony Zreformowany Kościół brytyjski głosował za małżeństwami homoseksualnymi a głosów było...
za - 240 i przeciwko 21.

Nie czytają Biblii czy... sataniści!? Oczywiście 'radość', że podjęto właściwą decyzję. Baptyści brytyjscy także zmierzają w tym samym kierunku a papież oczywiście sprzyja pedalstwu.

http://www.christiantoday.com/article/united.reformed.church.to.allow.same.sex.marriages/90226.htm [EN]

Tyle nam dale Pawłościaństwo.

W USA na pewno nie jest lepiej i trend w kierunku zboczeń 'chrześcijańskich' jest ewidentny. Homoseksualiści są księżmi, kardynałami, prezbiterami, starszymi, pastorami i wiemy z wielu innych źródeł, że Świadkowie Jehowy są wsławieni z powodu masowej pedofilii pośród ich elit i starszych.

http://cicheowce.fm.interiowo.pl/ [PL]

Kiedyś sprawdzałem kilka linków z anglojęzycznej wersji tej witryny i nazwiska skazanych starszych ŚJ za pedofilię były jak najbardziej aktualne i można było znaleźć w publikowanych gazetach informacje o sprawach sądowych oraz oskarżeniach.

W jeden ze spraw sędzia był werbalnie oburzony z powodu tak wzniosłych sloganów głoszonych przez Świadków Jehowy w porównaniu z takim zupełnym dnem moralnym.


Oczywiście musimy wziąć pod uwagę fakt, że władze zawsze z chęcią będą skazywać ŚJ za pedofilię, ponieważ jest to oczywiste odwrócenie uwagi społeczeństwa od pedofilów we władzach.

Niemniej wyroki skazujące są częste i często owi starsi za mniejsze wyroki przyznają się do winy i wydają innych 'kolegów' uwikłanych w podobne niecne procedery.

A wielu czytelników forum dziwi się dlaczego żadna grupa religijna nie przyłącza się do nas i nie zaczyna ogłaszać Dobrej Nowiny i bliskim naszym wyzwoleniu i gorliwie nadal reklamują 'apostoła' Pawła.


Jeżeli to głównie pedofile, homoseksualiści i sataniści, to czego można się od nich spodziewać?
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3373
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by thewordwatcher on 16th Lipiec 2016, 06:45

Hmmm... muszę przeprosić polityków.

Atak ciężarówki w Nicei to także hoax.

http://www.abeldanger.net/2016/07/truck-driver-rampage-in-france-story.html

Oto kilka faktów na gorąco z tego linku.

1. Żadnych filmów od przygodnych uczestników z tego święta. A było ich około 40 tyś. Żadnych filmów z balkonów i nikt niczego nie filmował a zdecydowana większość młodych ludzi ma najnowsze telefony z dobrej jakości kamerami.

2. Nie ma pierwszych ludzi udzielających pomocy, krewnych oraz kogokolwiek nie wcześniej niż pół godziny po 'wypadku'.


3. Brak ambulansów - przez pół godziny po 'wypadku' nikt nie pomagał zranionym! Ale kiedy się po pół godzinie pojawili, mieli koce, prześcieradła ale nadal nie było lekarzy.

Inne ciekawe spostrzeżenia.

Facet rzekomo jechał 60 km na godzinę przez 30 minut i w tym czasie przejechał 1700 metrów!

30 minut 1700 metrów!


http://www.abeldanger.net/2016/07/truck-driver-rampage-in-france-story.html

Przy takiej szybkości - około 2.4 km/godzinę nie zdołałby zabić absolutnie nikogo, chyba że jakiś dureń sam wlazłby mu pod koła.

Uderzenie najcięższej ciężarówki przy szybkości 2.4 km nawet nie zrobi nikomu siniaka!

Podobno miał ze sobą pistolet ale do nikogo nie strzelał. Dla dodania sobie animuszu krzyczał Allahu Akbar ale... okna były zamknięte! Co?????????

No i w wygodny sposób zastrzelono go, aby już nigdy nikomu nic nie powiedział, kim jest, w co wierzy i dlaczego to zrobił i kto mu pomagał.

Ale najciekawsze jest w tym filmie... pierwszy film pod tekstem z tego linku.

W 5:58 tego filmu jest nagłówek z jednej gazety, która podaje na filmie...

"Policja otworzyła ogień w kierunku ciężarówki na moment zanim celowo wjechał w Bastille Day tłum w Nicei, Francja."

Przeczytajmy to kilka razy i zastanówmy się.

Policja zaczyna strzelać bez przyczyny to ciężarówki, zanim tak wjechała w tłum? Czyżby się spodziewali.

Wyobraźmy sobie że stoimy na chodniku i nagle jedzie ciężarówka w tłum. Zanim ktokolwiek cokolwiek by zrozumiał z tego, co się dzieje, ciężarówka byłaby już poza zasięgiem strzałów!

Ta policja paryska to byli prorocy? A może agencji syjonistyczni, którzy wiedzieli co się zaraz stanie i strzelali na... wiwat!?

Co jest jeszcze ciekawe, ktoś to filmuje i ludzie krzyczą zanim ciężarówka w ogóle wjechała na teren pieszych. Czyżby człowiek kręcący ten film wiedział gdzie stanąć, ze policja będzie strzelać i dograno dźwięk krzyczących ludzi w studio, których nawet na filmie jeszcze nie widać bo ciężarówka do nich jeszcze nie dojechała!

Istny idiotyczny cyrk!

Ale władze potraktują to bardzo poważnie! Dowodów w tym linku jest nieco więcej, ale nie mam czasu na takie bzdury! ISIS także się już przyznała a my nie wiemy czy ISIS w ogóle istnieje!To jest dopiero początek ludzi patrzących z wielką podejrzliwością na kolejny cyrk globalistów, którego celem jest spowodowanie jeszcze większej nienawiści do Islamu i zastosowania psychozy strachu.

Nigdy nie wierzmy w oficjalne media!!!

Też się dałem na to nabrać! Sad Sad Sad
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3373
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Kasia on 16th Lipiec 2016, 07:41

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Z20403025VZamach-w-Nicei--Terrorysta-rozjezdzal-ciezarowka-l_zpsmcejwcp1

No i przyjrzyjmy się temu zdjęciu.

Patrząc na szybe (jeżeli dacie radę sobie powiekszyc)kierownicę mamy z prawej strony.

Dlaczego strona lewa jest ostrzelana a nie strona kierowcy?
Przecież podobno zastrzelił gościa czy sobie wyszedł i poszedł???

Oprócz tego ciężarówka stała podobno dziewięć godzin.
Przy kontroli policji "zamachowiec" powiedział że ma lody i przy stanie wyjątkowym nie sprawdzili?I od kiedy to lody są na pace gdy nie ma tam chłodni?

Kolejna ściema:)
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Bushi on 16th Lipiec 2016, 08:44

Chcecie zobaczyć jak wygląda realny wypadek w którym ginie 83 ofiary niemal błyskawicznie?

Pokazy w Lwowie ukraiński Su27 popełnia błąd przy manewrze pokazowym!:
https://www.youtube.com/watch?v=PaNAsWHogYc


W Nicei zginęła niemal identyczna liczba ofiar :84 ofiary (202 ranne ) , Lwów to 83 ofiary( 200 rannych )

Teraz podsumujmy :

NICEA 14 tonowa ciężarówka z prędkością 60km/h wpada w tłum i jeździ po ludziach przez 30 min ???

Lwów: rozpędzony 24 tonowy SU-27 z prędkością ok 230 km/h wpada w dość rozrzedzony tłum i w 4,5 sek zabija dokładnie taką samą ilość osób.

NICEA : nie mamy żadnego filmu nagranego przez zwykłego obserwatora mimo że jest 2016r środek rozwiniętej EUROPY.

Lwów: mamy przynajmniej 3 filmy nagrywane z ręki jako dowód tragedii ( jeden z nagrywających  ginie ) mamy 2002 rok, Ukraina gdzie w tamtym czasie telefon z możliwością nagrywania to rzadkość.

Teoretycznie powinniśmy mieć ok 50 nagrań z tragedii w Nicei z tego co dokładnie się tam działo, poczekamy i zobaczymy czy będą jakieś nagrania się pojawiać, jeśli nie to znaczy że "big shit"
znowu wygenerowali!
W dodatku w niemieckim TVN od samego początku trąbią tylko o jednym: "ZWIĘKSZENIU BEZPIECZEŃSTWA" oczywiście jest to więcej propaganda niż realne zagrożenie. W dodatku mają świetne techniki do pokazywania, relacja 24 h z podkładami muzycznym wbijającym w trwogę, wszystko na skraju filmu dokumentanego!. MEGA SOCJOECHNIKA!
Bushi
Bushi

Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Iraeneus on 16th Lipiec 2016, 09:14

Ten film który zamieściłem jako pierwszy w czasach końca z Nicei był drastyczny i zawierał obraz bezpośrednio stratowanych ciał ale... teraz właśnie widzę że jak pamiętam, teraz już nigdzie go nie otworzę bo nawet zniknęła nazwa po której mógłbym szukać gdzie indziej kopii, ten obraz był jakiś sztuczny.

Było porozrzucanych 5-7 ofiar na przestrzeni kilkunastu metrów. Oczywiście ujęcia o ostrości sprzed 20 lat. Nie było żadnych dookoła tłumów, przy jednej ofierze jakiś jeden rzekomo bliski. Wszystko to było inscenizowane affraid takie sztuczne teraz sobie to uświadomiłem po info powyżej.

Podświadomie intensywnie szukałem właśnie tego typu materiałów aby dociec szczegółów zajścia ale były tylko te ogólne filmiki tak jak opisuje Henryk.
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by ikiro on 16th Lipiec 2016, 17:59


ikiro

Liczba postów : 32
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Wiadomości w świetle proroctw. - Page 16 Empty Re: Wiadomości w świetle proroctw.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 16 z 34 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach